Új privát üzeneted érkezett!

Hexe
Ha jól emlékszem egy másik fórumon volt ez az izomláz téma.
Nem akarlak félreinformálni :roll: :wink:
Állítólag megváltozik a tej íze. Izomlázkor tejsav termelődik..
Azt nem tudom h van e a tejsavnak valami köze a tejcsihez (a nevén kívül) :| Lehet h nagy baromság az egész. De nekem jó volt erre fogni h nem tornázhatom. :P :lol:
Honnan vásároltál?


Diácska vagy nem Diácska ez itt a kérdés :lol: :lol: :lol:
Akkor lehet h mégis csak így becézik :oops:
Diácska hát írd már le hogy is van ez :lol:
Ja még egy kérdés. Majd ki akarom próbálni az új pamperst is. Most akkor ez milyen zacsis? Hol vetted?

Ewa
Nagyon szép a lányod :) kedvenc képem amikor az apun alszik, olyan tündéri :D

Szilbee
Kitartást a cicileszoktatáshoz!
Timi is sokszor azon alszik el.

Képzeljétek ma amikor jöttem haza Rákóczból dugóba kerültem, kerültünk a kicsi lánnyal. Szajolnál a lámpa után egy baleset volt.
Láttam az összetört autót de még nem volt rendőr és mentő se úgyhogy nemsokkal korábban történhetett. Olyan mérges voltam h miért nem indultam el 5 perccel korábban. :evil:
Álltama kocsival és vártam. Timi hátul aludt. De tudtam ha felébred akkor éhes lesz és pelus csere is esedékes lett volna.
Attól féltem h én nagyban ciciztetem és a sor netalán elindul. De szerencsémre a sor elején rájöttek h az út szélén a személyautók elférnek, így csak 20 percet vártuk. Timi csak itthon ébredt fel. :lol:
ezt megúsztam :lol:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Ewa babája nagyon aranyos. Kis hajasbaba. Olyan gyorsan telik az idő, az enyém most született, s lassan már 5 hónapos.

Más. Testmozgás. Rajtam is maradt a szülés után kb. 5 kiló, de ez hol fel megy, hol le megy. Főleg ha nem tudom megállni, hogy ne egyek csokit. Nem értem a terhesség alatt nem voltam kívánós, most meg :? . Én úgy tudom, hogy aerob-jellegű mozgást, nem jó ilyenkor végezni, úgymint, futás, aerobik, stb. Tehát az ugri-bugri. De az úszás, biciklizés, torna, ami olyan callenetics jellegű szerintem nem árt. De az igazság az én sem kockáztatok, eddig mind a két gyerkőcömet 1 éves korukig tudtam szoptatni, és szeretném, ha ez Attilánál is így lenne.
Most kijött rajtam annyi ragya :twisted: :twisted: , amíg terhes voltam olyan szép volt a bőröm. El kellene már menni fodrászhoz is. De egyszerűen nem tudom megszervezni.

Egyébként ti hogy vagytok vele, ha nyilvános helyen kell szoptatni? Voltatok már ilyen helyzetben? Szerintem annyira nem természetes az embereknek, ha egy szoptató anyát látnak, pedig úgy gondolom kevés szebb dolog van ennél. :D :D :D

Na lépek, el kellene kezdenem vasalnom, mert nem akar fogyni.

Pusszancs
Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Szazsa!
Én úgy vagyok vele, hogy nem szívesen szoptatnék nyilvános helyen, mert nem tudnék ellazulni tőle és a törpe pedig ezt megérezné... Hát igen ... kissé szégyenlős vagyok ... De ha muszály lenne vagy lett volna valaha, akkor a gyerkőcért biztos átléptem volna/átlépném a saját árnyékomat. Inkább megszoptatnám, mint hogy éhezzen.

Ewa!
:) Zsófi egyre formásabb ... pedig már akkor is szépséges volt, amikor megszületett.

Petri!
Köszi a drukkot! Nagy szükségünk is van rá, mert nagyon nehezen megy. Ma kipróbáltam, hogy a picit beárnyékolt szobában együtt feküdtünk le pihizni, de azt hitte, hogy játék van ... pedig evés közben már nagyon dörzsölgette a szemét. Ha nem alszik de-t, akkor ebédnél, két kanál kaja között alszik el. Még nem bírja ki egészen ebédig, még akkor sem, ha 11-kor etetem meg. :( Gőzöm sincs mit találjak még ki ... :cry: [/b]
szilbee
 
 

 
 

:?: Lányok!
Buszozott már valaki közületek kb. 1 éves csemetével?

Azt tervezem, hogy beugrok Szolnokra egy táv.busszal, de nem igazán tudom, hogy mire kell odafigyelnem, ha egyedül megyek a csemetével. Az bizti, hogy sportbabakocsival mennénk, mert az könyebb... de hogy tudok jegyet venni, ha hátul szállok fel, meg ilyen apróságok ... Nagyon béna vagyok ebben. :oops: :roll:

Tudnátok nekem tanácsot adni? :)
szilbee
 
 


Sziasztok!!!

Látom sikerült Petrit jól összekavarnom :lol: :lol:
Akkor most leírom,hogy is van ez a név csavar :lol: :lol:
A kicsi lányom Klaudia Lilla és mi Diának Diácskának becézzük,mert a Klaudia túl nagy lányos még..szerintem :P
Engem pedig Valériának hívnak és bemutatkozáskor csak azt mondtam,hogy Káplárné Vali...de ne aggódj Petri én is így vagyok ezzel ha először talizok valakivel nem mindig jegyzem meg a nevét :oops: :oops: de a tiéd tudtam :lol: :lol:
Nagyon örülök,hogy sikerült találni rucikat Diuséból..hát lányok tényleg nagyon sokkal nagyobb Timike mint Dia volt ennyi idősen :roll:
Hát mi nem vagyunk túl nagyok most 10.25kg Dia és 18 hónapos..hát akkor gondoljátok,hogy nem túl nagy :lol: :lol:

Ugye Petri??? Azt is elmesélheted a többieknek milyen kis égedelem Dia.....ma például egész nap üvöltött míg én főztem meg csinálták a gépet....ja Petri képzeld a lehető legrosszabb fajtájú vírus volt a gépen....most végeztek vele és most másik vírusirtót tettek fel...hát most reménykedeünk ,hogy nem kap többet ilyent :roll: :roll:

Ewa!!!! Gyönyörű a kicsi lányod!!!!

Megyek mert most ebédelünk még...sziasztok!!!

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok megint én volnék! :lol:

Petri!
A Pampersnek ez most egy új pelusa igaz ugyan olyan zacsiban van mint eddig volt...tudod zöld színű és az oldalán megtalálod az új formának a leírását tudod amit mutattam,hogy teljesen gumis a dereka a pelusnak.
Amit utólsó alkalommal vettem INTERSPÁRBAN vásároltam általában mindig onnan vásárolom,mert árban még mindig ott a legolcsóbb.....szerintem.

Szazsa!
Mi soha nem voltunk olyan helyzetben,hogy nyilvánosan kellett volna szopiztatni Diust,én valószínű nem tenném mert nagyon szégyenlős vagyok...de ez az én véleményem.
Sokszor hallottam már olyant hogy a kismama bárhol és bármikor szopiztatja a babáját ez egyén függő szerintem. Jó nem azt mondom ha nagyon úgy alakult volna a helyzet,hogy máshogy nem lehet megoldani akkor talán...de szerintem erre fellehet készülni és ha valaki elindul akkor kalkulálja be ,hogy mikor fog éhes lenni a babája........ :wink: :wink: ezt már pár hét múlva vagy 1-2hónap múlva minden anyuka tudja.

Más!
A tornánál figyeljetek oda ,hogy ne ugri bugri legyen ne futás...stb. Szazsa ezt teljesen jól leírta....ügyi vagy :wink: :wink:

Petri!
Most olvasom,hogy dugóba kerültetek hát nagyon sajnálom pedig aztán nálunk nem nagyon sokáig időztetek...sajnos :(
Ja és nagyon szép autótok van megnéztem ám az ablakból....kimenni nem tudtunk az erkélyre mert a kisasszony beadta a hisztit :evil:

szioka

KépKép
diÁcska
 
 


Nekem mindíg akkor alszik el a manóm amikor mehetnékem van.
Úgyhogy kénytelen vagyok netezni :wink: :lol:

Diácska
Köszi a Pampers infót, legközelebb olyat veszek. Kipróbáljuk azt is.
A lányod nem is égedelem, szerintem csak az én tiszteletemre produkálta magát :wink:
Tudat alatt éreztem h a lányodat Diának becézitek :P
Majd legközelebb tovább maradunk :wink: nem akartalak feltartani. Utána még mentünk anyukámhoz és csak délután mentünk haza, akkor volt a baleset.

nyilvános szopi: Én azt vallom h bárhol bármikor :D De még nyilvános helyen sose csináltam :lol: Néha kocsiban de akkor nem bámul senki. Itt T.miklóson szinte mindenki ismer mindenkit, elég furi lenne úgy ciciztetni. Na meg a lányom se szopizna normálisan, mert ha idegen helyen vagyunk akkor szív, nézelődik, szív, nézelődik...
Nálunk egyébként is igény szerinti szopi van. Ha megyünk valahová én igénylem h előtte szopjon :lol: és úgy alakítom h a következő szopinál már otthon legyünk vagy valakinél de ne az utcán.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Szilbee
buszozáshoz a tanácsom: ne vegyél jegyet :lol: :lol: :wink:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Szazsa!
Szerintem azért nem szertik a népek a nyilvános szopit, mert ők maguk is zavarba jönnek (még ha a szoptató anyuka nem is) és nem tudják jól lereagálni a látottakat.
Szerintem annyira nem gáz, de tutira én is megdöbbennék, ha látnék egy szoptató anyukát valahol.
Mondjuk én pártolnám azt az ötletet, hogy legyenek a városokban olyan helyek, ahol lehetne szoptatni (no meg több olyan hely, ahol lehet pelenkázni :evil: ). Az anyukák akkor sokkal mobilisabbak lehetnének. Én is be voltam ide a négy fal közé szorítva, míg Levente el nem hagyta a nappali szopik nagy részét. Nála nem lehetett kiszámítani, hogy mikor lesz megint éhes...
szilbee
 
 


Sziasztok!

Valóban igazatok van, tényleg nem lehet ugra-bugrálni. :cry: Szinte semmit nem lehet, ezért marad a jóga. Én amúgy is jógáztam mielőtt terhes lettem.
Tegnap bementem egy kínaiba, hogy vegyek magamnak egy farit, de 36-os volt csak rám jó, pedig eddig 28-asat hordtam. Úgy néztem ki benne, mint egy tehén, így hát nem vettem meg :lol: . Inkább járok abban a két gatyóban, ami van, mert ilyen ronda itthon is akad. :lol: A párom is mindent megtesz, hogy a lelkemet gyógyítgassa, majd csak észhez térek. :roll: Kicsit furi is lett volna, ha minden tökéletes lenne. :!:

Busz: Pont ezen gondolkodtam, hogy a mi babakocsink rohadt nehéz és ha sikerülne is hátul feltenni a buszra, hogy lyukasztom ki a jegyet. Pedig ha Zsófika megerősödik, akkor Ewával korzózni akarunk néha napján. Ehhez azonban be kell mennem néha a városba babakocsival. De hogy? :?: :?: :?: Tehát: én sem vagyok okosabb :shock: nálad Szilbee.

Nyilvános szopizás: Én nem nagyon tudom elképzelni. Lilike amúgy is belealszik, mocorog, leskelődik, mosolyog szopizás közben. Ha nem itthon enne, akkor még nehezebb lenne jól lakatni. Marad a cumisüvegben elvitt tejcsi. Az biztos, hogy nyugaton nem probléma az ilyesmi. Teljesen elfogadott dolog, hogy akárhol szoptatnak az anyukák. Németben egy nagy bevásárló központ közepén, a kávézóban szoptatott egy csaj és senki meg sem nézte, csak a mi csapatunk férfi tagjai :oops: . Idióta férfiak még poénkodtak is rajta. Elég szomorú, de ez a magyar valóság. :(

Vásárlás: A babaszobán és a tesz-veszen szoktam nézelődni. Azóta vettem 2 szabadidő együttest és 2 overált is ( az egyik vadi új ) 2900 Ft-ért. Érdemes benézni néha-néha, mert mindig akad valami jó dolog.

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Szilbee: Erről jut eszembe... Láttam a Szolnok Tv-n, hogy a fősulin külön babaszobát csináltak az anyukáknak, akik beviszik vizsgaidőszakban a csemetéiket. Ott lehet szopiztatni, tisztába tenni, ilyesmi. Szerintem tök jó dolog. Még csodálkoztam is rajta, hogy eszükbe jutott.

Hexe

Kép
diehexe
 
 


Petri: Milyen méretet hordatok most?

Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok Lányok!

Szopizással kapcsolatban csak annyit, hogy megerősödött bennem, hogy eléggé belénk nevelték ezt a szemérmességet. :( Azért különös, hogy az ember úton-útfélen meztelen cicikkel, sőt .....kal találkozik plakátokon, magazinokban, reklámokban, filmekben stb. :? Ez nem botránkoztatja meg a népet?! Én sem szívesen szoptatnék nyilvános helyen, de most volt a nyáron, hogy elmentünk a strandra és ott azért az ember nem tölt el 1-2 órát, hanem minimum egy délelőttöt. Úgyhogy ott etettem Attilát, de az emberek oda sem mertek nézni. Pedig nem is látszódott a mellem, mert letakartam pelenkával. Úgy voltam vele, hogy most csak azért ne menjek el a srácokkal kicsit kikapcsolódni, mert éppen lesz etetési idő? Így is olyan nehezen jutunk el bárhova. Valahol felháborít az, hogy annyira nem gyerekcentrikus ez a társadalom, egy kisgyerekes anyuka alig tud bárhova elmenni, vagy bemenni, mert nincs pelenkázó, nincs lejtő, csak lépcső, stb.

Volt szerencsénk kint élni az USA-ban 10 hónapot ahol elképeztő, hogy mennyire a gyerekek körül forog a világ és mennyire vigyáznak a kényelmükre, a biztonságukra. De azt hiszem mi erre itt várhatunk, hogy észrevegyék az "okosak" hogy nemcsak felnőttek élnek ebben a városban, hanem családos felnőttek.
Bocs, csak egy kicsit felmérgeltem magam.

Ez csak azért jött, mert elképzeltem hogy Szilbee írta, hogy szeretne buszozni. Ezt senki nem gondolja, hogy milyen probléma egy anyukának. Egyébként nem tudok jó tanácsot adni ebben a kérdésben :shock: :shock:
Múltkor azon húztam fel magam, hogy a Plus-ba mentem vásárolni (itt van közel), de egyáltalán nincs kiskosár, csak nagy bevásárlókocsi. Könyörgöm, a babakocsival és a bevásárló kosárral hogy rodeózzak a boltban. Ha pedig nem veszek kosarat, akkor azt lesik hogy mit lopok el. felháborító :twisted: :twisted: :twisted:

Na jól kimérgeltem magam???? Bocs hogy ilyen hosszú lére eresztettem.

Jó éjt.
Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Szazsa!
Igen, igazad van... Tényleg túl szemérmesek vagyunk. Pedig ha belegondolunk, akkor hajdan, meg persze még ma is pl. az afrikai népeknél is a mell teljesen fedetlen. Nem az náluk a nőiesség szimbóluma, hanem a popsi és egyebek...

Szerintem ez már többgenerációs probléma.

Tavaly én is pont ezért nem mertem elmenni a strandra, no meg a nagy plusz zsírtömeg miatt. :oops: :lol:


Busz téma:
Tényleg sokan hülyének néztek már, mikor feltettem ezt a buszos kérdést, de mikor az ember egyedül megy a csemetével, még a buszjegy megvétele is (ahogy ez Hexében is felmerült) nagy szervezést igényel. Mert ugye az, hogy hol szállsz fel a buszra nagyban attól is függ, hogy milyen busz érkezik a megállóba (ugye ez inkább táv.buszoknál fontos: van vagy 3-4 féle is).

Agyalok rajta,
-hogy kint hagyjam a gyerkőcöt a babakocsiban és elrohanjak a soförtől jegyet venni? (félteném ott hagyni...)
-vagy gyerkőccel a karomon menjek jegyet venni, míg kint megvár a babakocsi,hogy aztán kinyittassam a hátsó vagy az az előtti ajtót?
-vagy összecsukott babakocsi + gyerkőc egyszerre legyen velem, mikor megváltom a jegyem?

Egy hétköznapi rutin feladat teljesen mission impossible tud lenni...
szilbee
 
 


Szasztok!

Szilbee! Ha sportbabakocsival mész, nem fér fel az első ajtónál, a sofőrnél? Szerintem igen. Az elég keskeny. Akkor fel tudod rakni előbb őt, és meg tudod venni a jegyet. Én egy másodpercre sem hagynám magára, biztos te is így vagy vele. Olyan sok rosszat hall az ember. Szóval mit szólsz ehhez a verzióhoz?

Csá
Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Szilbee
Én is az első ajtónál próbálkoznék ha nincs ismerős a láthatáron. De ha van akkor megkérném h vegyen jegyet és nyitassa ki hátul az ajtót.

Ez az otthonról való kimozdulás elég húzós nekünk is.
Most h a város szélén lakunk mindíg autóval kell felmenni. Először bepaszírozom a kocsiba a babakocsit(bergon a drága), majd a jányt és a nélkülözhetetlen táskát. Majd fent a városban kipakolok és útra kelünk. Otthon mindíg megtervezem az útvonalat. :P
Figyelni kell hol van csak lépcső és mint a Plus csak bevásárlókocsi,(mint írta Szazsa is) mert akkor nem vihetem a babakocsit is. Ilyenkor kendőzünk. Kész gyötrelem az egész. :evil:
Ja és "imádom" a dupla ajtós bejáratokat ahol egyszerre két ajtót kellene nyitva tartani.
És akkor mi még nem is tömegközlekedünk.
Szerencsére most kaptunk egy esernyőkocsit. Még nem hozta apa haza és fogalmam sincs h milyen, mert az egyik Holland kollégája adta nekünk. Ők azzal járták az üzleteket. Mostmár talán a lánykám is megérett egy-két rövidebb útra ebben az ülős kocsiban-gondolom nem lehet majd dönteni-

Költözés: tegnap jelentkezett a vevőnk h nem ad nekik pénzt az OTP :evil: :x Még jó h 2 héte azt mondta minden OKÉ. :evil: :x
Most lesz egy házunk, egy lakásunk és nulla pénzunk. hurrá :evil:
ISmét lehet hirdetni..

Szazsa
Mit csináltatok az USA-ban? Jaj de irigy vagyok h ott laktatok egy kis időt. :oops:
Strandra én is mentem volna ha Timi élvezte volna a pancsit és nem érdekelne mit szólnának a szopihoz. El lehet fordulni ha valakinek nem tetszik. Vettünk egy kismedencét de Timi nem élvezte. :cry: MAjd jövőre, már nagyon várom. :D

Hexe
Én nem vagyok jártas a jógában. :oops: Az van előttem h ha valaki jógázik akkor hajlong jobbra balra. :oops: 8) Fogyni is lehet tőle?
Netvásárlás: én most mesekönyveket néznék. Olyan marha drágák a boltaban.
Timi mérete most 74-es de van ami már kicsi rá. Tudod ahány gyártó annyi féle méret.
Mostmár inkább 80-as rucikat veszek.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Csajok! :)
Köszi az ötleteket!! Azt hiszem ezt is fogom megpróbálni. Viszont a mai buszozásunk elhalasztva, mert itt ez a gánya eső... :evil: Pedig már nagyon készültem rá. :( No de majd a jövő héten...
szilbee
 
 


Sziasztok!

Petri:
Azért kérdeztem a méretet, mert ha valamit látok rátok valót, akkor rögtön küldök róla egy ajánló emailt és ha tetszik lebótolhatod. :lol: Én ma mag kaptam mindkét csomagot. Nagyon klassz minden ruha benne. Most 4500 Ft-ért vettem 2 overált, az egyik vadi újnak látszik :lol: , 3 tipegős együttest és 2 szabadidő együttest. Szinte nem is látszik rajtuk, hogy használtak. Még Sanyi is azt mondta, hogy nem fogunk nagyon boltban venni ruhát a gyereknek, pedig ő elég finnyás ilyen téren. Bolondnak is megérte volna :lol: . Ez a boltban ( igaz újonnan ) leglább 20 ezer lett volna.
Jóga: A jóga lassú, erőlködéstől mentes torna, igazából nem is nevezném tornának. A lényege, hogy a levegővétel és a lassú mozdulat összhangban legyen. Szerintem csak profik tudnak egyedül jógázni, a kezdőknek mesterrel kell csinálni, mert nagyon fontos, hogy a mozdulat mely szakaszában fújod ki a levegőt. Sok betegség megelőzésére és kezelésére is jó. Lehet fogyni tőle, de csak minimálisat. A lényege nem a fogyás. Én a munkahelyemen űztem, az egyik kolléganőm mester és ő tartott órákat, szerintem még most is tart, de úgy tudom a Szecskán a Zöld Házban is tart hetente kétszer jógaórát. Majd megkérdezem, hátha érdekel valakit. Még szívműtött kollégám is járt órára, tehát biztos nem árt a szoptatásnak. Mellesleg jó méregtelenítő kúra.

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Hexe
köszi!
A teszveszen már vásároltam de a babaszobán még nem. Ott h van a szállítás? Gondolom postán és a ruci árához még jön a szállítási költség..

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Petri: Bankszámlára utaltattam a pénzt és postán kaptam meg a csomagokat. A postaköltség 300 Ft volt. Érdemes attól vásárolni, akinél több dolgot is megvennél. Persze azért utána kell nézni, hogy korábban volt -e már üzlete és ha volt és nem volt rá panasz, akkor szabad csak pénzt átutalni. Most pl. az egyik csaj, akitől vásároltam, a postán dolgozik és nem kellett postaköltséget fizetnem. :lol:
Közben beszéltem egy kolléganőmmel és még mindig van jóga a TIGÁZ-nál. Én úgy gondoltam a jövő héten megkérdezem a dokit és ha lehet, akkor elkezdem újra. Szolnokiak!!! Ha valaki szeretne velem jönni, az szóljon, szívesen magammal viszem. Hétfőn 3 órakor van és kb. másfél órás. ( Csak úgy mellesleg: A TIGÁZ-os jóga ingyen van. :lol: ) Majd azt is megkérdezem, hogy a Zöld Házban is van-e még...

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Olvastam a superinfóban, hogy asszem 16.-án lesz a Zöld házban bababörze..., csak azért írom, mert annyit beszéltetek róla! :wink:

Busz: ha nincs bérleted Szilvi, mindenképp elől szállj fel..., amúgy meg a legegyszerű babakocsistól felrakni a gyereket a buszra, amíg babakocsis..., minek kivenni belőle? nem értem..., sztem azért a legtöbb anyuka elég edzett már, meg se kottyan.

Jaj, de jókat röhögök: beférni ajtón, bemenni ide-oda, elférni itt ott, hogyan ezt-azt... :lol: Most gondoljátok el ezt két egykorúval..., ezek után sztem ne panaszkodjatok ilyen téren :D :D :D

Képzeljétek, bent voltunk ma a központi t-mobile-ban, vártunk, sorrakerültünk..., a gyerekek elvoltak, pakolták a szórólapakat, aztán szaladgáltak, aztán sikítottak...Erre odajön a b.őr: ki kellene vinni a gyereket! :shock: :shock: :shock:
TESSÉK??????????????????????????????????????????????????

Jó, mi? tedd ki a 2 és fél éveseidet,amíg te bent ügyintézel!
Oh, már bánom, hogy nem hívattam az üzletvezetőt.

( persze, nem csak ennyit reagáltam rá 8) )

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!

Petri: Írtam neked emaileket. :lol:

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Krisztina :)
Azért gondoltam arra, hogy kiveszem, mert Levente majdnem 13 kg... Mostanában a "házunkhoz" vezető 5 lépcsőn nem tudom felhúzni, nem még megemelni babakocsistul... :shock: mert ugye még hozzájön a babakocsi súlya, ami több mint 5kg... Én elég edzett vagyok, de még az apja sem bírja a súlyát 5 percnél tovább, pedig ő sem kis ember (100 kg-s a pasi) Sz'al ezért... :? :)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szeptember 16-án tényleg lesz babaruhavásár a Zöld Házban, 9-12 óráig. Láttam a parkolóban a táblát. :D :D :D
Már várom, bár én is most vásároltam a neten egy kicsit. Vettem egy téli kabit, egy nacit, egy mikrokord rucit és egy kalapot. 6600 Ft-ba került. Még nem kaptam meg őket, de már nagyon kíváncsi vagyok rájuk.

http://www.gportal.hu/portal/bedoli/

Ezen az oldalon nagyon szép ruhák vannak és maga az oldal is nagyon szuper. Gyönyörű szépen meg van csinálva. Nem tudom, hogy ismeritek-e, de ha nem, akkor feltétlenül nézzétek meg. :)

Jó éjszakát mindenkinek.
Puszi.

Kép
agica1119
 
 


Szilvi!
Jah..., én 2*15kg-t szoktam cipelni, ezért gondoltam, hogy :oops:

Krisztina
k78
 
 


Krisztina!
Akkor nem csoda, hogy edzettebb vagy... :lol: Két gyerkőc jobban megedzi az embert, mint egy. :)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Én még nem írtam ide, viszont olvasni szoktalak benneteket. Nagyon szimpatikus kis csapat vagytok :), rosszindulatnak egymás között még nyomát sem tapasztaltam... egy embert kivéve!

Tényleg aranyosak vagytok, barátságok alakulnak itt, aggódtok a másikért és éppen ezért nem értem, hogy miért kell ebbe belepiszkítani! :(

Krisztina!

Már ne haragudj meg,de elég furi egy természeted van! Még nem mondták? Csodálnám...
Be csatlakoztál egy csapatba, gondolná az ember, hogy jó szándékkal teszed. Jössz, beírogatsz, véleményt és tapasztalatokat cseréltek, ez eddig oké. Aztán, ha úgy tartja kedved, akkor beszólogatsz másoknak, csíoős megjegyzéseket teszel, mert neked akkor éppen úgy tartja kedved. Mit érdekel téged, hogy lehetne finomabban is fogalmazni, hogy megbánthatsz másokat, te aztán megmondod a magadét!!
Például anno a bárányhimlős téma vagy most ez a buszos téma...
Persze mindenki elmondja az álláspontját és nem is kell mindenben egyetérteni, de szerintem ez itt nem egy "tépjük egymás haját" fórum.
Tojsz arra, hogy ki mit szól, belemarsz az emberekbe, mert neked ez a lételemed.
Eltűnsz egy időre, aztán visszatérsz, hogy - jajj, helló csajok, itt vagyok, mizujs, oh de édesek ezek a babók
És persze elvárod, hogy ujjongjanak érted. Szerinted mit gondolhatnak rólad?? Az a baj, hogy te senkire sem vagy tekintettel, különbnek érezed magad mindenkinél?
A buszos témával kapcsolatban pedig az a véleményem, hogy attól, hogy a többi csajnak nem ikrei vannak, attól még okozhat nehézséget a közlekedés. Gondolod, hogy egy gyereket ot lehet hagyni a busz hátuljában (ha éppen nincs bérlet vagy elöl nem leht felszállni), amíg anyuka jegyet vesz? Nem baj, ha az a gyerek felborul a kocsival, mert az nem ikrek??!! A szülőnek nem olyan értékes, mert nem ikrek??!!

Ne haragudjatok, hogy így idejöttem, de ez a nő cseppet vérlázító!!!!!!!!!

Nagyon szépek a babáitok!

Noorka
noorka
 
 


Krisztina!
Azt pedig ugye nem gondolod komolyan, hogy két- három különböző korú gyerkőccel könnyebb az élet (főleg, ha kicsi a korkülönbség), mint az ikrekkel??? Ja, tényleg könnyebb! Főleg olyan szitukban, mint pl. amikor az egyik az úttestre akar kiszaladni, a másik meg a babakocsikból igyekszik kitépni magát... Vagy amikor a nagyobbal le kellene ülni tanulni, a kicsi meg sikít, hogy menjünk homokozni.... Ezer példát tudnék még!
noorka
 
 


Sziasztok Lányok!

Eddig én is csak olvastalak benneteket, őszintén, nem volt merszem írni.

De most teljesen felháborít Noora!

Noora! Nem tudom, mit képzelsz magadról, szerintem éppen te szítod most ezzel a társaságot, nem értem, mért kellett ezt kiírnod magadból! Eddig úgy, mint én, nem szóltál hozzá, most meg egymás ellen uszítod az embereket.
Mindenkinek megvan a véleménye, nem értem, mért kell ezért bárkit is bántani ezért, mért fáj, ha másnak más a véleménye.
Biztos nagyon unatkozol, hogy így mutatkozol be, sajnállak nagyon, mert ez után nem tudom, mennyire szívesen várnak majd itt téged. Biztos, engem se szívesen, de tőled most felfordult a gyomrom, és én is jövök ide többet olvasni se, így bátran szapulhatsz engem is.
katkababo
 
 


Kedves katkababo!

Nem állt szándékomban szítani a kedélyeket! Te beírtál, mert nem volt számodra szimpi a hsz-em. Én is csak azt tettem, amit te, csak én mással kapcsolatban...Amúgy ajánlom figyelmedbe a júl. 24-i hsz-eit Krisztinának (ha jól tudom 12. oldal) Pont ő az egyetlen a csajok között, aki szereti "szítani a kedélyeket". Mindegy is...
noorka
 
 


Katkababo!

Amúgy én is pont azt írtam amit te, hogy lehetnek az emberek különböző véleményen és ez így jó, csak tudod a stílus... az a nem mindegy!
noorka
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Van itt valami probléma????!!! Szilbee,Hexe, Petri, Ágica, K78,?!! Szóljatok, ha valamiről lemaradtam. Annak azért örülök, hogy többen is olvasnak minket. Ezen még nem is gondolkodtam. Csajok babázzunk továbbra is.

Szerintem az én Attilámnak jön a foga, mert most megint érzékeny a mellbimbóm szoptatáskor. De azt is hozzá kell tennem, hogy ő nem a nyugalom megtestesítője evés közben, állandóan izeg-mozog. :shock: :shock: Lehet hogy ezért van ez. Tej az van bőven, nem hiszem hogy azért húzigálná, mert nem jön. :?

Szép napot

Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Lányok: Noorka & Katkababo!

Nem ismerjük egymást, legalábbis asszem... Nagyon rendes tőletek, hogy meg szeretnétek tartani a topik békéjét, de azt hiszem, erre a vitára tényleg igazán semmi szükség. :)

Szerintem egyikőnk sem tökéletes (mármint mi topiklakók)! Valóban elcsattannak (hál'stennek csak) nagy ritkán csípős megnyilvánulások, de ez nem jellemző. Egyébként is másképpen jön le minden írott formában, mint élőszóban. Én ezért nem is foglalkozok ezekkel a dolgokkal. Pontosabban igyexem belekalkulálni azt, hogy ez négyszemközt másként hangozna. Továbbá igyexem a legjobb szándékot feltételezni a másikról.

Azt hiszem egészen eddig ez egy MINTA topik VOLT. Igyekeztünk úgy elfogadni a másikat ahogy van, az ő saját véleményével együtt. Remélem ez ezután is így marad!

Úgy gondolom, ha valakinek problémája van a másikkal pü-ben vagy akár személyesen (ha ez megoldható a távolságok miatt) meg lehet beszélni.

Ha lehet zárjuk is le ezt a vitát! :)

Köszönettel Szilvia! :) 8)
szilbee
 
 


SZiasztok!

Itt a kötekedős, vérlázító NŐ! :twisted:

Noorka! Bocs, ha valamivel megbántottalak, vmit a szívedre vettél! (csöpp-csöpp, nyal-nyal)
Ki beszélt itt ikres problémákról, hogy jaj, velük nagggyon nehéz, sokkal gázabb?! Nem vagyok egy panaszkodós típus! Ha felhoztam vmit, azért, hogy mikor anyuka úgy érzi, de nehéz, nem bírom, mit csináljak..., gondoljon arra, lehetne nehezebb is! :wink: Érted? (nem hinném), én csak erre akartam rávilágítani, mikor vkinek gond, hogyan jusson be egy boltba pl!

Hú, túl sok időt szántam rád, többé nem teszem, ígérem!

Krisztina
k78
 
 


(gondolom, itt ülsz a gép előtt és várod, mikor reagálok, most kielégítettelek! :wink: További jó kavarást, topic-bomlasztás-próbát)

Krisztina
k78
 
 


sziasztok.

Szazsa.akkor elő a kiskanalat és kopp-kopp :lol: .Bizti kínozza már Attilát a fogacska.Az én csajomnak hamar kijöttek a fogacskái,amiket előszeretettel próbálgatott a cicin.emlékszem 8hónaposan már direkt harapott és hangosan szó szerint röhögött rajtam.így utólag tök ari.

ja, a ki kinek nem szimpi témához van véleményem,de most is megtartom magamnak.nekem csak akkor van nagy -szépen írom- arcom,ha muszály és hiába vagyunk itt inkognitóban valamelyest és maradok hű magamhoz.kész ilyen vagyok -mások meg mások. :roll: :roll: :lol: :lol: és érthető is amiket írok,vagy nem???? :shock:

Buszozáshoz még annyit-én Sziszivel buszoztam párszor babakocsistól,de feltenni sem segített senki-így mindíg kísérőt vittünk a dédi v. mama személyében ezután.és még jobb ha piaci bevásárlás után emelgeti a gyermeket és babakocsit+a cuccot az ember :lol:

Diácska. nálunk a lurkók is vékonykábbak közé valók- bár ez kinézetre (főleg Szisziről) nem mondható meg.a 2éves tanácsadáson 11,5kg volt a leányzó -de nem is ez a lényeg,hanem,hogy ne legyenek betegek.ZsoltikA meg 17,5kg.
ma hazajött oviból és utána 3*ebédelt is gyorsan :lol:

mostanra ennyit.
szia mki

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Csak egy napig nincs itt az ember és mik történnek. :roll: Lehet, hogy lemaradtam valamiről? Mindenesetre nem örülök. :(

És annak sem, hogy Lilike 4 órakor ébredt szopizni és most nem tudok visszaaludni, mert kiment a szememből az álom.

Busz téma: Holnap megyünk a városba, mert Ewa lehozza sétálni Zsófikát egy kicsit és találkozni fogunk. Kocsival megyünk, de a mi "hülye" babakocsink" akkora, hogy még az autóba sem fér be könnyen. Amikor megvettük, ez nem jutott eszünkbe, hogy közlekedni is kéne ezzel a batárral. :evil: Még a liftbe is csak úgy fér be, hogy a fogantyúját középre hajtom. Számtalanszor megpróbált odacsukni bennünket a lift, amíg mi végre be tudtunk tuszkolódni. Azon agyaltam, hogy lehet, hogy ki kellene próbálni a kengurut. Lilike már olyan szépen tartja azt az okos kis fejét és a kengurunak van fejtámlája is. Majd még meggondolom. Úgyis mennénk még másfelé is és lehet, hogy ez lenne a legjobb megoldás.
Képzeljétek el, Lilike gaj-gaj-ozik. Egyre többet magyaráz és ha elkezdünk neki beszélni, akkor biztos, hogy "válaszol". :lol: :lol: :lol:
Tegnap előtt együtt sírtunk, mert szegénykém egy álló napig nem tudott kakócázni és fájt a kis hasa. Anya meg halálra aggódta magát miatta. De aztán lett "eredmény" bőven. Szerintem attól volt, hogy most másféle almát vettem és ennek nem szabadna megennem a héját.
16-án reggel 9-kor kezdődik a bababörze, aki még nem tudta volna.... :oops: Én bizti ott leszek. Már megint kinőttünk 2 tipegőt és tegnap is 3 váltás ruha kellett egy napra. Na nem azért mert a gyerek bepiszkította, anya volt ügyetlen. :lol:

Szazsa: Jó korán jönnek azok a fogacskák. Tegnap Sanyi épp azt kérdezte, hogy ha lesz foga is szopizni fog.? Jó kérdés...., de még belegondolni is hátborzongató. Persze ez vicc volt, még mielőtt valaki félreértené. :!:

Jóga: Szerdánként van jóga a zöld házban, de nem a kolléganőm tartja. Senki nem jön velem jógázni hétfőnként a TIGÁZ-hoz?

Na legyetek jók!

Puszi: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Én inkább nem is fűzök semmit a vitához... vagyis csak annyit h én is mindíg a jó szándékot feltételezem mindenkiben és itt a fórumon néha nehéz kifejezni mit is akar mondani az ember tiszta jó szívvel. Könnyen félre lehet érteni a másikat.

A hétvégén nem írtam mert mindíg a családdal vagyunk. Én már úgy utálom a hétvégéket :oops: Túl sok a nagyikból :oops:
szombaton anyu, vasárnap anyós, após, dédi. Ja és még csütörtök délután is önnek anyósék. Álítólag nem bírják tovább az unoka nélkül. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
A vasárnapom egyébként is szomorú volt mert Schumacher bejelentette a viszavonulását. Én egy nagy F1-es őrült vagyok.

Timinek kibújt a 2.foga :lol: még csak a recét érezni.
Hexe, hát nem akarlak elkeseríteni de van h ráharap a bimbire, akkor én rákiabálok :oops: és rögtön elengedi. Csillagokat még nem láttam de ha kijön felülről is akkor nem'tom mi lesz.
Ha szopik akkor nem tud harapni mert a nyelve ott van fölötte de ha már csak szórakozik...

Timi még mindíg szinte csak cicin él. Délelőtt gyümi délután zöldség de csak módjával. Vigyáz a vonalaira. :lol: Holnap viszem mázsálni.

Hexe
Talán nektek is Bergon van? Nálunk is neccesen fér a csomagtartóba. Egy éve vettük a kocsinkat de már megbántuk h nem kombit választottunk.
Jó jógázást! Szerintem más nem tudja lepasszolni a gyereket azért nem megy. Többeközött nekem is ez lenne a probléma és még a távolság.
Köszi a címeket de most azt hiszem nem vásárolok. Szombaton voltam fent a piacon és találtam tök sok szép rucit. Most egy darabig nem vásárolok. (amit úgyse bírok megállni)
Vagyis cipőt azt még venni kell.

Cleo
Hát én nem nagyon értettem mit akartál írni a szimpi témával kapcsolatban. De ez már az én bajom 8) :lol:
Az meg nem baj h vékony a gyerek, majd később fog annak örülni főleg ha lány az illető. A lényeg -amit írtál is- az egészség!!!
Én nem tudok mit csinálni mert Timi jó súlyban van, nem fógyóztathatom. :wink: Te meg nem tömheteted, bár nem is kell ha 3x ebédel. Ők ilyen "fajták".

Noorka, Katkababo
Ti hová valósiak vagytok? Írjatok bátran de ne ugrasszatok senkit :D

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem már szent a béke, ugyhogy foglalkozhattunk a picurokkal.

Nem tudjátok Elinnel mi újság, már nagyon régen irt, régebben gyakran olvashattuk.

Ma elmentem a barátnőmmel szőnyeget nézni, persze vittem Attilát is, csak egy kicsit macera volt ki-be rakosgatni az autóba. elég jól viselte, főleg ha volt aki dumáljon hozzá.

Továbbra is olyan érzékeny a mellem, ez a kis gazfickó szórakozik velem :lol: :lol: Mindig nézem, hogy kibújt e már a fogacska, de még semmi. De annyira nyálaskodik, szinte át kell öltöztetni.

Na jók legyetek,

Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Bocs h most ezt leírom de muszáj valahol kidühöngeni magam. :evil:

Jól megszívatott a (ház)vevőnk. :evil: Kb 3 hete mondta h minden oké egy hét múlva fizet, mert megvan a hitel. Vártunk.. Nem telefonál a gyerek. Mi hiába hívjuk nem veszi fel. Nagy nehezen felhív minket. Azt mondja mégse kapják meg a hitelt! Ezt párommal közölte aki éppen meetingen ült, mondta neki nemsokára visszahívja. Hívja.. nem veszi fel. Hívja.. nem veszi fel. Hívja.. nem veszi fel. Hívja.. nem veszi fel.. Hívom nem veszi fel.
Tegnap mentem az ügyvédhez h most mi van? Felhívták az OTP-t és kiderült hogy a srác megszüntette a szerződést (onnan vették volna fel a hitelt) Fel kellene bontani az adásvételi szerződést de ehhez ők is kellenek. Megtudtam, hogy hol dolgozik a szemétláda. Elzavartam az embert beszéljen már vele. Kiderült h összevesztek az asszonnyal (bepasizott) és így lefújták az egész házvásárlást csak ezt velünk elfelejtették közölni. Az asszony a Dunántúlon lakik. Elvileg megértette a srác h ez nem fer amit velünk művelnek és legyenek szívesek eljönni felbontani a szerződést, mert mi el szeretnénk adni a házat.
Kész cirkusz az egész.
Bocs h titeket untatlak ezzel de ku..vára idegesítő h ilyen mocsok emberek vannak.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Petri: Legalább kértetek tőlük annak idején foglalót? Az ilyen szemetek miatt találták ki. Lehet, hogy nem tehet róla, de akkor is nektek kárt okozott.

Tényleg mi van Elinnel? És Diácska is már egy hete nem volt itt. :cry:

Sajna, ma nem jött össze a talákozó Ewával, de szombaton ő is kijön a Szecskára a bababörzére. :lol: Úgy beszéltük meg, hogy nyitásra itt lesz.

Üdv: Hexe

Ui.: Már olyan régen tettem fel képet. :lol: Kép

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Hexe: Én is megyek a bababörzére. Megvárnátok engem is? Nyitásra én is ott vagyok. Nagyon édes ezen a képen Lilike. Olyan aranyosan mosolyog. :lol: :lol: :lol: Már régen találkoztunk. Mikor szoktatok sétálni?

Teszek fel én is egy pár friss képet.

Kép Kép
Kép Kép

Puszi mindenkinek. Jó éjszakát.

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok!

Ágica: Meghalok ezért a csajért. Egyszerűen gyönyörű, és mindig olyan divatos :D . Na ezekről a sapi költeményekről nem beszélve. :lol:

Persze, hogy megvárunk a börze előtt. Ott találkozunk a bejáratnál, várunk téged is. :D

Mostanában megpróbálom úgy irányítani a szopi időt, hogy este ne húzódjon fél 9-nél későbbre. Ez azt jelenti, hogy általában 2 és 5 között lenn vagyunk a szökőkútnál. Így a délutáni alvás a szabadban van és nem árnyékolják még le a parkot a házak. Jó lenne összejönni. Mindig megy valamelyikőnk valahová amikor találkozunk és nem tudunk beszélgetni. :cry: Ma nem biztos, hogy ott leszünk, mert jön a barátnőm, de holnap már biztos. :lol:
Meghalok ezért a csajért. Egyszerűen gyönyörű, és mindig olyan divatos :D . Na ezekről a sapi költeményekről nem beszélve. :lol:

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Hát ezek a lányok gyönyörűek :lol: :lol: Néha úgy irigylem a lányos anyukákat, lehet öltöztetni a csajszikat, olyan aranyos rucikat lehet kapni. Én mint 3 fiús édesanya, nem volt erre lehetőségem. Megszoktam a kék, szürke, keki, zöld, színeket. Csak egy pár kiegészítőjük van piros. Pl. a nagyfiam kedvenc színe a piros, úgyhogy van piros pólója, ami marha jól áll neki.

A bababörzére nekem is jó lenne elmenni, de lehet hogy elutazunk, nem tudom hogy összejön-e. Ha mégis, akkor lehet hogy találkozunk. Megismerlek titeket biztos.

Na pusszancs nektek
Szazsa
Kép Piros pólós

[Kép
szazsanna
 
 


Sziasztok!
Látom nagyon sok minden történt míg nem voltam itt......de mi ez a vita :?: :?: na mindegy ÉN nem értem eddig minden oké volt :!:

Lányok Ewáról tud valaki valamit,hogy vannak???Elin üzent neki,hogy tegnap láthatta e a Baross úton sétálni a kicsivel??Nem tudta,biztosan hogy őt látja e?

Ági,Hexe!!!
Gyönyörűek a csajszik és nagyon sokat nőttek már :!:
Hexe! Kukk nekünk is ilyen hempergőnk volt :P :P

Kép
Petri!
Nagyon együtt tudok veled érezni mert mi is így jártunk az egyik "vevővel"...sőt többször is megjártunk már sajnos :(
Addig nem igazán lehet biztosat mondani,hogy elkelt a ház míg nincs adásvételi és nincs biztos szerződés egyik bankkal sem,sajna ezt tapasztaltból mondom.
Nekünk ez a lakás a 4.lakásunk és volt részem mindenféle vevőhöz...gondolod mire célzok :oops:

Szazsa!!!!
Szerintem most már a fiúkat is lehet szépen öltöztetni..már ha van hozzá keret :lol: Nálunk most már Zolika elkezdett válogatni nem mindent vesz fel amit én szeretnék :? Hát később nem tudom mi lesz???

Hát én is úgy elmennék a bababörzére de most nincs rá keret :cry: :cry: pedig Diusnak elkelne egy két téli ruci :wink:

sziasztok

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Ágica: Láttalak tegnap benneteket. Ott ültünk a szökőkútnál. Lehet, hogy te is láttál bennünket, csak ott volt a barátném is. Annyit tud dumálni, rá kellett koncentráélnom és nem tudtalak figyelni benneteket, hogy mikor néztek arra. Tényleg nem jön össze a dumcsizás soha... :cry:

Diácska: Nagyon szereti ezt a hempergőt Lilike. Felhúztam rá két plüss csörgőt is és most már ha véletlenül megüti, akkor csörög is. Rögtön oda kapja a fejecskéjét. Tetszik neki. :lol:


Ewa mostanában nem tud netezni, mert hamarosan költöznek. A régi lakásban már nincs net. Ha beköltöztek az újba, akkor tud majd benézni. Jól vannak. A pindur sokat eszik és szépen hízik. Ewa is jól van, van tejcsi bőven Zsófikának és még plusszban is van. Szombaton szerintem Zsófikástul jönnek a bababörzére.

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan egy pár kép:
Haza hozta apa az "új" babajárgányt.
Egy kicsit kopott a huzata de sebaj. Lényeg h esernyőre lehet csukni, tök könnyű és majdnem (4 fokozata van) vízszintesig hátra lehet dönteni. Úgy örülök neki :lol:
Kép
és így szereti a szilvát:
Kép
Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri!
Nagyon jó a kocsi! Én még nem is hallottam ilyen fekvőbe hajtható esernyős kocsiról. Jó kis szerzemény!! :)


Nagyon jók a babás képek! Mind-Mind ... :lol:

Ágica!
Kinek volt nálatok szülinapja?
szilbee
 
 


Sziasztok Csajszik!

Hát Petri, tök ari a kislányod. De mindegyikőtöké zabálni való.

Egyébként mikor is lesz pontosan a börze, és hol????!!!

Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Hexe
Volt rendes szerződésünk, de foglalót csak nagyon keveset tudtak adni, mert csórók és szinte az egész házat szocpolra és hitelre vették volna meg.

Ági
Aranyosak vagytok! Te is , Nellike is és a párod is. :lol: A tortát elárulod kié volt?

Szilbee
Én se gondoltam hogy dönthető lesz a kocsink. Akartam is venni de még nem döntöttem h sport v esernyő legyen. Úgy tudtam h csak a sport a dönthető de azok meg többe kerülnek. Szerencsére megoldódott a problémám. Most már csak az autósülésen kell filózni.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: