Új privát üzeneted érkezett!

Szia Paga

Hát nem irigyellek, kb ezen mentem át én is, nekem a dokim közölte, hogy határárték és kötelező elküldenie genetikára. Napokat bőgtem át, teljesen ki voltam borulva, hogy mi lesz ha dawn kóros lesz a pici babám. Iszonyat volt a genetikai tanácsadó órákig kellett ülnöm a nagy semmi miatt, engem ott megnyugtattak szerencsére, egy a háromezervalahányszázhoz volt az esélyem. Persze a várandósságom további része alatt minden nap eszembe jutott a lehetősége a bajnak, végig rettegtem az egészet, a szülés maga volt a pokol kit érdekelt a fájdalom, csak attól rettegtem nehogy beteg legyen.
Szerencsére nekünk nem lett semmi gond sem, kívánom nektek se legyen.
Nem is lesz.
Nekem akkor valaki azt mondta, vizsgálat ide vizsgálat oda, gondoljam végig mit tennék ha kiderülne, hogy beteg a baba? Elvetetném? Mert ha nem akkor minek az egész cécó.
Nagyon szorítok nektek!!!

tessék megnyugodni, mert a picinek most erre nagy szüksége van

Van itt a babneten AFPs topik nézz be oda, olvasgass vissza hátha valaki volt hasonló helyzetben mint te.

Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Paga! A hír tényleg nem a legjobb de nagyon szurkolok neked, hogy jó legyen minden. Addig is nyugodj meg mert a babának nyugodt otthon kell, nem jó ha háborog körülötte a magzat víz. Az pedig természetes, hogy jót és rosszat is megosztasz velünk, azért vagyunk mi az ismeretlen ismerősök.

Liza! A te lányod tényleg nem óriási. Kis pöttömöcske. Bianka 72cm és 9400gramm. Persze ő meg túl nagy a korához képest. Boldog születésnapot Lizának.

Márt! Én már annyira nem is emlékszem mert ezeket a dolgokat annyira mélyen temettem el magamba amennyire csak lehet. Így nem tudok rá haraggal gondolni, így könnyebb nekem. Szóval eleinte még járt a kislányhoz akkor maikor csak kedve volt. Aztán korlátozta a kötelező láthatásra és egy jó pár éve ez is elmaradt. Mellesleg ő sem kérdezte meg soha, hogy van a gyerek ha éppen telefonon beszéltünk valami más ügyből kifolyólag. Azt tudni kell róla, hogy nagyon akarta a gyereket, eleinte nagyon kis minta apa volt. Majd szép lassan kezdtek ritkulni a kislánnyal töltött idők míg már arra sem lehetett rávenni, hogy egy fél órát vele töltsön vagy elvigye fürdeni amíg én egy kicsit feltöltődöm. Azért hagytam el mert idegesítette a gyerek sírás ezért nem nagyon akart haza jönni. (Mondta ő) Azóta van már három fia a következő barátnőjétől. Az elsőszülöttnek még egy lapot sem küld nem beszélve a telefonról. Szülinap, névnap, karácsony, nyáriszünet nélküle telik el.
Vendég
 


Sziasztok!

Énis Csepeli kismama vagyok bevesztek a csapatba??
manó27
 
 

 
 

Szia Manó!

Hát persze. Részemről Oké. Írj magadról ezt-azt.
Vendég
 


Sziasztok!!

Kyra
Lizának nagyon sok egészséget és boldogságot kivánok születésnapja alkalmából.
Ha tudsz majd légyszi írj beszámolót a nagy napról, esetleg képekkel tarkítva.

Manó
üdv közöttünk, örülünk, hogy ránk találtál.
IRnál pár szót magatokról?

Anikó
fú, nagyon ismerős amiket írtál, akkor én is erre számítok, úgy látszik egy gondolkodású a két minta apa. Bocsi, hogy előásattam veled ezeket a kellemetlen emlékeket. Én is ilyen vagyok, bedobozolom a rossz élményeimet, és nagyon nem szivesen nyitom ki őket.

Márti
márti05
 
 


A szülinapi jókívánságokat köszönjük!!!

Manó Kép
Gyere csak, írj magatokról.

Márti Kép
Tortás vasárnap lesz, a játszóházban készültek ezek:

Kép

Kép

Kép

Kép
kyrandia
 
 


Liza nagyon helyes pici lány. Sok boldogságot kívánok neki!

Paga!
Ne idegeskedj! Sokszor van attól adifi, hogy nem a megfelelő hét lett a papírra írva, nem helyes a testsúly stb. Elég elavult vizsgálat, külföldön sok helyen nem is alkalmazzák. Ha a dokid nem tartotta kiugrónak az eredményt, akkor tuti ok minde. Nekem ápr. az orvosom még az AFP előtt csináltzatott CVS-t, mert 35 felett voltam. Utána 2 héttel csinálták az AFP-t ,mert az előző vizsgálat is adhat fals eredményt az AFP-nél.A Schöfiben dolgozó UH-ok meg nagyon jók szakmailag és lelkiismeretesek. Az UH-k esetében érdemes egy bizonyos hölgyet kérni,aki nagyon alapos. Én végig hozzá jártam.

Márti, szerintem a férfiak sokszor nem tudnak mit kezdeni az új helyzettel.Nálunk is volt olyan anno, hogy hónapokig le se sz..a Ivit, pedig a 3 házban lakott.
No majd írok még, de üvöltés van a kaja miatt.

Kriszta

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Sziasztok!

Kyra!
Boldog szülinapot Lizának. Melyik játszó házban készültek a képek? Ott tartottátok a szülinapját?

Márti!
Igen ők a minta férjek. Én is azt hittem imádni fogja a lányát, és soha nem hagy cserben. Azt hiszem én nagyon férre ismertem.

Kriszta!
Várjuk a beszámolót? Mit eszik a kicsi? Anyatejet? Ivett nem féltékeny a kislányra? Segít neked? Az én lányom eleinte nehezen viselte de most már nagyon élvezi. Bianka szája fülig ér ha meglátja őt. Nagyon oda van érte. Reni persze állandóan bohóckodik neki.
Vendég
 


Sziasztok!

Kyra
nagyon jók a képek és Liza nagyon cuki rajtuk.
Remélem a vasárnapi buli is jól sikerült, várjuk a képeit.

Anikó
hát igen én is így érzem, hogy teljesen félre ismertem a gyermekem apját.
Ha nem lennék indizkrét akkor picit írnál a kellemesebb emlékről, miszerint milyen volt amikor megismerted a mostani férjedet, hogyan fogadták egymást a Renivel?
Én ettől félek most kicsit, hogy ez hogyan fog alakulni, és ha minden oké lesz be tudom-e majd engedni az életünkbe, nem fogom-e majd túlzottan félteni magunkat tőle.

Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Márti! Persze bátran kérdezhetsz.
Kezdem az elején a gyereket nagyon akarta. Õ kért meg hogy hagyjam abba a gyógyszert, mert ő már szeretne babát. Én is nagyon vágytam rá de még úgy gondoltam később is ráér. Szóval én nem akartam ennyire sietni. A helyzet az, hogy fél éven belül meg is fogant Reni. Imádta. Rengeteget törődött vele. Etette, fürdette stb.. A gyerek is szerette. Aztán egyre ritkultak ezek a dolgok mindig azzal magyarázta ő is meg én is, hogy fáradt. De amikor szabad ideje volt (pl:hétvégén) eljött velünk sétálni, fagyizni stb.. Később már azt se és így tovább. Végül én hagytam ott mert nem lehetett vele szót érteni. Olyanokat mondott hogy ő még túl fiatal meg, hogy idegesíti a gyerek sírás, meg szabadságra van szüksége, hogy ő legalább hétvégén had éljen a hobbijának mikor egész héten gürizik stb.. A gyereket már ekkor meg sem közelítette, arra se tudtam rávenni, hogy legalább egy héten egyszer megfürdesse vagy mondjon neki egy mesét este.
Miután elváltunk akkor jött, amikor akart. Megbeszéltük hol találkozunk és együtt voltunk hárman. Aztán egyre ritkultak a láthatások. Később úgy gondolta, ha nem jön, akkor fizetni e sem kell. Ebből keletkeztek az első balhék. Aztán mikor kötelezték őt arra, hogy fizessen, akkor jött is érte rendese egy darabig. Majd olyan munkahelyre került ahol változó volt a beosztása és nem tudott jönni a megadott időpontra akkor meg elkezdett követelőzni meg fenyegetőzni, hogy neki mihez vannak jogai. A kétéves lányomat elakarta vinni napokra tőlem, mert ő úgy ér rá. Én meg nem adtam, mert mint tudjuk akármilyen jól elvan egy gyerek más társaságba, ebben a korban egy idő után hiányzik neki az anyukája. Szóval ez a huzavona elég sokáig ment. Azt hiszem négy éves volt Reni mikor egy nap beszálltak az autóba és kiszólt az ablakon, hogy kéthét múlva jövünk. És nem hozta haza a kislányt. Rendőrséggel kellett érte mennem. Azután még egyszer el akarta vinni több napra természetesen pont karácsonykor akkor nem adtam oda. Mert úgy gondoltam nem kéne éppen karácsonykor távol lennie tőlem. Azóta nem jött többet. Néha még felhívta vagy küldött neki üdvözlőlapot de manapság már semmi. Azóta van már három fia a legnagyobb hat év körüli a középső kb négy és a kicsi valamivel idősebb mint egy év. Röviden ennyi. Nagyon fura mert én nem ilyennek ismertem. Annak idején minden gyerekhez oda ment játszott velük beszélgettek, akár rokon gyerek akár ismeretlen. Látszott rajta, hogy oda van a gyerekekért. Szerintem engem is nagyon szeretett, vagyis nem csak szerintem hanem az ismerősök szerint is. Ilyen szerelmes palit még soha sem láttak mondták ők. A családom teljes mértékben elfogadta anyám fiaként szerette. Nem volt olyan amit ne tettek meg volna érte. Szóval én nagyon félre ismertem és sokan nem értik, hogy tudta ennyire megjátszani magát. Évekig színlelet, szerepet játszott. Azt nyújtotta, amit látni akartunk.

A mostani férjemet hat lassan hét éve ismerem. Igen nehéz volt elfogadni, hogy ő is a családunk része legyen. Igen, én is féltettem magunkat az újabb csalódástól. Szószerit egy jéghegyhez hasonlítanám magam ami nagyon lassan de felolvadt. Ez egy másfajta szerelem lett. A kapcsolatban is mindent másként látok. Nem hagyom magam, akaratos és céltudatos vagyok, hiszen nem csak rólam van szó. Nem akarta, hogy a gyerekkel férfiről férfira vándoroljunk és minden évben más apja legyen (úgymond). Szóval a mostani párommal már az elején tisztáztunk mindent. Persze ő is tudta mi a dörgés hiszen elvált. Nagyon megértően viselkedett és persze most is az. Persze nem csoda figura neki is vannak hibái. Renit első perctől elfogadta, szerette. Most hogy már van saját gyerekünk már egy kicsit másként áll hozzá, de Reni épp a kistinédzser korban van, ami nehezíti a helyzetet. Reni is szereti őt. Sokszor mondja is többet tett ő érte, mint a saját apja. Ami nem jelent feltétlenül, hogy az igazi apját nem szereti csak, mivel nincs vele kapcsolata, haraggal gondol rá. Persze jogosan.

Remélem nem volt uncsi. Puszika. Nem kell megijedni az idő megold mindent. Van valahol valaki, aki beleillik a kettőtök életébe.
Vendég
 


Csanikó Kép
Az állatkerti játszóházban voltunk, oda szoktunk járni. Nagyon szereti és én is. (pl.nem kell elpakolni utána...Kép)
Nem semmi történeted van, percekig csak ültem és próbáltam elképzelni, mitől változhat így meg valaki. Kép Nagyon erős vagy, hogy így túllettél rajta és Renit is sikerült úgy nevelned, hogy ne sérüljön a lelke.
(A láthatásos-˝elrablós˝ részét átéltem gyerekként, csak engem anyu vitt el.)

Akkor egy kis szülinap:
Kép

Kép

Kép
kyrandia
 
 


Szeretném nektek megköszönni a rengeteg biztatást, amit tőletek kaptam Nagyon jól esett!
Sajnos még nem vagyok túl a dolgon, mert pénteken a CVS előtti nőgyógyászati vizsgáaton közölte az orvos, hogy vérzem és így a vetélés nagyobb kockázata miatt nem csinálják meg a genetikát. Máig bent feküldtem, és a jövő héten keddre kaptam időpontot, akkor újra megpróbáljuk és remélem túl is leszek rajta, és az eredmény is jó lesz. Annál is inkább fontos hogy ez kedden meglegyen, hiszen pont azon a napon leszek 20 hetes, és a vizsgálatot addig végzik el. Ha ebből kicsúszok akkor nem tudom, hogy mi a teendő.

Kyra! A kislányod egyszerűen gyönyörű! Már a képeket nézve is bele lehet szeretni, olyan kis édi!

Csanikó! Tényleg nem semmi a történeted. De sajnos nem is egyedi, nekem a barátnőim zöme egyedül neveli a gyermekét, és sajnos ők nem is találták meg azóta sem a párjukat. Ezért te szerencsés vagy, hogy rendbe jött az életed. Csak gondolom szívesen kihagytad volna ezeket a részeket belőle. És csak erősíti a nézetemet, hogy minden férfi egy rohadt disznó. Mondom ezt annak ellenére, hogy 14 éve élek boldog házasságban. De az ilyen történetek mélységesen fel tudnak háborítani. De hiszem, hogy az ilyen emberek a végén elnyerik méltó büntetésüket, megkapják az élettől azt a pofont, ami jobban fáj nekik, mintha te adtad volna. Meg is érdemli az ilyen!

Manó! Én is viszonylag új vagyok itt. De te azóta sem írtál amióta bejelentkeztél! Miért? Tök rendes itt mindenki! És olyan jó kiírni az örömünket, bánatunkat!

Paga 19+1

Gabi
paga
 
 


Sziasztok!

Neharagudjatok, hogy ugy eltüntem de meg kellett műteni a tapancsom sajna:-(
na de már minden rendbe vagyis már nem fáj:-))

Szóval 28 éves anyuka vagyok akinek a babája ma 4 hónapos! Szent Imre kórházba szültem, nagyon gyors és szép szülésem volt(persze ezt olyan mondta akinek van tapasztalata ebben). segítsetek mit mondjak még???

Mindenképpen szerettem volna Csepeli anyukákkal megismerkedni mert ugye énis itt lakom!

Merre szoktatok sétálni?
Ismeritek személyesen is egymást?

Kyra!
gyönyörű kislányod van!
1000 éve nem láttam már bugócsigát dejó megint lehet kapni?
manó27
 
 


Csanikó!
Hát mit ne mondjak szép kis történet! Akár mozivászonra is kerülhetne!
Nem semmi méghogy a nők kiszámítatlanok....

Paga!
Nagy nagy drukk neked és probálj meg ne idegeskedni(mondjuk amennyire tudod)mert az nem jó a kicsinek!!!

Olyan hepi vagyok ma is kakiltunk!
Végre ugynézki megoldodott a kaki probléma nektek is volt ilyen???
manó27
 
 


Manó Kép
Uh, műtét Kép De mostmár akkor minden OK.
Köszi Liza nevében is! Búgócsigát sok helyen láttam, ezt az Oktogon és a Nyugati között lévő játékboltban vettük, de az Árkádban is sokfélét lehet kapni.
Személyesen nem ismerek innen senkit, csak képről a babákat. Kép
Tegyél fel a kis 4 hónaposról te is!!!
Én Csepelen sétálok a legkevesebbet, ill. amióta a férjem itt dolgozik, amikor viszem az ˝ellátmányt˝ akkor szoktam.
Merre laksz?
kyrandia
 
 


Lányok Kép
Csepelen keresünk albérletet, HÉV-hez közel, bútorozott, 1,5 szobást szeretnénk. Cica is jön velünk, ez fontos, mert amit kivettünk volna, rajta bukott el. Kép
Ha tudtok valamit, szóljatok légyszi!
kyrandia
 
 


Kyrandia! De kár, hogy most kerestek albérletet, mi nem régen adtuk ki a dédi (aki februárban halt meg) 1+1/2 szobás házrészét, ami mellettünk van, és szintén egy pici babás család költözött ide hozzánk. A HÉV végállomástól 2 megállónyira, 10 perc séta. De a pár saját lakást keres, ha esetleg elköltöznek, akkor majd szólok.

Manó! Milyen műtéted volt? Jó hogy jelentkeztél. És neked is köszönöm a bátorító szavakat!

A CVSt megint eltolták 2 nappal, kedd helyett csütörtökre rakta a Villányi főorvos, mindenféle indok nélkül. Ami végül is nem gáz, csak további 2 nap izgalmat jelent. Azt mindenesetre remélem hogy csütörtökön túl fogok esni rajta. Hiszen akkor már elmúlok 20 hetes, igaz csak 2 nappal de elvileg ezt a vizsgálatot 20 hetes korig végzik.

Mindenkinek szép hétvégét kívánok, ma még jó idő igérkezik, használjátok ki ti is!


Sziasztok,

Paga

Gabi
paga
 
 


Paga, örülök, hogy kicsit jobb akedved.
Nekem is Villányi csinálta, érdekes egy ember,akkor nem volt semmi összetűzésünk, de hallottam már milyen másokkal, hát egy nagy paraszt.
Ha érdekel majd leírom, hogy miért. szakmailag jó, de a kollegákkal bunkó, ezt tapasztaltam, mutóbbival kapcsolatban ott tartottam, hogy megkeresem és ráborítok valamit.

Búgócsigát én is láttam már több helyen, nagyon szeretem.Kép

no megyek, mert egykezes módon írok, itt eszik a gyerek. Ma éjjel majdnem 7 órát aludt. A hétentöbbször volt 5-6 óra is.

Kriszta

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Kriszta!

Kincső baba nagyon aranyos. És az éjjeli 7 óra alvás egy ilyen pici lánykától igazán nagyon jó teljesítmény. Tök jó! Van esélyed rá, hogy hamarosan végigalussza az éjszakákat.
És igen érdekelne, ha a Villányiról írnál, bár eddig velem is normális volt, de az érződik rajta hogy szereti ha mindenki tisztában van vele, hogy ő a főnök, és a döntés, az utolsó szó csak az övé lehet.

Jó hétvégét nektek!

Paga

Gabi
paga
 
 


Kriszta Kép
Akkor te is olyan szerencsés vagy, mint mi, Liza kétszer ébredt fel éjszaka, akkor is azért, mert taknyos volt. Hónapok óta este fél nyolctól reggel hétig hangja nincs Imádom! Kép
kyrandia
 
 


Sziasztok

Anikó
köszönöm szépen.
Tényleg nagyon durva dolgok mentek végbe nálatok.
Nagyon erős vagy, hogy ezeket végig tudtad élni és nem roppanttál össze tőlük. Tényleg nagyon örülök, hogy sikerült egy olyan embert találnod aki megérdemel benneteket.
Sajnos tényleg elég gyakori eset ez, valahogy ezek a pasik kissé hibásan lettek genetikailag kódolva. Öszintén én is félek, hogy ha teljesen bekattan gyermekem apja akkor esetleg nagyon kellemetlen dolgokat fog művelni, remélem alaptalan a félelmem.
Bius miket csinál már?
Képzeld el Gigi már időnként elindul önállóan, szinte egész nap segítség nélkül ácsorog, dumál ismétel, és elmutogatja, hogy mit is szeretne.
Kibújt a 3. és a 4. foga, az 5. is már elég fehér. Én még mindig időnként nem tudom merre is vagyok mi is történt, de azért már egész jól kezdek lenni.

Kyra
Liza nagyon édi. Nem értem mi gond egy maccsal.

Paga
szurkolunk neked

Manó
nekünk volt kaki problámánk amikor csak szopizott a kisasszony, a legtöbb 9 nap volt, általában 6 naponta volt kaksi. Amikor elkezdtem neki mást is adni egyből beállt a napi kakira.
márti05
 
 


Sziasztok!

Márti! Nem is tudod mennyit kibír az ember lánya. Ha a lányod okosabb lesz maga is tudni fogja jól tetted amit tettél. Az apjáról még véletlenül se mondj semmi rosszat, megteszi azt majd ő magától. Azt persze nem mondanám, hogy az idegeim olyanok mint régen. Sőt hirtelen haragú lettem és még annak is beszólok akinek nem kéne de azt hiszem ennyi jár nekem. Ma már makacsul ragaszkodom ahhoz ha nekem és a lányom/lányaimnak jó akkor az úgy lesz és az enyém az utolsó szó.

Kyra! Ezt meg, hogy érted anyukád elrabolt? Miért voltál az apukáddal? Letudnád írni milyen érzés volt ez gyerekként megélni? Hány éves voltál akkor? Sajnos albérlet ügyben nem tudok segíteni.

Paga! Köszönjük a kedves szavakat. Nevezetesen, hogy tök kedvesek vagyunk. Személy szerint én nagyon örülök, hogy kezd összegyűlni itt egy kisebb társaság. Én tavasz óta vagyok itt de eddig csak egy állóvízhez hasonlított a dolog de most kezd felpörögni.

Manó27! Kérjük a képet a kicsiről. Természetesen őt is szeretnénk megismerni rajtad keresztül. Én a Majorba lakom többnyire itt szoktam sétálgatni. De természetesen messzebbre is merészkedünk busszal és bkocsival. Személy szerint még senkivel nem találkoztam. Ami késik nem múlik. Természetesen magadról és a családodról is bármit szívesen fogadunk legyen öröm vagy bánat.

Üdv: Anikó




Kép
Vendég
 


Anikó Kép
Nagyon kedvesek így együtt!!! Köztük előfordul féltékenység?(A kép alapján el sem hinném Kép)

Tetszett, ahogy megkérdezted, miért voltam apuval.Hát igen, nem volt még olyan, aki ne kérdezett volna vissza, amikor elmeséltem, hogy a válás után én apuval maradtam. (Egész pontosan anyu eladott)Tapasztalatból tudom, van, amikor az apa jobb szülő. 1 hetes láthatáson voltam anyunál és ˝elfelejtett˝ visszaadni. Rejtegetett ismerőseinél, akiket azelőtt sosem láttam, vidéken (mai napig nem tudom, hol voltam). Megszöktem egyszer, de messzire nem jutottam, aztán meg még jobban őriztek. Végül találtam valakit, aki szíve mélyén tudta, hogy nekem vissza kell kerülnöm apuhoz és a nagyihoz és segített. 9 éves voltam.
Hála a drága nagyimnak semmilyen traumát nem okozott a dolog, néha még meg is próbáltam anyuhoz közelebb kerülni, de mindíg kudarcba fulladt, feladtam.
kyrandia
 
 


Anikó, nagyon helyes két lány.
Hál istennek nálunk sincs féltékenység. Sokszor pihiznek együtt a csajok.

Kyrandia a Te történeted is szívszorongató.

Végre süt a nap, így egyszerűbb lesz elmenni a városba. Tömegközlekedni kell, mert a páromnak kellett az autó, de majd hazafelé összeszed.
Kincső aranyos csajszi, ha tele van a pocak, akkor minden ok. KépKép

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


sziasztok!
nagyon eltüntem, de neha olvastalak benneteket!
sajnos egyelöre csak 40 ora netünk van, es az is csak delutan 4töl ejfelig, es olyankor nem nagyon erek ra, estere meg kidölök... Kép
de ugy nez ki hamarosan lesz nalunk is ADSL, akkor sürübben jövök!
üdv. az ujaknak, akik velem egykoruak! /36/ Kép
nagyon gratula Kriszta a kislanyodhoz!!
nagyon gyorsan megy az idö, Enikö mar 6 honapos!
majdnem 8 kg, es 70cm.
jol vagyunk, többnyire szopik, de kezdi kostolgatni az uj izeket! Kép

KépKép

üdv. mindenkinek
agi
leeloo
 
 


Sziasztok!

Ági! de jó, hogy jelentkeztél. Nagyon szép a kislányod. Annyira meglepődtem, hogy szalad az idő. Szép nagy hajacskája van Enikőnek. És az a maci. Nem fél tőle?

Kyra! Igazad van én is ismerek olyat ahol apuka nevelte e gyereket. És sokkal jobbam mint akár anyuka. A sztorid neked is nagyon jó. Még jó, hogy nem történt veled semmi baj amikor megszöktél. Szabad megtudni mi volt a baj anyukáddal? Miért nem tudtad vele felvenni a kapcsolatot? Gondolom már felnőtt voltál mikor ezzel próbálkoztál.

BKriszta! A te lányodnak is nagyon szép nagy haja van. Merre voltatok a nagyvárosba? Mesélj milyen a Bkv-s közekedés. Én annyira elkényelmesedtem, hogy kocsi nélkül nem hagyom el Csepelt.
Vendég
 


ÁgiKép
Gondoltam, hogy olvasol, én is csak az írást szoktam ellébecolni. Kép Kedves pofija van Enikőnek, sokat mosolyog, ugye?

AnikóKép
Nem volt anyatípus. Az előző házasságából amikor kilépett, a fia 3 hónapos volt, otthagyta az apjának. Velem ugy tovább volt, de igazából azt gondolom nem tudott velem mit kezdeni. Mint gyerekkel. Amikor idősebb voltam, többször mentem hozzá, de nem beszélgettünk, nem volt semmi olyan, ami anya-lánya között kéne, hogy legyen. Korán bevitt az éjszakai életbe, az volt az egyetlen közös programunk. Én nem tudtam (nem akartam) baránőmnek tekinteni, ő nem tudott a lányaként viselkedni velem. Ennyi.
Megpróbálok nem haragudni rá, emberileg nagyon sajnálom, hogy olyan elcseszett élete volt, amilyen és méltatlan körülmények között halt meg.

Na, mostmár a lányzóról:
Eddig félt a csacsitól, most meg nem épp rendeltetésszerűen használja, ki is vettem a járókából: (a csacsitKép)
Kép
Megyek, összeszedem, tegnap nem mentünk sehova csavarogni, bepótoljuk ma.
Írjatok ám, Paga, Manó, ti se tűnjetek el!!!
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Kyra
nem semmi történeted van neked.
Nem csodálom, hogy a csacsit ki kell vegyed a kiságyból, elég veszélyes szórakozást talált magának Liza.

Anikó
Mekkora lett Bius!!!
Szörnyülködöm ám rendesen rajta.


Kép


Kép
márti05
 
 


Sziasztok!

Kyra! Liza okos kislány. Ügyesen használja azt a csacsit. Anyukád nagyon fiatalon szült benneteket? Talán azért volt ilyen vagy csak simán ilyen tipus volt. Szerintem semmiképpen ne gondolj rá haraggal hiszen neki köszönheted az életed és közvetve a kislányodat is. Apukádat viszont csodálom, hogy helytállt éreted és felnevelt. A tesóddal tartod a kapcsolatot?

Márt! Ismerős a kép, az én lányom is kipakolt mindent. Gigi mekkora méretileg? Bius szerintem nagy a korához képest. Írj egy kicsit többet magatokról. Hogy telnek a napok, hetek?

Lányok gyeretk egy kicsit sűrübben. Mi van a kismamákkal? Hogy érzitek magatokat?

Ági! Kapsz felmentést de azért kéthetente írj egy kicsit. Én korábban úgy csináltam amikor percdíjasom volt, hogy letöltöttem az oldalt és kapcsolat nélkül olvasgattam és a választ is úgy írtam meg. Majd feltöltöttem. Próbáld ki ha van kedved. Mondjuk elég macerás de megéri.
Vendég
 


Sziasztok

Anikó
1 hónapja 76cm és közel 9kg volt a mérésnél, kedden megyünk legközelebb méreckedni.
A napok azok telnek, és ahogy telnek úgy derül ki mennyire is nehéz egy ilyen pici babával egyedül. Fáradt vagyok mert ugye lassan 1 éve nem aludtam át egyetlen éjszakát sem, éjjel 3 óránként kel, már legalább nem kell minden alkalommal szoptatnom, de így is teát adni, utána vissza ki az üveget az ágyból betakargatni.
Munka, háztartás, és mellette még kicsit kimozdulni mert különben begolyózik az ember.
Nagyon rossz, de ez van, remélem félév és könnyebb lesz, Gigivel is és a lelkemmel is.

Puszi
Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Márti! Nem könnyű most neked az biztos. A szüleid messze laknak? Tudnak néha vigyázni Gigire. Most, hogy így alakult a dolog talán beadod bölcsibe. Erről már korábban volt szó és mintha azt írtad volna, hogy gondolkodsz a bölcsin. Mellesleg szerintem én biztos, hogy beadnám. Ha csak fél napra vagy néhány órára. Reni nekem is bölcsibe járt mert akkoriban nem tudtam volna egyedül másképp eltartani. Én nagyon sajnáltam de nem volt más választásom. A szüleimen nyakán nem élhettünk. A férjem meg nem támogatott. Azért ha tudasz írhatsz vidámabb témáról is. Amúgy miért kel fel a baba éjjel három óránként?

Lányok merre vagytok?
Vendég
 


Sziasztok

Anikó
látod ezt én is szeretném tudni, hogy miért kel fel éjjel 3 óránként. Sőt örülnék ha nem tenné.
A bölcsi majd tavasszal lesz esedékes.
Szerencsém van mert új rendelet van nov.1től, ha otthon dolgozol akkor 1 éves kortól elmehetsz gyesre, Gigi nov.1én lesz 1 éves!!!!!!!!!!
Látod ez például nagyon kellemes dolog.
Szerencsére anyagiak területén nem függök apától így ez nem okoz nehézséget. Persze azért valamennyire megérzem, de nincsennek napi gondjaim. A bölcsi amiatt lenne, jó, hogy akkor tudnék dolgozni napközben is.
A hétvégén behozom a dolgozószobába a járókát, megpróbálom hátha sikerül mellette dolgoznom napközben.

Ma elkezdett lépcsőzni és szinte egyből tökéletesen, egyre többet megy egyedül, elindul felém megáll táncikál, tapsol, felvesz valamit és folytatja az autat hozzám.

Várandós kismamik és babázó kismamik hol vagytok?

Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Márti! Ez jól hangzik. Szerncsés vagy és ügyes, hogy így megtudod oldani az anyagiakat.

Én már nem tudom Biankát a járókába betteni mert üvölt. Ha nem közlekedhet szabadon akkor üvölt. Kicsit akaratos kislány. Mondjuk így nem nagyon lehet melette semmit csinálni. Állandóan a nyomomban van. Vagy a nadrágom szárába kapaszkodik.

Gigi nagyon ügyes kislány. Remélem jól viseli a dolgokat.

Én is várom már, hogy elinduljon Bianka. Ha leteszem másodpercekig megáll a talpán, vagy ha áll akkor elengedi amibe kapaszkodik. És feláll úgy is ha nincs melette semmi, majd szépen leül.

Többiek merre vagytok??? Mi van veletek???
Vendég
 


sziasztok,
matol ADSL-ünk van!!!!!!! Kép))

Aniko, Marti, ha rakattintok a nevetekre ezt irja:
"A kért profil többé nem létezik. A profilt létrehozó felhasználó töröltetett a rendszerből."

mitöl van??

Enikö sem alussza vegig mostanaban az ejszakakat, mar egy hete, szerintünk a foga jön. szerencsere csak felebred, sir, cici, es alszik tovabb. altalaban 1-2szer ejszaka.
nalatok mikor jöttek az elsö fogak?

egyebkent jol vagyunk, nagyon kedves, mosolygos gyerekünk van. ;)
lassan jöhet a következö... Kép)

most megyek, mert itt alszom el.
a heten meg irok!

üdv.
agi
leeloo
 
 


Sziasztok!
Nincs oka, hogy eltűntem, csak a szokásos csavargásban elfáradtam. Azt hittem, ezen a héten tudok kicsit kikapcsolódni, de minden nap volt valami dolgom. Jövő hét meg már hónap eleje, végig kell járnom az ügyfeleimet.
Liza picit taknyos volt, de hamar túllett rajta. Panadol, Cebion csepp, Vitacolan emúlzió volt a gyógymód, estére párásító.
Párszor este kétségbeesetten zokogott, de úgy, hogy nem ébredt fel, pedig 20-30 percig az ölemben volt, felkapcsoltuk a villanyt, hideg vízzel mostuk az arcát, szörnyű volt. Dokinéni szerint túl sok inger érhette, azt nem tudta feldolgozni, roszat álmodhatott. Mivel nem szokott éjjel felébredni, megelőzendő, hogy hozzászokjon az ébredéshez, kapott estére kúpot.
Szerencsére bejött, már úgy alszik, mint eddig.
Közben kijött a 2 felső foga is, olyan furcsa így. Persze az alsókat is meg kellett szoknunk.
10 hónapos lehetett, amikor az első kibújt, nem kapkodta el.
Mit csinátok a 4 nap alatt? Valami különleges program?
Leelo Kép Megnézetem, nekem nem írt ilyet. Tuti megint a Babanet szerver döglődött...
Márti Kép Sikerült a járókás project? Tudsz Gigitől dolgozni?
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Bocsi, kicsit eltűnem. Közben megszületett a kisfiam, Dominik. Október 13-án, 20 óra 37 perckor, 4250 grammal és 52 centivel. (császárral)
Majd irok egy rövid születéstörténetet, de most sajnos nincs időm. Elmúlt a sárgasága, igy nem annyira aluszékony, plusz előjött a hasfájás, igy sokat kell a kezemben ringatni, tornáztatni stb. De remélem azért lesz annyi időm, hogy irjak néha.
Küldök egy képet (mobillal készült, ezért nem túl jó minőségű)

Puszi mindenkinek

Judit<!--attachment: Dominik_2005_10_15_-286353.unk*attachment_icon.gif*message/rfc822*5.6**Dominik+2005%2e10%2e15%2e%2eeml --><center><pre>
Kép
Dominik 2005.10.15..eml (5.6 k)</pre></center><!--/attachment-->
judy68
 
 


Judit Kép
Óriási gratula!!! Majd ha lesz időd, rendes képet is tegyél fel, de ezen is látszik, hogy szép baba. Húú, 4250, nem semmi (Lizához képest), nade mégiscsak pasi...! Kép
Nem ajánlott valamit a védőnő v.a gyerekdoki a hasfájásra? Nagyon fárasztó lehet így. Kép

Lááányok, mindenki lustálkodik? Kép
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Judit! Gratulálok! Nagyon szép kisfiúcska. Várjuk a születés történetet, és a képeket is. Mert ezen nem igazán látszik a drága.

Most, hogy kevesebbet vagyunk kint a levegőn, mert hideg van, kicsit fárasztóbb a gyerkőcöm. Állandóan rajtam lóg. Nem nagyon van el egymagába. Így még annyi időm sincs mint korábban. Lustálkodni pláne nincs időnk.

Remélem nem lesz ennél hidegebb mostanában mert én már néha így is fázom. Ha tehetném ki sem dugnám az orromat a lakásból.
Vendég
 


Sziasztok

pár kép az én 1 éves lányomról.
Kép

Kép

ezen a képen csak pár órás volt

Kép

Ma elkezdett önállóan enni, egész ügyin csinálja.
Egyre többet megy egyedül, s már nem húzza előre a feje, sétál megáll, majd tovább megy esetleg visszafordul.
márti05
 
 


Márti Kép
Boldog szülinapot a nagylánynak!!!
Én is megnézegettem a születésekor készült képeket. Hihetetlen, hogy elrepült az idő!
Olyan kis semmik voltak, most meg önálló, tudatos (néha túlságosan is Kép) lények.
kyrandia
 
 


Sziasztok!

GIGINEK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!Kép

Nem tudom mi van ma, az én kisfiam nem akar elaludni. Vagyis sikerül elaltatnom, alszik egy kicsit, majd sir, kiveszem, elaltatom, vissza a kiságyba.....Pedig ma jön a védőnő és addig kicsit rendet is kéne tennem. Még szerencse, hogy a nagyobbik fiamat elvitte tegnap anyu.Ha ő is itthon lenne, akkor aztán tényleg semmire sem lenne időm.

Születéstörténetet mellékletben tudok feltenni, nincs annyi időm, hogy ujra leirjam. Sajnos rendes képet nem tudok, csak mobillal és az nem lesz túl jó. Talán Karácsony környékén már lesz digitális gépünk, vagy veszünk a mobilhoz kábelt.

Jövő héten remélem már több időm lesz irni.

Puszi mindenkinek
Judit<!--attachment: Sz_let_st_rt_net-287794.unk*attachment_icon.gif*message/rfc822*32.0**Sz%26uuml%3blet%e9st%f6rt%e9net%2eeml --><center><pre>
Kép
Születéstörténet.eml (32.0 k)</pre></center><!--/attachment-->
judy68
 
 


Sziasztok!

Boldog születésnapot Giginek! Rohan az idő, milyen kis csepp lány volt.

Judit! Ez a születés történet kicsit fura, én nem tudom elolvasni.
Vendég
 


Sziasztok!

Judit én is gratulálnék az óriásbabához. Nagyon nagy legény. És szerintem tök jól látszik az aranyos fejecskéje a képen. Nagyon édi! Sajnos a születéstörténetet én sem tudom olvasni. Védőnéni nem tudott segíteni hasfájás sírás ügyben!?

Márti! Giginek én is boldog szülinapot kívánok!!

Én egy héttel az igért időpont előtt, tegnap átvehettem a CVS eredményemet, ami jó lett és a pocakomban kisfiú lapul. Nagy az örömöm hogy végre rendeződött ez a dolog és a picivel minden rendben!KépKépKépKépKép

Szép napot, jó babázást nektek!!!!

Paga

Gabi
paga
 
 


Sziasztok!

Észrevettem én is, hogy olvashatatlan a szül.történet - nem tudom miért. De jövő héten inkább leírom, akkor már remélem több időm lesz.

Infacolt adok minden evés előtt, de nem igen használ, majd kipróbálom az Espumisant. Ma végre Domi kakilt egyedül, nem kellett lázmérőzni.

Paga, gratulálok a Pocaklakódhoz. Tudtok már nevet?

Megyek, mert Dominak sehogy sem jó.

Judit
judy68
 
 


Sziasztok!

Csak azért ugrottam be, hogy gratuláljak Pagának. Ill. további sok szerencsét a terhességhez. Remélem most már teljesen jóra fordulnak a dolgok.

Többiek gyertek írogatni!
Vendég
 


Mindenkinek köszönöm hogy velünk együtt örültök a jó hírnek. Név van,de még nem teljesen végleges, és ez a Bernát, a fiunknak igértük hogy ő is adhat egy nevet a kistesónak az meg egyenlőre Raul, a kedvenc focistája után.

Szép napot mindenkinek!!


Paga

Gabi
paga
 
 


Sziasztok!
Marti: Giginek boldog szülinapot!
Judit: Gratula a kisfiadhoz!! Mi Enikönel probaltunk a Rooibos teat, cukor nelkül, csak magaban, par kiskanallal, vagy poharbol. neha bevalt.
Paga: örülök, hogy minden rendben!!

Enikönek alul ket foga jött egyszerre!! de most ugy nez ki, mar jol van!

mindenkinek jo hetveget!
üdv
agi
leeloo
 
 


Sziasztok

Köszönjük szépen a jókívánságokat.

Paga
nagyon örülök, hogy minden rendben van málatok, mostmár nyugodtan várhatod a kisfiadat. Nem kell idegeskedned holmi AFP eredmények miatt.

Judit
nekünk nem vállt be az Infacol, sőt még jobban üvöltött tőle. Ami használt az a nagyon cukros gyenge kamilla tea, nem kell belőle sokat adni.
Gigi rendszeresen 4-6 naponként kakilt, szopis babáknál ez elfogadható, a legtöbb 9 nap volt, eleinte én is megpróbáltam mindent. Később rájöttem, ha normál lágy széklete van 6 naponta akkor mit görcsölök miatta. A szilárd kaják bevezetésével egyből naponta lett termés a pelusban.

Ági
kitartást a fogakhoz, álunk az alső és felső egyesek párban jöttek.

Az én lánykámat már nemegyszer azon kapom, hogy járkál a lakásban. Viszont egyre hisztisebb.

Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Meg vagyunk mi is csak el vagyok havazva.

Paga, szívből örülök, hogy ok. minden.

Márti utólag is boldog szülinapot a lányodnak.

Judit látod itt is összefutunk. Ti merre vagytok CSEPELEN?
Mi voltunk okt. végén anyukámnál, Kincső jól viselte az utat. Elég sokat autókázunk és szinte végig alszik.
Meg volt a héten a csípőszűrés is, ok minden. Vasárnap már 2 hónapos lesz, szalad az idő nagyon. Egyre többet figyel, nagyon sokat mosolyog, megtalálja a célszemélyt. Már 5200g és sok 62-es ruha kicsi. Szóval nő, mint a gomba.
Kérdés: nem tudjátok a Kaisersban az 1. emeleten meg van még a zipp-záros?
KépKépKép

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Sziasztok!

Kipróbáltuk az Espumisant, még nem igazán látom a hatását. Sajnos kb. 3 naponként van kaki, az is úgy, hogy jó sokat tornáztatom, de igy is elég nehezen jön ki. Pedig már őszilét is iszom.
Most épp szélcsövet hajtok, hátha használ.
Domi napközben alig alszik, és csak a kezemben, ha leteszem pár perc és felébred és ordít. Csak du. 4 felé alszik hosszabb ideig (2,5-3 óra)és akkor a kiságyban.
Viszont este szopival elalszik, és csak éjjel 1 körül kel fel, pici szopi, alszik tovább, de van mikor egyáltalán fel sem ébred csak olyan reggel 5 körül.

Kriszta!

Mi a Majorhoz közel, a Damjanichon lakunk.
Ti merre?

Üdv mindenkinek
Judit
judy68
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: