Új privát üzeneted érkezett!

Az alvással mindig hadilábon álltunk.Mostanában(lekopogom) jobb a helyzet.A kajcsi után kb20perc.De a mai nap kivétel volt .Remélem még sok ilyen nap lesz.Evés:4hós koráig cirkuszolt a kajáért azóta már nem annyira.Most u.a. esszik mint 4hós korábban annyi a változás,hogy naponta min.100gram gyümi is lemegy.A főzivel még mindig nyavajgunk az napi 50gram.5×eszik 1nap.6-7között,10-11,14-15,18-19,22-23.Fürcsi nállunk19 körül van.Próbálom kihúzni a fürcsit de már 20kor tiszta nyüg.Nállunk23fok van de én igy is fázok néha.Apa azt mondja,hogy bennem káposztalé folyik.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Májgombócleves,rakott kelkáposzta és túrógombóc volt a mai menü :P Igen,szeretek sütit készíteni,csak sajnos nem sok időm van rá,így elég ritkán szoktam sütni :( A férjem is imádja az édességet,s sajnos én is,de néha muszály ellenállni a kísértésnek :!: 2005. áprilisában mentem férjhez.

KépKép
anita.kalota
 
 


Hol szoktál vásárolni Fanninak ruhákat?Apa kedvence a túrógomboc minden ami túrós imádja.Mondok egy jót:Mi 12éve járunk eggyütt ,9éve élünk eggyütt,10éve volt az eljegyzésünk és nem vagyunk házasok :?: :!:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 

 
 

Én is imádom a meleget :P Itthon átlagban 25 fok körüli a hőmérséklet,viszont ez a férjemnek már túl meleg.Nekem pont jó :P :P :P
Fannika soha nem követeli az ételt :( Ha kap, nagy nehezen megeszi,ha nem adnék neki,akkor sem sírna.Bár az utóbbi időben egész jól eszik :D

KépKép
anita.kalota
 
 


Hűha,ez nem semmi :shock: Nem is akartok összeházasodni?Vagy tervezitek?Mindig máshol vásárolok.Ha valahol vagyunk,s meglátok egy jó rucit,s éppen szükség van rá,megveszem :D Interspar,Auchan,Brendon stb.És Te hol szoktál vásárolgatni?

KépKép
anita.kalota
 
 


Autósülés:teljesen tanácstalan vagyok.Maxi cosit néztem meg a Römert.Apa szerint Recaro legyen mert a cég profi az ülésekben de az ára a csillagos ég.Apa rally örült márciusban kezdödik a szezon és kb.minden második hétvégén megy valahova.Ma egész nap amióta megcsinálta a gépet qvad után nézeget mert kitalálta,hogy kell neki egy.Tiszta dili.Hétvégén voltatok valahol?Fanni mennyit eszik egy nap?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Én is igy vagyok a vásárolgatással.Corában néha vannak még jó dolgok.Csak az a baj,hogy nincs közel.Mi a véleményed az angol használt rucikról?Akartuk a lagzit csak a "jóapám"közben megváltoztatta az életét és lelépett egy "külföldi vendégmunkással"Igy családi botrány lenne a lagzi.Anyu kijelentette ha a nő jön Ő nem.Apu kijelentette,hogy Ő csak a nővel jön stb.....A nő 3évvel idősebb nállam.Gondolhatod.....
Idén vagy jövöre elmegyünk hárman és összeházasodunk.De ez már nem olyan lesz amiről álmodtam.Pesten volt az eskűvő vagy Anyukádéknál?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szóval az ülésről.A férjem utánanézett a dolgoknak.A Recaro sportosabb és jobban néz ki,mint a Römer.Viszont,ami a Römer mellett szól,hogy ütközés esetén sokkal biztonságosabb.A férjem talált egy olyan oldalt,ahol autók töréstesztjeit,végezték el,s minden eredmény szerint a Römer készíti az egyik legbiztonságosabb babaüléseket.Mi ezért döntöttünk emellett.S árban, közel azonosak.Nem voltunk sehol :(
Szegény :( Ezt a párod miatt írom!Te,hogy viszonyulsz ehhez a szenvedélyéhez?
Fanni 5-ször eszik.Átlagban 150-200 grammot :( Ez nem valami sok,de nem tömhetem meg.Inkább adok Neki többször, kevesebbet :!:

KépKép
anita.kalota
 
 


Ülés még:most jut eszembe tényleg van olyan,hogy nem passzol bele a kocsiba?Nekünk gyárilag benne van a biztonságiöv a gyereküléshez.Akkor mindegyik jó nem?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Megszoktam már Apa dolgait.Rallyra régen én is jártam de már meguntam.Qvadozást Én mutattam meg neki de nem gondoltam,hogy igy beleszerelmesedik.Még mindig jbb mintha kocsmába menne Én úgy vagyok vele.Römer felé húzok sokkal szimpib.Fogacskák,hogy vannak?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sajnálom a "családi botrányt" :( ,s kár,hogy emiatt nem lehet olyan esküvőd,amilyenről álmodtál :( ,de azért hármasban is szép lesz,hidd el!Gondolom anyukádnak nem lehetett egyszerű elviselni a történteket :!: Nagykátán volt az esküvő.
Most már egy kicsit fáradt vagyok,úgyhogy elmegyek fürdeni,s lefekszem :!: Bocsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Nincs kedved valamikor személyesen is dumcsizni?

Szép estét és jó éjszakát kívánok!

KépKép
anita.kalota
 
 


Uncsitesomék a Tropikáriumba voltak a 8hós gyerekkel.Nem tudom mit érthetett meg belőle de szerintem még semmit.Szerinted nem korai ilyen helyekre vinni a gyereket?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Huha mennem kell felkelt Noli!
Kellemes pihenést jó éjszakát.
Most látom neked is jó igy. Sziasztok!

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szia! Anita nem tudok képeket feltenni.Mindig azt irja ki,hogy hiba történt.Miért lehet ez?[/img]

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szia!
Hogy próbáltad meg felrakni a képeket?Nem lehet,hogy túl nagy méretűek?

KépKép
anita.kalota
 
 


:P most már rájöttem igen túl nagyok.Majd a telcsimmel csinálok csak a vezetéket meg kell keresni hozzá.Este leszel?Fanni alszik?Lehet kicsinyíteni a képeket?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Most bepótolom a tegnapi elmaradásomat.
Ülés:én úgy tudom,hogy attól,hogy gyárilag benne van a biztonségiöv,nem biztos,hogy jó az ülés.Ahol mi vettük,volt egy katalógus,s abban nézte meg az eladó,hogy bele lehet-e tenni a kocsinkba.Amúgy az eladó szerint majdnem minden típusba belepasszol.A mi ülésünk ISOFIX rendszerű,lehet,hogy ezért fontos a próba!Úgy tudom,a nem isofixes bármelyik autóba jó.Persze ez nem biztos,csak ezt hallottam :!:

Fogacskák jól vannak,már majdnem teljesen kibújtak :P
Szerintem is korai ilyen kisbabát a Tropicáriumba vinni.Én biztos nem vinném,mert szerintem még nem tudja értékelni.

KépKép
anita.kalota
 
 


Valahogyan lehet kicsinyíteni,de én sem tudom,hogyan kell.Pedig úgy szeretnék felrakni képeket :!: :!: :!:
Fanni még alszik,de lassan ébred.
Várom a képeket :D

KépKép
anita.kalota
 
 


:P próbálkozom...

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Amúgy,ha gondolod e-mail-t is küldhetsz,ott nem kell lekicsinyíteni a képeket :P
Na megyek,mert Fanni felébredt :D
Este nem biztos,hogy jövök,mert lehet apa dolgozik a gépen :P Majd szépen nézek rá,s akkor talán ideenged egy kicsit :D

Szép napot!

KépKép
anita.kalota
 
 


Kép Noel
most talán..

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Majd ha több időm lesz még gyakorlom...

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Az első képen 4hós volt most ha minden igaz megy egy friss. Kép Noli 6hósan.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


:P huha megy ez.Az aláiráshoz Te,hogy csináltad :?:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


:x Nem megy az aláiráshoz.Azt mondja,6Kby nem lehet több a kép én csak11-ig tudtam kicsinnyíteni.Valami ötlet?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


A Lilypie.com oldalon csináltam,miután elkészítettem a vonalzót,van egy olyan kérdés,hogy szeretnél-e képet feltölteni.
Te hogyan raktad fel a képeket?Segítséget kérek :!: :!: :!:
Nagyon tündéri kisfiad van :P :P :P Kire hasonlít?

KépKép
anita.kalota
 
 


Hogy a fenébe kicsinyíted :x :x :x Nekem nem megy!!!
Lehet,hogy ilyen béna vagyok :roll:

KépKép
anita.kalota
 
 


Most tudtam jönni.Külső segítséget vettem igénybe.Apa hozott egy ilyen programot.Ma csak ennyi voltam.Bocsika......Nézem a Freit.Holnap kereslek remélem nem haragszól.Jó éjt.Sziasztok!!

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Egyáltalán nem haragszom :P Kellemes tévénézést és jó éjszakát Nektek!Én sajnos nem tudom nézni,mert könyvelnem kell,ugyanis szorít a határidő :(

KépKép
anita.kalota
 
 


:P Szia Anita?milyen éjszakátok volt?Noli felébredt hajnali 2kor és 5-kor aludt vissza.6-kor evett kemény 50grammot.Mit könyveltél?A vonalzó kész káosz nekem meg a kis fénykép is. Kép
Ez a legkisebb amit tudok de ezt nem fogadja el.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Nem értem :!: :?: :!:
Ez tök kicsi.Bizti akkor velem van a baj :twisted:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


most talán...

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok csajok!

Úgy látom, Ti jól egymásra találtatok, irigykedem is!
Azért néha beleszólhatok? A börze nekünk bejött, a pelenkák és a babaápolási holmik igen jó áron voltak, és lehet a használt rucik között is szépet találni. Én készülök jövő hétvégén is kimenni. Már ha a bál nem szív ki teljesen.

Üdv

csoni
hellani
 
 


Szióka!

Nekünk teljesen jó éjszakánk volt szerencsére :P :P :P A vállalkozáshoz szükséges könyvelést csinálom,amit minden hónap végén kell :!: :!: :!:

Hol akadtál el a vonalzókészítésben?Megpróbálok segíteni!A képet pedig nekem nem kérte,hogy kicsinyítsem le pedig nagyon nagy.640x480.Neked mekkora méretű?

KépKép
anita.kalota
 
 


Hellani!
Persze,hogy beleszólhatsz :!: Milyen buta kérdés ez :?: :?: :?:
Te is csatlakozhatsz a Mi jó kis párosunkhoz :D :D :D
Ne érezd úgy,hogy kizárunk Téged,csak ritkán jössz!
Milyen bálba mész?

Csilla!
Most még egy kicsit vagyok,gyere,s válaszolj a kérdésemre.Csináljuk már meg végre azt a vonalzót :P :P :P

KépKép
anita.kalota
 
 


:P most kapcsoltam be. vagy még?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


:twisted: bedilizek... Akép legnagyobb nagysága 2016×1512.A vonalzónál leljes sötétség.A Lilypies sem megy gondolom valamit nem jól értek.De hát a babafalvás sem...magyarul pedig tudok.Kész káosz!!!!!!!!!!!a babafalvás küldött levelet a kodokról de nem tudom bemásolni...Béna vagyok!!!!!!!!
Szia Hellani!Gyere gyakrabban.
Angol használtrucikról vélemény?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Köszike!

Az angolok eddig beváltak, ha még nem túlmosottak.
Nőnapi (és nekem névnapi is) bál lesz Dunavarsányban, ott lépünk fel a férfikarral. Remélem a gyerek is bírja. Az az igazság, hogy az nlc. a pörgős fórum, ahol egykorúakkal vagyok, de ott is frissen. Meg ugye apa hozzászokott, hogy az ő birodalma a gép, most a programírás miatt halmozottan ki vagyok rekesztve. Zita mellett nemigen lehet pötyögni, ma kivételesen nyugodt napja van, ezért megpróbálok kicsit ittragadni.
Amúgy marad az alvásidő, vagy az este.
Az esküvőhöz majd írok, az nálunk is botrányos sztori volt.
Mit szóltatok a juhtúrós gombarecepthez?
Na ennyit a nyugalomról... este???

csoni
hellani
 
 


Sziasztok!

Hellani!
Jól hangzik a recepted,majd kipróbálom,s akkor bővebben nyilatkozom :P Előre is kellemes bálozást kívánok Nektek,s SOK BOLDOG NÉVNAPOT NEKED/bár igazából nem is tudom a neved/ :P

Csilla!
Sajnos már nem voltam,amikor Te jöttél,bár gondolom ezt észrevetted :P Mi lenne,ha nem raknál fel képet a vonalzóhoz?Utólag is fel tudod tenni!Hogy a csudába lehetnek ekkora méretű képeid?Lehet,hogy zizi vagyok,de nem értem :D :D :D
A vonalzókészítést mindjárt leírom lépésről lépésre,s meglátod sikerülni fog :P

KépKép
anita.kalota
 
 


:P Sziasztok!Nemsokára jövök csak még fözök.
Anita szrintem napközben pont elkerültük egymást.Mikor jössz?
Hellani biztos fincsi lehet de Én nagyon húsos vagyok csak azt eszem meg amibe hús van.Ha van húsis reci azt örömmel venném.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Már itt vagyok,az előbb írtam,csak megint egyszerre léptünk be :P

KépKép
anita.kalota
 
 


:P Ez az Apa fényképezője.Valami prófi ilyen olyan fókuszos én nem értek hozzá.Az enyém az kisebbet tud de nem találom a zsinórt és nem tudom felrakni a gépre.Mesélj mi volt ma?Akkarsz jönni spinningre?Márciusba megyek szerintem megint.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Mi van Fanni fogacskájával?Nolinak megint szép a popója.Nincs kedved Fanniról küldeni képeket e-mailbe?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szóval a vonalzókészítés:1,rákattintasz a vonalzómra,s bejön a Lilypie.com oldal
2,olasz zászlóra menj,mert németül nem tudok olyan jól
3,Compleanno Neonati ezt válaszd ki a zászlók alatti szövegből
4,oldalt válaszd ki a Compleanno Neonati,majd az alatt 1 Comp
5,ugyanezen az oldalon,de középen tutti szóra kattints,s itt ki tudod választani a kívánt vonalzót
6,Step 2:Seleziona indicatore rákattintasz,majd középen megint a tutti,s így ki tudod választani a babát
7,Step 3:inserisci testo rákattintasz
Seleziona la data di nacsita del bimbo ide a baba születési dátuma jön 8,Seleziona dicitura ide azt kell írni,ami a vonalzód alá kerül.Te ezt írdd:Il nostro bambino,Noel ha
9,Tallózás ezt most lépd át
10,Crea conta giorni erre kattints rá,s ezután PseduoHTML,UBBCode or BBcode alatt lévő szövegre azegér jobb gomjával,s rámész a másolásra
11,belépsz a babanetre,Segédletek,majd profil.Aláíráshoz beilleszted a szöveget,bejelölöd,hogy mindig csatolja az aláírásomat,s elküldöd.És kész :P :P :P


Szólj,ha valami nem érthető!Sikerülni fog tuti!!!!!!!!!!!

KépKép
anita.kalota
 
 


:P Azt mondták nekem,hogy mig nincs 8hós a gyerköc addig ne ültessem bele az autósülésbe.De már egyedül megtud ülni ja és fel is tud ülni ha nem segítek akkor is.Szerinted?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :idea: :idea: :idea: :idea: :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKép
anita.kalota
 
 


Bocsi csak az agyalágyult férjem szórakozik!

KépKép
anita.kalota
 
 


:P Akkartam irni,hogy nem értem :!: :?:
Kérdéseimre még nem válaszoltál.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Naná,hogy megyek spinningre,csak írdd meg,hogy mikor tudunk menni!
Mindjárt küldök Fanniról képeket,a szokott e-mail címre mehet?
A fogacskák még változatlanok,félig kibújt állapotban vannak!
Üléstéma:Szerintem,ha már biztonságosan tud ülni,nyugodtan beleteheted az autósülésbe.Elvileg 9 kilótól kell,Fanni még csak 7260g és már benne ül.Próbáljátok ki,ahol van rá lehetőség,s ha nem túl nagy neki az ülés,akkor lehet használni :P Hány kiló most Noel?

KépKép
anita.kalota
 
 


Néha szórakozik velem a billentyűzet.Van amikor össze-vissza megy.Na mindegy.Fanni alszik?Ma tárkonyos sertésragú levest csináltam meg palacsintát.A leves tök sótlan lett.Anita Te azóta laksz Pesten mióta összeházasodtatok?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: