Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon boldog hófordulót kívánunk Atticy! :)
Vendég
 


Huuuuuuuuu ez ám agyorsaság! :wink: Nagyon köszönjük,aranyosak vagytok!!!! :wink:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Mandula
Ádinak nagyon boldog hófordulót kívánunk egy kicsit megkésve! :oops:

Timcike
Atticynek is nagyon boldog hófordulót kívánunk!

Noémi
A férjednek nagyon boldog szülinapot kívánunk! Milyen kajcsit csinálsz?

Szép napot mindenkinek!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 

 
 

Sziasztok!

Brigi! Nagyon aranyosak vagytok! Köszönjük! :D Dana jobban van? Múltkor jót nevettem a kémbunkeren, édes nagyon Bence!

Timi! Köszönjük! Mi is nagyon boldog hófordulót kívánunk Atticynek! Sajnos én sem tudtam, hogy az a hely ingyenes parkoló, de most már tudom. :roll: Biztos hiányzik Atinak még a szopika, de egy idő után hozzászokik. :wink:

Andi! Köszönjük szépen! :)

Kép
Kép
mandula82
 
 


Csak gyors bekukk.

Andi!
Estére sertéscombiból készül a kajcsi.
Kloffolás, aztán bedörzsizni Piros Arannyal /csemege!/, aztán bele a sütőtálba, rá reszelt sajt és még a tetejére tejföl. Megsütni kb 30 perc alatt, gyorsan megvan. Sztem issssteni lesz! :-)))

Már kész is van, csak sütni kell. :-) El van dugva a szomszédnál, nehogy Balázs ráakadjon. :-))))))))))))))))))))))))))

Majd holnap jövök sztem.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ádikának is boldog hófordulót!!!

Noémi: apának is boldog szülinapot!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Atticynek boldog hófordulót!
Vendég
 


Noémi: hogy sikerült a kaja? Férjed örült neki? Így utólag is boldog szülinapot kívánok neki!

Én elég szomorú hírt kaptam: most hívtak telefonon, hogy tegnap meghalt egy jó ismerősöm autóbalesetben, 23 éves volt a srác, gyerekkorunkban sokat táboroztunk együtt... :cry: ez olyan szörnyű... :cry: ilyenkor mindig eszembe jut, hogy velem is és bárkivel bármikor megtörténhet... :cry:

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: Ez valóban elég szörnyű hír!
Tudod hogy mi történt?
Borzasztó, hogy hirtelen el tudnak menni ilyen fiatal emberek.
Szívből sajnálom! Kép
Vendég
 


Nem tudok bővebbet... de lehet, hogy jobb is...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Lehet.
Vendég
 


Timci!
Atticynek boldog hófordulót, kicsit megkésve.

Manó!
Bendének is boldog 10. hónapot!!!


Mindenkinek nagyon köszönjük a köszöntéseket, átadom Balázsnak! Jól sikerült a sznap, volt meglepisüti, gyertya, meglepivacsi. A szülei is itt voltak, jó fejek voltak nagyon. A sógornőmmel is köszöntötték egymást telefonon. Ikrek!!! :-)))))))))


Falevél!
Nagyon-nagyon sajnálom!
Tényleg romba dőlhet egy pillanat alatt minden. A szüleinek rettenetes lehet!!! Még egyszer: NAGYON SAJNÁLOM! Ha tudok segíteni, keress nyugodtan!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ági!

Jövő héten mikor és hol legyen a randi? Te hol laksz?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Olyan szél van, h nem is tudom, h el merjek-e indulni Bálinttal. Pedig lenne dolgunk...

Sehol senki?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jó reggelt!

Noémi
: Nagyon örülök, hogy jól sikerült az estétek! Kép
Vendég
 


[size=18]Bendének boldog hófordulót!/size]

Manó: merre vagytok????

Noémi: örülök ,hogy jól sikerült az este!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Bendének nagyon boldog hófordulót!
Vendég
 


Boldog hófordulót Bende!!! Kép
Vendég
 


Nóri! Borzalmas. Nekem is volt egy haverom, aki autóbalesetben halt meg, tudom milyen szörnyű érzés. :(

Noémi! Utólag is Isten éltesse Balázst! Örülök, hogy jól sikerült a szülinapja! :D Mi meg holnap fogunk szüli-névnapozni. :)

Manó! Bendének boldog miniszülinapot kívánunk! :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk dokinénitől! Daninak babaekcémája van, a bőr szárazsága okozza. Kb. 30% az esélye, hogy kinövi, de nem lehetetlen. Most olyan szépen rendben van, hogy nem is kell bántani, se fenistil csepp, se szteroidos kenőcs.
Ha vmitől belobban, akkor kell kenni neki, addig a fürdetővel kell fürdetni, és nem kaphat nyers gyümölcsöt, mint barack, dinnye, vmint nyers paradicsom, uborka. Főzve bármelyiket kaphatja!
Fürödni természetes vízben nyugodtan, csak utána a hidratáló gyógyszertári kenőccsel be kell kenni. Strand ill. az itthoni medence használata csak nagyon mértékkel, ill. figyelni kell, hogy hogy reagál rá!
Hát ennyi!
Vendég
 


Sziasztok!

Nóri
Nem is tudok mit mondani! Ez nagyon szörnyű! :cry:

Manó
Bendének boldog hófordulót kívánok!

Brigi
Petike is ekcémás. Voltunk egy természetgyógyásznál, ő ajánlott egy krémet, ami gyógynövényekből van. Nekünk nagyon bevállt, pedig Peti bőre nagyon el van vékonyodva 10 hónapig kenették velem szteroidos krémmel. Gondolhatod, mindentől kipattog. Most, hogy beteg volt, nagyon rossz állapotban volt a bőre, ezzel a krémmel kentem, s már csak egy helyen van a lábán egy kis folt, pedig mindkét lábán és karján végig ekcémás foltok voltak.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi: És elárulod ennek a krémnek a nevét?
Annak nagyon örülök, hogy Petikének ettől jobb lett.
Szerencsére Daninak nem kell folyamatosan kenni, szerintem mivel rájöttünk, elvileg, a kiváltó tényezőre, remélem nem nagyon jön majd ki rajta!
Vendég
 


Nagbri: Bencének boldog hófordulót!
Vendég
 


Ági: Köszöni szépen!

Írok pü-t!
Vendég
 


Boldog hó.fordulót Bendének és Bencének! :wink:

Képzeljétek,tegnap óta Atticy jár egyedül. :shock: :lol: Teszek is föl pár képet.Annyira örülök neki.És Ő is persze.Fojton bizonyitgatja,h.Ő tud járni.Annyira cuki. :lol:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép Nézd csak,tudok állni is Kép He he,imádok járni Kép Anya,Apa,figyuzzz! Kép Ez egy mai kép Kép Anya levágta a hajam

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nagbri: válaszoltam! És nagyon örülök előre is!

Timcike: Atticynek gratula!!!!!!!!!!!! Nagyon ügyes kispasi!
Vendég
 


Sziasztok!

Bendének és Bencének nagyon boldog hófordulót kívánunk!!!

Timci: Atticy nagyon ügyes kis hapsi!!!! Neki is boldog hófordulót utólag is.


A mamiéknál voltunk vidéken,és képzeljétek végigaludta az éjszakát. Jót tett a környezet változás.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Nagyon szépen köszöni mindenkinek Bence!

Timi: Atticy nagyon ügyes!!!

Ági: Pü ment!
Vendég
 


Halihó!

Atticy milyen kis ügyes!
meg milyen jól áll a rövid haj meg milyen kis barna bőre van!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


8) :lol: :wink: Köszönjük a sok szép szót.Nagyon büszke vagyok rá.
mogyo-azért ilyen barna,mert rengeteget vagyunk kint a levegön. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hahó!

Manóval beszéltem pénteken, rossz a gépük, ezért nem tud jönni.


Brigi!
Bencének boldog hófordulót! A NAGYFIÚ! :-) Örülök, h rendeződni látszik Dana ekcémája! Szuper!

Ági!
Kérdeztem, h mikor és hol legyen a randi???

Timci!
Atticy nagyon helyes!

Norri!
Itthon vagytok már? Kedden Frankenberger?


Mi tegnap voltunk Anyóséknál "ikres" szülinapi ebéden. Hát, nem részletezem...

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Bálintnak boldog hófordulót!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Noémi: Bálintnak nagyon boldog hófordulót kivánunk!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Mogyo! Ildi!
Nagyon köszönjük! :-)))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mégegyszer köszönöm a sok dicséretet. :oops:

Bálintkának sok boldog hó.fordulót kivánunk! :wink: Telik az idő,de rendesen.


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Noémi: Bálintnak boldog hófordulót kívánunk mi is!
A jövő hetet írtam már a múltkor, azóta szűkült a kör, talán kedden megyünk be. Neked jó lenne? Elmegyünk ám érte a házatokhoz, ne kelljen még neked ehhez szervezni a napod. :wink:
Vendég
 


sziasztok!

Boldog Hófordulót a csemetéknek!!!
Atticy nagyon ügyes nagyfiú!!! :)
Tovbbi jó hétvégét!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok,

csak egy percre jottem, nincs netunk, es beugrottam egy kavezoba... visszaolvasni nem tudok, majd otthonrol.
Szoval mi meg elunk, tegnap jottunk haza Alexandriabol, es holnaputan megyunk haza!
Remelem minden rendben lesz, majd otthonrol jelentkezek!

Boldog hofordulot minden babonak!

Puszi Mindenkinek!

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Hazajöttünk a nyaralásból. Majd mesélek, csak ma baracklekvárt tettünk el anyósnál, 35 kilóból, reggel 9-kor kezdtük, délután 5-kor fejeztük be. Szóval kivagyok rendesen, alig állok a lábamon.
Holnap jövök. Szép estét mindenkinek!

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Nagbri,Mandula: rettenetesen sajnálom, hogy nem tudtunk menni. Írtam privit!
Remélem jól éreztétek magatokat! :wink:

Norri: nem is mutattad, milyen fürdőruhát választottál?! Zalán jól viselte a nyaralást és az idegen helyet?
Vendég
 


Noémi! Boldog hófordulót kívánunk Bálint babának!

Timi! Gratula Atticynek, nagyon ügyes!

Ági! Sajnálom én is, de majd legközelebb összehozzuk, végülis hosszú még a nyár. :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Annyira jó volt ez a nap! Az egyik legjobb barátnőm volt nálunk és babát várnak!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Botond meg operaénekes lesz, ma egész nap dallamokat dúdolt! :wink: 8) :shock:
Vendég
 


Mandula: :) Ádi kifáradt a víztől?
Vendég
 


Ági! Azt meghiszem, még most is szunyál! :lol: Írtam pü.-t! De szuper, gratula a barátnődnek így ismeretlenül is!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Köszi!!! Igen, néha rosszul jönnek ki a dolgok, mégha máshogy is szeretnénk.... :?
Mi lesz így az éjszakátokkal, ha most kipiheni magát Ádika? Vagy ő így is úgy is jól alszik?
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk Vadkertől.
Ági, én is nagyon sajnálom, hogy nem jött össze a tali, de még egészen biztosan megyünk, csak már nem ebben a hónapban. De a talin találkozunk, nem?
Jó volt, jól éreztük magunkat, Ádi is és Dana is tök jól elnégykézlábazott a partnál! Nagyon élvezték!
Majd rakok képeket!
Hát a borfesztivál része nem igazán jött be, gondolom este indult be, de mi amúgyis fürödni mentünk.
Kifelé volt egy kis gond a parkolóból való kiállással, akkor jól felhúztam magam, hogy milyen országban élünk, hogy annyira nincsenek tekintettel egymásra az emberek, hogy a parkolóba úgy álljanak be, hogy utána ki is állhasson onnan az ember. Majdnem ottragadtunk, centinken múlt, meg egy másik mérges sofőrön, akinek segített a férjem, aztán viszont a pasi kiállni. Szélesebb kocsival esélytelen lett volna!
De ezt leszámítva nagyon jó nap volt! Igaz Adri?
És a süti meg a fagyi még mindig isteni. Most sportszelet ízű, és Mozart ízűt ettem!

Manó: MI van veled??????????????

Noémi: Bálintkának nagyon boldog hófordulót!Kép
Mi volt a szülinapon?
Vendég
 


Sziasztok!

A hétvégén Dusnokon voltunk a szüleimnél.
A szülinapomat is megünnepeltük, kaptam egy finom tortát és egy gyönyörű szakácskönyvet, amit Anyukám kézzel írt, olyan sütireceptek vannak benne, amiket hosszú évek alatt gyűjtögetett és amik a legjobbak. Azt hiszem ez volt eddig a legszebb szülinapi ajándékom tőle, nagyon meghatódtam.

Sárikát is körbeabajgatta mindenki,a dédik is látták és nagyon örültek neki, szóval tényleg jól telt a hétvége.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél: Utólag is sok boldog születésnapot kívánunk neked!!! Igen,az ilyen ajándékok a legszebbek és legmeghatóbbak. Milyen tortát kaptál?

Nagbri:szombaton vagy vasárnap voltatok? Mi szombaton voltunk,igaz nem fürödtünk csak sétáltunk,fagyiztunk,sütiztünk. A rákóczi túrós isteni finom. A fagyikról nem is beszélve.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Igen, voltunk, tegnap!

Tényleg jók a sütik, és természetesen a fagyi is!
Vendég
 


falevél-sok sok Boldog születésnapot kivánunk!!!!!!!!!Vágyaid,álmaid telyesülését és sok egészséget! :wink:

Én a tegnap elvittem Atticy-t az Arborétumba hintázni meg homokozni,nagyon tetszedt neki.


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?