Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Újabb fantasztikus őszi nap...KépÉjjel legalább volt oka Bulcsúnak átjönni,mert hát ugye dörög az égKépKépKép.Megint nehezen aludt vissza,így megint nem sok alvást sikerült produkálnunk és persze reggel alig tudtam felkelteniKép.De legalább a bölcsiben nem panaszkodnak rá,mert így biztosan alszik rendesenKép!

Szilvi

Én szeretnék rendes keretet csináltatni a képnek,meg asszem körbe olyan fehér lappal bevonni,mert úgy lesz igazán szép...Biztos nem lesz olcsó,de ha már így megszenvedtem vele,akkor aztán legyen tökéletesKép.
A cérnákkal az a bajom,hogy ha csak egy kis darabot viszek,akkor bizonytalan vagyok az árnyalatban.És hát ugye mivel van itthon valaki,aki a számokat mindig eljátsza vhová,meg vagyok lőveKép...Ráadásul az egyik totál kifogyott,még hírmondót sem találtam belőle,amit meg felírtam anno(majd' egy éve),hogy melyik jelőlés milyen szám,azon most nem igazodok ki.Máskor csak a számokat szoktam vinniKép.
De elcsábultam,vettem anyagot fürdőlepedőnek és varrok még azt is.Van ugyan tetra fürdőlepedőnk,de azért csak a frotír az igazi,amíg szállítmányozok a szobábaKép.
Kézművesség:majd unalmas napjaidban beletanulszKép.Én is akkor kezdtem el,amikor itthon maradtam Bulcsúval...Kép
Aztán csak fel a fejjelKépKépKép!
NST rendben volt?Kép

Móni

Na tessék,azért van abban vmi jó,hogy Apa otthon vanKép...még ha nem is hosszú távon...
Anno nekem sem bajom a frontoktól,de mivel 2 héttel előbb jött Bulcsú,most türelmetlen vagyokKép...pedig nem kéne,mert biztosan meglesz a böjtje....Kép
A kórházzal nekem sem volt gondom,sőt,én is jól éreztem magam,igaz én "csak" szülni estem be...Úgy éreztem,semmi gondom,csak a babával kell foglalkozni.Talán ha több fennakadás lett volna,biztosan nem érztem volna magam ilyen jól.Most is inkább attól tartok,hogy Bulcsú fog nagyon hiányozni....Kép
Lehet,hogy nézek vmi keretet készen,de attól tartok,hogy mivel a mérte nem mindegy,tuti nem lesz ilyen méretben megfelelő keret....Ha lesz egyáltalán még kedvem hozzá...
Mi újság egyébként állás ügyben?Kép

Andi

Örülök,hogy jelentkeztél,bár biztosan nem unatkoztál az elmúlt napokbanKép.
Hűűű,próbálom magam felkészíteni,hogy nem lesz egyszerű a helyzet...
LábkörömKép.Orsi volt lézeres kezelésen,majd biztosan jelentkezik,vagy próbálj neki emilt írni!
Anyóssal mámeg mi a gond????
Gyere csak,ahogy időd engedi,mi mindig "meghallgatunk"KépKépKép
Köszi a jókivánságot,igyekezni fogunkKép.Pocakosság....hát én is így voltam anno,hamar irigy lettem mindenkireKépKép!
KitartásKép!

Na megyek varrni,amíg Õurasága nincs itthon...Kép

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól!
Minden ok. Rendben a vérképem, elégedett a babával. Még meg is dicsért a doki.KépItt a súlyomra gondolt.Kép
A baba most kb. 2800 gr.

Anyapoc
Ha érdekel esetleg pontos adat, szólj és írok párat!
Az NST is jó, bár ma egy kicsit lusti volt, többet kellett ott feküdnöm.
Megvettem a pici képéhez a keretet. Fát sajna ebben a méretben nem kaptam, így erős kartonból készültet vettem. De ez is jó! Majd ha teljesen kész teszek fel képet.

Remélem mindenkivel minden rendben, mert elég nagy a csend itt!!!

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Most nézem!
Nincs is olyan nagy csend!Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 

 
 

Szilvi!

Örülök,hogy minden rendben volt,ezek szt a dokinak is jókedve voltKépKépKép!
Leírhatnád az adatokat,mindent,amit mért(na jó, a flow annyira talán nem érdekesKép),csak tényleg kíváncsiságból...Kép
NSTKép.Tegnap nekem is kevesebbet mozogott a Manó,de ma 10 perc alatt lerúgta a 10-et,a többit csak hozzáadomKép!
Kép:A karton keretek is jók,nekem is volt pár olyan.Ami még jó szt,azok a nikecellből készültek,mert azt lehet tök jó anyagokkal bevonni,nem kell színsre festeniKép.
Ja,és akartam tegnap is írni,hogy a szőlő nem is olyan hülyeség,egyed csak!!!!De ez komoly,tegnap meglett az eredményeKépKépKép!
Tényleg,vasat nem is kellett szedned?????

Na megyek,mert a gyerekem most meg nem hajlandó felkelni,aztán nem kap reggelit a végén a bölcsibenKép!

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc

Hát a dokik nem a szépírásukról híresek!Kép
Azt tudom, hogy hátsófali a lepény.
Átlagos magzatvíz. A többit nem tudom elolvasni.Kép
Adatok:
BPD: 91,4
AD: 103
AC: 311
HC: 300
Súly: 2800 gr.
Na? Hasonlít????
Kíváncsi vagyok.
Bocsi, de én nem tudom mi az a flow.Kép
A mozgást nem igazán számolom, mert úgy mozog a Pici mint eddig. Gondolom azt az ember lánya észrevenné, ha nem úgy mozog, vagy kevesebbet. Nekem egyébként is, este mozog többet.
Képzeld, amire én azt gondoltam, hogy a lábacskája az a feneke.Kép

A keretről annyit, hogy nem lesz lefestve, mert illik ez a keretszín a képhez. Csak be kell ragasztanom. Ennyi.

Bulcsú nem zsörtölődik, hogy neki a bölcsödében kell lennie, amíg Te otthon vagy? Vagy talán dolgozol még/már? De ilyenkor még nincs a suliban dolog. Vagy tévedek?

Szia
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Igen, a dokik tényleg nem tudnak szépen írni...szt ezt is tanítják az orvosinKépKépKép!
Nálunk(2 héttel ezelőtt):
BPD(fejátmérő keresztben):88
OFD(hosszanti fejátmérő):121
HC(fejkörfogat):34,8
THQ(mellkasátmérő):99
Súly:3488 gr.
Nálad kicsit másokat mért.
AD=hasátmérő
AC=haskörfogat
Lepény szintén hátsó fali,nomrális magzatvíz.
Ami még lehet,hogy milyen fekvésű,de gondolom koponyavégű,aztán hogy nincs rendellenesség,meg hogy a lepény milyen stádiumban van.Nálunk II-s stádium,ez az öregedését jelenti.
Na,hasonlít?KépKépMég véletlenül sem mérik uazt...Kép
A flow a méhet ellátó artériákban mért áramlás(bocs,hogy ilyen tudományos voltamKép,én is azóta vagyok okos,hogy anno Bulcsúval emiatt kellett visszamennem UH-ra,mert nem igazán volt jó az áramlás).Arra jó,hogy ellenőrizzék,jó-e a vérellátása a méhnek,illetve a babának.
Mozgást én is hébe-hóba..volt,hogy elővettem a papírt és akkor láttam,hogy vagy 5 napja nem írtam be semmitKép.Na,akkor azért gyorsan firkantottam rá vmit...de kinek van ideje ezt számolgatni???Én mindig elfelejtem,ráadásul ha úton vagyok,akkor olyan csend van bent,hogy mégKép.
Nekem is a fenekét szokta kipúpozni, a lábát inkább oldalt lehet érezni,nem?Kép

Kiváncsi vagyok a képre,ma én is megpróbálom befejezni,aztán majd meglátom,hol hogyan lesz keretezve...

Bulcsú igazából nem tudja,hogy itthon vagyok,de mindig megbeszéljük,hogy menni kell,mert ő ott dolgozikKép.Igazából néha azért elejti,hogy ne menjünk,de nagy fesztivált nem csinál.
Én már csak annyir dolgozok,hogy az esti suliban csináltam eddig a beiratást szerdánként.Jövő héten szülinapozunk,így akkor már nem megyek,rákövetkező héten meg remélem,hogy már nem KELL mennemKépKépKép!
A suliban ilyenkor azért már van dolog,készülnek a pótvizsgákra stb(jaj,nekem is össze kell még állítanom a pótvizsgásaim kérdésiet,mert kolléganő vizsgáztat helyettem),ami egyébként a jövő héten lesz már.Aztán jönnek a nyitóértekezletek, a munkaközösségi értekezletek és egyéb fantasztikus dolog.Amúgy meg papíron 31.-éig vagyunk szabin....Szóval aug. közepén azért ott már beindulnak a dolgok,csak nem kell még sietni...de majd a szeptemberKépKép.Nem irigylem most őket...Kép

Ja,örülök,hogy már jobban vagyKép...Mondtam,hogy jön a jobb idő..Kép
jaj,még azt akartam kérdezni,hogy milyen az a babavilág bolt a Haszkovó 18-ban?Árak?Minőség?Vannak jó cuccok?Asszem írtad,.hogy szoktál ott nézelődni,vásárolni...

Na,megyek a du-i körútra,de most gyerekestülKép.

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc

Nálunk hátsó fali a lepény, és I. stádiumban van. Gondolom az nem olyan rossz, mert nem mondott semmit a doki.
Nálatok jó nagy a baba, bár az is igaz, hogy a mi mérésünk sem igazán pontos, mert nem fért a képbe már a baba.KépElég sokat kínlódott a doki mire meg tudta mérni. De egyáltalán nem bánnám, ha nem lenne sokkal több mint 3 kg. Egyébként nagyon feldobott tegnap a dokibácsi, jót tett a kis lelkemnek!Kép Már az is, hogy összefutottunk délelőtt a kórházban is és megismert, érdeklődött, hogy vagyok. Tök normi volt! Hiába panaszkodnak rá nagyon sokan, nekem azért eddig még bejött! Remélem így is marad. Kép
Most is szoktak adni az orvosnak hálapénzt? Vagy megúsztuk???

Tegnap benéztem a turis boltba, amit te ajánlottál a Virág B. utcában. Na, ott 390 Ft a body, ebben a boltban 300 ill. 350 ft. Nagyon megkímélt a ruházat, főleg az ilyen pici méretű ami most nekünk kell. 3 részes plüss együttest (nadrág, pulcsi, sapi) 1500 ft-ért vettem. Szerintem jobb mint a turi.

Ajánlom figyelmedbe a mi Naplot, mert a dm-nek van egy 50%-os kuponja benne. Én így akarom megvenni a pelust, és az Avent tejgyűjtő illetve cumisüvegkészletét. Egyébként bármire fel lehet használni.


Szia
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Mérés:persze,nem tuti,amiket így mérnek,na meg attól is függ,hogy mennyire jó az UH gép,mennyire régi,milyen felbontású stb...Azt tudom,hogy ami az SZTK-ban van,az nem a legjobb,de anno Bulcsút is azon mrték és ha még van is eltérés,akkor is elég nagy a különbség a két gyerek közöttKép.
Azért én reménykedek,hogy nem lesz hatalmas,bár ma a védőnők is azt mondták,hogy a második nagyobb szokott lenniKép.Majd meglátjuk...
Na,örülök,hogy a lelked rendbenKép,egyébként sokat bírják ezt a dokit,nem vagyunk egyformák én mindig azt mondom.Ezért nem jár az összes nő egyetlen dokihozKépKépKép...
Hálapénz:már nincsenek szt olyan tarifák,mint anno,mert ugye az ügyeletesnél szülsz.Ha meg vagy vele nagyon elégedve,akkor adhatsz neki,most erre hajtanak,azt mondják.Én túl sokat nem szándékozok akkor sem adni,ha nagyon "ott van a doki".De azért a 60 000Ft-ot megúsztad sztKép.Végül is kifizetted a nagy részét már úgyis a magánlátogatásokkalKépKép.
Lepény:persze,az nagyon jó,ez már ilyenkor normálisKép.

bababolt:akkor egy jobb napomon ellátogatok oda is.Gondolom, a turi azért drágább,mert elvileg márkás cuccok vannak benne.De nekem nem ez a lényeg,csak hogy jó minőségű legyen.Régen volt egy nagyon jó bizományi a Bezerédy utcában(Okmányirodánál),de amikor eladták az épületet,ahol most azok az új lakások és üzletek vannak,akkor sajna el kellett költöznie a csajnak és nem tudott jó helyet találni.Na,ott vettem 150 Ft-ért is bodykat,meg tök jó cuccokat.Azóta nem találok egy normális boltot,ezért kérdeztemKép.
Napló:köszi,akkor majd anyuéknak szólok,hogy kell a kupon,mert én csak ötletszerűen veszem a NaplótKép.Nekem ugyan van egy csomó pelusom,mert a sógornőm mentett ki a munkahelyéről olyat,amit ki akartak dobni,mert lejárt a szavatossága nemrég,de majd csak elköltöm vmireKép.
Aztán azért ne kelljen ám az a cumisüvegkészletKépKépKép!Anno anyum is vett egy db Avnetest a biztonság kedvéért,de tk csak víztárolásra használtuk,ha mentünk vhová,mert eleve nem is tudott Bulcsú cumisüvegből inniKép.Csak rágcsálta a cumitKép

Na,megint fosom itt a szót a sok semmirőlKép.Megyek,mert lassan éhen halok,meg nagy a buli a pocakbanKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Turi
nem tűntek túl márkásnak és náhány igen le volt "lakva".Itt viszont alighasználtakat tudtam beszerezni.
Ha gondolod szólj mikor jössz,és még egy sütipartyt is rendezhetünk a Kokóban.KépKép

Ugye ez az uzsid volt, ilyen későn???Kép
Én finit ettem ma ebédre.Kép Rántott patiszon, rántott sajt, párolt zöldséggel.

Cumisüveg: igazából biztos ami biztos alapon veszek, ha nem így volna már rég meglenneKép
Én szoptatásra készülök, de hát ember tervez Isten végez.Kép

Úgy látom, jól elvagyunk mi itt kettenKép

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Ja,jól elvagyunk,de majd jönnek a többiek isKépKépKép!

Turi:biztos,hogy abban a utriban voltál?Mert amikor én nézegettem,ott vadi új bodyk voltak,de komolyan nem voltak használtak...
de tök mndegy,neked úgyis közelebb van a HAszkovóKép.
OK,majd írok sms-tvagy előtte mélt,hogy mikor megyek,de szt meg is dumcsizhatjuk,hogy mondjuk jövő csütörtök környékén,ha neked is jó.
A hét első 3 napja már be van táblázva,csak bírjam szusszalKép!

Kaja:ez az ebédem volt,csak annyira úton voltunk délelőtt és délben,hogy akkor ettem mást és most ezt gyorsan bekaptam,amit ebédere rendeltemKép.
Jujj,rántott patiszon...már bánom,hogy nem fogadtam el Bringától a patiszont,epdig ajánlotta...KépCsak sajnálok magamnak kisütni egy gesézet,mert tuti nem eszem meg....

Cumisüveg:nekem igazából anno eszembe sem jutott...Akkor még nem fórumoztam,így nem voltam túl tájékozott,ezért hozta anyumKép.Aztán ugye nem kellett,de ki tudja,most mi lesz.A lényeg,hogy nem parázol te sem,akkor biztosan sikerülni fogKép.Na meg ha gond van,tudod,segítünkKépKép.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Nekem is tele a hét eleje. Védőnő, NST, Jut eszembe! Te mikor mész legközelebb NST-re? Én kedden 10-re, utána a dokit is még meg kell keresnem a kórházban.
A csütörtök úgy tűnik jó nekem is.

Szombaton mentek Bulcsúval megnézni a tűzijátékot?

Tök jó, hogy jővő ilyenkor már mi is simán mozoghatunk a babával!KépKépKép

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Én is kedden megyek,csak fél 10-reKépKépKép.
Akkor össze fogunk futniKép.
Ha van időd,akkor utána is sütizhetünk egyet ,én utána ráérek,megvárlakKép.

Szt mi csak innen az ablakból nézzük a tüzijátékot,mert nem akarok már nagyon menni este sehová,de aztán majd kiderül,hogy mi lesz a program...Anno is elindultunk ismerősökkel,csak rossz volt az idő,nem volt semmi program kint,így visszafordultunk,de akkor már elég erős jóslófájásaim voltakKép.Lehet,hogy akkor most is mennem kéne...KépKép
Szt most könnyebben mozogsz,mint majd babávalKép.Amíg egészen pici,akkor ugyan mindegy,hogy hol hogyan alszik,de lehet,hogy 1 évesen már nem igen fogja bírni az esti túrát...De ezt is gyereke válogatjaKép.

Egyébként olyan rumli van most bent,hogy hihetetlen!Eddig alig akart mocorogni,most meg buli van...meg csuklik is....(azt már nehezen bíromKép).

A

anyapoc
 
 


Anyapoc
A patiszon-ajánlatom még állKép
bringa
bringa
 
 


Bringa

Akkor du átugrok érte!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is újra Kép. Két nap a latolgatással, gondolkodással telt el, még éjszakába nyúlóan is Apával filóztunk, hogy mi legyen velünk. A kinti tárgyalás/terepfelmérés jól sikerült, csak az ajánlott bértől nem vagyunk elájulva. De hát erre számítottunk, mert a németek nem a nagyvonalúságukról híresek Kép. Ráadásul az ottani fizetéseket is durván megadóztatják... Mindegy, ez az egy-másfél év amúgy sem a meggazdagodásról szól, de a két kicsivel azért szűkölködni sem lenne jó. Végülis arra jutottunk, hogy neki kell vágni a "nagyvilágnak", mert veszíteni valónk nincs, a nyelvtudás nagyon fontos, és a tapasztalatszerzés sem elhanyagolható.
Egyenlőre ennyi, mert megyünk a gyerekekkel Balatonaligára barátokhoz. Este folytatom...Kép

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszta!

Gratulálok a döntéshezKép!
Azért kint az adózás annyiból jobb,ha családos az ember,akkor sok adókedvezményt kap,amennyire én emlékeszem...
Na,majd egyere a részletekkelKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Hú! Nem tudom mi volt velem, de 1/2 11-ig aludtam. Jól esett nagyon.Kép
Persze felkeltem Atival reggel 1/2 7-kor, készítettem neki kávét, reggelit, meg vasaltam, de 8-kor már ágynak dőltem. Nagyon elfáradtam! Hogy mitől?????Kép

Kriszta
Kezd egyre izgalmasabb lenni! Várjuk a további beszámolót! Mindenesetre szorítok, hogy úgy alakuljanak a dolgok, ahogy az Nektek a legjobb! Nagyon bátrak vagytok!

Anyapoc
Remélem nem kerüljük el egymást kedden. Nem hangzik rosszul a keddi sütizés sem.Kép Bár így lehet, hogy nem is érdemlem meg a doki dicséretét.Kép
Kedden esetleg a teát is tudod hozni?

KépMa megyünk a "kutyával" (pincsi) állatorvoshoz. Szegény amúgy sincs jó passzban, mert anyuék nyaralnak, és más vigyáz rá.Nem tesz jót a kis lelkének. Ez meg még külön tortúra lesz neki. Már most tudom, hogy fog nyüszíteni a váróban. Valahogy nem bír csendben várakozni.
Anyuék vasárnap jönnek meg, addig nem tudom mi lesz a Ginával, mert már most alig eszik és iszik. Még jó, hogy a környezetéből nincs kirángatva. Úgy sajnálom szegényt!Kép

Na mentem lassan készülődni!

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Nekem jó a kedd is,ha addig nem fogod hiányolniKépKépKép.Nem hiszem,hogy elkerüljük egymást..
Na,egy szelet sütit nyugodtan le lehet tagadniKépKépKép!
KutyusKépKép.Szegénykém,a pincsik amúgy is elég érzékenyek,ha jól tudom....

jaj,megyek,mert a fiam reklamál,hogy megígértem neki egy tuti oldalt a netenKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc

közben rájöttem, elírtunk egymás mellettKép
Küldtem mailt.

Te egyébként hány kilónál tartasz? Gondolom ez Neked nem kényes témaKép
Szia

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Na,jó volt ez a front,nem sok kellett,hogy megszüljekKépKépKép!

Szilvi

Hogy bírtad ezt az időváltozást?Én megint eléggé megéreztem,úgy tűnik,vmi el is indult,mert a nyákdugóm egy része kijött,na meg úgy leszállt a hsaam,hogy még én is észrevettem reggelre...KépPersze amilyen peches leszek,tuti,még kitart a kisasszony 2 hétigKép.De az már nem idő...Kép
Izgulsz már?KépKépKép
Kilók:hát attól függ,melyik mérlegen méremKép.Anyuékén most voltam olyan 59(ezt is írtaák egyébként be a felvételis papírra),így olyan 11-12 kg-nál.Bringa mérlegén meg asszem 61-62,így meg ugye 13-14 kg-nál....Szóval tudja a feneKépKépSzt itt a végén már olyan nehéz megállapítani,hogy mi a valós súly,mert nem tuti,hogy uazon a mérlegen mérnek,meg nem uolyan ruhában.Szóval én az 1-2 kilókkal ide-oda nem is foglalkozok...
És Te,Hogy állsz?Bár gondolom,ha a doki megdicsért,akkor már nem olyan vészes a helyzet....Kép
Egyébként most,hogy leszállt a hasam,előlről egész karcsúnak nézek ki,látszanak a bordáim isKép!

Na megyek,mert a fiam követeli a netetKép!

Pusz,Anyapoc

Ui:Néha jelentkezhetnének a többiek isKép

anyapoc
 
 


Szia Anyapoc.

Jó lesz kedden a teaKépsemmi gond.köszönöm.

Rám nem volt hatással a front.Végig mászkáltam a péntek estét (borhetek a haverokkal) és a szombat estét (tűzijáték Almádiban, Veszprémben) is.
Hatás semmi!
Most épp nem izgulok, már beletörődtem, illetve próbálok belenyugodni, hogy szept. 8-nál előbb nem lesz semmi. De azt hiszem ezt már írtam, hogy ezt érzem is. Sőt sztem inkább ráhúz a kis drága.
De sebaj!A kisszoba még mindig nem lett rendbe rakva, de már nem szólok miatta. Ha apának jó, hogy addig kell mindent elrendezni amíg kórházban vagyok, akkor legyen úgy. Bár szegényemnek sok dolga lesz, és ezt mondom is neki.

Én most 15 kg-nál tartok, de így a vége felé már nem volt olyan drasztikus a hízás. Háááát igen, az elején nagyon sokat híztam az Elevittől.Kép
Milyen felvételis papírról beszélsz?
Az adatokat nálam is felvették a kórházban, de kilókról nem esett szó.

A párom azt mondta, hátulról csak a járásom miatt lehet észreveni, hogy terhes vagyok.
Na, az én bordáim nem látszanak ki,bár soha nem is látszódtak.Kép

Szia
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szia SzilviKép!

Most bemegyek a kórházba,mert nem tudom eldönteni,hogy szivárog-e a magzatvíz,vagy nemKépKépKép.Mint egy igazi többedszer szülő....KépKépKép
Ha esetleg maradok,akkor kedd uúgy áll,csak akkor már máshol keressKép.De majd úgyis jelentkezekKép.
Remélem,azért a megérzéseid nem lesznek annyira helytállóak,hogy nagyon ráhúzz,de hát a kis trónörökösnek kell tudni,hogy mikor akar kibújniKépKépKép.
Kilók:BUlcsúval én is 16 kilót híztam és senki nem dorgált meg érteKép.Szt azért most sem lehet sokkal kevesebb,csak ugye régen mértekKép.
A felvételis papírra írták rá,hogy hány centi vagyok és hogy hány kiló...Hát röhögtem én is,mert ki tudja,mire odakerülök,addigra mennyi leszek????KépKépDe egy picit rászámolt a nőci,így írt be 59-et...Aztán hogy mi az igazság....
Anyum nekem is azt mondta,hogy hátulról nem látszik semmi....Mondtam is,bizti azért,mert a fenekem együtt szélesedett a többi részemmelKép!
Gondolod,hogy az Elevittől híztál?Én anno sem szedtem sokat(most tk semmit),de azért jött rám rendesen....
Kisszoba:lehet,hogy magának akarja megtartani a párod a berendezés örömét?KépKépAz is jó,ha arra mész haza,hogy minden rendbenKép.Nálunk sincs ám még semmi készKép...

Na megyek,mert nem kapunk a bölcsiben reggelitKép.

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Boldog születésnapot Hannának!!!!!

Kép

anyapoc
 
 


Remélem Anyapoc minden ok veled!
Fenék: mióta ilyen nagy a hasam, csak egy kis fokhagymagerezdnek látom a fenekemet. Mindennek van jó oldala is.Kép
Biztos, hogy az elevittől volt a hízás, mert a 12. héttől nem szedtem, és akkor normalizálódott a helyzet.
Nem híztam olyan rohamosan, és éjszaka sem keltem fel enni. Nekem nagyon szörnyű volt az első időszak, állandóan éhes voltam, de nem szabadott volna ennem, hogy ne hízzak már az elején, viszont ha nem ettem, akkor hánytam, de mind1 mert mikor ettem is hánytam. KépCsak az nem mindegy, hogy kaját vagy epét. Már bocsika a részletekért.

Hát igen majd a pici eldönti mikor akar megérkezni, de már pocaktartóval is fáj sokat a hátam, és a gerincem.Kép Gyötör a légszomj, és már én is kicsit terhesnek érezem a terhességet. De sürgetni ne akarom a kis drágát. De azért jó lenne ha nem húzna rá egy hetet.Kép
Nálad, hogy vannak ezek a "kellemes "dolgok/mellékhatások? Te hogy bírod, így Bulcsú mellett? Gondolom, sokkal nehezebb lehet......

Szia
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc
hogy te milyen figyelemes vagy! Hogy tudsz ennyi mindent fejben tartani?

Hanna
Sok boldog születésnapot!!!

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SzilviKép

Kajálás:anno én is ettem éjjel,mert annyira égett a gyomrom,hogy nem tudtam tőle aludni....
De azért hánytam is rendesen(most is),így aztán azért sok nem ragadt rám.Érdekes,nekem a második harmadban jött fel sok kiló,de aztán szerencsére ez is abbamaradt....
Fokhagymagerezd:KépKépEz nagyon találó,tényleg olyan az ember hátsója egy nagy pocak mellett...
Kórház:nem volt egy nagy élmény,majd' 1 órát kellett várnom az ügyletes dokira,közben már voltak görcsök is...Aztán néztek UH-n,ahol most jóval kisebbnek látták a babát,mint a 36. héten.Annyira,hogy első közelítésben 2600 gr-nak saccolta a gép,aztán vmi másik adatok szt módosult 2800 gr-ra...Szerencsére a fejét sem mérték olyan nagynak,de elég röhej,hogy két gép között ekkora az eltérés,pedig uúgy Turcsányi UH-ozott.Meséltem is a szülésznőnek,hogy 2-3 hete még 1 kilóval nagyobb volt a babaKép,ő is megrökönyödött,hogy talán ennyit nem fogyottKép...De majd kiderül,ha kint lesz,minden esetre én kicsit nyugodtabb vagyokKép.
Aztán csináltak NST-t,meg CTG-t,voltak összehúzódások,de nem elég rendszeres.Víz szerencsére nem folyik,csak a nyákdugótól nedvesedek(pedig anno ilyen sem volt) és rövidült rendesen a méhszáj,azt mondták,határeset,csak nem tudom,mihezKép.Ja,marasztalni akartak, a szülésznő azzal kezdett,hogy ha már bejöttem,akkor maradok is...amit persze nem értettem,mert ha semmi bajom,akkor ugyan minek...Rá is dumáltam a dokit,hogy hadd menjek haza,mert van még dolgomKépKépKép.
Viszont holnap nem kell mennem NST-re,de úgyis lesz dolgom arra(ha addig nem szülök) és akkor 10 körül majd odamegyek az NST-hez,aztán viszem a teákat,nehogy nélkülük maradj!Kép.
Ja, a szülésznő azt mondta,szerinte éjjel már lesz vmi...Háááát,görcsölget a hasam,de hogy ebből mikor lesz tényleg vmi...Kép

Pocaktartó:jó egyébként?Az a baj,hogy nekem mindentől hányingerem van,ami a hasamon van,így szóba sem jöhetett volna,maradt a kezemKép.
Légszomj:volt,de szerencsére a 35. hét körül megszűnt,mert lejjebb ment a babácska...most meg pláneKépKép.Majd Te is észre veszed,hogy mennyivel jobb.Na nem mondom,hogy nem fulladok,de az már más témaKép.
Bulcsú szerencsére nem nehéz eset,de azért ma már nehezmre esett feltenni a wc-reKépKép...
Nagyon nem emlékszem,milyen volt anno,de az biztos,hogy a végén sokat feküdtem és azért az szuper volt...bár most is ezt fogom tenni hamarosan és rátapadok az óráraKép...
Az meg természetes,hogy a végén terhes a terhesség,mondjon bki bmitKép.

Na megyek,mert a fiatal úr Dörmögőéket szeretné nézniKép...
Majd még benézek!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc

Megy a drukk neked! Igazából nem tudom, hogy szeretnél-e most szülni, vagy inkább később egy picivel, de remélem akkor jön Villő amikor Nektek a legjobb. Örülök, hogy a méret is egy kicsit kisebb lett, talán így könnyebben néz szembe az ember a szülés tényével.Kép Én speciel nem tudom elképzelni, hogy a 162 cm-mel 4 kg-ós vagy annál nagyobb gyereket meg tudjak szülni, és hát te sem vagy egy óriás!
A doki nem kapkodta el, vagy talán szülésnél volt? Mi lett volna, ha valóban éles helyzet lett volna?
Engem sem tudtak volna olyan szívélyesen invitálni, hogy ott maradjak, ha nem muszáj.Kép
Hát ez a görcsölgetés tényleg nem túl meggyőző, de azért szólj Anyudéknak, hogy legyenek készenlétben! Ki tudja, lehet ebben a topicban is nemsokára gyermekáldás lesz?????? Egyébként erősen görcsölgetsz? Milyennek képzeljem el? Nekem eddig csak pár szurkálás szerű érzés volt a legtöbb, amit éreztem.

Ha csak miattam akarsz a kórházhoz jönni holnap, akkor inkább ne tedd, majd kiugrom én érte.Neked már talán nem kellene ennyit lótni-futni.Kép

Pocaktartó: nem a pocakon van, hanem alatta húzódik el, és ez tartja a pocakot. Nagyon örülök ,hogy megvettük, nekem sokat segített, és még most sem megyek nélküle sehová. Bár ha még nagyon sokáig 2in1 leszek , akkor lehet hogy kinövöm.Kép

Na , én biztos az a ritka kivétel leszek, akinek nem megy le a babácskája. Legalábbis eddig nem adta semmi jelét, de lehet, hogy csak én nem látom, és érzem.Kép

Anyudék nem alszanak bent nálatok? Vagy most, hogy lesz ez a dolog? Te egyébként mit érzel, lesz ebből hamarosan valami??? Na nem teszek fel több bugyuta kérdést.
Vigyázz magatokra!

Szia
Szilvi

ui: többiek merre vagytok?

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Köszi a drukkot,most ahogy érzem magam,inkább már szülnék.Elég pocsék lett a közérzetem,nem tudom,hogy a kórházi turkálás miatt,vagy mert tényleg készülődik vmi...Kép
A görcsök elég erősek már,de azért kibírhatóak.A szurkálástól már messze vannakKép.Nekem anno anyukám azt mondta,hogy olyanra készüljek,amilyet még soha nem éreztem és ez tényleg mindent elmond...Na nem ijesztgetés,de valóban így van.Én tudmásul vettem,hogy nem kellemes,így nem volt olyan rémes.Jobban nem Igazából most sem az összehúzódások a roszak,hanem a közérzetem...De majd meglátjuk,hogy mi lesz belőle...
Ha neked nem gond ide felugrani,akkor lehet,hogy jobb lenne,ha kiugranál...Bár lehet,hogy jobbat tenne,ha lótnék-futnékKépKép...
Babaméret:hát én sem örülnék egy 4 kilós gyereknek,pedig azért a párom familiája nem alacsony növésű...Anyósom a sógornőmet 5 kilóval szülte...A szülésznő is azt mondta,hogy talán nem kéne olyan nagy..Képnaná,mondtam..Kép

Ne aggódj,biztosan le fog menni a baba.Nekem Bulcsúnál nem is volt ilyen légszomjam,legalább is nem olyan erős,mint most...De biztosan észre fogod venniKép.

Anyummal most beszéltem,lehet,hogy este már bent alszik,majd addig meglátom,hogy jönnek a fájások...Hogy mit érzek?Hogy ha már elkezdtük fejezzük is beKépKépKép!A kérdések egyébként nem bugyuták,anno engem is minden érdekelt,na meg most is persze,ezért szoktam olvasgatni...De hogy milyen igaz,hogy a többedszer szülők sokkal inkább nem tudják eldönteni,hogy akkor most elindult-e a szülés vagy sem...KépPersze Bulcsúval könnyű dolgom volt,mert a magzatvíz megindult,így nem volt mit tenni...

Na megyek,mert még a pakkom sincs kész teljesen...Kép

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc
Kitartás!!!!!!!!!Ha történne valami éjszaka, remélhetőleg lesz erőd egy sms-re,Kép

Holnap NST után fel ugrom. De inkább szólj légyszi, ha ne menjek mert zavarni nem akarlak Majd csörgök.

Jaj, ez olyan izgi....
Még egy kis kitartás, és egy napon születik BulcsúvalKép

Megy a drukk.

Ja igen, azt hiszem irigykedem.KépBár most megy a para.Kép

Szia
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Csak semmi paraKép.Igaz,anno én is betojtam egy kicsit,de akkor már arra gondoltam,hogy már nincs visszaút...KépKépNa meg hogy milliárdnyi nő túlélte márKép...
Ha addig vmi történne,akkor mindenképpen szólok,ha meg itthon vagyok,akkor gyere csak nyugodtan,ha neked nem kényelmetlenKépKép.

Addig meg neked is kitartásKép!Itt a célegyenesKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Jajjjjj
futkos rajtam a hideg!!!!Kép

Állapotodban valami változás? Sztem jobban izgulok mint te!!Kép

Nem kell ám válaszolnod!

Pihenj inkábbKépKép

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Látom nagy esemény készülődik. Drukkolok én is!
Anyapoc tényleg így van ahogy mondod. Úgy mentem be én is a szülőszobára, hogy nézzenek meg mert nem tudtam eldönteni mi is van valójában.

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Szilvi

Még nem tudok elszakadni,mert kicsi fiam itt bűvöli a netet..Anyukám jön nemsokára a biztonság kedvéért.Ha nem is lesz most semmi,azért már elég türelmetlen vagyok Bulcsúval,reggel meg csak el kell vinni bölcsibe vhogyKép.
Egyébként minden uolyanKép...csak a kedvem nem...KépMár mennék...Kép

Andi

SziaKép.Előkerültél?Kép
Köszi neked is,aztán majd a végén még itt dekkolok 2 hétigKép!
Ja,ja,nehéz emgitélni a dolgot,aztán meg tök hülyének nézik az embert...KépMert ugye nekik könnyű,minden nap látnak ilyet...na de mi?KépKépKép


Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
nem csodálom, hogy már türelmetlen vagy Bulcsúval.
Jó, hogy legalább Anyud kéznél van.
Egyébként most hány percesek a fájdalmak? Vagy rendszertelen még?
Te aztán jól megérzed a dolgokat, ígaz nem 20-a hanem 22., de csak 2 napot tévedtél.Kép
Remélem a kórházi cuccod már meg van.


Andi
Megérezted, hogy esemény van????Kép

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Kb 10 percesek,de ha pl. testhelyzetet váltok,akkor azonnal jön egy összehúzódás,így meg már elég nehéz a lakáson belül is jönni-menniKép.De azért nem az igaziak még,bár azt mondják,másodiknál már jöhet derült égből a villám..KépKépHát csak várok,de még azért el tudom magam foglalniKépKép...
Kórházi cucc már kéznél,csak az aktuális dolgokat kell még bepakolni.Kép
Megérzés:reméltem,hogy a kisasszony is olyan ügyi lesz,mint a bátyjaKépKépKép.Aztán hogy mikor is lesz belőle vmi.....Kép

Na,jó éjt,Anyapoc

anyapoc
 
 


SziasztokKép
Olvasó üzemmódban voltam ma egész nap, de nem bírom tovább, bekapcsolódomKépKép

AnyapocKép
10 percesekKépKép Megy a drukk, hogy a rendszer most már ne gondolja meg magát, és reggelre legkésőbb ott legyen melletted a kiscsajszidKép
Most nagyon drukkolok Neked, hogy könnyen, gyorsan túl legyél a szülésen. Bízom benne, hogy szimpi lesz a doki és a szülésznő is. na meg abban, hogy szuper ügyes leszel, és pikk-pakk kétszeres anyukává cseperedszKép

SzilviKép
Te ne stresszelj, hiszen neked még nem lennének jók a méhösszehúzódások. De azért megértem, hogy nőtt benned a drukkKép Fő a pihiKép

HannaKép
Boldog szülinapot kívánunk Neked BotivalKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Én megyek vörösborozni, próbálok lazítani mindenki helyettKép Bár anno Boti születésénél a 15 perceseimnél is ittam 1-2 dl vörösbort, beültem egy nagy kád forró vízbe, és arra gondoltam, hogy ha ettől nem lazulok el, akkor tutira baba lesz az egészből. És nem lazultam elKépKép...

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Anyapoc
csak ügyesen! Lehet, hogy már holnap babázol?Kép
Remélem könnyű és gyors szülésed lesz.Kívánom, hogy jó doki és szülésznő legyen melletted!
Legyen nagyon jó éjszakád!!!Kép

Csirkesz
nálam még semmi!Kép De végülis csak 4 nap van közöttünk.
De én (biztos olvastad is) az én megérzésem szerint 9-én fekszem be a kórházba.

Mindenkinek jó éjszakát!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Látom, nagy események vannak készülőben! Drukkolok nagyon AnyapocnakKépKépKép!
Én is kívánom, hogy gyors szülésed legyen, és hogy jó dokit és szülésznőt fogjál ki.
Férjed milyen állapotban van most? Kár, hogy nem lehet most melletted. Nekem nagyon sokat segített a párom jelenléte a szülésnél!

SzilviKép
Ne izgulj nagyon, bár Gergő születése előtt én is tiszta para voltam. Mindig vártam valamire, amiről tudom, hogy akkor most indul. aztán mások eldöntötték helyettem, hogy most akkor meglesz a baba. Egyébként szerintem magától is beindult volna, mert a nyákdugót a szülés előtt 2 nappal már "kidobta" a szervezetem. Nagyon vártam már a szülést, de amikor szerdán este bejelentették, hogy másnap mindenképpen szülök, 1600 lett a vérnyomásom. Para volt dögivel.
Tudtam, hogy nem lesz egy leányálom, ezért nem ijedtem meg a fájásoktól, nem is szabad, mert akkor sokkal jobban érzi az ember.
Szóval, készülj fel rá lelkileg, aztán úgyis teljesen más lesz minden!Kép

HannaKép
Nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk Neked!!!Kép

Mindenkinek szép álmokat!
Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

A következő nagy hír jött ma Anyapoctól!!!!!!
"Ma hajnalban 5.32-kor megérkezett Villő 3250 grammal és 53 cm-rel. Eszik, alszik és édesen fintorog."
Kép

Szívből gratulálok és sok-sok boldogságot!!!!!!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Anyapoc

Még egyszer nagy gratula Villő baba születéséhez!
Sok tejcit és sok boldogságot kívánok nektek!!!!

Szilvi

Kép

ui:
Kriszti
nálatok van valami újság???

Kép
Kép
kismama2004
 
 


AnyapocKép
Gratula a kisányotokhoz, nagyon szép paraméterekkel jött világra - teljesen, mint a NagykönyvbenKép Sok-sok örömöt és tejecskét! Ha minden jól megy, hétvégén már otthon is lehettekKép

Kép

Nálunk is volt esemény éjszaka, mert éjszaka ügyeleteztünk, így most délután meg megyünk dokinénihez. Apája megetette tegnap este Botit rántottával (azon apropóból, hogy szerinte vérszegény a karikás szemeiből következtetve, ezért céklát kell ennie, és az milyen finom ránottával), és vacsi után 2,5 órával volt ám sírva ébredés. Olyan kis ödémás lett a feje, füle, szeme, mint amilyet utoljára Judy-n láttam a gimiben, és olyan kiütéses-hólyagos volt, mint én ugyanakkor a gimiben (mi összeettünk valamit, egyikünk dagadt, a másikunk kiütéses lett) és szegénykének t*knya-nyála egybefolyt.
Szerencsére a kedélyállapota nem volt rossz, az ügyeletig a kocsiban feltartott mutatóujjal magyarázott és nevetgélt végig - szerintem elmondta nekünk a szent leckét, miközben az összes belőle távozó váladékot brümmögve fröcskölte szerteszét. A dokibácsi is nagyon rendi volt, nem cseszett le minket a hülyeségünk miatt. Kapott kúpot a nagylegény, valami 24 órán keresztül ható, mindenféle fulladást, tovább dagadást megakadályozó zöld kúp volt. Most napi 3x10 csepp fenistil cseppet kell szednie pár napig. Ja és teljes tojásmegvonás minden szinten egy darabig, állítólag később lehet újra próbálkozni, valószínűleg a dózis volt nagy

Mára már nem olyan felhízlalt kínai gyerek feje van, de még ödémás kissé, és azt veszem észre rajta, hogy folyadékhiányos, és fáradékony.
Dokinénihez azért megyünk, mert vár javul a kiscsávó, nem szeretném, ha a 24 óra elteltével gyógyszer nélkül újra kezdődne minden, így íratunk fel kúpot - maximum nem kell használnunk.

És íme egy kép elrettentésül, ostoba szülők meggyötört gyerekéről (még tegnap iccaka csináltuk - a mutatóujj azért itt is befigyel):

Kép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Anyapoc

Gratulálok Villőhöz!

Csirkesz

KépKépKép

KépKépKép
bambika
 
 


Csirkesz

Boti tényleg durván nézett ki éjszakaKép, remélem nem fog visszaesni és feleslegesen mentek ma dokinénihezKép
Hát istenem, benneteket csak a jó szándék vezérelt.Bár gondolom megijedtetek, jó hogy nem lett nagyobb gond belőle.
Remélem a későbbiekben nem lesz Boti érzékeny a tojásra.Kép

Jobbulást kívánok Botinak!

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Helló megjöttünk!
Dokinéni gyógyultnak nyilvánította, és kaptunk egy beutalót allergiavizsgálatra, amit majd egy éves kora után fognak megcsinálni.
Elvittük a sztárfotót is a dokinéni külön örömére, mert annak segítségével teljesen kizárhatta a veseproblémát. Ugyanis ha a szem alul-felül egyaránt bedagad, az vesegond, ha a szem kivételével az arc minden szeglete, az tipikus allergia
Most tojás megvonva 3 hónapra, de tésztaként azért eheti. A szupi-lufi kúpot is kiváltottuk, biztos ami biztos legyen itthon, fenistil cseppek még 3 napig mehetnak, aztán viszlát gyógykúraKép

Köszi a drukkot mindenkinek. Olyan nagyon nem ijedtünk meg, csak az első pillanatban. Mivel jó volt a közérzete, és vigyorgott a püffedt arcával, mi is megnyugodtunk. Most azonban már teljes a szülői nyugiKép

SzilviKép
Hogy bírod a frontokat? Még semmi hatás? Baba marad bent???

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem játrtam erre. De meg érte, értesültem legalább a nagy hírről. Remélem, mindenki jól van. Nemsokára többször jövök.

Gratulaa Anyapoc!!!!! Sok boldogságot!
Kép
móranya
 
 


Csirkesz

Örülök, hogy Botival minden rendbenKép


Én még egyben vagyunk.Kép
Eddig a frontok nem voltak rám/nk hatással.

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Nincs itt túl nagy fennforgás... megpróbálok egy kis életet lehelni a topikba. Kép
Tulajdonképpen egész héten figyeltem, mi történik itt, de írni soha nem volt idegzetem. Nem nagyon akarnak összejönni a dolgaink, így elég nagy a feszültség bennem. Ráadásként még kocsicserébe is beleugrottunk, ami megint csak nem egyszerű...Kép Na, de nem akarlak benneteket untatni a panaszáradatommal, úgyis minden meg fog oldódni Kép.

Csirkesz!
Hát nem lehetett semmi ez az allergiás reakció!!!! Még szerencse, hogy Botit nagyon nem viselte meg. És mit mondott a doki? Előfordulhat a későbbiekben is, vagy most csak a nagy dózis hozta elő?
A nyaralási körutatok véget ért már, otthon vagytok?? És hogy van a pocilakó? Kép

Szilvi!
Kitartást neked az utolsó napokra (reméljük, hogy csak napok Kép)!!!!!! Én igazán irigykedem, mert mindkét szülésem olyan jó élmény volt, hogy szívesen mennék akár holnap a szülőszobára!

Móranya!
Jó, hogy jártál erre felénk Kép!!! Aztán tényleg gyere többször a jövőben!!!!!!!

Anyapoc!
Remélem már otthon vagytok a kicsivel!!!! Elviekben a szülés napján kívül 4 nap a benntlét, ha jól emlékszem... Bulcsú hogy fogadta a húgocskát? Azért gyönyörű szép szülinapi ajándékot kapott, azt meg kell hagyni Kép!!!!!!!

Na, puszi, megjött Apa, megyek megkajáltatom Kép!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!Kép

Megérkeztünk!Kép

Köszönöm mindenkinek a a sok drukkot és a sok jókívánságot,asszem be is jött mindenKépKépKép!

Egyenlőre simán mennek a dolgok,de még nem volt fürdetésKépKép!

Majd jövök a szüléstörténettel is,csak meg is kellene írni vmikor.Kép

Villő nagyon szépen szopizik a kezdetektől,kb a dupláját eszi,mint amit ennyi idős babának kéneKép.
Bulcsú nagyon örült,hogy végre hazajöhettünk és simogathatja bmikor a húgocskájátKép.Aligt tudtam letenni aludni is,vagyunk is vagy 2 óra késésbenKép.

Na most csak ennyit,mert még össze kell szednem magamKép.

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Látom egy kicsit megélénkült a forgalom.
Anyapoc

örülök, hogy hazaértetek!
Olvastam a szüléstörténetet.A lányokat sikrült egy kicsit megnyugtatnod.Kép

Egyébként, nem félek a mi kórházunktól, szüléstől, beöntéstől stb!Kép Csak már egy kicsit zavart, hogy a lányok így félnek a szüléstől, pedig Pesten sztem isteni körülmények között lesznek.Gondoltam, egy kicsit felhomlyosítom őket, hogy vannak sokkal rosszabb körülményke mégis szép emlékekkel térenk haza a kismamák!Kép
Tényleg úgy jött le, hogy be vagyok rendesen tojva???Kép
Egyébként, köszönöm a sok infót és felvilágosítást.Nagyon sokat segítettél vele!KépKépÉs sokkal nagyobb nyugalommal nézek a dolgok elébe.Nem mondom izgalom az van, de félsz az ninics!Kép
Rólam:
Úgy néz ki, a hasam leereszkedett!Kép (Tudom ez nem azt jelenti, hgoy holnap szülök, de jó érzés)Már érzek keményedést is, és enyhe görcsöket (nem túl sűrűn, így ebből sem vonok le semmitKép)Ja igen? Tegnap óta a bokám és a lábfejem olyan mint egy elefánté!Kép
A teát köszönöm, ha eddig még enm tettem volna meg Neked személyensen!!!!KépKépKép

Kriszti
remélem a dolgaitok úgy fognak a végére alakulni, ahogy elterveztétek.Kép
Mire cserélitek a kocsit?Ha jól emlékszem a Tiedét cserélitek????

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

SzilviKép

Na,csak nem lesz vmi?KépKépAzért a görcsök már jelentenek vmit,nekem ilyen jóslófájásaim elsőnél 1 héttel a szülés előtt voltak,lehet,nem is kell bevonulnod a kórházbaKépKép.A pocakleereszkedés tényleg jó,mert kap az ember levegőt,bár nekem most olyan mértékű volt,hogy így a medencém fájtKépKép.
Szülés:hát szándékosan nem akartam bele szaftos részleteket írniKépKép.
A lányok ott mindentől be vannak tojva és sajna egymást hergelik,de rmeélem,azért mindenkinek szép élmény leszKépKép.
Szt nem a kórházon múlik,hogy milyen élmény lesz a szülés....Azért is írtam,hogy sajna volt,aki a fogadott orvosnál szült,mindent megkapott és mégis tragédia lett a végeKép.Az,hogy nincs éppen kád,vagy bordásfal,nem jelent semmit.Nekem a labda sem jött be,hiába kínálták,látod...A legjobb a séta, a függőleges testhelyzet és hogy a párod ott legyen,amennyire csak lehet.A szülésznők kedvesek,segítőkészek és ez a fontos.
Én meg vagyok elégedve ezzel és szt Te is meg leszelKép.
Nem is igazán a Te írásaidból jött le a "betojás",meg nem is ezért írtam,hanem mert annyira sajnáltak a többiek,hogy gondoltam megírom,hogy azért annyira itt sem rossz a helyzetKépKépKép.Sőt,volt,aki a kocsi hátsó ülésén szült mostKépKép.

Azért a lábadat figyled,nehogy nagyobb vizesedés legyen,de gondolom azért nem vészesKép.
És nagyon örülök,hogy meg tudtalak nyugtatni,még ha izgalom maradt isKép.Ami nyilván való,hiszen olyan dolog elébe nézel,amit még soha nem csináltálKépKépKép.

Teát nagyon szívesen,de monsta a férjem,hogy képes voltál beállítani mindenféle finomsággal,ezért irgum-burgum!!!!!!!KépGondoltam,ha találkozunk még,fenéken billentelek,de majd ha lesz még rá alkalom!KépTényleg nem kellett volna,mert ennyit nem ért a tea összesen!


Na megyek,mert befejezem a reggelitKépKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: