Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A torna nagyon jó volt!!!!!! Mindenkinek ajánlom, egyáltalán nem volt kimerítő, kellemesen elfáradtam, nem gondoltam volna, hogy vízben ennyire jó tornázni... :) Ma 5-en voltunk. Lehet, hogy kipróbálom az aquafitnesst is, állítólag az egy kicsit intenzívebb.

Egyébként a metamorf nagyon baba-mama párti, van babaúszás, baba-mama torna is és a pelenkázáshoz is láttam asztalt+pelenkázófeltétet, van gyermek"megőrző", ahol vigyáznak a picire, míg te tornázol, ja és nyugodtan lehet szoptatni is bárhol, senki nem szól meg...

Fürdőruha: én bikiniben tornáztam és ötünk közül ketten voltunk bikiniben, szóval abban is nyugodtan lehet jönni.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok,

Elég rég volt időm írni, néha olvasgattam.
Először is Falevél gratula Sárához, Neked pedig Enn a kiskukachoz. Bár, tudom, közhely, de a legfontosabb, hogy egészségesek legyenek a babák.

Linda, Mandula,

Nagyon édesek a babák a képeken. Linda, látom megy a nagy ágyban alvás. Szinte ugyanolyan képeket csináltok, mint én annak idején. Ez érdekes, nem?

Fürdőruha kérdésben érintettek, Manófalvi, Noémi, ...

Én anno a 12. hét után minden héten jártam úszni a Refi uszijába, mert az nagyon tiszta, kismama fürdőruhát, sehol sem találtam februárban. A végén a Matroban vettem kemény 4000 forintért egy kétrészes (rövidnacis alsós) fürdőruhát. A pocakom nőhetett bele, ja és mind a mai napig fürdőruha, mert babaúszni (mi is a Metamorfba) is abban járok.

Noémi,

Az idős nyanyák nyavalygása engem is feldühített. Tuti ez a nő is, futott a nagy csomagjával a buszig, csak ott nem tudta felvinni már. Az ilyenekkel nem szabad foglalkozni, gondoljon, amit akar. Én akkor akadtam össze egy nőcivel vagy nyanyával, amikor még nem látszott, hogy babát várok, de nagyon rosszul lettem. És totál kiakadt, hogy nem adtam át neki a helyem. Én meg elküldtem rövid úton haza felé. Sajna, az ilyenekkel nagyon bunkó tudok lenni.

Manófalvi,

Megírom, mire jutottam, csak el tudjam kezdeni végre, mert a tanárom, nem nagyon akar válaszolni az e-mailemre.

Ja, tudom, azt akartam írni, hogyha mentek szülés felkészítőre, ami tutira nyáron lesz Nektek, vigyetek elég vizet, meg vizes törölközőt. Nem tudom, most hol tartják. Amikor én voltam, az első emeleti kismama klubba voltunk bezsúfolva, aminek az eredménye az lett, hogy nem egy 36-37 hetes anyuka elájult a hőségtől.

Most ennyi. Mennem kell, mert sídogál Gergő vmi miatt. Fél a vihartól és lehet, hogy azzal álmodik.

Szép napot Nektek!

geli08
 
 


Janka,

Bocsi, gyorsan két szó, sajna nem haladok szakdolival. Ti jól vagytok? Betlehem kapujába voltatok?

geli08
 
 

 
 

Sziasztok!

Szédület,hogy halad az idő,kismamák nemsokára a szülésekről beszéltek majd,nemrég még pár hét volt a vonalzókon,most meg nagy iramban növögettek:-)

Falevél!

Gratulálok Sára babácskához!:-)

Ennn!

Nektek pedig pici fiacskátokhoz!:-)

Csatlakozom Gelihez,fő,hogy egészséges legyen,de úgy örültünk mi is,mikor kiderült,hogy olyan neműek,mint szerettük volna:-)

Janka!

El vagyok veszve picit,időm nem sok mostanában,meg most Barbi is kórházban van Szegeden,úgyhogy kedvem sincs igazán semmihez. :cry: S legalább 2 hétig tegnaptól.Remélem Ti jól vagytok,Janka is meg gyógyult a hasmenéses betegségből?
Vendég
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Geli!

Hát, igen. Nem egyszerűek az idős nénik! :-) A buszon helyátadósra nekem hálistennek nem volt példám, de azért jó előre kitaláltam, hogy ha valaki mégis kekeckedik, mikor még nem látszik rajtam, főleg, hogy még kabátos idő volt, akkor közlöm vele, hogy szívesen átadom, ha olyannyira fontos, de cserébe az ölébe hányok! :-)))))))))))))) Sajnos, senkinél nem tudtam elsütni! :-)))

A fürdőruhámat még mindig nem próbáltam fel... :-)

Egyébként, ugye, Te írtad még korábban, hogy valahol a Batthyány utcán lehet venni szoptatós párnát. Miután egyre nehézkesebben tudok feküdni, gondoltam jó lenne az oda a hátam mögé! :-) Hol is lehet megvenni? Kérlek, írd meg!

És köszit a tippet a szülésfelkészítőre!

Donoé!
Mi baja Barbinak?

Szép napot!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi!

A pszychiátrián fekszik,súlyos depresszióval kezelik,nem jól veszi az akadályokat a kamaszkorral.Nekem meg semmi kedvem semmihez,csak őrlöm magam,mit rontottam el ennyire?! :( De elég jól viseli szerencsére,volt sógornőm ott pszychiáter az osztályon,csak nem kezelheti,mert családtag,de Barbinak ez is jó,hogy mindennap találkoznak.Nem lehet mindennap látogatni,hazaküldtek telefont,dvdt minden üveg,szúró vágó eszközt,mondjuk érthető,csak szarul érzem most magam a bőrömben. :cry:
Vendég
 


manó-köszi,h.megdicsérted a pocakomat. :wink: 8) Hamarosan "sajnos" el fog tünni... :cry: Szerintem nagyon fog hiányozni,de kárpotolni fogja a kis édes Manócskám.
Eddig még minden rendben van,még nem voltak szülésre utaló fájdalmaim.Remélem,h a héten még nem is lesznek...Szeretném,ha még bennt maradna kicsit. :oops: Legaláb vasárnapig.


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Geli-jövő héten te ráérnél,ha szép lesz az idő,és én még nem fogok szülni egy randira? :roll: :?: Majd egyeztetünk,rendben? :wink:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok,


Donoé,

Nagyon sajnálom, hogy Barbi kórházba került, remélem minél hamarabb kikerül ebből a depresszióból. Suli? Pasi?
Próbálj meg megnyugodni, de tudom, kívülről könnyű ezt mondani, de gondolj a kicsikre, akiknek szükségük van egy nyugodt anyucira. Ők is megérzik rajtad a feszültséget, nem?


Noémi,

Az orvosi műszer boltban a rendőrség és a gyógyszertár után, jobb oldalon van a bolt, a másik oldalon, pedig bio bolt van.


Timci,

Ha még jövő héten egyben leszel, talizhatunk. Nekünk csak a csütörtök nem jó, mert akkor úszunk. Majd egyeztetünk még vasárnap környékén. kisrucik kivasalva? A múltkor elfelejtettem írni, azt hiszem, hogy jó nagy babó lesz Atticy, és ügyi, hogy szót fogadott neked és befordult.
Kellemes hátralévő napokat Nektek!

Szép napot!

geli08
 
 


Hopp elfelejtettem:

Manófalvi, Falevél én is fent vagyok az iwiwen, kerestelek ma titeket Noémi ismerősei között, de túl sok lehetőség volt. Én is ott vagyok, mármint Noéminél. M. Anita, más M-mel kezdődő Anita nincs az ismerősei között. Gergővel vagyok akis képen.


Enn,

Tőled akartam kérdezni, hogy mi is volt az a vizsgálat, amivel megnézték, milyen fertőző betegségeken estél át? Mindenki kérheti vagy külön kellett érte fizetni? Mennyire tuti az eredmény?

most már tényleg megyek.

geli08
 
 


Geli!

Remélem gyorsan ki keveredik belőle,suli is,pasi nem igazán,nem szokott annyira rá kattanni erre még.Csak olyan kis csajosan.Nem vagyok feszült,csak belűl marha rosszul érzem magam.Jó helyen van,rokon is van aki figyel rá közvetlen közelről,csak olyan rossz,hogy nincs itthon.Azért kellett le mennie,mert itt nincs gyrekosztály a pszyc.-en.Donát is mindig kérdezi,hogy Bajdi holvan,isiben?Bajdinak hívja,s észreveszi,hogy nincs itt.Aztán mondom,hogy igen ott van,majd jön,s áll az ablaknál lesi a buszokat,mikor jön.Ez elég gáz :cry:
Vendég
 


geli-a kisrucikat nem fogom kivasanli,csak azokat,amik kontaktusban lesznek a kis bőrével,a többit nincs miért.A kiságy még mindig készül,ugyhogy nem tudok még rendesen kipakolni a kis szekrényébe.Mikor meglesz vasalok.Ha nem,anyumra lesz bizva a zügy,ugyis unni fogja magát :lol: ...Mindenki azt josolja,h.nagy babó lesz a kis lurkó 8) :wink: .Már várom,h.lássam.Remélem,mig nincs kész minden,addig nem jön ki. :roll: Okos ő már most,látod,hallgat rám...remélem a születését illetően is rám fog hallgatni és csak akkor jön,mikor minden ok. :wink:
Ok,rendben van.Ha vasárnapig nem szülök,akkor megbeszéljük a jövő héten mikor randizunk. :wink: Végre!

Pussz



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Én is vagyok az iwiw-en.Klement Timea (Timci) névvel,ha gondoljátok...


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Donoé!
Nagyon sajnálom, hogy Barbi nincs otthon és hogy ennyire megszenvedi a kamaszkort! Nagyon nehéz lehet mindannyiótoknak! De ne hibáztasd magad! Nem tehetsz semmiről, egyszerűen van, akinek ez nem meg könnyen. Fel a fejjel! Én is voltam depressziós kb. 20-21 éves korom után pár évig, nem volt leányálom. Mondjuk engem többszörös családi tragédia "segített" rá.

Timcike!
Megtaláltalak és bejöleltelek az iwiwen!

Geli!
Köszi az infot! Hogy áll a szakdoli?


Próbálok majd feltenni képet, egyelőre el vagyok foglalva a kicsinyítéssel. :-)))

Szép napot!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Falevél, írtam neked az anyatanyán :wink:

Donoé, jobbulást a lánykádnak, meg sok erőt neki, és neked is.
Timcike, már nagyon a finish-ben vagy. :D

A TORCH vizsgálat mutatja ki a gyermekkori fertőző betegségeket. Ezt nekem a doki kérésére levették, de úgy tudom, h ilyen esetben nem kell fizetni érte, csak ha egyéni akcióban intézed.

Lányok, meg tudjátok nekem adni a kecskeméti védőnők telefonszámát?????!!!!! Meg esetleg ha vki tudja, h a Budai hegy kihez tartozik. ELőre is köszi. Telefonálnom kellene, h a papírjaimat küldjék tovább, csak nem tudom kinél van. MEg az eredményt is megmondhatnák. :roll:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Geli, köszi a tippet a szülésfelkészítőre! :D

Noémi, én felpróbáltam a fürdőruhám. Az alsó még csak-csak jó, de a felső szétpattant rajtam! :lol: :lol: :lol: Jót nevettem saját magamon... :lol: Pedig előtte mit nem adtam volna ekkora cicikért, most meg a fürdőruhám is szűk lett! :lol: :lol:

Donoé, sajnálom, hogy Barbit ennyire megviseli a kamaszkor... Kitartást Nektek! Remélem, hamarosan hazajöhet és akkor minden megy tovább! A depresszió elég alattomos dolog, nem tudni, mivel teszel jót neki, vagy mivel nem...

Timcike, neked hajrá itt a végén! Nagyon drukkolunk Nektek, hogy minden símán menjen! Tegnap tőlem is kérdezték, mennyi van még hátra, és mikor mondtam hogy sok, hirtelen elgondolkodtam, és rájöttem, hogy már nem is olyan sok... :D Csak ilyenkor veszem észre, hogy szalad az idő... :? Bejelöltelek az iwiw-en.

Geli, bejelöltelek... Még közös ismerőseink is vannak... :D Kicsi a világ! :D

Üdv,
Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Timcike bejelöltelek :)
Majd írjatok privit, h kit jelölhetek még be!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szuper,akkor mindjárt elfogadom a meghivásotokat. 8)

Geli-tényleg,megvan a szakdolid? Nekem az államvizsgadolgozatom még nincs kész telyesen,apum kellene még segitsen a finisbe,de ő nincs itt,de remélem Skypon keresztül csak megoldom vele valahogy... :oops: hisz ő is közgazdász és rengeteget tud nekem örökké segiteni. :D

mano-a 23 hét az se semmi,én is mégcsak most voltam annyi...és már látod,hamarosan születik a kis drága. :shock: HA minden igaz van még 1o napom. :o

Pussz nektek!!!


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok,

Ennn,
terhesgondozó tel száma:76/519-825,itt meg mondják ki a te védőnőd!

Geli,

köszi jól vagyunk,Jankával voltunk a Jókai utcai játszóházba,nagyon jó de a refi mellett ami van az is szupi.Hallottál esetleg valamit a Huncutka nevű játszóházról?

donoé,

sajnálom Barbikát,remélem hamarosan meggyógyul.Neked sok erőt és energiát kívánok.Kitartás!!!
janka 2006
 
 


ennn: Nem találom az anyatanyán, hova írtál?

Ma is voltam tornázni, nagyon jó volt... A jövő héten kipróbálom az aquafitnesst is. :D

donoé: sok erőt és kitartást kívánok, remélem hamar kilábal ebből Barbi... Nekem több ismerősöm volt, aki tizenévesen megjárta a pszichiátriát, nem szabad csak magadat okolni, ma sok olyan hatás éri a fiatalokat, amiket nehéz feldolgozni...

Kép

Kép
falevel2
 
 


falevel, kérelmet írtam neked, mint "főnöknek" :lol:
Mellesleg elég kaotikus.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok a jó kívánságokat,remélem tényleg hamarosan vége lesz!Mondjuk Barbi elég labilis érzelmi világú amúgy is,bizti ez is "rásegít" a mostani helyzethez.

Remélem Ti jól vagytok,picúrkák növögetnek,kint is bent is! :)

Sziasztok!
Vendég
 


Most jöttem haza NST-ről.A doki ahogy meglátta a papiromat azt mondta ez nem jó.Holnap reggel várom vissza. :roll: És azzal kirobogott.Meg se tudtam kérdezni tőlle,h.mi a fene van... :?: Holnap reggel megint megyek,és angyon remélem,h.minden ok.lesz.De gondolom,ha nagy baj lett volna,akkor nem engedett volna haza...vagy ki tudja...most ezen parázok.Az elején nem akart a picikém mozogni,de amikor már 2x megrázta a csaj,a vége fele fölébredt.Mondtam,h.ő bulis csávó,inkáb éjjel van fenn. :wink: És n :wink: m is szereti ezeket a hiki muki szerkentyűket,elege van a sok vizsgálatból... :lol: 8) Ugyhogy remélem holnap megnyugtatnak. :roll:

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timcike: ha nagy baj lenne, akkor biztosan nem engedett volna haza. Szerintem csak annyi lehet a "baj" hogy hamarosan szülsz... :D

ennn: felvettelek az anyatanyán a csapatba!!! :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


falevel-nagyon remélem,h.csak annyi a baj valóban.Szerintem meghallgatott és vasárnap ki fog ő bujni,nézzétek csak meg. :lol: 8) :wink:
Holnap majd megirom az NST eredményét.Remélem jobb lesz,mint a mai. :roll:
De amióta hazajöttem,egyvégbe mozog,nagyon aktiv. :shock: Nem hagy békén. :lol: Kis gonosz,mikor kellett volna,nem igen akart mozogni,most meg tessék,rugja szét az anyját! :lol:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jó reggelt!

Ha minden igaz, most sikerül felraknom a képet a babakocsiról! :-)))
Kép

Timcike!
Mi a helyzet?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


noncsi- de jó kocsitok van hallod... :wink: Bergon,ugye? Használjátok egészséggel!!!

Nah,most jöttünk haza NST-ről.Mondtam a dokimnak,h.tegnap belémrakta a frászt,mondta,h.nem volt szándékos,sietett,de nem tetszedt neki az a fájás a papiron.Mondtam neki,h.az nem vészes szoktak nagyobbak és vészesebbek is lenni :lol: :wink: .
És a mostani papiromra meg azt mondta,h.nem hiszi el,h.ez a gyermek nem bir fennmaradni 3o percig... :lol: Én meg erre annyit mondtam,h.olyan mint az apucija :lol: ! 8) Szoval,most az elején nagyon be volt indulva és a végére meg bealudt. :lol: Olyan drága... 8) De majd hétfön ujra kell mennünk.Ha addig meg nem születik persze. Egyébként nincs semmi gond,minden ok.
Puszi neketek,kellemes hétvégét és jó pocakosodást a kismamáknak,az anyuciknak meg jó babázást!!! :wink:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Mi is megvettük a babakocsit!!! :D Chicco Trio
Használtan vettük, de nagyon szép állapotban van... :D

Kép [/img]

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


falevel-nagyon szép!Láttam már ijet élőbe én is ijet szerettem volna venni,ha nem lett volna már meg a babahordozó.Dehát ez van.Használjátok egészséggel ti is!És minnél több gyönyörű időket töltsetek el vele. :wink:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Tudnátok nekem tanácsot adni abban, hogy 6 hetes babát ki lehet-e vinni már olyan helyekre, mint pl. Auchan? Mindenkit meginterjúvoltam már a környezetemben, és elég vegyes tanácsokat adtak. :roll: Kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek.
Előre is köszi!

Remélem mindenki jól van! Mi növögetünk, már 5150 grammosak vagyunk. Azt mondta tegnap a doktor nénink a tanácsadáson, hogy túl etetem. De hát mindig úgy csinál, mintha éhes lenne, és addig sír amíg enni nem kap.:?

Falevél, Noémi! Nagyon szép babakocsitok van, meg szerintem praktikus is. Én már megbántam a miénket, lehet hogy mostmár én is ilyet vennék inkább.

Timcike! Örülök a jó híreknek! Drukkolok!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Donoé! Remélem minél hamarabb rendbe jön Barbi! Szorítok!(Bocs, az előbb valahogy lemaradt!:oops:)

Kép
Kép
mandula82
 
 


mandula-persze,simán,főleg,ha anyatejes a kicsi.Nem szabad annyira elizolálni a környezetétől,mert ha minnél jobban ovod,annál nagyobb bajt csinálsz neki.Érted?Az anyatejes babók ugyis jó imunrendszerrel vannak ellátva.6 hetesen meg már viheted.Az én kicsikém még 6 hetes se lesz,máris megyünk vele haza Erdélybe államvizsgázni.Ne aggodj,nem lesz baja neki.Csak arra figyelj,h.ne fogja meg senki a kezecskéjét és ne leheljen rá,meg tüsszögjön,szoval na... :wink: És mindig azt mondják,ne etesd túl a babát,várd meg a 3 órát.Egy frászt!Akkor adj neki,mikor kéri.Minden kismama ezt tanácsolja,h.ne hallgass senkire csak saját magadra!Az anya tudja a legjobban.Én is mindig akkor fogok enni adni,mikor kéri.Ha 2ox kér egy nap,annyiszor fof kapni. :wink:
Jó sétát nektek!

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Aranyos vagy Timcike! Köszönöm a jó tanácsot! :D Csak azért voltam nagyon tanácstalan, mert a védőnő szerint a légkondi nem tesz jót neki. De az Univerbe is mindennap lemegyünk, nem hiszem, hogy olyan nagy különbség lenne 2 áruház között.
Jó hétvégét és babavárást!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Köszönjük szépen a gratulációkat! :-)))
Egyébként nem Bergon, hanem Pikolo. Végülis Graco vázon egy noname gyártó által készített további felszerelés, így nem kellett a Graco-árat megfizetni. De szerintem is nagyon klassz.

Falevél!
A Tiétek is nagyon klassz! Gratula! :-))))) Mennyibe került, ha szabad kérdezni? Ha gondolod, pü-ben is írhatod.

Mandula!
Szerintem nyugodtan viheted, úgyis nagyon fogsz rá vigyázni. A legjobb barátnőm kisfia már egy hónaposan országjáró volt! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mandula,
a lányom decemberi, 4 hetesen már Tescozott, 2,5 hónaposan öt napig Sopronban nyaralt:)

Noémi,
mára apa leváltott, én alszom egy kicsit. A babavárós topicban leírtam mi van Lilivel részletesen... Puszi

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mandula!

Mi Noémit már 2 hetesen vittük vásárolni,Tesco,Auchan,nem tudtuk volna kire bízni.Ő júniusi baba,Donát januári,4 hetesen kezdtük a vásárlást vele.Szerintem nincs akadálya.Noéminél mondjuk piszok meleg volt akkor,s ment a légkondi ezerrel,ezért vékony tkarót vittünk mindig,s bent betakartuk,de akkor kint 35-37 fokok voltak.Rosszabb ha nagyon óvod mindentől,így erősebb lesz szerintem,de ez csak az én véleményem.

Köszönöm a jó kívánságod,talán már gyógyulgat,most hétvégére hazaengedték.
Vendég
 


Ja elfelejtettem írni nagyon klassz kocsitok van Noémi,Falevél!

Noémi!

Dettó ugyanilyen kocsit vettünk Noéminek,nagyon kényelmes,de dögnehéz.Mondjuk nekünk a 4.-re kellett cipelnünk.Nemrég adtuk el,kb.15×volt használva a kocsi része,a hordozó többet,új állapotban volt,12.000.-ért adtuk el.Jó boltot csináltunk,35.000.-ért vettük. :shock:
Vendég
 


mandula-nagyon szivesen.Bármikor adok tanácsot,persze ah tudok,amihez nem tudok hozzászólni azt inkáb nem válalom... :oops: :wink: . Jó vásárlást a kicsivel,és tegyél föl képeket. :wink:

Noémi-Gracot akartam irni... :oops: mert angyon ugy nzé ki igy,mint azok a kocsik.Ahogy te is irod,a váz pont olyan.De mit számit amárka,ugye?Fő,h.birja a strapát,és szolgáljon ki benneteket amig kell. :wink:

donóé-egyetértek veled az óvás terén,mint ahogy én is irtam az előző soraimban,minnél jobban óvod,annál rosszabbat csinálsz...szerintem ez nem csak a mi véleményünk,ez igy is van.Hallottam már olyanokat,h.mindent lesterilizált az anya,aztán a pici minden betegséget elkapott,meg ilyenek.Én is fogom félteni,persze minden anya félti a picikéjét,csak nem fogok túlzásba vinni... :wink:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

A babakocsit Szfváron vettük (itt laknak a férjem szülei), 45000.- volt, de lealkudtuk 40-re. :D
Már régóta nézegettem a hírdetéseket, kicsit olcsóbb babakocsit akartunk venni, de ezt nem tudtuk otthagyni, főleg, hogy apósom felajánlotta, hogy ő szeretné megvenni nekünk .... meg hát szerintem hordozóval, mózeskosárral együtt nem is találtunk volna olcsóbbat.
Nekem fontos volt, hogy legyen mózes, mivel télen még nagyon picurka lesz Sára baba.


Szép napot mindenkinek!!!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Kivitel:
Mi 3 hetesen már az állatkertben sétátunk, rengeteg ember között, mert épp akkor volt húsvét. Szerintem se kell nagyon óvni, íg ymegerősödik az imunrendszere.

Timcike:
Szerintem vigyázz ezzel az igény szerinti szopival majd. Nagyon megterhelő lehet testileg lelkileg egyaránt. Teljesen kifáraszt, főleg ha sokáig tart a szopi és a melledet is nagyon meg tudja viselni.
Illetve nem baj, ha a baba megszokik egy napirendet és akkor te is el tud végezni a dolgod, mert körülbelül tudod mikor fog enni.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!

Timcike, mi a helyzet? Baba még odabenn érzi jól magát???? Az óvás, védéssel én is hasonlóan vélekedem, de majd tuti rám kell szólni, hogy ne vigyem túlzásba a tisztítást, takarítást... :lol:

Falevél, Noémi, nagyon tuti kocsikat vettetek!!!! Nálunk még csak tervben van, ma szeretnék a városban szétnézni, de szerintem Bp-re megyünk majd venni egyet, illetve ha a kinézett márkát nem találom meg én is használtan... :D Illetve unokaöcsém mostanában lesz 1 éves, neki meg autósülést kell venni, szerintem az egész család jön majd vásárolni... :D legalább 2 autóval! :D :D :D

Donoé, örülök, hogy a lányod jobban van már, és a hétvégére hazajöhetett! Reméljük, hamarosan nem is kell visszamennie! :D

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


b.lin-hát,nagyon remélem,h.valahogy csak sikerül elintézni a kajálást :wink: .De nem szeretném azt tenni vele,h.éhes és éehztessem,addig mig eljön az a bizonyos kaja idő.Nem arra gondoltam,h.most ha kell ha nem a cici a szájában lesz 8) ,hanem,mikor látom és érzem,h.valóban éhes a kis lelkem.De köszike,igazad van,tudom mit mondasz. :wink:


mano-képzeld a kicsi békám még mindig bennt van.Ugy tünik,h.nagyon jol érzi amgát odabent.Rengetegt mozog még mindig.Nincs baj hála Istennek.Csak ő még ugy érzni nincs itt az idő.Anyumék szerdán érkeznek.Ha szülők addig,ha nem,már nagyon türelmetlenek :lol: .És én meg nagyon boldog,h.végre ujra láthatom őket,és kicsit megnyugszom legaláb,h.itt lesz anya. :oops: Apum ő marad egy két napot,azt megy is vissza,anyum meg addig marad,mig szükségem van rá,persze ő megvárja a kisunoka születését. 8)

Pussz nektek!!!



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike, majd tudja a kis Atticy, hogy mikor akar kibújni! :D :D De azért megnyugtató lesz, hogy a szüleid jönnek és anyud marad is segíteni. Tuti én is akkor leszek a legnyugodtabb, ha tudom, hogy anyukám itt lesz és segít majd. Sőt, már jelezte is, hogy akkor szabin lesz 2-3 hétig... :D Sosem lehetünk nekik elég hálásak a sok törődésért és gondoskodásért. És jó tudni, hogy mindig az ő lányuk maradunk, mégha időközben magunk is anyák leszünk... :roll:
Bocs, nagyon elkaladoztam... :oops:

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


manó-telyesen egyetértek veled! :wink: Ez az élet túl kevés ahoz,h.mindazt amit értünk tesznek a szüleink mi meg tudjuk köszönni nekik. Persze,vannak olyan szűlök,akik még egy "sziát" se érdemelnek meg,de én Hálát adok a Jó Istennek,h.ennyire CSODÁS szülőket adott nekem,mert ők egyszerűen imádnivalóak. :oops: 8) :wink:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok csajok!Megirja nekem valaki,h.altalaban mennyit szoktak adni a kismamak a dokinak a szules utan?Nagyon erdekelne,mert hamarosan kibujik a kissrac,azt azt sem tudjuk,h.mennyit szoktak adni... :oops: Elore is koszonom! :wink:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Csajok valaki, aki az új eü rendszerben volt 12 hetes vizsgálaton!
Az uh vagy a vérvétel van előbb, csak mert péntek délre kell mennem uh-ra, na most akkor addig ne egyek :roll: gondolom csak nem képzelik...a dokit ilyen kis hülyeségért nincs pofám felhívni, ráadásul a beutalóval is mi van, védőnőhöz mikor kell menni, szóval egyáltalán nem tudom ezeket a dolgokat, segítsetek!
Nem beszélve arról, hogy pl. uh magánrendelésre bérczi ildikóhoz bármikor lehet menni? ha bejelentkezik az ember...gondolom, tehát mondjuk a péntek helyett a szerdai magánra is mehetnék, ha beférek?Volt már vki B. I. magánrendelésén? Mennyi az előjegyzési idő, kb?

Kép
kkriszti77
 
 


Sziasztok,

most csak röviden, ha Gergő alszik délben, majd jövök.

Kriszti,

Állítólag az uh van előbb és utána vérvétel, a barátnőm azt mondta, hogy az uh-s papírral kell menni a vérvételes papírért. B.I. nem kell sokat várni, mivel most szerdán és pénteken is van uh, sokkal hamarabb lehet uh. időpontot kapni. múlt héten talafonáltam szerdán és már péntekreadni akart időpontot, de nekem az még korai lett volna, így jún. 1-jén megyek. :wink:
Ha kell a száma el tudom küldeni.


Falevél, Noémi,

Nagyon jók a kocsik. A Chiccót mi is néztük annak idején, de az új ára, jóval 100 fölött volt, így letettem róla.


Janka,

Jókat hallottam a huncutkáról is, még nem voltunk.


Manófalvi,

Megnéztem, valóban sok közös ismerősünk van. Gondolom a katonások oszt.társaid voltak. Ildi, kristóf nekem volt oszt.társam. Jó babakocsi vásárlást.

Timci,

köv. Nst? Randi holnap délelőtt?

Most mennem kell, majd jövök még. Sziasztok.

geli08
 
 


POTYKAMANÓ

MERRE VAGY? TUD VKI VMIT RÓLA?

geli08
 
 


kriszti-sajnos én ebbe nem vagyok jártas.Én annyit tudok,h.sose ettem vizsgálatok előtt,mert nekem még akkoriban nem is volt étvágyam :lol: .Szerintem az mind1,h.most uh-ra mész elöb,vagy vérvételre.Hivd föl telefonon a védönödet,ő azért van,h.segitsen neked az ilyen hejzetekben,mikor tanácstalan vagy,és kisegit. :wink: Ö majd megmondja neked,h.mi mivel s hogyan jár.Csak ennyit tudok mondani sajna.Te nem szoktál menni hozzá?Mert engem mindig ő tett tisztába a dolgokkal. :roll:


geli-sajnos a holnap délelöt nem jó,mert pont holnap megyünk ujra NST-re... :( Nagyon ugy néz ki,h.mi már igy nem randizunk,csak mikor meglesz a kis drága...pedig nagyon szerettelek volna látni. :cry:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: