Új privát üzeneted érkezett!

Monyo hogy eltaláltam a súlyát :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: (majdnem noooo)

Kriszta drágádnak jobbulást!!!! :wink: :)

Kép
Kép
szintus
 
 


szintus majnem eltalatad de ezert 10dkg az megioscsak 10dkg :lol: :lol: :lol:

te ma Uh ra is mesz vagy csak v.v eredmeny kiertekelesre?

a leukocita a vizeletben az micsoda?mondom adokinak hogy feherje van a vizeletemben,erre azt mondja nincs is :shock: de mondom a feherje at van huzva es nem a normal bekarikazva es az azt jelenti hogy van.erre azt mondja akkor van feherje a vizeletben ha a protein van athuzva :oops: egtem mint az allat,de akkor a leukocita mi?

Kép
monyo83
 
 


A leukocita is valamilyen gyulladást jelez a szervezetben.
De!ha a dokid nem foglalkozott vele,akkor nincs gáz! :D
Azthiszem akkor van fehérje a vizeletben ha a "belancevine"-nél van+.Báris én ugy tudom.
Lehet akkor picit felvoltál esetleg fázva?Baci nem volt a vizeletben?

Kép
Kép
szintus
 
 

 
 

Ma nemhiszem,h lesz uhu.
Jön velem a Fruzsi is a dokihoz! :wink: :wink:
Remélem elötte nem kell pucérkodnom :lol:
Ja meg ha uhu-ni akar,akkor addig ő szétpakolja a rendelőt. 8)
Mókás lesz,de a férjem elment dolgozni(muszály volt neki,beteg azért még szegény..)

Kép
Kép
szintus
 
 


de van baci is,de azt mondta a doki nem baj.

gondolom ha valami komoly gyulladas lenne akkor az mar a verkepen is meglatszik vagy nemtudom. :roll:

rakerdeztem,o azt mondja minden rendben aztan megegyszer megkerdeztem hogy de biztos rendben es o azt mondta igen.

Kép
monyo83
 
 


basszus most esett le hogy tenyleg :roll: belancsevine,meg a suliban is tanultuk.
csak mivel ugye a leukocita feherversejtet jelent nekem rogton a feherje ugrott be,pedig a feherje a protein. a kajakban is is mondjak.
a vizeletes papairon nincs oylan hogy belancevine,van protein ez a ketto ugyanaz.

A lenyeg hogy akkor egy gonddal kevesebb,azert a toxemiatol picit tartottam,mert akinel mar megjelenik a feherje annak jobban odakell figyelni.mertem is minden nap 3* a vernyomim,meg nyomogattam a labam hogy vizesedek-e.

Kép
monyo83
 
 


Monyo orulok,hogy minden rendben van.Nincs is mar olyan sok ellenorzes hatra!!!Szintus te is majd jelentkezz,hogy mi volt!En ma fekszek amennyit csak lehet,mivel nincs sok tennivalom,majd holnap takaritgatok.Szegeny dolgozo beteg ferjek.En az enyemet egy termosz teaval inditottam utnak,kivancsi vagyok iszik e belole

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok!Szintus mi volt adokinál?Fruzsi hogy türte a várakozást?Hogy vagytok?Ha minden igaz vasárnap megintcsak kiugrunk a piacra,és befejezzük a vásárlást

Kép

Kép
krisztina29
 
 


HELLO!
A CRP maradt ugyanannyi,mint volt most elkell mennem privátul is.
Hogy ott milyen eredmény jön ki. :roll:
November 27.-én kell mennem uhu-ra.Hétfőn pedig megnézetni ezt a dolgot.
Fruzsi jól birta az egészet,elösször megijedt,hogy neki kell menni a dokihoz. :lol: Mert ugye mint minden gyerkőc ő is retteg a fehérköppenytől..
De a doktornő nagyon rendesen fogadta,szólt hozzá és nem volt semmi gond.Kis nyugis volt.

Férjurad hogy van Krisztina?Az enyém még beteg,nagyon.

Mi a jövőhónapban megyünk bevásárolni,ugyanis anyumnak van a Rodichoz kártyája,amit 12 hónap lefizetésre adnak.Ő megveszi nekünk,mi pedig lassan kifizetjük nekik.Cumisüvegek,pelus,törlőkendő,cumik....

Monyó hogy vagy ma?

Timég nem vizesedtek abszolut?
Én már a 20.-dik héttöl igen,sajna.... :(

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

krisztina nektek sok mindent kell meg venni?
Mi ugye szombati nap voltunk az ocskan es hat borzalom volt,alig tudtunk mozogni olyan tomeg volt.meg jo hogy elore megvolt mi hol van igy nem sok idot toltottunk el ott,nem is tudtunk volna nezelodni.

szintus azt a franya CRP mindensegit,jol megszivat ez teged.bocs elfelejtettem ez miert is felelos?
szegeny kiscsaj,fel a dokinenitol. :) az en lanyom mar most utalja a dokit,elmaszkalt az Uh an,mar azt hittem kijon a ugy lent volt total a mehszajnal.
en egyaltalan nem vizesedek,minden nap ellenorzom de hala az egnek eddig semmi.

Kép
monyo83
 
 


A babahigiénés dolgot mind megkell venni,de azt majd máskor,majd szétnézünk a DM-ben,most ágyneműt,meg nem is tudom fejböl.Majd holnap összeirom,nekem ugye utazóstáska,papucs.Még én se vizesedek.De olyan gyorsan előjönnek ezek a dolgok,hogy elkiabálni se merem.Mi a multkor pénteken voltunk,és akkor alig volt vásárló,a vasárnaptól már felál a szőr a hátamon.Tényleg Szintus mi a vacagság is ez a crp?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Lányok a dm-ben milyen pelusok vannak?
Sajna Temerinbe nincs,de ha megyünk N.S.-be akkor ha érdemes,akkor szívesen megkeresnénk az üzletet!

A crp valamilyen gyúlladásra utal.Pl.krónikus izületi,fog....

Nos akkor a Fruzsis kép :D Kép

Biciglizés :D ugy 9 hónaposan

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok.

szintus meg 10kep Fruzsirol es aztan johetnek a tesobabas kepek,azert szamomra picit ilyeszto hogy mar csak 10het van hatra :o

krisztina voltatok a piacon?sikerult bevasarolni?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Gepunk megint instalalva lett,de most mar szakemberre biztuk,remelem most mar jol fog viselkedni.jo alaposan bevasaroltunk,nagyi(anyum)is jocskan besegitett.Lett agynemu,kiskad,+lepedok,telisapi,vatelines komplett,bodyk,halozsak,meg 2cuki rugi.Magamnak megvettem az utazotaskat,alsonemuket,mert a regiek szoritanak combban,hat ez van.most mar a higienes dolgok vannak hatra,ja meg papucs.Szintus nekem a DM-bol a babylove termekeket ajanlottak,olcsobb,es jo,de konkret arat meg nem tudok.Az a termeknev alatt levo pelust ajanlottak.De szupi a karacsonyos vonalzod,hat itt kopogtat mar lassan a karacsony is,es a babaink is.Fruzsi jarganya nagyon meno,igazi hercegnos.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

Krisztina tok jo hogy ennyi mindent meg tudtatok venni.Akkor mostmar neked is van taskad,szupi :)
tomeg volt a piacon?a laci hogy van beteg meg?


szintus a te ferjecsked hogy van?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Jaj nekem,televan pakolva a gép vadiuj programokkal,és csak pislogok,mint béka a moslékosban,hogy most mi is van,mi ez!?Laci alakul,mint a púpos gyerek,minden reggel kelek vele,és főzöm neki a teát,viszi melóba termoszban.Az orra folyik,meg tüsszög.Az is jó,hogy lépcsőházat festenek,és nincs hideg.Tavaly abban a vad decemberi,januári hidegben kivül dolgoztak.Jaj de szép lenne a fehér karácsony!!Élveztem a vásárlást,de azért szép tömeg volt.Hallotad Monyó,hogy a Csilla megint korházban van,benne hagytak egy darabot a méhlepényből.Az cudar fájdalmas lehet.szegény ugy halottam retteget a szüléstöl,és most ez is.Vettünk babás táskát is,persze az is macis,van vele nejlonos lepedő is ,ha máshol kellene tisztába tenni babust.Az ágynemű is macis,a rugi is macis.Hogy álltok a pocimérettel?Esetleg ujabb képek?Szintus te még nem is tettél fel pocakfotót!Kezdem érezni most már,hogy nehezedik a teher..

Kép

Kép
krisztina29
 
 


basszus szegeny Csilla,Gondolom ugyanarrol a Csillarol beszelunk.
anyuekhoz vittek a palinkat a fiu szulei,brutal szulese volt.Na ezt a mi dokink nem hagyta volna,szerintem az ami neki volt az mar a dokinal indokolja a csaszart.
egyebkent nekem is mondta a doki hogy azt tudom ugye ha valami gaz van akkor csaszar.Mondom gondoltam.Mostmar csak azon parazok hogy nehogy kenyelmi okbol kifolyolag csinaljon csaszart mert azt azert nem szeretnem.azt mondta majd beszelunk a szulesrol,meg van ido.
egyik ismim doki nelkul szult,azt mondta semmi gaz nem volt,csak a szulesznok mind aludtak es azt mondtak o is aludjon :shock: fajasokkal :shock: na ja,elni nem volt kedve.
egesz ejjel a kutya ra se bagozott,de igazuk volt a szulesznoknek masnap reggel lett csak meg a baba egy masik szmenaban.

Lacinak jobbulast,lehet megfazott kicsit.arra nagyon jo az aspirin+C gyorsan helyrejon tolle.

Kép
monyo83
 
 


nem teszel fel a holmikrol kepet?

Kép
monyo83
 
 


Holmik anyumnál vannak,sajnos itthon nem tudom hol elpakolni.A spajzunk nincs kész,katasztrófális,a gyerekszoba katasztrófális,a háló kicsi,és tele van.Egy ruhás szekrényünk van az is fullosan tele mindennel.Most anyuéknál a volt szobám a babaraktár.Mindenki aki eljön,és megakarja nézni a holmikat,majd a fejemet veszi,hogy miért nem itthon tartom,csak helyszűke miatt.Amikor meglesz a pelenkázó komód,hozom haza a cuccokat,mosom,és pakolok.Pénteken áthoztuk a bölcsőt a szomszédból,olyan édes.Kettő talp között van a bölcső,Laci majd kirestaurálja.Persze,hogy doki nélkül is meglehet szülni,ugy még senki nem jött haza,hogy a gyerek bennemaradt volna :lol: .Én se szertném,ha rögtön egy kis nehézség után azt mondaná császár,de ő lesz a főnök.Külföldön azért is vállalják sokan inkább az otthonszülést,mert nem tetszik nekik,hogy elveszik töllük az irányitás lehetőségét.Gondolom amikor azt mondta,hogy még beszélünk a szülésröl,az anyagi része is mindjárt eszedbe jutott

Kép

Kép
krisztina29
 
 


monyo83 írta:basszus szegeny Csilla,Gondolom ugyanarrol a Csillarol beszelunk.
anyuekhoz vittek a palinkat a fiu szulei,brutal szulese volt.Na ezt a mi dokink nem hagyta volna,szerintem az ami neki volt az mar a dokinal indokolja a csaszart.
egyebkent nekem is mondta a doki hogy azt tudom ugye ha valami gaz van akkor csaszar.Mondom gondoltam.Mostmar csak azon parazok hogy nehogy kenyelmi okbol kifolyolag csinaljon csaszart mert azt azert nem szeretnem.azt mondta majd beszelunk a szulesrol,meg van ido.
egyik ismim doki nelkul szult,azt mondta semmi gaz nem volt,csak a szulesznok mind aludtak es azt mondtak o is aludjon :shock: fajasokkal :shock: na ja,elni nem volt kedve.
egesz ejjel a kutya ra se bagozott,de igazuk volt a szulesznoknek masnap reggel lett csak meg a baba egy masik szmenaban.

Lacinak jobbulast,lehet megfazott kicsit.arra nagyon jo az aspirin+C gyorsan helyrejon tolle.


Monyó én nem hinném,hogy a doki kényelmemből csaszit csinálna! :wink: Nagyjábol mind a természetes szülés hívei.Könnyebb,mint vágni! :roll:
Hát igen,majd látjátok,amikor ott lesztek a korházba fájásokkal,akkor persze,hogym mindenkinek a saját baja a legnagyobb.De a szülésznők már kb.tudják,hogy mikor lesz baba é azért küldenek pihenni.
Már várom az élménybeszámolókat!Sajnos az nekem kimarad... :(

Kép
Kép
szintus
 
 


Engem egyenlőre a lentlevő méhlepény is nyugtalanit,de valahogy majd lesz,ezt előre nem tudhatom.Szintus Fruzsi foga kibujt teljesen?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Kriszta jobbulást a zuradnak!

Enyém már jobban van,de most Fruzsi beteg,
vasárnap még korházban is jártunk vele.Ugyanis veleszületett baja (vagyis lehet a sok szenvedéstől a pocakban elkapta a végén)LARINGITIS.Légcsőgyúlladás :( Eddig márciusban jött neki elő és most.De még elég enyhe változatban.Ezért napi szinten kétszer inhalálni kell,plusz még hasmenést is kapott(meg a foga is kínozza)
Szóval most ápoló v.ok.Csak annyi a bibi,hogy nekemi is fáj a torkom,gelvás v.ok.Hát ennyit tömören a családomról...

Kriszta jó,hogy már ennyi mindent megvetettek :D

Lányok ti kinek ajándékoztok karácsonyra?
Idén elég húzósak lesznek az ünnepek......

Jaj ez a lepénybentmaradás qrva nagy lázzal jár,igaz?
Meg durva vérzéssel...

Kép
Kép
szintus
 
 


Érzel valamit a lentlévő lepény miatt :?:

Kép
Kép
szintus
 
 


krisztina az anyagi reszt letisztaztuk.meg azt is hogy vigyaz rank stb.
meg arra voltam kivancsi hogy ugye nem ugy van hogy szules vegere odaer mikor mar varrni kell es kesz.azt mondta az o kezebe fog kijonni Noemi o ott lessz.

szintus,ertem en es persze hogy jobb a sima szules es azt is szeretnek.remelem az elso akadajnal nem fogja rogton feladni a doki.
amugy azt nem ertem hogy amig en vajudok,addig a doki mit csinal?miert nem akkor jon mar mikor konkret dolgok tortennek?
azt mondta ha indulnak a fajasok hivjam es ha mondjuk fel napig vajudok?

krisztina en most is rakerdeztem a mehlepenyre erre mutogatja az Uh an,mondom a helyzetere vagyok kivancsi.azt mondta hatso fali es nem is fog onan nagyon elmozogni.

Kép
monyo83
 
 


Nem tudom attól e de ha sokat talpon vagyok,vagy a második vödör tüzifa után,érzem,hogy most leülni,vagy lefeküdni,mert nem lesz jó vége.Doki nem pánikoltatott semmivel,még feljebb húzódhat a méh növekedésével.Próbálok mégjobban vigyázni magunkra.Nálunk a karácsonyi ajándékozás elmarad,max Laci tesójának gyerekeinek veszünk valami apróságot.Egymásnak soha nem is vettünk semmit,valahogy mindig karácsonyra nullázódunk le anyagilag,ezért megbeszéltük,hogy bármikor az évben vehetünk egymásnak valamit amire vágyunk,amikor van rá keret.Persze gyerkőccel ez már más lesz,anya,apa akkor is majd marad a lista alján.Szegény Fruzsi baba,és szegény anya.Én a torkomra vettem fitoseptet,torokfertőtlenitő,azt lehet a kismamáknak is,na meg ugye a több liter mézes-citromos tea.Jobbulást mindenkinek!!Megyek rámolok egy kicsit,utánna pihenésként megint jövök

Kép

Kép
krisztina29
 
 


szintus szegeny Fruzsi baba :cry: jobbulast neki is.
a torokra nagyon jo a tamtum verde,a tajekoztatoban irja hogy kismamaknak is szabad.

szerencsere nalunk eddig minden okes,ketpofara kajalom az almat meg a zoldsegeket,hatha meguszom.

Kép
monyo83
 
 


Monyó ő majd csak be-be néz hozzád a vajúdás alatt,max.
többször megvizsgál,mint azt,akinek nincs dokija.(mi 3-man voltunka vajúdóba,egynek volt dokija őt minden 40 percben megnézte)minket pedig úgy 1-1.5 óránként.De persze ő csinálta a korházban a dolgát,nem volt ott állandóan.Csak a szülésznők.

Egy tapló szülésznő,aki azt mondta,h akkor visz át a szülőszobára,
ha látszik a baba feje.Majom(már boccs)meg sem vizsgált.Mivel a Fruzsi le sem ereszkedett így sosem látszott volna a feje...

Valahol hiszek abban,h sokminden fejben dől el.
Én egész idő alatt császárra készültem és az is lett......

Kép
Kép
szintus
 
 


Krisztina ne idegeskedh,ha a dokid konkrét nem mondott
semmit a lepényre,akkor sztem no problém.
Csak sokat pihenjél,ne emelj nehezet.Mond inkább az uradnak,hogy készitsen be tüzifát,hogy ne neked kelljen vonszolni.
Én az első terhességemmel semmit(de semmit)sem emeltem,36.-dik héten csak arébb mozditottam a ruhával teli szárítót és máris megvéreztem!

Köszi csajok d.u.újra elvisszük a kiscsajt a dokihoz,
mert szerintem nem javul az állapota.

Kép
Kép
szintus
 
 


szintus.koszi igy mar vilagos,de akkor akinek dokija van azt nem is vizsgalja szuleszno?
en ugy gondoltam hogy vajudas alatt a szuleszno vigyaz rank aztan pedig szolnak a dokinak es o is csatlakozik.
az ismimet akit mondtam kb 6-8oran keresztul senki nem vizsgalta meg. :shock: azt mondta mondtak neki hogy aludjon vagy maszkaljon vagy csinaljon amit akar csak a oket ne piszkalja.
egyszer latta csak a szulesznoket amikor bement,aztan azok lefekudtek aludni es mar csak a kovetkezo valtas vizsgalta meg.

tenyleg taplo lehetett a szuleszno :? hogy latta Fruzsi fejet ha meg se vizsgalt :? :evil:

te miert gondoltal mindig a csaszarra?

Kép
monyo83
 
 


Szülésznőkröl én is hasonlókat hallotam,azoknak se szivük csücske ott lenni,nem egy esetben már valóban félig kint a baba mire reagálnak,mert pihenni kell,kávézni,dumcsizni.Egy ápolónő ismink mesélte,hogy őrült tolófájásai voltak,és szólt,hogy neki nyomnia kell,jön a baba,és csak legyintettek rá,meg se nézték,sőt megjegyezték finoman,hogy hisztis.Amikor jött a váltás doki,elment megvizsgálni,és majd elájult,hogy itt nemsokára kint a gyerek,senki nem vette észre,csak akkora elmultak a tolófájások,plussz kimerült.Akkor a kedves szülésznő odaorditott neki,hogy ha most nem nyom egy nagyot meghal a gyereke.Szóval vajudásnál ha nincs dokid nem nagyon bagóznak le.Láttam nővéreket ugy akcióban amikor nem volt körülöttük orvos,és láttam az óriási különbséget amikor megjelent egy doki.Eddig próbáltam mindent ugyanabban az ütemben csinálni,mint azelőtt,de most megkell tanulnom visszafogni magam.Az előbb jelentkezett a drága férjem,hogy eltörte a termoszt,persze tea szétfolyt mindenfelé.Véletlenül.!?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


anyu mondta ha az embernek van dokija a szulesznok is sokkal serenyebbek mert ha nem ugy viselkednek akkor a dokik lecseszik oket.
azt meg megertem hogy mondjuk egy masodik harmadik gyereket szulo no tudja hogy mi miutan kovertkezik de egy elso babas nagyon nem.anyam is parazott velem mert otthagytak es azt hitte hogy csak ugy kipottyanok belole mert ugy erezte nyomnia kell,mondjuk szegeny meg aztan szenvedett velem par oran keresztul de akkor is mondthatta volna neki valaki hogy nyugi meg nincs it az ido.

valamelyik nap azon filoztam hogy ugye a dokker mondja hogy hivjam fel ha elkezdodtek a fajasok.na es honann tudom majd hogy mikor az igaziak. :roll:
a komaszonyomnak is volt egy teves riasztasa,mondjuk o nem hivott senkit mert nem volt dokija,de tiszta ciki lenne hivni a dokit majd hazakullogni hogy ez meg nem volt az.
a filmekben oylan jot tudtam kuncogni az ilyen helyzeteket,hat ha velem tortenne meg bizti nem lenne vicces.

krisztina mond meg a Lacinak vegyen masik termoszt,hatha ha ra van bizva a nagy feladat legkozelebb jobban vigyaz ra.

Kép
monyo83
 
 


Monyó nem tudom miért,de valahogy mindég a csaszi
járt a fejemben.Egy jó ismerősömhöz el is mentem,hogy meséljen a saját császérjárol,hisz ő is AKARTA a csaszit,500európáért meg is csinálták neki.Ő nem akart szenvedni,vajúdni,így döntött.
Másik barátnőm is programozott csaszit akar majd...(még nem terhes,de majd).
Szerintem én az elmémet ráálitottam a császárra(de ezt csak én gond.így.)

Lányok rájöttem mi hijányzik nekem!A nyár,amikor olyan jó kimenni,a ruha csitt-csatt száraz,mindenki happy.Ez a f.s idő engem depissé tesz.Még most elég enyhe,de akkor is.... :cry: :(

Kép
Kép
szintus
 
 


szintus es minden indok nelkul megcsinaltak az ismidnek a csaszit?
na azert hogy ne szenvedjek azert nem szeretnek csaszit az tuti.

valahogy ebbe a szenvedos,vajudos dologba beletorodtem.ugy vagyok vele nem tudom menyire fog fajni de ha mas is kibirta en is kibirom.

lehet tenyleg raallitotad az agyad.tudom hogy van ilyen.

ne is mond,mar alig varom a tavaszt.nekem terheseg nelkul is nagyon nehez lelekileg elviselni ezt a szomorkas idot,elni sincs kedvem ilyenkor(jo most per pillanat szep ido van de tegnap...)
tavaly legalbb kimozdultam egy kicsit,bent aludtunk anyoseknal setaltam nezelodtem de most mar a dokihoz is visz apu,igy eselyem sincs kikapcsolodni,meg nem is jo mar anyit setalni mint regen.

Kép
monyo83
 
 


Igen,ebben a télben csak egy-két szép dolog van.
A karácsony és az újjévvárás(ami már persze sosem lesz olyan,mint régen,amikor haverok,buli és pia :lol: )
Azthiszem az idén újjév.v.-kor itthon leszünk.És ti???

Hát igen,Monyó 500e minden indok nélkül megcsi a csaszit az újvidéki korház főnöke.Neki magyarázkodni sem kellett senkinek.
Biztos kitalált valamit,hogy miért császár.
Hát bizos,hogy fájni fog a vajudás,de kibirható,mára már nem is emlékszem annyira a rosszra.De folyton kérdezgettem a szobatársakat a vajúdóba,hogy:Jebote i vama toliko boli?????
:lol: 8)

Tavasz :D :D :D

Kép
Kép
szintus
 
 


az a baj hogy nem tudom mihez hasonlitani hogy menyire faj :lol: mert ugye mindenkinek mas a fajdalomkuszobe.
ajultam mar el fajdalomtol fogdokinal(huzas erzestelenites nelkul)na az volt eddig szamomra a legfajdalmasabb amire emlekszem.
amugy en menzivel is ugy gorcsolok hogy menni nem tudok,napi 2-3brufennel elem tul az elso napot.

Mi itthon ujevezunk,vagy jonnek a haverok vagy nem,meg nem tisztaztuk le.Mi eddig mindig hazibuliban voltunk csak mashoz mentunk,most erre nem valalkozok be.

Kép
monyo83
 
 


Nekem is jobban tetszik a napsütés,csak azt nem szeretem amikor megvilágitja az ablakaimat,és látom,hogy megkellene őket pucolni.Szerintetek az alacsony vérnyomás jele lehet,hogy ha felkelek,leülök elkezd pattogni a fülem.Mindig is alacsony volt a vérnyomásom,de ezt korábban nem érzékeltem,ha nem mullik el majd szólok a dokinak.Ő meg majd azt mondja legfeljebb,hogy normális.Ha a Lacit elküldeném termoszt venni,hazajönne még 6másik dologgal,inkább nem.Pedig annyira biros termosz volt,de hát ez van.Vasárnap ott a magyar résznél vásároltunk,Ivona-s cuccokat,miután befejeztük csak kiváncsiságból elmentem a suncica butikba megnézni mennyit kérnek a baldahin vázért,és nem akart kiszolgálni az asszony.Látta nálunk a babacuccokat,és ultraszemét volt,ugyhogy még az árát se mondta meg rendesen.Az ő baja.az Ivonanal,meg kaptunk 3parteklit gratis.Találtam ott cuki bébi télisapit,kis békás.Ugy szeretném már látni rajta,de azért nem kell sietnie

Kép

Kép
krisztina29
 
 


krisztina lessz baldachinotok?

ja a suncicas neni katasztrofa.Mi mikor eloszor voltunk ott akkor meg nem latszott a pocim es olyan flegma volt.
masodszor mentunk dusekot kerdezni es mar latszott a hasam es tokre kezsegesen meg az agynemuket is felsorolta.

mi az az Ivona?racsvedot vettetek?

nem emlekszel veletlenul hogy azt a patentos kispokrocot menyiert vetetek?en neztem a rodicba az oylan volt hogy volt rajta cipzar es ossze lehetett olyan kis zsakka cipzarozni meg volt a vegen patent is.asszem 1200volt.

Kép
monyo83
 
 


Igen szeretnék baldahint,végül is elég lenne megvenni a vázat,függönyt majd varrok rá.Ivona a cuccok márkája,szabadkai varroda,jó minőségű cuccaik vannak.A piacon is annyi a kispokróc ára,mi is olyat vettünk.Multkor is vettünk egyet,meg most is,2már szerintem elég lesz.Komplett ágyneműs szettet vettünk,volt vele rácsvédő is .Majd ha elmegyek anyuékhoz lefénykápázom.Mind a két felét lehet használni,az egyik fele diszesebb,a másik egyszerűbb.Multkor László bevágta,hogy ha Ármin meglesz utánna jöhet egy kislány.Néztem ám nagyot,lehet lázas volt.Még ezen se vagyok túl,soha ne mond hogy soha,de egyenlőre meg se fordul a fejemben

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Krisztina hát persze,hogy jönni fog egy kislány is :D
Apukák szemefényei.Fruzsi és Béci is annyira szeretik egymást,hogy jó nézni.Bármikor rámerem bízni,kicsi korátol(3 hetes lehetett,amikor elösször maga maradt vele,azóta mindig :wink: )
Férjem melózik(most nem gyúr,most bádogol)és a jövő héttöl megy pár hetet lepényezni is(d.u.ugy 2h széthordani)nem nagyon volt kedve,de én rábeszéltem,hogy fogadja el,mert kell a pénz(az ünnepekre is)meg jön a babóca.

BALDAHIN----mi az???? :shock: :shock: :shock:

Nekem lenne boltom flegma kereskedők bizti nem dolgoznának! :wink: Nekem sem volt kedvem mindég mosolyogni,de mégis megtettem.Csak akkor nem,ha beteg voltam...

Ilyen patentos pokróc van itt nálunk a bebaba 1000-din ért,én hüle nem vettem meg a nyáron,pedig az nem drága,sztem.
Olyan kis egyberucit vesztek a babának?(kintre,télit)

Kép
Kép
szintus
 
 


Baldahin az a kis függöny a kiságy fölé.szkafanderunk van,de az még nagy,jövőre meg lehet kicsi lesz,majd kiderül.Most vettünk a piacon vastag vatelines kis dzsekit,meg nacit.Sötétkék,és mi van fehérrel a hátára himezve,hát egy maci!!Egyberészest szerettem volna,de nem volt.Megyek a kozmetikushoz,olyan a szemöldököm,mint brezsnyev elvtársé.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


A vérnyomásom 139/80-ez milyennek számit?.Terhesség előtt 110körüli volt.A kozmetikus mesélte,hogy tenyérnyi méhlepény darabot műtöttek ki a Csillából,én azt hittem egy kis darabot nem vettek észre,de azért ez már nem semmi.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

krisztina.meregesdt es ha ennyi akkor szolj a dokinak.meg nem veszes de ha a felso feljebb megy akkor mar az lessz.pulzus 140ig jo ezt tudom mert megkerdeztem a tapasztaltabaktol.
nem vizesedik a labszarad?benyomod az ujjadal a sipcsontosnal a bort es ha megmarad az ujjad helye akkor vizesedsz ha szepen visszamegy rogton akkor nem.
folyamatosan merd,egy meresbol nem lehet kovetkezteteni.

bakker szegeny Csilla :cry: megmutottek?a hasan keresztul szedtek ki vagy alul?
en annyit hallottam hogy szetcseszegettek szabadkan hogy miert szult Zentan.
az durva hogy azt nem vettek eszre :shock: anyu meselte hogy a mehlepenyt alaposan megvizsgalajak hogy minden resze megvan-e.ha bentmaradt egy darab azonnal kezelesbe vesznek.

szintus,en teli cuccokba anyira nem gondolkozom.van par kiskabatunk es par meleg naci.skafandert jovo telire kap majd csak.ha belegondolok februarban meg anyira nem mozdulunk ki aztan meg nemsokara joido es nem kellenek a meleg cucok.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!Vizesedést nem észlelek.Most megmértem most 116volt.Lehet sürün hullámzik,és olyankor kezd el pattogni a fülem.Persze beszámolok a dokinak.Nem tudom hol szedték ki belőle,de rendes altatásos műtét volt.Azért akkora darabot nem észre venni.Azt mondta a kozmetikusom,aki nővér volt,hogy minden este tusolás után,kezdjem el nyomkodni,dörgölni a mellbimbókat,akkor tuti kifognak ugrani,és nem kell majd szenvedni.Hát a szemeim is majd kiugrottak,de jól van majd csinálgatom.Mondott érdekes dolgokat,a következő szemöldökszedésnél a kis kukija tisztántartásáról fog mesélni.Ilyenkor rájövök,hogy milyen jó lenne egy rendes kismama tanfolyam ahol ezeket a dolgokat meglehetne tanulni,ja meg a babatornát is megmutatja,mert a védőnő nem foglalkozik vele.Szintus mi volt dokinál?Mi tuti itthon fogunk újévezni,gyerekpezsgővel :D .Tavaly voltak vendégeink,Laci az idén is ugy szerette volna,de én nem merem,és nem akarom vállalni.Éjfélig lehet kettőt is alszok majd,ezt vendégek mellet nem tehetem meg.Multkor anyuékat elhivtuk ebédre,spéci kaját csináltam,több fogásost,szép terités stb,lényeg az hogy ugy kifáradtam mint aki lefutotta a maratont.Most nem nekem való lesz a vendéglátás.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


nekem igy is kiall a mellbimbom ,neha faj is.azt hallottam ha valakinek nem jon ki rendesen akkor lehet hasznalni a szilikonos mellbimbot.Gondoltam veszek biztos ami biztos alapon de aztan meggondoltam magam.a korhazban van patika es ha gaz van ott is tudok venni nem egy nagy osszeg.amugy lehet nem is lessz ra szuksegem.

nekunk nincs kukink :lol: de bakker lattam a sogornom fiaet,olyan induri pinduri :lol:
gondolom a lanyoknal semmi extra nincs ezen a teren.

miert nem csinaltok batyubalat?mindenki hozza magaval amit gondol.
mi egy ideje igy csinaljuk,mindenki hoz kajat piat es bedobjuk a kozosbe.
mi meg sosem ujeveztunk kettesbe :oops: azert nagyon szeretnem ha eljonenek a baratok,amugy is ejfelig minden nap fentvagyok.

Kép
monyo83
 
 


Én most nappal nem birok szundizni,este 9kor pedig ágyuk is döröghetnek kidőlök.Nem akarok olyan vendéglátó lenni aki nagyokat ásit.Barátnőmékkel,akik tavaly is itt voltak még nem beszéltünk,az is lehet,hogy ők mennének bulizni.Batyubál volt,de 4ünk után annyi csetres összejött,hogy csak néztem a végén.még végül is nem beszéltük meg konkrétan,de a legjobban attól fog függeni,hogy hogy érzem majd magam.Ezt a mellbimbó maszirozást amolyan megelőzésnek ajánlotta,biztos ami biztos,hogy később ne kelljen vesződni.azt hiszem kimegyek egy kicsit a levegőre kapirgálni,csábit az idő

Kép

Kép
krisztina29
 
 


en kb este 6kor dolok ki,aztan fel oraig szenvedek majd keresztulmegy rajtam es utanna ejfelig siman fent vagyok.
a terheseg elejen muszaly volt aludnom mert kepes lettem volna ulve bealudni.
most megy a Ramsy ismetlese es jot nevettunk a parommal hogy ez akkor ment eloszor mikor a terheseg elejen voltam es alig birtam nezni meg kozben bealdutam.

Ovatosan kapirgalj ha lent van a lepenyed akkor lehet ez nem tul jo otlet.

Kép
monyo83
 
 


Krisztina a mellbimbót a 36-dik hétig TILOS dörzsölni..
Boccs ha rosszul értettem,ne haragudj,de mi ezt a kismama suliban tanultuk,hogy nem szabad odáig,mert kontrakciókat válthat ki!!!!
Utánna lassan lehet rászoktatni.

Nekem van szilikonos mellbimbó,hát mit mondjak azzal
sem jött össze a szoptatás. :(

Tenyérnyi darab???Hát azt azért valami nagyon rooszul látó
orvos nézhette át....

Kriszta bizti azért érzed néha a fülpattogást,mert amúgy alacsony
vérnyomid eléggé megemelkedik!Figyelgesd,méregesd napi 3-szor legalább.15 perc ülés után kell mérni.

Fruzsit ma is visszük dokihoz,láza nem akar elmúllni :(
Már 5 napjavan és ez szerintem sok. :? Ma bár már eszegetett valamit.Szegény kislány annyit szenved.

pusszantás neketek :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Na mondjuk rá összekapirgáltam a faleveleket,meg megmetszettem pár bokrot,érzem elég is volt.szuper az idő.Jó lenne délután sétálni egyet,na de kivel,egyedül nem az igazi.Neked nem tűnik ugy néha,amikor visszaemlékezel a terhességed elejére,mintha már nagyon-de nagyon régen lett volna.Tegnap a kozmetikus is megvigasztalt,hogy arra számitsak,hogy a kisfiúk szeretnek tovább benn maradni,ne lepődjek meg ha akár a márciusba is átcsúszok.Na ne!!!Számitok nem számitok,akkor fog jönni amikor ő akar.ezt már bebizonyitotta :D

Kép

Kép
krisztina29
 
 


szintus.sajnalom Fruzsit,remelem hamarosan meggyogyul szegenyke.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: