Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi van Márti, nem túl jó nálatok az anyóskérdés? :wink:
(Márcsak a cipőssztoriból ítélve! :lol: )

Van babás pocifotó? Ide vele!!!!!!!!!!! :D

Megjött a pocitartó Fióna? Kíváncsi vagyok rá milyen!
Nekem jelenleg egy derekas deréktaró kéne, mert úgy fáj a hátam, majd leszakad, gyanítom a púpos testtartásomtól! :?

Kicsi! Elmentek a viharfelhők? Apával minden oké?( Amellett, hogy továbbra is neked van igazad! :wink: :lol: )

Most, hogy újra belevetettem magam a tanulásba, úgy megjött a kedvem a tanításhoz, hogy el sem hiszitek! Tele vagyok új ötletekkel, tervekkel! Pl. azon gondolkodom, hogy tudnám a gyerekek otthoni számítógépezését már azzal is értelmesebbé tenni, hogy otthoni számítógépes feladatokat jelölnék ki nekik! Tisztára be vagyok sózva! Pedig tudom, ha visszamegyek, nem kell fél év, és a szürke, érdektelen szemükbe belebámulva inkább nem töröm magam új ötletekk, és inkább szülnék egy harmadikat! De most még bizakodok!

:lol:

Moncsink nagyon eltűnt :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Megyek, mert leszakad a hátam!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem el! Olvasom a topikot csak nincs sok időm! Sajnos sokat kell pihennem, mert a doki azt mondta, hogy nagyon laza a méhszájam! Dórival is 4 hetet kellett kórázban lennem ( 28-32 hétig) mert a külső és középső méhszájam kinyilt! És Én nem éreztem semmi keményedést!
A gond az, hogy mi a 4.en lakunk és nincs lift! A párom sokat segit, porszizik, mosogat, felmos, vasal, és rengetteget játszik a Dórival! Most nem feküdhetek be a kórházba, nem birnám ki! Ugyhogy muszály itthon sokat pihennem! Bár a de. a Dórival sokszor nem épp pihentettő! Most nekiálltunk a szobatisztaságnak! De. csak bugyi van rajta, hogy jobban érezze a pisit, meg a kakit! Mondani mondja, hogy pisilni, kakilni a bilibe kell, de használni nem igen akarja! Kicsit pisil aztán felkell és játszik tovább! De a de. folyamán csak 1x pisil be, az is csak pár csepp! Szerintem tartogatja, amig birja, aztán ebéd után mindent beleenged a pelusba! Erőltetni nem akarom, csak szeretném ha érezné, milyen az ha pisis a popo!

Fiona!
Ha jol emlékszem Te irtad, hogy Győrbe mentek 4D-re! Milyen volt?
Mennyibe került? Megérte elmenni? Én is szeretnék, de a tb-it csak szidják!
Ha jó volt akkor Mi is szivesen elmennénk!
Köszi!
Sziasztok! Jó éjt!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!

Tegnap tudtam meg, hogy itt Révkomáromban is van 4D-s uh 1500 SK, de ez állítólag már mindent tartalmaz (dvd, kép)
Először örültem is neki, de aztán rájöttem, hogy nekünk most már van egészségpénztárunk, így ha Győrbe megyünk, akkor onnan visszajön a pénz.

Moncsi azt nem is tudtam, hogy T.bányán is van 4D-s uh. Mi Rékával a 26. hétben voltunk Győrben, akkor nekünk megfelelt, hogy most milyen arról majd Ibolya referál remélem hamarosan :D

Rozika anyóspajtás őszintén szólva sem a szívem csücske, tipikusan az az előtted szépet tevő, a hátad mögött meg... hagyjuk nem is érdemes róla beszélni.
Hát nekem még nincs pocifotóm, de ha lesz fel fogom tenni.

Kicsi beteg még Szilárdka?

Kép
Kép
robcsi03
 
 

 
 

Sziasztok!

Itt a kép!!!!!!!!!!!!!
Kép
Itt még kicsit morcos, mert akkor ébredezett. De hasonlít Lillára!

Összehasonlítási alapom nincs, de jó volt! Igaz a szivecskéjét pár másodpercig hallhattuk csak. De mosolygott ránk, és mindent a megbeszéltek szerint mutatott. :D Láttuk azt is, ahogy ivott.
12000Ft, ebben 1 DVD, és 1 kép is benne van. Mi is egészségpénztáras számlát kértük, sajnos kártyával nem lehet fizetni.
Most mennem kell. Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Ibolya gratula a kis tököshöz! :D
Hú de fura lesz, egy lánnyal már rutinból tudod mit kell csinálni, most bele kell majd tanulnod a fiúba is. :)

Ha így kompletten 12 e volt, még akkor is olcsóbb mint a tatai. Ott 10 az uh, 3 a dvd + kép nagyságától függően 1,5 vagy 2,5 a kép.

Időben mennyi volt kb.?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Nem tok maradni, csak gratulálni akartam Fiónának a pöcsihez! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Én nagyon örülök neki! :wink:

A kép meg nagyon szuper,, csak méreg drága! :cry:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Szilárdkám meggyógyult még egy picit folyik a nózija.Tegnap meg csalánkiütések jöttek rajta ,gyanítom hogy a láztól lehet .

Ibolya nem tudom én nem értem miért írja mindenki hogy fiad lesz akárhányszor elolvasom amit írtál nekem ez nem egyértelmű.Lehet hogy én vagyok hülye???Egyébként nagyon jó a kép tök aranyos a Bébi!!!Elég drága lett ez az ultrahang jól megemelték ahhoz képest amennyit mi fizettünk,anno.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi ráírtam a képre, hogy már biztos fiú!!!! :wink:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Annyira de annyira béna vagyok :oops: :oops: :oops: :oops: ,neharagudj Ibolya nem is olvastam hogy mi van ott ,biztos azt hittem hogy a dátum amikor készült ezért nem is fordítottam rá kellő figyelmet .Inkább a szép kis pofira koncentráltam!Mégegyszer bocsi!!!
Annyira gyorsan telik az idő már nem is olyan sok van hátra szülésig.Vagy csak nekünk kivülről nézve telik gyorsan az idő?

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi, nem haragszom én meg olyam könnyen! :wink:
Nekem is gyorsan tellik az idő, hidd el. Most kezdek emlékezni, mennyire korlátozottá válik a mozgás nagy hassal.
Már a kézi mosáshoz is apa segítsége kell. :D De hősiesen iparkodik! Nagyon ari! :D
Megyek mert fáj a torkom, és a fejem...... :( :roll:
Jó éjt!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok lányok!

Kicsit eltűntem, mert rossz szokásomhoz híven megint Szegeden voltam iskolában, és megint vizsgáztam! :cry:
Bár gyanítom a mostani akkora egyes lesz, mint egy ház! :twisted: Mérges is vagyok magamra nagyon, bár hozzáteszem, ahhoz képest, hogy szakmódszertant tanít a tanárnő sikerült a világ legbénább, nem túl egyértelmű kérdéseit feltennie.! Na mindegy! :cry:
Most volt életünkben először, hogy Ákit magára hagytam éjszaka ( met ottaludtam Szegeden), de esküszöm egy jódarabig nem lesz ilyen mégegyszer!
Hiába volt mozgósítva apa, mama, meg a fél család, szegénynek kmijött újra a mandulagyulladása, belázasott pont azon az éjjelen, és az IUstennek sem akart aludni, sokat sírt este állítólag!
Olyan lelkiismeret furdalásom van, hoigy elmondani nemtom! :cry:
Alig vártam, hogy leszálljak a vonatról és meglássam! Mostmár hál istennek minden oké, láza sincs és kedve is visszajött, de igérem többet ilyet nem csinálok egyik b... tanár kedvéért sem!
Ráadásul képzeljétek el, lesz nyáron terepgyakorlatunk erdélkyben 1 hetes!!!!!!!!! :!: :x
Eltudjátok képzelni, hogy az akkor 1,5 éves kisfiamat itthonhagyjam? Még azt sem érti akkor, mi az hogy elmegyek egy hétre! Nincs még időérzék, a 4 éves fiam most tanulgatja, mia z hogy tegnap, ma, fél nap múlva, meg ilyenek! Csak eltűnnék a számára, és úgy érezné, hogy soha nem fog többé látni! Nme tudná felfogni mi van!
Persze mindez a tanárt nem engedi, azt mondta vigyem maammal! Szerintetek kibírna egy ekkorka gyewrek 10 órás utat egdlybe, + a terepgyakszi...! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... nem is idegesítem magam!
Már elhatároztam, hogy beteget fogok jelenteni! ZAtán vagy meghúznak vagy nem! De én nem szeretném, ha ebból az áldott jó gyerekből egy zavarodott, megborult is emberke lenne! :cry:


Szóval jól kifüstöltem magam nektek! :lol:
Nektek is küldtek meghívót babanetes találkozóra Pestre? Nme is tudtam, hogy van ilyen is! :)

Ibolya kitartás!!!!!!!!!!!! Most jön majd az az időszak, amikor úgy jár az ember, mint egy pingvin! :D :wink:

És persze neked is kitartás Márti! :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika, nagyon sajnállak téged is meg Ákit is. Hát el tudom képzelni mit érezhettél.

Ibolya, mindjárt válaszolok a privire.

Kicsi, örülök hogy meggyógyultatok.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Ibolya, nézzed meg ezt az oldalt (meg persze többiek ti is), úgy nézem itt is olyan cipők vannak, mint a Malaé. (csak ezek jobbak) :D

http://www.bugyortudor.hu/

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Ibolya, szopis párna is van ezen az oldalon 3000 Ft mikrogyöngyös, levehető huzattal ha esetleg érdekel.

Rozika, ezt meg csak a te kedvedért :D Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Hát gratula lányok mindenki szépen gömbölyödik már. :lol: :lol: :lol:

Rozika!
Sajnállak benneteket nem könnyű a helyzetet megoldani!Ákos szerintem kicsi ahhoz hogy ilyen hoszzú útra elvidd itthon hagyni ,ahhoz meg azaz egy hét hosszú.nem lehet ezt a terep gyakorlatot máskorra halasztani vagy akkor elveszik az év (félév) ha nem csinálod meg?

Szopispárnához kapcsolódva nekem van egy kispárnám se nem vastag se nem vékony arra fektettem a Szilárdkát tök jól megtudtam fogni így és neki is kényelmesebb volt.

Ma vettünk Szilárdkának triciglit most lesz a névnapja.Gondoltam így nem kell a babakocsiban ülnie ha sétálni megyünk. Jobban lát ebből mindent.Mivel ma esett az eső így csak bennt próbáltuk ki,hozzáteszem kisem akar belőle szállni élvezi a dolgot.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Márti!

Nagyon jó a kép! Szép kis pocak! :wink: És milyen sovány vagy?
Nem is híztál semmit?
Én mindíg kigömböjödtem, főleg másodszorra!
Fiónának is szól: Gratulálok a babusokhoz, akik szépen fejlődnek! :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Márti, tényleg tök jó cipők! Bár pont most lett a mániája, hogy az út széli földet rugdossa le a járdára a cipő orrával. :roll: Azon gondolkodtam, valami gumis orrut kéne venni. :? Vagy sötétet. De amikor meglátok egy ilyen rózsaszín csodát, elbizonytalanodom. :twisted:
Tényleg nagyon vékony vagy! Remélem valóban visszajön az étvágyad. Nem tudtam, hogy kirúgták a Ferencit. Akkor biztos a helyére jött a néger doki.

Már van szopi párnám, de egyébként is kifejezetten tönköly töltetűt akartam! Az alvó párnánk is olyan. Hát valami álom!!! Imádom. Sőt már apa is, és Lilla is birtokolja. :shock:

Kicsi hol vettétek a triciglit, és mennyiért? :oops: Én is azon gondolkom, hogy venni kellene már. De amik a neten vannak, írtó drágák.

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!


Ibolya a triciglit én is néztem a neten de csak 15 000 felett láttam .Mi a könyvesboltban találtunk rá 9000 forint volt tennék fel róla képet de ide soha nem sikerül.Gyerkőc nagyon élvezi tegnap kipróbáltuk az utcán is hozzá teszem fél óra volt az egész mert úgy elkezdett esni az eső szerencse hogy addigra már visszaértünk a ház elé.

Nem hallottam a Fernczi dokit én sem ,mi történhetett?
Viszont a négert láttam mikor lennt voltam rákszűrésen de számomra undorító meghalnék ha hozzám nyúlna.


Megyek mert föl az ebéd .
Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Mi tavaly rendes kisbicót vettünk a Rékának, akkor még nagy volt neki most meg még a pincében van, úgyhogy nemtudom hozzá nőtt-e, de nagyon tetszett neki amikor tologattuk rajta. Van 2 kitámasztója, és ha már rendesen tud bicózni akkor le lehet venni. Viszont a mai napig sláger a motor, mi a legkisebb méretűt vettük annó, bár akkor még az is nagy volt neki, most már kicsi, de nagyobb méretűt nem fogok venni neki, max. ha még mindig nem lesz jó neki a bicó.

Nem vagyok benne biztos, hogy a Ferencit miért rúgták ki, de én valakitől azt hallottam, hogy azért mert boldog-boldogtalannak clostylbegitet írt fel előzetes kivizsgálások nélkül, ami peteérést serkentő szer, de ha esetlegesen valaki cisztás, akkor azokat növeszti.

Rozika még mindig betegeskedtek?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok lányok!

Ma megyünk majd a dokihoz, és ha minden igaz, megtudjuk mi lett a torok kenet eredménye. :?
Amúgy már jól vagyunk, legalábbis úgy néz ki, de hát majd a doki megmondja! :)

Nem tudok írni, mert tépi a gatyám, majd még jelentkezem!
Puszi nektek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Kicsi mit szólnál hozzá, ha beugranék szombaton?
Ugyanismegyek a Solumba krumpliért! :D
De olyen sokáig nem tudok majd maradni, már előre szólok, mert aznap még jelenésem lesz a sógornőmnél is, és elötte még altatnám a babust! :)

:?:


Moncsi mi lett veled? Még mindíg szorgalmasan fekszel? :)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Szolgálati közlemény: :wink:

Fioona, a Corában 3990-ért van fémvázas tricikli, tolókaros, tehát te is tudod irányítani, szerintem dettó olyan mint amit a könyvesboltban is árulnak. Az akció már. 14-ig tart.
Ha megnézed a katalógust, a Rékának meg olyaamikisbicója van, mint amilyen a tricikli felett látható.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


olyaamikisbicója= olyasmi kisbicója

Rozika mit mondott a doki?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Húúúú Márti ne is kérdezd!
Az igazság az, hogy nem tudtam elmenni vele a dokihoz, mert drága páromnak az utolsó pillanatban szólnak mindíg, így reggel derült ki, hogy bizonytalan ideig lesz benn ma a suliban! A doki 8-12-ig rendelt, ő mikor esett haza mit gondoltok? :?: 12:13-kor! :evil: Persze ilyenkor már hiába ia próbálkozunk! Kicsit mérges vagyok, de az vígasztal, azt mondta doki csüt., péntek lesz eredmény! Hát most marad a péntek!
( AZ mondjuk egy kicsit bosszant, hogy megint el akarnak bocsátani tanárokat, nem tudja senki mire számítson, és sajnos a párom is retteg, de azért ahol tudják lenyúzzák az emberről az utolsó bőrt is! Értem ez alatt, hogy mindíg az én páromat hívják helyettesíteni, vidékre, felnöttoktatásba, na meg hospitálókhoz!) :x

Amúgy a gyerköcökön már egy cseppnyi betegségnyom sincs, azon tanakodom, hogy ha most kijön az eredmény, hogy milyen baci volt a torkán, akkor sem jutunk előrébb, mert az antibiotikumnak már a végére értünk, elvileg baciknak vége, tehát minek kéne célzottan kezelni? Nem hülyeség, mire kijön mi az okozó, addigra már le is van kezelve! Akkor mi a francnak a torokváaladékvizsgálat? Mert azért azt gyanítom, huogy túl nagy baj nem lehet!

MEgjött a nagyfiam az oviból! Puszi nektek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Kép

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Rozika, nagyon undorító dolog, ahogy szegényeket kihasználják, mert amikor tudják hogy x embert elküldenek, ki mer visszautasítani egy helyettesítést.

A múltkor olvastam valahol, hogy van egy szerkentyű, ami meg tudja állapítani, hogy vírus, vagy baci a hunyó. Csak hát nagyon kevés rendelőben van ilyen, pedig elvileg minden gyermekorvosnak kellene, hogy legyen. nevetséges, hogy mire kiderül(ne), milyen baci volt addigra a gyerek régen meggyógyul.

Katasztrófa ez az egészségügy, úgy ahogy van!

Múlt héten voltam vérvételen és ott is perkálhatja az ember a 300 Ft-ot. Ez azért marha jó, szegény nyugdíjas elmegy a dokihoz fizet 300 Ft-ot neki, az elküldi a laborba és még ott is fizethet. Felháborító! És a gyógyszerek árát már úgy emelik, hogy be se jelentik, csak stikában felemelik. A múltkor mondta egy ismerősöm elhúzódó arcüreggyulladása volt. A doki felírt neki egy bogyót először fizetett érte 1000 Ft körül, utána nem javult, ugyanazt felírta a doki még egyszer, akkor mutatta a blokkot több mint 3000 Ft-ot fizetett ugyanazért a gyógyszerért kb. 1 hét eltéréssel. :evil:
És közben se tv-ben, újságban, neten nem lehetett látni, olvasni, hogy emelnék a gyógyszerek árát.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Rozika! Sajnos szomban nem leszünk itthon megyünk Csémre Anyukámékhoz mert most tartjuk a Mátyás napot (Apukám Mátyás) és a Szilárd napot.Neharagudj!!! :cry: :cry: :cry:
Annyira jó lenne összejönni de úgy látszik mindíg közbe szól valami.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi nincs semmi baj, úgyis egyre több helyre kéne mennem azon a napon, és azon törtem a fejem, hogy osszam be a dfolgokat úgy , hogy Áki aludni is tudjon!
:D

Úgyhogy semmi baj, és jó "bulit" kívánok! :wink:

Márti! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ez a véleményem nekem is az eg.ügyről! Visszamenetem Ákival, nincs semmi komoly a kenetben, csak valami szennyeződés! Persze mindegy is, mert ahogy már mondtam korábban, már nincs is semmi baja! :x

Viszont olyan ideges lettem, hogy a nagy semmiért jó 45 percet vártunk reggeli nélkül ( mert siettünk, mi legyünk az elsők!!!!), hogy elfelejtettem megkérdezni amiért anyós már nyúz két hete, nevezetesen: lehet-e nekik kullancs agyhártyagyull. ellen szurit, és ha igen, akkor mennyiben fáj az a pénztárcámnak!

Erről ti tudtok valamit?

Megyek mert pipíni kell, és sok dógom van!
Kitartás az esőben, én örülök, hogy esik, mert ilyenkor tudok mosni sokat!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Hát végre eljutottam a szgép elé. Sajna :) mindig elalszok a Dóriva du. Amit nem bánok, meg mitagadás jol esik!
A bilivel egész jól haladunk! Tegnap már kaki is volt ebéd után és nagyon boldog volt!
De sajna a reggeli evészet elég rossz lett! Nagyon jokat evett! 1 szelet kenyér felvágottal + 2,5 dl kakao. Most 3-5 katona kenyérke és a kakao! Félreteszi a tányérját és köszöni befejezte! Bezzeg kinder meglepetés az kellenne, de azt meg én nem adok! Lehet, hogy jön a hátsó utolsó 4 rágófog! Szerencsére más baj nincs és remélem nem is lesz! Ebéd, uzsi, vacsi az rendesen megy, csak a reggeli nem!

Rozika!

A kullancs elleni szurit 1 éves kor után lehet beadatni! Dóri tavaly megkapta az első adagot! Ez két szurit jelent 1 honap szünettel. Combiba kapja és a Dórinál semmi mellékhatás nem volt! Ha jól emlékszem olyan 1200-1500 ft/ db volt! Most 1 év mulva kell majd kapjon egy emlékesztető szurit! Ja és a dokinénink szerint ilyenkor tavasz elején érdemes beadatni!
Remélem sikerült segítenem!
Na megyek mert hivogat az ágy!

Sziasztok!
Moncsi

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Bocsi elfelejtettem!

Kismama 4D UH van a tb-i kórházban is! Megkérdezetem 9000ft. 1 DVD és 1 kép van benne! Kb 20-25 perces a vizsgálat!
Telefonszámuk:515-583. Inkább de. vannak ott! Állítolag van helyük, olyan 2 héttel előtte érdemes telefonálni nekik!

Sziasztok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Moncsi, nekünk is most jönnek az örlőink, úgyhogy nagyon hisztis napok óta és éjszaka is 1* tuti felébred. Még 3 és kinn az összes foga. Már mondtam mire neki kijön az összes, elkezd a következő kölök is fogzani :D

Te akkor helyben fogsz 4D-sre menni? Mikor tervezed? Majd írjad meg milyen volt. Ja, és azt azért előtte kérdezzed meg, hogy leletet is adnak-e róla, vagy csak mozizás!

Rozika, nem tudtam volna segíteni neked kullancs ügyben, de Moncsi felvilágosított szerencsére! :wink:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Márti köszi az infót! :wink: Hát nekem a bicó jobban tetszik, és jobban ki lenne használva is! Lehet az lesz belőlle. :D

Rozi örülök, hogy a kicsid jobban van. Nem lehetett volna ezt az eredményt kipostázni?
Tényleg a vérvétel is fizetős? Én meg a múltkor olvastam, hogy az nem kerűl pénzbe, mivel nincs közvetlen orvos-beteg kapcsolat. :shock: Vagy a növér után fizessek? Mert az veszi le a vért. Marha jók!!!!
A gyógyszert ne is mondjátok! :evil: A magnézium, amit múlt hónapban 150Ft-ért vettem 10 dobozt, most 1400Ft lett, 9 doboz. Csodálkozásomra, a gyógystertáros közölte, hogy az állam levett 50% támogatást. Hát ez nekem többnek tűnik!!! El is gondolkoztam, hogy akkor az eddigi 1000-2000Ft-os anti-biotikum, most hány forint lehet? :shock:

Megyek, legyetek jók! Puszi!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Vizitdíjjal kapcsolatos infó: üzemorvosnál nem kell fizetni!
(bár per pillanat ez most csak a hozzátartozóinkat érinti)

Ibolya, nagyon frankón kitalálták itt az SZTK-ban 2* lehet sorban állni, és iszonyat lassan megy. 1* sorszámért áll sorban, aztán fenn a labornál ahol kiadják az eredményt, ott szedik a vizitdíjat és nekünk hiába nem kell fizetni, a beutalókat is ott veszik el, tehát ott is sorban lehet állni :evil:
A vérvételt meg olyan soká kezdték el, hogy 11. voltam pont 1 hete és több, mint 1 órát vártam mire sorra kerültem.

És amire nagyon figyeljetek: mindenképpen legyen a beutalón naplósorszám, mert anélkül nem is veszik le a vért. Volt egy pasi, tbányán kapott beutalót, nem írtak rá neki naplósorszámot és mondták neki a laborban, hogy vissza lehet fáradni a dokihoz és ha az ír rá n.sorszámot akkor jöjjön vissza.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti mi a franc az a napló sorszám?

B××××s, b××××××k, ha 2× kell elmennem!
Komolyan mondom, nagyobb bürokrácia lesz/van, mint a kommunizmus idején! :evil:
A beutaló már a táskámba. Mindenképp szívás, ha nincs rajta a szám. :?

Legutóbbi vérvételnél én is elhültem. Direkt 9 utánra mentünk, mert addigra kevesebben szoktak lenni. Erre akkora sor volt, hogy csak na! Az a jó várandósan, ha sok beteg ember között ülsz jobb esetben, zárt, fullasztó helységbe. :evil: Nekem most terheléses vércukor lesz. Meglessz a sorbanállás a buszhoz is! Sokszor a sokdik járatra van csak hely, az iskolások miatt.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


lessz=lesz :oops: :oops: :oops:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Ibolya, én 3/4 7-re mentem múlt héten, mert a férjem 8-ra ment volna melózni, hogy ne kelljen a Rékát is magammal vinni, gondoltam egy nyanvadt vérvétel 3* is belefér.
Mondom 11. voltam, és így értem haza 5 perces autózással 1/4 9-re :evil:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Húúha lányok!

Ti aztán ki vagytok kupálódva nagyon kórházreform ügyileg! :lol:
Mindenesetre egyikőtöket sem irigylen, nem lennék a helyetekben! :)
Fióna tudod mennyi volt Máki antibiotikuma ( úgy hogy a legolcsóbbat kell felírni ) 2011 Ft. Majdnem lementem hídba! Remélm az elkövetkezendő két hónapban már senki nem lesz beteg! Ha ez így folytatódik nem tudunk félretenni pénzt a nyári ház körüli munkákra! :cry:

Szegény fószert azért sajnálom hogy visszaküldték Tb.-ra, nem ő tehet róla, és nem tartana sokból nekik egy telefont megereszteni, megkérdezni, és odabiggyeszteni a számot! De hát ilyen kedves eüs dolgozók vannak ma magyarországon! :twisted: Én valahogy nem tudnám így végezni a munkámat! :x


Álmos Moncsi! :wink:

Köszönöm az infót az oltásról, asszem jövő héten, míg egészségesek beadatom nekik, bár azt nem tudom, hogy a 15 hónapossal együtt be lehet-e adatni vagy sem! :lol:
Amúgy el vagyok ájulva a csajszidtól! :wink: :D
Áki igaz még csak 1 éves, két hónapos, de már odaadtam neki én is a bilit, de csak ruhástól ül rá! Múltkor, mikor láttam kakil, leszedtem a gatyót, és pelussal ültettem rá, de hideg volt, így felkelt róla! :) Csak ruhával ül rá! Úgy meg nem lehet kakilni! :?
Te hogy kezdted, hogy csinálod? AZért érdeklődöm ennyire, mert bár a fiúk lustábbak, mégsem szertném azt, ami a Csabusnál volt, hogy ovi elött 1 hónappal hagyta el a pelust ( 2 évesen és 8 hónaposan )! :?

Megyek ,mert ma sűrű nap lesz!
Irigyellek Moncsi, hogy van időd lefeküdni! :wink: :lol:


Jaj, ezt még hadd mondjam el, képzeljétek kitalálták, hogy még egy másik egy hetes gyakszira el kéne mennem a nyáron, és ráadásul összevonnák a kettőt, így két hetet kéne távol lennem! Normálisak?????????????

Lehet kivágnak, de én nem megyek!

Puszi nektek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Rozi a múltkor meg láttam a tv-ben egy riportot, hogy a felsőoktatási intézmények mennyire nyitottak lettek az utóbbi időben a kismamák számára. Játszó szoba, szoptatási lehetőség, miegymás. Akkor ez is csak rizsa volt! :evil:
Lilla se termel a bilibe. 1-2 eset kivételével, de akkor is véletlen jött össze. Még azt is letagadja, hogy kaki van a pelusba. :( Szóval mi a 2 év 8 hónapról lemaradunk, ha csak nem történik csoda! :roll:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!


Nagy újság van képzeljétek kisfiam tegnap este belepisilt a bilibe!!! :lol: :lol: :lol: Minden este fürdés elött mondom hogy üljön rá a bilire,ő szorgalmasan rá is ül de eddig semmi nem történt tegnap este nagy örömünkre sikerült a mutatvány.Remélem nem csak egyszeri eset volt.Boldog volt ő is megtapsoltuk hogy milyen ügyes.

Rozika hogy a fenébe lehet megoldani hogy ne rúgjanak ki a suliból??Tényleg nem normális ebben az országban már semmi.


Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap vettünk a Kikában fellépővel egybeépített wc ülőkét, mert ugyan van bilink, ruhástól rá is ül, mintha kisszék lenne, de ha leveszem a pelust róla 2 másodperc múlva már le is száll. Így gondoltam 2 legyet ütnénk 1 csapásra, ha mindjárt a wc-t kezdené el használni, nem kellene méga biliről arra is átszoktatni.
Van egy sima wc szűkítőnk is, de a múltkor amikor ráültettem, annyit izgett mozgott rajta, hogy belecsúszott a wc-be, ez legalább stabil, ilyen baleset ezzel nem történhet.

Kicsi, gratula a pisihez. :D

Ibolya nálunk is vannak időszakok, amikor szól, hogy kaka van, de van (és sajna többször van ilyen), hogy akár fél napig is ellenne a szaros pelenkájában, akkor se szólna.

Rozika, ilyenkor nem lehet, a főigazgatóhoz, dékánhoz, vagy valakihez méltányossági kérelmet beadni? Azért ami sok, az sokk.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


el is felejtettem írni, képzeljétek telefonáltam T.bányára az AFP-m miatt és 1,3 MoM, vagyis tökéletes.

Rékával először magas lett, de mint utólag kiderült azért mert a drága védőnő akkor is nagyon a toppon volt és nem írt rá súlyt. Aztán mikor újráztam írt rá, úgy lett 2 MoM, ami picit magas, de még bőven az elfogadható tartományban van. Persze ő úgy adta elő, hogy ez mekkora tragédia, aznap egész éjszaka bőgtem, utána elkezdem kutakodni a neten és kiderült mekkora egy hülye vizsgálat ez.

Hülye vizsgálat ide, vagy oda most azért megnyugodtam. Legalább 1 vérvétellel kevesebb, bár így is havonta megyek.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Kicsit ritkán tudok jönni ezen a héten, mert párom nincs, és így minden az én nyakamba szakadt! :lol:

Fióna, nem tudom melyik az a felsősuli ami ilyen szinten baba és mamabarát, de hogy nem a szegedi, az tuti! Itt nagyívben tesznek az egészre, persze főleg a férfi tanárok, akik mondván nekik is van gyerekük, csak azt felejtikl el, hogy nem ők vannak vele otthon, hanem anyuci, aki +-ba még meleg vacsival és vasalt inggel is várja őket! :twisted:

Kicsi nagyon ügyes Szili! Nekem védőnőm azt mondta, ha fejben nem érik meg rá, akkor hiába ültetem a wc, v. bilire!

Egyébként szemét volt a védőnő, mert bevittem Mákit lemérni, erre megnézte a kukit is, de nem csak nézte, hanem az az ökör fel is szakította neki! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Mikor múltkor nézettem meg a keresztanyámmal, akli gyerekorvos! Azért harAGSZOM, MERT SZ.TEM nem az ő dolga lenne felszedni, hanem a dokié, aki megjegyzem, sokkal kíméletesebb! Annyira kivoltam bukva, hogy kifelé jövet egyenest bevittem a dokihoz, aki sajna pont nem volt, csak az asszisztense, aki szintén elámúlt, hogy miért ő csinálta! A doki egyébként érzéstelenít, és krémmel mosogatja fel a bőrt, majd azt mondta jódos vízzel öblögessük (még a Csabinál)! Ez a hülye pics(bocsi, de muszály kiírnom), meg simán felszakította neki! És most persze mindíg sír, pisilni nem mer!
Megjegyzem ez a nő dolgozik az a doklinő mellett, akitől annakidején pont emiatt jöttünk el a mostani dokibácshoz, mert nem volt kíméletes a gyerekkel! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nagyon-nagyon szomorú vagyok, és remegek ha a tegnapra gondolok! Ráadásul a dokink csak 1,5 éves kortól szokott a témávaL FOGLALKOZNI! Ne haragudjatok képtelen vagyok folytatni, kikészít ez az egész!!!!!!!!!!!!!

Majd később jövök még!

Nagyonnagyonszomorúrozika! :cry: :cry: :cry: :cry:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Jaj Rozi ez felháborító!!!!!!!
Ha téged ennyire megviselt, mit szólhat Ákoska! Én is már most félek ettől, de én a doki részéről. Ki is faggatom majd a védőnőt, mi a hozzáállása! De én is azt olvastam, 2-3 éves korig normális jelenség! Akkor minek b×××××××a most! Ráadásúl szó nélkül!
MIndegy most már sajnos, próbálj nyugodt maradni, az hat a fiacskádra is! Talán hamarabb túlteszi magát rajta!

Márti nekem 0,8 lett az AFP. :roll:
Miért mész minden hónapba? - vércsoport miatt? Nekem is az van, mégse kell. :shock: Pedig Lilla pozitív lett.

Kicsi gratula. Nagyon ügyi Szilárdka! Lekőröz minket szerintem egykettőre! :wink:
Nálunk sajnos Lilla vissza is tartja a kakit. Gondolom a dackorszak, és a megváltozott körülmények. Lelki dolog lehet, és nem tudom hogyan oldjam. :( Nekem is voltak ilyen gondjaim kicsi koromban. Emlékszem milyen rossz volt! :cry:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Rozika, miért avatkozik egy védőnő az orvos dolgába? Szegény kicsi fiad, elhiszem mennyire fájhat neki :(
Nem tudom az ilyen büdös bunkó minek megy védőnőnek.

Azt sem értem, hogy védőnőt miért nem lehet választani. Az én védőnőmmel emberileg nincsen semmi bajom, de még amikor a Rékát vártam és jártam hozzá sok kérdésemre olyan hülyeségeket mondott, hogy az nem igaz. Az AFP-vel is hogy beszaratott annó, aztán kiderült, hogy ő volt az ökör mert nem írt rá testsúlyt :( Nem tudom ha nincs az internet akkor mi lett volna velem. Én igazság szerint nem is vettem végül könyvet ami a terhességről szólt volna, mert olvastam-olvasom a Kismamát, meg az interneten nincs olyan amire ne találnék választ.

Ibolya, azért kell mennem minden hónapban, mert negatívos vagyok, apa pozitívos és van ellenanyagtermelődés. Rékával is havonta jártam úgyhogy én hozzá vagyok edződve a vérvételhez, pedig amikor Rékával terhes lettem akkor voltam először úgy vérvételen, hogy a vénából vették :roll: előtte csak olyan volt amikor az ujjamat szúrták meg.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok csajok!

Már kb két hete elkezdtelek benneteket visszaolvasni, de nem volot időm reagálni. Akkor most:

Nem tudom, ti hogy csináljátok, de nekem tényleg egy percnyi időm sem marad szinte semmire, mióta anya letem. Bocsássatok meg nekem, hogy eddig nem jelentkeztem, de egész nap rohanok. És amikor van egy kis időm, rohanok le az üzletbe dolgozni. Néha bekapcsolom a netet, de kb fél óra után már szaladok a gyerekhez. A januárom meg azzal telt el, hogy csináltam az adóbevallásokat, meg mindenféle internetes bevallás, szóval nem kimagyarázni akarom a távollétemet, hanem ez az igazság.

Tudom, hogy most ki vagytok rám akadva, de szinte minden nap gondoltam rátok, csak ezt nem tudattam veletek.

Egyébként én is nagyon örülök, hogy marad a kórház, és szinte éreztem, hogy ennek így kell lennie, mert még akarok gyereket, és azt is ott szeretném megszülni. Nagyon meg voltam elégedve mindennel. Arra már nem emléákszem, mit írtam a szülésről. Vagy nem írtam semmit?

Lányok! Segítsetek, mert már nem emlékszem, hiszen, pont karácsony volt, biztos ezer más dolog is volt akkoriban az életemben.

És légyszi ne haragudjatok rám, inkább próbáljatok megérteni egy kicsit.

Magymról még annyit, hogy jól vagyok, a műtét helye nem fáj, a Dani is jó baba, most kezdi kinőni a hasfájást. Remélem.

Gyorsan teszek fel egy képet róla.

És mégegyszer bocsi, hogy csak most írtam. Majd megpróbálok sűrűbben jönni. Na a kép elmarad, mert sír a gyermek. Puszi

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Kép

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

Viki örülök hogy megkerültél,és örülök hogy minden ok.Nagyon édes a kisfiad.
Viki én is dolgozgatom a kisgyerek mellett .Megpróbálok mindíg írni egy kicsit.Ha most ennyire nem érsz rá mi lesz késöbb?Ahogy nönek a gyerekek mindíg több időt követelnek maguknak.Vagy nem így van lányok???DE ne érst félre nem rosszindulatból vagy szemrehányásként írtam!!!!
Rozika!
Nekünk is a védőnő rendezte el e kukacunkat.Még fél éves korában egyszer pont pelenkáztam a Szilárdkát akkor jött.Kérdezi hogy szoktuk e huzogatni,mondom igen egy picit feljön de pillancson rá,ő sity-suty elrendezte egy hangja nem volt a gyerköcnek így gondolom nem fájt neki.Onnantól minden este fürdésnél felvan húzva neki és semmi gond.Azért megértem hogy kiakadtál én is így lennék vele.lehetett volna kíméletesebben is.Ez volt a rémálmom egyébként mikor megszületett Szilike.

Befejezem mert fürdeni kell.

Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


SZiasztok!

Egész nap az estétől rettegtem, hogy hogyan oldom meg a pöcsiproblémát, mert elhatároztam úgy kéne kezelni, mint annó Csabinál ( jódós lemosás és bekenés) De bevallom nem tudtam megoldani a dolgot, mert nem tudok egy izgő-mozgó 15 hónapost, aki ráadásba sír, megfogni , felhúzni, jódos oldatba mártani a fütyit, majd bekenni! :? Apa nincs a héten, így úgy döntöttem, marad csak annyi, hogy felhúzom neki a víz alatt! :cry: Képzeljétek, elég jól sikerült, és mivel a vizet imádja, a fürdés végére el is felejtette! :) Így még tán a lerakódás is kimosódott! :? De továbbra is nagyon sajnálom, mert minden pisinél sír, néz a nagy boci szemeivel, int nekem, hogy menjek oda, ráborul a vállamra, és bőgve pisil szegénykém! :cry: Még annyit hadd tegyek ehhez hozzá, hogy tudom fel kell húzni, de nem mindegy, hogy hogyan szerintem! És kösz az együttérzést! :)




Kicsi Szili tényleg nagyon okos kis palánta! Gondolok itt a pisilésre! És az az igazság, hogy ebben sem értek egyet a védőnővel, hogy hiába ültetgetjük a gyereket a bilire, ha nem érett még rá! Szerintem meg a biliztetés igenis kihozza előbb utóbb azt az ingert, ami sikerhez vezet!

Képzeljétek azt is mondta, hogy miért akarom leszoktatni Ákit a tejpépről. amit reggelire kap, miért akarok neki szalámit adni helyette? A tejpép szerinte neki való kaja! SZerintem meg egy nagy műmaszlag, amivel a fogyasztói társadalom remek példányát tudjuk kinevelni gyermekeinkből! És sajnos ez ránk is igaz még, mert még a mai napig hozzányúlok én is! 3 napja besokalltam, és úgy döntöttem, mivel a kenyeret imádja belecsomagolok szalámit és egye azt ( ugyanis katonák formájában határozottan visszautasítja a szalámis kenyeret)! Végeredmény?: 3 napja szálámis kenyér a reggeli fél szelet kanyér 1 szelet szalámi, ma meg macisajttal! :D
Én valahogy nem akarok tovább pépezni, Csabus ennyi idősen már virslit evett majonézzel! A védőnő meg bekaphatja!

NE higgyétek hogy ennyire védőnő ellenes vagyok, eddig gyakorlatice nem volt bajom vele, de most valahogy bosszant!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Szia VIki!

Örülök hogy megkerültél, és nagyon gyönyörű a kisfiad!
Az igazat megvalva nagyon csodálkoztam, és egy kicsit pipa is voltam, hogy nem jelentkezel, miután szinte együtt vártuk veled Danit! :)
AZért ne érts félre én sem rossz indulatból mondom, de Kicsinek igaza van, hogy most még csak 3 hónapos Dani, mi lesz, ha elindul, ha futhatsz utánna! :oops: Kérlek ne sajnáld magadtól az időt, egy 10 perc lehet a tiéd, és hidd el, nem szabad egyedül lenni, mert egy idő után nagyon be tud sokallni az ember! Mi itt vagyunk, és ha kell számíthatsz ránk!
Örülök hogy visszatértél! :wink: :D
A szülésedet amúgy körvonalakban leírtad, arra emlékszem, hogy nagyon hosszú volt! :cry: Van még tejed?
Nem tudom olvasol-e minket, de látod Kicsi is vállal kuncsaftokat (többek közt minket), én is tanulok a két kölök és a hatalmas kert mellett! :)
Nagyon örülünk, hidd el nem bántani akarlak, csak tényleg legyen időd, mert később bedilizel! :lol:

Dani miket csinál már? Gomdolom nyúlkál a játékok felé, szereti a zenélő kütyüket!? Alszik rendesen, vagy sokat igényel altatáskor? Alszik a kiságyában vagy veletek?
Nem tudom olvastál-e minket, de úgy néz ki, a csapat Kicsiéknél tud majd összefutni, mert Kicsit már mindenki ismeri, és tök szép nagy házuk, és füves udvaruk van!
Kismama légy üdvözülve te tékozló :wink: és gyer, ha csak két sor erejéig is! :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Lányok itt a TAVASZ !!!!!!


Nem akarunk talizni végre? MOst még van időm, aztán jön egy 12 vizsgás vizsgaidőszakom! Homikozhatnának a bébik!!!!!!!!!!!!!!!!


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D [/i]

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: