Új privát üzeneted érkezett!

Vera!!!!!

Gratulalok!!!!:):):)
De jo ,ujabb baba a topikban.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Vera ,

Gratulálok én is !!!! :lol: :lol: :lol:

Mi a méreted ? ha gondolod én tudok neked adni egy két kismama gatyót .

KépKép
trapista
 
 


Trapista! Köszi :D Közben kiderült, hogy a szomszédnak is Nokiája van, de nem feledlek :wink:
Megnyugodtál cicizés ügyben?

Vera! Te most komolyan így jelentetted be a pocaklakód? :lol: ÉLJEN!ÉLJEN!ÉLJEN ketteske! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nekem is van még rucim, s nemsokára még kapok is vissza.
gödibarbi
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!!

Vera: tényleg csak így lazán mondod??? ill. nem is mondtad!!! :)
Gratulálok! hurráá...
Én 2008. szeptemberben megyek vissza dolgozni.
Bettina elindult pont 13 hónaposan! :)
Olyan cuki, ahogy koncentrál, nagyon óvatos. Patríciának inkább nyáron lesz fellépés, majd jelzem :D

Trapista: örülök, hogy ilyen nyugis Zsófi baba!
Szerintem (és a WHO ajánlása szerint) ne adj semmit Zsófinak 6 hóig, inkább szoptasd többször, hogy több tejed legyen. Persze ha az éjjelt átalussza, akkor nem is túl éhes...
1 évig a fő étel az anyatej, most Bettina is 6 hósan kezdte a kóstolgatást, aztán 10 hó után kezdett igazán enni. sajnos már nem szopizik, de ő döntött így.
Tejet (tejpépet) 1 éves koráig nem is adtam, most is inkább joghurtot és túrót adok. Dorina 3,5 éves, de még mindig tápszert adok neki (1.5 évesen kezdtük), nem bolti tejet.
Nem híznak mindig ugyanannyit a babák, ha Te úgy látod, hogy vidám, élénk, van kaki-pisi akkor nem kell aggódni!!!!
cumisüveget felejtsd el, mert ha felfedezi akkor nem szívesen szopik tovább!!!

Körforgalom-ba én is szívesen megyek!!! :lol:

Ágota: vannak 19-es cipőid?? valami puha kellene Bettusnak.

Iza Sára babája nagyon cuki, bár bundazsákban láttam, de nagyon édes arca van!!!! :P

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Ez csak mára érvényes: Bettina 1 év, 1 hónap, 1 hét és 1 napos :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tunde

Persze hogy vannak 19-es cipoim...milyenre gondolsz, utcaira? Azokat 18-19-tol gyartjak.:) Gyertek be valamelyik delutan, akkor altalaban en vagyok bent a boltban.
Megkerdezhetem, hogy miert nem adsz ilyen sokaig tehentejet a csajszinak? Van allergias a csaladban? Jo sokba kerulhet a tapszer.... nalunk nincs allergias, en mar 1.5 evesen kezdtem adni nekik, persze eloszor csak higitva, aztan lattam, hogy semmi kiuteses reakcio nincs...

Trapista

Igaza van TUndenek, tenyleg raersz meg, nalunk kb 5 honapig csak anyatejet kaptak a babak, de aztan is csak nagyon lassan fogadtak el mast. Danny kicsit gyorsabban, mint Emi, de o is csak 10 honaposan szokott at mas kajara. Az anyatej a legjobb!!!

Barbi

Ja ,nem ugy ertettem, hogy mikor jottok vasarlasilag, hanem csak ugy....:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota :)
Hét vége felé vagy a jövő héten benézek a boltba!
Most elkaptam egy vírust, tegnap csak feküdtem, még szerencse, hogy Patrícia itthon volt, ő játszott a kicsikkel, meg se tudtam mozdulni :(

Jaaa, nem allergiás Dorina, csak a tápiban vannak vitaminok és ásványi anyagok beletéve (persze nem ezzel fedezem a szükségletét :D ). Egyébként a DM-eset veszem, az 1100 körül van és elég 2 hétig, úgyhogy nem olyan húzós és nagyon izlik neki... :) Azért ivott már rendes tejet is, a kajákba (besamel mártás, tejbegríz, palacsinta...) rendeset rakok.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok :)

Barbara :)

Mici baba(Míra elnevezte az épp aktuális kedvencről) várható érkezési ideje szeptember 25 :)

Tünde!
Ügyes Bettina :) Nem siette el :) Jobbulást neked :)
Köszi a ruha felajánlásokat,még ráér mert beleférek a gatyáimba (csípőgatyák),de élni fogok vele.
Mi most itthon,Míra bölcsibe összeszedett vmi nyavaját,s pihizünk :)MA velem,holnap apával aztán váltjuk egymást :)
Rakok nektek pociképet :) mióta tudják a családban is hatalmas lett:)
Virág,Iza ismerős a ruha? :)
Kép

Szebb és esőmentes napokat :)
vera

KépKép
viranka
 
 


Vera!

tényleg hatalmas pocid van már, nagyon csini :)
Melyik bölcsibe jár Míra?

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Vera! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és a pocak is csini! :D

Mi bekaptunk vmi nagyon dög fosós influit. Hála deden könnyedén átrohant, de nekem a 39fokos láztól a minden kifolyikig volt esemény. Ma van az 5. nap, s az első hogy bennem maradt étel. Végre :lol:

pusza mindenkinek

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi

Jobbulast!!!

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Barbara!

Jobbulást :)

Tünde!
Az állomás mellé jár az államiba :) Eddig megúsztunk mindent :) Most "zárva" van a bölcsi :) De már jól van :) Kezd ugyanolyan akaratos lenni mint volt :)

KépKép
viranka
 
 


Vera

Akkor bevigyem a kismamacuccokat a boltba, arrajarsz valamikor? Holnap delelott vagyok, meg szombaton is. Hetfon meg delutan.:)

Barbi jobban vagy mar?:)

Iza

Hol vagy????:)

Saara

Te is eltuntel!!!

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Köszönjük már jól vagyunk.
(A nagymamám meghalt, s ezért nem jelentkeztem)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi

Sajnalom es reszvetem!:(

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota! Köszönöm

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok,

Köszi mindenkinek a szopis tanácsokat. Én is úgy tervezem , hogy fél éves koráig csak anyatejcit kap a babikám. Persze nem minden áron , ha most fogyni kezdene akkor azért bevetnék mást is.
De szerencsére most még hízik , ha nem is sokat. És amíg jó kedvű ,vidám baba addig olyan nagy baj nem lehet. :)

Tünde , gratulálok a kis menő-manódnak. Megérdemel egy jó kényelmes cipőt :)

Barbara, nagyid miatt részvétem :cry:

KépKép
trapista
 
 


Trapista! Köszönöm
szopi: Ügyi vagy, s kitartás! :lol:

Ma befordultam a Kálmán utcába, s először Ágotával integettem össze, s a következő autóban Trapista ült (te nem vettél észre) :lol:
Témánál maradva:
Virág! autóügyben hogy álltok?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara: részvétem! :(

Trapista: nem mindig híznak egyformán a babák, eleinte nagyon sokat, majd egyre kevesebbet, úgyhogy ezen ne aggódj. és ha vidám ahogy írod, akkor meg minden oké! főleg ha van a pellusban "termés" :)
8 hóig egy anyatejes babának semmi szüksége tejtermékekre, ha pótolni kell, akkor én a rizstejet vagy a Sinlacot ajánlanám!

végre kezdek teljesen meggyógyulni, az elmúlt héten nagyon sz@rul voltam. szerencsére senki nem kapta el

Mondtam már, hogy elkezdtem a 90 napos fogyit?
ma van a 19. nap és már lement 5 kiló!
mondjuk van még rajtam 15...

először azt hittem bonyolult és ki sem fogom bírni, de most már könnyű, szinte alig vagyok éhes

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Barbara!
Részvétem :( Van egy jó hírem is :) Itt a dvd :)

Tünde!
Gratula :) Csak így tovább :) Az elején rólam is csak úgy száguldoztak lefele a kilók :) Aztán 10-nél megállt, dea régi gatyáimba belefértem :)

pusz mert kicsit fáradt vagyok,hosszú és trükkös hétvégénk volt :)

pusz

KépKép
viranka
 
 


Barbara bocsi, ha nem vettelek észre :oops: Biztos nagyon koncentráltam , hogy kikerüljem azokat a fránya gödröket. :evil: .

Tünde nagyon ügyes vagy a fogyival kapcsolatban . :lol:
Nem ismerem ezt 90 napos módszert, de biztos nagyon kemény lehet. Olyan szigorúan hangzik .
Minden napra megvan adva hogy mit lehet enni ?
Nekem is erőt kell venni magamon és leadni azt a pár kilót ami még rajtam van . Bár most vettem fitness bérletet és szeretnék majd legalább heti 2x eljárni. Persze nem akarom túlhajtani magam , mert azért a tejcit féltem , de azért remélem segít majd a mozgás visszanyerni az alakom. :lol:

KépKép
trapista
 
 


hali

trapista

en mar kivulrol ismerem a godroket....lehet bekotott szemmel is tudnek vezetni a Kalman utcaban...:)

Vera

szombaton bizti bent leszek a boltban, ami nem lett jo dobd vissza, ha meg a hetkozbeni napok valamelyike is jo, itt a heti beosztasom:
kedd - delutan
szerda - delelott
csutortok - delutan
pentek - delelott

de ha nem vagyok ott is ott hatgyhatod nyugodtan.:)

Barbi, Tunde

Ma Nagyon edi rozsaszinu szandalcipot hoztam totyogos kiscsajoknak! Igyekezzetek, mert ma mar el is adtam belole egy parat...:)

Tunde

En is sokaig rizs/zabtejet atam az enyimeknek, amikor mar nem szopiztak, de meg nem kaptak tehentejcsit...:)
Hajra fogyokura!

most elteszem magam holnapra...

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok Csajok!
Egy kis szünet után, mondhatnám újult erővel, de ez sajnos nem lenne igaz: valami lázas-taknyos-torokfájós nyavaját sikerült beszereznem (38.5) ,amit egyenlőre természetes gyógymóddal próbálok kikúrálni:-( ... Sára mindebből egyenlőre mit sem vesz észre, szopizik rendesen, talán túl rendesen is: olyan mohó, hogy szinte fuldoklik néha a tejtől... Ez elég ijesztő, de már megszoktuk... Egyébként gyönyörű, nyugis tündérke, éjjel is csak kétszer ébred, eszik, s már alszik is tovább... Az újdonság: már kezd mosolyogni, Anna számolja is, hányszor nevet rá reggelenként...
Trapista: a Kismamában publikál egy gyerekorvos, saját kislánya naplóját írja. Pont arról szól az egyik cikk, hogy a kicsi egyáltalán nem gyarapodott egy bizonyos időszakban, és ez szerinte teljesen nomális!!! Semmi +-t nem igényel, csak a Tünde által emlegetett pelustermést kell figyelni... Megpróbálom előkeríteni azt a lapszámot, s beadom az edényekkel együtt :oops: ...
Viranka: Nagyon csini vagy ebben a ruciban!!! Örülök, hogy újabb kis Érkezőt kísérhetünk figyelemmel... Annám itthoni beceneve is Micike, az apukája révén :D !
Nyuszika: 29-es ovis benti cipőre vadászunk, vászonszandira gondoltam, majd benézünk a kisasszonnyal valamelyik nap (ő már most beleszól a vásárlásba...)Tetszett Dannynek a dínós kardigán?
Tünde: már most tök jól nézel ki! Hajrá a továbbiakhoz! Azt a levesreceptet pedig léccccci küld el nekünk....Köszi előre is a család nevében...
Gödibarbi: Virág gyönyörű autója két héttel a boltnyitás után érkezett, s azon röhögtünk, hogy kívülről nézve olyan, mintha ilyen hamar összejött volna a tütüre való... :D
Na ennyi sok is belőlem, megyek főzök egy teát...
Puszi mindenkinek

Kép
Kép
yuta
 
 


Sziasztok! Bosci hogy csak így betörök a topikotokba, de Gödi vagyok, két gyerekkel, és cipőt keresek, úgy láttam, it van jó bolt valahol. Nagyon nem ismerem Gödöt még, most költöztünk nem rég. Van egy lányom, 3,5 éves, és egy fiam 5 éves. Tündérek...
Kissé kinőtték a szandijaikat, cipőiket, nincs kedvem messze menni, ha itt is van jó bolt! Köszönöm. Sziasztok! :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus:
A szuper cipőbolt Felsőgödön van a Lenkey utcáról nyílik a Bozóky tér mellett.
Ez a felsőgödi ovi utcája.
Mivel nem vagy ismerős Gödön, az útvonal:
A Felsőgöd vasútállomástól elindulsz NEM a Duna felé, hanem az Ay Endre úton, majd a bal oldalon a 2. sarkon lesz egy CBA közért, ott befordulsz balra és a körforgalomban megkerülve a templomot megtalálod a cipőboltot és
egy nagyon szupi (gyerek)ruhaboltot is!! Használt, de nagyon szép ruhák vannak!!!!

Vera:
most én is megálltam az 5 kilónál, de elkezdtem tornázni is

Trapista:
a lényege az, hogy 4 féle nap követi egymást
1. fehérje: hús, tejtermékek, nyers saláta
2. keményítő: főtt zöldségek, rizs, krumpli
3. szénhidrát: tészták, pizza, süti, kenyér...
4. gyümölcsnap

Délig minden nap csak gyümölcsöt lehet enni, ebédre és vacsira pedig a megadott fajta ételeket

Először a gyümölcsnaptól féltem, de ilyeneket eszem:
Töltött alma:
Almából kiveszem a magházat és megtöltöm: banán összetörve + aszalt gyümik apróra vágva + kókuszreszelék
ezt sütőben 10-15 percig sütöm - Isteni!

Nem tudom érdekel-e valakit, de leírom a tojás és tejmentes piskóta receptjét, ilyet eszik Bettina is már, én muffin formában szoktam sütni:

5dl 100% almalé
15dkg barnacukor (vagy kr. cukor)
50 dkg liszt
2 sütőpor
10 evőkanál olaj
lehet bele tenni pl. magozott meggyet

ezeket összekeverni és tepsiben vagy formában 180 fokon megsütni

Iza:
jobbulást Neked, remélem a többiek nem kapják el!!!!
köszi a dícséretet, persze én még egyáltalán nem vagyok magammal megelégedve! :)
levest küldöm e-mailben!!

Trapista:
hova fogsz járni tornázni???
én Dunakeszire járok a Tempo-ba, rögtön Dk. elején van a színes házakban, van legalább 10 féle tornájuk

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tunde

Nagyon koszi a reklamot!!!!:)

Verus

Szeretettel varlak csemeteiddel egyutt a cipoboltomban, ha nehezen talalod csak kerdezz meg barkit az utcan merre van az ovi es abban az utcaban kicsit feljebb vagyok en is....:)

Iza

Megnezem nektek a 29-es vaszoncipot, ha vanmeg felreteszem, mert mar veszesen fogy, ugyanis akcios, 990 Ft-ert.... (de csendben megjegyzem kesobb is lesz azert, csak legfeljebb nem akciosan...)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok! Köszönöm az infót, tudom hol a templom...egyebek, és a ruhásboltba már szerintem akkor voltam, mert ha az az, ahova vezetnek a lábnyomok, akkor felfedeztem! Nagyon tetszik, és a gyerekek is szeretik a játszós részét( már volt szerencsénk hasonlóhoz Bp en). Megnézem a cipőboltot is feltétlenül!!!
Mégegyszer köszönöm!
Mi a kastélyoviba járunk, egy csoportba vannak a gyerekek, szeretik nagyon. :)
Szép, jóidős,nyugis és pihentető Húsvétot mindenkinek! Sok locsolót!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Tünde! Drukk a fogyihoz! :D
Istenien hangzik ez az almás cucc! :lol:

Vera! DVD :lol: :lol: :lol:

Benéztem a Körforgalomba, s az új Bóbitába is. Virág nagyon csini! :lol: Persze a boltok is szupik. :wink:
Bóbitába jövőhéten feltétlenül megjelenünk mert már nem bírjuk cipő nélkül. :D Ágota! Mikor dolgozol?

Yuta! Bulást neked! S jó végre hallani a kis mohó édes kiscsajszidról. :lol:

Verus! Üdv itt. :D
Hol van a kastélyovi? Ez állami?

Happy nyuszit mindenkinek!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem, sokat voltunk vidéken na meg Gödön a telken :)! Ma is kint voltunk és holnap is megyünk.
Tegnap este irtam, de elszallt az egész :evil:

Vera gratula a pocaklakohoz, de JOOOOOOOOO!!!! :D

Trapista, szerintem sem kell hallgatni a dokira. Ha éjjel alszik a kiscsaj és napközben is elvan akkor nincs gond. ( a pelusos dolgot mar irtak a lanyok).
raértek még :)!

A multkor elmentünk a Lenkey utcaba megnézni a boltokat, a Körforgalmat lattuk, de a Bobitat nem. Biztos vaksik vagyunk... Igaz, h kocsival voltunk és nem szalltunk ki...

Yuta, jo hallani rolatok! Kép?
Jobbulast!

Most mennem kell, de egyet szeretnék még kérdezni: a Nevelekben mikor lehet égetni? A Gödi égetési "rend" szerint megy vagy a Szödi szerint, HELP! Köszi!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Kép Boldog Nyulat Mindenkinek!
Barbi:Még mindig krihikrahi,orrfolyás :( ...De: nyuszi hozott nekünk felnőtt görkorit (kicsit uncsi volt már futni szélsebes Annám után , pláne babakocsival), így már ma muszáj volt kipróbálni. Bár nagyon fújt a szél a váci Dunaparton, a nap gyönyörűen sütött, és isteni volt!!! Az egész család gurult, Picisári is nagggyon élvezte, ott vigyorgott a babakocsiban, amíg anyukája lihegve-köhögve próbálta utolkorcsolyázni a többieket...:D :D :D Most egy kicsit érzem, hogy korai volt a túra, de majd kamillázok éjszaka...
Ágota:kicsi lett a 29-es :oops: ... 30?
Tünde: köszi az invitálást, jól csinálod, ha nagyon felfutunk, felveszünk menedzsernek!:wink:
Verus: örülök, hogy megtaláltátok a boltocskát, a kis tipitopi lábacskákra nagyon büszkék vagyunk, sokan megjegyzik...
Trapista: mi szépen dolgoztok, talán sziklakert készül?
Puszi Mindenkinek

Kép
Kép
yuta
 
 


Hahó! Íme egy fotó magáról Kiscipóról.
Kép
Puszi
U.i.: kedden és szombaton lehet égetni.

Kép
Kép
yuta
 
 


Hali
Kép
Happy Husvetot mindenkinek!
Remelem jo munkat vegeztem es mindenki megkapta amit szeretett volna Husvetra!:)

Trapista

Orulok, hogy vegre szemelyesen is megismerkedtunk....:) remelem jok lesznek a harisnyak.:)

Iza

Majd megnezem a 30-as cipocsket is, talan van meg valamelyik szinbol.
A multkor elfelejtettem irni, hogy Dannynek nagyon tetszett a dinos kardigan!:)
Nagyon edi bogar a kisebbik csajszid!!!

Barbi

Mondta Virag, hogy jartal arra, csak pont en nem voltam.:(

Ime a heti beosztasom:
kedd - delutan
szerda - delelott
csut - delutan
pentek - delutan
szombat-12-ig

Hanyas labon szaladgal a kisasszony?

Sara

En az ovi utan, meg a Lenkey utcaban, a korforgalom elott vagyok. Ugyanabban az epuletben, mint Viragek, csak a Lenkeyre nezek.:)

Nalunk jo sok meloval telt az unnep , vegre volt idom kerteszkedni itthon is meg anyunal is.Szombaton bolt, delutan vendegek,miutan elmentek vasarnap delelott a vendegek,zoldsegmagot elvet, fuvet lenyir, daliakat, oszirozsakat elultet, gyomlal stb....:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Barbi

bocsi, valtozott a beosztas

kedd - delutan
szerda - delutan
csut - delutan
pentek - delelott
szombat-12-ig

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Iza, nagyon édes a kiscsaj. Jo lehet tavasszal szülni. Vince oktoberi, utaltam, hogy utana még honapokig ugy kellett felöltöztetni, mint egy Michelin baba.

Agota, köszi :) Ma elmentem a Lenkey utca felöl és egyböl észrevettem, végre! Jo kis boltnak tünik!

Még par kérdés:
- Mikor viszik a szemet?
- Elviszik, ha csak zsakok vannak kirakva vagy kukaba kell pakolni? A mi utcankba allitolag nem megy be, kukank sincs még, par zsak szemét viszont van.... :?

Mi is szétkertészkedtük magunkat, de legalabb alakul egy kicsit a kert :)

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


De jó volt egy kicsit visszaolvasni titeket :lol:

Csak sajna 1.45 van, és holnap én nyitok :? . Sebaj, úgyis a boltba szoktam menni pihenni :oops: .

Vera ruhájára mondom, hogy sokan próbálták, de mindenkire kicsi volt, ő meg pocival is belefér :wink: Nem semmi, igaz? És milyen csini kismama!!!

Verus! Ha legközelebb nálunk jársz, szólj, hogy ti vagytok! Én nem a szupervékony eladónéni vagyok, hanem aki most fog lefogyni :lol: .
(5 után nem eszem diétával.)

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Sziasztok!

Tünde, nem tudom érdekel-e, de a babaneten van egy 90 napos diétas topik az életmod alatt:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html
Küldözgetik egymasnak a recepteket, stb. :)

Egy baratnöm és anyukaja csinaljak, nagyon szépen lefogytak mindketten.

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok itt, sőt, a babavárásban is tök új, ezért kérek tőletek egy kis segítséget!
Dunakeszin lakunk, így a Váci kórházhoz tartozunk. Tudtok nekem egy jó szülész-orvost ajánlani a környéken, vagy Vácon?

Kérlek segítsetek! (Már az is nagy segítség lenne, ha azt meg tudnátok mondani, hogy kihez NE menjek semmiképpen!) :wink:

Köszönöm, üdv.:
Sh.
sharon01
 
 


Yuta! Végre Kiscipókép! :lol: Nagyon édes!!! :lol: :lol: :lol:
Én olvastam félre vagy te tényleg görkorizol babakocsival? :shock: Nem semmi! :D

Saara! Szemetet szombaton viszik. Nekünk kukánk van, de pl.: szembeszomszéd csak egy kis zacsit hagy kint, s azt elviszik. Az tuti hogy pénzért megoldható :roll:

Sharon! Üdv közöttünk :D . Nagy gratula a pocakhoz!!! :lol: Én a 11.kerben szültem, szóval nem tudok semmit Vácról.

Képzeljétek ma megvettük az első komoly cipőnket :lol: :lol: :lol: – természetesen Ágotánál :wink: :D !!! Ooooooolyan izgi, s olyan hihetetlen, hogy már itt tartunk. :lol: Hazajöttünk, s gyorsan felavattuk a kertben egy kis kutyaüldözéssel. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Hali

Sharon

Mindket gyereket Pesten szultem, sajna nem vagyok illetekes a temaban.(Az elsonel meg ott is laktunk.:))

Barbi

AAAAAnnyira edes a kiscsajod, ahogy magyaraz, meg amilyen kozvetlne, baratsagos, nagyon haver volt! GYertek latogatoba gyakrabban....:) imadok babazni.... orulok, hogy a cipo is jo lett. :)

na pusz, rohanok, mert megyek a boltba, csak most kicsit kesobb valtunk

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota! köszönöm lánykám nevében az áradozást :lol: , s ugyan teljesen egyet értek :mrgreen: , de azért könnyű veled havernak lenni, amikor a fél boltot lepakolod :lol: :mrgreen: :lol:

S hová lettem volna Emi divatszakértőnő tanácsa nélkül :idea: ? Anginak vettem egy kendőt - oooooooolyan cuki :lol: - s nem tudtam dönteni melyiket. Hála ott volt Emi (aki egyre szebb :lol: , s nagyon ügyesen szinez :lol: ) s segített (később kiderült Anginak is az tetszett :lol: )
S ha hiszitek ha nem Emin kék felső volt!!! :mrgreen: :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Iza: nagyon cuki a fotón (is) !!!! :)

Sara:
kedden egész nap és szombat délután lehet égetni, de én annyira utálom :oops:
környezetszennyező és fuccsba megy a szombati kertiparti, mert a lakásban ülünk a füstszag miatt :?
Van egy szembeszomszéd idős bácsi, ő volt hogy minden nap égetett pár szál ágat meg 1-2 levelet és elfelejette eloltani, így még este is füstölgött (velem együtt)
Na erről ennyit, mi zsákba gyüjtjük...

szemetet szombat reggel viszik, sokan az utcátokból kiteszik a Szegfű utcára, onnan elviszik

köszi, megtaláltam a topicot, már írtam is bele

Ágota:
végül azt találtuk ki, hogy nem veszünk most cipőt Bettusnak, megvárjuk míg 20-as lesz a lába, akkor már lesz választék :)
ez a Siesta jó lesz még addig

Sharon: írtam privit

Virág:
le a kalappal Veletek!!! mióta Bettus is elindult őrület elmenni
bárhova is.
Állandóan menne össze-vissza, ma napszemüveget néztünk (volna), de hol Dorina tűnt el mellőlünk, hol Bettus akarta felfedezni a világot..
Rögtön Rátok gondoltam, hogy miként oldjátok meg a "sok kicsi mind mást akar" problémát :lol:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Haliho

Verus, Sharon üdv közöttünk! :D
Sajnos doki ügyben még én sem vagyok itt ismerős, bár a múltkor a védőnőnél hallottam , hogy ifj. Kondort és Szaniszlót ajánlgatták a lányok.

Saara, Szemétszállítás ,ahogy Barbi is írta minden megoldható . :wink:
Ja és persze nem tudom, hogy tudjátok- e, de maj 5.-én lesz lomtalanítás.

Iza ,nagyon tünci a csöppség . :lol: Jól áll neki a piros :)
Irigyellek a görkori miatt én is már olyan régóta tervezem , hogy majd elkezdem , aztán persze mindig közbe jön valami.....
Ja amit láthattál az nem sziklakert csak egy támfal . Szeretnénk nyár előtt rendbe hozni a kertet és a füvesítés előtt muszáj volt egy kis tereprendezést csinálni. Így jött az ötlet , hogy a felesleges földet hátra toljuk a telek sarkába egy támfallal , mögé pedig majd cserjéket rakunk.

Tünde , hogy megy a fogyi ? Ügyes vagy ,hogy még tornézni is el tudsz menni.
Én az Aphroditébe járok , de csak kondizni.
Nem a legolcsóbb de csak ezt találtam ,ami még este 10 kor nyitva van . A szopi miatt csak este tudok járni.
Egész jó a hely , 10 perc alatt ott vagyok és nem túl zsúfolt . Sőt néha tök egyedül vagyok ami azért kicsit unalmas.
Ahova te jársz , ott mikor vannak órák ?

Ágota , én is örülök , hogy végre személyesen megismerkedtünk . :lol:
Harisnya pedig pont jó , de ha ilyen ütemben melegszik az idő nem sokat tudja majd használni a lánykám.

Barbara , ügyes a csajszi ha már komoly cipő kell neki. :lol:

KépKép
trapista
 
 


haliho

Tunde

Hat ha tudom, hogy ti vaszoncipot kerestek, 18-19-est, megsporolhattatok volna egy utat... elore megmondtam volna, hogy olyan nekem nincs. :) De ciporol volt szo, en meg azt hittem,, hogy utcait kerestek. Ha most 18-as laba van amugy kb egy ev mulva lesz 20-as, addig azert meg remelem jottok...:) Ha nem ragaszkodtok nagyon a Siesta markahoz.
Amugy nagyon helyesek a lanykaid, Bettus is olyan aprokanak tunik, mint Emi volt....:)

Apjuk elhuzott tobb ,mint egy hetre Angliaba,anyosomat mutik, apos meg par napig otthonban van. AMugy o meg par napja kapott veratomlesztest. Kicsit pesztralja oket. Szoval nem egyszeru az elet.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Sharon ,én sem tudok semmi a Vaci korhazrol. De asszem van külön topikja valahol a babaneten.

Trapista, köszi, istennö vagy, h emlitetted a lomtalanitast :) ! Ez a nevelekben lesz vagy Gödön (fuvarozas szempontjabol kérdezem).

Tündi, én sem vagyok, égetés-parti, de most muszalj volt, mert a telken volt egy bodé mindenféle lehetetlen 100 éves faanyagokbol összerakva. nem tudtuk volna elcsomagolni sehogy sem.

Még egy kérdésem lenne hozzatok: nem ismertek egy jo kalyhast a környéken?? Cserépkalyhat szeretnénk.

Köszi, megyek is, felébredt a fiatalur :)

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Sharon!
Talán jövő héten találkozom bnőmmel ő Vácon szült megkérdem majd :)

Iza!

Gyönyörű :)

Saara!
nekem van,de öccstől kell telefonszámot kérnem szerintem itt a környéken is vállal,multkor láttam képeket,fantasztikus kályhákat csinált :) ha sikerül vmilyen módon kapcsolatot létesítenem vele megkérdem :) amúgy laktak sokat Gödön :)

Barbara!
Előbb utobb a dvd t elviszem csak kicsit zűrös vagyok, meg hisztis meg megint náthás :(

pusz Vera

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok! Sajnos kicsit eltelt melettem az idő...fikarcnyi sincs belőle! Köszi, hogy ilyen aranyosak vagytok!
Kastély ovi: Béke úton duna melett(alsógöd) Nekem így jobb lett a munka miatt, mert félúton van a lakhely és ovi közt...Inceffy Patikában kutatok vmi megélhetés után.... Ha arra jártok, néha ott vagyok, mert, nemigen tudok dolgozni mostanság. Pici fiam itthon dekkol, 5 évesen derült ki, hogy bélszűkülete van, és ezért nem tudott soha rendesen kakilni... Hát most gyógyulgatunk....

Ruhásboltba nagyon akarunk menni.Lányzókám mindig pörgős szoknyát akar,én meg pénzt, hogy vegyek neki! Cipőboltról nem is beszélve....Vannak szandik?
Lehet, holnap elnázünk arrafelé...

Sharon:Vácról én sem tudok semmit, de egy nagyon jó nőgyogyihoz megyek jövő héten, aki Fóton magánzik, nem drága, és a Klinikákon van, ahol nagyon jók a dokik...
Nekem az Istvánban voltak a szüléseim, örülök hogy élek....
Most cserélem a dokimat, ajánlották, még nincs tapasztalatom. Vácról csak rosszat halottam.Nem szülnék ott....Ez csak magánvélemény, azért ne ijedj meg, mert ott is születnek gyerekek nap mint nap!!!!És mindenhol van egy jó doki, csak meg kell találni!

Mikor lesz legközelebb lomtalanítás itt? Kicsit lemaradtunk róla, és lenne mit dobálni...

Na sziasztok! Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Szia gödibarbi!!! Jucusmamust üdvözlöm a korházas topikban! Most nézem, Te is ismered!
Mi együtt toltuk a babakocsit a Bijásdombnál, és azóta is talizgatunk! Gyerekeink (fiúk ) EgyidőseK! jÓ FEJ A jUCUS! Majd jön Gödre látogatni!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Szia gödibarbi!!! Jucusmamust üdvözlöm a korházas topikban! Most nézem, Te is ismered!
Mi együtt toltuk a babakocsit a Bijásdombnál, és azóta is talizgatunk! Gyerekeink (fiúk ) EgyidőseK! jÓ FEJ A jUCUS! Majd jön Gödre látogatni!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Szia gödibarbi!!! Jucusmamust üdvözlöm a korházas topikban! Most nézem, Te is ismered!
Mi együtt toltuk a babakocsit a Bikásdombnál, és azóta is talizgatunk! Gyerekeink (fiúk ) EgyidőseK! jÓ FEJ A jUCUS! Majd jön Gödre látogatni!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Kicsit sokszor küldtem el valami folytán az előzző üzenetet, hát nem volt szándékos.Bocsi...! Tényleg megyek aludni...

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: