Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Lady: hu de gyorsak vagytok :lol: és innen simán kiköltözhettek bármikor? nincs ilyen felmondási idö vagy mi?
sok cumotok van? tud vki segiteni a költözésben?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


2 évre szólt itt a szerződés,de a főbérlőék mondták fel,és júliusig kell kiköltözni,de mi mindenképpen előbb akartunk
van cumó,de Ati a munkahelyéről elhozza a szállító autót,és jön pár munkatársa szerencsére :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


értem, akkor ez igy tök jo, meg h van segitség és auto :wink:
TÖBBIEK??? Nem ér ám durmolni ennyit :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Jó reggelt!

Még hogy durmolás?! :-) Védőnőnél kezdtem a napomat. Kellemesen eldumcsiztunk és kérte, hogy érdeklődjek a gyermek háziorvos személye felől. Tudtok ebben segíteni? Kit és hogyan lehet választani?

Ma délután megyek a Margitba szülésfelkészítő tanfolyamra!! Izgulok, hogy mi lesz ottan!!!!

Ja, és méricskélem továbbra is a CH-kat és képzeljétek fél kg lement! Lehet, hogy a terhesség végére lefogyok? :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.03.01 09:38-kor.

KépKép
charlott
 
 


kusi írta:Sziasztok!
Imrében szültem. Terhesen pár napra be kellett feküdnöm a Magitba, nagyon rossz volt, mondjuk a sebészeti osztályra raktak, nyilván a bébis rész ezerszer jobb, de nekem a dokik se voltak szimpik...
Terhes cukrom nekem is volt (sajnos még most is van :( ) kitartás Charlott!


Kusi: Remélem, hogy azért nem olyan vészes Margit szülésrészlege. Ma kiderül minden.
Neked is kell méricskélened!? Nagyon nehéz találni olyan terméket, amiben nincs cukor és kevés a CH tartalom. Te hol és miket szoktál vásárolni?

KépKép
charlott
 
 


charlott:Ki a védőnőd?
mert nekem a védőnőm ajánlott gyerekorvost,akivel 1 párban szoktak lenni a gondozáson
:D

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: gratula az új albérlethez! Mikor költöztök?
Picúrka meglehetősen jól van. Vendégségben voltunk a hétvégén és a hevesen diszkurzusra ő is reagált nagy rúgkapalásokkal. :lol:

Szonce: Ringatós program, nagyon jól hangzik. Későbbiekben csatlakoznék a csapathoz. :)

Babusok: köszi, kellemesen telt a hétvége, csak a séták, tornák hiányoztak. Lánykák meggyógyultak:?

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:07-kor.
szonce82
 
 


Lady: igen, ő is említette hogy ki mellett dolgozik és kérte, hogy érdeklődjek mindenfelé, ne ő döntsön helyettem.
De ha meg van a jelöltem, hova kell mennem?

KépKép
charlott
 
 


Ma megy a férjem fizetni,és már meg is kapjuk a kulcsokat,szerintem holnap,vagy szerdán.
Én már ma kezdek is pakolni :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: ez gyorsan ment! Jó pakolászást! :wink:

Szonce: értem, így egyértelmű, hogy kit válasszak, de ezek után a védőnek kell jeleznem és ő majd intézkedik vagy nekem el kell mennem a dokinő rendelésére és ott bejelentkezni???

KépKép
charlott
 
 


Charlott: hu ma nagyon hasznos napod lesz :wink: (perszepersze mindegyik az :oops: :lol: )
Nekünk a védövö mondta, h ki lesz az orvos, azaz kihez tartozunk, mármint vannak itt ilyen körzetek
arrol nincs infom, h ha te másik dokit szeretnél akkor mi a helyzet
a védönönek ezt kell tudnia, nem is értem :shock:
hányra mész Margitba? Apa is megy?
ügyi vagy a méricskével :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott: én egyszer voltam a védönönél és utána kezdödött az egészséges rendelés igy taliztam a dokival és megkérdeztem, h akkor vállal-e minket, kaptam védönötöl papirt elérhetöségekröl és akkor kellett felhivnom dokit amikor tudtam h mikor jövünk haza és másnap már ki is jött (mert ki kell ám jönie aznap vagy másnap ha otthon vagytok)
Lady: jo pakolászást :wink: hu azért még tudunk talizni vagy már nem fér bele? :?
Szonce: hu Te nagyon profi vagy, h egyedül rakod a gépet :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


koppkopp már csak Tamma köhög picit, meg azért néha megy az orrsziporszi, remélem már nem sokáig :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


itt vagyok végre CSajszikák!!!!

hát mérges voltam a múlt héten. babusokkal beszéltem, hogy nem volt internet pár napig, ami egy kicsit a kábeltévét is rondította, zsizsás volt a kép :? :? :? :? :? :? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

na de ez nem volt elég. betelefonált a férjemuram, hogy na akkor mivan, másnapra meg is javították. na ekkor meg az itthoni gép tojt be! :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

amikor bekapcsoltam, akkor valami telepítőcédét kért. no, akkor megint egy üres nap, mert hogy este tudta csak a férjem megcsinálni. a hétvégén meg egy kicsit kiruccantunk, időt fordítottunk egymásra végreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
újult erővel, heppin itt vagyok végre nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


üdvözlet az újnak! szijja kusi!
azért szépen gyarapodunk itt.
lady: egyik szemem sír, a másik meg nevet. merthogy végre megismertünk erre elmész :( :( :( :( :( :( amúgy én is ott laktam ám előtte, a flórián téren, csak én a kerék utcában.
charlott: találtam itthon éán is pár dolgot, ami már nem kellett: papír wc ülőke, talán még cicikrém is van még... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
babusok: csajszikák prüszkölnek még picikét? fogacskájuk hogy van?
hát az nekünk is kibújt a múlt hétfőn, de az alsó 8., kiváncsi vagyok majd az örlőfogakra. :? :? :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:08-kor.
szonce82
 
 


Lányok, hogy csináljátok, hogy ennyi fog van gyerekeitek szájában?
szonce82
 
 


szonce: nem tudom, de a nelli baba állandóan vicsorog vele! így--> :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: állitolag fogak genetika is :shock: mármint ha szülöknek hamar jött akkor gyereknek is...talán
na még jövök, de nyüszi van :?
Gombocka: na végreeeeeeee elökerültél :wink: hol jártatok Apával?
CSajok délutáni séta???????????????

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hajjaj de még mennyire legyen séta délután!!! mára mondanak csak jó időt, 13 fokot :D :D :D :D :D :D :D :D :D
mi a múlt héten amikor olyan meleg volt akkor elmentünk hintázni a máltai játszótérre,a tesco mellé! jujj de jó volt
babusok: elmentünk szombat délután mozizni, amíg anyósomék a nelli dögönyözték. a valentin nap c. filmet néztük meg :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D no comment! sírva röhögős :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:08-kor.
szonce82
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
mi még úgysem találkoztunk!
duna-part?????????szonce: én úgy megnézném!!!!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Nekem jó!
szonce82
 
 


Mi 12-kor eszünk, utána bármikor jó!
szonce82
 
 


szupper!!!!!

megpróbálom gyorsan ebéd után letenni a nellikét, hogy ne álmosan menjen, mert akkor még a hintában is elaludna.... :? :? :? :? :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Én is benne vagyok a sétiben :D :D
A Duna part jól hangzik :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


De akkor mindenki jön,ugye? :D :D
Kb.hánykor lenne jó mindenkinek?

Kép


Kép
lady23
 
 


Csajok mi csak 3 körül :? lehet picit elöbb attol függ h alszanak

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


én úgy tudnám behatárolni, hogy ebédel a nelli, gyorsan leteszem szunyálni, és amikor felkel megyünk... ez lehet olyan 14-15 óra környékén
és akkor veszek neki valami péksütit, amit majszolgathat...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce, Lady, Charlott???
Kusi Ti akkor még nem sétáltok nagyot ha jol sejtem, de persze a kérdés Neked is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:08-kor.
szonce82
 
 


Csajok akkor irjatok majd ki hogy áll-ül-alszik :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jelentem Csajok bealudtak, jo esetben max 2-2,5 óra meg kaja igy mi 2.30-3.00 körül tuti menetkészek leszünk, de még irok :wink:
Lady: vki tudja a Te számodat???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


most meg azon agyalok mit adjak majd rájuk :? gondolom a téli overál meleg...van egy vékonyabb vagy béleltgatya-kabát verzio? jaj nekem mindig meg kell szoknom, h milyen idö van és akkor tudom h kb. mennyit kell rájuk adni :lol: persze amig megszokom lehet picit tulöltözünk :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szonce tudja a számomat
2-3 között nekem is jó
addig is mindenkinek jó étvágyat!!! :D :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady, nem tudom a számodat!
szonce82
 
 


szuper, ti duna felöli oldaliak akkor tudtok egyeztetni és egyméát összeszedni?
mi is hamikázunk valami finomat, felöltöztetem a kiscsajt és uccu neki
babusok: én sem tudom folyton hogy mit adjak trá.... az overáll nekem is meleg lenne azt hiszem

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Én is bajban vagyok,mert nem tudom mit adjak rá!
Volt már rá példa,hogy túl öltöztettem :oops: :oops: :oops:
szerintem az lesz:zokni,rövidújju body,harisnya,vékony felső,plüss kezeslábas,farmergatyó,pulcsi,sapi és kabát :D :D
elküldöm szonce priviben :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


de fura lesz,ott nem ismerek egy kismamát sem :cry: :cry: :cry:

Kép


Kép
lady23
 
 


na majd mi hegyfelöli oldaliak jól rátok rontunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


jajj de lüki vagyok, most esett le, hogy te a flórián térre gondoltál. bocsika
van egy barátnőm, ő a szél utcában lakik egy 1,5 éves kislánnyal...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Lady: én is kérhetek teloszámot?
csak h hegyoldali különitménynek is meglegyen :wink:
Gombocka: megyünk együtt?
én nem nagyon ismerek semmit tuloldalon, max otp dm piac :oops: :lol: merrefelé talizzunk?
közben lükeagyam, Charlott lehet nem is tudna jönni mert megy felkészitöre

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lady: lehet van itt babaneten arrafelelako anyuciknak is topik...de csak ugy mehetsz át ha ide is irsz :lol: :wink: :wink: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:08-kor.
szonce82
 
 


Kusi, te jössz?
szonce82
 
 


Még szép,hogy írok ide továbbra is :D :D :D :D :D
Az úgy jó,nekem is a zebránál :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


DM nekünk is jo :wink: ugye Gombocka? :wink:
Gombocka: akkor megyünk együtt?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:09-kor.
szonce82
 
 


oksa, irunk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: