Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm szépen a gratulációkat! :lol:

Ibolya,
Sajnálom, hogy úgy jött le, hogy nem örülök. A vonalzót Tomi tegnap este dobta nekem össze, ma meg még csak most ültem gép elé. Páran szemfülesen így is kiszúrták :lol:
A 3. hónap leteltéig csak azok tudták, akik konkrétan rákérdeztek. :wink: :lol:

Szaszának mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Adri,
Sajnálom, hogy Dóri is benyelte a vecsési kórságot :cry: Jobbulást Nektek is!

Katus,
A képek szenzációsak :lol: :lol: Nehogy bántsd azt az aranyembert :lol:

Ildi,
Valóban jó kis kikapcsolódás volt a hétvégétek :D

Kriszti,
Hihetetlenül nagyon a gyerekeid, és milyen szépek :shock: :lol:

Viki,
Mi voltunk Cinin + az 1. Bukfencen. Szerintem pont váltottuk egymást, de nem láttalak Titeket :(
Tökjó hangulata van a képnek.

Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Drága Anikó!!

Akkor mégegyszer gratulálok, már hivatalosan is!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon örülök és írigykedek!! Mint már annyiszor mondtam én imádtam a terhességem minden percét (na, jó az utolsó heteket nem annyira) :lol:
Sok boldogságot kívánok nektek!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Olyan masszívan állítjátok, hogy nem is széles a hátam, hogy most már tuti, hogy széles :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Anikó,

Kép

Mi is voltunk ma cinin és bukfencen is. (Anikó sajnos lemaradt a bukfenc elejéről, mert volt annyira kedves, hogy a 2 között haza dobta Juditékat, ne ázzanak) hát sajnálom, hogy nem volt nálam kamera, Maja, Bogi és Botond irtó ügyesen csinálta a feladatokat, el voltam készülve a legrosszabbra, hogy 3 felé kell figyelnem, de helyette csak álltam és leesett az állam, mennyire helyesek voltak :D
Jó volt, hogy kicsoportos foglalkozás volt, rég volt már ilyen :D

Viki,
én láttalak, de már indulóban, nem ránk figyeltél, Eszter épp érdeklődött valami iránt :D

Ildi, köszi! :D

Kriszti,
hihetetlen, mintha nem is azok a gyerekek lennének akiket a nyári képeken láttunk. Ketrin csodaszép :)

Katus,
Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!! Már hiányoztok Ancsival, rég találkoztunk...
Szeretném már látni azokat a csigákat :lol: És még egy Hause örült :)

Judit,
széles a hátad? Szerintem nem :lol: A magasságod miatt azért nem szállnék vitába :lol: :lol: "Zolika" hamar elaludt?

Anita
putyu
 
 


Kolompos :!: :arrow:

2008-11-22Színház és Gyermektáncház


"Kőleves mese"
KISPESTI MUNKÁSOTTHON MŰVELŐDÉSI HÁZ
1191 Budapest. Teleki út 50.
(+36) (1) 282-9826, (+36) (1) 282-9736

Kezdés: 11:00
Vége:12:00

Anita
putyu
 
 


"Zolika" már a kocsiban teljesen KO volt, gyorsan fürdött és szó nélkül elaludt. De ez nálunk nem kunszt:) Jaj jut eszembe elfelejtettem beszélni Botival meg Majával alvás-ügyben:)

Nem tudod mennyi a jegy a Kolomposra? Minket érdekel, de még nem tudom hányan megyünk. Ez függ az ártól is...
Vendég
 


Anikó!
Mi is gratulálunk!!!
Edittel értekeztem, cipők nem lesznek már idén az tuti, új ruhákba vág bele, majd küldi az oldal címét ha megkaptam akkor küldöm neked is.

Judit!
El is felejtettem írni, hogy nem voltam a csodafodrászodnál, hétfőn csak a következő hét szerdára délre tudott időpontot adni mert elutazott de aztán úgy alakult, hogy 2re kellett mennem a suliba így nem volt jó az a nap sem így elmentem egy másikhoz de szerintem a következő vágásnál kipróbálom. A mostani fazonommal nincs bajom mert mikor megmosom tök jól be tudom szárítani csak a 2-3 nap már nem néz ki jól és nagyon lusta vagyok 2 naponta sérót lőni.

Már nem is tudom mit akartam írni, tiszta szita az agyam, azt hiszem öregszem :roll:

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra,

Még azt akartad írni, hogy nem is széles a hátam:))) De nem hiszek Nektek:))
Vendég
 



Judit,
felnőtt 1000,- gyerek 700,- , a KMO-ban a legolcsóbbak a Kolompos koncertek :) , most szombaton is volt csak későn néztem meg :( Decemberben lesz még ott egy karácsonyi :)

Anita
putyu
 
 



Sziasztok!

Köszönöm szépen az újabb gratulációkat! :lol:
(Bár egy kicsit már olyan mintha megszületett volna, pedig hol van az még.... :roll: :) )

Anita,
Mi megyünk!!!! :D

Szandra,
Köszi az Edit infót. A cipőt sajnálom. Ugyan vettem ma a piacon egy helyes kis bundásat 2.200.-ért, de az oviba lehet hogy elkel majd még egy.

Judit,
Nem kell Neked beszélned Majával. Úgy tűnik elég a jelenléted is :lol:
Maja ma több, mint 2 órát aludt. Hipp-hipp-hurrá! :lol:
Ja, és nem széles a hátad :D Bár a Majáéhoz képest igen :roll: Nézőpont kérdése :lol:

Holnap van játszóház, odaszóltam.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!
Gratulálunk!
Nagyon örülök, hogyvégre sikerült!

Mindenkinek köszönjük a gyógypuszikat és egyéb jó kívánságokat. Úgy látom használtak is, merta tegnapi bágyadság és kis hasmenés (aminek én galád módon örültem), ma már minden oké volt!
Úgy fel volt pörögve ma a csajszi, hogy fél egy óta alszik.
Bocsi csak aludt, most mennem kell.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Judit!
Azt hiszem mikor telepatikusan hatottál Majára alvás ügyben akkor erre fújt a szél mert Edó már több mint 3 órája alszik. :) Tegnap is két és fél órás volt a délutáni szunya.

Adri!
szuper, hogy jobban van Dóri baba csak így tovább.

Holnap nem tudom megyünk e, igaz még mindkettőnek folyik az orra, nem megyünk. Na ezt jól megbeszéltem magammal.

Szandra

szandrakiss
 
 


Anikó,

Ezek szerint nem hallottad, de beszéltem Majával a kocsiban is, meg a piacon is!!!Megbeszéltük, hogy nagyot alszik és utána bandázunk:)
Zorka is több, mint 3 órát aludt.

Szandra,

Örülök, hogy telepátiával is működöm, lehet hasznosítani kéne eme képességemet:)
Vendég
 


3 óra és 25 perces lett a menet. :)
Miután írtam, hogy már több mint 3 órája alszik utána azért bementem hozzá és megnéztem szuszog-e mert már tiszta ideg vótam. Szuszogott!!

Teregetnem kellene de semmi kedvem főleg, hogy még egyet kellene mosnom de már utálok mosni és teregetni és hajtogatni, vasalni már nem is vasalok.

Katus!
Nem vállal bérvasalást az anyósod?? :wink: :)

Judit!
Ja, lassan olyan leszel mint az a szavak nélkül gyógyító emberke, csak rágondolsz a témára aztán már működik is.

Na megyek teregetni.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!

Szerintem mi benézünk a játszóházba! Hátha találkozunk veletek!!! :lol: :lol:

Judit!!

Gondolj már légyszi egy kicsit a Sárára is, mert már 3. napja nem alszik napközben :roll: :roll: :roll: Hátha Te hatással tudsz lenni rá :lol: :lol:
Bár lehet a lakópark felé kellene költöznünk! :wink:

Adri!!

Örülök, hogy jobban vagytok, tényleg gyors volt akkor a betegség. És akkor mellékhatásként laza volt a széklete??? Ez jó! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm az éttermeket! Bízom ebben a Vadászban :-) Közel van. Remélem tortát lehet vinni, de még megkérdezem.

Anikó! Hozzám csak most ért el a hír! Nagyon örülök neki, hogy ilyen nagyszerű hónapok elé nézel! Gratula!

Még emlegessétek nekem az előjelek nélküli dolgokat. Pillanatnyilag el sem tudom képzelni, hogy egyszercsak útrakel. Pedig tényleg gyorsan telnek a napok. Húúú, ma nagyon sokat lustálkodtam. Az étvágyam pedig egyre nagyobb (meg én is :) ) Többet nem mondom, de lassan tényleg össze kell pakolnom. Lehet ezzel húzom az időt :-)

Ibolya! Az Uzsokiban ilyen sokáig időznek, 5 nap. Megkérdeztem, és Évi is azt mondta, ő mostanában vendégeskedett ott Zétivel :-)

Szóval holnap jól belakmározok este, így aztán hátha november 1. lenne a születésnap. Jobbat nem is választhatnék.
almi
 
 


almi,

Akkor elmesélem Zorka hogy született...szombaton délelőtt konyhabútorhoz néztünk anyagokat, este pedig egy étteremben ünnepeltük nagymamám névnapját. Megkérdeztem tőle mit szeretne névnapjára, mire azt felelte, hogy a dédunokáját.
Vasárnap reggel arra ébredtem, hogy folyik a magzatvizem. Aznap volt a nagyim névnapja:) És teljesült a kívánsága.
Nem éreztem semmit sem előző nap, sem éjjel, békésen átaludtam az éjszakát. Nem voltak jóslófájások sem, pénteken este voltam dokinál, aki azt mondta, hogy ugyanúgy egy ujjnyi a méhszájam, mint 3 héttel ezelőtt, semmi változás, lehet, hogy holnap szülök, lehet, hogy 2 hét múlva...
Úgyhogy ne izgulj, előbb-utóbb kijön az a babó:) Összepakolnod meg mindenképpen kellene már, ne akkor kelljen kapkodni!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi sem megyünk holnap ,mert Dávid is már köhög kedd óta olyan,mintha be lett volna rekedve,aztán szárazan köhintett néhányat,fújtam neki a Tantum Verde-t,most már hurutos kicsit (van mit felköhögni),Cinire is azért nem vittem. Réka még tartja magát....
ebből következik a láz majd? és a fosi? vagy ez egy más vírus lehet?
Gyöngyi!Elég ha Stodalt adok neki?eddig legalábbis azt adtam,mert egyéb tűnete nincs,eszeget,de nem viszi túlzásba,de ezt eddig se tette,nem lázas,jókedvű....
Remélem hétfőre azért kigyógyulunk....
Délután meg időpontunk van a fogászaton...


Wiki!
Úgy látom ősszel is megvan a hangulata a gyömrői tónak :lol:
Hányas Cinin voltál?


Anita!
Most te veszel előre jegyeket a Kolompos koncertre?
Mert ha igen engem is érdekel a dolog.,ha nem a világvégén Budán van:lol: :lol: :lol:

Almi!
Nekem elment napokkal előtte a nyákdugóm,szóval én már tudtam előre,azért van akinél vannak előjelek..hátha neked is lesz...
November az egy jó hónap,igaz csajok? (Szandra,Edó,Zorka?)
A nevét tudjátok már,vagy ezt is nekem kell utoljára megtudnom? :oops:

Judit!
Eddig nem szóltam volna,mert Rékus szépen alszik napközben,de ma 10 percet aludt a kocsiban a Gekko-ból visszafele,majd fél 4 fele aludt fél órát kb....szóval gondolj ránk is! Mert nem szeretnék éjszakázni....

Zsanett!
Voltatok a színházba? milyen volt?

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Bekukkantottam hozzátok, igaz én nem vecsési vagyok :wink:
A környékben keresek a gyerkőcöknek egy kis foglalatosságot, és láttam írtatok a ciniciniről és a bukfencről. A cini ha jól tudom mondókás foglalkozás, és a bukfenc?? Írna nekem valaki róla kicsit bővebben milyen, hol és mikor van, ill. mennyibe kerül?
A játszóház is Vecsésen van???
Előre is köszönöm szépen!

Era

Kép
Kép
barnusanyus
 
 


Sziasztok!

Csak jelzem, hogy még én is élek...és higgyétek el ez nagy szó az elmúlt 2.5 nap után. Ugyanis:

kedd déltől ma délutánig (52 órán keresztül) iszonyatos migrénem volt :( ...tegnap már a víz sem maradt meg bennem :? ...Manócskámat is alig tudtam egész nap ellátni :oops: :( ...ráadásul Apa csak este 11 után ért haza, mert progija volt pont tegnap :( ...már mindenem remegett a kimerültségtől, éhségtől, szomjúságtól...enni-inni persze nem kívántam és nem is mertem volna...túl közeli emlék volt még a találkozás a rókákkal...ááááááááááááá, nem is fokozom...NAGYON CAR VOLT NA!

Jó sokat írtatok, de ugye megbocsájtjátok, hogy nem tudtam még visszaolvasni :oops: ?

Pár dolgot viszont kiszúrtam:

Anikó!

Kép


Almi!

Én is tudnék mesélni az előjel nélküli szülésről :wink: Délután még baráti összejövetelen voltunk, /ahol egy évekig szülésznőként dolgozó csajszi megállapította, hogy még legalább 2 hetem van.../ este Ikeában vásárolgattunk...0.50-kor pedig kezdett folyni a magzatvíz. És nekem sem volt előtte se erős keményedés, se jóslófájás, se nyákdugó...pedig én úúúúúúúúúúgy vágytam ezekre! Na, irigy is vagyok mindenkire, aki tovább lehetett terhes mint én (37+4-re szültem). A cuccodat pedig tényleg rakd össze, jobb ha már készen vár rád :wink:

KISBETEGEKNEK GYÓGYULÁST!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi, basszuskulcs... Mit tudsz ilyenkor tenni? Azt leszámítva, hogy gondolom, legszivesebben elbújnál a világ elől... :roll: :roll: :roll:

Most én is csillagokat látok, úgy fáj a mellem, hogy majd' megőrülök... Kb. 2 hete kezdődött a kálváriám azzal, hogy tejkövem volt a jobb mellemben (nem tudom, hogy ez milyen sűrűn forul elő szoptatós anyáknál - én az ellenségemnek se kívánom :evil: ). Ez nagyjából elmúlt, de azóta minden jobb melles szoptatás után olyan elviselhetetlen fájdalmat érzek, hogy most is egy órája fel-alá sétálok a lakásban. Szúr, éget, iszonyatos. És már nem csak a mellem fáj, hanem a mellem alatti terület és a karom is...
Ma elmentem a vecsési nőgyógyászhoz, hátha valami csomó okozza a galibát (köszi Gyöngyi a dokit, tényleg nagyon szimpatikus!!!), de ő is csak értetlenül nézett, nem találkozott még hasonló problémával. Annyit javasolt, hogy menjek el talán egy neurológushoz, mert szerinte az akár övsömör is lehet. Szerintem ennek elég kicsi a valószínűsége, mert nekem már volt övsömöröm, és annak ha jól tudom, akkor külső tünetei vannak, rajtam pedig semmi nem látszik :(
Van valakinek ötlete, hogy mi a fene lehet ez?

Szerencsére egyébként Marci legalább jól van, hétfőn volt utoljára hőemelkedése - remélem, a tüdőgyuszit megúsztuk ennyivel.

Na megyek, folytatom a fel-alá sétálást, piszkosul fáj...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,
basszus, hihetetlen, még nem is hallottam a tejkőről! Ezt olvastam http://www.lll.hu/node/190
Nem lehet, hogy még mindig ez a tejkő okozza a galibát?
De jó, hogy legalább Marci jól van :)

Évi,
te sem vagy semmi 52 órás migrén???? Most már jól vagy? Te szegény!

Ildi,
nem vagy te szőke? :D Olvasd el mégegyszer a beírást (helyszínt).
Nem kell előre jegyet venni, nagy terem és soha nincs teltház. :)

Anikó,
köszi a telefont, mi megyünk :)

Anita
putyu
 
 


Ezt ma mindenkinek felírom :D

Kép

Anita
putyu
 
 


SziAsztok!

sajnos úgy tűnik lőttek a játszóházunknak :(
Ancsi éjjel olyan, de olyan lázas volt, hogy csak na. :( Még félálomban van, kíváncsi vagyok, elmúlt e. A másik, hogy jön az asztalos "valamikor délelőtt" - hát köcc. Szóval, ha időben végez, és Ancsi is jól van, elsétálunk arra, mert szép az idő, de ne számítsatok ránk...
(ráadásul én is szarul vagyok, beköszöntenek hamarosan a piros betűs napjaim....)

Évikém,
jobban vagy már? Nekem is voltak fejgörcseim, de nem ilyen durva. De tudom miről beszélsz, amikor Ancsi kisebb volt, még nem járt, nekem is volt 3 ilyen napom. Szenvedtem, mint egy kutya, de a legrosszabb az volt, hogy nem bírtam a gyerekemet ellátni. Legközelebb szólj bátran, segítek. Komolyan.

Kata,
szuper, hogy Marci jobban van, a cicifájást meg iszonyúan sajnálom. Sajnos se tapasztalatom, se ötletem :(

Era,
Cini-bukfenc ügyben: gyerektorna.hu. Itt mindent megtalálsz!
A játszóház vecsésen van, be kell jelentkezni, igazából egy szoba, a fejlődésben rászoruló gyerekeknek hozták létre eredetileg, fejlesztő játékokkal.


Ildi,
ha Ancsit vesszük, ő nem köhögött előtte és azóta sem. De nyilván mást kapnak el az oviban, mint az utcán...
Gyógyuljatok, szorítok, hogy Réka tartsa magát.

Szandra,
meggyógyultok mostmáraztán? Igen?
Anyósom szeret vasalni, csak én nem szeretném, hogyha itt van, akkor álló nap vasaljon :D :D :D :D DE jó pénzért még ezen is változtatok :D :D :D

NA, ébred...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Néhány kép: Elég rossz minőségűek, hát nincs egy profi gépem és még azzal sem tudok bánni :roll:

Botondot beöltöztette Bogi az usziba :D
Kép

Só-liszt gyurma

Kép

Kép

Anita
putyu
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Anita
putyu
 
 


Katus,
neeeeeeeeeeeee!

Anita
putyu
 
 


Remélem ma már senki nem jön rossz hírrel :!:

Anita
putyu
 
 


Ildi!
Elaludt a kislányom :oops:
Így kissé lemaradtunk. Majd legközelebb...

Évi!
Átérzem, sajna nálunk Apa is és én is durván migrénesek vagyunk. Apa már volt miatta mindenféle speckó "agyvizsgálaton" is, de semmi. Azt tanácsolták, h írja mit eszik és mit csinál, h legalább a nem időjárásból eredő fájdalmakat elkerülje. Amúgy az Aspirin+C-t ajánlották, az nagyjából csillapítja is Neki. Nekem az AlgoflexForte jön be ilyenkor...

Kata!
Csatlakozom Anitához, én sem hallottam róla :oops: , pedig mi is sokáig ciciztünk.

Anita!
Mi mindig kimaradunk ezekből a jó kis bulikból :( Tudom, Te szoktál hívni, de nekünk ugyanúgy világvége, min t Ildinek mi :D :D
Boti nagyon kekszi az úszósruciban ;) :D

zsanett
 
 


Sziasztok!

Köszi az együttérzést mindenkinek, ma -eddig- nem fáj :D

Lányok!

Nem tervez valaki mára Tesco látogatást? Na, nem a vecsésire gondolok, mert az egy nagy k@ki. Csak mert 10 körül elmentünk az Adriékkal, mert láttuk az újságban, hogy 5990 a FP tanlókutyus...persze már csak 1 db volt...az akció első napjának reggelén...no comment :evil:
Szóval ha valaki ma megy normális Tesco-ba vagy Auchanbe /mert most ott is ennyi/ megtenné, hogy vesz nekünk 1-et? Ja, mert pont ma Apa elvitte a kocsinkat :? , pedig most kamikaze módon beültem volna a volán mögé :wink:

Kata!

Jajj, szegénykém :( ! Én eddigi életemben 1x hallottam a tejkőről :arrow: a mi Gyöngyinktől...
Az viszont szerintem talán segíthet, ha felhívsz egy szoptatási tanácsadót. Ők már tuti találkoztak ilyennel! mindjárt megkeresem a számát annak a csajszinak, aki álam volt anno...

Az viszont nagyon jó, hogy Marcika már jól van :D !

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Kata!

Őt hívd fel szerintem! Nagyon kedves és tájékozott szoptatási tanácsadó.

Werner Katalin

20/9440-225

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ildikó! Név ügyben nem vagyok kompetens! Majd a kistesóét én kitalálom. Ezt az örömet meghagyom a férjemnek. Azt mondta magyar nevet akar... (Szerintem végül apa nevét kapja, mi ilyen konzervatívak vagyunk :-) Pláne ha tényleg fiú :-) )

Annyira megfontolt lett a mozgása. Eddig nagyon lendületes volt, most meg néha úgy kell figyelnem, hogy valami moccanás van-e.
A fejfájásból nekem is jutott, de elcsíptem időben, és vétkeztem egy algopirinnel. Különben nekem is migrén lett volna belőle.

Évi! Én most arra vagyok irígy, aki már ilyenkorra túl van rajta!
Napról napra érzem, hogy iszonyatos tempóba kezdett a növekedés terén. Inkább nőne kint mostmár :-)

Most olyan jól vagyok, hogy ha tippelnem kéne nem 12 napot mondanék, hanem többet. Bár Adri is említette, hogy a végére egészen fitt lett. A 35. hét környéke nehezebb volt :-)

Reni
almi
 
 


Tanulókutyus ügy megoldva :lol: Uram félrerakatott 1-et a fogarasi Tescoban, mert már ott is csak 2 db volt délben :shock: :?

Almi!

Hidd el, visszasírod még ezeket az időket :!: Tudom, hogy nem hiszed, én sem hittem el senkinek...most viszont már tudom :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi, köszi, felhívom!!!
Mi az a tanulókutyus? :oops: :?:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Kíváncsi vagyok milyen megoldást javasol a Kati... :roll: Meg hogy egyáltalán tényleg a tejkő miatt van-e...?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,

Basszus engem is megkért egy barátnőm, hogy vegyek neki egy tanuló kutyust, megyünk is délután Anikóval ebbe a kakiba, de ezek szerint tök fölöslegesen? Ez annyira felháborító. Tavaly is ugynez volt, akkor Zorkának akartam venni, ugyanígy akció első napján és nem volt...
Végül a vaterán vettem neki majdnem ugyanannyiért, újat. Most duplot akarok neki nézni, de ezek szerint nem számíthatok arra sem. Ez a Tesco akár be is zárhatna. Tök kiakaszt mindig, soha semmi nincs. Már többször az erzsébetibe mentünk inkább.

Kata,

A tanuló kutyus egy Fischer Price játék, nagyon jópofa. Nyomogatni kell a végtagjait, fülét, hasát, mindegyikre más mondókát mond, énekel, stb...
Vendég
 


Judit!

És ugyanez a helyzet a vecsési Lidl-vel is :? Már az első nap reggelén nincs olyan akciós termék, ami máshol még napok múlva is kapható :evil:

A kutyus az Aucanben is akciós, talán ott több van... :roll:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Adri,
Köszi :D
Örülök, hogy Dóri túl van a betegségen. A kis széklethígítás meg külön jókor jött :wink:

Almi,
Köszi :D
Jó ünneplést estére! Aztán számolj be, mi jót ettetek :D

Ildi,
Dávidnak jobbulást!

Szandra,
Hogy vagytok?

Évi,
Köszi :D
Én is migrénes vagyok sajnos, úgyhogy totál átérzem, hogy milyen napjaid voltak :shock: :( Nekem a Maja terhesség azért is volt szuper, mert a 9 hónap alatt mintha elvágták volna a fejfájást :D Na ez a mostaninál nem mondható el :? Ugyan nem migrénes, de fáj. Én míg lehetett Cataflant szedtem. Az Algopyrin nekem semmire sem volt jó. Az Algoflexet nekem is ajánlgatták - mensire jó is. Fejfájásra nem próbáltam még.

Kata,
Kőről még én sem hallottam. Viszont sejtem milyen fájdalommal járhat. Nekem 2x is be volt gyulladva a mellem a szoptatás elején. Rengeteg tejem volt, de Maja nem túl sokat evett. Fejni meg elég lusta voltam. Meg is lett az eredménye :shock: :( Nekem akkor a masszírozás segített (de ma mondta a Gyöngyi, hogy ezt nem nagyon lehet), meg a zuhany. Sírtam minden szoptatásnál, fejésnél. A szoptatási tanácsadó tényleg nagyon jó ötlet. Én is hívtam őket párszor. Kitartást kívánok!

Anita,
Köszi a bogyót, én bevettem. De lehet hogy keveset, mert semmi türelmem Majához :oops: :?
A képek tényleg nem a legjobb minőségűek, de azért a hangulat átjön :lol: Boti nagyon csini az uszis cuccban :lol: :lol: :lol: Na és Maja, mint bébi... :lol: :lol:

Mindjárt jövök a mai képekkel én is.
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Na, közben mennyien beelőztetek :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


A cicis a legjobb :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Anikó,

Hálás köszi a képekért, tök jókat csináltál Zorkáról!!Én már egy csomó ideje nem fotóztam, most legalább van egy pár friss:)
Nagyon tetszik még az Ancsis-babás kép is!!!Tündér!!!:)
Vendég
 


Látom, ismét volt egy jó kis tali, amiről lemaradtunk :(

Judit, Katus!

Nálatok egy Tamás nevű fickó volt a porszívóügynök?

Csak azért kérdezem, mert most hívott engem is a nőci és mondtam neki, hogy negatív kritikákat hallottam a munkatársáról...nagyon meglepődött...pláne mert szerinte Vecsésen egy Somogyi Csilla nevű csajszi az illetékes...gondolom Gyöngyinél Ő járt. Aztán említett esetlegesen valami Tamást...

Én mondtam a csajnak, hogy ha nekem nem tetszően viselkedik a munkatársa rövid úton kipenderítem /nembeszélve a Zuramról/ és szájhúzogatást sem viselek el, ha azt mondom NEM VESZEK SEMMIT... Kíváncsian várom őket :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,

Nekem Gábor rémlik, de nem emlékszem...egy csöves kinézetű, szakállas idősebb pasi, hiányos fogazattal... :? Mikor megy?
Vendég
 


Évi,
nekem is Gábor rémlik...
A leírás helyes Judittól :D

Tudod, az a baj, hogy a diszpécser csaj arra kapja a pénzt, hogy rábeszél, hogy kiküldheti, az ügynök meg arra, ha veszel. Szóval a diszpécser azért kedves.....

Anikó, jók :D

Anita,
persze, mert azt Te csináltad :D :D :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,
igen :lol: De dolgoztam az oldalváltáson, észrevetted? :lol:

Anita
putyu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?