Új privát üzeneted érkezett!

helloo

Képzeljétek most értem haza a klinikárol. :evil: :evil: :evil: :evil:
11től idáig ott voltam. Nst-n és utánna a dokit vártam, aki műtőből műtőbe ment igy a végén nem is tudott lejonni, és azért vartam több mint 3 órát hogy Birinyi Dr. adjon időpontot jövőhétre, as azt mondja hogy ez a görbe tökéletes. :lol: :roll: :roll:
Teljesen kivagyok!!!
Ez a meleg egyszerüen elviselhetetlen. :( :(

És a türelmetlenség is borzasztó, minden este úgy fekszünk le hogy , na hátha most éjjel.... és minden reggel úgy kelün föl hogy, na háthza ma.... de eddig semmi.

Nekem semmi jóslóim nincsenek, nyákdugó a helyén,legalábbis nem tudok róla hogy elment volna. Derekam rendben. Most vagyok a legjobban, se híre se hamva annak hogy szülnék. Ugy tünik mintha ez a gyerek bernt akarna maradni.

nem tudom hogy lesz. :roll: :roll: :roll:

Évát nem engedték haza hétfőn, se tegnap, úgy nézett ki hogy ma, 11kor beszéltem vele, reménykedett hogy ma végre haza mehetnek. Az ödéma miatt bent kellett ragadniuk, nagyon ki volt szegénykém. Nagyon fáj neki.

Tegnap Anitával is beszéltem egy csomót, hátha haza mehettek ők is ma. Ő jól volt szerencsére, icsit kipihente magát de a méhösszehúzodásai nagyon fájtak.

Mindenkinek van valami ami rosszabb mint maga a vajudás. :cry: Kiváncsi vagyok nálunk mi lesz.

Aliz: nagyon nagyon klasszak a képek, a szülinap nagyon vagány volt, sok szép ajándékot kapott Balázska. Örült is neki nagyon.
Te nagyon csinike vagy, egyre jobban nézel ki, de ezt már ezerszer elmondtam, te semmit nem öregedsz, bombajó kisamai leszel megint. De pihengessél is, ne hajtsd túl magad. Bár Balázs mellett nem lehet könnyü kis örökmozgó. De legalább most ott van a kert, kicsit könyebb neked is, mert csak ki engeded és már fel is találja magat, addig te csinálhatod a dolgodat vagy pihenhetsz egy kicsit.

Megszoktátok már a lakást? szeretitek? Nagy változás lehetett panelből, a kertes!!! Kérjük a képeket, nagyon kiváncsi vagyok!!!

Nagyon jó a lila felsőd, szépek kis család vagytok.

Andi: kösz hogy be gépelted a nyomtatós árakat, nekem is nagyon tetszik az ötlet, majd én is csináltatani fogok valamit. Ja, nem is irtam csak akartam, hogy nagyon jól sikerültek a pólok. Dorka tuti meg fogja szokni, szereti, az a lényeg, majd meglátja hogy mindig érte mész és tudni fogja hogy ez csak egy kis idő mig ő ott kell legyen nélküled, és addig vígan el játszik majd. Szereti a társaságot szerencsére. Csak az alvással lesz kicsit gond, nem?!

Zsebi: Mi is a Lézerbe voltunk, és nagyon meg voltunk elégedve vele, nagyon jó a gép, kedves a hölgy, türelmes, magyaráz. Szóval megéri. Zsuzsiék is meg Edináék is ott voltak, majd mesélnek ők is.

Milyen a gyerekek nélkül? Kicsit utónászutazhatok férjecskéddel. :wink:

Panka: te hova akarsz még fogyni???????? :shock: :shock: olyan csini vagy!!! Jó hogy túl vagy a fogdokin, bombariadó????
A rossmannba 100 kép 2000 ft.

edina: vigyázz a cukros és sós dolgokkal, bár én is mindent megettem, sosem figyeltem oda, meg is lett az eredménye +19 kiló.de a cukrom mindig tökéletes volt, a vizeletemben sosem volt +. Örvendek hogy minden rendben Kamillával.

illaoh: AGratulálok, és panaszmentes, örömteljes terhességet kivánok neked.
Szerintem is a védőnővel kell kezdjed, azt deritsd ki hogy ki ő, és ő majd megcsinálja a kiskönyved és megmondja mikor járjál tanácsadásra. Mindenki az Otiba jár most, dokit is a védőnőd mondja majd meg. Én 11 hetesen kerestem fel először.

Puszika
Vendég
 


Pankaa! Én is menni akartam délelőtt a Media Marktba, és már a parkolóba sem engedtek befordulni. Gondoltam, hogy bombariadó van, mert egy csomó ember kint állt a parkolóban. Egyébként nekem ma lettek kész az esküvői fényképek, azért akartam menni, még olcsóbb, mint 25 Ft, mert én 104 db fényképért transzferköltséggel 2060 Ft-ot fizetek.

zsebi_baba
 
 


Srintetek lentébb ment már a hasam????
Remélem ez az utolsó pocakfotóm! :P

Kép Kép

kismamik, pocakfotót kérünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OLYAN SZÜLHETNÉKEM VAN!!!!!!!!
Vendég
 

 
 

Pintyus!
Patrícia sem lesz picike ahogy a pocakodat nézem! :wink: Szerintem elég lent van. és lehet hogy nekd ez a tünet, hogy nincssemmi, nyugodtt vagy.Vihar előtti csend :lol: :wink:
Transzferköltség?Ilyenről nem tudok, eddig nem számolták fel :roll:
És nektek milyen a lakás?

Alíz!
Igen, ezt én is akartam kérdezni, hogy milyen a házikó?

Éva!
Szegénykém:(Remélem ma már hazaengednek, én is nagyon vártam, otthon minden más lesz, meglátod!Kitartás!És mielőbbi felépülést kívánok+++!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

A 3. bölcsis napunk is eltelt. :wink:
A saját gondozónénink, akihez a lányom beszokik , az ma nem volt, hanem a csoportjukban levő másik nénihez mentünk ma. Éva néni helyett ma Kati néniztünk. :lol:
9-től fél 11-ig voltunk a bölcsiben, ebből az utolsó 15 percet töltötte nélkülem a drágám, ezt még valahogy ki is bírta. :lol: Most nem lógtam ki, hanem megbeszéltük, hogy anyának van egy kis dolga de mindjárt jövök vissza hozzá. Kati néni karon fogta és mászókáztatta. Első 10 percben nem is volt gond, míg a játék lekötötte, de utána elkezdett sírni Dorkám. :( Hamarabb is eljöttem volna, az volt eredetileg megbeszélve, hogy bő egy óra múlva menjek vissza, nyugodtan menjek is el, boltba, bárhova. De Dorkám résen volt a közelemben volt állandóan, és szemmel tartott, lógni nem lehetett, ha meg beszéltem a kis fejével, hogy mennem kell el kicsit, hallani sem akarta. Így ma szuper volt a bölcsi anya is negyed óra híján végig ott volt.
Vittem ma fényképezőgépet, hozok képeket is. :lol:
Bölcsi után elmentünk képeket kiváltani, majd hazajöttünk,ebédeltünk és elmentünk anyuékhoz ma is. Nemrég jöttünk haza. Holnap már biztos hogy nem megyünk, mert este egy munkatársamékhoz megyünk.

Alíz!
Szupi az új vonalzód, nagyon-nagyon tetszik. Édes nagyon. :wink:

Panka!
Nagyon szépen nő Emilid, ezt tegnap el is felejtettem írni. Az én lányom lassan 26 hónapos és 87 cm, és ő sem tartozik a korabeliek közt az alacsonyabb gyerekekhez. De Emili ha így halad, pár hónapon belül lekörözi. :wink:
Én a Petőfi téren a Konica Digital Photo Expressnél szoktam képeket előhivatni. A 10x15 méretű képek darabja igaz 26 Ft, de másnapra kész, és mindenféle kedvezményt adnak. Pl. Náluk vásárolt albumokra 20% kedvezményt, ingyen nagyítanak egy 20x30cm-es képet, ilyenek. Épp ma mentem képekért, tegnap adtuk be a pendrive-ot Dorkával. Még nem volt kész, mert 14óra utánra igérték, és mi már arra jártunk így benéztünk 11 körül. Vártunk negyed órát és már meg is kaptuk, tényleg a vevőkért vannak. :wink:

Pintyuska!
Szépségesen gömbölyű a pocid, de én béna vagyok és nem tudom megállapitani , mennyire kell lent lenni a pocidnak. Nekem egyik gyerek feje sem volt beiileszkedve még az utolsó napokban sem, ugyhogy az én életemből ez már végleg kimaradt. :?
Hátha a frontok most segitenek, és meggyorsítják Patríciád útját, és tényleg babázhatsz már nemsokára.
Na hallod , ebben a dög melegben átérzem milyen vacak lehetett ma a klinikán dekkolni délutánig és még a dokiddal sem találkoztál. Tudod meséltem én is épp ilyen esetet, én akkor akadtam össze Jenei Katalinnal. A véleményemet meg már tudod arról az esetről. :lol:
Mindenesetre várom a jelzésedet minden percben. Még éjszaka ha felébredek és kimegyek wc-re akkor is megnézem mostanában nem írtál-e, nincs- e nálatok action. :lol: :lol:

Sajnálom, hogy Éviéket bent tartották, gondolom menne már haza kézzel-lábbal, a kis Szaszával. Na de holnap hátha.... Drukkolok nekik.
Na meg Anitáéknak is, ne legyen semmi gond és mehessenek haza, mégiscsak otthon az igazi. :wink:

Edina!
Szépen növöget a Te kis Kamillád is. :wink:
A cukros dolgokkal valóban vigyázz a vérvételek és vizeletvizsgálatok előtt, bekavarhatnak. :twisted: :roll:

Zsebi baba!
Remélem igazatok lesz, és valóban hamar megszokja Dorka a bölcsit és vidáman megyünk majd. Bár a vidámság addig megvolt ma is míg ott nem akartam hagyni. Anyuéktól hazajövet is nem apához , hanem a bölcsibe akarta venni az irányt ismét. :lol: :lol:
Gondozónők is azzal vigasztalják az anyukákat, hogy higgyük el az a normális ha a gyerek sírással reagál, hisz mégiscsak új helyzetbe, új helyre kerülnek, fel kell dolgozniuk. :?

Lillaoh!
Mesélj Magadról, Magatokról, bennünket minden érdekel. :wink: :wink:


Mai képeink:
Kép Reggel még itthon, álmosan, de jókedvűen . A két csatot a hajából már a kocsiban kivette. :roll:
Kép Homokozás... most ez a menő
Kép Narancsleveznek a gyerekek
Kép Átpenelkáztam, és a lányomnak elengedhetetlen volt a kézmosás ezután :lol: :lol:
Kép Az egyik kislány homokból tortát sütött, az én kis csacska lányom meg megkóstolta
Kép Elgondolkodva a motoron
Kép Házikóban
Kép Pacizás
Kép Dorkám ebben a csoportszobában fogja majd a napjai nagy részét tölteni. Katica csoport-ba jár, Bence is ide járt.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Alíz! Nagyon jók a képek, egytől egyig! De a kedvencen, ahol Balázska a gokarton ül! Az annyira édes! Ilyen őszintén csak egy kisgyerek tud örülni! :D Az új vonalzód is nagyon jó, tetszik! :wink:

Edina! Sajnálom a cukrot a pisiben... Kicsi Kamillád is nagyon növekszik! :D

Lillaoh! Gratulálok a babához!!!! :D Boldog kismamiságot kívánok! Gyere és mesélj Magadról!

Zsebi! Mi is a Lézerben voltunk. Nagyon profi volt a szonográfus. Először alaposan megnézte, hogy minden rendben van-e, aztán babamozi. És megtett mindent, hogy minél jobb felvétel legyen. Ténylge csak ajánlani tudom! :wink:

Zita! Elhiszem, hogy kivagy ettől a sok ügyörgéstől a klinikán... :( Nagyon szép nagy pocid van, de azt a 19 kilót bárhogy is nézem, nem látom. :wink: Én nem tudom megállapítani, hogy lentebb van-e a hasad... Érzel vmit? Bár, mikor én már meg voltam győződva, hogy beilleszkedett a feje, mert alig bírtam menni, kiderült, hogy mégsem... :o

Remélem, Éviék és Anitáék is otthon vannak! Zita! Évi hol ödémás? Mindenhol? És ennyire, hogy emiatt nem mehet haza, szegénykém... :(

Andi! Alakul azért Dorka bölcsis kalandja! :wink: Bár, teljesen megértem, ha fáj a szíved, ha sír a drága! Képek nagyon jók! Az első képen annyira szép (amúgy is, de itt különösen), kár, hogy nem tűri a csattot a hajában... Édes, ahogy a sok kicsi naracslevezik! :) Megkóstolta a homokot? :? Úúúú, szegény... Biztos élvezi, hogy eléri a csapot! :lol:


Pannikám ma 3 órát aludt! Ilyen legalább 3 hónapja nem volt, másfél a max., azt is 2 részletben. És így persze kipihenten sokkal jobban elvolt. Én is jól haladtam a dolgommal, kivéve a vasalás, mert ebben a 40 fokban, csak azt bírom,amit nagyon muszáj.... :? A ruhahegy meg csak nő... :oops: Na, de csak jön a hűvösebb idő...remélem.

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Hát nem is tudom mit irjak magamról... Lilla a keresztnevem, de gondolom ez sejthető volt a nick nevemből :)
26 éves vagyok, és amint irtam most fogok diplomázni az orvosi egyetemen. Utána meg remélem márciustól babázok én is :D
Amúgy is elég nehéz mostanában rezidensként elhelyezkedni, főleg Debrecenben. Sajnos :(
1 hónapja és 1 hete mentem férjhez, a férjem informatikus. Tavaly novemberben derült ki, hogy policisztás petefészek szindrómám van, és hogy valószinüleg nehezen fogok tudni teherbe esni. Most év elején kezdtünk el egy stimuláló kezelést, és ez lenne volna belőle az utolsó hónap, de hál istennek nem lesz rá szükség. A dokim szerint ha most se jött volna össze a baba, akkor már durvább dolgok jöttek volna, laparoscopia, meg méh feltöltés.
Úgyhogy most nagy a boldogság nálunk, próbálok nagyon vigyázni magamra, aztán majd az idö mindent kialakit...
Vendég
 


Sziasztok!

Nos ma még nem voltunk az önkormányzatba, majd holnap megyünk. De ez a mai nap a meleg miatt elviselhetetlen volt, és ez csak fokozódik még vagy 2 napig. :x :(
Ma viszont elkezdték festeni a nappalit is, ugyh remélem mihamarabb vége az egész lakás felújításnak. Festő is nyaralni volt, ugyh nem tudta hamarabb elkezdeni én meg már tiszta ideg voltam, h nem lesz kész mire kell. :twisted:

Aliz!
Uh-ra nekem azt mondták, oda megyek ahova akarok…de mivel ezen a 7en szabadságon van minden uh-os az OTI-ban igy kimentünk a Klinikára, nem birtam várni jövő7ig mikor visszajönnek, mert olyan kiváncsi voltam már, h minden rendben van-e :wink:
Szuper jó lett az uj vonalzód is! Kiváncsi vagyok a kistesó fiu vagy lány lesz!? És a nevén gondolkodtatok már?

Panka!
Akkor neked az állandó lakcimed nem a debreceni? Mert akkor Emilinek sem az ugye?
Na ezt azért kérdezem, mert nekem is az állandó a miskolci volt, éppen ezért jelentkeztem át ide, h ha Kamilla megszületik ő is automatikusan ezt a címet kapja és igy itt tudjuk megigényelni a támogatásokat, mert ha miskolci lenne a lakcímünk akkor csak az ottani önkormányzathoz fordulhatnánk. Nektek hogy volt?

Lilla!
Igen, ugy van szerintemis ahogy Panka irta, hogy védőnőhöz tartozol lakhely szerint, ő viszont tartozik egy orvoshoz, igy elvileg hozzá kell járnod tg-re. De emellett ha akarsz lehet fogadott orvosod is. Védőnő ad kiskönyvet és nyugodj meg, részletesen el fog mondani mindent, hiszen neked ebben nem kell jártasnak lenned, azért van ő, hogy mindenben segitsen és ha bármi kérdésed van, neki tudnia kell rá a választ!
Én is nagyon kezdő és tapasztalatlan voltam az elején, és nagyon sokat segített nekem a védőnőm!

Zsebi!
Igazad van, nekem is mondták h befolyásolhatja az eredményt nemcsak az az napi, hanem az előtti is. Csak én ezt nem tudtam eddig, csak az aktuális napot néztem, de ezekután okosabb leszek.
4D-UH-al kapcsolatban, én voltam szerintem legutoljára a Lézerben 26 hetesen.
Nagyon pozitív volt a tapasztalatom, nagyon kedves volt az uh-os hölgy is. Maximálisan elégedett voltam a készült fél órás felvétellel és a kapott fotóval. A legjobbat akarta kihozni belőle a nő és sikerült is, addig forgatta még megfelelő pózban nem találta Kamillát
Szóval csak jókat tudok mondani róla, kiváncsi vok neked milyen lesz, majd kérünk róla fotót!!!

Pintyus!
Nagyon szép formás a pocakod!!!!, jó nagy lehet már Patricia. Na majd én is teszek fel, lehet már holnap.
Lassan azért eljön a te időd is, pár nap kérdése hidd el. Mondjuk 7végére rosszabb időt mondanak, lehet az az időváltozás hozza majd meg.
Kiváncsi vok, h neked is milyen tapasztalataid lesznek!?
Rólad és Patriciról ki fog majd feltenni képeket meg irni?? Mert eddig te voltál a hirhozó!

Andi!
Olyan édesen mosolyog Dorkád indulás előtt, kész kirakatbaba! Nekem nagyon szimpi a kép alapján a bölcsi, minden megvan ami kell a gyerekeknek. Majd csak hozzászokik Dorka is, csak idő és türelem kell hozzá. De ugy látom már egyre jobban tetszik neki, szerintem fontos h barátkozzon és akkor lesz kedve menni a kis barátaihoz.

Évi, Anita!
Remélem mihamarabb hazaengednek titeket a kórházból és minden rendben lesz veletek és babáitokkal!!! Várjuk majd az élménybeszámolókat!

Jó éjszakát!!!

Kép

Kép
dinaedo
 
 


hali!!

Voltunk a Coraba, utolsó nagy bevasarlas a kicsi érkezése elöttt, fel kellett tankoljam a lakást mindenfélével. Ki tudja mikor jutok el legközelebb, sanyira meg nem nagyon lehet ilyet bízni. :?
Vettem Patríciának nagyon szép 2 rugit is. Most olyan jó árban van sok minden.

Köszike a pocak dicséreteket, ma is megdicsérték Nst-n hogy milyen szép, repedés mentes! :D :D Szerintem hiányoznio fog majd, én nagyon szerettem kismama lenni csak most már nagyon kiváncsi vagyok erre a kis hercegnőre. Tui is tudjátok hogy nem volt valami kézséges a pofi mutatásban. :roll: :roll: :roll:

A fejecskéje már a mült héten teljesen be volt ékelődve, nagyon lent van a feje, az uh-s csaj is alig tudta már megmérni. :lol: Mégis minden szomszéd meg más kismamik és anyósom 8) is azt mondjak hogy meg elegge fent van, még ettol is lentebb kene hogy menjen.

nem tudom Anitáéknál hogy volt még nem kérdeztem meg.

Zsuzsi: Évának a melle van be ödémásodva, anyira hogy emiatt nem engedték haza. :cry: :cry: :cry: de azórta már lehet hogy otthon vannak, remélem!!!!

Andi: aranyos vagy nagyon!!! :P :P :P Biztos lehetsz hogy íruunk ahogy be indul valami, telcsizek ha nappal van és még vagyok olyan állapotba. :lol: Éjjel persze marad az sms. Aztán majd Sanyi tesz fel nektek képeket, de mesélni nem hiszem hogy fog, de ki tudja, vanank méág csodák!!

most eléggé keményedik a hasam egyfoyltába, nem tudom ez mit jelent, de nem kellemes.
Holnap megint Tg. már nagyon unom.remélem ez lesz az utolsó!!

Ja, nem is mondam, voltam a gyerekorvosnál, ki váltottam az ujszulott ápolási receprteket, most már meg van minden. A germicid kúp mire való?
Kiirt valami kenőcsöt, amit ott készitettek el, de halvány gőzöm hogy mire való. Az nincs sehova se irva. és a fürdető is ilyen elkészitett valami.

Na megyek én is mert Sanyi nagyon géhez akar kerülni. majd hgolnap folytatom.

Jó éjt mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Lilla!
Igen, sejtettem, hogy a nickneved alapján nagy valószínűséggel Lilla lehetsz. :)
Sok sikert a diplomádhoz!!!
Én az Orvosi Vegytanon dolgozom, orvosi kémiából ki volt elsőben a gyak. vezetőd? Mert bárki volt is, munkatársam. :) És ha nagy leszel, milyen orvos lesz belőled? :lol: :shock:
Nagyon jó hír, hogy nem kellett durvább orvosi beavatkozás, a Picikétek megfogant. Nem is csodálom, hogy nagy az öröm.
Neveken gondolkodtatok már???

Alízkám!
És Ti? Nevek a tarsolyban????
Nahát azt nem csodálom, hogy imádja Balázskád a kertet, valóban kincset ér. Mi is azért megyünk ilyen gyakran anyuékhoz, mert a két gyerek ott imád az udvaron tenni-venni, matatni. :lol: Meg ott a medence is, és persze a nagyszülők is imádják a gyerekeket és fordítva.
Ja ismét nem válaszoltam, pedig kérdezted: őszibarackot raktunk el kedden anyuval befőttnek. Kb. 20 kg-ot, 42 db 720 ml-es üveggel lett belőle. De anyum már azon gondolkodik, hogy még mennyit kellene venni, mert barackból általában meg sem áll 100-140 üvegnyiig. Igaz ezt nemcsak ők, hanem mi is esszük. :lol: És általában kitart másfél-2 évig. :lol: :lol:

Edina!
Nahát, voltál UH-n és a kis Kamilla képét nem osztod meg velünk??!! :shock: :lol:
Nyugi, meglesz a felújítás időben, ne aggódj amiatt. Nyáron mindenhol döcögősebben mennek a dolgok a szabadságolások miatt, de még időben hazatért a festő a nyaralásból. :lol:

Zsuzsi!
Köszi amit írtál Dorkámról, melengeti a szívemet. :P :oops: :lol: (Edina , amit Te irtál az is :lol: :oops: ) Dehát tudod, hogy Pannika is egy kis gyöngyszem, imádom a kis husiját. Na meg azok a nagy szemek.... a fiúk dögleni fognak utána. :wink:
Pannikád jó nagyot szunyált. :shock: Ügyes nagyon. Kriszti Nellykéje a hidegben alszik, a Tied a melegben... :lol: :lol: :lol:
Vasalás... brrr... ne is emlitsd. Hétfőn kivasaltam mindent, pedig rengeteg volt, folyt a víz mindenemen, gondolhatod. :roll: Azóta már megint mostam, megszáradtak a ruhák, és gyűlik a következő adag vasalnivaló. :twisted: :evil: :roll: Ördögi kör. :evil:


Pintyus!
Na és vajon Patrícia baba, mikor gondol egy nagyot????? :shock: :P Augusztusi babazáport ő zárja, várjuk őt is szeretettel. :wink:
19 kg-ot :shock: ha nem írod, el sem hiszem. Nem látszik meg rajtad.

Kép
Kép
bendor
 
 


Pintyuska!
Germicid kúp lázra van , arra kaptad, hogy mindig legyen kéznél ha szükség van rá,bár ne legyen.
Kenőcs név nélkül nem sokat mond, mi van ráírva? Bár nem mindig könnyű elolvasni a kézírásokat, legfeljebb majd mutasd meg a védőnődnek, silabizálja ki Neked. :lol:
A szép pocid helyett hamarosan kapsz egy még szebb kis Patríciát. Bőven lehetsz még pocakos, hány babát is terveztek??????????? 5-6 ???? :lol: :lol: :lol: :shock: :P :wink: Lesz alkalmad élvezni a pocakos létet. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!


Alszik még Balázs így most írok megint nektek,úgy látszik erre álltam rá,de most van időm mert utánn abeindul az élet. :D
Tegnap du. voltunk ügyvédnél kifizettük az utolsó részletet a házból ,így már teljesen a miénk.
Balázsért meg érte jött apukám és elvitte a városba ,szökőkutat néztek meg galambokat hajkurászott. :lol: bementek utánna anyukám munkahelyére.Ahol persze megkérdezték tőle hogy hol van a picibaba és mutata a hasát meg modta hogy anya. :lol: :lol: :lol: Egyem meg a száját!Kár hogy nem láttam.

Szegény Éviéket még nem engedték haza. :cry: ,én meg már azt hittem régen otthon vannak.Remélem azért ma már haza mehetnek.
Persze Anitáék is! Otthon azért teljesen más ,sokkal nyugodtabb.


Andi:
Hát nevek még fogalmazódnak bennünk,de majd akkor lesz végleges ha tudjuk a nemét, lánynévnél felmerült a Kitti,Boglárka,Vivien a fiú nevek közül nekem nagyon tetszik a Kristóf meg a Levente de az uramank megigértem még mikor Balázs született hogy a köv ha fiú lesz akkor Ernő lesz ő utánna meg akkor lehet lesz egy 2. keresztneve is de ezt majd még eldöntjük.
Nagyon jók aképek,én is pont azt akartam írni hogy Dorka az első képen olyan gyönyörű kis bájos,máskor is de azon különösen.
Látom azért élvezi a játékokat csak még szüksége van rá hogy anya is ott legyen,igaza van a gondozónőnek hogy új nekik a helyzet mert csak hozzá nőnek az anyukához 2 év alatt és szokatlan nekik hogy eltünik ,de majd belerázódik.
Előre félek én is hogy mi lesz majd jövőre az oviban,de az még odébb van.
Igen ,egy gyereknek megfizethetetlen egy kertes ház ahol kitombolhatja magát kedvére.Főleg egy olyan örökmozgó mint az én fiam.De ki is fárad rendesen mert sokkal jobban alszik minta panelben ilyenkor lealussza a 12 óráját meg még napközben is alszik másfél-2 órát.
Meg azért hűvösebb is van 25 fok van a lakásban ,és azért kellemesebb.
Az igen!Akkor lehet enni a barackot.Anyósomnak is van vagy 15-20fája így mi is elvagyunk látva szoktam én is segíteni neki berakni de most nem szólt,mondjuk most nagy vendégjárása is volt meg lesz is 20-ra.Így nem sok ideje van .

Pintyus:
Köszi szépen,aranyos vagy de én nem érzem hogy fiataodnék már itt fáj ott fáj. :lol:
Már megszoktuk persze mondjuk mi a férjemmel amíg nem ismerkedtünk meg addig mindketten kertesben laktunk így nem volt nehéz.Balázs meg már 2 nap után megszokta ,amúgy is jót az könnyebb azt mondják.
Hú már jó nagy a pocakod,de egyébként hol van az a 19 kilo mert én csak a pocakodat látom más felesleget nem igazán van.
Nekem sem volt lent még a szülés napján sem szóval szerintem erre nincs mit adni.Még előző nap is azt mondták az "okosok" hogy ó van még idő még fent van a pocakom és másnap már szültem. :roll: :roll:
Elhiszem hogy már szülnél meg megvisel ez a meleg átérzem mert 2 éve június-júliusban vlégig dög meleg volt majd meg pusztultam én is alig vártam hogy végre megszüljek.
nyugi hamarosan eljön az idő lehet már hétvégén.
Drukkolok hogy minnél előbb meglegyen és komlikációmentes szülést kívánok neked.Izgatottan várjuk a hírt.

Zsebi:
Nálunk is a férjemnek a családja van többségbe a miénk kisebb meg a nagynénémék nem tudtak eljönni nekik van 2 ikerlányuk meg novemberben születik egy kisfiú így már mi részünk is gyarapszik. :lol: Ritkán gyűlünk így össze de ilyenkor olyan jó .

Panka:
Ezt én is akartam kérdezni hogy honnan akarsz te fogyni???
Igazán csini vagy.

Zsu:
Akkor Pannika kipihente magát ebben a nagy melegben,meg te is haladtál a dolgaiddal.
Én is neki kezdek vaslani ha befejeztem az irományom mert csak halogatom de csak nem lesz kevesebb. :lol: inkább csak gyűlik és gyűlik.....................


Na egyelőre ennyi majd próbálok még jönni ma.

Kép

Kép
aliza
 
 


Lilla:
Vigyázz tényleg nagyon magadra,nagyon jó hogy összejött a baba még a durvább beavatkozások előtt.
Gratulálok az esküvőtökhöz és sok boldogságot kívánok nektek utólag.Eseteleg képet tudnál feltenni? :oops:
Én is akartam kérdezni hogy milyen orvos leszel ha nagy leszel?
Mikorra vagy kiirva márciusban?Akkor mi egymás után szülünk majd.Vagy együtt ez majd elválik.
:D
Már leírták a csajok hogy az Otiba kell járni terhesgondozsra de most már akárkihez mehetsz ,én is a régi dokimhoz mentem holott máshoz tartoznék mert közben elköltöztünk így a védőnőm más lett de ő is mondta hogy akárkihez mehetek.

Na pá pá.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Elvileg március 22-re vagyok kiírva, de szerintem ez még fog változni, azt mondják a 12. heti uh-on szokták pontosabb időpontot mondani. Amúgy fogalmam sincs még, hogy milyen orvos leszek. Azt tudom, hogy gyerekgyógyász vagy esetleg háziorvos szeretnék lenni, csak sajnos a mai világban ez nem így működik, hogy én eldöntöm, aztán az lesz. :(
Mindenképpen szeretnék Debrecenben maradni, mert hát ugye a férjemnek itt jó állása van, meg már engem is ideköt minden, de hát itt képtelenség jó állást szerezni. Azt hiszem az idén 1 gyerekgyógyász rezidens helyet hirdettek meg, arra kb. 100an fognak jelentkezni :) Szóval esélyes a dolog...
Hát most egy kicsit megfogátl a gyakorlatvezető dolgában. Régen volt már az 1. :lol:
Volt egy nő gyakvezetőnk, azt hiszem valamilyen Kornélia, meg egy fiatal srác,azt hiszem Szijgyártó vagy Kerékgyártó Zsolt, vagy valami ilyesmi, de mind a ketten nagyon rendesek voltak.
Na megyek ápolom a férjemet, mert szegény 4 napja köhög, és nem akar gyógyulni :(
Vendég
 


Sziasztok!

Lilla!
Milyen orvos szeretnél lenni?
Tényleg szupi, hogy sikerült a babó, és nem kellettek a további vizsgálatok!:)

Edina!
Emili is automatikusan az én állandómra lett bejelentve, ez így kötelező, de ideiglenesen meg ide is be van jelentve, így a dokihoz jűrhatunk, és minden papírt itt intéztünk neki.

Pintyus!
A krém vszleg popsikrém, lehet kaptál még testápolót is, a dobozára nins ráírva?A fürdető az vagy patikai tubusos, vagy tégelyes, de arra rá van írva, hogy micsoda:)
Nekem sem ment sokkal lejjebb a hasam :? Csak vajúdás alatt:D
De készülj fel arra is, hogy esetleg túlhordod!Én nem készültem fel rá, és lelkileg nagyon rossz volt!!!

Andi!
Petőfi térre nem jutok el, így az kilőve.Meg a mediásnak jók a színei:)A te lányod is gyönyörűséges, fleg azu első képen tündéri!Jól néz ki a bölcsi is:)

Zsu!
Vasalni én sem szeretek, előtte belégkondizok:)

Alíz!
Aranyos Balázska, hogy várja a kistesóját!:DBiztos fiút szeretne, igaz?;)
Köszi, de még van rajtam tehesség előtti súlyhoz képest 7-8 kg!!!:(

Emikém nagyon hisztis ma:(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek köszönjük a jó kívánságokat és a sok együttérző pillanatot.

Zubora Szabolcs 2008.08.08. 18:38-kor született!
3600g és 51cm.Sűrű fekete hajú huligán!

Itthon vagyunk....végre.

Szülésem története:
Pénteken ahogyszoktam mindent reggel elintéztem amihez kocsival kell kimozdulnom.Egy kicsit görcsölt a hasam de gondoltam azért mert este hüvös volt és kicsit kifáztam.Délelött kilenc óra körül hivott a védőnő hogy jön hozzám délre emlitettem neki a görcsöket azt mondta hogy irjam az időpontokat hogymikor érzem.Én irtam de nem láttam értelmét mert nem fájt nekem annyira és ráadásul 3-5-10-2-3 valahogy így jöttek.Délelőtt takarítottam és főztem.Délben jött a védőnő és azt monda menjünk azért be bizti ami bizti!Szabi haza jött értem és kb 13-kor bent voltunk.Nos ekkor lepődtem meg igazán mert a vizsgálat után közölte a szülésznő hogy 2-3 ujjnyira ki vagyok már tágulva!!!
(Ja a szülésznővel nagyon elégedett voltam majd olvassátok miért csak az elmult napokban csak a babárol tudok nagykedvel beszélni mert szörnyen érzem magam)
Szóval előkészitőben szokásos tortúra utána ki a vajudóba.Fél négykor már 4 ujjnyi voltam és ekkor megrepesztették a burkot és vártam a beigért intenzív és fájdalmas fájásokat.Valoban megerősödtek de szerintem nem volt olyan szörnyű!Csak a burok repesztéstől kezdve percesek lettek.Szépen tágultam de maradt egy félcenti a méhszájból ami belógott és azt kézzel elkellett tolni az útból be ne repedjen.Na az hogy eltolták az fájt nem kicsit.A másik problémám az volt hogy állandóan görcsbe kapott a rossz lábam és nem tudtam a fájásokra koncentrálni.
Amikor azt mondta a szülésznő hogy egy pár tolófájás alatt ki tudom tolni a picit ha egy kicsit koncentrélok akkor összeszedtem magam és 15 perc mulva már toltak a szülőszékhez.
Na ott áthuppantam és három fájás alatt kijött Szasza!Nem volt orvos jelen a szülésnél és a kiemelésnél és a zsinor vágásnál sem!Csak varni jött egy doki ennyi!Mindent a szülésznő csinált és mind emellett még a lelkt is tartotta bennem.Szerintem egy szuper csaj akit szülésznőnek teremtett az Isten is!
Szasza feje egy kicsit deformált volt mikor kijött de másnapra elmult neki.
Ja a lepény megszülése nem volt egyszerű mert nem vált le csak a fele és meg kellett gyürni a hasam vagy háromszor.Na ez sem volt jó érzés.
A megfigyelőben több mint két órát voltunk mert a vérveszteség miatt nagyon szédültem!Kb 22kor kerültünk az osztályra.

Osztályon minden rendben ment minden értékünk jó volt csak a mellem nem birt/bír semmit.Sajnos az a lehetőség hogy a rossz mellre rakás miatt lett ilyen a cici kizárva mert én odabent a klinikán egyszersem raktam mellre a gyereket mindig a csecsemős csinálta.Én csak ordítottam és sirtam mert annyira gáz de már az első mellrerakás óta!Haza is ugy jöttem hogy csak bízom benne hogy tud enni Szasza mert szerencsétlenkedem vele sokat.Bent sem tudták kezelni a mellem és emiatt nem tartanak bent tovább.Ha nagyon nem megy majd kitalálok valamit!

Panka!
Nem tudom a telszámodat hívj fel ha tudsz mert lehet hasznát venném annak a nőnek akit irtál!
Számom 30 5244 030

Majd hozok képeket még ma!

Puszi mindenkinek és köszönöm a jó kívánságokat!
Éva

Kép
awe
 
 


Kép


Ma határtalan a jókedvem, madarat lehet velem fogatni. :lol:
Édes lányom ma egyáltalán nem sírt a bölcsiben, pedig egy óra hosszáig nem voltam a közelében sem. Hurrááááááááááááááááá......
9-re mentünk, 9 óra 10 perckor leléptem , de megbeszéltük, hogy megy anya a boltba és nemsokára jövök vissza. Így is történt, elmentem a Rossmannba, meg vettem neki fornettis pogácsát. Visszamentem a bölcsibe fél óra múlva, de mondták nyugisan játszik, meg is lestem, valóban szépen játszott, még az Éva néninek a közelében sem kellett lenni, hogy elterelje a figyelmét. Negyed 11-kor Éva néni bevitte a csoportszobába, hogy ne a többi gyerek előtt igyon teát a cumisüvegéből, és én itt vártam rá. Persze ugrott a nyakamba és elújságolta hogy játszott, és nem sírt.
Össze-vissza csókolgattam, annyira örültem neki, el sem tudom mondani mennyire. Elautókáztunk apához elújságolni a nagy hírt, majd hazajöttünk.
Holnap reggel 9-re viszem, és egyből el is jövök, fél 11- 11 között kell majd érte mennem. Persze a mai nap után nem vonok le messze menő következtetéseket, mert biztos lesz még sírás ezek után is, de a mai nap megnövelte a lelki erőmet. :lol:
Köszi lányok, amit Dorka pofikájáról irtatok, arik vagytok.
Dehát minden babanetes kisbabánk, nagybabánk annyira cuki, aranyos és szép baba, hogy csak gyönyörködni lehet bennük.

Lilla!
Igen , tudom már ki tartotta a gyakorlatokat Neked. Szűcs Kornália, aki azóta már nyugdíjba ment, és SZíjgyártó Zsolt, akinek a búcsú bulijára ma este megyünk, 3 évre megkapott egy londoni állást és aug. végén megy ki.
Tényleg azt hallom én is minden orvos , rezidens ismerőstől, hogy nagyon nehéz manapság Debrecenben elhelyezkedni. Az sem mindegy, kinek milyen összeköttetése van..... :roll: :roll: :roll: Ha nem orvoscsaládból származol, nehéz bekerülni ebbe a "körbe". Sajnos. :(
Férjednek jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alízka!
Szép nevek vannak kilátásban a kis pocaklakótoknak, nagyon kiváncsi vagyok már a nemére is . :wink: Balázska öcsit vagy hugit kap-e???!!! :shock: :shock:
De drága lehetett a nagyfiad, ahogy mutatta hogy anya pocijában van a kisbaba. :lol: :lol: :lol:

Panka!
Emilid hisztis ma? EZ a meleg viseli meg, nem?? Mert ezt már tényleg nehéz bírni. Nálunk minden redőny le van húzva, így van 30 fok a lakásban. :roll: A klímát meg nem merem bekapcsolni, mert csak a nappaliban van, Dorka meg érzékeny rá, és főleg az a baj, hogy rohangál az egész lakásban, és úgy azért már érezhető a hőmérsékletkülönbség.
Férjed munkahelyén stabilizálódott már a helyzet?Mik a kilátások a jövőre nézve? Remélem semmi rossz.

Kép
Kép
bendor
 
 


ÉVI Drága!
De jó, hogy otthon vagytok!!!!! Végre!!!!
Köszi, hogy megosztottad velünk a nagy eseményetek történetét, jó volt olvasni. Libabőr most sem maradt el. :oops:
Nagyon szépen tágultál, és a Szasza baba is ügyesen kibújt, amihez a Te összes energiádra is szükség volt persze, de látszik, jó kis csapat vagytok így együtt. :wink: Tök jó, hogy a szülésznőben sem kellett csalódnod, és hogy orvos nélkül is világra jött a kis Drágád. :wink:
Sajnálom, hogy a szopizás nem problémamentes, persze gondolom idegeskedsz emiatt és ez meg a tejcsi termelésnek nem használ. Ördögi kör, tudom milyen ez. Nálunk az vált be, hogy fejtem a tejet sok hónapon át és a babáim cumisüvegből itták meg, persze első perctől kellett nekik a tápszeres pótlás is. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy add fel a szoptatást, mert eszembe sincs ilyet tanácsolni. Csak azt akartam ezzel, hogy lásd ha nagyon-nagyon nem fog menni továbbra sem, még az sem a világ vége, attól Te még ugyanolyan gondoskodó anyucija vagy a kisfiadnak, semmivel se érezd magad "rosszabb" anyának.

Millió puszi Nektek, és várjuk a beigért képeket!!!!
Tündéri kisfiad van, nagyon szép kisfiucska.
Még egyszer szívből gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Heloooo

ÉVA!!!!!!!!!!! HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, otthon vagytok!!!!!!!!!!!
Jaj, nagyon örvendek, biztos teljesen más érzés otthon lenni a kis drágáddal. kutyuli hogy fogadta az új családtagot????

Hogy telt az első éjszakátok? és a mai nap??? Ez a meleg nektek se kedvez!!!

Köszi hogy le írtad szüléstörténetedet, ahogy látom, neked sokkal rosszabb ez ami utánn jött mint maga a szülés. De tudtam én hogy kemény fábol faragtak téged és zsipsz-zsupsz meg lesz Szasza.
Csak ez a szopi ügy rendeződne már, sokat gondolok ám rátok. :lol: :lol:
Képeket nagyon nagyon várjuk!!!

Anitáékat ma engedik haza, 2 órája várják már a zárót, az Annáé már meg van de az Anitáé még nincsen. Türelmetlenül várják már hogy otthon legyenek.

Én most jöttem haza Tg-ről, vizeletbe van nyomokvban genny, meg egy keresztes glukóz, de engem már ez nem érdekel. Azt mondta a doki hogy látszik hogy nem iszom meg elég folyadékot reggel. Mondtam neki hogy egy óra alatt nem is tudok meginni egy liter vizet.
:evil:

Megkérdeztem a védőnőt a kenőcsről, azt mondta A vitaminos testápoló. Én nem tudtam hogy fürdetés után be kell testápolózni az egész testét, azt hittem hogy a hajlatokba elég a hintőpor. legalábbis az egyik ismerősünk igy csinálta. Ti hogy cináltátok?

Nagyon nehezen viselem a meleget, de most ablakot pucolok! :roll: :roll:

Andi: gratulálok Dorka első sirásmentes napjához!!!! És én is észrevttem azon az első képen Dorka szépségét de mindig elfelejtettem írni. Anyira szép pofija van rahjta hogy eszméletlen, én azt a képet kinagyitattnám és berámáztatnám, nagyon jól sikerült.

Bocsi hogy most nem írok mindenkinek, de nincsen türelmem itt ülni a gép elött már.

Majd még írogatok, részletekbe. Ja és olyan savam van egyfolytába hogy színte Renin élek.
Vendég
 


Lilla!
Férjed is orvos?milyen?A gyerekgyógyász jó lenne, de tényleg sokan vannak:(Külföldre nem szeretnétek kimenni?
Merrefelé laktok itt?Saját, vagy albi?

Éva!
Végre otthon!!!:DKépeket várjuk!:)Köszönjök a szüléstörit is!inden jó, ha avége jó! :wink:

Andi!
Gratula Dorkának!!!!Ezt neki küldöm, majd mutasd meg neki!Azért kapja, mert nem sírt, ügyesen vislekedett a bölcsiben!:D
Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Zita!
Csak óvatosan azzal az ablapucolással!!!! :?
Biztos Ptaríciának is sok haja lesz, nekem is égett a bendőm, de nagyon!:)És sok is lett a haja Emikámnek.
Azért igyál csak sokat! :wink: Máremint vizet:D
A testápoló azért van, mert eleinte "levedlik" a bőrüket, majd látod hogy hajlatokban szárazabb lehet, de nem biztos.Ilyen melegbe viszont csak óvatosan a zsíros testápolókkal,mert befülledhet alatta a bőr, és jön a meleg kiütés!!Hintőpor meg pont szárít, gondolom hexachlorophenes, rá van írva, azzal csak a köldökét kell szórni majd, aig le nem esik a köldökcsonk.Ill. a nyakánál is be lehet majd szórni, de csak ha kipálik a melegtől!Egyébként esténként megfürdeted a fürdetővel, és ennyi.Nem kell pampucolnio,még! nem retkes(mint Emili játszózás után :lol: ).Vizet leitatni a bőréről, és kapal-kabát:D

Andi!
Nálunk megy akílma, az előtérben van,de nincs nagy különbség a helységek közt, csak a kinti meleghez képest. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


www.babamamaszerviz.hu
Ezt egy itteni csaj csinálja, Szászné Csilla, ha esetleg vkit érdekel.Nézzetek bele a honlapba.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Évi! Gratulálok mégegyszer, és köszi a történetedet! Remélem, megoldódik a szopizás, és élvezhetitek azt is. Én is félek egy kicsit, hogy nálunk hogy alakul majd a szopizás, mert ez nem volt egyszerű történet egyik gyerekkel sem, olyannyira, hogy Gergőt nemis tudtam szoptatni. De ez teljesen más probléma volt, nekem nem volt tejem, Gergő pedig nem strapálta magát a kajáért (bezzeg ma! ). Ti biztos belejöttök a dologba hamarosan!

Andi! Gratula Dorkának! Biztos egyre jobban fogja érezni magát a bölcsiben! A fényképeken tündéri!
:)

Zita! Én sem csináltam semmi pampucot a fürdetéssel, de vannak babák, akiknek nagyon száraz a bőrük, biztos azért adják már alapból a testápolót. De ha nem muszáj, szerintem se használd. Én hintőport sem használtam, csak a köldökre.
Jó nagy a pocid, de hogy lent van-e...? Majd teszek én is pocakfotót, csak még az új gépen nincs semmi képszerkesztő progi. Szörnyű ez a meleg, engem is megvisel, gondolom, téged így az utolsó napokban méginkább, főleg a dokinál ücsörögni nem kellemes ilyenkor :( . Sápyval milyen gyakran találkozol?
Nálunk is megy most a klíma, pedig nagyon jó fekvésű a házunk, még nem nagyon kellett bekapcsolni az idén, de most nagyon jól jön!!

Lilla! Üdv közöttünk! Nekünk sem jött egyszerűen a baba, de szerencsére én is megúsztam a kellemetlenebb vizsgálatokat. És nekünk is egy hónapja volt az esküvőnk :)

zsebi_baba
 
 


Na, megvagyok az ablakpucolással, csak a kicsi szobábaba nem tudtam megcsinálni mert pont oda süt a nap. :cry: A fürdőt is kisikáltam, most jön a konyha, és aztán kiporszivozok, felmosok. és aztán ledölök.

Köszi a tanácsokat. Én nem akarom tpampucolni a drágát, csak nem tudom hogy mit hogyan kell, félek egy kicsit hogy nem leszek jó anyuka ilyen téren, anyira nem értek hozzá, halvány gőzöm hogy mit mikor és hogyan, menyit stb. :shock: :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry:

Vettünk napraforgóolajat a gyogyiba még Évával, azt fürdés elött ell vagy utánna, az állitólag arra van ha hámlik a kicsi bőre az elején. én is arra gondoltam hogy ez a krém ilyenkor nagyon nem hiszem hogy jó nekik, igy is olyan meleg van hat meg ha raragad a krem is Megneztem, nagyon zsiros.

majd még jövök
Vendég
 


Zita!
Percig is izgulj, hogy nem leszel jó anyuka!!!Ne is mondj ilyet!!!Senki nem születik orvosi lexikonnal a fejében :wink: Lehet hogy közhely, de hallgass mindig a szívedre!!!!Az anyai ösztönök majd segítenek!Én sem hallgattam mindig rá, és csak utólag jöttem rá, hogy jobb lett volna. :wink: Szóval majd minden kialakul magától, ügyes leszel!! 8)

Na ha így benne vagyok a nosztalgiába, teszek egy kéet Emilről, aznap készült amikor hazahoztuk, itthon:
Kép

Emikémnek 38.2 aláza:(Vzsleg az oltás.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

A beigért képek!
Kép
Kép
Egy nappal a szülés előtt.
Kép
Kép
Kép
Kép

most csak ennyi

Puszi Évi
awe
 
 


Éva!
Nagyon jók a képek, édes Szabika!:DSikerült beszélned a nővel?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Éva!!!!!!

Anyira jók a képek!!!, te is nagyon jól nézel ki, nagyon jól sikerült képek, tiszta művészi, lesz min nosztalgiázzál késöbb!!! :lol: :lol: :lol:
Nem hiányzik a pocid?

És szaszárol nem is beszélve, hát tökéletes kicsi fiu. Nagyon nagy, és hurkás, aranyos szépség. de én tiszta Szabolcsnak klátom, kiköpött apja!! le se tagadhatná!,

Millió puszi nektek!!!

Panka: Nagyon édes Emili, menyire megváltozott azóta!!! Mekkora volt? már nem emlékszem. És végül hogy indult be a szülés?
Köszi a bíztatást, remélem hogy nem lesz sok gond és bele jövünk az anyaságba.
Szegény Emilinek, jobbulást!!! Nem lehet könnyü ebben a melegben még lázzal is!
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Gondoltam benézek ebben a nagy melegben hogy mizu és örömmel látom hogy írtál Évi.
De jóó hogy haza engedtek benneteket,köszönjük a történetet .nagyon ügyesek voltattok mindketten és örülök hogy mindne rendben volt.Sajnálom hogy a szoptatás nem megy zökkenő mentesen ,de azt meg ekll tanulni a babának és a mamának is ,ne idegeskedj aza lényeg.A fejőnő biztos segít ők nagyon értik a dolgukat,meg lehet segít az otthoni meghitt környezet is.
Jaj nagyon édes kis hurkás babád van,igazi kisfiús arca van már most.nagyon szép formás baba tényleg.
Mégegyszer gratulálok nektek és nagyon jó egészséget kívánok.

Pintyus:
Az igen ,ebben a nagy melegben még abalakot puculsz.Azért óvatosan.
Ne aggódj ügyes,gondos anyuci leszel belejössz ripsz-ropsz az anyai ösztön tényleg segít jól írja Panka.
Testápolóval én sem kentem mikor picike volt csak az olajjal fürdés előtt végig töröltem a hajlatokat és slussz.Sokan kenik még fürdés után is de szerintem akkor befülled a kis bőrük.Majd nagyobb korábban már kenegettem ha kiszáradt a kis bőrre de akkor sem vitem túlzásba.
Pihengessél tényleg most már mert már nem soká itt az idő és akkor kell az energia és az erő.

Andi:
Jaj de jó hogy Dorka nem sírt akkor kicsit megnyugodott a kis szíved.Belejön majd előbb-utóbb.


Panka:
Jobbulást Emilidnek ,szegényke ezt a meleg elég így is elviselni nem hogy még lázas.


Na lépek mert Balázs húzz. :D
pá pá

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Évi!
Nagyon köszi a fantasztikus képeket. A pocakfotók tényleg művésziek, klasszak a beállitások. A kis Szasza meg úgy tökéletes ahogy van. Nagyon kis édes, szép baba, büszke lehetsz rá nagyon. :wink: Meg persze az apukája is. :wink:


Pintyuska!
Hát ahogy elnézem a Te pocis képedet és az Éviét, akár már ma is szülhetnél. Szerintem jó helyen van az a poci már. :wink:
Jaj, írod ezt az olajat.... brrr.... én is mindent kiváltottam mindkét gyereknél, de semmi ilyesmit nem kentem soha rájuk. Klinikán Johnson's fürdetőn edződtek, gondoltam nem fogom agyonpampucolni itthon sem. Se testápoló, se semmi extra nem kellett nekünk.
Bencémnek a combhajlataira és a kis popsijára leginkább a gyógyszertári, sima, allergénmentes hintőpor jött be, Dorkámnak meg ezeket a területeket Sudocrem nevű krémmel kenem. Semmi extra első perctől sem.
Ablakpucolás, nagytakarítás.... hát Te sem vagy semmi. Vagy dikekt a szülés meginditására játszol? :lol: :lol: :wink:

Panka!
De drága Emilid.... de én sem ismerném meg a kép alapján, sokat változott. De persze az én gyerekeim is, már ők sem babás képűek régóta. :lol:
Köszi a képeket, megmutattam Dorkámnak, tetszett neki, főleg mikor mondtam hogy Emili küldte neki. :lol:
Ó, szegényke, lehet valóban az oltás miatt lett láza.

Zsebi!
Klassz Neked most gondolom a klima alatt, kismamisan nálunk is ment állandóan. Bence oviban volt napközben így őt sem zavarhatta. Én meg legalább hűsölhettem. :lol: :lol:
Medencétek hány fokos ebben a hőségben???
Várjuk majd a fotódat!!!


Lépük a búcsúztató party-ra, pussssz Mindenkinek!!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi:
De egyszerre írtunk. :lol:
jó szórakozást.

Kép

Kép
aliza
 
 


Zita!
Emili 4170-el született, és 52 cm volt.Kihúzta maga alatt a dugót, így kezdődött, de fájások nem nagyon voltak, csak gyengék.

Éva!
Akartam még írni én is, hofy milyen művészi fotókat sikerült csinálnotok!Kár hogy én nem csináltam ilyeneket! :?
Na majd legközelebb :wink: :D

Emikémnek már 39 a láza:(
Kapott Nurofent.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Szaisztok!

Pannika beteg..... :( Lázas volt és taknyos, voltunk orvosnál, nem talál semmit, megfázásra gondol, de ha a hétvégén is lázas lesz, hétfőn menjünk vissza. Délelőtt még semmi baja nem volt, aludt délben, és mikor felkelt, furcsa szuszogást hallottam, alig kapott levegőt. Aztán melegnek éreztem, 37, 5 volt akkor, 40 perc múlva 38,5. Adtam Panadolt, azóta nincs láza szerencsére! Volt orrszívás, életében először.... Egyedül nem mertem... :oops: Anyukám itt volt és együtt csináltuk.... :oops: Csak kicsit sírt szerencsére.

Este igyekszem jönni, remélem, jobb éjszakánk lesz, mint tegnap! 8-kor elaludt, negyed 10-kor kelt, éjfélig nevetgélt, mászkált, dumált, mindezt mellettem, mert a kiságyban ordított.... ALudtam vagy 4 órát összesen, hulla vagyok...

Kép
zsuzska81
 
 


Zsu!
Oh, de sajnálom, akkor nektek is jutott a jóból... :( Jobbulást Pannikának, remélhetőleg ma éjjel jobban alszatok!

Mi is megyünk holnap a dokihoz, beszéltem vele, azt mondta, ez még belefér az oltásba, de reggel látni akarja!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Helloka!

Nemrég jöttünk haza, jól éreztük magunkat. A Leiningen uton volt ez a kerti-party nem annál akit búcsúztattunk, hanem egy másik munkatársunknál. NAgyon jól éreztük magunkat a házigazda gyerekével 5 gyerek volt, ebből 4 rohangált, köztük Dorka is, mert az 5. baba még csak pár hónapos.
Ráadásul felszállt egy repcsi szinte a ház fölött, ez nagyon tetszett kicsiknek -nagyoknak egyaránt, pedig a házigazda azt mondta nem erre szoktak felszállni, hanem másik irányba. Felszállásnál azért elég nagy a hangerő, leszállni viszont a házuk fölött szoktak a gépek. Volt egy kis tacskó is, ami kergette a gyerekeket, mert játszott volna velük, persze a kicsik visongattak, mert féltek tőle kicsit.
Bencém továbbra is jól érzi magát anyuéknál, Dorka is megígérte hogy holnap sem fog sírni a bölcsiben, ugyhogy most jól érzem magam a bőrömben. Csakhát ez a nagy meleg elképesztő. :roll:

Alíz!
Igen egyszerre írtunk délután, arra még volt időm, hogy gyorsan elolvassalak, de írni már nem tudtam, mert mentünk.
Jó lehet Nektek, hogy a házatokban azért nincs olyan nagy meleg mint a panelben volt. Mi küzdünk továbbra is. :?

Zsuzsi!
Jajj, szegény Pannikát nagyon sajnálom. Elég mozgalmas éjszakátok volt, most meg még a láz és orrfolyás. Szegényke. Remélem hamarosan rendbe jön a kis drága. Küldjük a gyógypuszikat !!!!!!!
Jobb éjszakát Nektek mint az előző volt.
Bár lányod nem érezte túl rosszul magát, csak Te nem tudtál pihenni mellette. :wink:

Panka!
Emilinek szintén jobbulást, remélhetőleg nála tényleg csak az oltás utóhatása lehet ez, éa semmi egyéb. Holnapra hátha már kutya baja sem lesz.
Azért mennek e gyógypuszijaink neki is. :wink:

Pintyus,
Drukkolok hogy ez a nagy meleg kicsalogassa már Patricit!!!!!!!!!

Jóéjt Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Este már csak hőemelkedése volt Pannikámnak, reggel meg semmi! :D Kicsit taknyos, de nem olyan vészes. Este még szívtuk, de szegénykém már akkor félt, mikor beindítottam a porszívót.... :( Remélem, ennyi volt!

Panka! Reméljük, Emilinek az oltástól volt láza, és mára semmi baja!!!!! :wink: Az újszülöttkori képen (is) nagyon szép Emili! :D

Andi! Dorka nagyon ügyes!!!! Megy ez Neki! Ha megígérte, biztos ma sem fog sírni! :D Örülök, hogy a tegnapi buli jól sikerült!

Évi! Szasza baba gyönyörű!!!!! :D És micsoda haja van! Remélem, szopi is alakul, ügyesen vagytok mindketten! Szüléstörténetet köszi, természetesen ezen is piyteregtem.... :oops: Nagyon ügyesek voltatok a kisfiaddal együtt! :D Ó, és ezek a pocakos képek...kis sejtelmes....nagyon jó!!! :wink:

Zita! Ebben a melegben, ekkora pocakkal ablakot pucolsz??? :shock: Ó, Csajszi, ez már merész mutatvány.... Vagy szülésre hajtottál? Hátha.... :wink: AZért inkább pihizz most már!

Alíz! El is hiszem, hogy Balázska hamar megszokta a kertet! Az az igazi egy kisgyereknek, főleg így nyáron! :D Te hogy vagy? Hasad fájdogál még? Émelygés? :?

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
Igazad volt, ma sem sírt Dorkám a bölcsiben. Pedig 9-kor beadtam és fél 11-re mentem vissza érte. Éva néni szerint ahogy telt az idő egyre jobban emlegetett, kérdezte anya mikor jön vissza, de sírás nem volt. Annyira büszke vagyok rá, hogy ilyen ügyesen, nagylányosan viselkedik. Hétvége után nem tudom a jövő hét hogy fog kezdődni, de bízom benne, hogy nem lesz nagy gáz.
Jajjj, de jó, hogy Pannika jobban van már, nagyon örülök neki. Ezek szerint hatottak a gyógypuszijaink. :lol: :lol: :lol:

Remélem Emili is jól van, semmi baja.

Megetettem most Dorkát és megyünk haza mindjárt anyuékhoz, ugrunk a medencébe, mert ezt a hőséget már nem bírjuk másképp.
Holnap talán már hűvösebb lesz, egy tokaji kirándulást tervezünk. Meglátjuk összejön-e...


Puszi Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Jaj, de jó, hogy Dorka ilyen ügyes! :D Hát, nagylány már! Nagyon jól veszi az akadályokat! Jó medencézést Nektek, most csak úgy vselhető el a meleg.... Mi ki sem mozdultunk ma. Illetve a férjem ment reggel a pékségbe, negyed 8-kor, és azt mondta, sétál egy kicsit Pannikával. Így kb fél órát sétáltak, akkor még elviselhető idő volt. Én nagyon bízom a lehülésben, mert ebben az időben én teljesen használhatatlan vagyok... :?

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Évám, olyan jóm hogy írtál! Nagyon ügyes voltál, az az első kép annnnyira szép, nagyon jó ötlet volt. Szép emlék lesz örökre.
Ha bármi gáz van a szopival, csak nyugodtan szólj éjjel-nappal, bármikor, HA Start tápim is van végzükség esetére, de biztos nem lesz rá szükség.
Ha kisebesedik a melled hagyd a csudába a Garmastant stb.-t, írass fel a házidokival ampullás C vitamint, 2 nap alatt rendbe hozza!!!
Anita , ezt neked is íírom!

Ha lesz erőtök írjatok, kiváncsi vagyok, hogy telnek a napok, éjszakák!

Pintyuska, ugye tudod, hogy ez a nagy takarítás a finish????
Olivérrel kedden kipucultam a lakást (8 ablak+ 65 nm2), másnap megrepedt a burok.
Az arcod hogy van? Szád kifordulva?
Jujjj, nagyon izgi!!!!!!

Andikám, Dorkának nagon drukkolok a bölcsihez!

Pannikának és Emilinek (tündér pindurka volt :lol: ) mihamarabbi jobbulást!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, mennem kell ez a meleg kikészíti a kicsimet. :cry:

Puszi



Sziasztok!
Svatagi meleg van!
oltunk reggel dokinál, azt mondta hólyagok vannak a torkában, attól lázas.:(Antibiót nem adott, azt mondta ez vírusos. :? Na nem is bánom, mostanában épp elég gyógyszert evett!
De folyamatosan lázas, amint kimegy belőle a gyógyszer, utánna visszalázasodik.Szerintem az oltás+ a betegség okozza.Na de reggel megyünk anyáékhoz, ott leszünk egy hétig, Tomi szabin van.
Jókívánságkat köszönjük!:)

Andi!
De jó hogy Dorka ilyen ügyesen vislekedik, azért így neked is tényleg sokkal könnyebb! 8)
Holnapra enyhébb időt mondanak, talán így összejön nektek a kirándulás!:DJó pihenést!

Zsu!
Örülök, hogy Pannika jobban van már!Csak így tovább! :wink:

Zita!
Még 2in1?

Anita vajon otthon van már? :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Haliii

Igen, sajnos még 2 in 1!!!!

Nem volt internetunk egesz nap, :evil: :!: :evil: :evil:
Anyumnal ebedeltem, de azt hittem megfövök, rosszabb mint egy szauna.
Látom mindenki nehezen viseli ezt a meleget.

Irtam már a tegnap hogy Anitáék otthon vannak, vagy csak akartam?! Már lyukas az agyam. Azt mondta hogy a tegnap elott ejszaka 15-en szültek. :shock: Én mért nem voltam közöttük?:?????!!!! :? :? Na, de ami késik nem múlik. A jó dolgok váratnak magukra, és mi mindent az utolsó pillanatra hagyunk, szerintem örökölte a kiscsaj ezt a rossz tulajdonságunkat.

Panka: nagyon sajnálom hogy Emili ilyen beteg még mindig, remélem hamarosan kiheveri. Majd nagyinál, biztosan meggyógyul.
Jó utat nektek és jó szórakozást. :P
Emili nagyon nagy volt, hogy is birtad megszülni??!!!! :shock: :shock: olvastam én a szüléstörténedet a kismamába de már nem emlészem. :oops: :oops: :oops:

Andi: gratulálok Dorka első igazi nagylányos napjához!!!! nagyon ügyesen viselkedett. El is hiszem hogy büszke vagy rá.Megérdemelte a pancsolást anyudéknál. Gondolom Bence is örült hogy kimentetek!!!

Zsuzsi: de jóóó hogy Pannika kilábalt a betegségből, el is hiszem hogy nem mentetek ma sétálni csak reggel, ez ténleg bórzasztó ami kint volt ma, de remélem holnaptól már lehülés jön.

Kriszti: köszi a tanácsaidat, még jöhet máskor is, tapasztalt anyukáktól nagyon szívesen fogadunk el tanácsokat.
Nem semmi voltál te is szülés elött, de neked legalább volt hatása.
Én is fészekrakó ösztönnel kezdtem neki, de semmi jele nem volt hogy ki akarna jönni, se tegnap se ma.
Vizont nagyon furcsán viselkedett a kis hölgyike az este. Olyan cirkuszi mutatványokat művelt le hogy eszméletlen, le kellett volna filmezni. 2 centire is kidugta valamijét, nagyon megijedtem, azt hittem széthasitja a hasfalamat. És ezt majd csak egy órán keresztül csinálta, húzgálta ide oda, de teljesen meg lehetett fogni anyira kint volt, megrémültünk_! :shock: :shock: :shock: :shock:

Néha vannak fájásaim, de nagyon gyengék és rövidek. Mindig reménykedem hogy erősödnek de nem.... :cry:

Majmoltam Évát, és csináltam én is ilyen képeket, anyira jók lettek az ő képei, egy örök emlék. Éva, ne haragudjál!!!!! :oops: :oops: :oops:

Kriszti: állapitsd meg te hogy mi van az arcommal, mert én már nem merek semmit se mondani! :roll: :roll: :roll:

Kép Kép Kép Kép Kép

Bocsi, meg fogtok unni!!!!
De hatha ezek az utolsó pocakos fotók, és a következőek már kis Patríciárol lesznek!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


halihóóóó

Látom sehol senki!!!!

Mindenki nyaral, szórakozik, csak én vagyok az aki itt poshadok a gép elött?!!! És várom hogy történjnen már valami!!!!

Évának segitett a fejőnő és most már sokkal sokkal jobban van-!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap reggel írtam egy jó hoszút, aztán elszállt az egész, és már nem volt időm megismételni. Bementem a munkahelyemre, mert aug. 26.-án lesz az akkreditációs felülvizsgálatunk, azt még én "vezénylem le". De kilátásban sincs, hogy legyen helyettesem... :evil:
Nomeg van egy kis fiatal kolléganőnk, akinek jövő szombaton lesz az esküvője, neki adtuk oda az ajándékot. Világra szóló nagy lakodalom lesz, igaz, csak az esküvőre vagyunk hivatalosak, meg előtte lesz náluk egy állófogadás vagy 200 embernek, oda is megyünk. Kész forgatókönyve van, már december óta szervezik, több milliós költségvetésnél tartanak.
Tegnap elvittem a varrónőhöz a menyasszonyi ruhámat levágatni térd alatt, meg vettem hozzá egy csipkebolerót, abban megyek.

Még mindíg nagyon meleg van, pedig bíztam benne, hogy mára megjön a lehűlés, nem jött.... Pedig gondoltam, Zitának ez biztos kicsalogatná Patríciát! :)
Akartam tegnap írni, hogy látom, Zita, rajtad is kitört a "fészekrakási ösztön" :) . Én is mindkét terhességem végén nagytakarítottam, Gergővel pedig az utolsó előtti napon dáliagumókat ültettem. Meg is lett az eredménye! :)

Évi, Zita! Nagyon jók a pocakfotóitok, ha nem baj, én is csinálok majd olyan ablak előttit, az nagyon szép!
Zita! Írtad, hogy megdícsérték a pocidat. Kented valamivel, hogy ne repedezzen be? Én most kenegetem valami olajjal, bár szerencsére az előző két terhességem alatt sem repedezett be, de hát azóta eltelt pár év... Vagy lehet, hogy ez hajlam kérdése?

Pankaa, Zsuzska! Gyógypuszik a kicsiknek, remélem, már jobban vannak!

Andi! Gratula Dorkának! Nagyon ügyi a bölcsiben!
Kérdezted a medencét, mostanában 28-29 fokos a vize, igaz, éjszaka lehűl 1-2 fokot, főleg, ha nem takarjuk le, de napközben visszamelegszik. Tegnap éjszakai fürdőztünk is, nagyon jó volt! Éppen egyforma volt a levegő és a víz hőmérséklete.

zsebi_baba
 
 


Hozok én is két pocakfotót, igaz, az egyikről lemaradt a fejem, de ez nem nagy veszteség :) Kép Kép

zsebi_baba
 
 


Sziasztok,

Köszönjük mindenkinek a jó kivánságokat és a szurkolást. Aranyosak vagytok nagyon. Bocsi mindenkitől, hogy nem vettem fel a telefont és nem hivtam esetleg vissza, de az első napokban a kórházban eléggé megviselt voltam.

A szülésünk történetét már ismeritek, István volt olyan drága is megosztotta Veletek.

Az első 2 nap elég durva fájásaim voltak, a méhösszehúzódás és valószinüleg az EDA miatt. Ezt már varrás közben is mondta a doki, de akkor még nem tudtam, hogy ennyire durva lesz. De ezen is túl vagyunk, mára már nagyon szépen visszahúzódott a méhem, és a gátsebem sem fáj igazából, de azért még óvatos vagyok vele.
Anna is nagyon jó baba. Szegénykémet tegnap nagyon bántotta a hasa, 2 órán át sírt és szenvedett nagyon. Atán délután volt itt a védőnő meg a dokinő és azóta adunk neki Infacolt. Remélem az segíteni fog, na meg most kipróbálom, hogy nem iszok tejet, mert lehet az okozta nála ezeket a problémákat. Éjszaka nem volt gond, ma is csak délben egy kicsit, de az a közelébe sem ért a tegnapi fájdalmainak.

Még nem tudtam visszaolvasni, csak egy keveset:
Dorkának gratula, hogy ilyen ügyesen szokik a bölcsibe és azon a fotón tényleg nagyon szép, érdemes lenne valóban bekereteztetni.
Emilinek és Pannikának jobbulást kivánok. Mennek a gyógypuszik.

Most ennyi voltam, még kihasználom az időt a köv. etetésig.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


[quote="bendor"]Sziasztok!

A 3. bölcsis napunk is eltelt. :wink:
A saját gondozónénink, akihez a lányom beszokik , az ma nem volt, hanem a csoportjukban levőmúlva menjek vissza, nyugodtan menjek is el, boltba, bárhova. De Dorkám résen volt a közelemben volt állandóan, és szemmel tartott, lógni nem lehetett, ha meg beszéltem a kis fejével, hogy mennem kell el kicsit, hallani sem akarta. Így ma szuper volt a bölcsi anya is negyed óra híján végig ott volt.
Vittem ma fényképezőgépet, hozok képeket is. :lol:
Bölcsi után elmentünk képeket kiváltani, majd hazajöttünk,ebédeltünk és elmentünk anyuékhoz ma is. Nemrég jöttünk haza. Holnap már biztos hogy nem megyünk, mert este egy munkatársamékhoz megyünk.

Alíz!
Szupi az új vonalzód, nagyon-nagyon tetszik. Édes nagyon. :wink:

Panka!
Nagyon szépen nő Emilid, ezt tegnap el is felejtettem írni. Az én lányom lassan 26 hónapos és 87 cm, és ő sem tartozik a korabeliek közt az alacsonyabb gyerekekhez. De Emili ha így halad, pár hónapon belül lekörözi. :wink:
Én a Petőfi téren a Konica Digital Photo Expressnél szoktam képeket előhivatni. A 10x15 méretű képek darabja igaz 26 Ft, de másnapra kész, és mindenféle kedvezményt adnak. Pl. Náluk vásárolt albumokra 20% kedvezményt, ingyen nagyítanak egy 20x30cm-es képet, ilyenek. Épp ma mentem képekért, tegnap adtuk be a pendrive-ot Dorkával. Még nem volt kész, mert 14óra utánra igérték, és mi már arra jártunk így benéztünk 11 körül. Vártunk negyed órát és már meg is kaptuk, tényleg a vevőkért vannak. :wink:
Szioka én 25 -töl viszem szokatni Patrikomat a bölcsibe.Kicsit tartok tőlle mert eleven.A gyerekeket nagyon szereti.Ti melyik bölcsibe mentek?mi a Fényes udvariba.
vadmacska
 
 


Sziasztok!

Vadmacska !
Egy kicsit extrára sikerült az első bemutatkozásod, az én előzőleg írt üzenetemet sikerült ide bemásolnod. :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyébként az Ősz utcai bölcsibe jár a lányom, fiam már "kitaposta" neki az utat, ő is ide járt, ugyanebbe a csoportba, ugyanezekhez a gondozó nénikhez. Így nekem túl sok újat eddig nem tudtak mondani, persze a lányomnak kell ez szoknia, nem nekem.

Na majd még jövök.......
Csak Vadmacska általam írt levele túl ismerős volt számomra. :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Hello

Most értünk haza.
Végre megjött a várva várt lehülés, én nagyon örvendek neki, de a kicsikét nem mozditotta meg, ugylátszik ránk nem hat a front!!!

Voltunk ma a tescoba, kenguruba, régióba, rokon kisfiunak szülinapja van ma, be adtuk neki az ajándékot a Hangyabolyba. Piac utcán, perecet ettünk, Crudy étterembe ebédeltünk!

Szóval ma kirugtunk a hámból!! :lol: :lol:

zsebi: Kérünk majd képet a ruhádról! Szép a pocid, de nekem olyan picikénekl tünik még, vagy lhet én nem látom jól, az enyémhez viszonyitva!!!! :oops: :oops:
Az előző terhességeidnél mekkora pocid volt? Mondjuk vékony vagy nagyon. De nayon kis csinike kismama!! Én biztosan nem haragszom meg hogy csinálsz olyan fotót, én is csentem az ötletet, de valóban nagyon klassz.

Andi: ezt most te írtad, vagy mi ez az utolsó hozzászólás??? És ki a vadmacska????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Képzeljétek el hogy már 5 ember is azt mondja, hogy úgy érzi vagy megálmodta hogy 18-a lesz a nagy nap, és akkor fog megszületni a csöppségem!!!
Bár lenne igazuk, és nem késne tovább!!!

Anita: De jóóó hogy írtál, örvendek hogy jól vagytok, és remélem segit az Infacol, én is vettem már. Nekem mis ajánlotta a sanyi uncvsija hogy az majd kelleni fog, ugyhogy beszereztem.
Ha ,ajd lesz időd, tegyél fel még képeket, hadd csodáljuk mi is Annát, anyira szép baba!!!!!!
Vendég
 


Pintyus!Köszi a dícséretet!! Persze egy szülés előtti pocakhoz képest kicsi még az enyém, de én már így is nagynak érzem :) . Az első terhességemnél nem volt nagy pocim, kb. 16 hetesen kezdett egyáltalán látszani rajtam, hogy van ott valami..... :) . A másodiknál már sokkal nagyobb volt, hamarabb is meglátszott, és szerintem nagyobb volt, mint most. De Gergő is csak 3 kg volt szerencsére. Nem híztam velük sokat egyébként, 8 ill. 9 kg-ot. Most biztos több lesz, mert most +5 kg-nál járok. De mostanában értem el oda, amit már Gergőnél is éreztem, hogy nincs hely a gyomromnak :? . Alig bírok enni, rögtön úgy érzem, hogy tele vagyok. Mondjuk ez nem olyan nagy probléma, mert mióta ezt érzem, csak fél kg-ot híztam. Mondjuk nagyon sok gyümölcsöt eszek, úgyhogy nem hiszem, hogy bármiben hiányt szenvedne Szabika :) .

Ma "görög estet " tartottunk (vagy délutánt :) ). Tegnap vásároltunk a Spar-ban, és lehetett kapni báránycombot, amit én nagyon szeretek, de elég ritkán lehet kapni, és nem is olcsó. Rögtön beindult a fantáziám, és egész kis görög ebédet hoztunk ma össze belőle. Kint sütöttük meg nyárson faszén fölött, még épp sikerült befejezni az eső előtt. Csináltam hozzá parázson sült vegyes zöldséget (cukkíni, padlizsán, paprika, paradicsom, hagyma), görög salátát és tzatzikit. Desszertnek pedig sütöttem baklavát. Én nagyon szeretem, de még életemben most sütöttem először, de nagyon jól sikerült. Úgyhogy most kellőképpen dugig ettem magam :) .

Andi! Voltatok kirándulni?

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Ismét itt. :lol:
Nemrég jöttünk haza , végül Nyíregyházára mentünk ma a Vadasparkba. Szuper időnk volt, nem dögmeleg, és eső sem esett. Fél 11-re értünk oda, fél 3-ig voltunk a Vadasparkban, Dorka végig gyalogolt velünk. Egyetlenegyszer sem mondta , hogy vegyük ölbe vagy hogy elfáradt volna. Nagyon strapabíró kiscsaj, nem is veszek neki sportbabakocsit az tuti. Jobbban bírja a gyaloglást mint az apja, hisz a férjem már sokkal hamarabb elkezdte hajtogatni hogy ő már elfáradt a gyaloglásban. :lol: :lol: :lol: Vadaspark után a Sóstói tavat is megnéztük, igaz ekkor már elkezdett cseperegni az eső , így nem sokat időztünk. Mire hazaértünk akkor itt is elkezdett esni az eső, ugyhogy jól időzitettünk.
Majd hozok képeket, csak szokásos módon a fényképezőben az akksi lemerült, most töltöm újra.

Kriszti!
Még1x köszi, hogy ajánlottad a sportkocsitokat, de látod, még jó hogy nem vettem meg, mert már tutira nem is fogok venni. Lányom maratoni gyalogló, nem kell kocsi neki, szerintem már bele sem ülne. :lol:

Anita!
De örülök, hogy hírt adtál Magatokról. Otthon mégiscsak nyugodtabbak a körülmények, gondolom a kis Annával kezdtek összeszokni. Nagyon sajnálom, hogy a kis Drágának fájdogál a hasikája. Az nem jó,de hátha nem tartós ez nála, és tényleg csak az általad megivott tej okozhatta. Ha mégsem ez a bűnös, remélem segít az Infacol neki.
Puszild meg a kis Angyalkádat helyettem is, drága kis hajasbaba, nagyon szép kislány.
Jó babázást Neked/Nektek!!!!!

Évi!
De jó, hogy a fejőnő tudott segiteni. Nagyon örülök neki. Hurrááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!

Pintyuska!
Jajjjj, Te, ez a Patrícia leányzó nagyon ragaszkodik ám Hozzád. :lol: Persze időben van, nem késett még. :wink:
Klasszak a pocakfotóid , szépségesek nagyon. Jól tetted hogy megosztottad velünk. :wink:
Nekem is tetszik Dorkának az a képe amit annyian dícsértetek, ki is fogom nagyíttatni. :wink:

Zsebi baba!
Nagyon jók a pocifotóid Neked is, szépen kerekedik a hasad, a kis Szabolcska csinálja magának az egyre nagyobb helyet. :lol: :lol:
Azta.......... az éjszakai fürdőzés nagyon pazar lehetett, főleg hogy a vízhőmérséklet is nagyon kedvező. :wink:
Bizton jól fog mutatni az esküvői ruhád levágatás után is. Bár nem sajnálod????? Igaz így legalább tutira fel tudod még venni. :P
Hát nem semmi szervezésű esküvőre készültök. Jó nagy volumenű lesz. :shock:

Ahhhhh... most nem jut más eszembe, pedig biztos hogy kimaradt még valami amit akartam írni. Na mindegy, ha eszembe jut, jövök. :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: