Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hajni, jobbulást a férjednek! (Mostanában ne engedd dolgozni!)

Nálunk is van megint betegség: ma telefonáltak be melóba, hogy Somának 39,2 a láza a bölcsiben és hány. 20 perc múlva ott voltam érte, tök bágyadt volt. Egész nap alig ment le a láza, csak 5-6 tizedet. Voltunk doktornéninél, azt mondta, hogy megint csak nagyon meg van fázva. Antibiotikum no csütörtökig. Ja, és mondta, hogy nem baj hogy nem megy le a láza, hamarabb meggyógyul! (Ezt én is tudom, ilyenkor a láz hasznos.) Csak amíg lázas olyan kis bágyadt, bújós, nyűgös.
Anyukám tök ki is volt akadva, hogy miért nem ad gyógyszert az a doktornő, meg hogy menjek át másikhoz.
Az előző korosztály nemigen akarja elfogadni, hogy már nem úgy van, mint a mi gyerekkorunkba. Minket tömtek kalmopirinnel, szemicilinnel, meg mindenfélével. Szerintem se kell rögtön antibiotikum! Ha csütörtökig nem javul, úgyis fog adni valami enyhét.

Hajni, Remka!
Nem biztos hogy az orvosok bénák Tb-n, mert nekem 19 hetesen a Megatoys-os rendelőben sem látta a doki a baba nemét. Mert bealudt a gyerek, abszolut nem mozgott! Szóval sok mindentől függ!
Remka, hány hetes leszel ápr. 7-én, amikor mennél?

Cirmike! Én is azt hallottam, hogy nem használják 4 D-sen az Uh-s orvosok a gépet, hanem simán. A sógornőmnek is csak a saját orvosa kapcsolta át 4 D-re. (Ez nem valami fair dolog, azért!)
Sírnak a dokik, meg a kórház vezetés, hogy nincsenek megfelelő gépek, amikor meg van nem használják ki, csakhogy minél többen menjenek pénzesen?!
Tényleg, a piacon is megnézem majd a sapit!
Anyukádék jól bevásárolnak húsvétra! Nálunk szerintem nem lesz ilyen nagybani ajándékozás, csak mesekönyv, kifestő, csoki...

Jó éjszakát csajok!

lola77
 
 


Szerintem ha kéred őket átkapcsolják 4D-re. Egyébként amikor én voltam Pesten Rolival 4D-n, akkor is az ottani doki simán vizsgálta meg a gyereket, majd a mozizás kedvéért átkapcsolt 4D-re nekünk.

Ma voltam uh-n, a 4D-s a mai napon műszaki okok miatt nem üzemelt. A régi géppel nézett a dokim, a Rolit is ezen nézte amikor megmondta, hogy fiú lesz 18 hetesen.
Szóval 71 mm a CRL(ülőmagasság), a tarkóredő is rendben, jó szívműködés, van 2 karja és 2 lába, ép a gerince. Mindent megmutatott a képeken.

Találkoztam az Emesével és anyujával a kórházban.

Legközelebb a 18 hetesre megyek majd uh-ra, akkor befizetek 6.000 Ft-ot és kérek mindent.
Addig még megyek egyszer a dokimhoz és a 16 hetes vérvételre is.

Puszó nektek!

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Hát ez nem az én napom. Képzeljétek el, ma megjött, iszonyatosan görcsölök, ráadásul reggel 6 óta folyamatosan a WC-n ülök. Remélem nem valami hasmenéses vírus, hanem csak valami nem nekem valót ettem Kép. Szóval ma is csak rózsát locsolni megyünk ki a telekre Kép.

Lola, remélem hamar meggyógyul Soma. Tényleg jó, hogy már nem kapnak annyi gyógyszert a picik. Emlékszem én mindenre Maripent kaptam Kép

Jobbulást minden betegnek Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Remélem hamarosan lemegy Soma láza!
Puszó neki is!

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Végül úgy döntöttem, hogy mégsem Tatabányára megyek uh-ra. Felhívtam a pesti 4D-s rendelőt, és azt mondták, hogy a nyugdíjpénztár a teljes összeget visszafizeti. Persze gondolom ez a nyugdíjamból kerül majd levonásra, de mindegy.
Lola, 19 hetes leszek 7-én.
remka
 
 


Szióka!

Hát Remka, így persze érthető! Én is így döntöttem volna a helyedben. A mi nyugdíjunkig még úgyis annyi minden változik, sz.tem az államtól semmit se fogunk kapni 35-40 év múlva... Kép Kép

Ma taliztam a gyerekorvosi rendelőnél a Szilvivel, mondta, hogy ő meg szintén ma a Hajnival!
Tök jó! (Valami állásügyben...)
Emese se jár kedd óta bölcsibe, neki szamárköhögés-szerű nyavajája van. Állítólag tavaly is így márciusban jött ki.
Velük volt a Dávid fiú is, tök ari kiscsávó, olyan kis komolynak tűnt...
Mi majd húsvét után kedden megyünk már csak bölcsibe, most a köhögést csillapítjuk egy homeopátiás sziruppal. Gondolom fáj a torka, mert tegnap meg ma alig evett.
Arra gondoltam, hogy ha nem pótolja be majd a nem-evést, lehet, hogy kérek neki v.mi étvágygerjesztőt... Bár lehet, hogy tavasszal még beindul. Olyan kis sovány mostanában! Persze ez a sok torokfájós betegség, ami egymást érte, nem csodálom!

Hajni, kiderült hogy mit faltál, ami elrontotta a pocidat?
Milyen állásügyben voltatok?

Cirmike, örülök, hogy minden rendben van a babócával! Olyan jó lehetett látni, gondolom, hogy már olyan babaformájú...
Rolinak mondogatjátok már, hogy van a pocakodban baba, vagy majd csak ha látható lesz a gömbölyödés?

Írjatok!

lola77
 
 


Roli már tudja a dolgot, és mondogatja, hogy vegye már ki a doktor bácsi (persze mindezt a maga nyelvén).
Mostanában magától megszeretget engem és puszit is kapok, de a babának a hasamra nem ad még.

Tegnapelőtt és ma sem evett a Roli szinte semmit, de nem aggódok amíg jó húsban van, vannak napok amikor meg bepótolja mindezt.

Remka, azért jössz még közénk remélem! Olyan kevesen vagyunk tatabányai topikosok...
De legalább majdnem mind ismerjük egymást személyesen is.

Jó éjt nektek!

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Lola, gyógyítsd meg azt a pici fiút. Nem szeressem a beteges híreket Kép. Remélem azért már javult. Lement már a láza?
Tényleg találkoztunk. Ahhoz képest hogy alig láttatok rólam képet, elég jól megismertek Kép. Úgy örültem neki Kép.
Az állás egy kaki volt. 26 ezrerért még túlórázni is lehet KépKép. Szóval nagyon kiakadtunk.

Cirmike, már csak veled kellene taliznom és akkor én is ismernék mindenkit Kép. Nem baj, majd jössz te is mikor árajánlatot kérünk a kandallónkhoz KépKép. Tényleg, létezik olyan cserépkályha amiben lehet látni a tüzet? Remélem érted a kérdést Kép. Aranyos lehet Roli, mikor a babáról beszél. Mondjuk azért el tudom képzelni milyen nehéz lehet nekik felfogni, hogy ott van és még sincs ott, nem lehet csak úgy kiszedni KépKép.

Ma a párom itthon volt, és egy csomó mindent csináltunk. Reggel ugye az állás megbeszélésen kezdtünk. Aztán elmentünk a mamáért, vissza szemüveg csinátatás, Tesco, vettem PMS és cickafarkfű teát, aztán telek, mamának megmutattuk a házat, még nem volt bent, aztán mama haza, mi meg abalakárajánlatokért. Szóval elvoltunk. Szegénykém nem sokat tudott pihizni, pedig azért maradt itthon.

Na, legyetek jók, és jobbulást a gyerekeknek.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Cirmime,
Hát, ha befogadtok, persze, hogy jövök. Kép
Olyan kíváncsi lennék, hogy mi járhat ilyenkor egy kicsi fejében, vajon mit gondolgat Roli a tesóról. Martin még kicsi hozzá, hogy megértse ezeket a dolgokat, egy kicsit félek is, hogy mennyire fogja majd megviselni az a pár nap, amit a kórházban kell majd töltenem.
Roli legalább már meg fogja érteni, hogy anya hamarosan hazajön, nem veszett el.
Ha jól értettem, még nem tudták megmondani a legutóbbi uh-n a baba nemét, ugye?
Roli mit szeretne, öcsit, vagy hugit? Kép
remka
 
 


Lola,
jobbulást Somának! Lement már a láza?
remka
 
 


Köszi, lányok az aggódást.
Persze már nem volt lázas, csak aznap, kedden. De azért még elég taknyos, meg hajnalban sokat köhög!
Most is már felkelt, mert a köhögése felkeltette! Kép
Remélem hétfőre tényleg jobban lesz, mert megy meglocsolni a mamákat, dédit, meg az unokahugikat. Kép
Ma de. anyukámnál voltunk sütni. Ő csinált zserbót, mákos kockát én meg egy dióst, amit nem kell sütni. Meg most du. még egy kókuszgolyót dobok össze.
Én nem festek tojást, azt anyukám csinál, én vettem a csokitojást+színes műanyagot diszíteni. Tavaly is átmentem reggel anyukámékhoz férjemmel+Somával. Én ott maradtam, ők meg mentek tovább és ebédre jöttek vissza. Most is így lesz!

Cirmike, Remka! Majd akkor biztos már jobban értik a kicsik (Roli, MArtin) mikor már erőteljesen lehet érezni a babó rugdosását, és érzik a kis kezükkel! Hogy meg fognak lepődni! Kép

lola77
 
 


Sziasztok csajok!

Ma volt a Dávid 9 éves és azt kérte tőlünk, hogy menjünk fel kocsival Pestre moziba és csavizni. A robotok nevű új, animációs mesét néztük a Lurdy házban, meg meki volt, meg séta. Fél órája értünk haza. Tök kimerítő volt, de jó volt! Tegnap anyósék jöttek át hozzánk őt köszönteni, torta volt persze. Vasárnapra hozzájuk (anyjáékhoz) megyünk köszönteni. Úgyhogy....

Igen, elég komoly srác és eléggé hangulatváltozos is. Sokszor olyan nehéz a kedvében járni. Ma is tök jó kedve volt, de délután már megint olyan komoly lett és csöndes.... Olyan kis fura. Akkor már inkább legyen Emese hisztis, de igazi gyerek... Persze szeretem a Dávidot, de néha nehéz vele...

Igen, szénanátha jellegű köhögése van. Kap rá most gyógyit és ha elmúlik, akkor megint legközelebb csak tavasszal számíthatunk rá, ha nem, akkor küldi allergia vizsgálatra. Mi is kedden már megyünk bölibe.

Hétfőn mi otthon leszünk Emesével, bár kevés locsoló jön: egy szomszéd kisfiú, apu, após, férjemék persze, férjem egy-két haverja, sógorom. Majd gondolom akkor jönnek csőstűl, mikor sulis lesz a csaj. Nálunk is ilyenkor dömping volt...

Megrendetltük az ablakokat, még kb. két hét és jön. Vettem szép új függönyöket, megrendeltük az új ágyat a nagyszobába és a kisszobába új szekrénysort. Ki is festünk. Már nagyon várom, de azért félek is tőle....
Aztán idővel jön a többi helység...

Munka ügyben még semmi, majd kedden megyek a munkaügyibe lejelentkezni.

Hajni: még egyszer köszi, hogy elvittetek a tescoig. Tök jó, hogy taliztunk. Férjed is nagyon kedves volt. Természetesen Sanyi kiakadt a cégen, hogy ilyen taplók voltak.. Ez van....
Puszi

Lola: jobbulást Sominak, tényleg elég sápadtka volt szegény.
Puszi, sok locsolót nektek!

Remka: azért biztos, hogy a Pesti jobb, de ott sem biztos, hogy meg tudják már most mondani a nemét. Az egészség a fontos... a lányom nálunk is csak a szüléskor mutatta meg magát és olyan jó meglepi volt (bár végig éreztem, hogy csaj lesz).

Cirmike: örülök, hogy minden ok a babóval. Így is legyen..... Nálunk sem lesz akkora ajándékozás húsvétkor. Kapott a lány egy ari plüss nyuszit, három kindertojást, disney hercegnős kifestőt. Meg egy hamupipőkés párnát, de azt nem igazán húsvétra.

Na puszi nektek csajok, nem tudom még, hogy mikor jövök!

Szilvia

emeseanyu
 
 


Ja, kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek a puszi mellé és Hajninak pedig BOLDOG NÉVNAPOT!


Szilvia

emeseanyu
 
 


Szilvia, köszi a jó kívánságokat Kép. Én is örülök,hogy taliztunk Kép. Nálatok akkor mostanában kezdődik a felfordulás. Kitartást kívánok hozzá, biztos elég nehéz lesz, de legalább utánna már nagyon szépek lesztek Kép.

Na én megyek sütni, majd egyszercsak leszek Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Kép



Kellemes ünnepeket csajok!! Ne takarítsatok sokat, pihenjetek és sokasodjatok, mint a nyulak!!! Hímes puszi nektek.

emeseanyu
 
 


Szióka!

Voltunk ma de. a piacon, sikerült nekünk is sapit venni Somának.

Mi ma már főtt-kötözött sonkát vacsizunk főtt tojással+ francia salátával.

Hajni, Cirmike, Szilvi! Mit sütöttetek? Hogy telik felétek a húsvét, mennek a fiúk locsolni?

Holnap még megyünk du. névnapot köszönteni, úgyhogy nem tudom jövök-e még hétfőig.
Addig is:

Kép

lola77
 
 


Mi méteres kalácsot, sajtos rudat, meg piskótatekercset csináltunk. És nálunk mennek a fiúk locsolni, mi meg anyuval várjuk a locsolókat. Viszont nem szokás a főtt sonka. Ilyenkor valami egyszerű, gyorsan kész dolgot eszünk, mert sosem lehet tudni, mikor toppan be valaki. Én legszívesebben itthon sem lennék, de ezt ugye nem lehet megtenni, úgyhogy mindig marad a büdülés KépKép

Ja, különben én is kellemes ünnepeket kívánok nektek, meg sok locsolót, hogy ne csak én árasszam azt a jó illatot Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


A méteres-az tök fini!
A locsolkodás részét én sem szeretem, szerettem sosem! Egész nap otthon ülni, nemigazán lehet semmi értelmeset csinálni, mert mire nekiállsz, tuti jön valaki.
A hajszagról nem is beszélve.
Valahogy túléljük! Somának tanítottam egy rövid versikét, persze apának is meg kellett tanulni, hisz ő kezdi, vagy besegít. Kíváncsi leszek hogy sikerül. Szerintem a másodiknál már unni fogja... Kép

lola77
 
 


Rám is rám tört a tavaszi zsongás.
Pénteken egy csomót takarítottam, ablakot pucoltam, gyerek homokozóhoz a léceket lepácoltam, és még tornára is elmentem, azért a nap végére elfáradtam ám, de mindez jól esett.

Mi sokan leszünk Húsvétkor, mert anyuék jönnek már holnap délután és hétfőn végig itt lesznek, sőt dédi is eljön. Mi csak a piákat vettük, dédi hoz sütiket, anyuék kaptak birkahúst, abból lesz vmi.
Átjönnek locsolni majd após és sogornőmék gyerekei, anyósom párja és fiúk. Ennyi pont elég lesz, bár én nem utálom túlzottan, ez ugyis délelőtt van, akkor meg apák is úton vannak aztán délután már együtt vagyunk. Ez azóta így van mióta együtt vagyunk Andrással.

Vettünk még több mint egy hónapja színházjegyet és most vettük észre, hogy húsvét vasárnapra szól, na nem baj, mert anyuék ugyis itt lesznek.
Hétfő este meg elmegyek Andrással Olaszo-ba áruért, mert tök elfogyott egy termék és nem ér rá mire megjönne a nagy kamion.
Szóval legközelebb lehet csak jövő csütin jövök majd.

Mindenkinek kellemes húsvétot!

Hajni, igen létezik üvegajtós cs.kályha.

Remka, már tök várom, hogy megtudjam milyen nemű lesz a babó, remélem megmutatja magát. Apa ma kibökte, hogy nagyon lányt szeretne... Kép Rolit még nem kérdeztem erről a témáról, lehet nem is érti még?

Szilvi, hajrá! Jó kis felújításba vágtatok, de biztos nagyon szép lesz minden, ha végeztek és meglátod jövő télen mennyivel melegebb.

Puszó nektek addig amíg újra jövök!
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Még nem ettünk a sütikből, én elteltem a sok édessel, amit sütés közben nyalakodtam, úgyhogy nem tudom milyenek lettek. Emlékeim szerint tényleg fini a méteres Kép.

Cirmike, hát te tényleg nem kíméled magad. Azért vigyázz a sok ablakpucolással Kép.
A cserépkályház a páromtól kérdeztem a mulkor és közölte velem, hogy neked van kályhás ismerősöd. Édes nem? Kép

Képzeljétek milyen édes volt ma a Tescoban. Vettünk tampont, és nézegettem, hogy melyiket vegyem meg, a három csomagost vagy az egyest. Erre közölte, hogy a három csomagos jobban megéri, de lehet hogy még az egyes sem fog elfogyni Kép. Most nem aranyos? Majdnem elsírtam magam a bolt közepén. Pedig már azt hittem elmúltak a bőgős hormonjaim. De ha egyszer ilyen édeseket mond.....

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Jól megviccelt minket ez az óraátállítás. Még tegnap este eszünkben volt, aztán elfelejtettük. Ma 11.30-kor (vagyis már 12.30-kor) jutott eszembe! Kép
Reggel nem 7.45-kor, hanem 8.45-kor keltünk! Kép

Hajni, boldog névnapot!
Tényleg tök jó érzés lehetett a párodtól ilyet hallani! Ezek szerint már jobban van!?

Cirmike, lehet, hogy a sok alvástól lett ennyi energiád! Kép
Jó színházasdit, locsolkodást! Azt nem írtad, hogy Roli is megy locsolkodni, vagy otthon marad veled meg a vendégekkel?
A baba nemére már én is kíváncsi lennék a helyedben. Nem csodálom, hogy a fiú után lányt szeretne a párod.
Állítólag anno mikor én megszülettem (a bátyám után) apukám a kórházból elment jól berugni! Kép Ehhez hozzátartozik én sosem láttam életemben részegen!

Remka, ti is lányba gondolkodtok inkább? NÁlatok milyen nevek lesznek?

lola77
 
 


Helló!

Köszönöm neked is Kép. Iszonyat jó volt hallani Kép. Épp ma gondolkodtam,hogy ha elsőre összejön a baba, már a másodikat tervezgetnénk Kép.

Nagyon ügyik vagytok, én még nem állítottam át egy órát sem Kép. Holnap elég rosszul fog esni a korán kelés, bár ma minket is kidobott az ágy.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Elkezdtem olvasgatni az archivumot, hogy jobban megismerjelek Titeket, de olyan hosszú, hogy még biztos eltart egy darabig, amig sikerül végigolvasnom. Kép

Igen, mi is lányban gondolkodunk, de ha megkérdezik, hogy mit szeretnénk, általában azt mondom, hogy mindegy, csak nyugodt baba legyen. Azon kivül persze, hogy egészséges. Martin egy igazi kis sajtkukac. Ahogy megtanult menni, úgy elkezdett szaladni is.
A kistesó nevén még nem gondolkodtunk, majd ha már tudni fogjuk a nemét, akkor nekiállunk. Pedig nem egyszerű a dolog, mert a férjem nem magyar, igy olyat kell választanunk, ami mindkét országban megállja a helyét.

Cirmike, Ti már gondolkodtatok a pici nevén?

Közületek ki van otthon GYED-en, és ki dolgozik?
Hogy birjátok a korán kelést? Én most élvezem, hogy Martin még a biológiai órája szerint ébred, és nem apa órájára. Kép
remka
 
 


Sziasztok csajok!!!

Ez az első, munkanélküliként regisztrált napom!!! Tök fura és nem olyan jó érzés. A maximumot kapom, így fogok 40 ezret, családival 45-t kapni. Onnan (lehet ingyen telefonálni) felhívtam egy csomó címet a szaknévsorból, be is adtam a bíróságra jegyzőnek a papíromat (8 órából 7 óra gépelés), meg most voltam egy könyvelő irodába. Tök jó, úgy néz ki, összejön, 11-én kezdek, aztán meglátjuk. Mivel abszólut nincs benne gyakorlatom és nem tudom, hogy van e benne affinitásom, nagyon félek tőle. De tudja a nő és úgy egyeztünk meg, hogy próbálkozunk egymással, aztán majd meglátjuk (legalább gyakorlatot szerzek, közben meg keresgélhetek másfele is).

Emese volt ma már böliben. A szokásos reggeli hiszti és sírás árán, de ott már tök elvan. Alszik, eszik, ma voltak kint először az udvaron. Ott is tök el volt (motorozott). Bár azt néztem, tök kevés minden van ott kint, biztos tök unatkozik egy idő után.

Húsvét meg volt. Várunk locsolókat. De kevés jön. Apu, após, sógorom, férjem, Dávid, egy szomszéd kisfiú, aztán kész is. Délután elmentünk Csémre apósom anyukájához, akiről korábban írtam, hogy rák beteg. Elég letört és kicsit depis is a dédi, és hát addig megyünk, amíg lehet.

Én most nem sütöttem sütit, mert nem volt humorom hozzá, így készen vettem, de tök fini volt. Sonka az van nálunk is, meg tojásfestés is. Szombaton még mamámnál is ki kellett takarítanom és ott is tojást festeni, úgyhogy....

Remélem jól vagytok. Örülök, hogy Remka állandó "duma" partnerünk lett. Most van két babásunk akkor, kettő, aki nagyon akar (Hajni és én), és egy stagnáló (Lola).

Legyetek jók és puszi nektek, szerda fele jövök!

Örüljünk a jó időnek!

Puszi

Szilvia

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Remka! Én jelenleg gyes mellett dolgozom 4 órában. Így 12-től együtt vagyunk Somával, egész du. Cirmike (Szandra) ha jól tudom gyeden van, mert májusban lesz 2 a Roli. Gondolom utána ő is gyesen!? Majd ezt ő pontosítja.

Szilvi! Hát igen, szerintem is tök kevés játék van az udvaron. Majd ha jobb idő lesz, szoktak kisszéket+asztalt kivinni, azon rajzolhatnak, meg valami összeillesztős játékot láttam. Nektek is saját motort kellett bevinni gondolom, azzal tudnak játszani, meg homokozni? Olyan szegények a bölcsik! Szégyen gyalázat.
A fa csúszda olyan hülyén lett megcsinálva, hogy tök magas, nemigazán biztonságos egyedül a 2-3, de még a 4 éveseknek se! És a legjobb: még áll 2 db olyan félkör alakú fém mászóka, kb olyan 1,70-es magassággal!
Amúgy kapott a bölcsi ősszel (asszem 25. éves évfordulóra) a Bencsiktől 2-300.000-et + önkormányzattól is valamicskét. Nemtudom mire fordítják, de kinit játékokra nagy szükség lenne. De ezt olyan ciki megkérdezni! (Esetleg a vezetőnőtől, de azzal meg ritkán talizok én!)
Én még arra is gondoltam, hogy ha összehívnának egy szülői értekezletet és minden gyerek után befizetnénk 1000 Ft-ot (a csop-ba 19 vagyunk, Emeséébe is vagy 17-en) lehetne 2 olyan kis műanyag csúszdát (2 lépcsős, az egész térdig ér) venni, amin közvetlen felügyelet nélkül is csúszkálhatnának, vagy egy felfújhatós ugráló várat, az még olcsóbb.

Na ez csak olyan ötlet, nem tudom minek írtam le, csak úgy. Majd alkalomadtán felvetem a g.néniknek! Hátha!

Ennyi csajok!
Írjatok!

lola77
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy mindenki jól van Kép.

Szilvi, nem semmit dolgoztál ünnepek előtt. Nem csodálom, hogy nem volt kedved sütni Kép.

Mi befejeztük a házikón a vakolást, ma kitakarítottunk, meg vendégeket fogadtunk. Egy csomót beszélgettem a szomszéd kisfiúval. Olyan édes, és hihetetlen szövege van Kép. Mindent megkérdezett, miért padlón kell bemenni a házba, miért raktuk a földre azt a sok port, meg ilyenek Kép. Meg hogy ő egyedül is le tud menni a padlón, anya nem segíthet neki, csak én foghatom a kezét. Szóval nagyon cukorfalat volt KépKép. Remélem most az össze anyukahormonomat beindítottam KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni!
Kép Ez jó, ha ez kell az anyukahormonjaidnak, hogy beinduljanak, akkor rádküldjük az összes lurkót a "nyakadra" (Emesét, Rolit, Somát), jó? Kép

Ja, az a padló, az nem palló? Én így hallottam! Olyan hosszú deszkaszerű, nem? Na mindegy, azért megértettem!

Most főzök krumplifőzeléket+bélszínrolót. Remélem Soma is eszik belőle, ezt szereti. (Mostmár a bölcsiben is panaszkodnak, hogy nagyon rosszul eszik. Kép)
Tegnap fájlalta du. az egyik lábát és eléggé sírt.
Ma megkérdeztem, nem esett el tegnap kinnt az udvaron, úgyhogy nem tudom mi lehet. Azt mondta a g.néni, lehet hogy ráment v.mi fertőzés az ízületeire, vagy az influenza. Hát remélem, hogy csak inkább elaludta. Ma még nem mondta, hogy fáj, bár tegnap bekentem neki Fastum-géllel!

Hajni,Cirmike,Remka! Írjátok ám néha, hogy miket főztök!

Sziasztok!

lola77
 
 


Lola,
Én ma rakott kelt főztem.
Az nlc fórumon van egy jó topic: "Pofon egyszerű étkek" a neve. Onnan szoktam néha ötleteket venni.

Képzeljétek, Martinnak szeretnék csinálni egy weboldalt, és elővettem tegnap este egy mondókás könyvet, hogy kigyűjtsek egy-két jó mondókát, amit majd felteszek. Teljesen kiakadtam, hogy milyen mondókák voltak abban a könyvben.
Pl.:
Csigabiga gyere ki,
Ég a házad ideki,
Malom alá teszlek,
Ott meg összetörlek,
Onnan is kiveszlek,
A Tiszába löklek.

Kimentem én az erdőbe
Fát szedegetni,
Utánam jött apám, anyám
Bottal veregetni....

Éhes volt a róka,
Bebújt a tyúkolba,
Elkapták a frakkját,
Eltörték a lábát.

Vagy pl. a törökellenes mondókák, mint a Katalinka szállj el, vagy a gólya gólya gilice, ezeket biztos Ti is ismeritek.

Ezekre a könyvekre rá kéne irni, hogy 12 éven felülieknek, vagy hogy csak szülői felügyelettel olvasható, nem? Kép
remka
 
 


Lola, jöhetnek a gyerekek. Szívesen eltöltenék velük néhány órát Kép. Pont a legjobb korban vannak Kép.
Én holnap rakott krumplit főzök, színes tojásból Kép.

Remka, lehet hogy igazad van a felnőtt felügyelettel kapcsolatban Kép.

Ma tüzeskedtünk. Összeszedtem a tavaly kipermetezett gazokat, meg szemetet, és elégettük. Nagyon élveztük, még a kezdetek jutottak eszünkbe Kép.

Ja, Lola, megkérdeztem a páromat, azt mondja hogy mind a kettő jó, de jobb a palló Kép. De az a lényeg hogy megértetted Kép.

Azt meséltem nektek, hogy van már másik szembe szomszédunk is? Jól kezdik. A szomszéddal üzentek, hogy szeretnének beállni a telkünkre hétvégén valami traktorral. Amilyen aranyosak vagyunk természetesen megengedtük, de szerintem bunkóság, hogy nem ők kérdezték. A mulkor a kerítésnél beszélgettek és még annyi sem, hogy egy hellót odaböfögjenek. A másik szembe szomszéd, aki enyhén barna bőrű, az ember tipikusan rosszat gondol róla, első nap mikor egütt voltunk kint átjött és bemutatkozott, megnézte a házikót, elmondta mit akarnak a hol. Na akkor most mit gondoljon az ember?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hellóka!

Remka!
A mondókákról:
Mi is hasonlókon nőttünk fel (nem mindegyiket ismertem, vagy nem pont így...), és nem lettünk azért terroristák! Kép Persze ezeket a mondókákat én se mondogatom Somának, bölcsiben sem ezeket tanítgatják, szerencsére. Úgy emlékszem ezeket mi is nagyobb-óvodás korunkban ismertük meg. Akkor meg már talán el lehet magyarázni. A "Katalinka szállj el"-t pl. úgy hogy nagyon-nagyon régen a törökök uralkodtak nálunk, feldúltak minket, harcoltunk velük, ezért bíztatjuk a katicát, hogy gyorsan repüljön el innen. A rókásat is, mert megeszi a tyúkokat, amiből a mama szokta főzni a húslevest. Én valahogy így fogom.
Ez persze csak az én véleményem. 1 évesnek persze inkább ne mondjuk, sz.tem se!

Tényleg akartam már kérdezni, Martin pontosan mikor volt 1 éves? Tegyél majd be róla ide is képeket (mostanit), ha van rá lehetőséged!
Amúgy az én férjem E.gomban dolgozik a Suzuki gyárban, mindennap bejár busszal! Kép

Köszi a tippet, az nlc-n én is szoktam nézelődni!

Hajni!
Szomszédokról: Tudod, amúgy a "barna bőrűek" közvetlenebbek is. Lehet, hogy a szembe szomszédotok nem annyira az. Nem azért nem tőletek kért engedélyt, mert pont nem voltatok kint, mikor ők igen, így csak a szomszéddal tudtak üzenni? Ha már találkoztatok, akkor tényleg személyesen illet volna neki megkérdezni! Tudod: rossz szomszédság-török átok! Kép Amúgy ők is fiatalok?

lola77
 
 


Sziasztok,
Szerencsésen megjöttünk Olaszbo-ból. Firenze mellé mentünk ugye áruért.
24 óra alatt megjártuk kisteherautóval, én is vezettem, akartunk csavarogni Firenzében, de sehol nem tudtunk leparkolni az autóval, nem fértünk be a parkolóházakba, a belvárostól messze pedig nem akartunk megállni. Így egy órát kocsikáztunk és így néztünk várost. Különben már voltunk itt együtt is és én anyuékkal is.

Semmi gondom nem volt az úton. Most is jól vagyok. Már sikerült kipihenni a nem alvást is.

Én májud végéig gyeden vagyok, aztán táppénzre szeretnék menni (köteles visszavenni a cégem) és akkor újra járna minden előről (terhességi gyermekágyi segély majd újra gyed)

Homokozó, csúszda, mászóka, hinta: úgy tudom a bölik, ovik, játszóterek csak az eu szabványos biztonsági dolgokat vehetik meg ilyenből amik ugye drágábbak.

Remka, a pici Réka lesz vagy András. Inkább legyen Réka, már nagyon úgy gondolok rá.
Óriási a hasam most kezdem a 15. hetet. Rolival 20 hetesen volt ekkora.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Cirmike, örülök, hogy minden oké volt. Tegyél fel nekem hatalmas pocakos képet Kép. Úgy szeretném látni Kép.

Lola, még nem taliztunk velük, pedig voltunk egyszerre kint. Nem jöttek át bemutatkozni. Szeritnem mi voltunk ott előbb, úgyhogy nekik illenék. Bár nem tudom. Még hétvégéig átjöhetnek. Mi minden nap kint leszünk estig.

Képzeljétek, tegnap megdumiztuk a párommal, hogy ha hétvégén jó idő lesz, akkor kimegyünk szalonnát sütni. Fa van, a többit meg visszük Kép. Olyan jó lesz, már alig várom. Meghívjuk öcsikéméket is, meg ha akarnak jöhetnek a haverjai is.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ó, mindenem elszállt!

Na, előlröl!

Cirmike!
Sokan mondják, hogy a 2. terhességnél nagyobb a pocijuk. Hát igen, volt már bennt egy lakó, aki "belakta", kitágította. Ezért szoktak nagyobb súllyal is születni a 2.-ak. Több helyük van gyarapodni.

Én is voltam Firenzében, még oszt. kiránduláson.

Csúszdákról: az a baj, hogy semmilyet se vesz a bölcsi! De akkor amik nem szabványok, miért nem szerelik le. Hallottam, hogy valameddig a köztéri játszótéri vas mászókákat, hintákat is le kell az önkorm-nak szereltetni.

Tényleg, Cirmike ígértél magadról képet. Kérünk egyre növekvő pocisakat is!

Hajni, remélem még javul a szomszédi viszony, igazad van, hogy nekik kellene közeledni. :9

lola77
 
 


Sziasztok csajok!

Jól vagytok? Látom azért ment az írás.

Kaja: nálunk ma édes-savanyú csirkemell volt, rízzsel, holnap rántott csirkecomb, franciasali, krumpli.

Megvagyunk, Emese mindennap volt böliben. Ági nénit változatlanul nem szereti, mert túl "kiabálós". Úgyhogy most már tuti, hogy a Kodály oviba viszem, mert ismerem a két óvónénit, akik kiscsopisok lesznek és ők nagyon kedvesek. Emesének az óvónénik számítanak, nem a gyerekek, játékok.

Éva: jó ötlet ez az 1000 forint, de szerintem kevesen fognak rá áldozni. Kevés a normális szülő. Szerintem a mi csopink meg főleg azért nem fog adni (rajtam kívűl), mert a mi gyerekeink még kb. három hónapot járnak oda és kész. Szerintem sokan így lesznek vele.

Láttam ma a sógornődet. Azért már nő a pocija. Tök ari volt a Hanna teljesen Adidas cuccokban. Szerintem tuti fia lesz.

Hajni: látod, mennyi az előítélet a "barnákkal" kapcsolatban, pedig én is ismerek kedveset. Szerintem ne engedd meg a traktor berakást, amíg magától nem kérdezi meg. Nagyon tapló!!!

Remka: igen, jó lenne látni a Martinról fotót. A többi kiskölyköt személyesen is ismerem, jó lenne a tiedet legalább így látni. Még nem derült ki a pocaklakó neme?

Cirmike: tök jó, hogy jól vagy. Iszonyat laza vagy... Én biztos sokkal betojósabb lennék. Neked meg szerintem tuti lányod lesz...

Képzeljétek, hétfőn (húsvét) apósomék közvetlen felső szomszédja ("barna") még volt locsolni, aztán utána már csak azt látták apósomék, hogy jött a mentő és utána a hullaszállító. Meghalt. Még nem tudni mitől, bár nem volt fiatal (75) és eléggé ivott. De tudjátok mi a durva? Másnap, a mi közvetlen felső szomszédunk (szintén férfi, 80 körüli), elvitték mentővel este, most találkoztam a feleségével, feketében, kisírt szemmel és mondta, hogy meghalt a férje.... Tök durva véletlen nem????!

Szegény öreg. Eléggé nagyot hallt, pont múlt héten mentem fel hozzájuk az ajtót verni este 10-kor, mert üvöltette a tévét. Még a csengőt sem hallotta a tévétől. Szegény....

Munka sajnos még nincs. A könyvelő munka ugrott. A nő felhívott, hogy tök sok ügyfél elment tőlük és most nincs anyagi kapacitása új emberre. Kép

Ki vagyok.... úgy szeretnék dolgozni már.

Puszi csajok, vasárnap jövök!

Szilvia

emeseanyu
 
 


Szióka!

Szilvi, elhiszem, hogy hiányzik már a munka! Minden téren (elfoglaltság, pénz)! Kitartás! Minden multihoz add be az önéletrajzodat, szerintem (Grabofloor, FCI, Grundfos, új autóüveggyár).
Hajni, ez neked is ötlet: az új japán autóüveg-gyár elérhetőségét a Polg. Hiv-ban, a Gazdaságfejlesztő Szervezeten keresztül próbáljátok megtudakolni!

Szilvi! A bölcsis 1000-est nem is gondoltam volna a Ti csopitokra, de a miénkben is vagyunk 20-an (ebből legalább fele még marad 1 évet)! És aug-szept-től jönnek még majd 20-an mindkét csoportba!
Igen a Hanna azt az Adidas-melegítőt anyutól kapta karira!
Mi is mondjuk neki (sógornőmnek), hogy bizti fia lesz, ilyenkor kicsit kiakad, hogy azért ez ne legyen elvárás! Tart tőle, hogy mi lesz ha mégsem fiú, hanem mégegy lány!

Tegnap+ma délben nem aludt Soma, 2,5 órát feküdtem vele, de mire elaludtunk volna, mindig volt valami zavaró, utána már nem tudott elaludni!
Ma fájt is a fejem, kegyetlenül, kénytelen voltam gyógyszert bevenni. Mostmár jobb.
Este megyek a barátnőm 30. szülinapjára, házibuliba, remélem jó lesz.

Hajni, biztos jó sokat tudtok mostmár dolgozni, úgyhogy ilyen jó időt, napsütést kívánok nektek! Ja meg jó szalonnasütést! (Én csak a pirított kenyeret szeretem, csináltatok azt is?)

Holnap jövök én is v.mikor!
HElló

lola77
 
 


Helló!

Szalonnasütés mégiscsak itthon lesz, ugyanis anyuék elmentek egy hétre tavaszolni, és öcsikém két napos bulit szervezett. Nem tudom hogy hogy fogjuk bírni, lehet hogy már kicsit öreg vagyok én már ehhez, majd meglátjuk Kép.
Különben eszembe jutottatok a szalonnasütésről. Egyszer össze lehetne hozni egy batyus sütögetést a telken KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Tettem fel néhány képet a kertemből a Babát szeretnék topikba, bocsi, hogy ide nem, de ha kíváncsiak vagytok rá, ott megnézhetitek Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hajni!

Jó ötlet a batyus sütés, én benne vagyok!
Bírtátok este a bulit? Még ma is lesz ezek szerint!
Megkuksiztam a képeket! Én nem nagyon értek a fákhoz, bokrokhoz, hogy mi-mi! A rózsádat meg nem ismertem volna, a fákat igen, ezeket mikor ültettétek (meggy, dió)?
A csigalépcső mögött ablak van, onnan szűrődik a fény? És a nappaliban van? Én még élőben nem is láttam házban csigalépcsőt! Gondolom ez foglalja el a legkisebb helyet, nem? Vagy más miatt akartátok? Majd a gyerkőcöknél vigyázzatok vele, gondolom lesz korlát! Meg gondolom nem lesz olyan csúszós a felülete? Milyen anyagból van? Bocs ha ennyi kérdezek, de tényleg nehezen képzelem el! Biztos tök jól fog kinézni!

Szilvi, nem jössz, azt mondtad ma is jössz? Vagy most nem ebédre mentek anyudékhoz? Most alszanak a fiúk, du. mi megyünk Bajra, sógort köszönteni (szülinap). Azért csak összefutunk.

Cirmike, Ti is biztos a szabadba vagytok, olyan jó ez a napsütés! Roli is igényli gondolom!

Sziasztok!

lola77
 
 


Sziasztok csajok!

De, ebédre jöttünk, de még nem volt kedvem gépezni. Nem miattatok, de olyan kedvetlen vagyok egész nap.

Tegnap Sanyi Egerbe ment Rallyre, este tízig odavolt. Mi kettesben elmentünk délután a bánhidai játszóra. Emese nagyon élvezte. Régebben voltunk már ott, de akkor még jóval kisebb volt. Most meg haverkodott, csúszdázott, hintázott. Ma délelőtt is elmentünk apával, utána jöttünk anyuékhoz.

Cirmike otthon van, de most indulnak épp a húgomék hozzájuk vendégeskedni. Gondolom, ezért nem ír most.

Anyu most levitte Emesét hintázni. Nem nagyon akart menni. Mostanában olyan anyás. Nem tudom, mi válthatta ki belőle, de szinte egy lépést nem hajlandó nélkülem tenni. Sír, hogy csak engem akar, most is sírás árán ment le, meg vagy húszszor megkérdezte, hogy ugye visszahozol anyukámhoz? Biztos a böli miatt van. Annyira hosszú ilyen kisgyerekeknek egész nap a családjuk nélkül.... Ezen úgy ki tudok akadni... mármint ezen a hülye rendszeren.

Ebéd: rántott hús és velő volt és karfiolleves. Holnap én krumplis tésztát csinálok.

Hajni: megnézem a fotókat, ígérem.

Köszi Éva a tippeket, majd utána nézek. Grundfosba régebben beadtam, de ott akkor nem volt, viszont ott dolgozik büfében a Dávid anyja és nem nagyon akarok vele egy helyen dolgozni.

Most adom be több könyvelőirodába is. Tényleg Éva, azt akartam tőled kérdezni, hogy mivel tudod, nekem nincs könyvelési gyakorlatom (mivel informatikusként dolgoztam), valahogy kéne gyakorlat. Gondoltam, munkanélküli mellett, tehát nem bejelentve egy minimális pénzért 6 órában dolgoznék. Legalább gyakorlatot szereznék és könnyebb lenne utána más helyre menni, vagy ha bejövünk egymásnak, egy idő után ott véglegesíteni. Ilyen feltételekkel utána néznél, hogy nálatok nincs e ilyen lehetőség. Voltam egy ilyen helyen, ott 6 órára adtak volna tisztán 50 ezret, nem bejelentve, csak hát ott most nincs felvétel. Ha tudtok valamit, szóljatok, köszike!!!

Na puszi csajok, lassan megyünk és még önéletrajzokat gyártok!

Szilvia

emeseanyu
 
 


Ja, batyus buli nekem is bejön. Mehetünk....

emeseanyu
 
 


De örülök, hogy bejön nektek a sütögetés. Megbeszéljük, hogy mikor és már aprítjuk is a fát Kép.

Lola, megpróbálok mindenre válaszolni Kép.

A buli szerencsére úgy 10-ig tartott és végül nem aludt itt senki. Ma csak kisebb összejövetel volt, úgyhogy megúsztuk Kép.
A diófa eredetileg ott volt a telken, valószínüleg egy eldobott dióbol nőtte ki magát. Fogalmunk nincs mennyi idős lehet, de azt mondják az öregek hogy lassan teremni fog. Bár tavaly egy kicsit beteg volt szegény. Jellemző, mikor elkezdesz valamivel foglalkozni, az vagy tönkremegy vagy megbetegszik KépKép. A meggyfát meg tavaly tavasszal kaptuk a hátsó szomszédtól. Féltünk hogy nem ered meg, de most gyönyörű Kép.

A csigalépcső szemben van a bejárattal, inkább az étkezőben mint a nappaliban. Mögötte zöld üvegtégla lesz, most csak fólia van a lőrések előtt. Szóval nem lesz ennyire vakítóan világos. Először normál lépcsőt terveztünk, de tényleg nagyon sok helyet elfoglalt, ezért csináltuk a "kidudlit", ezzel kiraktuk a lépcsőt a házból, mivel az kerek ezért csak a csigalépcső jöhetett számításba. A lépcső szerkezete vasból van, és fa lapok lesznek a fokok. Majd meglátjuk mennyire csúszik és lehet hogy lesz rajta szőnyeg. Természetesen lesz korlát, anélkül meg sem kapnánk a lakhatásit, meg elég veszélyes is lenne közlekedni rajta.

Majd ha jöttök megnézitek Kép. Különben a profilomban lévő címeken meg tudod nézni a "kidudlit", hogy hogy is van az az üvegtégla. Kép

Tudod, hogy a házról bármikor bármilyen mennyiségben imádok írni Kép, ne kérj már bocsánatot mindig Kép.

Szilvi, nem azért mondtam, csak ha érdekel akkor nézd meg, nem sértődöm ám meg ha nincs időd Kép.
Nagyon vigyázz a könyvelő irodákkal, nekem sikerült pórul járnom vele, és többektől is hallottam, hogy nem jött be a bejelentős dolog. Szóval figyelj oda.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nem is írtam nektek, nálunk a heti menü: rántott velő, zuza pörkölt, körömpörkölt, babgulyás, grillcsirke meg egyet elfelejtettem. Az öcsikém írta össze a menüt. Ő megy megvenni a husikat. Kíváncsi vagyok Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hú, de sokat írtatok. Én egy kicsit passzív voltam a hétvégén, de most bepótolom. Nagyon örülök, hogy befogadtatok a topikotokba, jól érzem itt magam. Kép

Lola,
Én is dolgoztam a Suzukiban, de csak fél évet. Annyi elég is volt belőle. Lehet, hogy látásból ismerem a férjed. Hol dolgozik, az irodában, vagy az üzemben?
Martin márciusban volt egy éves.

Kértétek, hogy cseréljem ki a profilomban a képet egy frissebbre. Ez a kép most hétvégén készült.
A babaneten amúgy van egy albumunk Jumpy1 és Jumpy2 név alatt, abban sok kép van rólunk.
Ti nem csináltatok albumot? Én is örülnék, ha több képet láthatnék Rólatok.

Cirmike,
Az én pocakom is sokkal nagyobb, mint Martinnal volt ennyi idősen. Jó Nektek, hogy már tudjátok, hogy milyen nevet adtok a picinek. Amúgy én is Réka vagyok. Kép

Hajni,
Ti mióta próbálkoztok a babával? Vagy még csak most fogjátok elkezdeni?
Lehet, hogy béna vagyok, de nem találom a babát szeretnék topikot, ahová feltetted a képeket.
Beírtam a keresőbe, de nem adja ki. Melyik főcím alatt van?
remka
 
 


Remka, Fogamzás, várandóság, szülés azon belül fogamzás, azon belül van. Remélem érthető voltam Kép. Mi 2003. júliusától próbálkozunk a babával, bár igazából úgy október ótá áltunk rá.

Nekem is van albumom Házunk a címe. Nem sok minden van benne.
Különben nem vagy béna, elfelejtettelek, a többiek meg már utánnam néztek és tudták miről beszélek Kép.
Nagyon cuki a kép, vagyis a baba a képen KépKép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, meg a profilomban van két honlap cím is, ott is vannak képek.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Vkhajni,
Nagyon klassz lesz a házatok. Mikorra tervezitek a költözést?
Ugye még csak természetes úton próbálkoztatok?
Szerintem a baba csak meg akarja várni, hogy kész legyen a ház, és hogy már a szép új szobába költözhessen be. Kép
remka
 
 


Remélem, hogy igazad lesz. Még csak a saját tudományunkra hagyatkozunk baba ügyben Kép.
A költözést idén nyárra tervezzük. Legkésőbb kora ősszel.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szióka!

Remka!
Megnéztem a képeiteket, nagyon édi kis vasgyúró a Martin! Gondolom jó húsban van! Arca inkább apukájára hasonlít, de a szeme az szép sötét neki is!
Terhesen nekem is ilyen hegyes-fiús hasam volt. Hátulról nem látszódós típus. Még a hideg is kirázott az első pillanatos, meg a hazameneteles képedről. Ha ilyet látok, mindig nosztalgiázok! Kép
A férjem a festő üzemben csop.vez, de volt már több helyen az üzemben!

Hajni, a kidudlis képet már láttam az albumodban, de valahogy mégsem tudom elképzelni.
A sütögetésre nézzünk ki egy 7végét, vagy péntek du.-t. Még Cirmike nem jelzett, hogy benne van-e.

Sok lesz a húsétel nálatok a héten, amit kihagytál biztos valami tésztaféle volt! Kép Ne etesd őket ennyire, mert elhíznak!
(A rántott velőt imádom, ezer éve nem ettem, de tudom, hogy felviszi a koleszterinszintet! Kép)

Ja, Remka nekünk van 2 albumunk: SOMAMANO: Életem pillanatai; SOMAMANO: 2. szülinap!

Helló

lola77
 
 


Lola, tuti nem tészta, öcsi írta a menüt, úgyhogy csak hús lehet Kép. Kiélvezi, hogy anyuék nincsenek itthon, mert mi általában nem eszünk húst hétközben. Most meg mindent ami belefér. Nem győzünk majd rosszul lenni Kép. Én is hétvégére gondoltam, akkor mindenki ráér. A gyerekek meg el tudnak játszani együtt kint. Mi meg felnőttek dumizunk, vagyis én inkább a gyerek táborhoz fogok csatlakozni szerintem, ahogy ismerem magam Kép. Ha meglátok egy picit nem érdekelnek a felnőttek KépKép. Kicsit kezdek meghülyülni szerintem KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Bocsi Lányok, hogy csak most jelentkezem...
Iszonyat jó hétvégénk volt!
Voltunk a győri barátainknál a tényői telkükön ahol egy parasztházat vettek meg. Barátnőm is várandós 24 hetes. Egész nap kint voltunk, grilleztünk, Roli nem akart elaludni, hiába tettük le a hordozható ágyába, amiben mindenhol elalszik...

Este hazafelé jövet aludt egy kicsit, éjszakára átvittük a dédihez, mert mi egy szülinapra mentünk Tatára. A Grillben voltunk, szuper élőzene volt, táncoltunk végig.
Vasárnap délelőtt András pakolt a kertben, én takarítottam mostam. Aztán mentünk Roliért.
Délután jöttek a Szilvi húgáék, csomó képet hozott az utazásairól. Kép

Mától kertrendezés van. Jött egy autó ami hozta a kukáskonténert. Elásta magát a homokos talajunkban, 2 óráig ásták ki. Azóta apósék bontják már a régi tároló épületet, már megtelet a konténer. A héten hozzák a kerítéselemeket, aztán majd a jövő héten építik. Utána jöhet a dózer tereprendezni...
A gyerkőcöt nem lehet berángatni, csupa veszélyes dologgal játszik!
Közben ebédet is főztem. Jól esik most ülni, mert már kezdett fájni a hasam.

Sajnos nem tudok képet feltenni, mert nincs dig.gépünk csinálni. Majd ha egyszer anyutól kölcsönkérem...

Szalonnasütés elviekben ok részünkről is, a gyakorlatban majd meglátjuk, mert eléggé zsúfolt András, hétvége mindig családlátogatunk. (tudjátok milyen nagy)
Most anyuéknak megyünk hétvégén a balatoni házhoz segíteni. De azért remélem majd csak összehozzuk. Szívesen mennék veletek játszóterekre is (mármint Somával és Emesével), átugrom kocsival bárhova ha ok.

Szerdán délután megyek majd a dokimhoz. Délelőtt meg babaklubba szeretnénk menni a volt kolléganőmmel és babájával.

Most pihenni megyek, mert mindjárt ébred Roli.
Puszó neketek
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: