Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Olvaslak titeket egyfolytába de nem tudok sűrűn irni :cry:

Andi
Én már most belegondoltam milyen rossz lesz elszakadni Szaszától.Nem tudom elképzelni még a fél napom se nélküle. :oops: Kiváncsi vagyok hogy fogja Dorka a bentalvást díjjazni.De szerintem Ő olyan talpra esett kiccsaj hogy könnyen veszi ezt az akadályt is.
Te is erős csaj vagy és Te is megbirkozol az elszakadással.Mert ugye ez neked sem egyszerű ha jol gondolom... :roll:

Alíz
Te szegény Te!Mindent össze szedsz most?Rokakoma?Piros pöttyök?Remélem minden elmúlik és élvezni tudod kismamaságod összes percét!Balázs hogy van?Elmult a hasmars?

Panka
Emilit nagyon sajnálom!Szegény jó sokáig elhuzza ezt a virust!Enni azért eszik még?Mármint az innye miatt mert irtad hogy be van gyulladva kegyetlenül.A kedvén látszik hogy fáj neki?

Zsu
Pannika nagyon édes lehet ahogy bejárja a lakást!Neked kitartást a ragaszkodásához de biztos el fog mulni.Addig probáld a házimunkát hanyagolni :lol: ugysem tehetsz mást :lol: !
Milyen volt a Tiszánál?

Zsebi
Én nem jártam tornára de a háznál egy óra alatt szerintem sokkal többet mozogtam mint RR-egy teljes kazettája :lol: .Biztos nem a legszakszerübb mozdulatokat tettem de a szülésem meggyöződésem hogy azért ment ilyen könnyen mert "nem kiméltem" magam egy percre sem!Én is sokat mozogtam a terhesség előtt is és nem is ereztem volna jól magam ha nem mozoghattam volna alatta.(Na ezt jól megasszontam de remélem érted :lol: :lol: )

Edina
Sikerült átgondolni aszülésznő dolgot?Hogy álltok a lakással?Majd hozz képeket!

OLGI!!!!!MERRE VAGY?

Anita
Anna baba naprol napra szebb!Igazi hajas baba Ő is!Köldök gomba :evil: !Remélem nem komoly és hamar elmulik.Örülök hogy szopcsival minden rendbe :) Lassan mi is alakulunk :?

Zita
Én nem irok már semmi biztatót neked mert ezt nagyon nehéz feldolgoznod...Én ezt az egyet kértem a babámtol hogy ne legyen bent tovább!De az nyugtasson hogy minden rendben van és nem kell közbe lépni.Mindig mellettem a telefonom és ha nem látom ki csörög amig érte nyulok reménykedem hogy Te hivsz....

A napjaink csendesen telnek szó szerint!Szasza igazi minta baba eszik alszik nem hasfájós nem böfögős...Nem is tudom mivel megy el az egész napom mert Ő igazán nem igényel engem csak szopinál :cry: .Jaj igen szopi...ma van a második napja annak hogy a cumi csak éjszaka kerül elő.Bimbóvédővel szoptatok ésigy egészen türhető :? .Sajnos én nem hiszem hogy valaha eljutok oda hogy mosolyogva szoptassak de már nem is vágyok rá.Nekem elég lenne annyi hogy ne sirjak és rugjak a fájdalomtol :oops: .Sajnos tul érzékeny a bimbóm :cry: :cry: .
Szasza nagyon jó baba kb 3-4 óránként eszik igény szerint ahogy ébred.Éjszaka egyszer eszünk utána csak reggel hatkor ébred :lol: .Neki soha sincs egy zokszava sem.Ezt Márti tapasztalta azt hiszem a negyedik alkalommal hallotta a hangját egy pár percre.Meg is jegyezte hogy sok helyen volt már de ilyen babát még nem látott.Olyan a ház mint ha nem is lenne Szasza baba :lol: .Nekünk a köldökünk szerencsére gyorsan begyogyult /tegnap elött azt mondta a védőnő semmit nem kell már vele csinálni/ igaz hamar a 6. napon le is esett már!
Szóval nem lehet panaszom semmire.Mos egy kicsit aggodok mert Szasza orra nem ugy szelel ahogy szokott.Taknyosnak nem mondanám de hallható ahogy lélegzik.Tudom tulaggodom mert ugye Őt nem zavarja tehát nagy baj nem lehet de én ilyen aggodős vagyok :oops: .

Na most ennyi mert jön a szopcsi.Fogakat összeszorítom nagylevegőt veszek és elmerülök Szasza nyugodt arcába miután csatlakozott.Csak ez enyhíti a fájdalmamat :lol: .Érte megéri!!!

Pusza
Évi
awe
 
 


Anita!
Gyönyörű Anna baba!!!!!!!!!!!!:D

Éva!
Nagyon sajnálom hogy Te is szenvedsz a szopizással, együtt érzek veled! :cry: Én is rúgtam, bőgtem a fájdalomtól, de én nem voltam elég kitartó, azt a pokoli fájdalmat elviselni nem bírtam sokáig, 2 hét után csak fejtem, hogy gyógyuljak.
Reméljük Szasza baba ilyen nyugis marad mindig, és ez nem csak a kezdeti nyugalom :wink:
Emilin meglátszik igen, hogy beteg, főleg ha lázas, akkor nagyon nyűgös, elhagyja magát, csak nálam jó neki:)Meg nem is eszik, csak a tápit, semmi szilárd nem kell neki, de érthető is.Ma vettem egy gyógynövényes ecsetelőt, herpeszre való, hátha...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!!!!


Na megjöttem én is.
Tegnap reggel felmentünk a Petőfi térre végignéztük a virág kocsikat meg 1-2 csoport próbáját, majd fél 9-kor jöttünk is haza.
Elég volt ennyi,már reggel is olyan meleg volt hogy csúcs.
Ebédre mentünk anyósomhoz mert a férjem nnagymamájának volt a névnapja hétfőn és azt ünnepeltük.
Délután elmentek a fiúk a a Salakmotor versenyre Balázst a felénél haza hoztam mert szólt apának hogy TYŰűűű(az a kaka nála),így hívott a férjem hogy menjek érte,nehogy kicsípje a fenekét,mert sajnos mindig megy a hasa. :cry: Mitől?
Fogalmam nincs.Valamennyire enyhült de még mindig megy neki.
Egyébként nagyon élvezte,egész estig mondta hogy mit látott.Brum,brum(így ment a motor.) ,bá hoppá(elesett a bácsi a motorral. :lol:
Este meg felmentünk a tüzijátékra utánna a Neotont néztük volna de borzalmasan élvezhetetlen volt.Tiszta torz meg halk volt az egész.Így nem voltunk sokáig meg közben Balázs is elfáradt a nagy karneválozásban. :D Roppantúl élvezte.
Egyébként még megvannak a pöttyeim is :cry: Halványult de enm sokat így megvárom a hétvégét utánna elmegyek a dokihoz hétfőn.
Meg Balázst is vissza viszem hétfőn ha csak nem múlok neki a hasmanés.
Akkor jön vissza doktornő és ő hátha okosabb lesz mint Gál doktornő. :?

Zsu:
Na akkor nálad is leszerepelt Gál Gyöngyi.
Annyira furcsa az a nő,mintha nem is gyerek orvos lenne.
El is hiszem hogy idegedes voltál ,én is az lettem volna ha megvárat a lázas gyerekkel.
Na vége van a nyugis korszaknak mikor ahova leteszed a gyereket ,ott marad. :wink: Ennek vége,most már fel fedezi aa lakást,hát még ha elindul akkor még ennyi időd sem lesz.
Most van az a korszak hogy ha nem lát akkor azt hiszi elmentél és ott hagytad,de rájön nem soká hogy enm tüntél el csak végzed a dolgod.megy majd utánnad és látni fogja.
Hogy telik az idő.....Tényleg most néztem a vonalzódat hogy már 8 hónapos lesz.

Pintyus:
nem is tudom mit írjak neked,talán annyit kitartás!!
Átérzem a helyzetet én is túl vittem 2 nappal Balázst ,de már tűkön ültem hogy mikor születik már meg?????
Addig is pihizz.

Zsebi:
Túlzottan én sem bírom Rubint R-t,de a kismama tornája egyébként milyen?
Én is gondolkodtam már hogy kellene tornáznom mert most Balázstól úgysem tudok eljárni.
Vele még jártam én is oda ahova Panka a Baby center fölé.de az nagyon jó volt.

Panka:
ÓÓ sajnálom Emilit,jól elhúzodik ez a betegség szegénykémnek.Most már remélem meggyógyul hamarosan.
Gyógypuszikat küldöm neki.
Igen,vettem már normaflort s ,de mint írtam még mindig nem jött helyre. :cry:

Éva:
Mint írtam még mindig tart a hasmars :roll: :cry: ,remélem elmúlik.
Sajnálom hogy nem az igazi a szoptatás és hogy érzékeny a bimbód.Hátha megeddződik,és nem fog annyira fájni a későbbiekben.
De ügyes vagy hogy így is megy a szopi.Kitartás .
Ügyes Szasza babád is hogy ilyen jó baba,legalább tudsz pihenni.
További jó babázást neked. :D

Andi:
Remélem Dorka jobban van és nem betegedettt le.
Tetszett a virág karnevál a gyerekeknek?
Mi újság a bölcsiben?

Anita:
Nagyon cuki a kis hajas babád ahogy mosolyog a drága.
Ügyes Anna baba is ,jó kislányként viselkedik és anya tud pihenni is kicsit.
Jól csináljátok ,halgassatok az ösztöneitekre és csináljátok úgy ahogy jónak látjátok.
Hallgassátok meg a tanácsokat mert lehet azért hasznát is venni valamelyiknek ,a többi egyok füleden be másikon ki (ahogy Panka is írta.)

Olgi:
merre?
Régen írtál már,mi újság van veletek?

Reni:
Köszi a gratulációt.
Milyen lakást árultok?Hol van?
Sok sikert az eladáshoz.

Na ennyi voltam.
Mindjárt felteszem a képeket a házról.
Csak még le kell kicsinyíteni.

Puszó.

Kép

Kép
aliza
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Anita!
Gyönyörű Annácska, igazi szépséges kisbaba jó sok hajjal.
Örülök, hogy a hasfájás-gond megoldódni látszik. A köldökgombásodást sajnálom, de kezelve biztos hamar elmúlik neki.
Frontok is megviselhetik a gyerekeket , lehet ez zavarta meg Anna baba alvását, illetve ezért produkált nem alvást. :lol: :lol: :lol: De ez sem biztos. Ilyen pici korban még csak tapogatózik az ember, hogy mi miért lehet. Való igaz, hogy csak azokat a tanácsokat érdemes megfogadni amelyiket magadénak érzed. Mert aztán az ujdonsült anyukát ilyenkor bombázzák kérve-léretlenül mindenféle "jó" tanáccsal rokonok, ismerősök, jóbarátok, mindenki. :roll: Ugyis csak Te vagy a babáddal, Te látod mire lehet szüksége, mi a legjobb mindkettőtöknek és mi az ami nem válik be. Ne csinálj lelkiismereti problémát magadnak ha egyik füleden bemegy , másikon meg kijön egy-egy mások által hatásosnak vélt tanács. :wink:
Nem tudom, férjed tegnap ünnepelte -e a névnapját, ha igen utólag is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKI!!!!

Évi!
Megszenvedsz rendesen a babácskád etetéséért. Sajnálom, hogy ennyire nehézkesen megy a szopcsi, de nagyon ügyes vagy hogy nem adod fel és küzdesz akár összeszorított foggal is. Igazi mintaanyuka vagy!!!!! Egy igazi mintagyerekkel. A szopcsi nehézségeiről meg sem Te , sem Szasza baba nem tehettek.
Ennyire csendes, jó babád van?????? Ahhhhhh... az enyémek kis bőgőmasinák voltak kezdeti hónapokban a hasfájósság miatt, néha pedig jól jött volna a csend. :lol: Remélhetőleg Szasza baba mindig is ilyen kis nyugis, elégedett baba lesz. :wink:


Zsuzsi!
Milyen volt Abádszalókon????? Mesélj!!!!!!!!

Kriszti, Olgi!
Ti merre??????????????? El vagytok tűnve.

Alíz!
Balázska hogy van????? És Te???? :shock: :shock:

Drága Pintyus!
Már nem is írok semmit, ugyis mindannyian a nagy híretekre várunk. Addig is kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szuperül telt a mai bölcsis napunk is. Dorka játszott , eszegetett (brokkolifőzelék volt és az nem kedvenc :) ) sőt az alvással is megpróbálkoztak 10 perc erejéig. Lányom nem sírt ekkor sem, igaz mint a ringlispír forgolódott, mocorgott, járt keze-lába. De csendben volt. Leskelődtem az ajtón, pont ráláttam, ezért is tudom ennyire. :lol: Éva néni ugye nem volt ma, de Kati néni azért ezzel a 10 perccel megpróbálkozott, örültem is neki. Holnap szintén ennyit próbálkozunk, majd hétfőn kedden meg már az alvás végéig ott marad Dorkám.
Ma annyira elemében volt a lányom, hogy félpucérra vetkőzött, alvásnál a zoknit is lekapta a lábáról. Kati néni odaadta neki a teás cumisüveget, de visszadobta neki, hogy nem kell.... szóval kezdi otthonosan érezni magát a bölcsiben is, ez már azt jelenti. Ezek már otthoni viselkedési formák. :lol: :lol:
Bencém két felső 1-es foga tegnap este kiesett, anyuék tudatták velünk a nagy hírt. Szegény drága fiam kicsit murisan néz ki, dehát csak kinő lassan a maradandó foga is. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Alíz!
Egyszerre írtunk, illetve míg én irogattam addigra Te már el is küldted az irományodat.
Pöttyök, hasmenés :roll: :evil: :roll: Csak elmúlik már mindkettő.
Fiacskám nem karneválozott, inkább maradt anyuéknál, hisz mint előzőleg írtam végül ők sem jöttek be. Délelőtt meg az utolsó 6 kocsit láttuk Dorkával és a férjemmel. Meleg és tömeg miatt elég is volt ennyi. Este felmentünk a tüzijátékot megnézni, figyeltelek is Benneteket hogy nem látlak-e , de nem. Igaz mi a Városháza előtt voltunk. :wink:
Apa már ölben hozta haza Dorkát úgy elfáradt a drágám, Gyors fürdi után beesett az ágyba és el is aludt.

Zsuzsi!
Mindig elfelejtem írni: Nagyon szuper olcsón vetted a Nyugati utcán a kis holmikat Pannikának, nagyon megérte.
De jó Nektek, hogy mentek lagziba, már mi is úgy elmennénk, de idén már szerintem biztos nem fogunk, nincs kilátásban se ismerősnek, se egyetlen rokonnak sem. :(Pannika nagyon csinibaba lesz az esküvőn, biztos meg fogják csodálni a kis Drágát.

Kép
Kép
bendor
 
 


na Balázska szobájával kezdem.
Innen még hiányzik egy szekrény de majd meg lesz remélem hamarosan. Kép
Kép
Kép
Kép a mi szobánk.Felkerültek végre az egyiptomi papírusz képek is amiket már 3 éve őrizgettünk.De a másik lakásban nem tudtuk hova ki tenni.
Kép besütött a a nap ,így nem olyan jó ez a kép.
:?
Kép
Kép
Kép
konyha-étkező
Kép

Kép ez meg már a virág karnevál :wink:
Kép
Kép
Kép

a salakmotor versenyen.
Kép
Kép


Ennyi volt,bocsi ha sok volt. :roll: :wink: :lol:
Pá. Pá.

Kép

Kép
aliza
 
 


Andi:
Ja igen bocsi hülye vagyok tényleg írtad hogy Bence anyukádéknál van. :oops: :oops: :oops:
Mi a Piac u.-i non-stopnál álltunk.Elég messze tőletek. :wink: :D
Egyem meg,ő is elfáradt mint Balázs.
Naaa kiesett Bence foga,sebaj majd jön másik helyette nem soká. :wink:
Férjed mikor indul?Jövőhéten?
Hát én is bízom most már nagyon benne hogy hamarosan rendbe jövünk.

Na puszi.
Megyek zuhizni,míg a fiúk nyírják a füvet.
:D

Kép

Kép
aliza
 
 


Kimaradtak a mai medencés képek:

Kép
Kép
Kép
Kép

Most már leléptem.

Kép

Kép
aliza
 
 


szétszórt vagyok kicsit. :oops: :oops: :oops:
A fürdőszobáról kimaradt a kép.

Kép
Kép zuhanyzó

Kép

Kép
aliza
 
 


Alizka!Valóban messze voltunk egymástól a tüzijáték alatt. :P

Jajj, nagyon szépek a képeid, mind egytől egyig.
A házikót nagyon széppé, othonossá tettétek, tetszik minden zuga. :wink:
A medencés képeken látszik hogy apa és fia is nagyon élvezik az együtt pancsolást, játékot. :wink: Édesek együtt.
Salakmotorra jár a kis Balázska? Hát nem semmi kérem szépen, időben kezdi a nagyfius sportokat szemlélni. :wink: Úgy is kell azt. Édesek a karneválos és salakmotoros képek is, szépek vagytok rajta. :wink:
Mindig elfelejtem kérdezni, de nem látom a képeken sem: néztél végül a Kikolban és Portékában fenyőágyat Balázska szobájába? Találtál valami jót elfogadható árban, vagy nem is nézted még?

Kép
Kép
bendor
 
 


Na még valami:

Alíz!
Tök jók az egyiptomi papirusztekercsek a falon, végre jó helyre kerültek. :lol: Balázska szobájában is szép a diszités.
Tényleg ha a Kismanótok megszületik hol fog aludni? Veletek vagy Balázskával?

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi:
Köszi,aranyos vagy nagyon! :)
Hát igen élvezi a pancsolást főleg ha apa is benne van. :D
nem lehet elég korán kezdeni a salakmotor versenyt.
Végül most nem néztem neki még ágyat mert várjuk az illetéket és nem tudjuk még mennyit kell fizetni meg a Hőszolgáltatónál az albérlőnknek van 60000 Ft tartozása :evil: amit persze már nem tudunk behajtani rajta ,meg az utolsó bérleti díjat sem mert szépen elköltözött sutyiban,és nem tudjuk hol lakik,így nem tudjuk úgysem behajtani rajta ,szóval most kicsit mínuszban vagyunk,de majd csak helyre rázódunk és akkor majd nézünk neki,de nem tudom lehet egy emeletes fenyő ágyat veszünk majd és a pici is majd ha már nagyobb lesz akkor majd ott alszanak együtt ,de míg picike akkor szerintem még velünk alszik főleg amíg éjszaka fel-fel ébred hogy ne zavarja Balázskát.
Aztán majd meglátjuk.

Megyek kiveszem a kádból a Rosszcsontomat. :wink:

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok kedves Anyukák!
Nem győzöm olvasni, hogy itt 5 nap alatt mi minden történt. Nálunk Fanni a nagylányom vonult a karneválon a valcer mazsicsoportjában. ez bizony mindenkinek kivette az erejét a családban, de nagyon nagy boldogság volt számunkra a sikere, elsők lettek. Én ilyenkor mindig sírok az örömtől, nagyon csodálatos érzés majd remélem ti is átélitek.

Dinaedo:

Bocsi hogy ennyit késtem de előbb utóbb mindenkinek fogok válaszolni. Persze, hogy nem tudod előre, hogy fog e menni a szoptatás, azért vagyunk, hogy segítsünk.

Zsebi baba:

Előre annyit tudsz készülni, hogy figyeled a melled feszül e. Ilyenkor teljesen átalakul a melled állománya, a zsírszövet átadja a helyét a mirigyeknek. Ezt lehet érezni, ha megtörténik akkor minden rendben lesz. A következő dolgunk a tejbelövelléskor lesz, amikor kővé válik a melled (harmadik negyedik nap). Akkor kell elkezdeni az óvatos masszírozást és fejést, attól függően, hogy a kis szívógép hogyan produkál. Itt kell majd nekem besegíteni, ha az előző alkalommal sem sikerült igazán, hogy megtaláljuk az okát.

Panka:

Köszönöm neked, hogy általad és az Éva segítsége által megismerhettem ezt a kis szuper csapatot. Nagyon jó tanácsokat adsz látszik, hogy már sokat tapasztaltál. A kis Emili remélem már túl van a lázon, 3 nap után el kell múlnia. Antibiotikum-ot adtál? Nekem mindig az adta az erőt, hogy holnap már biztosan jobb lesz.

Éva:

Remélem jól vagytok. Tudom, hogy fáj mert nagyon érzékeny a mellbimbód. Vigasztaljon, hogy Szasza azt kapja ami a legjobb neki, Téged és a finom tejcsit.

Bendor:

Te aztán mindenkivel törődsz! Hogy csinálod, hogy mindenre van időd? :wink:

Aliza:

Nagyon szép a házatok! Balázska tudja már hogy tesója érkezik?

Kép Fanni a karneválon
mártid
 
 


Anita!
Javul a köldök körüli gyulladás?mutasd meg az orvosnak mert attól függ a kezelés is hogy mi okozta.Hasfájásra édes kömény tartalmu szer az espumisan aPanka nagyon jol mondja a kólika tartást sokat segit Marti
mártid
 
 


Mártid
Köszi a tanácsot. A köldökét látta a védőnő, kedden le is kezelte vmivel, tegnap eljött megint megnézni, és a gomba már el is múlt hál'istennek. Amúgy az okozta valószinüleg, hogy hason fekve összekakilta és a csipeszt nem tudtuk rendesen megtakaritani, onnan gombásodhatott be.
Az espumisant lehet kipróbáljuk, na meg a kólika tartást. Azt olyankor kell amikor látom, hogy fáj a pocija?

Most csak ennyi vagyok, mert felkelt a kis drágám.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Márti!
Mire, kire gondolsz , hogy törődöm Vele, Velük???? :shock: :shock:
Itt a kis babanetes csapatra? Hát annyira megkedveltem itt mindenkit, hogy persze hogy érdekel kivel mi történik, ki hogy boldogul a babáival. :wink:
Hogy van mindenre időm? Hát sajnos nincs nekem sem, sokkal több dolgot szeretnék csinálni, de erre napi 24 óra kevés. Ha 48 lenne, akkor talán. De azt én is észrevettem magamon, hogy az utóbbi fél évben pörgök állandóan. Pedig nem volt ez mindig így, voltak egyhangubb napjaim is. Első gyereknél valahogy soha semmire nem volt időm, most Dorkánál biztos másképp csinálok dolgokat de megsokszorozódott az energiám. Nem is bánom, jövő héten már a napi 8 órai munkát is be kell iktatnom a mindennapjaimba és emellett ugyanugy meg kell csinálni az eddigi feladataimat is. :?
Gratulálok a lányodéknak, nagyon ügyesek voltak ha első helyezést értek el. Szép a képen is, klassz a ruhájuk is. :wink:
Hozhatsz még képeket, hogy jobban megsimerhessünk Téged és a kis családodat. Irj Magatokról, Rátok is kiváncsi vagyok. :wink:


Alíz!
Kérdezted:
Férjemék hétfőn hajnalban indulnak, 11.25-kor indul a gépük Frankfurtba. Ott másfél óra az átszállás és onnan indulnak tovább Nanjingba. Hajnal 1 óra körül fognak megérkezni. Nagyon remélem hogy minden rendben lesz az úton és szerencsésen megérkeznek. Minden külföldi útja előtt van egy nagyobb repülőgépszerencsétlenség, most pl. a madridi. :roll: :( :? :evil: Szörnyűűűűűű....
Másik:
Nem akarom elkiabálni, (kopp-kopp) de Dorkám eddig nincs rosszabbul. Vitaminokat nyomjuk, kap köptetőt, éjszaka párologtatunk a szobában stb. ugyhogy próbálkozunk, hogy ne is betegedjen le. Bár látva hogy a bölcsiben egyik-másik gyereknek mennyire folyik az orra..... hát... nem tudom meddig húzzuk. :roll: Közösség átka, hogy a betegség is szépen oda-vissza terjed.
Balázskának hasmenés???? Nekd a pöttyök? Múlnak??? :shock:

Pintyuska!
Még mindig bent kuksol a Kisasszony?????? :shock: :shock: :shock:
De már nem sokáig. :wink:

Edina!
Haladnak a munkálatok nálatok???? Ugye nem viszed túlzásba a pakolászást, cipekedést, emelgetést, takarítást??? Gondolj a babádra is. :wink:
Ha kész vagytok várjuk a képeket a végeredményről. Biztos szép lesz minden. :)

Olgi, Kriszti!
Még mindig távol????????????

Pave!
Te olvasol még bennünket? Rég szóltál hozzá bármelyik témánkhoz. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Hello

Ne haragudjatok rám, hogy nem válaszolgatok, csak ténleg semmi erőm itt ülni a gép elött, épp megnézem mi van, és állok is fel, egyáltalán nem kényelmes már az ülés, a fekvés, inkább járok az jobb.

Meg volt az amnioszkópia, picit kellemetlen volt, de nem anyira vészes. :wink: Rosszabbra számitottam. Szerencsére negativ. Viszont 1 újjnyira nyitva külső, belső méhszáj. Holnap reggel megint amniószkópia.

A vizsgálat óta sokat fájdogál a hasam, de ez terészetes azt mondják, úgyhogy nem fűzök nagy reményeket hozzá!

Pocak keményedés az sűrün van.

Nem tudom miért van holnap is amnio, mikor 2 naponta szokták csinálni, egyik nap amnio másik nap nst., de valszeg Sápy csak tudja. Szabin van holnaptól, úgyhogy ügyeletes fog vizsgálgatni, de szülésre be jön bármikor mert Debrecenbe van, csak egyedül azt kérte hogy hétfőn ne jöjjön a kisasszony mert Pestre kell menjen.

Hát nagyon remélem hogy nem tesz nekem keresztbe a kiscsaj és hamarabb jön.

Na enyi voltam, mert mostmár ledölök. Anyumnál voltam eddig.

Sok puszi mindenkinek. Azért tudjátok ám, hogy sokat gondolok rátok, remélem a kiis betegek hamar rendbe jönnek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Végre itthon vannak a gyerekek, felélénkült a ház! :)

Jaj, Pintyuska! Még mindíg egyben! Lehet, hogy pont azért csináltat Sápy holnap is amnioszkópiát, hátha az meggyorsítja a dolgokat. Bár valóban nem egy kellemes dolog, nekem sem fájt soha. Mit mondott, mikor hívjátok? Már amikor bemész a kórházba? (mármint szülés esetén)

Aliz! Kérdezted a RR DVD-t. Szerintem elég jó, bár azt hiszem, Anita írta, hogy hang nélkül hallgatta, hát valóban, annyi hülyeséget beszél közben..... De maga a torna szerintem jó. Trimeszterekre van osztva. Aki terhesen kezd mozogni, annak valószínűleg kemény, de aki előtte is sportolt, annak jó. Én nem szeretem az olyan "vegyünk nagy levegőket" típusú kismamatornákat, úgyhogy nekem tetszik. A Csapón nem voltam tegnap, mert nagyon meleg volt, nem volt kedvem elmenni, majd már szerintem szeptemberben. De ha az is olyan jógaszerű, nem valószínű, hogy elnyeri a tetszésemet :( . Ha gondolod, szívesen átmásolom neked a DVD-t. Ugye ti laktok itt a Balaton utcán? Nagyon szép lett a házatok!!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!!!!

2 és fél órát vasaltam,most már leülök nem érdekel tovább!!!!!
Maradt vagy 3 ing az uramank de már nincs kedvem majd holnap.
balázst apukámék elvitték a Jubileumira délután és ezt kihasználva gondoltam vasalok. :wink:

Köszönöm szépen mindenkinek a ház dícséretet,de még vannak hiányosságok de majd mindent szép lassan sorjában. :lol:

Mártid:
Igen tudja Balázska hogy jön kistesója és szokta simogatni a hasam meg puszit ad rá és mondja hogy :ott a baba. :lol:
Gratulálok a lányodék helyezéséhez,ügyesek és persze szépek voltak.

Anita :
Örülök hogy elmúlt a gomba a köldökéről Anna babádnak.
A kólika tartás meg a has maszírozás segített nekünk is ,de a különböző szerek egyik sem. :cry: Remélem nektek fog valamelyik.

Andi:
Értem.Nem lesz semmi gond,biztos szerencsésen megérkeznek majd.Borzasztóak ezek a tragédiák az biztos.
De jó akkor helyre jön Dorka is nemsoká,remélem nem lesz rosszabbul.
Hát igen egyik gyerek elkapja a másiktól a közösségben.
A pöttyök mhalványodnak ,de még nem az igazi,Anyukám azt mondja hogy valószínű a melegtől jött ki.Hát nem tudom ,csak himlő ne legyen mert az nagyon veszélyes ilyenkor.
De az viszketne nem?Ha nem múlik akkor elmegyek a dokihoz.

Pintyus:
Még mindig egyben?
Jól érzi magát odabennt Patrícia úgy látszik.
Lehet most már beindul az amnioszkópia hatására.

Zsebi:
Akkor tényleg jó lehet a torna a hangot meg így van le lehet venni.
Nekem is van egy RR aerobic dvd-m de én is leszoktam venni a hangot és inkább beteszek zenét a számítógépbe vagy bekapcsolom a rádiót. :wink: .
Hááát megköszönöm nagyon szépen ha átmásolod :oops: :oops: :oops: ,valamikor majd elmegyek érte .Ti a Szabó Kálmán u. laktok jól emlékszem vagy valahol ott. :? Viszek majd egy üreset .Igen,igen a Balaton u. lakunk.köszi szépen a dícséretet.


Na búcsúzom.Puszi mindenkinek.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Márti
Nem is mondtad nekem hogy elsőhelyezést értek el a lányok!Hatalmas gratula!Nagyon csinos nagylányod van!Jó nagyon a ruhájuk.Kuksoltam nagyon de nem látszik hogy mennyi flitter van rajta.Gondolom az elején van sok.
Köszi a biztatást.Csak azért csinálom mert én is ugy gondolom így a legjobb Szaszának.Lehet hülyén hangzik de nekem is jó érzés hogy tudom etetni.A lelkemnek sokat számít :lol: .

Alíz
Remélem múlik a "korság" mindenkinél nállatok :) .
Aztat akartam kérdezni hogy Te most fogsz majd Uh-ra menni vagy már voltál?Rá fogsz kérdezni hogy látszik e a neme?
Én olyan kiváncsi vagyok hogy kisfiu e vagy kislány..... :lol: :lol: :lol:
A ház nagyon szuper!Olyan jó hogy mindenkinél a sárga szin a nyerő :lol: .
Balázs nagyon aranyos a képeken.Igazi kis fickó!

Andi
Férjedék biztosan jól utaznak majd és szerencsésen megérkeznek.
Dorka biztos aranyos volt ahogy csendben küzdött az alvás ellen.Nagy öröm lehet látni hogy kezdi magát otthon érezni.A bacik ellen sajnos közösségben nem lehet védekezni.De remélhetőleg a vitaminok "védenek" egy kicsit.

Zsebi
Ismét élet a házban... :lol:
Nállatok készülödnek a gyerekek a suliba?Mert ugye nem soká megkezdődik.
Hogy van/lesz neked is mindenre energiád?Nagyon fitt kismami vagy :lol: !

Pintyus
Hmmmm ...... :cry: :oops: de azért :wink: :lol: :P

Anita
Nektek van otthon mérleg?Ti hogy gyarapodtok?Mennyiket eszik Anna?Szasza van hogy 90ml eszik és én egy kicsit sokallom :oops: .Igaz nem nyűgös utánna tehát biztos ennyit igényel de én akkor is sokallom.Hisz még csak ma 2 hetes :lol: .
A képek Annárol tündériek.Ezek a kis mosolyok elolvasztják az ember szívét.

Egy pár képet rakok fel én is...
Kép
Kevés kép van olyan amin nem alszunk :cry:

Kép
Ez a másik fotó lehetőség hogy eszünk :lol: ennyi az élet :lol: .
Márti ez a kép nem most készült!Már 4. napja hogy csak éjszaka eszünk üvegből amugy mindig cicizünk.

Na ennyi voltam hirtelen.

Pusza
Éva
awe
 
 


Sziasztok!

Jót nevettem azon ahogy olvaslak Benneteket és mindenki irja, hogy Rubint Réka dvd-t csak hang nélkül bírja. :lol: :lol: :lol:
Való igaz a nyilatkozatait hallva én is azt veszem észre, elég vontatott körmondatokban beszél, ráadásul a hangfekvése is elég rettenet. :lol: :lol: :lol:

Alíz!
Ne bosszants, nehogy már himlős légy. Ááááá még csak az hiányozna most Neked. Ne fesd az ördögöt a falra. Remélem semmi komoly, de tényleg jobb ha elmégy orvoshoz és megnyugtat, hogy nem vagy himlős. :roll:

Zsebi!
Gondolom élvezték a gyerekeid a balatoni nyaralást az apukájukkal és szép barnán jöttek haza. Na nem mintha az olasz út után nem azok lettek volna, Zsuzsiéknál meg is jegyeztem, hogy szép a színetek. :wink:
Pontosan mikor kezdődik most az iskola? Megvettetek már mindent az iskolakezdésre?
Lányod jövő héten újra kezdi ill. folytatja az edzéseit?

Évi!
De drága a kis(nagy) fiad, tényleg nyugis babának néz ki minden képen. És micsoda hajkoronája van, szenzációs. :wink:
Jajj ne is emlitsd, félek hogy mikor betegedik le Dorka, bár próbálok az egészhez pozitívan hozzáállni. De a gondozó néni ölében ma is egy nyöszörgős , beteg gyerek ült, sok taknyos gyereket is láttam az udvaron.... így túl sok jóra sajnos nem számithatunk még vitaminok mellett sem. :?

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Jobbulást a betegeknek!
Andi: meddig lesz a férjed Kinában?Azért biztos nagy élmény lesz neki, csak Te bird ki valahogy, nem irigyellek, de te ügyes vagy, biztos menni fog. Elhiszem, hogy sajnálod, hogy már letelt a 2 év, és menned kell vissza dolgozni. Ezután majd hétvégére tesszük a talikat, úgyis Columoné is emlitette, hogy szivesen eljönne egyre.

Évi: mi béreltünk mérleget, de csak heti 1-2szer mérem, 2760 grammal jöttünk ki a kórházból, azóta 8 nap alatt felmentünk 2940 grammra. Nem tudom mennyit eszik egyszerre, de amennyire meg tudom becsülni, 50-70 ml között. Mert ugye csak mellből eszünk és én nem szoktam előtte utána mérni. Se a cumit, se a cumisüveget nem szereti, csak a kis kezét cuppogtatja, akkor is amikor zaklatott, csak attól tud megnyugodni. Ti mennyit hiztatok eddig? Hétfőn jön a védőnő, majd megkérdezem mi az elvárás :-)

Pintyus:
Annyira sajnálom, hogy még mindig nem bújt ki a kis Patricia, de mostmár remélem tényleg nem várat magára sokat. Hátha a holnapi vizsgálat segit neki kimozdulni. Csak annyit tudok mondani, hogy én több órás vajúdás után sem voltam annyira sem kitágulva, mint te most. Szóval már nem lehet messze. Kitartás!

Aliz: nagyon szép a házatok. Kellett rajta valamit csinálnotok, vagy minden igy volt?Festés?Tényleg nagyon tetszik. Himlő?Nehogy már!!!!!!!

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, amíg a mininő engedi.
Pintyusom drágaságom, nem mondok semmit........... :lol: :lol:

Évi, Anita gyönyörűek a hajasbabák! Igazi formás tündérkék.
Kérdezgetitek a normát, Nelly most 3 hónaposan is max. 100 ml-t eszik, igaz 2-3 óránként. De elég neki, a súlya 6500 gr ( :shock: ).
Hiába adok neki többet, visszabukja.

Andi, jó szórakozást az utolsó kismamis hétvégére!
Amit a múltkor említettem ( Ribomubyl) az direkt bölcsiseknek, ovisoknak van a felsőlégúti megbetegedésekre.
Kúraszerűen kell enni (vízben feloldani), minden hónapban, fel kell íratni.
Olivér egyszer sem volt beteg a télen, néhány enyhe nózifolyástól eltekintve, pedig milyen nagy influenzajárvány volt.
Nellynek elkezdtem adni a Vitacolant, ártani nem árt.

Aliz, szuper a ház és a medence is, Balázska biztos már kis négerbaba.

Márti, jó, hogy idecsöppentél, mert nekem is van ám kérdésem, hiába 2. gyerek.
Visszakeresem a számodat és hívlak, mert már kivagyok az éjjeli óránkénti evésektől. Teljesen rászokott.
Most még kipróbálom a saját ágyában altatni (eddig közöttünk aludt), talán ott tovább alszik, ha nem érez maga mellett.
Vettem Álomvirág légzésfigyelőt, anélkül nem merném egyedül hagyni, mert hason alszik.

Végül is felmentünk a Medvesbe (Salgótarján és környéke) anyósékkal . Természetesen külön szobában, após intézett szállást a kórházcsereüdülőjében.
Egyszerű, de tiszta vendégszobák voltak a nővérszállón. Saját Wc nem volt, de naponta 2x fertőtlenítették a közös helyiségeket.
Megnéztük a Csevice-forrást, inni nem ittam, pedig állítólag nagyon egészséges, átmentünk Szlovákiába is. Iszonyú nyomor van, de jó cuccok (hogy ott ki veszi meg az rejtély). Hihetetlen , hogy januártól eurójuk lesz!!!!!!
Gyorsan felteszem a képelket, amíg tudom.

Kép Parádfürdő, Csevice-forrás vasas bórvíz, brrr

Kép Nelly baba

Kép Salgó-vári turistalány

Kép Salgó-vár

Kép Salgó-panoráma

Kép Salgó-vár

Kép Ránkesteledett a gyetyánosban, úgy féltem...

Kép Így fürdött Nelly .

Kép Somoskői vár, fele magyar-fele szlovák

Kép Bazaltomlás, Európában egyedüli

Kép Augusztus 20.-ai vásárfia

Kép Nem félt a tüzijátéktól

Kép Recski quadpálya

Kép Ez a quad 120 km/ó-val is megy!!!

Kép Bükkszéki fürdő

Kép Bükkszéki halacskám

Most ennyi, mert nyiszog a nőcike.

Puszi



Sziasztok!

Emili tegnap is volt lázas, ma reggel nem, és este sem!Ezt javulásnak vesszük!:DDe az ínye még mindig vérzékeny, fáj neki, duzzadt.:(
Hétfőn viszem ismét dokihoz, lehet a fogászatra is elvsizem, mert nagyon csúnya az ínye.Remélem a fogai nem sérülnek!!!

Andi!
Bence araNYOS LEHET A a kis csorba fogával:)
Dorka szerencsére hamar beszokik, hátha az evőkéje is megjavul, na meg a akiklással vajon mi lesz? :roll: Hátha jó hatással lesz rá a "levegő változás" :wink:

Alíz!
Aranyos Balázska ahogy beszél:D
Nagyon szép a házatok!!!!Ez így volt ugye?Vagy vmit ti újítottatok fel?
Balázska is javulhatna már!

Márti!
Köszi.Sajnos ez a láz nem 3 napos, már 10. napot nyomjuk, igaz ma nem volt láza, de most letettem aludni, és szerintem kedz neki felmenni:(
Gratula aléányodnak, ügyesek voltak!Biztos sok kemény munka van mögötte!Mióta csinálja?

Éva!
Hogy vagytok?Sewbed gyógyul már?Szabika eszik már mind2 ciciből?
Emilről ilyen pici korában nekünk is főleg csak alvós képeink vannak.:)Nyugi, később lesz majd nyitott szemű, vigyiorgós is;)
Szerintem eleget eszik szabika, ha nem így lenne, követelné a magáét.Babák is változó étvágyúak, úgy mint mi, van aki sokat eszik, és van aki csak csipeget.A lényeg, hogy hízzon!!Egy vmit nem szabad:egymáshoz hasonlítani a babákat!!!Mert abba bele lehet őrülni:enyém ezt csinálja, ennyit eszik, ennyit alszik, a másiké nem így csinálja, avjpn vmi baja van az enyémnek, stb.

Anita!
Neked szintúgy azt tudom mondani, mint fentebb Évának, hogy ha hízik Anna, akkor biztos elég neki a tejcsi.A másik pedig, hogy lejhet meglepődnél, hogy mennyit eszik, ha pontosan le tudnád mérni!én is voltam így, hogy azt hittem nem evett semmit, de pont akkor sikerült lemérnem,és evett 70-et!Szóval az az 50-70 nem biztos hogy annyi, de ha mégis, akkor vszleg elég neki!;)Bízni kell a babáitokban!Tudom nem könnyű, nekem sem volt az, én is csak utólag vagyok ilyen "okos":D

Zita!
Tudom, hogy kedvetlen vagy, de azért gyere ide dumcsizni, hátha jobb kedvre derülsz :wink:
Örök hogy nem fájt az amnio, én anno nagyon be voltam parázva tőle, de én sem éreztem semmit :wink:
Valóban 2 naponta van amnio, de szerintem Sápy abban reménykedik, hogy hátha beindul és akkor ős is jelen tud lenni a szülésnél.Na még a végén Patríciátok jól kibabrál veletek, és hétfőn cuccol ki :lol: Bár gondolom neked már édes mind1, csak jöjjön már :wink:

Kriszti!
De jót kirándultatok, szépek a képek!Édesk a gyerkőcök, főleg a lánykád, ahogy pancsol, meg túristáskodik 8)

Tegnap eljöttünk anyósékhoz, holnap este megyünk vissza Debibe.Holnap lesz anyósék cégénél családi nap, sok finomsággal, gyerekprogramokkal, remélem Emili jobban lesz, és tudja majd élvezni.Ma igen nyűgi volt, bár azbudvaron jól elvan.Viszont én nem bírok kimenni vele, az allergiám most nagyon bedurvult, a napot sem bírom, könynezik tőle aszemem, tüsszögök.Éjjel is felébredek rá, nem pihenem ki magam:(És semmilyen gyógyszer nem akar hatni! :cry: Szörnyűűűűűű....

Lányok!
Lenne egy kérésem, mivel a sok kép miatt már megint nem tölti be rendesen az oldalt, és alig tudom elküldenia hsz-emet(már régebben is akartam írni):
volna kdvetek a képeket egy saját albumba feltöltögetni?Lenne hozzá jhelszó, így csak mi láthatnánk, így oda bármiylen képet feltehetnénk :wink: Időben, melóban ugyannyi a feltöltése,oda is kicsinyíteni kell.Ha meg akarjuk nézni, akkor csak be kell lépni az oldalra.Hm????
Mit szóltok hozzá?Konkréta a Picasa webalbumra gondoltam, az magyar nyelvű.Lehet benne különféle mappákat csinálni, a különböző témájú képeknek, de lehet saját névre szóló mappa is, és akkor mindenki oda tölti fel a saját képet)sőt szerintem ez lenne a jobbik választás, áttejkinthetőbb lennne, ha vki szól, hogy tett fel képeket,a kkor csak az ő albumába kéne belépni :wink: ).

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Bocsi, az előbb rosszul írtam, nem magyar nyelvű, de afeltöltés nem bonyolult.Szóval ha gondoljátok, megcsinálom. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Végre jöttél, már hiányoltalak. Nagyon jók a képeid, a kicsi lányod rengeteget változott az utóbbi hetekben. Én legalábbis úgy látom. Csini csajszi mindenesetre. És Olivér is édes kis krapek, annyira drága az utolsó képen. Jól tettétek, hogy kimozdultatok, kell is az néha. :wink: :wink:
Köszi a Ribomubylról irtakat, rá fogok kérdezni a gyerekorvosunknál.

Panka!
Okés, nekem úgy is jó, a képfeltöltés ahogy ajánlod, ha a többieknek is megfelel. De tudod-e hogy részletesen mindent le kell irni ezzel kapcsolatban dedós szinten, hogy megértsük, (megértsem) a feltöltést hogyan kell csinálni, albumot létrehozni stb.
Emili hátha valóban nem lesz már lázas, midnenesetre szorítok, hogy így legyen.

Ma anyuéknál voltunk, névnapoztunk. Hozok pár képet, (bocs Panka :oops: :oops: ) Jól sikerült , Bence örült minden ajándéknak. Tetszett neki mindkét hőnyomtatott póló, persze a játékok voltak első nekifutásra a legérdekesebbek. :wink: Még Dorkám is kapott anyuéktól pici mosógépet és pici főzőkonyhát, ugyhogy volt nagy öröm. :lol:

Kép Tortával
Kép
Kép Kis csorba ünnepeltem vicsorít. Naná, hogy a hugica sem maradhat le mellette. :lol:
Kép Ajándékbontogatás
Kép Ajándékok egy része
Kép Dorka az ajándékával
Kép Egyik ajándék kipróbálása ( a robot halad előre, közben fényt és hangot ad )

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Kriszti: jók a képek nagyon, csak nekem tűnik úgy, hogy milyen sokat nőtt a tali óta Nelly?

Panka: nekem is tetszik az ötlet már csak annyi kérdésem van, hogy hogyan gondoltad?Csinálunk egy közös webalbumot, vagy mindenkinek lesz saját, és úgy?Mert nekem amúgy is gmail-es cimem van, és azt hiszem én tudom használni akkor ezt a picasa-t. De most néztem és ez magyar!!Akkor lehet nem egyről beszélünk???

Szépen javul a köldökünk, hétfőn jön majd a védőnő, remélem ő is ezt mondja. Csak azt nem tudom, hogy mikorra fog visszahúzódni neki?Nektek ez mennyi idő volt?Ma kicsit nyűgösek voltunk, azt hiszem a front volt rossz hatással Annára, na meg megint fájt a pocak is. Úgy néz ki, hogy az Infacol és a körömvirág krém mellett a torna a legjobb neki, nekünk a kólika tartás nem igazán jön be (mármint Annának)

Teszek fel egy közös fotót, remélem nem untok még nagyon.

Kép

Évi hogy vagytok?Nagyon édes a kis Szasza:-) Fura hogy szinte egyidősek, mégis mennyi különbség van köztük. Szasza milyen sokat alszik, Anna meg elég sokat van fent sztem a korához képest. Na de igaz, hogy tényleg nem szabad összehasonlitgatni őket, mert ahogy mi felnőttek is különbözőek vagyunk, igy nekik is saját egyéniségük van. A kaja miatt meg egyáltalán nem aggódok. Addig amig úgy látom jól érzi magát, evés után elégedett és hizik is, addig úgy érzem nincs miért aggódnom.

Pinytussal vajon mi van?Mostmár kezdek aggódni miatta. Patricia: tessék mostmár kijönni, mert anya és apa már nagyon várnak téged, na és mi is!!!!!

Jó éjt

Kép

Kép
lolita_78
 
 



Halihó!!!

Megvagyunk, csak egy percem sincs :shock: :oops: :roll: Szigeteltünk a Zolcsika szobáját, aztán tapétáztunk, festettünk, pakoltunk. Mindig van valami, vendégek...
Köszönöm a hiányolást, picikét visszaolvastam.

Alíz: nagyon teccik a berendezés, nagyon otthonias :wink: A rókát sajnálom, de hamarosan el is múlik, :wink: Balázskával is volt?

Pintyuskám: terhesen nem maradsz :lol: ici pici kitartás és a kezedben lesz picike lánykád :wink: Hihetetlen , nem? :shock: Lehet, hogy a neve napján születik, 25-én??? :wink: 8)

Kriszti: nagyon szép helyeken voltatok!!! A babáid szépségesek!!!!!!! Adzsikával még lógok :oops: :oops: :oops:


Andi: Bencusnak nagyon Boldog Névnapot kívánok!!! nagyon jók a képek, boldogok a babák, ez a lényeg!!!!!!! :wink:


Anita, Évi: Annácska és Szasza babácskák imádnivalóak!!!!!!!!!!!!! Ti meg ügyesek vagytok , csak így tovább, tényleg BIZZATOK magatokban és ez a dolgok 90% -át megoldja :!:

Panka: Nekem soha nincs bajom a képek betöltésével, azonnal jelenik meg minden :roll: De felőlem lehet, csak akkor időhiányában lehet, hogy nem fogom nézegetni külön a képeket, itt viszont mindig megakad rajtok a szemem :roll: Bocsika, ez csak az én véleményem :oops:

Most mennék, majd még benézek.
Puszi


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Emili szombat óta nem lázas, viszont a változatosság kedvéért kiütéses lett :? :( Már jobban egy bkicsit, ínye még vérzékeny, étvágya jobb, de csak tápit eszik.

Andi!
Semmi gond, tegyed csak a képeket, ez csak egy ötlet volt.Nem nehéz feltölteni, tényleg magyarul van, így egyzsreű.De csak akkor, ha mindenki beleegyezik. :wink:
Aranyos a kis csorbád, hamar kinő majd az a fog :wink:

Anita!
Emilinek soká esett le a köldöke, lápiszolta is a védőnő.De utánna nem volt vele gond.
Aranyosak vagytok a képen!!!

Olgi!
Úgy gondoltam, hogy az aláírásomba betszem a linket, arra kell csak akttintani, és már az albumba is vagy.:)Ott arra az albumra mész rá, amelyuiket szeretnéd nézni.Mindenkinek lenne név szerint egy albuma, és ha szól, hogy képeket töltött fel, akkor csak rákatt, és már látható is.
Vmiért nekem nagyon sokáig tölti be az ioldalt, ha sok kép van rajta :? :(

Pintyus?????????????????

Na lassan indulunk a családi napra, Emili méág alszik egy kicsit:)

Puszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


helloka

Még mindig egyben, de már lassan érzem hogy vége lesz a kismamiságnak. :lol: :lol: :lol:

Tegnap este moziban voltunk, Batmant néztük meg, hát a kiscsaj aléggé izgága volt a hangokra, és ugy kinyomta magát hogy csuda!!!! És tegnap este óta majdnem folyamatosan keményedik, de nagyon erősen... nincsen fájás csak azt vettem észre hogy sürübben veszem olyankor a levegőt és el önt a meleg. És nyilalik nagyon a combomba. 2 napja barna folyásom van, ma egy darab piros nyálkás valami távozott, gondolom a nyákdugó, vagyis ez távozik már 2 napja, de ma egy darab is kijött. Bocsi a részletes beszámolóért.

Most reménykedem hogy a fájások következnek, de már ez is több mint semmi, mivel nekem eddig abszolut semmi jele nem volt.

Na puszika

Köszi mindenkinek a drukkott. Biztosak lehettek hogy ahogy helyzet van jelentkezem.

:lol: :lol:
Vendég
 


csodásak a képek. Bencének NAGYON SOK BOLÍDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK. örvendek hogy tetszettek a pólok.

kriszti: Ari vagy... nagyon édesek a gyerkőcök, és valóban nagyon sokat változott Nelly baba.

Mindenkit végig olvastam, ne haragudjatok hogy nem válaszolgatok!!!!

Pusszancs!
Vendég
 


Sziasztok!

Pintyus, Olgi!
Köszi a jókívánságokat, átadtam a fiacskámnak. Köszöni szépen ő is. :wink:

Pintyuskám!
Várjuk már mi is toporogva azt a pillanatot amikor jelented, hogy helyzet van nálatok. Hidd el már tényleg nincs sok hátra a kismamiságodból, Patrícia lassan turbóra kapcsol és tarthatod a karjaidban. Tudom, bárcsak már ott tartanál, azt szeretnéd, de addig is élvezd a terhességed utolsó pillanatait.
Moziztatok??? Húúú, nem csoda hogy Patrícia izgett-mozgott az erős hangokra. Cinema Cityben néha meg lehet süketülni. :roll: De legalább kikapcsoldtál, ill. elterelted a figyelmedet a kicsi lányod születéséről. :wink:

Panka!
Hihetetlen, hogy Emilid most meg kiütésekkel küzd. :roll: :twisted:
Hátha nem tartós, és mostmár rendbe jön egy-kettőre.
Képeket majd akkor oda töltögetem ha eldőlt itt a topicban hogy mi legyen, ill. hogy ott legyen-e végül. Nálunk minden kép bejön abban a pillanatban amikor belépek, nincs gond, mondjuk 10 Mbyte-os vonalnál szép is lenne ha nem jönne be. :roll: De anyuéknál vacakabb a net és ott nekem sem jönnek be mindig normálisan a képek. Így ott ezzel nem is szoktam erőlködni.
:P Mivel eddig senki nem panaszkodott, gondoltam mindenkinek minden kép biztos bejön, de most már legalább tudjuk, hogy Neked/Nektek nem. :(

Olgi!
Huuuu... a nyaratok nem telik unalmasan, a felújítási munkálatok szépen be vannak osztva egész nyárra.
Milyen lett Zozika szobája? Tudsz képet hozni róla? Kiváncsi vagyok rá.
Kicsi Tüncsivel voltál a tali óta a szemészeten????? Mit mondtak, javasoltak?

Anita!
Dehogy unjuk meg a képeidet, hozd nyugodtan. Drága kicsi lányod annyira szépséges baba, hogy öröm nézegetni a képeit.
Így van, nem érdemes összahasonlitgatni a gyerekeket, illetve lehet de nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni belőle. Ahány ember annyiféle. Nekem a két gyerek sem egyforma, sem a temperamentumuk, sem az étvágyuk, sem a fejlődési ütemük, pedig a gének hasonlóak kellene hogy legyenek bennük. :lol: Eleinte hasonlitgattam őket, pedig nem kellett volna. Bence mindenevő volt és sokat is evett, gyorsan növekedett, míg Dorka sokkal lassabban, válogatós is, és én meg csak idegesitettem magam. :roll: Míg szépen fejlődik a babád, nyugodt, jókedélyű baba addig nincs gond. :wink:
Ja....... egyszer valamikor 2 p-re meglátogathatlak Benneteket? Nem akarok zavarni semmi áron, meg dolgozni is fogok, ugyhogy időm sem lesz, de Annácskának ami pici dolgot vettem, oda szeretném adni valamikor.
Évi! Ez Rátok is vonatkozik, csak még azt sem tudom pontosan Ti merre laktok.
Vagy adjam fel postán????

Bea!
Te merre vagy??????????? Visszatértél már az utadról?????

További kellemes hétvégét Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!!!!

Köszi szépen a ház dícséreteket.többen kérdeztétek.
A szobák meg a fürdőszoba ,konyha bútor az meg volt mi vagyis a férjem meg anyósom a konyhát meg az előszobát festették ki azért is kérdeztem mindig a színeket, :lol:
Andiéknál,meg Anita nálatok is ha emlékszel.

Pintyus:
Naaaaa most már benne vagy a finishben,bármikor jöhet Patríciád,akkor már jó lenne ha még ma megszületne hogy Sápy ott tudjon lenni.
Drukkolok!!!Sokat gondolok rád .

Andi:
Tegnap nem tudtam jönni,így ma kívánok Bencusnak:
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!
Jók nagyon a képek,látszik hogy nagyon örültek az ajándékoknak.
Biztos fincsi volt atorta,jól néz ki.Nyam nyam..... :lol:
JÓó nem idegesítelek meg magamat sem mert úgy néz ki nem vagyok hímlős :shock: mert múlnak a pöttyök. :roll: :roll: :roll:
Már csak a karomon látszik1-2 halványan.

Anita:
Dehogy unjuk a képeket jöhet akármannyi.
Nagyon édes tündér babád van.
Jól teszed hogy nem hasonlítgatsz,annál rosszabb minden gyerek más és más.
Nekem is mindig mondta a védőnő hogy 3-4 hónaposan is 60-70 ml-ket evett meg és hogy ez kevés, mégis hízott így nem igazán izgattam magam .Mintha nem is mondott volna semmit.
De Balázs eleve 4 kg-val született így neki más volt a fejkődési üteme .Így van ahogy írtad hogy amíg mosolygós,eszik-alszik addig semmi gond.
Nekünk úgy emlékszem 9. nap esett le a köldökünk és utánna be is gyógyult nem kellett vele csinálnunk semmit.De ez is változó.

Kriszti:
De jó hogy írtál.
Köszi neked is ,igen Balázsnak már szép barna színe van. 8) :lol:
Nagyon jók a képek ,főleg ahol Nelly fürdik.Csúcs. :lol:
Nagyon sokat nőtt,szépen fejlődik,Olivér is aranyos kisfickó.

Panka:
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ sajnálom apöttyöket,remélem hamar elmúlik.Szegényke most már túl lehetne ezen a betegségen.
Nekem is mindig bejönnek a képek ,de ha a többieknek is benne vannak akkor felőlem oké.

Olgi:
Na végre meg vagy!Örülök.
Az igen akkor meló meló hátán nem semmi.
Hogy vannak a gyerekek?Belülről szigeteltétek le a szobát?
Nem,Balázzsal nem volt semmi gondom meg sem éreztem hogy terhes vagyok,most azért többet kell pihennem meg a hasam is fájdogál,étvágyam se sok van ,rókakoma is benéz időnként.
De azt mondják minden terhesség más.
Neked is így volt?

Andi?Kriszti?Zsebi?Mi a tapasztalat a 2. terhesség más volt?

Éva:
Jaj nagyon édes Szabikád,tényleg nyugodt kis babócának látszik.
Köszi,hát igen most narancs sárga láz van. :lol: :lol: :lol:
Aranyos vagy,naná én is kiváncsi vagyok a nemére majd rákérdezek de szerintem most még pici nem biztos hogy látszani fog.Hétfőn megyek egyébként uh-ra.


Azt hiszem mindenkinek írtam ha mégsem akkor bocsika. :oops:
Pá,pá.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, nem reagálok most semmire. Nálunk már megint történés van... :cry: :cry: :cry: Pannikának belement valami a nagylábujjába, már nagyon be van gyulladva, hót vörös és forró az egész. Látszik egy pici pont a gyulladt részen, innen sejtjük, hogy talán szálka, de nem látjuk. AZt sem tudom, hogy mehetett bele??? :cry: A laminált parkettából nem kéne szálkának kijönni... :? 2 napja dunsztkötésben van, de nem változik, sőt.... Úgyhogy holnap reggel megyünk a sebészetre..... :cry: Drukkoljatok, hogy ne fájjon Szegénykémnek nagyon! A szívem szakad meg.... :(

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Húúúúú.... őrült pakolászásban vagyunk.
Tibim hajnalban megy Kínába, lassan egy fél szoba van tele az összeszedett és vinni szándékozott cuccaival. :lol: Most vasaltam ki neki az utolsó darab ruhát is ami a bőröndbe kerül.
Bencémnek összepakoltam holnapra az ovis zsákot, ruhákat, fogkefét, fésűt.... amik kellenek.
10 napon át hármasban leszünk a gyerekekkel. A reggeli ébredésektől tartok leginkább, eddig ugyanis minden alkalommal ha korán kellett kelnem a férjem ébresztett. Na most be kell vetnem helyette az ébresztőórát. :lol: :lol: :lol: Vagy mgehallom, vagy nem. Ha meghallom és lenyomom, nem alszunk-e el..... ?! :roll: :roll: :roll: :P :P :P


Alíz!
Köszi szépen a névnapi köszöntést.
Kép
A két terhességem nekem is különböző volt, illetve nyilván voltak azonos és különböző nyügjeim is.
Egyik gyereknél sem volt eleinte sem hányingerem, sem a róka koma nem jelentkezett, szerencsére. Mindkét gyerekkel egész hamar elkezdett vizesedni a lábam, de ezeket mondtam is.
Dorkánál állandóan égett a gyomrom a 6.-7. hónaptól. Szörnyű volt. Bencével sosem égett. És 2. terhességénél én is jobban éreztem, hogy másállapotban vagyok, első nekem is mintha nem is lett volna, csak a pocakom emlékeztetett hogy Bence bent növekedik. Második alkalommal valahogy nyűgösebb, kevésbé strapabíró voltam.
Viszont szülés után meg fordítva volt, másodszor már jobban felülkerekedtem a mindennapos teendőimen, biztos a rutin is besegitett ebben, nem tudom. :wink:
Tényleg minden terhesség más, mint ahogy minden szülés és minden baba is. Nem vagyunk egyformák, igy a terhességet sem egyformán éljük meg. Első kismamiságomat 27 évesen éltem, másodikat 32 évesen. Mindig azt mondtuk a férjemmel, hogy látszik, hogy már nem huszonéves vagyok, többet nyűgösködtem Dorkával. De utána meg valahogy könnyebben vettem az akadályokat, ugyhogy mégsem a kor miatt volt. :P :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsuzsi!

Jajj, sajnálom szegény Pannikát nagyon. :( :(
Biztos hogy szálka? Nem lehet hogy méhecske, pók vagy valami kis rovar csípte meg? Nem voltatok kint a természetben? Allergiás reakciót és duzzanatot ezek is válthatnak ki, sőt, ezek váltanak ki pontosabban. Persze tutira kellene tudni mi van a lábujjában, mert ha szálka akkor a Fenistil és a Ca semmit nem érnek. :(

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi:
Na eltudom képzelni micsoda pakolászás van nálatok.
Elég lesz neked ez a 10 nap apa nélkül gondolom.De majd csak megoldod ügyes csaj vagy.
Köszi hogy leírtad a tapasztalatodat,remélem én is könnyebben veszem majd az akadályokat 2 gyerekkel mert most még kicsit tartok tőle hogy mi lesz,de majd csak megbírkózom vele valahogy.
További jó pakolást neked/nektek.


Zsu:
JAj nagyon sajnálom Pannikádat,remélem nem fog neki nagyon fájni ha kiszedik,egyem meg szegénykét.
De hogy mehetett bele vajon a szálka.
Majd írj hogy mi volt.

Puszantó.

Kép

Kép
aliza
 
 


Ja mindig elfelejtem írni ,meg Évi is kérdezte csak csesztem válaszolni:
Balázskának is elmúlt a hasmanése 5 nap után.
Hála az égnek!Már kétségbe voltam esve hogy mi van????
De szerncsére tegnap már nem ment a hasa meg ma sem .
Így aztán úgy néz ki helyre jövünk lassan. :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
aliza
 
 


Alizka!

Persze hogy megbírkózol majd két gyerekkel is, ez nem kétséges. :wink: A nehezebb pillanatokat át lehet vészelni,ezek edzik az embert igazán. A szép pillantok meg amúgyis elhalványitják idővel ezeket a döcögősebb, problémásabb dolgokat.
De jó, hogy elmúlt a fiacskád hasmarsa. Végre. Nagyon kellemetlen tud lenni. Pöttyeid is múlóban, kiráááááááááááály.........

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Aliz! Nekem is más volt mindkét terhességem, és ez a harmadik is más. Közérzet szempontjából talán ez a legkellemesebb, semmi hányinger, émelygés nem volt. Igaz, most jobban éreztem a nyaralás, kirándulások alkalmával, hogy fáradok, de lehet, hogy csak azért, mert az első férjemmel nem éltünk ilyen aktív életet (most a kirándulásokra, programokra gondolok :wink: ) , no meg az első két terhességem nagy része télre esett. De Bogival pl. kimondottan rosszul voltam a szagoktól, illatoktól. Szülés tekintetében is a második könnyebb volt, remélem, ez a harmadik még könnyebb lesz!

Andi! Rosszkor jön most ez a férjed utazása olyan szempontból, hogy most mentél vissza dolgozni is, nem? Egyébként biztos nagyon klassz lesz neki!

Pankaa! Én is pártolom a fényképfeltöltés általad javasolt ötletét! Igaz, most ezzel az új géppel hamarabb töltődik, de a régivel én is sokat kínlódtam, ha sok kép volt az oldalon.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok kedvesAnyukák!Már megint nem volt időm irni pedig tőbbször neki ugrok smindig csak az olvasásig jutok
Andi
Szivesen irnék sokat magunkrol de majd remélem találkozunk, s akkor .Nekem egyébként a feladataim közé tartozik baba-mama csoportot ös
szehozni rátok is gondoltam :wink:
Panka!
!Végre elmult a lázatok mi ez a kiütés? :(
mártid
 
 


Kriszti!
Sikerült a sajat ágyában aludniaNelly babának?Ez segithet az óránkénti evés problémáján főleg ha ezt csak éjjel akarja.
mártid
 
 


Andi!BencédnekNAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK :lol: :lol: :lol: :lol:
mártid
 
 


Sziasztok!

Hazajöttem!
Képek, beszámoló és minden egyébb más később, holnaptól suli és hulla fáradt vagyok, mert mióta megjöttem, csak dolgozunk egyfolytában ittohn. Most csak bejelentkeztem, vissza olvasni sincs időm. Pusszantás mindenkinek!
Bea
Vendég
 


Sziasztok!

Végre itthon!!:DEmilit honap viszem reggel a rehabra, du. pedig a dokinkhoz, tiszta kiütés. :? De ezzel biztos hogy vírusos nyavalyája volt, mert eddig minden nagyobb vírus fertőzés után kiütéses lett.Gondolom ő így reagálja le:?

Andi!
Nekem is eszembe volt, de 7végén nem jutottam úgy géphez:
Bencének nagyon boldog névnapot kívánok!!!!:D
Jaa, kérem, nekünk csak 1 Mgbytos netünk van:(És így nekem naaaaagyon lassúúúúú...:)
Férjednek holnapra jó utat!!!Biztos fárasztó lesz, de megéri!;)Pakolászást ne is mond, én is azt utálom az utazásokban!
Kérj telefonos ébresztést;):D

Zita!
Hogy én milyen dinka vagyok!Most láttam, hogy holnap Patrícia nap lesz!!!! :lol: :lol: :lol: Ha én ezt tudom hamarabb, akkor szóltam volna, hogy ma este pihend ki magad, mert holnap fárasztó napod lesz! :wink: :D Bitos egy napon akar ünnepelni a lányod :wink: Szülinap, névnap egyszerre bezsebelni az ajándékokat :wink: Nagymamámnak is egy napon van mind2 ünnep(Ilona, aug. 18.)
Bár Sápy szempontjából úgy emléxem nem jó a holnap:?na mind1, majd csak lesz már tényleg vmi, jók a tüneteid.
:wink:

Alíz!
De jó, hogy Balázskának már semmi baja!!!

Anita!
Na nehogy aztán miattam ne tegyél fel képeket Annáról!!!!!! :wink: Szeretettel nézek minden képet mindenkiről, csak lassan tölti be az oldalt.Ennyi. :wink:

Zsu!
Jajj szegény Pannika, remélem fájdalom mentesen megússza!!!Drukkolok!!++++

Lányok!
Szerintem én megcsinálom majd az albumat, és aki akarja használja, aki nem az nem. :wink: Semmi nem kötelező természetesen, mindenki csinálja úgy, ahogy neki kényelmesebb.De nemcsak a sok kép miatt jutott ez eszembe, ahnem mert pl. a talis képeken nem mindenki van mindiog előnyösen fényképezve, ami nem is gond, ha csak mi magunk látjuk, nem az egész világháló :lol:

Na de ma elteszem magam holnapra.Jó éjt!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Na ezt meg elfelejtettem megírni:
Anyóséknál most nagyon kellemes volt, ma volt a cégüknél családi nap, Emili nagyon élvezte, főleg az ugráló várat.Enni is evett, egy egész üvegest,meg 1 darab Fornettis sütit, almásat!:)Szóval gyógyzlgat tényleg.Nagyon sokan voltak egyébként, 7000 körül:O
De a hely is nagyon nagy volt.Voltak lovak, arcfestés, kicsiknek külön terep, külön ugrálóvár, bohóc, stb.Az idő is tűrhető volt, ha sütött a nap meleg volt, ha nem meg fújt a szél, és hüvi.:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Azt hiszem mindenkinek küldtem privit , ha mégsem szóljon aki nem kapott. :wink:
Pl.ilyenre is jó lesz a közös email cím, a legközelebbi talinak a ícmét csak 1x kell elküldeni ide, és itt mindannyian olvashatjuk :wink: :)

Lehet hogy kicsit bonyolult leírva, de ha beléptek az oldalra,akkor egyszerűbb lesz remélem. :roll:

Észrevettétek, hogy lehet szerkeszteni a hsz-einket??Eddig uyge nem lehetett, de most látom, hogy igen. :roll: Ez jó, ha esetleg változtatnánk rajta :wink:Mint pl. most, így nem kell újabb hsz-t írnom;)

Elkészült az album, nézzetek bele a www.picasaweb.google.com oldalon.Belépés a priviben lerítak szerint, az emailos felhasználó és jelszavakkal. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Helloka!
Férjemet most vitte el az airport kisbusz. Míg meg nem érkezik hajnal 1-2 körül addig biztos ideges leszek. :(
Lassan ébresztő a gyerekeknek is, menni kell bölcsibe, oviba.

Panka!
Privi megjött, elolvastam, nem tudom felfogtam-e , majd a gyakorlatban megnézem. Köszi mindenesetre.
Ja, férjem azt mondta 1 Mbytes vonalon simán be kellene jönni a képeknek, hisz ide kicsinyitve vannak egyébként is feltöltve, szerinte nem a vonallal van a gond. :?
Emilinek jobbulást, kiváncsi vagyok a doki mit fog mondani a kiütéseire. :roll:

Bea!
Üdv újra itt. Majd gyere ha tudsz.

Köszi Mindenkinek a névnapi jókívánságokat. KépKépKép

Kép
Kép
bendor
 
 


Zita!
Édes drága Patríciádnak nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!
(Reméljük gratulálhatunk hamarosan a születése alkalmából is. Igaz ha lehet ne ma szülessen, mert ma messze van a saját doki. Na majd holnap. :wink: Tudod, pénteki Szasza, vasárnapi Anna baba, keddi lesz Patrícia. :wink: :wink: :lol: )
Kép Kép

Zsebi baba!
Férjednek is nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!!
Mit kap Tőled az ünnepelt??? :shock: :P

Kép
Kép
bendor
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: