Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Ilyesmit néztünk. Hinta zenélő műszerfallal, babakocsi, gyermekautó.

Kép

Kép
rikka_3
 
 


Sziasztok!

Látom, zajlik a nagy játék vásárlás. :D

9 napot kórházban töltöttem, ma engedtek haza és szigorúan feküdnöm kell a továbbiakban. A jó hír, hogy így volt alkalmam kitapasztalni melyik orvos milyen, ha nem kap zsebpénzt, így objektívebben megítélhettem, ki a legszimpibb. :lol: :wink:

Üdv mindenkinek, puszi a babáknak! :D

Kép
janu
 
 


:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.25 23:49-kor.
Vendég
 

 
 

sziasztok,

itt vagyok én a munka hőse!!!!!!!!!!Nem erőltettem magam azért meg a melóba és mindig kilépek valamiért a városba tehát hamar eltelik a délután 4óra!karácsonyi vacsikat szervezek,mikulás napokat a gyerekeknek és a klienseiknek meg ilyesmi előadásokat!lényeg, hogy eddig ok minden!!!!!!!!!!!!!!

holnaptól 20% a skálába az összes gyerek cuccra!Megyek plédeket venni,kifogokat,meg frottír harisnyákat a kereszt gyereknek venni mikulásra!
az adidasba meg 50%-ba van minden!!!!!!!!!!Csal szóltam, ha valakit érdekelne!

Tegnap voltunk Doki bácsihoz,minden a legnagyobb rendben van már 1295g-ok vagyunk és nagyon hosszúk.(hogy lesznek jók az 56-os rucik amik nagyon nagyon szépek????????)
Viki,

mi Petránk is hétalvó lustaság!voltunk szülés előkészítő tanfolyamon mondták a többiek, hogy mindenkinek nagyon mocorog és éjszaka is,mi mondtuk, hogy nekünk alszik egész nap és éjszaka is!


Szép estét!!!!!!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.25 23:50-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:03-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:04-kor.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:48-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!!!!


Emlékeztek még rám??? :cry: :oops: :lol:

Még csak most tudták bekötni a netet azért nem jöttem illlyen sokáig :cry: De látom a fórum nagyon aktív.

Le vagyok maradva mindenről:( de látom a babák szépek!!

Most mennem kell Annámhoz.

Majd jövök még
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:04-kor.
Vendég
 


:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.25 23:51-kor.
Vendég
 


Sziasztok

Köszi a tanácsokat!Mindenképp megnézzük még bababoltban is, csak az újságben apu is rögtön kiszúrta és most nem igazán volt időnk rohangálni, de a stabilitását mindenképp le akarjuk tesztelni.

Bejcsi biztos, hogy jó ötlet még dolgozni?Bírod még?
Én is a 30. hétig tanítottam és sztem ezért is született meg a 37. héten tökmag.

Janu miért voltál kórházban ha meg szabad kérdezni?
Vigyázz magatokra és pihenj nagyon sokat!

Kriszti, most nézegettem meg, hogy miket rendeltél, tényleg szuper dolgok.Biztos fog a gyerkőcöknek tetszeni :)

Kellemes napot mindenkinek!

Kép

Kép
rikka_3
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:04-kor.
Vendég
 


Sziasztok,

nem szociális gondozó vagyok!!!!!!!!!(szoc munkás)Vezető vagyok egy alapítványnál de én nem érintkezem a klienseinkkel én csak koordinálom a munkatársaimat!

Vigyázzunk magunkra,ez a két hónap okt,nov pihikéztünk eleget tehát még jól is esik!de amúgy 3 óra után igyekszem lelépni általában!!!!!!!!!!!!


szép napot!!!!!!!!!!

Janu írj, hogy mi volt és miért?????????

Kép
bejcsi28
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:49-kor.
20150601134430
 
 


sziasztok .órák óta próbálok képet tölteni telefonról csináltatok már ilyet.
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti!
Borinak én is boldog névnapot kívánok!
Tényleg nagyon klasszak a játékok, lesz öröm, gondolom. Ugrálós labdánk, csacsink nekünk is van, Csenge nagyon szereti.

Viki!
Az Emberkében (azt hiszem) jövő héten lesz törzsvásárlói hétvége. Nem kaptál róla értesítést? Vagy sürgősek voltak a bodyk? Mondjuk én még soha nem voltam, hogy milyen egy ilyen hétvége, de gondolom, van valami akció a törzsvásárlói kedvezményen felül.

Sensi!
De jó hallani Rólad! Én is szoktalak ám iwiw-en kukkolni Benneteket. :) Milyen ott a messzeségben? Megszoktátok már? Anna?

Janu!
Mi történt?
A lényeg mindenesetre, hogy minden OK. Ezt a fekvés dolgot nem irigylem, de mindent a babáért.
Én is kíváncsi lennék, hogy ki mellett döntöttél, már ha nem titok, és megosztod velünk.

Rikka!
Nekünk is van ilyenünk, ami a képen van. A hinta részt soha nem használtuk, valahogy nem került rá sor. A fenti részt az elején igen, szerencsére nem volt baleset soha, nem borult fel. A miénknek az elejét a kormányra lehetett rápattintani, ha jól emlékszem, és ez megtartotta.
De tényleg nézd meg, hogy mennyire stabil, mielőtt megveszed, nehogy baj legyen belőle!

Bejcsi!
Gondolom, azért így ünnepek környékén egyébként sincs nagy hajtás nálatok sem. Meg ha tényleg tudsz lazítani közben, akkor még jól is jön, hogy egy kicsit kimozdulsz. Szülés után úgyis ülsz eleget otthon.

Ibolya!
Szerintem is használd ki a "védőnő házhoz megy" szolgáltatást! Mi is ezt csináljuk, illetve felhívom telefonon, ha valami bajom van, és megbeszéljük. A gyerekorvosnak is inkább fizetek, csak ne szedjünk össze semmit.

Nem is írtam még, hogy a kórház hogy megjáratott minket. Zselyke zárójelentésére ráírták, hogy a nyelve lenövése miatt 4 hetes korában vigyük el kontrollra a gégészetre. El is vittük, persze 1000 beteg ember, sorbanállás kartonozóban, várakozás a rendelő előtt. Bemegyünk, erre a doki:
- Azt akarja anyuka, hogy már ilyen kis korában bántsam a gyerekét?
- Én nem azért jöttem, hogy bántsa. :) Kontrollra.
- Milyen kontrollra?
- Felmetszették a nyelvét 3 napos korában, és a záróra ráírták, hogy jöjjek.
- Mit kell ezen kontrollálni? Ezzel semmi teendő sincs.

(Az asszisztens még azt is megkérdezte, hogy mit írjon akkor most a papírra...)

Hát, egy kicsit kiakadtam... Feleslegesen szaladgáltatnak egy nem túl kellemes helyre egy csecsemővel. Mindegy, túl vagyunk rajta, szerencsére nem szedtünk össze semmit.

Még egy kérdésem van, aztán megyek, mert kezd nyögni a kisebbik, és ez az ébredezés jele.
Szoptatás mellett mit, hogyan lehet tornázni? Van valami spec dolog, ami nagyon hatékony? Van rajtam 8 kg, amit jó lenne eltüntetni, de fogyózni nem akarok a tejcsi miatt.

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!


Na megpróbálok írni feltéve ha Anna is úgy gondolja.....délelőtt voltunk védőnőnél és hazafelé elaludt úgyhogy most alvás helyett itt rohangál csapkodja a gépet.

Szóval....már egészen ide szoktunk olyan mintha mindig itt laktunk volna. Bár az elején voltak rosszabb napok mindig jött v.mi kicsit több dolgot kellett csinálni a házon mint amire számítottunk, és anyagilag kicsit lenullázódtunk. Azért lassacskán remélem sikerül helyre rázódnunk.
Anna első naptól kezdve jól érezte magát a panel bezártsága után élvezi a szabadságot meg a nagy házat. Folyton keresnem kell, hogy most épp hol rosszalkodik.......???? :roll: Kicsit el is romlott:)) nagyon eleven lett és borzasztó hisztis amit néha már nem is tudok kezelni egyszerűen csak ráhagyom és megunja csak túl leszünk ezen a hisztis koron.

Látom ajándékozás is porondon volt. Én is tanácstalan vagyok Annának ajándék ügyben:( Valami olyat szeretnék ami hosszú időre leköti... :lol: :lol: :lol: vagy olyat még nem találtak ki??? :roll:

Viki!
Hogy vagytok milyen gyerek a kis Lackó???
Olyan furcsa nekem hogy már ekkora mikor eljöttünk még pocaklackó volt.

Kriszti!
Orsi is már 7 hónapos????


Na ennyit engedett Anna mert már a hálónkból kipakolta a szekrényem :roll:
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:49-kor.
20150601134430
 
 


:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.25 23:53-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Mi is vagyunk, csak mozgalmasak a napok. A könyvtárban voltunk ma zenebölcsiben - jött a Mikulás is :) Bár Emmát a csörgő jobban érdekelte.
Ajándék terén előbb bevárom, hogy a családban ki mire csap le, aztán jövünk mi.
Jó készülődést mindenkinek!

Kép
pla-kat
 
 


sziasztok!

Kriszti: Borinak én is sok boldog névnapot kívánok!!

Janu: jobban vagy? Mit mondtak miért kell feküdni? Elárulod ki a választott dokid?

Ajándék ügyben már én is intézkedtem: FP daloló mesekönyvet és tanuló csiga-bigát rendeltem :D

Tegnap megműtötték a lábamat, pedikűrös már kevés volt hozzá. Most nem tudok cipőt húzni, anyukám viszi le napközben Andrist sétálni. Egy hét múlva lesz varratszedés, addig szobafogságra vagyok ítélve. Igyekszem majd sűrűbben jönni.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:05-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:05-kor.
Vendég
 


Boldog Mikut!

Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Minden ünnepeltet köszöntünk így utólag is!
Sajnos korábban nem tudtam jönni,az elmúlt napokban kijutott a "jóból". A keresztfiam Kawasaki sindrómával bekerült a kórházba, mivel ők még Mszalkán laknak félig és onnan átküldték mentővel ide, mi voltunk a háttérbázis. Ennyi előnye van annak, ha az ember a kórház közelében lakik. Ráadásul én elkaptam a hét elején vmi kórságot, elég magas lázam volt, úgyhogy nem voltam gép mellett. De szerencsére már őt hazaengedték és én is jól vagyok.
Kriszti nagyon egyre jár az agyunk, mi is gombát rendeltünk a csajosnak. De valószínűleg a csomagolás és a doboz lesz a favorit nálunk is, ill. az ásványvizes palack.
Kép Engem a szalag jobban érdekel, mint a csomag!
KépMinek ide játék!
További szép hétvégét és kellemes Mikulás csomag bontást!
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:06-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Kriszti, Mesi már 6 hónapos korától ül, nálunk a kúszás nem megy. Ülésből előre dől, majd hasal és közben ordít. Fél percenként ültetem vissza, amit tegnap is a kajánk bánt, sikeresen odaégettem. :? Már alig várom, hogy kússzon.
Ki mit főz karácsonykor? Szeretnék újítani, de tavaly amit a netről szedtem le nem vállt be, inkább a kipróbáltakban bízom és persze,ami elkészíthető a picuri mellett.
Újdonság, hogy Mese elkezdett enni, de csak a darabosabbat, a pépes kajákat (kivéve az esti tejpépet) nem szereti.
További szép napot!
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:50-kor.
20150601134430
 
 


sziasztok!

előbújtam :D

Hát ne tudjátok meg mit össze szenvedek a lábammal. Nem gondoltam, hogy ez ilyen fájdalmas és macerás lesz. Ma megyek kötözésre, csütörtökön varratszedésre. Nagyon rossz ez a szobafogság, nem tudok menni sehová :( :mrgreen:

Mikulás: Andris egy órán keresztül rázta a mikulás zacskót, nagyon tetszett neki, hogy ki tudja belőle rázni a csokikat. Kapott egy csokimikulást is amiben cukorkák csörögnek, (anya meg apa majd jóízűen megeszegeti :D ) ez volt a fő favorit, mellékelek is egy képet róla.

Mesike nagyon aranyos :D

Nekem Andris elég lusta, nem nagyon akar forgolódni, inkább az ülés tetszik neki, egyedül már elül pár másodpercig, aztán előre vagy oldalra dől. Kitámasztva sikongat örömében.

és íme két kép:
Kép

Kép

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:07-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:50-kor.
20150601134430
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:50-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Én is előbújtam, bár most nem nagyon van netem, ugyanis újítják a házsoron a rendelőt és ha lekapcsolják a biztosítékot a netünk megszűnik létezni, ráadásul pont a költözés kellős közepén vagyunk.
A mikulás nagyon jól telt, a nagylegénynek egy zenélő mikulást hozott a télapó, amit nagyon szeret, de engem néha az őrületbe kerget vele.A nagylánynak pedig kihallgatta, hogy Barátok közt könyvet szerene.:-)
A forgás nekünk is nagyon jól megy, most próbálunk négykézlábra állni, eddig csak hason csúsztunk mindenhová.Az üléssel kapcsolatban, szerencsére az is megy amíg meg nem unja és hasra nem vágja magát.
Most megyek, ha lesz egy kis időm visszaolvaslak benneteket és hozzászólok máshoz is ígérem
Mindenkinek kellemes napot!

Kép

Kép
rikka_3
 
 


Sziasztok,

holnap újra szülésfelkészítő tanfolyam,megnézzük a szülőszobákat!húúúúúúúúúú nagyon várom már!!!!!
Este 6 kor pedig VÉGRE 4D uh amit még jobban várunk.Nem is tudom, hogy fogunk tudni aludni az éjszaka az izgalomtól!!!!!!!!!


jó estétét Mindenkinek!

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, csak még mindig nehezen jutok gépközelbe úgy, hogy tudjak írni is. Zugolvasó lettem... :oops: :lol:

Lányok jól vannak, Csenge élvezte a Mikulást. Csütörtökön volt az apja cégénél buli a gyerkőcöknek (is), tetszett neki. Amikor hazajött, azzal nyitott, hogy: Anya, majdnem betojtam a Mikulástól. :lol: Itthon is volt csomag (két pár csizmája van, mindkettőt kirakta az ablakba, és persze Zselykéjét is ki kellett tenni), állatos süti/gyurma kiszúró, kártya, rucik. Nálunk még hétvégén is Mikulás lesz, mert anyukámék most jönnek, csomagokkal felpakolva (tesóim, unokatesók is küldenek). Jól fog jönni az a torna, ha nem akarom a gyerekkel megetetni az összes édességet. :roll:

Zselyke is jól van, már 5590 gr volt csütörtökön. Jövő héten oltás, kötelező+rota I. Már nagyon ügyesen kinyomja magát hason, és mosolyog, gagyog folyamatosan, amikor jó kedve van. Olvasom itt, hogy forognak, ülnek, kúsznak a gyerkőcök, és már úgy várom én is, hogy legalább mikor kezd el játszani. Olyan kis tudományosak tudnak lenni, amikor elmélyülten matatnak valamivel. :)

Kriszti, nem semmi a kiscsaj ezekkel a katonai repülőkkel! Lassan kiképző bázis lesz nálatok, ha Orsi meg úgy kúszik, mint egy katona. :lol:

Viki, Lackó milyen vigyori! Mindig rácsodálkozom, hogy nektek csak ilyen képetek van.

Buci, kitartást! Nem irigyellek. :cry: Mikor tudsz majd cipőt húzni?

Zsuzsa, karácsonyi kaja tippet én nem tudok adni sajnos, nálunk anyósom fog főzni nekünk is. Gondolom, a szokásos lesz nálunk is. Szerintem ha kaja szinten nem jött be az újítás tavaly, akkor maradj a hagyományos ételeknél, és inkább sütiből készíts valami olyat, amit nem szoktál. A sütivel szerintem kevésbé lehet melléfogni.
Csenge is imádta a műanyag palackokat, meg minden textiljátékon a címke volt a legérdekesebb dolog. :)

Rikka, nálunk is lapul a szekrényben 2 zenélő miku, meg most is kapnak a csajok még egyet hétvégén. Most elő sem vettem a régieket, mert engem is ki lehet üldözni vele a világból, állandóan szólt tavaly is. Én már azt csináltam kínomban, hogy leragasztottam a hangszóró részét, hogy kevésbé legyen hangos. :oops:

Bejcsi, majd mesélj a 4d-ről!

Janu? Minden OK?

Sensi?
Többiek?

Képek a végére:
Kép
Kép
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:51-kor.
20150601134430
 
 


:))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:07-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:07-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:08-kor.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:51-kor.
20150601134430
 
 


sziasztok,

voltunk a tanfolyamon húú nagyon izgi dolgokat láttunk és hallottunk megnéztünk mindent háááát!láttunk sok sok pici babát is!

igen apás szülés lesz!

Én sok vadast szoktam készíteni,nagyon imádjuk!megcsinálom a húsit hagymán,mint egy pörit só,bors,paprika amikor már majdnem kész belenyomok egy fél tubus mustárt és majoránát jó sokat amikor majdnem kész hozzáadok gombát és utána a tejföl egy kis lisztel és nokedlivel!Ha nem szereti vki a gombát zöldborsó helyette!nagyon tuti és isteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6ra megyünk még írok!

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok! Én is csak lopva olvasom az írásokat... :oops: ma kitettetek magatokért. :D

De aranyosak a gyerekek! :lol:

Nálunk is járt a Mikulás, pihenőszéket hozott Petinek. A csokimikulás persze tetszetős volt, szétnyomorgatta amennyire csak lehetett. :lol:

Kép

apa ujja nagyon finom :D
Kép

nahát de jó itt ülni...
Kép

Viki, de hogy illeszted be ezeket a smileykat? Megoszthatnád tudásodat velünk is... :lol:

Találtam egy halom karácsonyi sütireceptet, bulis torták, bögrés sütik, meg egyebek. Ha érdekel valakit belinkelem.
csipisz
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 18:09-kor.
Vendég
 


:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.25 23:55-kor.
Vendég
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:52-kor.
20150601134430
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:53-kor.
20150601134430
 
 


sziasztok!

Itt a link, jó keresgetést. Amúgy elég sok minden van ezen az oldalon:

http://karacsony.centrumnet.hu/karacson ... ek/&c=list

Viki, de a szöveg után beillesztett szmájli érdekel, mint a "képet" smiley... image-ként teszed fel?
csipisz
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:53-kor.
20150601134430
 
 


sziasztok,

igen én is kérdeztem a gátvédelmet de tudtam, hogy itt szabályzatba van vagy mibe fektetve.Igaz a sógornőm mind a kettőt gátvédelemmel szülte!(bp)Csak én még nem feküdtem kórházba soha és így jobban érdekelt a belső része!de jó volt összességében!

4D
Izgi volt,de Petránkat annyira nem hatotta meg a dolog beköszönt és alukált tovább.Méretek ua ami volt csak most híztunk1500-1600g ra.Mondtuk,hogy lány de nem mutatta meg, hogy ő valóban az mert összezárt lábaival nem engedelmeskedett.A dokinő pedig forgatott engem,de a gyerek csak aludt.De láttuk,ahogy nyitva volt a szeme,integetett ásított, nyalta a magzatvizet,szopizta az úját és a lábúját is bekapta egy párszor még a köldök zsínora is rácuppant a kis drága.De utána rendületlenül aludt tovább!Röviden ennyi!

Kép
bejcsi28
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: