Új privát üzeneted érkezett!

Hol vagytok vajdasági csajok?

Krisztina mivel kapcs.hívott a pszihológus?
Az örökbefogadással?Most egyenlőre napoljátok a dolgot?
Vagy véglegesen?

Monyó egy kis karácsonyfát azért,no! :wink: :)

Mi ok vagyunk,kitakaritottuk a férjemml a hálószobát,
lassan bemeszeljük(várjuk a fizut)és akkor elkezdem lassan mosni a kisrucikat a babának.

Ti mit terveztek mára? :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Helló!Itt vagyok.szintus itt egész délelőtt nem volt áram,de legalább Monyóval kávéztunk egyet.Igen az örökbefogadással kapcsolatban keresett.Elfogadtak bennünket,mint örökbefogadó szülőket,alkalmasnak bizonyultunk,de lejártak a papirok.Hát most nem megyünk ujra,és szedegessük össze őket.Képzeljétek ha most nagy hassal mennék papirokért az örökbefogadáshoz,kicsit hülyének néznének.Nem tudom miért de nem tudok egyenlőre lemondani az örökbefogadásról,én tényleg nagyon akartam,és nagyon szeretnék segiteni egy kisgyereknek.Most inditanak megint egy csoportot 5 párral,és jövőre is már jelentkezett 3pár.Olyan szomorú,hogy ennyi meddő pár van,és az is hogy egy csomó gyerek aki otthonokban sinylődik,és nem lehet őket örökbrfogadni,mert a link szülők nem mondtak le róluk,de feléjük se néznek.Bonyolult dolog ez,és ha eszembe jut az a sok szörnyű történet amit a pszihológusok meséltek a gyerekekről elsirom magam.Felnőtt emberek tesznek tönkre gyerekeket.Na erről regényeket is irhatnék.A babaruhák mosását,vasalását már én is nagyon várom.Milyen szinű lesz a szoba?Fruzsi miket mond?Nagydumás?Persze a magamódján!

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

Krisztina tulelted a fogdokit?

szintus Fruszi hogy van meggyogyult?te mikor megy dokihoz?

Kép
monyo83
 
 

 
 

Sziasztok!17:55kor értünk oda a fogdokihoz,és 18:07kor már hazafelé tartottunk.Az ára jobban fájt,a beavatkozást nem is éreztem,érzéstelenités se kellet,mert kiidegelt fog volt.Hát talált jócskán javitani valót,és mind felszini romlás még,tehát jó lenne mostanában lépni,de ki birná azt anyagilag?!Mivel egymás mellet levő fogakról van szó,ezért egy érzéstelenitéssel megcsinálna egyböl 3-at,én benne is lennék,de 2orvost fizetni már nem birunk.Ja,és mivel bátor voltam,kaptam gesztenyepürét.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Kriszti gesztenyerpüré :lol: :lol: :lol:
Hát télleg bátor voltál,jó pénzkeresés alig 20perc alatt,mi?
Ha a fejünk birta volna mi is lehettünk volna dokik és akkor nem kellene a napi kenyéren gondolkodni :roll:
A háló világoszöld lesz,a gyerkők szobáját majd akkor csináljuk ha belefér a keretbe,jövőre talán :roll:
Mit értesz azalatt,hogy tönkreteszik a gyereküket a szülők? :?: :(

Köszi,Monyó,Fruzsi jól van már,én is!
Végre senki sem beteg!Yuuu-héééééé!!!
Holnap 2-re megyek dokihoz,majd meglátom,hogy megkérdezem-e a nemét,kibirom vagy nembirom! 8) :wink:
Ma estefelé jönnek vendégek hozzánk,barátnémék,tegnap tudtam meg,hogy mostmár ők isa gyúrnak a kistesóra,van már egy majdnem 3 éves kislányuk.

Mindenkinek kellemes napot kívánok! :wink: :D

Ma vagyok pontban 30hetes! :D Még 10hét és jön a kistesóóóó.....

Kép
Kép
szintus
 
 


Hát Szintus hallotunk pár szörnyű történetet a központban,alultáplált,elhanyagolt(tetves,piszkos stb),szüleik által zaklatott gyerekekről,akik nem akartak visszamenni a szüleikhez,de sajnos nálunk olyan törvények vannak,amik nem teszik azt lehetővé,hogy egy az egyben elvegyék a gyereket a "szüleitől".volt egy 3éves kislány akinek a szülei minden pénzüket drogra költötték,ő éhezett,állandóan piszkos,és tetves volt.A házukon nem voltak ablakok,tele voltak rágcsálóval.A központ elvette a szüleitől,akik persze biróságra mentek érte,mert ők jók.1hétig volt a kislány nevelőszülőnél,a tárgyaláson szép ruhában,tisztán,és 2copfocskával jelent meg.Amikor a pszihológus kérdezgetni kezdte az anyukájáról,letagadta a vérszerinti anyját,anyjának azt az asszonyt mondta akinél 1hete volt,még rá is mutatott.Mindezt 3évesen.De ez csak ez történet a sokból.Megbuktak mint szülők,alkalmatlanok,akkor hadják a gyereküket,had kerüljön egy olyan családba ahol majd szeretik,és megbecsülik.Édesen azt mondta,hogy azért is szereti az új anyukáját,mert most szép ruhái vannak,és nincsenek bogarak a hajában.Ja,már én is rájöttem egy párszor,hogy jócskán pályát tévesztettem.Én nem birnám ki,hogy ne tudjam a baba nemét,persze ha ő nem mutatta volna meg magát akkor ok,de én kiváncsi voltam.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

krisztina ugyi voltal a fogdokinal,megerdemelted a gesztenyepuret.
ezek a tortenetek eleg szornyuek de sajnos van ilyen,csak jobb az ilyenrol nem tudni mert az ember nem tehet semmit es a tehetelenseg faj a legjobban.
en olyan dokumentumfilmet nem nezek meg ahol a gyerekek rossz korulmenyek kozott vannak mert nehezen viselem hogy nem tudok rajtuk segiteni.

szintus,szuper hogy helyrejotetek mostmar ne is szedjetek ossze semmit.persze ha ez ilyen konnyen menne,de nagyon vigyazatok magatokra.
kibirod hogy nem kerdezel ra? :shock: jaj en alig vartam hogy megmondjak mink lessz.valahogy azota szemelyesebb a kapcsolatom a babaval miota tudom hogy micsoda.
neked miket kell venned a babanak,gondolom Fruzsirol sok mindenetek megmaradt.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Mondjátok mit kellene ma főzni,teljesen tanácstalan vagyok.Hát igen,én is ügyi voltam,meg a fogdoki is.Érzéstelenités nélkül,tömés,5perc munkáért 1100din.Na de ha egyszer magamnak nem tudom betömni...Ma olyan hétfős érzetem van,olyan még a fű se nől.Vagy mondjam ki lusti vagyok

Kép

Kép
krisztina29
 
 


fozes ugyben detto :roll: tegnap bableves volt,de ma gozom sincs mit fozzek,nem is kivanok igazan semmit.

gyerek csuklik :lol: minden reggel ezt csinalja :lol:

ja meg keresztben van,tok jo.elnyom egy ideget alig tudok jarni,de mar csak ket honap,ezt valahogy ki kell birni,de hogy hogy fogom beszerezni a maradek cuccot az rejtej :roll:

Kép
monyo83
 
 


Nekem Ármin egész éjszaka a 8-ik utas a halált játszotta.Kibökte vagy a térdét,vagy a könyökét,és húzgáta le-föl.Elég rémisztő volt kivülröl.Egyrészt nem aludtam,mert megint fájt a gyomrom+ő is szórakoztatott.Én sem mondhatom eddig,hogy nehéz terhességem volt,de már a végét várom.Persze attól sietnie nem kell!!Ármin is a legtöbbször keresztben fekszik,kifliben.A legújjabja pedig,hogy egészen lent rugdos valahol a méhszájnál,olyan érzés mintha mindjárt kiesne.Annyit tudok,hogy főzök levest,de mellé....kenyeret semmivel?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


anyu ha nem tud kitalalni semmit akkor KMT van otthon :lol: azaz Ki Mit Talal :lol:

lehet hogy Armin meg mindig faros,azert rugdos lent,majd az lessz izgi ha befordul,allitolag az nem tul kellemes mert kicsi neki a hely es nyom majd mindent.

te melyik datumon gondoltal dokihoz menni?asszem egy het kulombseggel szoktunk vizsgalatra jarni.

Kép
monyo83
 
 


Éppen reggel nézegettem a naptárat,a jövőhéten még nem,hanem a rákövetkezőn.Ha gondolod megbeszélhetjük,és együtt is mehetünk.Hogy melyik nap még nem tudom.Ha a Laci még nem dolgozna,akkor jó lenne szerda délelőtt,és utánna elmennénk a DM-be.De még inkább nem tervezem,olyankor jön közbe valami amikor tuti tervem van.Az már tuti,hogy nem egy húron pendülünk a fiammal,bármire próbálom rábeszélni,sose azt csinálja.Éjszaka amikor sikerült elszunditanom,jött a Laci és a hasamra akarta tenni a kezét,ugy eldobtam,sebesen,a fiatalember észre ne vegye,hogy itt járt apa,mert alvásnak sanyi.A levesem fől,de mellé lehet készkaja lesz.Nem aludtam jól,kedvetlen is vagyok,meg minden bajom van....

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Krisztina kezet foghatunk,én sem aludtam valami jól,pedig nem jellemző rám..A férjem is itthon volt,szabadnapos és a kislányt az ágyában altattuk és rájöttem ő hijányzott nekem.Reggel 5-kor felébredt,mellém tettem és akkor olyan mélyen elaludtam,hogy csak no.Már megszoktam,hogy mi ketten alszunk együtt.Hisz apa hetente csak egyszer van itthon..

Tudom,hogy az együtt alvás nem jó,de ollyyyaaannn rossz egyedül aludni.No de hogy én hogyan boldogulok éjjelenként 2 gyerekkel. :roll: Az még csak az igazi rejtély.. 8)

Monyó vannak a Fruzsitól rucik,kapok is,hát remélem h elég lesz.
Reménykedem,hogy szopizik majd a kicsi(bár 6 hónapig)és akkor nem kell a tápszert venni.Mert az bizony lehúz anyagilag...(tapasztalat)ugy heti 1500din a tápszer..

Jó neketek,hogy együtt tudtok menni dokihoz! :)
Nekem jelenleg egy barátnőm sem terhes így nincs kivel együtt mennem.Vagyis egy jó ismerősöm igen(szinte egy napra vagyunk kiirva),de ő másik dokihoz jár,mint én.

Ma kettőre megyek dokihoz.

Lánynév:SÁRA :D :D :D

Fiúnév: :?: :?: :?:

Kép
Kép
szintus
 
 


Sára,örülök,ha Ármin lány lett volna a Sára nevet kapja.Anyósomék mindenkinek mondták,hogy fiú unokájuk lesz,és Áronnak fogják hivni,na lesz majd mit magyarázkodni :D .Pedig már számtalanszor kérdezték a nevét,hát annyira nem bonyolult,sőt.Nekem fiú névben tetszett még a Edvárd,Edvin,Kristóf,Ádám.Én tizen éveket aludtam anyummal,mivel apu keveset volt otthon,nem sinylettem meg.Megtanultam,hogy amikor apa hazaér,megyek a szobámba,egy bizonyos kor után pedig már a salyát ágyamban akartam aludni.Majd jelentkezz mi volt a dokinál!

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Helló!Szintus mi volt dokinál?Baba felfedte magát?Várjuk a mai Fruzsis képet.De cuki lesz majd nemsokára a tesós kép,amikor már ketten lesznek rajta :)

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Mai Fruzsis kép: :D Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

mizujs?

szintus mi volt a dokinal?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!De vagány Fruzsi ezen a képen!Én délelőtt csavarogtam anyumékkal,hazaértem akkor a sógornőm futott be,itthon áll a bál.Majd most állok neki mosogatni.Megint beszereztem pár rucit,lesz még több is csak most még nem válogatták össze.Ettöl a hülye időtöl fájdogál a fejem :evil: .Ti hogy vagytok?Mi zujs?Szintus,doki mit mondott?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok!

A doki semmi
konkrétumot nem mondott,mert meg sem vizsgált,mivel amikor
beteg voltam,akkor 2-szer is megnéztek uhu-n,mindent rendben találtak,így ő most felesnek tartotta,h megnézzen!Csak hiába elmentem
:? 8) De majd dec.9.-én kell újra mennem!

Ma olyan semmilyen kedvem van,majd megszeretném pucc az ablakokat,meg kikell találni,hogy mi legyen ma az ebéd!Hát kb.ennyi!
Elég carul aludtam.Nektek hogy megy az alvás?

Puszi nektek!

Kép
Kép
szintus
 
 


Rosszul alszok én is.Van hogy olyan furán helyezkedik el motoszka,hogy ugy érzem szétrobbanok belülröl.olyankor felkelek sétálok,és akkor nagynehezen arrébb csusszan.Ma hajnalban benyomta magát a bordám alá,azt hittem ottpusztulok.Már egy ideje nem alszok rendesen éjszaka.Laci megjegyezte,hogy most ugy sétálgatok vele hajnalban,hogy a hasamban van,ha már megszületett,és bömbizik ugyan igy lesz.Szerintem is ő alszik,én sétálgatok.Nem uhuzott meg :( ,pedig már ugy vártam milyen hirekkel jössz,na de 9.-e is mindjárt itt lesz.Nekem is nagyon hétfős kedvem van.Holnap megyek nyiratkozni,már nagyon elnőtt a hajam,satirt januárra beszéltünk meg.Lehúztam az ágyneműt,ugy érzem még arra sincs energiám,hogy tisztát húzzak.Lusti vagyok

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

szintus en is nagyon vartam a hireket hogy mit mond a doki,na de akkor majd 9 en.
alvas...hol igy hol ugy.valamikor egesz jo ejszakam van es egy pisi kivetelesen atalszom a az ejszakat.

krisztina na gondolom nagy kedved van/volt ilyen idoben fodraszhoz menni.
nekem is el kellene mennem meg szules elott de nincs kedvem.

Kép
monyo83
 
 


Fodrász---hát én is meglátogathatnám ám :wink:
De valahogy nincs ihletem ott ücsörögni :?

Alvás---ma valamennyivel azé jobb volt :wink:
Csak kétszer keltem pisilni...

Jaj,ne tudjátok meg az elöbb lezuhantam a székről,jól bevertem a hátam meg a lábam.Épp anyukámmal telóztam,majd leülök a székre,az pedig szétesett alattam :roll: :lol: Hirtelen süket lett a telefon. 8) Még jó,hogy a hasamat nem ütöttem meg... :!:

Szóktátok nézni a showder clubbot?Nekem mindég feldobja a hétfő estémet!De ez a Benkő...no tőle hányingerem van.
Csillag születiket nézi valamelyikőtök? :wink:

Üdv és pussz. :D

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

szintus igen szoktam nezni a showder clubbot a csillagszuletiket is meg a benkot is.

csillag szuletikbol az andrej a kedvencem meg a Tabani.

vigyazzal magadra nehogy megusd a hasad.apropo hasad,mikor lathatunk pocakkepet?

krisztina na milyen lett az uj frizurad?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Kicsit beleszabaditottam a fodrászt a hajamba.Jól meglett ritkitva,meg vágattam siskát,reggelre állt is mint a kakastaréj,megint szarul aludtam.Kezd most már kiakasztani :evil: .Annyi forgástól csodálom,hogy az egész nem meredt az égnek.Gyalog mentem a fodrászhoz,hát ne tudjátok meg,a végefelé már alig vonszoltam magam.Én is tegnap majdnem zakóztam egy jó nagyot.Vágtattam befelé a nappaliba egy vödör fával,és megfordult a papucs a lábamon.Elindultam neki a terigetőnek,na mondom ez nem állit meg,hiába kapaszkodnék bele,de a vödröt nem engedtem.Valahogy már közel az orrabukáshoz sikerült talajt fognom,szerencsésen.Ugy vert a szivem,mintha a maratont futottam volna le.Képzeld Monyó Csilla szegény már megint korházban volt,most felszakadt a sebe.Szegény lány,ugy sajnálom.Igen pocakfotókat lehetne felrakni,szintus rólad még nem is láttunk.Lehet ma megyek anyumhoz,akkor majd lefényképezem a cuccokat amiket vettünk.Én már alig merek valamibe belefogni,most már naponta többször is elkap a szédelgés.Hogy csinálom meg a karácsonyi nagytakaritást??

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Monyó nekem is Tabáni a kedvencem! :wink:
De szerintem a legértékesebb hangja a Vásárynak van,nem mindennapi,a többi az tucat nem?

Krisztina én is carul aludtam!Eddig még elég jól,de úgylátszik mostmár engem is utolért a rosszalvás! :roll:Jó,hogy te sem ütötted mneg nagyon magadat!!! Csak lassan csináld a takarítást és az idén olyan lesz,amilyen!Lényeg,hogy te jól érezd magad!Én ma voltam anyumnál.Ő főzte a szilvásgombócot,én pedig segítettem takarítani neki.Letörölgettem a szekrényt,lepókhálóztam... 8)

Nektek nem fáj a lábatok?Hátatok?Derék?

Puszi

Kép
Kép
szintus
 
 


Lányok ti oltattok?(h1n1 ellen)?
Igaz nálunk nem favorizálják annyira,mint Mo-on,
de engem azért aggaszt ez a dolog!Bár én nem járok közösségbe,
Fruzsinát sem viszem,de itt van ugye Béci aki olyan helyen dolgozik,ahol rajta kívül még 50 embernek van a munkahelye!
Bizonytalan vagyok.....

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

szintus en nem oltatok semikepp sem.

horvatoknal tegnap megkaptak az ingyen oltoanyagot,0ember oltatta be magat a tegnapi nap folyaman.
elednyomnak egy papairt hogy sajat felelosegedre oltanak be,hat milyen dolog ez es ha kesobb valami kovetkezmenyei lesznek akkor valad a feleloseged.hat kosz nem.

ezt egy masik topikbol loptam.
"István
november 16th, 2009 at 23:18

Igaz, nem kellett volna támadóan irjak, bocsánat érte. Csak hirtelen felment a cukrom Akkor leirom a saját kutatásaim során felsorakozott következtetéseket és megállapitásokat, hogy lehessen több információt igénybe venni a döntéshez:
1. A neten rákeresve, számtalan olyan szerencsétlen esetet találtam, ahol a H1N1 védőoltás mellékhatásokat okozott – FŐLEG terhes anyukák esetében. Rengeteg malformációval született gyermek volt a következménye a 76 – os sertésinfluenza oltásnak.
2. A 76 – os sertésinfluenza elleni védőoltás kampányt azért állitották le, mert végül többen haltak meg az oltás miatt mint magában a betegségben.
3. A H1N1 virus okozta influenzának sem súlyosabb tünetei, sem súlyosabb szövődményei nincsenek mint a “normál” influenzának.
4. Tiz emberből egy megy korházba influenza esetén, tehát a felfedezett fertőzöttek száma egyáltalán nem reális – lehet tizszer annyi is. A legtöbben, mint a rendes influenzát, otthon elhúzzák, és imunitást szereznek.
5. Az oltás rengeteg méreganyagot tartalmaz.
6. 76 – ban, a H1N1 mögött álló érdekcsoportokat beperelték.
7. David Icke azt mondja: csak egyet tehetsz: messze kerüld el azokat az embereket, akik beoltatták magukat!
Tehát visszatérve a nagy kérdésre: “risk-benefit kérdés: azaz arról van szó, hogy mi veszélyesebb: beoltatni magad vagy elkapni a betegséget?” A válasz:
Mi veszélyesebb? Elhúzni egy influenzát, vagy kockáztatni a gyermeked életét?
Vagy: Mi veszélyesebb? A sertésinfluenza vagy ha autóba ülünk? Ugyanis kb százszor nagyobb az autóbalesetek mortalitási aránya, mint a H1N1 virus okozta halál… (A sertésinfluenza elterjedésének a csúcspontján maximális 2.5 százalékos mortalitási arányt saccolnak – most még valahol 0.07 körül van). Az autóbalesetek okozta mortalitási arány 4.4 százalék.
Mindenkinek értelmet a döntéshez, s az igazi felelősség felvállalásához"

en is igy gondolom.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Nem mondom,hogy nem gondolkodtam el rajta,mármint az oltáson,de a véleményem változatlan,nem.Én is gondoltam arra,hogy majd a Lacit nem ártana,de a multkor azt mondták a hiradóban,hogy az oltás felvétele után az ember még hordozó.Kismamáknak ez nehéz döntés,nem csak a salyát életünkröl van szó,de én ugy érzem kitartok a döntésem mellet.És persze ez az én döntésem,mást nem akarok rábeszélni semmire.Kezdek kiakadós állapotba kerülni,megint nem birtam aludni.Mára ezer+1 dolgot terveztem,de szörnyű hangulatom van a kialvatlanságtól,szerintem a főzésen kivül nem csinálok semmit.Más sajnos nem csinálja meg helyettem.Én is felajánlottam anyumnak,hogy elmegyek segitek neki takaritani,törölgetni,meg hasonlók,és utánna ő is eljön nekem.Egyenlőre nem harapott rá.Ma érkezik a matracunk,vagyis Árminé.Lacinak holnap mennie kell dolgozni,ennyit a szerdáról :evil:

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Hú csajok,ti nemsokára pakolászhattok a táskába!De izgi.Szintus válaszolva a kérdésedre,én derékfájással küszködök.Egyre intenzivebben.A lábaim akkor fáradnak el amikor vasalok,de nem fájnak,csak fáradnak.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Jó reggelt lányok!Hogy milyen ocsmány idő van,és még pár napig ilyet igérnek.Valami felpezsditő zenét keresek,és azt hallgatom,valahogy fel kell dobni a hangulatot.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Kriszta igen,nemsokára pakolászunk :D :shock:
De majd csak ünnepek után,azt azért megvárjuk,hogy elmúlljonak :lol: Tényleg izgi belepakolni figyelni mindent,hogy nehogy valami kimaradjon!No,jó de akkor ott lesz a kedvesünk,aki behozza nekünk,azt ami kell..
Egyébként sokat agyaltok a szülésen? 8)
Én már egész lazán veszem a műtétet....(no jó csak vicc,még mindég félek..)

Érdekes álmom volt.Kicsit hüleség....
Bicigliztem pocakkal,erre jött egy csávó(akiknek már kb.4 éve nem sikerül a baba)és mondta,h azonnal szálljak le a biccröl,pórul járhatok!Majd ők elvisznek kocsival.Erre megérkeztünk egy helyre(valami kiránduló hely volt)és ott az ölembe tette a fejét az alak és megsimogatta a pocakom,hogy milyen jó,hogy nekünk sikerült!Ott volt a barátnőm is,akitmár pár hónapja nem láttam!
Erre bakker csörög a telefonom és az a barátnőm hív
:shock: :shock: :shock: ,de letette.Ő ébresztett fel...érdekes,nem? :roll: 8)

Kriszta haladsz a melóval?
Ja egyébként az én anyám sem mondta,h jönne segíteni... :(
Majd...

Tisztára depis lett apósom.Bakker mindennap jobban.
Amióta meghalt a felesége teljesen elveszett..no ez ok fáj a hijány meg minden de néha némi túlzásokat is belevisz..
Most azt mondta a férjemnek,h megissza a morfiumot.. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Hát nem könnyű eset..

Kép
Kép
szintus
 
 


Nem sokat agyalok a szülésen.Azt se tudom a helyzetemböl kiindulva,hogy természetes lesz,vagy csaszi.Jobbnak látom ha sodródok.Ma takaritottam,de még mindig nem az igazi.Ablakokat kellene pucolni,de félek nekifogni le-föl ugrándozni a kislétrámon.A méhlepény ügyetlen helye miatt is,meg a szédelgéseim miatt is.A legjobban azon akadtam ki,hogy a jövőhéten anyum elugrik becsére disznóvágásnál segitkezni az egyik tesójához,és én??Apósod lelkiállapota valóban egy bizonyos fokig érthető,nagyon nehéz lehet elvesziteni a társunkat,de ahogy mondani szokták az élet megy tovább..Vannak szerettei akikben kereshetné az örömét,az unokák,de ez a fenyegetőzés nagyon nem szép részéröl.Nekem is voltak már hasonló megérzéses álmaim,hogy majdnem frászt kaptam tölle.Nálad Szintus fel se merült a lehetősége annak,hogy a másodikat természetes uton szüljed?Csak azt olvasom,hallom,hogy attól,hogy az első baba csaszis,a második szülés lehet vaginális.Persze ha nincs konkrét ok.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Fruzsis picture Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Kedves vajdasági csajok kellemes Mikulást és vasárnapot
kívánok nektek!!! Kép

Hozzánk már reggel 6-kor megérkezett :wink: :roll: :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok Mindenki!

Nemsokára díszítjük a fát, meggyújtjuk a gyertyákat és örömmel figyeljük majd, amint a gyerekek mohón bontogatják az ajándékokat.

Addig viszont még van pár hét! Nyitottam egy topikot, gyertek, ötleteljünk, készüljünk a Karácsonyra együtt! Mert biztos, hogy mindenkinek van legalább egy olyan remek ötlete, ami másoknak nem jutott eszébe.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... t=&start=0

Üdv, és mindenkinek jó ráhangolódást, készülődést:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok.

rohadt csunya ido van :roll: :?

csutortokon voltam a varosban,megvettem amit meg meg kellet vennem igy mostmar nyugiban vagyok.bepakoltam a taskamba,mar csak par dolgot kell hozzarakni es teljesen kesz a tasi.

krisztina voltam a Dm be.
agyalatete kb 400din 10darab van benne.Mi kertuk a csajtol mert soha nem talatuk volna meg.ugy kertuk hogy szuleshez agyra alatet,kisbabaknak van de azt mondta ezt szoktak venni.
melltartoba parnacskak 200din a 30darab.
Bugyi van a Dm be eldobhatos 5darab 250din korul de a csaj azt mondta jobban jarunk ha azt gyogyszertarba veszuk mert az halos es nyulos,ez nem tudom milyen volt ott,nem tunt nyulosnak.
palicon a gyogyszertarba vettunk halosbugyit 160din korul volt a 2darab.
vettunk meg csalicumit,Nuk-osat ujszulottnek 180din korulit.
szoptatos melltarto a piacon 120din.
remelem segitettem .
a pelust a popsitorlot erdemes a paicon megvenni mert ott a legolcsobb.
popsitorlot lattam mar 150din ert is.

szintus Fruzsirol ez mutermi kep?nagyon annak tunik.

Kép
monyo83
 
 


Kriszta te merre vagy?Minden rendben?

Monyó igen,ez az egy éves szülinapján készült :D

Voltam privátul megnézetni a crp-m és minden rendbe vele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Nos akkor most melyik laboratóriumnak higgyünk?
Örülök,hogy minden rendben,viszont bánt,hogy ennyit szaladgáltam miatta...........

Holnap d.u.doki,majd jövök mondom mi van/volt.

Ja és a barátnőmék,akik elkezdtek probálkozni a kistesóval már sikerült is nekik :D

Kép
Kép
szintus
 
 


szio szintus.

hat en inkabb a privat labornak hinnek,de en sem ertem hogy ket labor kozt hogy lehet egyaltalan kolombseg.

szoritok a dokihoz,majd gyere mit mondott.

baratnodeknek jo gyorsan osszejott,gratula nekik.

Kép
monyo83
 
 


Megjártam a dokit,minden okés! :D
Még mindég faros a drága,1939g a baba.
És minden bizonnyal kicsilány! :D 8) Tehát Sára Kép
Legközelebb január 5.-én kell mennem,akkor beküld a dokinéni
a szülészetre és megbeszéljük a műtét menetét és idejét!
Ma kérdezték,hogy akarunk-e védőoltást!Én nem tudtam mit mondani..... :?
Bizti titeket is kérdeznek majd!

Monyó Krisztinával nem tudod,hogy mi van!
Már régen irt! :!:

Kép
Kép
szintus
 
 


szintus gratula a kicsilanyhoz :lol: :lol: :lol:

krisztina jol van,volt dokinal Arminnal is minden okes,majd jon.

Kép
monyo83
 
 


Mai kepem Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Hahóóó!!!
Sehol senki?Mi van lányok?
Belepett benneteket a hó??? :wink: :wink: :wink: :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Irjatok pár sort magatokról!

Kép
Kép
szintus
 
 


szio szintus.

ma reggelre tenyleg belepett a ho :roll: anyira nem orulok neki.

penteken voltam dokinal.minden okes Noci 2400gramm,fejvegu fekvesben van.Csutortokon kell mennem vervetelre(a doki szerint ez az utolso).

neked mikor kezdodik a ctg?nekem ket het mulva kell eloszor mennem.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Ujra vonalban vagyok!Kicsit elvoltam veszve,de nem nagyon!Hú Monyó,utolsó vérvétel,lassan nincs más hátra,mint a finish.Vasárnap voltunk Laci nenájáéknál,és kiderült,hogy a lánya a dokinknál szült.Csajszi megvolt vele elégedve,jókat mondott,neki is ugy ajánlotta más.Még segitett neki a vajúdóbol átmenni a szülőszobába is.Az árai fixek,tölle 2éve is annyit kért,mint amennyi a mostani tarifája.Szintus,csak megmutatta magát a kis huncut.Nagyon örülök Sárátoknak :D .Mi is pár apróság hijján megvagyunk a bevásárlással.Mult szerdán be is fejezhettük volna,ha nem leszek rosszul a DM-ben,megint beszédelegtem.Ármin doki szerint szépen fejlődik,már 1400gramm,doki azt mondta kiló :D .Na gondoltam szép is lenne,akkor már ő cipelne engem.Olzan aranyos uhu képünk lett róla,csak a feje van rajta,látszik orra,szeme,szemöldöke,és mosolyog,megzabálnám.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

Krisztina orulok hogy visszatertel.

milyen lett a laborod?

en ma megyek beutalloert,semmi kedvem de sajnos muszaly megcsinaltatni az ellenanyag szurest vagy mifene.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Akkor csak a transzfúzióra kell menned,vagy lesz sima vérvétel is?Te hoztad fel neki,hogy kellene menni erre a szűrésre,vagy magától jutott eszébe?Mert meglepődnék ha igen :) .Elhiszem,hogy nincs kedved menni,nekem pénteken fél 6ra kell majd elvinnem az eredményeket.A vizelet mintám okésnak nézem,a vérvétel eredményein pedig nem tudok elmenni.Amikor a mult szerdán mentem a beutallóért egy kismamán volt szájmaszk,egyen a kb 15-böl.Akinél vettük a kiságyat,babakocsit,gyógyszerész,és gyógyszertárban dolgozik.Azt mondta hozzánk kb január,február környékén ér ide rendesen a virus.De szerinte akkora már rég mutálódik,nem hisz benne,hogy a védőoltás hatásos lenne.Azt mondta mi kismamák próbáljuk meg kerülni a tömeget,és ha a babához jönnek látogatók kézfertőtlenités nélkül ne érjen hozzá senki.És ha már itt a járvány szerinte ha mennünk kell éppen valahova vegyünk fel maszkot.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


csak a transfuziologiara kell mennem.
en kerdeztem tole hogy akkor azzal mivan mert meg az elso vervetelnel mondtak hogy szoljak a dokinak a 8ik honapban.
mondta hogy 32-34het kozott kell elvegezni a vervetelt,en ugy tudom a 36ig lehet de mindegy is,holnap azt is lerendezem.csak kedden es csutortokon foglalkoznak a kismamakkal.
kovetkezo alkalommal te is kerjed nehogy aztan elmaradjon ,akkor valszeg te is kapsz majd vercsoportos kartont.

a labornal ami ala van huzva az van hatarertek alatt vagy felett,van egy referenciatartomany es meg tudod nezni hogy menyivel alacsonyabb vagy magasabb az ertek.ha kicsivel akkor az nem gaz,nekem is volt 3erteklem alahuzva de azt mondta a doki hogy okes.

ha ilyen ido marad akkor le fog lassulni a virus terjedese.en nem felek.max annyi hogy be fogjak szigoritani a korhazba a latogatast.

Kép
monyo83
 
 


Ja,én se parázok rá.Hát,elég sok minden alá van húzva,de majd kiderül pénteken mi az ábra.A Laci unokatesója azt mondta ő a dokinak akkor adta oda a pénzt amikor ellenőrzésre ment,de nem mondot egy mukkot se.Az a csaj akinek 3-as ikrei lettek apa felől unokatesója,és mesélte,hogy annak az andjelic volt a dokija.500eurót kért a császárért,dehogy volt nekik annyijuk,plusz 3gyerek jött egyszerre,anyagilag mennyire leterhelő.Csaj beletett 200eurót a boritékba,és azt mondta többet nem bir adni,és látszódott a dokin,hogy nem nagyon volt lelkes.Mesélte még a Laci unokatesója,hogy amikor már ott volt,hogy kitágult szóltak a nővérek,hogy lehet szólni a dokinak.Ő odaadta a mobilját egy nővérnek és megkérte,hogy hivja fel inkább az,ne ő magyarázza mi van.Valahol rendelt,de mondta azon nyomban indul,és még utközben is visszahivta a Csillát a szokásos kérdésével,hogy hogy van,és ne idegeskrdjen 5perc és ott van.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


az Andelic nagyon draga szerintem.

nem tudom erre hogy mikor akarom odaadni a penzt ra kellene kerdezni vagy mi?
Mondjuk ha karanten lessz akkor eleg egyertelmu hogy nem tudom odaadni neki a penzt mert megis hogy jutok hozza?

te kersz most mehszajvizsit?

en nem kertem,sokat gondolkodtam rajta de vegul ugy dontottem hogy nem kerem.egyreszt sporolok masreszt nem olyan tul jo azt birizgalni.a doki kerdezte van e valami panaszom mondom nincs akkor nem vizsgal meg alulrol,ebbol azt szurtem le hogy csak abban az esetben kell vizsgalat ha valami gorcs van vagy valami ilyesmi.

foggalmam sincs hogy ctg elott vagy utan kelle vizsgalat.beszeltem egy csajjal,neki a knezevic volt a dokija,10nappal hordta tul a babat aztan inditottak.a 10napban ketnaponta kellet bemenni a korhazba vizsgalatra es ctg re,azt mondja eleg szar volt allandoan rohangalni,ja es vegul jan.20an szult
:wink:

meg egy ora es indulok,elobb be kell mennem mert anyuek visznek es anyunak dolga van,szemeszet.kesz vicc az egesz szegeny mar harmadszor megy de meg nem jutott az olvaso szemuveg kozelebe sem.

Kép
monyo83
 
 


Napokban fájdogált lent a hasam,kb 3napig,most szerencsére nem érzem,de inkább elmondom,vizsgáljon meg,és nyugodtabb leszek.Ja,és szombatról vasárnapra hajnalban jó sokáig voltak jósló fájásaim,azt hittem meghalok félelmemben.De azóta az se jelentkezett,kopp-kopp.Én is pénz dolga miatt nem kértem eddig,de most se fogom,elmondom mi volt,hol fájt,és ő majd megmondja,hogy akkor vetkőzzek e :? :roll: .Hallotam,hogy a szemészet kész káosz,még időpontra is hónapokat kell várni.Árminnak mostanában az a szokása,hogy egyoldalazik,és akkor szörnyen néz ki a hasam.Hétfőn is a vérvételnél kezdett melegem lenni,kikapcsoltam a kabátom,nagy büszkén kitoltam a pocim,erre olyan volt,mint egy félig leeresztett labda.Bökdöstem középre a fiam,hogy ne maradjunk már szégyenbe,hát hogy nézek igy ki.Multkor a váróban meg rájött a motoszkálás,de ugy rendesen hullámzott a hasam.2 székkel arrébb ült egy fiatal pasi,le se vette a szemét a hasamról,olyan vicces volt.

Kép

Kép
krisztina29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: