Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Mi is vagyunk, csak mindig van valami tennivaló. Egy játszócsoportban mi is benne lennénk már végre. Eddig mindig közbejött valami. Tényleg oda mit kell vinni? Váltócipő, egyéb? Most mennyibe kerül? Legutóbb 800.- hallottam.
Ma képzeljétek a Lajos utcai máltain voltunk. Hááát..... Nem tudom. Minket mindig ott érnek kellemetlen élmények, talán azért járunk ritkán oda. Ma speciel egy 2 és fél-3 éves forma kisfiú először a csuszdás házból lökte ki majdnem Korit. Trécselő anyukája odalépett, mikor rászóltam csemetéjére, hogy talán mégse. Ő is szólt valamit neki, aztán vissza dumcsizni.... Aztán végre lecsúszott, utána Kori, erre fogta és izomerőből hanyattlökte szegényt. Köpninyelni nem tudtam :cry: . Egy pici gyerek egy másikat. Anyuka ismét érkezett: enye-benye, kérj bocsánatot (megtörtént), mire mosolyogva közölte anyuka: nagyobb testvére is van, edzésben kell lennie..... Na ezek után nem csodálkoztam neveletlen csemetéje viselkedésén.....
Délután nagybevásárolni készülünk, apáék megkapták a fizut :lol: , tescózunk vagy intersparozunk egyet.

Kép
timcsi73
 
 


Szilvi: fogad?

Kép
timcsi73
 
 


Átvettem én a stafétát, majd' megőrülök úgy fáj a fogam.

Timcsi!
950 a játszóház, ebéddel együtt. Lili simán zokniban szokott lenni, de ha ragaszkodsz hozzá, hozhatsz váltócipőt.
Játszótér: én is ezért viszem Likát játszótérre...De múltkor a játszóházban is "szerencsénk" volt, 2 ilyen agresszívabb gyerkőc is volt, szintén a trécselős anyukájukkal....Nc.

zsanett
 
 

 
 

Jajh kimaradt egy ritkán :D Szóval ezért viszem ritkán játszótérre.
S ráadásul Lilka nem Lika :D
Formában vagyok, bizti a fogam... :?

zsanett
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a gratulációkat Berci nevében is. :)
Már itthon is vagyunk, Beni egyenlőre nagyon jól fogadta, most épp mindkettő alszik. :D
A szülésről annyit, hogy elfolyt éjjel a vizem teljesen váratlanul, fájásaim nem voltak egyáltalán, bekötötték az Oxitocynt és onnantól 47 perc alatt kibújt ő:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Akkor szuper ügyes volt a kisfiad és persze Te is!
Gratulálunk újra, igazán bájos s szerintem tök látszik h kisfiú :)

zsanett
 
 


Sziasztok!

Ilba:örülök,hogy már itthon vagytok.Nagyon szép a kisfiad :) akkor nagyon gyorsan jött.

Timcsi:sajna az ilyen gyerekeket nem lehet kikerülni a Kerék utcai játszin is van belőlük.Ha meglátjuk őket a bnőmmel már mondjuk is itt van Balázska.De mas is volt egy kissrác aki direkt neki ment motorral Márknak anyja ott volt a háta mögött szólt rá, de újból neki ment mondjuk itt legalább az anyja közbelépett.De Balázska anyukája mindig a játszótér elején trécsel.

Jó lenne ha ti is jönnetetk a játszócsoprtba.
Fogam hála istennek már nem fáj és 2 napja már gyógyszer sem kellett.

Zsanett: hogy vagytok?melyik fogad fáj?
Vendég
 


Szilvi!
Az a baj, h nem tudom melyik fogam az, már az egész jobb oldalam hasogat. Semmit nem aludtam, pedig teletömtem magam gyógyszerrel :(
Úgyh most irány vmi magándoki ügyelete, m a sajátomra heteket kell várni, ráadásul Ő nem látott semmit, pedig 2x is megröntgenezte...Hátha most már láthatóbb mitől fáj.
Nagyon beszari vok, főleg fogorvosnál, de már nem bírom...

zsanett
 
 


Ilba: gratula tőlünk is még egyszer, nagyon aranyos a kis álomszuszék :lol: .
Akkor te is beletartozol a szülőnők töredékébe. Nekem ugyanis azt mondta a dokim, hogy nagyon ritka, hogy valakinek úgy indul be a szülés, hogy zsupssz elfolyik a magzatvíz, fájások nélkül.... Hát persze, hogy nekem is így indult be :lol: !
Zsanett: a fogfájás szörnyű, minél előbbi jobbulást!
Holnap Ikeázunk :lol: :lol: :lol: !

Kép
timcsi73
 
 


Zsanett:hogy van a fogad?voltál dokinál?

Mi holnap anyuékhoz megyünk apa pedig dolgozik.Hétfőn meg megyünk az állatkertbe mivel nagyon szép idöt mondanak.

Szerintem csüt-ön vagy pénteken menjünk játszócsop-ba.Akkora már esőket és hideget mondanak.

Márknak nagyon jön a foga szegénykémnek 2 metdzőfoga jön felül és csak 1-1 törte még át az inyét.Remélem azért jó éjszakánk léesz.
Vendég
 


Sziasztok!
Én vtam tegnap dokinál, de ez sem látott semmit...Szörnyű :(
Pedig iszonyatosan fáj. Igaz ma éjszaka legalább tudtam aludni.

Állatkert szupi progi, én is rég ígérem Neki, de a múltkor is kimaradt :?
Nah majd legközelebb.

Játszócsopi nekem mindegy melyik nap, de a péntek semmiképp nem jó.

Ilba!
H vtok? H telnek az első napok otthon? Beni h fogadja?

zsanett
 
 


Sziasztok!

Köszönjük nagyon jól vagyunk, Berci mintagyerek egyenlőre, eszik-alszik :D , éjszakát "végigalussza", 1x vagy 2x eszik, de semmi balhé, alvás van utána.
Beni nagyon szereti, magyaráz neki, hozza a játékokat, remélem nem hagy később sem alább a lelkesedése. :roll:
Ma már voltam Intersparban Benivel, nagyon jól esett és ha holnap is ilyen szép idő lesz, azt hiszem felmerészkedünk kicsit a Hármashatár hegyre Bercivel. 8)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Hova tünt mindenki? Mi voltunk az állatkertben nagyon jó volt, Márk élvezte a legjobban.
Jól el is fáradtunk, sajna már 4kor zárt pedig még szivesen maradtunk volna.Na majd legközelebb.

Ilba:örülök,hogy minden rednben veletek. Igazán aranyos fiaid vannak. Bercivel voltatok a hármashatár hegyen?

Zsanett:hogy van a fogad?

Most itt van a bnőm kártyázni fogunk most sül a sült krumpli.Nyam-nyam már nagyon éhes vagyok.
Vendég
 


Sissi,
nem voltunk, csak negyed órát volt Nagymamáéknál a teraszon. Szuper volt. Ha ma is kisüt a Nap, már megejtünk egy sétát az OMK-ig. :D

Vali,
Alíz hogy van? Nem lett végül beteg?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Én még mindig fájok, átment a fülemre is, hiába az antibiotikum...Azt nem értem h miért nem látnak semmit ha ennyire fáj?
Lilka viszonylag megértő...Csak estére fogy el a türelmem :cry:

zsanett
 
 


Ilba: De jó, hogy már jöttél is :) Nagyon cuki Berci baba :) Jól látom, hogy vöröskés haja van? Vagy csal a kép?
Ügyesek voltatok a szüléssel, nekem dettó így zajlott a második (éjjeli magzatvíz elfolyás, semmi fájás, oxitocyn), csak nekem 35 perc alatt meglett :lol: Na de az a 35 perc nagyon brutál volt, nem kívánom senkinek, simán elcserélném egy 4 órás szülésre :roll:

Köszi kérdésed, Aliz jól van, nem lett beteg, kicsit köhécsel, de az ilyenkor belefér sztem. Igazából az orra se folyik, most sem tudom másra fogni azt a múltkori lázat, mint a fogára :?

Zsanett: Húúúúú szegénykém, ez nagyon sz@rul hangzik, valami nagyon nem stimmel nálad. :( Biztos egyáltalán, hogy a fogadtól van ez az egész?

Sissi: Állatkertezésért nagyon irígy vagyok, tényleg remek idő volt és valszeg nem is volt tömegnyomor. Nekünk is ilyen alkalom kellene, csakhát ugye ez a fránya meló hétközben ... :? :evil:

Timcsi: Nekem pont a Lajos u-i Máltai volt eddig az egyik legszimpibb játszó, még mondtam is apának, hogy na itt legalább nincsenek idétlen, agresszív hülyegyerekek, de ezek szerint mégis :( Mi is mindig a Kerék u-in fogjuk ki őket :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

sajna úgy néz ki,hogy a heti játszócspi is elmarad :( Márk hajnalban hányt ill.reggel is.Már hasmenése is van.Remélem haímar rendbe jön és mi nem kapjuk el.

Zsanett:próbálj elmenni egy orvoshoz.Ez nem állapot.
Vendég
 



Sziasztok!
Reggel Kori is hányással kezdte a napot, nem is tudom valaha, valamikor hányt-e már. Szerintem nem. Aztán ment a hasa. Mi már megjártuk a dokit, ő azt mondta lehet hogy egy erősebb gyomorrontás (tegnap szőlőből csináltam szőlőlevet, s lehet az csapta el a hasát), de lehet vírus :oops: . Hát nem jól indult a nap. Úgy látom lehet vírus, ha Szilvi is írja. Tényleg ti hogy vagytok? Mi nem kaptunk semmit. Diéta, tea, normaflor, ha nem hány órákon keresztül, akkor főtt krumpli, répa. Jépa, ahogy a dokinál mondta.... Imádom, úgy sajnálom a kismaszatot, pedig a kedve, hangula jó. Remélem hamar túl lesz rajta.
Így játszócsoport megint ugrott, pedig most tényleg rákészültünk.

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!
Én a fél éjszakát fogorvosnál töltöttem, de nem bánom, remélem már jobb lesz. Este villámcsapásként hasított belém, a szó szoros értelmében, h melyik fogam fáj. (persze erre végig nem is gtam :roll: ), szóval este 10:30-kor sírva indultunk a Király utcába. Potom 20 ezerért elkezdték a gyökérkezelést. De igazság szerint fizetném én a dupláját is, csak legyen végre vége...

Timcsi, Sissy!
A másik topikban a csajok napok óta erre a "vírusra" panaszkodnak, pont azokkal a tünetekkel, amit Ti is írtok. Vigasztaljon, h azt mják csak pár nap az egész. De egyebet ott sem mondott a doki.

Most egyelőre ennyi vtam, kissé még nyomi vok.

zsanett
 
 


Sziasztok!

Tegnapra én is elkaptam a virusdt.Márk már jól volt még van hasmenése,de legalább nem hányt. Mára már én is jobban vagyok, még jó,hogy csak 1napig tart.
Hajnalban apa lett rosszul most dolgozik,remélem nem lesz ott semmi gond.Csak az a baj,hogy 12 órázik,monstam is neki,hogy vszinű a kolleganői is el fogják kapni.

Én most nem vittem dokihoz,mert minden volt itthon sajna Ő már másodjára kapta el.Tegnap szinte egész nap szopizott nem akart semmit enni.

Timi:hogy van Kori?

Zsanett:fogad?reméklem már nem fáj.
Vendég
 


Sziasztok!

Én még mindig fájok, igaz, mérsékeltebben.

Csak azt szeretném mondani, h akinek rajzolósabb a gyerkőce, nézze meg a Tescoban ezt : (2. sor jobb széle a laptop alatt)

http://www.tesco.hu/popupimage.php?oid= ... ba0dbdd53a

Csak 800 Ft és szerintem tök szuper, Lilkának ez a 2. napja h jóformán teljesen leköti. Akár Mikulásra is jó lehet.

A másik amit a figyelmetekbe ajánlok az Auchanban az összecsukhatós babaház. Bár ez inkább csak Timinek és Valinak :D Nézegetem már egy ideje, 10e körül szokott lenni egy normálisabb. Most 5-ért vettünk, Mikulásra. Remélem jó lesz.
http://www.auchan.hu/katalogus/Main.php ... 1&MagNo=48
(jobb oldalon a konyha mellett)

Azért ha vki más is talál ilyen "jó vásárnak" ígérkező cuccot, mi örülünk ha szól.

H vannak a betegeskedők?

Ilba!
Kirándultatok?

zsanett
 
 


Sziasztok!
Köszönjük az érdeklődést, mi is vagyogatunk. Hú tegnap nagyon gáz volt. Úgy sajnáltam a pici lányomat. Szegény nagyon megszenvedte, főleg a hasmenést. Nem jött sok, de sokszor, az meg marta a pici popsiját rögtön. Mondta is mindig: "popó fáj". Nem is tudom, hogy hányszor pelusoztam át. Délután még hányt 1x, azóta, kopp-kopp-kopp, szerencsére nem. Hasmenés meg tegnap kora estétől nem volt már. Az ivással küzdünk kicsit, egyébként sokat és rendszeresen iszik, de most nyaggatni kell, nagyon nehezen csúsznak le a kortyok. De a nyelvecskéje, bár lepedékes kicsit, de fénylik, így szerencsére nincs baj, remélem nem is lesz. Evészet tegnap nálunk sem volt. Ma már ment a keksz, délben néhány szem főtt krumpli is lecsúszott. Majd belejön megint :) , remélem. Hangulata tegnap délutánra elég szotty lett, olyan kis beteges, mára javulgat, pakol, játszik.
Zsanett: ha már játék. Nagyon szuper a mágneses rajzoló, mi kaptunk egyet ajándékba, pár hete, Kori is nagyon élvezi. Nem játék de vásárlással kapcsolatos. Én azt az infót kaptam, hogy a Coraban van most relatíve kedvező gyerekruhavásár. Nem tudom mikor tudunk majd kimenni, állítólag 5-től van az akció. Ráadásul hétvégére vendégeket várunk, Kori keresztszüleit Miskolcról.

Kép
timcsi73
 
 


Megkerestem Timcsi:
http://cora.hu/akciok/oldalak/178/page/2/

Ez a kilós vásár is jónak tűnik ;) De mi jóformán sosem járunk Corába :(
Kb csak ha hazamegyünk Miskolcra, m ott csak az az egy normális nagybevásárló van...

zsanett
 
 


Sziasztok!

Vali,
Nekem bejött azért a 47perc, bár tényleg brutál volt és szakadtam/repedtem is rendesen a „kis rakétámtól”. :) De hány tizen/huszon órás vajúdást olvasni … inkább akkor a turbó szülés. :roll:
Nem, nem vörös, világosbarna talán. De nem igazán van haja. A szemöldöke és a szempillája szőke.

Minden betegeskedőnek jobbulást, sajna minket is utólért a vírus, Beni pénteken, én tegnap voltam rosszul. Elég ilyesztő ez egy ekkora kicsi mellett … :shock:
Ma nem is engedtem Benit a bölcsibe, tegnap mondták, hogy már csak 3an vannak, mert járvány van, mondtam akkor nem megy ma, nehogy a hétvégére beteg legyen (vasárnap családi, hétfőn bölcsis szülinap! 8) )

Zsanett,
basszus ez a fogfájás! Jobb már legalább?
Igaz kirándulni még nem voltunk, de 4. napja nyomjuk Bercivel a sétákat. Nagyon szuper az idő, miért ne mennénk? :)

Berci szépen hízogat, tegnap reggel voltunk mérésen, már 3,1kg, 6 nap alatt hízott 20 dekát. És összement a drágám :D , 56centivel született, tegnap volt 49centi. :shock: :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Ilba:az,hogy lehet,hogy ennyivel rövidebbnek mérték. Egyébként ügyes kis pasi :D biztos nagy étvágya van.
Még jó,hogy a pici nem kapta el a virust.

Mi már jól vagyunk tegnap apa is túl esett a dolgon.Ma estére sajna a bnőmék kislánya(Márk kis barinője) hányt.
Karácsonyra én az auchanban láttam Márknak egy csomó dolgot.Legalább a családnak tudok adni tippeket.
Vendég
 


Sissi,
hát nekem Beni is elvileg 57centivel született, majd miután még az 50es ruha is lógott rajta lemértük itthon, akkor volt 48 centi. :D
Most meg tuti jó a 49 centi, mert a "vályúban" mérték le. Szüléskor a szalaggal minden hajlatba bemennek ... :roll:

Vali, Zsanett,
a Kipp-Kopp-ra (nov.23-ra) most még van jegy a 10órásra! Mi vettünk. :D :wink:
Meg lesz Békáson Alma koncert Miki ünnepséggel egybekötve, mi megyünk arra is. :)

Ha ilyen szép idő lesz, akkor elmegyünk sétálni. Egyedül a két gyerekkel. Jájj! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Szívesen csatlakozunk, bár nem tudom h mennyi segítséget jelent ez Neked :D

zsanett
 
 


Csajok!
Még mindig nincs kedve tornázni jönni valakinek velem?

zsanett
 
 


Sziasztok!
Hát nálunk sajna nem sokkal jobb a helyzet. :oops: Kori még mindig fosikázik. Pedig péntekre-szombatra már tök jól volt, aztán vasárnap esté megint jött a hasmenés erősebben. De én is azt hallottam, azzal "nyugtattak", hogy sajnos járványos, ráadásul olyan alattomos vírus, hogy 1-2 nap mélypont után jön a javulás, aztán megint vissza. Hát mi most ennél a visszánál járunk. Egyébként láza nincs, iszik rendesen, csak a fosika zavaró. És hab a tortán: péntektől én is "csatlakoztam" :? . Szombat éjszaka volt a mélypont, többet voltam a Wc-nél mint az ágyban szinte. Most jobban vagyok, de "várom" a visszát...... :cry:
Jobbulást a többieknek!

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi:sajnálom,hogy még nem gyógyultatok meg.Hála istennek nekünk 1 nap után elmúlt és nem jött viszza.Kop-kop-kop.

Többiek hogy vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

Zsanett,
köszi, majd egyeztetünk, bár hétköznap délutánonként egyenlőre nem sok esélyét látom a sétáknak. :roll: Mire Beni felkel és összecuccolok velük, már sötét van. :( Így marad a délelőtti nyugis séta Bercivel. :D
Torna részemről fél év múlva kb. oké! 8)

Timi,
Jobbulást Nektek! Szerencsére nálunk is 1 nap volt csak, nekem ennyi is elég volt, öléggé megcsappant a tejcsi, most küzdjük vissza. :roll:

A hétvége nálunk ünnepléssel telt, ma a bölcsiben is ez volt a program, Beni ma 3 éves. :D Nagyfiú. 8)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Ilba!
Addigra tovább hízok :)
Vszínű egyedül fogok járni, de úgy érzem muszáj sajna :(

Beni!
Nagyon boldog szülinapot!

Kép

zsanett
 
 


Ilba:BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK BENINEK!!!
Vendég
 


Beni: Nagyon boldog 3. szülinapot kívánok :)

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Köszi szépen! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nem emlékszik véletlenül vki arra a Mikulás rendelős hirdetésre?
Pár héttel ezelőtt írta ide egy lány, de nem találom...

zsanett
 
 


Zsanett,
talán itt is találsz: http://mikulas.lap.hu/

Mi jól, tejcsi úgy néz ki elég, most 30dekát hízott 1 hét alatt. 8)

Többiek?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Sziasztok!
Először is mi is sok boldog névnapot kívánunk Szilvinek!!!! :D :D :D
És a jó hír. Hétfő estétől úgy tűnik, rendben vagyunk. Kori is, én is. Legalábbis azóta nem volt semmi hasmenés. Kedd reggeltől pedig már szépen eszik is. Vasárnap estétől kedd reggelig szinte semmit nem evett, de inni azt szerencsére ivott végig rendesen, teát, almalevet, vizet, amit kívánt. Még a vizet is megitta, pedig nem nagy vízivó.... Ellenben imádja a tejcsit, reggel-este. Így az már nagyon hiányzott neki. Mondogatta is: Aja tejcsi. Hát tegnap este másfél decivel megpróbáltuk. Nem lett semmi gond. :lol:
Közben nagyon cudar idő lett. De hát nem panaszkodjunk november az november, és az a pár hét napsütés volt a bónusz :lol: . Nevetni fogtok de én már alig várom az adventi készülődést, a karácsonyt. Most nem feltétlenül a nagy ajándék dömpingre gondolok, hanem inkább a hangulatára, a készülődésre, a sütik illatára. Szoktam készíteni a lakásba dekorációt, meg előveszek néhány régebbi kis díszecskét, így már András-naptól olyan jó a hangulat :lol: . Remélem idén Kori is beszáll a sütigyártásba, díszitésbe!

Kép
timcsi73
 
 


Sissi,
boldog névnapot! :)


Timi,
én is várom a Karácsonyt! :D
Én szoktam csinálni narancslekvárt és karácsonyi itókát is. :D
Látni kellett volna tavaly Beni arcát, mikor meglátta a feldíszített szobát, a fényeket. :)
És idén már négyesben ünneplünk. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a névnapi jókivánságokat.

Jövő héttől már tényleg el kellene menni a játszócsopiba.Ez a hét eég húzósra sikeredett. Karácsonyt már én is várom főleg Márk miatt.Már tavaly is nagyon tetszett neki a fa de most szerintem jobban fogja élvezni.

Timcsi: örülök,hogy végre jobban vagytok.
Márk is tegnap óta eszik jól.Addig nálunki is nagyon gyér volt az evés.ILL. egyfolytában szopizott volna.

Zsanett:jövő hét nektek is jó??

Ilba:örülök,hogy van tejed és,hogy szépen hizik a Picur.Most láttam már 2 hetes.Hogy megy az idő!! :D
Vendég
 


Vali,
Alíznak nagyon boldog névnapot! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Vali:liznak boldog névnapot kivánunk: Szilvi és Márk :D
Vendég
 


Sziasztok!
Mi is csatlakozunk a mai névnapi köszöntőkhöz.
Sok boldog névnapot a kis Alíznak!
:lol: :lol: :lol:

Kép
timcsi73
 
 


Köszönjük a köszöntéseket :)
Bocsi, hogy csak ilyen későn reagálok, de hétvégén nem voltunk itthon, a péntek délután/este meg elment a névnapozással :) Egy pénztárgépet kapott a csaj, nagyon bejött neki, még egyedül is eljátszik vele :shock:
Szóval lányos anyukáknak tudom ajánlani, esetleg karácsonyra is.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
tök jó, hogy bejött az aji. :D

Nálunk most az abszolút favorit az autók mellett a Duplo, azzal órákat elszerepjátékozgat, az Anna és Peti könyvek, amit én olvashatok órákat :twisted:, a kirakók és a Minimaxon a Rejtélyek Tesz-Vesz városban, amit szopik alatt nézhet (ehhez igazítom a délutáni etetést ... soha nem hittem volna :lol: )

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, Vali!
Elsősorban Nektek írok, a gyerekek kora miatt, de bárkinek örülök.
Ha összejön, a hétvégén visszük korizni Lilkát, van kedve valakinek csatlakozni?

zsanett
 
 


Zsanett,
hová? A Ligetbe? Van koritok, vagy ott béreltek?
Nekünk most hétvége nem jó, teli vagyunk programokkal (vasárnap pl. bábszínház OMK!), de érdekel a dolog :!: Majd írd meg milyen volt. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: