Új privát üzeneted érkezett!

Sasha!

Nem!!

csak már aláírtam, és utánna jutott még eszembe amit írtamKép

most látom, nem írtam cupp-otKép

érthetõ, elég hülyén jött kiKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata!

A párom is talált magának egy jó kis játékotKép Valami kamionos jati az USA területén. Különbözõ városokba kell a cuccost elszállitania idõre. Most kérdezem tõle, hogy lejössz velem kutyát sétáltatni? (21:25) Mondom, hogykb 22:00-kor. Aszondja, jó, ha addig eljut Detroit-ba Louisville-bõl...Kép Most éppen Cincinati-nél jár... az az út negyede!KépKépKép Szóval nem csak a Te Csabidnak vannak aranyos játékaiKép Gondolok itt arra a netes jáékra ahol valakik, vagy valamik mindig éhen akarnak halniKép Vagy nem jól emlékszemKépKépKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

elõkészítettem, holnap beszélünkKép

Norcsi! Hát, ahogy olvasgatlak, mégsem rózsaszín pöttyös regény ez a dologKép

Ildi: Mikor megy a csaj oviba? én azért tervezem a 2,5 évet, mert anyunak is, anyósnak is van legalább 2-2 hónap szabija, azt mind kivennék amikor az öcsi/hugi születik, és az már 4 hónap, utánna meg menne oviba a peti, és mégsem úgy lenne, hogy tesó, és rögtön ovi. Persze, ez nem intenzív 4 hónap anyós-anyu ittlét lenne, de elvinnék magukhoz Petyát, állatkert, stb....


megyek, mert "valaki" itt rángat és áááá nem alszik, mért is........

Norcsi! Bánk is lefexszik, amikor a csajok?


Kata

KAta
LadányiKata (ladán
 

 
 

Sasha

hihi Csabi még mindig hódítózik, éjjel-nappal


puszi, kitartás


Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata!

Jó esetben igen, most pl. alszik, a lányokért meg nemsokára megyek az oviba. Most tuti hogy nem egy idõben fognak aludni!
Hajjjjjjaj, nem bizony!Kép

Pusssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Ablakcsere késik, így arrébb toltam a cuccokat és ideférek a géphez.
Kata! Nálunk 21 hónap van a fiúk között. Nem így terveztük csak így alakult. Eredetileg 3 évet terveztünk a gyerekek között, de szerintem ez így pont jó.Az elsõ egy év volt nehéz, de szerintem nem vészes, mert ha több idõ van a gyerekek között akkor is nehéz az az egy év, amíg mindenki megszokja az új helyzetet. Nekem inkább az nehéz, hogy Bence nagyon szeret gyúrmázni, legózni, rajzolni és ha a pici itthon van ezket nem tudjuk csinálni, mert a törpét még nem érdekli + rettentõen anyás, ezért összeromból mindent. Próbáltuk õt is bevonni, de csak veszekedés van belõle. Mi is szeretnénk még babát, de nem valószínû hogy bevállalunk még egy harmadikat.

Norcsi! Hát kezdek durranni a Knénire (remélem érted). Idáig nem volt semmi probléma, de az kiderûlt, hogy Bence a másik ovónénit jobban szereti. A múlt héten a kedvenc ovónéni volt délelõtt a Knéni délután. Csütörtökön, mikor mentünk Bencéért Knéni azzal fogadott, hogy minden nap lefekvéskor sírt és õ megígérte neki, hogy pénteken ebéd után hazahozom az oviból. Teljesen váratlanúl ért, mert idáig senki nem mondta, hogy sír, sõtt minden nap megkérdezem hogy minden rendben volt-e. Az pedig fõleg felbosszantott, hogy az én nevemben felelõtlenûl igérget a gyereknek! Azért mert én itthon vagyok ne ossza be a napomat. Fõleg, mert Gergõ már 1/2 12-kor alszik. Õ felelõtlenûl megigéri a gyereknek és én vagyok sz-ban, hogy hogyan oldjam meg, ha nem sikerûl, a gyerek rám haragszik. Szerencsére anyósom szabadnapos volt és 1/2 1-re (ebéd után) eltudta hozni.
Azért a kedvenc ovónénit megkérdeztem, hogy mit tud errõl. Hát Bence azért sír, mert õ volt a héten a délelõttös és meseolvasás után hazament és Knéni maradt a csoporttal. Azt mondta, hogy a héten nem lesz probléma mert õ lesz a délutános, a jövõhéten majd meglátjuk, hogy mi lesz.
Ma nem voltunk oviban, mert egy kicsit rekett a hangja és nem akartam, hogy megszoljanak hogy így beadom. A doki néni azt mondta hogy mehet. Hétvégén kúráltuk, kedden már beviszem mert angyon akar menni.
Lányok jól vannak? Bánk meggyógyult?

Pusz mindenkinek. TÁgi
tÁgi
 
 


Sziasztok!

Nem akarlak Benneteket elhanyagolni, de egy rohanás az élet. Minden erõnkkel a lakásvásárlást próbáljuk megoldani. Mivel sikerült kiötlenem egy dolgot, amivel nagyobb lakást tudunk nézni, így most újpalotán körözünk. Ráadásul egy kis fisi-fosi vírus is utolért minket, szóval elvagyunk.Kép
de ha az idö is kegyes lesz hozzánk, akkor valamelyik reggel mi is csatlakozunk egy kis sétára.
Norcsi! Remélem jobban vagytok már.Kép

Sasha! Mi lett a szüz álmoddal?KépKép

Kata! Megnéztem a sétálós képet, milyen nagyfiú lett Peti.

ld! Irigyellek is meg nem is.Kép
Tági!
Ez egy rémes történet az ovónénirõl. úgy látszik minden oviban van egy mumus ovónéni.

Pussz mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Látszatra már nincs vele semmi, de esténként mindig felmegy 37,5-re a hõje (levonás után ennyi), fel is hívom majd holnap a dokit hogy ez lehet-e a fogától, hiszen tényleg nagyon fogzik, csatakos mindig, folyik a nyála, borzasztó. Nagyon aludt ma napközben, 10-tõl fél 3-ig! Aztánk késõbb már nem aludt, 8-kor elszunnyadt, majd felébredt, most apájával van, nem tudom alszik-e, de csöndben van!Kép
Remélem most már a javulás útjára lépünk!!!

Tikk. Újpalota? Hát az sem itt van!!!Kép Azért írd majd már meg hogy hogy haladtok légyszi!
Sétára várlak ám titeket! Hannusnak nagyon gyors gyógyulást!
TÁgiék "kedvenc" ovónénije ezelõtt a miénk voltKép Már meséltem róla, emlékszel?Kép

Ági! Kitartás, nálunk ugyanez volt, volt olyan hogy a csoport sírt mikor látták hogy õ lesz a délutános! És ezt nem csöndben tették! Nálunk a rollert ígérte be a lányomnak, ezért kellett megvennünk. Jó fej, mi? Azt mondta, hogy majd kap a szülinapjára!Grrrr.

Na megyek, Sasha még mindig 2 in 1?

Pusssssz: Norcsi. Jó éjt!
norcsi
Lenti
 
 


Hali!

Vagyok, csak a tegnapi 5 perces áramszünet miatt nem volt netünk de nem értem hogy miért mikor nektek igen! Most is csak úgy lett, hogy a párom betelcsizett, hogy mi van má????

Csak jelentkezem hogy vagyunk, most rohanok a védõnõhöz, mert múlt héten nem volt úgyhogy majd most!
Ennyit a szüz álmomrólKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Norcsi! A Manónak semmi baja, viszont nekünk...Kép MOst már jobban vagyunk.
Ma megyünk megnézni 2 lakást. Van egy 3 szoba hallos és van egy 2,5 szobás. Az egyik a körakásparkban van, szép csendes forgalommentes, a másik 2 erkélyes nagyobb, kicsit forgalmasabb de nem vészes. Szóval majd este tudok többet mondani.
Lehet hogy Bánknak a foga miatt van ez a kis höemelkedés valóban. Hol is tartotok fogszámilag?
Ha szebb idö lesz akkor sétálunk valamikor, de most elég szomorkás.Kép

Pussz

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Asszem lemaradtam. Sasha milyen szûz álom??

Képzeljétek, Peti 9-ig aludt reggel, egyszer nyüszögött 2-kor, akkor ivott, és már aludt is, meg 7-kor bevágott 240 táponyát, és aludt 9-igKép Kép hûûûû de jó volt...

most, 13-kor dõlt ki, de jó, hogy csak egyszer alszik ma!

Egy hete az volt a mûsor, kicsi alvás séta közben (max egy óra) aztán dorbézolás estig, és este 5-kor elájult, alvás 8-ig, de akkor is kis unszolásra felkelés, (mert mi van, ha nem kell fel, felébred nekem hajnalban, hogy kialudta magát), aztán vacsi, és dorbézolás 10-11-ig. Aztán ebben az idõszakban jobban aludt. Kérdés, mitõl, na majd a ma estére kiváncsi vagyok. Jó lenne, ha most is lealudná a szokásos 2-3 óráját, bár erre nem találok sok esélyt, mert pont most kezdék el a felsõ szomszéd ablakszigetelését (holnap nálunk), és kalapáltak az lõbb, meg fúrtak, szerencsére nem túl hangosan, ha ez a hangerõ marad, talán nem kell felKép

Úgyhogy kiváncsi vagyok, mi lesz ma éjjel..de eg szavam se lehet, mert a max 2-szeri felkeléssel (az egyik igazán már nem is az 6-7-kor, csak visszaaltatás), csöndben is maradhatok, mert ez semmiKép

Lányok! Kicsit gondban vagyok a kajával, ami így néz ki nálunk:

reggel 5-6-7 körül: 240 táp
délelõtt 9-10-11 körül joghurt, ha a 11 jön ki akkor fõzelék
délután 13-14-15 ha joghurt volt elõzõleg, akkor fõzelék, na és itt mit adjak? Krémtúró? Vagy virsli? Vagy mi?
este: 17-18-19 gyümis-husis fõzelék
estébb, ha a 17 óra körüli volt az elõzõ: krémtúró, vagy joghurt..

de jó ez így? Nálatok ez hogy néz ki? Leírnátok?

Puszpusz: Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata!

ÁÁÁÁ már nem adok az álmaimra!Kép A terhesség elején megálmodtam,hogy lány ikreket várok. Erre egy fiú van a pocakban. Most alig 1 hete megálmodtam, hogy a hold az utolsó napját tölti a szüzben mikor Gabi kibújik. Nos szûz 23.-ig volt... és ma hanyadika van??? Ennyit az én álmaimrólKép Még a végén tényleg túlhordom, de akkor ha kibújik elfenekelemKépKépKép Utána meg megzabálomKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Én sem értem, ha szarul is, de ment az áramszünet után is. Sasha, a lényeg hogy minden oké. Már nincs sok hátra, de jó lesz neked nemsokára!KépKépKép Védõnéni mit szólt?
Tikk kedves!Kép Még csak négy fogunk van, na de hány van kibújófélben, sok... És megint a már sok napja fennálló 37,5-ös hõ estére. Napközben semmi. Lehet hogy most már megint bújkál benne valami, vagy ez a fog még mindig... Örülök hogy nem Hanna kapta el a fosós hányós vírust, a dokinéni mondta hogy nagyon cefet 3 napos kór. Felírattad az injekciót amirõl beszéltünk? várom a sétát meg a lakás-élménybeszámolót is. Ugye írsz majd????
Kata. Nálunk nagyon ac hoc hogy mit eszik a gyerek, megkívánja a nagyoktól, hol egy kiflivég, hol egy kekszi, szóval a mi étrendünkkel nem sokra mennél.Kép Tudom, elsõ gyereknél még nálunk is volt ám fix étrend, de hol van az már....Kép
Sasha, kitartás!!!

Puszi, és jó éjszakát mindenkinek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Hali!

Norcsi!
Köszi, a biztatástKép Más választásom úgysincs, mint kitartani ill. kivárniKép Csinálhatok én akármit ez a gyerek 9 hónapja úgy megtapadt, hogy még!Kép Védõnéni egybõl nézte az arcomat nincs e felpuffadva, vagy akármi, de nem látott "elváltozást" és mondta is hogy ez nem mindenkinél jelentkezik... Emlitettem neki azt folyást amirõl még a jó idõben beszéltem egyszer nektek is hogy szerintem magzatviz volt. Elmeséltem a történetet és mondta, hogy az bizony lehetett az és igen tényleg vissza tud nõni a magzatburok. (na nem mintha nektek nem hittem volna elKép) Mégeccer átvettük a szülés indulásának tüneteit, meg kérdezte hogy be vagyok e már pakolva. Egyetlen "új" dolgot tudtam meg ami inkább csak megerõsités az pedig az hogy az Istvánba kell a babónak is ruha mert nem adnak. Aztán ennyi. Most tartok a +20 kg-nálKép Ez van ilyen az élet. Ha már nem lettem cukros adtam a cukornak a cukorralKép
Remélem Bánk tényleg "csak" a fogával küzd és nem lesz beteg!!!

Tikk!
Puszi nektek! Remélem már tényleg jobban vagytok. Semmilyen virus nem jó, fõleg, ha ilyen kellemetlen fajtaKép Az viszont jó hir hogy Hanna megúsztaKép

pussszancs all!
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Megtaláltuk a lakásunkat újpalotán, nincs közel, de semmi sincs messze ha akar az ember valamit, szóval nem fogok eltünni.Kép
Nálatok is nagyon hideg van? Én már fütöm Hannus szobáját, olyan kis hideg a keze néha.
Kata! Evés? Néha frankón eszik mindent, minta nagy könyvben. Reggel szopizik, 9-10 körül reggelizik kis kenyér falatkák minden földi jóval aztán joghurt a végén. Majd ebédel 13-14 körül fözelék meg krémtúró, délután gyümölcs, este vagy kicsi fözelék, vagy hideg falatkák, virsli. aztán fürdés után szopizik egyet. Van hogy délután is szopzik még.
Aztán ha rájön, akkor csak azt akar enni amit mi. Tegnap is hiába föztem neki tökfözeléket, májjal. Ö krumplistésztát akart enni. Nem eszik olyan sokat mostanában, de azért eszeget.
Sasha! Kitartás. Tudom, hogy nehéz az utolsó 1-2 hétKép

Norcsi! Te mint tapasztalt anyuka, milyen kesztyü megoldás van, hogy ne fázzon a keze a Manónak. Erre a pici kézre látezik már valami?

Pussz mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Tikk gratulálok a lakáshoz, de inkább ha már tuti minden, jó??? Tudod hogy sajnálom hogy elmentek, az egyik szemem sír, a másik nevet tipikus esete.
Van már kesztyû, ujjatlan, meg 1 ujjas is, szerintem Hannára már nyugodtan jó az utóbbi is. Nekünk is az lesz!Kép

Nálunk még mindig nincs fûtés!Kép Villanyradiátor megy esténként, ez van. De az oviban már olyan jó idõ van!Kép Ez annyiból nem jó nekem, hogy ha megyünk a csajokért akkor Bánknak és nekem is le kell vetkõznünk a meleg miatt, így a végén négyen öltözködünk!Kép

Velünk semmi különös nincs, ronda az idõ, de legalább nem esett délelõtt, kicsit sétálhattunk. Most fúr valami idióta már jóideje, a fene egye meg, mindjárt felveri a lányokat.Kép

Dokinénivel konzultáltam a Bánk minden esti hõemelkedésérõl, és mondta hogy nyugodtan belefér hogy ez a fogától van, ha napközben nem lázas, jókedélyû, stb. Most is egy poharat döngöl a földhöz, biztos örül az alattunk lakó!Kép Egyébként nagyon anyás lett. Le sem lehet rólam bányászni, na jó, ha apja hazajön, akkor azért õ is sláger egy kicsit, de aztán ismétlés onnan, hogy állandóan az én ölemben akar lenni. Remélem ez is a fogzás miatti átmeneti állapot része!

Most megyek, hiányzók merre vagytok? Sasha még mindig egyben, ugye? Visszaszámlálás.... Tényleg vinni kell az Istvánba ruhát? Ez elég fura, ezt eddig még csak ha jól emlékszem a csepeli lepukkant kórházról hallottam. MI kaptunk, ilyen gond sosem volt, volt viszont másféle... Nagyobb gondotok ne legyen!!!

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Mi is most rohangálunk anorákért, sálért, kesztyûért. Norcsi! Anorákból hány számmal kell nagyobb az aktuális méretnél?
Remélem, Bánk most már meggyógyul. Nekünk 5 fogunk van, kettõ alul, három felül. Most bújik a jobb felsõ 2-es 3-as egyszerre. Nagyon mókás Peti, mondjuk neki, mutasd meg a fogacskádat, és akkor hátravágja a fejét és vicsorogKép
Ja, meg egy pár napja üvöltözve "mondja" a magáét. Csak úgy teli torokból kiabálKép

sasha! Még egyben?

Bibi nálunk már van fûtés. sõt a szigetelést is megcsinálták ma.!!!

Mennem kell, mert most jött ide a kölök, és piszok büdiKép

Tikk! De szomorú vagyok, hogy elmentek!! Az egyetlen partiképes csaj eltûnik a színrõl.........Kép

pusz: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek!

Tikk!
Jó hogy találtatok lakást.Kép Igaz kicsit messzeKép

Norcsi!
Igen vinni kell a babónak ruhát, de nagy elõnye a kórháznak, hogy a baba velem lehet, mert llitólag csak baba-mama szobák vannak és a csecsemõ osztályon a vezetõ egy LLL-es hölgyeményKép

Kata!
Igen még egybenKép El udom képzelni, ahogy magyaráz a PetiKépKépKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Hahó!

Csak egy gyors bejelentkezés.

Kata. Overállból szerintem egy számmal ha nagyobbat veszel az bõven jó, bár ez is olyan, hogy van amelyikbõl direkt nagyobbra csinálják mondjuk a 80-as méretet mint amekkora egy másik cég 80-as mérete. A Siestánál pl. a számozás különbözik ilyen téren, mert a 18-as kiscipõ nem akkora mint a 18-as szandál. Próbálni kell ha lehet, ez a lényeg, vagy centivel leméregeted a gyereket, és a vásárlandó darabot is. Nem bírjátok kihúzni esetleg a nagy babaruha-börzéig (okt.27.). Ott annyi klassz dolog szokott lenni, én már 6,5 éve börzézek, eddig egy alkalmat hagytunk ki, azt is nagyon sajnáltam. Ott vannak készítõk, turisok, meg kismamák akiktõl nagyon klassz árakon lehet venni mindenfélét!Kép Én nagyon ajánlom...

Sasha. Az nagyon jó ha LLL-es a csecsemõosztály vezetõje. A mi kórházunkban csak egy LLL-es csecsemõs volt, de õt mindig lehurrogták, meg egyáltalán nagyon kevésszer volt azidõ alatt amíg bent voltunk. Nagyon izgi már ez az utolsó idõszak, szurkolok hogy minden simán menjen!Kép

Puszi mindenkinek, a hiányzók meg tényleg jelentkezzenek már! Ildi?!

Pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sasha!

Mikor 3,5 éve Bence született, már akkor is kellett bevinni a piciknek ruhát. A babának is vigyél törcsit!!! Pelenkát adnak, de keveset és ha elfogy nem szívesen adnak többet. A lényeg: se a pelenkát, se a betétet ne hagyd elõl, mert ha meglátják, hogy másnapról maradt, akkor nem adnak! Ha maradt, ha nem te mindíg kérjék, így talán pár darabot haza is tudsz hozni.Ill. ha a szobatársadnak elfogyott akár a pelenkája, akár a betéte azt mondják, hogy kérjen a többiektõl. Csak ha nagyon muszáj akkor adnak. Mikor a Bence született popsikendõt még adtak, de 2 éve mikor a Gergõ született már nem. Tehát nem árt ebbõl is
felkészûlni, de mindent dugj el, mert ha meglátják nem adnak.
Ja! Próbáld megbeszélni a dokiddal, hogy a három ágyas kórtermek egyikébe tegyenek, mert annak van külön zuhagyzója és wc-je. ( A közös zuhanyzó és wc nagyon gáz!)
Most ennyi jutott eszembe. Ha szeretnél még tudni valamit, csak kérdezz.

Pussz TÁgi
tÁgi
 
 


Norcsi!

Nekem van ingyen belépõm a börzére, lehet, hogy megyek. Csak az a gond, hogy állítólag tényleg oda kell mennio nyitásra, ha a jó cuccokat meg akarod kapni. Az a baj, Csabi nem enged el egyedül, mondván, minden hülyeséget összevásárolok. Én viszon csak akkor lennék nagyon nyugodt, ha Õ vigyázna a Petire. Mert ha velem jön, felénél benyûgösödik, és megunja, állandóan figyelni kell, mikor veszett el, az árus elõtt kell vele vitatkozni hogy kell e a cucc, vagy nem...... Szóval, nem tudom, tudok-e menni. Te esetleg egyedül mész?

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Én nem egyedül, mert mi aztán tényleg már fél 7-re ott szoktunk lenni. Általában akkor már beengedik az embert, most az utolsón csak 7-kor engedtek be. A férjemmel megyek, már elõre utálja az egészet, de lélekben készül rá, meg mivel pelust, stb. is szoktam venni, így nagyon macerás lenne mondjuk BKV-zni. De ha késõbb jösz, azért annak is megvan ám az elõnye. MIkor elõször mentünk, még kocsi nélkül, Annával voltam a sokadik hónapban terhes, és bizony vagy 11 után értünk ki, akkor meg már tök olcsón adtak mindent, csak hogy szabaduljanak, mehessenek már haza. Úgyhogy szerintem a lényeg hogy egyáltalán kijuss!

Jó éjszakát, puszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is! még egyben. Ma városoztam egyet és hihetetlenül jól esett a nyüzsi, meg a séta, meg a nézelõdés és a dumcsiKép Nem gondoltam volna!Kép

Norcsi!
Az a lány akivel voltam a párom nõvére voltKép Csak ott nem mutattam be, elnézéstKépKépKép Pedig illett volna, de kicsit kába voltam ma. Ha nincs velem akkor még a villamos is elüt... nem hallottam, hogy jön úgy csilingelt rám...Kép

Baromra elálmosodtam, csak gondoltam "tartozom" a helyzetjelentéssel.Kép Még 2in1
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha, akkor õ a sógornõd. Klassz hogy ilyen jól kijöttök! És az is hogy nem ütött el a villamos! Ezek az utolsó napok tényleg elég keservesek tudnak lenni, szétszórt, figyelmetlen az ember, de most már tényleg csak pár napról van szó! Szerintem már az arcodon látszik az a bizonyos kezdõdõ elváltozás, most jutott eszembe, ott nem mondtam valami miatt csak úgy megállapítottam, a lényeg, hogy szerintem már nem sokat fog bent idõzni a Gabóca!

Na én is megyek, csak beugrottam egy kicsit a reggeli cirkusz elõtt.

Pussssz: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Norcsi!
Nem az "ángyom"?Kép A sógórnõ nem az amikor két testvér két férje, vagy felesége (vagy egy-egy) a sógrok??? Igy is sógór?
Igen nagyon jól kijövünk, hiszen rengeteget buliztunk együtt már akkor is amikor a Csabával még csak haverok voltunk.
Ma megint kitakaritottam magamat. Mikor jött fel a Szilvi (sógórnõ) akkor nagyot nézettKép Éppen a konyhában pucoltam a csempétKép És persze Gabinak semmi jele. Vagyis itt ugrál és kinoz, mert a hólyagon és a méhszájon ugrál, de ki nem akar jönni! Megértem mondjukKép
Remélem a cirkusz elmaradt és nyugiban tudtatok oviba menniKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha, így is sógornõ, a párod testvére is az, meg a testvéred párja is, sõt a párod testvérének a párja is. Na elég bonyolult voltam, vagy tudtál azért követni?
Hát cirkusz az nálunk mindennap van, úgyhogy ennek nem vagyunk híjján. Fõleg reggelente, amikor már sietni kéne, mert persze nem lehet kirobbantani sem a lányokat az ágyból, bezzeg este meg aludni nem akartak, szóval ilyenkor jön egy nagy nyûglõdést Julcsi részérõl, én csitítom hogy ne üvöltsön hadd aludjon még a Bánk, aztán nagy kegyesen hajlandó wc-re menni (vagy feltételekhez köti, de akkor leállítom). Utána jön a reggeli. Én kakaóval kérem, én nem, aztán mikor adom a kakaót, én nem így kértem, hanem úgy, én nem müzlivel hanem babapiskótával, ja, mégis müzlivel, ez túl sok amit beleraktál, meghagyom. Na soroljam még???? Pedig még az öltözésnél nem is tartunk. Nem mindegy már az sem hogy melyik milyen bugyit vesz fel, pláne harisnyát vagy ruhát, esetleg nadrágot, utána jön a frizura-probléma, szóval elég kiborító tud lenni. Hát ez van, és most hogy egyre jobban fel kell öltözni egyre rosszabb is lesz.

Gabikád akkor valóban jól érzi magát bent. Nem baj, addig nyugisabb az élet amíg még bent van, hidd el, mert még sokszor fogod hallani, meg megemlegetni. Én már írtam korábban is, nagyjából mióta Anna megszületett nem aludtam két éjszaka egymás után olyan igazán jól. Mert ha egy éjszaka véletlenül össze is jött, akkor a következõn biztos hogy volt valami.

Na kíváncsi leszek a mai idõjárásra, ma megyek életemben elõször az ecseri piacra, már úúúúúgy várom! Imádok nézelõdni, vásárolgatni!Kép

Puszi, és nagyon jó hétvégét mindenkinek!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Jééé! Reggel pedig irtam és hova lett? Na mind1Kép

Norcsi!
okéKép A cirkuszt akkor már értem... nem lehet egy álom, de legalább zajlik az életKép) Majd nem igy fogom gondolniKép
Na én még nem voltam az ecseri piacon, majd ird meg mik voltak és milyenek az árusok...

Gabi nem mutatja jelét, hogy a héten ki akarna jönni...
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha, azóta is egyben?

Nagyon klassz volt az ecseri, bár nagyobbra számítottam, de ez is tetszett. Vettünk is amit akartunk, sõt még egy borsõrlõt is, alkudtunk, bár jobban is lehetett volna, de most már mindegy. Annyira hangulatos, a sok régi tárgy, szebbnél szebb holmik, számomra a régi dolgok a maguk patinás küllemével annyira szépek tudnak lenni! Imádom! Sokmindent meg tudtam volna venni, nagyon tetszettek pl. a gramofonok!Kép Szóval szerintem érdemes kimenni!!

Továbbra is mondom, ha indulsz azért eressz meg légyszi valami jelet hogy mentek szülni!

Puszi, és további jó hétvégét, meg jó éjt!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Köszi! Nektek is jóéjt!Kép
Igérem irok egy-két sort, ha indulunk. Ha nem irok az csak a lustaság, de igyekszem azért bejelentkezni, mert tudom hogy én is úgy szoktam izgulni a Friss-ben az "aktuális" végzõsöknekKépKépKép
Hmm biztos órákat el tudnék én is tölteni egy ilyen piaconKép

Na megyek puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Lányok!

Nálatok is akadozik a net? Minálunk naaagyonKép

Amúgy nagyon jól vagyunk, tegnap itt volt Danika a szüleivel (3,5 éves, szülõk közül apuka Csabi volt osztájtársa), és mi vagyunk az egyetlen gyerekes ismerõsük, ezért "nyomulnak" ezerrel. Csak az a baj, hogy már Peti 1 hónapos korától mindig programokat szerveznek, és mindig olyat, ami ugye Danit érdekli, háát Petit nem annyira.
Na meg a kiskölök egy eléggé félrenevelt erõszakos kis görcs (bezzeg amikor terhes voltam, azt mondtam, remélem, nekünk is ilyen jó fej kiskrapekunk lesz) azóta nézem, mit rontottak õk el, csak ilyen ne legyen...Kép
Naaagyon erõszakos, bántja állandóan a Petit, amikor pár hónapos volt, épp hogy tudott ülni, ütötte a kutacsát legóval, mert mondtuk, ott nem szabad megnyomni!! mert beteg lesz. Köhögött a Dani, Peti 2 hónapos volt. (mondjuk, nem tudom, hogy jutott eszükbe elhozni), mondtuk (én persze, a szüleinek eszébe se jutott), ne köhögj a babára, és tedd a szád elé a kezed. Persze, minet kicselezve odarohangált, és csakazértis ráköhögöttKép
Tegnapõ meg ráugrált, fellökdöste, és üvöltözött teli torokból. 10-re jöttek, és a peti ugye jó ha délig kibírja, hogy ne malszik, szegény már itt sírdogált, szédelgett, olyan álmos volt, de a Dani direkt üvöltözött, dobálózott, nem hagyta aludniKép Aztán vagy 20x beígérték neki hogy hazaviszik, ha nem viselkedik, de persze, csak arra volt jó a fenyegetés, hogy üvöltve mondta, hogy neeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!
Az eszükbe se jutott, hogy Daninak is aludni kéne esetleg, attól pörögKép Aztán 4-kor végre amikor már a fenyegetésre (Daninak) nem mondtuk, hogy ugyan, maradjatok, elmentek. Peti kiájult, és aludt is vagy 2-3 órát...
Aztán, hogy Daninak köszönhetõen-e De a fiam 11 hónap után végigaludta az éjszakát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igaz, 1/2 11-kor aludt el, de ez már vagy másfél hete így van.... (Pedig ott figyel a finom pezsgõ a hûtõben már vagy két hete....Kép )
Szóval végigaludta......ma is csak 1x aludt 1/2 12-tõl 1-ig, és még bírja, lehet, hogy ma nem húzza 11-ig, mert a többi napon délután volt az alvás 3-4-5 körülKép

No megyek, mert megüt a guta, ha megint elszáll a net, és nem tudom elküldeni!!!

Sasha!!! Naaa??? Egyben???? Hívtalak, hogy nálatok van-e net, és nem vettétek fel.....csak nem??????????

Norcsi!! Na, hogy vagytok? Bánk fogacskák, hõemelkedés??? alvás??? Lányok? Kicsi hogy viseli hülye ovónénit??

Tikk!! Nagy a csend! De fel vagy mentve, mert ez a lakásmizéria.............

Ildi!! Írjál már! Megvigasztalunk!!! Naaa..........

TÁgi: ablakcsere megvolt? Nálunk megcsinálták a szigetelést...szerencsére nem a család, így kész is lett 2 óra alattKép Fiúk hogy vannak??

Megyek fürdetni, utánna etetni... (a szokásos rókázást elkerülendõ.....Kép

Remélem, ez nem valami szervi baj, hogy ilyen sûrûn taccsolKép igaz, az esetek 90 %-ban közvetlenül kaja után, fõleg, ha az apja csöndbemaradás végett (ha iszik, nem nyafog), beletölt 2-3 dl limonádét....Kép attól hányhat szerintetek?? Ma reggel a virsli jött vissza remélem e miattKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Nálunk is egész nap alig van net. Néha van egy-két percet, akkor jönnek a levelek, meg mennek is és annyi.

Hát Danika jó kisfiú! Mondjuk nekem van egy akkora Julcsim, úgyhogy nem újdonság amiket írsz, de mi legalább tudunk vele kezdeni valamit ilyenkor, és nem kell csöndben tûrnünk. Szóval szerintem nem kell olyan sûrûn vendégül-látni õket.

De jó, az alvásért nagyon irigykedek!
Kösz, fogacskák még nincsenek, a hõjét nem mérem, minden rendben is lenne vele, de most meg nekem van hasmenésem már két napja!Kép Jó lenne már holnapra kilábalni belõle!
Ovónéniket már megszokta a lyány, imád járni, most hétvégén is akart volna menni, már elõre örül hogy holnap mehet!Kép

Szerencsére nálunk csak akkor szoktak hányni ha valami bajuk van. Kicsinek sem volt egyik sem bukós, és késõbb sem. Ha már kifelé jön a kaja, az már régen rossz! A dokinak mondtad? Mit szólt?

Sasha, naaaa mi van veletek?

Pussssz, jó éjszakát mindenkinek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


SziasztokKép

Megint hányt..........
Én már totál kivagyokKép már attól félek, valami komoly szervi baja van..Kép Mondjuk, megint úgy volt, hogy ugrált (hátán feküdt, és vagdosta kezét-lábát a földhöz), Apja meg már megint itatta, szerintem félrenyelhetett, mert kettõt köhintett, és kitette a taccsot.....Kép jajjj, most már ki vagyok teljesen idegileg, ráadásul, ez elég sûrûn elõfordulKép Kép Kép
Nagyon félek, hogy valami nagy baja vanKép

Hetente 2-3x biztosan hány, de ez a mai nap volt a "csúcs"... aztán van olyan idõszak, amikor egyszer se...
De álltalában ugrálás, tea félrenyelés váltja ki nála, úgy vettem észre..

Reggel úgy volt, hogy a boltból jövet megevett egy majdnem fél kiflit útközben, utánna a másik felének a felét nutellával, majd másfél virslit. Na, ezekután itatta meg Apuci rögtön 2 dl limonádéval, rögtön visszajött érdekes, a virsli, úgy, karikákra vágvaKép
Délben megevett egy egész üveg bébikaját+petit danonet, délután egy kis gesztenyepûrét, majd egy kinder pingut, semmi baja nem volt
Aztán itthon most, 1/2 7 körül megevett egy egész alma-csirke bébikaját, aztán direkt nem fürdettük, hogy ne ugráljon. Átöltöztettük pizsibe, kimentem (volna) vacsizni, Apa "altatta" szóval itatta....Kép
a többit lásd fenn....

Szóval, nem tudom, mi a véleményetek, mert ha beteg lenne, az ebéd is kijött volna, nem? Amúgy vidám, nem bágyadt (természetesen most sem alszik), nem lázas..........

Vélemény??


KataKép
LadányiKata (ladán
 


Hali!

Vagyok csak gyorsan irok amig van net mert itt is akad!Kép

sasha

Kép
sasha
 
 


Kata!

Mi lenne, ha megbeszélnéd Apával, hogy nem itatja közvetlenül kajálás után fõleg nem ilyen sokkal!? Hátha nem hányna annyit. Egy próbát megér vagy nem? Ahogy irod úgy vettem észre, hogy mindig a sok pia miatt jön vissza neki. Nem lehet, hogy "túlissza" magát??? Ja délután Auchanban voltunk, lehet akkor telcsiztél!

Norcsi!

Köszi megvagyok! Gyógyulj meg gyorsanKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Ez a net kiborító. Telefonáltam nekik, erre a nõci közli, minket most átraktak egy másik port-ra, amitõl jobb lesz minden (na azóta akad a fene vinné el), és hogy látja õ is hogy vagy két órája leakadt valami a központban. Na most olyan 3/4 órája jött vissza a kapcsolat, remélem most már jó lesz!

Kata, én is gyanítom hogy az itatás lehet az oka. Az is lehet hogy a gyomorszáj nem zár rendesen, ez nem nagy gond, van valami módszer a gyógyítására. Kicsinek is bukós volt (ún. refluxos?)? Mindenesetre azért a dokinak mondanám, bár nektek a Soós Márta, tõle meg normális megoldást ne nagyon várj!Kép
Jó van Sasha, akkor most már lehet hogy napra pontos baba lesz? Mikorra is vagy kiírva? Anyukámnak 4-én van a szülinapja.

Na megyek,mert ritka alkalmak egyike, hogy most mindhárom alszik!KépKépKép

Pussssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Megint én!

Köszi Sasha, úgy néz ki hogy talán már túl is vagyok rajta!Kép Ezt lekopogom!!!

Miért nem írnak a többiek is???

Pusza:Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Nem volt kicsinek refluxos. Ma figyeltem az itatásra, ugrálásra, eddig minden ok.
Na majd este az apjaKép

Puszpusz Kata

Mai menü: hajnali 1,00: 200 táp
7,00 200 táp
11.00 250 gr sonkástészta (nestlé)fél marok reszelt sajttal ebbõl a 3/4-ét ette meg
12,30 (szegény) tea (mondjuk 120 ml)
13,15 - 14,30 alvás
15,00 körül séta SashávalKép
16,00 1/2 epres danon éden, 3/4 kinder tejszelet
16,30 pici víz

eddig ennyi most egy pici (kb 20 ft-osnyi bukika a tejszeletbõl itthon most)

remélem, rendezõdünkKép

Puszi, mert rángat!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Na, még a folytatás:

19.30 fürdés
20.10. 1 banán + 10 dkg túró pici cukorral
szegény utánna nem kapott inni, mert elaludt.

Most csináltuk elõször, hogy fürdés, vacsi, és rögtön be az ágyba... hátt, kiderül, mi lesz.....még nem teljesen aludt, amikor leraktuk, de szerintem már alszikKép Kép

Gondolom, most már miért hányna, ugye???????

puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Hali!

Még mindig egyben vagyunk!Kép

Kata!
Akkor tegnap nem hányt a Peti? Az tök jó!Kép Mégiscsak a sok folyadék a hunyó?Kép

na megyek vissza aludni!
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!!

Na, a folytatás, egész éjjel nyüszögött, de a foga miatt. Apa azzal nyugtat, az ilyen "nyüszis" éjszaka után alvós jön, mert elfárad...
Nem, nem hányt tegnap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép

Ma is jól állunk, 8.00 200 táp
13.00 tökfõzi egész üveg + petit danone
18.00 egész üveg barack-csirkeKép

eddig ennyiKép

és ma se hányt, apa szigorúan le van tiltva az itatásrólKép

Voltunk dokinéninél, azt mondta, nagyon szépen fejlõdik, (egy hónap alatt 52 dkg) 80 cm a srácKép
Produkálta magát, megmondta, hogy egy éves, utánna a másodszori kérdésre meg is mutatta, és mondta is hozzá, hogy kettyõõKép
Mondta, hogy baba, lámpa, szaladgált, kiabált egy kisfiúval, mert elvette a macijátKép Ja, délben, teljesen "szabályosan" megetette üres tányérból üres kanállal Macit Kép
Szóval a hányásra azt mondta a doki, kaja után max 50-60 ml ihat, nem csoda hogy hányt a 2 dl-tõlKép

Mennem kell, most már megitatomKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Ja, nem kell forralni a vizet, ehet mindentKép rántottát, stb-t isKép

ja, mondom, ha mindent, mákos tésztát is??? Ja, azt nemKép

Pedig vacsira mákostészta aztán aludna isKép

puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata!

Csak így tovább! ügyesek vagytok!!!

Láttalak ma Katóval (ikrek anyuka, egyébként honnan ismered?) akkor mentünk egy jó nagy körútra kocsival (nem babakocsival).

Most megyek, mert már késõ van és Bánk még mindig éber!

Puszi:Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Peti most aludt el, én is megyek aludni, csak bejelentkezemKép

Volt még 9-kor banános-úró, és most aludt el 10-korKép

A rendelõbõl ismerem Katót, együtt jöttünk haza a baba-mama klubbólKép
Háát, ez volt a 2. alkalom, megint egy jó erõszakos beszervezõs liba tatott elõadástKép
ez az egész úgy volt beharangozva, hogy majd jönnek a mentõsök, elõadást tartani, hogy mit kell csinálni, ha lenyel a gyerek valamit, milyen sérüléssel kell kórházba vinni, stb stb... meg hogy lesz bébikaja bemutató....
ehelyett a múltkor az egész klubb alatt (2-3 óra) az edényes csaj üldözött minket (ne gyerekezzetek, rám figyeljetek )
ma meg valami aloe verás csaj, és jól "megsz*vatott" párunkat, mert hát vannak dolgai nem alvásra, fogzásra, ekcémára (Csabinak) stb, de hát a kölkök miatt nehéz volt figyelni. Volt 4 vastag könyve, azt kiosztotta (sajnos kaptam én is) aztán közölte, ké tõlünk telcsiszámot, és eljön megbeszélni. Erre az egyik anyuka mondta, mi lenne ha együtt találkoznánk séta közben valahol (pl Kós K. tér) mondjuk pénteken du 3-kor. Persze nem volt jó nekiKép Fel fog hívni, csak hogy rázzam le, meg hogy adjam vissza a könyvét anélkül, hogy ideenné a rosseb???

Ja, a Katóról! Segítettem pesztrálni, mert Peti aludt, a lányai meg sivítottakKép ooolyan jó volt ilyen picurt ölelgetniKép Kép Kép egybõl csöndben maradtakKép

No megyek, Csabi vár a gépre!!!

Puszpusz: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Most néztünk egy baromi jó filmetKép Elég régi (Valami Amerika), de még nem láttam. És a páromat is régen láttam ennyit nevetniKépKépKép Most megyek alukálni.

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Alszik a törp már több mint egy órája, fenn a tûzhelyen a gulyásleves, jöttem picit.

De kihalt itt minden! Sasha, hogy vagy???

OOOlyan szépen besütött a nappaliba a nap, amikor hazajöttünk (elõtte 5 perccel aludt el), kinyitottam mindkét ablakot, középre húztam aaaa játszószõnyeget, és ott alszik mostKép bár nagyon fúrnak-heggesztenek szemközt, remélem, nem ébred fel.

Na megyek, egy picurit pihizek én is. Ma éjjel is volt nyüszi, de már kevesebb, mint tenap éjjelKép Azt mondta a doki, nem jön allul foga... felül meg most bújik a 4.-ik...akkor lehet, hogy lesz pár hét nyugodt éjszakánk????

Puszi: Kata

felébredt, ennyit a tervezett pihirõlKép
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Pénteken megtörtént az ablakcsere,nagyon szupi! A redõny miatt délutánonként jó nagyot alszanak a gyarkõcök.
Azért nem ment zökkenõmentesen, hála az egyik szomszédnak.
Próbáltam kultúrált szomszéd lenni, ezért a házban lakó két babás családnak már egy héttel elõre szóltam, hogy pénteken ablakcsere miatt zajongani fogunk. Azért az egyik 1/2 1-kor mégis feljött, hogy meddig fogunk még fúrni, mert a gyereknek aludnia is kéne? Jó pipa lettem, mert az jött szólni, akikhez annak idején este 9-kor álltak neki ablakot cserélni! Sõtt, õ senkinek sem szólt akkor! Kedves, alkalmaszkodó szomszéd ugye? Mellesleg a gyerkõce bölcsis. Nem értem, hogy miért nem maradt aznap a bölcsiben, ill. gyönyörû idõ volt, miért nem altatta el a parkban a babakocsiban? Hát ennyit a jó szomszédi viszonyokról.

Bence most nem jár oviba, mert minden nap egyszer belázasodik. Nem nagy láz, de õ volt már lázgörcsös és jobb ha odafigyelünk.

Ti hogy vagytok? Remélem mindenkit elkerûl ez a fisi-fosi járvány!

Sasha! Még egyben? Készen van a csomagod?

Kata! Irigyellek, hogy Peti már kezd beszélni. Nekem a fiúk a mozgás terén mindent elég hamar csináltak, de a beszéd az nagyon nehezen indúlt meg. Gergõ novemberben lesz 2 éves és elég keveset beszél. Ráadásul a legtöbb szót csak mi értjük.

Pussz mindenkinek
TÁgi
tÁgi
 
 


Sziasztok!

TÁgi. Én meg úgy vagyok vele,hogy remélem Bánk minél késõbb kezd beszélni, mert az Annus-Julcsi duótól néha szétmegy a fejem, hát még ha majd õ is belekontrázik!Kép Ablakcseréért gratula! szomszédokKép

Kata. Ez a klub egyenlõre akkor nem hangzik valami jól. De okos vagyok hogy kihagytam!Kép
Az evésekhez gratula,m eg a nem-hányáshoz is!

Sasha még egyben?

Na nálunk a második éjjel volt megint maga a pokol. A Bánk mint tegnapelõtt is, most is hajnali 2-kor felkelt (én fél 1-kor aludtam el) és egészen 5-ig, 1/2 6-ig nem aludt vissza. Most volt hõemelkedése is, úgyhogy gyanítom hogy a foga, legalábbis remélem hogy nem valami bujkál benne!!!!!!
Így olyan voltam reggel mint a mosott sz*r, naná hogy reggelre alvadt be nagyon, de muszáj voltam kelteni mert menni kellett a csajokkal az oviba. De utána hazajöttünk, és olyan de olyan jót aludtam vele!Kép Most is alszik, sõt mind a három, ilyen is ritkán van!!!

Puszi, és tessék jelentkezni!!!

Sasha helyzetjelentést kérek!!!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Igenis! Helyzet a következõ! Itt takaritok, csempét mosok a fürdõben ami a plafonig ér, aztán a padlót súroltam, mostam ezerrel, most fogok pórszivozni... Tegnap este rávettem a kispapát hogy inditsuk meg vele a szülést... Eredmény??? Semmi! Gabi jól érzi magát odabent és tuti kivárja a holnapi CTG-t amire semmi kedvem elmenni!Kép))
Kb ennyi a helyzet, de most megyek mert minyá 4 óra és addig ki akarok pórszivózni!

sasha

Kép
sasha
 
 


SziasztokKép

Hûûû Norcsi, nem semmi, amit szegény Bánkkal csinálnak azok a fránya fogak....Kép nekünk sem volt kutya a tegnap elõtti éjszaka, de a tegnapi egy fokkal jobb volt, csk kb 5x kelt, de azért nem így, hogy 2-tõl 1/2 6-ig...brrrrr Nem csoda egyébként, hogy nem várod, hogy beszéljenKép

Ági! De jó nektek, irigyellek a redõny miattKép
Lehet ám, hogy mint elsõ gyerekes szülõk, nagyon sok mindent "annak hallunk" aminek szeretnénkKép De a hány éves vagy-t más is megértette, ezek szerint ez már valamiKép
Most nagyon cuki, amikor mondjuk neki, hogy szeresd meg a macidat, magához öleli a macitKép nnnaaaagyoon édesKép

Sasha! Jaaajjj, már megint takarítasz???? Ha nagyon rád jött, ide is jöhetszKép)) Nálunk is volt "beindítás a kispapával" és harmadnapra lett megKép Amúgy én is azon a bizonyos 17.-én CTG-re mentem, aztán délben mentem is vissza, pedig a ctg még pár napot jósolt, a doki is 3-4-etKép Vizsgálódás is lesz??? Engem aznap reggel jóóóó alaaaposan megvizsgált a doki (nanááá, ügyeletes volt, meg el akart utazni a hétvégére ) ez sikerült is , aznap meglett a fiatalúrKép

No, továbbra sem hányunk, csak nagyon álmos, de el nem menne aludniKép

Puszpusz Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok Kispestiek!

Szeretnék én is bekapcsolódni hozzátok.

Májusban szültem Gergõt, aki pont tegnap volt 5 hónapos. Mivel õ az elsõ babám remélem tudtok majd nekem jó tanácsokat adni. Most éppen az oltás utáni nyûgõs idõszakban vagyunk és azt hiszem a foga is hamarosan megjelenik, mert állandóan rágcsál valamit. Éjszaka többször is felébred, 2x enni és legalább 4x csak úgy. Sajnos lassan át kellett állnunk a vegyes táplálásra, így most Geri tápszert, fõzeléket és gyümit eszik. Imádja a hasát. Egy kis haspók.

Geri felébredt. Most mennek kell. Sziasztok!
golyó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: