Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

VAn egy rossz hírem: nagyon beteg a Ricsi. Délután óta óránként hívom a házidokinkat az épp aktuális baj miatt. Röviden csak annyi hogy két féle lázcsillapítóval 38 a láza, hűtőfürdetnem kellett mert majdnem begörcsölt, utcsó pillanatban kaptam el, nagyon megilyedtem. Mindkét hallójárata teljesen össze van szűkülve és két doki is felhívta a figyelmem hogy ez egy nagyon fájdalmas betegség. Szegénykém csak sír-sír-sír..... Az előbb sugárban hányt.

Na jó ennyi, nem akarok elkeseríteni senkit, épp elég amit én érzek :cry:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Drága Móni!

Pedig én most nagyon elkeseredtem és rettentően izgulok Ricsiért!
Akkor hallójáratgyulladása van? Istenem az nagyon fájdalmas valóban!
Volt kint a doki? Legalább adott neki fájdalomcsillapítót?
Jaj minek is kérdezek, amikor nem tudsz válaszolni? csak most rettentő idegesség fogott el!
Nagyon vigyázz a picikédre, szurkolok, hogy hamar túlessen ezen az ismeretlen valamin! Sok erőt kívánok neked Móni és kérlek amikor tudsz jelentkezni írj!!!!!!!!!!!!
Most dobok egy kis erőt+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
gabriel79
 
 


Szia Gabó!

Megkaptam az erőt :wink: Kellett is az éjszakához, de túl vagyunk az első napon. Hátha a mai nem lesz már olyan rossz mint a tegnapi :roll:

Nem kapott plussz fájdalom csillapítót, pedig én direkt kértem de azt mondta a doki hogy a lázcsillapítókban mind volt és az elég kell hogy legyen. Hát szerintem nem volt elég, na mindegy.

A lázgörcsel lehet hogy túloztam, de remeget szegénykém az egész testével meg fel-fel akadtak a szemei. Nem tudom hogy mi lett volna hűtőfürdő nélkül de szigorúan megtiltotta a doki hogy 39-ig hadjam felmenni a lázát. Minimum 3 féle lázcsillapítónak kell mindig itthon lennie. 38-nál azonnali csillapítás kell.

na megyek enni ki tudja lesz e ma lehetőségem rá

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

 
 

Drága Móni!

Akárhányszor keltem éjjel rátok gondoltam,hogy vajon milyen az éjszakátok!
Örömmel látom, hogy átvészeltétek és Ricsi jobban van!
Igen ez a fránya láz.................
Ha nincs az a baj, ha meg van akkor az!
Úgy értem vanakinek meg jó, ha belázasodik!
Szóval nektek nagyon kell vigyázni, hogy Ricsinek ne menjen 38 fölé, de remélhetőleg nem lesz sűrün beteg!

Lányok hol vagytok?

Zsusza!
Gyere!!!!!!

Encu!
Voltatok 4D-s Uh-on?

Csilla!
Jól vagytok?

Anikó!
Hogyan telnek a napjaitok?

Niki!
Bocs hogy utoljára hagytalak, de remélem minden rendeben veletek és esetleg nyaraltok és azért nem jöttök!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok lányok!

Nem tudom mi volt tegnap, de nem sikerült bejelentkeznem egész nap! :evil:

Szóval a múlt heti kórházi nyaralásom története:
Szerdán hajnalban elkezdtem erősen görcsölni, egész éjszaka meleg vizesruhát pakoltam a pocakomra, az enyhített valamicskét a fájdalmaimon. Reggel bepakolt a férjem az autóba, irány a háziorvos, aki közölte, hogy egy egyszerű gyomorrontá, menjek haza és diétázzak egész nap, ha nemjobb délután irány vissza az ügyeletre! Ebbe a megállapításba nem nyugodtunk bele, mikor hazajöttünk felhívtam az orvosomat (aki persze szabadságon van augusztus 6-ig). Felvette az aszisztense, és azt javasolta, hogy menjek be a Sz. Imrébe, hisz ott dolgozik az orvosom. Abba a kórházban ültem 2 órát szörnyű görcsök között, mert nem voltak hajlandóak behívni, de a kiskönyvemet azt bevették! Mikor kijött a UH-s orvos elkezdtem neki sírni, hogy nagyon rosszul vagyok, hívjon már be végre! Mikor sorra kerültem, UH, majd közölte, hogy mind a két babának jár a keze - lába, nincs semmi bajuk! Azt, hogy miért görcsölök nem indokolták meg! UH után hazajöttünk, lefeküdtem aludni, maj 1,5 óra múlva felkeltem 38 fokos lázzal. Ismét be az autóba, irány az ügyelet. Hosszas vizsgálódás után közölték, hogy Százhalombatta a II. nőihez tartozik, menjünk oda be, de vigyek ruhát is, mert valószinűleg bent fognak tartani egy 24 órás megfigyelésre! Mikt az őrült száguldoztunk a kórház felé, ahol megvizsgáltak, és befektettek szépségesen! Kaptam 3x1 Augmentint és 3x1 Magnézium 250mg pezsgőtablettát, csináltak teljes labort csütörtökön. Ennyi vizsgálat volt összesen szerdától hétfőig. Már pénteken sem volt semmi panaszom, de azért bennt tartottak a hétvégére a semmiért. Mikor jöttem haza az orrom alá nyomták a számlát, hogy írjam alá, hogy a kórházi kezelésem 76456 FRt-ba került az államnak! Kész röhej! Ennyit fizetni a semmiért! Pihenni itthon is tudtam volna ingyen! :x

(U.i.: Kicsit hosszú lett a beszámoló, bocsika érte! :oops: )

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Ricsike alszik végre, remélem segít neki az alvás, éjjel nem nagyon ment.


Szia Csilla!

Tudod mit nem értek, miért kellett a sotéra menned? A dokid szt.imrés akkor oda kellett volna menned nem? Én sem az területileg tartozó korházba mentem hanem ahol a dokim van. Amúgy pont hasonlók miatt váltottam kórházat, én is kint csücsültem a folyosón és le sem szartak (persze volt más is de most ez pont idevág) és a Mávban hiába volt szabin a dokim és csak egyszer írt a kiskönyvembe a 36.héten, szó szerint kinyalták a seggünket. Bocsi a megfogalmazásért. Hát peched volt. Sajnállak emiatt.

Na de a lényeg, akkor most minden ok! ? Babócik mekkorák? Majd a szülésnél kapott számlát nézd meg, én is kiakadtam, el is tettem az utókornak, röhejes. Te legalább kaptál gyógyszert, nekem a máv-ban a sajátomat kellett szednem mert nem adtak.

Na megyek, mocorog a Ricsi, odafekszek melle (ágyunkban alszik a kisbeteg) hátha úgyj obban alszik.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!
A dokim szabadságon van, ezért pakoltak ki a Szt. Imréből. Százhalombatta viszont a SOTE-hoz tartozik, így ott muszáj volt nekik "ellátni" engem! A dokim egyébként nagyon rendes volt, mert hétfőn mikor hazaért külföldről és megtudta, hogy mi van velem, azonnal hívott telefonon és érdeklődött, hogy hogyan érezzük magunkat! Mondta, hogy ha bármi panaszom van nyugodtan telcsizzek neki, ő pedig rá fog kérdezni, hogy miért nem foglalkoztak velem! Mi teljesen megbízunk ebben az orvosban, és a továbbiakban (remélem legközelebb csak a szülésnél kell kórházba mennünk) abba a kórházba fognak ellátni, ahol ő van!
Mostmár minden rendben van, a Pocaklakók 44 mm-es és 43 mm-es nagyságúak, az UH-n jár a kezük és a lábuk, a nyaki redőjük pedig 1,7 és 1,8 mm.

rnecsi
 
 


Szia Csilla!

Örülök, hogy jöttél és minden rendeben van veletek!
Sajnálom, hogy a Szt. Imrében ilyenek voltak, pedig nekem csak jó tapasztalatom van!
A magnéziumot akkor még szeded most is?
Nem mutatta magát egy picur sem?
Pedig ilyenkor már lehet látni.

Móni!
Igen jó, ha alszik Ricsi így kialussza ezt a fránya betegséget és talán már a ma éjszakátok is jobb lesz!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Alaposan megtelt a topik, mióta nem voltam..:)
Csilla esete sajnos teljesen hétköznapi, azt kell mondjam...nagyon sok panasz van azért, mert a betegeket nem kezelik túl emberségesen. Nekem volt egy választott dokim a János kórházban, Dr. Lintner, nagy tekintélyű, híres-neves orvosprofesszor, nem is volt semmi gond addig, amíg elő nem léptették főorvossá...Aztán órákat kellett rá várni, és jó, ha 2 percig bent voltam nála, egyetlen egyszer sem vizsgált meg, csak mondta, hogy mikor menjek legközelebb...Nem voltam nyugodt tőle, ezért kerestem másikat. Szerencsére vele minden rendben, mindig elmondja, hogy mi miért van, mire számítsak, stb. Ez azért fontos. Csak azt nem értem, hogy ha az ember hirtelen nem a saját orvosánál van, akkor miért nem számíthat emberséges bánásmódra...Különösen egy fiatal, görcsölő, ikreket váró kismama...tökre felháborító! Kicsit fel is hergeltem most maga, bocsi... :oops:
Na de a lányeg, hogy minden rendben, nyugis fejlődést a picuroknak! :)

Gábriel: Voltunk Uh-n, a kicsi egész úton fel Pestre mocorgott, mint egy kisördög, de ahogy rákerült a pocimra a vizsgáló, rögtön elaludt:) Ráadásul úgy, hogy a fejecskéjét a méhlepény mögé, illetve bele temette, ezért az arcocskája alig-alig látszott..csak annyit vettem ki beőle, hogy az orra az Apukájáé:D Viszont a kis cerkáját megint telibe mutatta :) Apa nagyon el volt bűvölve, egész végig feszülten meredt a fiára :) NAgyon várja, hiába ;)

Ricsibabának ismételten jobbulást!!!

Pusza
encu
 
 


JA, még annyit, hogy most kederült, hogy a babónk kisebb, mint ahogy eddig tippeltek, tehát nem november 12. szerintük, hanem november 26. a várható szülés dátuma...na, majd kiderül :D
encu
 
 


Encu!

ezt nagyon bírtam, hogy tologatták a gyerekem megszületésének a dátumát...
Mert először nov....15, aztán azt mondták, hogy nov... 22
majd a genetikán mondták a nov...18-at
és végül nov...16-án azt mondták még két hétig tuti bennt marad, majd hazajöttünk elfolyt a magzatvizem és 18.-án megis született a szépségem! :lol:

Szerintem majd akkor bújik ki amikor itt az ideje és már nem akar bennt úszkálni! :lol:

Azzal én is egyet értek, hogy választott doki nélkül az ember elveszett! :twisted:

Most pedig szép álmokat mindenkinek!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok????????????

Móni!
Ugye nem azért nem jössz, mert Ricsibaba betegeskedik?

Lányok úgy érzem előbb titeket kérdezlek, mielőtt bárkinek eladnám!
Van egy 1X használt Captiva pelcsitártoló 2betéttel...
A kuka 8000.-, de én 7000.-ért odaadom a két betéttel együtt!
Amúgy egy betét 2ezer ft bele!
Ha valamelyikőtöket érdekel, akkor vasárnap astig jelezzétek, mert hétfőn viszem eladni!

Encu!
Kép nemn készült az UH-on?
Nem tudsz feltenni? Jaj olyan kiváncsi vagyok?

Gyertek lányok!!!!!!!! :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Csak röviden írok mert itt a kezemben a Ricsi, már jobban van, nem lázas, már játszik is meg mosolyog, bár még sírdogál a füle miatt.

Pelcsitároló? Gopndolkodtam rajta hogy mi is az, azt rájöttem, pelusos vödör :lol: Nekünk nem kell, köszi. Rem nem haragszol meg, de szerintem tök hülyesség az :roll: Én zacsiba gyűjtüm bár amikor kinyitom a zacsi hát az istenes :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma Kapolcson (én életemben először), nagyon tuti kis progi volt, vettünk egy csudajó kis sarut nekem, amire a párom azt mondta, hogy szerinte nemjó ötlet, mert nemsokára ugysem tudom majd bekötni :) Mondtam, hogy akkor majd ő ;) De egyelőre nagyon gyönyörködök benne, olyan, mint egy ókori görög cipő.

Gábriel: tennék én fel képet, de nemtommért nem tudok, vagy azt mondja, hogy túl nagy, vagy csak simán, hogy hiba. Szal sajna nem megy. Bár a mostanin a kicsi belebújt a méhlepénybe, és szunyált,nem sok látszik belőle. Nekem van már pelusvödröm, csak zacsi nincs bele. Ha gondolod, arra vevő vagyok :)

Most rohanok, megyünk moziba, megnézzük a L'ecsót...kicsit infantilis vagyok :)
Pusza
encu
 
 


Encu!

Dehogy vagy infantilis!!
Mikor mi leadtuk anyukámnak, Flórát, hogy moziba megyünk a Shreket néztük! :wink:

Móni!
Remélhetőleg Ricsi mostmár gyógyulásnak indul!
Én sem akartam ilyen vödröt Tamás vette, de mi már nem mindig szoktuk manót a pelenkázón pelusozni, így a koszos pelcsik bekerültek a sima szemetesbe! Hamarabb kellett volna megvenni! :oops:

Encu!
Ma még van Kapolcs?

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Gábriel: ma, meg holnap van még Kapolcs...de nagyon bevállalósnak kell lennetek, ha le akartok nézni, mi tegnap délelőtt mentünk, akkor is sokan vltak, aztán délutánra már rengetegen...ma meg szerintem dömping lesz. De nagyon jó volt, jók a kaják, meg vannak szép dolgok. Ha nem egyéb, az ember sétál egyet. Akkor csak a zacsi nem eladó ? ;)

JA, nagyon jó volt a L'ecsó...jókat mulattam..és beleszerettem a kis patkányokba :) Amúgy is imádom még az ilyen jellegű állatkákat, de ebben a filmben nagyon édi volt a "főszereplő". Komolyan..olyan vagyok, mint egy gyerek. A Shrek meg természetesen alap :D

NA, asszem reggelizek egyet, a párom pedig főz a kertben ma egy finnnnni babgulyást...alig váárom! :D :D

Veletek mizujs? Riscsibaba jobban van? Sokat gondoltam rá..
Pusza
encu
 
 


Sziasztok


Engem érdekel a szemetes

Enuc Én a Fiatal Lintnernél szültem :. Nekem bejött :oops:
bár most nem hozá járok mert még nem olyan profi a nem esek teherbe témába . De szülni nála fogok ha lesz még babám az életbe . A Zoét is nála szültem nagyon profi volt szerintem és amikor kellet ott volt . :lol:
anha
 
 


Sziasztok!

Olyan aranyosak vagytok, nagyon jól esett hogy így aggódtok a Ricsiért :wink:

Még mindig nem lázasodott vissza, ez már a teljes második napunk lesz lázcsillapítók nélkül :lol: remélem :roll:

Úgy néz ki most a helyzet hogy éjjel még mindig óránként kelünk, 2-kor volt egy 9 perces rekord alvásunk is :lol: , szegénykém mindig sír és potyognak a könnyei ezerrel :cry: . A nappalok alakulóban vannak, már játszik, dumálgat, nevet, huncutkodik, ma volt már hiszti is :lol: csak teljesen felborult az eddigi napirendünk. De remélem ha rendbe jön a füle megint a régi lesz, már hozzászoktam ahhoz és abba tök jól bele tudnám illeszteni a plusz kajálásokat is ugyanis jövőhét csütörtökön kezdjük :lol: . Tényleg, ti (Gabó, Zsuzsa!) hogy adtátok először az almát? Lereszelve, de melyik reszelőn vagy hogy? Meg először a pépet vagy a lét adtátok, mindegy amúgy?

Képzeljétek, tegnap vettem a tesz-veszen egy elektromos hintát a Ricsinek a féléves szülinapjára 9000 ft-ért :lol: holnap megyünk érte, remélem tetszeni fog neki. Van itthon szobahintánk de az tök gáz, nekem nem tetszik de a Ricsi nézett nagyokat mikor beleültettem. Ő élvezte egy darabig, meg állandóan előre hajolt és nézett lefele :shock: Ja és a legjobb hogy lökte magának egy kicsit :lol: Ráérzett a lényegére, nem hiába már két hónapja hintázunk minden nap a hintaágyon :lol: Lefényképeztem majd felteszem ide csak még át kell tölteni.


Zsu!

A Lintnerről már hallottam ,csak nem tudom hogy hol és kitől de olyan ismerős a neve :roll:

Encu!

Nekem is több időpontom volt a szülésre, minden doki mást mondott. :shock:
Na és a méretek sem mondanak igazat, a Ricsit alábecsülték, az uh. szerinti adatok szerint nem lett volna 3 kiló csak majdnem, azt 3720 szal született :lol:
Akartam kérdezni hogy mi az a Lecso de pont most ment a reklámja a tv-ben :lol:


Eddig még nem jött meg de egyre többször görcsölget a hasam és mára tele lettem pattanással. Remélem nem fog mejönni. Olyan jó volt eddig :lol: Amien peches vagyok majd tuti valahol út közben fog megjönni újra először és persze nem lesz nálam semmi. Asszem teszek a tatyómba kelléket :roll:


Anikó!

Patrik mekkora már? Jó baba? Sokat alszik vagy keveset? Hogy szeret aludni, háton, hason, oldalt? Gyere mesélj!! Úgy rohan az idő és lassan Patrikból is egy kis izgő-mozgó sajtkukac lesz :lol: Remélem titekekt elkerül minden nyavaja és makk egészségesek vagytok!? Szopizik még, van elég tejed? Fejés megy már vagy végleg letettél róla? Házatok hogy áll? Tényleg, képet nem teszel fel? Vagy az iwiwen nem vagy fönt hátha ide nem akarsz képet tenni de oda esetleg igen, vagy valahol?????? Olyan kiváncsi vagyok ám a manódra!!! :oops:


Niki!

Titeket meglestelek az iwiwen. Nagyon tündéri a Noel!



Na sajna ennyi sír a Ricsi, kellemes további hétvégét, bocs a kifelejtettektől majd pótolom....

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Anha: én a fiatalabbik Lintnerről nem is hallottam :) :oops: Ő hol rendel amúgy? Bár már tulajdonképpen mindegy, megmaradok az enyémnél, csak ha a szülés maga mégsem olyan lenne, amire számítok, akkor fogok elgondolkodni. Neked pedig biztos összejön egy harmadik baba, ne keseredj ennyire neki...Tessék szépen dolgozni rajta, de ne a baba miatt főleg, hanem az élvezetekért, és hip-hop jön is majd ;) 8)

Momi: hát igen, engem is "elkeserítettek" most a 4D-n, mert én a kismamakönyvekben mind azt olvastam, hogy mostanság már olyan 800-1000gramm a csöppöm, és a gép szerint csak 643gramm...De ha igaza is van a gépnek, akkor sincs gond, persze, a lényeg, hogy mindent rendben találtak. :D És szerintem nem lesz a babóm kicsi gyerek, ha igaz az az általánosítás, hogy a két szülő születési súlyának kb az átlaga lesz a baba, mert akkor 4kg fölött leszünk.. :shock: :D A Ricsinek még mindig jobbulást! :)

Pusza, most megint megyek enni :P
encu
 
 


Szia Encu!

Megkérdezhetem a neved? Mit takar az Encu? 8)



Megpróbálom feltölteni a képeket hátha engedi a Ricsi :)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Halihó :)

Momi: a nevem Enikő...ezt takarja az Encu. :)
Én is próbáltam képet felrakni -ma is-, de nem engedi...:(

De Tőled várjuk! :)
encu
 
 


Sziasztok!

Encu!
Én is nagyon balgaságokat álmodtam, de nagyon amikor terhes voltam, mindig felriadtam. Egyszer viszont megálodtam a szülést, meg a Patrikot, hogy fiú lesz és cuki, meg jó gyerek - hát is lett

Pelenka szemetesünk van - szerintem nagyon jó találmány!
Mi a Brendonba veszük a zacsit (asszem 1890 Ft) de most össze van csomalgolva légzésfigyelővel, kár, hogy nem akkor amikor mi vettük!
Gabó!
Flóra melyik újságban lesz? Már várom ...

Móni!
Gyorsan meggyogyul, bizti! :D
Köszi mi makkok vagyunk, semmi bajunk! Már 4300g és kedden lesz 7 hete, és 2860nal jöttünk haza. És tegnap átaludta az éjszakát, este 9től, reggel 6ig! Nagyon jó napja volt ma - jól kialudta magát az éjszaka! Van tejci, de evés előtt picit fejek (max 10ml jön), hogy nehogy fájjon a pocija! Még eddig nem fájt a pocija

Niki!
Nónoka hogy van? Hogy alszik? Hányszor eszik?

Zsu!
Te hogy érzed magad? Gyerköcök milyenek, ebben a melegben?

Csilla!
Én most jöttem rá, hogy te ki vagy (szerintem). A tesóm lányomnak te voltál az o.nénije! Csak ennyit írok, mert mondtad, hogy nem akarod megmondani, hol dolgoztál. A tesóm talizott veled, ő mondta, hogy milyen nagy a pocid, és abból raktam össze!
A dokis dolgot én sem értem, adjon beutalót, vagy ha beírt a könyvedbe akkor fogadniuk kell a Sz.Imrébe, nem órákig várakoztatni - ezért fizetsz neki, nem?, engem egyszer sem várakoztattak meg!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok


Lintner Balázsnak hivják és a ll nöin van 31 éves .

Anikó köszi megvagyok . A lányok kicsit nyügisek .A nagy mostmár készül a sulira lassan .
anha
 
 


Sziasztok!

Móni!

Előbb a levét kóstoltasd meg, majd pár óra múlva újra!

Encu!
Magkívántam tőletek a művészetek völgyét és elmentünk! :lol:
Fantasztikusan jól éreztük magunkat, még vért is adtam a lányom pedig jól elfáradt még az éccakát is átaludta!
Folyt.köv..................

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam, olyan mérges vagyok :(

Tegnap írtam hogy vettem a tesz-veszen elektromos hintát, úgy hírdette a csaj hogy 11 kilóig jó. A Ricsi 9,3 kiló ruhástúl így neki jónak kellett volna lennie, de nem. Csak kattog alatta. Most vihetjük vissza a 17.kerbe :evil: Ha nem fizeti vissza a pénzem hozzávágom :evil: Ja és ilyet beszól hogy az ő fia 8,5 kilósan ült benne utoljára és tökéletes volt :evil:


Gabó!

És mikor adjam a pépes részét? Te hogy csináltad?
Csak mert azt olvastam hogy 6 hósan már lehet kezdeni a pépessel is :shock: de én is a levéle gondoltam először.
Kicsit bizonytalan vagyok e téren :oops:


Na megyek mert mindjárt indulunk a hintával :evil:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Anha: köszi az infót, jól jön majd, ha gixer lenne (remélem nem lesz) :)

Gábriel: örülök, hogy tuti programajánlóvá avanzsáltam, én mostantól biztos minden évben akarok majd menni..Jövőre persze már úgy, mint Ti: picivel :D

Jól telt a hétvége?

Pusz
encu
 
 


Hát senki sincs itt? :)
encu
 
 


Bocsi, hogy én most egy kicsit eltüntem, de a faterom szülinapját ünnepeltük!

Móni!
Hát ez valóban dühítő!!! :twisted:
Szerintem visszaadja a pénzt és ha elfogadsz egy jótanácsot egy ismét okoskodótól! :oops: Szerintem rugós hintát vegyél, mert erősíti a lábát, minden irányba mozog (dislexia megelőzés!) és baromira élvezi minden gyerek!
Ha gondolod, gyertek el Ricsibabával és próbáljátok ki nálunk.
Eddig akárkinek a bébije beleült nálink, mindenki vett egyet!
Most utoljára a brendonba is 10ezer volt és 15kg-ig használhatjátok!
Csak egy tipp! :oops:
Pedig eddig jónak bizonyultak a tesz-veszes dolgok...
Az almát adhatod lereszelve is és azt is úgy ahogy a levénél írtam.
Eleinte azért fintorognak rá, mert a lepréselt gyümölcs mindíg savanyúbb, mintha egyben ennéd meg.Ezért kell többször próbálkozni... :wink:

Encu!
Mi is akarunk menni jövőre is, de olyan ottalvósan, hogy az esti műsorokat is láthassuk!
Azt mondják gyönyörű kivilágítva az egész!

Móni!
Ha visszaértetek írd meg mi volt, kiváncsi vagyok!

Zsuzsa!
Akkor mond meg melyik nap jó neked és elviszem a pelcsitárolót.
Remélem jól vagy!!!
Megyek még pakolok, teregetek és elteszem magam holnapra ,mert ez is hosszú nap volt.
Mindenkinek szép álmokat!

Kép
gabriel79
 
 


Szia


Nekem jo a kedd. ha neked is
anha
 
 


Jó Zsuzsa!
Délelőtt neked jó?

Lányok hol vagytok?

Móni!
Sikerült visszaadni a hintát?

Kép
gabriel79
 
 


Szia

igen jo kb mikor
anha
 
 


Sziasztok!

Gábriel: láttalak ma, ahogy toltad a kicsi lányodat...próbáltam integetni, de messze voltatok..
Alig várom, hogy én is tologahassak...
Egyébként azóta is minden este baromságokat álmodok, elég sz*rul alszom...meg kezdek parázni a szüléstől, meg az azt követő "kritikus" időszaktól... :? :D
Hááát igen...
encu
 
 


Sziasztok!

Visszavette a csaj a hintát :lol:


Gabó!

Most inkább nem mennénk hozzátok, így két vírusos nyavaja után :lol: még az utcsó betegségre nem mondtak végleges gyógyulást, kettőre megyünk a dokihoz :roll: remélem minden ok lesza Ricsi fülével (bár már abban a sarlatánban nem bízom).

Igazándiból az elektromos hintát a kistesónak szántam csak jó alkalom volt most hogy a Ricsinek vettem volna, így a párom sem morgott, mert minek vásárolok előre hogy csAK álljon?! Érted :oops: De nem hogy kilenc kilóval nem ment, beleraktunk négy kilónyi cuccot és alig ment. Bóvli volt!!!!!! Sajnos ilyenenk vannak. Épp a Vaterán néztem egy jakuzzit 4 személyes volt és 300000-ért kelt el. Akartam licitálni tök jó lenne a teraszunkon de nem mertem mert kinyírt volna a párom :lol:



Képzeljétek el az éjjel totál bealudtam míg szopott a Ricsi, párom keltett fel nehogy kirepüljön a Ricsi a kezemből :shock:

És lejjebb tettük a kiságyat :!: Na de nem sokmindent oldott meg, most már azért nem sír éjjel hogy beszorul a lába, de még mindig nem tud egyik oldaláról a másikra fordulni, széltében kicsi az ágy :shock: 60*120-unk van, nektek??????????? Mi a fenét csináljak??? Teljesen kikészít a gyerek, minden forgásnál üvölt teli tüdőből hogy nem tud megfordulni, ez kb. óránként van éjjel :shock: :evil: Már hulla vagyok!!! TIPPPPPP??????????? :roll:


Gabó! Amúgy még tesz-veszezek ezerrel :) Már annyi ruhát összevásároltam :) VAn egy érdi bejáratott eladónk :)

Na megyek pakolni meg a Ricsi is felkelt, lassan indulunk a dokihoz

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Na megjöttünk a fülészetről! Még mindig szűk a hallójárata a Ricsinek de már jobban néz ki. Még a héten kenegetnem kell neki krémmel...

Na megyek csak gyorsan beugrottam egy kis helyzetjelentésre

további kellemes napot mindenkinek

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu!
Jaj,de kár, hogy nem vettelek észre! :cry:
Mert mindíg bambulok ki a fejemből! :roll:
Máskor kiabálj!

Móni!
Ok!

Jaj csajszik kezdek már csomagolni, mert szombaton indulunk szovátára!
Izgulok és nagyon várom!!!
Folyt.köv..

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok lányok!

Ma ismét voltam a Pocaklakókat megkukucskálni! Nagyon gyorsan nőnek, mert mikor a múlthéten hazaengedtek a kórházból 4,5 cm-es volt mind a kettő, ma pedig 6 cm-es nagyságot mértek! :lol:
Valami nagyon nem stimmel velem! Ha elmegyek UH-ra (esgyenlőre csak a hüvelyUH-n látják a babákat), másnap reggelre mindig bevérzek! Már tökre elegem van belőle! Remélem, nemsokára nőnek annyit, hogy elég legyen a hasi UH is! Mondjuk nem jobb a helyzet akkor sem, ha néhanapján (egyre ritkábban) összebbújunk a párommal! A hatás ott sem marad el, reggelre szintén pecsételek! Ja, és tök mindegy, hogy reggel, vagy este történik a vizsgálat vagy az összebújás, mindig a következő éjszaka vérzek! :evil: :evil: :evil:

rnecsi
 
 


Gabó!

Mentek nyaralni, de jó nektek :lol: Imádok készülődni olyan jó :lol: Hú de Flórának aztán visztek cuccot mi :wink:


Na és a megígért kép, helyett pár kép:

Kép Jé, mit csinál anya :)

Kép Már tökéletesen üldögélek!!!

Kép Már megint valami huncutságon töröm a fejem :)

Kép Íme a hintám (van jobb kép is csak azon apa ott áll mögöttem alsógatyában :lol: )



Hát ennyi, nem untatlak titeket tovább :lol:


Gabó!

Mennyi időre mentek? Mikor is indultok??????

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Csilla!

NE SZEXEL A PÁRODDAL!!!! Kérdezd meg a dokit erről!!!!! Én úgy tudom vérzés esetén TILOS A SZEX!!!! Nem ilyeszgetni akarlak, nekem 9 hónapig nem szabadott! Én is véreztem először a szex után aztán már alapból is.
Érdekes hogy csak hüvelyin látják őket, nekem 8 hetesen csináltak utoljára hüvelyit aztán simán látták, bár ikreknél nem tudom hogy van ez :shock:

Amúgy üzenem a pocilakóidnak hogy szuper ügyik! Szépen nődögélnek anyujuknak!

Szóval szerintem telózz rá a dokira és meséld el a szitut, hátha semmi az egész de jobb félni mint megilyedni.

Lassan fogod érezni a mozgásukat. Lesz ott ficergés :lol: Én a 16. héten éreztem először.

Hogy áltok a lakással? Kitakarítottátok a leendő hálótokat? :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Most látom Gabó, szombaton indultok :oops: VAk hangya vagyok :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!

Már nagyon ritkán szexelünk! Nyugdíjas szex van csak, 3-4 hetente egy. Csütörtökön megyek a dokimhoz. Meg kell vele beszélnem a vérzést is + a kórházas sztorimat is.

rnecsi
 
 


Nyugdíjjas szex :lol: Ismerős 8) Mi talán még ritkábban mióta megvan a Ricsi. Általában hulla vagyok mire ágyba kerülök, vagy mire a párom haza ér a melóból. Azt van olyan hogy már ő alszik mire én oda kerülnék. Aztán van hogy a Ricsi nem hagyja.... Szóval nehéz összehozni, de próbálkozunk :roll:

Kiváncsi leszek mit mond a dokid a kórházas sztoriról :shock:

Akkor csütörtökön megint uh? :lol: Vagy nem :roll:

Vigyázz magatokra! Pihizz sokat!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok lányok!

Csak pár órára hagytam itt a gépet, de közben egész regény íródott:D

Csilla: én erről a vérzés dologról azt olvastam, hogy a méhszáj megdörgölése (legyen az bármilyen "szerszámmal" :) ) tud enyhe vérzést okozni teljesen problámamentes terhességeknél is, de tényleg kell orvossal kontaktolni, nehogy megint görcsölés legyen...A babóid tényleg nagyon szépen nőnek, és bár nekem egy van pociban, engem is a 12. hétig hüvelyi UH-val vizsgáltak. Akkor azt mondták, hogy ez a megszokott. Hát, úgy látszik kórháza, vagy orvosa válogatja.
A szex szerencsére nálunk nem ritka, bár a párom féltene, mert már elég nagy a pocak, de én rágom a fülét, mert tudom, hogy rossz a hiányérzet ;)

Móni: nagyon tündér a kicsi fiad, tényleg nagyon huncut, szerencsére nem látni rajta egyáltalán az elmúlt napok megpróbáltatásait...:)

Gabó: nem tudtam volna kiabálni, a párom mellett ültem anyósülésen, dudálni meg csak nem nyúlkálok át...nem ijesztegetek én senkit ;) Irigyellek ám Szováta miatt...engem is hazahúz néha a szívem:) Pihizni mentek?

Ja, még annyit, hogy az első kapirgálásokat én is a 16. hét környékén éreztem, aztán rá egy hónapra már ment a karate :D Mostanra meg már nem is tudom, milyen küdzősportot űz bennem ez a kölök ;) :P

Pusza
encu
 
 


Csilla!

Jó, hogy jöttél! :lol:
Szerintem ez a vérzés annak a jele, hogy itt vége a szexnek! :cry:
Legalábbis egy időre!
Nyugdíjas szex... látom ez a sors naggyából másnál is , bár lekopogom minél nagyobb a Flóra annál sűrűbb :lol: :roll:

Encu!
Szovátát nagyon szeretm a sóvölgyek miatt, a szép táj és a barátságos emberek miatt is!
Mi egyszer mentünk azóta vágyunk ki, de most újra!
Te odavalósi vagy?
Igaz mi sokat jártunk gyerekkoromba Korondra, Aradra, Székelyudvarhelyre és le a tengerhez.
Remélem jó lesz és manó bírni fogja az utat.

Móni!
Ricsi azért stramm baba, valóban semmi nyoma annak, hogy fájdalmai voltak!
Hány kilót nyomtok?
Mi most szerdán megyünk tanácsadásra!
Hoppá elő kell keresnem a kiskönyvét, mert nemtom' hová tettem! :oops:

Ja Uh!
Nekem is a 12. hétig hüvelyit csináltak.

jajj lyányok tudom, hogy odébb van a sulim, de már most izgulok, hogy Flórát 3 éjszakára elhagyom!
Párom szerint a gyereket negyedannyira nem fogja izgatni, mint engem! Igen tudom, de mégis, lehet bőgni fogok! :cry:
Tudom, hogy anyunál jó helyen van csak, csak...

Végre megjött a járássegítője manónak kiváncsi leszek, hogy fog vele teperni, mert a derekam már készen van 2 hónapja sétálgatunk!
Igaz már két napja egyedül megáll, de szerintem az elindulás még odébb van.
Na menek alunni!
Szép éccakát mindenkinek!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok csatlakoznék hozzátok.
Röviden annyit rólam, hogy van egy 3 és fél éves kisfiam, aki természetesen gyönyörű és okos :), és most várjuk a kistesót aki szintén fiú lesz, várhatóan október végén fog megérkezni.
Egyébként a dunafüredi részen lakunk.
Most a "nagyfiam" anyósomnál nyaral, rengeteg szabadidő szakadt rám, egész idáig dolgoztam, úgyhogy nagyon furcsa...Eddig rohanás volt a hetünk, munka, aztán futás oviba a gyerekért, majd boltba, aztán vacsi amikor hazajött a férjem, fürdés, alvás...Jó egy kicsit lassítani, koncentrálni a pocakra.
Látom a szex központi téma, nálunk sem szabad, mert az elején mindig véreztem utána, most már lehet nem véreznék, de nem merek kockáztatni...olyan sokat vártunk erre a babára.

Egy egész kisregényt írtam
sziasztok

Barbi
sbarbi
 
 


Szia Barbi!

Üdv közöttünk!
örülünk, hogy bővül atopik, gratulálok az új pocaklakóhoz! :lol:
Te vagy a negyedik aki füredi. :lol:
Nem baj ha sokat írsz ennek az a lényege. :wink:

Zsuzsa!
Ma fél10 után jó neked?
Megadom a telcsimet és odavisszük a vödröt.30/299-2914

Kép
gabriel79
 
 


szia


igen jo
a fél 10
anha
 
 


Sziasztok!

Gabó: igen, Erdélyi vagyok, nagyon szeretem azt a környéket én is, bár én egy kicsit "beljebb" születtem, Sepsiszentgyörgyön...csak azért, hogy valahányszor le kell írni, hogy születési helye, lakhelye, kitörjön a frász :D:D
Szóval jó nektek nagyon, arrafele van mód pihenni...Mi egy szűk hét nászútra mentük arrafele, de ellentétben velem, a páromnak nem jött be annyira a nomád élet. Kint voltunk falun egy szép, felújított kúriában a természet közepén. Hát, igen. Ő nyüzsibb, mint én..vagy nem tudom. Én szeretem nagyon. :) Ja, és a fekete-tengernél egyetlen egyszer voltam, pici baba koromban...azt sem tudom milyen :? De majd az élménybeszámolódra nagyon kyváncsiak leszünk szerintem, hogy a Flóra mit szólt a nagy úthoz :) Nálunk van a családban egy szintén tavaly novemberi baba, egy kisfiú, ők Németországban élnek, és most látogattak meg minket. Ezen a nagy úton sem volt semmi gond a kicsivel, még élvezte is. Mi is mindenhova cipelni fogjuk a porontyokat, hadd lássanak világot ;) Ez jó hosszú lett :)

Szia Barbi!
Tényleg bővült a füredi kör :) Én november eleje-közepére várom az első babát, egy kisfiút (vagyis ketten várjuk...vagyis sokan:) ), akkor nagyjából ugyanott járunk..ez jó, mert akkor egyel több anyuka, akit bombázhatok a kérdéseimmel, már ha szabad ;) :) Hogy bírtad ezt a meleget "három felé szakadva"? Hol fogsz szülni?
Na, egyelőre ennyi, ha nem ijesztettünk el, mesélj :)

Pusza
encu
 
 


Sziasztok lányok!

Móni!
Szóval meglestél minket iwiwen :lol: . Ari vagy, köszi. :)

Hétvégén Tatán voltunk, olyan jó idő volt, és olyan nagyokat sétáltunk. :)
Tegnap voltunk oltáson, és belázasodott Nonó, délelőtt is kapott kúpott meg este is, és ma reggel még szintén kellett neki. Remélem ma már nem fog, olyan kis nyűgös szegénykém :(
Ja és képzeljétek, tegnap addig hintáztatta magát hason, amíg meg nem fordult a jobb oldalára :shock: , olyan hihetetlen volt. Nekem kicsit korainak tűnt, de büszke voltam (vagyok ) rá nagyon! :D

Anikó!
Nálunk még nem állt be a napirend mindig. Éjszaka pedig még mindig kelünk szopizni. Viszont az esti alvás beállt úgy, hogy fél kilenc és fél tíz között alszik el.

A szex témához annyit, hogy nálunk szinte végig volt, csak az uccsó két hétben nem. :)

Na megyek, mert megint sír. :cry: .

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok

Barbi üdv


Jaj lányok tegnap este meghalt a nagyim egyszerüen nem tudok megnyugodni . Kész vagyok
:cry:

93 éves volt és tudtuk mostmár hamar eljön ez az idö de akkor is
anha
 
 


Zsuzsa fogadd őszinte részvétem...:(
encu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: