Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
Boldog ÚJ Évet!
Nálunk Boti sokkal jobban élvezi a havat, mint mi :? , apának 3 órába telt hazajönni a munkából, mert a vonatok ma a hóra való telintettel szombati menetrend szerint jártak :( .
Botival viszont hazagyalogoltunk a Cseriből, csak csupa lucsok lett a ruhája, mire hazaértünk. Meg persze bele is telt egy szűk órába, mert mindenfelé akart jönni, csak haza nem. :D

Juli

Kép
b.j.
 
 


B.J. az én férjem is jóval később ért haza, azt mondta, kabaré, ami a Nyugatiban volt. Ide-oda szaladgáltatták őket.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!


Kedves Anyukák!
Kedvezményes áron juthatsz hozzá minőségi gyermekkönyvekhez! És még pénzt is kereshetsz!
Jelentkezz bátran!
Nem kell beszervezni senkit, nincs min. vásárlás nincs belépési díj! Már csak azért is megéri, hogy saját gyermekednek olcsóbban megveheted a könyveket!
Keress meg és megbeszéljük a részleteket!
Németh Bea
email.: branne.b@invitel.hu
tel.: 06-20-824-94-88

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 

 
 

Uxi! Lehet, hogy egy vonattal jöttek! Szerencsére ma már nem kellett átmenni a sineken...

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!
BÚÉK!

Giga! Szerintem nem is kéne diétáznod. Most olvastam utána (nemsokára nekem is ez következik), hogy akkor van gond, ha 7 millimol/liternél magasabb érték jön ki. (ha a zsemlés reggelit nézzük)

Na, mindegy,nem vagyok orvos. Jó, hogy ilyen keveset hiztál, én hizok, mint a disznó, az ünnepek kicsit betették a kiskaput. Pedig nem zabálok, de nagyon jönnek a kilók. De látom, azért más is volt igy.

adaka
 
 


Adaka!
Köszi a bíztatást, de én is inkább úgy vagyok vele, hogy az "okosok" amit mondtak talán mégsem annyira nagy hülyeség, hiszen én sem értek hozzá. Már megbarátkoztam a gondolattal, és most már jól bírom, nem éhezem. Csak a kakaó, meg a vajas-lekváros kenyér nagyon hiányzik... :cry: De szülés után aztán bepótolom majd az édességet. :twisted:
Asztaaa! Már te is lassan 24 hetes leszel. Nagyon megy az idő!!! :shock:

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Először is BUÉK mindenkinek! A szülinaposoknak utólag is bolgod szülinapot kívánunk mi is!

Már régen írtam, valahogy se időm, se kedvem nem volt még bekapcsolni sem a gépet.

Én 20 kilót híztam a csajokkal, nagyon vizes voltam és szintén sószegény diétára utaltak, amit férfiasan bevallom nemigen sikerült tartanom, ugyanis sajnos nagyon sósan eszem, persze azt is mondták, hogy figyeljek a cukorra is, igyekeztem is (meg nem is). És bár az ikrek általában előbb érkeznek, ők a kiírt dátum előtt két nappal, a 40. héten születtek.

Itt a Tóvárosban is sok ikressel lehet találkozni, egyre többen vannak manapság. Mi csak itt szoktunk a csajokkal sétálni, mostanában inkább szánkózni, mert nem túl hosszú a tűrőképességük a babakocsiban, gyalog meg nem merek velük egyedül elindulni, mert vagy hallgatnak rám, vagy nem (inkább nem), meg néha lejárunk Veresegyház-ra a Ramazuri játszóházba, 20 perc kocsival és alkalmasabb kisebb gyerekeknek, mint pl. a Pán Péter az Auchan-ban.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet ! mindenkinek!

Hannával én is 18-20 kg szedtem fel. Kiváncsi vagyok most mennyit fogok? Biztos hogy diétázni én sem bírnák.

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok

Dunkakeszin fogok dolgozni, ápr-máj-tól, így szükségem lenne bölcsire v. gyerekfelügyeletre.
Sajna az állami bölcsi elutasított, hogy nagyon sok így is a gyerek, és csak körzetest vesznek fel.
Tudtok segíteni.

Köszönöm előre is

Kép
boki
 
 


Szia!

Én ezelket tudom: kolyokkeszi.hu és van egy Baby bocsok nevű magánbölcsi, annak nem tudom, van-e honlapja.
De mindkettő leég drága, 60 ezer körül egy hónapra, s várólistás.

Eszter, milyen ez a veresegyházi játszóház?

Mi is a Tóvárosban szoktunk sétálni, ma egy csomó babakocsis volt kint. Emit leginkább a tó és a kacsák érdeklik, de most hiába vittük a kiflit nekik, gondolom nem akartak belefagyni a tóba inkább elhúztak innen. :wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


leég drága=elég drága :oops:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
maci1981
 
 


Üdv Boki!

van még a Blaha L. utcában a Gyermekliget Családi Napközi és Játszóház is

Juli

Kép
b.j.
 
 


http://index.hu/gazdasag/magyar/sweet080111/ :roll: majd ott is lakópark lesz???
Tegnap átsétáltunk a fenyőbe és az összes üzlet szinte zárva volt. A turin még ott is volt az apeh zároló pecsétje :lol: gyanítom, h végig mentek az ellenőrök ezen a burjánzó nyugtanélküli "paradicsomon" és... a többit nem kell részletezzem. Még a virágosnál is takarítottak. Mondhatnám, h így jár aki nem tarja be a szabályokat.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn!
Ezt szomorúan hallom, mert mostanság át akartam menni a turizókba. :(

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok! :) :)

Kicsit rég írtam, bocs.... Utólag is BUÉK mindenkinek!!!! :)

A fő ok, amiért most jöttem, hogy megírjam, betörtek a társasházunk (Konrád I. u.) két lakásába a héten!!! Szerencsére, nem hozzánk. :oops: :wink:
Szóval nagyon vigyázzon mindenki, jól bezárni ajtókat, kapukat, rácsokat.
Én mostanában délelőttönként jó hangosra bekapcsolom a tévét és úgy megyünk le sétálni. És felszereltettünk egy hevederzárat is.

Ennn,
De jó, hogy írtad ezt a bezárást. Én is el akartam menni, megnézni a turikat. De gáz, hogy végigmentek rajtuk. :? :?

Eszter,
Azt hiszem, mi még nem találkoztunk itt a topikban. Csak annyit szeretnék írni, hogy gyönyörűek a lányaid! :) Nagyon szeretem a göndör hajat, a kisebbik fiam nekem is nagyon bongyori. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
Köszi, hogy szóltál!!!
Azt nem tudod véletlenül, hogy hogyan mentek be a két lakásba?
Milyen ajtók vannak? Mert nálunk 5 pontos biztonsági ajtó van, plusz a lépcsőház ajtaja (az semmi extra), plusz a kiskapu...
Örülök, hogy nem hozzátok mentek be!
Ja! Jó ötlet a tv-s megoldás!!! :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga,
Nálunk 9 pontos ajtó van felszerelve, de állítólag a zárborító (amire a kilincs fel van szerelve) nagyon ócska. Azt barmolták szét. Eddig a lépcsőházajtó és a kiskapu nem volt kulcsra zárva, most már azt is zárjuk mi is. Az a furcsa, hogy a két tetőtéri lakásba mentek, talán kilesték, hogy ők szinte sosincsenek itthon. A mi lépcsőházunkban van még egy anyuka pici babával és mi is sokat itthon vagyunk Danival. A 14-ből egy autó állt csak az udvarban, azon is 10 centi hó volt.
A lényeg, hogy nagyon kell vigyázni! Ez a tévé dolog szerintem is jó ötlet! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ejha!
Akkor tényleg jobb ha figyel az ember ezerrel!!! :?

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Úgy látom ezek a betörések még mindig vannak... itt a mi környékünkön november végén volt, a két közvetlen szomszédunkba is bementek. :? Mi szereltettünk be riasztót, de még így is félek néha esténként, nem-e ólálkodik valaki a kertben. :cry:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


A Tóth Ilonában is felnyomtak 2 tetőtéri lakást. :( Érdekes h pont azokat.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Hát halljátok ez az új védőnő nem semmi. Tegnap itt járt, de mivel nem voltunk itthon Kis cetlit dobott be ( mint a postás), h kedves anyuka, itt jártam, nem találtam stb stb. jöjjön tanácsadásra, vagy hívjon fel a tanácsadóban. Na persze. Se név, se mobil Azt se tudom ki ez, hogy néz ki stb. És milyen módszer ez, a bejelentés nélkül rádtámadok??? Többen is beszéltük, akiknek szintén dobott be celtit, h ez azért nem járja, h idejön bejelentés nélkül te meg legyél itthon, mert megszívod. Én ugyan fel nem hívom. Így is mennünk kell 21én tanácsadásra. Mellesleg azt is úgy küldte, h jött a 2 ünnep közt egy levél, azaz a papír, amit oldótáskor alá kell írni és az alját levágják, h 21én tanácsadás, de semmi, h mikor pl. Ja és egy olvashatatlan firka aláírás.
Most hallottam az egyik anyukától, akit épp otthon ért, h állítólag márciustól megint csere lesz. Na de akkor sem kellene az ember fejére sz...ni. :x

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn!
Új védőnő?
A Melinda helyett? Vagy ti nem hozzá tartoztok, tartoztatok?

Benianyu!
Örülök, hogy így összefutottunk tegnap! Remélem Dani már jobban van, és csak fáradt volt, nem pedig a füle fájt tényleg. :?

Juti, Emese!
Van kedvetek egyik nap sétálni egyet? Tudom mostanság eltűntem, de már nagyon nehéz Lili lecipelnem egy-egy séta erejéig is. Szegénykém most beteg, de azért kint még talizhatnánk egyet. :roll:

Kép
Kép
giga1
 
 


Juti helyett JULI!!! :oops: :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


A terhességem a Melindánál kezdtem, majd szept-től ( szüléstől) a Beáta volt, most ez (nem tudom a nevét) és márciustól állítólag megint más. :x
Ti mikor mentek sétálni???
Én kb dél körül szoktam. Továbbra is leggyakrabban egy piros és egy narancssárga babakocsi társaságában. 8) (holnaptól esőt mondanak :? )

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Nemrég beszéltem a Melindával, és nem mondta, hogy változás lenne.
Nem tudjátok véletlenül, hogy csecsemőmérleg kölcsönzés van-e a tanácsadóban, vagy valahol a közelben? Esetleg hogy mennyibe kerül? Csak mert lenne egy ismerősömtől alkalmi vétel.

adaka
 
 


Ha gondolod, nekünk van márlegünk. Már 2en ide járnak 2hetente/hetente mérni. :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn!
Igazából mostanában nagyon ritkán viszem le Lilit, mert nekem már nagyon nehéz... De ha gondolod szívesen elmegyünk veletek sétálni, csak beszéljünk meg egy időpontot, meg helyet. A dél környéke nekünk sem rossz, bár jobb lenne a fél 1.

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok,

új fórumozó vagyok, mi is itt lakunk Alagligten.
Rögtön kérdeznék is: a választható védőoltások közül ti mit és miért adtatok be? (Sajnos a gyerekorvosunk infóadásban nem volt túl készséges, amikor kérdeztem ő mit ajánl, az mondta tájékozódjak a netről....no comment.)

Üdv.: Gima
gima
 
 


Szia Ági!
Először is Lilinek gyors gyógyulást!
Pénteken még van egy vizsgám, de levegőzni úgyis kell, ma is kétszer lementünk. Szóval jó lenne közösen is sétálni. Mi főleg kocsi nélkül járunk (Boti gyakorol). Küldj 1 smst, ha holnap kijöttök. Bar most jut eszembe, hogy Emeséék szerda estétől lesznek, lehet jobb lesz a jövő hét. Azert, ha gondolod írjál.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Giga,
Én is örülök, hogy találkoztunk. Végre összefutottam valakivel a topikból. Kedves vagy, hogy kérdezted Dani fülét, később és azóta sem fájlalta. Nem tudom, mi lehetett. Kicsit aggódom,mert a fülfájás komoly dolog, nyomogatom is neki, de nem fájlalja. Remélem, nem alakul ki semmi.
Lilinek jobbulást!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Gima!
Üdv itt!
Én még annó az agyhártyagyulladás elleni szurit adattam be Lilinek.

Juli!
Tegnap elég koszos idő volt, így nem is mentünk le. A mai sem ígérkezik sokkal jobbnak. :( Csütörtökön elvileg mennünk kell a védőnéninkhez az 1 éves státusz vizsgálatra (jókor, mi?), de nem tudom, hogy milyen idő lesz, és hogy Lili mennyire fog meggyógyulni. Pénteken meg sajnos el kell költenünk egy valag pénzt közjegyzőnél, de ha délután jó idő lesz, akkor sétálhatnánk egyet. Majd meglátjuk. Írok majd sms-t!

Benianyu!
Örülök, hogy nem volt komoly Dani fülfájdalma, remélem később se lesz!

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Ági!
Pénteken vizsgázom (Békéscsabán), egész napos program. :(
Maradjunk a jövő hétben!
Hihetetlen mennyire saras most minden, a Závodszkyról átjárhatatlan a Babicz, totál elakadtunk a dagonyában...

Hogy birod az utolsó heteket? Sűrűsödnek már a vizsgálatok?

Juli

Kép
b.j.
 
 


Juli!
Sok sikert a vizsgádhoz! Vagy inkább kéz és lábtörést szoktak ilyenkor mondani? :wink: :D
Oksa!
Akkor maradjunk a jövő hétben.
Nehezen bírom már. Szeretném ha már február lenne, és mehetnénk szülni. Sajnos így, hogy Lili most még beteg is és különösen anyás, így még nehezebb, mert állandóan rajtam akar lógni, és hát már nem vehetem fel mindig... :( Úgy sajnálom szegénykémet!
Vizsgálatok??? Ááá! A legutóbb is amikor voltam lecsesztek, hogy miért nem a saját dokimhoz mentem. Mondtam, hogy azért mert egészen egyszerűen erre a napra kaptam időpontot, és különben is azt az infót kaptam, hogy már nem lehet a választott orvoshoz kérni időpontot. Erre azt mondták, hogy akkor én biztosan félreértettem valamit. Holott tutira nem!!! :evil: Mindemellett annyit nézett meg a doki, hogy mennyi Bulcsú fej átmérője, és a köldökzsinór áramlást. :x Azt se tudom, hogy mekkora súlyra a fiam. Nagyon kiakadtam akkor!
Jövőhéten szombaton megyek NST-re. A választott szülésznőm fogja csinálni, végre valami fix pont az egészben, ha már dokit nem fogok most fogadni... :?
Szóval ezek vannak. Egy nagy rakás sz@r az egészségügy úgy ahogy van!!!

Kép
Kép
giga1
 
 


Akartam már mondani, h többször néztem séta közben, h a szociális foglalkoztató/rehabnak mekkora "park"-ja van, és h azt sosem használják. 2 éve lakunk itt, de én még ott sétálni sosem láttam embert. És van egy kosárpálya meg egy pici játszótér is. No nem eu szabvány, de van. Szerintetek nem lehetne elérni, h pl oda a kismamák és gyerekesek ( akár belépővel), de bejussanak?? Megcsinálhatnák kicsit kjobbra ( persze itt az önkorm-ra gondolok :roll: ) és akkor ha zárt lenne, nem amortizálnák le a huligánok. Végülis ott senkit nem zavarna és nem is kellene nagy beruházásokat tenni, mármint tereprendezés, kerítés stb, mert az már van. Csak a játékok korszerűsítése kellene. Vagy ez hülye ötlet???? Még én költséghatékonykodok az önkormányzatnak :lol:
Persze, tudom, h kersztbe szalmaszál nem fog történni, de így se. Viszont hátha megmozgatná a fantáziájukat, vagy ismét fel lenne rá hívva a figyelmük. Nem?????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn!
Szerintem nagyon is jó ötlet!!! Utána kéne járni, de ki fogja ezt bevállalni? Mindenkinél kisgyerek van... :?

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Enn!
Szerintem is nagyon jó ötlet. Mi nagyon szenvedünk a játszótér hiányától. Amióta hideg van, azóta úgy kell kiimádkozni Esztert a levegőre.
Giga! Kitartás, biztos minden oké lesz. Ti hogy oldjátok meg, Lilire lesz aki vigyázzon, ha menni kell szülni? Én már inkább emiatt aggódok, hogy hová teszem, ki vigyáz rá, ha gyorsan menni kell, mert nincs senki, akire rábizhatnám.

adaka
 
 


Sziasztok!

Mi nem voltunk egy hétig. Szomorúan olvastam a betörésekről. Hát hálaisten mi most megusztuk!!!

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!
Adaka!
Szerencsére anyósomék Veresen laknak, és velük már megdumáltuk, hogy mostanság már ne nagyon kapcsolják ki a mobiljukat éjszakára se... :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Adaka!

Végül hol fogsz szülni?
Ha gondolod, beadhatjátok hozzánk Esztert, amíg nem jön nagyszülő, vagy aki vigyázzon rá s hirtelen kell indulnotok, Emivel biztos ellesznek.Kocsival nem vagyunk messze.

Igaz már nem biztos, hogy emlékszik ránk, de ha nincs jobb, azért nem vagyunk vadidegenek.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Jupppppiiiiiii!!! Mára jó időt mondtak :D Éjjel sem ment 9fok alá a hőmérséklet :lol: Így mi nyitott ablaknál aludtunk. Igaz a redőnyöket leeresztettem, de már annyira jó volt így. Ma Napocska is lesz elvileg. Lehet, h kimegyek kicsit kertészkedni, ha Berci is úgy akarja. Max őt kitolom a kertbe.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Uxi! Köszönöm szépen, nagyon kedves tőled, ha nem találok valakit, aki vigyáz rá, lehet, hogy élek az ajánlattal...
Olyan jó ez a kis napsütés... Kár hogy holnapra vége. Már nagyon várom a tavaszt, nekem is olyan kertészkedős kedvem lett tőle...
Úgy döntöttem, hogy maradok Vácon, még ha nem is olyan rózsás a helyzet. Azt a pár napot majd csak kihúzzuk a kórházban.

adaka
 
 


Sziasztok!
Ma kaptam e-mailt a közös képviselőnktől, hogy az Alag I. és II. közötti területre (hogy pontosan hova azt nem tudom) játszóteret fog építeni az Önkormányzat.
Ha valami pontosabbat megtudok majd szólok. :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Jaj, de jó! Remélem, tényleg igy is lesz... Már azon gondolkodtam, hogy gyűjteni fogom a Delikát pontokat.

Eszter! Jól emlékszem, ti mentetek el
Balogh doktornőhöz? vannak már tapasztalataid?
gondolkodom az orvosváltáson, mert pici babával nem biztos, hogy folyton Pestre akarok mászkálni, mivel a régi gyerekorvosunknál maradtunk. A probléma az hogy ilyen messzire ő nem jár ki (érthető...) egyébként nagyon édesek a lányok. Az én lányomnak is göndör a haja. :P

adaka
 
 


És mégis vajon merre akarják, kinek az ablaka alatt a játszóteret?????? :evil: Asszem be kell menni az önkormihoz némi helyszínrajz és építési engedély "ellenőrzésre" :twisted:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Nahát Ági, ez tök jó hír! :D

[quote="ennn"] írta:ennns mégis vajon merre akarják, kinek az ablaka alatt a játszóteret?????? :evil: Asszem be kell menni az önkormihoz némi helyszínrajz és építési engedély "ellenőrzésre" :twisted:

a mi házunk elé nyugodtan, csak legyen!

Juli

Kép
b.j.
 
 


egyébként nézegetve a térképet igencsak a SweetPointtal szemben lévő kis erdős háromszögnél lesz neki hely (és az AlagI-II között van) :D

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!

Mi is megkaptuk az infót, igen lesz játszó! Az AlagI.-II. közti füves részen. Pontosabban nem tudom.
Végre!!! Mindegy hova csinálják.
Üdv Emese

Kép
Kép
mese80
 
 


A következő kérdés csak az, hogy mikor lesz... :? :?:
Emese!
Mi a helyzet? Jól vagytok? Minden okés?

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Ági!

Igen, azt még én sem tudom????
Köszönjük kérdésed, jól vagyunk. Voltunk ÁFP-n. Hallottuk az első szívhangot, nagyon jó volt, apa nagyon örült. Hanna nagyon figyelt, valószínű a készüléket meg hogy mi történik, de nagyon érdekelte a dolog.
A kórházban úgy kezeltek, hogy Szabó doktor kismamája vagyok. Mért kell rögtön valakit valakihez kötni? Te hogy adod tudtukra hogy ne röktön hozzá kössenek? Mert gondolom szülésnél is röktön vele fonak összekötni. Nem fogják behívni????
Ti hogy vagytok? Lili jólvan?

Kép
Kép
mese80
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?