Új privát üzeneted érkezett!

Hali,

Xsara,
Akkor mi mennénk holnap de nem tudom h mikor érünk oda mert manó össze-vissza alszik. Vagy nem alszik Kép

Juti,
Tényleg kifogtátok a jó időt! akkor jöttök holnap Xsarához?

Noémi,
Azzal a barátnőmmel mentünk akit vártam a Bank előtt múlt héten. Felhívott délután h egy óra múlva mennek és hogy van-e kedvünk, mivel manó épp akkor ébredt így elmentünk. Milyen foglalkozások szoktak lenni? A barátnőmnek még nincs gyereke, csak egy két éves unokahúga aki ott volt náluk egy hónapig azelőtt hogy mi mentünk és így már benne volt a babázásban de nagyon élvezte! Milyen kocsikat néztek? Jöttök holnap?
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali

Mi is megpróbálunk menni a talira.

Bocs, most csak ennyi.

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Várunk titeket!
KépKépKép

pusszancs

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 

 
 

Sziasztok

Xsara
Köszi mégegyszer, jól éreztük magunkat a talinKép

Akkor a legközelebbei tali legyen nálunk, mindenkit várunkKépmondjuk két hét mólva, ha addig nem kezdjük el a festéstKép

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Xsara,
Örülök h találkoztunk Kép Nagyon szép a házatok és Dani is nagyon aranyos. Láttam hogy a mellettetek levő ház eladó, nem tudod véletlenül hogy mennyit kérnek érte? Nem olyan fontos csak kíváncsiságból kérdezem.

Juti,
Részünkről oké!

Noémi,
Mi újság a kocsival?

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!

Sikerüllt végre a kocsi história végére járnunkKép
Pénteken,vagy hétfőn lehet elhozni,a forgalomba helyezéstől függ. Nissan mikra tettra,vagy tekre nem is tudom pontosan a nevét. Metál kék,3 ajtós,napfénytetős,és az alufelniket kivéve full extrás. Nem mintha nekem számítana,azért lett ilyen,mert mint a Smartnál is az ismeretségek álltal jóval olcsóbban szereztük meg. Így igen csak megérte. Na jó persze örülök is neki,mert tetszik. De most a Smarton kéne túladni,úgy hogy ha esetleg valakit érdekel? Vagy hallotok olyat aki ilyet szeretne,akkor itt vanKép Sajnálom,de muszályKép

Tali: Bocs,mi lemaradtunk,mert pont akkor intéztük már végre a kocsit. De a köv. re ha tudunk megyünkKép
Mentek v. merre a hétvégén? Mi még nem tudom,mert én szombaton de.,a Palkó meg du. án dolgozik,jól össze egyeztettünkKép Így lehet,hogy elcsalom anyukámat valamerre,arra gondoltam felmegyünk a várba,a művészeti napokra,vagy mi a neve. Judy ti is voltatok már,ha jól emlékszem,tényleg vannak jó kis fajátékok?

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hahó

Noémi
gratula a kocsihozKépKép
Mi hétvégén megint a Balcsin leszünk, de csak szombaton Géza haverjánál, meg vasárnap Veszprémben.
Mi a mesterségek ünnepén voltunk 2-szer, az májusban szokott lenni. Most is hasonló lesz? Ott csupa kézműves kiállítás, vásár szokott lenni, meg játszórészek kisebbeknek, kézműves foglalkozások nagyoknakKép

Andi
Hogy van Veronika? már nem taknyos remélemKép

Xsara
Milyen volt az első munkanap? remélem a lakásotokat nem amortizáltuk le teljesenKépJa, megnéztük a féklámpát, jó mind2. sztem a tolatólámpára gondoltál, mert az tényleg egyoldalas.

puszka
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép

Kép

Egyenlőre csak a képek, holnap majd írok is.
puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Hali,

Manó még egy kicsit taknyos de nem is engedi hogy csöpögtessek orrcseppet az orrába.

Juti,
Nagyon csini voltál Kép Látom a fiúk élvezték az ugrálóvárat.

Xsara,
Milyen a munka? Már amennyit eddig tapasztaltál

Noémi,
Mi is be akarunk menni Pestre holnap, azt hiszem fel is megyünk a várba, biztos lesz ott valami

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali

A mai újság ír a Művészetek ünnepéről. Budai Várban, Városligetben és a Millenárison lesz. A Várban kirakodóvásár, kenyérmúzeum-kiálítás, népi ügyeszégi játék a Városlizsében, és a Millenárison kézműves foglalkozások, táncház, bábszínház. Én a millenárisra mennék, ha itthon lennénk, ott van jó játszótér is.

Xsara
KépekKép Szupik, de a fejemet kiretusálhattad volnaKépKép

Jó hétvégét
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Jönnek a szar időkKép
Ha van kedvetek,és nem zavar titeket a lakótelepi lakások hatalmas beltere,akkor szívesen várunk titeket! Igazából nekünk a szerda du. fél 5 körül lenne jó. Van kedvetek?
puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


NoémiKép
nekünk lenne kedvünk, csak sajna gergő ma lázasan ébredtKépAndiék meg ezen a héten nyaralnak, ha jól emlékszem.

Csajok, hogy telt a hétvége? nekünk jól, Almádiban starndoltunk picit, meg kerti partiztunk a Balcsin, és Veszprémben az állatkertet néztük meg. csak kár, hogy Gergő ma lázas lett.

puszi
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Noémi,
Nekünk is lenne kedvünk de holnap indulunk Balcsira. Még jó hogy nem ma ilyen esőben. Nagyon bízom abban h a meteorológusoknak igaza lesz és a hét második felében jó idő lesz Kép Addig én is kikúrálom magam a náthából mert már én is padlón vagyok nemcsak manó. sajna még neki is nagyon folyik az orra.

Juti,
Mi bementünk szombaton a Városligetbe, jót sétáltunk, manó leragadt a kacsáknál és ott hápogott. Nagyon édi volt ahogy jött kettőnk között és már egész sokat ment úgy is hogy csak az egyik kezét fogtam Kép Remélem mi is tudunk egy kicsit strandolni.

Na megyxek pakolni, legyetek jók, majd vasárnap jövök

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!
Akkor Judy nektek jobbulást, Andi nektek meg jó nyaralást! Majd legközelebb találkozunk.
Tegnap elhoztuk az új kocsimat,most még tesztelem,de eddíg szupi,persze a Smartért fáj a szívem. Az egyik szemem sír a másik nevetKépKép
Puszi

Noémi
citrom
 
 


Sajna vírusos torokgyulája van Gergőnek. Persze megint őrjöng a gyógyszerrel, már 2-szer kihánytaKép Amúgy jól van, bár este kellett kúp a lázra. Remélem a kicsi nem kapja el.

Andi
Jó utat és jó időtKép

Noémi
sajnálom a talit, remélem mielőbb összejönKép jó autókzástKép Biztos szupi az új autóKép a szíved meg ne fájjonKép bár a Smart is jó lehetett, de a nagyobb autó mindig biztonságosabb állítólagKép nekem is kéne egy nagyobbKép

puszi
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Noémi, mi is kissé náthásak vagyunk.. de nem komoly. Halasszuk jövő hétre. Kép

No ma voltak a fiúk (apa+fia) ovodába, bejelentkeztek. Daninak nagyon tetszett haza se akart jönni. Kép
Az ovó nénit is a szívébe zárta.
Szept. 1-én már kezdhet is. 31-én még bölcsi, másnap már ovi. Elég sürü, de legalább nem esik ki a ritmusból.

Judy!
A fejed a helyén van.. Kép
Dani azóta is emlegeti Gergőt + hogy mikor megyünk már hozzátok.
Balázsnak nagyon izlett a sütikéd!
Gyógyuljatok meg minnél hamarabb.

Munka:
Kicsit fárasztó, egész nap a gép elött ülök és rögzítem a megrendeléseket, teljesítéseket, szerződéseket. Munkatársak kedvesek, iroda csini.
Közel van 8 perc kocsival. Kép
Tömören ennyi. Jobb mint a Posta.. 100*...

Mi vasárnap bementünk a repülöket +nézni. Olyan szerencsétlenek voltunk, mire oda értünk pont vége lett az első fordulónak.. 2 óra szünet..
Dani elunta a sétálgatást nézelödést, kezdés elött 10 perccel haza indultunk. Elfáradt, nem baj majd jövöre. Kép
Viszont tv-n keresztül nem tetszett neki a tüzijáték. Kép

Andi!
Jó Balcsizást!
Gyógyuljatok ti is + minnél elöbb.

No mentem

puszika

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Akkor jobbulást minenkinekKép
Domival szerencsém van,úgy látszik,ő szépen beveszi a gyógyszert,sőt kéri ha itt az ideje,mondja,hogy ettől gyógyul meg. Sőt,multkor mondtam neki,hogy legyen jó kisfiú,mert fáj anya feje,erre azt mondta,hogy "anya vegyél be gyógyszert,nem fog fájniKépKépKép
Kocsi: még mindíg szokóban,fura a válltókar. Nem is a válltással van a gondom,hanem,néha elfelejtem,mert megszoktam,hogy a smart hogy reagállt autómatán. Na meg lehet,hogy egy T betűt kéne felraknom hátra,mert már 2 szer lefulladtam. Nem hallom a motor hangot,a smart pedíg rögtön 1 esből indullt nem fulladt leKép Persze színte minden az új mellett szól,de azért a smartot nagyon csíptem.Kép
Na mi 20.án jól itthon maradtunk. De. dolgoztam és Pesti vendégeim voltak,akik teljesen lebeszéltek az elindulásról,mondván már most is dugó van. Így itthon mardtunk. Persze aztán hallottam,hogy tök jól lehetett közlekedni. Így viszon az egyik ismerősöm hozott "kimentett" új gyerekruhákat,és jól bevásároltam ennek öröméreKép
Tüzijáték: Dominiknak kb az első5-6 perc lenyűgöző volt a tv ben. Aztán hidegen hagyta (ja és közben azt mondogatta,hogy szülinap? anya szülinap?) azóta viszont minden nap emlegeti,és keresi a tvben.

Xsara!
Az oviban is van beszoktatás? Te fogod? Akkor már ez a tali pont is kilőve a bölcsinél már nem talizunkKép
2. gyerkőc?

Judy!
Ti mikor kezditek az ovit? Végül is a Géza szoktatja majd?

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Halihó!

Noémi!

Balázs fogja beszoktatni a Danit.
Az új munkahelyemen nem biztos hogy örülnének, ha egyböl kérnék pár nap szabit. Kép
Egyébként nem gondolom, hogy nagy beszoktatás lesz. Azt mondta az ovonéni, hogy ha akar már első nap ott aludhat.
Már nagyon várja, minden nap megkérdezi, hogy mikor megyünk már oviba?! Kép
Tök édi, ugy meséli mi minden volt ott, a bölcsiről nem beszélt ennyit az 1 év alatt.. KépKép

Tüzijáték első néhány perce a Daninak is bejött, de utána inkább ment "alszani" (Õ mondjs ígyKép).

Második gyerek majd jövöre.
Kicsi munka, majd a "szorakozás"!!!! Kép


Jaj Judy!
Nem hagytátok itt véletlenül a cumisüveget?
Találtunk egyet a játékok között tegnap!
Ugy rémlik a tietek.

No pusszancs

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Noémi
Gergő csak novembertől kezdi az ovit, mert október végén tölti be a 3 évet. Szoktatás még nem tudom hogy lesz, de nekünk is azt mondták, hogy akár az elejétől ott maradhat egyedül. hát nemtom.
Új kocsit hamar megszokod majdKép Jó nektek, hogy ilyen sima ügy a gyógyszer. nálunk közelharcKép

Xsara
De a miénk volt a cumiKép Gergő minden nap elmondja, hogy "nagyon várom a Danit"Kép

Lányok, most én dobom fel a labdát, jövő héten tali nálunk? utána már nem lehet, mert festés lesz.

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Xsara!
Láttunk tegnap a Sparba. Azt hiszem Spar. Dominikkal mi is ott voltunk,csak te jóval előrébb fizettél,mi meg a sor legvégén a kasszáknál álltunk. Nem akartam ordítani.
De jó,hogy Daninak így tetszik az ovi! Vajon mi lehet a külömbség a bölcsi,és az ovi között,hogy így megragadta? De lehet,hogy az ovónéni volt neki szimpibb. A bölcsis gond. nénit nem szereti igazán?

Judy!
Én ezt nem értem. Ha csak novembertől kezdi Gergő az ovit,akkor Dominikot miért nem vették fel idén? Végül is ő meg dec. még idén töllti a 3at. Na mindegy jó nekünk a bölcsi is.

Na mióta a nagyobbak a bölcsibe az ovit elmegetik,meg hogy mennek,azóta Dominik is oviba megyKépKép Nem érti,hogy ő még marad. Nem ő az oviba megy a többiekkelKép
Du. án megyünk megnézzük az új érdi csodát, a Stop-sohopot, vagy mi fene a neve. Legalább már itt is van hova kimozdulni,nézelődni,ha már egy normális játszót nem tudnak csinállni,nem hogy egy parkotKép Nagy a fennforgás,de legalább a közlekedés már jobb,nincs minden lezárva az építkezé miattKép

Na puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hahó lányok!

Judy!
Mondtam a Daninak, hogy mit mondd a Gergö, erre felcsillant a kicsi szeme "megyünk most a gergöhöz?"...
Nekünk jó, de én fél 5ig dolgozom csak utána érnénk oda.
Dani is szépen beveszi a gyogyszereket, hála istennek ezzel nincs gondunk.

Noémi!
Miért nem mondtad a Dominak hogy Õ kiabáljon..Kép
Szeret bölcsibe járni, Zsuzsiékat is szereti.
Lehet, hogy már nagyobb és ezért mesél ennyit.
Felvétel: ahány ovi annyi szokás, Danit se vették át hamarabb.
Vasárnap lesz játszó+ugrálóvár a Stop-Shopban, mi majd akkor nézünk körbe. Már ha bejutunk, mert azt hallottam, hogy nagy a tolongás. Kép

pusssz

Xsara és az Õ +nagyfia"

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Hahó, megjöttünk Kép
Remélem hiányoztam!
A nyaralás nem volt túl jó az idő miatt, csak egy délután tudtunk kimenni a strandra de akkor sem lehetett fürödni mert túl hideg volt a víz. Amúgy jókat sétáltunk és nézelődtünk.

Juti,
Melyik nap menjünk?

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


HalihóKép

Megjöttünk Sopronból mi isKép

Milyen a Stop Shop? Érdemes megnézni? C&A-ban volt valaki?

Noémi
Ovi-ügyben mindenhol más a gyakorlat. Itt Érden mehetett volna már szeptembertől, hiába csak október végén lesz 3. Ahová felvették, ott meg csak novembertől mehet, ha betöltötte a 3-at és megkapta az oltást.

Andi
Üdv újraKép

Xsara
Persze, nem gond ha meló után jöttökKép

Tali: akkor legyen a szokásos szerda délután.
remélem jó idő lesz

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Szisztok!

Judy!

Szerda jó megyünk, csak nem tudom hova is..
cím? megközelítés?

Stop Shop-ba még nem voltunk.

pussz

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Hali,

Szerda jó nekünk is, azt hiszem a szokásos 5 órai érkezés várható részünkről Kép
Vasárnap este mi elsétáltunk a Stop Shop felé. Már minden üzlet zárva volt, de kívülről jól néz ki.

Xsara,
Milyen a meló? jó még?

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali

Xsara
A csíz utcában lakunk, jobbra az utolsó előtti ház. (zsákutca, utánunk már csak egy épülő ház van.) Megközelítés: tárnoki útról balra a stoptáblánál a Szent István u, innen a László téri ovinál jobbra a Kossuth u. A Csíz utca a kisbolt után lesz jobbra.
Vagy ha a város felől a Bagolyról jöttök, akkor a vasúton túl, a stoptáblánál balra a Kossuthra és jobbra az első utca a Csíz.

Noémi
Ti nem jöttök?

Mi voltunk a Stop shopban, szerintem jó. van C&A, Kenguru Gold, Tacco.

na pá
várunk mindenkit
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Szió!

Judy!

Bocsika, de nem jött ma össze, bent kavarás volt, későn végeztem.

Dani ma elballagott KépKépKép
Kapott kis tarisznyát.
Holnap ovoda kiváncsi leszek?!

Majd jelentkezem!

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Noémi (Citrom),

Bocs, hogy idepofátlankodok, egy gyerekdokis topicban olvastam, hogy nagyon meg vagy elégedve a magán gyerekorvosotokkal. (Az a topic már eléggé elhagyatottnak tűnik)

Épp gyerekorvost keresek, aki hajlandó kijönni, ha kell. Mi Zuglóban lakunk. A dokitokról tudnál írni akár ide, akár az emilemre (profilomban), még ugyanaz-e a véleményed, mint kb. tavaly, amikor írtál róla, kijár-e, mikor lehet hívni, mennyi a tarifa? Van rendelője is, vagy "csak" magánorvos, vajon elvállalna-e ismeretlenül is?

Köszi

Kópé
Vendég
 


Hali,

Juti,
Megkaptad az sms-met szerda délután? Mert nekem a visszajelzés csak csütörtök reggel érkezett meg. Látom h Xsaráék sem mentek. Nekiálltatok már a festésnek?

Noémi,
Mi újság? Rég nem jöttél Kép

Xsara,
Milyen az ovi?

Na megyek mert hisztizik a kisasszony.

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hahó, sehol senki? Kép

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


sziasztok!


most fedeztem fel hogy van ez a lakhely szerinti topik, nagyon jó.
szeretném megkérdzeni hogy Dr. Kozaróczy r-ól kinek van véleménye, tapasztalata??
35.héten vagyok és lassan döntenem kellene ki legyen a dokink.. helyileg ő lenne közel, mert madárneves utcában lakom..
köszönöm
ildisz1
 
 


Szia
Ha írsz egy emailcímet én leírom a véleményemet róla magánban.
Mi is erre lakunk és ő a dikink.

a címem: fodroczy@axelero.hu

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Ildikó,
Üdv itt Kép Addig is jöhetsz amíg megszületik a babád fiú vagy lány lesz?

Juti
Hogy álltok a festéssel? Jó hogy jöttél már mert kihal a topik Kép

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


szia

fiú lesz a drága! már 4 ultrahang (4d-ssel együtt) megmutatta!
nagyon jó képek készültek a kis Alexről, aki gondolja, megnézheti: biii.atw.hu/baba.htm
www nélkül!!!

elvileg okt 19re vagyok irva, de az utolsó ultrh. szerint okt 12.. hétfőn megyek megint, kiváncsi leszek mi lesz a jelenlegi állás :-)
ildisz1
 
 


Hali,

Ildikó,
Akkor erősíted a többieket Kép Ez egy fiús topik, mert én vagyok az egyedüli akinek lánya van Kép Okt 12 már nincs messze, amúgy jól érzed magad? Hol fogsz szülni?

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok !

Elég ritkán jövök , de az érdi vagyok Kép
Ildi ! Gratula Alexhez !!! Férjemnek is nagyon tetszett ez a név , végül nekünk Áronunk lett , tegnap volt 5 hónapos . Tényleg fiús topic Kép
Hozzánk egy törökbálinti dokinéni jár , szuper !! Ha esetleg érdekel , szólj !

Kép
Kép
greenolive
 
 


szia Kostyika! (és mindeki)

jól érzem magamat !! :-)) remélem marad is egészen a szülésig.. akkor meg gondolom nagyon nem fogom jól érzeni magamat..elvégre kinek jó ha iszonyúan fáj vmi.. tudom-tudom, utólag már mindeki másképp látja, de azt hiszem érthető hogy én előtte állok és félek tőle ..

egyébként meg a kútvölgyiben fogok szülni!

Greenolive!
ha a dokinéni törökbálinti , akkor gondolom oda kell eleve vinnem őt ha vmi van (oltásra, kisebb betegség stb..) vagy mindenért házhoz jön? pl beadni az oltásokat??
mennyit kell ezért a szolgáltatásért fizetni neki? (házhozmenetelért) ha le mersz/akarsz ilyet irni itt...
ildisz1
 
 


Házhoz jön mindenért , oltást is itt adja be . Nem kérdeztem soha hogy mennyivel tartozom , de mindig adok borítékot ( 3-4 ezer /alkalom ) Nem mondta hogy sok vagy kevés , szóval gondolom jó lesz Kép

Szülés : tényleg fáj , de mindemellett egy csodálatos élmény . Én már várom a következőt , néha . Kép

Nem tud vki vmit a Bogyó utcai magánbölcsiről ???

Kép
Kép
greenolive
 
 


Sziasztok,

ildikó,
tény hogy nagyon fáj, sokkal jobban mint ahogy el tudtam képzelni de megéri Kép Én a II. női klinikán szültem de jó volt a hely meg az orvosom is. Szép név az Alex, mikor van a névnapja?

Greenolive,
Van itt magánbölcsi? nem is tudtam. Bár ha olyan drága mint az ovik min 40000 ft/hó akkor azt hiszem maradunk az államinál. Nálunk jövö szeptemberben lesz esedéked mert manó most még csak 1 éves múlt.

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Alex névnap febr. 09 és febr. 17én is van.. :-) majd válogatunk!

Greenolive! köszi az infót, de tartok attól hogy ide Érd Velence felé eső végébe nem jönne el, illetve ennyiért.. ha az üzemanyot megnézem--
próbálok közelebbit keresni..

Tud vki mit arról hogy gyermekorvos van -e a Felső utcai rendelőintézetben? tudom hogy felnőtt van, de gyerek??
éshogy ott milyenek a dokik...
ha vki tudna infót szerezni róluk.. (ha nem személyes tapasztalat van, hátha vkinek rokona stb oda viszi a gyermekét)

köszi
ildisz1
 
 


Ildikó,

Van gyerekorvos mert mi is oda járunk, mert itt lakunk a lakótelepen. A mi orvosunk dr Bognár Sára. Én meg vagyok vele elégedve bár szerencsére nem járunk gyakran.Volt h este 6-kor jött ki amikor manó belázasodott és nem fogadott el érte pénzt. Ha van valami gondod és nem lázas a gyerek akkor a csütörtök reggel levő csecsemőtanácsadásra lehet bemenni hogy esetleg ne kapjon el semmi betegséget a váróban.Minden nap 11-től fél 3-ig rendel kivéve pénteken amikor 3-tól 6-ig. Úgy tudom még egy doktornő rendel ott bizonyos Makai Erika de őt nem ismerem.

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok !

Kostyika ! Van , 30 ezer/hó , többet még én sem nagyon tudok róla , de nekünk még odébb is van .
Vki jár űllami bölcsibe ? Úgy hallottam szinte lehetetlenség bekerülni , igaz ?

Ildisz1! Hát az tényleg Érd másik oldala , sajna nem tudok segíteni .

Kép
Kép
greenolive
 
 


Sziasztok lanyok,

most talaltam ratok, gondoltam bekoszonok. Mi is Erden elunk, kisfiam 3,5 eves es a Laszlo teri oviba jar most szeptembertol (Tusculanum). Szerencsere a beszoktatas eleg jol es konnyeden lezajlott.

Ildisz1, en is a Kutvolgyiben szultem. Kovacs Kalman dokinal. Te kihez jarsz?

Andi
aitch
 
 


Én a Vida Gáborhoz járok, nagyon meg vagyok vele elégedve eddig..
a kórházzal minden rendben volt? kaptál mindent amit szerettél volna, odafigyeltek rád stb..
megirhatnád milyen volt,mi a véleményed magáról a kórházról, a körülményekről!!
köszi (akár emailban is küldheted, ne irjunk itt olyat ami mást nem biztos hogy érdekel. ildisz1@vipmail.hu
ildisz1
 
 


Sziasztok!

Én is érdi vagyok, Marci fiam 9,5 hónapos. Néha-néha benézek olvasgatni hozzátok Kép
Most Ildikónak szeretnék infot adni Makay doktornőről. Akkor:

Ildikó! Kép
Nekem Õt anno még a védőnőm ajánlotta és szerencsére eddig tökéletesen meg vagyunk vele elégedve. Marci 2 hónapos koráig házhoz jött (mondjuk Marci decemberben született) és pénzt a 3-4 alkalomból talán, ha 1-szer elfogadott. Kedves, megfontolt és nem fő célja, hogy gyógyszerekkel tömjük tele a babókat. Én csak ajánlani tudom. Kép Ha egyéb kérdésed van, kérdezz nyugodtan!
További jó pocakosodást és minden szépet és emlékezeteset a szüléshez!

Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok

Mi is megvagyunk, csak még nincs kész a festés. A felső szint már kész, most lent dolgoznak. Gergő anyuéknál van, mi meg Gellértkével takarítunk fentKépKép képzelhetitek. Talán hétvégére kész lesz.

Ildi
Okt 12 jó nap, Gellértke is akkor született tavalyKép
Én a Tóth dokinál szültem. A kórházzal meg voltam elégedve nagyonKép

Andi
Üdv ittKép A nagyobbik fiam most fogja kezdeni az ovit novembertől. Õt nem vették fel itt Érden. Merre laktok?

Greenolive
Bölcsiről nincs tapasztalatom sajna.

Kostyika
Mizujs, hogy vagytok?
Noémival beszéltem nem jó a netük. Amúgy jól vannak.

Melinda
ÜDv Neked isKép Mostanában már nincs időm olvasni a friss topikot, jól vagytok?

puszka, nem tudom mikor jövök, lassan ideérnek a festők a számítógépes szobához.

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


szia Bujka!
köszi az infót, elég jól hangzik amit irtál.
Ha jól nézem az erd.hu -n, ő a felső utcában rendel. Hol van ott amúgy a gyermekorovsi rendelő? azt tudom hogy a sima felnőtt alul van, a sebészettel szemben, de a gyermek részt nem ismerem. (nem mintha nem találnám meg ha odamegyek)
hány éves körüli ez a dokinéni amúgy? Nem mintha ez nagyon számitana, csak hogy tudjam mire számitsak! :-))
köszi
ildisz1
 
 


Sziasztok!

Juti!
Még emlékszel rám? Ez jól esik Kép Megvagyunk a topikban, de valahogy most egy kis pangás van, mert minden babó elkezdi saját maga felfedezni a világot: mászás, felállás, valahol már önálló járás. Azt hiszem nálatok is volt egy kis lejtő, de most nagyon belendültetek.
Kitartást a festéshez és a romeltakarításhoz. A hétvégén mi is festettünk és 3 napja kaparom ki a lakást. Együttérzésem Kép

Ildi!
Igen a Felső utcában rendel a Makay. Én mindig az Alsó utcáról megyek be és ott van rögtön bal kézre a rendelője, még a bőrgyogyós részleg előtt. Biztos megtalálod Kép
Jó 40-esnek érzem, közel az 50-hez (a kor saccolásban azért nem vagyok túl jó, de sokat csak nem tévedtem Kép).

Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok

Mi Erden a Liptoi utcaban lakunk, ez a Locseivel parhuzamos. A Locsein jar a busz, aszfaltos.

Ildi:
A Kutvolgyivel nagyon meg voltam elegedve, a csecsemosok nagyon nagyon kedvesek voltak, mindent megmutattak, sokszor jottek, kerdeztek, hogy szuksegunk van-e valamire, amikor megindult a tejtermelodes es hajnali 2 orakkor bekemenyedett a mellem, akkor az ejszakas kimaszirozta. Es o ajanlotta fel. Nagyon edes rucikat adnak a babokra, minden korhazi, de szinvonalas.
Legalabbis akkor ilyen volt. 2002 januarban

Juti:
Vegul hova irattad be a fiadat? Melyik ovi utasitotta el Erden. Igaz mindegyikben tuljelentkezes volt. Mi is csak a veletlen folytan kerultunk be, protekcionk nem volt.

Andi
aitch
 
 


Hali,

Juti,
Képzeld manó megtette az első lépéseit egyedül Kép Hogy álltok a festéssel? Azt hallottam hogy nyitottak egy új játszót valahol a Kossuth Lajos utca környékén, jártatok már arra?

Ildi,
Mizújs? hogy vagy? Na és Alex?

Bujka,
Hello, mi még nem futottunk össze itt.

Andi,
Te is szia Kép

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: