Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Férjem hallotta tegnap a Kék Dunán: amikor pénteken átadták az Egészségügyi Minisztériumban az aláírásokat és a petíciót, azt mondta a kabinetfőnök asszony (nem tudom ez az a szőke p.csa?) hogy ők úgy tudják 20 km a távolság Komárom és Tbánya között. Nem tudták, hogy milyen beruházások folytak és folynak a mai napig, hogy a kórház nem veszteséges és a város mennyire támogatja anyagilag.

Rozika én úgy tudom, annak kell majd fizetni, aki még nem iratkozott be, aki dec. 31-én be volt iratkozva, annak nem kell fizetni.

Moncsi azt írta, jelentkezik, ha beszélt a Rókaival.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


kösz az infót Márti!
később bővebben jövök!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Hallelúja!

Marad a kórház!!!!!!!! :D

Megírta, mind a 2 megyei újság, a Hír Tv-ben bemondták, a Kossuth rádióban is és a neten is fenn van!

És a Hírlap is írta, amit a férjem hallott, hogy ők úgy tudták 20 km a távolság Komárom és T.bánya között! Hihetetlen ezek az emberek hoznak ilyen fontos döntéseket, mikor ilyen alapvető dolgokkal nem számolnak! Nagyon szánalmas! :evil:

Baromira örülök!

http://www.hirtv.hu/?tPath=/belfold/&article_hid=137469

http://www.mno.hu/index.mno?cikk=395716&rvt=2&redirect=false&norel=1&PHPSESSID=cc1aa7268bbd29af57159ae16651807f&pass=2

Viszont sajna több olyan kórház is be fog zárni, amire szerintem nagy szükség lett volna pl. a Schöpf-Mérei :(

Kép
Kép
robcsi03
 
 

 
 

Sziasztok!

Örülök én is a kórháznak hallottam a rádióban hogy marad!
Ma voltam fogorvosnál a Tóth Attilánál ,most tök normális volt az aszisztens nő is ,csak fél orát vártam.Megpolirozta az első fogam leszedték a fogkövet kiidegelte a hátsó fogam rakott bele gyökértömést 13000 forintot fizettem.

Ha gondoljátok akármikor megszervezhetünk egy talit nálunk végül is nagy a lakásunk is elférünk bőven.
Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Hát Én ma hallottam a hirekben a kórházról és nagyon örülök neki!De azért nem semmi, hogy kinek a kezében van a végső döntés! Ha nem lett volna aláirásgyüjtés és nem viszik fel akkor a korháznak annyi??!! Mert nem tudják a földrajzi helyzetet! Nem semmi! Legalább volt eredménye a csendes tüntetésnek!!!

De azért jövőhéten rákérdezek a Rókai dr-nál és irok , hogy mit mondott!

Jó pihenést mindenkinek!
Sziasztok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok kórházrajongók!

Hál Istennek ez a kórház kimaradt a sorból, de azért tényleg röhej, ami ebben az országba folyik! Esküszöm nem tudom hová fajulnak még a dolgok!
Nálunk pl. a suliban 13.haviról évek óta álmodni sem merünk! Mostantól meg megszüntetik az étkezési hozzájrulást, és a kajabónt is ( 3500 Ft)! :evil: Gyakorlatilag 10000 Ft-ért étkezhetünk, és a legjobb az egészben, hogy nem akármit,, hanem az önkormányzat által kijelölt ( állítom a földkerekség legsz....bb kajáját főző) konyha remekművét! Ez gyakorlatilag főleg azokat érinti, akik végigtanítják a napjukat, és nem érnek haza ebédidőre! :x Hál Istennek nekem van még időm főzni!
Ja, és megakarják szüntetni a felnőtt, esti, és levelezős képzést is, ami megint kb 4 tanár állásába kerül majd! És csak reménykedek, hogy nem a párom küldik el, és hogy majd engem még vissza is fognak venni valaha! :?
A gyógyszerekről, kórházakról, háziorvosi ellátásról, és persze a minősíthetetlen Kossuth-tér - fóbiáról már nem is beszélek! :twisted:
Remélem Márti igazad van, és én még ingyen tanulhatok, ...majd kiderül, ha beadom a papírokat! :?
Be is fejezem igérem!

Képzeljétek, Ákomnak tüszős mandulagyulája van, ma voltunk dokinál, mondanom sem kell, hogy milliónyi gyerek volt, és mind köhögött és folyott az orra! A doki helyében sorba állítottam volna őket, végighallgatni a tüdejüket, receptet nyomtam volna, és osztottam volna mint a frutit! :)
Így megint nem tudok Psetre utazni a barátnőmhöz, pedig már nagyon jó lenne! :cry:

Megyek aluszikázni!
Ti ne bosszankodjatok annyit mint én, és legyen szép napotok holnap!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az ominózus EKG-ról. Ismételten megállapítottam, hogy háziorvost kéne cserélnem. Ez a Juhász egy akkora birka, hogy már az állatkertben lehetne mutogatni. Mondom neki, hogy nem tudna-e ajánlani egy olyan vaskészítményt, ami kisebb, mint a Maltofer, mert inkább kifelé jön, mint befelé.
Válasz: nem tudom melyik mekkora, mert én még soha nem szedtem.
Köszi, most már sokkal okosabb vagyok.

Azok a tappancsok állandóan leestek rólam, úgyhogy maga az EKG szerintem sz@rt se ér.

Rozika jobbulást Ákinak, Réka is taknyos egy kicsit, de nem vészes.

Ja és mivel senkit se bírtam mozgósítani, így őt is vittem magammal.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti, gondolom akkor már egy sima pulzusmérés is, kóros elváltozásra utaló értéket mért volna. Előbb meséltem a páromnak, hogy jártál az időpontkéréssel. Még ő is felháborodott, pedig nem érintett.
Abból az alkalomból került szóba, hogy bejelentkező telefonálgatásokat folytattunk.
17-én Lillának ortopédia, itt Szőnyben. Nem tudom emlékszetek e , még nyáron vittem Lillát SZTK-ba, mert még mindig telitalpal jár. Ott a doki nem is nézte meg, hogyan jár, kijelentette, hogy abszolút hozzá nem értésről tanúskodik, hogy ebben a korban ilyesmivel odamegyünk. (Pedig volt beutalónk) :evil: Laza izületei, és x térde van, ennyit bírt megállapítani, holott ezt nélküle is tudtam. :x
Most viszont nyílt itt a vásártéren egy magánrendelő, most oda visszük.
21.-én pedig Győrbe megyünk 4D-re. Volt már ott valaki? Vélemények?
Remélem, kiderül a baba neme is! :lol: Megkérem apát, beszéljen vele, és mutassa meg magát. Valahogy mindig hallgat rá. :wink: Lehet, hogy tényleg pasi lesz? :P

Rozikám én is felhúzom magam ezeken a témákon. Sokszor megfordul a fejemben, hogy érdemes lenne elhúzni innen. Itt mintha az állampolgár ellenség lenne, akit a földbe kell döngölni. Komolyan mondom, tisztára "kommunizmus" ami itt zajlik. Nekem legalábbis tiszta nosztalgiaérzésem van. :evil: És nem a jó értelemben.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Ibolya, én voltam Győrben, igaz már 2 és fél éve :D 26 hetes voltam és mielőtt elindultunk szépen megkértem, hogy mutassa ám meg mi van ott a lába között (vagy mi nincs) :D
Hát ezt annyira teljesítette, hogy az arcáról nem tudtak képet készíteni, mert csak a seggét mutogatta, úgyhogy akkor 100%-ban meggyőződtünk róla, hogy lány lesz.
Nagyon kedves volt a nő aki csinálta az uh-t, rendes papírt kaptunk róla, mindenét megnézte. Meg azért persze ez nem futószalagos, itt azért jut rád min. 15 perc.
Viszont érdekelne mennyibe kerül most, mert az oldalukon nincsen fenn semmi, csak az elérhetőség.
A tatait így első ránézésre drágállom, bár lehet, hogy a győri se olcsóbb. Tatán ha jól emlékszem 10 az uh, 3 a dvd + 1 a kép.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Rozika jobbulást az Ákinak!

Mi is Győrben voltunk ultrahangon szerintem is nagyon kedves a dokinő.A barátnőm most szült kedden ők is ott voltak mintha azt mondta volna hogy 9000 ft ebben benne van a videó felvétel.( Egyébként extra gyors szülése volt a barinömnek délután fél kettőkor kezdődött és este fél 8-kor már a kezében volt a kiscsaj.)
Egyébként nekünk is mindjárt megmondták Győrben hogy fiú lesz.21. héten voltunk.

Mi is járunk ortopédiára (nyakával) áprilisban kell mennünk megint kiváncsi leszek mit mond a doki .De én is gondolkoztam ezen a szőnyin hogy választól függöen majd elviszem oda.

Nekem két ismerősöm kinnt van Írországba.Baromi jól keresnek az itthoni viszonyokhoz képest (5-600 000 forintot havonta).

Tegnap voltam a Rókaynál vizsgálaton és rákszürésen minden ok. volt a rákszűrés eredmény meg csak két hét múlva lesz.

Most elköszönök hétfőig holnap reggel megyünk Sárvárra pancsizni.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Pancsizzatok jót helyettünk is Kicsi!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Az árát nem is kérdeztük. :oops: Csak azt, hogy egészségkártyával lehet e fizetni. :roll: Majd megírom mennyi volt, mi DVD-t készíttetünk, annyit tudunk, hogy nem kell lemezt vinni. Ha videó lenne, szalagot kellene.
A tatait apa leszavazta. Az neki túl puccos. :mrgreen:
Márti, akkor úgy kérjük, hogy előbb a lába közét, utána a pofiját mutassa. :wink:
Egyébként úgy számítom az árát, ahogy Kicsi is írta. Az ortopéd dokiról is referálok majd, remélem megéri oda vinni. Én elfogadom, hogy nincs baja a gyereknek, csak legalább vizsgálja meg, és úgy mondja.
Sárvárra jó pancsit! :wink:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Sehol senki? :shock:

Tegnapi pocifotó, pont 25 hetesen!

Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia Fióna!

Tök jó a kép! :D Bárcsak nekem is lenne akkora pocim! :lol:
Még csak nemrég mondtad, hogy jön a kistesó, erre tessék, már 25 hetes vagy! :) Úgy repül az idő!
Remélem jól vagy! Tegyél föl még bátran képet, tök jó nézegetni!
Ja, és szólj ha tudni ,ár, hogy milyen nemű lesz!
Lilla jól van? Nem beteg?

Megyek pancsiztatni!
Sok puszi!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Mi van lányok? Eltűntetek a hétvégére?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Én megvagyok, csak egy picit megtaknyosodtam, mondjuk tényleg csak egy enyhe verzió. Remélem nem is lesz rosszabb.

Múlt héten a Réka volt egy kicsit taknyos, de hamar kikeveredett belőle.

Kicsi milyen volt Sárvár?

Ibolya jó nagy már a pocid.
Nekem most az a bajom, hogy miben fogok nyáron járni. Igazából kismamaruhára nagyon nem akarok beruházni, most az jutott eszembe megkérdezem az egyik szomszédasszonyt, aki most decemberben szült, de már nyáron akkora hasa volt, hogy aki nem tudta mikorra van kiírva azt hihette, hogy minden perces, hátha eladna 1-2 cuccot, mert ő varrt magának.
Én örülök, hogy 1 gombot, lyukas zoknit megvarrok, nemhogy 1 gatyát vagy ilyesmit.

Rozika szólj apának, hogy tegyen róla neked is legyen akkora pocid, mint Ibolyának :D :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk!Nagyon de nagyon jól éreztük magunkat!Szilárdkám élvezte a fürdést pancsizott akkorákat!Csak akkor lepödött meg amikor telement orra szájja a vízzel de nem volt akkor sem ordítás vagy ilyesmi.Az a baj ilyen helyen hogy mi baromi eltudunk fáradni annyira kiszívja az ember ez a meleg termálvíz.Jó nagyokat hancúroztunk a szobában is.Egy gondom volt a kisgyerekkel ,utolsó nap nem volt hajlandó enni se vacsora másnap se reggeli se ebéd csak egy kis keksz meg puki.Ma már evett reggel tegnap este is bele erőltettem a tászert de csak már amikor félálomban volt.

Megpróbálok feltenni képet de sohasem sikerül.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Szia Kicsi!

Ide írom az e-mail címem, mert tul.képpen nem titkos:
sipos.mariann@gmail.com
Ide küldhetsz képet!

Örülök, hogy jó volt, gondoltam ám rátok!
Sajnos most dögrováson vagyok, elkapott a takonykóros nyavaja, alig látok! :cry:

Majd megyek egyszer felétek, tul.képpen szombaton is ott voltam a Solumban!

Szilid biztos tele volt élménnyel, azért nem akart enni! Ne aggódj! :)

Megyek, mert alig látok!

Ja, Márti aranyos vagy , jót nevettem! :) De sajna az én párom azt mondta nem gyereket, hanem aludni szeretne már végre! :?
Majd visszamegyek dolgozni, és utánna pár évre rá bevállalnám megint a pocakos korszakot! Ded olyan jó látni benneteket így ! :wink: Illetve téged még nem láttalak, ...tegyél már fel légyszi képet! :)
Puszi

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


http://index.hu/politika/belfold/kismm0212/

Csak Rozinak gyorsan egy link, gondolom érdekli. Szó van benne, a tanulmány folytatásáról is.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Köszi Fióna!
Elég érdekes! :?
Most már valahogy ki kéne húznom ezt a másfél évet fizetés nélkül, de úgy néz ki semmi akadálya!
Azért mindíg bennem marad a félsz, mit találnak ki újra! :cry:
puszi

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan bekukkantottam igen nagy a pangás!
Rozika ha esetleg érdekel a hely itt utánna nézhetsz www.sarvarfurdo.hu azon belül megtalálod a hotelt is Vitál Med Hotel.

Kép
kicsi77
 
 


Köszi Kicsi!
Épp ma reggel mutogatták Sárvárt a Tv-ben! Egyből megismertem a medence kövezetéről! :lol:
Az az igazság, hogy én is béna vagyok, így nem tom lekicsinyíteni a képeket, és ide felrakni, de majdcsak jön a párom és remélhetőleg ideje is lesz rám! Addig meg kitartás! :lol:

Kiderült ám, hogy mandulagyulladása van az egész családnak, így most veszem dobozszámra ( Amíg nem kell fizetnia dobozért) A torokfertőtlenítőt, meg az antibiotikumot a gyerekeknek! :cry:
Csabust nagyon leterítette a láz! :cry: Itt ez a gyönyörű idő, és nem tudunk kimenni, mert beteg! :cry: Hát ilyen pehhesek vagyunk mi! :?
Remélem nálatok nálatok minden rendben! :D

Márti merre tűnt?

Nem tudtok valamit Vikiről?
Tök jófej, hogy végigizguljuk a terhességét, meg a szülését, erre ő tojik benézni, mert "sok a dolga a babával"!
Mondjuk szerintem nekünk is van elég dolgunk, de azért nem sza...juk le a másik fejét, hamár így összejöttünk!
VAgy csak én tulajdonítok neki nagy jelentőséget? Az az igazság, hogy város szélén lakunk, és jó ha találok kismamás sorstársakat!
Lehet hogy más topikba írogat, mert korlátoltak vagyunk számaár, vagy túl uncsik! :oops:

Tudom, túllihegem a dolgot, de bosszant!
Bocsi! :oops: :?

Legyetek jók, és ne legyetek betegek! :)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika!
Vikivel kapcsolatban egyetértek veled.
Nem akarom protezsálni Sárvárt de szerintem negyon jó hely mi mostmár négy éve minden évben elmegyünk.Klassz a gyerekmedence elég nagy is .Nincsenek ötezren elférni kényelmesen.

Márti Ibolya hová tüntetek!???

Rozika sajnálom hogy betegek vagytok jobbulást kívánok!!!
Majd ha rendbe jöttetek és lesz időd nincs kedved eljönni??Mostmár tényleg kiváncsi vagyok Ákira.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi!

Hétvégén megyünk Ko.-ba a mamához, ha nem lesz gebulánk, akkor beugrok, de nem ígérem jó :?:

Szegény Csabusom szinte egész nap feküdne, bár mondjuk volt egy 1.5 óra, amikor kinnt voltunk a kertben, meg a szemközti réten! :cry: Azt egész jól bírta! :cry: :)
Érdekes, hogy Csabinak elég rossz a szaájszaga, ezért mindíg öblögettetem, ma meg azt mondta a doki, most hogy beteg, most öblögessünk, amúgy nem kell! De akkor mi a fenét csinálja a szájszagával :?: Olyan kellemetlen! Azt hallottam, attól is lehet, hogy valamikor antibiotikumot kapott, és az nem a gyomor, hanem a szájflóráját vágta haza, így ezért olyan neki! De ezt a dokim nem erősítette meg! :?

Befejezem az orvosi oskodást! Gyertek vissza lányok, kivel fogunk dumálni?

Még ezt leírom:
Ma hazajön a párom, és közli, hogy az egyik lány a volt osztályomból terhes! Én meg erre kicsit kiborultam, hogy ilyen korán, ez túl korai, majd megint növelik a válási statisztikát meg ilyenek, erre figyelmeztet a párom, hogy azt az aprócska momentumot ne felejtsem el, hogy már nem 14 éves, mint mikor még az osztályomba került, hanem túl van 20-on! :? :oops: Döbbent csend és rácsodálkozás részemről....- te jó ég, ennyire öregszem :?: Már azok a lányok is anyák, akiket kis fruskaként megkaptam az osztályomnak? Le vagyok súlytva! :oops: :lol:

Legyetek jók!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Lehet, hogy egy darabig nem tudok jönni, mert videókártya csere lesz, és sajna csak átfutási idővel.
Sokat fogok gondolni rátok!

Jövő hét szerdán megyek 4D-re, remélem addigra lesz kártya is!
Sziasztok!!!! Puszi mindenkinek!!!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Rozika!
Szombaton sajnos nem leszünk itthon megyünk ki Csémre kicsit dolgoznom kell,utánna meg megyünk Igmándra a barátnőmhöz baba nézőbe.Vasárnap viszont szerintem egész nap itthon leszünk.Ha esetleg akkor jártok erre szívesen látnálak benneteket.Csabusnak jobbulást úgy tudom sajnálni őket mikor betegek annyira kis elesettek.

Szia

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak tegnap délután naiv mód elindultunk a városba sétálni és amikor elindultunk hazafelé olyan fáradság jött rám, hogy nem tudtam egyáltalán hazaérünk-e. Réka sétált oda-vissza így cirka 2,5 óra alatt hazaértünk (bár ő gyorsabban ment mint én, úgyhogy ezt nem rá fogom). Na hazaértünk én bezuhantam az ágyba és vagy 1,5 órán át ki se keltem.

Rozika jobbulást az egész családnak, mi szerencsére egy enyhe takonykórral megúsztuk, remélem nem is jön már erre az a hülye vírus.

Ja képzeljétek tavaly későn tudtam meg, hogy a Nemzeti Üdülési Alapítványnál lehetett potom pénzért üdülési csekket igényelni. Pont 1-2 nappal késtem le róla. Most néztem már jan. óta az oldalt, hogy mikor teszik fel a pályázatot. Hát a rohadékok a gyes-es, gyed-es anyákat nem kivették a pályázók köréből. :shock:
Ez jellemzi ezt az országot!

Ibolya, drukkolok, hogy kiderüljön ki van a pociban :D
(én ma fiúval álmodtam :shock: pedig eddig nagyon lány megérzéseim voltak)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia Márti!
Kitartás! Nem könnyű tudom, mikor legszívesebben átpihennél egy hetet, de ott nyüzsög a poronty! :)

Tudo hosszú lesz, de érdemes elolvasni egy kis felüdülés képpen, én könnyesre röhögtem magam mikor olvastam! Jó szórakozást!:

Amit addig nem tudsz, amíg nincs gyermeked…
Az első 6 hónap

- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.

- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.

- úgy tűnik, az egész nap egy végtelen szoptatás.

- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.

- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.

- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.

- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.

- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.

- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezen túl befogod.

- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.

- minden babazokninak szűk a szára és bevág.

- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.

- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.

- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd marad...

- már nem szereted a vendégeket.

- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.

- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.

- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.

- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.

- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.

- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.

- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.

- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.

- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.

- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).

- anyósod még annyit sem.

- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.

- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.

- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.

- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.

- van 70 dekás teli pelenka!!

- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.

- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.

- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.

- a melltartóidat sárkányeregetésre is használhatod.

- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.

- a hátközépig fosás mindig akkor jön el, amikor sorra kerülsz a dokinál és le kell vetkőztetned a vizsgálathoz.
- a babagondozással kapcsolatban nincs egyetlen téma sem, amiről ne adna teljesen eltérő tanácsokat a védőnő, az orvos és az anyád.

6-12 hónap között
- ha a gyerek elalszik végre, akkor a kurva postás csenget. De 2x!!
-a törlőkendő pont akkor fogy ki, amikor a babád nyakig kakis,és a vízszolgáltatás előreláthatólag!!! 14 óráig szünetel.
- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
- napi 4x átöltöztetni nem is sok.
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
- 1 óra cipelés után egy 6 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
- a legjobb játék a pillepalack. Minden más pénzkidobás.
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed, egy reklámszatyorba sem férne be.
- mindenen a bevarró címke a legérdekesebb.
- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a WC-re is követ négykézláb.
- amíg a gyerek iszik a cumisüvegből, már lila fejjel és lélegzet visszatartva nézve őt rá kell döbbenned, hogy ő tovább bírja 1 levegővel, mint te.
- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a mellbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
- a baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát.
- a baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.
- a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan, mint futó vadra lőni..
- a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábán.
- miközben eteted, mindenki rajtad röhög, aki lát, mert te is nyitod és csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nem létező maszatot.
- a baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.
- fel sem tűnik, ha kicsit hányásos a pólód.
- van, hogy 4 napig ki sem bontod a lófarokból a hajad. Kelsz és fekszel vele.
- rájössz, hogy a mikróba tett babakajás üvegből 40mp után kirobban az egész főzelék és mindent beterít.
- az etetőtálcára csöppent főzelék sorsa a tenyérrel szétcsapkodás. Ha nem vagy elég gyors a papírtörlővel…
- elnyúlni egy nagy kád habos vízben, arcpakolással, gyertyákkal körbe véve, egy pohár itallal…na ez innentől csak ábránd marad.
- ha 1 szál hajad kilóg a copfból, akkor azt megtalálja és szép lassan kitépi.
- ha megvetted a méregdrága játszószőnyeget lelógó cuccokkal, az elektromos hintát, a bébikompot, a babataxit, a félsátor áll a nappaliban, a felfújt kismedence is teli játékkal a szoba közepén, a járóka felállítva, a babakocsi a folyosón, és éjjel minimum 1 labdán átesel a 7-ből. . . akkor rájössz, hogy kiszorítottak a kecódból.
- ha eddig fújoltál egy nyálzó kutya láttán, akkor még nem tudod, milyen, ha megpuszil a csorgó nyálú gyereked.
- bármilyen földre ejtett morzsa vagy kajamaradék a szájában köt ki.
- többé nem kell mosni a papucsod talpát, van, aki tisztára nyalja.
- nem csak a saját lábujját tudja és fogja a szájába venni.
- a nagyszülőkhöz érkezve te már a kocsiban láthatatlanná válsz számukra.
- lehet égnek álló seggel aludni!!!
- vendégségben is képes pólón és melltartón át bekapni a bimbódat.
- nem csak anya haját jó szálanként húzgálni, ott van apa mellkas szőre is.
- igenis meg lehet enni egy 3 fogásos vacsorát 4, 5 perc alatt.
- csak addig néz a fényképezőbe, amíg nem nyúlsz az exponálás gombhoz. 32 képből 1 sikeres.
- vetkőzni öröm, öltözni kín.
- a köldökpiercing képes 5 centit nyúlni. . .
- a " de én ezt így csináltam " mondat egy idő után kiváltja belőled a nagyigyilkos indulatokat .
- ha bevásárlás után cipekedsz az emeletre, karodon gyerek, töködön is csomag lóg, akkor leejti a cumiját.
- a spejz úgy néz ki, mint egy bébiétel depó.

1 év után
- még mindig túl jóképű a férjed, túl jó szaga van az új parfümjétől, és biztos mindenki csak őt akarja. Pár féltékenységi jelenet, és totál hülyét csinálsz magadból. És ez még nem a vég, csak 1 éve vagy otthon. Lesz ez még rosszabb is.
- már nem zavar a kupi a lakásban, képes vagy nyugodtan ülni a szarkupac tetején, lábad alatt egy halom mosott és beszedett ruha, amit a gyerek elért az ágyon, és leszórt a földre. Oldalt egy pár üres flakon, amit kiszadett a kukából és odavitt neked a nappaliba. A konyhát beborítják a műanyag edények és fakanalak, amiket a szekrénybe beülve kihajigált. Esély nincs visszatenni, minek arra az 5 percre.
- a gyereked már 12 hós, csodásan feléri az asztalt. Igaz, nem látja mit ér el, de érzi, hogy valami húzhatót talált. Így szabadulsz meg az anyóstól kapott törékeny, de „csodálatos" lakásdíszektől, vázáktól, tálaktól, kaspóktól.
- eljött a fosztásidő. Minden, ami olyan anyagból van, ami kitartó munkával kikezdhető, és a szöszöket húzkodva kitéphető, az elkezd szétjönni. Ilyen pl. a padlószőnyeg, tapéta, a kutya bundája. (Ez utóbbi elég sokat nyüszít közben).
-eljött a nagy zajok ideje is. A földhöz csapkodás hangja már lószar ahhoz képest, amit a fakanál kiad, ha a konvektoron húzkodja végig. Mindezt fülig érő szájjal.
- az etetőszék kitűnően tolható a kövön, még a 20. kör után is érdekes elfoglaltság. Már akinek....
- nem hitted volna, hogy áhítattal fogod várni a napot, amikor először nézel meg egy teljes filmet. Az, hogy moziba is lehet menni, a vágyak netovábbja.
- eseményszámba megy, ha a fodrászig eljutsz és levágatod a hajadat...
- megtanulsz nyitott ajtóval szarni úgy, hogy közben valaki áll veled szemben és mereven néz téged.
- az ujjbecsípés 10. alkalom után sem riasztja vissza a fiókhúzogatástól.
- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
- mindenhonnan csak le- és kipakolni izgalmas.
- a homokozó lapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét.
- a Hull a pelyhes szép dal, de 200-adik alkalommal már a Mikulás k. anyját. Még jó, hogy kivehető az elem a játékból…
- rájössz, hogy finom a pötidanon (Danoninó).
- a melegítőnaci a leggyakrabban használt ruhadarabod.
- úgy érzed, évek óta papucsban jársz.
- ha alszik, nem tudsz csörömpölni a mosogatógéppel, ha fent van, akkor meg tőle nem tudsz belepakolni.
- a lakás növényállományát tekintve úgy érzed, a gyereked sosem lesz természetbarát.
- a nagyszülők gyakran ismételt mondata: "Én adnék neked, de az anyád nem engedi…"
- ha hosszú levelet írsz, a modem zsinórja lesz a legérdekesebb húzható játék.
- nyaraláskor csak a hátad barnul le, ahogy derékszögben futkosol a parton a gyerek után.
- a gyereket nem érdekli, hogy 9600 forintot adtál ki egy 18-as cipőért.
- mire 1 éves lesz, jobb bicepszed van, mint aki évek óta gyúr rá.
- a legjobb haverjaid dobot, trombitát, szintetizátort és gitárt vesznek neki az első szülinapjára. Esetleg géppuskát. Persze nekik még nincs gyerekük.
- mindennek jó hangja van, ha elég magasról ejtik le.
-a leejtett játékot mindig visszaadja a földről egy hülye.
- a kutyának a legérdekesebb része a lihegő nyelv. Pláne akkor érdekes, ha elkezdi húzni és a kutya fura hangot ad ki.
- ahová a feje befér egy gyereknek, oda be fog jutni.
- minden általunk használt bevásárlókocsi lánca és tolókarja tiszta a vásárlás végére.

A későbbiek folyamán
- a tapadókorongos puskával legjobb a tv-re és apa homlokára lőni. Mindkét helyen ott marad.
- ha maszatos a gyerek szája, és nyúlnál felé a tömött buszmegállóban, az a kezeit a feje fölé rántva jajveszékel, hogy anya ne üss meg. . . mindezt úgy, hogy soha egy taslit sem kapott.
- csak akkor hagyd abba a telefonálást, ha a gyerek esését látva a vér is folyik.
- le lehet dobni a csillárt egy párnával…
- a legjobb móka a sütőbe bemászni.
- márpedig a pókember jelmezben kell bölcsibe menni 3 napon át. És fürödni is abban kell!!
- egyedül menni 2 gyerekkel a közértbe: mindkettő a bevásárlókocsi ülésében akar utazni.
- a parkolóban, amíg az egyiket kiveszed és átmész a másik oldalra, hogy kiszedjed a másikat is a gyerekülésből, a már szabad gyerek eltűnik az autók közt.
- mielőtt a kasszához mész, pakold ki a kotongumikat, a konzervnyitót, a műanyag vájlingot, az Action Man babát, a kisautókat egy félreeső helyen, meg mindazt, amit nem te tettél a kosárba.
- 2 gyerek a kosárban olyan, mint 2 polip. Amit a karjuk elér, azt megragadják.
- eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog, tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve szarni, fátyolos tekintettel. Mindezt szégyenérzet nélkül.
- nem tudod megmondani, mikor volt utoljára leengedve a hajad.
-2 év után azon gondolkodsz, hol az emberi türelem határa.
SZÓVAL, JÓL GONDOLD MEG…J

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a Rokai dr.-nál és megerősítette, hogy marad a kórház!Szerencsére sokkal jobb kedvű és nyugodtabb volt mint 5 hete!
Gondolom most Ő is nagyon megkönnyebült!

Jó éjt Mindenkinek!
Moncsi

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek ma reggel Zsebibaba igazi mocorgására ébredtem :D

Rozika,én ennek az első felét már ismertem, de akárhányszor elolvasom mindig folyik a könnyem a röhögétől.

Moncsi, köszi az infót, írtam neked privit.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia Moncsi!

Akkor gondolom megnyugodtál te is , meg a többiek is a kórház ügye miatt!
Ahogy elnézem nem túl sok lesz a kórkülönbség Dóri és a pici között! Direkt volt vagy véletlen? Nem félsz? Egyik kics, másik pici lesz! :D

Márti!
Én is könnyesre röhögtem magam, főleg annál, hogy mikor eteted a gyereket te is önkéntelen nyitod, csukod a szádf, sőt nyelsz is! :D :D :D :D :D :D :D :D Szerintem töjk jó, és tök igaz! :D
Amúgy gratula a kis mocorgóhoz! :D Ezek igazán olyan jó érzések!
Kifáraszt nagyon a terhesség? Réka várja a babát?

Legyetek jók!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Tisztelt Technikai Segítség!

Tavaly frissítettem a Barát 5.0-ról a Férj 1.0-ra, és azt tapasztaltam,hogy a rendszer teljesítménye csökken, különösen a Virág és Ékszer alkalmazásokban, melyek pedig kifogástalanul működtek a Barát 5.0 alatt. Ezen felül a Férj 1.0 több kedvenc programomat is eltávolította, mint például a Romantika 9.3-at és az Odafigyelés 6.4-et,ám telepített olyan alkalmazásokat, mint a Bajnokok Ligája 4.1 és az Újpest 3.0. Most már az Elbeszélgetés 8.0 sem működik, és ha Takarítás 2.8-at akarom indítani, visszautasít a rendszer. Megpróbáltam a Nyaggatás 5.3-mal kijavítani a hibákat, de sikertelenül.

Mit tegyek?
Elkeseredett


Re. Elkeseredett
Kedves Elkeseredett!

Először is, ne felejtse, hogy a Barát 5.0 szórakoztatócsomag, míg a Férj 1.0 operációs rendszer, saját utasításkészlettel. Gépelje be következő parancssort: C: Azt hittem, szeretsz [Enter] Ezután töltse le a Könnyek 6.7-et, amellyel telepítheti a Bűntudat 3.0-át! Ha minden rendben megy, akkor a Férj 1.0 ezután magától indítja az Ékszer 2.4 és Virágok 3.6 alkalmazásokat. Kérem figyeljen oda, hogy ne terhelje túl a Férj 1.0-át több ilyen alkalmazás gyakori, vagy egyidejű' futtatásával, mert ez esetben előfordulhat, hogy a Férj 1.0 telepíti az Ingerült Csönd 2.3-at, vagy a Kocsmázás 7.0-át, mert ezek által a rendszer fokozottan ki lesz téve a Sör 6.1 támadásainak. A Sör 6.1 kártékony program, mely Hangos Horkolás. Wav fájlokat hoz létre a merevlemezen. Egyes tapasztalatok szerint a Férj 1.0 a Pletykadélután 2.1 és a Barátnőim Átjönnek Vacsorára 3.2 futtatása esetén lemerevedhet, ezeket csak akkor indítsa, ha előtte telepítette, az Elmehetsz A Meccsre 1.5-öt! Bármilyen hibát is tapasztal a Férj 1.0 működésében, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE telepítse az Anyós 1.0-át, és ne telepítsen új Barát programot se! Ezek nem támogatott alkalmazások; a Férj 1.0 rendszer összeomlásához és a kapcsolat megszakadásához vezethetnek. A Férj 1.0 remek program, de csak korlátozott memóriakezelési lehetőségei vannak és nem kompatibilis néhány újabb alkalmazással (ilyen például a Vegetáriánus Étel 4.3) Érdemes lehet fontolóra venni néhány kiegészítő szoftver beszerzését. Személy szerint a Meleg Vacsora 3.1-et és a Rafinált Alsónemű 7.7-et ajánlom.

A legjobbakat: Technikai Segítség

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti!

NAgyon jÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


sziasztok!

Mi sem úsztuk meg a betegséget.Szilárdkám ma reggelre belázasodott köhög iszonyatosan folyik az orra.Gondoltam nem hagyom így hétvégére levittem a kórházba.Azt hittem ott van ügyelet.Erre engem úgy lebaszott (elnézést a csúnya kifejezésétr) a dokinő (Práger Márta) hogy minek vittem oda nem ott az ügyelet különben is máskor húzzuk ki hétfőig lázcsillapítóval és vigyem a saját dokijához.Felháborító nem ?Vagy csak én dramatizálomtúl a dolgot?Nekem baromira rosszul esett.Mellékesen nincs baja gyermekemnek de a tüdején is hallani zörejt a lerakódott trutyitól.Tehát az orvos szerint egészséges!
Na sziasztok csak panaszkodni akartam egy kicsit.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Megjöttem!

Kicsi nem reagálod túl. Én is gondolkodtam, mi a F×××××z kezdenénk hasonló helyzetben. Mondjuk éjjel. Kocsi nincs, kórház 3 perc, ügyelet 53 perc gyalog. Meg nappal se indítanak a kedvemért buszt. :? Miért nem lehet oda menni, ami a közelebbi! :evil:

Remélem már jobban vannak a kis, és nagyobb betegek!

Márti én is azon ronyozok, nem e növöm ki a télikabátot. Lillánál ez nem volt gond, pont 2 hóval később volt. De talán annyi a télnek, és akkor nem lesznek ilyen gondok. Viszont a monitex melletti túriba nézz be. Pár hete ott vettem C&A-s gatyit, 2000-ért! :shock: :lol:
De vásároltam már a teszveszről, és a vateráról is jó dolgokat. :wink:
Mi szerencsére nem vagyunk betegek, (kopp-kopp) és tegnap megvolt kicsi lányom névnapja is! :D
Viszont a derekam leszakad, megyek is, csak még annyit kérdeznék, hogy tudtok e a pocitartóról valami véleményt? Használ, segít?
http://209.85.135.104/search?q=cache:Cfznm51-KUQJ:www.csaladinet.hu/forum/viewtopic.php%3Fp%3D288441%26sid%3D369835e07fa36a2fe020d1cf7fd6a042+hastart%C3%B3&hl=hu&ct=clnk&cd=18&gl=hu&lr=lang_hu

A fórum közepe felé a kép.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Csajok homályosítsatok már fel engem, hogy hol van most a gyerekügyelet?
Eddig a Réka 3* volt beteg, mindig hétvégén jött rá (mondjuk utoljára már több mint 1 éve) és mindig a kórházba mentünk.

Ibolya, köszi megnézem azt a turit.

Bocs, most futok.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Fióna megnéztem azt a pocitartót, de bevallom, fogalmam sincs, hogy konkrétan mire, miért, és tényleg jó-e? Valószínűsítem, hogy nem hülyeség! A kismamaújságban is szoktak ilyet reklámozni! :)
Ki szeretnéd próbálni? :?: Gondolom tartja a hasat, jó a hátnak, deréknak ezáltal, de amit ott ír, hogy a keményedések ellen miért jó, azt el nem tom képzelni! :) Bocsi, kis tudatlan vagyok!

A betegeim hál Istennek javulnak, bár szegény Csabus odavolt nagyon! :cry: De mostmár fel is tud bosszantani, így gyanítom megy ki a betegségből! :wink:

Kicsi! Tényleg tapló némelyik orvos! Egyáltalán nem reagálod túl a helyzetet, szerintem a dokik kötelessége lenne megvizsgálni, akkor is, ha nem odakellett volna menned, vagy nem oda tartozol! Tb-d van, így ne járjon a szája! HA meg nem neki a feladata, az a minimum, hogy normális emberi hangon megkérjen és elmagyarázza, hogy hová is kéne menned! Én secc-pecc alatt felhúzom magam ilyeneken, de sajnos mikor ilyen helyzetbe kerülök, akkor szólni sem tudok! Sajnos van egy két nagyon jó doki, és vannak akik csak fehér köpenyben járkáló köcsögök, ( már elnézést), mert ugye szerintem nem csak a konkrét betegséget kell egy dokinak gyógyítani, hanema hozzá tartozó lelkiállapotát is a betegnek!
Na most erre az utóbbiak nem képesek! Sőt! Inkább csak rontanak rajta! :x
Inkább be is fejezem!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Nagyon boldog névnapot Lillának! :D

És nagyon kérlek ne haragudj Fióna, én mindíg elfelejtem az ilyeneket! :lol: :?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Bocsánat az előbb annyira rohantam, hogy elfelejtettem nagyon boldog névnapot kívánni Lillusnak!

Kicsi, állítólag a Páger alapból egy állat típus. Bocsánat, lehet, hogy jó orvos, de azt mondják a természte katasztrófa.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Rozi, naná, hogy nem haragszom!!! :wink:

Márti, úgy emlékszem, a felnőt beteg ügyeletre kell vinni. Nálunk ki van írva a rendelő ajtajára. Bár nem láttam volna, ha nem a védőnő mellett lenne. :roll:

Az ortopéd doki extra jó. Bár 5000 Ft, ennyiért ultrahangal megnézte a csípőjét is, pedig nem is kértük. Elmagyarázott mindent, sokkal többet tudtunk meg, mit tegyünk, miért, mivel változtathatunk az állapotán. Az sztk doki azt se mondta, hogy lehet. Mennem kell, sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Márti neked is köszönjük!
Nekünk a Práger a dokink, és bizony hagy kívánnivalót maga után.
Csak a közelség miatt van ő. Szerencsére eddig 2× volt szükség rá, de akkor örültem, hogy nem kapásból az antibiotikumot erőltette. Olyat Lilla még nem evett! :D (kopp-kopp)
Ha Kom.-ba költöznénk, mindenképp váltanánk. Szóval egyetértek veletek!
Megyek mert fürdik lány.
Jó éjt!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Rozi!

Kérdezted a tesot! Mi mindenképp szerettünk volna tesot, és nem nagy korkülönbséget! Nem akartam igénybe venni a GYES-t, és vissza se nagyon tudtam volna menni dolgozni! Én Pesten dolgoztam a Heim Pál korházban a rtg osztályon. Mindennap feljártam és a Dóri mellett ez nem ment volna! Nagyon szerencséssek vagyunk, mert első probálkozásra megfoggant a picur! Ugy terveztük, hogy márciusig terhes legyek, dehát az ember nem tudja, hogy mikor sikerül! De nagyon örülök és a Dóri is nagyon várja a kistesot! Minden reggel megsimizi a pocakomat és puszilgatja! Remélem megtartja ezt a jó szokását ha meglesz a teso is!
A pocitartot Én jó dolognak tartom! Mondjuk a Dórinál nem volt, de a tornán a csajok dicsérték! Most karira kaptam a férjemtől de még nem olyan nagy a pocim, hogy hordjam! Állitólag tehermentesiti valamennyire a derekadat és mivel alátámasztja a hasadat ezért a hasizom nem feszül. Igy ha "sokat" mozogsz, sétálsz akkor kifejezetten jó!

Na eldugulok! Kezdek álmosodni! Kimaradt a du.alvás!
Jó éjt!
Moncsi

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Moncsi szia neked is! :)

Én használtat veszek, bár még nem jött meg. Remélem segíteni fog, azóta kicsit utánna néztem, és dícsérik tényleg. Nekem most sok gondot okoz a keresztcsont fájdalma, és újabban a derekam is. Remélem, hogy nekem is segít.

Jó éjt, sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Alig győztem visszaolvasni olyan sokáig nem volt kedvem ideülni.Nem tudom pár napja olyan fáradt vagyok bőghetnékem van mindíg.Attól van e hogy stresszelem magam hogy Szilárdka beteg vagy nem tudom.Reggel voltunk dokinál kapott gyógyszert,tegnap este még mindíg 38.5 volt a láza.Persze az apjával is összevesztünk ma, jól indult a nap.Tökéletes apukának érzi magát aztán itthon sincs hétközben sem és hétvégén sem,ha meg itthon van leül a gép elé és traktorokat néz mintha nem azt látna egész nap.Én meg kezdek belefáradni ebbe az egészbe.

Márti jól láttam hogy mentetek ti is a Rékával dokihoz?Beteg ő is Vagy neked kellett menni valahová?

Ibolya bocsánat én is Boldog névnapot kívánok Lillának kicsit későn elnézést!

Szép napot mindenkinek! Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi, jobbulást Szilárdkának! Réka szerencsére nem beteg, csak a 2 éves státusz viszgálatra kellene elvinni, de a múlt héten is teljesen elfelejtettem, előtte egy kicsit taknyos volt, akkor meg azért nem akartam, szóval mindig összejön valami.

De megfogadtam, hogy a héten túlesünk rajta, ez úgyis egy ilyen hét lesz, az előbb jöttünk meg a védőnőtől, pénteken vérvétel (AFP) reggel, délután doki.

Ibolya, köszi majd megnézem azt a turit. Jó lenne olcsón beszerezni 1-2 cuccot, mert többször már úgysem fogom használni és nem akarok sokat áldozni rá (mondjuk nincs is miből)
Örülök, hogy bejött az ortopédus, nekünk szerencsére nem kell, de ki tudja mit hoz a jövő, legalább tudjuk, hogy jó doki.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Márti én is orvosos hetet tartok. :x
Holnap védőnő, szerdán 4D, :D csüt. vagy péntek terhesgondozó.
És közben valamikor bejelentkezem belgyógyihoz, hogy legalább azt mondhassam, már van időpontom. :roll:
Ez a kismama bolt egyébként méregdrága. :evil: Még a Brendon is olcsóbb. Mi vettünk új cuccokat ott, meg a C&A-ban is, hát majdnem feleannyik a felsők. Bár a nadrág nem, de az meg itt csak vékony van. Szóval már be se nézek oda én se. Még szerintem majd szoknya kell tavaszra, azt megpróbálom megvarrni, bár lehet hogy nem fogom bírni. :( Meglátjuk. Nincs rendes asztalom szabáshoz, meg a minta kivételhez, és térden csúszkálni meg már nem nagyon ildomos. Nem is nagyon bírok.

Kicsi sajnálom a rossz passzt. Néha én is kiborulok, mostanában az én párom is a gépet bújja folyton. Ő a szgép fejlesztésének lehetőségét keresi. Most megígérte, hogy leáll vele, de ezt már sokszor hallottam. :roll:
Na nem nyafogok tovább, szép (szebb) napot kívánok nektek!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok kismamák és nem kismamák!

Látom a betegség lassan de biztosan utolér mindenki! :cry:
Kicsi: lemaradtam asszem, mi baja Szilinek? AMúgy megértelek, nálam is néha elpattan a húr, mint azt a korábbi levelek is tanúsítják! Úgy látszik minden családban trend a gép elött ülés! Én gyakorlatilag alig tudok kikönyörögni fél órát, és akkor is csak a leveleimet néűztem meg, és válaszolgatok! A párom nekem is a gép elött ül folyton, mondván szakdolgozik, de az nem érdekes, hogy nekem is kéne, na meg az, hogy bíz nekünk is szükségünk lenne rá, úgy mint nálatok a párodra! :lol: :cry:
Néha sajna én is olyan egyedül érzem magam még akkor is ha itthon van, mert gyakorlatilag nincs velünk, csak a gép elött a munkájával foglalkozik! Úgyhogy amint a fennt említett példa mutatja, nem vagy egyedül, kitartás, és gondolj arra, abban a pillanatban én is egyedül bohóckodok a kölykökkel! Majd kibékültök! :wink:

Kismamák a vatera.hu próbáltátok már? Állítólag jó cuccokat lehet venni ott! A kimamás barárnőmtől tudom!

Megyek, mert topotog a gépért!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Rozi mi már adtunk is el, meg sok mindent vettünk is ott, csak úgy, mint a teszveszen. A babakocsink is onnan van, és most a pocitartó is onnan lesz, ma adta postára a nő.
Lillának is sokmindent szoktunk ott venni. Tényleg Márti, Mala cipőtök lesz? :wink: Én már nézegettem, de most látom, hogy a héten egyik nap 0°C lesz! :shock: Azt hiszem még várhatunk. :(

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Ibolya, mi a múlt héten túlestünk a cipővásárláson. Kapott egy Siestát és nagyon remélem, hogy legalább a tavaszt kihúzzuk vele. Mivel mi sokat autózunk, a csizmáját szinte alig használtuk (a Siestát), mert kaptunk egy másikat, abban nem volt olyan vastag a bélés és inkább azt használtuk.
Egyébként nem vettem volna még neki cipőt, csak anyóspajtás megkérdezte, nem akarok-e venni magamnak sportcipőt, mert az egészségpénztáros kártyáján van 26 e Ft. Hát éppenséggel van 2 pár sportcipőm, de ha már így 10 évente eszébe jut egy ilyen felajánlás nem mondtam nemet. Aztán gondoltam nekem úgyse kell olyan baromi drága sportcipő, így vetettem egy cipőt a Rékának is.
Anyósom nagylelkűen közölte is, hogy eddig mindig csak a másik unokájára költötte azt a pénzt amit kap az egészségpénztáros kártyájára és most úgy gondolta nekünk is vesz valamit. :roll: (nem részletezem mit gondoltam)

Most hogy mondjátok megnézem mi van a vaterán :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Ibolya, úgy emlékszem ma mentek Győrbe UH-ra. Drukkolok, hogy megmutassa milye van, vagy nincs :D Képekket tedd majd fel jó?

Továbbra is jobbulást a betegeknek.

Kép
Kép
robcsi03
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: