Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,asszonyok!:)

Már megint egyedül vagyok..
A fiúk elmentek a bányába dolgozni:)

Na jó...berakok egy adagot a Mariskába:))

Viki majd értekezzünk!

Sziasztok!
trécsi
 
 


Tesók:) Kép
trécsi
 
 


Ígérem mostmár befejeztem!
Túl sok belőlünk:)
trécsi
 
 

 
 

Jó reggelt!

Várom a védőnőt, még nem jött.

Trécsi! Az utolsó kép nagyon jó! Nagyon helyes fiaid vannak :lol:

Ha elment a védőnő jövök...

Trécsi! Egy óra körül lenne jó a séta? Mert nekünk mindegy, ha elment a védőnő szabad vagyok. Meg be is kéne vásárolnom, mert addig nem tudok főzni :oops: De úgy látom, hol esik az eső, hol nem :cry:

horvviki
 
 


Most reggeliztettem Milán,ugyh csak bekukk néha...

Viki nekem jó bármikor,csak elkészülnünk kell.Remélem eső azért nem lesz..Vásárolni nekem is kell,meg patika...,de megoldom útközbe..

11-12 között szokott aludni,ugyh kb az 13ó reális is)

Akkor majd szólj!

Pusza
trécsi
 
 


Most mosok meg takarítok...Amugy 4ig ráérek..Akkor jön a fiam haza és még nem adok neki kulcsot..
trécsi
 
 


Viki tudsz vhol felétek aranyos bébicipőt?

Vagy Vki?Ötlet?
trécsi
 
 


Na elment a védőnő. Szabad utat kaptunk kajálásban :lol:

Fanni is most aludt el, alszik 1-2 órát, aztán ebédelés van, úgyhogy nekünk is az 1 óra jó, ha addig nem fog esni az eső. Patikába nekem is kell mennem, meg postára is sajna, de oda csak akkor ha nincs senki...

Bébicipőt én pont hétvégén vettem a Csillagvár Baby Planetjében. 3400 Ft-ért. Ez volt még az olcsó kategória, de volt 6-7000 ezerért is. Volt Siesta is. Nekem sok választási lehetőségem nem volt, mert 18-as kellett, és abból csak egy fajta volt. De muszáj volt vennem, mert kilóg az overállból már a lába :oops: (Eddig az overállban volt a lába betépőzárazva...) Corában, Auchanban nem volt ilyen kis méret, néztem ott is.

horvviki
 
 


Boszibaba, séta?

Helga nem ér rá, Nika nincs a közelben :( , Kia, nem tudom, hogy lejösz-e már Levi Manóval?

horvviki
 
 


Na megjöttem...Milán is most aludt el,aztán ebéd..

A cipőkérdéssel én is ugyanígy állok:/kilóg a lába,vmi kellene rá.Míg nem kapok,bebugyolálom:)

Nem mondom h olcsó volt:))és sajna nem sokáig lesz rájuk jó..

Lányok ki akar még csatlakozni?
trécsi
 
 


Sziasztok!

Tegnap beszéltem a mamámmal telefonon,ugyanis van a szobában is nekik,és a nővér odaadja a kezébe. Nagyon rendes mindenki vele! :wink:

Szegénykém nagyon el van keseredve a történtek miatt! Ő aki életében mindenkiért nagyon sokat tett,még mikor anyukámat is várta kismamaként anyósát ápolta,ágytálazta. Szóval kivételes ember volt,sosem állt le! :roll:

Most meg nagyon el van keseredve,hogy mi lesz anyuval,egyedül a nagy házzal meg az óriási területtel és persze vele is,mert akárhova is kerül,semmi sem olcsó! :(

Nagyon örült,hogy hallotta a hangomat,és én is! Vagy 1 órát beszélgettünk!

Páromnak nem sikerült vele beszélni(majd ma),mert természetesen Gabika akkor kakilt be a legjobban-popsimosás-,és uzsonna idő is volt neki! Az ő hangját is hallotta,és emiatt kivételesen boldog volt,mert ő a mindene! :wink:

Nagyon szeretne még sokat unokázni,de így nem tudja,milyen élete lesz már! A lábait sajnálja,hogy legalább meglenne mind a 2,ha idős is,és nem is bírna annyira mindent. Sajnálja nagyon,hogy mindig agyonhajtotta magát,és az egészségére nem nagyon figyelt! Most meg már késő! Ha 6 hóval előbb mütik meg,megmaradtak volna a lábai! :cry:

Anyu mesélte tegnap(nem akarta szerintem vasárnap-mert látta,hogy kivoltam nagyon),hogy mikor a mamát otthagyta a kórházba nem akarta elengedni. Szórította a nyakát,hogy ne hagyja itt,mi lesz vele és velünk?! Sírt sokat!!! :cry:

Nagyon sokat köszönhetünk neki életem során! Ő tőle tanultam meg szinte mindent,amit tudok főzni! Sok mindent szeretnék majd még megtanulni,és neki örömet szerezni ezzel! :wink:

És persze nagyon várom,hogy a kórházban megszünjön a látogatási tilalom és akkor megyek hozzá majd anyuval,mert Gabikát nem lehet bevinni,megkérdeztük!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mit főztök ma?(már ha van vki aki a válaszol)

Kéne vmi jó kis tésztás kaja(de sajna nem lehet benne se hús,se tejtermék)

Multkor csináltam zöldséges tésztát fokhagymás mártással,hát elég fura volt:)
trécsi
 
 


Trécsi!

Akkor hogy tudjak előlre tervezni, 13 óra jó? Mondjuk a Profi melletti gyógyszertár előtt?

(Rajtam fekete dzseki lesz, a babakocsi meg piros-kék-vajszinű kockás, Bergon :wink: )
A Te ismertető jegyeid???

Egy friss (karácsonyi :lol: ) kép, hogy megismerj :wink:
Kép

horvviki
 
 


Séta nem tudom,13-kor eszik,vmikor majd lejutunk szerintem.
Amióta megtörtént a mamával,ami történt,csak megyek,és nézek ki a fejemből,és mindig jár az agyam!
Lehet nekem kell egy kis idő,míg társassággal leszek,a történtek miatt! :roll: Ugyhogy lehet később megyek majd veletek,ha nem haragszotok,de szerintem ezt megértitek! Aztán lehet összefutunk lent,nem tudni sosem!
Éjjel is azt álmodtam,hogy mégse vágták le a lábait! :cry: De csak álom volt! :cry:
Gabika most alszik. Én takarítottam,porszívoztam,mostam,vmit összedobok ebédre is majd!
:wink:

Cipőből Gabikának Supi+ van,6000 volt,és nagyon mínőségű,és mégsem olyan drága,mint a Siesta!
Egyéni méretben is elkészítik,ha vkinek magasabb a lábfeje!

www.szupercipo.hu

Trécsi aranyos a két fiú együtt! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szai Boszi!

Nagyon szomorú amit írsz...

De látod,már is örömet tudtál neki szerezni,h hallotta a hangotokat és kicsit kibeszélhette magát.

Soraidból olvasva,egy mindig tettrekész segítőkész nagymami és Őt ebben a tudatban kell erősíteni!
Pl.-Eddig Te mama mindent megtettél értünk most ideje h mi is kényezetessünk,segtsünk Neked.
Hidd el minden megfog oldódni és sokszor megyünk látogatni..

Nem tudom,mit gondolsz erről,én ezt tenném..
Bítatni,bíztatni és megerősíteni benne,h mellette vagytok!
trécsi
 
 


Én gyors kaját dobok csak össze! Húsos raviollit! MEgfözzöm a tésztát,és,ha kész nyakon öntöm sok teffölel+sok sajttal megszoróm. Hamar megvan és laktató étel! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi! Örülök, hogy sikerült beszélned a mamáddal. Ha majd hazamehet a kórházból, akkor tud Gabikával találkozni, nem?
(Az én mamámhoz az otthonba sem lehet Fannit bevinni... Ott sem engedik, sok a baci, de hát meg is értem.)
Sétához nincs kedved?

Trécsi! Én carbonara spagettit fogok ma csinálni, mert az nagyon hamar megvan :wink: És én a séta után fogok ma nekiállni főzni, apa meg 5 körül jön, és akkor kell már neki a kaja. De hát ez tejszines...

Ha ne adj isten addig elkezdeni esni az eső, akkor én itt vagyok fent, de telón is megtalálsz.

horvviki
 
 


Trécsi igen ezt kell,tesszük,mert neki még nagyon sokáig kell élni! :wink:
Meg kell erősödnie is,hiszen csak folyékonyat tud enni már régóta! :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja, Boszi, látom közben reagáltál a sétára, csak villámgyorsak vagytok most :lol:

horvviki
 
 


Kedvem van,csak nem hiszem,hogy jó társasság lennék,mert magam alatt vagyok nagyon! De majd meggondolom addig még... :wink:
Amint a mama kikerül a kórházból megyünk le anyuékhoz,én maradok,ameddig kell csak,s amiben kell segítek! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Oké,nekem jó az 13óra!Itt nálunk a Profi?Vagy odaát is van Profi?
Én a vörös hajammal,hemüvegbe megyek:))fekete mellény,asszem akeki garbómat veszem fel..A bakocsink s.kék és v.kék ötvözete.
De bárhol lesztek integetek:DDDDD

Ismertetőjegyeid?Ez tetszik:DDDD mint vi filmben)
trécsi
 
 


Egy kérdés:

Gabika ugye születése óta tápszert is kap,most meg már csak azt napi 2x,mert nincs anyatej! Reggel és este megeszik belőle 300ml-t. Párom szerint nagyon sok benne az A vitamin,és károsan hathat rá később! :shock: Én ilyet még nem hallottam,pláne nem bébidolgokban!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ha lemegyünk,majd jelzek akkor,de mi 13kor ebédelünk,és nem tudom mikor jutok le vele! :roll: Boltba és gyógyszertárba kell mennem mindenképpen,de majd meglátom!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mamámról 2 régebbi kép
Kép
Papával és anyummal

Kép
Velem

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Rólam friss kép,ha csatlakoznék hozzátok,bár Viki szerintem felismer! :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Rendben!Azért nézem az időjárást...

Köszi a menüket,sajna én egyiket se ehetem ma,pedig mind2 fincsi!

Boszi,én megértem ha levagy hangolódva,igazából nem tudtam eldönteni h melyiket válasszam..Csábítsalek sétára,hátha jól esik dumcsizni..Vagy hagyjalak picit emészteni.. :roll:
trécsi
 
 


Boszi, ha esetleg tényleg megjönne a kedved, akkor talcsizhatunk 2 fele is... csak szólj előtte!
Tápszer: hát őszintén fogalmam sincs, de hát szinte minden baba reggel-este is azt eszi, csak tudják már a gyártók, hogy mi a jó a babának, nem?

Trécsi: azt hiszem én is szemüvegben nyomom ma (kontaktlencsés vagyok egyébként), de tegnap óta kicsit fáj a szemem és piros is. Néha a kontaktlencsétől előjön ez nekem, ilyenkor mindig pár napot pihentetem és szemüveget hordok...

horvviki
 
 


Boszi! Felismerlek :lol:

Ja, és Trécsi, ott nálatok a profinál! itt nincs... azért gondoltam ott, mert ugyis be kell ugranom a gyógyszertárba

horvviki
 
 


Szeretem ezeket a régi képeket,nagyon helyesk rajta!

Ez nem ér!Mki beállított fotókat küld magáról:))
nekem per pill csak cőke képem van,mostmeg démoni vörös vagyok:)))

Szóval majd élőbe gyönyörködjetek:DDDDDD

Bocsi,de ma nagyon jó kedvem van:)
trécsi
 
 


Én még sosem próbáltam lencsét..Csak szemcsim van..

Boszi szerintem se raknak olyan dolgot bele.ami ártana...
Hisz ez egész újszülött kortól van.

Hogy nekem milyen jó dolgom van?!:))házhoz jön a sétapartnerem:)))
Pont rálátok a helyre:)

Amugy hova barangolunk?
trécsi
 
 


Én is szeretem a régi képeket! :wink:
Én is ezt magyaráztam apának,hogy nem hiszem,hogy amennyit megeszik,annyi A vitamin ártalmas!? :shock:
Majd megkérdezem a dokinénit is,mert szerintem addig nem nyugszik meg! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hát nem is tudom, Dunapart? Csak ide a strand mellé, a hajókikötő fele, bár bevallom rég jártam arra. A sétáink általában a piacra, gyógyszertárba, Dm-be, közértbe tartanak... :oops: És nekem még hazafele közértbe kell mennem, de nem a profiba, mert azt én nem szeretem. sosincs semmi. Pl. tudom, hogy nincs carbonara szósz sem... (ja, én porból csinálom :oops: ), szóval azért a piachoz kell mennem. A postára meg bekukkantos, ha nincs senki, gyorsan feladom a csekkeket, de ha vannak, akkor majd holnap vagy odaadom apának.

Jól el fogok fáradni :lol: Nekem a profihok kell egy jó 10 perc még odaérek... és az már sietős léptékkel van.

horvviki
 
 


Én meg ott tartok,hogy kellene menni boltba,de nem tudom,hogy mit fözzek holnap! :roll:
Apjuk 14re ér haza a HÉV-el! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sík cukrászdában csináltatok már tortát? Milyen áraik vannak? Ott is megakarjuk kérdezni!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A séta fogalma eddig nálunk is a felsoroltaknál kimerült.de egyébként nekem mindegy,csak mozduljunk ki.

Nem kell futnod,ugy is megvárlak!)

Carbonara?Hát nem tudom..Bolognai az van,meg a tejszines hagymás,meg a halas szósz..

Boszi!Z.borsófőzi egy oldalassal v fasírttal v sültvirlivel?Hamar megvan.
trécsi
 
 


Személy szerint én egyik cukit se ismerem itt..
trécsi
 
 


Mi tortáért és sütiért a Szépvölgyi útra szoktunk menni a Daubner cukrászdába! Isteni torták és sütik vannak (mondjuk az áraik igen húzosak...) Esetleg még a Dunaparti Cziniel-be megyünk, de az is drága, és nem olyan finom. A többi cukrászdát nem ismerem, őszintén Boszi most hirtelen nem is tudom, melyikre gondolsz... :oops:

horvviki
 
 


Viki a Sík cukrászda a Csobánka téren van! Így már tudod?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én is zöldborsó főzelékre gondoltam Trécsi,mert apjuk nagy kedvence! :wink: Én nem szoktam hozzá pörit meg semmit csinálni,max virslit. Párom hentes és nem igényli nagyon a húst,csak 7végén!Én meg egyáltalán nem vagyok húsos! Lehet vmi jó kis bablevest csinálok derelyével! :wink: Az is isteni! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Apjuk(hogy ne mindig rólam legyen szó :lol: )
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi, nem ismerem azt a cukit. Őszintén a túloldalon is nagyon rég jártam már...

Nálunk apa húst hússal eszik, nekem mindig laktató kajákat kell kitalálnom... :cry: Ráadásul többször kétfélét csinálok, mert én csak csirke és pulyka húst eszem, neki az meg száraz, ő inkább disznót, marhát. Pl. ha rántott hús van, akkor én magamnak csirkemellből csinálom, neki meg tarjából vagy karajból...

Én apjukom :lol: (na most jó mérges lenne, ha tudná hogy felraktam a fényképét a babanetre...)
Kép

horvviki
 
 


Fanni felébredt, most eszünk, aztán lassan készülödünk.

Akkor 13-kor a gyógyszertár előtt.

horvviki
 
 


Én is most ebédelek! :wink:
Hát nekem a túl oldal nem idegen mert sokáig ott laktunk,most is sokszor megyünk át,anyósék is ott laknak.
Nálunk én csirkés,apa sertéshús párti,de mostanában egyre egészségesebben próbálunk élni,főleg csirke és pulykahúst eszünk,disznó ritkán van csak! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én leginkább a Nagy gyógyszertárba megyek mindig a rendelő mellett. Oda kényelmesen beférek a babakocsival! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Trécsi!
Öltözünk és indulunk........... :lol: :lol: :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!


Remelem, jol sikerul a minitali! Nagyon jo volt a konferencian, jo volt talalkozni a hazai es kulfoldi kollegakkal. Lehet, holnap is el tudok menni par eloadasra!

Boszi,
Ismerem a Sik cukraszdat! A ferjemnek tavaly onnan rendeltem tortat (feketeerderi meggy tortat). Nagyon finom volt. A kisebbiket rendeltem, azt hiszem 3000 ft korul volt, de lehet, hogy tevedek, mert mar nem emlekszem pontosan. Maskor is ettunk mar ott sutit, szerintem eleg finomak a sutijeik, de nem olcsok.

Nagyon nagyon sajnalom szegeny mamadat! Szerintem is Oelotte nagyon erosnek kell mutatkozni, nem szabad, hogy lassa, mennyire le vagy torve.
A kaposvari korhaz tevedeset pedig lehet, hogy tenyleg nem szabadna annyiban hagyni. Csak azt nem ertem, hogy azok az emberek (orvosok, noverek) hogy tudnak nap mint nap jot aludni, amikor ilyet csinalnak mas emberrel, hogy lehet tiszta a lelkiismeretuk.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk! Találkoztam Vikivel és Trécsivel,meg apjuk is velem volt! :lol: Én később mentem le,mint ők,és persze vagy 25 percig a lift sem jött,így mire leértem mehettem apa elé a HÉV-hez.
Utána átmentünk a túloldalra sétálni és megkérdezni a tortát. Na de a Sík cukrászdában nem rendelek sütit az tuti! Min. 12.000 lenne egy macis torta! :shock: Maradok az itteni 6000-esnél! :wink: Gabika nem aludt lent,így azért is találkoztam csak rövid időre(pont jöttünk apával haza)a lányokkal. Most alszik,aztán uzsi és játék estig!
Nemsokára megint hívom a mamámat majd!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na, most tudtam leülni. Hát én jól elfáradtam, több, mint 2 órát sétáltunk Trécsivel :lol: Voltunk a Dunaparton, na meg a piacon vásárolni. Legközelebb megnézhetnénk a tavakat, de oda Helgának kell elvezényelnie minket :wink:

Kaja kész (végül lecsó lett, addig gondolkoztunk Trécsivel...), mondjuk kb. 10 perc alatt összedobtam :lol:

Jó volt Bosziékat is látni, legközelebb csatlakozzatok Ti is! :lol:

Helga: és ki vigyáz Áronra addig? vagy vitted magaddal? :lol: Jó, hogy kicsit ki tudsz kapcsolódni.

Boszi: a 12ezer durva... Főleg, hogy Gabika nem is fog jelentős mennyiséget enni a tortából...

Nika? Kia? mizu?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Ma jó idő volt...
Én csak most olvasom...
Örülök, hogy taliztatok.
Majd egyszer mi is megyünk.

Helga
Milyen a Berni pelus?

Trécsi
Aranyosak a fiúk együtt!

Boszi
Nagyon szomorú, amiket írsz...
Sajnálom, hogy így alakult.
Jobbulást a mamádnak.

Én az egyik mamámat már elveszítettem - lassan 4 éve.

Apa most mondta, hogy menjünk sétálni a héten az Omszki tóhoz :shock:
Mosolygott...
Kiderült, hogy ő akar egy kicsit horgászni is :lol:

Főzés
Mi csináltunk zöldséges tojáslevest (tv paprika) és hawaii csirkét rizzsel.

Amíg írtam Levi jóllakott :lol: :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


csajok annyit írttatok egy nap alatt hogy alig tudlak benneteket utolérni :):):):):):):):)

Trécsi nagyon helyesek vagytok képeket meg nem unjuk jöhetnek nyugodtan:)


Boszi: nem semmi de erősnek kell lenetek mert most majd nektek kell a lelki erőt tartani a mamában . csak ne hagyja el magát ha ilyen erős asszony biztos tartja magát csak nektek nem szabad lehervadni.

mi is sétáltunk és már kocsin kivűl is sokat sétál az utcán Gege annyira szép és jó hogy igy fejlődnek maholnap meg majd lakli kamasz lesz belőle :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: