Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Már jó rég jelentkeztem be és akkor is csak egyszer. Szóval bocsi. De a pocaklakó meggyötört az elmúlt időszakban, még most sem az igazi, de alakul.
Mi a lónyai utcában lakunk, itt a központ szomszédságában. Lakik valaki a közelben?
A mi dokinénink is Kovács Zsuzsa. Nagyon elégedett vagyok vele egyenlőre. Kedves, bármikor zavarhatom.

Judit
biijudit
 
 


Szia!

Nádor utcában a piac közelében lakunk! Elég jó helyen van, minden gyorsan megközelítető kivéve a Hévet!
Hátránya, hogy társas házi, majd szeretnék kertet (házat) a gyerekek miatt!

Kriszti
okri
 
 


Szia judit!
mi volt a gond a pocaklakóval? Vagy veled?
Mi a Kandón lakunk

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

mágnes:

Tulajdonképpen semmi különös gond nem volt, csak a rosszullétek. Kb úgy napi 24 órában. De a reggel meg a délután meg az este volt a legrosszabb. Ha a gyerek aludt, én is aludtam, ha fent volt, akkor szenvedtem. De mostmár alakul. Pl napközben már nem alszom vele, jobban el tudok végezni itthon és nem fáj állandóan a gyomrom. Szóval ennyi. Remélem ezután zavartalanul élvezhetem a terhesség minden szépségét, úgy mint annakidején Bogival. Ráadásul itt a jó idő.

okri (Kriszti) :

sokat járunk a piac környékén, a Bezerédi játszóra is szoktunk menni. Egyszer összefuthatunk. Az én lánykám 21 hónapos.
biijudit
 
 


Helló!! :roll:

Sehol-senki? :cry:
De azért remélem,hogy mindenki jól van.
Gondoltam egy játszóteres talira,de ugy néz ki az idő nem kedvez majd a hétvégén.Na majd meglátjuk.

Üdv:Erika :wink:
szherika
 
 


Sziasztok!

Már korábban is olvasgattalak Benneteket, de most van pici időm írni is.
Mi jelenleg Spanyolországban lakunk, másfél éve jöttünk ki, mert a férjem kapott egy kiküldtetést, viszont hamarosan megyünk haza és jó lenne kismamákkal, anyukákkal ismerkedni. Mi a Bezerédi lakóparkban lakunk, a játszóteret is ismerem.
Van egy 13 hónapos kislányunk, Réka, aki nagyon kedveli a társaságot .
Azt szeretném még tudni, hogy jár-e valaki babaúszásra? Mi itt járunk és szeretném folytatni. Az Oázisban Szszmiklóson van ilyesmi?
Korábban olvastam, hogy a squash klubban is van babatalálkozó, ismeri valaki? Milyen programlehetőségek vannak a játszótéren kívül ennyi idős babának?
Írjatok majd magatokról is, hogy könnyebben megismerjelek benneteket!

puszi Eszter, Réka és Zalán

Kép
Kép
etterke
 
 


Sziasztok!

Nállunk jó sokáig nem volt babanet.
Hogy van mindenki?
Üdv köztünk Eszter.Igen van Miklóson babauszás.
És a sqas klubban is van babaklubb.Mi jártunk régebben,de nekem Lili lányom már lassan 4 éves,és őt már nem kötötte le.De jópofa dolog.Sok szervezett program nincs,de majd szervezünk magunknak.A sport szigeti játszótér nagyon szép.Ott lehet sétálni,játszani beszélgetni.
Irj te is magadról.Én is írok,de mire vagy kíváncsi.
Sziasztok:Erika :wink:
szherika
 
 


Szia Erika,

köszi a fogadtatást. Júliusban költözünk haza és akkor szívesen benne vagyok egy találkozóban, hogy megismerjük egymást. Ha jó mindenkinek akkor a Bezerédin tudunk majd talizni, nekünk az közel van. A sport szigetet nem ismerem. Babaúszásra jár valaki innen, hogy tudjon konkrét infot adni?

Te a 4 éves lányoddal vagy otthon vagy dolgozol már? Merre felé laktok?

puszi Eszter, Réka és Zalán

Kép
Kép
etterke
 
 


Szia!

Majd jelezd,ha már itthon vagytok!!
A bezerédi játszótér jó lesz majd talizni.
Lili lányom Agusztus 26.án lesz 4 éves.Jár már Óviba,de csak félnapos.Nekünk egy irodatechnikával foglalkozó cégünk van és itt dolgozom én is.A telehely ott van a házunknál,szóval jó igy.Persze néha tényleg jó sok melóm van.Mi ligeten lakunk,a Piramis áruház környékén.Te csinálsz most valamit,vagy csak a gyerkőcnek élsz?
A párod mit csinál kint?
Puszi:Erika :lol:
szherika
 
 


Szia Erika,

én most csak babázom, korábban az idegenforgalomban dolgoztam. A férjem pénzügyi területen dolgozik és most jár majd le a 2 éves szerződése és megy vissza a Budapestre dolgozni. Ugyanannál a cégnél dolgozik most Madridban.
Lili már jó nagylány, de majd tudsz tanácsot adni ovi, bölcsi ügyben!
Július végén költözünk, aztán majd jelentkezem.

puszi Eszter, Réka és Zalán

Kép
Kép
etterke
 
 


sziasztok!

most léptem be ide a fórumba, és ősszel költöztünk Harasztiba, szóval olyan sok helyet és embert még nem ismerek itt.
láttam, írtátok, hogy szoktatok találkozni.
mi a bezerédin lakunk, és Doma most 4,5 hónapos. Van köztetek valakinek hasonló korú babája?

betty
bernadette
 
 


Szia Betty!!

Üdv köztünk!Igen majd szervezünk egy talit,valószínüleg a Bezerédi játszóra.Majd körbekérdezem a csajokat.
Ha bármi kérdésed van,akkor segítek ha tudok.


Lányok!
Egy találkozó valamikor?? :roll:
Megint jól eltűntetek... :cry:
Ki hogy van??
Puszi:Erika
szherika
 
 


szia Erika!

köszi a fogadtatást, örömmel vennék egy találkozót. a gyerkőc lassan társaságra vágyik, úgy látom :)

betty
bernadette
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna
johanna1975
 
 


Helló! :lol:

Nagyon eltűnt mindenki!
Kivel mi újság van?? :roll:

Üdv:Erika
szherika
 
 


Kedves lanyok!

En ha minden igaz 4 het mulva mar szinten Dunaharaszti anyuka leszek. :)
S a vedono azzal riogat, hogy valasszak gyerekorvost most gyorsan.
Tudtok nekem tanacsot adni, hogy kit erdemes valasztani itt Dunaharasztin? Van e kedvenc gyerekorvos, vagy van e mumus koztuk?
A tanacsot elore is koszi!
udv
Vera
verocska77
 
 


Sziasztok!



Vera:Nekünk a Kovács Zsuzsa a doktornőnk,Mi nagyon megvagyunk vele elégedve.Csak jót tudok róla mondani,én mindig felkészültnek érzem,és nagyon gyerekcentrikus.Hétvégén is ellehetett bármikor érni.Szóval nekünk bevált.
Több gyerekorvos van harasztin.Én sok anyukát ismerek akiknek mások az orvosaik,de rosszat senki nem mondott.Szóval én nem tudok mumusról.
Kisfiad,vagy kislányod lesz??Merre felé laktok?
Sok sikert és kitartást kívánok neked-nektek!!! :wink:


Többiek merre??

Üdv:Erika
szherika
 
 


Szia Erika!

Koszi a nev tippet. Es ki is jon ha van valami baj vagy menni kell hozza?

Akkor szerintem o lesz a befuto nalunk is.
Mi a kazinczy utcaban lakunk egesz kozel a hatar uthoz. "jo messze" a bezeredi jatszotol, vagy a piramistol :)

Kislanyunk lesz, mar alig varom, majd megesz a kivancsisag, hogy milyen lesz.

Ti miota laktok Harasztin?
En kisebb nagyobb megszakitasokkal mar egy jo 6 eve, de meg igysem ismerek senkit sem, a szomszedokon kivul.
udv
V.
verocska77
 
 


Okri (Kriszti), megtaláltam azt a fogászati módszert, amiről beszéltem a játszótéren, hát nem olcsó, de legalább fájdalommentes:
http://www.dentalkope.hu/ozonkezeles.html
Sőt találtam egy másik módszert is:
http://www.fogorvos-fogaszat.info/

Üdv, Szabina
aproszem
 
 


Sziasztok,

Én most láttam csak meg ezt a fórumot. Mi is Dunaharsztin lakunk, van egy 20 hónapos kisfiam, Balázs.

Megejtettétek már akorábban említett találkozót?

Marcsi
gmarcsi
 
 


Sziasztok !!!!

Üdv. minden új Anyukának és Kismaminak is!!!! :wink:
Remélem mindenki jól van !!
Nőnek a gyerkőcök és a pocakok !!!!

Eltüntünk mi is egy időre de azért olvasgattalak benneteket !!!
Sűrü mostanában a program vagy a pocaklakóval kell dokihoz mennem vagy a szocpol-al kapcsolatban van valami !
Dani is hihetetlenül elemében van mostanában, elég fárasztó nagy pocakkal üldözni :D :shock: !!!!
Ráadásul nem szivesen megyek ki ebbe a hőségbe csak este felé !!!! :wink:
Amúgy minden oké !!!

Lesz tali valamikor ??

Judit
babi24
 
 


Szia Szabina!

Köszi, az utána járást, csak most olvastam, de már túl is vagyunk rajta, és képzeld Martin egy Bp-i rendelőben kapott egy pici szurit, és fúrták tömték a fogát, mert azt mondták, hogy ezt a módszert szeretik a legjobban!

Ezek után a fiam közölte, hogy Ő nagyon sok édességet fog enni, hogy minnél több fogát tömjék! :D Hála égnek jó volt az első tapasztalata, és fél évenként kontrollra fogom hordani!

Amúgy jól vagytok? Mi igen, vasárnap indulunk nyaralni Miskolctapolcára!

Verocska, Vera: Nekünk a Gellért Zsuzsa a gyerekorvosunk és csak jókat tudok róla mondani hihetetlen precíz, és ami a lényeg imádják a gyerekek nem félnek tőle!

Mindenkinek további jó nyarat: Kriszti :)
okri
 
 


Szia Kriszti!

Végül Kovács Zsuzsánál maradtunk. De azért köszi az ajánlást.
Ő is jónak tűnik, nagyon lelkiismeretesnek, meg aktívnak, bár kicsit "túl" aktív, mert majdnem beutalt minket egy vérvételre 10 naposan (mert pont az elfogadható maximum mennyiségű súlyt vesztett Lola baba a születése után). De hála az égnek megúsztuk, és kaptunk 1 hónap haladékot.
Üdv
Vera
verocska77
 
 


Sziasztok Kedves Dunaharaszti Anyukák!

Elnézést, hogy így idepofátlankodok...

Csepelen szeretnénk tartani egy bababörzét:
A helyszín:
1214.Bp. Simon Bolivár stny.4-8.
Nagy Imre Általános Művelődési Központ
Az időpont:
2007.08.24. péntek 15-19-ig

Mindenkit szeretettel várunk, mind eladókat, mind vásárlókat! Smile
Aki eladni szeretne, vagy bármilyen kérdése van az alábbi elérhetőségeken várjuk megkeresését! Smile

További szép estét!

Patrícia

bababorze@gmail.com
06706173603
bababorze
 
 


Sziasztok!

Én nemrég regisztráltam erre az oldalra és még most fedezem fel mik vannak itt.Én is Harasztin lakom van három gyerekem. legnagyobb most lesz 6 középső 4 a legkisebb 5 hónapos.
Mi is Kovács doktornőhöz járun nagyon alapos az biztos a hízással nem mindíg an megelégedve

ha még nem volt a találkozó szivesen csatlakoznék.

Sziasztok mindenkinek jó babázást.

Melinda
lenartkinga
 
 


Sziasztok!

Ki hogy van?Szerintem a talit lassan meglehetne szervezni. :roll:
Melinda merre felé laksz?
Voltatok nyaralni csajok?Ki merre?

Üdv:Erika
szherika
 
 


Szia Szherika!

Haraszti fölső és te merre laksz?Volt már ilyen találkozó máskor is? Ha igen hol szoktátok rendezni?
Ha már kérdezed mi nem voltunk nyaralni csak másfél napot a velencei tavon mert babuci öt hónapos és nem nagyon díjazta amíg a nagyok fürödtek.
Ti voltatok valahol?

melinda
lenartkinga
 
 


Mi nem voltunk nyaralni, a szülésre koncentráltunk.
De most már nagyon mennék nyaralni. :lol:
Találkozó engem is érdekelne, nagyon szívesen mennék rámfér egy kis társadalmi élet!
V
verocska77
 
 


Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, jó nőgyógyászt keresek!


Köszöntöm

Judit

Szisztok!

Jó nőgyógyász keresek.

Előre is köszönöm!
m.judit
 
 


Sziasztok!

Mi még holnap lemegyünk egy hétre a balatonra,de aztán jelentkezem.
ki hogy van?
Judit:harasztin keresel nőgyógyászt?Nekem van egy nagyon jó,de ő pesti.Ha érdekel írjál.

Üdv:Erika
szherika
 
 


Sziasztok !!!

Judit: én is pesti nőgyógyászt tudok a ll. Női klinikán (nála szültem az elsőt és most is nála fogok szülni :wink: ) ha érdekel az elérhetősége írj !

Látom mindenki jól van !!!!

Mi Dömsödön voltunk 10 napot nyaralni,nem mertem messzebre menni igy pocakosan! De a fiam nagyon élvezte a vizet, egész nap csónakázott volna meg persze a kavics dobálás a vízbe,pecázás stb. :D !!!

Volt már találkozó több is, ha jól tudom (mi konkrétan tavaly voltunk utoljára) akkor a Baktay téren taliztunk. De megbeszélés kérdése a helyszin :D !!!

Üdv.: Judit
babi24
 
 


Sziasztok,

mi augusztusban költöztünk Harasztira úgy, hogy 15-én szültem, és a babával már ide jüttünk. Előtte nem nagyon jártuk be a várost, így most azt sem tudom, mi hol van. Egyébként az Akácfa utcába költöztünk.
Ez az első babám, még minden elég nehézkesen megy. Most alszik! :D
Beleolvasgattam az előző levelezésekbe. Nekem is az lesz a problémám, hogy 1 éves korában vissza kell mennem dolgozni, de ahogy a férőhelyek számát látom, ne is álmodjak róla, hogy felveszik?
Jár valaki ilyen cipőben? Van egyéb lehetőség itt DHarasztin? Kicsit korán kérdezem, de a mai viszonyokat ismerve...

Kati
hegedusk
 
 


Sziasztok!!
Olyan anyukakat keresek akinek nem idosebb a babaja mint 11 hetes es valaszolna telefonon egy nem hosszu pelenkas kerdoivre.
Sos.
Elore is koszonom
Anita
huanita33
 
 


Sziasztok dunaharaszti kismamák!

Mi nemrég költöztünk ide. Meg szeretném tudni, hol van itt egy jó játszótér a Sport szigeten kivül?

Hova lehet kimenni ismerkedni, barátokat szerezni?

Köszönöm a segitséget!
Melinda
melcsi69
 
 


Sziasztok!

Melinda: Mi a Bezerédi lakóparkban lakunk és itt van egy játszótér, nagyon sok gyerek van itt a környéken. A játszótéren van homokozó, hinta, csúzda, mászóka, de nem túl nagy fák, így nyáron elég meleg.

Kati: Hát túl sok minden nincs itt Harasztin, de ha kérdésed van, akkor tedd fel nyugodtan, hátha valaki tud segíteni, már nem annyira pörög ez a fórum. Tudomásom szerint van egy magánovi itt, de nem tudom, hogy 1 éveseket tudnak-e fogadni. Mivel dolgozol, így elvileg a bölcsibe fel kell hogy vegyék.

puszi Eszter, Réka és Zalán

Kép
Kép
etterke
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok Csajok!
Mi újság? Igaz én is rég jártam erre, de elég lomhatagok lettünk! Valószínű időjárás függő ez is :D
Olyan, de olyan mérges vagyok. Össze vissza keverik a kakit az AFP - ultrahang ügyben. Az orvosok úgy látszik azért vannak, hogy idegesítsék a kismamákat. Na de mindegy, nem részletezem. Csak annyi, hogy aki esetleg AFP leletre vár, véletlen se kérdezze meg az eredményt, csak az uh időpont előtti minimális időn belül. Mert agyrém ami addig leforog egy emberben. Nekem 3,1 MoM lett és az uh. végül kizárta az ezzel kapcsolatos rendellenességeket. A folytatást hagyjuk.
Most ezt jól esett kiírnom magamból!
Sziasztok!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziasztok!

Látom nem sokan járnak erre. Gondoltam bekuksizok. :lol:

lusie! Remélem megnyugodtál már és minden rendben. Nekem mondjuk nem volt ilyen gondom sose de azt hiszem én is hasonlóképpen éreztem volna magam. Én a középsővel a cukrom miatt szenvedtem. Az sem volt semmi. :roll:

Szép napot mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
uvme
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


:lol:
sziasztok jól látom, hogy itt nem járt senkisem november óta?kedves okri igaz régi az írásod de az, hogy a bökcsi itt nem jó nem igaz, sőt csak dícsérni tudom!
vona hédy
 
 


Helló!!

Én mindig bekukk,de magammal csak nem irogatok... :lol:
Nem tudom hová tűnt mindenki.
Azért Kellemes Karácsonyt Kívánok mindenkinek.
Reméllem jövőre ismét beindul a topik!!

Üdv:Erika
szherika
 
 


Nagyon boldog Új Évet kívánok mindenkinek!!!!
szherika
 
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
maci1981
 
 


Halihóóó!!!

Sehol senki????
Szomorú vagyok!! :cry:
szherika
 
 


Szia!

Taksonyban lakunk.:)

3gyermekem van, 1éve költöztünk ide.:)

Ne légy szomorú én itt vagyok.

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
bogen
 
 


Szia Sziszi!!

De jó hogy irtál!!
Nekem egy 4 éves kislányom van Lili.Most pont betegek vagyunk,én tiszta nátha,Lilinek pedig hörgő gyulladása van.
Neked mekkorák a gyerekek??
Üdv:Erika
szherika
 
 


Kedves mindenki!


Érdi anyuka vagyok, és szeretném eladni a kislányom hordozóját ( Pierre Cardin) , amit 4X használtunk.

Ár: 10000,-Ft

tel: 30/3100056
Kép
g.erika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: