Új privát üzeneted érkezett!

szaisztok,
giga- remélem meggyógyult a család!!!!mikorra várható a baba?
ma nagyon szép idő volt, lassan lehet lesz homokozni is.

a tescorol én is hallottam már...inkább játszi lenne :D

hogy milyen vagyok? kritikus, humoros, jó memóriájú:-). ha front közeleg: fejfájós:-(
szeretem a társaságot és hasonló gondolkozású, vidám embereket.
szeretnék barátságot kötni, ismerkedni, beszélgetni veletek, remélem bevesztek a csapatba;-)
a.
_annamari_
 
 


Annamari!
Február 16-18 környékére vagyunk kiírva. De már igencsak vannak jóslófájások, úgyhogy kíváncsi vagyok, hogy meddig marad bent Bulcsú. :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Jók a hírek, már csak a megvalósítást kell kivárni, mint a játszótérrel.

Ági! Remélem már jól vagytok! Nagyon aranyos az új kép Liliről!

Juli

Kép
b.j.
 
 

 
 

Sziasztok!
Régóta nem voltam, mert vezetni jártam, de megérte, mert megvan a vizsgám! Most már csak le kell papirozni és megkapom a jogsimat!

Valaki kérdezte, hogy miért nem Szent Imre: hát, mert ha kikap az ember egy jó kis forgalmat, másfél óra bevergődni. Nem beszélve arról, hogy apának előbb haza is kell jönni, ha éppen napközben kell menni. Nagyon sokat gondolkodtam, hogy melyik megoldás lenne jó, és nem mertem végül bevállalni a távolság miatt. Olyan kórházat meg nem találtam Pesten, ami közelebb is van, és annyival jobb is, mint mondjuk Vác.
Giga, remélem már jobban a család, és te nem kaptad el. Egyszer mi is jártunk igy, csak akkor a kislánytól egyidőben kaptuk el a betegséget. Egyszerre hánytunk hárman, jó volt... A legdurvább az volt benne, hogy jártányi ereje sincs az embernek, és a gyereket mégis el kell látni...
Drukkolok neked, már nemsokára túl vagy a szülésen!

adaka
 
 


Sziasztok!
Hála az égnek már túl van a család a hányásos-hasmenéses víruson! Szerencsére nem kaptam el tőlük. :wink: Jó, hogy terhesség alatt brutál felerősödik az ember immunrendszere! :wink: :D

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Hú Giga, nemsoká meglesz a kistesó! Uh alapján becsülték az időpontot?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi!
Igen, uh. alapján becsülték.

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Giga megkért közöljem veletek is a jóhírt:

"Ma délután megérkeztem közétek 3150 grammal és 53 centivel. Anyukám és én is jól vagyunk. Kálmánchey Bulcsú"

KépKép
tüccs
 
 


Nagy-nagy gratula Áginak!

Isten hozott Bucsú!!!


Holnap úgy is megyek ,meg is látogatom Őket!

Kép
Kép
mese80
 
 


Ági! Gratulálunk! Éreztem én, hogy azért nem vetted fel a telefont. :D

Emese! Aztán írd majd meg, hogy mit láttatok az UH-n!
Boti sajnos még náthás, meg már én is kicsit rákezdtem, úgyhogy egy darabig most nem tudunk együtt motorozni, pedig már Boti is hajtja (egyelőre csak az erkélyen)

Juli

Kép
b.j.
 
 


Hűha, gratulálunk a kicsi Bulcsúhoz!

MOst az eleje nehéz lesz a kettővel, de aztán egyre könnyebb!

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Graulálok a kicsi Bulcsú érkezéséhez. Nyugod éjszakákat, sok tejecskét kívánok. :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Gratulálunk Giga! Isten hozta Bulcsút! Sok örömet és egészséget kívánunk az egész családnak!! :lol:

Sikerült bölcsit találni a csajoknak, sajnos csak a munkahelyem közelében (azt is segítséggel) így mindennap hurcolnom kell őket (Budán a XI. ker-ben dolgozom, viszont egy utcában van a céggel :wink: ). Már voltunk megnézni, nagyon kedvesek voltak, jövő hét szerdán kezdjük a beszoktatást, kíváncsi leszek, hogy fogják bírni a csajok. Itt szerencsére nem teszik ki őket, ha betöltik a 3-at, hanem maradhatnak óvoda kezdésig.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Gratulálok én is!

Nem tudom, kit érint, ápr. 7-8-án van a beiratkozás az Eszterlánc óvodában, ha felveszik a gyerkőcöt, akkor kiderül, hogy melyik tagóvodába teszik. De csak a beiratkozás után max. 30 nappal derül ki, hogy felvették-e. (Én azt hittem, hogy várólista van, és csak az mehet beiratkozni, akit tuti, hogy felvettek...)

Eszter, gratulálok a bölcsihez! Legalább nem kell idegeskedni, hogy hazaérsz-e időben, mert csak egy ugrás a munkahelytől.

adaka
 
 


Adaka, te beíratod Esztert?
Én nem nagyon tudom, mit csináljunk, jó lenne a társaság Eminek, de itthon is szeret lenni, nem tom, menjen-e 3 évesen, vagy csak 4 évesen. Én szeretem, ha itthon van, viszont az oviban kortársak között lehetne.

Itt tuti nem veszik fel, mi Fóton próbálkozunk majd, ott néztünk ki neki ovit. S oda protekciónk is lenne.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Igen, én szeretném, ha járna, legalább fél napra. Úgy érzem, kicsit kevés vagyok neki, igényli a társaságot. Fóton melyik ovin gondolkodtok?

adaka
 
 


Sziasztok!

Ugyan én a bari ltp-n lakom, de ... msot írok ide. A blogomra feltettem egy érdemest, ha hozzáfűznivalótok, megjegyzésetek van, kérlek oda írjatok jóóó?

Jó lenne valami közmegmozdulás ovi, hétvégi gyerekügyelet, játszó, stb. témában...

http://kovacs-telekes.org/hu/juca/blog/ ... 5/paprikas

Nagyon dühös vagyok... :evil: :evil: :evil:

tjuca
 
 


Nem jár vki az m3ason fót és pest között??? Mármint ami a cora utáni rész. Állítólag ha gödöllő felöl jön az ember, akkor ki van írva, h mit építenek. Én attól tartok, h nem ikea csak kika lesz. :? Láttam egy 2éve kiadott térképet, amin a cora mellett ( és nem mögött, ahol most építenek) az van írva, h tervezett kika. Szóval ha valaki arra jár, majd nézze már meg!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok,
Giga! Nagy gratula!
Enn! megkérdeztem az építtetőnket, hogy mit tud az IKEA helyéről, és egyértelműen azt mondta, hogy AUCHAN területe...Ott tényleg készül valami.
mano20
Dunakeszi
 
 


Giga,
Szívből gratulálok én is! :) Sok boldogságot! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönjük a gratulációkat!
Nagyon szép szülés volt!
Teszek fel néhány képet:
Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga: gyönyörűek vagytok mindannyian, gratulálok :)
Vendég
 


Én is szeretnék gratulálni, ismeretlenül, a "dunakeszi babavárók" képviseletében! :)
Nagyon szépek vagytok!
igna
 
 


Gratulálok Giga!
Bulcsú nagyon szép baba!
Örülök, hogy könnyű szülésed volt! :-)

Tudtok ajánlani varrónőt Dunakeszin?
Csak nadrágfelvarráshoz, illetve leengedéshez kellene, de jó lenne találni egy jót.

Anita
anta77
 
 


Én tudok.. A Hunyadin lakik, gyors és nagyon olcsó. Egyetlen hátrány: cigiszagúak lesznek a cuccaid.. :o De hát úgyis kimosnánk :?
Biztos nem haragszik meg, ha megadom a számát: Szilvi, 30-3897599
Szép nadrágokat kívánok neked! :)
igna
 
 


Én tudok.. A Hunyadin lakik, gyors és nagyon olcsó. Egyetlen hátrány: cigiszagúak lesznek a cuccaid.. :o De hát úgyis kimosnánk :?
Biztos nem haragszik meg, ha megadom a számát: Szilvi, 30-3897599
Szép nadrágokat kívánok neked! :)
igna
 
 


Köszönöm, Igna!

Anita
anta77
 
 


Sziasztok!
Giga! Szereztettel gratulálunk, nagyon szép kis családod van!

Anta! A Corában is van egy ruhajavitó, bár még nem varrattam nála semmit.

adaka
 
 


Sziasztok!

Aki hallja adja tovább plíz. :lol:
http://kovacs-telekes.org/hu -> enyh :-P
minden érintettnek és érintetlennek. Köszi!

Nagyon kellenek az 1 %-ok is, de pl. személy szerint én ilyeneken is törpölök, hogy adománygyűjtő kóruskoncert. Kíváncsi vagyok, lenne-e rá igény.

tjuca
 
 


Sziasztok!
Úgy emlékszem, hogy volt innen a fórumról valaki aki felajánlotta, hogy van csecsemőmérlege, és hogy lehetne menni hozzá méreckedni. Aztán lehet, hogy nem emlékszem jól. :roll: :oops: De ha mégis, megkérdezhetném, hogy ki volt??? :? :?:

Kép
Kép
giga1
 
 


Én úgy emlékszem, enn volt.
Majd ha lesz kis időd, lesz születéstörténeted? Nagyon kíváncsi vagyok :)
Vendég
 


Köszi Panndi!
Majd ha holnap lesz időm leírom a történetet, ígérem. :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Hú Giga, hogy bírod a két picivel? Van segítséged?
Nekem több van a két gyerkő között (21 hó), az elején mégis majd megpurcantam.

De egyre könnyebb lesz, ahogy telik az idő.
Enyimek már szerelmesek egymásba, Emi be is jeletette, hogy összeházasodik Benivel. Én leszek mindkét gyerekem anyósa. :wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Hűha, Uxi.. Csak óvatosan :)
igna
 
 


Uxi!
Most még könnyű dolgom van. Szombattól itt volt anyukám. Tegnap ment csak haza. Ma van az első nap tehát, hogy egyedül vagyok a két gyerkőccel. Hétvégén meg anyósom jön át. De egyébként sem lenne most még nehéz, mert Bulcsú csak eszik meg alszik. Egy kicsit sokat is nappal. Sajnos szerintem felcserélte az éjszakát a nappallal. Nem is tudom, hogy ezzel mit kezdjek... Van ötlete, vagy tapasztalata valakinek? Nappal simán alszik 3-4 órát egyhuzamban, de éjszaka csak kb 2-t, és 1 órába telik visszaaltatni... Ezért vagyok már hulla.
Lili jó kislány, nincs vele sok gondom mostanság. Kivéve a hisztiket, de azt már megszoktam. Korral jár. :wink:
Szerintem majd akkor lesz igazán nehéz, ha már Bulcsú is kicsit többet lesz fent. :roll:

Panndi!
A szüléstörténetem:
Úgy érzem meseszép szülés, születés volt. 13-án hajnali fél 5kor ébredtem a fájásokra. Akkor egy órán át figyeltem és 8 perces környékiek voltak. Keltettem Attilát, és felhívtam a szülésznőmet. Anyósom hála az égnek felvette a telefont, és jött Lilihez, aki ekkor még édesdeden aludt. Elköszöntem tőle és bementünk a kh-ba. A tágulás most is nagyon lassan ment, de nem voltak erős fájások. Aztán délután 2 felé beültem egy kád vízbe, ami meghozta a hatását, és beindította a fájásokat. Onnantól kezdve jöttek azok a fajták, amikor az embernek nincs kedve beszélgetni. 4 óra után volt burokrepesztés, és utána 1-2 fájásra rá már a tolófájásokat kezdtem érezni. Azt nem tudom, hogy hanyadik fájásra született meg Bulcsú. Azt viszont tudom, hogy 16:43-kor pottyant ki erre a világra. Egyből a hasamra tették, és csak egy kicsit később vágta el Attila a köldökzsinórt. Gátvédelemmel szültem, de egy icike-picikét így is varrni kellett, de hála a jó égnek (és az ügyes kezeknek) nem is érzem. Remélem ez így is marad majd! Fantasztikusan szép élmény volt ez nekem!

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga: köszi, hogy leírtad, gratulálok mégegyszer :) Remélem én is hamarosan megtudom, milyen érzés két pici gyerek anyukájának lenni :)
Vendég
 


Giga, örülök, hogy jól sikerül a szülés!
Azt mondják, a második már könnyebb. Csak én voltam kivétel... :?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


uxi, mi lassan elindulunk szerintem, délre haza kell érnünk, és még az Ágnes gyógyszertárba is elvágtázunk :)
Vendég
 


Üdvözlet mindenkinek!

Most találtam rá e társalgó lapra, és hihetetlen örömmel azonnal regisztráltam is. (nemrég költöztünk mis is Alag lakópark egyik társasházába) Röviden csak tán annyi, most várjuk uram férjemmel első gyermekünket (20 hét), és gondoltam baba-mama társaságra lelek majd itt. :lol: Tán első kérdésem az lenne, hogy mennyire igaz a "pletyka" hogy játszóteret terveznek Alag I. és Alag II. -re ?? Na és ha igen, akkor hol? Ha tudnátok ebben segíteni, azt nagyon szépen megköszöném.!

Szép estét!
timi
(:timi:)
 
 


Szia Timi!

Üdv köztünk!
Igen állítólag lessz játszó, szerintünk a Swit Pointal szembeni részen. Mi is 20 hetesek vagyunk csak mi a második babónkal. Hol laktok? Hova jársz? Ki az orvosod?
Emese

Kép
Kép
mese80
 
 


Timi!
Üdv neked! Jó, hogy van újabb kismamánk, akiért majd izgulhatunk! :wink: :lol:

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Závodszky Géza utcában lakunk. A játszi azért volt fontos, mert az egyik kedves lakónk "játszit" akar teremteni a ház csemetéinek a hálószoba/gyerekszoba ablaka alá :cry: , mert ide süt a nap egész nap kifogással!!!! Kérdem én, melyik kedves anyuka teszi ki gyermekét olyan helyre játszani, ahová egész nap tűz a nap (10-18), mert hogy én nem hiszem hogy tenném, de bár kitudja... Szóval azért kérdeztem elkeseredésemben hogy hol lesz játszi! gyhogy köszike a választ!

Emese további kérdésedre válaszom. Az I. sz. Klinikára járunk és remélhetőleg ott is fogunk szülni. Dr. Újházy András az orvosunk. Fiatal, lelkiismeretes doki. Szimpi nagyon, és az anyagiakat is tisztázva pozitív csalódás.
És Ti?? Tudjátok már kislányka vagy kisfiú? Mert azért Hannácsak után gondolom kiskukacost várnátok... :oops:
Nost tán ennyi!
Örülök Nektek!
szisztok
timi
(:timi:)
 
 


Sziasztok!
Giga igen, én írtam, h van mérleg. Kellene mérni a lurkót??
Merre is laktok???
Timi, üdv itt. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Timi!
Üdvözlet!
Mi is a Závodszkyban lakunk. :lol: A 4-es szám alatt. Ti?

Ennn!
Igen, kéne mérni a kiskrapekot. Bár most megoldottam úgy, hogy az itthoni digitális mérlegre ráállok én, és utána a Bulcsúval a kezemben, de ez így nem olyan pontos. A Závodszky Géza utcában lakunk. Ti?

Kép
Kép
giga1
 
 


A géreczben. Már szoktatok sétálni?????? Vagy még nem mered kivinni??? A Závodszky az valahol a 2es részen lent van, ugye????
Ha nem sétáltok még, akkor szívesen elviszem, mi úgyis minden nap megyünk körbe-körbe a lakóparkon. Ha írsz priviben pontos címet, v telefont, akkor akár mér holnap is el tudom vinni, h lemérd.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn!
Küldtem privit.
De voltunk már kint sétálni, csak az a baj, hogy még nincs meg a testvérbabakocsink. Ha minden igaz ma hozza haza a férjem. :?

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok,

nem tudjátok véletlenül a labor telszámát, ahol be kell jelentkezni időpontért? Lányomnak kellene vérvétel, de telszámom nincs hozzájuk.

Köszi

u.i. egyre többen vagyunk kint, nekem meg még mindig fogalmam sincs arról, hogy ki kicsoda... :) persze a többség babakocsival van, mi meg "csak" mocival.
mano20
Dunakeszi
 
 


giga, én is gratulálok a kisöcsinek, gyönyörű baba

hogy milyen vagyok? kritikus, humoros, jó memóriájú:-). ha front közeleg: fejfájós:-(
szeretem a társaságot és hasonló gondolkozású, vidám embereket.
szeretnék barátságot kötni, ismerkedni, beszélgetni veletek, remélem bevesztek a csapatba;-)
a.
_annamari_
 
 


timi, szeritem a szomszédotok azért is akar kis játszit a kertben, hogy a gyerekeknek legyen valahol játszani, nem az úton, ahol járda sincs vagy a távoli játszin (amit már sajnos zárnak).
lehet kompromisszumot kötni, hogy mikor játszanak esetleg a gyerekek..sztem gondoljátok meg...a ti babótok is megnő...
az elméletben készülődő játszótérre ki tudja mennyit kell még várni.

hogy milyen vagyok? kritikus, humoros, jó memóriájú:-). ha front közeleg: fejfájós:-(
szeretem a társaságot és hasonló gondolkozású, vidám embereket.
szeretnék barátságot kötni, ismerkedni, beszélgetni veletek, remélem bevesztek a csapatba;-)
a.
_annamari_
 
 


Annamari!
Köszi! :D

Kép
Kép
giga1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: