Új privát üzeneted érkezett!

Holnap reggel 9-től szoritsatok,nagyon félek.... :oops:

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntem, kihasználtuk a hosszú hétvégét és elutaztunk!

Janka, Alsópáhok nagyon klassz! :) Ajánlani tudom! Bár mi nem a főépületben voltunk, hanem a kis apartmanházakban, de a fürdő része és az egész nagyon kultúrált és volt velünk egy pár 2 pici babával, ők meg voltak elégedve. Remélem, Nektek is tetszik majd!

Timcike, nagyon gondolunk Rád pénteken reggel!!!!!!!!! Ügyes leszel, semmi kétség! :wink:
Nagyon boldog névnapot!

Noémi, mi apás szülést "tervezünk". Egyelőre. Apa szerintem jobban frászban lenne, ha nem lehetne ott, és nem tudná mi történik az ajtón túl. Persze remélem, nem gondolja meg magát, és nekem is a segítségemre lesz majd... :wink:

Geli, jó kis témáról írsz. Majd írd meg, mire jutottál, hátha mi is hasznát vesszük még később! :wink:
Az idő annyira gyorsan telik, hogy észre sem veszem, és már a szülőszobán fekszem majd... :wink: PErsze igyekszem minden pillanatát kiélvezni, de azért megállhatna az idő. a pocak már nagyon nő, most már észreveszik mások is... :lol: :lol:

Kriszti, Edit tényleg nagyon rendes, fiatal védőnő. Már ha hozzá tartozol majd! Ezt csak megerősíteni tudom! :D

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


[color=darkred]mano-köszönöm szépen,nagyon aranyos vagy!Látom nödögéltek ti is :wink: Már neked sincs sok hátra.Csak ügyesen. :wink:

Csajok az apaságival kapcsolatban még1x,kérlek,aki tudja irja már meg nekem,h.mikor van fogadóora és hánykor,meg,h.kell-e időpontot kérni vagy ilyensmi?Előre is köszönöm!

Pussz nektek!
[/color]




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Sziasztok!!

Timcike drukkkkkkk!!!! A városházát sajna nem tudom. Hívd föl őket szerintem, vagy ha arra jársz, a portástól érdeklődj! Segítenek tuti.
Ma voltam lenn AFP-n. A dokim szerette volna h itt, meg én is. Szóval fő az egyetértés. :D
Kezdtem a becsekkolásnál, ahol megint kiakadtak, h miért nincs beutalóm. De felvettek a szülészetre, és a dokival megbeszéltem, h lemegyek a terhesgondozót megkeresem és kérek beutalókat. Röppke majdnem fél óra után sikerült, utána már csapoltak is. Meg elzavart a várszívó néni, h kérjem már el ugyan a 2hete itt hánykolódó genetikai laboreredményemet. Nem is tudtam, h az nem a dokihoz megy. Legutóbb azt mondta. Meg most is úgy néz ki, h állítólag az én eredményeim, a lakcímem szerinti védőnőnél vannak ott kecskeméten. Vicces... :lol: :shock: A doki szerint is. H miért nem neki küldik...
A lényeg, h megvan a vérvétel, 1 hónap múlva kell mennem megint. Akkor lesz csak uh :( (azt hittem h 2 hét múlva a 18.héten). Az még 4 hét.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Timci,
Az apaságihoz nem kell időpont, csak türelem. Gyorsan megy, csak sok aláírás kell. Fél óra alatt kész van. Egyébként ha jól emlékszem a gyámhivatali részen van, de a portás útba igazít. A központi számot hívd fel és akkor útbaigazítanak, és megmondják az ügyfélfogadás idejét is. 76/513-513. Ja és kérdezz rá, hogy mi kell hozzá. Mert valami rémlik, hogy vinni kellett. A kiskönyvet tuti, de mintha igazolást is a szülés várható időpontjáról, de ebben már nem vagyok biztos. Rég volt :) , ja és ne húzzátok sokáig, mert ha nincs apasági akkor nagyon macerás később az apa nevére venni. Te pedig már lassan betöltöd a bűvös 37 hetet!

Holnapra egy kalappal!

Kép

Kép
nyhk
 
 


Timci!

Eléggé elhúztátok az időt az apaságival. :) Mi lesz,ha holnap megszülsz a nagy stressztől?Ahogy Nyhk is írta,nagyon sok utánajárás macera van,mire párod nevére veheti.S már nagyon fogy az időd :D Holnap én is szorítok Neked! :D

Janka!

Ezt szomorúan olvastam,drága pici lány,ennyire bele esett?Annyira sajnálom,mikor ilyen csöppségek,s infúziót,szurit,stb.-t kapnak!
Nagyon gyors jobbulást kívánok Pici hős Jankának!!!
Vendég
 


ennn-köszi a drukkot! :wink:

nyhk-köszi szépen az infót,a számit hivtam,de sajna senki nem veszi föl.Már jópárszor hivtam.De nem gondd.Hétfön bemegyek és megnézem a fogadási időt,és amilyen hamar csak lehet a jövő hét fojamán elintézzük.Az igazolás az kell még most is a dokitól,vagy a terhesgondozoból.Az már megvan 8) .Remélem,h.a jövő héten még nem szülök meg és el tudjuk intézni.eddig nem volt időm,mert vizsgázgattam,meg otthon voltam 2 hétig... :roll: De mostmár lesz rá időm.Köszi,h.drukkoltál.Az eredményt a vizsgáról, e-mailben kapom meg a hétvégén.Annyira félek... :oops: :cry:

donoé-ne aggodjá :wink: ,szerintem még megvárja a 38-adik hetet. :wink: Lehet még továb is vár.De a jövő héten még tuti nem jön.Rengeteget mozog,jol érzi magát. :wink:


Kép


Pussz nektek és köszi mindent!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


ennn-te még jol jártál az eredményed felvéletével.Engem meg küldözgettek ide oda,mert itt nincs eredményed nállunk,ott nincs,szoval totál bonyolult volt az egész,de a végére csak megkerültek.Nem könnyű.Meg az a sok vizsgálat,meg nekem fizetnem is kellett egy csomot,mig nem volt Eu-s betegbiztositási kártyám.De a lényeg,h.tulvagyok rajta mostmár csak NST-k vannak,meg a 38-dik hétben egy UH. :wink:
Sok türelmet kivánok neked.



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci,

Még az jutott eszembe,hogy Ádámnál még hajandonsági papírt is kértek (mert ha házas vagy akkor autómatikusan a férj nevére kerül a baba), és nekem ezzel volt is kalamajkám, mert az anyakönyvi kivonatban és a rendszerben is a nevem rövid u-val van írva, az összes papírom meg hosszú Ú-s, szóval közölték, hogy az összes személyes papírom érvénytelen, újat kell csinálni. Szerencsére megoldottuk a problémát...
Te nem vagy magyar állampolgár ugye jól emlékszem? Szóval hétfőn menj be és kérdezz meg mindent!!!!! A pocaklakónak meg szólj, hogy addig várjon még :)

Kép

Kép
nyhk
 
 


Timci!

Aggódni,nem aggódom,csak le írtam.
Vendég
 


nyhk-én nem hinném,h.nállunk kel majd olyan papir is,mivelhogy mi nem vagyunk házasok.Meg a nevem is mindenhol egyformán van irva.Még nem vagyok magyar állampolgár,igyhát semmi féle papirom,iratom nincs itt.Se lakcimkártya,se személyi. :oops: Majd,miután megszületett a pici,utána,lesznek papirok,úgy olvastam,h.automatikusan megkapom az állampolgárságot utána.Nem tudom,h.ez mennyire igaz,de ebben bizok.Ha meg nem,akkor maradok igy ahogy vagyok. :lol: 8) :wink:
Pussz nektek!



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci,
Mi sem vagyunk házasok, de mint írtam, ezt a hajadonsági papírral bizonyítottam, hogy nem vagyok házas (mert ha az lettem volna autómatikusan a férj nevére kerül a baba, mindegy ki az apa). Az csak egy adalék volt, hogy nem tudott a lakosságnyilvántartás ilyen papírt adni nekem, mert a vezeték nevem helyesírásilag nem egyezett a többi papírommal, ami alapján kértem volna. Na mindegy én csak azt írtam, hogy ne csak az ügyfélfogadást nézd meg, hanem menj be és kérdezd meg, hogy mimlyen papírok kellenek még.

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

Már jó régen írtam! Mi is túl vagyunk az 1 hónapon, hétfőn leszünk 5 hetesek. Szerencsére kikecmeregtünk ebből a szörtyögésből, de most meg minden nap fáj a hasa. Úgy látszik mindig lesz most már valami.:( Amúgy már 4500 grammosak vagyunk.:D Szóval az étvágyunkkal nincs probléma.

Geli! Még jó régen kérdezted, hogy élvezzük-e a jó időt. Élveztük ám!8) Sokat sétáltunk a városban.

Timcike! Remélem jól sikerült a vizsgád! Épp néztem a vonalzód, Te is mindjárt szülsz! :lol:

Remélem mindenki jól van, és Janka baba is meggyógyul!

Jó babavárást, és babázást mindenkinek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


mandula,

tényleg régen írtál már.Janka alakulgat már de még mindig megy a hasa egy kicsit,változó!Hogy rohan az idő,már 5-hetesek vagytok.Tejed van bőven?
janka 2006
 
 


B.lin,

ti hogy vagytok? Te is el tüntél egy kicsit?

Geli,donoé,

nálatok mizu?Szak doga,hogy Geli?
janka 2006
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is.Csak így a pici mellett kevesebb időm jut, általában olvasni szoktam, csak az írásra nem jut időm.
Egyépként nálunk minden renben, csütörtökön voltunk a doktornőnél, mi 4450 g-ok vagyunk, szerencsére még tejcsi is van elég, remélem lesz is egy jó darabig.
Pár fotó:
Meg volt az első nagy kádas fürdés apával:
Kép
Kép

Kép
Kép

Kép

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


B.lin,

tüdéri a kislányod van!
janka 2006
 
 


nyhk-ok,mostmár értem,köszi az infót!Ma megyek be és megkérdezem.

mandula-hát te mikorra vagy kiirva?Mert nincs vonalzód,igy nem láthatom...sajna a vizsgám nem sikerült,ugyhogy most pénteken megpróbálom ujra,és mostmár nagyobb nekifutással,mert ez lesz az utolsó eséjem.Remélem sikerülni fog,mert az életem függ tőlle.

borsika-nagyon vagi volt nállad :wink: ,nagyon tetszedt,igy legaláb megnyugodtam kicsit. :oops: Köszi még egyszer,h.időt szakitottál ránk.Aztán nemsokára talizunk,remélem. 8)

b.lin-én is már alig várom,h.fürdethessük meg minden,te is egy hónapja még irogattál ide,h.hamarosan szülnöd kell,azt most meg mindjárt beszél a pici jányod. :lol: Hejes kisbaba! :wink:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Tegnap este 3/4 10-kor igazi meglepetésben volt részem, 5 hét eltelte után, azon túl, hogy a Kicsi napra pontosan 4 hete mozgott tegnap, megint hánytam! De annyira, hogy a WC-ig se értem el, csak az ágy mellé előrelátóan bekészített lavórt ölelgettem. :-)))
Én azt hiszem, hogy már csak a végén fogom megmondani, hogy mikor hánytam utoljára! Az utóbbi 5 hétben már azt hittem, hogy véglegesen elmúlt. :-(

Tegnap egyébként is nagyon levert és gyenge voltam. Ti nem?

Szép napot!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Aki tud, az menjen el a Születés Hete programokra, nagyon jó előadások, filmvetítések vannak itt Kméten is.

Mai program:

Katona József Könyvtár:
14-15.00: Babaúszás (Vancsó Cecília előadása)
15.00-16.00: Dr.Koncz István és Miklós Márta --- kerekasztalbeszélgetés a kecskeméti szülészet képviselőivel, védőnőkkel a kórházak választásáról, a szülészetek munkájáról

Szent Család Plébánia (Irinyi u.62.)
14.00-15.00 : Kérdezz-Felelek -- Mi viheti a jó mozgásfejlődést kóros irányba? Lantosné Bártfai Anita gyógytornász
14.30-16.00: Otthoni és ambuláns szülések-szüléstörténetek

Huncutkák Játszóház: (Széchenyi krt.9.)
15.00-16.30: Hangoló- kismamáknak, Kapcsolatteremtés a magzattal saját zenén keresztül

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok csajok!!!!

De idegesitő volt ez a hét.Már 2 napja nem tudtam belépni ide.Annyira hiányzott,nektek nem?De örülök,h.végre megy!
Szerdán voltam NST-n és minden ok volt.Hétfön majd kell mennem ujra és Uh-ra is,azt utolsóra,nagyon remélem,h.megmondják,h.a kicsi drágám befordult a hejére és minden a legnagyobb rendben van.Egyébként kedd éjjel én is hánytam meg ment a gyomrom.Lehet ez valami virus volt,nem tudom,de elég kényelmetlenül érintett.
Na puszi nektek és vigyázzatok magatokra!!!



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci,
Apaságit sikerült elintézni?

Kép

Kép
nyhk
 
 


Készitettem gyorsan egy pár képe magamról,h.lássátok mekkora a kicsi pocak :wink: .Szerintem pont jó,nem nagy és nem kicsi.Egyszerűen remek. :lol: 8)

Pussz nektek!


Kép

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nyhk-sajnos nem sikeült,mivel Román állampolgár vagyok,igy csak a baba születése után lehet intézkedni csak,sajnos.De nem adom fel!Ugyis meglesz. :wink: A polgármesteri hivtalban van,a gyámügy osztályon a félemeleten.Dehát ez van,igy jártunk.Majd,mikor meglesz a kicsi drágánk. 8)

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timcike! Tényleg nem túl nagy, és nem is pici! Mekkorára saccolják a csöppséged?

Janka! Tejem épp csak elég, kb. 50 grammot rá kell pótolgatni, de szerintem az nem sok, mert 600 gramm körül eszik. Egyébként állandóan úgy csinál, mintha éhes lenne. :roll:

B. Lin! Nagyon édes a kislányod. Hogy nő!:lol:
Teszek fel én is pár képet Ádiról!

Kép Kép Kép

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Több, mint valószínű, szóval tuti, hogy
KISLÁNYunk lesz!!!!!!! :-))))))))) Sárának fogjuk hívni....
Nagyon kis szégyenlős volt, mindig eltakarta
az arcocskáját a kezével... De azért látszik valami....

Egyébként nagyon boldogok vagyunk, a férjem bevallotta, hogy titkon ő is kislányt szeretett volna...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Falevél!

Gratulálok!!!! :-))))))))))))))))) Nagyon örülök!

Puszi!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziaztok!!
Falevel én is gratulálok!!!!! :D
Mi ma látjuk talán Cukorborsót este. Majd teszek fel képet, ha sikerül megnéznünk. Remélem nekünk is megmutatja magát. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Timci,

Mi újság a vizsgával? A múlthéten ilyenkor már net közelében voltál. Táncsak nem elmentél szülni közben???????

Kép

Kép
nyhk
 
 


nyjk-nem nem.Itt vagyok,csak most nem reggel kellett vizsgázzak,hanem délután 2 kor.És most jöttem haza.Holnapra megtudom az eredményt,most jobban sikerült,mint a multkor,de nem merek semmit se mondani.Majd eldöl.De viszont nagyon remélem,h.meglesz végre.29 fok volt ma,ugy izzadtam,h.csuda,angyon kellemetlen volt igy utazni.Még a fejem is belefájdult.Dehát a lényeg,h.tulvagyok rajta. :wink: Köszi,h.érdeklödsz. :D


Falevél-GRATULA kis csajszihoz!!!Erőt és egészséget! :wink:

Képzeljétek,mostanába egyre gyakrabban jönnek elő fájások,és mind csak a jobb oldalamnál,lent a csipő csontnál.Nagyon kellemetlen. :?

mandula-cseperedik a kissrác.Hamarosan már beszélni is fog tudni. :wink: Majd hétfön tudom meg,csak a pici méreteit,akkor megyek az utolsó UH-ra.majd megirom,rendben?
Puszi mindenkinek,és jó babázást,meg pocakosódást! :wink:




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a kuksizásból.
Megmutatta a lényeget. KUKAAAAAAACCCCCC
Minden a legnagyobb rendben, csoki ellenére is alig mocizott. 1héttel nagyobb a méretei alapján, mindene megvan, szép kezecskéje stb. Nem negyon fotogén, nam akarta mutogatni magát.
BPD(fej keresztbe) 4cm
HC (fej kerület) 14,06cm
TAD (mellkas átmérő) 4,07cm
AC (has kerület) 12,03cm
FL (combcsont) 2,40cm

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn-GRATULA!!!!!!! Tehat kisfiu.Csucs!Vigyazz nagyon ra,es magadra!N agyon orulok nektek,foleg,h.egeszsegesek vagytok,ami a legfontosabb. :wink:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sikerült az utolsó vizsgám,kész végeztem az egyetemmel. :wink: 8) Már csak az államvizsga maradt hátra.De addig is mostmár csak pihenek és élevezem az utolsó heteimet a pici pocaklakómmal! :wink:

Pussz mindenkinek,és köszönöm a szurkolást!!!! 8)



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

manofalvi, pálfinoémi és mindazok, akik most a 24.hét körül járnak:

A szülésfelkészítőről annyit tudtam meg, hogy a 30.terhességi hét után lehet menni.

Az időpontok: jún.4, júl.2., júl.30, aug.27

Szerintem ezek a kezdési időpontok és összesen 3 alkalommal kell menni. Nekem a július 2 a legszimpatikusabb, így júl.2., 9, 16.-án kellene menni. Ti mit szóltok hozzá?

Más. Ettől a héttől megyek tornázni a metamorfba, heti 2x van terhestorna: kedden és csütörtökön 14.00-tól. Már rámfér egy kis mozgás... a torna egyébként vizi torna, 90cm-es medencében van.
Ha van kedvetek gyertek ti is! http://www.metamorf.hu

Kép

Kép
falevel2
 
 


ennn: ha tudsz, rakj fel képeket a babóról... kíváncsi vagyok ám!

A mi kis Sáránk is idősebb 1 héttel a méretei alapján, úgyhogy lehet, hogy augusztusi baba lesz... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


timcike: gratulálok a vizsgádhoz, akkor most már "csak" a babára kell koncentrálnod... Nekem még csak most kezdődik a vizsgaidőszak :? : 5 vizsga és 2 szigorlatom lesz, remélem minden meglesz és akkor én is nyugodtan készülhetek a babázásra...

Kép

Kép
falevel2
 
 


falevel-nagyon szoritok neked!Köszi a gratulát,már ideje is,h.végre felszusszanjak :lol: .Neked is sikerülni fog mind az 5,meglátod,csak pozitivan kell a dolog mellé állni.Meg amugy is ketten vagytok,ha neked nem jut eszedbe,akkor majd Sára megsugja,ne aggodj! :wink:Én is mennék szivesen terhestornára,de lehet nekem már késő...mnnyi lenne a beugró,mégis? :roll:

Többiek,nagyon el vagytok veszve.



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


falevél-ja meg a 2 szigorlat is! :wink:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!!
megpróbálok feltenni képet, a 2dsen látszik a kukaca :lol:
[img][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/070513/kukac1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]

Timcike, gratula h befelyezted a sulit. Nekem is csak most fog kezdődni a vizsgaidőszak, no meg kb 1 hetem van a szakdoga leadására ( de még sehol sem tartok :( ) aztán meg június elején államvizsga. Ilyenkor gondolok bele, h normális voltam, amikor az első diploma után ezt elkezdtem? :roll: Na de mostmár nem kellene hagynom. Bár erősen gondolkodom a halasztáson, a szakdoga miatt. A vizsgákat megcsinálnám.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn-neked is sok sikert kivánok akkor!Nem rossz az ha az ember be van biztositva!Jó az,ha van 2 diploma,én is azon gondolkodom,de a páromnak nem igen teszik az ötlet,szerinte már ideje lenne elkezdeni dolgozni,hisz egy fizuból nehezen jön ki az ember.Igaza van.Igyhát meggondoltam magam,maradok 1 dilpomával.

Az NST eredményem jó.Az Uh-s meg:

Fejvégű fekvés,ami a legfontosabb...BPD: 93mm
AC: 339 mm
FL: 72 mm
HC: 352 mm
OFD: 12o mm
Súlya: 33o9 g
Hum: 61 mm

Minden a hején van és egészséges.Ami a fontos.
Kiváncsi lennék,h.mekkora Cm-ben,de sajna nem tudták megmondani.

Borsika-Örök hálám,amit ma értem tettél!!!!! :wink:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Manófalvi és Falevél!

Ma voltam a védőnőnél, én is azt gondolom, hogy a július 2-a lenne a legjobb, mert betöltött 30. hét kell hozzá, de nem is szeretném az utolsó hónapra hagyni. Gondolom Ti sem! :-))) Akkor 14 órakor kezdődik majd a szülésfelkészítő.
Még annyit kérdeznék, hogy Ti fent vagytok az iwiwen? Priviben elárulnátok a neveteket, hogy meg tudjalak keresni Benneteket? Könnyebben megismernénk egymást a szülésfelkészítőn is. :-)

Ennn!

Gratula a Kicsi Fiúhoz!

Timcike!

Gratula a vizsgához! Most már csak lazíts!



Ma volt egy érdekes sztorim! Nénike a buszmegállóban. Csak ketten vagyunk. Én ülök, bár, már ülve is látszik rajtam, hogy mi a helyzet! :-) Mégiscsak a 6. hónapban vagyok már, vagy mi a fene. :-) Erre odajön hozzám, hogy majd, ha jön a busz, akkor a nála lévő kb. 85(!) csomagját feladnám-e neki a buszra. Mondtam, ne haragudjon, de nem. Kismama vagyok, nem emelgethetek. Mondom, otthon sem emelgetek, másnak különösen nem fogok! Ja, jó, mondja, mindenki maga tudja, hogy mi a betegsége. (GRRR!!!) Mondom, ez nem betegség, de akkor sem fogok emelgetni!
Tisztára kiakadtam. Hál'istennek jött más, aki végül tudott neki segíteni.

A legjobb barátnőm például úgy járt (szintén nénikével), amikor 9 hónapos terhes volt a 4 kilós gyerekével, hogy a nénike beállt elé a sorba, merthogy neki csak 2 zsemléje van. Mire a barátnőm, hogy neki meg csak a négykilós gyereke ficánkol a hólyagján, és azonnal bepisil! Dehogy ha már itt van, nem lehetne mégis? Mire a barátnőm: NEM!

Egyáltalán nem vagyok idős-ellenes (az Alzheimer kóros nagyapámat haláláig ápoltam), mielőtt bárki is ezt a tanulságot vonná le, és nem is általánosítok, de az ilyen nénikék ki tudnak akasztani! :-) Nagyon remélem, hogy én nem leszek ilyen majd! :-)

Nektek volt már valami hasonló sztoritok?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


noémi-köszike!!! mostmár valóban csak lazitok. :wink:

Nem hiszem el,h.ennyire el vagytok tünve csajok...mizus? :roll:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nóémi-volt ám nekem is kellemetlenségem,miattuk.Sajnos sok "parszt-illemtelen" vénaszony mozog köztünk.Akik azt hiszik övék a világ,mert megvénültek...én sem vagyok öregellenes,de amióta kismama vagyok nagyon kiboritottak egy páran,sajnos. :?


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timcike, gartula a vizsgához! :)
Hogy-hogy csak a szülés után lehet elintézni a papírokat a hivatalban????

Ennn gratula a fiúcskához! Falevél, Neked a kiscsajhoz! :D :D
Én is szeretnék menni a Metamorfba, már kinéztem kb 2 hete, de fürdőruhát kellene vennem, mert a régiek közül egyik sem jön rám. Szorítja nagyon a pocakom. Így most valami olcsóbbat keresek, amit nem sajnálok, ha ki is nyúlik. :shock: Falevél, Te vettél, vagy a régiek közül meg tudod oldani???
Noémi, és Falevél, a júliusi időpont nekem is tetszik! Szerintem maradjunk ebben! :D Augusztusra én sem szerettem volna hagyni, főleg, mert nálunk is lehet hogy még augusztusban megszületik a Mini! :D
A hétvégén kaptunk 2 zsák babaruhát! Annyira örülök neki, mert eddig semmit nem vettünk, még egy zoknit sem. pedig nagy volt a csábítás! :lol: Hány fokon és milyen mosóporral lehet ezeket a ruhácskákat mosni, tudja valaki?
Noémi, írtam privit, ha gondolod, keress meg az iwiw-en! Falevél, Te fenn vagy???

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Hát, igen, látom mást is izgat a fürdőruha kérdés. :-) Én tavaly vettem egyet, de szerintem az már nem jön rám. :-( Igazándiból drágának tartom a fürdőruhákat, főleg, hogy valószínűleg csak egy szezont kéne benne kihúzni. Nem hiszem, hogy beleférne a költségvetésbe. Nem is tudom mit kéne csinálni, mert a melegből kapott eddigi ízelítő alapján meg lehet, hogy mégis kéne...

Manófalvi, Falevél!
Örülök, hogy megtaláltuk egymást az iwiwen! :-)

Manófalvi!

Hát, én már nem is nagyon álltam ellen! :-))) Van egy fehér pici rugdalózó, meg egy kék kocsikabát, kis sapka, kaptunk már vadonatúj bodyt, meg rengeteg használt ruhácskát. Ez utóbbit még fogunk is kapni.
És hát... már van babakocsink is!!!!! :-))))))))))))))))) Majd próbálok róla feltenni képet!

Szép napot!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Fürdőruha: a tornára nyugodtan lehet bikiniben is jönni, én abban leszek, mert a fürdőruhám szorítja a pocakomat, a bikiniben meg szabadon nőhet... :D Egyébként tényleg marha drága minden, főleg a kismamaboltokban. Én nem is vásároltam még semmit kismamaboltban, eddig még találtam magamnak ruhát máshol is. Vannak nagyon szuper angol turik is, pl. a Dobó krt-on nemrég nyílt egy (Az Univer és a K&H között) , igaz hogy egyenként vannak beárazva a ruhák, de nagyon szépek és jó az anyaguk is.

Babaruhákat már mi is kaptunk valamennyit, nagyobb dolgokat még nem vettünk, mert június végéig van egy albérlőnk és ha kiköltözik, akkor az a kis szoba lesz Sára babáé... :D Tapétázunk, festünk, ablakot szigetelünk, takarítunk és csak utána jöhet az ágy és a szekrény. Addig meg úgysem tudnánk hova tenni...

Manófalvi, megírom pü-ben a nevemet és megkereshetsz az iwiwen. :D
Jó lenne, ha ti is jönnétek tornázni... én már ma megyek meg csütörtökön is. :)

Kép

Kép
falevel2
 
 


Babaruhák mosása: elvileg kell lennie benne címkének, ha nincs akkor 40 vagy 60 fokon, ha tiszta pamut akkor nyugodtan moshatod 60 fokon is.

Öblítőnek a Coccolinot ajánlják, de majd kitapasztalod, hogy melyik jó a baba bőrének.

Kép

Kép
falevel2
 
 


manó-sajnos azért nem lehet,mert én még nem vagyok magyar állapolgár.És ezért csak a születése után lehet az apaságit megcsinálni.Szerintem is baromság,de ez van... :roll: :?

falevél-én a silan sensitivet használom,és nagyon jó.a nővérem is azt használja.De kinek mi válik be.Nállunk pl.a Cocolinot nem mossa ki rendesen a gép a tartoból,nem nagyon tetszik neki...Van ez igy...


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Köszi az öblítős tippet. :D Eddig Silant használtam, mert a férjem bőre nagyon érzékeny, de azt nem cserélem akkor le! :) Sajnos annyiszor moshatták a ruhákat, hogy sok címkén még a méret sem látszik... Akkor kímélőn 40 fokon mosok mindent, abból nagy baj nem lehet... :D

Az Arany J u-ban Karát talán (vagy mi a neve?) találtam olcsóbb fürdőruhát, de ami bugyiban jó, az mellben nem... :cry: Elmentem a turiba is, mert azt is sokan ajánlották, de azokat válogatni kellene, és még alsót találnék, de a felső egyik sem volt jó... :shock: Amúgy már csak erre várok, és akkor találkozunk a metamorfban is, Falevél! :D

Várjuk a képet Noémi! Mi még nem néztünk szét babakocsi ügyben, várom vissza az adómat, és annak nagy részét a babóra költjük majd! a sil-Coop-nál van valami bolt, azt ajánlotta egy ismerős kismama, de még nem voltam. Vagy ha ott nem, akkor szerintem irány Bp!

Timcike, nem is írtam, hogy milyen szép nagy kerek pocakod van! :D :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Látom a fürdőruci a téma. Én erről letettem. Normál esetben sem találtam magamra ( és a cicimre) jót. Viszont a triumphnak szokott olyan lenni, minden kollekcióban, h variálható alsó és felső része van. Azaz külön-külön megvehető. Ill. a Quellében láttam talán hasonlót. Vagy a baba-mama, vagy a testreszabott (duci) divat részben. Érdemes lehet megnézni ezeket is. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: