Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tessék, nem tudunk jönni (babamasszázs + Anyós látogatás + szomszédos kapcsolatépítés Kép + takarítás + totális végkimerülés) és erre "Mindenki" előkerül!
Ez az én formám! Kép

Később megprószálok visszaolvasni és írni! Most kéne vmi kaját összecsapni gyorsba, ha már csavarogtunk Dorkával pont ebédidőben! Kép

Addig is pár kép:

Ez a kedvencem:
Kép

Ennyire bírjuk a kukucskát...
Kép

Ezt is megkóstoltuk! Kép
Kép

Sőt ezt is bekaptuk már... (Anyóspajtinak!)
Kép

Puszi, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Szia!

Jatka!Kép
Már megijedtem,hogy megint eltűnsz!Kép

Úgy örülök,hogy benéztél!Látom zajlik nálatok is rendesen az életKép

Imádom Doreszq sonkás lábacskáit!

Annyira édes!

Futnom kell,majd este jövök!

Andi4
Örülnék,ha tudnátok jönni!Kép
Minden héten szerdán van 10 -től.

Puszi!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Kicsit kimegyek az udavarra és mindenki megérkezikKépKépKépKépKép

Szóval én is fényképeztem a MűvHázban:

Kép

Aztán,voltunk az udvaron is:
Kép

A csúszás pillanatát elkapni digit géppel sztem lehetetlen:
Kép

Kép


A tavalyi húsvéti nyuszi is végre kijöhetett a téli zugból:
Kép

Viktor a vadmotoros:
Kép

Na és persze segítettek is Apának a kertben:

Kép

Bocsi,hogy most nem írok személyesen is,de rohanok.

Pusssz!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 

 
 

Sziasztok!
Sajna nem tudok jönni,mert most szül a barátnőm.Április 3-ra volt kiírva és megindult neki a szülés.Nemrég telcsizetta párja.Bocsi mindenkinek,de mennem kell.De jó neki!!!!!!!!!!!Énis szülnék már még1etKépNa de majd valamikor.Olyan kíváncsi vagyok milyen lessz a pici.Tuti nagyon szépKépMajd jövök és beszámolok!
Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Nagyon klassz játszóteretek van!Kép


Viktor,mint vad motoros,édesKépLátom szereti a járgányokat ő is,igazi fiúból vannakKép
És apának mennyi segítsége van,ez igen.Jöhettek hozzánk isKép


És milyen cuki az a hófehér nyusziKép

Andi!
Lemaradt délután,hogy igen én is ott tanultam azon a tanpályán.(Valószínű egyről beszélünkKép)

Vecsésen nagy ritkán vezetttünk,sőt inkább csak akkor mikor már hazafelé jöttünk,és akkor is kirakott a sarkon.Kép Általában ott Kispesten,ill. Imrén mentünk. Van egy jól bejáratott útvonal,és ott gyakoroltunk. Sikerült is átmennem a vizsgán elsőre,jól begyakoroltunk.Kép

Mondjuk én jó sokáig húztam,és plusz órákat is vettem. Novemberben kezdtem,és a következő júniusban vizsgáztam forgalomból. Így alakult,pedig mindenből átmentem elsőre.Nem volt sürgős,igazából nem is akartam,apa erőltette.

Hogy van a kis beteged?

Jatka!
Na szóval hova tűntél????
Szomszédi kapcsolat építés?????És sikerült valamit alakítani?Kép

Jók a a képek Doreszq-ról,mint mindig. Tényleg aranyos az első képen,az a fintor......nem semmi.
De a mosolygoson is hamikázni való!

A lábujjas a kedvencem!Kép

Puszika!

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Betti!

Megint elkerültük egymást. Gratulálok a barátnődnek!

Én is irigylem az élményért!Kép

Gyere mesélni!

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Megszült a barátnőm 0:35perckor.Kisfia van Máténak hívják.3500gramm és 57cm.Még nem láttam,mert 3xvolt a nyakára csavarodva a köldökzsinór és inkubátorba tették,de az anyucija melett lehetett.Volt nagy izgalom,de minden renbe.Császározni kellett volna,de a doki nem tette.Majd mesélek ég.Ma vagy holnap.Sziasztok Puszi mindenkinek!Mi jól vagyunk,csak kicsit hiszti a MilánKép
Betti
raczbetti
 
 


Milán így csokizikKép

Hétvégén készült Milánról
raczbetti
 
 


Kép
Milán csokizikKép
Kép
Hétvégén készült Milánról
Kép
Nagykádba pancsizik
Kép
Kiságyába próbálkozik felhúzzni magát
raczbetti
 
 


Nagyon édes Milán baba!
Helyes kis krapek!
És milyen erősKép

A csokievős nagyon tetszik!

Rohanok,mert takarítani szeretnék,,,,,,,,,,,,,,,,, délután lesz Auchan járat (remélem lesz még várKép)majd ebédidőben benézek,írjatok!

Ildikó

Mégegyszer gratula a barátnődnek a babához!Szép nagy baba!

Melyik korházba szült?
Majd mesélj!
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Betti!
Ezt az ágyneműt hol vettétek ami a kiságyba van?
Szeretnék ilyet én is ,tök jó fejvédő van hozzá.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok Lányok!

Annyira jó ez az oldal! Van még ilyen egyáltalán?Majd körbenézek.A sok-sok ,szebbnél-szebb képre gondolok.

Ildi! Apa már sajnos nem csinálja, mert beleúnt a keményítőnapba, de azért odafigyelünk, mert kenyeret, tésztát nem eszik.Sok salátát, könnyű leveseket, de. maradt a gyümi.6kg. ment le róla.
Kár, hogy de. van a tücsökzene is, pedig úgy elmennénk rá.

Nóra! A koncert a Sportarénában volt, nagyon nagy hangulat volt, sikerült egy kicsit berugnia is.
A csúszdás vár a kertetekben van? Csináltattátok vagy vettétek? POnt most nézegettem ilyeneket, de horibilis összeg.Nagyon klassz!

Andi! Hogy vagytok? Meggyógyultatok már?Tegyél fel te is képeket, ha tudsz.

Jutka! Nagyon édes a kis Doreszq! Az én kedvencem pedig az 1. 2. kép!

Betti!Barátosnődnek GRATULÁLUNK a bébihez!
Milánka gyönyörű!Még több ilyen édes fotót!

Írtátok valamikor, hogy van egy Vecsés Center.Milyen üzletek vannak, mekkora, érdemes lenne megnéznem?

Befejezem, mert még hírdetni kell.
Sziasztok, Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Bocsi csajok,de tegnap este pont,amikor írni kezdtem felébredt a Viktor és mennem kellett aludni.
Ma délelőtt meg kisétáltam a fiúkkal a piacra.Mire hazaértünk persze majdnem dél voltKép
Na akkor Apa telcsizett,hogy munka közben megsérült,szétnyílt a homloka,megy a balesetire.
1 órával később már úton volt hazafelé,összevarrták,10 nap pihi.Lehet bekattanokKépKépKépKépKép
Meg a rtg-en is találtak vmit,így reggel mehet vérvételre is,aztán kötözésre a sebészetre.BRRRRR!

Szilvi!
Megértem a férjedet,elég nehéz a diéta.Én nem is mertem belevágni pont az egyhangúság miatt.Én is 6 kg.ot fogytam,de most kb 2 hete megálltam,nem tudom miért.Pedig csinálom a tornát is becsületesen.
A játszóteret vettük,a piaci árakhoz képest sztem nagyon jó áron.Az az egy bibije volt csak,hogy egyben tudták csak szállítani,mert nincs emberük,aki háznál összeszereli.Darus autó tette be a kertbe,aztán picit arrébb vitték a fiúk.

Betti!
Gratulálok a barátnődnek én is!!!A folyosón izgultál?
Ne haragudj meg kérlek az őszinteségemért,de nekem nagyon nem tetszik a csokis kép.Most néztem meg,a Milán még 6 hós sincs.A csokiban tej van meg koffein.Na meg az épp kibújó fogacskák!Neki még bőven csak anyatejcsit kéne ennie(vagy tápit,ok).BocsKép

Majd később még írok,sziasztok!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szilvi!
Bocsi,a Vecsés center kimaradt:szóval jó nagy CBA,elég sok minden van,játékok,meg házt.dolgok is,műanyag meg sütőformák,ilyesmi.
Kívül,az üzletsoron Williams-bolt,egy táskás,mobiltelcsi-alkatrész,kulcsmásoló,virágbolt,kürtőskalács.Meg van egy kajálda,napi menüvel,ami 380 Ft,jó a kajcsi,mi szoktunk hozni sokszor.Amikor állandóan jártunk a dokihoz volt,hogy minden nap onnan ettünk.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

sikerült vennünk ugrálóvárat!!!!Hipp-hipp hurrá!
Kép
Kép

Persze a soroksári-ból elvitték az orrunk elől(pedig odatelefonáltam,és akkor még volt.),így kénytelenek voltunk átmenni Csepelre,de ott legalább volt.( És megsúgom,hogy volt bővenKép)

Délelőtt meg ablakot pucoltam a nappaliba,és takarítottam is,persze még nagyon sok dolgom van,de ez is valami. Nyakunkon a húsvét.

Ti készültök már húsvétra? Lakásdíszek vagy vmi? Ilyesmire gondolok.


Nóra!
Voltak sokan a piacon?
Majd ha már jobb idő lesz,mi is kimegyünk,mert én oda sétálni szoktam,parkolni piacnapon,kész katasztrófa. Mikor terhes voltam és jártam teresgondozásra,direkt kértem a védőnőt,hogy adjon más időpontot,ha csütörtökre akart beírni.

Ó,jaj most esett le,hogy mit is írtál???????
Szétnyílt a homloka?????Te jó ég! Mit csnált???
Mik azok a vigyori fejek a bekattanok után?????
Nem tenni velünk ilyeneket!!!!!

Apának jobbulást!Kép
Mit találtak az rtg-n?

Szilvi!
Sztem is jó ez az oldalKép
Minden lakójával együtt!

Az a 6 kg is nagyon szép.Nem csoda,ha nem bírta,vannak kemény napok benne,ahogy emlékszem a részletekreKép
De ha odafigyeltek,amint irod,akkor nem lehet bajKép

Nekünk se ártana,de nem megy!

Jó lett volna,ha eltudtok jönni Tücsökzenére,dehát Viktoriának ovi van,minden szerdán nem hiányozhatKép

Vecsés CenterKép
Hát ne képzelj valami nagy dolgot,sztem elég kicsi. Kisebb mint a Lőrinc Center.
Én annak idején,azt hittem,hogy kicsit nagyobb lesz,mozival,meg több üzlettel. A CBA átlagos,egyre magasabb árakkal,de vannak jó akciók. A boltok kicsik,de a kajálda nekem is felkeletette az érdeklődésemet.Én vegyes érzelmeket táplálokKép

U.i:
Ja , nekem éppen azért tetszik a csokis Milán,mert sztem poénból kapott csokit ennyi idősen,gondolom én,nem eszik mindennapKépKépKép

Jó éjt!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Itt van tessék! Ha nem tudok egy nap 5x benézni, akkor mindenki itt van! Ez az én formám! Kép De nem adom fel! KépKépKép

TÉNYLEG ZABÁLNIVALÓK A FOTÓKON!!!!!!!

Szerdán volt az utolsó alkalom a babamasszázs tanfolyamból! Sajnálom, mert legalább eccer tuti elmentünk itthonról KETTESBEN a csajszimmal! Egész érdekes élmény volt! Kaptunk oklevelet is!
Végre Apa megcsinálta a kocsi beállót! Tök jó lett! Imádom a térkövezést! Kapun belül sem ártott volna, de majd meglesz az is! Akarom kérdezni, hogy etetőszéket használtok-e? Mindenféle hiperszupert kínálgatnak, érdemes beruházni vmi jobbra? Lehet buta kérdés, de áruljátok már el nekem, hogy mivel jön ki az alma a ruhából? Kép Ha már itt elakadok, mi lesz velem később? Nááájjjjlont húzok majd a gyerekemre! Kép

Csajok! Ez az ugrálóvár baromi jó! Ha nagyobb lesz a csajszink, akkor nekünk is lesz tutkó! KépKép

Nóra!
Apának jobbulást kívánunk! Szegényke! Kép
Tényleg csak az elsősegély kellene a jogsihoz! De ahogy megy az idő egyre jobban félek a vezetéstől (nem toom miért), szerintem ezért húzom az időpont kérését! Pedig most már akadna 1-1 szabad fél órám. Tudom, hülyeség, de mégis! Igen, bújjjjak el melletted, mert Te még előre is készülsz! Kép Akkor kellett volna megcsinálnom, amikor meglett a forgalmim, de a nyavalyás oktatóm miatt baromira elhúzódott. Szerdán vizsgáztam, hétfőn meg már be kellett feküdnöm!
Mutattam Páromnak, hogy olyan mászókát szeretnék én is, mint Nektek van! Naon klassz!!!!! Hol vettétek? Homokozó, nyuszi...stb. Úgy látszik nemcsak kreatív órákat akarok venni Tőled! Kép Olyan sokszor eszembe jutsz... Nem szoktál csuklani? Elég sokat emlegetlek a Páromnak... Kép
Akartam kérdezni, hogy a csemeték tudják egymás ruháit "örökölni"? Lehet butaság, de kíváncsi vok, mekkora már Nekik a kajszi adagjuk?
Jó nagy a kertetek, oda fogtok építkezni? Te szoktál egyedül kimozdulni a 3 csemetével? Nehéz?
A kajszit lehet megkóstoljuk eccer, ha arra járunk... Hétvégén is vannak, nem tudod?

Ildi!
Bocsi a tévesztésért! Ennyire voltam fáradt! Ennyi mentségem van! Az ugrott be, hogy 10.16., tovább nem gondolkodtam, csak arra emlékeztem, hogy Te is akkor. Ejnye-ejnye!. Ne haragudj! Viszont a skorpió csajokat is bírom (3 barátnőm is az!)! Tényleg sápadt a Dóra! Lehet ezért kapta… De hát én is falfehér vagyok, Párom sem egy csokoládé, csak Õ le tud barnulni nyáron! A masszír már bejön a Dórának! Eleinte nem volt zökkenőmentes, nem mindent engedett megmasszírozni. Teljesen megnyugszom, hogy elmondjátok nekem a súlyokat! Az összes ismerős baba közül mi vagyunk a leghúsosabbak a 8,5 kilónkkal.
Dávid mit szólt a várhoz? Tényleg megy a "kapcsolatépítés"! KépKépKép Bár kicsit kimeredt a szemem amikor azt mondták 6 hósan már pörköltet és nokedlit kell ennie a gyereknek! Kép Hát én még az almában sem vagyok magabiztos... Bár amióta kap pár kiskanál almalevet (+ a vasat Kép) azóta többször van naponta kakis pelus. Pürét max. fél kanálnyit kóstoltunk, de persze az is csak a szájában figyelt! Kép Tényleg, ez vajon így normális?

Szilvi!
Köszike! Kép pfúúú! Végre vki aki kapott vasat! Ne tudd meg mekkora kő esett le a szívemről! Hát Viki is gyönyörűséges szép kis csajszi! Lehet lemaradtam vmiről, bocsi, de mit kell hirdetni?

Betti!
Édes Milán a képeken! Gratula a barátnődnek is! Sok tejcsit!

Anita!
Külön köszi, hogy feldobtad a cipős kérdést! Mindig kitaláljátok mire vagyok kíváncsi! Kép

Andi!
Jobbulást Lőrincnek! Kép

Puszi, Doreszq és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok Lányok!

A Vecsés Center nem volt vmi meggyőző, de a kürtős kalácsot imádom!

A játszóterezést tudjuk délután tartani, mert nem szeretnénk kimaradni.Szerintem már a jövő hét is jó lenne. Mit szóltok?

Jutka! Köszi a bókot! Nem maradtál le semmiről, csak egy kicsit hülyén írtam.A cégünknek adok fel hírdetéseket a neten minden nap.

Most megyek , sziasztok.
Szilvi

Az én kiscicám!KépKép
nsyl
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy mindenki jól van(vagy hamarosan lesz).
Egy kis megfázás vége felé járunk, de a gyerekek kedve töretlen. Emma azóta is áll fél napig, Ábi pedig egyre nagyobb csibész.
A Tücsökzene nekünk is tetszene, csak az ára nem, a kettőnek 900 Ft 20percre,nem valami biztató nekem, Ráadásul az állandó elvitelt is ,meg kelene szervezni.
Megyek, altatnom kell, később jövök.
j.
Mindenkinek puszi
judi
 
 


Sziasztok!

Tök jó volt ma,voltam babázni a barátnőmnélKép
Bocsika,ezért el is hanyagoltalak benneteket.

Ildi!
Nem voltak sokan a piacon,de mondjuk elég későn is mentem,mert a Tamarának elmaradt az 1. órája és így később ,ment suliba.
Én is készülök már takarítaniKépPersze festettem már egy csomó üvegmatricát,majd fényképezek.

Jutka!
Nem szoktam csuklaniKépKépKép
Ne feledd az elsőnél még én sem voltam ilyen "okos" ám!Az anyaság legjobb tanítómestere a gyerek maga.Na meg a tapasztalat.Majd a másodiknál már sokkal könnyebben megy minden.
Igen,ide fogunk építkezni,de azt a részt sztem még nem fényképeztem,mert amit láttatok az tényleg csak a kert.Jó sok fű meg egy kis konyhakert lesz,ha végre kitavaszodikKép
Vegyél erőt magadon légyszi és tedd le az eü-t,mert jó lenne,ha át tudnál jönni ide Vecsésre néha talizni(babaklub,stb).
Kaja a CBA-ban hétvégén is van.
Elméletileg öröklik a gyerkőcök a ruhákat,bár az 1. ugyebár csaj,tehát a Kristófnak szinte mindent meg kell venni,a Viktor meg töpörtyű a Kristófhoz képest(mármint az ugyanilyen kori méretéhez).
Néha ki szoktam mozdulni is ja,bár őszintén szólva elég ritkán.Egyedül inkább megyek mostanában.

Szilvi!
Micsoda kis leopárd(vagy gepárd vagy macsek) ez a VikiKépKépKépMilyen alkalomból?

Judi!
Elsőre tényleg fura,hogy fél óra 600 Ft,de amúgy sem lenne semmi értelme hosszabbra csinálni,mert nem bírják a picik.

Jó éjszakát!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Kitúrtak a pasijaim az ágyból.Kép Már zuhanyoztam hjatmostam,kávét főztem,ezek meg még mindig durmolnak.De még van 4 percük.Gondoltam addig írok nektek.Egész hétvégén úgyse lesz időm jönni.
Mától öreglány vagyok,betöltöttem a 26.évemet:DMegyünk Vecsésre mert a sógornőmnek is ma van szülinapja.Persze nem a szivem csücske,de ma pont ráérek.Apa megy lovagolni,mi csak holnap bulizunk.Azt mondta a párom nem kapok semmit,a ház a szülinapi ajándékon.Igaz ilyan drága ajándékot még sose nem kaptam:D
Úgy néz ki kb 2 hét és mienk a ház.Ügyi volt a hitelügyintézönk.MÁsnak nem is tudom miért húzódik el ez a kölcsön dolog akár 1 évig is.
Na mostmár eldugulok,mert mindjárt csörög az ór aa fiúknak.
Szép napot mindenkinek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök,nem leszünk a hétvégén.Mindenkit puszilok,majd vasárnap este jövök legközelebb.

Jatka!
Majd irok részletesebben is,csak nehogy megijedj,nem miattad hal ki a topik hétvégéreKép

Almát,én úgy szedtem ki,hogy azonnal leveszem a pecsétes ruhát és Wanishbe áztatom,és Wanish szappanal kidörzsölöm.Aztán meg vettem egy jó nagy kötény előkét,és sose lett a ruhánk almás azótaKép

Megnevetettél ismétKépKépKép

Szilvi!
Nagyon édes a Macskalány!

Judi!
Örülök,hogy jöttél!
Tényleg drága a Tücsökzene,de nekünk megéri,mert szaképzett oktatkó foglalkozik velük,biztos meg fog ez térülni a későbbiekben.
(Persze rád ez nem vonatkozik,mert alapból úgy tanítod őket szakszerűenKép)

Nóra!
Várom majd a matricás képeket!

Jók legyetek,aztán életben tartani a topikot.

Anita!
Ügyes volt az ügyintéző!

Kriszti!
Nemsoká indulunk!
8 után valamikor.Megyek is csomagolni,na pá.

Puszika mindenkinek:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Itt a TAVASZ!!!!!!
Éppen ezért úgy látom senki nem a gép előtt töltötte a hétvégétKépÉn semKép
Tegnap délelőtt volt Gyálon egy pici babaruci börze,oda rándultunk át a két barátnőmmel.Kimozdulásnak mindenesetre jó volt.
Délután kertészkedtem egy kicsit.Felhoztuk a pincéből a muskátlikat,leandert,stb,azokat metszettem vissza.Meg feltöltöttem földdel a cserepeket.Persze kint még nem merem hagyni.
Ma délelőtt végre nekiestem a gyerekszobának.Nem sokáig jutottam,mert 1-re mennem kellett a körmöshöz.Nem baj,amikor hazajöttem azért befejeztem.Gyerekszoba kitakarítva,ablak megpuceválva,jöhetnek a matricákKépKépKép
És ti mi jót csináltatok?

Anita!
Kép
Boldog szülinapot kívánunk!!!!!
Nem is vagy öreg!!!!!Akkor mit szóljunk mi?
Merre buliztatok?Tessék mesélni holnap!!!!

Ildikó-Kriszti!
Ha jól értelmeztem,akkor ti együtt voltatok a hétvégén.De jó nektek,jól kidumcsiztátok magatokat,mi?Várom a beszámolókat!
Képek még nincsenek,majd holnap igyekszem,ok?

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
1x válaszolok nektek aztán leírom mik történtek velünkKép
Anita!
Kép
A Milán ágyneműjét a Baby Planetbe vettük az Arad utcába.A kismama újságba benne a cím,de ha akarod leírhatom.

Ilgya!
Barátnőm Istvánba szült és elég rossz tapasztalatai vannak.Bunkó volt nagyon az orvosa és nem is segített neki semmit.Képzeld megvárta vég szakadt és csak utánna csinált gátvágást is.(Gondolom mással is előfordul,de akkor is nem szép dolog tőle)Mikor meg varrta össze és rá mert kérdezni,hogy mit csinál és mivel,akkor azt mondta a doki hogy mi köze hozzá.Rendes mi?
Húsvétra énis szoktam készülni.Ajtódísz,asztaldíszt csinálok és a lakásba is díszeket.Ablakot még nem takarítottam,
de a héten kéneKép
Vár az nagyon szupi és ari benne a fiad.Nekünk is kéne,de még kicsi hozzá a Milán,de ha nagyobb lessz majd veszek neki.

Szilvi!
Köszi a dicséretet Milán nevébe.Te lányod is szép.

Nóra!
Nem haragszok az őszinteségért,de Milán nem él csokinKépCsak megkóstolta,vagyis lenyalta a csokit a perecről.Õ még mindig cicizik és pépet,gyümit és főzit eszik.Gondoltam tudja mindenki,hogy ilyen korba nem csokin él a gyerek.(bocs)Hogy megkóstol valamit az más.Vagy tévedek?Remélem nem haragszol,de nekem ez a véleményem.
Barátnőmmel nem voltam ott szülésnél,csak utánna mentünk hozzá.Csak akkor mentem volna be ,ha a férje nem ment volna vele,de a végén csak bementKépSzerintem így volt a legjobb,mertz együtt volt a család mikor születet a gyerekük.
Bababörze milyen volt?Vettél valamit?

Jatka!
Nekünk van etetőszékünk és használjuk is.Anyósék vették mikor született a Milán.Úgy voltam vele ne hülyeséget vegyenek és ne olyat ami van.Milyén jó fajta.Lehet állítani a magasságát és dönteni os lehet.Jó masszív.Műanyag levehető és állítható a tálcája is.Rakok be róla képet.oké?

Kép
Kép
Azt hiszem ennyi!Mindenkinek válaszoltam remélem.Velünk elég sokminden történt.Milán péntek óta szenved a foga miatt.Alig alszik éjszakaKépApával szombat este sebészetre kellett menni és felvágták az arcát.Este fél 8-tól fél 1-ig szaladgáltunk vele.Most meg minden nap kötözésre kell járnia.Milán most este 8tól éjfélig sírt és sehogy nem akart megnyugodni.Már nem tudom mi baja lehetett,mert még a cicin se nyugodott meg.Be is lázasodott a foga miatt.Hát nem volt 1szerű hétvégénk.Jól megszenvedünk a fogunkkal isKép
Na befejezem!
Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Betti!
Megígérem,soha többé nem hozom fel a témát,de ezt most még leírom:
Ebben a korban pont az egy nyalásban lévő tejfehérje és adalékanyag az,ami allergizál és pont azért,mert kicsi és fejletlen az immunrendszere.6 hós kor alatt sem tejfehérjét sem pedig gluténtartalmú ételt nem szabad adni(keksz,babapiskóta,kifli).
Úgy gondolom ez nem az a kor,amikor a gyereknek mindenbe bele kellene kóstolnia,én kerülném amíg csak lehet,egyszer úgyis el kell kezdeni(nagyszülők,barátok).Bocsi mégegyszer,itt be is fejezem,nem oktatok tovább(ja,csak van egy ekcémás gyerekem,aki 6 hósan túrórudit evett,meg egy másik,aki ugyan nem,de felmerült a tejallergia és nem kívánom senkinek a diétát).

Apával mi történt?Miért vágták fel az arcát?A mi Apánk is most volt a fogászaton varratszedésen,meg a sebészeten kötözésenKép

Jutka!
Most hallottam,hogy a vas-cseppben tejszín van?Te láttad?Tök nem értem ezek után,hogy írhatják fel egy ilyen picinekKép

Na elhúzok,nem okoskodok továbbKépNézzétek el nekem légyszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Nóra!

Nem tudom itt vagy-e még...
De amit a vasra írtál.....Kép

Én olyan hülye vagyok! Végig olvastam és nem esett le! Tejszín aroma és szacharóz!

Felhívom a dokit!!!!!!!!!

Puszka, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Jutka!

Vagyok!!
Majd írjál mit mondott a dokiKép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Itt vagyok,de csak olvasó üzemmódba.

Remélem este be tudok pótolni mindentKép

Anita!
Utólag kivánok sok boldog szülinapot!(Úgy nézd,hogy saját készítésű képeslapKép)
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen csajok,aranyosak vagytok!
Teljesen ki voltam a hétvégén,ilyen szülinapom még nem volt.Mindenki pénzt adott,most haragszom mindenkire:@ Anyáék vettek egyedül ajándékot.Õk legalább olyat vettek ami tetszett igazán.Ja és hiába kértem mindenkitől csak tortát,senkitől se kaptam,még jó hogy egy évbe csak egyszer van az embernek szülinapjaKép Nem voltunk sehol,a párom unokanővére volt itt nálunk és bográcsoltunk egyet.Hétvégén megyünk egy pár napra Bogácsra,ez apa ajándékaKép
Na megyek vettem egy pár virág magot,elültetem őket.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Holnap hívom a dokit rendelésidőben. Akarok még mást is kérdezni Tőle. Mostanság sokszor zaklattam...

Anita!
Küldünk Neked mi is virágot:
Kép Kép

Saját ültetésű virág csak Neked! Kép

Puszka, Dorka és Jutka
jatka
 
 


sziasztok!

Ide értem jó késő lett azta mindenit!Kép

Nagyon jó hétvégém volt!Úgy kikapcsoltam,mint már régen.Persze ez Krisztám vendégszeretetének köszönhetőKép
Náluk voltunk a hétvégén,és nagyon jól éreztük magunkat. Finomakat ettünk,és jókat dumcsiztunk. Én kipihentem magam az biztos,nem kellett egész nap takarítani,rámolni,pakolni,mosogatni.
Sőt bébiszitterem is volt.Ketrin és Kevin egész napra lefoglalták Dávidot,sőt mág át is pelenkázták helyettem,cska szopizni jött oda hozzám egésznapKép

Teszek fel majd egy pár képet,Kriszti utólagos engedélyévelKép


Jatka!
Babamasszás tanfolyamKépGratula az elvégzéshez,ha oklevelet is kaptatok az már egy elismerés,vagy nem?

Biztos szép lett a térkövezés! Apa egy profi !Nálunk is olyan az udvar,és nagyon praktikus. Mondjuk én a füvet is szeretem,de azzal meg annyi gond vanKép

Nekünk van etetőszékünk és nagyon szeretem. Még eddig nagyon jól kihasználtam,nem tudom később mi lesz?
Ez dupla tálcás,játékasztal is van hozzá úgymond. Főzés közben is sokszor beleraktam a Dávidot,és adtam neki ceruzát,hogy rajzoljon,vagy más játékot.És akkor arról nem is beszéltem,hogy egy magasságban van velem és látja hogy mit csinálok éppenKép
Így nem lábatlankodott alattamKép Most is sokszor belerakom,sőt a kaját mindig abba kapja. Jobban tudom úgy etetni,ha látomKép Sokan fölöslegesnek tartják,de én szeretem.

Kakis pellusKép
Sztem normális,hogy naponta van többször is,ne aggódj.Inkább legyen töbször is,mint napokig neKépKépKép Én attól tudtam a falra mászni,mikor napokig semmit nem produkált,már kakit vadásztam álmomban is.

A kakaspöri tényleg durva,én nagyon parás vagyok ami a kajákat illeti,még most se adok olyan dolgokat a Dávidnak,ami tiltó listán van és allergizálhatnak.(Mogyóró,dió, ,tehéntej,kókuszreszelék,meg még van egy pár dolog)
Tudom,hogy régen más volt,és én is ettem kiskoromba,de ma már jobb félni,mint megijedni.

Nagyon szépek a virágaid! imádom!

Nóra!
Biztos jó volt kimozdulni a barátnőkkel.Jó volt a börze?

Nagyon ügyes vagy,hogy végeztél a gyerekszobával,én azóta se semmit.

Én asszem megöltem a tavalyi muskátlijaimat,nagyon visszavágtam,és kiszáradt.Kép

Betti!

Sajnálom,hogy a barátnődnek ilyen bunkó orvosa volt,nem értem mit képzelnek egyesek magukrólKép

Nagyon édes Milán az etetőszékben!

Sok gyógytündért küldök a fogacska nővesztéshez!

Anita!
Mi is szeretünk bográcsolni. Mi jót főztetek?
Szép ajándékot kaptál apától. Persze a ház is ott vanKép

És akkor a beígért képek:
A teljesség igénye nélkül.
Kevin(Krisztám) és Dávid
Kép
ő Ketra:
Kép
Õk a halak
Kép

Ez pedig az etetőszékünk:
Kép

Mindenkinek pusz!

jó éjt! ildikó

dávid is felébredt közben,mennem kell,majd holnap még pótolom ami kimaradt
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkolokKép
Most hívott a barátnőm,hogy elmegyek-e velük a baba TAJ-kártyáját elintézni,mert 1 hónap alatt még nem kapták meg.

Jutka!
Már tegnap is akartam kérdezni,hogy átment-e a mail,amit küldtem?Arra a címre írtam,amit a profilodban adtál meg.A játszótéri infók vannak benneKép

Ildi!
Tök jó volt a hétvégédKépIlyenkor tökre fel lehet töltődni,nem?
A börze nem volt túl nagy,de vettem 1-2 dolgot.
A muskátlikat én ilyenkor szoktam visszavágni,vagyis ennél is később,csak ezáltal mindig későn kezdenek el virágozni.Gondoltam,most egy kicsit hamarabb próbálkozom,hátha.....

Megyek,majd jövök még valamikorKép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Lányok nagy kérdés,ma ez a tücsökzene a művelődési házban van?
Ha igen lehet megyünk mi is.És 10-től van?
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Szia Anita!

Sztem lesz tücsökzene 10-től.A Móni(aki tartja) elkérte a telcsiszámunkat,azt mondta szól.ha elmarad.
Mi is megyünkKép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nahhh, elszántam magam! Jövő szerdán megyek vizsgázni! Szorícccsatok majd nekem! Pár napos kimenőt kérek! Remélem sikerül, ha nem parázom túl, mert nem szeretnénk lemaradni a játszótéri taliról. Bár nem garantálom, hogy az elsőn ott leszünk. Szeptember óta nem vezettem. A parkolásról ne is beszéljek! Kép Szóval majd olyan játszót nézzünk ki, ahol van jó nagy-nagy hely parkingolni! Kép Kép
Párom most azzal ijeszteget, hogy egy perc időm sem lesz a Doresz mellett, ha elkezd mászni. Csajok! Tényleg olyan gáz?
Nektek van/volt járókátok? Anyukám szerint kéne.
Ti mennyire figyeltétek, hogy milyen fajta almát adtok a csemetének? Doki szerint a Starking+a Golden a „problémamentes”!
Nem is kérdeztem még. Cumiznak/cumiztak a csemeték Nálatok? Csak az alvásproblémánk miatt érdekelne! Nálatok volt olyan időszak, hogy sűrűbben ébredt éjjel? Nem dicsekedtem, de kb. márc. elejétől 99,9 %-ra le lehet „időben” tenni a lányt, de helyette 10x is ébred éjjel! Elég fársztó! Kép Gondoltam bevetem a cumit, hátha.
Képzeljétek! Azt álmodtam, hogy megint pocakos vagyok! (Már nagy!) És fiút láttunk az UH-n! Kép Azért érdekes!

Szilvi!
Elfelejtettem megkérdezni a múltkor. Nálatok volt vérvétel a vas előtt? És azt meg szabad kérdezni milyen cégetek van? Ha nem akarod publikussá tenni, nem erőszakoskodom! Kép

Nóra!
Már megint írtál nekem vmi naon bíztatót és szívet melengetőt! Köszike!
Konyhakertbe mit szoktál ültetni? Mekkora? Van vmi amihez Te nem értesz? Kép Kép Kép
Mél nem érkezett meg! Kép Szereztem kismamás szabásmintát a neten! Kép

Betti!
Pároddal miért mentetek a sebészetre! Jobbulást Neki! Nekünk még nincs fog a láthatáron! Bár újabban megint sokat eszi a kezét. Te főzöl Neki vagy bébiételt kap? Köszike a képet! Hát naon jól mutat a fiúkád az etetőszékben! Azt hiszem veszünk mi is!

Ildi!
Hát egyre helyesebb „kispasi” a Dávid! Jó „választás” volt! Tuti Dorkának is be fog jönni! Kép Kép Megzabálom!
Azért a hétvégéért irigykedem ám! Nem is tudom, hogy kire merném hagyni a Dórát. Toom, hogy más lesz, ha nagyobb lesz, de akkor is! Vizsgázni jön velem az bizti! Bár mondtam a Páromnak, hogy lehet haza vonatozunk utána, hogy Õ mehessen dolgozni! Főleg, hogy jövő pénteken lehet (még eldől, mert megfázott szegénykém) műtik nagyimat is és akkor utazunk. Az már 2 nap kiesés volna Neki!

Puszika, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Tök jó volt a TücsökzeneKép
Anita,jó hogy el tudtál jönni. Nagyon édes volt Nimród. És milyen bátran viselkedett,tanulhatna tőlük a Dávid.(Viktortól is)Kép

Nem sok képet csináltam,de most is vittem a fényképezőt szokás szerint.Kép
Együt a csapat:

Kép
Jól elvagyunk!
Kép
Kristóf(mert az előbb nem látszikKép)
Kép
Nóra,nem szólhatsz egy szót seKépKépKép
Kép

Nóra írok mélt!Van Msn-ed vagy Skypod?

Jó csúnya a párod fején a seb! Tudom,hogy azt mondtad,hogy ez már szebb,de akkor is csak egy varratos valami. Szegényke,nem elég a fog,most ez is.

Tényleg jó dolgokat veszel,azok a cipők amit mutattál....,tényleg ügyes vagy!
Jól mondja a Jatka,te mindenhez értel!Kép


Jatka !

Most feladtad a leckét..........

Megpróbálok sorba menni a kérdéseken,remélem nem marad ki semmi,de akkor azt ha hazajöttem angolról pótolom.Kép

Eü.vizsgaKép
Persze,hogy nagyon drukkolunk!Nagyon ügyes leszel!!!!Ez már tényleg nem olyan nehéz. A nehezén túl vagy már!Kép

Ez a játszótér,amit én mondok,az a lakótelep mögött van,szóval nagyon gyér a forgalom,és teli van parkolóhellyel. Én is utálok parkolni. Épp ma volt a reggeli adásban szó a női vezetőkről(Havas-Liptai),fél füllel hallottam,hogy azt mondták,hogy a nőknek nics térlátásuk,azért tolatnak nehezebbben,de viszont egyszerre több dologra tudnak koncentrálniKépKépKép

MászásKép
Tényleg gáz!KépKépKép
Na nem ennyire.....,ügyes ,leleményes anyuka vagy és megoldodKép Vigyázni kell nagyon,hogy olyan helyre ne tedd,ahol le tud esni,olyan kis rafináltak,hogy fél pillanat alatt el is mászik,ha pelenkázod például.Dávid esett már le az ágyról mászós korában! Hát az tényleg gáz!

Biztosíts neki nagy teret,hogy tudjon mászni a földön,teríts le pokrocot,és tegyél köré játékokat! Most ez olyan okoskodásnak hangzik,de gondolom azért kérdezted,hogy leírjuk a tapasztalatainkatKép

Csak egyre rosszabb lesz! Ne vedd fenyegetésnek!Kép Ez ígéret!
Utána jön az "állandóan menni akarok",majd a rámolós korszak sem egy leányálom.Vagyis ha belegondolsz ez mind nagyon szép,és jó időszak.Én azt mondom,hogy ne foglalkozz semmivel,ha megteheted és élvezd ki,mert ezt már senki visza nem hozza neked.
Egy szempontból nehéz időszak ez mindenkinek,mert nem sok másra jut időd (ez az én véleményem,biztos mások másként látjákKép) a másik szemszögből meg valamiért ezért szülünk gyereket,hogy ezeket a dolgokat felhőtlenül élvezzük,átéljükKépBiztos érzed miről beszélekKép
Mikor benne vagy,akkor "gáz",de a későbbiekben olyan jó visszaemlékezni rá,és persze néha vissza is sírja az ember,főleg mikor látja,hogy hogy nőnek ezek a törpicurok.

JárókaKép
Járokánk nem volt,csak anyóséknál lent,de ott se sokáig volt kihasználva.Dávid már 10 hósan ment,így nem sokat időzött benne.(Ha lent aludt,akkor nagyon jó célt szolgált,de játszani nem sokat volt benne.)
Fent volt egy utazóágyunk,és azt használtam járókának,de csak ritkán töltötte be e béli szerepét,inkább ha utaztunk,akkor aludni jó volt.
Végül is arra vettük,de itthon is felállítottam,mert ha mentem Wc-re például,akkor beleraktam,vagy ha főztem,néha,de inkább a pokrocot leterítettem módszert alkalmaztam (Padlófűtés lévén,nem kellett tartsak,hogy felfázikKép)
Szóval nekünk nem jött be!

AlmaKép
Én nem figyelek erre egyáltalán,ami éppen van itthon,azt kapja.

CumiKép
Én is vettem a Dávidnak,de nem nagyon kellett neki.Volt egy idő,mikor úgy jobban,néha cumizott,de nem jellemző. Én is pont az éjszakai ébredéseket akartam kiváltani vele,de nem jött be! Inkább maradtunk a természetes cuminálKép

Tényleg érdekeset álmodtál,biztos nem véletlenKép

Köszönjük a bókókat!Kép
Mi is hasonlóan gondolkodunk Doresszel kapcsolatban!KépKép

Jobbulást a nagyidnak! Szegényt,mivel műtik?

Doresz vizsgaKép
Akkor ő is kap elismerést,és akkor már ha nagy lesz neki nem is kell vizsgázniaKép

Na mennem kell,jól elidőztem,Dávid még alszik,és minjá mennem kell!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Szóval,mint látjátok mi is voltunk Tücsökzenén.Bár ma megtudtam,hogy valójában Cini-cini muzsika a neveKép

Jutka!
A mi játszónkról írtam a mélt,mert kérdezted,hogy hol vettük.Adsz egy elérhetőséget és akkor elküldöm újra?
Én sem szoktam nézni,hogy milyen alma,bár azért nem a legolcsóbbat szoktam megvenni a gyerekeknek.Meg ősszel szoktunk átmenni Gyálra az almáskertbe almát szedni,az elég sokáig elég.
A konyhakertem nem túl nagy,majd ha lesz már valami mutogatnivaló,lefényképezem.Amúgy mindenfélét szoktam ültetni bele,de a nagymamám segít ám rendben tartani.
Örülök,hogy rászántad magad a vizsgáraKépMindent bele.Én is nemsokára mehetek.
Az Kresz-vizsgám április 24-én lesz.

Ildi!
Na jó,nem szólok semmit a képreKép
Ne aggódj,sztem a Dávid is nagyon meg fogja szeretni a Cini-cinit(Tücszene).Már nem sírt,ez előrelépésKép4-5 alkalom és ott fog ugrándozni az enyémekkel.Főleg,ha a játszón is tudunk majd talizni.

Na jó éjt!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Biztos nagyon jó volt a tücsökzene.Jó lehet ,hogy így eljártok és szórakoztokKép

Nóra!
Tudok ezekről az allergizáló dolgokról és figyelek is rájuk,de szerintem nem lessz semmi baja,ha 1-2 dolgot megízlel.Legalábbis nekünk nem lett.Biztos van olyan akinek kijön az allergiája vagy valami,de azért nem kell mindentől félni.Énse adok neki napont vagy hetente ilyet és többfélét főleg nem.KépÉrtem mit akarsz mondani és egyet is értek ezzel!
Apa arcán valami faggyúmirigy begyulladt és úgy megdagadt az arca,hogy nem látott a szeméreKépEzért felvágták neki.Te férjeddel mi történt?

Anita!
Sajnálom hogy nem kaptál tortátKépA pénznek is van értelme,mert azt veszel belőle amit akarsz,de énis azt szeretem jobban,ha valami ajándékot kapok és nem tudok róla.Vagyis szeretem a meglepiket,de ki nem szereti?!

Ilgya!
Bizti jól buliztatok a Krisztával.Össze szoktatok járni,vagy csak most?Látom a gyerekek jól érezték magukat!Jók a képek isKépAngol hogy megy?Heti hányszor jársz?Játszótéri buli mikor lessz?Csak a Vecsésiek mennek vagy mi is mehetünk?Etetőszékünk nekünk is dupla tálcás csak a képen ki volt véve a fel tálca.Miénk is olyan pohártartósKép
Fogtündért várjuk a gyógypuszikkalKépReméljük gyorsan ideér.Köszönjük szépen!!!

Jatka!
Jó hogy rászánod magad az e.ü. vizsgára.Hidd el sikerülni fog !Szorítunk nekedKépJárókánk nincs,de vettünk egy utazóágyat.Még nem sokat használtam,így el is tettem most hogy ne foglalja a helyet.Majd nyáron jó lessz,ha megyünk nyaralni vagy anyóséknál esetleg kiteszem a kertbe és a levegőn alszik a Milán.Mondjuk most babakocsiba alszik kintKépCumink van,de nem nagyon használja a Milán.Nem is baj,de azért néha jó.Almát nem nézzem milyen fajtát veszek az a lényeg hogy szép legyen és egészséges.Püréket énis szoktam csinálni,de van hogy a boltba veszek üvegest.Apa arca begyulladt és ezért kellett felvágni,de leírtam a Nóránál is.

Örülök hogy ilyen jó az időKépMár ki is teregettem és nemsokára megyünk sétálni is.Ki mit csinál?
Puszi mindenkinek:Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok Lányok!

Ezer dolgom volt, ne haragudjatok, hogy nem jöttem.Ebbe bele tartozott a tavaszi nagytakarítás is, téli cuccok elpakolása stb.

Anita! BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK! Bocsi a késésért!
Méghogy öreglány, akkor mit szóljak én!

Nóra!Köszi a bókot.Alkalom nem volt,csak úgy beőltöztünk, kifestettük egymást, mert ám én is bevoltam öltözve /nem úgy megy az/!!!
Nekem is ki van találva mindig vmi.

Ildi! Neked is köszi a bókot.
Nagyon klassz lehetett a Krisztiéknél, kár, hogy nekem még a barátnőim nem anyukák.

Jutka! Nálunk nem volt vérvétel, miért nálatok igen?Mi 3 hónapig szedtük , Nektek meddig kell?
A cég nem titok, egy kis fuvarozó cégünk van, de foglalkozunk még Taxi bérbeadással is. Az a baj, hogy felesbe vagyunk benne , sok a vita, mert a másik fél nem nagyon veszi ki a részét a munkából.
GRATULA a babamasszázs tanfolyam elvégzéséhez!

Betti! Köszi Neked is a bókot. Hogy van az Apuka arca és a kis Milán fogacskája?

Mikor hozzuk össze a talit, mert mi sajnos nem tudunk a délelőtti programokra menni.Jó lenne már talizni!
Megyek, mert indulnom kell a Vikiért.
Sziasztok! Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!
Ildi ez tök jó! Nagyon tetszenek a képek, utólagos engedély megadva!Kép

A muskátlikkal én mindig gondban vagyok mert nem tudom átteleltetni és mindig újat kell vennem ami szép az nagyon drága ami olcsó az meg olyan lassan nől.Kép

Jatka!
Az Ildi nagyon ügyesen leírt mindent egyetértek vele szinte semmi újat nem tudok mondani.
A Ketrin sokat cumizott végigaludta az éjszakát a Kevin nem cumizott nem kellett neki semmi de nem is aludt csak valamikor mellettem. Minden gyerek más. A járóka nálunk mindkettőnél nagyon bevált főleg nyáron.Alma szerintem is mindegy milyen.
Betti!
Amikor csak tudunk összejövünk az Ildiékkel a Kevin születése óta vagyunk nagyon jóban.
Az ő férje az én férjemékhez hord árut onnan ismerjük egymást.Eleinte pecázni jöttek aztán egyre jobban összebarátkoztunk és már nyaraltunk is együtt nagyon jól szoktunk szórakozni.

Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!
Most bejelentkezemKép Pasik kidőltek.Apa reggelre belázasodott,itthon aludt egész nap.Remélem vasárnapra jól lesz már.Ma voltam vásárolni az utazáshoz a barátnőmmel meg a családjával,tök jó volt.Jaj már úgy váromKépSzerencsére tudunk maradni egész héten,csak szerdán át kell ugranunk Győrbe,és lehet egyedül megyek vissza.A gyereket otthagyjuk a barátainknál addig.Aztán lehet hogy apa már nem jön vissza és akkor egyedül kell Bogácsig lekocsikáznom.Na ezt azért nem szeretném.Ennyit még sosem mentem egyedül idegen útonKép
Tücsökzene jó volt.utánna mentünk a dédihez a Nimród kérésére.Még át akartam szaladni a patikába,de a kicsi nem volt már hajlandó kiszállnia kocsibólKép Délben meg elaludt a dédi ölében.Imádják egymástKép
Na megyek,jó éjt!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Tegnap este már nem tudtam jönni,mert későn értünk haza.
Be kellett mennünk a szemészeti klinikára,mert a Kristóf megrúgta a Tamarát játék közben és pont a szemét találta el.Itt az SZTK-ban már nem volt rendelés,felhívtam a Lakos dokit,hogy legalább nézze meg,hogy sürgős-e,de azt mondta látatlanban,hogy menjünk be.
Nincs semmi komoly baja szerencsére,csak horzsolás.Igaz az belül van,de azt mondták 2 nap alatt gyógyul.Szemcseppet kapott.
Ma nem mehetett suliba,mert pont ilyen játszós nap lesz és a tanító néni azt mondta,jobb,ha nem megy.

Most mennem kell,majd később jövök még.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Nóra!
Hogy mindig valami van, szegényke.Nem könyű Neked, az biztos és le a kalappal előtted.Tamarának gyógypuszit, gyógyuljon gyorsan!
Puszi Nektek!
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!
Hát nem írtatok sokatKépKépzeljétek reggelre Milán belázasodott és az orra is folyik kicsit és cici közbe is szürcsög.Ezért nem nagyon arak enni.Szívom az orrát,de nagyon utálja.A muszály az nagy úr.Voltunk ma Auchanba,mert megyünk a barátnőmhöz babát látogatni hivatalosan isKépKépzeljétek apa vett a kisfiának olyan ugráló várat ami nektek van.Mármint az Ildiékknek és a Nóráéknak.Mondtam neki,hogy kicsi még a fia ehhez,de ő azt mondta nagyon megtetszett neki és majd jó lessz nyáron már neki a kertbe játszani.Erre mit mondjak?!Nekem is tetszik de ráért volna még vele.

Krisztám!
Nagyon jó hogy így összebarátkoztatok és összejártok.Nekünk is vannak ilyen barátaink,akiknek van gyerekük és együtt szoktunk csavizni és nyáron nyaraltunk is együtt és átjárunk egymáshoz.

Nóra!
Nem írígyellek.Veletek mindig van valami bajKépMondjuk hol nincs?Hogy bírod?Jobbulást a lányodnak és sok gyógypuszit küldünk!!!!

Többiek merre vannak.Jó éjszakát és jó hétvégét.Nem biztos hogy jövök,mert csavizunk látogatóba.Ha lesz ídőm beugrok.
Puszi mindenkinek:Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Sajnos meghalt a párom nagymamájaKépKépKép
Nem tudom mikor ,de majd jelentkezem.Nem akarom rontani a hangulatot azért inkább nem is irok.Kép

Vigyázzatok magatokra és írjatok sokat!

Puszi mindenkinek!

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Ildi!
Õszinte részvétünket küldjük Neked és Családodnak!
Várunk!

Szilvi
nsyl
 
 


Ildi!
Õszinte részvétünk az egész Családnak!
Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!
Ildi!
Õszinte részvétünk nektek és a családnakKépKépKép

Látom nem nagyon írt senkiKépRemélem azért jól vagytok és minden oké.
Nekünk a tegnapi napunk jól telt,mert sokat sétáltunk és jól éreztük magunkat.Ma a barátnőméknél voltunk babázniKép
Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy eltűntemKép
Persze a hétvége nagy részét kint töltöttük az udvaron.Meg lassan haladok a takarítással is.
Tamara szeme már teljesen jól van,köszi mindenkinek a jókívánságokat.

Ildi!
Sztem nem fogsz rossz hangulatot kelteni.Aki gondol rád,az így is megeteszi ám!Lehet jobb,ha írsz,bár a párodnak is bizti nagy szüksége van rád.

Betti!
Az én páromnak azért kellett összevarrni a homlokát,mert fejbevágta magát egy fogóvalKépKépKép
Köszönjük a gyógypuszikat is,amit a Tamarának küldtél.Milán jobban van már?

Anita!
Fiúk jobban vannak?

Bocsi,de most csak ennyire telikKép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Mi sem alszunk 3:00-óta.Milán 2napja 2-3 óránként ébred és cicizik,de most még vissza se aludt.Ezért benézztem egy kicsit.

Nóra!
Miis sokat voltunk levegőn a hétvégén.Nagyon jó voltKép
Mentek a gyógypuszik Tamarának és úgy nézz ki használtak isKépPárod jobban van már?Milán köszönjük jól van csak ezez az éjszakák nehezebbek mostanába,de remélem nem sokáig.

megyek hátha még visszaalszok.

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!
Hova tünt mindenki?Nem nagyon tudok akkor írni senkinek,mert nem írtatokKép
Tegnap Milán 5kor aludt vissza.Mostani éjszakánk se volt semmi.1kor kellt és 3kor aludt vissza.Nem tudom meddig lessz ez,de ez nem valami jóKép
Azt szeretném kérdezni tőletek hogy nektek mikor jött meg először szülés után és rendesen megjött e minden hónapba?Tudom hogy változó,de mégis kinek mi volt,ha segítenétek megköszönöm.Mi még szopizunk és 6hetes kora óta szedek gyógyszert amit szopi mellett is lehet és még mindig nem jött meg.Csak mikor elkeztem szedni a gyógyszert akkor volt meg és azóta se.Hát nem tudom ez normális e.
Írjatok sokat,ha tudtok!!!
Remélem mindenki jól van és nem vagytok betegek csak a levegőn vagytok és ezért nem írtok.

Betti
raczbetti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?