Új privát üzeneted érkezett!

Ildikó!
köszi szépen!
jacqueline
 
 


Sziasztok.
Gratulálok a kis Balázshoz,jó egészséget nektek,a nagyfiúnak is :D

Milyen szép nagy baba lett Zsófi,hihetetlen hogy milyen sokat nőtt mióta nem voltam.

Bene is nagyon ügyes,nagyon gyorsan nő,szinte napra pontosan emlékszem mit csináltam az nap mikor született.

Mindig úgy vártam ha valaki készülődött szülni a babanetesek közül mert én szeretek gondolni erre a csodára hogy mi lesz 2 pici sejtből.

Képzeljétek pénteken Gyulán a korházban voltunk rutin vizsgálaton Lilóval.Benyögik nekem hogy 5.5 kilónak kellene lennie,nem 8nak.Ugyanis 7.9kg és 66 centi.Hát én azt hittem felállok és kimegyek a dokitól.Nem fogok teáztetni meg sírni hagyni egy gyereket ha éhes,csak azért mert nem átlagos.Mikor imád szopizni!!!Örülök hogy van tejem és szeret is szopizni.Napi 5-ször kéne etetnem,de hát nagy ívben lesz...rom amit mondtak.
Arról nem beszélve hogy jó kedélyű,nyugodt baba.Sokat nevet a kis mély hangján,és állandóan vigyorog.Én meg imádom a kis husi mindenét meg a hörcsög pofiját.Nem fogok diétáztatni egy 4.5 hónapos gyereket csak azért mert így valószínű később fog felülni meg forogni.És akkor mi van?Nem késik le semmiről.Arról nem beszélve hogy már 2 hete alig lehet pelenkázni mert emelgeti a kis fejét,meg ha nem lát jól valamit a pihenőszékből,akkor is emelgeti magát.
Bocsi hogy ennyit írtam erről de megint bepipultam ahogy rágondoltam.
Örülnék ha megírnátok ti mit gondoltok.Csak én vagyok ilyen hogy nem érdekel ha pufibb?Bár olvastam Anikó,te is imádod Zsófi hurkáit.
Legszivesebben feltenném róla azt a képet mikor meztelenül ül.Annyira aranyos a kis hájas cicijével meg a hurkás pocakjával,csak nem akarom hogy valami pedofil csorgassa rá a nyálát,úgyhogy nem teszem fel mégsem.Annyian olvasnak minket névtelenül,biztosan van ferdehajlamú is köztük :evil: Ezt küldöm nekik: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Mostanában ez a mániám,ne haragudjatok.A lakásnál ahol laktunk az egyik boltos pasi felvette Patrikot mikor mentünk sétálni és azt hittem leütöm.Párszor találkozunk az utcán és már fogdossa a gyerekemet.De közben meg sajnálom mert lehet csak szereti a gyerekeket mint én,de ki tudja...........Már mindenhol pedofilokat látok :roll:

Remélem Anikó jobban vagy. :D :D :D Vártam az emailt,de gondolom más dolgod is van.

Ildikó.Hamarosan piacozunk,csak most még pakolászunk ki a dobozokból.Amit vettünk mellénykét nagy lett de tavasszal már jó lesz.Viszont a katona gatyó jó lett,nagyon tetszett Patriknak.

Tündi,Eszti bacimentes napokat nektek és a gyerekeknek is.(Anikó,Ildikó nektek is)

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 


Jaj,hát el sem köszöntem
Sziasztok.Megyek aludni.

Mi már nagyon várjuk a havat,már mennék én is szánkózni a gyerekekkel.Ti hogy vagytok vele?
Na puszi

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 

 
 

Kép Hason bohóckodunk

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 


Kép Nagyon jó kedvem van

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 


Kép Mit is mondott Anya?Mosolyogjak?

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 


Kép Patrik a dínóival

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 


Sziasztok


Enikő ,én is így gondolkodom.Egy pici babát nem lehet diétáztatni.Gondolom ,ha a dokinak lenne egy ilyen édes kis husi babája ő sem fogyóztatná.Nincs szerintem semmi baj Lilóval,édes kis husi,nem semmi hogy mennyit nőt mióta nem láttam.Ne is foglalkoz az ilyen beszólásokkal.Még mindíg óránkét eszik?
Ha jó a vonalzótok akkor Patriknak nagyon boldog szülinapot kívánunk.

Kép

A kipakolást meg csaknem egy új lakásban csinálod?
Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok!

Enikő!

Liló egy kis angyalka. :) Annyira szééép! Micsoda kis toka! Jujjj. Olyan kis szeretgetni való.
Micsodaaa???? Hogy egy 4 és fél hós babának 5.5 kg-nak kellene lennie??? Jesszus? Már ilyen idős korban is az aneroxia a divat???? Zsófi 2 hónaposan több volt! :shock: Ez nem normális! Komolyan!!! Szerintem Lilo jól fejlődik és tökéletes az alkata. Nincs vele semmi gond. Zsófi is 8 kg és 67cm. Mondjuk 1 hónap van a két baba közt és Liló utólérte Zsófit! nem semmi! :lol: :lol: :lol:
Nyugi Enikő, én biztos nem diétáztatnám.
Patrik is olyan bályos!
Jól vagytok? Most hol vagy? Elköltöztetek már?
Nem írtam, mert úgy voltam vele, csak feltuningolnám magam rajta. Átmentem a szomszéd csajhoz és jól kibeszéltük. A fiúk meg addig játszottak egy jót.
Most úgy néz ki rendben vagyunk. Majd látjuk.

Nyuszo!
Én is csabán szültem mind a két gyermekem. Most júniusban szültem. Nagyon kevés az ágy, néha televan. De én azt vettem észre, hogy most teljesen más volt, mint 4 éve. valahogy kedvesebbek voltak a nővérek, a babások is segítettek mindenben. Nekem a dokim és a szülésznőm is nagyon rendes volt végig. A te dokidat látásból ismerem, de nem tudok róla semmit. Illetve ő csinálta az egyik uh-t. De ha a rendelésen úgy látod, hogy odafigyel, meg tudtok mindent beszélni, akkor sok gond nem lehet.
Ne izgulj ( bár ez szerintem általános dolog szülés előtt ). :)
Gyere sűrűbben és ha van kérdésed, tedd fel bátran.

megyek,mert Zsófi mindjárt uzsizik!
Puszi!
Anikó

Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Teszek fel pár képet. Zsófiról mai képek vannak. Geriről pedig szombatiak.
Puszi!

Patriknak boldog születésnapot! :)

Kép
Kép
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Köszi a biztatást lányok! Jólesik kommunikálni olyanokkal, akiknek már több a tapasztalatuk, mint nekem. Kicsit megnyugtattatok. Ami a dokit illeti, úgy érzem lehet vele beszélni mindenről és egy borzasztó nyugodt pasi. Remélem nem csalódom benne. Nem tudom, hogy nálatok volt-e bent valaki a szülésnél (férj, vagy anyuka vagy bárki), nálam a férjem biztos nem lesz bent, azt mondja nem bírná elviselni a szenvedésemet. Mi erről a tapasztalatotok? Jó ha van bent valaki, vagy inkább idegesítő?
Egyébként édesek a gyerkőceitek. Bárcsak már én is képeket mutathatnék az én kisfiamról.
Puszi
nyuszo
 
 


Sziasztok.

Örülök hogy ti is így gondolkodtok Liló hurkáival kapcsolatban.

Ildikó,szerencsére már nem óránként eszik Liló.2,5-3 óránként.Na azért néha közben szopizik ha nyűgös,de már nem akar fél óránként cicin lenni.Ha hosszabbat alszik a babakocsiban,akkor 4 óra is eltelik.Már 1 hete az új-régi helyen vagyunk,ahol a netünk is van,anyósoméknál. :shock: :shock: Így több pénzünk lesz mindenre mert itt nem kell albérletet fizetni.2szoba van meg 2 fürdő,nagy előtérrel,tornáccal.Teljesen külön bejáratú.Ez a hátsó lakrész,anyósomék vannak elől.(sajnos)Nem nagyon bírom szegényeket,két külön világ vagyunk.Kicsit másképp gondolkozunk a tiszta és a rend fogalmáról.De hogy kerüljem a konfliktust,nem nagyon beszélek velük.Pontosabban én nem kezdeményezek beszélgetést velük,de válaszolok meg köszönök meg minden de inkább nem nagyon akarom látni őket.Nem tudom meddig birom velük egy udvarban.Igazából,kényszerből jöttünk csak ide,meg én nagyon Angliába vágyom újból.Lehet nyáron ismét elindulunk.Addig meg csak kibirom itt.Majd meglátjuk mi lesz.Írj a gyerekekről.Megy a suli?Bálintnak az ovi?

Anikó,örülök hogy rendeződtek a dolgok.Boldog névnapot Gerinek utólag.Fogalmam sincs hol van a naptárunk jelen pillanatban,úgyhogy azt sem tudom ma milyen névnap van.Geri ezeken a képeken tiszta apukája.Zsófi meg olyan mint te.A szája és a szeme főleg.Jól összehoztátok ti is őket mert nagyon szépek.Geri hihetetlen milyen nagyfiú lett.Nagyon sokat nőhetett.ZSófinak meg milyen világos lett a haja.És még mindig milyen dús.Liliókámnak 1 hét alatt hullott ki több mind harmada,de csak hátul és oldalt a fülétől indulva.Nagyon viccesen néz ki mert a feje tetején meg Elvis Presley-s a haja.

Nyuszó.Szia.Tegnap már nem volt erőm írni neked.Elég jó a csabai szülészet.Azért lehetne jobb is,de alapvetően megfelel.Próbáld magad baba-mama szobába kérni hogy minél hamarabb és gyakran tudd szopiztatni a kicsit.Hamarabb összeszoktok és nem kap tápszert,mert ugye a baba-mama szobában te mindig ott leszel neki és nem csak 3 óránként fogod látni.Én a 2.babónál kikötöttem hogy nem akarok sok látogatót,hogy minél többet tudjak pihenni.De ezt embere válogatja,valakinek az a jó hogy egymásnak adják a kilincset a vendégek.
Az apás szüléssel is csak azt tudom mondani,hogy azt válaszd ami neked jó.Bárki bent lehet veled ha a férjed nem szeretne bemenni.Olyat válassz akiben megbízol és aki tud neked segíteni.Valakinek a párja bent van amíg vajudik de a szülőszobára már nem megy be.Nekem jó volt az első gyerkőccel hogy bent volt a férjem,de nem akartam hoyg hozzám érjen vagy beszéljen.Csak csendben ült mellettem és az nekem elég volt hogy tudtam,ott van mellettem.A 2.szülésről majdnem lemaradt,de most is valószinű csak a jelenléte kellett volna lelkileg.Az a lényeg hogy ne félj,mert a félelem gátolja az ellazulást és akkor nehezebb lesz.Arra kell gondolni hogy úgysem tart örökké,mindjárt elmúlik és a végén egy gyönyörű baba fog a karjaidban lenni,aki szinte mindent ösztönösen tud és téged fog a legjoban szeretni a világon.
Na kell itt ilyeneket írnom,mindjárt bőgök.
Jaj,kinőhetném már ezt a bőgős korszakot.Mindig van valami ami megríkat.
Inkább írok másról.
Hogy megmondjam az őszintét,képzeljétek,néha már hiányzik is hogy nem akar annyit szopizniLiló.Dehát ez van.Mostmár nem én vagyok neki az isten,hanem az apukája.Komolyan mondom,olyan szerelmesen néz néha Gabira hogy el sem hiszem.Patrikkal is elértem oda, hogy már nem nekem gyűjti a virágokat séta közben hanem az ismerős kislánynak adja.Ez olyan vicces dolog de közben elgondolkodtat hogy már most elkezdődik valami leválás féle ami még tizen évig el fog tartani de közben itt az első jele hogy pótolható vagyok.Kicsit szomorú. Na de nem legyek már ilyen negatív.
Azt hiszem mára ennyi.
Puszi nektek.Iwiw-ezek kicsit,aztán alvás mert már leragad a szemem.
Ja,csinálok új vonalzót mert már régi,augusztusban lejárt.
puszi

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 


Sziasztok

Nyuszó,az én férjem nagyon nem akart bejönni a szülésre.Úgy kezdődött,hogy csak az adat felvételre kisér be.Aztán nem volt olyan borzasztó a légkör ,ée a szülésznő is meggyőzte hogy a vajúdó szobában nincs semmi különös és nekem is jó lenne ha valaki bent lenne velem,úgyhohy bejött velem.A vizsgálatokra nem jött velem,de végig ott maradt,maszírozta a hátam meg nem voltam egyedül,mert a szülésznő nem mindíg ért rá.Aznap szültünk egy páran.Olyan gyorsan beindult a szülés hogy apának nem volt ideje azt mondani hogy ki akar menni a szülőszobárol,már jött is Bálint.Igaz hogy az ágy végénél ált semmit nem látott,csak annyit hogy egyszer előbukkan egy gyerek,és hatalmas sírásba kezd.Azt mondta ha lenne még gyerekünk tudatosan jönne velem ,mert nagyon szép élmény volt neki.Azt tudnod kell hogy annyira írtózik a korháztól,hogy látogatni csak kint volt hajlandó,mert nem bírja a fertőtlenítő szagát sem.Ehez képest nagyon bátor és kitartó volt az én uram.Szerintem én sokkal jobban agódtam érte ,hogy nehogy beájuljon nekem a szülőszobán.
Na ennyit ,rólunk.Egyépként nem kell eröltetni semmit,majd magát adja minden.Nálunk sem indult apás szülésnek.Apa azt gondolta hogy megvár az előtérbe,ehez képest................ :D :D :D :D :D


Enikő,nálunk minden rendbe.Bence 2 hete ide jár suliba Csabára.Sokkal jobban tetszik neki,és nem kel olyan korán kelnie.Fannikával a törivel kinlódunk.Nagyon hülye tötitanárja van,és hordanom kell külön órára.Most írtak dogát és a külön órákkal is csak 2 lett a dogája.
Bálint nagyo élvezi az ovit.Jár tornázni,és nagyon élvezi.Most pont itt van, és rájött hogy hol dobog a kis szive. :D :D Haláli minden dolog érdekli.Apával a kedvenc műsoruk a hogyan készült.

Anikó,nagyon édes Zsófi és Gergő .Geri tényleg apa kicsibe. :D :D Hihetetlem mennyire hasonlítanak egymásra.

Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Úr isten ,bocsi a hibákért
Töritanár

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Szia Enikő!

Amit írtál, azt olyan szépen írtad, hogy majdnem én is elbőgtem magam. Hozzáteszem, hogy mostanában egy wc-papír reklámon is képes vagyok elbőgni magam. :cry: Azt hiszem igazad van, majd akkor a helyzet eldönti, hogy velem lesz-e valaki vagy sem. Egyáltalán akarom-e majd vagy sem. Mindenesetre már nagyon túllennék rajta. Vasárnap megyek a dokimmal szülőszobát nézni, meg ilyenek. Remélem nem lesz nagyon rémisztő.

Bebafa. Talán a te férjed egy kicsit bátrabb, mint az enyém, de ki tudja, a végén lehet hogy az én drágám is a szülőszobán köt ki. Egyébként jó gyors szülésed lehetett, ami irigylésre méltó első babánál. Mennyi ideig tartott elejétől a végéig?

Puszi
nyuszo
 
 


Sziasztok

Nyuszo,az a szülésem amin apa is bent volt a 3. volt. Az első nekem 12 óra volt.Most mikor Bálint születet 8-kor mentünk be és 1.45-kor születet meg a baba.De igazán 10 óra körül kezdet fájni úgy igazán.Engem beültettek a vajúdóban a kádba az meghozta a hatást.Összesen 45 percet lehet benne ülni,de nekem 20 perc után le kellet állítani,mert jött Bálint.A kádat mindenkinek csak ajánlani tudom,ha a dokid engedi ülj bele.
Az én férjem abszolult nem bátor,csak a helyzet varázsa hozta azt hogy bejött velem.
Kitartás, túl leszel rajta mostmár nem sokára.Aztán nagyon jó lesz babázni.Én is szivesen tenném,de 4. babát már nem nagyon szeretnék.Meg a nagyok már olyan önnálóak.

Puszi és kitartás

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Bebafa! Minden elismerésem, hogy háromszor végigcsináltad. Szuper erős nő vagy! :lol: A kádat meg jó hogy említetted. Nem is tudtam, hogy csabán van ilyen. Persze nyilván szülése válogatja, hogy ki ül bele és ki nem. (Grudánál nem nagyon tudnám elképzelni :wink: )
Köszi hogy említetted, vasárnap meg is kérdezem a dokit.
Puszi
nyuszo
 
 


Nyuszo!

Ne fél a szüléstől. Amikor beindul a vajúdás, annyira le fog kötni, hogy mi történik most veled, hogy nem lesz időd félni! :wink: Én 2x szültem, mindkét alkalommal Csabán. :) Van egy vajúdó szoba. Ott van egy francia ágy, bordásfal, labda, mosdó, kád. Én egyszer sem ültem a kádban, viszont a szülésznő mondta, hogyha úgy érzem, mennjek tusolni. Az is ott van a szülőszobától nem messze. vagyis azon a részen, ahol a szülőszoba, a vizsgáló, a vajúdó van. A párom is bent volt velem a tudolóban. Nagyon jó volt.
Ha a kádba nem ülhetsz bele, de hátha tusolhatsz. Ott is ülhetsz, mert van bent egy szék. Szerintem jobb, mint a kád. JObban tudsz mozogni.
Kitartás!
Nekem Geri 12 óra volt, de a fájás jó fájt nagyon, de nem annyira, mint a 2. babánál. Zsófi írtó gyorsan kibújt. Talán 2 órakkor jött az első igazi fájás és 4 előtt már a karomban volt. Az elsőnél nagyon feszült voltam, a másodiknál nyugodt!

majd írok mindnekinek, de nagyon vacakul vagyok. Fáj a fejem, mert olyan nem jó....

Puszi!
Anikó

Ildi! Geri megkapta az aqwa draw-ot! Nagy siker! Majd teszek fel képeket is, csak tényleg rosszul vagyok!

Kép

KépKép
anyko
 
 


nyuszo!

Gyors írok, mert Zsófi felébredt. Ha írsz egy mail címet, tudokküldeni képeket a vajúdóról.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

A békési védőnők segítségével babaruhabörzét szeretnénk tartani Békésen a Müv. központban december 7-én 9-től.
Kismamarucik, baba-,és gyermekruhák, játékok, babafelszerelések. Mindent ki lehet hozni, ami már nem kell, de másoknak még jól jöhet.
Most próbálkozunk először.
Ha van itt valaki, aki szívesen eljönne, akár messzebről is, jelezze ebben a topikban!
Ha ez jól sikerülne, akkor 1 éveben 3x 4x is lenne.
Remélem lesz sok sok érdeklődő!

Volt már itt használtrucis is és nagyon jól ment neki. Eért gondoltunk arra, hogy mi anyukák is összefoghatnánk és tarthatnánk egy börzért!
Pénteken tudom meg, hogy mennyien jelentkeznek ( 10 fő jó lenne minimum ) és melyik termet adnák nekünk.

Anikó

Csak bemásoltam a babaszobás topikomat. Adjátok már tovább légyszi! Olyan jó lenne, ha minél többen tudnának róla. Később jó lenne, ha be tudnánk szerezni cégeket is. :)

Most rohanok, mert egészségügyi sétára megyünk a két beteg gyerkőccel!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok.

Anikó,én éppen a múlt héten vittem rengeteg ruhát a vörös kereszthez,meg egy anyukával csereberéltem pedig szivesen mentem volna a börzére.De majd szólok az ismerős anyukáknak azért.

Nyuszóval valy(j?)on mi van??Most 38 hetes lehet ha jól számolom?
enikõ24
 
 


Itt vagyok csak rosszalkodik ez a gép megint.

Gyöngyi,már neked sincs sok hátra,láttam a vonalzón hogy a 32.hétben vagy.Régen írtál te is.Jól vagytok?

Eszti,Tündi babáztok ezerrel?Minden oké?

Ildikó mostmár tényleg meglátogatunk a piacon,de még mindig nem vagyunk teljesen kész.Sok a cucc,kevés a hely.Már ugy unom keresgélni mi hova kerüljön.

Anikó,jobbulást a gyerkőcöknek.

Mi jól vagyunk.Puszi sziasztok.
enikõ24
 
 


Sziasztok!

Megint vagyok, csak a drága férjem megint újratelepítette a rendszert (immáron vagy 4-edszer) úgyhogy nem volt net.
Enikő most épp 37 hetes és 3 napos vagyok és már nagyon elegem van. Dagad a lábam, és úgy érzem magam, mint egy bálna, de azért kitartok.
Képzeljétek, most vasárnap a dokim körbevezetett a szülőszobán, meg a vajúdón és őszintén szólva nem volt annyira félelmetes, mint ahogy elképzeltem. Ma elkezdtem málnalevél teát inni, mert azt mondják, hogy ez megrövidítheti a vajúdást és megkönnyíti a tágulást. Nektek van erről valami tapasztalatotok? Lehet, hogy semmi értelme, de az ember minden hülyeséget kipróbál.
Holnap megint egy ctg. Jó lenne már szülni, mert a drága kisfiam néha akkorákat rúg belém, hogy attól félek arrébb rúgja a szerveimet. :D De azért imádom a kis drágát.
Puszi mindenkinek
nyuszo
 
 


Sziasztok.
Csak gyorsan bekkukantottam.

Nyuszó,én ittam málnalevél teát.Nekem bevállt,abszolút!!!!
De nekem a vajúdásban Anikó férje is segített ,szóval a kettő együtt hipp hopp kirepítette Lilót.

Anikó,erről jutott eszembe,hogy szeretnék Gabidnak egy ajándék csomagot csak mindig elfelejtettem megkérdezni,hogy mit tehetnék neki bele mert ugye vegetáriánus.Nem tudom hogy tejterméket eszik e,mert arra gondoltam hogy csokit,kávét ilyeneket raknék bele.Hülyén jön ki hogy megkérdezlek róla,de tényleg nem tudom mi lenne a legjobban hozzá illő,aminek örülne is.Ha lesz egy kis időm,írok neked egy emailt,mert nagyon érdekel a távgyógyászat.Ha jól emlékszem szellemgyógyászatnak is hívják?Vagy a kettő teljesen más?

Na mostmár tényleg megyek.Sziasztok.Puszi

Mára csak ennyi.
enikõ24
 
 


enikő24 írta:Sziasztok.
Anikó,erről jutott eszembe,hogy szeretnék Gabidnak egy ajándék csomagot


Ezt ugye csak viccnek szántad??? :lol: :lol: Ne hülyéskedj már! Nem kell semmi tényleg! Gabi örömmel és szívesen segített!
Inkább amit Gabi csomagjára szántál, azt az öszeget költsd a gyerekekre! Ez most komoly! :)
Amúgy nagyon aranyos vagy! De tényleg nem kér Gabi ezért a kis segítségért semmit! Neki az a legnagyobb ajándék, hogy minden sikerült és Liló majdhogy tényleg csak kipottyant erre a világra!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Jól elmaradoztam. Geri is és Zsófi is beteg, bár már kifele mennek. Taknyosak és köhögnek. 2 rémes nappalunk és éjszakánk volt Zsófival. Mert sokszor nem mkapcsolt, hogyha az orránnem tud levegőt venni, akkor a száján kéne. Ott mondogattam neki, hogy vegyél levegőt és egyszer csak sírásba tört ki. Ami jó, mert így vett levegőt! :(

Ezt leszámítva jól vagyunk. Zsófi is kis ügyes. Most vettem meg neki a karácsonyi ajándékot. Remélem tetszeni fog neki. Bár picit haragszom is,mert a boltbannem volt sok választék és ilyesmit akartam, csak puhába. Nem mondta a nő, hogy van még 2 féle akirakatban. Megvettem ezt 4700ft-ért és kint Gabi mutatja, hogy nem ilyet akartál??? És ott volt a kirakatban eldugva egy pont olyan, amit szerettem volna. Pihe puha rakosgatós játék. Na ennyit erről.

Már csak Gabinak kell ajándékot vennem, tudom is mi lesz az, illetve bétyámnak valami különleges csokit.

Ildi! Gyöngyi, Gabi, és a többiek! Merr vagytok? Hogy vagytok?
Ildi!
Nagyon szuper az aqwa draw! Minden nap elő van véve. Élvezi Geri és én is. Gabi is be van fogva rajzolni. keresek képet róla. hatalmas és szuper! Remélem nálatok is nagy siker lesz!
A Thomas meséket letöltöttük, így köszi, de ha még nincs átmásolva már nem is fáraszd magad vele. :) Sam a tűzoltó van?
Majd rákeresek a neten, hátha. Azt is szereti Geri.

Nyuszo!
De jó, hogy körbe nézhettél a kórházban! Ez azért egy nyugtató dolog, hog ytudod hova fogsz kerülni. nem olyan vészes és hamar eltelik az idő, főleg ha baba-mama szobában leszel. És ha olyan kedves szobatársaid lesznek,mint amilyenek nekem voltak.

megyek, Zsófi felébredt. Bár Ildi a képet felteszem a játékról!

Puszi!
Anikó

Enikő, majd írok bővebben is, csak mostanában alig v an időm.

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kép

Itt látszik. A szobát nem nézni. Főleg a szárítót! :lol:

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok


Nagyon ritkán jutok gép elél,ha igen akkor is csak olvaslak benneteket.Mindíg van valaki a gépnél.Most apáék fürdenek úgyhogy szabad.

Anikó, agyerekeknek jobbulást.Már én is legszívesebben odaadnám Bálintnak a játékot,de már egy hónap sincs hátra.Én alig vettem még ajándékokat,majd most kezdem a bevásárlást.Mi nagyon sokan vagyunk,úgyhogy apróságokat fogok venni.
Bálintnak vettem Sam a tűzoltó-s DVD-t,remélem hogy tetszeni fog neki.Majd a télapó hozza. :D
Én is elmennék a baba börzére ,ha lehet viszek új dolgokat is.De nekünk is vannak kinőt cuccaink.

Nyuszó kitartás,már alig van hátra idő.Ugye hogy nem olyan félelmetes a szülőszoba? :D :D Jó lesz neked babázni.

Van a szomszédunkban is egy kisbaba, és a multkor megnéztük.Bálint meg azt kérdezte,hogy most már lehet a mienk a baba. :D :D :D

Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Ildi!

Majd pénteken beszélek a védőnőkkel, hogy hányan jelentkeztek a börzére. Ott már biztos hírdetve van. ha pénteken azt mondják, hogy megkaptuk a termet, akkor szólok és megbeszéljük a részleteket, jó?
Nagyon remélem hogy sikerrel jrunk. Szeretném ezt hagyománnyá tenni, és hogy minél többen megismerjék! Most szórólapokat is fogok készíteni. Illetve akit tudok, szólok, hogy lesz és adja tovább.
Olyat nagyszabásút, mint csabán is lehetetlen csinálni, de majd látjuk!
Én is szedem össze a rucikat hétvégén. Vasalok is majd, meg dobozolok. :)
Te is ha ismersz kismamikat vagy olyanokat, akit érdekel, szólj nekik is. Hátha sokan eljönnének!

Majd jövök bőveben is, csak egyszerűen nem jut elég időm.
Zsófi ha ébred, eszik és megyünk sétálni.
Puszi!
Anikó
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Én is nagyon elmaradtam,Benénel mostanában az az szokása,hogy nem marad meg csak a kezemben és ha gép elé ülünk,püföli a billentyűzetet :lol:
Múlt héten voltunk a négyhónapos kötelező oltáson,de szerencsére egyáltalán nem viselte meg.Sőt,rájött,hogy van hangja és tud gőgicsélni. Már hat kiló nyolcvan deka és 63 centi.

Enikő:Szerintem Liló nem "túlsúlyos",elég hülye az az orvos,aki ilyet mond,meg addig jó,amíg szeret szopizni.

Nyuszó:Én is Csabán szültem,júliusban.Kívánom,hogy olyan hamar legyen meg a babócád,mint nekem.Szerencsére nem kínozott Bene csak másfél órát.Nekem a biciklizés vált be,még utolsó nap is tekertem,ki is tágultam két ujjnyira.egyébként szerintem sem rossz a szülészet.Nekem nem volt fogadott orvosom,de mégis nagyon rendesek voltak.Nálunk is apás szülés volt,ÁGyuri azt mondta,nem hagyta volna ki semmmi pénzért.


Anikó: Gyógyulást a piciknek,gondolom nem sokat alszotok így.

Egyébként mi jól vagyunk.Megyek is mert a kis pasim megint követel.


Puszi mendenkinek

EsztiKép
eszti21
 
 


Sziasztok!

Ildi!

Biztos lesz börze. Anyu hívott, hogy már plakátolnak. HOlnap beszélek én is a védőnőkkel ls írok, hogy mikor lehet kipakolni. Mekkora hely kell? Asztalok vannak csak.
Én minimum 2 asztalra pakolok ki. :) Zsófi rucik, Geri rucik, játékok, kismamarucik. :) Meg viszek ki Thomas-os képeket is. Hátha. Jó lenne árulni.

Majd írj.
Puszi

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok

Anikó ,Ha nem gond vinnék új ruhákat is meg használtakat is.Bálintnak a sport babakocsiát is vinném,alig használtuk.Szerintem 3 asztal elég lenne nekem,de ha több kell biztos hogy találunk.
KB. hányan leszünk? Megpróbálok én is szolni a piacon kismamiknak.

Ha van valami szólj.

Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Ildi!

Hely az biztos lesz. Remélem érdeklődők is lesznek. :) Nem tudom hányan vagyunk eddig, mert nem tudtam még elmenni ezt megbeszélni. Tudod Zsófi és Geri is beteg. De holnap megyek a babaklubba. Ott lesznek a védőnők is. Megkérdezem.
Jó, mondd mindenkinek, akinek csak tudod. Én is terjesztem :) Én azért nem számolok nagy forgalommal. Inkább, minthogy beleéljem magam. De reménykedem.
Hozz bármit, amit jónak találsz. Én rucikat viszek, meg játékot. Jó lenne sokat árulni. De ami nem megy el, viszem csabára a babaexpora. Oda is jöhetsz majd. :)

Puszi!
Anikó

Majd jövök, de hogy itthon van Geri is, Gabi meg dolgozik, sok időm nincs.

Kép

KépKép
anyko
 
 


sziasztok! megpróbálok feltenni képeket,mert a múltor nem engedte
olvasás közben
:lol: Kép

Kép

Kép

EsztiKép
eszti21
 
 


Sziasztok.
Nagyon aranyos a kis Bene.Látom Ő is szeret olvasni.

Anikó,akinek tudtam szóltam,de az a gond hogy akiket én tudok itt nincs kocsijuk,pontosabban az apák tudnak csak vezetni 2-nél,a többinek nincs is kocsija.Ha jól leszek mi is átnézünk de a fülem nem nagyon akar javulni és így nem nagyon vezetek.Nem tudok rendesen figyelni a vezetésre.
De majd meglátom.A gyerekek remélem már megygyógyultak.
Mára ennyi.Rakok fel pár képet.Aztán alszok.
Puszi nektek Sziasztok
enikõ24
 
 


Kép
Ennyire szereti Patrik Lilót,állandóan ölelgeti
enikõ24
 
 


Kép

Állandóan vigyorgunk
enikõ24
 
 


Sziasztok

Nagyon édesek a gyerekek.Liló nagyon aranyos,tényleg jó husi,de nem baj majd lemegy ha elkezd mászni.
Enikő ha gondolod át tudlak benneteket vinni,én is megyek.Szólj ha kellek. :D
Ma szabadnapot vettem ki,tök jó itthon. :D :D :D

Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Kép

Hárman

Kép

Tatával és mamával,mind a hat unoka

Kép

kismamó

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Mindig rohanásban, de a jövőhét lazább lesz.

Ildi!
Ha jössz, akkor a müv központba ha bejössz a főbejáraton, balra lesz egy terem. Ott lesz a börze. Az a baj, hogy pont ott van a babaklubb is és a gyerekek miatt tuti csukva kell legyen az ajtó, mert megszöknek. Meg nem tudommennyi hely lesz. nem adták meg a nagytermet. :( Ez van. Bezzeg a szegedi csajnak aki baromi drágán adta a használt rucikat, ő megkapta egymagára a nagytermet. Mi nem. Ez van.
Nem vagyok valami optimista már. :) Remélem lesznek érdeklődők.
Remélem nem fogod megbánni, hogy átjössz. :)
Jaj. 9 előtt lehet kipakolni. Én oda akarok menni 8:45-re. Remélem oad is érek.


Megyek,mert a háziteendőkkel sehol nem vagyok.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok.
Csak gyorsan felnéztem fürdés előtt.
Anikó,sajnos nem tudunk menni Békésre pénteken mert annyira beteg lettem hogy alig látok,annyira fáj a homlokom.
Kedden vittem Lilót kiütésekkel dokinénihez és már szerda reggelre éreztem hogy valami bacit összeszedtem.
Fáj a torkom,fojik az orrom,gyenge vagyok és kezdek lázasodni is.Most izgulok nehogy Patrik is elkapja.Remélem Lilót védi az anyatejcsi.
Patrik már kirakta a kis bakancsát az ablakba,nagyon várja a Mikulást.Most mesét néz,de megigérte hogy ma hamar le fog feküdni.

Puszi mindenkinek.Bacimentes napokat.
Sziasztok
enikõ24
 
 


Sziasztok

Anikó ne haragudj,de most jöttem haza.Már nincs semmi energiám hogy átmennyek Békésre.Jó lett volna ha tudok egy pár cuccot átvinni,majd legközelebb. :( :(

Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok
Olvastam Anikó a másik topikban hogy nem volt rossz a börze.
Nagyon sajnálom hogy nem tudtunk menni a nyavajám miatt,pedig megerőltetem magam hétfő este és összeszedtem még 1 zsáknyi "Lilókinőtte" ruhát.Csak ugye keddre lebetegedtem.
Dokihoz még nem tudtam elmenni,fújogatok magamnak bioparoxot,talán mintha jó lenne.

Tegnapra Liló is köhögött,ma már szörcsögött reggel de napközben csak nyűgösebb volt.Patrik egy hete orrfolyós és ma este 8 körül elkezdett ugatva köhögni és már hőemelkedése is volt.Az oviban egy anyuka pénteken hozta a gyerekét aki ugyanígy köhögött és nem szégyellte azt mondani hogy hisztizett reggel és az ordítástól ugat a gyereke :shock: Már tudtam hogy Patrik is el fogja kapni mert szegénykém mindent el kap.Nekem a torkom fáj este meg reggel és ha kint beszélek a hidegben,meg taknyos vagyok.

Remélem mindenki jól van:Esztiék,Tündiék,Ildikóék,Gyöngyiék
Puszi
enikõ24
 
 


Sziasztok!

Enikő!
Jobbulást nektek! Sajnos nálunk is így van. Geri visszaesett 4 nap után, így pénteken már nem vittem oviba. Elmentünk a dokihoz, de nem a mi dokink rendelt. Elég bunkó volt a dokinő, mert kiabált Gerivel!!!! Én meg közöltem vele egy két dolgot, ami után meg olyan nyájas volt, hogy felfordult a gyomrom! Ha valami baja van, ne a gyereken töltse már ki! :x
Most Zsófi is taknyos. :( Gabi és én jól vagyunk. De úgy örültem, hogy november vége és Geri még nem beteg, erre tessék. Visszaesett. és most talán rosszabb is, mert csúnyán köhög!
Zsófi nem köhög, de taknyos. Remélem most meggyógyulnak teljesen és nem esnek vissza.
Az oviban a vezetőnő, aki a Geri ovónénije is, azt mondta, hogy hétfőn csak vigyük be Gerit, mert sütik a mézeskalácsot. Vettünkmézet, azt kell neki vinni. Jó lenne, bár nem tudom, hogy mennyire fog köhögni. Nem szeretném, ha más elkapná tőle. Végül arra jutottam, hogy beviszi Gabi és megkérdezi mi legyen. Ha maradhat, akkor ott lesz, de ebéd előtt haza is hozzuk. Csak tényleg olyan jó lenne együtt készülniük a karácsonyra. :)

Én most begyúrtam a mézest, ebéd után szaggatjuk és díszítjük. Geri is segített kavarni, na meg nyalakodott egy kicsit. Vettem ki nyers tésztát, egy jó meggy nagyságút és azt megettük úgy nyersen. Tudom, mikor kicsi voltam, én is mindig nyalakodhattam. :)
Van egy nagyon jó oldal: www.mezeskalacs.uw.hu Innen lopunk pár díszítési ötletet. Gerinek mosógép kell. :) De fogunk több félét is kipróbálni. Hátha sikerülne.
Mi amúgy általában magokkal díszítjük, meg dióval.

Gabival rendeződtek a dolgok. Fogyelmesebb és jobban törődik velem is. Segít is sokat. Remélem így is marad,mert ha nem, tudja, hogy lépni fogok! Most mondta, hogyha fogyni szeretnék, diétázni, akkor segít. Kérte, hogyha tetszene, megint mennjek masszázsra. Régen jártam, még Geri születése után és nagyon jó volt. Csak ugye nem 2 ft. 10 alkalom egy kúra. Jót tesz a lelkemnek és a testemnek is. Nyárára szeretném kicsit összekapni magam.

Hát a börze... elég kezdetleges itt, de azért nem panaszkodom, mert nem számítottam rá, hogy enniyt is fogok árulni. De megbeszéltem Gabival, hogyha lesz Csabán a nagy börze, el fogok menni oda is. Illetve jön a szomszádom is. Jó lenne, mert abból a pénzből tudnám fedezni a következő méretet a gerekeknek. És ha mindig el tudnám adni a rucikat, amiket kinőnek, akkor nagyon szuper lenne.

Még nem is írtam senkinek sem, de nagyon édesek a gyerekek. Olyan hihetetlen, hogy Lilo is 5 hónapos múlt, Bene is lassan 5 hónapos lesz! Én Zsófin döbbenek meg, mert már elmúlt fél éves! Olyan nagy!
2 napja hasról hátra fordul, kezd kúszni is. Csak a földön lehet magára hagyni egy kicsit, máshol nem.
Kajákkal hadilábon áll. Mert nem hajlandó csak őszibarack-alma.rizs, alma-barack, alma-csirkehusi megenni. Rettenetes. De ha én csinálok fini almából sé körtéből vagy banánból uzsit, azta kiköpi, öklendezik, sír. Viszont tegnap és előtte paradicsomos krumplit adtam neki. 2 nap alatt közel 1 üveggel meg bírtam etetni vele. Ma kíváncsi vagyok, mert főztem levest, abból kap répát, krumplit, borsót kis lével. Nagyon finom édes répát sikerült vennem. Kíváncsi vagyok mit szól majd hozzá.
Mennem kell, mert Gabi főz. :)
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Merre vagytok? Remélem mindenki jól van!
Zsófi is köhög mostmár és még csorog az orra. nagyon bízom, hogy hamarosan rendbe jön ő is és végre megnyugszik szegényke, mert nagyon nehezen viseli. Úgy néz ki, van egy fogacska is. :) Lehet nem tört még át teljesen, de kocog a kanál. :)
Megyek,mert fáradt vagyok. Sajnos Zsófi miatt éjszakázom elég sokat. Most már alszik, de még biztos fel fog ébredni és akkor 1-ig nincs alvás. :(
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Enikő!

Olyan jó lenne már végre találkozni! Valahogy meg kellene oldani, nem? Mennyi vagy mobil városon belül? Ha jó lenne az idő, valahol sétálhatnánk.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok.
Csak gyorsan beugrottam olvasni.
Anikó,tudok menni sétálni ha erre jártok,csak szólj előző nap légyszi ha jöttök.
Patrik még beteg,nem megy jövőhéten se oviba,csak a betlehemes műsor próbáira viszem majd be délelőttönként.
Lilóka szerencsére nem lett beteg,szerintem a szopizás védi,csak egy kis szörcsögés van reggelente.
Nekem tegnap újra fájt a torkom.
Mindenkinek megvettük már a karácsonyi ajándékokat,be is csomagoltam őket.Mi a házat belülröl nem díszítettük,csak az ablakokra fújtam műhóval figurákat,meg villogó van kint az utcafronton.
Most csak ennyit tudok írni.Jók legyetek.
Anikó,gyertek nyugodtan
Sziasztok.Puszi
enikõ24
 
 


sziasztok!

vagyok én is csak el vagyok veszve mert vizsgaidőszak van és tanulni kellene ezerrel csak nem nagyon megy mert nem sok időm van a két manócska mellett!!!
de jól vagyunk Balázs már 58 cm és 5250gramm szóval növögetünk!
éjszaka teljes mértékben csak alszunk úgyhogy legalább ki birom magam pihenni!!! Bence is jól van igaz kicsit köhög de annyi belefér!!!!
szóval jól vagyunk!!!!

nagyon szépek a csöppségek és nagyon aranyosak is!!!
anyko Zsófi már milyen nagy és mot nézem hogy már elmúlt 6 hónapos hát nem semmi!!!!
bocsika hogy nem nagyon írok mindenkinek de kihasználom az időt amikor a manó alszik és nekiállok vasalni mert az rengeteg van!!!!
rakok nektek képeket a manókról!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

szép napot mindenkinek!!!!

tündi23
 
 


Sziasztok csajok!

Csak egy gyors bekukk. Visszaolvasni sajnos nem tudok, mert szinte soha nem tudok gép előtt lenni. Elég sokat kell feküdnöm. Tegnap hajnali 2-kor már szabályos 6 perces fájásokkal mentünk a kórházba, biztos voltam benne, hogy itt baba lesz. (Nem mertünk sokat várni itthon, mert Ricsi is nagyon rövid idő alatt megszületett 2 éve.) A kórházban rám tették az NST-t, fél óra alatt volt egy 55-ös, egy 65-ös és egy 75-ös erősségű fájásom, majd leállt az egész... Hazaengedtek, mert úgyis hamar beérünk, ha menni kellene és azóta nem is volt semmi. Tegnap és ma délután is voltam újabb NST-n a hajnali dolog miatt, de már nem mutatott semmi kiugrót. Szoktam a kórházi légkört, körülöttem jöttek-mentek a szülő, vajúdó nők, legalább rákészülök lelkileg a nagy napra. A karácsonyt még jó lenne kihúzni itthon, utána már úgyis mindegy, betöltöm a 37. hetet, csak nem lesz semmi gond! Puszi nektek és remélem, egyszer eljutok odáig, hogy több időm lesz a gép előtt. :)

Kép

Kép
diverse
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: