Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sancsi! Örülök, hogy Ti is jöttök a zenebölcsibe! Nem tudod, mennyibe kerül? Titeket hogy-hogy engedtek, hogy menjetek? Engem Danival elzavartak, hogy még túl fiatal ehhez.
Te mikor szeretnél járni a zenebölcsibe? Ha jól tudom keddenként van 9 és 10 H-kor. Melyikre járjunk? Mikor lesz az 1. alkalom nem tudod?
Meg kéne beszélnünk, hogy találkozunk előtte nem?
Gratula a melóhelyhez! Ilyen csak az álomvilágban van.

Andi! Látod, mondtam, hogy 3,000 a Vidámpark! Én nem vágyom oda, majd a férjemmel megy a gyerek.
Nekem is el kéne mennem nőgyógyászhoz rákszűrésre. Légyszi írj valami infót a pvvári nőgyogyikról ok? Kihez érdemes menni, mikor vannak sokan stb.?
Hát a pénztelenség tényleg felemészti az ember idegeit. Én is meguntam, és a gyerek 1 éves korában azt mondtam, hogy elég, és visszamentem tanítani. Muszáj egyszerűen! 1 fizuból Mo-on lehetetlenség megélni, hacsak nem egy milliomoshoz mentél hozzá feleségül.

Hajni és Fricike! Jelentkezzetek!

Évi és Dani
kreisz éva
 
 


Sziasztok!

Évi!
Kérésed számomra parancs, itt is vagyok, jelentkezem! :) :wink:

Asszem kicsit elkiabáltam ezt a szobatisztaság dolgot. :cry: :oops: Most, hogy már rendesen fel kell öltözni, nem olyan könnyű a dolog, sokszor bepisil, pedig előtte kérdezem tőle, hogy kell-e pisilni. Ha ráültetem félóránként a bilire, akkor általában nincs gond, de hát nem ezt hívják szobatisztaságnak. :roll: Lehet, hogy még nem érett rá ő sem... :cry: Kicsit tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak most: próbálkozzak vele továbbra is (mert szeret a bilibe pisilni), vagy hagyjam abba, és várjam ki az idejét. :roll: Na, mindegy majd csak alakul valahogy.
Ma megyünk dokinénihez, mert már jó ideje nagyon csúnya az egyik lábán a bőr. Olyan mintha gomba volna, le van hámladozva, és két ujja között meg tök száraz és piros a bőr. Remélem, nem ekcéma lesz. :!:

Sancsi!
Gratula a melóhoz, jó neked, hogy így megoldódnak ezek a gondok. Bölcsi is meló is egyszerre.... Én meg ezért irígykedem picit. :wink: :lol:

Andi!
Én is ugyanúgy vagyok ahogy te. Teljesen ki tud akasztani ez a pénztelenség. Én is mennék ám több helyre Aisával, ha megtehetném. :( Nekem is jót tenne, meg a gyereknek is. Én most attól vagyok tiszta para, hogy mi lesz novembertől. Találok-e még plusz munkát, Aisára való vigyázást hogy tudom megoldani, és hogy kijövünk-e majd a pénzünkből. :? Akkor már tél lesz, horror gázszámlákkal stb...
Én sem kesergek tovább, csak olyan kilátástalan az egész... :twisted: :twisted:

Évi!
Azért majd kérnék én is infot a zenebölcsiről, hátha tudom majd úgy szervezni a napjainkat, hogy el tudunk menni mi is. Most szeptemberben még tudnék menni, az biztos!!! Nem tőlem kérdezted ugyan, de nekünk a 10 órai kezdés jobb volna, nem kéne kapkodni a készülődéssel. :roll:

Valamit akartam még, de kiment a fejemből.... :twisted: :oops:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Andi!
Fel a fejjel!
Nehogy azt hidd, hogy nálunk jobb a helyzet, ezért is nem vágtunk most bele a priviben leirtakhoz. Míg itthon vagyk, nem merünk!
Meg azért is megyek vissza dolgozni, mert ugyebár a GYES-ből nem lehet megélni, és sajna Sanya se keres több száz ezret, hogy itthon maradhassak, meg én nem is maradnék! Tuti bediliznék itthon, és a gyerekemnek anyukára van szülsége -mégha dolgozik is-, nem egy nőre, aki a kapitányképzőbe pihenget! :? :shock: :P
meg azt vettük észre, hogy hiába ülünk le játszani, mi már nem vagyuk elegek Enéhnek. Tök jól eljátszik, de kell neki gyerektársaság.

Évi!
Aki tavaly tartotta, az részben azért tartott 2 foglalkozást, hogy a kisebbek is el tudjanak menni. Az volt 9-kor, de ha esetleg a 10-esre sikeredett, abból se csinált problémát. Hogy mikor kezdődik pontosan és mikor lesznek az időpontok nem tudom, de szerintem a közértbe ki lesz írva. Majd figyelem, és informállak.
Hallottam olyat is, hogy más időpontba lesz mint tavasszal volt, mert nem biztos hogy a nő, aki tartja el tud szabadulni az oviból.
Eddig 600 Ft volt egy alkalom, lehet most felemelik az árát, nem tudom, de én számítok rá.

Hajni!
Igen, így kicsit nehezebb a bilibe pisilni.
Hogy mit tegyél, vagy mit ne, nem tudom, és tanácsot se tudok adni. Aisa nem szokott szólni, ha pisilnie kell? Nálunk azt tudom, hogy Enéh mikor pisil, mert akkor legugol, de akkor már hiába is próbálkoznék a levetközezésével, úgyis lecsúsznánk a biliről. Hirtelen levetközetni meg nem akarom, félek megijedne, hogy mit művel anya.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 

 
 

Sziasztok!

A pvvári nőgyogyikról nem tudtok valamit?

Hajni! Csak azért hagytalak ki a zenebölcsi ügyből, mert azt hittem, hogy egyáltalán nem tudsz jönni. De ha igen, az szuper!!! Nagyon örülök neki.

Ami az itthonlétet illeti: szerencsére engem nem visel meg. Pedig nekünk sincs pénzünk minden olyan programra elmenni, amire szeretnénk. Azt nem mondom, hogy jó itthon ülni a gyerekkel, de mindig van mit csinálni. A munka sokat segít.
Még egy magántanítvány jelentkezett. Akkor fogom tanítani míg Dani alszik.

Mit csináltok ebben a rossz időben?

Évi és Dani
kreisz éva
 
 


Halihó!

Sancsi!
Bilibe pisiléssel kapcsolatban most oda jutottam, hogy Aisára hagyjuk a dolgot. Alapból adok rá pelust mindig, de ha nagyon hadakozik ellene, akkor hagyjuk nélküle, max. félóránként ráültetjük a bilire. Ha meg elmegyünk vhová, akkor úgyis adnánk rá még. Dokinő azt mondta, hogy még nagyon korai, nem ezzel kell foglalkoznia egy ilyen korú gyereknek.
Abban igazad van, hogy nektek is tök felesleges még így elkezdeni, hiába tudod, hogy mikor pisil. :roll: Na, nem okoskodom tovább! :wink:

Évi!
Pvári nőgyogyikról személyes tapasztalatom nincs, barátnőm járt a Mihályihoz, neki nem volt vele gondja. Csak mindig sokat kellett várni nála. :roll:
Újabb magántanítványhoz gratula. Ez is ideális munka ám... (irígy-irígy... :oops: :wink: )

Ma voltam a bölcsiben "terepszemlén". Nagyon kedves volt a csaj, a körülmények is jónak tűnnek. Aisa rögtön feltalálta magát, ment a játékokhoz, alig akart hazajönni, és amikor a kocsiban ülve megkérdeztem tőle, hogy jövünk-e majd még ide sokat játszani, akkor bőszen bólogatott. :lol: :lol:
Ez olcsóbb mint a Heidi, bár elvileg januártól itt is lesz emelés. Remélem, lesz helyünk, mert konkrétat nem mertek ígérni, mert most van több beszokós gyerek is, akik még ugye nem biztos, hogy maradnak majd. :?
Délelőtt meg Óbudán voltunk egy játszóházban a barátnőmmel. Nem is játszóház, inkább ugrálóvárnak, csúszdabirodalomnak mondanám. Tücsökvár a neve, 600 ft a beugró, és akkor egész nap ott lehetsz. Sok-sok csúszda, labda, ugrálóvár, labirintus stb. van, anyukák mehetnek gyerkőc után, mindenhol tök biztonságosan van megcsinálva, és kevesen vannak délelőtt!! Nekünk nagyon bejött, megfizethető is, és ebben a szar időben legalább van hová kimozdulni. :lol: Ajánlom mindnekinek!

Na, elteszem magam holnapra, mert fárasztó volt a mai nap! :wink:
Jó éjt!

Andi!!!Élsz még?! :wink:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Hajni ÉLEK!!! :lol: :lol: :lol: Bár néha nem ugy tünik.Vannak napok amikor egészen jól vagyok,mint pl tegnap is,voltam melozni aztán vásárolni utána Kíráért,aztán tanultunk,aztán jött egy kis oszt.társa játszani,megaztán Apa ís 4-kor itthon volt!! :lol: :lol: :lol: Tehát tegnap a pőrgös nap meghozta a jó közérzetet. :? :? :?
Mondtam én,hogy nem tesznek jót nekem a szürke unalmas hétköznapok. :lol: :lol: :lol:
Pénteken buliznak a fiuk!! :twisted: :twisted: :twisted: Teljesen elfelejtettem már,tegnap mondta Gábor,hogy pénteken 1-ig vannak csak nyítva,meg is lepödtem aztán eszembe jutott a miértre a válasz! :lol: :lol: Még jó,hogy nem szabadtéri bányásznapot szerveztek,elmosta volna az eső!! :lol: :lol: Kiváncsí vagyok milyen lesz,nagy a szervezkedés állitolag!! :lol: :lol: :lol:

Évi!!
Én a Mihályí dr -nál szűltem,és bátran merem ajánlani abban az esetben ha nem akarsz szűlni.Ugyanis az uj eü.rendszer miatt nem vállal több kismamát,se szülést. :? :? :? Ő a Rókus-korházban volt de azt ugye ugymond elfekvősitették,és azt mondta,hogy a többi korházba horibilis árakat kérnek azért ha ő ott akar levezetni egy szűlést,meg a másik az,hogy a közelben semmi esélye és ugyebár a betegeit se akarja több km-t utaztatni ha korházrol lenne szó.
Igyhát én teljesen jól jártam ugyanis szűlni már tuti nem fogok,és ráadásul nem kell orákat ülni nála,lehet bejelentkezni is kedd és szerda és péntek rendel.
A másik nőgyogyit (nem is tudom hogy hívják) nem ajánlom mert nem ismerem és sok jót se hallottam róla.Viszont nála lehet szülni,méghozzá a Kutvölgyíbe!!
Hát ennyi.De a Mihályi tényleg nagyon franko,figyelmes kedves stb...

Rakok be képet a gyerköcökröl olyan régen raktam.Nem mintha ti nem!! :evil: :evil: :evil:
Szóval akkor hajrá képeket kérünk!!
Kép Anya kako közbe ne fotozz!!:):) Kép Turbánoska!! Kép Pizsisek! Kép Kíra pattanj mőgém viszlek egy kört!!:):)
Vendég
 


Sziasztok!

Évi!
A másik vörösvári doki, a Sípos!
Én nem ajánlanám. 1x voltam nála, sírva jöttem ki a rendelőből, úgy fájt, mikor megvizsgált, ráadásul még jól le is cseszett, hogy ne ugráljak, ez nem fáj! hazafele jól be is görcsölt a hasam, még szerencse, hogy ott volt velem egy barétnőm, így haza tudtam jönni.
Mihályi nekem is szimpi volt. Szerintem is tök jó fej, éncsak azért nem maradtam nála, mert nem akartam a Rókusba szülni.
Amúgy már mindkét dokiról hallottam jót is, rosszat is, de ez egyén függő!
Ha mindenképp vörösvári dokit akarsz, akkor inkább a Mihályi. Nem tudom hogy most hogy van, de a Sipos régebben kerek-perec megmondta, hogy mennyi nála a szülés.

Hajni!
Ez a játszóház jól hangzik! Ez az az ominózus csillaghegyi?

Jah! Zenebölcsi!
Tesómék voltak tegnap. Allitólag minden kedden 9, és 10-kor lesz. 9-kor a nagyobbaknak, 10-kor kisebbeknek. Szerintem mi a 10-esre fogunk járni, da majd még kitalálom.

Andi!
Én ide nem teszek fel képet, nem szórakozok a kicsinyítésel!
Enéh honlapján meg vanank firissek (19-20 hónaposan)!
Nézzétek meg!

Enéh még minidg alszik! Biztos az idő teszi!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Hahó! :lol:

Andi!
Én is csípem az ilyen pörgősebb napokat, olyankor én sem vagyok nyűgös! :wink: Nekünk is a tegnap volt ilyen: játszóház délelőtt, aztán alvás Aisának (én addig intéztem egy pár dolgot), délután bölcsi-látogatás, vásárlás stb. :)
Ma délután meg gumicsizmát szeretnék felhajtani kisasszonynak, mert mindig ki akar menni az esőben is. Így talán egy fél órát kint tudnánk tocsogni a pocsolyákban! :wink:
Igen, úgy néz ki, egyedül maradunk péntek estére. Bár Gergő lehet, hogy csak a délutáni programon lesz ott, mert ma született meg az egyik barátunknak a második gyermeke, és elképzelhető, hogy pont pénteken lesz a pisiltető. Szóval dupla-buli lesz neki! :lol: 8) Én meg itton tespedek....nem baj, eljön a mi időnk is valamikor! :wink:

Sancsi!
Nem tudom, hogy egy játszóházról beszélünk-e, de ha jól emlékszem, akkor a Kalap utcában van. Az meg Csillaghegy, ha jól tudom. :roll:
Akkor a zenebölcsi most már minden héten van??? Szóljatok, ha mentek talán tudunk csatlakozni mi is néhány alkalom erejéig. :lol:
Megnéztem a honlapot, és nagyon sokat változott Enéh. :shock: Megmondom őszintén, már jó rég óta nem néztem meg, és már olyan nagylányos ő is! :) És nagyon kis cserfes pofija van! :wink: :lol:

Közben rájöttem, hogy mit akartam még írni tegnap. Kérdeztétek, hogy van- e ötlet, hogy hogyan lehet gyorsan megtanítani a gyerekeket arra, hogy szépen egyenek egyedül. Sok okosat nem tudok mondani, nekem az vált be, hogy hagytam, had malackodjon. Persze kellett sokszor takarítani utána, de hamar megtanulta a dolgot. Meg mi sokszor eszünk együtt, így látja, hogy hogyan is kell azt csinálni. :) Most már a levest is gyönyörűen eszi egyedül, kiskanállal. :) Ha tényleg éhes, egy csepp sem hull le, ha annyira nem éhes, akkor persze játszik is vele, akkor nem megy olyan szépen. Én is utáltam, amikor át kellett öltöztetni kaja után, meg suvickolni kellett, de ez csak rövid ideig tart, utána már ügyesek lesznek ők is! :wink:

Ennyi voltam.... :roll:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Dobok két augusztusi képet.
Több van a honlapon, hellyel-közzel naprakész! :roll: :wink: :lol:

Bibis nózival:
Kép

Nyáriasan:
Kép

Pussz

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Jövő hét kedden akkor a 10 órát megcélozhatjuk nem? Bár nekünk jobb lenne a 9, mert 10 felé szokott tízóraizni. De mindegy. Végülis átalakíthatom egy kicsit a napirendjét arra az 1 napra.

Hajni! Rá sem ismerek Aisára. Teljesen megváltozott! Az a játszóház jól hangzik, ha mentek legközelebb szóltok nekem is?

Évi
kreisz éva
 
 


Évi!

Nekem egyelőre jó volna a jövő hét 10 óra. Remélem, tudunk is jönni! :?
Persze, szólok majd, ha megyünk legközelebb. Örülnék, ha jönnétek ti is!
Többiek? Egy tali a játszóházban? Bár ott sokat beszélgetni nem tudnánk... :roll: :lol:
Igen, Aisa sokat változott, az biztos! :)
Lassan készülődhetünk a kétéves szülinapra! Olyan gyorsan megy most az idő.... :?

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!Bocsi de végre kész voltunk valamennyire a rend rakással Bodza múlt héten kiakart jönni.De hála istennek sikerült megállitani a szülést most jöttünk haza.Hát ez volt az oka hogy elmaradtunk.Aranyosak a képek már lassan én is felrakok de még egy kicsit fáradtak vagyunk.Na jók legyetek remélem most már tudok irni.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!

Hajni!!
Aísa mekkora lett!! :shock: :shock: :shock: Nagyon édes,de viszont olyan kis cserfes csajszinak néz ki!! :lol: :lol: :lol: Jó lesz neked ha megnő!! :lol: :lol: :wink: :wink: Holnap este akkor itt talizunk a babaneten,???Bár én 10 elött semmiféleképp nem tudok ideülni mert Miron akkor alszik csak el. Hogy öszinte legyek Gábor nem tul lelkes,nem tudom miért azért remélem legalább ő leengedi a fáradt gőzt.Régen voltunk már bulizni.Na jó az esküvön most augusztusba de ott már este fél 11-kor aludt!Hullára ittaták egymást a férfiak. :cry: :cry: :cry: Én viszont ott reggel 6-ig buliztam sőt jővő héten is megyek gimis oszt.talira. :lol: :lol: :lol:
Majd benézek akkor holnap este hátha itt leszel.

Sancsi!
Megnéztem én is a honlapot!Hihetetlen mennyít változnak a csajok.Nagyon szép kiscsaj Enéh.
Irigylem én is ezt a melo-bölcsi témát.Remélem síkerel jársz!!

Fricike!!
Látod-látod azért nem viselte Bodza olyan jól ezt a nagy átalakulást!Tessék jobban odafigyelni,senki nem csinálja meg helyetetek majd készen lesztek valamikor.Most már inkább pihenj.

Évi!
Nögyogyász ügybe hogy döntöttél?Én még azt is tudom ajánlani,persze ha babát akartok,hogy a János korházba válasz egy dokit,mert ugyis oda tartozunk helyileg,és ha nem akarsz vagyonokat fizetni akkor kénytelen vagy ott szülni.Most taliztam egy ísmerösömmel,két hete szűlt ott és nagyon dicsérte a korházat,orvosokat,nővéreket.Azt mondta jobb mint a Rókus.
Nézd meg itt a babaneten a János-korházas topikot és ott kérjél infokat. :? :? :?

Zenebölcsi nekem végleg nem jó,keddenként melozok.Ráadásul Kíra ís süritett nekem némi programot.Hétfő-csütörtök kosárlabda,péntek-színjátszás,szombat-úszás!!!Sztem örülök,ha luk lesz a seggemen.
De nem baj legalább elfoglalom magam,jót tesz ez nekem.Határozottan jobb a közérzetem. :P :P :P
Most viszont megyek leckét ellenörizni és németezni a kishölgyel. :? :? :?
Szép napokat mindenkinek!!
Vendég
 


Hi!!!

Fricike!
Húúú, ez elég ijesztően hangzik. :( Vigyázz magatokra most már nagyon. :!: :!: :!: Még jó, hogy jól végződött a dolog. :) Gondolom most sokat kell pihenned meg feküdnöd! Bodzának még odabent a helye egy ideig!

Andi!
Köszi az Aisa dícsérteket! :lol: Igen, igazi cserfes kiscsaj, még a szeme sem áll jól! :wink:
Holnap talizhatunk itt. :) Vagy msn-en :) Bár én 10-kor már kidőlök általában, de ha bírom addig, akkor jövök. Mondjuk érdekes, hogy amikor egyedül vagyok itthon este, akkor valahogy nem tudok korán elaludni. :roll:
Egy jó kis buli már rám is férne! Egy tinci-táncis mulatság mondjuk, picike alkohollal és semmi másnapossággal persze! :roll: :wink: :lol: 8) :oops:

Jajj, muszáj dicsekednem egy kicsit megint! :lol:
Aisa ma reggel nem volt hajlandó felvenni a pelust, és szinte egész nap nem is volt rajta, csak amikor nem voltunk itthon kb. 3 órát, és ma nem történt egy baleset sem, mindig a bilibe pisilt!!!! :lol: :lol: :lol: Az elején vittem őt kb. óránként, aztán délután már szólt ha kellett mennie. És a legnagyobb dolog, hogy este még bele is kakilt!!!! :lol: :lol: :lol: Olyan aranyos volt, meglepődött nagyon, hogy mi az ott, mert ugye eddig csak folyékony cucc volt benne, most meg furcsállotta azt a barna izét.... :lol: :lol: Tök büszke vagyok rá, úgylátszik mégiscsak megy ez neki! :lol: :lol: :lol:

Jó éjt! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hajni!!
Én itt vagyok és te??Csak nem alszol már??Miron most aludt el. :? :? :?
Nagyon jó lehet a buli,Gábor mégcsak nem is jelentkezett!! :lol: :lol: :lol: Bár ennek esetleg másik okát is eltudom képzelni,lehet,hogy már azt se tudja ki kicsoda!! :lol: :lol: :lol: Megaztán a telefonján a billenytyüzetet se tudja nyomkodni!!! :lol: :lol: :lol: Bár azért reménykedem,hogy nem az utobbiakrol van szó,hanem önfeledten táncikál. :lol: :lol: :wink:
Képzeld közbe kiderült,hogy az exsogornőm is ott lesz ugyanis a Gyámántbol rendelték a kaját a felszolgálokkal eggyütt.Gondolhatod,hogy őrült neki.
:twisted: :roll: :wink:
Azt azonban furcsállottam,hogy nem volt megszervezve,hogy ki hogyan menjen oda.Gondoltam lesz valami kisbusz aki mindenkit összeszed,de nem.
Gergő kocsival ment??Én nem engedtem,valami kolleganője szedte öket össze. :lol: :lol:

Gratula Aísához.Nagyon ügyik vagytok.De most légy ovatos el ne szurd valamivel. 8) Mi még sehol se tartunk,pedig nyáron már napközbe ő se pelusozott,csak este.Fránya bárányhimlő.Nem baj legalább azon tulvagyunk. :lol: :lol: :lol:
Képzeld Terkanéni nagyon fűzi agyamat menjek oda gyes után.Mármint pult mőgé.De én nem akarok!!!Semmi kedvem kiszolgálni másokat.Elég volt 15 évig ezt csínáltam,most valami kevésbé idegtépöt szeretnék. :lol: :lol: :lol:

Fricike!
Azért néha köszönj be legalább,hogy tudjuk minden ok!!Kinél is fogsz szülni??És hol?

Többiek??
Vendég
 


Szia Sancsi!!
Látom te igy vagy!!! :lol: :lol: :lol: Hajni már tuti az igazak álmát alussza!! :lol: :lol: :lol:
Enéh már alszik??
Vendég
 


Hali!

Igen, Andi itt vagyok. Aisa is most aludt el néhány perce. :)
Apa meg már félrészeg szerintem a pisiltetőn! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Igen, Gergő kocsival ment, de ő ment tovább a Fábry után Tökre a pisiltetőre. :lol: Azt mondta, nagyon király volt a műsor, szét röhögte magát! :) Sajnálom, hogy nem láthattam. Voltunk már Fábry-felvételen és nagyon bejött! :)

Pelus-téma: ma pl. egész nap pelus volt rajta, mert délelőtt anyumnál volt, délután meg nem voltunk itthon. Attól félek, hogy emiatt összezavarodik majd szegénykém, de hát nem megbízható még annyira, hogy kocsiba is berakjam pelus nélkül. :( Egyelőre mondjuk nem vettem észre, hogy zavarná, hogy egyik nap így van, másik nap meg amúgy. :roll:
Hát őszintén szólva én sem mennék pult mögé dolgozni. Meg nekem mondjuk az egész társaság unszimpi, nem csípem az ilyen kétszínű embereket. (ezt nem csak az én történetem miatt írom) De lehetőségnek mindenesetre nem rossz, ha más nem adódna akkor esetleg. Mennyit keresnek ott a pultos csajok? Lehet tudni kb.? Csak kíváncsi vagyok mert gondolom szezonban van pörgés rendesen. :?
Egyébként milyen melót keresel majd? Mit szeretnél csinálni?

Aisa és Hajni
odex
 
 


Andi asszem húzok pihenni a tv elé, mert lefordulok a székről! :)
Jó éjt nektek is!

Aisa és Hajni
odex
 
 


itt vagyok,csak közbe Miron valamiért legurult az ágyrol!! :shock: :shock: :shock: Sose csínált ilyet!Persze felébredt és mostanáig altattam vissza!
De látom időközbe te eltüntél!!
Akkor én is megyek! :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok! Én a Jánosba fogok szülni van fogadott dokim Kovács Tamásnak hivják.Nagyon jó fej és most már tudom bizhatok benne végig velem volt,hárman voltunk koraszülés veszélyel ketten megszültek csak én nem,mert mindent elkövetett.Hát most már azért nem tudok sokat ülni ezért majd kevesett irok de majd mindig jelentkezünk egy kicsit.Na jók legyetek majd jelentkezem.Ja és hétfön drukkoljatok vizsgázni megyek reggel tíztöl.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!

Andi! Nőgyógyász ügyben úgy döntöttem, hogy egy rákszűrés erejéig jó lesz a pvvári is. Majd ha aktuális lesz, akkor majd tovább gondolkodom. Az, akit ajánlottál, hogy rendes. Mihályi, ha jól emlékszem?
Ki az a Terka néni, aki hív melózni?
Mi az a Gyémánt, ahonnan rendelték a kaját? A Terranovánál van valami buli?

Fricike! Mikorra is vagy kiírva? Remélem, kitartasz odáig. Nem lenne jó, ha a babuci korábban kibújna.
Miből vizsgázol?

Hajni! Mi az a pisiltetős? Még soha nem hallottam ilyenről?

Évi
kreisz éva
 
 


Sziasztok!
Hajni!
Jelentem Gábor éjfélkor jött haza kissé ittas állapotban!! :lol: :lol: :lol: Nem igazán érezte jól magát állitolag mindenki hamar lelépett,de azért táncikált!! :lol: :lol: :lol: A Fábry nem tetszett neki! :cry:
Másnap semmi baja nem volt,mert ugye egész este csak sörözött,csak akkor van másnaposság ha keveri a szezont a fazonnal.
Gergő mikor került elő?
Ezt már pénteken akartam kérdezni: Gergő félig részegen vezetett a pisiltetőre Tőkre?? :shock: :shock: :shock:
Én nem engedem kocsíval ilyenkor sehova,egy lépést se!Sőt még attol is ídeges voltam,hogy gyalog jőn részegen le a terranovátol a sőtétbe! :twisted: :twisted: :twisted: :roll:

Évi!
Igen Mihályínak hívják,középkoru lehet hozzá bejelentkezni,mondjuk ha kedd délelött telefonálsz akkor kérhetsz időpontot.A többi nap nem tudom,mikor rendel de kedden egésznap.Vszinű csak egy-két hétre rá kapsz időpontot!
Esetleg majd megemlitheted neki az "esetleges" szülést és ő tuti ajánl valakit.
Terka néni az a néni akihez vasalni járok heti kétszer. :lol: :lol: :lol: Az Emil cukrászda tulajdonosa.Oda kéne mennem dolgozni főállásba januártol. :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
Gyémánt: Az egy étterem Piliszentivánon,elég jó hely és finom kajákat csínálnak.Rendezvényekre vállalnak kiszállitást is. :lol: :lol:
Terranova: Hajni Gergője és Én Gáborom egy helyen dolgoznak méghozzá a Terranovánál (Piliscsaba felé bal oldalt nagy torony)vakolatokkal és minden mással foglalkozó épitőipari cég.
Minden évben többször van cégbuli,legutobb családi majálison voltunk eggyütt akkor taliztunk is Hajnivak és Aisával.Ugy volt ,hogy ez is családi buli lesz,mert ilyenkor van Bányásznap és ilyenkor is van buli,eddig családi volt idén nem! :cry: :cry: :evil: :evil: És persze lesz még idén is évzáró bulijuk is amiböl eddig is mindig kimaradtunk!Gondolom most is.
Egyébként én tuti jól éreztem volna magam,mert imádom az Ungardeutche Jung-t,és már millio éve nem táncikáltam a zenéjükre.Apa ís szereti,de azt mondta nem volt táncpartnere igazán.Ő csak velem szeret táncolni.Na de azért pár sőr után már gondolom pörgött a lába. :lol: :lol: :lol:
Pisiltető. Azt nevezik pisiltetőnek,ha valakinek gyereke születik,akkor a jó barátok (csajok nélkül) elmennek és ugymond sokat ísznak a született baba egészségére,hogy sokat tudjon pisilni!! :lol: :lol: :lol: Másszóval álltalába disznora ísszák magukat.Ennek finanszirozása természetesen az örömapuka feladata. :evil: :evil:
Nálunk is volt Mironnál,két napig ittak,utána Anyu nem gyözött takaritani utánuk,hogy mire hazajővünka korházbol tisztaság legyen!! :wink: :wink: :wink:
Kírának nem volt,mert ugyanis az én drága jó párom éppen a szekrény tetejéröl akart levadászni némi municiot,mire leesett és a balesetin töltötte a pisiltető éjszakáját és kapott franko gipszecskét lábára.Ugyhogy Mironnál azért is kellett duplán ünnepelni!!
Na azt hiszem mindent kiveséztem.Kérdezz csak nyugodtan!!! :lol: :lol: :lol:
Megyek mert éhes vagyok!!! 8) 8) 8)
Szép hétvégét!!
Vendég
 


Sziasztok!

Fricike!
Miből vizsgázol?
Biztos jó dokid lehet, ha ilyen ügyesen leállította a szülést! :)

Évi!
Andi választ adott minden kérdésedre, ha jól sejtem! :) :wink:

Andi!
Dehogy vezetett Gergő részegen!!!! Ő egyáltalán nem iszik, ha autóba ül. Még egy pohár sört sem iszik meg, ha tudjuk, hogy később kocsival megyünk valahová. Nem ivott semmit a bulin, viszont a pisiltetőn bepótolta rendesen! :) Azt mondta, hogy már fél 11-kor egy róka után befeküdt a kocsiba aludni! :lol: :lol: Jobbnak látta, ha lefekszik inkább pihenni egy kicsit! Szóval, jól sikerült az ünneplés! :lol: Csak délelőtt jött haza, mert ott aludtak reggelig, aztán kicsit összepakoltak stb.
Szegény Gábor, élete egyik legboldogabb napját pont kórházban töltötte! Szolidalitást vállalt veled, úgy látszik! :lol: :lol:

Hú mennem kell, sül az almás-pite, hacsak még el nem égett!!! :shock:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hajni!
Apának ma eszébe jutott,hogy kaptak valami ajándékot is!! :shock: :shock: Kérdem tőle hol van,mire azt mondja azt nem tudom. :shock: :evil: :evil: :evil: Szóval akkor szabad tudnunk mit is kaptunk??Állitolag mindenki ugyanolyan ajándékot kapott!! :lol: :lol: :lol: A tieteké megvan?? :lol: :lol: :lol: :lol: Mondjuk ha Gergő kocsíval ment akkor nagyobb esélyel indult Gáborral szembe aki még józanul se hajlandó semmit a kezébe cípelni. :lol: :lol: :lol: Gondolom hazafelé egy pisiléskor letette vhol,de azt mondta,hogy lehet,hogy el se hozta. :lol: :lol: :lol:
Még jó,hogy a prémiumot nem sztyorba osztogatták.!!!! :lol: :lol: :lol:
Azért még holnap megnézi bennt,hátha véletlenül megvan.Mivel bele se nézett azt se tudja i volt benne.
NO COMMENT!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Andi!

Ajándék ügyben nem maradtatok le semmiről, nem volt valami fantáziadús dolog: 1 db fehér és 1 db sárga galléros, gombos pólót kaptunk, meg egy baseball-sapkát. :?
Akkor valaki örül az utcán a talált zacskó ajándéknak! :lol: :lol: :lol:
Azért nem lehetett olyan rossz a buli, ha ennyire "feledékeny" lett a végére Gábor! :lol: :lol: :lol: :wink:
Prémium :lol: :lol: :lol:


Ui.: nagyon fini lett az almáspitém! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Még szerencse, hogy Balázs (a férjem) sem hallott soha a pisiltetőről. Nem is mondom neki, hogy van ilyen. Ez valami helyi szokás lehet. Budapesten nem divat.

Húúú nem semmi! 2 hét múlva kapok csak időpontot a Mihályinál? Nagyon népszerű lehet!

Ez az állásajánlat Terka néninél nem hangzik rosszul! Gondolom, nem egyszerű az Emilbe bejutni dolgozni. Neked csak azért nem tetszik, mert embereket kéne kiszolgálni? De egy olyan kulturált helyen, mint az Emil cuki nem lehet rossz.

A Terranováról már hallottam. Fél Pvvár ott dolgozik, a másik fele a Lieglnél nem? De azt nem tudtam, hogy a Bányásznapot megünneplik. Folyik még bányászat itt egyáltalán?

Évi
kreisz éva
 
 


Jó reggelt!!!

Évi!!
Én csak saccbol mondtam a két hetet,az időpontra.Lehet,hogy aztán nem kell annyít várni nem tudom.Sajna én se voltam nála miota Miron megszületett. :oops: :oops: :oops: Nálam ís tervbe van véve,hogy meglátogassam. :roll: :roll: :roll:
Igen kecsegtető ajánlat ez az állás,és nem is a hellyel van a gond,hanem az emberekkel.Már bocsánat de el se tudod képzelni milyen kiboritó emberek vannak,és hát nap mint nap kiszolgálni őket az elég idegtépő.Ja és persze vannak olyanok akik akármilyen kedves ís vagy vele,ő hátba dőf.Egy példa gyes elött a Ludwig Pékségben dolgoztam,ott aztán föleg voltak "alakok",na volt ott egy úrfi aki ugye mindig mézes-mázas volt velünk,aztán egyszercsak kiderült,hogy bizony azt a sok "jót" ő irogatja be a pékség honlapján levő vendégkönyvbe.A hsz-böl kilehetett venni,melyik müszakra gondolt,és még azt ís leirta miket vett.Igy síkerült beazonositani.Az a bosszantó,hogy mi meg mindig mindenböl a legjobbat adtuk neki,ő ott mókázott velünk.Aztán hazament és irta a magáét!!De ez még a jobbik eset,van aki már a helyszinen idegtépő. :lol: :lol: :lol:
Szóval én ebböl nem kérek,köszönöm.Az a baj,hogy én elégé a lelkemre tudom venni ha ilyenek aztán ídeges leszek amit persze megosztok az itthoniakkal. :lol: :lol: :cry: :cry:
Akkor már inkább takaritgatok magamnak,ott legalább nem "csesztett" senki.És még jobban is keresek,ha ugyanannyít dolgozok mint egy üzletbe.De azért nem ez az életcélom,szivesen csínálnék valami irodai adminisztrácios munkát is ahol csak az agyamat kell használni,az ídegeimet nem. :lol: :lol: :lol:
A Terranovánál természetesen még folyik a bányászás,hiszen ebböl él a cég,bár lassan elfogyik a hegyecske aztán lépniük kell,ami persze nem lesz egyszerű ugyanis elég "kökemény" :lol: :lol: :lol: magánkézbe van a folytatás,amit meg kéne valahogy venni.A Varázskő tulajdona ugyanis a még erdővel boritott kis hegyecske. :lol: :lol: :lol: Ha jól tudom évek ota megy az egyezkedés,de hát hülye lenne akármit is aláirni,ha tudja hogy egyre nagyobb szükség lesz rá,ami ugye egyre többet ér. :wink: :wink:

Hajni!!
Ez tényleg jó ajándék!!! :lol: :lol: :lol: Remélem valaki hasznát veszi.Nekünk már van néhány beseball sapkánk,bár polonk még nincs terranovás de azért azt nélkülözni tudjuk. :lol: :lol: :lol:
Én ennyíre nem őrültem a prémcsínek,mert mint Gábornak is mondtam ez tulajdonképpen neki nem is prémium,hanem kifizették a ledolgozott túlórái egy részét.Azért ő napi átlag 4 orát tulorázik ingyen és bérmentve. :cry: :cry: :cry: Ez rohadtul nem tetszik,kevesebb órabére van ha visszaosztunk mint nekem a vasalással. :shock: :shock: :x :x :x Ugyhogy gondolhatod,mennyít keres. :cry: :cry: Ha 8 orát dolgozna ennyíért azt mondom megérné,de nem 12-t.
Ráadásul ugye igy nekem is nehezebb lesz a melo,ugyhogy nem tudom mi lesz.Még az is elképzelhető,hogy lépni fog,mert ez igy két gyerek melett nem igazán kivitelezhető.Legalább keresne jól akkor nem érdekelne.De igy!!! :cry: :cry: :cry: Na nem baj,még januárig meggondoljuk.
Most lépek,mert Miron ébredezik és ilyenkor vísít a kakaojáért!!
Szép napot mindenkinek.

Holnap megyek át dél körül Szentivánra oda az 500 ft-os ruhavásárra.Remélem kapok Miminek nadrágot és vékony pulcsit!
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak röviden, este majd írok bővebebn is!
Enéhnek valami baja van. Lázas, reggel hányt (bocs) is. Voltunk dokinál, sokmindent nem tudott mondani, holnap kell visszmenni. Szerencsére van étvágya, és iszik is, és a legjobb, hogy már nem jön ki belőle.

Mielőtt el nem felejtem!
Szavaznátok rá?
http://www.babaholmi.hu/index.php?todo= ... rszam=1399

Köszi!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Andi!
A prémiumra azért írtam a sok :lol: :lol: :lol: -t, mert írtad, hogy még jó, hogy nem szatyorban adták Gábornak, mert azt is elhagyta volna. :wink:
Tényleg nem lett meg az ajándék sehol???
Nem akarlak elkeseríteni, de olyan irodai adminisztrációs munkát sem fogsz találni, ahol csak az agyadat kell járatni, és az idegeidet nem. Ott is vannak hülyék bőven (akár az irodában, akár telefonban stb.), a számítógéppel is meg kell küzdeni sokszor stb.stb., tudnám sorolni... :?
Holnap én is tervezem, hogy megyek a "szentiváni piacra" :wink: körülnézni kicsit. Sokszor lehet viszonylag jó cuccokat túrni. És az a pláne, hogy nem egyszer láttam ezeket a ruhákat a Corában négyszeres-ötszörös :!: :!: :!: áron!!! :twisted:
Akkor lehet, hogy találkozunk, én kb. fél 11 körül leszek ott, ha minden úgy alakul ahogy tervezem!

Sancsi!
Enéhnek jobbulást, remélem már jobban vagytok! Kíváncsi vagyok mi lehet ez, talán "csak" elrontotta a hasát. :roll: :?

Évi!
Nem is értem, miért nem szólsz a párodnak a pisiltető-buli létezéséről! :wink: :wink: :lol: :lol:


Jó éjt mindenkinek!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Akkor részletesen a mai napunk!
Reggel 6-kor felsírt. Bementem, hogy visszaaltassam. Már akkor éreztem, hogy lázas, de gondoltam, inkább aludjon, ha tud. Hát szegény nem tudott, kb. negyed óra múlva újra felsírt. Sanya mondta, hogy hozzam át közénk. Persze köztünk se akart aludni, csináltam neki inni. Megitta, de ki is jött belőle. Utána még 2x hányt (bocs). Addig azt hittem, hogy a foga miatt lázasodott be, de így elvittük a dokihoz. Sokat nem tudott mondani, holnap kell visszamenni, hogy mi van-volt. Szegény! Dokinál úgy sírt! Nem igazán szereti ha molesztálják! Dokinéninek van valami kütyüje, amivel megnézet a fülét. Míg vizsgálta, úgy kellett lefogni, úgyhogy azóta nem tudom fülhőmérővel mérni a hőjét, mert amint közeledek felé, menekül.
Adtam neki kúpot, persze rögtön ki is jött, de azért valamennyire lement a láza. Szerencsére jó az étvágya, inni is hajlandó, és bent is maradt! Délutáni alvás alatt egyszer felsírt. Bementem hozzá, akkor éreztem, hogy megint felment a láza, de így is 3 és ½ órát aludt! Persze tök nyűgösen kelt. Nagynehezen megmértem a lázát, 38.7 Kapott megint egy kúpot, ami szintén kijött. Ezután úgy döntöttem, hogy inkább kap szirupot, bár dokinéni a kúp mellett voksolt, de ha az nem marad bent? Valamit csinálni kell. Persze csak az adag felét volt hajlandó meginni, azt is csak úgy, hogy gyümilébe kevertem. Mindegy! A lényeg, hogy lement a láza, de most megy a hasa, és picit folyik a nózija. Szerintem benyelhetett valami vírust. Holnap remélhetőleg többet tudunk majd.

Így a holnapi zenebölcsi részünkről kilőve. Még ha jó kedve is lesz a kisasszonynak, akkor se viszem így "egészséges" gyerekek közé.

Andi!
Egyet értek Hajnival, nem biztos, hogy az irodai jobb,d e tény, hogy ott kevesebb alkalom van a sok hülyével öszefutni.
Ott van más!

Évi!
A mi családunkból senki sem dolgozik a fent említett 2 helyen! :lol:
Igaz, a terranovánál én is megfordulta, de az csak másfál hónap nyári munka volt.

Huh!
Nem is tudom mit írjam még! Kicsit szita az agyam! A fogorvos is teljesen kiment a fejemből! :?
Megyek, inkább lefekszem, kitudja milyen éjszaka vár ránk!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Bocs a sok hibáért! :oops:
Tényleg lefekszem!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!
Hajni!!
Hát ennyít a "Szentiváni piacrol"!!! :cry: :cry: :cry: Feleslegesen mentünk át. :cry: :cry: Nem voltam nagyon ídeges!! :twisted: :twisted: Ez a kedd olyan ritkán jőn igy össze,hogy áttudjak menni.Ma kivételesen Gábor szabin van,mert a bnőm anyukája meghallt,ésgyerek vigyázást vállaltam amig ő intézkedik,megaztán temetés,és még dolgozni is voltam.
Ja és megvan gábor ajándéka.Szerencsére még bennt a Terranovába hagyta.és mivel név volt rajta ezért elrakták neki!! :lol: :lol: :lol:

Sancsi!
Tudom z sovány vigasz de mi is betegek vagyunk.Ma már Kíra se ment suliba olyan taknyos lett.De egyenlöre más nincs,holnap már megy.Mimi is taknyol meg én is.De azért aludni tudunk!!
Jobbulást Enéhnek!!!
Most rohanok,késöbb még benézek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Sancsi! Gyógyulást Enéhnek! Remélem, semmi komoly baja nincs. Zenebölcsibe mi sem mentünk. Sok dolgom volt itthon. De jövő héten mindenképpen megyünk. Felhívtam a Műhely Galériát, már múlt héten elindult. Mondták, hogy Manhertz (remélem, jó írtam) Teri tartja. A ligeti óvodában tanít. Ő tartotta tavaly is?

Az őszi-téli ruhákat én már beszereztem. :) Kimentem a Hungexpora 2 héttel ezelőtt. Az tök jó volt! Volt ingyenjegyem is, mert a Pelusfutár, ahol szoktam venni a pelenkát, adott. Egyébként 1,500 Ft lett volna. Még a cipő van hátra. Azért mindenképpen Pestre kell mennem, mert Daninak Dr. Leó cipő kell, azt meg nem lehet itt kapni. 3 gyermekcipő bolt van Pvváron, de egyikben sem árulnak. :twisted:

Ti milyen cipőt vesztek a gyerekeknek?

Évi
kreisz éva
 
 


Sziasztok!

Sancsi!
Jobban van már Enéh? Remélem... Mit mondott a doki? Tudja már mi a baj?

Andi!
Pedig én is ott voltam a piacon, csak nem tudtalak hívni, mert a régi telefonom tönkrement és abban volt a telefonszámod! :twisted: Lehet, hogy jövő héten jönnek majd, mert úgy emlékszem, hogy két hete szoktak jönni.
Nektek is jobbulást! :)
Minket szerencsére még nem kerülget semmi nyavalya. :wink:

Évi!
Zenebölcsit teljesen elfelejtettem én is. :roll: Pedig kedvem lett volna menni. No, majd talán jövő héten! :wink:
Ruhákhoz gratula. Nagy része már nekünk is megvan, csütörtökön megyünk még egy bevásárlásra nővéremmel. Kabát meg valami meleg csizma (hótaposó) kéne még. De ezekkel lehet, hogy várok még, ki tudja mennyit nő addig. :roll:
Én Falcon cipőt szoktam venni Aisának. Solymáron, és Vörösváron is lehet kapni. Nem horror az ára, mint mondjuk a Siestának, de mégis jó a minősége.

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Hol is kezdjem!
Enéh éjjel jó párszor felsírt, de sikerült visszaaltatni. Éjjel megivott 3 dl teát is, pedig nem szokott, de lázas volt, biztos azért.
Reggel ¼ 11-kor Sanyával úgy döntöttünk, hogy felkeltjük! :shock: Persze ennek örömére délután nem aludt semmit. Elmentünk dokihoz. Amint beértünk a rendelőbe (váróba) éktelen ordításba kezdett. Nagy nehezen megnyugtattam, de ez csak addig tartott, míg be nem mentünka dokihoz. Ott is elkezdett üvölteni, így adoki meg se vizsgálta, de nem is kellet, mert mára már semmi baja se volt. Igaz, kb. 1 nap alatt 4x kakilt, de azon kívül semmi. Mondta dokinéni, valószínű beszedett egy kósza vírust.
Este fél 7-kor már teljesen odavolt. Hisztizett, nyöszörgött, semmi se volt jó neki (fáradt volt), úgyhogy megfürdettem, és letettem aludni. ¼ 8-kor már aludt is.
Remélem ma már jó éjszakánk lesz.

Andi!
Jobbulást nektek!
Miért nem jött össze a piacozás?

Évi!
Hol lehet dr Leo cipőt kapni? És milyen árban vannak? Már én is néztem a neten, de össz-vissz csak egy darab oldalt találtam azon se volt sok minden.
Mi úgy általában Siestát veszünk Enéhnek, de nyáron valami bioszandit vettem, most meg egy Nike-ot.
Őszi ruha vásárlás! Nekünk az még hátra van, jobban mondva kell még 1-2 dolgot venni.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Hajni! Jövő héten ha törik ha szakad megyünk a zenebölcsibe.

Sancsi! Dr. Leó cipő értékesítési helyeiről én sem tudok többet, mint ami a honlapon (www. drleo.hu-n) olvasható. Sajnos alig gyártják, pedig Daninak pont erre van szüksége. Suppinált sarok, erősített kéreg, kemény talp. Nekünk nem jó más! Van egy másik márka is hasonló kvalitásokkal, mint a Dr. Leó, ez a Salus cipő. Majd annak megpróbálok utánajárni, hogy azt hol lehet kapni.
Remélem, jobban van Enéh!

Andi! Nektek is jobbulást kívánok!

Szerencsére minket sem kerülget semmi nyavaja. De ami késik nem múlik. Majd a Zenebölcsiben biztos összeszedünk valamit :) :) :)

Fricike nem jelentkezel? Babóca jól van a pociban?

Évi
kreisz éva
 
 


Sziasztok!

Na, jól elkiabáltam ezt a "nem kerülget bennünket semmiféle betegség" dolgot! :twisted:
Éjjel többször is arra ébredtem, hogy Aisa köhög. Egy ideig ügyesen vissza is aludt, nem kellett bemennem hozzá. Ekkor még nem gondoltam semmi rosszra. Aztán hajnal 4 körül felébredt, hívott, odafeküdtem mellé, és éreztem, hogy tök forró a homloka és alig kap levegőt a takonytól. Megmértem neki a lázát 38,5 körül volt "csak", úgyhogy nem adtam neki semmi lázcsillapítót. Ivott egy kicsit, aztán kb. egy óra forgolódás után visszaaludt. Reggelre már 37,7-re lement neki, most is csak hőemelkedése van. De nem tetszik nekem, biztos fáj is még valamilye, mert elég fura. Kakilni ma még nem kakilt, ami nála nem normális, lehet, hogy nyomja a pocakját. :cry: Egyébként eleven, jó kedvű, úgyhogy nagy baj azért nem lehet. Egyelőre nem megyek dokihoz vele, mert ő is kb. úgy viselkedik, ahogy Enéh! Ordít és ordít és ordít, és gyűlöli ha hozzányúl a dokinéni! :shock:

Sancsi!
Örülök, hogy Enéh mára már jobban van, remélem így is marad! :)
Azért maradt el a piacolás, mert nem volt a faszi, aki árulni szokta ezeket az olcsó cuccokat!

Évi!
Remélem, tudok majd jönni. Már sűrűsödik a jövő heti program, de a kedd egyelőre még szabad! :wink: :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok! hála istennek jól vagyunk dokinál hétfön voltunk azt mondta külsö méhszáj nyitva belsö zárva,gyerek jól van de nem tudja meddig marad bent amugy nov 15 körül kéne szülni.Tegnap voltunk bécsbe tök jó volt az egész család.Végre a párom itthon van 5 napot idén még nem volt egyszere ilyen sokat. a vizsga úgy érzem jó lett kéz és lábápoló és müköröm épitö leszek,ha minden igaz.Jövöhéten van a gyakorlati vizsga meg a szóbeli aztán kész vagyok,már ideje március ota járok oda tanfolyamra.A terrenováról úgy halottam sikerült megegyezni a varázskövel de nem bizti de ők a rokonaim nem is távoliak a sógorom meg sógornöm a tulaj.Mindenkinek jobbulást majd jelenkezem.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!
Hajni sajnálom!!Máskor inkább maradj csendben.Nálunk egyenlöre a gyerekeknél javult a helyzet,mindkettő jól van.Miron bele se esett csak egy picike orrfolyás volt.De most ezerrel homeozunk,még mielött valami komolyabb jőn.
Én viszont iszonyu szarul vagyok.Ugy fáj a torkom,meg a fülem is bedugult.Na ettöl persze megint idegbeteg lettem.Semmihez nem volt kedvem ma,de azért csak rávettem magam egy kiados sétára Mimivel,ugyhogy most már legalább lenyugodtam. :lol: :lol: :lol:
Sztem betett nekem tegnap a temetés,bnőm anyukáját temettük. :cry: :cry: :cry: Itthagyott egy 13 éves kislányt,most bnőm magához vette 4.-dik gyereknek,de szörnyű volt tegnap látni őket!Azért még csak egy gyerek!! :cry: :cry: :cry: Még nekünk felnötteknek is nehéz,nehogy neki aki ráadásul pályaválasztás elött van. :shock: :shock: :shock:
Na hagyjuk,szóval pörögtem éjszaka rendesen ezen agyaltam,hogy legalább,még 15 évet hadd élhessek,mert akkor már legalább Mimi is 18 körül lesz!!Jó hülle vagyok mi :?: :?: :?:
Bocsi de sok mostanába a temetés körülöttem. :cry: :cry: :cry:

Fricike!
Szóval te első kézböl értesült vagy?? :lol: :lol: :lol: Amiket irtam azt Gábortol hallottam,azt vehetjük mondjuk harmadkéznek!!Gondolom eféle dolgokat nem osztanak meg a "melosokkal" :lol: :lol: :lol: Pedig jó lenne,mert sokan agyalnak állitolag,hoy mi lesz ha elfogy a hegy!! :lol: :lol: :lol: Mondjuk az se most lesz!! :lol: :lol: :lol: Bécsbe?? :?: :?: :?: Ahelyett,hogy pihennél!!! :evil: :evil: :evil: Jó lenne valahogy kihuznod ezt a pár hetet.Vigyázz magadra.Sulit síkeresen elkezdtétek??

Cipő: Hát mi örököltünk eddig szinte mindig,de azért a majdnem 3 év alatt egyszer már vettem akkor síestát.Kírának viszont szinte mindig falcon cipöket veszek,szerintem Miminek is azt vennék ha kéne.A síesta túl drága.
Apropo,ha már a drágaságnál tartunk.Ma voltam Kírának a szemüvegébe az uj lencsét rendelni:14000 az egyém 19000 és ez csak lencse!! :shock: :shock: :shock: Tavaly a Kíráé 8000 körül volt!! :? :? :? :twisted: :twisted:
Na jó mennem kell.
Majd jelentkezem,de holnap megint sűrű napom lesz.Kíra megy kosarazni,későn tudunk majd csak leckézni!! :twisted: :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Fricike!
Örülök, hogy a doki mindent rendben talált! De nem vagy szigorú fekvésre ítélve?? Csak a bécsi kiruccanás miatt kérdezem... :shock: :oops:
Gratula a vizsgához, csak így tovább! Nekem is eszembe jutott ilyesmi, Szentivánon nem nagyon tudom, hogy volna valaki aki ilyesmivel foglalkozik. És ezt a szakmát tök jól lehetne gyerek mellett is csinálni. :roll:

Andi!
Voltunk Aisával a dokinéninél, a dobhártyája be van durranva, erre kapott antibiotikumot, a láza már lement kúp nélkül szerencsére. A nózija folyik, de nem vészes. Egész nap tök nyűgös volt, és mondogatta, hogy fáj, szúr a nunija. Tök megijedtünk, nehogy valami húgyúti fertőzése legyen, ezért mentünk el végül a dokihoz. Aztán kiderült, hogy iszonyatosan nyomta őt egy hatalmas adag kaka. :shock: Egész délután ezzel szenvedett, és este nagy kínlódások közepette végül csak kijött. :lol: Úgyhogy minden bizonnyal nem fertőzése lesz, de azért a biztonság kedvéért megyünk holnap a laborba egy adag pisivel. :) Meg megcsináltatom én is a vérképet, ha nem lesznek túl sokan. :roll:
Remélem, te is hamar rendbe jössz!
Temetéses időszakot nagyon sajnálom, rendesen le tudja hangolni az embert. :twisted:
Nem semmi szemüveg lencse árak!!! :twisted: :twisted: :twisted: :shock: :shock: :shock: Még jó, hogy nálunk senkinek nem kell!

Na, lépek pihizni kicsit! :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szaisztok!

Huh!
Andi!
Nem semmi milyen árak vannak! Nekem is kéne már egy új szemüveg, de ha így van, akkor megvárom míg visszamegyek dolgozni. Akkor legalább a cég 25 ezret kifizet belőle.
Jaj! ne is mond ilyen rossz híreket. Amúgy mi is szoktunk Sanyával ilyeneken agyalni, hogy mi lesz, ha hamat meghalunk. Sanya apukája 45 évesen halt meg, mikor Sanya 15 volt! :?
Ez a homeopátiás csodaszer az Oscillococcinum? Már sokaktól hallottam hogy adják a gyereknek, és bevallom, én is gondolkozom rajta, hogy kéne venni.

Jah!
Visszamenetel!
Sikerült végre beszélnem a humánerőforrás vezetőjével. Mondta hogy kiszámolják a szabimat, és majd visszahívnak. Ha minden igaz, dec. 29.-én lépek aktív álományba, onnantól ketyeg majd a szabi. Kíváncsi vagyok mennyi lesz.

Hajni!
Ezek az olcsó ruhák használtak? Vagy mitől ilyen olcsók?
Jobbulást Aisának is. Enéhnek hasmenése van, szerintem ez még a vírus utóhatása. Ha Enéh nem hányt volna, én se vittem volna dokihoz.

Fricike!
Nagyon bátor vagy, hogy így nekivágsz Bécsnek! Én tuti nem mertem volna!

Évi!
Köszi az infót, majd én is körbenézek a másik cipővel kapcsolatban.
És meg szabad kérdezni, hogy miért csak ez a cipő jó?

Megyek, fürdeni, jóét mindenkinek!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Megint itt!

Évi!
Rákeretem erre a Salus cipőre!
ezt találtam! :

Salus üzletek

1054 Budapest Bajcsy Zsilinszky u. 54. Telefon: 1/311-9066 (b) (e)
1096 Budapest Nagyvárad tér 1. (István Kórház belterületén) Telefon: 1/216-7559
1125 Budapest Diósárok u. 1. (János Kórház belterületén) Telefon: 1/225-3264

Cégünk székhelye

Salus Kft
1119 Budapest Thán Károly u. 20.
Telefon: 204-3846, 204-3847 Fax: 204-3851

És itt a honlap is:
http://www.salus.hu/belindex.php?item=t ... gyerekcipo

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Sancsi! Köszi az infót a Salus cipővel kapcsolatban. Viszont felfedeztem, hogy azt Pvváron is árulják, az Erste Bank melletti cipőüzletben. Lehet, hogy nem kell érte bebumlizni Pestre.
Azért kell Daninak ilyen cipő, mert kötöttek voltak az izmai, amit szerencsére, sikerült kitornáztatni. De nagyon oda kell figyelni a cipőre.

Hajni! Gyógyulást Aisának. Cili dokinéni könnyen ad antibiotikumot? Azért kérdezem, mert mostanában csak a végső megoldás ez. Remélem, azért keddre meggyógyul.

Fricike! Gratula a vizsgához és vigyázz a babucira! November 15.-e még távol van.

Andi! Ami a szemüveg témát illeti: én 2000-ben lézerrel megoperáltattam a szemem. Egyébként rövidlátó voltam, 4 dioptriával. A műtét nagyon jól sikerült. Azóta semmit nem költöttem a szememre a szemfesték kivételével :lol: :lol:
Ki lehet számolni, már régen visszajött a műtét ára. Azt hiszem, akkor 100,000 Ft volt szemenként. És be kellett ruházni egy jó napszemüvegbe.

Sziasztok: Évi
kreisz éva
 
 


Sziasztok!!
Évi!!
Nem is az én szemüvegem a lényeg,én csak közelre nem látok olvasni.Kíra a lényeg aki ugye mégcsak 8 éves lesz,és ha értesüléseim nem csalnak akkor 14 éves kor elött nem lézerezik a szemet.Dokinéni egyébként azt mondta,hogy ha hordja szorgalmasan akkor talán hetedikre már végleg megválhatunk töle!
Egyébként nekem mindkét szemem mütve volt még 4 éves koromba,ugyanis kancsalsággal születtem,és meg kellett csínálni.Azota nálam nincs gond,most kezdtem el kb 2 éve hordani szemcsit,akkor vettem észre,hogy rosszul látok közelre.Elötte gyerekkoromba hordtam.

Más: Most délelött hívtam a régi munkahelyemet,hogy mi ujság a szabi üggyel.Mármint olyan értelembe ha én elöbb elakarok menni vhova dolgozni.Miron ugye jan.14-én lesz 3 éves.
Ha addig más nem jőn ösze akkor ugye kénytelen leszek a kereskedelembe elhelyezkedni.Na de a kereskedelembe januárba képtelenség munkát találni,mindenhol pangás van.Ezért arra gondoltam,hogy azon az egy hónapon már nem mulik akkor elhelyezkedek decemberbe.Igenám csakhogy amig a szabin vagy addig máshova nem mehetsz,max oda vissza.
Mivel a szabidat ugye bármikor kiveheted ezért én elinditottam az egészet,ami azt jelenti,hogy szept.közepétöl már szabin vagyok.Azt még nem tudom meddig,remélem december 10-ig bezárolag,mert utána már nem biztos,hogy felvesznek.A könyvelő most számolja ki a napjaimat,hogy mennyí van.Várom,hogy hívjon.
Szal ez a fájó helyzett végett ért a kényelem,nyomhatom az igát életem végéig. :cry: :cry: :cry: Hacsak nem szülők mégeggyett!! :lol: :lol: :lol: NEM FOGOK!! :lol: :lol: :lol: Valamikor pedig muszáj elkezdeni,az az egy hónap ide vagy oda nem számit.
Még nem tudom,hogy oldom meg Mimit,decemberbe jó mert Anyu is és Gábor is szabin van,a január első két hét a gond!4Majd kitaláljuk,elvégre nem 8 orát fogok dolgozni.Azt ha nem tetszik elmegyek munkanélkülire.Csak azt hiszem azt közvtlenül a gyesböl nem lehet!!
Na majd még okositom magamat!! :lol: :lol: :lol:

Bezzeg a Sancsinak minden síkerül!!!! :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P
Vendég
 


Sziasztok!

Sancsi!
Ezek az olcsó ruhák nem használtak, csak nem márkásak. Lehet köztük nagyon jópofa farmert, szabadidőt stb. találni. Asszem úgy van, hogy minden darab 500 ft, és ha szettben van valami, akkor az 1000. Én úgy gondolom, hogy otthonra, meg játszóterezni stb. teljesen jók ezek a cuccok ennyiért. :lol: És mondom a Corában láttam pont ugyanolyan farmert 2500-ért!!!!

Évi!
Igen, én úgy vettem észre, hogy Cili néni könnyen adja az antibiot. Nem tudom miért. Ezért az egyért nem tetszik, amúgy meg pont a földhözragadtsága tetszik (pl. nem kell kenni semmivel a gyereket, mert úgy tökéletes a bőre, ahogy van stb.). Nagyon nehezen adom be Aisának ezeket a gyógyszereket, mondjuk szerencsére eddig nem is nagyon kellett. De most ezzel a dobhártya-gyulladással inkább nem játszunk, nem szeretném, hogy komolyabb baj legyen belőle. :? Ti melyik dokihoz jártok?

Andi!
Huh, neked már ilyesmiken kell gondolkodnod, hogy végleges visszamenetel... :shock: :roll: :lol: Hát telik az idő nagyon. :cry: Gondolom a környéken keresel majd melót!

Aisa jobban van, mondhatni semmi baja. :lol: Láznak nyoma sincs, kis nózifolyás és kifújt. Kakilni is tud rendesen, és nem akar aludni!!!! Pedig ma nagyon rám fért volna egy kis pihi, olyan nyúzott vagyok ma délután. Fázom is, és akár állva is el tudnék aludni. Sok tennivalóm nem lett volna, tudtam volna szundizni egyet a kiscsajjal, erre ma úgy döntött hogy inkább kihagyja!!! :twisted: :twisted:
Nemsokára meg megyünk be a városba vásárolgatni egy kicsit nővéremmel. Aisa marad apjával amíg mi csavargunk!!!! :lol: :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Én itt néztem, mint hal a szatyorba, hogy lemaradtam valamiről, és tényleg! :shock:

Hajni!
Egyszerre írtunk!
Szegény Aisa! Hogy sikerült ezt a fránya dobhártya gyulladást összeszedni? De jó hallani, hogy már jobban van!
Kaki bizony elakadhat, ha lázas a gyerkőc!
Enéhnek most hasmenése van, és enni se nagyon akar. Savanyú uborka, babapiskótával! :shock: Érdekes ízlése van! :shock:
Jah! És jó csavargást, de gondolom már túl vagy rajta! :P

Ez a babaruhás engem is érdekelne! Esetleg lehet kéri több infót is? Mikor is, hol is van pontosan?

Évi!
Örülök, hogy tudtam segíteni. Annak meg még jobban, hogy felesleges volt.
Nem mintha szükségem lenne rá, de nem is tudtam, hogy van Vörösváron Erste bank! :shock:

Andi!
Azt én is tudtam hogyha valaki hordja szemüvegét, akkor van, hogy egy idő után már nem kell, csak azt nem tudom, hogy ez a pluszos, vagy mínuszos szemre vonatkozik. Szóval, ha Kíránál idővel el lehet hagyni, akkor az ő szeme milyen?
Régi munkahellyel mi a baj? Esetleg addig odamenni, míg nem találsz jobbat?
Igen, én szerencsésnek mondhatom magam melóhellyel kapcsolatban! És ma tudtam meg, hogy váltjuk egymást egyik kolleganőmmel! Ő most terhes, de egyelőre csak ennyit tudok. :P

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Sancsi!
Elvileg minden második kedden jön Szentivánra ez az árus. Most a héten nem volt, tehát jövő héten érkeznie kellene. A hentes előtti placcon szokta felállítani a kis cuccát, ami a főtértől picit Vörösvár felé van. Nem nehéz megtalálni.
Ha gondolod, holnapra lefotózok neked egy-két onnan vásárolt cuccot. Én farmert szoktam nála venni, meg szabadidő cuccokat. :)
Nem csak babaruhákat árul, hanem mindenféle női felsőt, nacikat, férfi cuccokat. Én magamnak nem vásároltam még csak egy itthoni nacit. Szokott lenni overallja is gyerkőcöknek, kantáros bársony naci stb. :)
Jó volt a csavargás, be is vásároltunk a kiscsajnak (pontosabban a nővérem volt a kasszás :)) Én is kaptam két nacit meg egy kabátot! :lol:
Már csak az hiányzott, hogy menet közben beüljünk valahová kajálni meg dumálni egy jót, és egy kis pihi után folytathattuk volna a shoppingolást! :wink: De kevés volt az idő nagyon... :cry:
Savanyú uborka babapiskótával :lol: :lol: :lol: Aisa múltkor a kakaós csigát ette paradicsommal. :lol: :lol: :lol:
Na, elteszem magam holnapra!
Jó éjt!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Andi! Szerintem Sancsi esetét a munkahelyével ne vedd általánosnak, olyan ritka, mint a fehér holló. Rám pl. a kirúgás vár a gimiben, ahol tanítottam. Ez inkább jellemző sajna.

Hajni! Mi a Kelemen dokinénihez járunk. Egyelőre teljesen meg vagyunk vele elégedve. Minket is érdekelne a ruhavásár Szentivánon.

Kellemes hétvégét mindenkinek.

Évi
kreisz éva
 
 


Sziasztok!

Ezt tegnap este találtam a postaládánkba! (Nem tudom, Ti kaptatok-e, ezért bemásolom!)


NYÁRBÚCSÚZTATÓ!

Játssz a gyerekkel szept.15.-én a "Liget" Óvodában 11.00-19.00-ig!
Tietek az utca, az udvar, és a játszótér (remélem kitrakarítják! :? )

Egész napos közös program keretében:
15.30-tól 17.00-ig hajtogatás, gyurmázás, játékos versenyek, arcfestés.
Játék marcipánnal, és edd meg amit csináltál.
15.00-tól 16.00-ig Király Nóri sámántánca, közös táncház, gyerek felnőtt együtt-tornázás zenére.
A Vásár téri iskola Kung-fu szakosztályának bemutatója, Teakwando bemutató.
16.00-tól sváb táncház, népdal-énekesek, térzene a Verischwaren Burschen zenekrtól.

Légvá, kürtöskalács, mesekönyv árusítás, népi hangszerek bemutatója és árusítása, kézimunkák bemutatása és árusítása, gyapjú szőnyeg, vászon -, goblein , zsenilia – munkák ősi magyar kerámiák bemutatása és árusítása. Egész napos tombola vásár, értékes nyereményekkel! Húzás 18.00-tól.
Babgulyás főzés, büfé.

Minden családod szerettel várunk! hablabla…..


Ha érdekel titeket, gyertek el! Gondolom ezt azért kicsit nagyobb gyerekeknek tervezik, de mi átmegyünk, megnézzük! Úgyis nagyon sűrűn van rendezvény a másik utcába. :P

Odex!
Köszi az infókat!
Ahogy nézem, nekünk pont azok a hetek nem lesznek jók. :? Sanya jövő héten délelőttös, pedig szívesen megnéztem volna!

Jaj! Képzeljétek! Voltunk ma a Raiffesein-be, és kifele jövet az egyik kirakatba egy hatalmas sáska (?) napozott!


KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: