Új privát üzeneted érkezett!

Judit, mi Csillagtelepen a Nap utcában.
Remélem, hogy Domi hasfájása és székletproblémája hamarosan megolódik.

Kriszta

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Sziasztok,

Szeretném megkérdezni, hogy Dr Mannah Rodwan nőgyogyiról mi a véleményetek? Köszi

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Nagy itt a csend.

Gaby25!
Én személy szerint nem ismerem de hallomásból tudom, hogy van egy stilusa de állítólag jó doki. Én azonban tuti nem mennék hozzá.

Sziasztok! Írjatok!
Vendég
 

 
 

Sziasztok

Nagy itt a csönd mostanában.

Anikó
képzeld el Gigi rászokott a kakaóra, alvás előtt és ébredés után iszik, és így általában hajnali 3 körül sír fel először. Viszont már nem szopizik, csak hajnalban, nappal már nagylány és nem égeti magát ilyen gyerekes dolgokkal. Nem gondoltam volna, hogy ennyi ideig szoptatni fogok. :-)
Ráadásul kezd kialakulni az új életünk, és kiderült nem is olyan rossz ez így.
Gigi már sokszor megy önállóan, és kezd dumálni általában a szavak elejét mondja. Egész jól lehet már vele kommunikálni, kezd könnyebb lenni az életünk.
Csajok?

Kriszta
mi is Csillagtelepiek vagyunk.

Kyra
mi van veletek, itt laktok még?

Márti
márti05
 
 


Márti örülök, hogy kezd alakulni körülöttetek mondenKép
Mi a Nap u-ban éalunk.
Jövő héten lesz nálunk egy tali az őszi babásokkal eddig 13 jelentkező van, hát nem semmi. Érdekes lesz ennyi manó együtt.

No megyek, mert szopi van. Hajnalban meg vinni kel Ivit a Plázához, mert Orosházára mennek fellépni.

Kriszta

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Sziasztok,

Kriszta! Jok a kepek! Kép rolunk is van egy kep, amit a Kedvesem csinalt, hasonlokeppen fekszünk, mint ti a 3. kepen! Kép

kepzeljetek egymasutan ket ejszakat is vegig aludt Enikö, este 10töl, reggel 8ig. viszont hamarabb nem igazan tud elaludni.

also fogak nönek, felsök sajnos folyamatban, idönkent szegenynek nagyon faj. remelem most mar hamarosan elöbujnak.

üdv, jo hetveget! Kép
leeloo
 
 


Leeloo!
A . képen a nagylányommal fekszik KincsőKép

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Sziasztok!

Jó rég jártam itt is! Rájöttem, hogy a két nagyobbnak nincs se csizma, se kabát, se bélelt naci...ezeket hajtottam a Babaszobán - már amikor Domitól tudtam.

Úgy néz ki, azért az Espumisan hat. + adok Vitacolan szirupot, az is lazítja a székletet. Már többször sikerült Dominak egyedül.

Kriszta!
Mi is CST-n laktunk még 2,5 éve!! Az Orionban.
A hugomnak meg hozzátok közel van a fodrászüzlete (Csillag u.)
(végre az őszi topicba is tudtam írni. Mehetnék én is a talira? Irnál részleteket, + hogy mit vigyek - sütni nem tudok én sem. judy68@freemail.hu köszi!!)

Gaby25!
Remélem még nem késő!!!
A dr. Mannah-hoz ne menj! Én 1x voltam nála, 14 hetesnek gondolt, pedig mondtam neki, hogy az nem lehet, mert egyrészt mozog a baba, másrészt a köldököm felett érzem a méh felső részét. (Dél-pestiben UH-n kiderült, hogy a 21. hétben jártam)
Mivel már 35 felett vagyok, rögtön el kellett volna küldenie genetikára, de még csak meg sem emlitette. Közben megtudtam, hogy dolgozott vmikor a Dél-pestiben, csak kitették. Azóta akikkel beszélgettem és ismerik csupa nem jót mondtak róla.

Márti!
Ti hol laktok CST-n?
Remélem már kicsit rendeződött az életetek!

Teszek fel pár képet a gyerkőcökről (elég rossz minőségűek, mert mobillal készültek)
Domi ma 5 hetes és 5 napos, 5260 g.

Szép estét vagy jó éjt mindenkinek
(megpróbálok megint sűrűbben jönni)
Judit

Kép
judy68
 
 


Martin (4 volt okt.-ben)Kép
Kép
judy68
 
 


Edina (9 lesz márc.-ban)Kép
Kép
judy68
 
 


Sziasztok!
Bocsi, kicsit elhanyagoltam a topicot. Kép
Liza megy, mint a tank, túl van az első nagy esésen is. Szerencsére kisebb volt a baj, mint amilyennek látszott, de a Heim Pálban a doki is azt mondta, jól tettem, hogy inkább berohantam vele megmutatni.
Megint zaklat a védőnő, hogy Liza sovány, jövő hónapban ha nem produkál valami gyarapodást, akkor el akar küldeni kivizsgálásra. A dokinéni nem látja ilyen borúsan a dolgot, ő 1,5 éves koráig nem akarja beutalni. Igaz, hogy számszerűleg kicsi (8400 gr. 13 hónapos), de van combja, pocija, fejlődik rendesen, mindent csinál, amit kell.
Márti Kép Örülök, hogy alakul az életetek és ráadásul úgy, hogy jó irányba. Két hét múlva költözünk az albérletbe (itt Csepelen), végre elbírálták a vevőink hitelkérelmét.
Judit Kép Ez igen, büszke lehetsz rájuk! (Csak zárójelben:el sem tudom magam képzelni 3 gyerekkel.Kép)
Gaby KépDr. Mannah? Komoly öszetűzésünk volt, mert mindenáron meg akart vizsgálni, de nekem a SOTE-n volt dokim, csak a kötelező bejelentkezésre mentem el hozzá. Végül megkérdeztem, hogy vállalja-e a felelősséget, hogy 5 év kűzdelem után esetleg baj történik (a dokim is csak UH-val nézett meg), így felháborodva, de békénhagyott.
Paga, hol vagy? Kép

Kép
Az új frizurája...
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Nem leszek nagyon hosszú. Azt biztosan sejtettétek, hogy valami baj lehet, mert rég óta nem jelentkeztem. És tényleg! Megszültem, és meghalt a babám. Nagyon pici esélye volt az életben maradásra, hiszen a vetélés és a koraszülés határán született. És a kórházban mindent meg is tettek érte. Gyermekorvos, csecsemős nővér várta őt a szülőszobában. Ennek ellenére nem sikerült neki köztünk maradnia. Meghalt a mi kis angyalbabánk.
Nagyon-nagy a mi bánatunk, ezért nem ígérem, hogy mostanában jövök, de ha kicsit összeszedem magam, akkor nézek felétek is, mert érdekel, hogy mi van veletek, de ez most még nagyon fájdalmas.
Vigyázzatok nagyon magatokra!

Paga

Gabi
paga
 
 


Sziasztok,

Dr. Mannah már megcsinálta a műtétet múthét pénteken. Valami kis akadály volt a petevezetékben, mert nem ment át rögön lötty, hanem visszafolyt, de másodjára sikerült végigmennie. Ezenkívűl egészségügyi küretet csinált. Velem most rendes volt, nem mondhatok semmi rosszat. Ha sikerül a baba, akkor úgyis máshoz fogok járni, mivel én a Szent Imrében szeretnék szülni. Igaz a szabolcs utcai klinikán is ajánlottak jó dokikat.
Mi ez a kötelező bejelentkezés? A lakóhely szerinti sztk-ba muszály bejelenteni a terhességet, vagy mi?

Kép
gaby25
 
 


Szia Gaby!
Nem kötelező. Én az első kettőnél az SZTK táján sem jártam, (az akkori dokim magánrendelőjébe ill. a kh-ba mentem),most a 3.-nál is csak azért volta az SZTK-ban, mert nem volt orvosom. 1x voltam ott, azóta sem. A terhesgondozásra is a mostani dokimhoz jártam a kh-ba, Õ írta meg az igazolást is, hogy min.4 vizsgálaton voltam.
Drukkolok,hogy összejöjjön a baba! (Nekünk sem volt egyszerű az első kettőnél, viszont a 3. teljesen spontán és váratlanul sikerült.
Üdv
Judit
judy68
 
 


Kedves Paga!
Nagyon nagyon együtt érzek Veled!!!!!Nem is tudom, mit mondjak (irjak). Bárhogy is próbálnálak vigasztalni, tudom nem sokat érne.Tudom mekkora lehet most a fájdalmad, hisz én csak olvastam és most sírok. Most nagyon erősnek kell lenned...s ha majd eljön az ideje, biztosan lesz még kisbabád, aki ugyan nem fogja feledtetni az elsőt, de könnyíteni fog a fájdalmadon.
Ha bármikor is úgy érzed, szeretnéd a fájdalmadat kibeszélni, szeretnél egy kis vigasztalást,megnyugtatást, bátorítást, gyere nyugodtan!!!
Légy erős!!!!!!!!!!!!
Judit
judy68
 
 


Kedves Paga!
Ne haragudj, nem tudom hogy miért írtam elsőt, mikor van már egy gyermeked. Szegény, biztos nehéz lehet most neki is
Szívből kivánom, hogy nagyon nagyon hamar születhessen kistestvér!!!!!
Puszi
Judit
judy68
 
 


Kedves Paga!
Sajnálom őszintén, ami történt! Most csak azzal törődj, hogy fel tudd dolgozni. Pihenj sokat.
kyrandia
 
 


Sziasztok

Paga
nagyon sajnálom a babócát. Rengeteg erőt kívánok nektek.

Kyra
Ránézésre nem egy etióp éhező Liza, én nem nagyon vinném kivizsgálásra. Írod, hogy sokat mozog, biztosan elégeti a fölös kalóriákat.
Akkor mostanában nagyon el lehetsz foglalva a rámolással.

Judit
A Krizantém utcában lakunk, elég közel vagyunk egymáshoz.

Anikó
nagyon eltüntél.

Kriszta
az első időkben még pocakosan én is írogattam az őszi topikba, törpe mellett viszont már nem tudtam követni a dolgokat.

Nálunk minden rendben, Gigi már rendesen közlekedik, befejezte a mászós korszakát, próbálkozik az önálló evéssel. Kb 3 hete elfogadja a kakaót, azóta talán jobbak az éjszakák, csak ezek a fránya fogmanók ne keserítenék az életünket.

Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Bocsi tényleg nagyon eltűntem.
Bianka lépeget nagy ügyesen. Persze csak hívásra. Továbbra is sokat kell vele lenni, mert egy percig sincs el egyedül.
Reni megint verseny szezonban van. Elég jól megy neki.

Bianka olyan jókat eszik mostanában mégsem hízott egy dekát sem a múlt hónap óta. Az egyik védőnő engem is lecseszerintett. De a doki néni mondta, hogy minden rendben. Így természetes. Innentől 1,1/2éves koráig nem baj ha nem hízik semmit. Most 9400gramm és 74cm. Édes kis husikás.

A képek nagyon tetszenek. Aki tud az rakjon még mert imádom nézegetni ezeket a csöppségeket. Ja a nagyobbacskákat is.

Paga! Én sem jutok szavakhoz (betűkhöz) Nagyon sajnálom. Remélem a családod melletted ál és segít.

Márt! Nagyon örülök, hogy jól alakulnak a dolgok. Csak így tovább. Néhány év múlva csak mosolyogsz majd az egészen. Nálunk még megvan két szopi. Reggel és este. Kicsit már terhes számomra, mert kibújt a harmadik foga és sikerült kirágnia. Már úgy véletlenül és nem nagyon akar gyógyulgatni. Mindig felázik az újabb szoptatásnál. Amúgy szerintem már nem lehet túl sok tejem, mert nagyon hamar abba hagyja.

Nem tudom meddig érdemes szoptatni. Mindenki mást mond. Lányok nektek mi a véleményetek? Személy szerint én örülök, hogy eddig ment a dolog.

B.Kriszta! Nem mondom te jó bevállalós csajszi vagy. Jó talizást nektek.

Kyra! Ne foglalkozz azzal, mit mondanak nem egyformák a gyerekek. Tuti, hogy nem azért sovány, mert éhezteted hanem mert ilyen. Szerintem nagyon kis édi. És csini az új frizura.

Üdv mindenkinek! Akiknek most külön nem írtam azt duplán üdvözlöm.

Kellemes karácsonyi készülődést mindenkinek.
Vendég
 


Gaby,
Kérdezz rá, nálatok mi a szokás, én addig nem tudtam a védőnőhöz menni terhesgondozásra, amíg az SZTK-s orvos nem írt neki papírt.
Ez attól független volt, hogy a kezelőorvosom is rendszeresen megnézett, vagyis gyakorlatilag terhesgondozásra hozzá is jártam.

Márti, Anikó
Nem is viszem sehova! Ma költözünk az albérletbe,
azért is jelentkezek be, mert nem lesz internetünk, az a kö...g T-Com keresztbe tett.
Majd lesz valahogy, nem bírok ki úgysem 1 évet net nélkül.
Legyetek jók, lányok! A piciknek: csak így tovább!
kyrandia
 
 


sziasztok,
en is regen irtam. valahogy elmennek a napok...
Paga, ha olvasod. nagyon sajnalom, öszinte együtterzesem. legy erös es pihenj amennyit tudsz!
Enikö mar majdnem maszik, vagyis negykezlab all, es egyet-egyet megy elöre, nagyon mokas. ha nem faj az inye a fogai miatt, akkor nagyon kedves, mosolygos csajszi.
ket napra ram hozta a szivbajt, egyszerüen nem akart szopizni, anyatej oke volt, kifejve, poharbol, cumisüveg, cici no. aztan szerencsere 50 ora utan elfogadta, mintha mi sem törtent volna... nem nagyon van ra magyarazat, talan az inye fajt, de több foga azota sincs... alul kettö.
Aniko: szerintem addig erdemes szoptatni, amig mindkettötöknek jol esik. ;) mondjuk amikor 2-3 eves gyerek nyulkal a cici utan, az mar nekem furcsa... persze meg ki tudja, hogyan latom a kerdest 1 ev mulva... egyelöre ugy tervezem, hogy kb. 1 eves koraig szopi (vagy par honappal több)

jo keszülödest a karacsonyra! akinek kezmüves hajlama van, annak egy jo kis webshop, szerintem jo arakkal: www.gyongytar.hu
en mar vasaroltam tölük, iden nyaklancokat gyartok! Kép

irjatok, üdv
agi

Kép
leeloo
 
 


Sziasztok Csepeli Anyukák!
Én szegedi vagyok,de a sógornőmék nemrég költöztek Csepelre.Nyárra várnak babát.Nőgyógyászt.ill. kórházat keres.
Szeretném megkérdezni tőletek,tudtok-e orvost ill. intézményt ajánlani?
Olyan dokit szeretnének aki nem várja el a hpénzt.
Igaz,hogy a Csepeli kórházban a szülészet megszűnik?
Akkor most a Jáhn Ferenc Kórház van a legközelebb?
Onnan ismertek esetleg vkit?
Köszi szépen előre is.
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Látom ez a topik teljesen meghalt.

Mindenkinek kellemes ünnepeket és Boldog új évet kívánok!

Ági nagyon szép a lányod és rengeteg haja van.

Az én kicsikém is már elmúlt egy éves.
Kép

A többieknek is üdv! Írjatok.
Vendég
 


Remélem nem hal ki a topic!Légyszi válaszoljatok!
Köszönöm.
Minden babóca nagyon cuki amúgy!Kép
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia Szilde!

A helyzet az, hogy ez a topik éppen haldoklik.
Segíteni sajnos nem tudok mert nem ismerek olyan orvost aki nem vár hálapénzt. Én maszekban jártam mert úgy éreztem biztonságosnak.
Csepelen nincs már szülészet az tuti. Jhan Ferenc a legközelebbi kórház.
Szívesen látnám itt a sógornődet ha ő csepeli. Talán lenne nekem is beszélgetőtársam.
Szólj neki, hogy írjon ide.

Puszika.
Vendég
 


Sajna ő nincs internetközelbenKép
Kösz,hogy írtál.
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia! Kép

Akkor megvárom amíg lesz neki.Kép

Puszi.
Vendég
 


Sziasztok!
Úgy látom haldoklik a topic, azért én mégis szeretnék BOLDOG ÚJ ÉVET kívánni, hátha benéz valaki...
Kép

Kép
11+3
judy68
 
 


Szia Judy!

Én általában benézek.
Boldog Újévet nektek is.
Kép
Vendég
 


Boldog újévet mindenkinek!Kép

Ti melyik utcában laktok?
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!
Van már netünk, próbálok visszaszokni.
Gyors helyzetjelentés: Liza 15 hónapos, 76 cm, 8630 gr., még mindíg 4 fogú, örökmozgó, végtelenül zsivány.
Jó lenne, ha felpörögnénk, írjátok meg ti is, mi a helyzet a picikkel, persze képeket is tegyetek fel.
BÚÉK mindenkinek!!!
Kép
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok én is!

KrisztaKép

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék Boldog Új Esztendőt kívánni mindenkinek!

Én is visszataláltam a topikhoz, és képet is teszek fel a fiaimról!

<!--attachment: 6-329470.doc*mime_msword.gif*application/msword*141.8**6%2edoc --><center><pre>
Kép
6.doc (141.8 k)</pre></center><!--/attachment-->
<!--attachment: 7-329471.doc*mime_msword.gif*application/msword*206.3**7%2edoc --><center><pre>
Kép
7.doc (206.3 k)</pre></center><!--/attachment-->

Sajnos csak ilyen formátumban sikerül feltennem képeket.

Kivel mi újság? Nem nagyon olvasgattam vissza, mert még nem igazán volt időm.

Paga, fogadjátok Õszinte részvétemet!

Nincs olyan anyuka köztetek, aki közel lakik a papírgyárhoz, pontosabban az Ady Endre utcához? Továbbra is keresek a fiam számára játszópajtásat, kisfiú vagy kislány személyében. Egy igazi kis barát kellene neki. 22 hónapos és Martinnak hívják.

Kinél, hogy teltek az ünnepek?

üdv. Zsuzsa
kormosmzs
 
 


Sziasztok!

Azt hittem örökre kihalt ez a fórum és lám új év új írások és képek.

Az én lányom a kicsi 12 és fél hónapos. Hat foga van 10 kiló körüli és 74cm. örökmozgó zsivány kis csaj és nagyon anyás. Talán túl anyás is. A nagylányom meg 10 éves nem különösebben változott a korábbiakhoz képest. Igazi vagány nagy nőci.

Mi a Dunadűlőben lakunk. Ami a Majori lakótelepen van. Nincs túl messze az Ady endrétől csak az én lányom még nem nagyon játszik más kicsivel. Azonban szívesen találkozunk veletek ha így is érdekel. Legalább dumcsizunk egy kicsit. Meg a gyerekek is szívesen játszanak másik gyerek játékaival még akkor is ha otthon is ugyanolyan van csak épp nem piros hanem zöld.
Kép
Kép
Kép

Puszi mindenkinek. Írjatok!!! KépKépKépKépKép
Vendég
 


Szia Anikó!

Én benne lennék a találkozóban, és abban is, ha van kedvetek eljöhetnétek hozzánk is, rengeteg játékunk van és tutira jól éreznék magukat a gyerkőcök! Nyáron pedig tervezem, hogy kimegyünk a Rákóczi kertbe, találkozhatnánk ott is! mit szólsz hozzá? Eljönnétek valamelyik nap hozzánk? Akkor megadnám a címem priviben.
Email: kormos.mz@freemail.hu-ra írd meg az email címed és elküldöm a pontos címemet!
Mi közvetlenűl a papírgyárnál lakunk a 10 emeletesben.

Martin oda lenne a boldogságtól, hogy vendégei jönnének!


Üdv: Zsuzsa
kormosmzs
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy találtam ezt a topicot. Nekem egy egy hónapos kislányom van és néha nagyon elveszettnek érzem magam az anyaság útvesztőjében Kép

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!
garp
 
 


Szia Grap!

Üdv a fórumon. Ha tudunk segítünk.
No lányok öregszem, ma lettem 36 éves,Kincső holnap 4 hónapos és Ivett febr. 2-án 12 éves.
El se hiszem, hogy ekorák már a csajszik.

Anikó aranyos a lányod, ahogy a kádban áll és a hóban ücsörög.
Kincső 66 cm és 6250gramm. Szopik változatlanul, meg gyümölcslevezik. állandóan dumál, vigyorog, ha tele a poci.
Kriszta

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Sziasztok!

Garp! Üdv a topikban. Írj magadról, ha tudunk segítünk. Merre laktok? Miket csináltok? Mi érdekel? stb.. Rakj fel képeket, mert az imádjuk.

B.Kriszta! Boldog születésnapot. Az ember mindig a gyerekein látja, hogy rohan az idő.

Kormosmzs! Persze benne vagyok. Milenne ha összefutnánk valahol séta közben aztán majd a többit megdumcsizzuk. Mi reggel kilenc körül kelünk aztán reggeli és általában lemegyünk egyet sétálni dél körül ebéd aztán meg otthon vagyunk. Bius alszik egyet. Várjuk haza a Renit majd visszük edzésre meg játszadozunk. Hétfőn és szerdán angolra járok 13-15 óráig. Nekünk álalában a délelöttök jók.
Vendég
 


Sziasztok!
Visszataláltam én is.

Kriszta!
Boldog szülinapot, Kincsőnek boldog Hófordulót!!Kép

Szerinted nem volna jó olyan táblázat, mint a másik topicban? Csak kicsit más adatokkal.
Jó lenne tudni pontosan,ki merre lakik, mekkora gyermeke(i) van(nak), mi a nevük, méretek mondjuk havonta, ilyenek.

Az én Domim tegnap volt 3 hónapos (PÉNTEK 13!)
6710g, 61cm, 40cm-s fejkörfogat és megmértem a talpacskáját is, 10cm.
Dominak jön a foga!!! Alul, a bal első. Már picit kint is van. Nem gondoltam, hogy ilyen hamar...Edinek 5 hónaposan, Martinnak 4-5 hónapos kor között jött. Az is igaz, hogy Domi több mint egy kilóval volt több születéskor, mint a tesói.

Garp,
üdv itt!!
Kérdezz nyugodtan, segítünk amiben tudunk.
Merre laktok?

Sajnos én még mindig nem tudok normális képeket feltenni, nem vettünk még gépet. Van egy barátunk, aki nem használja az övét, odaadná, csak kicsit lassan történnek a dolgok.Mostmár megsürgetem kicsit.

Üdv mindenkinek
Kép
judy68
 
 


Sziasztok!

Anikó, Judit közönöm!

Nem lenne rossz szerintem se a tábla.
Kincső tegnap volt 4 hósan 6330g és 66cm. KépKép
Most is itt csurgatja, meg kalompál a billentyűzeten.

Kriszta

Dominak jó hamar jön a foga.
Kincsnek is már 1,5 hónapja csorog a nyála.

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Sziasztok!
Zsuzsa Kép Mi a papírgyár előtt a Zsák Hugó utcában lakunk, Liza általában jól elvan más picikkel (igaz, a cumi a gyengéje, azt mindíg elveszi, mert neki nincs Kép)én vagyok nehéz eset, mert mindíg ezer dolgom van.
De ha neked úgy jó, 20.-ák után ráérősebb vagyok.

Garp Kép Üdv nálunk! Kérdezz csak nyugodtan, ennyien tuti tudunk segíteni. Képet!!!

Kriszta Kép Boldog szülinapot!!! Tünemény a kis kosárlakó Kép

Csanikó Kép Lányok nagyon helyesek! Megnyugodtam, nem csak az én lányom ácsorog a fürdőkádban..
Addig örülj, amíg a nagylánynak csak a parókája zöld, majd ha igazából festi! (Nekem volt lila, narancs, most pink-vörös, tudom mit beszélek...Kép)

Judy Kép A táblázat jó ötlet, de én bevallom, hogy szétszórt vagyok az elkészítéséhez. Kép

Ma jöttünk haza Tiszaújvárosból, fürdőztünk, pihentünk, teszek majd fel képet a kiscsajról.
kyrandia
 
 


Sziasztok lanyok!
Kriszta Boldog szülinapot!
Judy: Enikö 13an volt 9 honapos!
6 foga van, kb. 8,5 kg, 74 cm.

Maszik, es mindenhol fel akar allni.
Sajnos eleg keveset alszik mostanaban, ezert is nem irtam, egyszerüen nincs semmire idöm, de azert remelem javul a helyzet.
Most probalkozom a teraszon altatassal, ugy nez ki nappal bejön. Kép
jo melegen felöltöztetem, aztan kirakom a kocsiban, kicsit tologatom, de eleg hamar elalszik. ;)
Aniko: nagyon helyesek a lanyaid! a havas kep klassz! Kép
Kriszta: kosarlako is jofej! Kép
üdv mindenkinek!
AgiKép
leeloo
 
 


Sziasztok!

Kyrandia! Örömmel hallom, hogy szívesen összefutnál te is velünk. Neked hol lenne jó merre szoktatok sétálni? Nekem tul képp mindegy mert kocsival elmegyek arra felétek és viszem a babakocsit. Bianka lényegébe abban tőlti a séta idejét. De jó a Rákóczi kert is.

Táblázat nagyon jó őtlet csak én nem igazán tudom, hogy kell megcsinálni. Kérdés az ki lesz aki felválalja az elkészítését.

Kriszta! Kincső nagyon aranyos. És neki is mennyi haja van.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon kedvesek vagytok! És annyira gyönyörűek a babák...

Engem Anikónak hívnak, a kislányomat Panninak és a Cirmos sétányon lakunk. Már 6 hetesek vagyunk! (Annyira hihetetlen!)
Egyenlőre "kínlódunk", hogy valami napirend kialakuljon, de nem nagyon akar sikerülni. Mindig ahogy esik úgy puffan van. Amikor azt hinném pár nap után, hogy látom a fényt az alagút végén, másnap biztos, hogy felborul minden. :D

Tegnap megjártuk a hadak útját csípőszűrés címén... Borzasztó volt.
Nem értem, hogy miért csak egy héten egyszer rendel 2 órát a doki. Kismillióan voltunk - a végére persze a babák fáradtak voltak, nyűgösek - Pannit alig lehetett megnyugtatni. Teljesen elkeseredtem.

Mindenkinek szép napot!

AnikóKép
garp
 
 


Sziasztok!

Garp/Anikó!
Hova vittétek Pannit csípőszűrésre és miért kellett 6 hetesen?

Nekünk 3 hónaposan kell vinni Domit és Kispestre, ott állítólag nincsenek sokan.
27-én megyünk, mert kardiológiára is oda megyünk és arra a napra kaptunk időpontot. Ha esetleg a csípőszűrés nem fog beleférni, akkor utána való szerdára kérek időpontot. (felhívtam a rendelőt és a rendelési idő miatt és azt is mondták, szerdán rendel egy dr-nő, akihez lehet menni időpontra.

A 3 hós oltást meg most pénteken kapja Domi, kijön a dr.nénink. Megvettük az új oltást, remélem tényleg jobb lesz mint a régi, ha már ilyen jó drága!!

Dominak már elég szépen kibújt a fogacskája, nagy nyűgi eddig még nem volt miatta.

Csajok, nagyon aranyosak a képek!

Judy & Domi 13+5
judy68
 
 


Most csak gyorsan a képek:
Kép

Kép
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Édesek a kisbabák. A mamákról mikor láthatunk fotókat? Igaz még én sem raktam fel magamról. Ha már ilyen jól össze jöttünk akkor lássuk ki, hogyan néz ki. Legalább is én személy szerint kiváncsi vagyok rátok. Hátha felismernénk egymást az utcán. Kép

Milyen adatok legyenek a táblázatba?

Mindenkinek szép napot.
Vendég
 


Akkor kezdem én...
Kép
Táblázat ötlet: Nicknév, gyerek(ek) neve, szül.dátum, súly, hossz, és hogy melyik utcában lakunk.
Csak nem bevállalod? Kép
kyrandia
 
 


&#8222;Muzsikával az újszülöttekért!&#8221;


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek&#8230;

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért&#8230;
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

&#8222;A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!&#8221;


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Kirandya!
Annyira édes vagy nem ilyennek képzeltelek. A hajad nagyon tuti. Ha látlak a piacon biztos, hogy felismerlek. Nagyon hasonlít rád a lányod.

Néztem a táblázat készítést, nem tűnik olyan bonyolultnak de kéne mit rakjak bele. Adjatok tanácsot. Kép
Nem mondom, hogy hamar elkészítem de igyekszem. Az-az igazság nem vagyok egy számtec guru. Ha valaki vállalja, hogy ügyesebb nálam. Akkor átadom nem fogok megsértődni.

Akkor én is dobok egy képet ha már egyszer én találtam ki :Kép
Kép
Többiek gyertek, írjatok!
Puszi mindenkinek! Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: