Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nemreg csinaltattam Matenak a kertunkbe egy homokozot es picit feltem a kihasznaltsagatol, mert nem messze van tolunk veresen a termalfaluban a jatszoter, oda is latunk a kertunkbol, de ha jon augusztustol az uj gyerek, megiscsak egyszerubb a kertunkbe kimenni vagykiengedni Matet rosszalkodni!
S nagyon elvezi, imadja es elvan ott viszonylag sokaig, ami nala azert nagy teljesitmeny!En meg kozben minden alkalommal szemugyre veszem a viragaimat es a bokraimat, amiket tavaly ultettem vagy az iden es jo erzes figyelemmel kiserni a novekedesuket!Csomonak nem is tudom a nevet, de kaptam bujtast es elultettem, parom kivan a gazoktol, de azert latom, hogy o is nezegeti neha oket!
Tegnap is nagyon jo ido volt, igy delutan ahogy Matet felvettem a bolcsibol, estig kint maradtunk, inni kert csak neha, s picit a nap is megkapta az arcat, hiaba volt sapka a szoszke fejen!
Bent a hazban mar alig tudom tartani es lekotni, egybol hozza a cipocskejet, hogy menjunk ki, tegnap este meg pizsomaban is futott par kort es egyszer csak csend, megyek ki, hogy mit csinal, gyanus ugye a csend, hat probalta felhuzni a cipot!!!
Ti is ilyen sokat vagytok kint?
Szep napot mindenkinek!
zsofi
sofia
 
 


Sziasztok!

Nemrég kezdtelek olvasni benneteket, mert kb. 1 hónap múlva költözünk Szadára( ha végre elkészül a házunk). Van két csemetém, nagyfiam 3 éves, pici lányom 4 hónapos. Szeretnék segítséget kérni gyermekorvos ügyben, valamint ovis tapasztalatokkal kapcsolatban. Teljesen ismeretlen a terep, minden új lesz nekünk, ezért szeretnék egy kicsit előre ismerkedni.
Timi
fabrika
 
 


Sziasztok!
Néha belesek ide is, de nem nagyon írok, viszont annál többet hímezek. ;)

Most azért jöttem, hogy felhívjam a figyelemteket, hogy június 11-én szombaton szervezünk itt Gödöllőn egy keresztszemes talit a Művelődési Házban. Tudom, hogy messze van még, de szeretném felmérni az érdeklődést, hogy van-e itt olyan, akit érdekelne.
Az nlc-n tömörült Keresztszemes Társaság rendszeresen talizik havonta, és mot úgy jött ki a lépés, hogy júniusban Gödöllőn lesz. Akit érdekel, mindenkit szeretettel várunk. Kép

Zsuzsa

beababa
 
 

 
 

Engem lehet hogy érdekel, megkérdezem a barátnőmet is. Írsz paramétereket is? (Időpont, mit vigyünk, stb.)

Cili
foltvarró_cili
 
 


Cili! KépKépKép
Rád gondoltam, hogy Téged biztos érdekelni fog. Kép
Június 11-én szombaton 15 órától 18 óráig kaptuk meg a Művelődési Házban a 22-es termet. A teremért fizetni kell, azt öszedobjuk, aki jön,annak 300.- a belépő. A terem a belső udvarral szemben van, az udvarra is ki lehet menni, ha jó idő van. Sajnos azt elfelejtettem megkérdezni, hogy ha jó idő van, akkor esetleg nem kéne a terem, de ezt már nem akartam túl bonyolítani. A terembe tennénk le a cuccokat, és akinek herotja van a teremben, annak lehetősége nyílik arra, hogy kimenjen a friss levegőre.

Hozzátok a gyönyörűbbnél gyönyörűbb munkáitokat, egy kis nasit a közösbe (nem kell túlzásba esni, mindenki csak keveset), és nagyon sok jó kedvet. Kép

beababa
 
 


űűáé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:55-kor.
vas
 
 


Szia Ildikó,

te hogy vagy megelégedve az Andreával? Mi sem régóta lakunk itt, és eredetileg ő lett volna a gyerekorvosunk, de nekem nagyon határozatlannak, és zavartnak tűnt. Olyan furi volt a stílusa, de lehet, hogy csak az első benyomás. Én végülis váltottam. Itt a fórumon is ajánlottak gyermekorvosokat, de végül a védőnőm segítségével találtam újat. Ezúton köszönöm mindenkinek, aki javasolt nekem.
delma
 
 


Sziasztok!
Csak egy mondatra van időm. Ha érdekel valakit hétvégére progi itt talál. http://www.medveotthon.hu/guinness2005.htm

Majd irok bővebben is, de nincs időm.
Márti
sünmama
 
 


Sziasztok!
Rohanas volt az elmult 2 napom, egyszeruen estig szaladtam, legalabbis en ugy ereztem.De voltam kozmetikaba es MAtenak tavaszi nadragot venni es postan, az elet apro oromei-dolgai, de nekem a melo mellett nagyon be kell osztanom, hogy a napi 1 ora szabadidomben, ami a munka utan van es MAte bolcsi vege elott, mivel osztom be, igy 6. honapban gurulgatvan.De mar nem sokaig nyomom a minden napos melot, aztan otthon szep nyugiban elkeszulok a napi teendoimmel! Mar varom!
Tegnap vettem egy sargadinnyet, hiaba, a kivanossag azert megvan Kép)))))) es Mateval szepen befaltuk, nagyokat cuppogtatott hozza!Olyan jo, hogy imadja a gyumolcsoket, joghurtokat, halat!
Ma csinalok muffint hetevegere, kivancsi vagyok mit szol hozza!
Szep napot es jo hetveget!
zsofi
sofia
 
 


őojh
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:55-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Ildi, hogy sikerult a hajad?
En mar nem olvastam a leveled penteken, de en meg akkor jelentkeztem be fodraszhoz erre a hetre, mert mi hetvegen eskuvore megyunk Kaposvarra egy gyerekkori baratnomekhez, s ejjel-hajnalban megyunk Ausztriaba.Parom meglepett, hogy byaron a nagy pocakom miatt ugysem megyunk nyaralni, igy most elugrunk par napra, itt voltunk sielni es nagyon gyerekkozpontuak es nem lehuzosak a haziak, apartmanjuk van es ebbol elnek es 3 gyerekuk van, alpesi levego, sajat tej, lovak, a kozpontban gyerekmedences furdo, szoval kikapcsolodas lesz!5 ora az ut oda, ezert megyunk ejjel, hogy Mate aludjon az uton, amugy lazadas lenne szerintem meg ha meg is allunk pihenni!

Szep napot!

zsofi
sofia
 
 


űűű
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:56-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Kicsit aggodom, hogy ha szombat ejjel megyunk Ausztriaba, akkor MAtet hogyan csempesszuk be ugy a kocsiba, hogy ne ebredjen fel, de muszaj lenne igy indulnunk, mert amugy kb. 5 ora az ut oda es tuti ha alszik is valamennyit, utana menne a kocsiban a lazadas, hogy o porogni szeretne!De remelem minden ok lesz!
Tegnap kint voltunk a hazunk elott (a Termalfaluban, egy U alaku kozben lakunk es minden haznal kicsi gyerek van es oda szoktunk 5-tol egyutt kimenni a hazak ele es mig a gyerekek motoroznak, addig mi anyukak csacsogunk)es mindig jo nagyokat csibeszkednek egyutt, s olyan jopofa volt, hogy az egyik mano elkezdte este fele, hogy ham-ham, s erre a tobbi is cuppogtatott es neztek egymasra, hogy mindenki erti am a masik mire gondol!Igy aztan ment mindenki be vacsizni!

Ildi!
A muffint ugye vasarnap kora reggel dobtam ossze, akkor meg nyugodt Mate es ad altalaban 30 precet, hogy ne csak ra figyeljek, de en vegul kuglof formaba tetetm bele, igy meg egyszerusitettem az amugy is csak talba szorom es osszekeverem recepten, de kozben o mazsolat nassolhatott es igy hamar kesz lettem es nagy sikre lett.Olyan muffinos, gyumolcskenyeres az allaga, de kuglof fromaban.Eleg fura, de tok finom es kicsik-nagyok joizuen befaltak!
Na, megyek melozom egy picit!

Szep napot!

zsofi
sofia
 
 


űűű
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:56-kor.
vas
 
 


Majus vegeig tervezem, hogy dolgozom, kicsit faradt vagyok mar es szivem szerint delelottonkent a kertet szepitenem es apolnam es foznek mire Mateert megyek es apaja is hazajon, ez mar jobban esne.De ennem is eljon az ideje hamarosan!
Terveink kozott szerepel, hogy bevezetjuk a net-et otthon, most hoztak az utcaba a kabel tv-t, az sokkal olcsobb, mint a UPC, remelem, hogy a net is olcsobb lesz!

Nyarra terveztek valamit?Nyaralas: kulfol, belfold?

Szep napot!

zsofi
sofia
 
 


álj
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:57-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Most találtam rá erre a topikra.
Szeretnék hozzátok csatlakozni.
Mi Bagon lakunk. 2004.december 9.-én született a kisfiúnk Bence. Első babánk, nagyon imádnivaló babyfiú.
Nagyon aranyosak az oldalon lévő babák.
Sziasztok
Erika
eperke11
 
 


úkj
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:57-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék hozzátok. Régóta keresgélek, kutakodok, most jött el az alkalom.
Mi a Méhészeten lakunk. Három gyermekem van. Dóri 14, Tomi 12 évesek, Kata pedig idén 03.05-én született. Akkor , de sajnos most sincs a közelben egy deka kismama sem. Ezért is örültem meg nektek.

Sziasztok
Susi
ssusi
 
 


űűű
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:57-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Szia Ildi!
Igen, szép nagyok a "nagyok" a Dóri 175 centi magas.Tomtom szintén magas lesz szerintem. Rengeteget cibálják szegény Katát. De ő is szereti ha pakolásszák. Mivel a Kata "hajas baba" a Dóri a séróját gyakran belövi (babázik!). A Hajósba járnak mind a ketten. Tesi tagozatosak.+ Tomi kosarazik, Dorka pedig néptáncol.
Honnan költöztetek ide (Pestről?)? Én "bennszülött" vagyok.
Annyira örültem a válaszodnak, hogy a gyerekek is meghallották és idecsődültek. Nem is írok most róluk többet, mert beleszólnak a mondandómba.

A Méhészet,Isaszeg felé az Arborétum mellett egy kis lakótelep vagy micsoda.Nagyon klassz. Amikor én voltam gyerek itt rajtam kívül még sok hasonló korú gyerkőc volt. De most..!? Az akkori gyerekek felnőttek és elmentek. Akik itt maradtak , azoknak pedig már nagyobbacskák a gyerekeik.

Az Arborétumot egyébként ajánlom mindenkinek. Vagy voltatok már?

A Kata szólít, mennem kell. Sziasztok!
Susi
ssusi
 
 


JO reggelt!
Udv az ujaknak, remlem sokszor bejelentkeznek es meselnek magukrol, hisz viszonylag kozel lakunk egymashoz, mar amenniyre ezt annak lehet mondani!
Emlekeszem Kaposvaron amikor arrol beszeltunk, hogy vmi kozel van, akkor gyalog ertettuk a tavolsagot, par saroknyira merve, itt meg mindent kocsiban szamolunk es km-ben, nekem ez kisse furi volt eleinte!
Voltunk amugy Kaposvaron eskuvon es utana csak en a lagzin es a csajokkal hatalmasat buliztunk es jol esett, MAte es apaja meg otthon aludt es hajnalban mentunk Ausztriaba, kb. 500 km-t autoztunk.2x alltunk meg, MAte hadd motorozzon es orjongjon picit, jol viselte az utat, s kint a hazi kosztot es alpesi levegot es a szerpentines utat a panzioba fel kifejezetten elvezte!A haziaknak van 3 gyereke, veluk jatszott, mi meg ultunk a teraszon es neztuk a hegyeket ahol meg javaban ho volt es kikapcsoltuk a mobilt es vegre pihentunk.Aztan voltunk gyerek elmenyfurdoben, Mate nagy oromere, Salzburgban varosnezni, perzse mindenhol babakocsi helyett motoron nyomult es nagyon elvezte az utcai zeneszeket es a friss levegot, a rengeteg halat es salatat amit a kiulos, kerthelyiseges csehokban ettunk!
Tegnap meg hazafele megalltunk a Shopping City Sud-nel Becs elott es jol bavasaroltunk MAtenak a H&M-be, olcsobban, mintha a Coraban vettem volna meg a vagany cuccokat, magunknak persze semmit nem vettunk, de nem is ez volt az utazasunk szepmontja, hogy vasaroljunk!Az idovel is szerencsenk volt, tavaszi, kicsit szeles, de nem esett semmit, az agyonvagta volna az egeszet, benti programokra korlatozodtunk volna!
Szoval jo volt es olcso es most vissza a hajtasba Kép)))
Szep napot!
sofia
 
 


Szép napot Mindenkinek!
Bár ez az eső egy picit gáz, de sebaj.

Kedves Zsófi! Nagyon klasszul csináltátok! Tartalmas és pihentető lehetett.Bár soha sem vonzottak a hegyek, de most kedvet csináltál nekem is. Biztos most feltöltötted az "akumulátorodat" energiával.

Bár én még csak két hónapja szültem még ne dumáljak.. Még élvezem az itthoni teendőket Kata körül. Bár a párom pár hete elvitt mindannyiunkat a Dali kiállításra a Műcsarnokba. Azt mondta , hogy a Katának is kötelező, mivel nem lehet elég korán kezdeni. Nagyon jól viselte az apja beszámolóját a "zsiráflábú elefántról" az "elfolyó óráról" és Dali művészetéről. Jót aludt rajta. Csak aztán lett egy szép kaka. A Műcsarnok pedig nincs felkészülve erre a korcsoportra. No , de megoldottuk valahogy. Végül jól sikerült minden.
Kellenek ezek a kis kiruccanások.

Nektek van , aki vigyáz a picikre , ha esetleg el kell intézni valamit?

Szió!
Susi
ssusi
 
 


JO reggelt!
Susi, s hol szultel?S minden rendben volt?
S most csak szoptatsz?S jol alszik Kata?
Emlekszem en Mateval mennyit kuszkodtem es mileyen nehez volt az elejen, segitseg nelkul es tapasztalatlanul, azt sem tudtam kihez forduljak, akkor koltoztunk veresre, a dokit, vedonot egyszer lattam es nem ismertem senkit.Meg jo, hogy a szomszedok is friss koltozok, de idosebb gyerekekkel voltak es jottek azonnal segiteni, nem is tudtam neha, hogy kit hogy hivnak, de nagyon jol esett es azota sem felejtem el azt a korszakot!Jo volt igy utolagh vegig kizdeni magunkat a nehezsegeket, sokat tanultam belole!

Szep napot!

szofi
sofia
 
 


Sziasztok Mindenkik!
Zsófi, Én a kistarcsán szültem.A Várkonyi dokinál és a Zita volt a szülésznő.Biztos hallottál róla, hogy a szülészetre piszok sokat költöttek.A szülőszobában jakuzzi, maya szülőszék,gyertyafény , halk zene, kedves arcok, jó dokik. A szobákban (az alapítványi) TV, mikro, hűtő, zuhanyzó, WC. És ezért a luxusért éjszakánként 3000-et kell fizetni. Én boldogan fizettem érte,(ezt visszaforgataják) mert az alapítványnak fizettem , ami ugye nemes célt szolgál+ adókedvezmény is érvényesíthető.A szülés pedig viszonylag könnyű volt.Mivel "rutinos" szülő vagyok, tudtam , hogy mit figyeljek.elindultunk a kórház felé 7 körül , de mire odaértünk , az ülésfűtés elmúlasztotta a fájásaimat. Dühöngtem, hogy milyen pancser vagyok, hogy még azt sem tudom mikor kell indulni. Aztán egész délelőtt libegtettem, rázogattam magam, hogy újból legyen már valami.12 körül burkot repesztett a dokim és 13.30 kor megszületett a Kata.Kipróbálgattam a segédeszközöket, főleg a gumilabda volt hatékony számomra.Mert amellett, hogy gyengék voltak a fájásaim, mégis délre eljutottunk a burokrepesztésig.Igyekeztek gátmetszés nélkül csinálni, de egy picit mégis vágtak. Ezt előtte megbeszélték velem és ha akartam volna , akkor nem vágnak.A nagyokat is itt szültem, de akkor eléggé lepukkant és régimódi volt a hely.
Gondolom, hogy nehéz lehetett neked, emlékszem amikor a Dórit hazavittük (akkor még nem volt rooming in) Letettem a babát az ágyra. Aludt. Mondtam a Zsiráfnak (a volt férjem), hogy most ugorjon és hozzon egy védőnőt.
Aztám két évre rá jött a Tomi. A két pici mellett nekem ott volt az anyukám. Én pedig éltem , mint Alízka csodaországba.Visszamentem dolgozni,ha a gyerekek betegek voltak anyura mindig számíthattam. Majd Anyu beteg lett és ágynak esett.Megtanulni főzni, bevásárolni, beosztani a pénzt, ovi , suli, munka,anyuval dokik, receptek,két háztartás (az enyém és anyukámé), közben még váltam is. No én akkor tanultam meg 30 évesen.Anyucim meghalt szegény, de utólag tudom, hogy az Õ segítsége milyen sokat ért. Bocsi , hogy ilyen szomorkás vizekre eveztem. De ezzel csak azt akartam mondani, hogy Te csináltad jól, amikor az életedet jó időben, jó helyen "megcsináltad" . Téged már nem érhet váratlanul egy hatalmas gond, mint például egy ebéd ;-)), vagy bármi .
A szüleid azért tudnak valamiben segíteni? Honnan költöztetek Veresre?
Most ez a helyzet pedig csúcs!! Dóri és Tomi sokat segít a Kata körül.Élvezik nagyon.Nyugodt vagyok és más, mint amikor húszévesen kínlódtam.Bár azt sem vitatom, hogy a kis korkülönbség rossz lenne.A Dóri és a Tomi legalább tudtak együtt játszani, Kata pedig egy picit egyke lesz.
Kata két hetes kora óta átalussza az éjszakát, ma is 9 kor kelt.
Szopizik,de pótlásra is szükség van sajnos.

Ki meddig tervezi, hogy a kicsivel gyesen marad?
Bocsi a kicsit hosszúra sikerült válaszért!
Legyetek jók!
Susi

UI: Hol van a jóidő , amivel hitegetnek az időjósok?
ssusi
 
 


Sziasztok!

Susi!
Üdv a csapatban, én itt régi motoros vagyok, csak mióta a törzs társaságom elköltözött a Babanetről azóta, ritkábban jutok ide, de azért olvasgatok ám...
Szeretném megkérdezni, hogy a Ratárékat (Imi és Brigi, mondjuk már ők sem egy pár) ismered-e. Gödöllőn. Gyanús, hogy igen, mert volt egy barátjuk, akit Zsiráfnak hívtak, és ez a név megütötte a szemem a leírásodban. És úgy tudom, hogy az ő Zsiráf ismerősük is elvált, tehát sok minden egyezik a történetben, csak a gyerekek nevére nem emlékszem.
Ha azt modnod, hogy ismered őket, akkor megmondom, hogy én hogy jövök a képbe. ;)

Akinek 3 éves, tehát ovis beiratkozás korú a gyermeke szeretném megkérdezni, hogy hová irattátok be? Hátha összefutunk az oviban is. Mi a palotakerti oviba szeretnénk menni, be is irattam a Beát, most már csak várjuk a visszajelzést, hogy felvettek-e.

Megyek, pihi idő van a Beának, fiúk az udvaron vannak az apjukkal, én meg megyek dolgozni, ebéd már előkészítve félig... Nálunk 3-fél 4 körül szokott 7végén az ebéd lenni. Későn reggelizünk, így felesleges 12-1 óra körül ebédelni.

Sziasztok!
Zsuzsa

beababa
 
 


Szia Zsuzsa!
Hát persze, hogy ismerem őket! Egy időben összejártunk, aztán megszületett egy pindurka kislány. De valahogy megszakadt a kapcsolat.Hallottam néhány dolgot róluk, sajnálom , hogy így alakult. Kíváncsian várom, hogy jössz a képbe.
Mi , ha majd el jön az ideje a Martinovicsba megyünk, de azt még meg kell érni.
Nálatok mekkorák a gyerekek?
Ti merre fele laktok?

Pusssz,
Susi
ssusi
 
 


Sziasztok Lányok!
Én régebben írogattam ide, de aztán nagyon ritkultak a hozzászólások.
Most azügyben kérném a segítségeteket, hogy Kerepesen, Kistarcsán vagy Nagytarcsán, 15. vagy 16. kerületben tud-e valaki jó gyerekorvost.
Mi Csömörön lakunk, de az itteni gyermekorvosnő már többször eljátszotta a bizalmunkat és általános rossz hírnek örvend. Emiatt a kistarcsai kórházba szoktam vinni a 2,5 éves kisfiam, ha tényleg beteg, a szuper Rónaszéki doktorhoz. De ő nem folytat háziorvosi praxist. Júliusban megszületik a második kisfiunk, és még előtte szeretnék gyerekorvost találni, akinek leadhatom a kártyát, mert kiráz a hideg a gondolattól, hogy egy olyan "orvos" jöjjön ki hozzánk, aki eddig még soha nem ismert fel egy betegséget sem.
köszi előre is a segítséget!
Tigris
tigris
 
 


Ssusi!
Örülök neki, hogy összefutottunk! Kép Mi a Brigiék hátsó szomszédságában lakunk. ;) Amikor a Niki és az én nagyfiam kisebbek voltak, akkor összejártunk, és ott nem is egyszer találkoztunk Veletek. KépKépKép

Nálunk van a nagyfiam (Pityu), a kisfiam (Miki), és mi is beálltunk a 3 gyerekesek sorába több mint 3,5 éve. Kép A legkisebb kislány, Beának hívják, és rosszabb, mint a 2 fiú együtt. KépKépKép

Tigris!
Sajnos nem tudok segíteni orvos ügyben, viszont az tény hogy a Rónaszéki egy tündér, de neki azt hiszem elég a kórházi osztály... ja meg a 6 saját gyereke. Kép Nekünk Gödöllőn egy igen csak nyugdíjas doktor bácsink van, és azon drukkolok, hogy amíg a Bea kicsi, addig ne kelljen másik dokit keresnünk.

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem írtam, de képzeljétek el, hogy lumbágom volt. Szenvedtem egy hétig! Szegény Bence csak nézett,hogy miért "lustálkodom" az ágyban egész nap. Most már jobban vagyok, tudok "totyogni". Úgyhogy jövök minden nap hozzátok! Már annyira hiányzott az internet.
Puszi mindenkinek.

Erika
eperke11
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen írtam, de azért igyekszem ismerkedni előre( juni végén költözünk Szadára).
Ildi!
Köszi az orvos tippet, nekem olyan doki kellene aki homeopátiával is foglalkozik.
Susi!
Arborétum jó ötlet egy 3 éves fárasztására!
Szofi!
Nem semmi az ismerkedési mód a gyermekkel + az új szomszédokkal. Hasonló cipő, bár gyerkőc ügyben van már rutinom, de a leendő szomszédok nevével kapcsolatban elég hiányosak az ismereteim.
Erika!
Jobbulást!

Prószálok gyakrabban benézni, de valszínűleg csak költözés után tudom ezt megvalósítani.
Timi
fabrika
 
 


Szevasztok Lányok!
Én is egy kicsit eldugultam (valami gyomorbaj). Túléltem . És még 1 kilót fogytam is.
Zsuzsa! Elmékszem rád! Persze! Egyszer összefutottunk, amikor már megvolt a kislányod.De klassz! Tudsz képet küldeni a gyermekeidről? Befejeztétek azt a nagy házat? Hogy van a Brigi? Ti összejártok még? Már "nagy" a kicsi is, talán kellene még egy kisbaba nem?
Timi! Egy költözés sok nehézség, de gondolj bele, mennyi marhaságot összegyűjtünk magunk körül. Így legalább megszabadultok tőle. És minden tiszta és új. Tök jó! Szorítok, hogy a szomszédok normális emberek legyenek.
Erika! Gyakran fáj a derekad ? Hány éves Bence? Volt , aki segített?
Tigris! Sajnos én nem ismerek arra senkit.Csömörön csak egy gyerekorvos van? Gratula a pocaklakó hoz. Lehet tudni , hogy "mitek" lesz? Hol szeretnél szülni?
Szofi! Veresen az új uszodában nincs babaúszás véletlenül?
A héten viszonylag nyugim lesz , mert A két nagy táborban van, bár Dorka holnap jön haza. Kata csak az enyém! A párom pedig bejelentette , hogy hetente 2x vigyáz rá és menjek tornázni. Nagyon rendeske! Vagy ilyen szörnyen néznék ki???
Kezd leragadni a szemem, elteszem magam holnapra. Minden jót mindenkinek!
Susi
ssusi
 
 


Sziasztok!
A heten dolgozom itt a Samsungban utoljara, jovo hettol otthon vagyok, a 7. honapot kezdem meg a pocaklakoval es nem sok kedvem van mar ehhez a hajnali keleshez es 6-2-ig a stresszes meloban porogni es aztan futni Veresre MAteert a bolcsibe, igy otthon maradok es szepen nyugoban vegzem el a napi teendoket.Mivel otthon meg nincs net, idovel talan majd bevezetjuk, de nalunk az uj epitesu hazaknal ez nem olyan egyszeru, igy majd eljarok netezni ahogy tudok!
Susi!
Van veresen az uj iskola csoda szep uszodajaban vasarnaponkent babauszas, meg az elso par alkalmom ott voltunk, de aztan bejartunk a POlusba Mateval.Akkor meg eleg gyerekcipobe jart a dolog, meg szerintem ido kellett ahhoz, hogy kiforrja magat az ugy, a padokon oltoztettuk at a manokat, de a savunkban is jatszottak es ugrlatak az iskolasok es a babak elegge megijedtek.Ezert mentunk at a Polusba, gondolom most mar szervezettebben megy, de maga az otlet tok jo es az uszoda is szep es egy csaladi proginal vasarnap 4-tol szerintem jo otlet, majd lehet is, hogy ismet kiprobaljuk, remelem MAte nem felejtette el amit tanult, a hatamon jott velem mar lebegve, s tokre elvezte!
Na, enniyt mara, mar csak a penteki 5 orai kelest kell kibirnom es jovo hettol kelhetek 7-kor, amikor MAte riszt, isteni dolgom lesz, mar alig varom, hogy a viragaimat a kertunkben nezegessem es otthon gurulva vegezzem a napi teendoket, s ne rohanva es keso este!

Szep napot!

zsofi
sofia
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:50-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Régen nem írtam, de sokat olvastalak benneteket.
Én "most" (februárban) jöttem vissza dolgozni, és azóta tudok úgy igazán netezni. Irogatni már kevesebb időm van.
Amint látom lecserélődött a társaság amióta nem jártam rendszeresen erre, ugyhogy sziasztok mindenkinek. nekünk 2 kicsi fiunk van a kicsi most lesz júni 16.-án 2, a nagylegény most múlt 4.
A doktornő téma miatt ragadtam klaviatúrát.
Mi az egyetemen rendelő Kovács doktornőhöz járunk, egyenlőre hála égnek nincs vele problémánk, foglalkozik homeopátiával is és nem igazán antibiotikum párti, nem azonnal ahhoz nyúl egy kis náthánál, de ha kell akkor viszont rendesen kikúrálja a piciket.
Egy "hibát" tuidnék csak említeni, hogy nekünk eddig még nem jött ki házhoz.

Minden pocakosnak kitartást, gyermekeseknek sok kirándulást és jó gyereknapot.
Sziasztok:
Gabi
gabóca
 
 


Kedves Zsófi!
Kitartás a pénteki napra! Tényleg pihenj sokat, vigyázz magadra! Minden ráér most, csak Te számítasz. Köszi az infot a babaúszással kapcsolatban. Körbe fogok szimatolni, hogy most mi a helyzet.
Susi
ssusi
 
 


Hali!

Csajom alvás helyett(4 hónaposan)virgonckodik,így netezünk!
Susi!
Köszi, bevallom még a dobozhalmokba nem mertem belegondolni. Valószínűleg utsó pillanatokban kezdek csak pakolni.
Ildikó!
Előre is köszi ha megérdeklődöd, mert fontos hogy homeoval is foglalkozzon, vagy legalább ne ellenezze.
Gabi!
Régóta ismeritek Kovács doktornőt?
Részletesebb infó is érdekelne róla!

Timi
fabrika
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:50-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Látom mindenki rendben van. Már a hátam is javul.
Sussi, Bence 5,5 hónapos. Anyukám volt lent egy hétig, szabit vett ki(ők pesten laknak).
Sajnos gyakran fáj a hátam, mert 12 évvel ezelött csigolyatörésem volt szánkózás közben.
Persze most rátesz egy lapáttal Bence is, mert állandóan a kezemben altatom el. Így szokta meg.
Szeretnék képet feltenni nektek, de nem megy. nem tudom olyan méretűre kicsinyíteni mint amit mond....
Legyetek jók.
sziasztok Erika
eperke11
 
 


Sziasztok!

Én egy domonyi anyuka vagyok, tavaly költöztünk ide Bp.-ről. Kislányom, Emma 15 hónapos.
Szép itt vidéken, tiszta a levegő, nyugalom van, csak éppen kevés emberrel tudok beszélgetni, szóval én is becsatlakoznék ebbe a fórumba... : ))

üdv mindenkinek,
Kata

Ui. KÖRKÉRDÉS: hova érdemes a közelben strandra menni a gyerkőccel??
mkata
 
 


Sziasztok!

Üdv Kata!

Akkor elég közel lakunk egymáshoz.
Mi Bagon lakunk.

Hol vagytok többiek?
Elmentetek nyaralni? (mindenki?)

Sziasztok
Erika
eperke11
 
 


Sziasztok!
Én itt vagyok! valahogy nem sikerült gépközelbe kerülnöm az utóbbi napokban.
Szia Kata!
Mi Isaszeg felé a Méhészeten lakunk.
És a kislányommal ( 3 hónapos) druszák vagytok.
nagyon aktuális a kérdés ebben a hőségben nem is lehet másképp kibírni. Mogyoródi Aquaréna, Hatvan, Hirtelen nem is jut más az eszembe. Tényleg van más is? Az Egyetemi, de a gyerek medence ott ici- pici.
Katáról napok óta szakad a víz. Olyan drága mert ha felveszem, akkor akaratlanul is melegítem, így szépen összeizzadunk. De feltűnően jól viseli.Az étvágya ( ez nem csoda) nem olyan jó,de jókat alszik.
A Ti manóitok hogy viselik?
Megyek fejni. Na ez még egy szórakoztató tevékenység.
Sziasztok. Susi
ssusi
 
 


Sziasztok!

Mi voltunk múlt héten a tóalmási strandon, elég kultúrált, és a medencék meleg vizüek, merthogy termálstrand. A gyerekmedence sajnos annyira meleg, hogy élvezhetetlen, van egy ülőfürdős rész, csak felnőttek részére, és van egy viszonylag nagy úszómedence, ami a legjobb volt, mert langyos, kellemes a vize, viszont mély. Nincs homokozó, játszótér... : ((

Az én lányom iszonyú nyűgös volt ebben a melegben. Ezért aztán én is az lettem... Jó ez a kis mai enyhülés!

üdv mindenkinek
Kata
mkata
 
 


Ssusi, tényleg nem lakunk egymástól messze! Lakik még ott valaki, vagy ti is egyedül vagytok? Merre szoktatok sétálni?
nefelejcs
 
 


MKata, a domonyi tóban nem lehet strandolni? Vagy már nem létezik a strand? Nagyon régen voltunk ott fürödni, igaz nem nyerte el a tetszésem, de a kánikulában jó volt megmártózniKép
nefelejcs
 
 


Nefelejcs !
Ti hol laktok? A Méhészet egy eléggé elzárt hely. 12-15 család él itt , kis kertes házakban. sajnos csak egy családban vannak pici gyerek (két kisfiú). Mivel Kata jóval kisebb náluk a napirendünk is eltér még, úgyhogy ritkán futunk össze.Így aztán gyakran csak egyedül tologatom a babakocsit , azon az egy úton ami van. Minden fűszálat jól ismerek. A Kutyi szokott velünk tartani. Amikor meglátja a babakocsit már a plafonon van. És ez szószerint értendő.
Hogy van az a kis huncut kisfiad?
Ti vagytok a társaságom,lelki társaim Kedves anyukák!!
Emlékszem ( mert mostanában nem voltunk) amikor a gyerekek kicsik voltak délutánonként, amikor nem égetett már a nap, lementünk a Domonyi-tóhoz. Imádtak ott sarazni, várat építeni. Én meg barnulgattam. A strand eléggé kezdetleges volt akkor is, de a gyerkőcök élvezték.

Szia Panna! Hol vagy?

Susi
ssusi
 
 


Sziasztok!
Nem tudom emlékszik e rám még valaki,pár hónapja irogattam ide.Sofira emlékszem a többiek azt hiszem újjak nekem,de mindenkit üdvözlök!!Ja és Ssusit ismerem a tornáról(Hello Ssusi,itt vagyok!)Most 6 hetes a második kisfiam/Kristóf/ és ma egész nap szinte nyűglődik.Vagy eszik vagy sír,esetleg szundít 1-2 percet a karomban.Talán az idő teszi??Végülis nem normális hogy 40 fok után most 20 fok lett,nem?!Na most rövid is voltam mert hiába ringatom mint egy gép a hordozót a lábammal,csak sír....
Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Szia Panni! Az idő olyan amilyen. Szegénykék biztosan azt kiabálják: Állítsák meg a földet , ki akarok szállni!! Vagy valami ilyesmit.Kata is nyűglődött. A séta sem nyugtatta meg. Az építkezéssel hogy haladtok? Sikerül Kristóf születéséig megcsinálni amit akartatok?

Megyünk nyaralni!!Szavasra.Nagyon várom, hogy kimozduljunk végre. Négy napot vállaltunk be, majd kiderül , hogy Kata hogyan viseli.
Annak idején , amikor Dóri 1 éves volt kíséreltük meg a nyaralást.Eléggé lepukkant helyen. De pár nap alatt hozzászoktunk, hogy nincs fürdőszoba és alap dolgok. Hazafelé jövet pedig a meleg kocsiban Dórikám hőgutát kapott.39 fokos láza lett mire Sarudról hazaértünk.Pedig az ablakok le voltak húzva. No ezért izgulok egy picit a nyaralástól hiszen Kata akkor még csak 5,5 hónapos lesz.
Vannak tapasztalataitok ezen a téren? Mentek valahová "nyargalni"?
Pussz,Susi
ssusi
 
 


Sziasztok lányok!
Én a veresegyházi anyukákhoz szoktam írni, meg az Izgi.hu-ra, de a veresi oldal eléggé haldoklik. Úgy látom, itt is vagytok Veresről, Szadáról, gondoltam, írok ide is. Nekem egy 2éves kislányom van, Bettina.
Sofia,
Ha megkérdezhetem, ti merre laktok Veresen?
Monika



Sziasztok lányok!
Én a veresegyházi anyukákhoz szoktam írni, meg az Izgi.hu-ra, de a veresi oldal eléggé haldoklik. Úgy látom, itt is vagytok Veresről, Szadáról, gondoltam, írok ide is. Nekem egy 2éves kislányom van, Bettina.
Sofia,
Ha megkérdezhetem, ti merre laktok Veresen?
Monika


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: