Új privát üzeneted érkezett!

.jkljljkj
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 17:41-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 17:42-kor.
Vendég
 


Kriszti, köszi a kedves fogadtatást!

Jelenleg nem járunk senkihez, félidőig volt dokink (nem tudom, ki szabad itt írni neveket?), de mivel nem foglalkozott igazán a terhesgondozásommal (hiába mentünk 12 ezerért hozzá, nem pecsételt a kiskönyvbe, nem adott UH képet és főleg nem figyelt oda a belgyógy jellegű terhességre hatással lévő betegségeim nőgyógyászati vonatkozásaira), s főleg, mert eltűnt, mint szürke szamár a ködben, mikor én már napok óta sírtam, mert nem volt magzatmozgás, hiába volt időpontom is, akkor rájöttem, hiába pénzeltük, látogattuk, kedveltük, nem lehet rá számítani semmilyen szempontból. Nagyon szomorú vagyok emiatt, de ez van.

Most kértem a védőnőtől időpontot az egyetlen TB-s dokihoz, Keresztyén főorvoshoz(jól írom?). Ismeritek?

Nektek ki a védőnőtök?

Szülésznőt még meg is fogadnám, inkább látom értelmét. Neked ki volt a dokid? És a szülésznőd?

Kép
janu
 
 

 
 

Kriszti, a többi kérdésre is igyekszem szorgalmasan válaszolni! :D

:idea: Nyíregyházán lakunk, a Korányin.
:idea: Egy debreceni (amúgy amcsi) cégnél dolgozok, marketing-beszerzés területén.
:idea: Első babánk lesz Bébike!
:idea: Nem tudom, hogy itt vagy Debrecenben szüljek-e, Debrecenben amúgy van egy orvos,a kiben megbíznék, de átjárni szülés előtti hetekben elég kellemetlen lenne, főleg télen.
:idea: A keresztnevem Moncsi, de nem fogadta el az oldal nicknévnek.
:idea: És nem vagyok szemtelenül fiatal, 28 vagyok.

:)

Kép
janu
 
 


Sziasztok!
Üdv Janu a csatasorban.
Csak annyit, hogy kisgyerekesek észnél lenni, támad az új influenza. Emma kőkeményen lázas most is - lázkúpot kapott. A szomszéd csaj pedig most mondta, hogy a keresztlányáéknél az oviban 9-en nem voltak ma a csoportban betegség miatt.
Na jó éjt mindenkinek!

Kép
pla-kat
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:18-kor.
20150601134430
 
 


Eláruljátok, Ti kiknél szültetek? Akár priviben. NEkem most már sürgősen döntenem kell és nagyon fő a fejem. :cry:

Kép
janu
 
 


sziasztok! üdv az újjaknak,ugy irigykedek hogy szinte mindenki nyÍregyi . Kriszti .láttalak tegnap az ázsia center előtti zebránál délelött babakocsi kismotor apa és te ,te voltál?Erik 9460 volt két hete 74cm de a 80 badikból már van ami kicsi fogunk még nincs,éjszaka sokat fölsir .Mi még csak forgolódunk,ülünk ha föl ültetem úgy játszik és mászunk de nem szabályosan,olyan pózban mint a vakond.Itt hólyagos torokgyulladásos járvány van 10 ből 8 gyereknél,mi kigyógyúltunk,holnap kapnánk az oltást.megpróbállok ezentul mindenkih3ez szóllni de nem jutok a gép elé elvagyok maradva mindennel.
ibolya5
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:21-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok Viki ugylátom korán keltél te is,igen Eriknek is sz volt amit a doki szájpenésznek nézett,hiába mondtam neki hogy az nem az,még irni se akart rá semmit.Másnap belázesodott visszavittem és akkor mondta hogy vírusos járvány van sok gyereknek ez a baja.
ibolya5
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:22-kor.
20150601134430
 
 


sziasztok,

jó reggelt Mindenkinek.Üdvözlöm az új versenyzőket.
Meglett a cukor terhelésem a lötyis 6.2 az ugye még jóóóóóóóóóó?

képzeljétek szeretett védőnőm megint beállított, de esküszöm vártam,mert a múltkor is ua jött!(olyan hatással van rám, hogy elfelejtem megkínálni bármivel-ez gáz??????)

Moncsi,

lehet egyszerre szülünk?nekem is kislányom lesz és egy idősök vagyunk.Az én dokim is nagyon nagyon rendes és alapos(néha túlságosan is nagyon Dr Albert László és nem annyiba kerül, mint a tiéd volt)


szép napot!Hideg van kint öltözzetek fel!!!!!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Bejcsi, de jó, majdnem egyidősek vagyunk, na akkor izgulhatunk együtt végig! Neked ki a védőnőd? Az enyém még nem toppant be, de rosszul is lennék, ha meglátnám az ajtóban! :lol: Aranyos amúgy, csak most nem várok látogatót, épp túl vagyunk egy teljes felújításon. :)

Kép
janu
 
 


Sziasztok!!

Most olvastam vissza, sajna nem nagyon volt időm hét végén :oops: Sajna eddig úgy tűnik, hogy az én fiam csak a hazait hajlandó megenni, bár eddig a gyümölcs a nyerő.Az üveges sajna nem nagyon megy, pedig szerintem változatosabb lenne, de nekem legalább van időm főzőcskézni, hisz majdnem egész nap kettesben vagyunk itthol.Úgy tűnik alvásprobléma kezd megoldódni, lehet, hogy tényleg csak a foga miatt volt.(Mondjuk nem alszik sokat, de közben nem nyűgös:-)

Ibolya5 én sem vagyok Nyíregyi, mondjuk voltam valamikor.

Nagy öröm, hogy retteghetünk ismét a betegségtől.Lehet, hogy a lányom ezért olyan nyűgös a héten?Na meg köhög egy kicsit, de szerencsére még nem vészes és kivételesen menni akar suliba(ami magában is betegségre utal nála).

Kellemes napot mindenkinek!!!

Kép

Kép
rikka_3
 
 


Sziasztok!

Ibolya, jó hogy itt vagy megint! Az egyik barátnőm fia szintén elkapta ezt a hólyagos akármit, persze az óvodában járvány volt... :?

Pöttömkém negyed 10kor kelt, ami ritka :lol: de azért örülök neki.
csipisz
 
 


Ez a hólyagos gyulladás nagyon rosszul hangzik, szegény pöttömkéknek milyen rossz lehet! :(
Remélem, hamar lecseng és meggyógyulnak villámgyorsan!

Kép
janu
 
 


Uhh, most jut eszembe, tegnap egy ovis kislány ezerrel az arcomba köhögött a buszon. :shock: Aranyosnak találtam, olyan kis ártatlanul tette, de most picit megijedtem, remélem, nem kaptam el. Éppen túl vagyok egy másik SZTK-ban összeszedett arcüreg- és torokgyulladáson. :?

Kép
janu
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, visszaolvastam, de írni már nem sok időm maradt... :(

Janu, üdv itt. Annyit szeretnék írni neked, hogy ha nem fogadsz dokit, akkor szülésznőt sem fogadhatsz. Ez friss info, 4 hete szültem, akkor mondta a szülésznőm a szülőszobán, hogy ez íratlan szabály. Sokan úgy gondolták, hogy elég a szülésznő, nem fogadnak dokit, és ezt az orvosok állítólag nehezményezték egy kicsit. Az én párosom: Dr. Fábián Antal és Kazai Andrea. 2x szültem náluk/velük, és nagyon rendes volt mindkettő.

Húú, ez a betegség hullám elég gáz... :shock: Mi sem megyünk sehová, pedig én már úgy látnék magam körül embereket! Mármint a családomon kívül. :D De hát a csajok egészsége a legfontosabb, meg a napirendjük sem egyforma egyelőre, így elég nehéz logisztikázni.

Még annyi mindent írtam volna, de a kicsi felébredt, a nagy meg játszana. Szétszednek! De jól van ez így, úgysem sokáig ragaszkodnak hozzám.

Betegeknek, baleseteseknek jobbulást! Egészségeseknek megőrzést kívánok!

Ha tudok, du jövök.
Vendég
 


Szia Bettinah! :D

Mint frissen szült, mit mondasz, milyen élmény itt a szülés, utána az ellátás? Apás szülés volt?

Kép
janu
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 17:43-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 17:44-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 17:44-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 17:44-kor.
Vendég
 


Krisztina,

ezek szerint ez a divat ezt mondjuk eddig más városba hallottam, hogy várandóság idején is mennek erre itt is, vagy csak nálam én vagyok kitüntetve?mit követtem el ?Már másodjára volt a védőnő.Pedig kikötöttük a bejárati csengőt de elromlott az egész házé és visszakötötték, pedig én mindent elkövettem, hogy ne jusson be.

A babyteket főleg a hűvösebb időben születettekre gondolok, mibe hoztátok haza a kórházból?pólya,mózes,bundazsák vagy mibe?

Kép
bejcsi28
 
 


Krisztina, próbáltam visszakeresni, de nem sikerült. Leírod léci a szálaiadat? :wink:

Kép
janu
 
 


Mejcsi, az én védőnőm is bejelentette, hogy hamarosan "beugrik"! :shock: Az arcomra ki is ült ez :shock: , mert minek jönne máris????
Egyébként aranyos, ismétlem, csak ez a látogatósdi annyira nem szimpi.

Kép
janu
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 17:45-kor.
Vendég
 


Krisztina, neked is ment! :wink: :D

Kép
janu
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:22-kor.
20150601134430
 
 


sziasztok megjöttem a védőnőtöl Erik 9670gr 21.-én lessz 7 hónapos. a vonalzót nem tudom megcsinálni mert nem engedi a gép az idézőjelet irni ,regisztrálok egy új névvel,és ha valaki segit megcsinálni megköszönném.
ibolya5
 
 


:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.26 00:06-kor.
Vendég
 


sziasztok!

Janu: üdvözöllek én is. Én Debrecenben szültem, nagyon jók a tapasztalataim, úgyhogy én Db-re szavazok minden tekintetben. Ha kell tudok ajánlani szülésznőt. Az utazás nekem nem volt megterhelő egyáltalán a végén sem, fél óra-háromnegyed óra az út én mindig azt mondtam, hogy aki Pesten lakik annak is annyi idő átérni egyik helyről a másikra.... főleg ha ott már találtál megbízható dokit.Nekem is megírod ki az priviben? Ha kell tudok ajánlani nagyon aranyos szülésznőt a klinikán.

Csajok Nektek is volt hőemelkedés a fogzás alatt? Nekem Andrisnak gyakran este fürcsi előtt mikor megmérem 37,6-37,8 a hője. MIvel semmi más tünet nincs ezért gondolok a fogacskára.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:23-kor.
20150601134430
 
 


Jó reggelt,

Viki,

lehet, de inkább bizti van baba a környéken.Lackó hány kg született?
Nagyon nagyon formás baba a javából!!!!!

Holnap védőnő még egyszer!!!!!
Szedem a MgB6 de az éjszaka mind a két vádlim úgy begörcsölt,pedig még a banánt is eszem,meg a Ca schüssler sót.Szörnyű volt!!!!!!!!!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:23-kor.
20150601134430
 
 


SZIA VIKI A PRIVI MENT KÖSZI!!!!
Vendég
 


próba
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:23-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Buci, köszi, aranyos vagy. Rengeteget tépelődök az elmúlt napokban.
Nekem nem háromnegyed óra az út, ugyanis nincs autóm, amivel mehetnék. Így itt egy busz, aztán jön a vonat, aztán ott meg a villamos. A le és felszállással már most bajban vagyok a vonaton, nem bírok felfelé mászni a nagy pocaktól. Ráadásul hatalmas a tolongás, lökdösődés, folyton félek, hogy nehogy hasbavágjanak egy táskával.. :cry:

Kép
janu
 
 


VIKI KÖSZI SZÉPEN!!!!
Vendég
 


Bejcsi, szegény, ez nagyon rossz lehetett! Sokáig is tartott?
Szerintem estére próbáld ki a banánturmixot mézzel, plusz a szokásos Magne-B6.
Amúgy én már váltottam a Béres MAgnézium+B6-ra, ugyanúgy Béres, meg ugyanaz, de töményebb.. Nekem még így is van néha görcs sajna. De kibírjuk, ugye? :wink:

Kép
janu
 
 


szia Moncsi,és többiek,

az első sokáig tartott, a másodikat már bírtam kinyújtani így hamar lezajlott.Banán turmix is megy, mert imádom ua mézzel tejjel vagy joghurttal.Szegény Petra is megérezte anyja fájdalmát, mert ő is mocorgott,pedig éjszaka mindig alszik.

Kaptam szopis párnát, de egyenlőre nem nagyon tudtam rajta-vele aludni úgy csörögnek a mikrógyöngyök benne.Nektek ment az alvás vele?A kislányom erősen tiltakozik ha bal oldalt landolok tehát csak a jobb oldal marad.(anya ringispirezik aktívan az éjszakák alatt a párom meg próbál néha leállítani, hogy fejezem be , mert a gyerek elszédül,de ő bírja)

Moncsi te hányadikára vagy ki írva?

Kép
bejcsi28
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:23-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok nektek meddig volt láz ill hőemelkedés a prevenár után,meddig normális .
Vendég
 


Sziasztok!

Bejcsi, február 6-ra vagyunk kiírva, de a Holdnaptár, a Jónás-naptár és a saját számításaim szerint is február 11. lesz belőle!
És ti? :)

Kép
janu
 
 


helló,

mi február 20-a vagyunk kiírva.a bnőm is február 7-re van.Kíváncsi leszek rá, de én azt szeretném ha halak baby lenne, tehát kivárjuk a 20-át!!!!!!!Jól vagytok?

Na, voltam a védőnőmnél, minden rendben volt és végre néztünk szívhangot és has körfogatot.De szerinte nagyon nagy lesz a gyerek, mert több a súlya, mint aminek lenni kell.igaz, mindenhol ez a súly az előírt!Megkérdeztem, hogy máskor is jön e és mondta, hogy még egyszer jön és a szülésről fog beszélni.-őőőőőő aki még nem szült majd a szakirodalmakból előadja magát! :roll:

Szép napot!

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok!
Ibolya
Mi múlt hét szerdán kaptunk prevenárt - péntektől volt lázas Emma. Hétfőn a gyerekdoki közölte, hogy mivel 3 nap Panadol nem segített, így jön az antibiotikum. Kedden már nem volt láza. Amúgy valami vírust gyűjtöttünk be. Szóval 3 nap láz, illetve Panadol után érdemes dokival beszélni.
Bejcsi
Mi februáriak vagyunk. Babahordozóban jöttünk haza, meg bundazsák. Meg természetesen egy pelenka a kis arca elé, hogy ne érje a hideg.
A hólyagos torokgyulladás hogy jelentkezik? Mert jó lenne tudni, hogy min estünk át. Mostmár csak az étvágyának kellene megjönni. Holnap nem kap gyógyszert és akkor hátha.
Azért nagyon érdekes, hogy ilyen sokan vannak februárra kiírva. Mit tesz a májusi, júniusi idő?:oops:
Krisztit kivéve - neki olvastam - többieknek ki a védőnője? Mert az enyémet örülök,ha nem látom. Lehet priviben is!!
Mindenkinek jó éjt!

Kép
pla-kat
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:24-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.14 17:46-kor.
Vendég
 


sziasztok,

a leírás nálam azzal kezdődött, amikor azt mondta, hogy ha éhes vagyok ez az elején volt, akkor igyak vizet és egy héten tartsak egyszer víz napot, hogy semmi szilárd csak víz.Itt a párom is velem volt bent és hallotta.(ő is az a fajta aki oda figyel rám de nagyon , hogy mikor mit eszek)Na és itt szerte foszlott az a csöpp bizalom is.ezt az éhséget igazán csak az tudja, aki volt már várandos én is hallottam róla és nem hittem el. hogy enni kell, mert akár elájulhatok addig míg nem tapasztaltam.De megegyeztünk a párommal, hogy meghallgatjuk amit mond és szelektáljuk.szerencsére nem csak én voltam vele így, mert mások se vannak tőle odáig.(lásd gyerek elejtés)Szülésznőt is olyat választottunk aki már szült, mert igen is azon az elven vagyok, hogy csak az mondja meg nekem, hogy mit csináljak, aki már átélte.könnyű a szakirodalomból okoskodni!!!!!!!!!
Egy szónak is száz a vége Védőnő leírva!!!!!(ez az én véleményem Bocsi)

Kép
bejcsi28
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: