Új privát üzeneted érkezett!

szuper!
akkor mi babusokkal összeszedjük egymást, és akkor találkozhatunk a dm-nél. titeket úgysem ismerlek még!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
azta milyen babatalálkánk lesz, a járdán nem fogunk elférni!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


babusok: a dm nekünk is jó, de mi is ott találkozzunk???

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: ne ott, inkább menjünk együtt itthonrol :wink: jo?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

ok!!!! úgy legyen

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


a nelli baba ebéd nélkül bealudt és még nem kelt fel :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

ha felkel azonnal megetetem és akkor uzsgyi!! :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


S mióta alszik?
szonce82
 
 


mi mindjárt végzünk kajával 3kor tudunk indulni sztem :wink:
Gombocka irjál mi van
Szonce Ti nem aludtatok be? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hát valamikor 12:20 körül tehettem le, mert pislogott már nagyon
de ha felkel, akkor nagyon megtömöm, mert elég ramatyul eszik mostanában... :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:09-kor.
szonce82
 
 


Akkor mi legyen? Megvárjuk Gombockáékat?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: jo a vonalzod :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:09-kor.
szonce82
 
 


Csajszik,mi kész vagyunk
Mikor menjünk?
Mert nem tudok sokáig lent maradni,mert kell menni kifizetni a lakást :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Az is lehet, h inditunk erre-arrafelé 1 sétával és Gombockáék csatlakoznak :wink:
Lady:???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


MÁR ESZÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


akkor nekikezdek elöszedni rucikat meg magamat :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Az jó, akkor várjuk meg gombóckát!
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:09-kor.
szonce82
 
 


elküldtem priviben a számot
mi már majdnem kész vagyunk,mi lemegyünk és lent talizunk
Csengének kezd melege lenni

Kép


Kép
lady23
 
 


Nem kaptam privit:(
szonce82
 
 


Gyere akkor te isa dm-hez
szonce82
 
 


na mi megettük a kaját!!!
öltöztetem és mehetünk is!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ti merre vagytok?

van még it valaki?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


én vagyok ültüzönk

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Én vagyok, mi is öltözünk, mindjárt kész vagyunk, lemegyünk a dm-hez

Szasztok!
szonce82
 
 


10-15 perc és lent vagyunk
DM elött többiekkel 25 perc mulva?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szupper!!!!
összeszedem babusokat és teperünk!!!!! :o :o :o :o :o :o

végre találkozunk!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Oksa, várlak titeket :)
szonce82
 
 


indulunk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok! Olyan jo volt Veletek sétálni :wink: Tuti ez a Dunapart, jobb idöben feltétlenül ismételjünk ám :wink:
Kusi: hol vagy??? :wink: Benid Benjámin?
Charlott: na mi volt a felkészitön? gyere és mesélj :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hihi igy elfáradtatok??? :lol: :lol: :lol:
jo éjt :arrow:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó éjt nektek is!
szonce82
 
 


Jó Reggelt!

Csenge éjszaka vagy 6X felkelt,megitattam,de nem kellett neki :evil:
1re jönnek ide a tulajék,de addig is leszek,csak közben pakolgatok :D

Jó volt a séti :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Jo reggelt!
Lady: jaj ma nekünk is extrarossz éjszakánk volt :? és már 6kor kukorékoltak :? jo pakolászást :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:09-kor.
szonce82
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:10-kor.
szonce82
 
 


Szonce: uuu tényleg kár, de ne bánkodj, én is mindig igy járok :lol: :lol: multkor is voltunk ikreknél vendégségbe és itthonhagytam a gépet, most meg mikor jöttek pocisbarátnöim akkor elfelejtettem fotozni :? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Szonce: mikor mehetek zavarni? :lol:

A szülésfelkészítő enyhén szólva sokkhatásként ért minket. Mert az az orvos, aki tartotta minden esetet felsorolt, hogy mik történhetnek vajúdás közben - és ezek nem voltak kismamáknak való téma. Sok férfi, kisapuka kivonult, mert nem bírták a véres jelenteket. Aztán mutatott pár eszközt is, hogy mivel, mit szoktak csinálni. Ilyenkor is az ájulás környékezet. :roll: De persze jó tudni ezeket az eseteket, ismerni a gépeket, mert lehet hogy a nem lesz könnyű lefolyású a szülésem.

Azon is csodálkoztam, hogy mennyi vajúdó kismama oktatja ki a dokikat különböző kéréseivel, tanácsaival. Nekem eszembe sem jutna beleszólni a szülés levezetésébe.

Szülésznőkről kérdeztem és furcsán néztek rám, hogy miért akarok választani egyet! Mindig van az ügyeleten segítő, nem szoktak külön felkérni, csak ha tényleg ragaszkodik valaki egy szülésznőhöz akkor.
Akkor ez is el van intézve. :-)

Ja, a szülőszobákat is megmutatták!! nos, azok nagyon tetszettek. Szépek, tiszták és kettő a négyből még nagy is. :-)

KépKép
charlott
 
 


Charlott: hu, akkor mész legközelebb is? :lol: Apa akkor Veled volt?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


charlott:
Ha hallgatsz rám,tényleg ne válassz szülésznőt!
Tudod miért?
Szó szerint felesleges pénzkidobás,mivel ott mindegyik szülésznő profi,és mindig van ott ügyeletes
Melyik orvos tartotta a felkészítőt?

Kép


Kép
lady23
 
 


Charlott: ha nem lesz szülésznö lehet akkor doki kellene, csak h azért biztonságban érezd magatokat, vagy nem?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: nem lesz több felkészítő, de ha jobban belegondolok, ez is sok volt. Eddig is féltem a szüléstől, de most már rettegek is. :(
Vajon, lesz-e erőm végig csinálni az egészet???

Lady:ok, én is úgy láttam, hogy semmi szükség választani, de hát a terhesgondozó azt kérte, hogy válasszak.....mindegy is. :-)
Burik Zoltán tarotta - jó fej, csak kicsit nyersen fogalmazott! Jó lenne, ha épp akkor lenne ügyeletes, mikor szülők.

KépKép
charlott
 
 


charlott:Én a Buriknál szültem :shock: :shock:

Kép


Kép
lady23
 
 


Babusok: én bízok mindegyikben, nem kötődök személyhez, főleg, hogy én mindig pórul jártam, akiben eddig megbíztam....

KépKép
charlott
 
 


Lady: tudom! :-)
Biztos, megkönnyítette a dolgodat, nem? Viccelődött közben?

KépKép
charlott
 
 


Charlott: oksa :wink: ne izgulj, bizti minden rendben lesz :wink: sajnálom a rossz tapasztalatokat, na de majd most :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Igen viccelődött :roll: :roll:
Nekünk volt 2-2 probléma,de arról nem tudom,hogy mennyire a Burik tehet :oops: :oops:
Miután megszültem,sűrűn jött be,megnézni,hogy mi van velem
És elég alaposan összevarrt(csak kicsit lassan :oops: :oops: )
Beadta az Edát is,amikor kértem rögtön
És pozitív melette,hogy tudta mikor megyünk haza,és addigra megcsinálta nekem a zárót,hogy ne kelljen várni,nem úgy mint pár kismama,akik ott ücsörögtek egy jó darabig

Kép


Kép
lady23
 
 


Jóóóó reggelt csajszikák + az egy szem Ádáma fiúcska!

biztosan jókat álmodhatott a sok csajról, ez igaz szonce.

nekünk is rossz éjszakánk volt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ÉN nem tudtam éjjel aludni!! :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? bár én lefáradhattam volna jógával.
Charlott: bevallok neked valamit őszintén. én úgy fostam a szüléstől, pint a lakodalmas kutya. én utánanéztem minden lüke légzőgyakorlatnak, amit majd ott a szülőágyon fogok beiktatni a féjásoknál meg egyebeknél. A csjok írták, hogy ott mindenki profi.

Ne aggódj!!!!! tudom, ez most olyan sablonos duma, de van benne reláció.

én hajnaltól ott feküdtem, és 12:26-kor lett meg a lányom császárral. ha a műtőben nem mondja a dokinő, hogy na akkor írjuk be, hogy egészséges lány született 12:26-kor akkor én azt hiszem, hogy még csak olyan 9 óra lehet. nekem repült az idő, és annyira vártam már hogy láthassam a kiscsajt, hogy nem is figyeltem nagyon a fájásokra. Charlott, én aludtam a fájások között. na jó, mondjuk nem is voltak olyan erősek. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ezzel megáldott a sors

nem tudom hova tettem, d enekem megmaradt a málnarügy teám, azt odaadom neked. azt az utolsó hetekben kell inni, azt hiszem, jóttesz a szülésnél...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombócka: biztos a telihold miatt volt rossz éjszakád!
Akkor könnyű szülésed lehetett, ha észre sem vetted, hogy repül az idő! És még szunyokálni is tudtál? :-) Valahogy én is ilyet szülést szeretnék. És használtál valamilyen légzésgyarkoltot, vagy ott az ember nem tud annyira ellazulni?

Lady: na ez az amire senki sem tud felkészülni, a felmerülő problémákra, ettől tartok én is. Szerinted az orvos, kórház hibázott vagy máshol is megtörtént volna ?

KépKép
charlott
 
 


Charlott: a kérdésed jó, ugyanis elflejtettem leírni neked, hogy a légzésgyakorlatra nem is tudtam nagyon koncentrálni. a férjem mondta, hogy mit csináljak! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
sima szülésnek indult és császár lett belőle...
de rajtam a hajnali nővérke is röhögött, amikor beadta a beöntést. engem riogattak, hogy az milyen gusztustalan és rossz. ja, hajnalban amikor fájásaid vannak, kapsz egy hűsítő vizet (csak ugye nem a szájba), hát nekem jólesett. a csajszika nevetett is. bár nekem sikerült minden még itthon, hajnalban... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


hu akkor lehet mi is a hold miatt aludtunk rosszul? :shock:
vagy a 2. kibujo fogacska :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: