Új privát üzeneted érkezett!

Nika a kajcsi nagyon finom lett!Ime a recept!)

SAJTMÁRTÁSBAN SÜLT HALFILÉ MAJONÉZES TOJÁSSALÁTÁVAL

Halfiléket kiolvasztani,besózni,borsozni(ha van egy ksi halfűszerkeverékkel megszórni.Amig ez álldigál,megcsinálni a mártást.
Kevés vajon,világos rántást készítünk,majd felöntjük tejjel v tejszínnel(ki mit szeret).Majd beleszórjuk a reszeltsajtot,krémsajtot.Minnél több féléből van,annál finomabb.Majd sózzuk,borsozzuk és egy kis oregánóval pikánsítjuk:)
Ráöntjük a tepsibe lefektetett halacskákra és be a sütőbe!

A majonézes tojássalit nem írom le,mert gondolom mki tudja...
Tartár,főtt tojás,hagyma....


Jóétvégyat!(ja ez túl töménynek tünne,bármilyen köretel tálalható)
trécsi
 
 


Ma megyünk oltásra(4 hónapos)..Reméljük nem lesz gáz.Az első megse kottyant,a másodiknál egyszer volt láz..
De leginkább engem is a súlya érdekel:)sózsák..

Legutóbb 7700gr,65 cm volt:))

Levi is szépen gyarapszik!Mennyivel született?

Ja csajok!
Azt akartam még,hogyha holnap(kedd) jó idő lesz van kedve vkinek csavarogni egyet?mondjuk úgy ebéd után kb..

Oh és köszönöm a pihenőszékes infokat!))
Nem nyugodtam ám!Mivel apáromat másképp nem lehetett másképp ösztökélni.Vateráztam egy pihenőszéket és mivel csak kézpénzzel akartak üzletelni,el is mentünk érte.íme!)))

Milán nagyon élvezi(még)..DDD
Jaj és olyan szépen eszik,h öröm nézni!)))


Na ez mégse ment...majd ügyködök még a képen.Nem jó fájlba van.Nem akarja felrakni:(
trécsi
 
 


Kép Az új szerzemény!)

Végülcsak sikrült,csak Milán nélkül:)
trécsi
 
 

 
 

Eszembe jutott mégvalami!

Születésünk után kaptunk a védőnőtől kölcsön egy DVDt a bölcsőhalálról.Amiben az volt,h kockázati tényező lehet az éjszakai hasonalvás is..
Milán mostanába magától hasrafordul éjszaka,amikor észreveszem visszafordítom,de mit csináljak ha mégse?
Mit gondoltok?Nyilván azért alszik hason mert ugy jobb neki..(én is csak ugy alszok)
Azért féltem!Tapasztalat,ötlet?
trécsi
 
 


Kép Mi is ez?:))

Kép Cukipofa:))
trécsi
 
 


Látom azóta se senki:(

Nyugi,én nem őrültem ám meg!)))

Lassan készülődünk majd.

Puzsi Nektek!Vigyázzatok Magatokra!
Legyen szép napotok!

Remélem lesztek már délután!;)
trécsi
 
 


[url]D:\zsuzsi és armand cuccai a dröl\képek

na ez lehet nem lesz okos ötlet)[/url]
trécsi
 
 


Ez volt utsó próbálkozásom...
Minden kép nagy és hiába nem tudom akkorára átszerkeszteni...vááááááááááááááááááááááá

Na mentem..páp pá
trécsi
 
 


trécsi a képeket 600x600 lehet max és jpg-ben kell lennie az irfanwiev -val simán le lehet csökkenteni az adott méretre meg én FSViewer ezt használom és nagyon szeretem szerkesztgetni ezzel a képeket egyszerű.

A székhez gratula mennyiért sikerült megvenni? Milán szép nagy baba:) majd 8 kg nem semmi mennyivel is született?
A recept is nagyon fincsinek tűnik azt hiszem megcsinálom majd köszi a receptet.

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt!

Ismét jó éjszakánk volt, fél 9-kor keltünk Fannival, és most már megint alszik... :shock: De nem baj, mert holnap jön hozzánk a védőnő, és kicsit rendbe szedem a lakást.

Boszi: ha ennyire félrekezelték a mamádat, lehet nem hagynám annyiban a dolgot...

Kia! Egyik kollegámnak is két hónapos a kisfia, és képzeld 7600 gramm!!! Csak anyatejes...
Utazóágy? Miért vettetek? Mentek haza a szüleitekhez? Nekünk is van (mondjuk mi ajándékba kaptuk), de egyáltalán nem használtuk ki, tán jó ha kétszer volt benne Fanni. Ha tudtam volna, hogy szeretnétek egyet, megbeszélhettünk volna egy baráti árat, vadiúj, egyszer állítottuk fel...

Helga! Én is nagyon autópárti vagyok, sokkal kényelmesebb a közlekedés vele, na megy egyszerűbb is...

Trécsi: 7700 gramm volt Milán? Most mennyit mértek neki a tanácsadáson??? Fanninak van súlyban bepótolni valója, bár lehet azért csinál sok mindent előbb, mint kéne, mert nem nehéz magát megtartania.... Lehet kisebb súllyal könnyebb... Most lehet 6700 gramm körül, de mi majd csak febr. végén megyünk tanácsadásra, addig nem tudom megmérni...

Pihiszék: én is sokat nézegettem pont ez a fajtát, de mire döntöttem volna, addigra Fanniból ilyen kis sajtkukac lett... Nem maradna el benne már...

Hasonalvás: Fanni első héttől kezdve csak hason hajlandó aludni!!! Most hogy tud forogni, gyakran alszik oldaltfekve is, de háton szinte sosem! Ha álmában a hátára fordul, pár perc múlva felébred... úgy nem jó neki... Ha meg a karomban alszik el, és én raknám le háton, egyből megébred... Én is sokat aggódtam eleinte a bölcsőhaláltól, és mindenki mondta, hogy ne altassam hason, de nem volt más megoldás. Máshogy nem aludt... Most már ebből a szempontból megnyugodtam. Tényleg meddig fenyegethet ez a bölcsőhalál???

Keddi séta: délelőtt jön a védőnő, szóval nekünk is csak az ebéd után jó... Felőlem oké, de azért egy kicsit kisüthetne a nap... Egész hétre márciusi hőmérsékletet mondanak, de ilyen borús időt.. :(

Na megyek teregetni, lejárt a mosógép.

horvviki
 
 


Sziasztok!


Viki,
Tok jo az FP asztal! Nem semmi Fanni, hogy mar felall! Hihetetlen, hogy mennyivel elorebb jar a koranal! A maszashoz is gratula!
Koszi a Cora-s beszamolot! Azert en meg remenykedek a ruhakban, mert Aronnak szeretnek nehany pullovert, nadragot a tavaszra!
A szegedi Cora-ba erdemes lett volna elmenni, mert ott allitolag nagyon sok ruha volt.

Nika,
Nagyon aranyos Gege a NG cimlapjan!!!! Tok jo az arcosszehasonlito oladal is!

Trecsi,
Jo nagy baba Milan! Meg csak 4 honapos es mar 8kg? es 65cm??? hihetetlen! Szopizik meg?
Koszi a receptet! Elmentve!

Holnap nekem nem jo delutan, a melohelyre megyek be konferencira eloadasokat hallgatni. Tok jo lesz!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Trecsi,
Aron nagyon sokaig haton aludt, de altalaban oldalt fekve altattuk, mostanaban nagyon osszevissza, hol hason, hol haton alszik. Ha O maga fordul at hasra, akkor szerintem is hagyjad! Van legzesfigyelotok???

Viki,
Azt hallottam, hogy a veszelyeztetett korosztaly a 2-6 honapos kor a bolcsohalal szempontjabol, de akar 1 eves koraig is elofordulhat.

Oriasbebik???? 8 kilo 2 honaposan??? Mennyivel szuletett??? Szerintetek ez nem rendellenes mar???

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Kicsit jobban vagyok,de nem az igazi. Ha a párom nem lenne itt nekem nem is tudom mi lenne velem. :( Gabika ma 7kor már fent volt,megreggelizett,most meg alszik,apjuk meg elment tüdőszürésre.
Elég bórus idő van ma,de majd ebéd után azért megejtük a nagy családi sétát hármasban,meg kell postára és Dm-be is mennünk.
Mi majd jövő héten,13-án 9 órára megyünk tanácsadásra.
Már nagyon kíváncsi vagyok a méreteire! :wink:

Nálunk Gabika mindig oldalt,vagy háton aludt,bár én hason szerettem volna,mert azt találtam biztonságosnak! Van légzésfigyelő,és így mindig nyugodtan alszunk!

Trécsi mennyi volt a szék? Nekünk is ilyen van,de azon más a minta,és más zenélő figurák vannak rajta,de az kék! :wink:
Milán nagyon cukipofa a képeken! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Majd visszakeresem a mi 4 hós adatainkat és beírom hasonlításként! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


2970gr és 53cmvel született a kis drágám

4 hónapos adatok:

7570gr és 68-70cm
Kép
itt 4 hónapos volt :wink:

Mi székünk ilyen
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A kollegámnak (ő az apuka) én csak csendben megjegyeztem, hogy Fanni közel 6 hónaposan nem éri el még a 7 kg sem... De láttam, hogy zavarja a téma, ezért tovább nem firtattam a dolgot. De ha belestek a Várandóság alatt a 2007 augusztásában szülök c. topikba, ott az egyik anyuka rakott fel a babájáról meg egy ismerős babáról képeket... Az a kisfiú, akit a képen láthattok 2007. szept. végén született és több, mint 10 kg... Szerintem megdöbbentő kép! (Azt hiszem tegnap este rakta fel).

A doktornőnk mindig azt mondja, hogy Fanni súlya teljesen normális, és ez az átlag súly. De én többnyire csak olyan babákról hallok, akik 8-9 kilóak, pedig egyidősek Fannival...

Boszi! Kitartás, és szerintem majd ha lemész ne lássa a mamád, hogy szomorúak vagytok, mert akkor sokkal rosszabb neki is...
Tök jó neked, hogy otthon van apa! Nekem most olyan szar, hogy múlt héten itthon volt egész héten, most meg egész héten dolgozni fog... Ilyenkor érzem csak, milyen jó, hogy ha itthon van, és nem kell egyedül lennem. (Bezzeg múlt héten párszor kiakadtam rá, amikor délben kelt fel, vagy kiszolgáltatta magát... :wink: Akkor mondtam neki, hogy elég nekem, ha Fanni ugráltat, nem kell még neki is... :wink: )

Helga! Szakmai kérdés :wink: Lesz még idén igazi tél??? :lol: Mondd, hogy NEMMMMM... JÖN A TAVASZ.... :wink:

horvviki
 
 


Hihetetlen, hogy pörög a topik... Mire leírok valamit, már 2-3 másik hozzászolás van...

Na csak azt akartam írni, hogy úgy látom az itteni babák is mind többek voltak súlyban Fanninál 4-5-6 hónaposan... Pedig mi nem is születtünk kissúllyal: 3750 gramm volt....

horvviki
 
 


Bezzeg még mindig nincs kiteregetve.... :?

horvviki
 
 


Viki megnéztem a képet! :shock: Nem semmi! 6 hónapos sincs és 10kg! :shock: Nem értem az ilyen anyákat?! Tömi a gyereket egész nap? :roll:
A kislányok mindig is kisebb súlyban vannak,mint a fiúk Viki,ne izgulj! :wink: Én 1 évesen 9 kg se voltam,Gabika pedig több már,mint 9kg! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tök jó, hogy Fanni megtanult mászni... bárhova rakom le, 10 másodpercen belül a lábamnál van, és egyfolytában belém kapaszkodik... :? :lol:

Pár kép a délelőttönkről

Kép
Kép
Kép

horvviki
 
 


Sziasztok!))

Húú alig győztem visszaolvasni...

Név nélkül...szemezgessetek:)))

Túl vagyunk az oltáson,nem is sírt..Cm-t nem néztek,de 8kg 6 deka volt most..
Minden baba más,ugyh nem aggodj Viki!Meg ugye Fanni már le is mozogja...
Hú vki kérdezte h szopizunk-e..Sajnos nem,tápszer,gyümi,főzi,tejpép..

Mi is volt még?

Ja a receptet nagyon szívesen,bizti ízleni fog!Legalábbis remélem:)

Boszi detto ilyen székünk van,csak a huzat más.Villámáron 14E volt.

Kicsit irigyellek,h Fanni már mászik,de legfőképpen h ül..De mindennek eljön a maga ideje.

Nagyon ari képeket raktatok fel..

Sétát illetően,jó lenne h jönne egy kis nap(én már megrendeletem)..Helga ha holnap nem jó akkor egyeztetünk Veletek még egy másik napra.Időnk mint a tenger:))

Viki Te majd írj azért!

Ja mégvalami,van légzésfigyelőnk,de azért féltem..Én is 6hó-1 éves korig hallottam max.
trécsi
 
 


A számom,aki csatlakozna a sétához..megh elérjük egymást:))

20/4920020
trécsi
 
 


Születési súlyunk 3725gr volt és 53cm..
Olyan vagyok mint Columbo:)))mindig visszatérek :lol:
trécsi
 
 


Tudja vki h a szója milyen napra tehető?...mint szójafasírt...
trécsi
 
 


Trécsi: és neked mit mond a súlyra a dokinéni? mert ugye engem mindig azzal nyugtat, hogy normális. A 8 kg-ra is normálisat mond, vagy az már átlag felettinek számít? bár tényleg igaz, hogy a fiúk nagyobb súlyúak... De lehet mindenkinek azt mondja, hogy az a normáilis, amekkora súlyú a babája, csak hogy anyuka ne idegeskedjen... :wink:

Sétáról még holnap délelőtt egyeztessünk, mert függ az időjárástól, na meg remélem korán jön a védőnő és korán is megy... Mert egy órát minimum itt szokott lenni, de volt már másfél órás is..

Trécsi! Több, mint egy hónap van a babáink között, szóval egyáltalán nem vagytok lemaradva! Fanni is kb. 4 és fél hónaposan kezdett el ülni (üldögélni) és karácsony tájékán állt fel négykézlábra, és több mnt egy hónap múlva jött rá, hogy kell előlre fele mászni... amire nem is számítottam, mert a szakkönyvek 7 hónapos kor körül írják a mászást.

horvviki
 
 


Hát nem vagyok egy nagy fogyókúrázó, szóval nem tom... A szóját sem szeretem. Én éppen hagymás sült husit eszek kenyérrel, ubival, csalamádéval, és mindjárt rádobok egy kis fánkot is (anyós főztjei, még tegnap hoztuk tőle...) :wink:

horvviki
 
 


Sziasztok!

Viki,
Megneztem azt a kisfiut! :( Ot is Aronnak hivjak. Szerintem nagyon gyorsan ra kellene vezetni az anyukajat, hogy nagyon rosszat tesz a babajanak, hogy igy tömi! Remelem, majd az orvos vagy a vedono lep az ugyben :(
Aron 4 hosan: 6550g
5 hosan: 7080g volt.
Ahhoz kepest, hogy 4070g-mal szuletett, nem hizott nagy utemben. Mondjuk nagyon mozgekony baba, 2,5hosan mar elkezdte a fordulast hatrol hasra, aztan 4,5hosan mar kuszogatott, viszont csak 7hosan maszott, 8,5honaposan ult. Annyira eltero utemben fejlodnek a babak, nalunk pl az ules eleg sokara sikerult, Aron orokke menni akar. A jatekaival nem igazan jatszik, a szobaban kalandozik, mindenhonnan mindent le akar szedni, ki akar pakolni.

Delelott voltunk lent, rengeteg ember szidta a meteorologiat, mert mindenki olyan idot vart, mint tegnap. En is bizom benne, hogy hamarosan eljon a tavasz! :)
Ja, es Viki, ha kicsit maskepp vannak a vesszok, meg azt is lehetne hinni, hogy Te meg a telet marasztalnad! :)

Trecsi,
Orulok, hogy Milan siras nelkul tuljutott az oltason. Aron ennel mar elegge sirt, es azota, ha csak mereckedni megyunk is, mindig sir :( szerintem megjegyzik ezek a gyerkocok, hogy mi is tortent ott veluk.
Szoja: gondolom, nem Milannak akarsz adni :lol: De azt hiszem, feherje nap lehet, nem?

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga! Tényleg kicsit félreérthető, de én a TAVASZT szeretném már! És csak bízol a jó időben? :lol: Mit mond a tudomány? Nem kapsz infokat a munkahelyedről??? :lol: :wink:

Mi majd 3 körül fogunk lemenni, addigra anyu is végez, és vele sétálunk egyet...

horvviki
 
 


Viki: nem semmi az a kisfiu gege most 11 kg és én még azt hittem hogy ez is sok habár egyáltalán nem kövér baba :)

A fejlődés tényleg annyira különböző Gege 3 hónaposan már forgolodott ha ültettük megült magától már 4 hónaposan de igazából eldőlés nélkül egyszerre csinálta a mászás felállás felülés tudományát úgy 8-9 hónaposan:)

nika70
Salgótarján
 
 


Az igazság az h mi nagyon gyorsan fejlődtünk,majdnem mindig1-másfél kg-kat híztunk 1 hónap alatt.Most volt az első olyan mérés h '"csak" 36dekát híztunk.Mindig levolt döbbenve a dokinő h milyen óriásgyerek ez a Milán,de nem mondta h rendellenes lenne.
Most meg azt mondta,h a szervezet tudja h mennyit kell fejlődnie és egy idő után lassít ha nem tömöm.
De mindig jó étvágyú volt.
trécsi
 
 


Nincs mit tenni kivárom míg elkezd ücsörögni:)))Mindensestre gratulálok a gyerkőcöknek,milyen ügyesek!

A szóját fasírtnak gondoltam,de letettem róla mert elfeljtettem venni.:)
Z.borsóleves,krumplifőzi lesz..Meg a szénhidrátnapról lemaradt kapros-túrós rétes:)
Ne is mondjátok!Tudom ezt nem szabadna,de megromlik a hozzávaló ha nem csinálom meg:)

Helga szerintem is mejegyzik az eseményeket,de hálisten nálunk jóba van a dokinénivel,ha meglátja már vigyorog:))Jobban elfoglalták az események,mint a szuri.
trécsi
 
 


trécsi nem akarom mondani Gege 6 hónapig pacsiban volt a dokinénivel aztán kezdődött nála a szeparációs szorongás és azóta órdit ha megyünk hozzá :) de remélem áprilisra elmúlik mikor megyünk a 15 hós oltásdra amúgy a szuritól ő sem sírt soha :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Nika!)

Akkor csak én is bizakodni tudok...)de elvileg már nem lesz több szuri,azt mondták.Max egészségesre kell menni majd.

Szurkoljatok h jól sikerüljön a túrós,mert kivág az Uram:DDD
trécsi
 
 


Jaj,köszi Nika a képkicsinyítő tippet!Ezt ugye lekell töltenem vhonnan?

Mert már megőrít ez asok kép,mindig hiába csinálom..
trécsi
 
 


Trécsi!
Minden gépen fent van a Paint nevü program. Ott megnyitod a képet, amit szeretnél kicsinyiteni, és a "kép" legördíthető menüben válaszd a nyújtást-kicsinyitést. Ott azon belül a 100-100 %-ot ird át 20-20 %-ra. Kép mentése más néven... és fel tudod rakni ide is. És ehhez nem kell semmit sem letöltened, és 1 perc az egész.

Kicsit sétáltunk csak (elkezdett esni az eső), anyut elkísértük a profiba, most meg feljöttünk hozzájuk. Itt megvárjuk apát, aki majd 5-6 körül jön, és együtt hazamegyünk.

Egyelőre Fanni sem sír a dokinéninél. Az első szurinál volt sírás, de a többinél már nem.

horvviki
 
 


ŰOÖh hát ez remek!köszke:))
Most nem menekültök a képeim elöl:DDD

Akkor most nosztalgiázzunk kicsit:)) Kép Hajdanában fénykoromban:)
trécsi
 
 


Kép A fiúk
trécsi
 
 


És az elmaradhatatlan
KAPROS-TÚRÓS RÉTESEM!!! Kép Mai kreációm
trécsi
 
 


Sziasztok!

Trécsi
Levi 3400 g-mal született, 3260-nal jött haza.. és azóta csak hízik :lol:
Nem tömöm, csak eszik amikor akar...

Nagyon aranyos Milán a képeken.

Viki
A 7600 g már egy kicsit sok lenne :shock:

Az utazóágyat is a Cora-ban vette Apa tegnap. Ha voltál ott - biztos láttad is... Kerekítve 13000 Ft volt.
Sajna már csak 2 db maradt - kár, hogy nem vettük meg még 31-én.
A tietek biztos több volt.. Mennyi?
Március környékén megyünk majd haza vidékre, ezért is jó.. na meg ebben jó lesz játszani neki.
Ehhez van pelenkázó feltét, oldalsó tárolók...
Mennyi lett volna a baráti ár? :D

Gabika és Fanni is gyönyörű..

Szuri
Nekünk 1 hét múlva lesz, mert most szabin van a doki.
Kiváncsi vagyok a reakcióra..

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sehol senki?
trécsi
 
 


Csak szólnom kellett:))VÉGRE!

Szia Kia)

Köszönjük,Levi is gyönyörű baba,igazi címlapfotó!Olyan szép kis kerek buksija van.Első oltásotok lesz akkor?Nálunk az elsőt észre se vette)Most hány kg Levi?Te szopiztatsz még?
trécsi
 
 


A recept kedvelőknek:

Pofonegyszerű és piszkosul finom!

KAPROS TÚRÓS RÉTES

Adott a réteslapok(én is vettem)
Tepsi,zsírpapír(amugy van benne egy)

Nedves konyharuhára helyezed
1 .réteg-lekened olajjal
2 .réteg szintén lekened olajjal és a töltelékkel szépen feltekered.

Töltelék:

35dkg áttört túró
5 dkg vaj
1-2 dkg buzadara(nem kell h nagyon kemány legyen)
2 tojás sárgája
2 dl tejföl
kapor
pici só
és én egy pici cukrot is tettem bele(ki h szereti)

Ezeket összekutyulod és a 2 tojás felvert habját is belevegyíted.

Ha felcsavartad lekened a tekercseket is olajjal és előmelegített sütőbe kb.15-25 perc,de nem árt nézni!:))

Jóétvágyat!

Az egész nem volt 30 perc:)
trécsi
 
 


Lassan nálunk is befut Apa..Ugyh csak reggel jövök!

Nyugis estét Mkinek!
Pussz,sziasztok!
trécsi
 
 


az ágy..
Csak ilyen szín volt már (szürke-narancs, oldalt zsiráfos)
Kép

Trécsi
Igen, csak anyatejet kap!
Remélem még jó sokáig...

Tegnap volt 5850g.

Az első szurink lesz..

Megyek folytatjuk a hamit..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boldog hofordulot Levinek!

Kia,
Jo az utazoagyatok! Remeljuk, szeret majd benne lenni Levi!
Nagyon jok a kepek!

Trecsi,
Nagyon aranyosak vagytok Armanddal! Igazi nagyfiu lehet mar!
Es nagyon jo a ket kisfiurol a kozos kep is!
A retes is fini lehet!

Viki,
A tudomany 10 napig lat elore viszonylag pontosan. Azt kovetoen mar nem lehet jol elorejelezni az idojarast a legkor kaotikus viselkedese miatt. Utana mar csak max azt tudod mondani, hogy az atlagnal csapadekosabb, vagy melegebb vagy ... stb LEHET az ido. De ez is annyira bizonytalann.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Kia!
Hát azért nekünk nem ilyen szuper utazóágyunk van... :lol: Se pelenkázó feltét, se tároló,se zsiráf... :lol: A képen nagyon jónak tűnik! A miénk elbújhat mellette, de pár ezer Ft-ért megszabadulnék tőle... csak a helyet foglalja, és egyáltalán nem használtuk/használjuk. Nem tudom mennyi volt, mert ajándékba kaptuk,de ezt a fajtát 7-8000 Ft-ért szoktam látni akcióban Auchanban, Tescoban...

Látom már emelgeti fejét Levi Manó :lol:

Trécsi! nagyon helyesek a fiaid. Van új kép Milánról? Mert ezen a képen még nagyon kicsinek tűnik :lol:

Apa úton van hazafelé.

horvviki
 
 


Köszi Helga!

Viki
Akkor az tényleg barátibb árral rendelkező ágy :lol:

A fejét emelgeti, de nem szeret hason feküdni.
Csak néhány percig bírja.

Trécsi
Jók a képek!
Szépek a fiúk együtt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szép jó reggelt Mkinek!)

Köszönjük a dícsérő szavakat!)

Kia teljesen jó az az ágy!Karira mi is az kértünk a nagymamitól,de járókát hozott..Aminem baj,csak azt azért elég nehéz cipelgetni)
Szépen fejlődik Levi is és a legjobbat kapja(anyatej).

Ma szép időnk lesz állítólag(leagalábbis pár órára).
Viki nálunk nem szokott bejelentkezni a védőnő,csak ugy jön:)
Amit én se díjjazok,mert a múltkor is csak cetli jelezte h itt járt,meg egy telszám.Hát igy nem sokat tud meg a gyerekről:)

A hiányolt mostani kép: Kép Mostani

Kép
trécsi
 
 


Kép
trécsi
 
 


Kép
trécsi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: