Új privát üzeneted érkezett!

Barbara: válaszoltam a prividre és hívtalak is, de nem vetted fel :(

Verus: én úgy láttam Gödön most volt lomtalanítás, legközelebb ősszel lesz, de a gödi újságban biztos benne van

Vera: hú, már a 17. héten jársz, akkor már biztos érdzed a kis ficergőt :D

Sara: jól van, a füstötök idáig nem jött el :lol:


Én meg a penészedő mosógépemmel kűzdök, a gumijáról le sem tudom vakarni, épp ma mostam egy ecetes 90 fokos mosást, remélem a vízkő legalább eltűnik...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat. A nemlegeseket is külön köszönöm, Ti legalább hozzám szóltatok...

Közben bejelentkeztünk Szaniszló Zsolt doktor úrhoz Vácra, majd közvetítek hogy milyen a doki (ha érdekel valakit), így első blikkre szimpi volt, de persze még nem volt semmilyen komoly vizsgálat.

Saara: igen, tudom, hogy van Váci topic is, amiben sajnos az utolsó érdemi hsz. 2006. novemberi. Aztán van Dunakeszi-Alagos topic is, de ők sem válaszolnak. Erre fel csináltam egy Dunakeszis topicot, de annak sincs nagy sikere, eddig 13-an nézegették, de írni senki se.... Nahát ilyen előzmények mellett vettem a bátorságot hogy a Fóti és a Gödi topicban is feltegyem ugyanazt a kérdést. Hátha a Ti topicotok pörgősebb. :D

És még egyszer köszönöm, hogy válaszoltatok.

Üdv.:
Sh.
sharon01
 
 


Sziasztok! Voltam a cipiboltban!!!Tetszik, klassz cipik vannak!
jók a szandik nagyon! Amint kapok fizut, megyek elkölteni!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

 
 

Verus

Koszi a dicseretet kicsiny boltom neveben, ha delutan jottok, nagyobb az eselye, hogy szemelyesen is megismerkedhetunk...:)
Mikor voltak az Istvanban a szuleseid? Mert nekem is volt egy ,lassan 3 eve...:)

Most megyek mert egesz heten egyedul vagyok a torpekkel, parom apolja az oseit Angliaban....

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nyuszika

Jövő 7en remélem tudunk menni arra, és akkor du.megyek.
2002.02.10 és 2003.05.31 voltam szülni. Te kinél voltál?
7végére nekem is elmegy Apa. Vagyis most indul, és csak Hétfő este jön. Hát hosszú lesz, és uncsi nélküle!!!

Megyek Ági lányomért ovba.Sziasztok.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus

Jo surun jottek egymas utan a gyerkok!!!:)
En az Istvanban az igazgato prof nejenel szultem 2004 06.04.-en, aki hivatalosan nem ott dolgozott (hanem a Kutvolgyibol volt eppen maga is gyesen) csak vizsgalni, meg szuleszteni jart be oda.(Babinszki Agotanak hivjak amugy. Az elsot , a janyomat is nala, de a Kutvolgyiben.
A jovo heti beosztasomat majd megirom, mert a lanykak, akik felallasban besegitenek elkezdenek vizsgazgatni a jovo heten, szoval ossze-vissza leszek.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nyuszika

Ja, sürün jöttek, de jó lett így. Most kezdenek világgá kergetni. Nagyon megértik egymást a hülységben....
Gondolom felsőgödön laktok. Ha tudsz eladó kégliről kerttel, meg minden, szólj, mert szerenénk lecserélni új lakásunkat! Nincs vele gond, csak rájöttem, utálom a társasházakakt, és hiába van kertünk, így se érzem magánszférának!Na meg bolt van a társaságban, sok iszákos munkás...Hát nem egy álom.
Szia! Jó 7végét!
Du. megyünk pörgős szoknyáért a tappancsos boltba!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus! Sajna Jucus pont akkor kezdett eltűnni amikor én csatlakoztam :( . Néha még írogat, s ha jön nagyon szívesen megismerném személyesen is :D . Szóval ha szóltok: :lol:

Tünde! Én cillit bang-gel tettem egy ugyanilyet, s csili-vili a mosógép. :D 8)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Ma bedobtak hozzánk egy Gödi Körkép újságot. Ezek tudnak vmit amit mi nem :roll: :shock: :lol: :?: :idea:
gödibarbi
 
 


Haliho

Tegnap volt egy megbeszeles a jatszoteren ,jatszoter ugyben. A Varosvedoktol egyelore "szobeli" tamogatast kaptunk, tanacsokat, valamint azt a javaslatot, hogy kezdjunk neki magunk, felhivassal a nephez. Vagyis egy alairas-penzgyujto akciorol, tajekoztatassal, hogy elindult egy ilyen mozgalom es aki szeretne , csatlakozzon. En irtam egy felhivas-javaslatot, ide becsatolom, lecci olvassatok el, es gyorsan kerek velemenyeket, javaslatokat. Mivel meg sosem irtam ilyet minden kritikat szivesen veszek...:):):)
Ha mi veglegesitjuk atkuldom tovabbi velemenyezesre a Varosvedokhoz is. Jo lenne, ha a gyujtest mar a jovo heten el lehetne inditani.

Hajra jatszoter!!!
1177222947.92.doc

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Alairas meg hianyzik... szerintetek valami szervezetnev kene, pl. godi anyukak klubja (v. hasonlo idetlenseg) vagy sajat civil nevunket irjuk oda???

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota! Szuper vagy!!! :lol: :lol: :lol:
Szerintem jó a felhívás :lol: . Nekem tetszik :D
Az aláírás szerintem legyen az alapítvány neve ha lesz alapítvány. Vagy hogy lesz ez a vonal?
Amit én feltételezek:
- lehet hogy az emberek ezt a boltjaitok reklámjának tekinti, s lehet hogy nem mindenki megy be. Ezt kikerülendő szerintem személyes aláírásgyűjtésre is szükség van. Részemről szívesen végigkopogtatom a környéket.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


közben belemélyedtem, s rájöttem mennyivel jobb csak a boltban aláírós verzió :oops: 8) :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi

A bekopogtatos verziora mi is gondoltunk am a Viraggal, csakhat a bolt mellett kinek van arra kapacitasa???? De ha egyik-masikotok olyat is bevallal, az csak hasznos lehet. Mert olyan is beszallhat, akinek nincs gyereke.(pl. baratnomek, illetve a szuleik, vagy idosebbek esetleg) Meg cegekhez csak bekopogtatva megy ugye. Csak az a fontos, hogy szerintem EGY lista legyen, es az komolynak nezzen ki, hogy elhitessuk mindenkivel, hogy mi is komolyan gondoljuk. Azon torom a fejem, hogy nyomtatok vonalazott szines lapokat, sorszamokkal, legalabb azt is latjuk hanyan allnak mogottunk. Es kene egy zarhato doboz a penznek, legalabb is eleinte, aztan valakinek a bankszamlaja....ha mar sok a zsozso...:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok! Nagyon tetszik a játszigyüjtő akció! Szivesen aláírom. Egyenlőre nem tudom támogatni anyagilag, de rajta leszek, és híresztelni tudom, hátha vkinek van felesleges támogatós pénze!Nekünk is hiányzik egy jó játszótér...

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus

Tamogatos penzen nem 10 ezreket ertunk am!:) Legalabb is nem maganszemelyektol. De ha csak a hirunket koltod, annak is nagyon orulunk am!!!! Te amugy is Alson laksz ,nem? :)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota: Óvodában, suliban nem lehet szólni, hogy van ilyen akció?
Én múltkor voltam bent a gödi alpolgármesterél (más ügyben) és nagyon szimpi, szerintem őt is fel lehete keresni.
Ja, én mindenképp aláírom és támogatom 1000,-/gyerek :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tunde

Nagyon szupi vagy! Persze hogy megyunk az onkormanyzathoz is, mar a helyi kepviselonel jeleztuk is , egyik anyuka ferje naluk jogasz.


A helyi kepv. ur pedig azt mondta, hogy finanszirozza a tervkeszitest 100-ezerig!!!!!!! Ugyanis ez kell hogy legyen az elso lepes. Ugyhogy az anyukaval, Marcsinak hivjak amugy arajanlatokat kerunk be kertmernokoktol es aztan johet a dontes es a tervkeszites. Kozben pedig elindul a gyujtes.
A baratnommel kozben meg csinaltunk egy blogot, internetes lapot, amit majd mindig frissitunk es naprakeszen lehet nezegetni rajta az ugy allasat.
www.godijatszoter.blogter.hu
ez meg ugyan kezdetleges allapotban van, mert a baratnom is csak a szabadidejeben tud segiteni, de remenyeim szerint holnap tovabb szepitjuk. Azert ti mar megnezhetitek!:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Játszótér ötlet jó :) Bölcsibe beviszem és aláirattatom, esetleg családsegítőkhöz eljuttatni Erikához(babamama klub?)

csak ennyire futotta jönnek pancsiból :)
Holnap uh :) kivi vagyok :)
pusz

KépKép
viranka
 
 


Halihó

Ágota nagyon ügyesek vagytok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Le a kalappal :lol:
Elolvastam a felhívást és a blogot is megnéztem , szerintem tökéletes lesz....:)
Tündének igaza van ,egy csomó közintézményben ki lehet még plakátolni (pl orvosnál, védőnőnél ) sőt még villanyoszlopokra is ki lehetne ragasztgatni . Esetleg ebben én is tudnék segíteni , sétáltatás közben kiragasztgatnák pár felhívást ....:) Ja és persze támogatom is , majd beugrom a héten valamelyik boltocskába.

Verus, jobbulást és teljes felépülést kívánok a pici fiadnak. Nem lehetett semmi ez a betegség .

KépKép
trapista
 
 


Gondoltam, hogy magasabb szintű terveitek vannak! Felsőgödön lakok, az Oázis- gyönyörűséges, és "nyugalmas"- parkban, egy fantasztikus építményben....Csak mh és ovi van alsón.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Szólok a patikában is csak kéne egy szép nyomtatvány róla, úgy komolyabban venné a vez. nő!Szokott támogatni néha, és meg lehetne pályázni vmi EUs izét is, csak nem tudom hogy lehet, de annyi ilyen van, és nemigen szokták kihasználni. Az önkormányzatok meg legkevésbé!!!Majd kérdezem a férjem, ő ért ehez, ilyenekkel foglalkozik, javarészt! Na sziasztok!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Agota, ISTENNÖ VAGY!!! :D Azt hittem el van felejtve az egész erre PUFF csak nézek!
Nagyon tetszik a felhivas szövege és a blog is tuti ötlet (tök szép és igényes)!
Egy dolog jutott eszembe, de lehet, h hülyeség, szoval szoljatok.
Sztem nem artana, ha vmilyen alapitvanyi formaban lehetne gyüjteni a pénzt. Azért, hogy az emberek ne érezzék, hogy csak ugy adnak pénzt aztan a fene tudja, h mi lesz vele, hova kerül. Vagy ne legyen az, hogy nem adnak, mert attol félnek, hogy komolytalan az egész.
Ha egy szamlan vagy összegyüjtve és egy alapitvany neve alatt fut az egész talan "tisztabb". Mit gondoltok?
Akar a blogon is meg lehetne jeleniteni, h eddig mennyi pénz gyült össze (persze lehet, h nem jo ötlet, mert ha azt gondoljak, h sok nem akar majd adni senki... :? :lol: ).

Gondolom alapitvanyt létrehozni nem ingyen dolog, de össze lehetne dobni nem?
A sogornöm ügyvédi irodaban dolgozik, holnap megkérdezem, h mennyi és mi a menete.

Amugy szeretném én is tamogatni a projektet! Akarunk szandit venni Vincusnak remélem egyszer el tudunk menni Gödre hétköznap.

Segitenék is szivesen szoval szoljatok, ha van vmi, amiben tudnék, mert hüje tehetetlennek érzem magam itt a nagy büdös varosban!!!

Vera UH, de izgi, én is ugy vartam mindig! Megkérdezitek, h fiu-e vagy lany?

Jo éjt: Sara

Ui: Elsöre az jutott eszembe, h jo lenne, ha lenne nyoma az adomanynak. De nem biztos, h kell ehez alapitvany :?: :?: :?:

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


fiú :)
már kezdek a gondolattal megbarátkozni :) túl kíváncsi vagyok én,nem bírtam volna ki szülésig:)
mira közben ölemben :) s nyyomogatni akar :lol:

KépKép
viranka
 
 


Hali

Saara

Na azert ne tulozzunk...:)
Az alapitvany otletet mar reg elvetettunk, mikor megtudtuk, hogy sokba kerul az alapitas. (kb 80ezer) Viszont alszervezetkent becsatlakozhatnank a baratnom szerint pl. a Varosvedokhoz... majd megkerdezem oket. Meg akkor tudnank hasznalni a bankszamlajukat is penzt gyujteni. Vagy az ovi jutott meg eszembe, mert ok ugye Alapitvanyon keresztul gyujtik az 1%-kat is.(Mi oda tettuk a parom 1%-t)

Ja es jovore csinalhatunk egy 1%-ost mi is, tovabb szepitendo a jatszonkat ,nem? Mert az idei 1% -rol mar lecsusztunk...

Apropo, kesz az alairando lista, vettem hozza szep dossziet, lehet jonni alairni+adakozni...:):):) Mi Viraggal mar elkezdtuk. :) A penzt egyelore dobozban helyeztem el, majd ha gyulik tobb akkor szamlaszam utan nezek, hogy ne otthon kelljen tartani.

Most varunk egy arajanlatot egy kertmernoktol, meg holnap felhivok megegyet , illetve elkerem a Varosvedoktol az o emberuk szamat es ha van valami, referalok Nektek!

A blog meg nagyon kezdetleges, de remenyeim szerint holnap lesz egy kis idonk tovabb csinositani, meg veglegesiteni egy Kialtvanyt, amit ki lehet ragasztani helyekre.( Ovi, suli, uzletek stb.) AMugy a blogon mar most is rajta van, hogy mennyi penz gyulik. Tessek csak kattintgatni!!!:)

Iza

Mi lenne ha cimnek Matyas teret irnal az alairos listara? Olyan ugy sincs Godon, asszem...:)

Vera

Hajra fiuk!:) Nevek vannak mar?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota! :lol: :lol: :lol: Rólad is nevezzünk majd el egy teret!!! Fantasztikus vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jövök amint tudok aláírni, s szívesen elszórom/kirakom is a szórólapokat.

Vera! szóval oroszlán vagy szüzike fiúcska! csudijóóóóóóó és csudiigziiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Vera:
de jó, hogy már tudod, hogy kisfiú lesz :)

Ágota:
ügyes vagy!!
Azt ki dönti el, hogy milyen fajta játékok legyenek?
Lehet javasolni??

Barbara:
jó, hogy nem taliztunk, mert most már Patrícia is beteg, ill.Dorina és a kicsi már meggyógyultak, de Patrícia ma nem tudott suliba menni

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tunde

Hat szerintem mi dontjuk el, nem? Meg az, hogy mennyi penz van... bar enmar akkor elegedett leszek, ha az iden odaig eljutunk, hogy lecserelik a talajt, utesallo burkolatot kapnak a mostani jatekk, a babahinta kicserelodik, meg esetleg beszerzunk egy homokozot. De az nem draga. Ha ennel tobb is belefer, szuper lenne.:)

Apropo, ismer valaki jol valakit, aki a Szeder utcai lakoparkban lakik? Mert ott tok jo kis jatszoter van.... Danny mindig be akar menni, amikor a Pluszban vasarolunk. Meg kene tudni, ki csinalta azokat a jatekokat. Meg lattam egyet a Dunakeszi hataran levo kerteszetben is, meg egyet asszem a Felsogod hataraban levoben is. Szoval arakat is lehetne korbekemlelni.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Tünde! bulást nektek!!!!!

Felraktam az iwiw-re a blogot :D
gödibarbi
 
 


Ágota:
kint voltunk a Construmán és a
www.coaland.hu
nagyon jó áron adja az EU szabványos játszóteres játékokat!
persze több cég is van, de van ahol ugyanaz millához közelít :shock:

Barbara: köszi, jövő hét után fog összejönni a tali, mert jövő héten nem nagyon leszünk itthon, akkor 9-én szerdán délután 2??? :)

Többi mamával/babával mi újság??

Mindenkinek kellemes pihenést!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 



Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! Patrícia szülinapján? Nekem még kicsit bizonytalan, de napok kérdése a fixálódás. :wink:
Tök jó a honlap amit betettél. :)

és éS ÉS ma elindult a lányom :lol: :lol: :lol: Eddig is tett lépéseket, de mindig úgy hogy felmérte hogy puhára vagy szülőre landoljon. S ma becélozta a szoba közepét, s uzsgyi :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok! A Felsögöd határában levő kertészetben nagyon jó minőségűek a játszószerek, és nem olcsók. a homokozó kisebb méretben 20e ft felett volt.Többi árra nem emlékszem.
Viszont ahoz, hogy közjátszira ki lehessen tenni ezeket, kell hogy legyen rajta vmi engedély, ami plusszpénz.
Veresen a piacon állitólag árul egy vki otthon összeszerelős, jó minőségű komplett játszószettet csúzdával, hintával, kisházzal...nem találkoztam még vele...Érdeklődök, ha szükséges, van ott ismerős!

A lakóparlkos játszi a plussznál nagyon tetszik nekünk is, azt hittem el lehet oda menni bárkinek.
Hol van a Várdombi játszótér? Sokat emlegetik az iwiwen!

Nem kaptam még mindig rendes fizut, de készülök cipit venni!!!
Na megyek fürdetni! Jó pihenést mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus

Szerintem a homokozo nem lesz tetel a koltsegekbe, akar mi magunk is ossze tudnank dobni.... :) Meg egy godi asztalos lehet megcsinalna fillerekert. ANnal nem hiszem, hogy iszonyatosan szigoru EU eloirasok lennenek...

Ma vendegsegben voltunk Pesten a Duna Plaza mogotti vadiuj Marina-Part nevu lakoparkban. Meg mindig epitik, a hazakat marmint, de mar van 2 db jatszoteruk, nem tul nagy , kozepes, de tok jo jatekokkal. Es ami megnagyon tetszett, hogy az egesz ki van ontve homokkal. Lehet kicsit olcsobb is, mint a gumitegla. Bar az meg csak a jatek hatosugaraba kell.
AMugy nezegettem egy ceg honlapjan a jatekokat, es ami ha nem magasabb 1-1.5m -nel az ala nem kell utesallo burkolat, eleg a fu.... amugy ennek a cegnek nagyon profi a honlapja, egy csomo mindent leirnak az egesz temarol, meg okmaguk is foglalkoznak szabvanyositassal, feljavitassal , ertekesitessel,beszerelessel... AMugy Zugloban vannak Bpen lehet majd felhivom oket.
www.mokavar.hu

En attol felek, hogy a korbekerites, meg a meglevo jatekok feljavitasa+ utesallo burkolat mar elviszi az osszes penzt amit gyujtunk... de majd meglatjuk.

Barbi

Gratula a csajszidnak a setalashoz!!!:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota! Köszöni :lol:
Tényleg szuper ez a honlap is, csak itt nincsenek árak. Vagy csak én nem láttam?
gödibarbi
 
 


Barbara: gratulálok Anginak!!!! :) :) :)
Nekem bármelyik nap jó!!

Ágota:
akkor tovább kell majd gyűjteni :)
Egyébként a téren milyen meglévő játékokra gondolsz?
egy rugós játék és egy nagyoknak való hintán kívül nincs is más :(
a szockó hintáról most nem beszéltem, mert azt úgyis el kell távolítani...
Milyen kerítés kell a játszi köré? mármint van erre is szabvány??

Mi tegnap a pákozdi arborétumban voltunk és ott külön volt 0-7 és 7-14 éveseknek való játszótér, tök jó volt

Ma meg egész nap lakást rámoltam, nem tudom másnál hogy van, de nálunk 1-2 hónap alatt összegyűlik annyi minden, állandóan szortírozok...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Nem tudom meséltem-e már, de tavaly siófokon voltunk és ott volt egy szuper(nek látszó játszi)

fél órán belül Dorina 2-szer esett le a játékokról.
A csúszdára olyan lépcső vezetett, hogy a pihenő részénél simán leesett (kb. 2 méter magasból hanyatt), olyan szar volt a konstrukció, hogy szerintem életveszély volt.
Na szóval erre is figyelni kell majd :shock:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szia Mindenki!
Csak azért a homokozót írtam, mert annak tudtam az áérát, a többi viszonyításához...Gondoltam hogy nem arra van főként szükség!
Mi Bpről jöttünk, nálunk frankó játszi volt, a csúzda volt a legtutibb, mert egyszerre hárman is tudtak csúszni rajta, nem volt hosszú, jó volt a lejtése is, nekem az akkor még nem volt egy éves gyerkőcöm is lazán csúszott le egyedül!Rendes lépcsőn kelett felmenni melette, imádtak rajta mászkálni a gyerekek! Ha kell, keresek fényképet róla, és szerintem az nem negy beruházás mwegcsinálni, mert dombot kell építeni hozzá, és arra csak müa. csúzdát tenni, még apukák is megcsinálnák, nálunk is javarészt ők segédkeztek!
Azt a játszit saját pénzből a valamilyen egyházi szervezet építette, ilyen helyeken is lehetne próbálkozni, annyi pénzük van, amit alapítványi dolgokba kell fektetniük, hogy sokszor mindegy mire költik, csak legyen papirjuk, hogy jótékonykodtak. Nekem a nagybáttyám pap, és ő is sokat tudott mindenféle ilyen célra elkülöníteni.Ott van pont a templomnál, még örülnének is , ha lenne jó játszi, sok gyerekkel...
Érdemes rákérdezni.
Hát ez jutott eszembe.

Szortírozás? Most költöztünk, és már megint annyi cuccunk van, hogy nem tudom hova kidobni. Pedig folyton dobálom a szemetet!
:)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Saara!

megszereztem a telefonszámát a kályhás srácnak :) aktuális még?

Csúzda: mi a Városligetben voltunk múltkor s a frász kerülgetett mikor édes kicsi lányoma csúzdán mászott fel :( kinyújtott kézzel(enyém a seggénél)ért fel a tetejére s onnan még volt vagy 2-3 fok és utána lehetett csúszni :shock: Alig vártam h. Robi odaérjem mert én már kész voltam :)

BArbara!
Éljen Angi baba :) Nagyon ügyi :) lemezt vmikor mostanság átviszem majd :)

most futok is tovább :)
pusz mindenkinek :9

vera

KépKép
viranka
 
 


Tünde! Eléggé kivagyok (férjemnek volt egy kis sportbalesete, s a bokája rögzítősínben van. Egész nap csak feküdni tud, s valszínű még jövőhéten is ez lesz). Inkább toljuk el megint egy héttel :( :oops: .

Vera! a dvd-nek nagyon örülnénk. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Tünde! emiledet olvastam, de utána az a fránya hotmail nem engedett be :evil: . szerintem holnap már nem lesz ott semmi gond, s akkor írok :D :wink:
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Barbi, bulast a férjednek!!
Angi profi kiscsaj, ez olyan jo mikor elindulnak! Lehet egy méterrel feljebb pakolni mindent otthon :lol:!

Vera, de rendes vagy! Persze érdekel a telefonszam, teljesen aktualis a dolog :)! Nem tudod meg lehet-e nézni valahol a ficko munkait? Bemutatoteremre, mühelyre gondolok.

Szortirozas: fuuuj :x!
Pakolas is.

Jatszo: Homokozo tényleg jo lenne és talan nem olyan nagy tétel.

Az önkormanyzattal most mi a helyzet? Agota ugy emlékszem vmi nöcit emlitettél, aki ott dolgozik. Miben is maradtatok? Bocs, nem emlékszem :oops: .
Az lenne az igazi, ha rajtuk keresztül palyazati uton tudnank pénzt szerezni, mert itt azért nagy pénzekröl van szo, nem?

Szerintetek mennyit lehet összegyüjteni a lakossagtol?

Agota, mennyire aktualis a bolt honlapja?
Olyan szandit szeretnénk, ami zart orru. Huu, hogyan is irjam le. Igazabol nyitott szandal, de az a lényeg, hogy a labujjakat védje, mikor pl. lehetetlen pozokban (mondjuk térdelve) megy a gyerköc. Erted mire gondolok? :oops:
Egyébként mi a tapasztalat szandi ügyben? Fontos ez vagy az is jo, amiböl kilognak a kis labujjak (elöl nyitott?)?
Köszi :)!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Barbi

Boldog nevnapot a csajszidnak!:)

Saara

helyzetjelentes

A jatszoter dolog meg mindig ott tart, hogy varom hogy a kialtvany szovege veglegesedjen, azt ki lehessen tenni kozteruletekre, ovi, suli, posta, rendelo stb. es mindenki lathassa.
AMugy az alairos lista mar letezik, ismerettsegi korbol mar gyulnek rajta az alairasok, meg a penz is egy dobozban.:) Szoval lehet jonni adakozni. A helyi kepviselonek megirtuk a kervenyt a penzhez, amit a tervekhez igert, ez a jovo heten lesz beadva. Megvan a jatszoter helyszinrajza, amit hamarosan odaadunk egy tervezonek.
Ezen kivul tervezzuk Viraggal, hogy bemegyunk es beszelunk az ovoda vezetesevel, hogy esetleg az o alapitvanyi szamlaszamukat hasznalhatjuk-e a penzgyujteshez.

Csak most en is kicsit lassabb vagyok, mert a boltban a segitsegeim vizsgaznak, ugyhogy tobbet kell, hogy ott legyek az eddigieknel.

A bolt honlapja egyaltalan nem friss.Minden heten hozok uj cuccokat es sajna nincs idom frissitgetni a neten.
Szandi -ugyben nekem a z a velemenyem, hogy fontosabb, hogy a boka csontozatat vedje - tartsa a szandi , mint a labujjakat.:) Sajna az orros szandik nagyreszenek hatul nincs merev kerge, aminek van az mar szandalcipo es dragabb .(pl. ASso 6990) Van egy olcsobb modellem is, pont most rendelek ujra, mert tok elfogyott, de annak nincs kerge,viszont duplan erositett motorozos orra van :). (4990 penz)

Trapista

Koszonjuk az alairast es az adomanyt!!!:)
Sajna csak piros harisnyat talaltam a kiscsibednek, rozsaszint nem, de megyek zokniugyben a jovoheten es megnezem.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Mennék Kedden délután a cipiboltba, kéne sportcipő 27 es v. 28as, de nem nagy böszöm müanyag, hanem vmi normális, és nem drága, ill. csajszinak szoknyacipő azt hiszem 24es v. 25ös méret. Van esetleg? Ott leszel?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus

Ott leszek es van mindketto, bar a sportcipoben annyira nem vagyok 100% biztos, de ha jol emlexem van egy tok aranyos, vilagoskek, nem muanyag, :) meg kell nezni. A nem draga relativ.:) Azt hiszem 5500 penz. Szoknyacipo is van picilanyoknak.:)

Barbi

Meg mindig nagyon haver a kiscsaj, es a lepkes szandi nagyon jo valasztas volt.:) Majd kivancsi leszek az arcara ha Emivel osszefut a nyaron ,mindketto arcara es meglatjak egymas szandijat...:)
Es koszi az adomanyt is.:)
Parod labanak jobbulast!

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Szia Ágota! Tök jók a cipik, gyerekek imádják, kényelems, Andris tanul cipőt kötni! Ági egész délután miniszoknyában, nejlonharisnyában, az új cipijében homokozott! Azt hittem agyonütöm, mkkor megláttam, hogy öltözött fel! Édesek...
Köszi a cuccost, tényleg jók, mindenkinek csk ajánlani tudom!
Na megyek fektetni! Szia!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT PATRÍCIÁNAK!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Halihó

Végre tudok egy kicsit írni , napok óta nem tudtam belépni. :twisted: .
Voltunk kirándulni a négy naposon ,megutaztattuk a kiscsajszit . :D Elég jól bírta , pedig nagyon sokat mentünk. Felmásztunk két várhoz is , ő meg csak kukucskált ki a kendőmből mint egy kis madár. Nagyon édi volt. :D
Meglepő volt , hogy nem zavarta a sok ücsörgés ,mert most kezd igazán mocorogni, lassan már a szőnyegen sem hagyhatom egyedül , simán lekúszik róla. A mászás "szerencsére" még nem megy neki , bár a négykézláb térdelés már megvan , de csak hintázik nem mer elindulni a kis drága.
Szóval most gondolkodom , hogy beszerezzünk e járókát . Nagyon azért nem akarom korlátozni a mozgásban , de nem is ülhetek egész nap mellette. Téynleg ti használtatok járókát ?
Ja és mi is kezdjük a hozzátápit bár még csak kóstolgatunk . Az alma eddig bejött :P

Barbara, jobbulást a férjed lábának és nagy gratula Anginak a lépegetéshez.. :lol:

Ágota , nagyon köszi előre is hogy megnézed nekünk a harisnyát .

Saara szupi a bringás kép :lol:

Vera gratulálok a kis tökihez. :D

Ja tényleg , zenebölcsi nyáron is van ? Jár még oda valaki közületek?

KépKép
trapista
 
 


Ja és persze majd elfelejtettem .
:oops:

Nagyon boldog szülinapot kívánok Patríciának ! Kép

KépKép
trapista
 
 


És persze a kis egy évesnek is . :lol:
Kép Nagyon boldog szülinapot Angi !

KépKép
trapista
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: