Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Eltűntem én is rendesen.Bence elég keveset alszik napközben,de éjszaka sem viszi túlzásba.Sajnos eljött a hasfájás és csak akkor nyugszik meg ha fogom a kezemben,a cseppek sem igazán hazsnálnak.Most el kezdtük használni az Infacolt,úgy néz ki,hogy talán enyhíti neki.
Persze a ház meg szalad,mert a nagyságos úr sem hason nem marad meg,sem pedig a babahordóban.

Anikó:Zsófi nagyon édes kis csaj.Egyszer én is így keresztbe fordulva találtam éjszaka Benét.

Na megyek gyorsan megpróbálok valamit megcsinálni,amíg alszik a kis pasim.

Puszi nektek,majd jövök.

EsztiKép
eszti21
 
 


Kép

EsztiKép
eszti21
 
 



Sziasztok csajok!

Itt egy elveszett bárány! :lol: :lol: :lol: Sok időm most sincs, Ricsit elaltattam és kiszöktem a szobájából, de nagyon jók a radarjai, így bármikor megszimatolhatja a cselt! :D Újabban csak velem hajlandó elaludni, így most kicsit bonyolódott az életünk.

2 hete voltunk 4D-s UH-n és képzeljétek, kislányunk lesz!! :D :D :D A doki azt mondta, hogy erre garanciát vállal, annyira jól látszott mindene! :D Hehe, az én anyai megérzésem jött be, mert rajtam kívül kivétel nélkül mindenki kisfiút jósolt nekünk most is!

Voltunk egy hetet Horvátországban is, nem mondnám, hogy nagyon kipihentem magam, viszont nagyon jó volt, remekül éreztük magunkat!

A fórumos babák nagyon édesek, végignéztem a fotókat, remélem, hogy hamarosan tudom pótolni a lemaradásomat az olvasásban is. Nekem sajnos most nem nagyon van időm fotókat feltenni, de a blogban van jó sok a nyaralásról és a 4D-s UH-ról is, ha valakit esetleg érdekel.

Nagy pusszantás mindenkinek!



Kép

Kép
diverse
 
 

 
 

Sziasztok

Eszti ,nagyon aranyos Bence,csak mullik a hasfájás.De aztán meg kezdődik a fogzás.Mikor megszületik a baba attól kezdve,nincs megállás.De olyan jó hogy babázhattok. :D :D :D

Gyöüngyi, elolvastam,vagyis beleolvastam a blogodba nagyon jó.Ricsi is édes.Gratulálok,a kislányotokhoz.Remélem te is jobban vagy. :D
El se hiszem hogy ilyen szállást ki mernek adni a Balatonnál.

Ma voltam szemüveget csináltatni,és majdnem jól átvágtak.Az egyik helyen megnézettem és 0.75-ös szemüveget akartak csinálni,és legalább 20000 ft-val drágábban számoltak.A másik optikába meg megtudtam hogy a pasinak nincs is jogosítványa arra hogy kompjuterrel vizsgálja az embereket.
A második helyen csak 0.5-ös szemüveg kellet.Nem nagy az eltérés,de teljesen felháborodtam .
Viszem Bálintot aludni,mindenkinek jó éjszakát

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Bocsi de Gyöngyit akartam írni

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Én nem akartam mondani, de én kislánynak láttam a babádat! :) Nagyon örülök, hogy megmutatta magát a picikéd! :) Tudjátok már mi lesz a neve?
Belelapoztam a blogodba is, de időm semmi nincs, így nem olvastam bele. Annyira szép Ricsi! Nem tudok vele betelni! :)

Eszti!
Ez a kis Becus írtó édes! Igazi kis pasi. Hasfájásra jó tippem nincs, mivel sem Geri,sem Zsófi nem volt az. Zsófi talán 3 napig volt nyűgös, de én infacol-t vettem neki. Illetve a pocakját masszíroztam. Na meg nagyon odafigyelek, hogy mit eszem.

Ma voltunk a 3 hós oltáson. Annyira ügyes volt Zsófi, hogy meg sem nyikkant. Délután picit nyűglődött, de semmi gond nem volt.
6660gramm és 61 cm.
Sajnos az van, hog ytudjátok van egy érdaganat az ujján. Most kezd lila lenni.
És ha pedig elkezd forgolódni, akkor speciális kesztyűt kell az ujjára húzni és egészen addig kell neki, amíg saját maga nem tud vigyázni az ujjára. Tehát reggel fel kell adnom rá és estig rajta kell legyen. Mert nagyon sérüléken yez a rész és ha mgsérül nagyonnagyon fog vérezni. Akkor pedig irány az orvos. Kicsit elkenődtem, de ez van.

Megyek is, mert hulla vagyok!
Puszi!
Anikó és Zsófi
Kép Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Anikó,ez a kiscsaj gyönyörű.Nagyon sajnálom a kis ujjacskáját,de hátha nem fog kelleni az a kesztyű.

Én is infacolt adok Benének,az úgy néz ki,hogy beválik,csak mindíg kakál szopi után,de lehet,hogy csak nekem újdonság ez,mert előtte mielőtt nem adtam neki cseppet,volt,hogy másfél napig nem kakált :(
De most szinte minden szopizás után.De gondolom ez a normális,mert nem látszik rajta,hogy valami baja lenne.

Gyöngyi:Gratulálok a kislányhoz,gondolom nagy az öröm,biztos Ricsi is várja a hugicát :)

EsztiKép
eszti21
 
 


Sziasztok

Mi van csajok? :D Merre jártok?

Biztos élvezitek a jó időt. :D

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Anikó ,Zsófi gyönyörű.

Ha holnap tartjátok ,akkor nagyon sok boldog névnapot kívánok a csjszinak.

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Csajszinak

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok!

Jó régen jöttem már erre, de létom nem maradtam le semmiről sem.

Ildi!
Aranyos vagy, de május 15-én tartjuk a Zsófia napot. Ezt tegnap döntöttük el. :)
Jól vagytok? Bálint hogy érzi magát az oviban?

Tündi!
Rád is sokat gondolok. Biztos jó nehéz már a pocakod. Hamarosan itt az idő. Jujjj de jóóó!

Mi jól vagyunk, bár Zsófi náthás lett. Szipog. Nem vészes, jobbára engem zavar csak.
Geri oviban. Ez a 3. hete már. Jó is, mert nagyon élvezi, meg nem is, hisz hiányzik. :) Most csoportott kellett váltani, így újra kicsi. Nagyon féltem tőle, mert tavaly elég nehezen illeszkedett be és most kiszakították ebből a csoportból, de meglepően jól érzi magát. Az első héten volt csak egy pioci gond, mert sorakozóbnál mindig a régi óvónénihez ment oda.
Az egyik óvónénit nagyon nagyon szereti, a másikról nem beszél.
Zsófi is volt már az oviban, jól meg is lett szeretgetve.
Zsófi is ügyesedik már, bár egy kicsit lusta és kényelmes. Nappal nagyon keveset alszik,most is itt figyel hatalmas szemeivel. :) De este lefekszik kb 10 óra magaslatában és reggel 8:30-ig alszik. :) Most épp fel akar ülni. :) Nagyon erős.

Többiek merre vagytok?
Gabi! Olvasgattam a blogotokat. Majd még Gyöngyiébe akarok benézni egy kicsit.

Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Zsófi velem. na engem nem nézni, mert jó nagy darab lettem, de majd szopi után lemegy. :)
Kép
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


sziasztok!

na itt vagyok én is csak motanában nagyon el voltam havazva!

jól vagyunk a pocaklakó is meg én is és már nagyon várjuk hogy itt legyen közöttünk és babázhassunk!!!
Bence óvodás lett és nagyon élvezi aminek nagyon örülök mert tudom hogy neki jó ott!!!!

nemsokára kezdem a ctg-ket és egyre közelebb kerülünk a szüléshez is!!!!!

mindenkire gondolok a babókák nagyon édesek vigyázzatok rájuk!!!

dobok egy képet a Balázs birodalmáról szép stét sziasztok!!!!
Kép

tündi23
 
 


Sziasztok

Nagyon aranyos lesz Balázs birodalma,én nagyon fincsiket aludnék ott.

Anikó,Zsófival nem tudok betelni.Te meg jól nézel ki,majd lemegy az a kevés súlyfelesleg.Nálam nincs több rajtad.
Bálint élvezi az ovit,Jár külön tornára,meg zeneoviba is mind a kettőt ő akarta.Eddig tetszik is neki.

Találkoztam Enikőékkel,jól megnőt LIló.Enikő nem tud gépelé kerülni,ugyhogy mindenkit üdvözöl.Patrik oviba jár.

Megyek mert vasalni akarok,remélem lesz kedvem is hozzá.Nálam a vasalás a fő mumus.Nálatok is???????????? :D :D :D

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok!

Elaludt Zsófi és a pogim, lekváros papucsom is kisült. :)

Tündi!
Balázs birodalma csodaszép!!! Ez az ágy a szivem csücske, mert én is ilyet vettem volna Zsófinak, csak ugye Gerié még megvan, így nem vettünk ágyat.
Juj de izgalmas most neked! Kicsit irígykedem, de tényleg csak kicsit, mert most jobb, mint nagy pocakkal. :)

Képzeljétek!
Zsófi felült az ölemben. Félig ülőhelyzetben volt és felült. Ott ibolygott az ölemben, aztán véget vetettem eme idilli állapotnak,mert ugye a gerincének nagyon nem jó ez még. És a hamizást is elkezdtük. jaj, nagyon élvezi. Úgy megfogja a kanalat, hogy csak na, és nyomja a szájába. Nagyon vigyáznom kell, mert simán letolná a torkára is. Nem is bélpoklos a csajom! :lol: :lol: Sütőtököt eszik és imádja. Jár keze lába, amit nekifoghat enni. Annyira jó ez az időszak. Én olyan boldog vagyok! :)
Geri is olyan ügyes szerencsére és tényleg egy rossz szavam nem lehet. Oviban is megdícsérik, itthon mindent elmesél, mit ettek,mit játszottak, mit csináltak, stb.. Októbertől ha lesz lovaglás, megy is heti 2x, amiért ilyen jó és ügyes fiú.

Ildi!
Köszi a bókot, de látom magam a tükörben. majd jövő nyáron... hú de csini leszek! vagyis addig nem akarok semmit sem csinálni, míg van tejem, az az első azért. De ha nem lesz, akor belevetem magam a diétás életbe.
Milyen hangszert választott Bálint? Ez azért olyan jó.. :) És milyen tornára jár? Az Gerinek sem ártana, mert imád tornázni.

Én imádok vasalni. Ne kérdez hogy miért, csak szeretem. Főleg mióta ilyen kis tündéri rucikat vasalok. De vasalni mindig is szerettem.

Megyek,mert mindjárt itthon lesz Geri.
Puszi!
Anikó
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


sziasztok!

bebafa!
köszike a dicséretet remélem majd a kismanónknak is tetszeni fog!!!!
de jó neketek hogy külön foglalkozásra is járhat Bálint!!!
én csak a férjem vasutas nadrágját utálom csak vasalni a többi az jöhet!!!!

anyko!
neked is köszi a dicséretet!!!
hát igen csökken az idő már csak 5 hét van hátra de már nagyon várom hogy a kezemben tarthassam a kicsit olyan kíváncsi vagyok már és apa is!!!

Zsófi egyszerűen gyönyörű és hogy megnőtt már igazi hölgy!!!!

na megyek főzök meg Bencét ápolgatom mert betegek lettünk sajnos!!!!

szép napot!!!

tündi23
 
 


Sziasztok!

Ildi!
ma nem jutok oda, hogy írjak, de holnap írok, mert van mit. :)
Szombaton szerintem megyünk és visszük Zsófit is. :) Majd meglátod! Életben sokkal husibb és szebb! :)

Bocs, hogy most csak ennyi, de esti program van!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Jó régen jártam már erre :(

Tündi:Valóban nagyon szép Balázs birodalma.És tényleg nem sok van hátra.Gondolom várod már nagyon :lol: És milyen érzések vannak benned a szüléssel kapcsolatban?

Mi is megkaptuk az első kötelező szurit,szerencsére nem sírt Bene nagyon.Már 5kiló 17 deka és 57 centi.Úgy nő mint a gomba.

Anikó:A kiscsajszid tündéri és már milyen ügyes,hogy fel akar ülni.Nálunk most a hason fekve vagyok és kinyomom magam téma van.Nagyon tetszik a kis lurkónak,lassan ha így halad megfordul.És rengeteget mosolyog meg beszél a maga kis nyelvén.


Na megyek,mert özön dolgom van :(

Puszi

EsztiKép
eszti21
 
 


Ildi!

Még van az akciós aqwa draw-ból. Nézd meg, róla van szó:

http://www.tomy.co.uk/products/aqua-dra ... parent=871
Én szerintem legközelebb október vége vagy novemberbe rendelek. Csak hogy biztos ideérjen karácsonyra. Ha kell, akkor meg tudja most rendelni barátnőm, de fizetni csak akkor kell, ha jön a kamion vele. :)
Deszétnézhetsz ezen az oldalon. Rengeteg játék van. Mint kb nálunk itthon. :lol: :lol: :lol: ár nyithatnék én is játékboltot.

Eszti!
Aztaaaa! Mekkora már Bene! Mindjárt lekörözi Zsófit. :) És kép???? Nagyon kíváncsi vagyok rá, rátok!
Jaj, szuri! Én annyira sajnálom olyankor Zsófit. Szerencsére mi csütörtökön kapjuk az utolsót és utána csak 1 évesen az agyhártyagyulladás ellenit kapja. Ja és most még 5 és 6 hsan a rota vírsra is kap, de azt csak belecsepegtetik a szájába.

Mennem kell, mert egyedül vagyunk Zsófival.
Puszi!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok


Anikó jöhet a játék,Úgye jól emlékszem ,KB 5000 ft? Nagyon jó játékok vannak .Még böngészek ha találok valamit,vagy te talász szóljál.
Legalább Bálintnak nem kell az ajándékán gondolkodni.
Gyönyörű Zsófit puszilom.

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Szia Ildi!

Írtam arátnőmnek, hogy kellne egy ilyen játék és mondta, hogy ő vett egyet, mikor nekem is vette. Az otthon van neki. Valaki visszamondta és megmaradt. Azt eltette neked. Akciós és az ára 4995ft. Jó lesz?
Én is kinéztem pár játékot, de Zsófinak. Viszont örökölt a tesótól, így nem biztos, hogy költök most ilyesmire. Viszont karácsonyra azért meglepjük valamivel.

Beszéltem Enikővel telefonon! Jól vannak. Patrik imádja Lilót. :)

Megyek, mert most indítottam útnak Gerit az oviba és gyors összekapom magam.
Többiek hol vannak?
Eszti? Képet ugye azért mutatsz majd a nagy fiadról?

Tündi! Szegény, nem tudom hogy bírja nagy pocakot.: )
Gyöngyi, Gabi, többiek? Merre vagytok?
Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok

Anikó kell a játék,nagyon jó az ára.

Most nem tudok többet írni mert jöttek hozzánk.
puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok.
Csak gyorsan bekukkantottam.Visszaolvasni nincs időm,írni remélem legközeleb sikerül mostmár.Teszek fel képeket a gyerekekről.
Bocsi Ildikó hogy szaladtunk szombaton,de Liló sírt és Patrik lángost akart.Tiszta ideg voltam.Bocsi.
Puszi mindenkinek
Anikó gyertek be ha Csabán jártok.
Puszi

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 


Kép

Liló sétál

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 


Kép

Az előzőn Liló lába nem is éri a földet de olyan mintha.....

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 


Sziasztok! Csak gyorsan rakok fel képeket,aztán megyek vasalni :(

Jaj,és képzeljétek,Bene megfordult a hasáról a hátára :lol:
Kép

Kép


Itt anyát nem kell nézni,mert még nagyon korán reggel volt egy igen hosszú éjszaka után :)
Kép

EsztiKép
eszti21
 
 


Sziasztok

Nagyon arik a csemeték.Bence egy édes kismackó.

Enikő ,semmi baj ,godoltam hogy gáz van mert nagyon siettetek.Utánatok nem sokkal voltak ott Anikóék is .Zsófi egy tündér csak nézet aztán mikor jól megnézet magának elnevette magát.

puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok

Hol vagytok lányok??????????????? :D :D :D
Minden nap bekukkantok és senki nem jön.Remélem senkivel sincs semmi baj.

Bálint oviából hétfőn voltunk a Szegedi Vadasparkban.Nagyon tetszet a gyerekeknek,busszal mentünk és élvezték a gyerekek.Mi alig ülünk buszra ,vagy inkább soha.Az állatkert nem egy nagy szám,de a játszótér az jó benne.Bálintot addig amíg nem látta meg a játszóteret addig érdekelték az állatok,de utána csak az volt a fontos hogy minnél hamarább vissa érjünk a játszóra.Visszfele jól elfáradtak,ugyhogy aludtak mint a bunda.

Teszek fel képeket
Kép
Így navigáltak minket a gyerekek
Kép
Nyuszi simogató

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám. :)

Eszti, Enikő!
Ezek a gyerekek nagyon szééépek! Mi van veletek? Miket tudnak már a babákcsinálni?

Ildi!
Hú de jó lehetett nektek Szegeden. Mi is voltunk már 2x Gerivel és nagyon jó volt. A játstéren van egy favonat. Abból aig lehetett kirángatni Gerit.

Jól vagyunk, csak alig van időm bármire is.
Puszi!
Anikó

A többiek hol vannak? Tündi? Ő már bármikor szülhet! Gyöngyi? Gabi és a többiek?

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Hát sajnos nekem is elég kevés időm van írni,Benének mostanában az a mániája,hogy nem hajlandó megmaradni sehol,csak nálam.Persze akkor nagyon tudunk beszélgetni :lol:
Már elég sokat magyaráz és vigyorog.

Tündi tényleg bármikor megszülhet,lehet,hogy már meg is van a babó.Remélem kapunk róla híreket :lol: ,
Na megyek is.Ennyit bírt a kisfiam az apukájával :)

Puszi

EsztiKép
eszti21
 
 


sziasztok!

hát még egészben vagyok de holnap minden kiderül mivel császár lesz a vége!!!

egyébként jól vagyunk minden rendben van és már nagyon várjuk a kismanót!!!!

a babák nagyon édesek és már milyen nagyok!!!!!

bocsika hogy nem írok most mindenkinek de fáradt vagyok és ilyen kor már pihenni szoktam!!!!

szép álmokat és majd jelentkezem!!!!

sziasztok!

tündi23
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Stabilan beteg vagyok. :(
Ildi! Amikor szombaton kint voltunk, akkor már éjjel fájt a fejem, meg akkor is nálad, de mire hazaértünk, olyan migrénem lett, hogy a halál szélén álltam. Na ez azóta tart. Most egy kicsit jobb ¤¤¤ kopp-kopp ¤¤¤ de ezt nem tudom meddig bírom még. Ma megyek egy teljes masszázsra és minden csontomat vissza is tesznek, mert érzem tök beton a hátam, nyakam, fejem stb. Utána pedig elmegyek egy talpmasszázsra, ahol teljesen ellazulok és ugye az akupunkturás pontokat is megmasszírozzák. Biztos sokat fog jelenteni!

De emellett egy csomó bajom van, de leírni is fél óra lenne...

Tündi!
Te már babázol ugye???? :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulálhatunk? Minden nap eszembe vagy, vagy ideülni nincs erőm. Ha megszületett a babácska, írj, hogy jól vagytok? Minden rendben zajlott? Jaj de izgulok értetek! :)

Gyöngyi? Remélem neked is lesz 1 fél perc időd. :)

Eszti!
Annyira szépek vagytok ti is! Hol tart már a növésben Bene? Miket csinál már? Ahogy Bene fejlődik, szerintem már mászik. :) :)

Képzeljétek!
Zsófikám szombaton délután 16:45-kor hasrafordult. Azóta is forog. :) Olyan kis édes! Még küzdelmes neki, hisz több mint 8kg-t forgatni nem lehet semmi. :) Hatalmas sonkák, puszilgatni való popsi.... van itt súly. :)
Megyek, mertfelébredt!
Puszi!
Anikó
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
uvme
 
 


Sziasztok

Jobbulást Anikó!Meg tudlak érteni mert nekem is sokat fáj a fejem,és az a baj hogy sokszor migrénes.A masszázs az nagyon jó.Legutoljára nyáron voltam én is,már hiányzik.A talpmasszázsnál meg nincs is jobb.
Én ma a hugimmal menyasszonyi ruhákat nézegettünk,ő meg próbált.Olyan gyönyörű volt benne,én is kedvet kaptam. :D .
Fanni is próbált koszoruslány ruhát,Hát a szemem könybelábadt. :D :D :D Gyönyörű volt!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Megyek apa hazajött


Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


sziasztok!

megosztom veletek is a nagy hírt Balázs október 23-án kedden 9óra 30perckor jött a világra császármetszéssel!!!
sajnos a sima szülés lehetetlen lett volna mivel romlottak a szívhangok és a köldökzsinór is a nyakán volt!!!!
de szerencsére minden a legnagyobb rendben zajlott és mind a ketten jól vagyunk!!!
Balázs szépen fejlődik csak szopizik szerencsére remélem sokáig!!!
pénteken már haza is jöhettünk igaz nekem sokat kell pihenni a császár után de nem baj az a lényeg hogy jól vagyunk!!!!

majd rakok képeket is csak most valamiért nem engedi a rendszer!!!!

szép napot!!!

tündi23
 
 


Sziasztok


Tündi

Nagyon sok boldogságott kívánok nektek.Biztos kis tündér Balázs.Remélem hogy gyorsan felépülsz a császár után.Várjuk a képeket.

Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok!

Tündi! Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok!!
És persze sok-sok tejcsit.

Mi jól vagyunk,Bence szépen fejlődik.Őis csak szopizik.
Múlt héten voltunk kötelező oltáson,most eléggé megviselte,nem úgy mint az előző.
Már 6 kiló és 6 hat deka,61 centi :lol:

Puszi

EsztiKép
eszti21
 
 


sziasztok!

köszönjük a dicséreteket mindenkinek!

és most az ígért képek!
Kép
Balázs pár percesen

Kép
itt már fel vagyok öltöztetve!

Kép
végre anyával!

Kép
még a kórházban!

na egyenlőre ennyi szép estét mindenkinek!!!!

tündi23
 
 


Sziasztok

Tündi nagyon aranyos Balázs.Olyan formás,mégegyszer gratulálok.
Bence ,mit szólt a kistesóhoz?Most nagyon "irígykedem"ám.Olyan jó lehet babázni othon,ez az első év a legjobb.

puszi

Enikő merre vagytok?

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Tündi!

Szívből gratulálok a csodaszép formás kis Balázshoz!
Egyszerűen olyan gyönyörűűűű!
Nagyon sok örömöt és boldogságot és egészséget nektek!
Bence hogy fogadta? Balázs milyen baba?
Sok sok puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Eszti!

Puszi a szuri helyére. HOlnap már remélhtőleg nem lesz gond.
Hogy döntöttél a rotával kapcsolatban? Zsófi jövőhéten kapja meg a 2. felét. Remélem nem lesz tőle baja.
Micsoda nagy már Bene! Atyám. Ha így hala, mindjárt lekörözi Zsófit. :)
Zsófi felült magától a pihenőszékben, ami teljesen hátra volt döntve közel vízszintesig. Nagyon ügyes.
Puszi!
Anikó

Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


sziasztok!

anyko!

köszike a dicséretet!!!

kérdezni szeretném hogy mennyibe kerül a rotavírus oltóanyaga meg hányat kell venni belőle és akkor összesen mennyibe van mire megkapja a kicsi az egészet????
köszike a választ!!!!

bebafa!
köszike neked is a dicséretet!!!!
egész jól fogadta Bence a kistesót bár kicsit hisztisebb lett de emélem ez hamar elmúlik!!!!

sziasztok!!!

tündi23
 
 


Tündi!

Elmúlik majd Bencénél ez a hisztisebb időszak. Gerinek 3 hét volt nagyon rossz. Nem maradt meg egy helységben Zsófival. Az is idegesítette, hogy sír. Azt hitte fáj valamilye. Túl lesz rajta biztosan Bence, csak ez neki is hatalmas változás. Meg kell szoknia.

A rota vírus elleni 2 adagból áll. Mi a rotarix-et kaptuk meg. 1-et írnak fel először, mert ha allergiás reakciókat vált ki, akkor a 2. adagot nem lehet beadni. Ha kell, begépelem, hogy mik lehetnek a reakciók vagy be is skennelhetem az egész papírját. Zsófinak semmi nem volt, csak egy kicsit sírós volt aznap délután.
1 adag 17.900ft. Így a 2 adag összesen 35.800ft.
Az a jó benne, hogy szájba csepegteti be a dokinéni és meg kell innia. Szóval nem szukálják a babát. Arra kell csak figyelni, hogy a beadás utáni 7. napon ürül ki a széklettel a legtöbb élő vírus, így oda kell figyelni, hogy peluscserekor ne érrintekezzen semmivel a pelus, egyből a kinti kuka. Na meg akézmosás, de azt ugye minden peluscserélnés most az ember. Ennyi.
Ezt én mindenképp beadattam Zsófinak ( a 2. adagot jövőhéten csütörtökön kapja ), mert ez olyan betegség, ami igaz gyors lefojású, de ababáknál komoly kiszáradást is okozhat.
Jaj, és mikor váltod ki, feltétlen kérdezd meg a gyógyszertárban, hogy hűtőben tárolják? Otthon is tedd hűtőbe és csak közvetlen elindulás előtt vedd ki. A tanácsadóban is rakják addig hűtőbe, míg várakoztok. Ennyi.
Puszi nektek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


szia anyko!

köszönöm a válaszodat!!!
nem is gondoltam volna hogy ilyen drága is lehet egy oltóanyag!!!
na majd meglátjuk hogy mi lesz és hogyan döntsünk van még időn rá!!!!
és mennyi idő volt a 2 adag beadása között????

zsófi baba egyébként nagyon ügyes és nagyon szép!!!

szép napot mindenkinek!!!

tündi23
 
 


Sziasztok!

Tündi: Balázs gyönyörű baba.És te hogy vagy a császár után?

Anikó: Ez a kiscsaj gyönyörű:) Imádni való.

A rotával kapcsolatban még nem döntöttünk.Elég szomorú,hogy ilyen fontos inekciót nem támogat a tb.

puszi nektek

EsztiKép
eszti21
 
 


Sziasztok!

Tündi!

1 hónapnak kell eltelnie a két adag beadása között. Zsófi most csütörtökön kapja meg a 2. adagot. A lényeg, hogy 6 hónapos korig mind a két adagot meg kell kapnia.

Eszti!
Igen, drága, de azt mondom, inkább kifizetem, minthogy átessen rajta Zsófi. Amúgy nem drágább, mint a betegség. Mert ha átesik rajta a baba, akkor tuti, hogy 1 nap vagy 20 pelust elhasználsz + a baba rosszul van, szenved. És a rotát minden gyerek megkapja 3 éves koráig. Ez az a betegség, amit nem úszik meg egy gyerek sem, hacsak nem kapja meg ezt az oltóanyagot.
Gerivel átestünk rajta és borzalmas volt.
Így nálunk nem volt kérdés, hogy beadjuk vagy sem. Megspóroltuk az árát.

Hogy vagy Tündi? És a picurka? A nagyobb? Apa?
Remélem kinednki jól van. Mi igen, bár Geri most itthon van, mert lázas volt.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Én 36 hetes kismama vagyok és Csabán fogok szülni Dr. Maczó Norbertnél. Sok kérdés és félelem van bennem a szüléssel kapcsolatban, de azt hiszem, első szülésnél ez normális. Kérlek, akinek van tapasztalata a csabai szülészettel vagy a választott dokimmal kapcsolatban, az ossza meg velem. Köszi
nyuszo
 
 


sziasztok!

ti biztosan ismertek csabán bababizományi boltokat. tudnátok segíteni hol adhatnám el a már kinőtt ruhákat?
előre is köszi a segítséget!
jacqueline
 
 


Sziasztok

Nyuszo ,üdv közöttünk.Én a mostani kórházi állapotokról nem sokat tudok mondani,mert 4 éve szültem.De akkor minden rendben volt és én jól éreztem magam.Szerintem maxiomálisan jó az ellátás.Biztos van aki máskép gondolja.
A dokidat nem ismerem közelebről.de szerintem nem lesz vele baj.Az izgalom meg teljesen egészséges dolog ,azlenne a fura ha nem izgulnál.Nekem is volta álmatlan éjszakáim,mert előtte soha nem voltam korházba .De nagyon gyorsan eltelt.Majd meglátod,olyan gyorsan telik az idő.Mikor bemész akkor azért mert a szülés izgalmas dolog,utána meg éppen hogy elvitték a babákat,jönnek a látogatók.és mire lefeküdnél pihenni,már ujra kihozták a babákat.De ha van valamilyen kérdésed,nyugodtan írj,3 gyerek után remélem tudok tanácsot adni.


Jacqueline,A piac mellett van egy,és a Lencsésin is van.Azt nem tudom hogy melyik a jobb.

Anikó ,remélem Geri meggyógyult.Zsófi egy vasgyúró.Fannim volt ilyen kis husi,de ahogy elindult lement róla.Most meg kis bombázó. :D

Holvagytok lányok?

Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: