Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Benianyu, köszi a dicséretet, a te fiaid is gyönyörűek!

Szilvi!
Mi valóban a Balogh doktornőhöz járunk, én egyenlőre meg vagyok vele elégedve (előtte a Gaulandhoz jártunk, de én nem szerettem). Kedves ő is és az asszisztensnő is, nem egyből antibiotikumot ír fel, mindíg jól elbeszélgetünk, javasol alternatív lehetőségeket is (gyógynövényes gyógyszereket stb..). Telefonon is lehet zargatni, szóval szerintem jó választás lehet. Egyébként valamelyik kórházban neonatológusként is dolgozik, újszülötteket ellenőriz, vizsgál.

Itt a Tóvárosban is ígértek játszóteret, de a helyén három emeletes monstrum társasház épül, amilyen nincs az egész lakóparkban, nem tudom, hogy adhattak erre engedélyt, de hát gondolom pénz beszél.....

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!

Micsoda jó hír! :) Lesz játszótér! :) Hurrá! :) Kérdés, hogy mikor! Jó lenne, ha már tavasszal elkezdenék! :) :) Remélem, nem csak ígéret lesz!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
bogen
 
 

 
 

Sziasztok!

Adaka, mi is Balogh doktornőhöz járunk, elégedettek vagyunk vele.Bár az előző dokinkután meg kellett szoknom.
Nektek ki a dokitok Bp-n? Majorosinál vagytok ti is?

Ide is hozhatnának egy játszóteret. :wink:
Eszter, mi majdnem a Tóvárosban vettünk lakást pont azzal az épülő 3-4 emeletes monstrummal szemben. Még jó, hogy nem vettük meg.
Na hogy az ott lakók hova fognak parkolni?! MErt garázst nem láttam épülni.:shock:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 



Sziasztok,
én is szeretnék csatlakozni a fórumhoz :oops: , benianyu említette, hogy van itt egy jó kis csapat :D
Rólunk: Két kisfiúnk van.... Első "baba": Bence, (2005.05.03.)Igazi örökmozgó, nagy motoros :lol: , imád társaságba lenni, hiányoznak neki a kis barátai:-(
"nemrég" született meg a kisöcsi- Péter Mór (2007.10.16.), ugyhogy van mit csinálni, nem unatkozom;-))))
2007 végén költöztünk Dkeszire, új környezet, ismeretlen környék, de nem írok újat...szoktunk mi is sétálni, egyenlőre egyedül;-(
remélem sikerül beilleszkednem :) :) :)
annamari

hogy milyen vagyok? kritikus, humoros, jó memóriájú:-). ha front közeleg: fejfájós:-(
szeretem a társaságot és hasonló gondolkozású, vidám embereket.
szeretnék barátságot kötni, ismerkedni, beszélgetni veletek, remélem bevesztek a csapatba;-)
a.
_annamari_
 
 


Annamari!
Üdv köztünk. Melyik utcában laktok?
Nem akarsz vonalzót csinálni a fiúkról?

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok,

Most már egyre többször látom előbukkani ezt a Balogh doktornőt. Sajnos nincs időm visszakeresni a választ a kérdéseimre, ezért megkérlek, hogy valaki röviden és tömören írja meg, hogy ne untassuk azokat, akiket nem érdekel.

Magánorvos, vagy "sima", nem fizetős? Kezdem unni, hogy vonatozunk be Pestre a beteg gyerekekkel, főleg, ha lázasak...

Köszi, Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Szia Annamari, Üdv köztünk! Örülök, hogy gyarapszunk. Több anya többet tud.
Hol szültél? Hol laktok? Hogy viszonyul Bence a kistesóhoz?
Üdv Emese

Kép
Kép
mese80
 
 


csáó csajok,
köszi a szívélyes fogadtatatást :) :) :)
majd készítek vonalzót, ha lesz időm :oops:
a mansfeld péter utcában lakunk, földszinten, még rendezkedünk ezerrel, se kanapé, se étkező-még nem szállították, függöny varrónőnél :evil: , remélem minél hamarabb kész leszünk.
bencus imádja a kistesóját, semmilyen rosz megnyilvánulása nem volt, kivéve amikor hisztizik és peti alszik :twisted:
mese 1 szülés kútvölgyibe történt, a 2. szt imre, utóbbi pozitív élmény :)
gyermekorvos:mi gaulandhoz tartozom, úgy gondoltam, hogy egynlőre jó, aztán majd váltok, mert ha nagyon antibiotikum párti, akkor nekem nem kö....mi szentendrén homeos magándokihoz jártunk agyerkekkel, sőt ha bőrgyógyászati, szemészeti probláéma volt, akkor is.
ti merre laktok?szokott lenni fórum összejövetel?közös séta?

hogy milyen vagyok? kritikus, humoros, jó memóriájú:-). ha front közeleg: fejfájós:-(
szeretem a társaságot és hasonló gondolkozású, vidám embereket.
szeretnék barátságot kötni, ismerkedni, beszélgetni veletek, remélem bevesztek a csapatba;-)
a.
_annamari_
 
 


Szia Annamari!
Én is a Kútvölgyiben szültem. Igaz, 4 szülésznő munkaideje alatt, és a választott orvosom csak az utolsó 2 órában volt ott, de nekem pozitív élmény volt..., talán mert benn volt a férjem is. :D

Juli

Kép
b.j.
 
 


Annamari!
Mi a Závodszky Gézában lakunk.
Szoktunk Emesével, és Julival összejárni, mert ők laknak közel hozzánk (nem mintha itt olyan nagy távolságok lennének... :wink: ). Legközelebbi közös sétánkról majd szólunk, és ha lesz kedvetek, csatlakozhattok. :D

Kép
Kép
giga1
 
 


Annamari,
Üdv itt is! :) :)
Ha biztosra tudom, hogy melyik nap sétálunk itt a környéken, megírom és motorozhat együtt a két csibész. :wink:
Végre újra van autóm, megjavult Apáé, a héten messzebbre merészkedtünk, ügyeket intéztünk.
Én mind a két fiút a Szt. Imrében szültem, nagyon pozitív élményeim vannak.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Szia!

Annamari: Mi Pomázról költöztünk Dk-re. Ti hol laktatok? Szentendrén?

Csajok: Jó lenne ha tudna valaki segíteni. Hanna nagyon jó étkű kislány volt, mindent megevett. Most meg már lassan semmit. Amit egyik nap megeszik következő alkalommal nem . Nem értem ezt az egészet. Hálisten a sullyal nincs gond, van miből leadni. Valaki nem járt ilyen cipőben?

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!
Üdv, Annamari! Mi már lassan fél éve, hogy itt lakunk, mégsincs még normálisan megcsinálva a lakás... :cry:

Uxi! Igen, a Majorosinál vagyunk, de rájöttem, hogy nagyon nem praktikus ez igy, mert ha valami van, vonatozni kell, vagy autózni. Bár ez a dokinéni is messze van innen, tehát lehet, hogy mégis megnézem a körzetest.
Mano! A lényeg, hogy több olyan véleményt olvashattunk, amely szerint nem túl népszerűek az itteni körzeti gyerekorvosok. Bár csak az egyikükről hallottam negativ véleményeket, a másikról semmit. Eszter keresett valaki mást, és Balogh doktornőt találta, aki valahol a Barátság út környékén (asszem) rendel. Vagyis a város másik végén. Hát ennyi röviden.

Vagyunk egy páran Szt. Imrések, nagyon sajnálom, hogy nem megyek oda másodszorra. Ez a Vác, ez egy vicc...

adaka
 
 


Emese!
Az én kislányom nagyon sokáig kimondottan rossz evő volt, ugyhogy van némi tapasztalatom. A gyerkőcöknek vannak ilyen korszakaik, szerintem az a legjobb, ha nem csinálsz nagy cirkuszt az evés körül. Van, hogy sokáig csak egyfajta ételt ennének, aztán váltás és utána megint mást. Egészséges dolgokkal kináld, és abból egye meg azt, ami jólesik. Ha meg nem kell, ne trükközz, majd megeszi, ha éhes lesz. Nálunk bevált, Eszter már egészen jól eszik, bár még mindig pehelysúly.
Ja, és az is lehet, hogy jönnek az őrlőfogai. Úgy látom, abban a korban van.

adaka
 
 


Adaka, én mai napig sajnálom Majorosit. Megkérdeztem anno ,de azt mondta, nem javasolja, hogy nála maradjunk, mert messze van.
Nekem pl. ő segített, mikor Emivel mellgyulladásom volt.Szerintem ha nem pasi lenne, még meg is fejni is megtanított volna. Írt fel még mellbimbókenőcsöt is (Emi nevére:wink:)

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Emese!
Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, hogy majd kinövi ezt az időszakot is. Ne aggódj! Nem fog elfogyni a leányzó! :wink:
Tudom, hogy ezt nagyon rossz látni, hogy nem eszik, de nem lesz semmi baj!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Köszi a tanácsokat! Annyira már nem idegeskedek rajta.
Emese

Kép
Kép
mese80
 
 


Adaka!
Hogy vagytok?

Kép
Kép
giga1
 
 


sziasztok,

mese, pomázon a párom született, a nagypapa ott lakik, van barátnőm is pomázon :lol: . az evés...bencussal is volt ilyen korszak, nem is egy....elelinte idegesített, hogy nem eszik, sőt alig eszik, de hagytam, ha nem kellett nem. ha ebédet nem ette meg, azaz két kanállal evett, vagy annyit sem, hagytam, akkor kapott uzsira, és vacsizott rendesen. Múlt hónapban is volt, hogy alig evett, s akkor készítek neki kedvencet, amit tuti megeszik. lehet hogy foga miatt lett étvágytalan vagy csak nem kívánja a hamit.
benianyu: gondoltam, hogy elvagytok, mert a héten egyszer sem láttunk ttiteket. mi jövhéten el akarunk sétálni a fenyőjátszira, persze ha nem fog nagyon fújni a szél.
most szerelik az étkezőnket, VÉGRE :D
kútvölgyel, mint kórházzal nem volt problémám, viszont a dokimmal és a szülés/vajúdás levezénylésével igen :(
homeopata gyermekorvost ismeretek dkeszin?

hogy milyen vagyok? kritikus, humoros, jó memóriájú:-). ha front közeleg: fejfájós:-(
szeretem a társaságot és hasonló gondolkozású, vidám embereket.
szeretnék barátságot kötni, ismerkedni, beszélgetni veletek, remélem bevesztek a csapatba;-)
a.
_annamari_
 
 


Sziasztok :)

giga: nem semmi, Te már ennyire a végén vagy? Hűűű, tök jó :)

Annamari: szia, Téged már ismerlek az nlcről ;)

adaka: a Szent Imrében megszűnt a szülészet? :shock: Vagy csak a távolság miatt nem oda mész?
Vendég
 


Sziasztok!

Ági: Hogy vagytok? Egyben? Jósalófájások vannak már?
Emese

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok Lányok!

Szülés után nőtt a lábam, így sajnos van egy pár cipőm ami feleslegessé vált, ezért kiárusítást végzek 38-as, 39-es cipőkből. Pár ezer forintért adom őket.

Ha valakit érdekel, hívjon Bea 70/366-9936.
bobo-bebe
 
 


Sziasztok!

A nagylányom májusban lesz 3 éves, így nagy ovi keresésben vagyok. Ismer valaki a körnéyken - Dunakeszi, Fót, Káposztásmegyer - kétnyelvű ovódát? Nagyon szeretném, hogy angolul tanuljon a lányom.

Köszönöm a segítséget,
Bea
bobo-bebe
 
 


Hali!
Hát mi még 2in1. :wink:
Vannak jóslófájások, de csak 1-2 darabka.
Voltam pénteken a kh-ban. A becsült súlya az én "kicsi" fiamnak 3200 gramm. Mondjuk ezt még nem lehet készpénznek venni, ugyebár! Lilit is a végén 3500-ra saccolták és 3200-al született.
De az tény, hogy már nagyon szeretnék külön-külön lenni.
Egyébként látogatási tilalom van a kistarcsai kh-ban is. Szóval ha most kerülnénk be, még csak bejönni sem tudna senki. Mondjuk inkább ne is jöjjenek, nehogy behozzanak valamit. Így is péntek óta valami vírus van Liliben, mert tegnap egész nap nem evett semmit, aztán valami fergetegesen hígat kakilt, és nagggyon csúnya lett a feneke, pedig nem ázott benne. :( Tutira a kh-ban szedett össze valamit... :(

Kép
Kép
giga1
 
 


ELADÓ BÉBI RUCIK 56, 62 ÉS 68 MÉRETBEN!
8 db rugdalózó 800,-/db, 9 db rövid ujjú body és póló 500,-/db, 3 db napozó 500,-/db, 10 db hosszú ujjú body 600.-/db, 6 db atléta 200,-/db, 4 db hosszú ujjú póló és pulóver 600,-/db, 1 db nadrág 800,-. 2 db játszószőnyeg 8.000,- ft. Valamint egy gurulós lábakkal felszerelt függőágy 13.000,-, 1 db AVENT típusú dupla hőtárolós termosz 2.300,-, 2 db pamut bébi sapka 150,-/db, 1 db téli bébi sapka 400,-, 1 db polysztirol gyönggyel töltött szoptatós párna (80x32 cm) huzata levehető 1.800,-. Minden vásárlónak AJÁNDÉKOT adok!!!

Kérésre fotót küldök! Az egész csomag megvétele esetén, jelentős ÁRENGEDMÉNYT adok!!!

Érd.: Takács Beáta 70/366-9936. takacsbeata@vipmail.hu
bobo-bebe
 
 


ELADÓ BÉBI RUCIK 56, 62 ÉS 68 MÉRETBEN!
8 db rugdalózó 800,-/db, 9 db rövid ujjú body és póló 500,-/db, 3 db napozó 500,-/db, 10 db hosszú ujjú body 600.-/db, 6 db atléta 200,-/db, 4 db hosszú ujjú póló és pulóver 600,-/db, 1 db nadrág 800,-. 2 db játszószőnyeg 8.000,- ft. Valamint egy gurulós lábakkal felszerelt függőágy 13.000,-, 1 db AVENT típusú dupla hőtárolós termosz 2.300,-, 2 db pamut bébi sapka 150,-/db, 1 db téli bébi sapka 400,-, 1 db polysztirol gyönggyel töltött szoptatós párna (80x32 cm) huzata levehető 1.800,-. Minden vásárlónak AJÁNDÉKOT adok!!!

Kérésre fotót küldök! Az egész csomag megvétele esetén, jelentős ÁRENGEDMÉNYT adok!!!

Érd.: Takács Beáta 70/366-9936. takacsbeata@vipmail.hu
bobo-bebe
 
 


ELADÓ BÉBI RUCIK 56, 62 ÉS 68 MÉRETBEN!
8 db rugdalózó 800,-/db, 9 db rövid ujjú body és póló 500,-/db, 3 db napozó 500,-/db, 10 db hosszú ujjú body 600.-/db, 6 db atléta 200,-/db, 4 db hosszú ujjú póló és pulóver 600,-/db, 1 db nadrág 800,-. 2 db játszószőnyeg 8.000,- ft. Valamint egy gurulós lábakkal felszerelt függőágy 13.000,-, 1 db AVENT típusú dupla hőtárolós termosz 2.300,-, 2 db pamut bébi sapka 150,-/db, 1 db téli bébi sapka 400,-, 1 db polysztirol gyönggyel töltött szoptatós párna (80x32 cm) huzata levehető 1.800,-. Minden vásárlónak AJÁNDÉKOT adok!!!

Kérésre fotót küldök! Az egész csomag megvétele esetén, jelentős ÁRENGEDMÉNYT adok!!!

Érd.: Takács Beáta 70/366-9936. takacsbeata@vipmail.hu
bobo-bebe
 
 


Sziasztok!

Giga!Szurkolunk! Bent nem marad, az biztos :) Jön egy kis front és már kint is lesz :)

Még mindig orvoskeresésben vagyunk? Szerintetek ellátnak akkor is, ha még nem jelentkeztünk át? Nagyon nem szeretném bevinni Pestre Andrist, így marad a helyi doki, bár fogalmam sincs kihez tartozunk. Az utcanévlistában nem találtam magunkat. Ha odaállítunk a rendelőbe (Fóti út 35) akkor nem küldenek el a francba ugye?
mano20
Dunakeszi
 
 


Szia Mano20!

Bocsi, hogy beleszólok a beszélgetésetekbe, de mi is dokit váltottunk, így van egy kis tapasztalatom. Szóval, én csak simán felhívtam a doktornőt, hogy mostantól hozzá szeretnénk menni. Így amikor volt valami panaszunk, akkor elmentünk hozzá (dr. Balogh Andrea) és simán ellátott minket. Otthagytam a lányok oltáskönyvét, így ő mindent elintézett, ami ezzel kapcsolatos. Egyébként nem muszáj, ahhoz menned, akihez tartozol.

Bea
bobo-bebe
 
 


Szia,
köszi az infot. Ő magándoki, vagy nála sem kell fizetni? Hol rendel? Rendelési időről van infod?
Köszi, akár küldheted privibe is, ha van ilyen funkció, hogy a többieket ne untassuk.
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!
Engem is érdekelne a Balogh doktornő holléte! :wink:

Képzeljétek!
Olyan f@sza éjszakánk volt, hogy csak na. Lilinek péntek óta van hasmenése. Tegnap este 7 körül Attila (férjem) rosszul lett, és 9 felé már a wc-ről sem tudott leszállni. Hol hányni, hogy fosni járt szegénykém. Nagggyon kikészült. Elkapta valahol (gyanítjuk hogy a pénteki nst alkalmával a kh-ban) a calici vírust megint. Anyósomékkal meg meg volt beszélve, hogy ha éjszaka kell mennünk szülni, akkor hívjuk őket, hogy jöjjenek át Lilihez. Hát most még nem szülni indultunk, de jó lett volna ha tudjuk őket riasztani, hogy elmenjenek az ügyeletes gyógyszertárba. Próbálgattam hívni őket a mobilokon, az otthoni vezetékes telefonon is, de semmi. Aztán választás elé állítottam Apócát, hogy akkor vagy kihívom az ügyeletet (már 38,7 volt a láza), vagy elmegyek én kocsival az éppen ügyeletes gyógyszertárba. Mondanom sem kell, hogy nagyon régen nem vezettem, főleg nem ekkora pocakkal! Aztán mivel tavalyról nagyon rossz emlékei maradtak arról amikor ugyanígy járt, és ki kellett hívni az ügyeletet, inkább azt választotta, hogy akkor menjek el én. Na, hajnali 2-3 felé be a kocsiba, el a patikába. Marha jó volt vezetni, senki fia nem volt az utakon, és tökre ügyi is voltam. Csak egyszer fulladt le a kocsi... Aztán kb 4 felé elaludtunk végre. Lili meg reggel fél 8 felé keltett. Bementem hozzá, hát látom, hogy tiszta hányás a pizsamája. Aztán délelőtt megint hányt, és a hasmenése azóta is katasztrofális. Aztán még délelőtt el kellett mennünk (babakocsival) a zöldségeshez, mert semmi gyümölcs, ződség nem volt itthon. Aztán délután meg el a dokinénihez. Ide már megint kocsival mentem, mert nem voltam hajlandó babakocsiba tenni és egy órát sétálni vele, plusz haza is. Hála az égnek megitta most a Smectát a teájával. Remélem, hogy hatni fog neki.
De amilyen hulla én most vagyok... Remélem jól fogok aludni az este, és természetesen azt remélem a legjobban, hogy a csaj meg a férjecském jól alszanak majd! Szegény Attila egész nap ágyban van. Semmi ereje nincs. Lili meg fel alá mászkál, rajta annyira nem látszik meg az egész, de hát ő gyerek, neki nem lehet mondani, hogy pihenj kicsi szívem. Ja, és hát neki láza sem volt.
Jó, mi? Azon imádkoztunk este, hogy csak ne most jöjjön ránk a szülhetnék... :shock: :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia!

Ági: Nagyon sajnálak beneteket. Mért nem szoltál!!! Ha legközelebb van ilyen szolj nyugottan, megpróbálunk segíteni!!!
Jobbulást!!!!

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!

Küldöm az infokat a doktornőről! Dr. Balogh Andrea - gyermekgyógyász, neonatológus (lövésem sincs mit jelent ez :wink: ) Barátság út 29. Tel. szám: 20/49-49698. Rendelési idő: hétfő 12-15, kedd 15-18, szerda 8-11, csütörtök 13-15, péntek 8-10. Tanácsadás: csütörtök 9-11. Ja, és nem magándoki, nem kell fizetni nála.

Lányok! Segítsetek! Ha van olyan ismerősötök, akinek 38-as, 39-es lába van és szüksége van cipőre pár ezer forintért, akkor szóljatok! Sajna nőtt a lábam :cry: a szülések után, így szeretném eladni a feleslegessé vált cipőimet.

Giga1! Minden cuccod megvan már a bébinek? Mert bébi cuccaim is vannak pár száz forintért. Mikorra vagy kiírva? Addig is vigyázz magadra!

Köszi,
Bea
bobo-bebe
 
 


Bea!
köszi!
Próbálkozz a vaterán!
Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


Ugye Balogh doktornő nem antibiotikum párti?
mano20
Dunakeszi
 
 


Adél!

Köszi, az ötletet, felrakom majd az internetre, csak gondoltam egyszerübb itt a környéken eladni, ha érdekel valakit olcsó cipő, mint "bajlódni" az esetleges postázással.

A doktornő egyáltalán nem antibiotikum párti. Sőt mindent meg tudsz vele beszélni. Én is olyan dokit kerestem, aki elsősorban alternatív gyógyítással próbálkozik. Ráadásul a mi házi dokink is homeopátiával gyógyít, így tőle is sokat tudok kérdezni a lányoknak.

Bea
bobo-bebe
 
 


Adél!

Köszi, az ötletet, felrakom majd az internetre, csak gondoltam egyszerübb itt a környéken eladni, ha érdekel valakit olcsó cipő, mint "bajlódni" az esetleges postázással.

A doktornő egyáltalán nem antibiotikum párti. Sőt mindent meg tudsz vele beszélni. Én is olyan dokit kerestem, aki elsősorban alternatív gyógyítással próbálkozik. Ráadásul a mi házi dokink is homeopátiával gyógyít, így tőle is sokat tudok kérdezni a lányoknak.

Bea
bobo-bebe
 
 


Emese!
Köszi, de asszem neked is megvan a magad baja, nem akarlak még külön zaklatni én is... :wink: Te inkább vigyázz magatokra most! Nekem már úgyis csak napok vannak hátra a szülésig, utána már valamivel könnyebb lesz (legalábbis fizikailag). :D

Bea!
Köszönöm, de ruhákkal most már el vagyok látva. Vagy van más babás holmid is?
Köszi a dokinős infókat. Utánanézek, hogy hol is van ez a barátság út.

Kép
Kép
giga1
 
 


Most jöttünk Balogh doktornőtől. Nagyon szimpi volt.
Giga! fő út, majd a benzinkútnál balra a lakótelepre és ott egy darabig menni kell, majd meglátsz egy lapos épületet, azt hiszem utazási iroda vagy mi van kiírva rá! Abban az épületben van a rendelés.
mano20
Dunakeszi
 
 


Szia Giga1!

Küldök egy listát, hogy milyen baba cuccok vannak és mennyiért.

6 db rugdalózó 800,-/db, 7 db rövid ujjú body és póló 500,-/db, 2 db napozó 500,-/db, 6 db hosszú ujjú body 600.-/db, 5 db atléta 200,-/db, 2 db hosszú ujjú póló és pulóver 600,-/db, 2 db pamut bébi sapka 150,-/db, 1 db téli bébi sapka 400,-.
2 db játszószőnyeg 8.000,- ft. Valamint egy gurulós lábakkal felszerelt függőágy 13.000,-,
1 db AVENT típusú dupla hőtárolós termosz 2.300,-, 1 db polysztirol gyönggyel töltött szoptatós párna (80x32 cm) huzata levehető 1.800,-. Minden vásárlónak AJÁNDÉKOT adok!!!


Adél!

Örülök, hogy szimpi a doktornő! :D

Üdv,
Bea
bobo-bebe
 
 


Bea!
Tudnál nekem küldeni egy képet az Aventos termoszról e-mailben?
Köszi!

Mano!
Köszi az infót. Megnéztem útvonaltervezőben is. Ez nekünk csak akkor lenne jó, ha nekem is lenne kocsim, mert ha apa nincs itthon nagyon messze van gyalog... :roll:

Kép
Kép
giga1
 
 


Ha már piacteret nyitottunk, ismét leírom, h van egy akár darabokban, akár egyben avent-isis IQ elektromos mellszívó készletem, de külön-külön is eladom, mert nekem van kézi és azt sem használom. Van egy bontatlan csomag avent tejzáró kupak, asszem 6dbos. Esetleg ha érdekel vkit, vagy tudtok vkit, akinek kellhet, szóljatok!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


A neonatológus, annyit tesz, h újszülött szakorvos, azaz nem csak sima gyerekdoki.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Giga!

Ezzel mi is így vagyunk...egy autó, két gyerek...De még mindig közelebb van, mint Bp.. Majd csak találok valami buszjáratot, vagy megkérdezem esetleg, hogy kijön e házhoz.
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Nekünk is Balogh doktornő a dokink. Mint a babaneten elég sokaknak,szerintem egymásnak ajánlják az anyukák :wink: .Én is csak ajánlani tudom, tényleg jó doki.

Viszont a felnőtt háziorvosunkat is így találtuk, (Babcsányi Judit), tegnap voltam először nála, nekem nem annyira jött be. :cry:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Akkor előbb Benneteket kérdezlek. Balogh Drnő házhoz is kimegy szükség esetén? Feltételek?
mano20
Dunakeszi
 
 


Én azt tudom, h hétvégén nem megy ki, de h a többi időben mi van azt nem. Én is akartam hozzá menni, de többektől hallottam, h nem lehet bármikor elérni, ill kihívni :? Így maradtunk a Gaulandnál.
Hallottátok, h a cora mögött IKEA épül??? :D :D meg a fatelep mögött Tesco, de az még csak az engedélyeztetésnél tart. Kb 2 éven belül kész lesznek :lol:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Köszi. Ma megkérdeztem, csak az árát nem... :) Gondoltam nem tartozik az asszisztens nőre. Azt nem is tudtam, hogy nem dkeszi lakos.

IKEA?? Akkor ahhoz készítik az utat a Fóti út mellett? (alagi majorból menet Bp.felé).
Hol van a fatelep??? Tescot máshová hallottam.
mano20
Dunakeszi
 
 


Nem semmi, micsoda nagy tervek vannak itt kialakulóban... :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: