Új privát üzeneted érkezett!

Szióka! :wink:

Itt vagyok,most is.
Beszéltem ma is a mamámmal,jól van,és már végre pár hónap után evett rendes kaját,nem csak folyákonyat! :wink: Nagyon ízlik neki a kórházi kaja,azt mondta első osztályú ! :P
Lehet,hogy nemsokára hazaengedik,szépen javul! :wink:

Jajj csajok mit olvastam ?

Egy anyuka 2 hónapos gyereke 4 óránként 300ml tápszert eszik! :shock: Mást nem,mert már nincs teje,a többi meg még korai kicsit! :roll:
Ez nagyon durva szerintem. Gabika közel 1 éves,és most eszik 2x tápszert,ami 300ml!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Viki,
Aronra a ferjem vigyazott, ma nem dolgozott, mivel tegnap nappali, ma pedig ejszakai muszakba ment.

Boszi,
Jo draga tortat tervezel! 12ezer? Mit tud az a torta? Miert nem Te keszited el neki? Ugy latom, szeretsz sutiket sutni. En pl mar alig varom, hogy en csinalhassam Aron szulinapi tortajat!

Kia,
A Berni pelus nagyon jonak tunik! Azt hiszem, rendelek majd!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga egy sima maciformás torta ennyi a Síkcukrászdában! :shock: Semmi egyedi nem lenne rajta!
Ezért nem is ott csináltatjuk,hanem itt a közelben,ahol csak 6000!Igen imádok sütni,de ilyent még nem csináltam,és nem kísérleteznék vele nagyon! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Nika
Az biztos, hogy rengeteget írtak ma a csajok :lol:

Boszi
A 300 ml - az iszonyúúú sok.
Én (is) írok még néhány helyre itt, ahol szintén olvasok néha ilyet.. Nem tudom miért kap egy kicsi gyerek annyi ennivalót.
..hogy ezt ki találta ki :?:

Cukrászda
Én ismerem a Daubnert, a Czinielt, a Sík-et, azt is, ami Csillaghegyen van a Mátyás K. úton.
Nem olcsók...
Én még csak sima és pici tortát rendeltem pl. a Sík-ben is, ami nem volt drága.
A Csillaghegyiben is min. 6 eft egy komolyabb torta... de láttam 12-ért is :shock: (Apának akartam rendelni még tavaly, de sima tortácska lett)

Helga
Mi most kipróbáltuk a Gazdaságos pelust is (Apa vett azt is a Berni mellé)... szép mintás, 1-2 darabnak (a 100-ból) van hibája..

Jó éjt!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Tegnapi jó idő hatása ma nem akar megmutatkozni! :(

Tegnap is beszéltünk a mamával telefonon. Jól van,már végre tudodt enni hosszú idő után nem csak folyékony ételt,és nagyon dícsérte a menüt,meg mindent. Tegnap a kórház kápolnájának a plébánosa is meglátogatta,hogy erősítse lelkileg! :wink:

Ugy néz ki,hogy vasárnap haza is engedik,mert jók a leletei,és szépen javul.Most jó ideig otthon lesz,mert,ha el is került otthonba,anyu nem szeretné azt,hogy most azonnal,elég trauma neki,ami történt,nem még az is most rögtön! :roll:

Egy néni fogja ápolni,persze az se olcsó+ő fog főzni is. Pelenkázni kell majd,kerekes kocsit,és lábakat is kap majd. A lépcsőhöz rámpát kell építeni majd.

Anyunak nagyon nehéz lesz továbbra is sajnos. Egyedül nem könnyű! Ha legalább vki lenne mellette,egy társ......... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ma megkaptam a GYED-et+családi: most meg 82.000FT! Nem értem én ezt néha,de jó,ha 1-2000el több! :P

Ja és melohelyem már nem OTTO Katalógusáruház KFT.hanem OTTO Central Europe a neve
:wink: Változik minden,úgy látom!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Boszi: az idén emelkedett a családi pótlék összege 1000 Ft-tal... Nem azért kaptál többet? Jövő hónapban már én is a Gyedet kapom, hát ez a 82ezer Ft nem hangzik valami jól? bár Boszi Te a max. Gyedet kapod?
Az biztos, hogy nem lesz könnyű anyukádnak! De a mamádban tartsátok a lelket és előtte nem szabad szomorúnak lenni, mert akkor neki még rosszabb lesz.

Pelus: már rég akartam kérdezni, hogy használ valaki Up & Go féle pelust? Jobb, mint a másik? Mert most kaptunk egy csomaggal, de még nem próbáltuk ki....

Ma tényleg retek idő van... Helga jövő héten nincs kedved megmutatni nekünk a tavakat? :wink:

Most délelőtt jön egy barátnőm hozzám, aztán 3 órára meg egy kolleganőm a másfél éves kislányával. Ma nem fogok unatkozni :lol:
Viszont képzeljétek ez a kolleganőm kislánya süket :cry: Pár hónapos korában láttam utoljára, akkor még nem tudták róla. 11 hónaposan derült ki :cry: Azóta járnak vizsgálatokra, de úgy néz ki, hogy nem lehet segíteni....

horvviki
 
 


Viki nem is tudtam :roll: Bár én már előtte is kaptam ennyit,decemberben meg 93.000-at! :P Szóval nem értem! :roll: Én a max-ot kapom,de van egy ismerösöm,aki szintén,és eltérő a kettőnk GYED-e! :roll:

Anyuval beszéltem ma,és mama fel akarta adni az életét! :cry: :cry: :cry: Ezt mondta! Nagyon el van keseredve,mindenki önti belé a lelket,és az egész család megy majd látogatni! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


új képek :P

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Boszi,
Bocsi, hogy meg itt tartok, de nem tartasz a cukraszdai tortaval kapcsolatban attol, hogy mindenfele porokat hasznalnak es nem a nyers alapanyagot? Gondolok itt pl tojas-, tejporra. En ezektol tartok egy kicsit, ezert is inkabb en keszitem neki majd a tortat.
Mama: :cry:

Viki,
A jovo het nekem jo! Mehetunk tavazni :)
Sajnalom a kislanyt :( Remelem, azert nem ennyire lesz komoly a vegso diagnozis :(((

Meg nem hasznalunk up&go pelust. Az mar inkabb jaro babaknak valo, igy mi meg nem vettunk. Probald ki, aztan majd legfeljebb elrakod kesobbre.

Kia,
A Gazdasagos pelenkat is a Bernisektol rendeltetek? Mennyibe kerul?
Ja, es az utazoággyal kapcsolatban mas topikokon olvastam, hogy erdemes az utazas elott kicsit szoktatni a babat hozza, mert elegge susog, ha megmozdul benne a baba, mert ruha anyagbol van. Tobb esetben is felebredtek a babak erre a susogasra, es az lett a vege, hogy anya es apa melle kerult a babu.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Nagyon aranyos Gabika :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Többiek? Hol vagytok?

Néztétek tegnap a Nagy fogyást? Hát én le voltam döbbenve :shock: Némelyikük nagyon-nagyon sokat fogyott. Pl. az Anita, Milán.... Irigylem őket a kitartásukért.

Boszi: hát sajnos az én otthonban lévő mamámról is rossz hireket kaptam most délelőtt. Anyu sírva hivott... Ahol most van, az csak egy átmeneti otthon és ott max. egy évet lehet a mama. Idén aug. 31-én ez lejár, de már most kell vinni anyuéknak olyan papirt másik otthontól, hogy ők akkor majd befogadják. De mindenhol telt ház van, és nagyon sokan vannak várólistán. És ráadásul a mamámnak speciális otthon kell az Alzheimer kór miatt. De emiatt is anyu el van nagyon keseredve, mert mondja, hogy napról napra romlik az állapota, már nagyon kevés mindenre emlékszik. Szinte már csak a két lányát ismeri meg. És anyu fél, hogy egyik nap majd arra megy be, hogy már őt sem ismeri meg. Plussz a mama már azt az otthont tekinti igazi otthonának is, és nagy trauma lenne számára a környezetváltozás. Nem biztos, hogy azt már ő fel tudná dolgozni... (orvos véleménye..) és mégis kirakják legkésőbb nyár végén :shock: :cry:
Boszi, sajnos egyik sem jó. Az sem ha az ember öregkorára beteg és fájdalmai vannak, de az sem, (mint pl. az én mamámnak), hogy szervi baja nincs, csak agyilag épül le... A hozzátartozóknak mindkettő nagyon rossz.

Mit tettél szegény Gabika fejére??? :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!)

Bocsi h csak ilyen későn,de megbíztak egy irodahelyiség kereséssel,mert sürgős és ezen ügyködtem eddig..

Szupi volt a tegnapi kiruccanás Viki!Én is jól elfáradtam:)
Végül nálunk is lecsó volt:)de nem volt rossz!)

Hogy vagytok?

Olvastam Viki,h jönnek vendégeid..Nem is baj,mert elég ramaty idő van,meg kaptam megint egy kisebb melót..S.O.S megkell csinálnom.

Tudtok vmi jó,de egyszerű szövegszerkesztő progit?a Word-ön kívül?

Olvastam Boszi,h a mamád nagyon kivan:((annyira sajnálom..de biztos ezek átmeneti hullámvölgyek..Ebben a helyzetben sajnos ez természetes:((
trécsi
 
 


Tele van a topic szomorú hírekkel:(mi történik az országban??borzasztó!!senki és semmire nicsenek tekintettel!
trécsi
 
 


Sziasztok!

Helga nem tartok ilyenektől a cukrászda miatt,meg hát Gabika nem fog belőle enni ugysem,max. beletenyerel! :lol:

Viki nagyon sajnálom a mamádat,nem semmi,hogy mát otthonban se lehet végleg ott,csak ennyi ideig?! :roll: Remélem,hogy minden jól alakul és sikerül másik helyet találnotok,bár igaz,hogy mindenhol várólista van sajnos! :(
Gabika fejére a szőrős ágyvédőnket raktam! :P

Trécsi végre,már hiányoltalak,hogy még nem jelentkeztél! :)

Mi már ebédeltünk,nemsokára megyünk le majd. Nincs vmi jó idő,de a levegő azért kell+bolt,meg apa elé is megyünk!

Nika?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Most ment el a barátnőm... Fanni alszik. Én gyorsan ebédelek, aztán várom a következő látogatómat :lol: Jó dolgom van ma. :lol:

Képzeljétek, idén lesz a 10 éves érettségi találkozónk. Öregszem, ez van :?

horvviki
 
 


Viki te öregszel? :) :wink: nekem idén a 20. :oops: :oops: lesz:) ha megszervezi valaki :):):):) kolléganőd kislánya :( hogy hogy nem vették észre hogy nem hall hiszen a kórházban elvégzik a hallásvizsgálatot Gegének is csörgettek a füle mellett és ha forditotta oda a fejét akkor jó volt

Boszi nem jó hírek de még mindig csak azt tudom mondani hogy ti tartsátok benne a lelket. Anyukám is feladta miután meglátogattam a kórházban :(:(:(:(:(

Gabika nagyon helyes :)

Trécsi milyen melót csinálsz otthon?

csajok úgy kéne nekem valami itthon végezhető nem átverős munka nem tud valaki ilyet?

nika70
Salgótarján
 
 


Hallásvizsgálat: volt a kórházban nekik és negatív lett. Szóval nem is tudják, hogy születése óta süket, vagy esetleg pár hónapos korában elkaphatott valami fertőzést, és az okozta. Még most vizsgálják ki, de igazából én sem nagyon értem, mert van olyan vizsgálat, amire két hónapot kellett várniuk. Addigra volt időpont... Meg volt olyan is, hogy altatásban csináltak valami vizsgálatot a babánál, de beteg volt, és nem vállalták az orvosok egy hónapig az altatást. Ezért az a vizsgálat is csúszott. majd most még mesél részletesen is róla.

Nika: én pont pár napja találtam a neten melót. El is vállaltam, már itt is van a meló, de két napja nincs kedvem nekiállni. Egy CD-t küldenek, és az azon lévő hanganyagot kell legépelni. Elég macerás, mert mindig meg kell állítani a felvételt. Mert ugyan én tudok vakon 10 ujjal gépírni, de lehetetlenség olyan gyorsan gépelni, ahogy az ember beszél. Legalábbis én annyira gyorsan nem tudok... A CD-n most egy 42 perces interjú van, azt kéne legépelnem és e-mailben elküldeni nekik. 300 Ft/órát fizetnek érte (szerintem elég kevés...), és nekem kell majd megmondani, hogy hány óra alatt gépeltem le, és ők elhiszik nekem állítólag. Persze mondták, hogy nagyjából tudják, hogy egy ekkora anyagot mennyi idő legépelni.... Ahogy küldtem a legépelt anyagot, ők rózsaszin csekken küldik postán a manit... Gondoltam, úgyis itthon ülök egész nap, elleszek vele, de most tényleg nincs kedvem hozzáfogni... :?

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Nem semmi hideg lett tegnaphoz képest,siettünk is haza!
Gabika utána be is nyomta a szunyát! :wink:
Nika én és a párom Flavinozunk,webáruházunk is van,ha be akar vki lépni annak min. 10.000-ért kell vásárolni és utána meg ajánlanod kell,hogy veggyenek tőled,és legyenek pontjaid! Elég jól be tud jönni! :wink:
Nekem meg jövőre lesz a 10. érettségi talim elvileg,nem tudom ki szervezi meg és hol! 5. volt,jól is sikerült,csak sokan nem jöttek el! :roll:
Viki akkor tényleg jó napod van ma,láogatók jönnek-mennek!
Én is nagyon sajnálom a kolleganőd kislányát,hogy nem hall! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Gabika milyen hajasbaba lett :lol: :wink: aranyos!

A mamádnak kitartást és jobbulást!

Az OTTO-nál dolgozol?
Már rég rendeltem tőlük...

Viki
Sajnálom a kislányt, nem lehet könnyű nekik.

Idén Nekem is a 10 éves lesz :P ... ha lesz.

Helga
Köszi, akkor néha az utazóágyban fog aludni Levi, mielőtt megyünk haza.
Most épp a babakocsiban alszik :lol:
Levegőzés után ott maradt..

A gazdaságos pelust is tőluk vesszük..
Mi nem rendeljük, Apa megy el úgy havonta a IV. ker-be.
4-10 kg-ig (100 db-os csomag) 28 ft darabja
9-18 kg-ig 29 ft .
Ez a legolcsóbb... és nem rossz.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia csak dolgoztam,mert felszámolták az osztályunk sajnos,nem mehetek majd vissza sajnos,pedig közel volt,és nagyon jó volt a társaság is!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


viki: az tök jó én ugyan nem tudok vakon de elég gyorsan tudok gépelni. kellett fizetnmi érte hogy kapd a melót? ilyet én is elvállalnék mindegy mennyi mégis egy kis plusz pénz.

Boszi hát én ebben nem nagyon tudok részt venni egy hogy nincs beugró pénzem sem de pluszban még én nem tudok eladni nem vagyok jó az ilyenekre avont is csináltam de azt is cak magamnak. szóval nálam ez nem jön be de azért köszi és sok sikert neked hozzá :):):)

Most mi is ilyen gazdaságos pelust vettünk 12-25 kg és 33 ft/db nálunk is be kell menni a városba de ez nekünk 15 perc:) eddig tescósat vettünk meg rossmanost de ez most olcsóbb bár mi már vettünk régebben de egy szériánál a ragsztócsík állandóan elszakadt igy nem használtuk de most sporóltunk vele meg azt mondta a csaj hogy az rossz széria volt és a mostanira nincs panasz meg mondta ha elszakad vigyük vissza kicseréli de azt nem mondtam hogy sokszor nem a pelenkázáskor szakadt el hanem mire lecseréltem volna persze állandóan átázott emiatt mert az egyik oldalon elszakadt a nagy mozgásban a pelus. mindegy most talán nem lesz olyan szar kiprószáljuk meg amúgy nekem nem volt vele gondom semmivel sem volt rosszabb mint a drága liberó meg társai:):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Most ment el a kolleganőm a kislányával. Hát tündéri a kislánya! Egyelőre így másfél évesen észre sem lehet venni, hogy nem hall... olyan mint más baba, aki még nem tud beszélni. Egyébként mindenre figyel és mindent megért, de nem hall semmit. Van hallókészüléke, amivel ha nagyon hangosra állitják a zenét neki, akkor azt hallja. Jövő hónapban beültetnek neki egy implantátumot, amivel állitólag az emberi beszédet is hallani fogja. Fannival jól eljátszottak, aranyosak voltak együtt.

Nika: hát próbáld meg, érdeklődd meg: info@elevengyerekek.hu, kb. 2 hete volt fent iwiwen a hirdetésük, kérdezd meg, hogy aktuális-e még a dolog... Feltétel volt a gépírni tudás, szerintem azt mondd, hogy tudsz :wink:

Boszi: én kb. egy hónapja kértem tőlük az új baba-mama katalógusukat (mármint az Ottotól), és még mindig nem jött meg :shock:

horvviki
 
 


Viki hát akkor látom már minden máshogy megy ott! :roll: Baba-Mama katalógus? :roll: Ilyen se volt régen!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Látom nagy a csend még!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!)

Húú megint jó sokat írtatatok:)

Hol is kezdjem?

Mkit elolvastam..)

Viki én is sajnálom a mamád,de próbálj meg Te is keresni Neki helyet...Van egy oldal,ha ez segít..

www.nyugdíjasotthon.hu
/vannak helyek ahol betegápolást is csinálnak bentlakással egybekötve/ és az árak is kivannak írva.Érdemes megnézni,mert nem mind horror áron van/
A meló amit bevállaltál jól hangzik,szerintem ha folymatosan csinálod belejössz ugyis!

Nika tegnap én irodát kerestem a tesóméknak..És sikerült is egy nagyon jót találnom!!)))el is ment megnézni,ma már mennek szerződést kötni.
Én csinálom az adminisztrációt,illetve besegítek nekik.

Boszi,szép kis hajasbabád lett)))remélem jobban vagy már hangulatilag..

Pelusilag mi is most próbáltuk ki a gazdaságos pelust,mert mki annyira dícsérte az ismerősök között és megkell mondjam h nem csalódtam,semmivel sem rosszabb mind drága társai..
Szombaton megyek anyummal kicsit shoppingolni ,majd be is térek venni,mert már nagyon fogytán van..

Szombaton meg nekem lesz jó dolgom:))
Milán anyósómnál lesz,Armand a keresztanyjánál és meg megyek csavarogni anyummal..

Apropó szülinapi ajándékötlet kéne!
Szívesen venném az ötleteket.Anyumnak ma van a szülinapja.

Nika az ilyen hirdetett melóktól én is fázom,de Vikié jól hangzik!

Viki h tanítja beszélni a kicsit az anyuja.Ez olyan érdekes dolog.Biztos ők már megszokták a köztük zajló kommunikációt,de Te tudnál mesélni,mert láttad..
trécsi
 
 


Én ki se számoltam,h hány éves talink lenne(de még jó h nincs)Akivel akarom tartani a kapcs.ot én már megtaláltam:))Akiket meg nem kedveltem,nem állnék le velük jópofizni:)
trécsi
 
 


De jó volt ma!)Nincs suli Armandnak,igy nem kellett koránkellnem:))
Ő már fent van,de Milán még alszik.
De egyszerűen magamtól felketem,nem tudtam tovább aludni 8 nál...
trécsi
 
 


Sziasztok!

Ma 10-kor keltünk Fannival :lol: Igaz, hogy 6-kor fent volt, amikor apa elment dolgozni és 7-ig játszottunk az ágyban, de aztán visszaaludtunk mindketten. Most friss és üde vagyok.

Az előbb tőbb, mint fél óra árán sikerült Fanniba tuszkolnom egy fél üveg szilva bébidesszertet.... Ez a kajálás most nagyon macerás. Még döcögösen megy, Fanni inkább szopizna továbbra is. Minden tiszta foltos lesz, mire megeszik valamit és van, hogy egy óra, mire eszik. A szopi azért könnyebb volt :? És nem eszik nagy mennyiségeket semmiből sem, mindig kéri utána a cicit... Ebédre paradadicsomos krumplit fogunk enni, de már előre félek tőle...

A süket kislánnyal az anyukája jelekkel kommunikál, de ez nem a jelbeszéd, mert azt még egyiköjük sem tudja. Sajátos jelek :lol: De tényleg nagyon érdekes, hogy MINDENT megértett a kislány! Fél gesztusokból is... de ők már nagyon összeszoktak. Majd talán, ha azt az inplantátumot beültették, és fogja hallani a beszédet, akkor esetleg meg tud majd tanulni beszélni, de tudjátok azt is olyan furán... de amig az nincs, addig esély sincs rá.

Boszi: baba-mama katalogust a honlapjukon láttam, én se tudtam hogy van ilyen.

horvviki
 
 


Kép Hol vagy anya? Felébredtem! Kép Még törpe vagyok, de nézzétek miket tudok már! Kép Szilvát eszem Kép

horvviki
 
 


Hol vagytok csajok??? Ki mit csinál, hogy nem jön egész nap? :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!


Ugy latszik, elfoglalt mindenki!
Tegnap elott megint eloadasok, es tegnap egyszeruen nem volt semmi idom.

Viki,
Nagyon aranyos Fanni, hihetetlen, hogy ilyen szepen terdel :) Az latszik, hogy izlik neki a szilva. Azt vettem eszre, hogy Aronnak a szilva nem igazan jo, utana sokszor van szeklete, meghajtja, es art is neki, mert van kozottuk zold is a vege fele :(
Egyebkent egyatalan nem baj, hogy nem erdeklik meg az egyeb kajak! Csak szopizzon nyugudtan! Az a legjobb meg neki!
Aronnal 4 hos kora ota kostoltatgatunk egyeb kajakat (en nem igy terveztem, csak a dokino es tobb ember korulottem (anyukam, anyosom) azt javasolta, hogy kezdjuk el) es nagyon sokaig semmit sem akart elfogadni, max egy kanal barackle. Aztan kb a 6-7. honaptol kezdve fogadta jobban a kajakat. Ugyhogy raertek meg, nyugi!

Tegnap jartunk a Coraban, vettunk Aronnak ket melegitot, meg egy pullovert es egy pizsamat. Jo lett volna meg kertesznadragot venni, de azt nem lattam :(

Nika,
Lattam a masik topicban, hogy jo fogadtatast kapott a tablas valtoztatas otlete. :lol: Majd ide is fel tudnad rakni?

KépKépKépKép
thelga
 
 


Persze megcsinálom akkor csak majd a többiektől kérek adatokat és akkor ide is csinálok csak magunknak:):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Tegnap nem igazán voltam itt,mert délelőtt tettem-vettem,délután pedig apuka előbb hazaért,cappuccinoztunk,és DVD-t néztünk,pihengettünk,majd mikor már Gabika is fent volt vele játszottunk! :P

Ma nagyon szép idő van,ma is megyünk majd le 12-13 után szerintem.
7végén vengédeink lesznek(párom nővére és kislánya),és még 1-2 dolgot kell vennem az ebédhez!

Beszéltem tegnap is a mamámmal,és jó volt nagyon a közérzete,végre hallottunk nevetni is! :wink: Hétfőn hozza majd haza a mentő délelőtt. Aranyba lehet az ottani nővéreket és dokikat foglalni,amilyen ellátást mindenkinek adnak. A kaja is első osztályú,ízlik
neki nagyon,és eszik is végre rendesen. Nagybátyám már intézett neki kerekes kocsit is,anyuék már haza is vitték.
Anyu vett a mamának külön Tv-t a szobájába,hogy tudjon bármikor bármit nézni. A szomszéd néni fog majd anyunak segíteni,nem tudni mennyiért.
Jövő héten anyukám nem dolgozik,otthon lesz a mamával. Ha meg már dolgozni fog újra rendesen akkor is ebéd előtt mindig haza fog menni megnézni,hogy hogy van a mama.

Mi majd húsvétra akartunk hazamenni Gabika szülinapja után. Én maradok is lent egy kis ideig segíteni,aztán majd apjuk jön értem! :wink:

Vasárnap leszünk 11 hónapossak!
:lol:

Viki Fanni nagyon ügyes csajszi! A kajákat illetően Gabika elejétől kapott +ban kis tápszert mert kevés volt a tejem,a hozzátáplálást meg 6 hónaptól kezdtem el.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép


na csajok ezt sikerült kihoznom a dologból a hiányzó adatokat kérem még a többiektől és ha nem jól írtam valamit azt is kérem javitsatok ki:) próbálkozom kicsit nagyobba majd de most igy sikerült :)

nika70
Salgótarján
 
 


Boszi ezek tök jó hírek mármint hogy a dokik és nővérek rendesek voltak meghogy eszik a mamád. Most tényxleg nagy odafigyelésre lesz szükségetek.

A tábla majd hétfőnként fog felkerülni csak azért tettem fel mert hiányoznak adatok nekem és szeretném ha kiegészítenénk hétfőig :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


ülés 9 hónap
kúszás-mászás 7 hónap
áll 9 hónap

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


most nézem hogy a topikban csak egy csajszi van nem semmi :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika igen nem semmi! :lol: FÉRFIURALOM VAN! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Pár új kép,hogy lássátok anya örömére milyen ügyesen állok fel a pihenőszékemben,úgy,hogy be vagyok kapcsolva! :lol:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Látszik Gabikán hogy milyen kis sumák Gege is igy szokta hogy ha kell neki valami vagy hogy figyeljünk rá :):):)
A zenés is aranyos:)
Javítottam a táblát:)

nika70
Salgótarján
 
 


na velünk lesz tele atopik :)

nika70
Salgótarján
 
 


Most elhagyagoltam kicsit a tornát,ezért jövő héttől nagyon rákapcsolok. A mérleg nem barátom mostanában! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Hú csajok! Írtam egy tök hosszút, de Fanni itt ült az ölemben, és valamit megnyomott, elszállt minden! De úgy hogy az internet sem jön be apa gépén. Kiír valami hibaüzenetet, valamit törölt Fanni... Apa tiszta ideg lesz... Most átjön tesóm, megnézi, hátha tud segíteni. Én meg átültem a laptophoz.

Na akkor gyorsan még egyszer:

Helga: kajával azért sietünk kicsit, mert márc. 10-én van az első munkanapom, és addigra szeretném elérni, hogy csak reggel meg este van szopi, közte más (főzelék, gyümi, pép..). De ha nem fog sikerülni addigra átállni, akkor max. mindig hazaugrok majd, ha anyu szól hogy szopi kell Fanninak... De úgy vettem észre, csak akkor kell neki szopi, ha engem meglát. Mert volt már anyunál több órán keresztül, akkor anyu főzeléket adott neki enni, és nem kért szopit, csak akkor amikor én visszaértem, és meglátott...

Nika: tábla szuper! Nekünk van egy fél fogunk is, most van kinővőben :wink:

Boszi: ezek jó hírek a mamádról! Reméljük lassan rendeződik egy kicsit a helyzete és ti is megnyugodhattok egy kicsit.
Videók: mit adtál Gabikának enni, hogy így sírt? :lol:
Telefonért Fanni is reszket...

Torna: ne is mondjátok.... márc. 10-ig le kell adnom a hasamból, különben a melóhelyen azt hiszik, hogy megint terhes vagyok.

Már többször sérelmeztem, hogy Fanni az egyetlen lány a topikban :lol: No de sebaj, majd a fiúk elkényeztetik, mint egyetlen lányt! :wink:

Na várom tesóm, és drukkoljatok!

horvviki
 
 


Hú, számítógép megcsinálva :lol: :lol: :lol: Apának el se mondjuk inkább, mert csak ideges lenne :wink:

Eszik valamelyikötök babája Sinlac pépet? A dokinéni felírt nekünk, hátha attól jobban alszik Fanni éjszaka. Hát tegnap kipróbáltuk, ugyanúgy felkelt Fanni 2x éjszaka. De továbbra is az a gyanum, hogy nem éhes, hanem szomjas... Egyébként jobb ez a Sinlac, mint más tejpép? Mert ízre rosszabb szerintem, mint a banános, vaniliás, gyömölcsös pépek... akkor már inkább azt adnám Fanninak. Na meg drágább is volt, még úgy is, hogy receptre kaptuk :shock:

horvviki
 
 


Tegnap esti fürdés

Kép Kép

horvviki
 
 


Tényleg Nika! Megkérdezted a melót? Én még továbbra sem álltam neki... Majd hétvégén :oops:

Fanni alszik már egy órája, azért van ennyi időm írni (bocsika). Ha felébredt ebéd (krumplifőzelékkel küzdünk ma meg), aztán megyünk le sétálni.

horvviki
 
 


húúúúúúúúúúúúúú még ne, jutottam odáig :):)

nika70
Salgótarján
 
 


ha félig van kint akkor én azt 1-nek veszem már mert ha már kibújt akkor az már kint van csak lassabb mire teljesen kibújik a fogacska :)

aranyos Fanni baba Gege legújabb boldogsága fürcsi közben hogy lefröcsköli apát és hangosan kacag majd levideózom őket nagyon édes :):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: