Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

:cry: Ma a dokinéninél kezdtük a napot. Szegény kicsimnek folyik az orra. Fel is ébredt éjszaka háromszor. Alig győzöm szívni neki azt a csöpp orrát. :( Reggelre hőemelkedése is volt. Nem olyan vészes, mert 37,3 volt.
Azt mondta a dokinéni, hogy tiszta a tüdeje, nincs begyulladva semmije. A hőemelkedés meg a fogától is lehet. Kaptunk orrcseppet, meg vettem panadol baby-t. Hát remélem nem lesz semmi komoly. Most el is szundított.
Olyan rosszul érzem magam ez miatt, mert lehet, hogy ha még most is szopizna, akkor ez az egész nincs. :cry: :cry: :cry:

A torta az apukámé volt. 9-én volt a szülinapja.

Petri:Köszi szépen. Neked is tündéri a kislányod. :)

Szazsa: A bababörze holnap lesz 9-12-ig. Itt lesz kint a szecskán a zöld házban.

Szép napot nektek.
Puszi

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok!

Ma Szabikám (a középső) 38,8 fokos lázzal jött haza az oviból. :cry: :cry: :cry: Fájlalja a fejét és a torkát. Most vitte el apa az orvoshoz. Reméltem, hogy a nyáron egy kicsit megerősödött és ellenáll a baciknak. Jól kezdődik a hétvége. Nem tudom milyen éjszakánk lesz. Így valószínű nem megyek a börzére, pedig jó lett volna szétnézni.

Ágica! Nyugodj meg, szerintem ha szopizna a pici, akkor is történhetne ilyen. Nekem Attila is átesett pont egy ilyen orrfolyásos, hőemelkedéses betegségen. Volt hogy éjszaka óránként az orrát szívtuk. Most már rendbe van. Pedig ő csak szopizik.

Na jók legyetek.

Puszi:

Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Ágica!

Tényleg sokszor megvédi az anyatej a csöppeket, de Levente is 2x volt orrfolyásos tejcsi mellett. Asszem a második alkalommal pont annyi idős volt, mint most Nellike. Szóval nekem nehogy bármilyen bűntudatod legyen emiatt. Nagy butaság volna!

Jobbulást a picúrnak!! Neked pedig kitartást!! :)
szilbee
 
 

 
 

Sziasztok!

Na milyen volt a szombati bababörze? Tudtatok jó cuccokat venni?

Én sajnos nem jutottam el, mert a változatosság kedvéért én is lázas lettem. Teljesen el voltam anyátlanodva. Pedig már nagyon régen voltam beteg, biztos Szabikától kaptam el.
Attila is tegnap olyan rosszul aludt éjszaka, attól féltem, hogy ő is beteg lesz. Remélem nem így van. Tegnap egész nap csak támolyogtam a fáradtságtól, meg a láztól. Mindig történik valami, hogy ne unatkozzak. :evil:

Na jók legyetek


Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Sziasztok!

Most valami járvány van? Mi is ( Sanyi és én, szerencsére Lilike még nem ) betegek vagyunk. Remélem Lilike nem kapja el. Még puszit sem merünk neki adni, pedig olyan nehéz megállni. :lol:

Ágica: Remélem Nellike már teljesen meggyógyult.

Szazsa:
Egy csomó klassz dolgot tudtunk venni. Én vettem 2 vadi új nacikát, meg egy alig használtat és egy tündéri kis C&A kisrucit. Már alig várom, hogy megszáradjon és felpróbáljuk. :lol: A jövő hónapban is jönnek a hó közepén.
Hogy vannak a fiúk és persze Te?

Mielőbbi gyógyulást minden betegnek.

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Már nem folyik Nellikének az orra, láza sincs, csak egy kicsit köhög még. Holnap még elviszem azért a dokinénihez, hogy hallgassa meg.
Biztos, hogy van valami járvány, mert nálunk is beteg mindenki. Én vagyok a legrosszabbul. De most már kapok az orromon levegőt. Az ízeket még nem érzem.

Szazsa: Én is vettem 2 nacit, 1 pulcsit, 1 bodyt és egy kis sapit. A mama is ott volt, és nem tudta megállni, hogy ne vegyen az unokájának valamit. Kaptunk egy nagyon csini farit, ami téliesített és rózsaszín öv van hozzá, egy bordó szabadidő rucit és egy tündéri rózsaszín csizmát. :lol: Ezek mind újak.
Ti jobban vagytok már?

Na megyek csicsikálni.
Puszi mindenkinek, jó éjt.

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok!

Már jobban vagyunk, Szabi most itthon van velem, holnap kell visszavinnem a dokihoz. Remélem nem fog visszaesni. Én is jobban vagyok, de szombat, vasárnap elég ramatyul éreztem magam. A láz nagyon le tud törni, már el is felejtettem milyen amikor az ember lánya lázas. A gyerekek sokkal jobban viselik a betegséget. Én teljesen használhatatlan voltam.
:cry:

Ágica, Hexe! Örülök, hogy tudtatok jó rucikat venni, nekem se ártott volna szétnézni. Voltak nagyobb gyerkőcökre is ruhák? Nagy volt a választék? Hexe! Említetted, hogy következő hónapban is jönnek! Dátumot nem tudsz? Egyébként hová valósiak?

Pusz-musz
Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Sziasztok!

Az egész társaság beteg. :( Ágicáék is náthásak, Szazsáék is betegek és mi is. Az tutkó, hogy Lilike sem ússza meg. :cry: Valami van a levegőben.

Szazsa: Csak fél füllel hallottam, hogy a jövő hónap közepén jönnek, de azt nem tudom, hogy honnan. De ma kaptunk egy szórólapot és azon is bababörzét hírdetnek. Október 8-án lesz a Széchenyi Gimi aulájában. Lehet vásárolni és árulni is. Ezt is megnézhetjük.

Most fürdettem meg egy órája Hunci-Muncit. :lol:
Kép

Nem úgy néz ki,mint aki aludni akar, ugye!? :P
Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


sziasztok.

jobbulást mindenkinek, ne betegeskedjetek ám.
Mellesleg rajtunk is átvonult a vírus, úgyhogy tuti valami járvány.
Szazsa.emlékszel még a tavaszi "neten terjedő vírusra?"
Szerencsére az oviból nem maradt ki Zsoltika.Hát mit mondjak nem könnyű az ovikezdés.néha már kivagyok.a múlthét eltelt örömmel,sírás nélkül, de a héten már ha megyünk be sem akar menni-így minden nap ott vagyok vele még 1/2 -1 órát. :wink:
Mondjátok azt,hogy meg fogja szokni légysziiii :lol:

Most lépek,mert megyünk a logopédushoz vízsgálatra :roll:

Ja,Elin, ha olvasod.
Tegnap voltunk az Intersparban és láttalak Titeket.Nem akartam odamenni,mert Apukám is velünk volt.én Sziszivel voltam-bizti te is láttál minket.Hát mit is mondjak tündéri a kislányod.-a fényképek vissza sem adják,hogy milyen édi.és az a mosoly...

na lépek is.

pusza

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

JOBBULÁST MINDENKINEK!

Nem voltam pár napot és kidől mindenki :wink: ejnye,ejnye
gyógyuljatok!

Mi szerencsére jól vagyunk.
Nekem csak egy bánatom van h kikapcsolták az ADSL-t :cry:
Most az új lakásunkban vagyunk onnan írok. Még nem tudjuk mikor költözünk valószeg nem hagyjuk üresen a házat. Új vevőnk még nincs, most adtam fel hirdetést.

Jók legyetek! Majd néha benézek.
puszi

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek!

Nagyon el van tünve mindenki. :cry:

Tegnap megint mennünk kellett a dokinénihez, mert most meg elkezdett köhögni. :cry: Láza az nincs, szerencsére. Remélem, hogy most már hamarosan meg fog gyógyulni.

Szazsa, Hexe: Ti hogy vagytok. Meggyógyultatok már?

Most volt az időjárás jelentés és még a hétvégére jó időt mondott. Ez tök jó. :lol: Jó lenne, ha még egy darabig ilyen lenne. De sajnos olyan gyorsan telik az idő, hogy már nem sokára itt a tél. :cry:

Hexe: Most néztem a cora katalógust és van benne 469.- ért harisnya, meg zokni 169.- ért. Mondtad, hogy harisnyát akarsz venni Lilikének. Mi szerintem ma elmegyünk és lehet, hogy én is veszek. Elég jó árban van, főleg a zokni. Bár kíváncsi vagyok, hogy milyen, mert a képen jó néz ki.

Cleo: Biztos, hogy meg fogja szokni az ovit Zsoltika!!!!! :lol: :lol: :lol: Jobb már?

Szép napot nektek!
Puszi!

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok!

Szerencsére már jól vagyunk, Szabi már szerdától újból ment oviba. :) Én is rendbe jöttem, szinte 1 nap alatt át ment rajtam ez a vírus.

Most nézte a sógornőm a bababörzét Pesten és tényleg nov. 4-én lesz. Lehet hogy fel kellene mennem, mert nagyon jó áron tud az ember venni téli rucikat. Főleg a nagyfiamnak kellene dzseki, lehet nem is egy, mivel állandóan összekoszolja.

Cleo! Na hogy vagytok az óvódával? Megszokta már a kisfiad?

Na jók legyetek.
Puszi
Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Sziasztok!!!!!!
Remélem mindenki meggyógyult már és senki nem beteg a kis csapatból :lol:


Cleo!!!!
Szioka...de régen jártál már erre :( mi ujság veletek? Mi volt a logopédusnál??? Ja és egyébként miért kellett mennetek?


LÁNYOK!!!!!
Tud nekem abban segíteni valaki,hogy itt Szolnokon a városban hol működik játszócsoport? Amit én tudok az a Baross úton van nem tudom van e még valahol máshol is??? :roll: :roll: Ha valaki tudna nekem ajánlani megköszönném :P [/color
[color=violet]

Ági!!
Aranyos a zokni én már vettem is Diusnak :wink: a harisnya viszont nekem nem tetszik mert nem pamut :?
Mutatok képet ilyen Dia mikor hisztizik Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Mi már gyógyulgatunk. Lilikének még van egy kis váladék a nózijába, de már nem vészes. Én még köhögök. Szegény gyerek, mindig megretten a köhögésre. Nem tudja megszokni.

Hát a jó időről annyit, hogy majd levitte a fejemet a szél ma délelőtt. Voltunk a Ficánkába, mert kaptunk a kollégáimtól Ficánkás vásárlási utalványt ajándékba. Azt hittem elájulok az áraktól. Néha tényleg nagyon túlzásba esnek. Egy két részes együttes 4-5 ezer Ft. Egy téli hálózsák 4 ezer Ft. Nem tudom kik vásárolnak ott.

Diácska:
Láttam a rucikat a tesz-veszen. A keki színű együttesbe beleestem, majd figyelem és licitálok rá. Az a baj, hogy már egy vagyont költöttem ebben a hónapban Lilike ruháira. Igaza van Sanyinak már több ruhája van, mint kettőnknek összesen. :lol: De hát ha ilyen kis csinos lesz, mint itt:
Kép
A hisztiről csak annyit, hogy egy igazi nő, tudjon már hisztizni is.
:lol::lol::lol:
Mi is az a játszócsoport?


Ágica:
Voltunk mi is a Corába, de tényleg nem 100 % pamut és a mintája sem igazán tetszett. Zoknink az van rengeteg. Nem is tudom, hogy tudtam megállni, hogy ne vegyek.
Remélem, már nem köhögtök. Mostanában le sem tudtam délután vinni Lilikét, mert mindig van nálunk valaki vendég. A jövő hét már nyugisabb lesz. Majd csak összefutunk. :lol:

Szazsa:
Te nem szoktál a neten nézelődni ruci ügyben? Játszós dzsekit biztos találnál és nem ezreseket kellene kiadni érte. Néha még vadi újakat is árulnak a babaszobán és a tesz-veszen.

Megyek, mert ébredezik a gyermekem :P , szopiidő van. :P

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Diácska! Játszócsoport van a Szecskán, asszem a Czakóban, illetve ,ami nektek közelebb van, a Móra bölcsiben.

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!!!
Hexe!
A ficánka tényleg nagyon drága lett sajnos :( azért régen még lehetett 1-2 rucin olcsón ott vásárolni,de most már nem igazán,minősége pedig nagyon jó az ottani ruciknak,tényleg mind egy egyig magyar termék.....és nem az ocska kínai :(
Szoktál vásárolni a teszveszen? Hát én nem régen csöppentem oda mert hát Dia rucijait elszeretném adni,de volt most a napokban egy nagyon rossz tapasztalatom :? Képzeld el licitáltam 1-2 ruhára és meg is nyertem,de az eladó ragaszkodik hozzá hogy csak is átutalással fizethetek neki.Hát én próbáltam megkérni rá,hogy küldje el postán mert hát ha feladja akkor is kell postaköltséget fizetni nem? Hát ő nem adta fel és írt rólam egy rossz ajánlást hát ennek tudtában nem tudom ,hogy lesznek eladva a rucik mert tudod ki is zárhatnak ezért :( :(
Más!!
A játszócsoport az olyan,hogy oda szülő és gyermeke együtt mehet játszani egy csoportos foglalkozás keretében. Hát én már sok jót hallottam mástól róla ,meg ha Dia bölcsis lesz akkor ez egy jó ugródeszka lenne abban hogy megszokja a gyermekeket.
A széchenyiről már hallottam,hogy van meg is nézzük a jövő héten mert Zolika oda jár suliba és pont útba esik nekünk.

Krisztina!!!
Köszi a választ!!!! :P :P

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Diácska:
Ha ne adj Isten kizárnának, vevő vagyok egy-két rucidra. :lol: Ne búsulj!!! De amúgy nem fognak kizárni, mert ennél különb dolgok is történnek ott. Én megvettem - írd és mondd - 4,- - azaz négy - Ft-ért egy rugit és 86 Ft-ért egy két részes kifogástalan pamut együttest. Az eladó nem nagyon akart válaszolni az emaileimre, gondolom nem tetszett neki a licitált ár. De hát ez a lényege, ha más nem licitál rá, akkor 4 Ft-ért az enyém. :lol:
Most már tudom mi az a játszócsoport. Van a Szecskán, itt a mi ovinkban, tavasszal ki volt plakátolva. Azt hiszem valami napi 150 Ft-ot kellett fizetni érte. Vagy óránként ennyi? Nem is tudom....

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Ma megyek az oviba szülőire, éppen ma van a férjem szolgálatban, úgyhogy Anyut kértem meg hogy jöjjön el vigyázni a gyerekekre EGERből. Mindenképp el akarok menni, mert videofilmet is levetítenek arról, hogy a gyerekek mit csinálnak az oviban. Kiváncsi vagyok, mert Szabinak a beszéde nem tökéletese és állítólag lett egy olyan kis haverja, aki egyfolytában beszél. Remélem megered már a nyelve.
Attilának múlt héttől kezdve adok már gyümit, meg főzeléket, azóta szegénykém nem olyan könnyen kakál, mint eddig, Szinte nyög. Pedig nincs szorulása, csak teljesen más mint eddig, amig csak anyatejet kapott. Azzal a felindulással kezdtem el neki mást adni, hogy hátha jobban alszik éjszaka.

Más. Játszócsoport. Én is a Mórán tudok játszócsoportot, oda járt a sogórnőm a kislányával, elég rendszeresen. Hozzánk mondjuk ez van a legközelebb. Máshol nem tudok.

Egyébként, hogy a neten vásároltok, nem rossz, hogy nem tudjátok megfogni? Nem volt még olyan, hogy nem azt kaptátok amit képzeltetek?

Na, megyek, mert Attila éppen termelt egyet a pelusba.

Puszi:

Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Na csajok! Mi is benne vagyunk a "taxiban" nyakig. Levente apai nagyapjától jól elkaptuk a nyavaját (mondjuk nem nehéz attól, aki nem mosogatja el maga után a poharát még betegen sem :evil: ).

Remélem azért a többi beteg baba már mind felépült!!

Asszem épp itt az ideje, hogy elkezdjük szedni az immunerősítőket, meg az oscilococcinum-ot. :(

No menek teregetni!

Üdv! Mindenkinek!
szilbee
 
 


Sziasztok!

:( Nagyon el van veszve mindenki. :(

Szerencsére mi már teljesen meggyógyultunk. Remélem már senki sem betegeskedik!

Szilbee: Levente hogy van?

Szazsa: Én amit eddig a neten vásároltam, az mind olyan volt, amire számítottam, sőt.... Meg sok mindent sokkal olcsóbban kapsz meg, mint itt a boltokban. :)

Teszek fel egy pár friss képet.
Kép

Kép

Kép

Kép

Most ennyi. Majd még benézek.
Puszi mindenki és szép napot nektek!!!

Kép
agica1119
 
 


Ágica!

Köszi, már jobban! :) Tegnap de-t 10 percenként pakolta teli az orrszívót. Azért voltam olyan nagyon pipa hangulatban. :( Délutánra már javult a dolog. Ma pedig már egészen szuper... kop-kop-kop

Tudnál esetleg pü-ben adni nekem oldalcímeket, ahonnan eddig jóket tudtál rendelni?! Nagyon megköszönném!

Pusza Minednkinek! 8)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek Ági!!!! :lol: :lol: :lol: Rengeteget változott Nellike és már ilyen ügyesen ül az etetőszékben? :D Gratulálok nagyon ügyi!!
Hexe!
Vége lett az aukciónak és sajna nem kelt el semmi:( hát lehet nem nekem van kitalálva ez az eladási forma....... :cry: :cry:

Szazsa!
Írtad a múltkor hogy te is szivesen vásárolnál a nagyobb gyerkőcnek rucikat :wink: Hát én most vittem ki anyukámékhoz Zolika kinőtt rucijait igaz nem valami márkás csodák inkább játszósak.Ő is suliba és lenn az udvaron használta őket.Ha valami érdekelne akkor írj nyugodtan,kabát nadrágok és pulcsik vannak inkább benne....ja és szinte új fekete naci+fehéring mert kinőtte 1 év alatt jó ha 3 szor volt rajta. Méretek:134-146ig.
Na lépek mert én közben nagytakarítok ám :lol:

Tudjátok a mai nap a 4.nap a takarításban és még mindig van 1-2 helységem....ja és ettől is nagyobb lakást szeretnék...na ilyenkor már neeeeeeeeem igazán :wink: :wink:

szioka

KépKép
diÁcska
 
 


Lányok hol vagytok? Mindenki elveszett :?:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy el voltam veszve, de nálunk most busójárás van, szinte minden nap jön egy vendég. Nem nagyon tudtam ide ülni a géphez.

Mi már kikecmeregtünk a taxis állapotból. Ma már csak egyszer kellett szívatni Lilike orrát. És a végén ma még nevetett is, mintha tudná, hogy vége van. :lol:

Szilbee:
Leventével mi újság? Meggyógyult már? El nem tudtam képzelni, mi az a oscilococcinum, de most már nekünk is van homeopátiás füzetecskénk és láttam benne, hogy ez influenza megelőző szer. Ma voltam a gyógyszertárban, de elfelejtettem venni, pedig ezt be kell szerezni nekünk is. Mégsem gyógyszer, csak nyugodtabban adom be a gyereknek.

Szazsa: Én is sok mindent vettem már a neten, de még én sem csalódtam. Pár száz forintért lehet olyan dolgokat venni, amit több ezerért úgy sem vennék meg. Pl. ezt az együttest is így vettem. :oops:
Kép

Ugye nincs ráírva, hogy nem bolti. :lol:

Ágica:
Ez a csajszi teljesen elvarázsol. Imádnivaló. Nagyon élethűek ezek a képek. Igazi "reklámbaba" ez a Nellike.

Diácska: De jó neked, te már legalább elkezdted a nagytakarítást. Én majd október végére tervezem, de nagyon nincs ingerenciám hozzá. A találkozót akkor a jövő héten összehozzuk, ahogy megbeszéltük.

Legyetek jók. Jó hétvégét mindenkinek.

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok Lányok!

Már nagyon régen nem irtam, de azért hiányoztatok.
Nagyon édesek a babák.
Hexének és Ewának igy utólag szertnék gratulálni a Picurokhoz.

Sajnálom, hogy mindenki belekerült ebbe a járványba.Mi sem úsztuk meg, nálunk a kisasszony kezdte és utána mi is elkaptuk.
Szerencsére öt nem nagyon viselte meg, de a férjemet és engem rendesen kiütött.

Remélem mindenkinek jól telet a nyara. Mi csak 1-2 napra utaztunk el.
Milyen jó, hogy ilyen szép még mindig az idö.

Holnap 10-töl a Plázában gyerekmüsör lesz,ha jól tudom bábszinház.

Jó éjt nektek!

Kép Orrszívás közben

Kép
Kép
mongi
 
 


Lányok! :?:
A Széchenyi-erdőben tényleg átadták már a játszóteret? Állítólag nagyon nagy, telis-tele fajátékokkal.

Hexe
Már egy hete, hogy szívjuk az orrát, de még mindig taknyos. :( Eccccer majd csak elmúlik... csak tudnám, mikor... :roll:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Ismét dobok egy kis füstjelet hogy még megvagyunk.. :wink: :D

Sajnos mi is taknyosan (bocsi) :cry: :cry: ráadásul Timi utálja az orrszívást. Úgy sajnálom de muszáj. Néha piszkálja a fülbevalóját is remélem nem a füle fáj. Láza szerencsére nincs.

bocs h csak magunkról írtam

sziasztok! és írjatok sokat mert most is alig volt mit visszaolvasnom.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok Lányok!

Egy darabig nem leszek, mert újrarakjuk a gépet.
A köv. találkozásik Pusza Mindenkinek!

Szilvia!
szilbee
 
 


Sziasztok!

A szombati bábszinház nagyon jó volt. Az 1 órahosszás elöadás szerintem még a szülöknek is igazi kikapcsolódást jelentett.
Igaz az elején kicsit féltem, hogy majd Antónia elunja, de nagyon tetszett neki és sikerült végignéznünk.

Most szombaton is lesz bábszinház /A három kismalac/10 órától a Plázában.

Milyen gyönyörü még ma is az idö.
Sziasztok

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit el vagyok veszve. A héten egyedül vagyok a gyerkőcökkel, úgyhogy van mit csinálnom. főleg, hogy Attila megint egy kicsit taknyos lett, úgyhogy éjszaka sokat felébred, én meg holt fáradt vagyok egész nap. Reggel meg kellni kell a nagyokhoz, iskolába, oviba indítani őket.

Diácska! Lehet, hogy érdekelnének a ruhák, főleg dzseki, nadrág, melegítő érdekelne.

Puszi:

Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék én is csatlakozni, ha lehet! Szolnokon lakom, de sajnos nem ismerek más kismamákat, mivel elég messziről költöztünk ide.
Nekem egy 10 hónapos Marci babám van, és néha jó lenne valakivel megosztani a tapasztalatokat!
Játszócsoport engem is érdekelne, nekem a védőnő egyet mondott, a Móra bölcsiben, de oda 1 éves kortól lehet majd vinni.
Nagyon édesek a gyerkőceitek!

Üdv mindenkinek,
Judit
judit_79
 
 


Kép névre szóló takaró
Még nincs névre szóló takarórók?

Rövid határidővel nagyon kedvező áron készítjük! Ajándéknak is kiváló! Használható játszó szőnyegnek vagy hempergőzőnek is. Puha polár anyagból, csodaszép színekből készítjük a baba nevével és egy kedves figurával . Csecsemőknek 75*100 cm 2990.- (egy rugi ára) 100*130 cm (2 éves kortól) 3990.- 130*170cm (felnőtt) 4990.-. Kérésre szívesen küldök további képeket. Érdeklődni és rendelni a kadar.laszlo@vivamail.hu címen lehet.
rempi
 
 


Sziasztok Csajok!

:cry: :cry: :cry:
Nagyon el van veszve mindenki.
Merre vagytok????

Judit: Üdvözöllek közöttünk. Merre laksz? Mesélj egy kicsit magadról. Ha tudsz, majd képeket is rakjál fel, hogy megcsodálhassuk a Te babódat is. :lol:

Csajok!
Jöttök vasárnap a bababörzére?

Megint teszek fel egy pár db képet. :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép

Kép

Hát ennyi.
Szép napot mindenkinek.
Puszi

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok!

Mi van veletek? Teljesen el van tűnve mindenki..

Ágica!! Hol és mikor lesz bababörze? Megint kint a Zöld házban, mint múltkor? Egyébként nagyon szép a baby-d, annyira aranyosak ezek a nevetős képek.

Judit! Légy üdvözölve a csapatban. Tényleg írj magadról egy kicsit, hogy kerültél Szolnokra, merre laktok?
Én is "betelepült" vagyok, 8 éve költöztünk ide, egyébként egri leányka vagyok.

Na jók legyetek. És gyertek dumálni újra, mert a végén rossz kedvem lesz. :wink:

Pusszancs
Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Sziasztok Anyukák!

Ne haragudjatok, hogy megzavarom a társalgást, de lenne egy kérdésem. Tudna segíteni valamelyikőtök abban, hogy jelenleg hol és kik csinálnak Szolnokon 4D-s uh-ot? A válaszokat előre is köszönöm!

Swen
swenson
 
 


Szijjjja Swen!

Hallottam a jó hírt!!!!!!!!!!!!!! Úgy örülök nektek!!!
Valamikor összefuthatnánk!

Ja, sztem a Mátyáson van 4D....

K.

Krisztina
k78
 
 


Üdv mindenkinek!

Kép

Íme itt az én örökmozgó manóm. Most is itt randalírozik. :)
Amúgy én Székesfehérvárról kerültem Szolnokra (a párom munkája miatt), de ő már itt született. A Csokonai úton lakunk. Nektek mennyi idősek a babáitok?
Azt tudom, hogy az én dokim csinál 4D-s UH-t, a Mátyás krt-on.
judit_79
 
 


Sziasztok!

Annyian vagyunk már /hál'stennek/, hogy csinálni kéne már egy táblit.

Aki benne van, az tegye fel a kezét!! :D
szilbee
 
 


Sziasztok!

Kriszta!!!!

Köszönöm szépen!!!! :) Én is mindig kérdezek felőletek és úgy örülök, hogy otthon tudtál maradni!!! :)

Judit 79!

Köszönöm neked is a választ! A Mátyáson pontosan hol van a rendelő? Esetleg nem tudnál telefonszámot ahol be lehet jelentkezni?

Swen
swenson
 
 


Szia Swenson!

Küldtem neked egy privát üzit, remélem megkaptad!
Én anno még Fehérváron csináltattam 4D-s UH-ot, érdekes volt, de a babóca eltakarta a kezével az arcát, úgyhogy nemigen látszott, pedig a doki sokáig kísérletezett :)
judit_79
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy ilyen sokáig elmaradtam, de zajlanak az események és nem sok időm van itt ülni. :cry:

Jaj de jó, egyre többen leszünk!! :lol:


Szia Judit!

Örülök, hogy beléptél a "fórumos csajok" - a párom hív így bennünket - közé. Nagyon édi a kisfiad. Gyönyörű szép szemei vannak. Érezd jól magad közöttünk.

Szia Szilbee!

Nem tudom mi az a "tábli":oops: , de benne vagyok!!! :P

Én is teszek fel képeket. Nem rég készültek. Kép Kép Kép Kép

Akkor kivel találkozom vasárnap a börzén? Ágicával biztos...... :lol: Diácska és Ewa nem tud jönni :cry: :lol: .... és Ti, többiek?

Üdv:Hexe

Kép
diehexe
 
 


Jaj!!!! Az utolsó sor félre sikerült, természetesen így a jó!!!

Diácska és Ewa nem tud jönni :cry: .... és Ti, többiek? :lol:

Kép
diehexe
 
 


szia judit és swen.legyetek üdvözölve.

Én sem írok mostanában (ide) mert úgy érzem"kiöregedtünk" a mostani csapatból,meg amúgy is...

judit,hexe édesek a lurkók nagyon

léptem.szia mki

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!


Szia Cleo! Te is de régen irtál már. "Kiöregedtünk"? hátha nem.
Hogy vannak a gyerekek?
Nálunk minden oké elmúlt a nagy hisztis korszak.

Judit!Én is szeretnélek üdvözölni. Hogy tetszik Szolnok, sikerült már megszokni az itteni életet?
Nagyon szép a kisfiad.

Hexe! A kislányod nagyon kis ennivaló Baby.Látom apukájával nagy a szerelem. Nálunk is hasonlóképpen.

További szép hétvéget mindenkinek

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok! :)

Hexe: A táblázatba feljegyeznénk, hogy ki mikor szült, mennyivel ... stb. meg amit még gondoltok, hogy fontos lehet.
A képek nagyon jók! Gondolom sokan mondták már neked, ... teljesen rád hasonlít Lilike!

Swen, Judit: Örülök, hogy csatlakoztok!

Én most megint eltünök egy időre, mert megint rendszert rakunk! Eccccer majd csak jól fog működni a gép!!

Addig is szép napokat kívánok Mindenkinek!!
szilbee
 
 


Sziasztok!!!!!
Új lányok én is nagy nagy szeretettel üdvözöllek benneteket!!!
:P
Mongi!!!
Szijjja de régen jártál már erre,mi újság veletek? Kis nagylányod jól van? De jó neked hogy ti már nem vagytok hisztisek..bezzeg Dius:(
Nagyon hisztérika,mindent és azonnal szeretne mert ha nem akkor kitör a hiszti
Képzeljétek szombaton kirándulni voltam Zolikával és annyira jóóó volt :lol: :lol: Lillafüreden,Mezőkövesden,Diósgyőrben voltunk,hát tényleg szupi volt igaz jól elfáradtunk de nagyon megérte :P
Hát képet nem nem sikerül feltenni valamiért nem endgedi a gép:(:(:(

Hexe!
Milyen volt a vásár? Vettél sok jó rucit Lilikének?
Na úgy néz ki csak tudtam képet feltenni nektek mutiba
Kép Kép :roll:

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Diácska!Tényleg nagyon jó, hogy elmúlt a hisztis korszak. Szerintem az is baj volt, hogy nagyon késön indult el/16 hónaposan/ és 3 őrlője jött egyszerre.
Nem akarom elkiabálni, de most nyugi van.
Biztos nagyon jó volt a kirándulás és Dius itthon maradt?
Dius haja fantasztikus, Antóniának meg szinte semmi és a halántékanál meg csak pelyhek.
Mi mostanában aTisza-partra járunk gesztenyézni meg makkot szedni. Nagyon jó, de rendesen elfáradok estére.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi szépen mindenkinek az üdvözlő szavakat :)
Igen, Szolnokot már megszoktuk, csak hát nem könnyű mindig, mert a mi rokonaink és legtöbb barátunk a Dunántúlon van, nem tudunk túl sűrűn találkozni velük, és sokszor jól jönne ha valamelyik nagymama itt lenne a közelben.
Nagyon édesek a fényképek, Hexe.
Ezen a képen Marci éppen nekilátott az ebédnek: :D
Kép
judit_79
 
 


Szia Judit! :)
Nem tudom volt e már róla szó, de most azért megkérdem... Merre laktok?
szilbee
 
 


Szia Szilbee!
Szolnokon lakunk, a Csokonai úton.
judit_79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: