Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Betti, Momo,
Jó újra "látni" benneteket.

Betti,
Először is ne beszéld bele a gyerekbe a hasfájást (erről egyébként a családomat is igyexem meggyőzni, kicsivel több sikerrel, mint Orsinál) !!!!!!! Természetes, hogy puki és kaksi előtt erőlködik, belepirul a nyomásba - ettől még nem hasfájós, sőt még méltatlankodhat is, a vége legyen sikeres, az a lényeg.
Ha hasfájósnak gondolod Kevint két ötletem van. Az egyik, hogy néhány napig szigorúan tartsd be a 3 (esetleg 4) órát. Ugyanis vhol olvastam, hogy maga az anyatej is okozhat hasfájást. Az anyatejnek kb 3 óra kell a megemésztődéshez. Ha ennél gyakrabban szopik, lehetséges, hogy az előző mennyiségre "rászopizott" tej okozza a bajt. A másik, hogy végy édeskömény MAGOT abból fözz teát. Én úgy csinálom, hogy egy pohárba teszek ásványvizet, azt "sok időre" berakom a mikróba. Egy másik pohárba teszek egy kávéfőzőkhöz használatos papírfiltert, abba egy teáskanyálnyi édeskömény magot, és a mikrózott vizet ráöntöm, egy perc után kiveszem filterestől a magot és a visszamaradt teát édesítem, hűtöm, úgy adom. Legalábbis Orsival így csináltam. Most a fiúknál eccer vetemedtem rá, de két korty után elállt a csuklás, szal a többi mosogatólé lett Kép

Momo,
Rosszevő gyermekeid miatt részvétem. Nekem most a rosszalvó ikreimmel kell küzdenem, ez is éppen lefáraszt. Tegnap éjjel pl mindössze 20 percet aludtam 3 részletben. És most nem túloztam. Egyszerűen mire az egyiket megnyugtatom és leteszem a másik kezd nyűglődni Kép Én is abban bízom, hogy csak front, mert ha ez huzamosabb ideig így marad, a Lipótmezőn fogok kikötni.
Majd küldök képet (ha sikerül letölteni az új gépről), hogy nyugisabb időkben hogyan tudok pihenni két gyerkőccel, miközben próbálom szemmel tartani Orsit.

Mica,
Lécci szülj már meg !!! És akkor vége ennek az állandó találgatásnak, meg izgulásnak Kép
Tudom, nem rajtad múlik Kép Nagyon izgulok érted, remélem a profilod jó lesz és némi diétával karban tartható. Nekem a 4 hét terhespatológia alatt volt néhány ilyen profilos szobatársam. Háááát, nem irigyeltem őket az állandó szurkálás miatt Kép

Na, megint ordiba van, és ez még sok idő is volt egyhuzamban Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Betti,
most, hogy Heppi mondta, tényleg segít a hasfájáson, ha nem adsz neki nyakra főre cicit, vagy ha a 3 órán belül vagy, ugyanabból engeded csak szopizni, mivel a vizesebb, cukrosabb első tejcsi a ludas, és ugye a nemrég használt ciciben abból kevesebb vanKép

Heppi,
Én már meg se merek szólalni, mert Mesi éjjel 10-12 órákat szunyálKép...az elmúlt napokban is. És front ide avagy oda, nekem mintalyányom van a legkisebb személyében már egy hete: eszik, alszik, amikor meg éber, beszélget a tesókkal és a játékaivalKép Na a többiekről nem mondható el ennyi jó...megyek is, mert nem marad hajuk az újabb vitábanKép

Mica,
szorítok a gyors szabaduláshoz...esetleg már több darabbanKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Momo!
Úgy látszik a nem evés lány tulajdonság, mert Mendi sem viszi túlzásba a kaját. De ő már jó pár hónapja csak kakaón él.. más nem kell neki, csak egy-kétfalat . Vettem neki Vitacolan szirupot, hogy legalább vitamint egyen..
BetegségKép. Én nem tom, mióta KEvin megszületett, minden hónapban betegek.. pedig nem járunk sehová..
Szerintem Mesi hízása miatt ne aggódj, Mendi ugyanilyen volt! Alig evett valamit, tán még fél évesen is 100-120grammokat nyammogott. Sose hízott eleget, átlagban 10-15dekát havonta. Mégis egészséges gyerek, jól fejlődik semmi hátránya nincs a nemevésből.
Ez a holtfáradtan üvöltés is ismerős.. nekem is mindkettő ilyen -volt-. Mendi kinőtte kb. 7-8 hónaposan.. most meg majd meglátjuk, mert Kevin nehezebb eset!
Anyatejes bébi: hát Kevin még mindig 3-5 kakis pelust termel . Az normális még ilyen korban?
Kevin nyűg: fogacska: már gondoltam rá, de szerintem még kicsi hozzá. Igaz, már mintha látszana a helye alul, de nem hiszem, szerintem csak belelátom a dolgot. Mendinél is minden nyűgnél azt hittem hogy fog, aztán mégsincs ezer fogaKép
pociérzékenység: nem hiszem, nem eszek semmilyen új ételt, amit eddig nem. Volt hogy szénsavasat ittam, de ez régebben is volt néha , és nem zavarta. Meg nem is vettem észre hogy nagyon érdekelné mit eszekKép
A 3 órán belül ugyanaz a cici se vált be, mert eddig mindig így csináltam -talán az estit kivéve, lehet hogy ez a gond- most cumit adok neki 3 órán belül.. ezek szerint az igény szerinti szopit nem is a gyerekeknek találták ki? hogy van ez? vagy csak az én fiam ilyen nehéz eset?


Kata!
Igen, én is azt hittem milyen jó lesz már majd ha három hónapos lesz.. hát semmivel se jobb mint az elején..sőt.. mostmár nehezebb is szoptatni mer hosszú is meg marha nehéz..
de annyiból jobb, hogy közelebb van a féléves kor mint mikor újszülött voltKép. Persze amilyen szerencsém van, azt is hiába várom hogy fél éves legyen..
Ha beszélsz Micával, mondd meg neki, hogy kitartás! és hogy rendületlenül szurkolok!

Heppi!
Dehogy beszélem én bele! Egyébként ha a védőnőmön múlt volna már tele lenne tömve gyógyszerrel..
Az az érdekes, hogy ő nem puki előtt sír, hanem utána. vAgy is-is.
Tippet köszi-köszi! Kipróbáltam hogy ne szopizzon csak három óránként asszem beválik a dolog. Igaz, így muszáj cumit adnom neki, de bánja a fene,mert már kezdte volna az ujját szopizni, azt meg nem szeretném.. elég lesz Mendit leszoktatni róla valahogy..

Most este kipróbáltam hogy betakarom még egy takaróval -ez a negyedik- és úgy néz ki bevált, mert most már tíz órakor aludt, és felkelt fél háromkor, de akkor csak cumit adtam, aztán egy óra múlva akkor kajált, aztán meg csak fél hétkor, és utána is visszaaludt, igaz, cumival. Eddig nem úgy néz ki mint aki cumizavaros lesz tőle. De hogy őszinte legyek, talán már nem is bánnám. MÉg mindig nem lelem örömöm a szoptatásban, és lecsökkentettem a kitűzött két évet a feléreKép
Lehet hogy le kéne dőlnöm nekem is , mert elaludt mind a kettő. De takarítanom kellene, mert holnap vendégek jönnek meg sok gyerek.. nincs kedvem, lusta vagyok. Holnap hoz egy csajszi olcsó új babarucikat, de asszem nem tudok venni majd, mer Ati még mindig nem kapott fizut.. minek is az így karácsony előtt? Legalább nem kell ajándékokat vennünk, úgyis utálom ezt a részét..


Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

 
 

SziasztokKép

Lam, ujra szabadlabonKép Koszi a szurkolastKép Baboca nagyon ugy nez ki, hogy szuper modon erzi magat odabent, megtartott es zart mehszajjal elem az eletemetKép
A cukor vegulis egesz jo lett, csak az este 8-as lett egy kicsit magasabb, igy az 5x-i kajalasomat szethuztak 6-ra, hatha akkor okes lesz az is. Ellenorizni nem nagyon fogjak egyenlore, mert csak jovohet szerdan kell 2-re mennem UH+flow-ra Habonyhoz. A nagy baba (BPD: 100mm, THQ:117mm) miatt+ tobb magzatviz gondolkodtak, hogy pihizzek bent, de gyorsan lebeszeltem rola oketKép Igy csak a karacsony utani ciklus lesz benti, ha nem szulok addig.

Most gyorsan ennyi, puszi mindenkinek Kép

Mica
mica
 
 


Mica,
örülök a jó híreknekKép

Betti,
nekem Zsebit kellett 3 óránkénti "diétára" fognom a pocifájás miatt, szóval nem csak neked vannak problémás gyerekeidKép Mi viszont úgy 3-3 és 1/2 hónapos korára túlestünk ezen a dolgon és ehetett, amennyi belefért...de persze addigra elromlott már a jó evőkéjeKép

Ma Zsebi olyan hisztit vágott le az esti fektetés után, hogy tiszta depi lettem. Nem lehetett meggyőzni se szép szóval, se gorombával, hogy ne anyázzon üvöltve 5 percenként a két alvó tesó mellettKép Pedig hulla fáradt volt, mert már a délutáni alvásról is leszokott, így reggel óta fenn van. Ki érti ezt???
Nem nekem való ez a gyereknevelés...


Momo


Momo
momo
 
 


Mica!
100mm-s Bpd?? te jó ég, mekkora gyerek lesz? Úgy saccolom az öt kilót simán eléri ha nem szülsz meg hamarosanKép. Kevinnek az utsó héten volt 98mm..-és születéskor 37,5centi volt a fejkörfogata- huhh, nem irigyellek!
De annak örülök hogy egész jól vagy.. már a helyzethez képest. Gyuszkó hogy viselte hogy nem voltál otthon?

Momo!
Úgy látszik, nálunk meg most kezdődöttKép. Úgy nézem hogy ez bevált, mert mostmár viszonylag jól aludt éjjel. Igaz felkelt többször, de cumival visszaaludt szinte azonnal. Már csak azon parázok, nehogy hozzászokjon hogy csak úgy alszik ha a szájában van a cumika..
NE keseredj így el! -mondom ezt énKép- Mendi is szokott ilyen oktalan és érhetetlen hisztiket levágni -ma pl kétszer is volt, pedig hol van még a nap vége- . Azt vettem észre hogy csak azért mert fáradt, és minden baja van, úgy ahogy nekünk is. tudom hogy akkor ott nem könnyű arra gondolni, hogy ő ugyanúgy szenved mint mi.. Én akkor csak azt lebegtetem a szemem előtt, hogy előbb-utóbb abbahagyja úgy is. Én is mindig félek hogy felkelti Kevint a hisztijeivel, és sokszor így is van. De valahogy túl kell élnem/élnünk ezeket a borzasztó nehéz szitukat, mert muszáj mellettük lennünk ilyenkor is.
Fel a fejjel, sok rossz után csak jó jöhet egyszer!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Mica!
Este kicsit elhúzódott a fürdetés,hallottam ám,hogy valahol az ebédlőben zenél a telcsim...aztán meg elég késő volt,nem akartalak zavarni. Nagyon örülök,hogy hazajöhettél és hogy nem olyan rossz a cukrod!Kép

Momo!
Hiányoltalak,nem vettem észre,hogy írtál.
Raulnak is volt ilyen nem-evős időszaka,állandóan izélgettek,hogy:jajjj,de sovány ez a baba!Kép
Azt hittem falnak megyek.
Aztán szépen elmúlt.A vitamin jó ötlet.
Majdnem öt éves,de néha olyan nehezen érti meg,hogy a csatakiáltásokat ne az alvó baba mellett gyakorolja!Alaposan ki tud akasztani.
Bal mellre akkor teszem Patrikot,ha félálomban van,akkor nem hadakozik annyira ellene.
D e a fő tejcsárda a jobb cici,de nem bánom,mert olyan hideg van,jól jön,ha fázok:a nyakam köré tekerem.KépKépKép

Heppi!
Javult a helyzet,megnyugodtak a fiúk?
Akartam már mondani,hogy igazi átváltozóművész vagy:ahányszor látlak képen,ill.személyesen,mindig valahogy máshogy nézel ki.Kép

Betti!

Hogy sikerült a vendégség?
Férjemnek mondtam,hogy ne ajándékozzunk egymásnak Karácsonykor,mert én Patrikot teszem be a fa alá.Kép
Szerintem normális a napi 3-5 pelus.
Még mindig igény szerint szoptatok,nálunk nagyon bejön,Patrik nem mondhatom,hogy sírós baba,legalábbis Raulhoz képest.Ő nagyon sokat sírt eleinte.
Egyébként érdekes,mert Patriknak is fáj a hasa kaki-puki után is.

És mindezt 1 kézzel írtam!!!!!!!!!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!
A vendégség elég jól sikerült, köszi. Nem tudtam sok rucit venni Kevinnek mert nem voltak olyan jók mint gondoltam. Sebaj, hátha karácsonyra kap valami szépetKép
Mi majd vasárnap átmegyünk a Corába vásárolni valami kis apróságot a szülőknek meg nagyszülőknek..talán a tesók is kapnak valamit, meg persze a gyerekek. A többiek kilőveKép.
Nekem az igény szerinti szopiból elég volt ez a bő három hónap! Úgy látszik Kevinnek is, mert tényleg jobban van és nyugodtabb mióta kivárom vele a három órát. Most pl már egy órája ennie kellett volna de durmol. Becsavartam két takaróba, újabban így szeret aludni.
na, elkiabáltam..felkeltKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ma kipróbáltam az azonnal szélvédőre fagyó esőcseppekkel vezetést kissé csúszós úton...brrr. Mire odaértem a Tescoba, már el is ment a kedvem a vásárlástól...hát még a pénztárnál fizetéskorKépKép
Gyerekeim őrjítőek, férjem szintúgy, legalább ez utóbbit kölcsönadnám pár napra, mert megőszülök.

Kata,
az én gyerekem még nem is látszik sovinak, csak az a hülye mérleg méri pehelysúlyúnakKép
Nem akarom az ördögöt a falra mázolni neked, nálunk a kölkök szintén angyaliak voltak az első hónapban, de csak hogy erőt gyűjtsenek a következőkreKépKépKép

Betti,
igyekszem én nem keseregni, de ez mostanság nem egy oktalan kirohanás Zsebinél, hanem állapotKép Mindenért sír, nyafog, ráadásul Timi meg örömét leli a szekálásában. Na ettől aztán estére nekem is elvész pár hajszálam. És ilyenkor érkezik a párom, aki késő délután ugye a legrosszabb periódusát kapja ki a csajoknak, amitől ő is roppant ideges lesz (ha a melóval még nem sikerült felturbóznia a vérnyomásátKép) és teljes lesz az én gyönyöröm...brrrr.
Mondanom se kell, mostanság nem a házasélet jár a fejembenKép

Kakás egyed jelentkezett, hogy tegyem rögvest tisztába, mennem kellKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Kicsi kihagyas utan ujra itt, a Matav valamit ugyesen alkotott, csutortok delutantol telefonvonal, csutortok estetol ADSL sem volt, egesz ma reggelig. Bejelentettem, es mire szereltek volna, addigra vhogy megjavult... erdekesKép A technika ordogeKép

Ma kettesben vagyunk fiammal, veget ert idenre az oviKép Holnap, ha minden igaz, akkor jonnek anyukamek, es elutazik a dragam veluk, hogy ne legyunk itthon jovoheten kettesben, mert barmi tortenhet velem.
Amugy priman birta a tavolletet, halistennek ezzel nem nagyon volt meg gond, bar mostanaban nem voltunk kulon, regebben sokat "mamazott"Kép Legutoljara tan juniusban volt oda...
Most viszont megint elmegy, sot ugy nez ki, hogy ott angyalkazik a mamaekkal es a batyamekkal, mert en mar nem megyek sehova, parom szinten marad, ot meg nem hozzuk vissza, mert utana ugyis bekerulok megint a korhazba. Majd mamat valt kozbenKép 1 het itt, 1 het ottKép
Remelem, hogy elefantbebim kibujik hamar, mert akkor viszont johet haza GyuszkoKép

A 26-i datum amugy nekem is szimpatikus, miutan telehold manias vagyok (Gyuszko is akkor szuletett), igy meg a 01.01-emet is felaldoznam erteKép
Paromnak meg olyan erzese van, hogy nem lesz ott szulesnel. Na nem azert, mert nem akar, hanem o ugy erzi, hogy meloban lesz, amikor szolok neki, hogy utnak indultam a korhazba, es mikorra odaer, addigra mar 2ben lat minketKép Hat ha tenyleg igy lesz, akkor jovohet hetfo-szerda az eselyes mar csak, mert akkor van melobanKép

Nah, lassan majd visszaolvasok mindent, aztan azokra is reagalok majdKép Most epp ebedido, Gyuszko pocakot megtomunk, aztan leteszem szunyalniKép

Puszi, Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Muszáj megmutatnom, hogy nálunk milyen a testvérféltékenység Kép

Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


HeppiKép

Ilyen feltekenyseget kerek en is a fiamtolKép
Nagyon jol neztek ki a kepenKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Mica,
Azért azt hozzá kell tennem, hogy néha azért muszáj lefejtenem Orsit a srácokról Kép Meg persze általában olyan "durván" nyúl hozzájuk, hogy azért kell a szülői felügyelet, mert néha a nagy szeretet megfojt Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi,

Persze, hogy semmi se tokeletes, igy ez se mehet egyszeruen, nekik nehezebb megszokni, hogy a picik nem birnak annyit..Kép Ezert tartok a fiamtol is, mert idonkent szeretetbol engem is felborit, amikor guggolok elotte, igaz, utana nem gyoz bocsanatot kerniKép

Most egy kicsit "elanyatlanodtam", pedig pont a forditottja van: elutazott a fiam a mamaekkal.. mondtuk is parommal, hogy furcsa a csend.. igaz, hogy ilyenkor pl. alvasido van, de akkor is tudod, hogy itt szuszog a masik szobaba es sokszor ranezel.. most pedig csak a csend. Hetkoznap en megszoktam, hogy nincs napkozben, de most akkor is mas..
Viszont minden dicseretem az ove, mert o dontott, es valasztott a nagyik kozul, es orommel mentKép Tudta, hogy mit vallalKép A koszonesnel is nem 1 puszit kaptunk, mint pl. este szoktunk, hanem kettot, tudja, hogy majdnem 1 hetig nem lat minket.
Nah, gyorsan ennyi, megyek pihenni egy kicsit, parom meg jatszhat a geppelKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Végre túl vagyok a karácsonyi bevásárlásonKép. Bár még anyósom ajándéka hiányzik, de ez már részletkérdés. Még van három és fél napom beszerezniKép.
Tegnap Szolnokon voltunk anyuéknál meg a Corában. Annyian voltak, hogy majd egy órát álltunk sorban a pénztárnál..sebaj, túléltem.
Kevin most arra szokott rá, hogy úgy alszik, hogy bebugyolálom két takaróba, az arcára borítok egy pelust, és beülök vele a szopis hintaszékbe. De ha le merném rakni egyből felkelne! tegnap este például három és fél órán keresztül fogtam így.. alig zsibbadt el kezem-lábam..
Viszont ! Úgy néz ki megint kezd visszaállni a kétszeri éjszakai kelésre -kopp,kopp-. Hú, de örülnék neki..
És egy szomorú hír: elkeseredtem mikor fel akartam venni a farmeromat.. még a combomig se jött felKépKép.. szóval nem ártana egy alapos fogyókúra..
Ati holnap megy megint Ákos koncertre, így egyedül leszek ismét. Most viszont bátor vagyok, és szembenézek két gyerekkel éjszakára is.. legfeljebb nem alszok.. amúgy is fent lennék, hála az alvászavarnak..
De azért szurkoljatok hogy ügyi legyekKép

Momo!
HÁt nem egyszerű az uradnak sem biztos..
Nekem ennyiből talán szerencsém van Atival, mert őt nagyon kevés dologgal lehet felidegesíteni. Viszont engem meg az idegesít hogy nem idegesKép.
Ahogy így leírtad a csajok mindennapjait, lehet hogy már nem is irigyellek annyira a három lányértKép.
Hát egyszer csak kinövik ezt a korszakot is.. legalábbis bíztassuk ezzel magunkatKép.
Házasélet nálunk is hasonló.. a te urad nem szokott miatta reklamálni?

Mica!
Én is mindig nyomott vagyok ha a lányomat elviszi anyu. Sajna nem tom mit lehet ellene tenni. De legalább tudod, hogy jól érzi magát, és az sem nehezítette meg a dolgot hogy nehezen vált volna el tőled. Lehet hogy pont ez zavar?
Kisebbik srác? Változatlanul ellenkezik a természettel?
Katával mi újság?

Heppi!
Nagyon jó a képKép. Milyen hosszú már Orsi haja! Eszméletlen!
Mendi is mindig rácuppan a tesóra.. nem érti miért nem jó ha a babán fekszik. Még "dorombolni" is szokott nekiKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Betti,
Jajj, dehogyis zavart, hogy jokedvvel ment el a nagylegeny, en csak orulok neki, hogy vegre ismet van kedve mashol is lenni, nyar ota nem volt oda sehol. Azota 1x probaltuk meg Anyosomekhoz elvinni es otthagyni, hat nem hagyta.. szoval nekem tetszik a dolog, es nyugodtabb vagyok, hogy jo helyen van, nem kell izgulnom, hogy mi lesz, ha tenyleg mennem kell es itt vagyunk kettesben..
A pocaklako jol erzi magatKép Tegnap delutan es este olyan focimeccset jatszott le, hogy nem gyoztuk kovetni..Kép Viszont kezdenek surusodni a jelek, hogy talan elindult valami folyamat, de nem akarom elkiabalniKép En a vasarnapot szavaztam meg neki, hatha Kép

Katarol most nincs infom, nem beszeltem vele azota, miota ide is irt, remelem jelentkezikKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Jajj,ide azt a cigit!.....

Nagyjából olvastam csak vissza,egyedül vagyok a fiúkkal,holnap este szintén.
Na,a híres depi tegnap este elért,pedig nem vagyok olyan fajta,de rendesen le voltam lombozva.Kép
Kicsi még maradt belőle mára is.
Olyan nagyon-nagyon elegem lett mindenből+Ruszlánból is.Gondolom ismerős ez közületek is legalább egy valakinek?

Mica!
Drukkolok és a telcsi mellettem van most már!Kép

Betti!
Ez az elaltatás nem lehet semmi.
Anyósomnak még fogalmam sincs,hogy mit veszünk.
Mindegy,még van egy kis idő.Kép
Hiába mondtuk,hogy nekünk ne vegyen semmit,kapunk Tőle két szőnyeget,amire most semmi szükségünk.

Heppi!
Nálunk most kezd jelentkezni a féltékenység,Raul egyenlőre burkoltan adja elő,aztán meglátjuk.
Aranyos a kép.Kép

Momo!
Ruszlán is valahogy így áll mostanában a dolgokhoz.Na és a házasélet?Az meg mi?!Kép

Most csak ennyire volt időm.

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Mica!
Mit nem adnék én most egy nap magányértKép..
remélem én is hogy bejön a vasárnap.. Állítólag az álmok nem hazudnakKép

Kata!
Én már megvettem a tartalék cigit magamnak.. már a tudat megnyugtat hogy ha nagyon kétségbeesek vagy az őrület határán leszek akkor elővehetem. De az igazság az hogy tudom , úgysem esne jól. Már négy éve hogy leszoktam, és mikor Mendi kicsi volt, néha rágyújtottam..hát iszonyú csalódás volt! Kifejezetten rosszul esett a cigi, kegyetlen íze volt.
De lehet hogy estére kitelepedek az erkélyre Kép
Én is egyedül leszek a kettővel, ha füstöt látsz Cegléd felől, az én vagyokKépKép
Nekem ismerős a mindenkiből elegem van érzés. Nagyon is!
Viszont azt javaslom, hogy ha hosszútávon jelentkezik, próbáld megkeresni az okát. MErt egy idő után elveszted az irányítást magad felett, és az nem jó.. Már az is jó ha "kipanaszkodod" magadból, akár nekünk isKép!

Na, és most dicsekszem: Kevin este fél 12-fél6-ig aludt! Jó lenne ha mindig így aludnaKép..
Kicsit félek az estétől, hogy hogy a francba rakom le őket aludni.. egyikük sem az a "berakom az ágyba, és mintagyerek módjára elalszik" típusKép. Hát mindegy, valahogy csak lesz..
Most megyek, etetek, mert a fiam már fél hat óta nem evett. Bár nem hangoztatja hogy éhes lenne..
Aztán séta.. remélem Mendi nem fog megint hisztizni mint tegnap..
sebaj, még három nap és szentesteKép Már úgy várom hogy odaadhassam az ajándékokatKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Jaj,de jó,olyan jókedv bújkál a soraidban,hogy én is magamhoz térek tőle!KépKépKép
Eddig a hármasban töltött esték alatt -nálunk már volt nem is egyszer -valahogy tök rendesek voltak mindig a fiaim.De ezt csak halkan mondom,nehogy ma cáfoljanak rá!Kép
Majd írd meg,hogy milyen éjszakátok volt!
Nekem csak a terhességek elején sikerült leszoknom a cigiről,Raul másfél éves volt,amikor újra rágyújtottam.Akkor mentem vissza dolgozni,és olyan jól esett kimenni füstölni a bolondokházából!Kép
Szerencsére nem kaptam nagyon rá,itthon max.5 szálat szívtam el és azt Raul soha nem látta.
Kíváncsi vagyok most meddig bírom.Azaz,mikor megyek vissza dolgozni...
Tegnap sok minden összejött egyszerre,mára már sokkal jobb,nálam ez a hangulat szerencsére mindig csak átmeneti,de akkor viharos.Kép
Kevinnek üzenem,hogy maradjon ilyen ügyes!KépKépKép

Jó éjszakát!
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Jelentkezem, meg mindig egybenKép Kivancsi vagyok, meg hany napig kezdem igy a hozzaszolasomatKép

Nagyfiam priman erzi magat mamaeknal, mar az elso napon mazlista volt, talalkozott az elso idei hoesesselKép Igen, jol latjatok, Anyukameknal ho voltKép Masfel orat tapicskolt benne, gyurte, dobaltaKép Kicsit sajnalom, hogy kimaradtam belole, de az Anyukam altal leirt orome potol azert valamennyireKép Itt csak a hideggel talalkozna, brr..

Kata,
Orulok, hogy vidamabb vagy, kezdtem aggodniKép A csokizast ajanlom (bar nem a sulyra..Kép), jot tesz a kedvnekKép Mondjuk ez alapjan en most buskomor lehetnekKép Semmi csoki, semmi sutiKép Parom meg is jegyezte, hogy januarban attol leszek gomboc, hogy bepotolom az elmaradt csokizasomKép

Ma meg majd jelentkezem, megyek UH+flow-raKép Nameg kerek egy vizsgalatot is... Remelem, hogy jo hireket mondhatok majd nektekKép

Puszi, Mica
mica
 
 


Mica!

Várom a híreket,este benézek!!!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Megjartam a hadak utjat, majdnem szo szerint.. hat majd elmeselem holnap, hogy milyen kalandos uton jutottam el vegre dokihoz delutanKép
Most gyorsan csak a lenyegKép UH rendben, ugy nez ki, hogy babaoca nem novesztette tovabb magat, maradt a 100as BPD (vagy nem lehetett jol merni, mert mar azert eleg lent van..), flow is oke, utana volt CTG, azt is rendben talaltak, foleg miutan nem a hatamon fekudtemKép Ami viszont haladas: vegre nem zart a mehszajamKépKép Bo 1 ujjnyi megvan, ugyhogy mostmar tenyleg alakulokKép
Ha hetfoig nem jelentkezik a dragam, akkor megyek be a korhazba. Eloszor keddet mondott a doki, de mivel mar vannak gorcseim es jele/eredmenye is van, igy a hetfo mellett voksolt.

Most gyorsan el, meg fiammal kell telefonoznomKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Mica!
Örülök a jó híreknek és drukkolok már nagyon Neked!Kép
Remélem nem kell majd sokat a kórházban lenned és Zolis hamar kibújik!
Akkor lehet,hogy a Szilveszetrt is bent töltöd?
Gyuszkó még jól viseli a távollétet?És Te?

Kívánok mindannyiótoknak békés,boldog Karácsonyt!!!KépKépKép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


[color=#ff0000][i]

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Békés és Boldog Karácsonyt kívánok kicsiknek és nagyoknak!

Most rohanok, mert szokás szerint egy percem sincsKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Eloszor: boldog Karacsonyt kivanok MindenkinekKép Babocaknak jo ajandekbontogatast, Anyocaknak pihis napokatKép

Lehet, hogy a karacsony lesz az en idom? Nagyfiamnak ugyis azt mondtuk, hogy a karacsonyfaval jon a babaKép Szoval vmi alakul nalam csajok, de lehet, hogy meg nem ma lesz belole baboca. Hajnali 3/4 5tol 7-10 percenkent eleg jo kis fajasok vannak, 7kor felkeltem, azota ritkultak egy kicsit, de meg megvannak. Parom 8kor elindult osszeszedni kicsi csaladunkat (Gyuszkoert ment Anyukamekhoz, aztan Szolnokrol hozza az o csaladjat), hogy delutan itt, egyutt karacsonyozzunk. Parom mondta, hogy lehet, hogy babaval varom oket? Kép
Amint vannak hireim, vagy babocam, akkor sms-t kuldok Kép
(oopsz, kozben megint jott egy jo kis fajas, lehet, hogy tenyleg lesz vmi?Kép)

Puszi,
Mica
mica
 
 


Mica!

Izgulok és szorítok!Kép
Remélem hoz Nektek a Jézuska kisbabát a fa alá!
Várom az sms-t!!!

Puszi mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Koszi az izgulastKép Jelenleg is tartja az idejet a fajas, bar neha elfelejtek idot nezni. Azt nem mondom, hogy nem veszem eszre, mert ahhoz tul huzos..
Jah, es bybye nyakdugo, dehat ez meg nem jelent semmi komolyat, megha masodik lurko is.
(Nah, hogy mindig gepeles kozben jon egy fajas...mondjuk meg jo, mert gepelni meg tudok is, beszelni mar huzosabb, tapasztaltam...Kép)

Puszi,
Mica
mica
 
 


Mica!

Gratulálok Zoli babához! Valóban igazi karácsonyi baba lettKép. Minden jót kívánok nektek, egészséget, sok tejcsit, kitartást meg sok-sok jót, most nem jut eszembe másKép.
Ezekszerint az álmom is csak fél órát tévedettKép
sok puszi nektek!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Mica!


Isten hozta Zoltán babát!
Nagyon örülök Nektek!!!KépKépKép
Mégegyszer gratulálok!
Szerintem nem bírom ki és valahogy megpróbálok bemenni a kórházba hozzátok!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Megkésve bár, de törve nem Kép kívánok mindenkinek kellemes karácsonyt, nagyon boldog új évet Kép babástól is !!!

Mica,
Gratulálok a nagyfiúhoz Kép Igazi fiús topik lettünk Kép Minden jót nektek.

Most megyek a szopis topikba, mert a kutacsról lenne kérdésem.
Azért itt is megkérdezem, hátha tudtok vmi biztatót. Szerintetek ha egy héthetes babának SZEMMEL LÁTHATÓAN be van esve a kutacsa, az azt jelenti, hogy folyadékra van szüksége (szopi, tea bármi?)??? Akkor is ha szopi után pár perccel jelentekezik (böfivel jön vissza elég rendes mennyiség) és aztán idővel visszaáll?
Sajnos a babás könyvekben csak a kitüremkedő kutacsról ír Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Én nem vagyok szakértő, de szerintem sokat számít hogy milyen helyzetben van a baba. Úgy értem ha függőlegesen akkor minden babánál előfordul, hogy beesik picit a kutacsa. -legalábbis az enyémeknek igen- viszont ha vízszintesen van, és tényleg elég jelentősen beesett,akkor én is úgy tudom hogy folyadékhiánya van. Lehet hogy nagyon meleg van nálatok, nem? Nálunk legalábbis úgy fűtenek hogy bikiniben ülök itthonKép.
Remélem azért kapsz hozzáértőbb választ isKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
No, talán most több időm leszKép. Igaz, itthon van most Ati, de muszáj dolgoznia, így nem jutok a géphez. Most elment fürödni, úgyhogy lecsaptam a lehetőségreKép.
Látom mindenki el van foglalva a családdal, remélem jól vagytok Kép. Örülök hogy vége a karácsonynak. Én mondjuk nem csináltam itthon nagy cirkuszt belőle, úgy értem nem volt hatfogágos menü meg nyolc féle sütiKép. Azt kaptunk a nagyszülőknél eleget. Két napig jártuk a rokonságot. MEndinek borzasztóan tetszett az ajándékbontás, mindenkinek segített benneKép.
Elég sok ajándékot kaptak, Kevinnek annyi csörgője van hogy egy bölcsőde megirigyelhetnéKépKép.
Lehet hogy a sok rokon meg új inger teszi, de Kevin tegnap óta megint elviselhetetlen.. este megint fent volt vagy ötször, és el sem akart aludni. Nem tom mit csináljak vele. A párom szerint a hasa fáj.. de ő mindig ezt mondja, ha megnyikkan a csávóKép. Én meg arra gondolok mostmár lehet hogy a foga, mert hát a jövő héten lesz négy hónapos. Már előre félek az oltás-ok-tól mert akkor megint egy hétig nem alszok..
Most a vengégeskedés alatt mindenkitől azt hallottam milyen jó lesz majd jövőre, ha már Kevin is ajándékot bont, vagy az asztalnál eszik... stb.. eddig nem is gondolkoztam ezen, de most beletették a bogarat a fülembeKép. Na , de azért az idősiettetős érzésem kezd alábbhagyni, már csak két hónap van a féléves korig, azt már féllábon is kibíromKép.
No, de most megyek, mert visít a szentemKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Okos tanácsot nem tudok adni a kutacsról,hülyeséget pedig nem mondok,de kérlek írj majd,hogy mit tudtál meg!!!
Remélem minden rendben!Kép

Betti!
Nálunk elég sok vendég volt és Patrik is rendesen megzavarodott ettől,még ma sem lehet Vele bírni.
Bízom benne,hogy hamar magnyugszik.
Nekem is mondták,hogy milyen jó lesz már jövő Karácsonykor,mert Patrik is élveni fogja.
Olyan komolyan szemlélte a színes égőget,meg tudtam volna enni!Kép
Nekem az jutott eszembe,hogy tavaly ilyenkor még a gondolatainkban sem létezett,most pedig itt van nekünk ez a picúrka...Kép
Kevinnél tényleg előfordulhat,hogy már a fogacska is bejátszik a nyügibe.Raulnak is nagyon hamar kezdtek kibújni.

Micával beszéltem,jól vannak,Zolis ügyesen szopizik(ma már volt,hogy 50 gr-ot is!),hnap,vagy hután mehetnek haza és akkor tesz fel képet!Kép

Hamarosan mennünk kell a két hónapos oltásra,légyszives adjatok tanácsot,hogy mire számíthatok és hogyan segíthetem át a babót a kellemetlenségeken.Már mindent elfelejtettem 4 és fél év alatt!Kép
Mégegy dolog:Patriknak kiütések vannak az arcán,pici piros pöttyök,amik hol erősebben,hol gyengébben látszanak.Csak holnap után tudom megmutatni a doktornőnek,mert szabin van.
Volt ilyesmi valamelyik babának?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Először is a szopis topikban csak egyvki reagált, aki szerint (ha nincs más), akkor ne törődjek vele Kép Azért ha 6-án jönnek kéthós oltásra a dokibá meg a védőnő, akkor megemlítem. De Bettinek külön köszi, majd figyelem, hogy vízszintesben tényleg rendbe jön-e Kép

Kata,
Kéthós oltás Orsinál legalábbis nagyon nyugis volt. Az én dokim szerint az oltás után 6 órával lázcsillapító kúp. Ha már hamarabb észleled, akkor lehet hamarabb is. Ha nincs láz, 6 óra múlva akkor is kúp. Orsi gyakorlatilag aludt tőle, csak a szúrás után volt ordiba, de az rendesen. Én egyébként az a típus vagyok, aki meglátogatja a dokibát, hogy jól van-e, mindig bejelentem előre a szurit, és szuri után megdícsérem, milyen ügyes, és hogy annyira nem is fájt, úgyhogy alább lehet hagyni az üvöltéssel Kép Persze sok-sok szeretet, ringatás, éneklés stb. (egy alkalommal pl Orsi közel fél órát énekeltetett a váróban, mire annyira megnyugodott, hogy felöltöztessem, kocsiba rakjam és elinduljunk - üvöltő gyerekkel mégsem vághatok át a városon)
Patrik-pöttyök:
- először is lehet az anyatej hormontartalmától is. Ha szopi után erősödnek, szinte bizti, hogy ez van a háttérben.
- ha a fenti nem igaz, akkor lehet, hogy vmi vírusos kütyü. Sok vírus okoz kiütést. Időnként figyeld meg a lázát (homlokpuszi, csak gyanú esetén mérd Kép ), mert most terjeng vmi kórság, Orsi is bekapta, napokig nem evett, fájlalta a hasát, és lázas volt. Ikrek gond nélkül átvészelték, pedig egy percig sincsenek elkülönítve (anyatejes babák egyébként is ritkábban betegszenek meg, hiszen kapják az immunanyagot egyből Kép )

Betti,
Próbáljatok meg minél hamarabb visszatérni a régi kerékvágásba. Idővel a gyerkőcök is megnyugszanak. Orsi is egész ünnepek alatt alig aludt, állandóan rugdosott, karmolt, harapott, ha vmi nem teccett neki. Máskor max hiszti ...
Fogra én az utolsó lehetőségként gondolnék. Beteg van a közeletekben? Lehet, hogy Kevin is benyalt vmit, csak hát az anyatej jótékony hatása Kép

most mennem kell, mert ez idő alatt apájuk pesztrálta a három kölkecet Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki tényleg csak a sok látogatóba meg az új helyekbe fáradt ki a fiam, mert ma éjjel már csak kétszer kelt fel. Remélem így marad.

Kata!
Kevin már velünk volt tavaly karácsonykor, de mi nem tudtunk rólaKép. Én szilveszterkor vettem meg a tesztet, és újév első napján reggel csináltam meg, akkor derült ki az amit már én biztosan tudtam akkorKép.
Mendi már majdnem öt hónapos volt mikor az első fogai kibújtak. De vele is mindig azt hittem a foga jön, mikor nyűgös voltKépÉn már csak ilyen vagyokKép.
Pöttyök: Kevinnek nem volt, de Mendinek igen. Mikor elvittem a dokihoz, azt mondta biztos azért mert erős a tejem, írt fel rá kenőcsöt, és attól elmúltak neki. Viszont szerintem nem az anyatejtől van, mert Mendi már akkor rég nem kapott mikor előjöttek neki..
Oltás: A mi dokink és védőnőnk annak a híve hogy oltás után egyből kapjon lázkúpot -vagy Panadol baby szirupot három hó után- és aztán este lefekvéskor megint egyet. Nálunk ez bejött mindig, Mendi is csak az oltáskor sírt, én elindultam vele ordítva is a városba, mert mikor kiértünk a levegőre egyből abbahagyta és elaludt. Gyorsan megetettem és utána sétáltam vele néhány órát.
Kevinnél is így csináltam eddig, nem is volt lázas. Igaz, ő viszont a múltkori után egy hétig nyűgi volt. Ezért félek előre mi lesz egy hét múlvaKép

Heppi!
Hozzátok kimegy a doki oltásra? Azért mert ikrek?
De jó! Legalább nem kell ott ácsingózni három gyerekkel. Nagyon rendes dokitok vanKép - a Füléhez jártok, ugye?-
Nálunk pont Kevin a "betegesebb". Persze lehet hogy csak mert második baba. Menditől mindent elkap.
Nem, nem beteg egyikünk sem. Max.fáradtKép
Hát ha már megint beteg lesz, én felkötöm magam!! Ez már a harmadik betegség lenneKép..
Nálunk úgy látszik nem sokat számít hogy csak anyatejet kap. De az is lehet hogy akkor nem kapná el ha én is beteg lennék. nem tom.
No, lassan lépek, elkísérem a barátnőmet ultrahangra, lehet hogy közben benézek Micáékhoz, ha sikerül megszereznem a telefonszámátKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm,hogy írtatok oltás,-és pötty-ügyben!Kép

Heppi!
Mi a helyzet a kutaccsal?Vízszintes helyzetben rendeződik?
Ne haragudj,ha már kérdeztem volna:cumiznak a fiúk?

Betti!
Remélem sikerült Micához is eljutnod és írsz Róluk!Kép
Patrikkal már úgy jöttünk haza a kórházból,hogy náthás volt és gennyesedett az egyik szeme..Pedig Ő is csak anyatejet kap.
Én teljesen gyanútlan voltam,mikor megcsináltam a terhességi teszte,inkább azért vettem meg,mert már nagyon rosszul voltam és gondoltam nézzük meg.De biztos voltam benne,hogy negatív lesz.
Aztán csodálkoztam nagyon,hogy mégsem a sült kolbász okozza a hányingert...Kép


Pocsék napom van:Patrik egész nap nyűglődik,férjem nincs itthon,még jó,hogy Raul rendes.
Ruszlán befogadott egy nagy kutyát,amíg kórházban voltam,de csak a baj van vele,épp az előbb szökött át a szomszédba és széttépte a kiskutyájukat.Kép
Ráadásul Anyu nemrég telefonált,hogy Nagypapám kórházban van és nagyon rossz az állapota.KépKépKép
Bocsi a panaszáradatért,de elég rossz most egyedül...

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Sajna nem tudtam találkozni MicávalKép. A gyerekágyas nővérke azt mondta délelőtt hazamentek már. Ha esetleg olvas akkor -de ha nem, akkor is- sok szerencsét az első otthon töltött estéhezKép.
Pedig szivesen megnéztem volna Zoli babátKép. De majd látom képen biztos. Meg majd nyáron csinálhatnánk valami babatalit..
Nem is csodálom a náthásan hazaadást, ahogy intézik a klímát a csecsemőszobában..
Ti terveztétek a babát, azért volt meglepetés? vagy azért mert nem?
Hát nekem se ez a kedvenc napom. Most épp olyan hányingerem van hogy csak na! Aztán az egyik barátnőm is meglátogatott, aki elég nagy bajban van, de sajna nem tudok neki segíteni.
Viszont a másik barátnémmal és a babájával minden OK, ez jóKép. Bár lelkileg ő sincs épp toppon.. Úgy látszik mindenkinek összejött mostanságKépKép
Egyedüllétért részvétKép. Nekem Ati most itthon van, de majdhogynem rosszabb így, mert hiába van itt, mégsincs. Mert hát dolgozik egész nap, nem tud segíteni, úgyhogy olyan mintha egyedül volnék.
Patrikot összekötjük Kevinnel, most ő is nyűgi. ElkiabáltamKép. Most már arra gondolok hogy lehet hogy kevés neki a tejem, mert szopi közben sír, ha nem jön neki a tejci, és megint másfél-két óránként eszik. Most elkezdtem -vagyis elkezdenék -Laktoherbet inni, ha nem fájna ennyire a hasam. Lehet hogy ez a pár nap sütizabálás nem tett jót..
Nem tudtok megválni ettől a brutális kutyától? Bár lehet hogy bunkónak tűnik a kérdés.. én nem vagyok nagy állatbarát mióta gyerekeim vannak.. de ez hosszú..
Nagypapádnak jobbulást, remélem felépül hamar. Mi a baj egyébként? -már ha nem vagyok indiszkrét..-
semmi gáz, engem nem zavar a panaszkodás, neked meg jót tesz, ha legalább kiírhatod magadból, ha már beszélni nem tudsz most senkivelKép
Remélem az éjszakád azért jól alakul, mondd Patriknak hogy ha rosszul viselkedik elmegyek érte, én úgyis fent vagyokKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Vígaszul teszek fel nektek két képetKép
Az elsőn a két rosszcsont:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kevinről a legfrissebb kép:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Na,most jól meglepődtem,hogy Kevin milyen nagy már!!!Kép
Mendi is nagyon aranyos!Kép
Patriknak ma jobb napja van,inkább estefelé kezd kiabálni.
Szopi közben tekereg és bömböl,pedig dől a tej a szájába.Remélem ezen is hamar túlleszünk.
Nem mondanám,hogy terveztük a babát,de túl sok mindent nem tettünk ellene.
Most megpróbálok megint fogamzásgátlót szedni,bár nem igazán bírom...
Viszont a gyermekvállalási tervet már (túl) teljesítettem.Kép
Ruszlán éjszakás,időnként elég kiakasztó tud lenni-ma éppen ilyen napja van.Vagy csak én vagyok nyűgös?!Kép
Nagypapámnak mélyvénás trombózisa van+szélütés,teljesen megzavarodott a kórházban,le kellett kötözni,mert mindent kitépett magából.Kép
A kutyától szerintem valahogy megválunk,mert mondtam Ruszlánnak,hogy nem engedheti ki többet,ha kint van Raul!
Biztos,hogy sokáig kóborolt,mert állandóan kiszökik valahogy.
Idegesít,mert még megharap valakit...
Tali nagyon jó ötlet!KépKépKép
Na,indulok a tanácsadásra.
Jobbulást a pocidnak!

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Még azt akartam írni,hogy azt mondják,a sűrűbb szopitól több lesz a tejcsi,meg Kevinnél biztos növekedési ugrás van.
Én is ilyesmikkel szoktam magam vigasztalni,mivel még nem mondhatom,hogy Patriknak a foga jön...Kép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Hát igenKép növöget a szentemKép. Most vagyok folyamatban , töltögetek néhány képet, de még csak félúton vagyok. Ha kész leszek linkelekKép.
Azt mondják estefelé minden gyerek nyűgösebb. MEg hát növésben vannakKép. De Kevin is elég elviselhetetlen mostanában, ezért gondolom hogy megugrott az étvágya, mert mikor már nem jön egyből a tej akkor feszeng, tekereg, ahogy te is írtad.
Nekem is kéne fogalmazásgátlót szednem -bár amennyit szexelünk..- de én se szeretem. Viszont szerintem a gumi se megbízható, mert nekünk Kevin is amellett sikerültKép. Igaz, mi is valamelyest terveztük, de nem épp akkorra.
Mit tett az urad?
KépKépKép
Hát tényleg elég veszélyes kutya lehetKép.
Oké, már csak a többieket kell megkérdezni hogy mit szólnak, aztán van még időnk megtervezni a részleteketKép.



<font color="0000ff"><font size="+1">Heppi!
Nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!</font>
</font>

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hali!
Na végre végeztem a rengeteg képfelpakolással, és íme a linkek:

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=283&post=426315#POST426315

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=283&post=426384#POST426384

Betti

jaa, még annyit hogy most a képekhez a szöveget melléklet leírásképp adtam meg, úgyhogy ha a kép fölé viszitek a kurzort, akkor tudjátok elolvasniKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Ilyen vidám 2005-öt kívánok mindenkinekKép
Kép

Nyári talit nyugodtan szervezhetitek ide, nekem már hóóóóót mindegy a gyerekszámKépKépKép

Ti mit csináltok, ha a gyereknek átmenetileg kevés a tejcsi, de a kis bugyuta inkább tekereg és ordít, semmint hogy segítsen a termelésfokozásban???Kép Fejés nem nagyon megy már (meg időm se sok), a kölök meg inkább éhesen szopja az ujjátKép Ja és persze megint két hete nem hízott egy dekát sem, pedig mostanáig dőlt a léKép Én ilyet még sose mondtam, de annyira horror Mesivel ez az egész szopi, hogy legszívesebben feladnámKép
Viszont cserébe olyan alvókája van, hogy nem is merem ideírniKépKépKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Momo!

Nagyon állat a képKép!
Most nekem is kevesebb a tejcsim mint kellene, én se nagyon tudok fejni, mert se időm se energiám. Meg mikor próbáltam se sikerült csak 10ml.
Én most iszom a laktoherbet, az nekem mindig bejön. Viszont én csak akkor iszom ha nincs tejcsim, ha minden OK akkor nem. De van homeobogyesz is, két fajta, ha érdekel leírom. Meg rengeteg recept is szopiteára . Jó még a Herbária által "gyártott" Herbalakt tea is.
Kitartást Mesihez, tudom milyen rossz érzés lehet, én is számtalanszor azon a határon voltam hogy abbahagyom a francba. De Ati mindig bíztatott, meg arra gondoltam hogy legalább fél évig bírjam ki.
Alvókából ha átadsz kicsit, én adok cserébe Kevin szopiigényébőlKép, jó?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

most csak roviden, vegre van net, nem volt ma reggeligKép Kiderult a vonalhiba, talan mar nem lesz kimaradasKép

Koszonjuk a gratulaciokat, nagyon jol vagyunkKép
Zolis jo baba, jol eszik, edeseket alszik, naponta 1x van egy nezelodosebb idoszaka, aztan picit raszopizik es alszik isKép Nekem ez furcsa, Gyuszkoval volt gond boven.. Remeljuk, hogy ilyen baboca marad.
Az ejszakak is jol mentek eddig, most ejszaka is este 8tol ejfelig aludt, ott volt egy nagy szopi, aztan 4kor ebredt, majd reggel 7korKép Reggel nezelodott, csuklott, aztan 8 korul befejezo szopi es most is alszik, bar lassan ebredezik, ahogy latomKép Sirni pelusozaskor es furdeskor szokott jobban, amugy csak aprokat reklamal, es gyuri a szajaba a kezet es a ruhajat es letamadja barki arcatKép

Kepeket most nem tudok mutatni meg, hetvegen talan jonnek batyamek, naluk van digigep, igerem, hogy gyorsan bepotolom a hianytKép

Most puszi mindenkinek, remelem hamar jovok megintKép

Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Örülök hogy ilyen jó baba Zoli!Kép Én is nagyon remélem és kívánom hogy maradjon ilyen!
Képeket várom, nagyon kíváncsi vagyok rátokKép. Úgy sajnáltam hogy szerdán elkerültük egymást, bár lehet hogy nem rám vágytál volna amúgy semKép.
Akartam kérdezni hogy a cukorral minden rendbejött? Zolinak néztek cukrot sokszor? Kevinnek mindig véres volt a talpacskája az első napokbanKép

Én már előre félek a mai éjszakától -amúgy is szoktam, de most méginkább-. Ezen a hülye lakótelepen állandóan petárdáznak, tüzijátékoznak, ettől a környékbeli kutyák megvadulnak és vonyítanak mint állat. Szóval tuti kis éjszaka elé nézek. Bár.. már hozzászoktamKépKép
Mendi tavaly végigaludta az egészet, itt paráztam hogy majd felkel, de semmi! Este nyolctól reggel hétig nyomta szünet nélkül. Hát azóta már nem ilyen ügyiKép.
Ha már nem jönnék addig, akkor
[color=#aa00aa][i]

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Betti,
Sajnalom enis, hogy elkerultuk egymast, azert nem sok hianyzott, hogy csak csutortokon engedjenek minket, mert csak Habony doki hozzajarulasara engedtek engem, babaval nem volt gond, ot siman elengedtek, foleg, hogy aznap reggel 70et, majd delelott 80at evettKép Azota nem tudom, hogy mennyiket eszik, mert nem merem, de az alvasaibol es az elegedettsegebol ugy tunik, hogy neki elegendo mennyisegeketKép
A cukrat neztek, automatikusan, de azt mondtak, hogy nem volt vele gond, nem volt rosszul a baboca. Szurkalasnyomot 2-t latok a tappancsan, ebbol egy a PKU szerintem.
Lehet, hogy mar ma este is szerencsem lesz kepet csinalni babocarol, a szomszedom felkinalta a digigepuket, igy lehet, hogy meg ma sikerul lefenykepezni.

A petardazastol enis tartok, 2 szomszeddal odebb maniakus petardadobalok vannak mindket oldalon.. de hatha nem lesz gond belole. Mondjuk Gyuszko hangjat mar megszokta, szegeny nagyfiam ismet hangosabb egy kicsit az atlagnal, mert megint tele van a fule, es nem hall jol vele, igy hangosan beszel (mondjuk amugy se egy halk gyerkocKép). Csepegtetem olajjal, most mintha tisztult volna neki vmit egy nagy orrfujas utan, mert jobban hallott es mondta, hogy vmi zug a fulenel. Hatha.. nem kivanok fuleszetre menni vele Cegledre, mert ezt most nehezebb megoldani, nalunk meg csak jovohet szombaton lesz leghamarabb.

Az ujevi jokivansagokat fogadjatok tolem, tolunk is, bar remelem, hogy meg ma jelentkezem a kepekkelKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!
Boldog és sikeres újévet mindenkinek!
Mica Gratula Zolihoz örülök hogy mindeketten jól vagytok Kép
Nem tom mikor rendeződik nálunk a helyzet kicsit belebuktunk egy internetkiépítési próbálkozásba, úgyhogy nincs netünk már egy hónapja és nem tom mikor lesz újra. Kép De addig is pusszancs mindenkinek remélem jól telt a karácsony meg most majd a szilveszter Kép gondolom legtöbbeteknél babás buli lesz Kép
mégegyszer sikeres és gazdag boldog és békés újévet
Kép Kép Szilvi
sylva
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: