Új privát üzeneted érkezett!

Szia Linda!
Csak kapkodjátok magatokat holnap össze!Majd megvárunk Mesketével.Nem gondolod,hogy kimaradhatsz?
Egyenlőre hozzám gyertek innét megyünk a parkba.
Andikának majd átadom a gratulációt.Nem találkoztál vele?Ő látott beneteket tegnap és írta hogy jó nagy pocid van már.Neki 17mm a picur.
pussssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Márti,akkor hozzátok megyünk először. Küldök sms-t mikor indulunk.
Andi hol látott, miért nem szólt? Kép
Puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok
csak gyorsan bejelentkezek hogy megvagyok, jól vagyunk csak kicsit aggódom, jó lenne már újra látni hogy megfelelően kinőttek -e a dolgai amiknek ki kell nőni meg ilyenek. Márti, te hol voltál genetikai vizsgálaton, a Baross utcában? írtad ezt anno? nem is emlékszem pedig egyszerre voltunk várandósok. EZ miatt eléggé aggódok, bevallom. Minél előbb szeretnék túl lenni rajta, a 11-12 héten már lehet menni. Ahelyett hogy örülnék ennek a kis csodának, itt aggodalmaskodom, csapjatok fejbe Kép
Egyébként úgy tervezem hogy ezúttal nem fogom magamat a terhesség végéig kínozni az irodában, úgyhogy remélem, hogy majd egyszer én is eljutok egy ilyen talira Kép puszi!
palinta
 
 

 
 

Moncsi, neked hiába ír az ember lánya mailt. Kép A tied meg azóta sem jött meg. Kép Brühüüü.
Na, viccen kívül örülök, hogy megvagy, aggódtam érted! Mikor mész dokihoz legközelebb????
Aggódás: sajnos én is állandóan aggódom, azt hiszem alapjáraton vagyok ilyen, pedig biztos felesleges! A kisbabáddal minden rendben lesz, mert ennek már így kell lennie és kész!!!!!! Kép
Tali: jó lenne, már tényleg kiváncsi vagyok rád! Kép
De akkor menjünk valami kiülős helyre, hogy dumcsizni is lehessen. Kép

Márti, Mesi ezt rátok is értem. Jó volt látni benneteket, de a lurkók hajkuászása közben nem sokat pletyiztünk. Kép
Mesi, rendben hazaértetek? Boti elaludt? Dani igen, jeeeeee!!!!

Pusziözön:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!

Linda! Én is örülök, hogy személyesen is megismerhettelek benneteket. A kiülős hely nem rossz ötlet következőre, de Boti max fél órát hajlandó egy helyben maradni, gyakorlatilag addig, amíg elfogy a süti, fagyi stb. Szerintem egy kertes ház udvarán lenne jó talizni, mert ott nem tudnak a gyerkőcök sem úgy szétszéledni, meg elveszni, mint egy játszón, így mi is tudnánk beszélgetni. Én egy év múlva már be tudok vállalni egy talit nálunk, de az idén még meglehetősen kopasz lesz a kertünk, ha beköltözünk. Majd hétvégén rendezzük, akkor ráérnek az apukák is (gondolom általában ők a sofőrök) így nem gond a kijutás sem Őrbottyánba.
Különben rendben hazaértünk mi is. Botit sikerült felcipelnem úgy, hogy nem ébredt fel és aludt majd 3 órát. Jól kiszaladgálták magukat a játszón.

Moncsi! Az aggódás természetes dolog, viszont neked is és a babának is az tesz jót, ha minél pozitívabban gondolsz rá és a terhességre. Rettentően kicsi az esélye annak, gyakorlatilag nulla, hogy az életben ugyanaz kétszer is megtöténik valakivel. Te mindent megtettél annak érdekében, hogy rendben menjenek a dolgok, szeded a vitamint, ami bizonyítottan sokat használ főleg az idegrendszer fejlődésében, elvégezteted a szükséges orvosi vizsgálatokat, biztos a vizsgálatok is sokkal alaposabban fognak most zajlani. Bár velem nem történt semmi hasonló, mint veled, de gyógypedagógusként hétről hétre tanultuk, hogy mikor milyen defektek történhetnek. Ha ezt mind szem előtt tartottam volna, azt hiszem be is golyózok a végére. Próbáltam kizárni a tudatomból annak a lehetőségét, hogy bármi baj töténhetne velünk. Kívánom, hogy minél hamarabb megnyugodj, legalább a 11. heti Uh után és sikerüljön minél pozitívabban átélned ezt a pocakosságot!

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Szia Meskete!

Egy év múlva? Kép Ejha, az még odébb lesz. Kép
Addigra már 2 Atomantit viszek. Kép
Dani sem bír 1 helyben maradni. Kép

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Boldog anyáknapját mindenkinek Kép
Olyan jó hogy megint az lehetek, még akkor is ha "csak" kismama...
Köszi a biztató szavakat, igyekszem hogy ne aggódjak.
Linda bevallom nem szoktam a freemailes cimeket nézni de bepótolom.

puszi!!
palinta
 
 


Moncsi: mail megjött! Kép
Rendületlenül drukkolok nektek továbbra is!!!
Melyik mail címed használod akkor??? Hova lehet írni neked, hogy megkapd??

Márti: BOLDOG NÉVNAPOT TIMIKÉNEK!!!!
KépKép

Linda
bellana
 
 


MONCSI: Nagyon boldog névnapot!!!!!

Kép

Kép

Linda
bellana
 
 


Köszi Kép Kép Kép
(nem is tudom mellik teccik jobban!!)

Márti, Timikének én is boldog névnapot kívánok még a 8 napba belefér!!!
palinta
 
 


Sziasztok!
Először is mindenkinek köszönjük a jó kívánságokat.Ez a hónap csupa Timi ünnep.Névnap és az első szülinap is.

Moncsi!A Baross utcában az I.sz női klinikán voltam.Neked is oda kell menni?Időpont ellenére is van csúszás készülj fel.Először elbeszélgetnek veletek.Következő alkalommal megcsinálják a genetikát és egy hónap múlva lehet menni az eredményért.Ha kéritek akkor a baba nemét is vizsgálják.Nagyon szorítokEgyébként szimpatikusak a dokik és a nővérek csak várni kell.
Boldog névnapot neked is!!!

Linda!Na milyen volt a terheléses?Bírtad éhen?Danit is vitted?Ciciszívód megvan már?

Mesi!Mikor költöztök?Még az idén?

Pussssssssssssz:Márti
(mindenkinek annak is aki rég nem írt)
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve, de én is boldog névnapot kívánok Timikének és Moncsinak is!

Márti! Ti is jól választottatok nevet szegény gyereknek :-))) Timi biztos örülni fog, ha nagyobb lesz, hogy két hét alatt lezajlik a szüli és a névnapja is, aztán egy évig semmi. Nálunk ugyan ez a helyzet. Holnap van Boti szülinapja, 16-án meg a névnapja! De, hát mit volt mit tenni, ha egyszer ez a név tetszett a legjobban?
Amúgy mi már három hete egyfolytában szülinapozunk. Szegény gyerek azt hiszi, hogy neki minden hétvégén szülinapja van.
Költözés: Reméljük, hagy ősszel kész leszünk és be tudunk költözni. Már nagyon várom.

Linda! Engem is érdekel milyen lett a cukrod! Remélem minden ok.

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Hát akkor Isten éltesse Botit is!!

Márti én nem akarok a SOTE 1-re menni mert onnét a doki kapásból a 300'000 ft-os genetikai hordozósági vizsgálatot kérte volna (=a mi zsebünkre) mikor már létezik egy sokkal olcsóbb és gyorsabb biokémiai eljárás is amivel közvetlenül a babát lehet vizsgálni de ennek utána se járt és mikor én ezt a tudomására hoztam akkor még csak nem is válaszolt a levelemre.....
A Szabolcs utcai klinikára szándékozok menni. A 11-12. héten lesz a korionboholy-biopszia, 24 órán belül az anyagnak már Heidelbergben kell lennie és szerintem 2 napon belül meglesz az eredmény. CSak ehhez kell a (magyar) klinika együttműködése is. Én igyekszem kiirtani magamból de olyan sokat csalódtam már a magyar orvosokban és egészségügyben, hogy nagyon nehéz pozitívan hozzáállnom. (Miért kell egy ilyen iszonyú stresszes vizsgálatra az időpont ellenére hosszan várakozni?? Hogy ott ájuljak el a folyosón...?)ÓÓó de majd ráérek puffogni, ha a Szabolcsban is ez lesz, remélem nem.

Linda, Vácon terheléses cukorvizsgálat van? Amikor a 75 gramm cukrot kell inni éhgyomorra? Én attól ANNYIRA rosszul lettem hogy soha többet nem vagyok hajlandó rá, majdnem leestem a székről meg megfagytam a hideg váróban. SOHA TÖBBET. Amúgy vicces lett az eredmény, éhgyomorra is alacsony volt a vércukrom de 2 óra múlva még alacsonyabb lett!!! Szóval ilyen jellegű problémáim nincsenek.

Meskete, ti ugye Vácra költöztök (vagy keverlek..?) képzeljétek a babás barátnőmék is, egy hónapon belül Deákvárra költöznek, egy új építésű társasházba. Benedek már nemsokára 1 éves lesz. így majd legalább közelebb leszünk és találkozhatunk. Meg veletek is Kép

Alig várom hogy nőjön a pocakom Kép
A rossz idő ellenére jó hétvégét kívánok, pusszancs: Moncsi
palinta
 
 


Sziasztok!

Moncsi! Köszönjük a szülinapi jókívánságot!
Mi Őrbottyánba költözünk, kb 15 km-re van Váctól Vácrátót mellett.

Ha most megcsinálják neked a chorionbiopsziát, akkor már az amniocentézist nem kell megcsinálni, ugye? Azt hiszem ez pontosabb eredményt ad, mint az amnio.
Én is rosszul voltam a cukorterhelés miatt, de pont az ellenkezője miatt, mint te, mert nekem meg magas lett annak idején. Úgy látszik, ha valami nem stimmel, akkor az már látszik a vizsgálat alatt is. Ezt azért is mondom, mert nemrég voltam kontroll terhelésen, megnézni, hogy visszaállt-e a cukrom és ezúttal semmi bajom nem volt a cukroslötyitől. Már az egy órás értékem is 6 alatt volt bőven.

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit eltűnök és itt meg zajlanak az események!
Hol is kezdjem?
Moncsika,nagy-nagy gratula és kitartás minden okés lessz!
Boldog névnapokat és szülinapokat mindenkinek így nagyon megkésve is.
Haza ruccantunk anyuékhoz két hétre,tegnap jöttem meg csibével,jól bírta a közel 200 km-es utat,apa már nagyon hiányzott mindanyiunknak.Most próbálunk vissza zökkenni a hétköznapokba és szervezek ismét egy kis felújítást,hogy ne teljen el év e nélkül és lehetőleg kész is legyünk szeptemberre,mire kistesó érkezik.Mi jól vagyunk,volt egy helyes kis gyomorrontásom a hétvégén,attól kifeküdtem egy kicsit,de egyébbként oké.Csibének folyamatosan jönnek a fogai és mikor mennyire kínozza meg.
Sajnálom a talit,hogy lemaradtam róla remélem még majd pótolni tudom.A kertes ház nálunk megoldott lassan lessz mindenféle játszó cucc is benne,itt is talizhatunk ha jó Nektek.
Hó végén megyek vércukorra,utálom előre is pedig ez csak zsemle-tej,csak a reggeli időpont az szörnyű.
Na röviden ennyi,pusza
Alice
alice70
 
 


sziasztok
képzeljétek szerdán voltam a dokinál Vácon és 12 mm-esnek mérte a babámat (dobogott a szive meg minden Kép )de azért ezen jól elrágódtam mert 7+3 napos helyett én tudom hogy már betöltött 8 hetes voltam. Másnap elmentünk a szabolcs utcai kórházba genetikai tanácsadásra és ott 5mm-rel nagyobbnak mérték a Mazsolát, ez már jobban tetszett!!! majd a tanácsadáson elég kellemetlen és szőrborzoló beszélgetésben volt részünk, mi alapján akarjuk mi az korionbiopsziát hiszen nem is bizonyitott hogy Bálint fiunknak valóban SLO szindrómája volt. Mintha mi tehetnénk erről!!!!!! És a biokémiai szűrés úgysem teljesen megbízható! Hát komolyan, megdöbbentő volt! Végül kaptam időpontot június 8-ra.
Azért jobb a korionboholy biopszia mert 48 órán belül megvan az eredmény (különben tönkremegy a minta) és hetekkel korábban elvégezhető, mint az amniocentézis.
Na erre pénteken felhív a Tímár doktor akinél legelőször voltunk a Bolgárkerék utcában, hogy miért nem mentünk hozzá vissza, anno, és hogy miért nem akarjuk a genetikai elemzést megcsináltatani a Bálint maradék szövet-mintáiból? - HÁT VAN MARADÉK??? -Igen, ezt ő mondta is nekünk. Hát nem mondta. Másfél órát beszéltünk erről tegnap telefonon. 1200 euro-ba kerülne és 5 héten belül sürgősségi eljárással - tekintettel arra hogy merészeltem teherbe esni - meglenne az eredmény. Ha pozitiv, vagyis találnak egy mutációt, akkor az új babánál 99%-os biztonsággal meg tudják mondani hogy beteg-e vagy sem (ez még + 275 euro...) Ha nem találnak mutációt a Bálint mintájában akkor vagy teljesen más baja volt vagy egy teljesen új mutáció volt nála... és akkor ugyanott vagyunk mint most vagyis meg lehet csinálni a biokémiai szűrést, vagy vakrepülés. De ez a doki legalább felajánlotta a további UH-kontollvizsgálatokat majd később, szívUH meg ilyenek. A szabolcs utcai genetikus doki 1etlen jó szót sem mondott, nagyon rossz élmény volt, erre nincsen szüksége egy 9 hetes kismamának... A stressztől lesz beteg a gyerekem Kép
Most azon gondolkozom, honnan szedjek össze 5 hét alatt ennyi pénzt de majd megoldjuk. Holnap kell hívnom hogy meggondoltam-e magamat (mert pénteken azt mondtam neki hogy szó sem lehet erről a drága gén vizsgálatról..)
A férjem most sem akarja de én tudom hogy később megbánnám.
Amúgy tegnap Bálint szülinapja volt és vittünk neki egy szép kék-fehér virágos koszorút. Ma meg tesóm szülinapja lesz és megyünk anyuékhoz ebédre, most meg anyóséktól netezek, mert tönkrement a tévénk és a férjuram itt nézi a motorversenyt Kép
Megint jó hosszú voltam Kép
puszi minden maminak, kismaminak és babának!
palinta
 
 


Sziasztok!

Alice! Jó rég írtál, örülök, hogy jól vagytok! A cukorvizsgálathoz majd drukkolok! Tényleg jó lett volna, ha el tudtatok volna jönni a talira, jó lett volna, ha minél több mindenkit ismerhetek meg a topicról. De sebaj, akkor majd szólsz, ha alkalmas nálatok a kertesben egy tali!

Moncsi! Továbbra is nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen. Elképesztő, hogy mennyi pénzbe kerül ez a vizsgálat. A jó múltkor egyszer írtad, hogy vettek tőled is és a férjedtől is vért, hogy megnézzék hordozzátok-e a hibás géneket. Annak végül nem lett eredménye? Meg írtad, hogy egy külöföldi klinikán jóval olcsóbban megcsinálják a vizsgálatot. A chorionbiopszia akkor gyakorlatilag nem mutatna ki semmit? Vagyis ezt a fajta betegséget nem mutatja ki? Nem igazán tudok erről a szindrómáról semmit, de melyik az a legkorábbi időpont, amikor már láthatóak a jelei a magzaton? Azt írtad, hogy nagy felbontású Uh géppel észre lehetett volna venni annak idején a kisfiadnál. Bár gondolom, ha ez ilyen egyszerű lenne, hogy az első harmadban látható lenne elváltozás bárhol, akkor nem lenne szükség ezekre a különleges vizsgálatokra. Ha tényelg úgy döntötök, hogy megcsináltatjátok a vizsgálatot, akkor drukkolok, hogy össze tudd gyűjteni 5 hét alatt a pénzt és hogy rendben legyen minden!

Linda, Márti! Hogy vagytok? Merre jártok, rég jelentkeztetek!

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Sziasztok! Régóta olvasgatom a beszélgetéseiteket, de talán most sikerült belépni. Nem szeretnélek megzavarni titeket, csak tájékoztatlak, hogy itt a környékben is jól lehet használt rucikat vásárolni, árulni. Gödön a Müvházban börze lesz 22-én szombaton délelőtt, ami jól megközelíthető. Úgy tudom asztal már nincs, de nagyon jól lehet keresgélni, nagy a nyugi , nincs lökdösődés, jók az árak. Van mindig babakocsi, járóka, ruha cipő, játék stb. Ne haragudjatok, ha esetleg viszont érdekel időnként ha megtudok egy lehetőséget akkor tájékoztatlak titeket. Szerintem nem mindegy, hogy milyen messzire kell elmenni a rucikért.
gretapetra
 
 


Sziasztok Lányok!

Meskete!
Minden nap itt vagyok,de írni rettenetesen lusta vagyok.Olvasok rendületlenül.Botinak utólagos boldog névnapot kívánok!!!Kép
Ha unatkozol bármikor bejöhetsz hozzám Vácra.

Linda!
Te is jó rég írtál ebbe a topicba.Mi újság veletek?Mi most ezerrel készülünk a hétvégére.Nagy bulit rendezek Timinek aki ma 1 éves!
Olyan hihetetlen,hogy most bújt ki és már ekkora.
Boriról annyit tudok ,hogy néha itt dolgozik Vácon egy fagyizóban nem messze a MŰV háztól.Múltkor lemaradtam róla.Sajnos már nem tudtam őt megvárni.
Andika már 11 hetes a baba kb.42mm.Kicsit hányingeres,de szerencsére csak ebből áll a dolog.

Gretapetra!
Köszönjük az információt.Ahogy látom nem is laksz tőlünk te sem olyan messze.Ezután ugye fogsz ide többet írni?
Légyszi mesélj magadról egy kicsit.

Alice!
Majd csinálunk egy újabb talit.Nálatok hogy zajlott a szülinap?Mi újság van veletek?

Moncsika!
Mi újság a vizsgálatokkal?Pénzt sikerült összeszedni?Nagyon sokat gondolok rátok és szorítunk ezerrel!!!!!!

pussssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!
Már kinőttem a bébis anyukákból, de talán mégse, mert talán egyszer lesz egy harmadik gyerkőcöm. A lányaim nagyok, 6 és 8 évesek, de a babavilágból, a börze hangulatból, a társalgóból nem tudok kikerülni. Számítógépen dolgozom, és ha megunom, pihenésképpen felnézek, miről csevegnek a mostani pici babás anyukák, mi foglalkoztatja őket, mik az aktualitások. ezektől picit felfrissülök, örülök a babás képeknek, látom kivel mi történt, hogy várja következő babaáját és újra vissza a munkámhoz. Ismerem a gyerekek szinte összes korszakát. Most azzal vígasztalnak, hogy nállunk kezdődik a kiskamasz kor, a maga nagy szájával és öltözködésével. Tudom akkor növünk ki belőle, ha férhezadom a lányaim, de akkor kezdem újra az unokákkal. De ez így szép és jó. Egyébként nyüzsgő vagyok, szervezkedő, és egy percig nem tudok nyugodtan ülne, ehhez képest én és a számítógép. Foglalkozok gyerkeruhákkal is, fogyókúrával amin bio termék segít és hatalmas energiája lesz az embernek ezzel együtt, a helyi társasági élet szervezeésével egyesület formájában, van férjem, munkahelyem és még mi minden más. Csak kár hogy egy nap csak 24 órából áll. Na róllam ennyit. Remélem, nem volt egyszerre sok. Ti meg írjatok minden féléről, én nagyon szeretem olvasni.
gretapetra
 
 


Szia!
Gretapetra!
Örülök,hogy írtál.Az nem derült ki számomra,hogy a gépet otthoni munkára használod,vagy a munkahelyedről netezel?Egyébként ha munkahelyről akkor nem lehet olyan rossz hely.Én nem tudnék a munka mellett netezni.Nem néznék jó szemmel ha a drága pénzüket saját szórakozásra használnám.Persze azért munkakezdés előtt én is megtettem párszor.
Ha ott laksz amit a profilodban írtál,rengeteg ismerősöm lakik ott.
Volt kolléganőm a gyes előtti munkahelyről.Idősebb hölgy Anika a neve és van egy húga akit Margitnak hívnak.(Ő régen Vácott a Dunakanyar Áruházban volt eladó).
Aztán a barátnőm férje Józsi is oda való,de vezeték nevet ne kérdezz azzal hadi lábon állok.Ő könyvelő és adóbevallásokat szokott csinálni a váci Naszály Áruház emeletén.Aztán még ismerem a Papp Henit aki a Bestiákban énekelt,az a nyukája volt nagyon régen kolléganőm .Más most nem jut eszembe.
Mi ez a bio fogyókúra?Amit a gyógyszertárban kapni a bio-rost ,meg ilyenek?
Most nézem otthonról netezel,mert talán este fél tízkor már csak nem vagy a munkahelyeden!Kép
A kamaszkor bizony nehéz kicsit,de annak is megvan a maga szépsége.Arra számíts az utolsó szó mindig az övék.Egy ismerős azt tanácsolta mostanában,ha az ő lányai valamiért becsapták az ajtót nem rohant utánuk és 3 perc után már szent volt a béke.Így nem akartak örökké elköltözni,és tényleg nagyon jó a két kamaszlánnyal a kapcsolata.Na szóval én se rohanjak ki magamból az nem vezet jóra.Úgy tűnik a leendő 16 éves (augusztusban)fiammal nagyon jó a kapcsolat.Remélem majd a kislányommal is így lesz.Neki már most hatalmas akarata van.Bár azt mondják nő.Az utolsó vissza morgás mindig az övé és rettenetes hiszti van benne.
Na most ennyi remélem gyorsan pihenni fogsz és benézel ide.
Pussssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Márti! Köszönjük a névnapi üdvözletet és mi is nagyon sok boldog szülinapot kivánunk a mindig mosolygós tündérkédnek! Jó bulizást a hétvégén!

Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Sziasztok, Szia Márti.
Örülök, hogy vannak nagy gyerkkel tapasztalataid, én is így tervezném a harmadikat, valamikor még egy kicsit késöbbre. A Józsit ismerem, a heni az osztálytársam volt, a többieket még nem azonosítottam be. Otthonról netezem, otthon végzem a munkám, saját időbeosztás szerint, korlátlan az előfizetésem, így nem sajnálom az internettől sem az időt, főleg, hogy már a nagylány iskolai dolgaihoz is kiválóan tudom használni, mot sajnos félbe kell szakítanom, a fogyi dolog nem gyógyszertári, ott nem kapható, egészen más, mindent lehet enni, egy két szabályt betartva és ezt mellé éve. De majd részletezem. valaki megzavart mennem kell. Sziasztok.
gretapetra
 
 


Tisztára össze vissza irhattam le ezeket a kivizsgálásokat, nagyon zavaros lehettem.
Szóval Bálintnak a leleteire ráírták ennek a szindrómának a gyanúját.
Augusztustól jártunk a családtervezőbe a bolgárkerék utcába, hogy segitsenek, mit tegyünk de emlékeztek, konkrétumot akkor nekünk nem mondtak... és én elkezdtem nyomozni.
Ki lehetett volna mutatni szövetekből genetikai elemzéssel de csak most hétfőn tudtam meg hogy van még maradék szövetminta.
Decemberben levették a vérünket a SOTEn hogy Antwerpenben megnézessék, valóban hordozzuk e a rossz gént, mert ha igen akkor ugye örökölheti a baba. de aztán végülis ezt lemondtam mert a doki nem is mondta meg mennyi lenne, de azt azért megmondta hogy nekünk kell kifizetni.Közben kiderült hogy nem csak genetikai de biokémiai (laborvizsgálat) úton is szűrhető ez a betegség és az olcsóbb, sokkal, ez lett volna Heidelbergben. Ez az amit az előzetes bizonyítékok nélkül is bevállaltak volna korionboholyból, és a 12 héten lett volna esedékes
Nade
Most hogy babát várok bejelentkeztünk a korionboholybiosziára (CVS), de a szabolcs utcai doki felhivta a bolgárkerék utcai dokit hogy mi legyen, nincs bizonyiték, így is megcsinálják-e a CVS-t.
az meg felhivta az innsbrucki egyetemet és valahogy kiimádkozta hogy ne kelljen fizetni érte... EZ ÓRIÁSI, CSAJOK!!!! és végül nem a Bálint szöveteit hanem a mi vérünket kérték és tegnap meg is érkezett és most várjuk hogy megtalálják-e a hibás géneket nálunk.
Nagyon rendes volt a doki, elképesztő
Eddig miért nem jutottunk soha előre? Miért csak most mikor babám van? De mindegy. A szabolcs utcai dokit is tájékoztattuk, szóval nincs harag senkivel és halad az ügy és bár mondták innsbruckban hogy soha többet nem tesznek ilyen szivességet de azért ezt az utolsót még bevállalták és mi örülhetünk Kép)))))
És tök önzetlenül! Értitek, mire gondolok! Most gondolkodhatok mivel háláljam meg.

hát azóta mintha elfújták volna az aggodalmaimat, most már úgy érzem minden rendben lesz. nagyon megkönnyebbültünk a férjemmel meg az egész család.
na mentem hazafelé (én bizony bentről netezek, ég is a pofám remélem a rendszergazdák nem ezt olvasgatják egész nap)puszi, sziasztok
palinta
 
 


Sziasztok!

MOncsi! Ez tényleg szuper! Nagyon örülök, hogy sinen vannak a dolgok. Azért mennyire más az orvosok, egészségügyi intézmények hozzáállása Nyugat-Európában! Az átlag magyar fizetéshez képest az 1200 Euro rengeteg pénz lenne. És ott képesek arra, hogy szívességből megcsinálják. Elképesztő. Mikor jutunk mi el erre a szintre?
Ez már fél siker! Továbbra is megy a drukk!!!!
Olyan jó olvasni, hogy jó a hangulatod és már nem aggódsz annyira! :-)

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Szia Moncsi!
Nagyon örülök,hogy így megoldódik minden és ráadásul horribilis kiadás nélkül.Tényleg érthetetlen ez miért nem tudott már előbb is így működni?Várjuk a további eredményeket!

pusssz:Márti
pkismarti
 
 


Szia Gretapetra!
Várom a megszakadt beszámoló folytatását.Ha úgy gondolod nem akarod kitálalani akkor a
pkismarti@freemail.hu -ra is írhatsz.

pussssssss:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!
Eladó új, márkás amerikai ruhák ( GAP, Old Navy, Gymboree, Carter's, Osh Kosh, Disney's )
Kisfiú, kislány vegyesen!
Kiváló minőségűek és gyönyörűek!
A képtár címe: http://kep.tar.hu/judy/index.phtml?aid=27640203
dorka5
 
 


Hát ez egy különleges dolog volt, a Tímár doki kijárta nekem. De ez nem megy alapból. Nem is tudom minek köszönhetem. Ő beszélt rá mert mondtam hogy mi ezt nem tudjuk kifizetni, erre mikor felhívom hogy mégis összeszedjük és csinálja, azzal a hírrel fogad hogy elintézte valahogy, valami kutatásra hivatkozva. Ez nagy dolog!! Szerintem sokkal hálásabb lehetek neki mint ha egy ún. fogadott doki sziveskedik vasárnap éjszaka levezetni a szülést. Nagyon remélem hogy hamar eredményt kapunk.
Amúgy tünetmentes kismami vagyok, ma töltöm be a 10. hetet. Igyekszem minél kevesebb kismama szakirodalmat olvasni, napi 1 perc max. Nem akarom magam stresszelni. Besokalltam Kép
Jaj de vásárolgatnék már ruhácskákat Kép Kép
A külföldi orvosokkal sem könnyű, amúgy. Egy másik fórumon velem egyidős kismama vérzett a hétvégén 1 napig és nem csinálnak neki UH-t se az ambulancián se magánbetegként. Franciao-ban lakik. EGyszerűen a dokija nem utalta be, telefonba annyit mondott, keressen egy UH rendelőt ha akar. De már augusztusig sehol sincs szabad időpont. És a kórházban csak akkor csinálnak UH-t ha felveszik fekvőbetegnek...!!! És a rendes köv. UH júni 10-én lesz neki és addig nem akarja halálra izgulni magát. Ott úgy gondolkodnak ha a 12. hétig el akar menni a baba akkor úgyis elmegy, ha nem akkor úgyis megmarad, kezelésre, ellenőrzésre nincsen szükség. Ez elképesztő.

Mikor lesz már tavasz??
palinta
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors beszámoló.A szülinap jól sikerült.Voltunk Timikével együtt 13-an.Az öcsém most hozta el bemutatni a leendő sógornőmet.Ki tudja lesz-e belőle valami?Már nagyon megérett egy párkapcsolatra így 35 tájánKép
Timinek nagyon tetszett a torta.Először csak az ujját mártotta bele,majd mindkét kezével beletúrt.
Kapott egy agyament macit amit ha megpofoz beindul és zenél.Hát én gyorsan meguntam,ő viszont nem.
pussssssz:Márti
Kép
Kép
Kép
pkismarti
 
 


Sziasztok Lányok!
Én még nagyon kezdő vagyok a netencsacsogásban, de engedelmetekkel beleolvastam a leveleitekbe.
Jó tudni, hogy vannak még aggódó anyukák, de azért ne vigyétek túlzásba. Engem is halálra rémisztgetett némelyik orvos annak idején, feleslegesen, mind a négy terhességem más volt, és szerencsére mind a négy gyerekem remek kölök lett. Sajnos mi már kinőttünk a pelenkás korból, de még mindíg vágyom a "babaszagra".Használjátok ki minden percét ennek a kornak, mert van egy nagyon rossz tulajdonsága a gyereknek, hamar megnő. Egyébként, hogy legyen kapcsolatom továbbra is a babákkal, folytatom a pelenkázást, csak most úgy, hogy olcsó és jó minőségű pelust tudok szerezni gyári áron. Sajnos a valódi pelenkázást már jó egy éve elhagytuk, de ha tudok segíteni a kismamáknak, akkor ezzel megteszem. Ha érdekel benneteket a lehetőség, elértek a 27/303236-os számon, vagy a 30/3430806-os bunkofofnon. Üdv. mindenkinek!
Vné Moni
vinnÉ
 
 


Sziasztok!

Moncsi: nagyon rátok fér már a kivételezés! Kép
Továbbra is ezerrel szorítok nektek, értetek!!
Őrület az a felfogás, hogy ha elakar menni a baba akkor menjen! Hú, akkor nekem Danim se lenne és a mostani pocilakóm sem. Kép Nekem kettő ment el emiatt a felfogás miatt, úgyhogy felháborítónak tartom, hogy vannak még orvosok akik így gondolkodnak! Moncsi, mikor jársz Vácon???????
Millió puszi!

Márti: te jó ég, hogy megy az idő! Istenem Timcsi már 1 éves!! De hiszen most szülted!! Kép Kép
Isten éltesse sokáig a kis hölgyet!
Kép

Mindenkinek puszi:
Linda (holnap leszek 30 hetes. Kép )

Ui: Márti priviben lenne kérdésem, írok majd mailt!
bellana
 
 


Szia Linda!
Köszi mégegyszer Képment.
pkismarti
 
 


Márti! Mail jött és ment. Kép
Linda
bellana
 
 


Sziasztok lányok,
rég írtam, de azért folyamatosan olvaslak benneteket. Isten éltesse Timikét, puszilom az éteren keresztül.
Bellana, hú, most nézem, nemsokára itt a 40. hét. Milyen gyorsan telik az idő. Dani hogy viszonyul a pocakodhoz?
Moncsi, szurkolok ezerrel! Ez a nyugati felfogás tényleg kiborító.
Meskete veletek mi újság?
Puszi mindenkinek,
Tündi
tunde_n
 
 


Sziasztok lányok!
Márti, még egyszer nagyon aranyos a kislányod, képzeld, holnap ballag a lány az oviból, a kisebbik. Megőrülök ettől, ballagni oviból, tarisznya ének, meglepi. valaki olyan túlzásba vitte a Gréti ballagásánál, hogy a pici ovis nem tudott menni a virágtól, a nagy plüss állattól. A család elmegy, és szigorúan kértem, hogy ne csináltasson senki virágcsokrot és max, apró figyelmesség jöhet ajándékként szóba. otthon nagy fogadás helyett némi süti lesz, a Petrus kedvence de semmi több. Mi lesz később, ez nem érdem csak egy kor.

Kedves Palinta!
Örülön, hogy minden rendben van, jó hallani, olvasni, hogy vannak még önzetlen emberek, orvosok. Próbálj ne ggódni, csak pozitívan gondolkodni, nagyon nehéz ez nehéz körülmények között, de nagyon sokat segít ha sikerül. Én is sokszor csak próbálkozom, és nem mindig sikerül a pozitív oldalát nézni a dolgoknak,de idővel sikerül. Minden jó kívánok neked.

Sajnos, orvosi rémhírekből jutott a családnak elég, de az ember kinek hihet?
gretapetra
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszi mindenkinek mégegyszer a szülinapi jó kívánságokat!!!

Tündi!
Mi újság van veletek?Levizsgáztál már?Kis Bélával mi a helyzet?Sokat beszél?

Gretapetra!
Hát igen tényleg túlzásba viszik a rokonok!Persze szerintem max a nagyszülQket kell ilyenkor hívni.Egyébként nem csak a gyereket halmozzák agyon szerintem már az is túlzás amit az ovónQvel mqvelnek.Aranyhegyeket kap némelyik és miért?A kötelességéért.A fiamnál én nem is emlékszem,hogy hasonló felhajtás lett volna.Aztán majd lehet nekik kacsalábon forgó kastélyt venni,amit nem is fognak megbecsülni,mert csak úgy az ölükbe pottyant.
A gépem nagyon gyagyás.A hosszú ö meg ü helyett látod miket ír.ErrQl jut eszembe ha ékezet nélkül írsz akkor olvasható a levél.

Linda!
Részletes beszámolót kérünk ide is mi van veletek.Például a légkondi ügyben???

pussssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Márti: Légkondi:
Reggel 7-kor felcsöngetett a szerelő! Igaz, hogy 9-re volt megbeszélve...Ádi elhajtotta. Persze mi felébredtünk a kapucsengőre...Fél 9-kor beállított egy másik szerelő, mert akivel megbeszéltük az vizsgázni ment. Hogy ezt miért nem tudta tegnap megtelefonálni, az jó kérdés. Mindenesetre a helyettes szerelő megkapta a beosztását. Szegény csak lesett, mert ő ugye csak helyettesíti azt a link alakot, de én nagyon pipa voltam, különösen, hogy a múlt hétvégére ígérte magát a másik és emiatt anyóséknál voltunk másfél napot, elment egy csomó benzin, mert Ádi potyára jött akor haza és rettenetes volt anyósnál. Szóval kérdeztem a szerelőt, hogy ismeri e az órát, mert a 9 óra az nem hét és nem fél 9...Azt mondta most 20 percig úgyis csak pakolgatni fog, ne aggódjak. Mikor meglátta a pocim és Danit egész megértő lett. Gondolta szegény, frusztrált kismama besokalt. Kép
Mi Danival elmentünk Deákvárra egy barátnőmhöz addig. Délután voltam a kórházban, mert egy másik barátnőm tegnap lebabázott. Kép
Itthon jó nagy por meg káosz van, de nekem már nincs erőm, majd holnap ganézok. De fennt van végre a klíma! Remélem elég lesz az egész lakásra.
Márti, ti hogy álltok vele?
Na, elég részletes lett a beszámoló? Kép

Tünde: veletek mi újság??

Mesi: merre vagy?

Gretapetra: szia, én még nem is üdvözöltelek. Kép

Linda
bellana
 
 


Szia Linda!
Na,valami hasonlóra gondoltam a sok hanyagolás utánKép
Klíma nálunk még megmaradt a tervben,ha belefér akkor jövö hónap.Végül is hol vettétek és mennyit kért a szerelö.Ki az akit még véletlenül se hívjunk?Mekkora klímát és milyet vettetek?
Én most jó kóma vagyok.Timi egész éjjel vándorolt a kiságyban.Hajnali egykor úgy döntött neki elég az alvásból és felült kaját követelve.Mármint kitaláltam,hogy éhes lehet úgyanis a szokásos pótvacsija helyett bealudt.
Valószínü ezt a szar öszi idöt érezte.Most már tök vígan van megint reggel 7 óta.Tesó megis jegyezte mi van nem nyolckor kelünk?Ma nincs náluk tanítás pedagógusnapon elmentek a tanárok kirándulni.Jó az idö nekikKép
Nem tudom írtam-e már Pisti itthon van egy hónapig tanulmányi szabin.A könyvkötészetböl vizsgázik.Az írásbelin már túl van.
Ja azért írok rövid ö-vel meg ü-vel mert a gépen megzakkant és helyettük a q kis és nagy változatával helyettesíti Qket.

Mesi tényleg mi van veletek?

Pussssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Szia Márti!

A klímást megírom inkább mailben, mert volt már kellemetlenségem abból, hogy helyet és nevet említettem.
De jó nektek,hogy Pisti otthon van. Kép
Nekem a hosszú ékezetes betűkre sokszor számokat szokott írni ez a nyavalya.

Puszi:Linda
bellana
 
 


Márti, klíma infós mail ment. Kép
Linda
bellana
 
 


sziasztok
Timike olyan cuki és jól megnézegette a tortáját Kép) evett is belőle? Isten éltesse sokáig.
Gretapeta, számomra is meglepő milyen nyugodt vagyok, talán nem vagyok még optimista de nem vagyok negatív sem. Talán csak az agyam védekezik mindenféle szélsőséges gondolattól... Az orvosokkal nagyon sokféle tapasztalatot szereztem sőt ugye mint a történetemből kitűnik ellentéteseket is, most már azt hiszem nem fogok senkiről sem állást foglalni mert már másnap meghazudtolhatja a véleményemet (akár jót akár rosszat mondanék) Ez nem "minőségbiztosított" szakma, és nem mindentudó-mindigmosolygó automaták az orvosok, hanem emberek...

Olyan fura hogy ezen a héten nem voltam orvosnál meg jövö héten sem megyek, csak 7-án, akkor a szabolcsba, utána meg vagy aznap vagy szerdán a nőgyógyihoz.
Linda gratula a 30. héthez!!!!!! Ez már a célegyenes!!! A barátnőd "lebabázott" Kép? Milyen jópofa kifejezés Kép Kép

képzeljétek
korlátozzák a net használatot
illetve eddig is regisztrálták, de most már ellenőrizni is fogják mert munkaidőben nem szabad.
szóval szomorú vagyok. azért azt a "rengeteget" amit eddig jöttem nem fogom csökkenteni Kép
palinta
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eltűntem, jól vagyunk, csak megint lennt voltunk a nagyszülőknél pár napot!

Ezúton szeretném bejelenteni, hogy Botinak kistestvére fog születni február elején!!!!! Szóval a 29. napon 2 CSÍKOS LETT A TESZTEM!!!! Azóta csináltam még egyet, ma reggel (34. nap) és az is pozitív.
Persze még nem akarom elkiabálni a dolgokat, akkor leszek nyugodt, ha már az orvos is megerősíti, hogy ott van, jó helyen van és minden rendben! Ezért is szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy írnátok nekem pár sort azokról a váci dokikról, akikkel van tapasztalatotok. Rémlik, hogy Linda és Márti a dr. Ferenczi-hez jár. MOncsi, te pedig a dr.Kondérhoz jártál tavaly? Ha megtennétek, hogy írtok egy mailt a: hunyadyemese@freemail.hu -ra, megköszönném. Olyasmi érdekel, hogy milyen a stílusa, konzervatív, vagy újabb gondolkodású, mennyi idős, van-e a rendelőben uh és ctg, hogy viselkedik szülés közben, mennyire anyagias stb és természetesen a magánrendelő elérhetőségére is szükségem lenne. Előre is köszönöm a segítséget!

Gretapetra! Üdv a körünkben. Jó, hogy nagyobb gyerkőceid vannak, legalább ízelítőt kaphatunk abból, mi vár ránk majd az ovis sulis korszakban!

Márti! Timi továbbra is nagyon édes! És milyen csinos abban az ünneplőben!!!!

Tündi! Jó, hogy írtál, írhatnál te is bővebben. Mi a szopival ugyan úgy állunk, mint eddig. Szóval alváshoz cicizünk! Pedig azt hittem, ha terhes leszek, majd abba hagyja Boti. De egyáltalán nincs szándékában, vígan cicizik!

Linda! Gratula a 30. héthez. Tényleg, nevetek van már a kis Atomantinak?

Moncsi! Remélem a netkorlátozás ellenére tudsz majd írni, mert én is, de szerintem mindannyian nagyon kíváncsiak vagyunk rátok! Kellemes dokimentes hetet!

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Sziasztok!
Mesi emilke ment és mégegyszer óriási GRATULA!!!!

Gretapetra:téged aztán jól összekevertelek a petrarékával.Bocsika,biztos nem tudtad mire vélni a hülyeségem.

Linda:te aztán már megint jól eltüntél.Egyébként hétfön 7-10ig Deákváron kát bolt is nyitva volt és ezek minden ünnepen nyitva vannak,ha érdekel az elérhetQségük majd megadom.

Tünde,Palinta sok puszi.

Mindenki írjon!!!!!!!!!!!!!!!!4

Pussssssssssssssssz:MÁrti
pkismarti
 
 


Sziasztok!
A babaszoba.hu-n kerestem kozelemben lako anyukakat, mert kezdem azt hinni, hogy csak nekem van kisgyermekem erre fele. Engem Mariannak hivnak, Szodligeten lakunk 4 eve a ferjemmel es tavaly julius ota a kislanyunkkal Viktoriaval. Probaltam az uzeneteitek kozott nehany infot szerezni rolatok de kicsit meg zavaros nekem. Viszont szuper, hogy ennyien vagytok/vagyunk. A privat e-mail cimem: mariann@planer.hu.
k_mariann
 
 


Sziasztok!

Mesi: nagy-nagy gratula!! Kép Kép
Akkor most orvost keresel? Én egyenlőre nem sokat tudok mondani a Ferencziről csak annyit, hogy a magánrendelésen minden oké volt eddig. A szülésről majd úgy 9 hét múlva mesélek. Kép

Márti: nem tüntem el. Írtam nekd mailt is, de nem válaszoltál. Kép Amúgy semmi extra nem történik velünk. (Vagy csak az és már unom) A bolt címeket szíveen fogadom: Kép

Moncsi:remélem azért még be tudsz jelentkezni? Nem azt írtad egyszer, hogy van otthon netetek?

Mariann: Isten hozott! Rólam a profilomban van egy kis összefoglaló, (Katt a Bellanára oldalt) de röviden: mi Vácon lakunk, van egy 23 hónapos fiunk Dani és a tesóját augusztus elejére várjuk, aki szintén fiúcska lesz. Kép

Sziasztok:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Mariann:nagyon örülök,hogy a csatlakozás mellett döntöttél.Jó volt elindítani a kis topicodat.Rajtad kívül még ketten jelentkeztek bár még ide egyik sem.Mamcinak is mondtam már ,hogy köztünk is lenne helye,de még ide nem írt.Rólam annyit,hogy van egy kamasz 16.évét töltö fiam,Gábor és egy kicsi lányom Timike,most volt egy éves.Vácon a Deákvári részen lakunk.Gyönyörü kilátással a kopasz NaszályhegyreKépTe SzQdligeten merre felé laksz?Honnan költöztetek ide?Ugye a tavalyi Duna áradás nem érintett benneteket?A volt sógórnömék is Szödligetiek és öket majdnem kimosta a víz.

Linda:Az egyik a Béke téren van,a másik mellet meg elsétáltunk a multkori tali alkalmával.Ha jössz megmutatom.Egészen türhetö a felszereltségük.Éhen biztos nem haltok.De jó már csak 9 hét?

Dóri:neked írok elöre,remélem csatlakozol és nem csak a levegQnek írkálok.Üdv köztünk.

Pussssssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Szio Marti es szio Mindenki!
Szodligeten mi konkretan a Barackosban lakunk, a Liget panzio mogott kicsivel. A 2002-es arviz nem erintett minket, en ugy emlexem, hogy a 2es ut nem Dunai frontjan nem keletkeztek karok. Hat ha a gat atszakadt volna, az nagy baj lett volna... Ujpesten(IV.,ker) szulettem, parommal ott is ismerkedtunk meg, aztan egyutt a XIII., keruletbe koltoztunk majd ide Szodligetre. Mi nagyon szerettuk volna otthagyni Bp.-et es hala az egnek sikerult is. Szeretunk itt lakni, gyonoyru szep hely, semmi aron nem koltoznenk el, foleg nem vissza Pestre. Egyebkent akiktol vettuk a hazat, azok szinten Deakvarra koltoztek. Viktoria mint irtam tavaly szuletett, julius 16-an, igy nemsokara unnepeljuk az 1 eves szulinapot. En nem Vacon szultem es terhesgondozasra sem oda jartam. Ujpesten van az orvosom, hozza jartunk be es a Szulootthonban szultem. Meg voltam elegedve, kov. babat (ha lesz) is ott fogom szulni.
Nagyon orulok, hogy vegre beszelhettem egy kislanyos anyukaval. Van itt 2 kismama, akikkel ossze-ossze futunk seta kozben de mindenkinek kisfia van, raadasul az egyik mamanak iker fiuk.
Sziasztok, puszi mindenkinek:
Mariann
k_mariann
 
 


Sziasztok Lányok!
Mariann:nagyon ízgultam az este,mert ahogy megígértem írtam és nem tudtam visszanézni.Teljesen lelassult a gépem és nem engedett ide vissza.Minden más rendesen bejött ,de a babanet az nemKép
Látom azért a válaszomat még idementette.
A Barackost csak annyira ismerem,hogy látni az útról.Mármint amikor az ember a 2-esen halad.Szépen kiépített terület.Hát ha én családi házban laknék biztos nem jöttem volna az eladóitok helyében be Vácra.Na mindegy az ö dolguk.
Én itt szültem Vácon mindkét gyerekem,de más orvosnál.A régi már elavultKép
Neked miket csinál már a lányod?Az enyém kis lustácska.Menni még csak úgy ,hogy fogjuk a kezét,valamint ha ö körbe megy a kiságyban.Mindenhol felkapaszkodik,még a nadrágom szárában is és akkor imbolyog.Foga még csak egy !
Szája az nagy most is kiabál,hogy bababababa.
Éjjel eléggé rossz alvo.pont tegnap mondtam neki ez nem lesz így jó,hogy anyát nem hagyja aludni,mert tiszta kóma vagyok nappal.Tegnap este fél 11-kor követelt még magának egy extra adag vacsit.
pusssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulákat!

Egyenlőre a Ferenczi dokiról írtatok, köszi szépen. Elég szimpinek tűnik az elmondásaitok alapján, úgyhogy valószínű bejelentkezek hozzá. Ha nem leszek nagyon türelmetlen akkor csak a jövő hét utáni hétre, ami a 7. hét lesz. Akkor már tutira meg lehet látni Ultrahanggal is. Addig meg marad az izgulás, hogy vajon renben van-e. Olyan érdekes, mert Boti után elhatároztam, hogy a következő babával semmit sem fogok elkapkodni. Az első vizsgálatra is majd csak 8 hetesen megyek el, mert akkor már nem olyan gáz a kézi vizsgálat sem és az uh-n is szépen látszik. Erre most itt esz a kíváncsiság és az aggodalom, hogy vajon ok-e minden. MOndjuk hozzátartozik a dologhoz, hogy pont a fogantatás körül lett egy jó kis felfázásom, vagy szakszerűen húgyuti fertőzésem, ami olyan gyorsan terjedt a vesém felé, hogy kénytelen voltam elmenni az orvoshoz és kaptam rá antibiotikumot. Ezt kb a 17. naptól a 22-ig szedtem. Igaz, utána olvastam, hogy az első két hétben még nincsen biokémiai kapcsolat a mama és a baba között, de hát azért én még izgulok miatta.

Mariann! Üdv a körünkben! Az egyik barátnőm is az Újpestiben szült, ő is meg volt elégedve. Bár az elmondásai alapján nekem volt egy-két furi dolog, amit nehezen viseltem volna. PL, délután 4-től volt látogatás. Ahol én szültem, ott nagyjából egész nap lehetett jönni, menni. Meg pl az ő babáját a második napon elkezdték tápszerezni, holott aztán szépen beindult a teje, szóval elhamarkodták a dolgot. De ezek a dolgok lehet, hogy csak engem zavarnának.
Kicsit magunkról: Mi Kispestről költöztünk ide Dunakeszire, de Őrbottyánban építkezünk és szeretnénk minél hamarabb oda költözni. Van egy két éves fiam Botond, akit a Szent Imrében szültem és egy icipici pocaklakóm, akiről még semmit nem tudok.

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: