Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma reggel átvittem Szandrához, légyszi a pénz nála hagyjátok.

Almi!

Drukkolunk ám!

Évi!

Bizony jövőre szerel, azután.....hajak... nagyon gyorsan telik az idő. Tamit én csak bámulom milyen nagy, okos és teljesen önálló kis személyiség.
Szonjus megkegyelmez néha nekem és úgy csinál, mintha nem lenne még nagylány.
:P

Adri!

Meggyógyult Dóri?

Kata!

Túl vagytok a vizsgálatokon?

anett
kállai
 
 


Anett!
Visszük a pénzt!
Dóri még mindig nem az igazi. Ma eddig (reggel 6-tól) 3-szor kakilt, és egyre hígabbakat!
Már jó lenne, ha elmúlna, és szegény nem a két véglet között szenvedne. Hol napokig semmi, aztán meg ennyiszer!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Végre van újra netem, ez volt az eltűnésem oka :D :D :D

De ami a lényegesebb: segítsetek: Laura tegnapelőtt kihányta :cry: az egész napi kajáját, majd a tea is visszajött belőle. Lakos Normaflore-t adott, hogy azt adjak neki mindennap 1 ampullával.
Tegnap és ma délelőtt minden oké volt :) :)
de most a felkelés után ivott egy kis teát és megint visszajött a tea :( :( :(
Mit tudtok javasolni, mit csináljak?????? Enni szinte semmit nem eszik meg. Próbáltam krumplit, almát, kekszet, és reggel adtam neki egy kis tápszert, amit megivott, de azóta szinte semmi :( :( :(

Köszi előre is a segítségeket

Andi

Kép
andidenes
 
 

 
 

Andi!
Itatni, itatni, itatni. Ha lehet csak kortyonként így kisebb a veszélye annak, hogy visszajön. Az nem baj, hogy nincs nagyon étvágya csak igyon. Egy-egy szem ropi vagy keksz elegendő lehet főleg ha nem is kíván többet. Normafluor az tényleg jó, szerintem nektek is ebből a szuper vírusból jutott ki és az ellen viszont nincs mit beszedni. Ha nagyon nem marad meg benne az innivaló sem akkor egy picike sót csempéssz bele a teába (csak annyit, hogy ne is érezze ki az ízét) és pici kortyokat de tényleg kortyokat.

Ez lenne az én ötletem de Gyöngyi majd tuti többet és jobbat is tud.

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra,

köszi az infókat :) :) , én is nagyjából így próbálkoztam/om, kisebb-nagyobb sikerrel.

Most még annyit megtettem, hogy este lerohantam Lakost otthon és írt fel hányáscsillapító kúpot, ami remélem, hogy segít Laurán.
Próbálkoztam a keksszel is, de semmi, és most este megevett egy szál ropit, de azt is kínkeservvel.
Remélem, hogy holnapra javul az állapota, aztán majd holnap már okosabbak leszünk.

Andi

Kép
andidenes
 
 



Tökre meglepődtem Laurán, mert nagyon jól viselte a kúpot, pedig a múltkor ordítás volt ezerrel, de úgy látszik most sikerült a figyelmét elterelni.

Andi

Kép
andidenes
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól. Sajnos semmi jelét nem mutatja a baba, hogy ki akarna bújni. Teljesen zárt minden, pocak is teljesen reaktív, vagy mi a csoda. Holnap délelőtt megyek NST-re. Meg kell beszélnem EKG-t, meg valami "nagyrutint" csütörtökre. Azt akkor reggel elvégzik, meg lesz egy UH a pontos méretek miatt. Szülünk - nem szülünk, császár - nem császár. Nyitott kérdések. Borzasztó. De a lényeg, hogy a mai fejfájáson kívül semmi panasz :-)

Évi! Küldeni fogok! Köszönöm!
almi
 
 


sziasztok,

Évi, én nőgyógyásznál voltam. A vecsési rendelőben a Gyöngyi dokija, Bottyán Ferenc nagyon szimpatikus volt!
Rendelési idők: http://www.vecses.hu/html/rendelesi_idok.html

Dénesandi, nem tudok erre okosat mondani, mert Marci még szerencsére soha nem hányt... Jobbulást!

Adri, Dóri hogy van?

Szerencsére velünk minden rendben van, minden kontroll negatív lett. Az én mellUH-om, is, ami azt jelenti, hogy tényleg mehetek neurológushoz... :roll: :roll: :roll:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Tegnap a jobb oldali fogacskája kibújt, volt is egész napos nyüszögés. Ma talán egy kicsit jobb, kaki is csak 4-szer volt.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Ma már jobb hírekkel tudok jönni:

Úgy néz ki, hogy szerencsésen átvészeltük ezt a vírust is :), mivel ma már nyoma sem volt annak, hogy Laura beteg lenne :wink:
Ma anyuméknál volt, mivel nekem suliznom kellett, de nagyon féltem, hogy valami lesz, de mondták, hogy teljesen úgy viselkedett, mint "normál" esetekben szokott.
Igaz, nagyon figyeltek, hogy egyszerre ne igyon sokat, bár azért volt emiatt egy kis hiszti, de ezt én már a gyógyulásnak tudom be.
A teljes diétát nem tudtuk betartani Laurával, mivel ropit nem akart enni, így maradt a sós tea, amit szerencsésen megivott, aztán meg az esti vacsinál - tejbegríz volt - segített Apának enni, mivel apát is ledöntötte a vírus :(

Adrienn!

Gratulálok Dóri babának a fogacskájához :roll: :roll:
akkor most már lassan el is lehet kezdeni a fogmosást :)

Reni!

Csak kitartást tudok kívánni erre a néhány napra :roll:
A vége tényleg nem könnyű, de utána egy teljesen más állapot kezdődik.
Aztán észre sem veszed és hipp-hopp, már kezedben is tartod Gyermekedet. És utána már csak repülnek a napok.
Én mostanában gondolkodtam el rajta, hogy tessék, maholnap már 2 éves lesz Laura és nagyon sokszor úgy érzem, mintha ma született volna :wink:

Andi

Kép
andidenes
 
 


Kukk!

Megvagyunk...

Örülök a jó híreknek :)

KÉRDÉS: ablakmatrica festéket mivel tudok ruhából kiszedni (mielőtt szívetekhez kapnátok Anikó, Judit, Szandra és Anita, neeeem Ancsi kölcsöncuccából kell kivarázsolnom, hanem a saját farmeromból)? Rám csobbant egy fél tubus sárga...

Ja. A szomszédasszonykám megválna a kisfia rucijaitól, jó minőségű, helyes ruhák, nem tudtok valakit, akit érdekelne? Asszem kb 74-80-as méretig vannak most cuccai.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!
Ma már nem volt olyan egyenes a görbém :-) Bár még mindig marad... szerintem. Holnap korán kell indulni, 7:15-kor lesz az UH, utána meg 8-tól veszik a vért, meg csinálják a többit.

A kupacomból már csak 2 papucs hiányzik, meg a táska. (Remélem.)

Ma megint találkoztam anyukákkal, akik közben megszülték a porontyukat... Én meg csak várok :shock:
almi
 
 


Átment a nagy pocak , lehet hogy ma születekbe :-) Vicces. De ma biztos nem :-) Megnézzük mit ír 7 nap elteltével.

Szép álmokat mindenkinek! Reni
almi
 
 


Katus, a folttisztítást nem tudom :(. A ruhákról van bővebb infód? Marcinak éppen ez a méret jönne, és nem nagyon van ruhája...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Katus!
Én terítővel jártam így, és mások szerint is csak az ecetes olló segít! :lol: :lol: :lol:

Tegnap este Dóri már annyira nyüglődött a fogacskája miatt, hogy életében először adtam neki egy kis nurofent. És láss csodát este 9-től reggel nyolcig aludt, csak éjfélkor volt egy kis nyöszörgés, de fel se ébredt rendesen!
Ez lenne a tuti szer??? :lol: :lol: :lol:

(Gondoltam most jobbak leszünk, mint Zéti. De nem jött össze, mert ők egy kis megszakítással majdnem 11-ig aludtak! :D :D :D )

Almi!
Drukkolunk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Almi,
mennek a drukkok :)

Adri,
kösz a tippet :( Ecetes ollóról gyerekkoromban azt hittem tényleg kiveszi a cuccot, csak nem tudtam elképzelni, hoogy miképp :)
Nurofen - tényleg jó, hisz fájdalomcsillapító, de gyógyszer! Sajnos hosszú távon, rendszeresen használva nem ajánlott! Néha, ha nagyon nem megy másképp lehet adni nyugodtan :)

KAta,
azt tudom, hogy most hétvégén jönnek hozzájuk nézelődni (most mondta), de utána, ha nem viszik el az összeset, akkor szerintem megbeszéltek egy időpontot és átjöttök ti is :) Milyen bővebb infóra gondolsz? Szerintem mindig csinosak a gyerekek, szóval jó cuccai vannak, de nekem minden gyerek szép :D HA érdekel, megírom priviben a lány e-mail címét és értekezhettek.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Adri! Hogy már fogacskákat növesztetek! Gratulálok hozzá! Meg a sok alváshoz is :-)

Sajna ma korán kellett kelni, hogy beérjünk. Én már hajnali 3-kor éhen akartam halni, de nem ehettem semmit :-( UH-n 2,8 kg-nak saccolta a doki. 9 körül már a rengeteg véremet is levették. Azt hittem addigra össze fogok esni. Én ennyire éhes még talán soha nem voltam. Rendesen éheztettek ezzel a vizsgálattal. (Minek kellett időpontra menni?? Mindegy.) Szóval ezek voltak az előkészületek. Már csak várni kell, hogy mi lesz. Én már jönni akarok haza!!! Már tényleg napról napra türelmetlenebb vagyok. (Ja, és egyre idegesítőbb, hogy mindig csörög a telefonom. Mi a fenének kell az embert zaklatni??? Megőrülök!!!)
almi
 
 


Reni!
Te már nagyon végső stádiumos vagy, a hormonok nagyon dolgoznak nálad. Bevallom őszintén nem nagyon értettem a tegnap esti utolsó hozzászólásodat de ez nálam nem meglepő. :)

Anett!
Köszi még egyszer, megmentettél egy totális leégéstől. :)

Ildi!
Neked is köszi!!!

Gyöngyi!
Szedek gyógyszert!!! Elértem azt az állapotot, hogy nem húzom tovább a dolgot :roll: . Milyen megint dolgozni??

Adri!
Kérem a lábas fotót. :)
Jó volt látni benneteket (Évi ez neked is szól).

Szandra

szandrakiss
 
 


Ja, Katus!
Nem próbáltad az Anett féle folt tisztítót? Azért az folyamatosan szedi ki a foltot ha minden mosás előtt befújod. Mikor az Edó kardigánja lett RÓZSASZÍN festékes valami mászóka által akkor eltemettem azt a kardigánt és most már alig látszik rajta.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Szandra!


Mi is örültünk, hogy láttunk :lol: ! Mi lett a kulccsal :?:

Szerintem Reni a tegnapi utolsó hsz-ében a vonalzójáról írt :wink:

Reni!

Én még mindig irigy, irigy rád :oops: :wink:

Lányok!


Lesz holnap játszóház? Bár, mi úgy is megyünk Adriékkal arra, ha lesz, ha nem :wink:

Ildi!

Tudsz bővebbet a kis Botiról, vagy csak Te is azt az egy szörnyű tényt :cry: ?


Na, és amit mindig elfelejtek :oops: :oops: :oops: :


Találtam a babakocsink alsó tárolórekeszében (vagy hogy hívják :roll: ) egy csini rózsaszín napszemüveget. Lányos anyucik! Nem hiányzik valakinek? Sztem még az utolsó közös játszóterezésünkkor került oda :oops: ...mentségemre legyen mondva: azóta nem nagyon használtuk a szekeret, mert volt egy időszak amikor nem maradt el benne Zézé :P

De jó lenne holnap talizni veletek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi!
Ilyen időben nem nagyon tűnik fel az embernek ha hiányzik a napszemcsi. Az tuti, hogy én nem is állok neki megkeresni, hogy meg van-e. Nekünk egy van ami rózsaszín, az hamupipőkés de fogalmam sincs, hogy milyen volt. Majd ha a többiek is reagáltak erre akkor megvitatjuk kié lehet. Játszunk olyat, hogy mit érdemel az a bűnös :lol: ....., persze ha ne adj isten a miénk lenne akkor természetesen a bűnösnek gyümölcsleves jár :D :wink: .
Azt értettem, hogy Reni a vonalzójáról írt de azt nem, hogy mit :oops: de mondom ez nem nagy meglepetés tőlem hiszen ismertek. :lol:

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy így eltűntem,és még most sem fogok jönni egy darabig csak hébe hóba,a sebeimet nyalogatom,ugyanis drága nagypapám okt. 31.én eltávozott az élők sorából.Nem volt már fiatal,de még élhetett volna,bármikor ment volna el ugyanígy fájt volna. (Még a végén költő leszek)
AZ amúgy is feldúlt lelkemet már csak a kis Botika halála tetőzte jobban. Ez teljesen felfoghatatlan számomra,ép ésszel azt a fájdalmat nem lehet kibírni:cry: :cry: :cry:
Nem akarok senkit sem elszomorítani,főleg,hogy itt most nagyon örülnünk kell hamarosan,így csak szép csendben drukkolok Reninek,hogy mihamarabb kibújjon a pici drágasága. De azért élvzd ki ezt az időt is ,mert ezt sem hozza vissza semmi sem.
Réka 41 hétre született,úgyhogy még ráér Manóka is.

Szandra!
Nincs mit...
Utána néztem mi volt a földön az autóban (kigurult a szatyorból) remélem nem hánytad el magad....(feltöröltem a vaníliás joghurtot egy popsitörlővel :oops: :oops: )
jobbulást Neked!
Én is köszönöm a lelki támogatást meg mindent...

Benettke!
Írtam pü-t.Rég raktál Zétiről képet.....

Merci!
Nagyon köszönöm. Nálad jobb úszóoktatót el sem tudtam volna képzelni Dávidnak. Nagyon értesz a gyerekek nyelvén,én nem értem az igazgatónőnket.
Csajok,akinek van 3 éves kor feletti gyerkőce és úszni szeretné taníttatni,csak a vecsési Tanuszodába vigye!!!Ez nagy felkiáltójel!!!
Nem kérdés a döntés.

Anett!
Megtaláltad Halacskáékat?
Tamin le voltam döbbenve,de Szonjus is nagyon ügyes!

Holnap ha lesz játszóház lehet,hogy beugrunk. Igaz folyik még egy picit az orra a Rékának,de nem vészes.

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi,
Részvétem. Sok erőt kívánok nektek.
Elmeséled majd, hogy mi volt a baj az uszival? Eleinte tetszett...

Szandra,
sikerült az első hszedet olyan nyelven írni, hogy egy szót sem értettem belőle :) Szerencsére aztán nekem is írtál :D :D :D
A folttisztítót nem próbáltam még, de a gond az, hogy ez nem is igazán folt, hanem valami képződmény 3D-ben. Lehet, hogy ezt is kiszedné??? Még nem próbálkoztam oldószerrel sem, ma lusta voltam mindenhez.
Csak vonszolom magam, ma végre megjött, azóta először. Fáj, de most örülök neki.

Évi,
mi biztos nem megyünk játszóházba, szarul vagyok... mondjuk holnapra lehet, hogy jobban leszek :)

Már megint úúúgy eltűntetek! Hol vagytok?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!!

Ildi!!

Részvétem! Nagyon sajnálom, nem könnyű, az biztos!

Szandra!!

Gyümölcsleves???? Brrrrrr... ilyenkor? ááááááá :lol: :lol:
Munka?? Brrrrrrrrrrrrr :? :? Jelen állapotomban kicsit elegem van a munkából :roll: És érdekes módon most sem a gyerekekkel van a problémám, de a tanárok néha nagyon szörnyűk (a jelenlevő pedagógusok természetesen és remélem kivételek :lol: ) Vannak olyan fafejű tanárok akikkel nem bíííííírok :cry: Osztályvizsgálatra leküldött 2 fiút és egy kislányt, és nem értette mi a gondom ezzel :roll: , pedig előtte elmagyaráztam miből áll egy osztályvizsgálat (le kell vetkőzni) És utálom ha előttem kiabálnak a gyerekekkel :twisted: :twisted:
A másik meg a magatartásproblémás, éppen hisztirohamot kapó gyerek előtt közli "ez a gyerek orvosi eset, valamit tenni kellene vele" :twisted: :twisted: , na erre a gyerek kiviharzott az épületből és alig találta meg az osztályfőnők :twisted: :twisted:
áááááááá

Évi!!

Mi bevállaljuk a napszemcsit :lol: :lol: , ha senki nem jelentkezik! Kész a karácsonyi ajándékvásárlás :lol: :lol: :lol:

Apropó! Csajok gondoltok már a karácsonyra?? Ti már vásárolgattok??

Reni!!

Tényleg nagyon rossz passzban vagy?? Azt értem, hogy már szeretnél túlleni rajta és megölelni a babádat. Mondjuk és is átharaptam a Sanyi nyakát többször is az utolsó héten :lol: :lol:
Tudok jó kis szülésbeíndító "gyakorlatot" :wink:

Adri!!

Hurráááááá!! Legalább pihentetek egy kicsit - rátok fért!!! Semmi gond nincs azzal, ha kap néha egy kis Nurofent. Szenvedni sem jó hagyni a drága kicsi csajszit! És próbáljátok ki akkor a Pulsatillát - hátha az jobban hat Dórinál. Fogacskához meg gratula! :lol:

Évi, Kata!

Cici ügyben van javulás??
Kata? találkoztál már a kővel? :lol: A neurológust nem értem :oops: :oops:

Tuti akartam még egy csomó dolgot írni, de szita az agyam :oops: :oops: És még egy csomó dolgom van a neten, mert a suliban nem igazán elérhető számomra a dolog , így marad az itthoni munka :twisted:

Jó éjt mindenkinek!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok,

lehet mi is mennénk holnap, de most akkor lesz?

Ildi, részvétem. megértem, hogy időre van szükséged...

Gyöngyi, bocs, hogy mindig letámadlak a kérdéseimmel. :oops:
lehet inkább majd leírom :wink:
Karácsony??? előbb a szülinapokon legyünk túl!

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Lányok!

Ha mégsincs játszóház, akkor akár kimehetnénk a Halmy játszóra is...talán délelőtt még jó idő lesz holnap :roll: A mi útvonalunk ilyen lesz :arrow: védőnő-játszóház-/Halmy játszó/

Gyöngyi!

Köszi kérdésed :P Kis csomóim még vannak, de már egyáltalán nem fáj...sztem túléltem :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 




Laura!

Kép

Anita
putyu
 
 


Drága Laura!

Boldog szülinapot!


Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Laura!

Sok boldog születésnapot kívánunk neked!



Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Anikó!

Tegnap azért vágtam olyan morci képet , mert nem ismertelek meg... azt hittem fehér kocsitok van! :oops:

Szandra!

Ez a minimum...

Merci!

Hú nagyon-nagyon jó volt az úszás! Taminál ez az első dolog, amit felszabadultan élvez (végig mosolyog, sztem. még a víz alatt is :P ) Imádja! Kérdeztem tőlük mit szeretnek legjobban az úszásban Tami nem győzte felsorolni. Szonja pedig nagyon édes volt és azt mondta: azt, hogy Merci néni tanít!

Ildi!

Nagyon sajnálom, kitartás! Ha van kedved jó kávét inni dumálni, hívj!

Gyöngyi!

látod, ezért félek én annyira az iskolától... De egy jó védőnéni is sokat javít a hangulaton....

Adri!

Mi is gratulálunk Dórinak!

Katus!

Remélem már jobban vagy!

Évi!

Szívesen látnám már Zétit (téged is)!

anett
kállai
 
 



Sziasztok

Ildi
Sajnálom! :(
Akkor ezért voltál olyan szomorú tegnap!

Örülök hogy Dávidnak is tetszett az uszi! :lol: Nekem is Tetszett Dávid hozzáállása. Nem beszélt velem csak nagyon halkan és inkább bologatott! Bátor volt, mert ismeretlenül is megcsinált mindent amit kértem!
De édes volt mikor megigazitotta a fürdőruhám pántját! :lol:

Imádom látni mikor aproságok elkezdik a nulláról és én már tudom hogy nemsokára hol fogunk tartani!!
És bocsi hogy tegnap olyan sokan voltunk egy ideig, De Gyurinak nem ment be a tanára időben a TFen az órára és ezért csúszott ő is!!!!

Anett

Nektek is bocsi!
Örülök hogy tetszik a csajoknak! Kiolvadt már a Szivecskés Jégkockád? :lol:
Tami tényleg egyedül úszott tegnap, ő emlékezett jól! És igen tényleg végig mosolyog, a viz alatt nem látom :lol: , de a viz felett mindig.
Azt meg csak a Szonjával látom hogy viz alatt mit csinál a szája. Ő beteszi a száját én meg fújom a levegőt!!!!!!!!! :lol: :lol:

Sziasztok
Merci
merci71
 
 


LAURA, BOLDOG SZÜLINAPOT!

Évi, hogy vagy? Voltatok játszóházazni? Milyen volt? Én Marcit még nem merem társaságba vinni...

Anikó, Judit, reggel Ti is oda mentetek éppen, amikor mi odaértünk Pityuhoz?

Gyöngyi, a mellemmel már minden rendben van, azért kell neurológushoz mennem, mert a szoptatástól és a Marci-hordozástól annyira eldeformálódott a jobb oldalamon valami, hogy egy idegpálya a jobb karomtól majdnem a lábamig be van gyulladva, és időnként úgy fáj, hogy majd' megőrülök. De hogy ezzel mit lehet kezdeni, azt nem tudom. Marci gyógytornásza szerint leginkább tornáztatni kellene engem is. (mikor? :roll:)

Ildi, sajnos át tudom érezni a helyzetet... :cry:

Szandra, valamikor a jövő héten átszaladok a folttisztítóért, majd beszéljük meg pü-ben, hogy hol laktok és mikor mehetek, jó? Hogy vagytok egyébként? Mindenki kilábalt a kórságból?

Katus, és Te?

Reni? Még egyben?[/b]

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Bocs, ma én nem ismertelek meg napszemcsiben ...:)Utána esett le, hogy talán Te voltál...1:1:)
Én csak a 8db sárga zsákot húzkodtam kifelé a kedves uram helyett:( Nem voltunk játszóházban. Majára vigyáztam, amíg Anikó szépült, aztán beugrottak Katusék is.
Vendég
 


Ildi,

Őszinte részvétem. Tudom mit érzel. Nagymamám lassan 2 éve hagyott itt bennünket, de még mindig nagyon fáj...
Vendég
 


Kukk,

Laura,
Boldog szülinapot!!!


Kata,
jobban vagyok, csak fáj a hasam. ÁÁÁÁÁ. Ancsi is javul. Már 2 órája alszik, hallelúja.
Figyelj ide! Van gyógytorna az sztk-ban, ortopédus küld rá. Menj el! 10 alkalom, heti 2 nap, alkalmanként 40 perc oda-vissza úttal. Engem meggyógyított a csaj, Havacs Katihoz menj. Marciszittinget vállalok, meg még sokan mások is. Magaddal is foglalkoznom kell! Nekem Ibolya és Anikó marha sokat segítettek, amíg jártam, örök hála Nekik!!! Értve vagyok?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Laura,

Nagyon boldog Születésnapot!!!

Kép
Vendég
 


Laura!

Boldogságosságot!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Szandra! A vonalzónak örültem! Tényleg! Mert ez azt jelenti, hogy hamarosan láthatom. Illetve felmerült bennem, hogy esetleg ráhúzok pár napot, és nem emlékszem Adrinak mit írt olyankor. De nála is volt plussz nap.

Úgy érzem nem is annyira depi ez ami van. Inkább zavar egy "picit", hogy nincs lehetőségem azokra a dolgokra fordítani a figyelmemet 100%, amik most számomra fontosak lennének.

Ildikó! Nagyon sajnálom! Ha meghal valaki, az mindig nagyon szörnyű.

Gyöngyi! Nem vagyok annyira rossz formában, csak a császártól rettegek... meg ilyenek. Én is harapdálom a Sanyikám nyakincáját :-) Szegénykém inkább dolgozik, szinte csak aludni jön haza. Már ő készül ki az izgalmaktól. Félt minket :-)
Szülésbeindító gyakorlat??? El sem tudom képzelni mire gondolhatsz! Csak ami 12-es karikába belefér, mert szerintem a többihez hozzá lett szoktatva :shock: Nem használ :(
almi
 
 


Hűű! Akartam még írni, hogy ma a Fő úton lévő Halász (vagy mi a pontos neve) étteremben ettünk. Annyira fincsi volt! Teljesen pukkadozok még most is. Na de jövő pénteken már biztos nem éttermezek :-)

2 napja esténként már fájdogálgat, de nem vészes.
almi
 
 


Sziasztok!

Kata!

Köszi, már úgy néz ki nekem is o.k. a búbom :P Van benne még pár csomó, de gondolom idővel az is elmúlik majd :roll:

Az Adri masszírozós/csontkovács bácsija is nagyon jó :arrow: Uramat most Ő kezeli...neki is valami ideg van begyulladva a derekában, de már az első alkalom után jobb lett neki...újra tudja emelgetni Zétit :wink:

Igen, voltunk átszóházban: Ildikó+Réka, Adri+Dóri, Zéti+Én és egy Anita nevű kislány+anyukája :arrow: jó sok helyünk volt :wink: és a játékokon sem kellett nagyon osztozni :P Kár, hogy nem jöttetek... :(

Ildikó!

Jó volt újra talizni veletek :) !

Wiki!

Eszter még mindig alszik :shock: :wink: ?

Katus!

Hívtalak reggel, hátha jobban vagy és jöttök Ti is...nem jöttetek :(

Gyöngyi!

Talált napszemcsi :arrow: "Kész a karácsonyi ajándékvásárlás " :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szandra!

Nincs rajta Hamupipőke :D :arrow: kis fehér virágok vannak...no, meg ugye Te már meg is találtad a "tiédet" :lol:

Anett!

Ha ennyire hiányzunk el is mennénk hozzád valamikor...de vinném a Zuramat is...kellene pár jó kis közös fotó :wink: ...találd ki mikor lenne jó neked :P ! :arrow: Ja, adj azért majd egy kis időt, mert előtte mindenképpen el kell mennem egy borbélyhoz :oops: :)

Ibolya!

Azért mert Gergő bölcsiben van Te jöhettél volna játszóba! Már jó rég dumcsiztunk :(

Andi!

Ti sem jöttetek... :(

Gyöngyi, Szandra, Anikó igazoltan volt távol... :roll: Ill. Anikó csak akkor, ha láthatjuk az új frizuját :wink:

Judit!

Jöhettél volna a két csajszival!

Emőke!

Hol vagy?

Anita!

No, jó téged láttunk... de kis Botit nem :(

Dénesandi!

Gondolom még nincs teljesen jól a tündérkéd :roll:

Zsanett!

Néha azért Ti is kilátogathatnátok vidékre... :)

Almi!
Ma még nem jelentkeztél!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Almi!

Beelőztél :lol: :lol: :lol:

Mondjuk nem is csodálom...mire megírtam a litániámat...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ja, és ma voltunk védőnőnél méricskélni...

7 hós adatok: 8060 gramm, 67 cm, fejkörfogat: 44 cm. :arrow: mondjuk utóbbinak nem tudom mi a jelentősége a sapkaméreten kívül :lol:

Szóval jól lelassult a hízása...azt hiszem jobban kell "tömnöm" :roll: :wink: Mondjuk Ő megenne ebédre már egy egész bébikaját is, de én még mindig csak felet adok neki...nehogy már ne akarjon utána szopizni :wink: ! Mondjuk egyszer kapott egészet az Apjától... :arrow: utána ugyanúgy kérte a cicit :P

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!


Mindenkinek nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat :P :P :P
már vagy 10-szer megnézte Laura a képeket, úgy látszik, nagyon bejönnek neki :) :)

Laura már 2 napja tünetmentes :) :) :) mindent megenne, amit lehetne, de nem merek neki egyszerre sokat és sokfélét adni, nehogy megint valami baja legyen :(

Ildi!
Őszinte részvétem neked, igaz az én nagyszüleim már régen elmentek, de néha egyre nagyobb űrt érzek, amit maguk mögött hagytak.

Sajnálom, hogy ma nem tudtunk elmenni játszóházba, de mire netközelbe jutottam, addigra már délután volt :( :(
Nem mindig akar rendesen működni, így lemaradunk a jó kis programokról :( :(

Andi

Kép
andidenes
 
 


Évi!
Szerintem tök jók a méretei Zétinek. És a LÁB mérete mekkora??? :) Fotó!!!

Reni!
Mondtam én, hogy ne foglalkozz azzal ha én nem értek valamit, megesik.. :wink: Szerintem nem vált át a vonalzód, ilyenkor mint ha azt írná ki, hogy megszületett.

Ildi!
Az tök jó, hogy Dávidnak is tetszett az uszi, mondtam én neked.
Nem is hallottam, hogy Botival mi történt. :cry:

Anikó!
Hol voltál fodrásznál? És milyen lett a hajad??? Szeretném már látni a pocakodat Éviék azt mondták, hogy már látszik.

Csajok!
Úgy alapból régen találkoztunk, jó lenne valami össznépit rendezni akár a praktikerben is. NEM???

Holnap ünnepeljük a csajok szülinapját anyunál, meg én is kerek 20et ülök holnap, így egy füst alatt megtartjuk. Rendeltem nekik Barbie-s tortát, komolyan mondom már tökre izgulok miatta olyan mint ha magamnak venném :lol:

Szandra

szandrakiss
 
 



Laura, boldog születésnapot kívánunk!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?