Új privát üzeneted érkezett!

mamacka

édesek vagytok, lassan itt a finálé nagyon szorítok ám nektek. vigyázz a gyerkőcére, és üzenem neki hogy ő vigyázzon rádKép

nagyon jó anyukája és apukája van a picurnak.

kérd meg a férjedet, hogy jelezze ám nekünk ha megszületett a legény, szeretnénk tudni róla.

Kriszta

ma babatalálkozónk volt Bizzoéknál landoltak a gyerekek, szegénynek lesz dolga, mert biza szétszedték a lakást pillanatok alatt a babák.
nagyon édesek voltak a törpök.....
Dorka szépen elaludt, ugyhogy tudok picurt ténykedni a gépenKép

Kriszta
szedo
 
 


Szedo
Aranyos vagy! Kép
Majd szólok neki,hogy írjon! Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok
Még egyszer köszi hogy jöttetek.Remélem mindenki jol érezte magát.
Várjuk a következö talit!

Kelimoni
Sajnálom hogy ti nem tudtatok jönni, de legközelebb nem hiányozhattok!Kép

Kép
bizzo
 
 

 
 

Bizzo
Jelentem mi nagyon jól éreztük magunkatKépés még1x köszönjük a meghívást!!!
Hazáértünk, ebédeltünk és Emma jót aludtKép Teszel még fel 1-2 képet?

Anikó
gottiani
 
 


Szia Lányok !

Örülök, hogy jól sikerült a tali, irigyen nézem ám a képet.Kép Kicsit mérges vagyok, mert vissza kellett fordulnunk, Gergő olyan szinten ordított a babakocsiban. Így se vizsgálat, se tali.

Sajnos hanyat fekve nem mindig alszik szívesen, mindig hason alszik. Ez volt a bömbi oka.

Na, de így jár, aki nem tartja magát az első elhatározásához.Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Irigykedem én is a tali miatt; sajnálom hogy nem tudtunk menni!De a legközelebbin nincs menekvés, nem szabadultok tőlünk!

Mikor lesz már vége ennek a redva időnek; annyira UTÁLOM!!!!! Ma sem tudunk menni zenebölcsibe, mert esik az eső; és így nem akarok elindulni!Kép

Tegnapelőtt voltunk neurológusnál, megdicsérte Marcipánt hogy milyen ügyes!Azt mondta hogy gyönyörűen fejlődik!
A Petőbe már nem is kell járnunk, elég a Dévény.Azt is majd elhagyhatjuk ha elindul Marcipán!
Kép

Ildi

delfinke
 
 


sziasztok lányok

hihetetlen, milyen hisztit vágott le a lányom elalvás előtt. csititgattam, vigasztaltam, beszéltem hozzá, de úgy üvöltött és dobta magát a kiságyba, hogy kénytelen voltam hidegvíz alá tenni, a szívem szakad meg, mikor szigorú anyukát kell játszanom. egyszerűen nem akart elaludni, pedig már nagyon fáradt volt. sajnáltam, de eréjesen kellett fellépnem. az incidensünk után hikegett, de már nem hisztizett. próbálkozni akart egyszer, de megkérdeztem tőle, hogy akar e hideg víz alá mennei, mire mondta sírva, hogy nem akajom anya. szépen átöltöztettem, és elaludt öt perc alatt...

segítsetek nincs valami kevésbé drasztikus módszer a hiszti leküzdésére? vagy ti még nem tartotok a hiszti korszaknál?

Kriszta

(tiszta lelkiismeret furdalásom van, a gyerekemmel szemben. a szomszédok mind azt hiszik, hogy ölöm a gyereket annyira tud üvölteni)
szedo
 
 


sziasztok

Ez a hiszti mostanában nálunk is nagyon gyakori.
Engem az bosszant a legjobban, hogy ha csititgatom, szeretgetem, dudolok neki,ahelyett hogy megnyugodna, még jobban ordit.Ez annyira idegtépő.
Szedo
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, rajtunk is csak a hideg viz segit,sajnos.
Én még néha szoktam hagyni hogy egyedül tombolja ki magát a kiságyban,de az én pici fiam tegnap éjjel játszodta el ugyenezt.Éjszaka közepén játszani akar.Akkor pedig nem hagyhatom sirni, mert az egész tömböt felorditaná.
Most ráfogjuk a frontra, meg a fogzásra....na de késöbb?

Gottiani
www.babamuzsika.hu
Ez a zenebölcsi ami az örsön van,tegnap este találtam rá.
bizzo
 
 


Szedo!
Tegnapelőtt nálunk volt egész nap hiszti; nem tudtam vele mit kezdeni.Ugyanaz mint Bizzoéknál, ha felvettem akkor is üvöltött!Totál kikészített, főleg hogy Marci tök nyugis alapvetően!
A vízről csak annyit, hogy anyám is így regulázott engem.Azt mondta, hogy pár nyakonöntés után elég volt ha elindult a konyhába én egyből lenyugodtam!
Kép

Gottiani!
Ti is akartok zenebölcsibe járni?Mi is az Örsre járunk, szerintem tök jó!

Ildi

delfinke
 
 


Szia Lányok!

Az én fiam 3 hónaposan képes olyan hisztiket produkálni, hogy félelmetes. Előfordult már, hogy közben nem vett levegőt és kezdett szürkülni-lilulni.
Nálunk is hasonló: ha szeretgetem, puszilgatom, beszélek hozzá, annál inkább ordít. Azt vettem észre magamon, hogyha feszült vagyok a bömbis állapottól, mondhatok és csinálhatok akármit, Gergőt nem tudom becsapni. Így először mindenképpen magamra kell őrült nyugalmat erőltetnem, ami nagyon nehéz. Ilyenkor hat a vígasztalás és szívszorító hüppögés után olyan csodálatos érzés magamhoz szorítani a kis lurkót.

Ha sikerül eljutnunk a teljes nyugalomig, máskor is képes vagyok erre, mert erős motiváció számomra a korábbi sikerKép

Hogy nagyobb korban ez használ-e vagy emelkedni fog a hidegvíz fogysztásunk? Kép Sejtelmem sincs.

Ne legyen lelkiismeret furditok, hisz minden a gyerek érdekében történik, mégha kicsit drasztikus is a dolog. Tuti ügyes anycik vagytokKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Én egyenlőre nem igazán tudok nektek okosat mondani hiszti ügyben, mert nálunk még nem volt ilyan. De biztosan én sem fogom megúszni! Emma nyugodt csaj, láthattátok a talin is. Jó, nem mindig olyan visszafogott,de még tényleg nem volt igazi hisztije.Ha már valamiért erőteljesebben rászólok, legörbül a szája és megtelik a szeme könnyel. Ilyenkor a szívem majd meghasad, de muszáj nevelni nincs mese!

Kelimoni
Ez egyébként nálunk is így van, és még szerintem sok más anya-gyerek kapcsolatban,h ha az anya ideges bizony érzi a baba és ő sem nyugszik meg.

Bizzo
Köszi, h utána néztél a zenebölcsinekKép Én teljesen be vagyok indulva ráKépmindenképp elviszem EmmátKép Ti is jöttök?

Delfinke
Igen, szeretnénk menni. Először egy alakalomra, és meglátjuk a csajom reakcióját. Mi szoktunk itthon énekelgetni, meg apa gitározik isKép Szeretünk énekelni, csak nem tudunkKép, bár az egy cseppet sem zavar bennünketKép A szomszédokat még nem kérdeztükKép

Anikó
gottiani
 
 


Sziasztok
Hisztiügyben:én probálok nyugodt maradni,de a kicsi fiamra ez sincs hatással,sajnos.Mostanában azt játszuk hogy amint nekifog, be a kiságyba,és addig ott marad amig meg nem nyugszik.Általában 5 perc alatt lezajlik.De éjjel?
Képzeljétek ma is rájött a hiszti,és anélkül hogy szoltam volna egy szot is egyedül bemászott a kiságybaKép
Csak azért vagyok annyire elszomorodva, mert egyébként nagyon csendes, nyugodt kisfiu,aki este egyedül aludt el a saját ágyában, és csak reggel ébredt.Az is nagyon furcsa volt az elsö 8foga szinte észrevétlenül bujt ki.Ezért fogalmam sincs hogy most mi történt vele.

Gottiani
Szeretném Tomit elvinni zenebölcsibe,szerintem szerdán el is megyünk,csak be kell jelentkezni telefonon ugy olvastam.
Jön még valaki?

Jo éjt mindenkinek és szép hétvégét!
bizzo
 
 


Bizzo!
Mi is megyünk szerdán ha még lesz hely.Ti melyikre mentek? van 9 45 -kor és 10 30-kor?!

Ildi

delfinke
 
 


sziasztok

huhh úgy látom érdekes témát vetettem fel. köszönöm a hozzászólásaitokat hiszti ügyben. legalább látom, hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben.
na megyek, mert vendégeink jönnek újra és készülnöm kell

sziasztok
szedo
 
 


Sziasztok

Delfinke
Mi csak a 10 30as ra érünk oda,késön szoktunk felkelni.Lehet hogy már foglaltak a helyek?
bizzo
 
 


Bizzo!
Sokszor nincs hely; de azért hívd fel őket! Próba szerencse! Kép
Mi 9 45-re megyünk; ha lesz még hely! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok anyucik!

Helyzetjelentés:
33 hetes poci
Kép

Szombaton bálban voltunk férjecskémmel, nagyon jó volt... rengeteget táncoltunk az emberek meg csak lestek, hogy milyen jól bírom ekkora pocival. Az egész hétvége gyönyörű pihenős szerelmes volt férjecskémmel... a pakolászást elhalasztottuk... ma is olyan fél tizenegykor keltem... iszonyat nehezen tudok reggelente felkelni!

Ezt a rucit sikerült magamra szuszakolnom:

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!
Nagyon szép a pocakod; én meg itt nosztalgiázom hogy egy éve ilyenkor ott csücsült a pocakomban Marcipán!Most meg 1 éves lesz három hét múlva!
Kép
Jó lehetett a hétvége, irigyellek miatta! Kép

Móni!
Tök jó volt a séta, köszi!
Kép

Ildi

delfinke
 
 


Mamacka!

Szerintem is nagyon csini pocaktulajdonos vagy és pihenj sokat, mert rövidesen úgysem alhatsz akkor, amikor Te akarszKép

Delfinke!

Én is köszi a sétátKép Lassan visszatér belém az élet attól, hogy megismerhetek új embereketKép Tünemény kis barátságos fiacskád van és a barátnőd is nagyon szimpatikus a pici lurkójávalKép

Remélem, máskor is találkozunk és majd bővül a körKép Aztán muszáj lesz megvennünk a SportligetetKép

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


sziasztok fiatalok

csak ámulok bámulok, jó sok írás született. Kép nekünk szünet volt a hétvégén egyszerűen elszállt a net. végre ma helyre állt és nem győztem irogatni.

tavasz van, tavasz van de jó kinn a szabadban
a fű .... és már nem emlékszem rá, pedig nem rég tanultam röptek tíz húsz évvel ezelőtt. azt hiszem áprily lajos verse, vagy weöres sándor írta?

mi itt róttuk a köreinket Dorkával szépen sétálgatva mind a ketten a saját lábainkonKép ma nem is aludt a csajos, így már hat órakor lefektettük.

mikor találkozunk újra?

Kriszta
szedo
 
 


Köszönjük a bókokat!!! Kép Kép Kép Kép


Az alvást gőzerővel pótolom előre is! Kép

Nektek anyucik minden szépet és jót! Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok
Gyönyörü idö volt ma, nagyon sokat sétáltunk, de a kicsi fiam a friss levegö ellenére sem fáradt el

Mamacka
Gyönyörü a pocak....Kicsit irigyellekKép

Kelimoni,Delfinke
Merre volt a séta?

Connie?

Jo éjt nektek!
bizzo
 
 


Mamacka
Tényleg nagyon édi a pocidKép Én is úgy szerettem pocakos lenni. Reméljük még lesz alaklmam átélni ezt az érzéstKép

Delfinke-Kelimoni
Akkor titeket láttalak tegnap együtt sétálni a tónál, én busszal mentem Emmával, mentünk a neurológiára ko-ra.

Delfinke
Képzeld, már tornáznunk sem kell azt mondta a dokinő neurológián. Minden rendbe jött EmmávalKép 2 hónap torna eredménye, úgy örülökKép

Bizzo
Sikerült kapnotok zenebölcsibe időpontot? Én pénteken szeretném vinni Emmát, de tegnap akár mikor próbáltam nem vették fel a telfontKép

Szép napot Mindenkinek!!
gottiani
 
 


sziasztok

szabadságra szeretnék menni. már mindent kipróbáltam de ez a nő, jajj annak a férfinak, aki elveszi feleségülKép

gottiani mi volt a kontrolon?

Kriszta

megyek kipihenem Dorka délelőtti előadását
szedo
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek tegnap este Marcipán felállt egyedül a kanapéba kapaszkodva!Annyira örültünk, hogy én el is sírtam magam!

Gottiani!
Tök jó hogy nem kell már járnotok!Nyáron már mi sem szeretnénk járni; addigra gondolom elkezd járni Marci és akkor nem kell tornára vinni!


Bizzo!
Csak a tó körül sétálgattunk és dumcsiztunk egy jó nagyot! Kép

Annyira gyönyörű ez az idő; mindjárt eszik Marci és megyünk feltöltödni a napfényen! Kép Kép Kép Kép

IMÁDOM A NAPSÜTÉST!

Ildi

delfinke
 
 


SzijjasztokKép

Képzeljétek ma viz-napot tartottam.Csak folyadékot "ettem".Nagyon nehéz volt, de mindent a cél érdekében...Probáltam lekötni a figyelmemet, elvittem Tomit a margitszigeti játszotérre.A blahátol gyalog mentünk, és jöttünkKépBüszke is vagyok magamra.Tamásnak annyira tetszett a játszotér, hogy kicsit nekem is sikerült kikapcsolodni.Nagyon várom már a tavaszt,sokkal könnyebb lesz a gyerekkel,legalábbis nagyon remélem.

Gottiani
nekem elsöre felvették a telefont a zenebölcsibe, és holnapra sikerült bejelentkezni.Majd mesélek milyen volt,remélem Tamást leköti majd a zene, és nem fog neki szaladgálniKép

Delfinke
Gratula Marcellnek!Nagyon ügyes volt,ha igy folytatja,nemsokára abba lehet hagyni a tornát,nem?

Szedo
Mi történt Dorkával?Hisztiláz nála is?Ma hogy sokat voltunk kint, Tomi nagyon nyugodt volt egész este.Meg voltam lepve...

Kelimoni
Gergö?Rég nem meséltél rola...és képet sem tettélKép
bizzo
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
nem tudtam választani,ezért tettem fel ennyit...Kép
bizzo
 
 


Szia Lányok!

A séta a tó körül volt, megpróbáltuk áthágni a félighó-félig víz állította akadályokat. Jól sütött a nap, kellemes volt a dolog. Kép

A feltett fotók nagyon aranyosak, nem hiszem, hogy sok, inkább jöhetne több.Kép

Delfinke: Marci nagyon ügyi, hogy felálltKép

Tegnap voltunk a 3 hós oltáson. Gergő meg sem nyikkant, már az új oltóanyagot kapjuk,ami picike fájdalommal jár nincs láz. A kisfiam 60 centi és 6.27 kg. Folyamatosan a doktornőre vigyorgott, az meg el volt olvadva tőle. Nagyon szeretem a háziorvosunkat, olyan barátságos, sosem siet és mindenre emlékszik.Kép

Minden tiszteletem a fogyizóké. Nekem is elkellene kezdeni, hogy a kb 30 kg feleslegemtől megszabaduljakKép

Képünk nem nagyon akad mostanában, bár tegnap este csináltunk egy elalvós képet telefonnal. Gergő egyedül alszik el az esti program után, előtte kicsit olvas és beszélget a látottakkalKép

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Bizzo
Voltatok zenebölcsiben? Hogy tetszett Tamásnak? Nagyon édes a képekenKép
Én is kértem péntekre időpontot márKép

Delfinke
Gratula Marcipán felállásáhozKép Nekem Emma a szülinapja után 4 nappal állt fel, azóta is gyakoroljaKép

Szedo
Az volt kont-on amit írtam Delfinkének is. Szépen "kilazultak" Emma eddig feszes lábai a csípője pedig kellően erősödött. A dokinő őszinte mosollyal mondta,h :-Anyuka, a kislánya teljesen rendbe jött!
Torna is berekesztve márKép Bár, azt már a vége felé élveztük. Néha már hiányzikKép
Hogy van Dorka? Nehéz napjaitok vannak még?

Kelimoni
Köszönjük a mai sétát!!!!!!!!!!!!!

Anikó
gottiani
 
 


Bizzo
Nagyon aranyosak vagytok a képeken! Kép

Kelimoni
Gergő is nagyon kis aranyosan alszik!

Delfinke
Marcipánhoz gratula! Kép


Aranyosak vagytok Kép
Biztos nekem is hiányozni fog a kis eleven pocim, de Áron még nagyobb öröm lesz idekint... bár biztos egy kicsit zajosabb lesz, no meg nehezebben kezelhető pocin kívül!... Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gottiani!
Pénteken mikor mentek zenebölcsibe?Mi 9 45-re.

Bizzo!
Tök édes Tamás a képeken!

Ildi

delfinke
 
 


Szia mindenki!Kép

Ma megejtettük a sokszor elmaradt hallásvizsgálatot. Negatív lett, amit tudtunk előre, csak kötelezően-ajánlott a dolog. Mostmár nem kell szégyenkeznem a tanácsadáson, hogy még mindig nem jutottunk el.Kép

GottianiKépKépKépKépKépKépKépKép

Mamacka: Ugye, fogunk tudni róla, ha kicsi Áron előbújik a pociból? Kép

Holnapra mindenkinek jó zenebölcsit, most néztem én is, hogy 6 hós kortól lehet járni. Láttatok ilyen picit is? Mert akkor lassan nincs menekvés, megyünk mi is.Kép

KépKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Most először keveredtem erre a fórumra...
Remélem ti tudtok nekem segíteni...

Kisfiam két és fél éves, úgyhogy már foglalkoztat az óvoda téma. Hozzánk a legközelebb a X.kerületi Hárslevelű utcai óvoda lenne, de sajnos nem ismerek senkit, akinek odajárna a gyerkőce.

A másik ovi ami szóba a jöhet a XVII. kerületi Hófehérke, arról aránylag több infom van, mert mellé járunk játszótérre, így arról a környékről több anyukát ismerek, meg annak legalább van honlapja.

Szóval most elsősorban a Hárslevelűről kérnék bármilyen infot (de persze a Hófehérkéről is szívesen hallok)

Előre is köszönök minden hozzászólást!
Heni
gheni
 
 


Sziasztok!

Delfinke
Mi a 10,30-ra megyünk, mert nem vagyunk híresek a korán kelésrőlKép Így nyugisan megreggelizünk és utána megyünk. Gondolom azért fogunk találkozni a két óra között. Ha megismersz akkor nyugodtan köszönj rám mert nem biztos,h én megismerlek.

Kelimoni
Puszi a 3 hós GergőnekKépKépKép

Gheni
Sajnos én nem tudok neked segíteni, mert nekem még csak 1 éves a kislányom. A tobbieknek is apróbb gyerkőceik vannak, de hátha tudnak szolgálni azért némi használható infóvalKép

Anikó
gottiani
 
 


sziasztok

bizzo dorka hiszti partijai tetőfokánál tart. bár tegnap sikerült úgy megmosdatni hidegvizzel, hogy már elég neki azt mondani, hogy megyünk a hidegvízhez. hüppogve mondja nekészaja nekészhidegbiz

egyrészt jó másrészt látom a szemében a félelmet. nem szeretek szigoru anya lenni.

Gheni sajna én sem tudok semmi infot az oviról. mi bölcsit keresünk. még a nevét sem hallottam az ovinak, ne haragudj.

gottiani gratula a kislányotokhozKép

Delfinke nektek is gratula Marci teljesítményéhez.

na megyek mert narancsozik a nőm és meg kell néznem, hogy hol tart pöttyügyileg

Kriszta
szedo
 
 


Szedo: ne izgasd magad, front van, a gyerekek nagy része hisztikézik, úgyhogy nem kell a hideg víz. Kép Gergő is nyüszizik, nem akar enni, délig oké volt, de a délután katasztrófa. Még ölben sem maradt el. Így 5-kor fürdi, aztán alvás. Kép

Gheni: az én picurkám még csak 3 hónapos, még bölcsire sem gondolunk.Kép Szerintem menj el az ovikba személyesen, beszélj a vezetővel, hogy mit nyújtanak, meg a személyes tapasztalás sokat segíthet.Kép

Van két képünkKép

Nem akarok feküdni!!!!!!!
Kép

Mit akartok tőlem?
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok
Kihasználtuk a szép idöt, sokat sétáltunk mostanában, ezért nem jöttem.
A zenebölcsi....hát nem is tudom mit tudnék rola irni,egy biztos hogy nem lesz rendszer belöleKép
Nem az történt amit vártam.Tudjátok én ugy képzeltem el hogy sokat-sokat énekelünk mondokázunk,van gitár, furulya meg ilyesmi.Ehelyett: a gyerekek többsége2-3 éves volt,tudtak beszélni ,énekelni.Egy anyuka volt egy 8honapos babával.Egy kedves hölgy vezette az egészet,de ami furcsa volt az egészben hogy 5percenként más más tárgyakat adott a gyerekeknek.Különbözö kis zörgö "hangszereket",seprüt,ilyesmit.Ezek össze voltak hangolva a mondokákkal, énekekkel,de ha egyéves gyereknek valamit a kezébe adsz, nem fogja egy szora visszaadni.A többi gyerek táncolt, énekelt,élvezte a dolgot, de Tamás inkább a konektorokat matarázta,az ajtot szerette volna kinyitni,na persze azért riszálta ö isKépMindemelett nagyon hamar eltelt, jo tapasztalat volt,és amint a fiam megtanul beszélni, biztos hogy vissza fogunk térni.
Remélem nektek jobban fog majd telniKépÉn maradok inkább a játszoháznál,ott látom hogy a fiam megtalálja a korának megfelelö játékot,és felszabadultan tud játszani.Holnap oda megyünkKép

Kelimoni
Örülök hogy Gergönek semmi baja,ne aggodj ha nem eszik annyit amennyit szerinted kellene.Tominak is szoktak lenni idöszakai,amikor a kedvenc ételére rá sem néz, de elmulik.Ö tudja mikor mennyi kell neki.
Annyira aranyos kisfiuKép

Delfinke
Nektek hogy vált be a zenebölcsi?Arra gondoltam hogy lehet más csoportban kisebb gyerekek vannak.Te mit tudsz erröl?
Na és hogy halad Marcell az állással?Kép

Szedo
Börgyogyásznál voltatok?Annyira nehéz elképzelni a lányodrol hogy ilyesmire képesKépOlyan kis aranyos,és kiegyensulyozott.Én gondoltam ha megtanul a gyerek beszélni, akkor elmondja azt is hogy miért hisztizikKépJo vicc...igaz?Tul naiv voltam....KépKépKép

Lányok tali???
bizzo
 
 


Bizzo!
Én nem tudom mihez viszonyítani a zenebölcsit; mert csak itt voltunk.De aki volt már máshol, az azt mondja hogy nem a legjobb.Kép
Amikor mi voltunk akkor voltak kisebb gyerkőcök is; de MArci élvezte az egészet.Én is el akarok majd menni másikba, hogy legyen viszonyítási alapom! Kép
Állás: egész nap ácsorog, és kegyetlen büszke magára a lelkem!Minden lehetetlen helyen megkapaszkodik; a székkel már nem ˝táncol˝mert rájött hogy az felborul! Kép Szóval tanul a lelkem! Kép Kép Kép Kép
Ti hova jártok játszóházba?

Tali nekünk jöhet; kedd kivételével jó nekünk!

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok lányok csemeték

Bizzo

nyugodj meg nem fogja tudni elmagyarázni később sem,hogy mit akar, jobb hisztizni. kiegyensúlyozott a csemete én is így gondolom, de meg kell próbálni citerázni anya apa idegein, vagy én vagyok túl türelmetlen hozzá. Hála a jó égnek kezdi megérteni, hogy kár próbálkozni anyával, mert ha elindul a vezérhangyám, akkor irgalmatlanul bedühödök.

a legjobban a napokban döbbentettem le a csemetét, mikor viszonthisztiztemKép nincsen semmi gond aja nincsen semmi gond aja nyugtatgatott a csajos, majd összepisiltem magamat a nevetéstőlKép amit nem lehetett, mert akkor oda az egészKép
Tamást képről elsőre felismerte Dorka és mondta rólad is hogy Tamás ajájaKép


moni

olyan édes a pici fiacskád imádni valóKép Dorkának is tetszik, adott a képernyőnek két puszit. Dejgozik egyfolytábanKép

Delfinke

mostmár mindent el fog érni Marci. Hidd el arra is rá fog jönni, hogy milyen jó pakolni a polcról, ha már állunk melletteKép

na megyek főzni, mert délre nem készülök elKép

Kriszta
szedo
 
 


jajj bőrgyógyászat még előttünk áll, kedden délre megyünk a heim pálba a főorvos asszonyhoz.

nektek is szokott a gyereketek éjszaka játszani? mert az én kicsi tündérem felkel felül játszik, majd lefejeli a kiságyat, és alszik.

egy kérés:

ki tud olyan fodrászról, aki jól dolgozik, nem kapkodja el, és nem egy vagyonba kerül

Kriszta
szedo
 
 


hahó Lányok!

Puszi Dorkának, nagyon édes lehet, amint puszilgatja a monitoron Gergőt, Mi lesz élőben? Kép

Gergő ma extra teljesítményt nyújtott. Negyed 4-től hatig egyfolytában ordított. Semmivel sem tudtam megnyugtatni. Arra gondolok, hogy túl sokat van ölben és túl sok az inger, nincs kicsi nyugalma egyedül. Fél hatkor leraktam eludni és most nem álltam mellette, nem simogattam, mert attól jobban ordított. Fél óra múlva a fáradságtól elaludt.

Remélem, az időjárás zavarta meg, esetleg az oltás mellékhatása a nyügi ( bár az már pár napja volt), mert viszonylag nyugis baba volt, mostanában meg rengeteg sírás. És majd megszakad a szívem, amikor megnyugszik kicsit és rendesen hüppög. Kép

Én nem tudok jó és olcsó fodrászt, de drágát és bénát igen. Az nem lesz jó?Kép Az én hajam is borzalmasan néz ki.Kép

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


SzijjasztokKép

Vártam a beszámolot a zenebölcsiröl....
Milyen volt?
Állitolag van egy nagyon szuper a XIkerületben.

Ma játszani voltunk,utána jo nagyot sétáltunk a városligetben,bár Tamás többet mászott a földön mint amennyit sétált.Nagyon tetszett neki az avar az ut szélénKép
KépKép
KépKép
bizzo
 
 


Itt van egy puszi isKépKépKép
Tegyetek ti is képeket...!!!

Kép
bizzo
 
 


Bizzo!
Most nekünk sem jött be a zenebölcsi, csupa 2-3 évessel voltunk körülvéve! Kép
Majd körülnézek hol van még a közelben!
Látom fiadat már letámadják a csajok!?Kép

Gottiani!
Nektek hogy tetszett a bölcsi?

Kép
Ildi

delfinke
 
 


Mekkorát nött Marcell amiota láttamKépKépKépNagyon aranyos.Nem pakolja a dolgokat?
bizzo
 
 


Bizzo!
Pakol ezerrel, tisztára mint egy hurrikán!
Kép
A polcok alsó részére olyan cuccokat raktam amit szétszedhet; így a többi nem nagyon érdekli.Bár a videót folyamatosan szereli, a karikáit akarja beletuszkolni, de akkora igyekezettel hogy közben jó nagyokat nyög!
Olyan édes ahogy ügyködik valamin, teljesen belemerül! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de előbb nem nagyon tudtam jönni.

Beszámoló zenebölcsiről- Nekünk végülis tetszett, de azért én sem vagyok tőle elájulva. Szerintem mi még fogunk menni máskor is, mert bízom abban,h ha fogom tudni az énekeket és a mondókákat akkor élvezetesebb lesz számunkraKép
Nekünk is az volt a gond,h nagyobb gyerkőcök voltak. Nem tudom miért fél éves kortol ajánlják ezt a helyet, szerintem 1 éves kor alatt nem igazán van értelme. Voltak nekünk is olyan dolgok,h menni kellett a gyerekeknek. Hát köszi, Emma még nem tud menni, csak lassan pakolni a lábait ha fogom a kezeit.
Valahogy életker szerint kellene szerintem alakítani a csoportokat.Az egyik 2 éves kisfiú anyukája mondta,h a kisfia amióta ide járnak nagyrészt megint mászik és nem megy ahogy addig. Tehát, a nagyobbaknak sem mindig jó a kissebb korosztály "társasága". És azt vártam egy kicsit amit a honlapon is olvastam,h a nagyobb gyerekeken látok egy kocsit aktívabb közreműködést. De nem. Semmi reakció szinte az énekekre, mondókákra.Ne tapsoltak, nem mondták a mondókákat stb.
Viszont a gyerek társaságot szemmel láthatóan élvezte Emma. Csak a végén sírt egy kicsit, mert egy kislány hisztizett és elkezdett hadonászni az arca felé, ő meg megijedtKép De hamar mosolyt csaltam az arcáraKép

Szóval, ha tudtok a környéken jobb helyet akkor légyszi írjátok le, mert mi is megnéznénkKép

Fodrászhoz én vidékre járok, mert itt én sem találtam megfelelőtKép

Üdv Anikó
gottiani
 
 


Halihoooooooo
Hol van mindenki?
Szerkesztettem egy oldalt,kukkantsátok meg.
www.ujplussjatekok.gportal.hu
Mindenkinek jo pihit,jo hétvégét!
bizzo
 
 


sziasztok

mindenkinek szép hétvégét. szebbet, mint ami kinn van. köszönöm Móni, én is tudok m.. drágán és rosszul dolgozó fodrászokat, sőt csak ilyeket tudok. én is ha tehetem otthon vágatom a hajamat, de mostanában nem fogok leutazni anyukámékhoz, és így ahogy most kinézek brrrr....

na megyek, mert Dorka raplizik

Kriszta
szedo
 
 


sziasztok

újra itt a télKép(( brrrr. hideg van, Dorka újra kiütéses, ráadásul egész éjjel vakaródzott. hatkor kelt, fáradt volt szinte egész de, és most alszikKép teljesen felborult a menetrendünkKép
holnap meg indulás gyerekkórház, bőrgyógyászat.

connie-t kérdezted Bizzo

nos ő most el van foglalva a babafalvával, ott megtalálható. most vannak túl családilag egy megfázáson.

megnéztem az oldalt bizzo ügyi vagyKép

ildikó hatalmas a legényke, és csak had rámoljonKép

Kriszta
szedo
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: