Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi

Igen,nálunk így dukál :D!kicsiből kicsi,nagyból nagy :D! Asszem a kicsivel automatikusan spóroltam 8) !
Igen,az a sárga,és eddig nekünk sem volt gond,de tényleg másra már nem tudok gondolni... :roll: Na de azóta sem történt semmi.Viszont csüt-ön kifutottam az időből és elfelejtettem telcsizni (értekezlet volt... :twisted: ).Aztán meg pénteken tanári kirándulás és megint elfelejtettem... :oops: De gondolom,ha nagy gáz lett volna,telefonálnak... :roll:
A hajam színe hasonló a padlizsánhoz,de nem annyira vöröses.Legalább is amikor egyszer kétszer azzal festettem,nekem az pirosasabb árnyalatnak tűnt,ezért maradtam a violánál.... :roll: Asszem a Palettnél külön van a két szín...

Felavatás :lol: ...na Márk aztán tudta,hogy mikor mit kell :wink:!Csak gyakoroljon a keresztmama :)!
Temetés :(.

Villő így jegyzetel a határidőnaplójába:
Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok! :)

Egy utolso hozzaszolas itthonrol (legalabbis jodarabig)... A cuccaink mar kint vannak, mi holnap utazunk. Kb. 2 het mig lesz netunk, addig is puszi mindenkinek, legyetek jok!!!

Krisyta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok

Anyapoc

Temetés:azt hiszem lehet rá mondani, hogy szép temetés volt.
Mi van Villő eredményével? Telefonáltál már?
Lassan Apázni fogtok, nem?
Hogy telt a hosszú hétvége? Nekünk nagyon jól sikerült. Sokat jöttünk-mentünk, és igazán jól bírta a Márk! Igaz tegnap és ma pótolja az elmaradt alvásokat. :lol:
Képzeld, majdnem belénk jött egy motoros, egy hirtelen fékezéskor, de "csak" elestek. Megálltunk, hogy minden ok-e. Azt mondták igen, de szegény utas (csajszi) eléggé sántítva ment le az útról. Senki, érted? Senki, rajtunk kívül nem állt meg. Kikerülték őket és hajtottak tovább!!! Egyszerűen hihetetlenek az emberek, hogy ennyire nem érdekli őket, hogy másokkal mi van. Éppen csak nem dudálták le őket az útról. Egyébként normálisan ment motoros, csak nem tudta a nagy fékezés miatt megtartani a motort.

Aranyos Villő a határidőnaplójával :D

Kriszta
Remélem hamarosan jelentkezel.


Többiek, merre vagytok??
Hogy telt a hétvége?

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 

 
 

Sziasztok!

Én rohanásban,mert itt az érettségi hajtás,megsütöttem kedden a sütiket a szerenádozóknak,ma este várom őket :)!


Kriszti

Remélem,már kint vagytok és minden rendben volt :).Azért jó volt még látni előtte :wink:!

Szilvi

Húúú,az nem semmi lehetett :(.Igen,sajnos a jó érzés nagyon eltűnt az emberekből.Még jó,hogy nem volt nagyobb baj,de gondolom,azért megijedtetek ti is egy kicsit... :roll:
Örülök,hogy jól telt a hétvége,mi is programoztunk rendesen :D!Meg persze meleltte kisérettségiket javítottam :?...
Ma telcsizek,mert múlt hét kimaradt,szerdán meg elfelejtettem :oops: ...lassan titkárnőt kéne tartanom,hogy el ne felejtsem,mikor mit kell csinálnom.Ma telefonálok,már be van állítva a telefonom...
Holnap vizsga,szl azt sem tudom,hol a fejem :?....
Apa majd május végén jön haza 4 napra,előtte Pesten talizunk egyet :).Már várjuk nagyon :).



Villő újabban ha megköszön vmit KÖSZIKE felkiálltással teszi :D!Birom,hogy mindent eltanul :lol: :lol:

Na megyek,lesz egy órám,utána du értekezlet...

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek az érdeklődést, viszonylag jól vagyunk. Bence orra el van dugulva és nagyon horkol ,már két éjszaka semmit nem aludtam :( .Lilla éjjel 25* volt fenn :( . Nem tudom mi van, nem értem én ezt....

Anyapoc

Villő nagyon édes a képen. Köszike :D :D :D .
Milyen volt a szerenád??

Szilvi

Márk keresztanyucija most babát vár ugye? Vagy én láttam félre valamit?
Baleset :( .
Múlt héten én is láttam egyet, kanyarodtam be herendre, egy bácsika pedig kikanyarodott bele egy másik autóba. Mostanában megint sok a figyelmetlenség az utakon, lassan félek autóba ülni.

Kriszta

Jelentkezz te is ha tudsz már.


Talán mostmár gyakrabban tudok jönni én is. Ma este jön a szerelő és remélem mostmár jó lesz a net is.Mert most véletlenül jó . Napok óta nem működik.
A napjaink nagy részében kint vagyunk a kertben /megnyertük az öntözést, apának erre már nincs ideje/. Ez több órát elvesz az időmből,dehát valamiből meg kell élni. Lilla is már profi módon kezeli a slagot :D .

Lányok én olyan béna vagyok, leégettem a krumplifőzeléket. :( Azt hittem lekapcsoltam a gázt, de nem.

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Ezt még el akartam mesélni , egyik reggel ülök Bence mellett, megsimogatta a hasamat és -Anya, én akarok mégegy kicsi Lillát, mikor lesz mégegy hugicám??
Aznap este apát is erről faggatta.

Kép

Kép

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Milyen volt a szerenád? Felhívod utána őket?? :shock: Vagy csak úgy csinálsz mint a szakszámos tanárom, és le-fel kapcsolgatod a lámpát, hogy tudasd hallod őket :lol:
Ha titkárnőre van szükséged, 4 órában elvállalom :wink:
Elhiszem, hogy már nagyon várjátok apát. Villő még szokta emlegetni?


Bambika
Márk is egy kissé sokat kel éjszaka, de csak úgy hogy éjjel fél2 és fél3 között, de azalatt az egy óra alatt legalább 3x be kell hozzá mennem. Én sem tudom, hogy miért csinálja, néha pár hétig elmarad, aztán újra kezdi. :shock: De ez a tiétekhez képest semmi :!: Nem tudom, hogy bírod :?: :roll:

Igen, jól látod, de már a végét tapossa! Júni. végére van kiírva. Nagyon jól bírja, az elején sem volt hányingere. Alig hízott valamit.
Azért panaszkodik csak, mert nem mozoghat annyit amit ő megszokott. Úszás, kézilabda, bicikli.... ezek már nem kismamának való mozgások.

Apátok odaadta a kalapodat?? :D
Jók a képek!

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Andi

Nagyon édik a képek :).Lilla kész hölgy és hát Bence... :)!
Na meg egy újabb tesó :D!Az tuti!Bulcsú is kislányt szeretne :D!
Hát én sem irigyellek a sok kelés miatt ,na meg a nemalvások miatt sem :?....Lilla talán fogzik????Mert ha iylen sokat van fenn,talán nem is nagyon alszik...vagy nem eleget.Nem fáradt nappal? :roll: Szegénykéim... :(
Öntözés kert :).azért ez eléggé irigylésreméltó még így is :wink:!Én öntöznék egész nap :D!Pláne iylen segítséggel :)!
krumplifőzelék :D4Hogy megnyugtassalak,ilyesmivel nem vagy egyedül...én a borsót szoktam... :roll: de azt már többször :?...

Szilvi

Szuper volt a szerenád :):):).Nagyon élveztem,meghatódtam és egyszerűen olyan jó érzés volt,na :)!kimentünk a gyerkőcökkel az erkélyre ,onnan hallgattuk.A 3. osztály után Bulcsú meg is tanulta a 20 év múlva c. számot :D4Reggel már egyedül énekelte.este meg az osztállyal együtt :lol: :lol: ..na meg vezénylet nekik,hogy hangosabban,meg hogy még énekeljenek,meg minden :).
Sütöttem nekik kekszet,meg tettem a zacsiba mellé pár idézetet egy lapon kinyomtatva :).Sajna felhívni nem tudtam őket,meg nem is nagyon akarom,mert este-éjjel 30 gyerek iszonyat lármát csinál.Felszalad egy-két gyerek a cuccért,aztán mennek tovább :roll:.Hát régen más volt :D!Nálunk sajna egyre kevesebb kolléga fogadja a szerenádot :?...
Nem lehet,hogy Márk is fogzik?Villő is csinálta,tudod,amikor megindultak a szemfogai.Aztán egyszer csak abbamaradt és rá kb 1 hétre ki is bújt 3... :roll: Most átalussza az éjszkát (kop-kop),de nem tudom,meddig :?....


Villő pisijének megvan az eredménye,Szilvi már tudja :D!Coli baci van/volt benne,most antibogyót fog kapni...illetve szirpuot.,.. :?

Na lépek,csinyálom a dolgom :D!
Pusszantás :)!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

De jó hogy nem kell 20 percet várni, hogy betöltődjön az oldal :D

Szilvi

Apa szólt, hogy betette a szekrénybe a kalapot :D .
Mostanában csak telefonon beszélünk, ha itthon van rám már nem nagyon van idő, agyerkőcök letámadják,nem is jutok szóhoz :( .Na, de majd nyaralás alatt bepótoljuk :)

Anyapoc

Gyors gyógyulást Villőnek, hess csúnya bacik.
Lehet, hogy Lilla fogzik, még mindig elég kevés bújt ki neki. Nappal megy mint a gép, meg sem áll egésznap.
Végre eszik minkettő, olyan jó, hogy nem kell minden falatért megküzdenem.

Mennem kell, Bence gribedlizni akar, el lettem innen zavarva.
Jó hétvégét nektek!

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


sziasztok :)
mi kicsit elvesztünk, de ahogy közeledik a szülés ideje azért önző módon bekukkantok.
Tudnátok abban segíteni, hogy mi az amit be kell vinni a kórházba baba és mama részére egyaránt?

mi amúgy jól. fiúk óriáskópék, nekem lenne még 2 vizsgám, de 5 napja 1 ponton iszonyúan fáj a hátam, így alig bírok ülni, és senki sem jön rá, mitől fáj :cry: :cry: egyébként semmi panaszom, mintha terhes sem lennék :lol:

puszi mindenkinek

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Andi

Örülök,hogy esznek a gyerkőcök,az is valami :wink:!
Mennyi foga van Lillának?Biztosan az gyötri szegényt.Ha gondolod,szívesen kölcsönadom a borostyánkő nyakláncot(ha elvilsei magán),nekünk most nem lesz rá szükség egy darabig :)!
Kalapot mégegyszer köszönöm :)!

Orsi

Hát amikor én szültem (mert ugye volt azóta reform :D) hálóinget adtak,szt most is,de vihetsz is.Betétet asszem már nem adnak és a pelenka is kérdéses.Mintha azt hallottam volna,hogy már azt sem biztos,hogy tudják biztosítani.Törlőkendőt kell vinni,pelenkakrémet adnak asszem.Ja és kaját vigyél mindenképpen :D:D!Mert abból kevés van...nem tudom,mi kellhet még...wc papír,ilyesmi nyilván kell :D!Egyébként kérdezz meg egy védőnőt,az tuti meg tudja mondani roll:....
Nem lehet,hoyg Lili nyom egy ideget és attól fáj a hátad,Ebben az előrehaladott terhességi korban ez elég gyakori,nem?Meg a zsibbadások stb....
Ah,de jó neked,már "csak" két vizsgád van :D!Nekem még vagy 5 :?...

Na mentem,mert csúszásban vagyunk,vendégek voltak.... :roll:

anyapoc
 
 


Anyapoc :D
köszi, de védőnőm sokat beszél akkor is, ha nem kérdezek :D de lehet, hogy ezt bevállalom :wink:

a hátammal akármi lehet persze, de jó xar :( ha tényleg ez nem lenne, semmi bajom nem lenne, de így van, hogy néha azt érzem, hogy ketté szakad.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

Csak hívd fel és telefonon kérdezz,akkor bmikor tudod mondani,hogy menned kell,mert a fiúk éppen szétszedik a alkást :wink:!.
Elhiszem,hogy szar a hátfájás :(.Reméljük,hogy a szüléssel elmúlik... :roll: Ha csak a férjemre gondolok,aki múlt nyáron 1 hónapot volt itthon miatta és két hétig tk fel sem bírt kelni :?...na jó,ő terhes nem volt :lol: !

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Nincs mit/kalap/ :)
Köszönöm a nyakláncot, de mikor ajánlottad /hónapokkal ezelőtt/, akkor vettem neki.Mindig rajta van.

Kép

felpróbáltuk az új fürdőbugyit :)

Orsi

Hirtelen nekem csak a nagy nedvszívó képességü betét jut eszembe, már azt sem adják szülés után.

Anyáknapja hogy telt?
Bence odaadta az oviban készített ajándékot, de a verset nam mondta el, azt mondta nem ért hozzá :wink: . De pár óra múlva azért elmondta nekem :lol: .

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy újra él a topik :)

Anyapoc
tök jó fejek a gyerkőcök. El tudom képzelni, hogy Bulcsú mit alakított az erkélyen :lol: Biztos az is tetszett nekik, hogy így tovább lehettek fent. :roll:
Mikor kezditek az antib-t?

Beszéltél Livivel? Azt mondta, ír majd sms-t, de nem érkezett meg. Jó volt látni, hogy örül, de azért gondolom az időt sajnálta rá. :wink: Kíváncsi vagyok, hogy fog beválni neki munka közben, mert attól fog tulképpen eldőlni, hogy marad vagy épp eltávolítjuk a karmait.

Igen, Márk folyamatosan fogzik, én is arra gondoltam, hogy ez a baj. Csak olyan fura, hogy mindig éjjel fél2 és fél3 között jön rá a fájás :shock:


Andi
Itt a szezon, hol az apa :wink: :evil: :?:
Nálunk is sokszor van ez, de azért este mi tudunk beszélgetni. És azért a hosszú hétvége is jól sikerült. Teszek fel majd képet, ha lesz időm.

Látod, azért amikor kettecskén vagytok, csak elmondja neked a verset Bence (kis ügyi), biztos zavarban volt, hogy mások is ott vannak. :roll:

most megyek mert dolgom van.

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Andi

Vadító Lilla a fürdőruciban :):):)!Nekünk is van,úgy kaptuk,talán idén felavatjuk :D!Tényleg,hogy álltok a szobatisztasággal? :roll: van már próbálkozás Lilla részéről?

Szilvi

Na ja,alakított a pasi rendesen :).Nem nagyon voltak fent tovább,mert fél 10-kor már mentek aludni,addigra letudtuk az utolsó osztályt is :).
Újabban nagyon kis közvetlen lett (bár mindig az volt tk),vmelyik nap még a szomszédba is átment.Éppen jött a nagymama unokázni,akkor értünk fel mi is és simán bement.Mire átmentem érte,már ott mesélt a szőnyegen a 8 hónapos Csengének :D!
Már megy az antibiotikum,egészen hétfőig,addigra talán elfogy.pár nap szünet és pisivétel...vagy ezt már írtam? :roll:
Livi még nem jelentkezett nálam sem,de el tud úgy havazni,hogy aztán napokig nem is hallok róla. :? Majd ha nem felejtek el bejelntkezni MSN-re és rajta lesz,akkor megkérdem :).De tuti jelentkezni fog :).Ha meg tetszett neki,akkor így is van :).Gondolom a szg miatt kérdésesa dolog,elég sokat klimpirozik rajta és nem mindenki tud nagy körmökkel :).De szt élvezi a nőiesség ezen részét :).Na majd ha én is megnyugszom,rakatok fel veled nyárra :D!
Fogzás:azért lehet uez az időpont,mert akkor talán felszínesebben alszik és akkor jobban érzi a fájdalmat és felébred rá.Mivel mindig azonos időben fekszik,nagyjábl azonos időben jön el a felszínesebb alvás időszaka.Egyébként hjnal 2-3 órától mindenki felszínesebben alszik,éjfél-1 ig lehet a legmélyebben aludni :).ezt nemrég tanultam,azóta lefekszem időben,hogy oihent legyek :D!



Anyáknapja: Nálunk volt pici ünnepség,adtak elő dalokat,erseket,kaptunk ajit is ,tök jó volt :).
Az egyik verset ide is beírom,szt tök édi :),H

a én nagy varázsló lennék,
mindenhova anyut tennék.
Anyut a fürdőszobába,
aki pacsál velem a kádban.
Egy anyu kell a konyhámba,
aki jót főzzön vacsorára.
Az oviba is kell anyu,
aki hogyha hiányzik nekem,
icipicit megszeretem,
aztán útjára engedem.
Istenem,de jó is volna,
mindenhonnan anyu szólna!

Nekem annyira nagyon tetszett :).

Az ajándékátadás:

Kép


Villő "dolgozik" :).A kép érdekessége,hogy az én (egyébként tiszta!!!) bugyim van a nyakában :roll:...

Kép

Ezt meg csak úgy :)

Kép

anyapoc
 
 


Ezt mg a múltkor csináltam,Villő így focizik :D:

http://s53.photobucket.com/albums/g49/a ... CN3423.flv

A legjobb,hogyan pöröl a labdával,amikor a szél elfújja :D!
A háttérben az Almádi út... :(

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Rég láttalak benneteket, várom a képeket!
Nálunk a hosszú hétvégén volt egy nap, mikor apa nem dolgozott :) . Füreden voltunk,mert ott pihentek a gyerekek keresztszülei. Kompozni is voltunk, Bence kívánsága szerint.
Kődobálás a balatonba volt a legnagyobb szórakozás :D

Kép

Kép

Anyapoc

Szobatisztaság, naponta 10* kb nekiáll vetkőzni, bilire vagy vécére akar ülni :D . De csak ücsörög egy kicsit, közben kéri az autót a kezébe és játszik :) .Ahogy Bencétől látja. Nyáron majd próbálkozom , úgyis sokat leszünk az udvaron.
Bugyis kép :D ,Lilla is bugyimániás, pelust se nagyon engedi, csak a bugyipelenkát tudom ráadni. Itthon úgy rohangál, hogy a nadrágjára kívül a Bence alsónaciját húzza fel. Persze, mindent "együgye"/egyedül/ akar csinálni.
Legújabb szavai közt szerepel a hülye, persze ezt tisztán kimondja.
Bence minden rosszra megtanítja.

Megyek gyógyulgatni kicsit /ennyire még soha nem fájt a torkom, még a nyálamat sem bírom lenyelni/. Jó fogyókúra két napja egy falatot sem ettem.

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Anyapoc, jó a videó, villő is mekkora már!
Ti hogy álltok a szobatisztasággal?

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Andi
pedig elég sűrűn játunk Herendre.
Mondjuk, az is igaz, hogy sokszor van ott egyedül a Márk. Szeret ott lenni. Végre elkészült a homokozó is :D .
Jók a képek a gyerekekről.
Nálunk annyi a szobatisztaság felé vezető út, hogy jelzi néha, ha van kaka. Ez is valami.

Te meggyógyultál már?

Anyapoc
sztem a Márkkal nem lesz gond. Szépen tisztul, úgy gondolom a füle is. De majd csütörtökön elválik, akkor kell visszamenni vele.
Mi van Villővel?


Sziasztok!
Sz.
ja, itt vannak a képek



Kép


Kép

Kép


A gyenge idegzetűek ezt ne nézzék meg!! :wink:

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Hello csajok :)!

Látom,mindenki ezerrel fényképez tavasszal :D!

Mi szombaton voltunka pázni,szuerp volt és baromi fárasztó :?... Fél 10-re értünk haza,hát hulla voltam, a vezetés is kész idegbaj volt :(.

De sebaj,Apa vasárnap jön haza 4 napra :):).Igaz,hogy vizsgázik,de nem baj :).

Na igen,meg a suli.Most jön egy csomó ZH,meg beadandók,meg az érettségi :(.Hát ez van,de igyekszem :).

Andi

Nagyon jók a képek :).A két kölök le sem tagadhatja egymást :wink:!
Nálunk is menő a kődobálás :).Na meg mindenhol összeszedni a "kaics"-ot :).
Szobatisztaság: Villő a kakánál szól,persze akkor,amikor már nyomja :D!Meg mondja,hogy "kakajok" :D!Pisinél nem szól,de volt már,hogy ő is a wc-re kéreckedett és bele is pisilt (anyum szt)...
mosnjuk nekem sem időm,sem energiám egyenlőr erőlködni,meg amúgy sem vagyok ennek híve.majd nyáron én is próbálkozok,oszt ha nem megy,akkor nem megy :D!
Remélem,már jobban vagy,mert elég rosszul hangzott,amit leírtál :roll:

Szilvi

Örülök,hogy Márk jobban van :).
Egyre pasisabb a képeken is :wink:!.Omlásveszély :D!
Villőnek semmi baja,pisiszag pisiszagú :D,csüt-ön megyek kémcsőért,pénteken pisil és viszem az ÁNTSZ-hez.Aztán majd meglátjuk.Adtam neki a Normaflore-t,így meg sem hajtotta az antibogyó :).
Bulcsút vittem bőrgyógyászhoz a szemölcseivel,kapott rá vmi maró folyadékot,úgy kell fogpiszkálóval rájuk tenni egy icipici pöttyöt,mert nagyon mar.hát jó móka :?....


Na lépek,búcsúzóul egy apázós kép :)

Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek! Márk sem babás már, igazi kisfiús arca lett. Villő, nagy a szerelem apával :D .
Köszi kérdéseiteket, már jobban vagyok, csak akkor fáj még, ha tüsszentek, vagy ásítok.

Tegnap itt volt az egyik szomszéd és nem hitt a szemének, ahogy Lilla felmászott a csúszdára és lecsúszott, egyedül. /Szilvi te láttad, nem kicsi, nem veszélytelen./ Már annyiszor mondtam neki hogy nem szabad,de nem érdekli. Reggel még ki sem nyitja a szemét, de már mondja:motojoz.
Bencével elég sok gondom van,nagyon csúnyán beszél, egyáltalán nem fogad szót :( . Néha megkérdezi, hogy szabad e ezt vagy azt, mondom nem,de azért is csinálja.

Anyapoc

Kitartás a vizsgákhoz, jó apázást arra a 4 napra.Még mindig csodálom az energiádat :oops: .

Megyek vár a gálya: Kép

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Andi
tényleg nem veszélytelen a csúszdátok! De reméljük Lilla érzi, hol a határ. Bár egy két éves kislánynál ez nem így működik. Gondolom, ha már így alakult, igyekszel megtanítani a lehető legbiztonságosabb mászási módszert.
Mondjuk, amíg pici volt Márk, addig úgy jött le az ágyról, ahogy tanítottuk, most mikor már azt gondolnám, hogy tudja, hát vannak olyan esések, koppanások, hogy nekem fáj. :shock:
Ezek szerint Bencére nincs olyan jó hatással az ovi. :?
Milyenek az éjszakáitok?

Anyapoc
olyan érdekes, hogy eléggé sűrűn látjuk egymás gyerekét, mégis tök meglepődöm egy-egy képen, hogy Villő mekkorát nőtt, és hogy már nem bébi, hanem kész kislány.
Tök örülök, hogy tudtatok apázni :P , még ha fárasztó is volt.Annyira aranyosak együtt a Villővel. Látom, a hétvégétek (hételejétek :lol: ) is jól fog alakulni. Sikeres vizsgázást a Zsoltank és persze neked is. :)



Nekünk, ma van a házassági évfordulónk :)
Apa virágot kap tőlem :oops: Aztán majd szombaton le lesz passzolva a MÁrk, és megyünk vacsizni stb. Vasárnap, após szülinapját tartjuk.
Apának is hajrá van a suliban. :roll:

Ezt a "csokrot" készíttettem, bár nem olyan lett amit elképzeltem, de láttam a csajon, hogy nem akarja átvariálni. Egyébkéntis azt hallgattam végig, hogy milyen ideges :shock:.



Sziasztok
Sz.

Kép

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilviiiiii!

Kép


Boldog házassági évfordulót!

anyapoc
 
 


Anyapoc

Köszönöm! :P

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Boldog évfordulót

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok

Látom sehol seki :(

Anyapoc

Gondolom kihasználod az apázás perceit :D

Szilvi

Milyen volt a vacsi?
Apa mit szólt a csokorhoz?
Éjszakáink? Még mindig minimum 4-5 ébredés :(
Bence teljesen kezelhetetlen lett :( . Ha valaki rászól, olyanokat válaszol vissza,hogy a hajam égnek áll. Tudom hogy nem jó, de sajnos néha rá kell kiabálnom, mikor már 10*kérek tőle valamit és nem csinálja :(

Azért ha lesz kis időtök jelentkezzetek!

Többiek?? Hogy vagytok?

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Na én is itt,kicsit betegen (válozatosság kedvéért engem kapott el a kór... :?),apa vizsgából tart hazafelé.Kb 10 perc volt neki :D,meg is lepődtem,hogy már hívott,de azt mondja, 10 tesztkérdés volt és slussz :).

Szilvi

Andi kérdéseire én is várom a választ :).De tuti jó volt!!!És te mit kaptál???Remélem, a virágos csaj már lenyugodott :D:D:D!
Ja,én is csak lesek,hogy milyen nagyok már a gyerkőcök :).És Márk is már férfiasodik,kezd nyúlni,nem? :roll:
Lassan össze is kéne futnunk...már ha még kíváncsiak vagytok ránk :D!


Andi

örülök,hogy Te már jobban,most én jövök :D!Reggel már alig volt hangom,de feltornáztam :?...
Sajnálom,hogy még mindig éjszakláztok,nem is tudom,Te hogy bírod ezt...mert hogy én nappal igen,de legalább éjjel ált alszom... :roll:
Lehet,hogy nagyon nem vagyunk egyformák,és tőled nagyon távol áll a kiabaálás,de szt egyáltalán nem gáz,ha rákiabálsz valamiért.Én is szoktam "kiabálni",már ha ezt így nevezhetjük,de bizony mindkettőnek felelemem a hangom,ha éppen nem értenek a szóból sokadjára.És általában így minden rendeződik,csak Villővel kell olyankor mindig pusziszkodni,mert megsértődik,aztán jön cuppogva és így le van zárva a fejezet :).
Szt a fegyelmezésben semmi gáz nincs és Te is látod,hogy bizony könnyen a fejedre nő így bence.És mi lesz,ha már Lilla is beveti magát? Na nem akarok okoskodni ám,csak megnyugtatni,hogy ha kiabálsz is,attól még (és főleg így!!!9)nagyon jó anyukájuk vagy :).
Na ezt fejtegethetném órákig,de nem cséplem a szót :D!



Inkább megmutizom,mim van:



Kép

Kép

Ezt a növényt úgy "örököltük" még az albérletből,mindig olyan kis mostohagyerek volt.Olyan kis csúnyácsak,olyan semmilyen :).Már épp készültem kidobni,mert tényleg olyan semmitmondó volt...erre tessék,meijedt és virágot hozott :D.Így legalább kiderült,hogy bromélia...hát most már nincs szívem kidobni.
A fő érdekesség,hogy kb 5 éve nem történt vele semmi,néha locsoltam és kész.És most egyszer csak :)!
És észre sem vettem,csak amikor már pár napja virágozhatott :oops: :oops:

anyapoc
 
 


Sziasztok! :P

Itt vagyok én is.

A házassági évfordulónk nagyon jól sikerült.
Úgy terveztük, hogy oda megyünk, ahol az esküvőnk is volt (Bánd, Kakukk vendéglő). Sajnos nem találtunk olyan helyet, ahová szívesen leültünk volna, így irány Vp, és Apa elvitt a Betekintsbe vacsizni. :D Nagyon finit ettünk. A többi már nem akaródzik itt megjelenni.... :lol: Elég az hozzá, hogy kitettem magamért, exkluzív fehérnemű, szoknya ésatöbbiésatöbbi :wink:
Én egyébként egy parfűmöt kaptam, a kedvencemet.
Apának nagyon tetszett a virág. Azt mondta, hogy nagoyn férfiasra sikeredett. Ééééés, még mindig élvezehtő a látványa. Bár már nem sokáig :? Nem is érti, miért nem lettem virágkötő :lol:

Andi
én is szoktam a MÁrkival kiabálni, és nem szoktam megvárni a 10. rászólást.
Legutoljára ma reggel, mert negyed 7-kor fel akart kelni. Kicsit lelkiismeret furdalásom volt miatta, mert még mindig előttem van, ahogy lekonyult szegénynek a szája. Aztán végülis beérte egy kis vízzel, és aludt 8-ig. Így végül azt hiszem, érdemes volt felemelnem a hangom. :mrgreen:

Anyapoc
én is jártam már így, virággal. Pont ki akartam dobni, és szintén biztos az ijedelemtől, de olyan csodás piros virágot hozott. :lol: Azóta anyóséknál dekkol, és persze neki évről évre hozza a pompás virágokat.
Apának gratula!!!
Neked, mielőbbi gyógyulást!
Én is akartam jelezni a randit, de eszembe jutott, hogy most apáztok, így gondoltam úgyis szólsz, ha aktuális lesz.
Igen, sokat nyúlott Márk. A Panni (Zsuzsa lánya) mellett veszem igazán észre, mert úgye Márk fiatalabb, de növésben már utolérte.


Vasárnap megtartottuk após szülinapját. Mit mondjak! A szombati vacsi és a vasárnapi ebéd tortával, megtette a hatását, mert a szépen leadott kilók visszajöttek. :( Na nem az egész, de jó lesz figyelni, mert a hétvégén megint dőzsölés lesz. A Balázs szülinapja....., jajjj de sajnálom magam. Úgy tűnik elveszítem a fogadást, amit apával kötöttünk, ha még sok ünneplés lesz. :roll:


Na, megyek teregetni, de előtte még dobok egy fényképet.
Márk úgy gondolta, hogy úszósapival lehet igazán jól "pócibózni"

Sziasztok
Szilvi
:lol:

Kép
Kép
kismama2004
 
 


És a képek:

Kép

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, de az elmúlt napok/hetek nagyon mozgalmasak voltak, nem tudtam írni, de azért olvasgattam a topicot.
Megvolt a keresztelő, előtte egy hétig suvickoltam a lakást, aztán a Gergő lett beteg, két hétig nem ment oviba. Már jól van szerencsére, és változatlanul bírja az ovit :D .
Zsófi elkezdett forgolódni, nagyon élvezi. Gergőt imádja, jól elvannak együtt, amikor bohóckodik a bátyó, szinte fuldoklik a nevetéstől. Imádnivalóak!!!
Vettem egy kengurut a Zsófi cipeléséhez, így már mobilabb leszek a két gyerekkel, buszozunk is majd, talán összefuthatnánk valamikor...

Anyapoc :D
Gyönyörű a virágod, nekem is van ilyen, és hasonlóan jártam vele, mint Te. Én is száműztem az erkélyre, mert olyan semmi extra, erre hozott egyből 3 virágot. Azóta is virágzik pár havonta... Az az egyetlen hátránya, hogy amikor kezd elvirágzani, rettentő ragacsos izét ereszt a virágja, baromi nehéz eltüntetni. Én már rakok alá ilyenkor valami papírt, arra csepeghet a nyunya.
Ügyes Apátok, könnyen lezavarta a vizsgát. Neked jobbulást!

Szilvi :D
Utólag is gratula az évfordulóhoz, örülök, hogy ilyen jól sikerült! Márk micsoda nagy fiú már...

Andi :D
Szerintem se legyen lelkiismeret furdalásod, amiért rákiabálsz Bencére. Én is felemelem a hangom, amikor a Gergő alkalmi süketet játszik, miközben olyan dolgot művel, amit nem szabadna. Ilyenkor kicsit megsértődik, aztán jön oda, hogy többet nem csinálok ilyen, aztán puszilgat. Én meg mondom, hogy azért ez nem ilyen egyszerű. Ő is összeszedett csúnya szavakat az oviban, ezzel nem tudok mit kezdeni, amikor rászólok, hogy ilyen nem szabad mondani, azt mondja, hogy jó, nem mondja többet, aztán persze megint mondja... Elég sok az olyan gyerek a csoportjában, aki alapból használja a csúnya szavakat :shock: . Még 2 hét az óvoda, aztán majd remélem, visszaáll a rend.

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Szép a broméliád :D
Köszi, megnyugodtam, a kiabálást illetően.

Szilvi

Nem panaszkodhatsz, van segítség a takarításban!

Móni

Tegyél fel keresztelős képeket légyszíves!

Mi szinte egész nap lent vagyunk az udvaro ill. kertben és hát öntözünk rendüoetlenül. A tegnapi esöből sem lett semmi.

Ma anyóst fuvarozom egésznap, ha hazaért :( . Nincs kedvem hozzá :(

Szép napot nektek.

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Apa már el,mi betegen :(....
Vasárnap délelőtt Bulcsúnak volt kis hőemelkedése...aztán semmi.Aztán estére az én torkom durrant be,másnap már nem volt hangom=gégegyulladás :twisted: .Aztán Bulcsú visszaesett,2 napig lázas volt,semmi más.Vírus.Tüdeje tiszta,torka nem piros,hát ez van.Persze Villő sem maradt ki a buliból, 2 nappal később követte Bulcsút.Ma már lezengett nála is,reggel volt még láza,azóta semmi.
De lányok,hát húzós volt ez a pár nap.Nem elég,hogy én is beteg voltam,mindegyik gyereket az első lázas éjjel vizesruházni kellett,mert a lázcsillapító nem vitte le a lázukat! :shock: :shock:
Bulcsú maga kérte,neki fél óra alatt le is ment és onnantól kutya baja.Villőnél rázósabb volt,neki 39 fölött volt a hője,baromira nem komálta a dolgot,neki másfél!!! óra kellett... :(
Na de már túl vagyunk,azért pár napig még karanténban :D!


Szilvi

Szuper,hogy jól sikerült az évfodruló :).És nem értem, a többi részletbe miért nem avatsz be minket :lol: :lol: :lol: ...
Anyósodat jobban szereti a virág? :shock: A kis dezertőr :D!Vagy áruló? :wink:
Naggyon jók a képek,milyen kis segítőkész Márk :D!Kár,hogy elmúlik náluk... :?
Hajrá fogyókura!!!!Képzeld, Apa 18 !!! kilót fogyott a hajón... :roll: egyszerűen csak nem zabál annyit,mint eddig...Na mondjuk most itthon bepótolta,de nem hízta még vissza :).
szl nehogy elveszítsd a fogadást,tessék önuralmat gyakorolni :D!
Szólok,ha meggyógyultunk,most már kicsit kevesebb a melóm is :).

Móni

Örülök,hogy jól vagytok :).
Gergő ügyi,hogy bírja az ovizást :).
Zsófi meg kis ügyes,hogy már így mozgolódik :).Most már lehet rá figyelninehogy eltűnjön a lakásban :D!Villő rendszeresen az ágy alatt kötött ki :)!
Ösztönzésedre kitettem a virágot az erkélyre :D!De nem folyik ám belőle semmi... :roll: De legalább majd jól érzi kint magát :).

Andi

Örülök,hogy megnyugodtál :).Tök jó,hogy ennyit vagytok kertben :).Hát nálunk marad az erkély,ha lemenni nem tudunk,de az is vmi :).



A nagy macera és egyebek hatására megjutalmaztam magam :D!Vettem pár szép virágot, :) Most tele van az erkély(persze csak módjával) szép virágokkal,pozsgásokkal :).


Na megyek,mert Bulcsú itt szenved,hogy állatkertezni akar a gépen :?....

Pusztok!!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Gyógyuljatok meg hamar! A láztól már én is előre félek. Egyébként azt ajánlotta a főorvosnéni a kórházban, hogy inkább zuhany alatt álljon a gyerek, mert amíg nem éri a víz addig is tud hűlni. Fokozatosan kell a vizet itt is hűteni.
Bence kezére csukták az oviba a wc ajtót, nagyon csúnya neki.
Hétvégén ünnepeltük a dédi 80. szülinapját. Apának is szülinapja volt vasárnap és nem dolgozott. Egy teljes napot együtt voltunk :D
Most sütit kéne sütnöm Bence szülinapját holnap ünneplik az oviban. Még ez a hét és vége, csak ügyelet lesz és megkérték a szülőket, hogy aki otthon van a kicsivel az ne vigye oviba a gyereket.

Nyílnak a tavirózsák, ha nem bánjátok küldök pár képet nektek :wink:

Kép


Kép

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Andi
nagyon szépek a tavirózsák.
Szegény Bence, bekékült a körme alatt, de azért nem esik le a körme? Igen, előfordulnak ilyen balesetek az oviban, de nem kell ehhez oviba menni. Elég ha Herenden van az ember. :wink:
Márk hétvégi termése Herenden: sutyiban megfogta a sütő ajtaját ami megégette a tenyerét(sült hús volt pont aznap :? ), elesett kint a járdán, első igazi térdnyúzás. De itthon is alakított. Neki ment sírás közben a cipősszekrénynek és tök nagy kék hupli lett a homlokán. Szóval nem unatkozott a hétvégén :roll:
Valamiért most épp nem kamálja a hintát. Már kérdeztem az összes nagyszülőt, hogy történt-e valami említésre méltó, de senkinél semmi és velem sem esett ki a hintából, nem is ütötte meg. Hmmm...
Na, igen! Márk pócibózik, port töröl, felmos, kisikálja a kádat a fogkeféjével, elpakolja a ruháit és segít teregetni.
Ami szupi, hogy szépen eszik már egyedül, de gondolom ez Lilla és Villő tudománya is. Viszont nem tudom új gyümikre rászoktatni. Egyszerűen nem hajlandó elfogadni a pl. a cseresznyét, kiwit, szőlőt stb.

Anyapoc
egyáltalán, hogy sikerült Villőre rátenned a vizesruhát? :shock: MÁrkkal ezt nem tudtam megcsinálni. Talán az a tusolós jobban bejönne, amit a Bambika említett.
A többi részlet, úgytűnik senkit nem érdekelt :lol: Neked meg van jó kis képzelőerőd :wink:
Apa 18 kilója. Nem semmi :!: Új ruhatárat nem kellett vásárolni? Mert azért ez nem elhanyagolható súly csökkenés. Nekem legalábbis több olyan gatyám van, amit úgyan el nem hagynék séta közben, de nem szívesen veszem fel, mert álandóan igazgatnom kell magamon.
Tegnap lent voltunk T-ben. Ne tudd meg, Apa kifeküdt kb 20 percre a napozóágyra. Tök vörös a mellkasa :!: Nagyon durva. Pedig többször is szóltam, de nem hallgatott rám.
Amíg a Márk aludt, elmentünk az usziba (nem is tudom, mikor tudtam rávenni utoljára ilyesmire), persze fele annyit nem úszott amennyit én, de nem baj, legalább ott voltunk és együtt. Utána még meghívott bobozni. Aztán később a Márkival lementünk a partra, de a strandra már nem engedtek be körülnézni. Szégyen, hogy 18 óra után is még fizetni kell. De még jó, hogy nem sikerült bejutnunk, különben nem úsztuk volna meg száraz ruhával. :shock:
Hazafelé meg Litérnek mentünk, de ott történt valami baleset, vagy nemtom. Visszafordultunk és Almádinak próbálkoztunk, de ott is majdnem Szentkirályig felfogta a lámpás kerszteződés a sort. Szóval jó egy óra alatt értünk haza. :!:

Bogumil
emlékszem még, hogy féltél, hogy Gergő nem fogja szeretni az ovit. De jó, hogy nem így történt :!:
Zsofi nagyon ügyes, nem egy lust gyerek.
Majd meséld el, az első közös buszos élményeteket.
Én egy kicsit meglepődtem a Márk első reakcióján, mert úgy tűnik, szereti a buszokat, de amikor először ültünk április környékén buszra, hát ordított, alig tudtam megnyugtatni. Ráadásul kismocival mentünk, azt is fogni meg a gyereket is, egy-egy fékezéskor. Jó móka volt :evil: , de legalább nem gondoltam azt,hogy hazafelére már nem kell jegyet vennem, mert egy jólöltözött nő vagyok, nem pedig egy hajléktalan..... :lol: (lehet, hogy ezt a részt senki nem érti :?: :wink: )

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szia Szilvi

Én értem :D :D ! Aznap pont ráértem naplót olvasni!
Lilla lába tele van sebekkel :( . Sétálni nem tud, mindenhová szalad és persze esik nagyokat!
Szegényke akkor nem volt túl jó hétvégéje.

A.

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!


Mi is kilábalóban,én már remekül,Bulcsú ugye már régóta,Villőnél még nem tudni,ma vittem pisit,mert a dokinénink felettébb gyanús volt a dolog... :roll: Hát majd holnapra kiderül :?...


Andi

Szépek a tavirózsák :).De jó,hogy tó is van :).Bár mostanában a vízből elég volt itt :?....
Szegény Bence,ő is kis hadisérült :).Olyan kis szeleburdiak tudnak lenni,de látom,Lillád is :).Nálunk akkor van ilyen,ha már fáradtak.Bulcsú akkor képes mindennek nekimenni :?...
Éjszaka nem akartam tusoltatni szegényt,az ülőfürdőben meg viszonylag jól elvan.Sima testhőmérsékletűt csináltam neki és szt már az is jó,mert viszi le a lázát.Legalább is levitte :D!Amúgy meg mindig tusolunk :D!Mármint esténként :roll:....
Süti milyen lett ? :)
Óóóó,hamarosan itt vannak a szülinapok :).Ajándékok megvannak már ? :)
Én még gondolkozok a névnapiakon :?...
Én is most mindenféle növényekkel jutalmazom magam,mindig veszek vmi jót,ha látok itt-ott,már tele van az erkély :D!Úgy látszik,öregszem :?...


Szilvi

Óóóó,micsoda bőőőő hétvége :).Kaptunk Ani nénitől két "kis"szoknyát Villőnek,hát mondanom sem kell,hogy akkorák,hogy kb 3 év múlva lesznek rá jó :D.Akkor meg már kimennek a divatból :?...De azért aranyos tőle :).
Szegény Márk,akkor ő is jól jár mindig :roll:.... Nálunk motoros esésből volt nagy zuhanás.Bent a Kossuth utcán,ahol van a sok lépcső a Kokó terasz mellett és van egy babakocsifeljáró.ott motoroztak,mert naná,hogy utánozni kell a tesót.Hiába álltam ott,már nem tudtam elkapni.Csak néztem,ahogy beinog a motor és már esett is,tőlem fél méterre...nagy kék hupli a homlokán,ordítás,és 2 perc múlva már ment vissza... :?
Ja,vizesruha.Hát nemtom,mondtam neki,hogy kell.Nem tetszett neki,mondta,hogy kész-kész,de aztán megszokta és látványosan javult tőle :).
gyümi: nálunk pedig a cseresznye nagyon megy (cseszennye Villőnél :D),alig tudom magozni,úgy eszi.Szt próbáld neki többször,egyél Te is előtte és akor hátha rájön,hogy semmi rosszat nem akarsz :D!
Apának kéne néhány új ruha,de mondtam,inkább szedjne vissza pár kilót,úgyis túlfogyta magát :D!Meg most úgyis uniformisa van,bár az is elég hülyén áll rajta... :?
Húúú,apátok és a napozás :shock:.Küldjek pár képet a bőrrákról,vagy most megszeppent egy kicsit? :roll:
Uszi :).Mi hétfőn voltunk Bulcsúval,hát én nem sokat úsztam :?.... De Ti legalább sportoltatok egyet :).
Gratu Márknak az egyedül evéshez :).Ez is egy könnyebbség :).Nem?
Hazafelé út :shock: ...hát ez elég durvának hangzott,gondolom nem dicsértetek közben senkit :D!Én biztos felrobbantam volna :?....



Elnézést a csapongásokért,kicsit fáradt vagyok az elmúlt hét miatt. :?

Ráadásul tegnap este fél 11-ig hallgattam,ahogy Villő dumál az ágyban.Bulcsú már régen aludt (az ovival Salföldön voltak,nem aludt délben,kikészült a nap végére :)), ő meg csak nyomta a sódert :D!Hogy Bulcsú alszik,anya alszik, mami dolgozik stbstb.... nem győztem szólni neki,hogy most már duguljon el :roll:


Na pusz!

anyapoc
 
 


Anyapoc

Villőnél mikor lesz eredmény?
Ajándékok :) most éppen legót és duplót szeretne Bence, meg gumiautókat.
Ma pórszívóztam, Lilla hozta az orrszívót összerakta, leült és kiszívta a nóziját :D :D . Csak lestem :D :D . Legújabb szava a hülye :( .
Az esések :( . Lilla a tóba esett, amíg kivettem a kocsiból a táska kaját :oops: . Bent feküdt az oldalán, mindene csurom víz volt,szerencsére az elején ahol alacsony a víz. De ő is mindig menne vissza,pedig mondja, hogy bele tóba estél.

Na szétveri a Bencét ...megyek

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Andi

Huh,milyen kis harcias Lilla :D!
Eredmény elvileg holnap lesz,de ma már kutya baja,szt megijsztettük a vírust :lol: :lol: !
Pont kérdezni akartam,hogy nem féletd őket a tótól?Lehet,hogy én fóbiás vagyok,de már annyi rémséget halla az ember.Na jó,azt nem gondolom,hogy felügyelet nélkül hagyod őket :roll:.Anno mi is beszélgettünk kerti tóról,ha lesz majd házunk,de aztán elvetettük(meg az úszómedencét is),amíg nem lesznek nagyobbak.Persze a baj akkor is megtalálja az embert,ha akarja :?....
Na ezt jól kielemztem magamnak :D!
Lego,duplo,látom,Ti sem unjátok meg :D!Bulcsú közölte vmelyik nap,hogy ő egy zebrát kér :shock: :shock: ,persze aztán hozzátette,hogy plüsst :D.Na mert most a Madagaszkár a menő :D!
Orrporszívózás :D!Ez jó,Villő is hozzá és összeteszi,de a többi részét nem csípi :D!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Andi
akkor panaszra semmi okod, :wink: Akinek van ideje naplót olvasni..... :mrgreen: Na, jóóóvan, nem piszkállak.
Szép lehet Lilla lába is. Úgy látszik, ebben a korban nem tudnak sétálni, menni csak futni és szaladni. Mintha legalábbis valamiről lemaradnának :lol: Pedig ha tudnák, mennyivel jobb sebhelyek nélkül éni....
Igen, a tó az nekem is elég rázós ügy lenne. Nem mennék én sem bele egy kerti tó építésébe, főleg akkorába nem amekkora nálatok van. Amúgy sem könnyű a gyerekekkel, hát még neked, az öntözés és az egyéb kerti munkákkal a nyakadon. Plusz még a tó tisztántartása. Szép, szép, de nekem nem érne meg ennyit. :oops:
Nálunk is előfordúlt már párszor, hogy saját maga szippantotta ki az orrát. Persze azért "utókezelésre" szükség volt, azt már annyira nem komálta :? .

Anyapoc
örülök, hogy javulgattok :)
Látom, Villő is gyerekből van :lol: (motoros esések). Nehogy azt hidd, hogy Márk tanult a sütős esetből. Azóta is folyamatosan ellenörzi mindenhol, hogy meleg-e a sütő. :evil:
Vizes ruha: milyen jó, hogy ilyen okos lányod van, ért a szóból :P hA Márk nem veszi ilyen könnyen az akadályokat.
Evés: nem is kicsi könnyebbség, végre együtt eszünk és nem egyesével. Legalábbis a reggelit és a vacsit. A levessel azért még akadnak gondok :lol:, de a villát már jól használja.
Hazafelé: mivel a Márk nem volt nyügi és rohanni sem rohantunk sehová, így nem akartam felrobbanni. :roll:

Ja, készül a házunk. :shock:


Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Hát, csak gyorsan bekukkantottam. Gergő tegnap este óta lázas, folyamatosan adom neki a lázcsillapítót, már ülőfürdőre is rábeszéltük, de megint 39,2 :( . Még soha nem volt ilyen beteg szegénykém, doki nem talált semmit, holnap vissza kell mennünk. Lázon kívül egyéb tünete nincs, de hát ez is elég! Egész délelőtt aludt, most is elaludt a mesén, hát, ez az első alkalom, hogy ilyesmi történik, remélem, hamarosan jobban lesz azért, úgy sajnálom szegénykét. Azt mondogatja, hogy "nem akarok beteg lenni".
Zsófit is féltem, nehogy elkapja...

Andi :)
Hát, tóépítés ügyében én is a többiekkel értek egyet, én sem merném, míg kicsik a gyerkőcök. Keresztelős képet majd rakok ám fel, de most nincs időm és energiám kicsinyíteni.

Anyapoc :)
Na, még mindig nem levedzik a virágod? Lehet, hogy az enyém valami mutáns faj, azért hagy maga után nyunyát :roll: .
Villő tényleg kis ügyes, hogy hagyta magát hűteni, hát Gergővel kellett sokat trükközni, míg belefeküdt a hűvös vízbe.

Szilvi :)
Már buszoztunk a Gergővel többször is, neki tetszik, Zsófinak meg még mindegy lesz, gondolom.
Ügyes Márk, hogy önállósodik.

Na, megyek, most kicsit nyugi van, alszanak mindketten, így teszek-veszek kicsit.

Itt egy kép tegnap estéről, Gergő már beteg, Zsófi meg már álmos, de azért édesek szerintem:
Kép

Sziasztok!

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Hurrá,ház :):).Nekünk meg lehet,hogy lesz telkünk :).
Ja, a leves az nem egyszerű :D!bár anyum már dicsekedett,hogy evett úgy Villő náluk gulyáslevest,hogy asszem csak egy csepp kötött ki az előkén :).Hát itthon nem mindig ezt produkálja,de azért ügyesedik :).
Ja,én is úgy utáltam,amikor összevissza ettünk.Persze pattogni így is kell,mert hol ez kell,hol az kell még az asztalhoz... :?
Sütő:azért reméljük,most már hamar megérzi,hogy meleg :wink:!

Móni

Nagyon édi a kép :).Mekkora már Zsófi :).Egyébként tiszta anyja :wink:!
Szt ti is ezt a vírust nyaltátok be,nálunk már anyum is beteg :(.Szegény otthon fetreng,ma nem is dolgoztam,mert nem tudott jönni.Ennek tényleg más tünetet tk nincs,csak a magas láz.Ez lesz két napig,aztán semmi :).Nálunk is teljesen tiszta volt Bulcsú tüdeje és a torka is csak minimálisan piros....De azért számíts rá,hogy Zsófin is jelentkezhet.
Ja,már elszáradt a virág és nem jött belőle semmi :D!Akkor neked van ilyen ádáz dögöd :D!Vagy mutánsod :D!

Joccakát :).

anyapoc
 
 


Sziasztok

Móni

Szépek a gyerkőcök! Gergőnek jobbulást!

Szilvi

De jó hogy készül már a ház! Mikorra ígér ik a befejezést?

Tó..na ebbe ugye nem volt beleszólásom. A kicsit addigra csinálta, mire kijöttem Bencével a kórházból.Ez volt az ajándékom. A nagyot pedig apukájának csinálta, amikor még élt.Szeretett volna neki valami szépet,mert tudta, hogy nem sokáig élhet már.
Tehát marad az,hogy fokozottan kell rájuk vigyázni.
Bencének le fog esni a körme. Van valakinek tapasztalata? Hogyan esik le egy köröm?Már a körömágyig feljött neki.

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Én is előkerülök lassan... :oops: Bár már néhány napja van netünk, lusta dög voltam, és nem írtam, csak visszaolvastam az elmúlt egy havi "termést". Remélem a kis (és nagyobb) betegek már meggyógyultak!!!!! :!: :!:
Mi sem úsztuk meg a késő tavaszi nyavalyákat, sőt május 4-i kiutazásunkkal szépen hoztuk a bacikat Apának is... Először Enikő és Ákos küzdöttek az iszonyú torokfájással (+láz), majd én is annyira, hogy 3-4 napig enni nem bírtam, csak bőgtem :oops: a fájdalomtól. Még a fülemre is ráhúzódott a gyulladás, úgyhogy aludni sem tudtam, fogytam 5 kilót. Ráadásul egy hetet kellett várni, hogy az egészségbiztosításunk működőképes legyen, és csak azután tudtunk dokihoz menni. Kaptam antibiotikumot, aztán gyorsan kilábaltam. Utána Enikő szemhéján nőtt valami nyavalya, arra kenőcsöt kaptunk, de még mindig nem gyógyult meg teljesen, úgyhogy tartok tőle, hogy sebészi beavatkozásra fog sor kerülni (ezzel "fenyegetőzött" a doki is... :cry: ). Apa is szépen benyalta a bacikat, úgyhogy most ő szenved baromira, és már érti, hogy mi volt az én "kis kényeskedésem". De talán lassan egészséges lesz a család!
Ákos elkezdte az óvodát, mág augusztus 7-ig járhat, és szerencsére itt a szomszédban, ami azért előny, mert fura a nyitvatartás: a hét minden napján 8-tól 12:30-ig, keddtől csütörtökig még du. 14-től 16:30-ig van du-i óvi is. Szóval reggel, délben, kettőkor és fél ötkor kell hozni/vinni a lurkókat, ami nem egy leányálom, de így, hogy 200 m-re vagyunk, el merem engedni egyedül Ákost, mert még úttesten sem kell átmenni. Csak délben és este megyünk érte, mert kulcsot még nem merek rábízni...
Egyébként én nagyon élvezem az újbóli kismamaságot... sokat sétálunk, kirándulunk, játszóterezünk, játszunk. Vettünk Enikőnek bicajra ülést, és nagy biciklitúrákat csinálunk. Csak ámulok és bámulok, hogy itt mennyire kiépített a bicikliút-hálózat... hosszú km-eket lehet úgy menni, hogy még autók közelébe sem kerül az ember, benn a városban meg a járda szélessége van úgy kialakítva, hogy fele a gyalogosoké, fele meg a bicajosoké.

A lakást már belaktuk, berendezkedtünk, szeretünk is itt lakni. Képeket majd teszek fel, csak még kicsinyítenem kell.

Bocs mindenkitől, hogy nem szólok hozzá az aktuális dolgokhoz, történésekhez, de most mennem kell, mert vár rám a család. Legközelebb már bekapcsolódom, addig is kellemes hétvégét mindenkinek és puszi!!!!!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Szia Kriszta :)!

Én láttalak :wink:!Már éppen meg akartalak dorgálni,de ezek szt megijedtél :).
Örülök,hogy már jobban vagytok :)!
Szuper,hogy jól érzitek magatokat és minden ennyire ideális :)!
Apának jobbulást :)!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Bogumil
Ha nem írtad volna, nem tűnt volna fel, hogy Gergő épp beteg. Nagyon jó a kép, aranyosak így együtt!


Anyapoc
Villő a kis ügyes. Persze, mindig a mamáknak „virítanak” az éppen aktuális ügyességükkel.
Tévedtem! Fél a sütőtől a gyerek :mrgreen: . Tegnap húst sütöttem, és mondtam neki, hogy nagyon meleg, nehogy eszébe jusson tapizni. Na, azóta a fal mentén csoszog a konyhában. A lehető legnagyobb ívben kerüli a sütőt, és csak a felmosófájával piszkálgatja, és mondja, hogy „nem”(nem meleg), megérinteni azóta nem merte.
Egyébként, hogy vagytok? Mi lett Villő eredménye?
Hol lesz telketek? Mikor építkeztek? Soroljam még a kérdéseket???? :lol:

Bambika
Jujj, nem akartalak ám megbántani a kerti tóval kapcsolatban!!!! :oops: Nagyon 5letes és szép ajándék, csak hát ugye veszélyes. De ha nem lennének gyerkőcök, én is örültem volna neki, nagyon. A Te helyedben is örülnék, csak így egy kicsit nehezebb a dolgod. :roll:
Most novemberre ígérik a lakást. De majd pontosítunk a kivitelezővel. Meg lesz egy-két módosítás stb.
Nem tudok semmit arról, hogy esik le egy köröm. Nekem hála az égnek, nem volt benne részem.

Kriszti
Örülök, hogy előkerültetek, és hogy jól érzitek magatokat! Ezek szerint egy cseppnyi bánkódás sincs bennetek! A gyerekek sem kérdezik, hogy de most megint miért :shock: stb?


Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Még 3 kép :oops:

Kapott egy teknőst a Márk. Azon szokott "gyí-gyí"-zni :mrgreen:
Azóta életveszélyes a gyerek :shock:

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Dehogy bántottál meg, csak leírtam a tényeket :) . Ez van ezt kell szeretni.
Márk képei nagyon jók! Nagyon megütötte magát?

Kriszta

Apának jobbulást!

Anyapoc

Vizsgáid hogy állnak? Meggyógyultatok?

Bulcsúnak utólag is boldog névnapot! :oops:

Nem volt jó a net,tegnap csinálták meg.

A.

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Andi

Óóóó,valami rénlik azzal a tóval kapcsolatban :wink:!Egyébként ajándéknak nagyon gáláns és egyedi megoldás :wink:!Vmelyik nap pont sétáltunk itt Vp-ben és volt egy kis minitó híddal,meg minden :).Kicsit giccses volt,de olyan üdítő látvány a melegben :).Mondjuk én gondozni nem tudnám :?....
Köszi Bulcsú nevében is,majd hétvégén lesz össznépi banzáj,akkor Villőét is lenyomjuk :D!
Ja,ma voltam 2-ből vizsgázni,érzésem szt sikerült,hogy hányas lesz,azt ki tudja.De tk mindenre válaszoltam, a kérdés,hogy mennyit ér :wink:!

Szilvi

Jaj,halálos az a kép,ahogy Márk esik!!!Így elkapni a pillanatot :shock: !
Akkor csak tanult a gézengúz abból,hogy megégette magát :).Azért elképzeltem,hogy hogyan oldalog el mellette :D!
Mi már jól vagyunk,pisi ismét negatív lett, a dokinénit azóta sem tudom felhívni,mert mire eszembe jut,addigra vége a rendelésnek :?.... De mivel már kutya baja,annyira nem izgatom magam.Az asszisztensnek akkor mondtam,szl tk én szóóóóótam :D!
Most csak a nemalvástól gyötrődök,muszáj tanulnom ,sokszor nap közben mellettük,nagy élmény lehet most nekik :?...de már nem sok van :).
Jövő péntek tali????
A telek a Takácskert II-ben van,ott a Gulyadomb felé.még nem építése,csak földterület,ezután fogják majd építési tekekké nyilvánítani,jönnek a közművek,meg minden,szl mire lehet rajta vmit kezdeni,az legalább 4 év.Ami nekünk egyébként jó,de azért már úúúgy mennék kertesbe :D!Persze csak ilyenkor nyáron :roll:....
Azért még nézelődünk,hátha ráakadunk vmi másra is,bár telekárban elbontandó házakat borsos áron adnak...pláne jó helyen :(.

Na megyek pihizni,mert későn volt este és korán reggel :(.

Pusztok!!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Bambika
Örülök, hogy nem bántottalak meg. :D
Áááááááá, MÁrk ezt szándékosan csinálja. Akkor nagyobb a gáz, ha oda ülünk mellé csupán, hogy vigyázzunk rá, le ne guruljon az ágyról esés közben, mert akkor van olyan, hogy a térdünkbe beüti magát.
Egyébként, én nem engedem meg neki, hogy felálljon a békára, de mint a mellékelt ábra mutatja, nem igen érdekli :evil: Ez az "ugrás" egyébként ülő helyzetből van , nézd meg a ruhákat. :wink:

Anyapoc
jó, hogy már a vége felé tartasz a vizsgáidnak!!!! :!: Kitartás!
Ahol a "mi" házunk épül, ott is vannak eladó családiházas telkek is.
4 év, az tökjó, akkor leszel éppen itthon a legkisebb Poccal :lol: :wink: Lesz időd, szemmeltartani a munkásokat :mrgreen:
Nekem jó a jövő hét péntek! Csak juttasd az eszembe.
Említettem már, hogy t-i strandra már csak fél 7 után lehet ingyen bemenni? 18 órától 250 ft. Ez azért disznóság, nem :?: :evil:

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: