Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:15-kor.
20150601134430
 
 


Viki,

megvettem,bevettem és várom a hatást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

köszi

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok!
Bocsi, kicsit (?) rég jártam erre, de besűrűsödtek a dolgok.
Kriszta
Orsinak boldog 6. hófordulót!
Bejcsi
Jobbulást, remélem már hatnak a praktikák!
Viki
Hatalmas nagy fiad van, gratulálok hozzá!
Erről jut eszembe, lányos anyukák gyermekeinek paraméterei is érdekelnének. Emma 8 hónapos volt hétfőn és 8 és fél kg körül járunk. Hát ezért. A fogzással szenvedünk továbbra is - ami leginkább a gyakori székletben nyilvánul meg.
Még egy dologban szeretném a tanácsaitokat kérni:
mit tudtok a bölcsődékről? Melyik milyen, mennyibe kerül kb, mennyivel előre illik bejelentkezni? Jövő szeptembertől ugyanis terveim szerint visszaállnék dolgozni. Ugyanis állambácsi nem túl bőkezű az anyukákkal.... sajna
Köszi a tippeket és további szép hétvégét mindenkinek!
Kata és Emma

Kép
pla-kat
 
 

 
 

Sziasztok,

Éjszaka nem nagyon ment az alvás, mert a köhögés győzött.Nagyon szomorú voltam ezért.

Segítsetek,milyen párásító gépet érdemes venni?van egy pár fajta a palettán.Most nekem kéne a köhögésre utána a gyereknek!

Várom az infokat!

szép napot!

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok! Szeretném megkérdezni, szült-e vki Dr. Fábián Antalnál? Várok minden véleményt, jót, rosszat egyaránt! :) Köszönöm!
anta79
 
 


Szia Anta!
Én nem nála szültem, de amikor 12 hetesen, illetve szülés előtt és után bent voltam, volt hozzá szerencsém. Jó fej. Az egyik szobatársam nála szült és szerinte is jó doki.
Remélem elég bíztató... :D
Bejcsi
Hársfateát próbáltad? Én megfázásra azt ittam mézzel. Segített. EZ konkrétan felsőlégúti bajokra jó. Kiegészítő csipkebogyót és citromfüvet is főztem bele. Az előbbi immunerősítő, az utóbbi nyugtató. Próbáld meg. Ezeket nem túl erős formában és nem literszám, de állapotosan is ihatod.
Kata és Emma

Kép
pla-kat
 
 


helló,

Hársfatea már hetek óta iszom estére meg hagymateát szoktam ami eddig bevált de tegnap csődöt mondott.Szomorú vagyok nagyon! :(

De azért köszi a tanácsot!

Kép
bejcsi28
 
 


S...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:33-kor.
Vendég
 


Helló Krisztina!

Voltam dokihoz még az elején és ő is mondta, hogy nem ír fel semmit,mert minden rendben van elég a bogyó meg a tea.(azért nem vagyok olyan felelőtlen, hogy egy ilyennel játsszak :oops: .De megtörtént a csoda tegnap este egy barátunk ajánlotta, hogy mossak és teregessek ki a háló közelébe, meg vizes törölközött tegyek a fűtő testre és egész éjszaka egy köhintés sem volt.Sejtettük mi, hogy a száraz levegő kavar itt be most nekem azért is kérdeztem, hogy milyen párásítókészüléket lenne érdemes venni!

Reménykedem, hogy az abszolult köhögés mentes úton járok.

szorítsatok

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok!

Bejcsi, doki mit mond erre a köhögésre? Ő nem tudna valami jó tanácsot adni, esetleg a védőnő???

Kata, én nem nagyon ismerem az itteni bölcsiket, annyit tudok csak írni, hogy én is jövő szeptemberben tervezem, hogy visszamegyek dolgozni. Akkor Bálint már 2 éves lesz. Minden bölcsi más, mások a feltételek a felvételnek. Mi már februárban beírattuk Bálintot, akkor volt ő 6 hónapos. Nagyon zsúfoltak ezek az intézmények, Bálint a 12 fős csoportnak a 9. tagja volt. Szerintem lassan már elkezdhetsz érdeklődni, lehet, hogy jobb ha személyesen teszed.

Kép
amatour
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:15-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt, vagyis eddig csak olvasgattam.Lenne egy kérdésem.4 és fél hónapos gyereknek mit lehet adni, hogy nap közben tudjon aludni? éjjel nincs gond, de fél6-tól ébren van és 5 perceket alszik. Napi max 1 óra:-( Ez nem lenne gond, ha a fáradtságtól nem üvöltene. Eddig a fogára fogtam, de az alsó 2 már kinn van és jelenleg többet nem látok.
Ha valakinek van valami tanácsa szívesen veszem.
rikka_3
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:33-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:34-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:34-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:34-kor.
Vendég
 


Köszi szépen a választ. A lefárasztás sajna nem használ.most a citromfű teát ajánlotta a édőnő, de nem tudom, hogy fog e használni. Megpróbálom majd a homeós bogyót:-) Van egy nagylányom, aki már 9 éves, ő sem volt túl jó alvó nappal, de ennél azért többet aludt. Zaj nincs szerencsére, úgyhogy ez kizárva.
Sajna elég korán táposak lettünk, nem rég kezdtük a hozzátápit, de csak kevés dolgot fogad még el. Főleg a gyümölcsöket szereti az uraság.Ő szerintem nem szeret aludni.

Sziasztok
rikka_3
 
 


Sziasztok!

Gyerekek alszanak, úgyhogy most van egy kis időm. :)

Anta79, írtam neked privit, én Fábián főorvosnál szültem. Ha van esetleg kérdésed, írj nyugodtan, szívesen válaszolok.

Bejcsi, nekünk is tök egyszerű párásítónk volt, csak már leselejteztük. Itt szerencsére nincs rá szükségünk, mindig 60% körül/fölött van a páratartalom a lakásban. De amíg a városban laktunk, ott elég száraz volt a levegő, és a gyerkőc miatt mi is használtuk, de csak ha náthás volt. Mi a MM-ban vettük, ott elég nagy a választék.

Kriszti, mekkora már Orsi! :o
Zselyke is szépen növöget, csütörtökön volt 4150 gr, és ma megmérte a védőnéni a hosszát is, 56 cm. Már 62-es rucikat hord. :)
Ti beadjátok Borit oviba 3 évesen? Mi nagyon gondolkozunk rajta, hogy Csengét beadjuk jövő ősszel, mert annyira szereti a gyerekeket, és itt nem nagyon tudok neki állandóan társaságot biztosítani.

Kata, én sem tudok segíteni bölcsi ügyben, de amiket hallottam, az alapján jó, ha időben (már most) elkezdesz utána járni a dolognak. Szerintem kérdezd meg a védőnődet is, hátha tud valamit ajánlani. Ők azért látnak egyet s mást. Én is tőle kértem segítséget oviválasztás ügyben.

Rikka, nem irigyellek a nem alvás miatt. :? Anyósom szerint az Ő kisebbik fia is ilyen volt, 1 órán keresztül altatta, aztán 5 perceket aludt a sógorom. De állítólag 3 éves korára kinőtte. :lol: Sőt, azóta nagyon szeret aludni. :lol: :lol: Viccet félretéve, ez azért szerintem elég kevés egy ekkora gyerkőcnek. Bár azt mondják, hogy ha szépen nő, meg alapjában jókedvű, akkor nincs baj. És tényleg lehet, hogy a foga jön, csak Te még nem látod.
Illetve a pocakja is lehet. Az én kicsi lányom sem tud addig aludni, amíg nem jött ki minden (alul-felül), ami felesleges. Mindegy, mennyire fáradt, addig csak bóbiskol, nyög, tekereg. Aztán ha megkönnyebbül, akkor beájul.

Viki, hogy ez a fiú mindig mosolyog!!! Nagyon ki van békülve a világgal. Valami mutatvány? Forgás? Vagy az még korai ilyenkor? :oops: Már elfelejtettem, hogy mit mikor csinálnak...

Ennyi voltam csak, nyöszörög a kisebbik.
Nagy franc ám, egyedül csak éjszaka alszik vissza, napközben mindig kellek vagy én, vagy az apja.

Ja, még annyi, hogy ma lett fülbevalója, úgyhogy mostmár igazán csajos. :D

Sziasztok
Vendég
 


Betti köszi a bíztatást.3 éves koráig ezek szerint tartsak ki, vagy adjam bérbe :) na jó, bérbe csak nem adom. Hasfájásnak szerencsére semmi jele, csak utál aludni.Ha babakocsiban néha elalszik 5 perc múlva fülig ér a szája és dumál.Remélem azért több foga nem jön még ennyi idősen.Szerintem az eddigi 2 is bőven sok :oops: Bár lehet, hogy csak a másik után tűnik annak:-)
A növéssel és hízással szerencsére semmi gond nincs. Sőt, kis húsgombóc az úriember.

Gratulálok a fülbevalóhoz!

Üdv mindenkinek! Erika
rikka_3
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:16-kor.
20150601134430
 
 


a képpel még nem is lenne gond, de ez a vonalzó dolog kifog rajtam.
A képet este kicsinyítem és felrakom.
rikka_3
 
 


Sziasztok!

Peti jól van, bár a fogzás miatt nyűgösködünk továbbra is. Most már éjszaka is megy a "buli", kétszer-háromszor felsír, olyankor megsimizem a hátát, de szerencsére tovább alszik. Az eddigi 9órai ébredést átpakolta 1/2 8- 8órára, ezek miatt én is nehezen kelek reggel, és egész nap mosott rongyi vagyok.
Viszont az tök jó, hogy ennyire jó idő van kinn, igyekszünk is kihasználni.

Viki, talán kék marad a szeme, ha eddig nem barnult be, szerintem már nem is fog. :D

már nagyon üldögélne :D
Kép
csipisz
 
 


sziasztok!

itt vagyok én is. Betöltöttük az 5 hónapot. Andriskám 8160 gramm, a hosszát nem nagyon tudjuk lemérni, mert állandóan ficánkol.

Alvás: napközben nekem sem alszik fél óránál többet, kivéve ha lemegyünk sétálni, a jó levegőn szeret szunyizni, van amikor 1-1,5 órát lennt vagyunk, sajnálom felkelteni.

Fogzás: mi is küszködünk, az esték manapság elég gázosak. Vettem Viburcol kúpot, nálunk beválni látszik. Kell kb fél óra mire elkezd hatni, utána szépen elalszik. Néha felsír még éjjel, de akkor már nem kell kivenni, megsimizem és alszik tovább.

Viki: Lackó nagyon édi, tényleg mindig mosolyog. MIlyen cukik lesznek mikor már a kis fogacskák is fognak látszani amikor vigyorognak.

Erika: üdv. a csapatban. Milyen hamar kibújtak a fogacskák Nálatok...

Bölcsi: én már voltam a Malom utcaiban, nagyon szimpatikus volt. Igazi kis családias ott a hangulat. Nem egy nagy bölcsi, nincs rengeteg gyerek. Felírattam már most Andrist, mert 2 évesen tervezem, hogy beadom. Inkább legyen egy biztos hely, le is lehet mondani majd ha mégsem viszem. Még azt mondta ott a hölgy akivel beszéltem, hogy azért jövő nyáron nézzek majd még be. Szóval én már most elkezdtem körbenézni. Még a Sarkantyú utcai is közel van hozzánk és elég jókat hallottam róla. Lehet oda is elnézek. A magánbölcsiről a Honvéd utca sarkán nem sok jót hallottam és elég drága.

Csipisz: ezen a képen Peti tényleg NAGYON hasonlít Andrisra. Mostmár én is azt mondom olyan mintha tesók lennének :wink: :D

Betti: olyan kíváncsi vagyok a lányokra, dobhatnál képet :wink: Jó lenne látni Zselykét a kis fülbevalójával.

Bejcsi: örülök, hogy megoldódni látszik a köhögés problémád, Egyébként én a Sinupretből terhességem alatt a cseppet próbáltam. Nekem bevált.

Végül íme két kép Andrisról,első: megkóstoltuk a sütőtököt, nagyon bejött: :D másodikon: szunyókálás után nyuszi komával

Kép


Kép

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:16-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Lányok nagyon aranyosak a kisfickók, egyik édesebb, mint a másik. A lányainknak jó dolguk lesz, amikor majd párt kell választani. :)
Rikka, Anta üdv itt. Mesi nekem is kezdetben ilyen volt, de ma már jobban alszik. (De azért nem kényeztet el. :? )
Kata bölcsi ügyben hasonló helyzetben vagyok. Nekem a Vécsey közit ajánlották, ott is nagyon családias a hangulat. Mi is most készülünk bejelentkezni, ha hallok vmit, akkor írok.
Buci, látom Andrisnak is ízlik a sütőtök, Mesi is szereti. Nem tudtok ajánlani jó szakácskönyvet, amiből lehet főzni a gyerkőcnek? Kettőt kaptam, az egyikben a mézet már 0 hónapos kortól ajánlják, a másik meg olyan gyümölcsöket javasol, amiről hát be kell, hogy valljam még nem is láttam. (licsi)
Betti, fúrták vagy lőtték Zselykének a fülbevalót? Ki csinálta? Én is most készülök Mesének venni, de nem tudom hova menjek. Jól viselte?

További szép napot!
Zsuzsa

KépKép
mesi25
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Köszi a segítséget mindenkinek.Sajna nekünk a levegőn altatás sem jött be.Mindig van valami, ami érdekesebb, mint a szundi, pedig már a kertben is próbáltam, ahol nincs mozgás, de ott meg vagy egy falevél, vagy egy madár tetszik meg.

Nagyon aranyosak a babák, akikről eddig láttam fotót.


Mindenkinek nyugis napot!
Erika

Kép

Kép
rikka_3
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:17-kor.
20150601134430
 
 



Kép

Kép
rikka_3
 
 


Sziasztok!!

Minden ujjat üdvözlök itt.

egy kicsit elmaradtam, mostanában,A múlt héten szünet volt az oviban és nagyon rosszak voltak, nem tudtam tőlük gép elé ülni, Dávid sajnos még mindíg a mászós korszakát éli, és két percenkét mászik fel a lehető legmagasabb helyekre, állandóan a sarkában kell lenni.meg tanulnom kell, holnaptól, gyakorlaton leszek a Skálában, péntek, meg suli.

A gyerekek egy kicsit taknyolnak még, de Dóri már hétfőtöl jár oviba. MÉG van mára antibógyó mindeketőnek.

Nagyon aranyosak a topik babák nagyon gyorsan nőnek!!
mindenkinek minden jót ! szép napot.
igyekszem jönni.

Tündi.

Kép
Kép
kispaszuly
 
 


sziasztok,

már két nyugodt köhögés mentes éjszakám volt!persze a nedves környezet is besegített!köszönöm a jó tanácsokat!

[url=http: Bejcsi

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok!
Bettinah! Köszönöm a privit, egy kicsit megnyugtattál.
Magamról?Lássuk csak: 29 éves vagyok, a férjemmel (és a kisfiunkkal :) ) most várjuk a második gyermekünket. A kisfiunk 2 éves múlt, Márknak hívják. Vele is Dr. Fábiánhozjártunk, de szülni nem nála szültem, mert szabin volt. Egyébként kedvelem, megbízok benne, de nme tudom, milyen a szülőszobán, ezért is érdeklődök. Ha minden jól megy, június elején érkezik az új családtag! :)
Anta
anta79
 
 


sziasztok,

voltunk a doki bácsinál megnéztük a kis Petránkat aki 750gr súlyú és még mindig hosszú lábú szép kis hercegnő.

Kép
bejcsi28
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:35-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszöntöm szintén sok szeretettel az újabb topiktársainkat!!! Gyertek gyakran, írjatok magatokról sokat, hogy jobban megismerjük egymást.... :D

Mi jól vagyunk... vagyis Ruben hangja picit rekedtes s hőemelkedése is van( De Neki születésétől kezdve 37,3-37,6 az alaphője ...szerintem ebben Én is hibás vagyok gyanítom, hogy gyakran túlöltöztetem még a lakásban is...de a doktornénik nyugtat, hogy ő ilyen baba :P ) ...gyakran mássza az emeletet ... :twisted: így ma megyek a Brendonba veszek lépcsőzárakat...

Krisztina kb.2 hete egy picivel s egy nagyobb kislánnyal, szürke autóval nem Téged láttalak a Brendonban? Erős volt a gyanum... :oops:


Lányok nem győzök csodálkozni, hogy már milyen nagyok, szépek a babák!!!!
Szóval imádom Őket Nézni. (Tehát tegyetek fel képeket)

Párásitónk nekünk is van illóolajos Én nagyon szeretem s a családom is!

Elnézést ha nem reagáltam mindenre! De tudjátok az időmet nem Én osztom :-)

Millió Puszi mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!
Ma mi is átestünk az első pneumo oltáson. Remélem nem lesz láz, de eddig szerencsére semmi jele. 8650 g és 71 cm a leányzó (3 hete voltunk, most csak az oltás miatt mentünk - a lényeg 3 hét alatt 3 cm-t nőtt!, úgyhogy inkább etetem,mint ruházom:). És 3 napja rájött, hogyan kell baba módra csicseregni - pusmogva, de nagyon aranyosan gagyarászik.
Most meg kihasználom a délutáni csendet:) Éljen a házimunka :? Kép Nov 01-én
Kép és még egy
Kép Együtt [/img]

Kép
pla-kat
 
 


sziasztok,

megtörtént tegnap újra a tesztebéd de minden ok volt 4.2 volt a szintem,tehát holnap lötyi ivás utoljára!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köhögés kiköltözött az életemből.HURRRÁÁÁÁ!!!!!!!!

Szép napot Mindenkinek!

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok!

Nagyon rossz most a netünk, állandóan megszakad, már jó néhány hsz-em elszállt, és ilyenkor lusta és túl ideges vagyok ahhoz, hogy újragépeljem őket. Pedig nagyon sokat írtam, de most nincs erőm ismételni magamat, bocsi....

Üdvözlöm én is az újonnan jövőket, kérünk szépen képeket, beszámolókat.

Bejcsi, örülök, hogy már jobban vagy, és hogy minden rendben van a cukorral is!

Bálintom mostanában elég érdekes dolgokat művel. Eddig megaludta a maga kis 1,5 órácskáját délelőtt és még 1-et délután. Na, tegnap 10-kor letettem, de 11 volt, mire elaludt, addig nyöszögött, forgolódott, de nem sírt. Délben már fel is kelt, és estig egy szemhunyást sem aludt. Első gondolatom az volt, hogy lehet, elég lenne már neki az egyszeri alvászat, elhatároztam, hogy ma kipróbálom. Na, ma felkeltünk fél 8-kor, ennek eredményeképpen 10-kor már alig bírtam vele, szegény nagyon dörgölte a szemét, ásítozott, dőlt jobbra-balra. Szóval most 11 óra van, és alszik. Na, kíváncsi vagyok, hogy meddig.

Kép
amatour
 
 


Sziasztok! Légyszi, aki tud olcsón(max.9000ft), jó minőségű használt, vagy új etetőszéket Nyíregyháza környékén, értesítsen. Köszönöm szépen. Andi Pátroháról. 06-70/539-27-32

Andi
Kép
cicabogár
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:35-kor.
Vendég
 


Cicabogár,
annyiért már újat is kapsz, arra legalább van garancia is.
http://brendon.hu/ProductSearch/browser.aspx?mainmenu=etetes&submenu=etetoszek&category=etetoszek
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, tényleg eléggé lelassult a topic!

Az etetésről annyit, hogy én is bébikajcsikkal kezdtem az etetéseket, ugyanis úgy voltam vele, hogy sajnos mostanában már a piacokon sem (és pláne nem a multikban) lehet egészségesebb alapanyagokat kapni, mint amik a bébiételekben vannak, azokat legalább rendszeresen ellenőrzik. Úgy, mint Kriszta, ügyeltem arra, hogy mindig változatosan egyen, így nem csak azt eszi meg a mai napig is, amit én vagy az apja szeretünk, hanem majdnem mindent, amit eléteszünk. Néha-néha szoktam neki különfőzni, főleg spenótot, és ha ritkán kapok, akkor céklát, de egyébként már azt eszi Bálint, amit mi. Nem régen szokott le a bébikajcsikról, szerintem olyan 1 éves koráig szinte csak azt evett.

Kép
amatour
 
 


sziasztok,

igen elégé csend van most itt.De általában hétvégén apáskodás megy gondolom ezért van csönd.
Meg az áldott jó idő is beleszól szerintem, hogy ne otthon üljön senki.


Bababoltokba én is láttam etetőszéket tízezer alatt elég sok helyen és nagyon jók voltak(igaz még nem nagyon értek hozzá,de körül vagyok véve jó pár babyvel.


Össze raktuk a babaágyat, hogy lássuk majd hova kerül.tök jó látni és minden órába megnézzem meg eljátszunk a gondolattal a párommal, hogy itt fog nyüszögni a pici babánk nem sokára benne.

Nő a pocakom egyre jobban látszik a babám sokat mozog és már lefele van fordulva, a héten biztos elérjük az 1 kg súlyt is.jujj a héten védőnő, de már előre félek és rosszul vagyok a hangjától.(nagyon nagyon nem bírom,de edzem magam, hogy jó pofát vágjak hozzá)


A hétvégén légzésfigyelő és babyőr után szaladgáltunk felmértük a terepet.úgy gondoljuk, hogy azon nem fogunk spórolni és a legjobbat vesszük meg.De azért várnák néhány tanácsot ha van a tarsolyotokba.
Szép napot!!!!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:17-kor.
20150601134430
 
 


helló Viki,

mi is e mellett a márka mellett tettük le voksunkat.de a legújabb modell már 40e kerül csupán.Jó nagy a babykéd már!!!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:18-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Na mi is elmaradtunk kissé. A múlt szerdai prevenár oltás után péntektől folyamatosan lázas a leányzóm. Ma reggel doktor néni megnézte -vírus, kaptunk antibiotikumot.
Kriszta
Már nemcsak áll,hanem a bútorokba kapaszkodva óvatosan lépdel Emma.
Viki
Hatalmas nagy fiad van... :D
Az evés nálunk vegyesen megy - ha nincs időm vagy ötletem, akkor bébiétel, amúgy meg főzünk. Főleg olyasmit, amit mi is eszünk.
Lisztes dolgot mikortól lehet adni a babáknak?
Na megyek, felébredt a kis betegem.
Szép napot mindenkinek!
Emma és Kata

Kép
pla-kat
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok itt, most akadtam erre a fórumra, és ha megengeditek, csatlakoznék. :oops:

Kép
janu
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:18-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Nálunk rendesen zajlik a fogzás, szegénykémnek meg van duzzadva az ínye, néha ráharap a kanálra, ha pépeset eszünk, aztán jön az ordítás. Csak nagyon végső esetben kenem az ínyét (brutálanyu :D)

Rákaptunk a csirkés menüre, csak úgy gyűri befelé pöttöm. :lol:
Én is üveges bébiételt adok, mert az változatosabb mint amit én főznék neki. Néha-néha azért előfordul, hogy mixelek neki egy kis hazait. :)

Szépen forgolódunk hasról hátra, a kezét is kihúzza maga alól, csak az a baj hogy hamar elfárad, és még a visszafordulásra nem jött rá. :roll:

Viki, Lackó szépen gyarapszik, mondom hogy utolértek súlyban :lol: :lol:

Üdv az új anyukáknak és leendő anyukáknak! :D
csipisz
 
 


Szia Viki!

Már kezdtem aggódni, hogy nem ír senki! :lol:

Nyíregyházán élünk, első babánkat várjuk, aki 51%, hogy kislány lesz! :D
Nincs orvosom még, egyelőre ingadozok, mi legyen, ki legyen, egyáltalán a helyi kórházban szüljek-e. Nagy vakmerőség Nyíregyházán ügyeletesnél szülni? :oops:

Kép
janu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: