Új privát üzeneted érkezett!

Ilba:mi volt a dokinál?

Vagy már szülsz?
Vendég
 


Még nem. :D
3,3kg, méhszáj puhul, de még zárt. Amúgy minden oké. :)
Holnap reggel mehetek még a kórházba vérvételre ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Szilvi: akkor ahogy írtad, meg Ilba is, nem valami nagy szám a baba-mama klub. Lassan akkor mi is túlkorosak lennénk. Nem sokat vesztettünk tényleg akkor. Délután mentünk egy hatalmas kört, a kis négykerekűjével. Szőlő utca-Vörösvári (képkeretezőt kerestünk, de megszűnt :? ), az SZTK-nál vissza, majd hátul a Záporon hazafelé. Jó kis séta volt.
Ilba: hú akkor már nagyon-nagyon célegyenes. Emlékszem én az utolsó uh-ra el sem jutottam már. Mondjuk nekem a 38. héten kellett volna mennem, 11 nappal a kiírt időpont előtt. Aztán vasárnap megszületett Kori :lol: . Egyébként nagyon jól időzített a kicsi lány, szülésznéni, dokibácsi mindketten ügyeletesek voltak. Minden ment mint a karikacsapás :lol: .

Kép
timcsi73
 
 

 
 

Ilba:minek kell vérvétlre menned?
Nekem Márk 38+3napra született,az előtte való napon voltam a dokinál+uh+nst-n.Igaz az nst jelzett fájásokat,de én nem hittem azt,hogy hamarabb jön.

Timi:inkább játszócsoportba gyere velünk az biztos tetszene Korinak is. Tényleg,Ő még hányszor alszik 1nap?

Zsanett:merre vagy?
Vendég
 


Sissi,
ez az utolsó vérkép. A 38. heti labor.
Beni 39+5 született, Tesó sem várható előbb, még zárt vagyok, a feje sem illeszkedett be és a CTG szerint is szuperul elvan bent a melegben. :) Bár két 60as fájásom nekem is volt már a hétfőin. :shock:

Zsanett,
nem jártok erre?

Vali?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Szilvi: mi már csak 1x alszunk, 12 után, általában fél 1 körül, másfél-két órát, de néha elhúzódik, valamelyik nap is majdnem 2 volt, hogy elaludt Kori, de akkor is alszik annyit, csak így persze később kell, és este is később fárad el.
játszócsoport: a délelőtt így már jó nekünk, csak néha fél 9-9 mire Kori felkel, és ha jól tudom 9-12-ig tart a játszócsoport vagy lehet később is menni, mármint 9 után?

Kép
timcsi73
 
 


Csak gyors bekukk, mert nagyon "el vagyok havazódva" idebent :( Ma van az uccsó napom, aztán másfél hét pihi, szabin leszek :)

Ilba: Nekem úgy rémlik, hogy a 36. héten volt az utolsó laborvizsgálat. Ez változott, vagy kórházfüggő??

Az jutott eszembe, hogy a hosszú hétvégén nem jövünk össze végre valamelyik Máltain egy közös játszizásra?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!
Olvaslak Benneteket, csak nem nagyon volt időm írni.
Vasárnap este haza kellett mennünk Miskolcra, Apumat bevinni a kórházba, tegnap este értünk haza, de ma este meg már megyünk is tovább Párom szüleihez. (Persze előtte ők jönnek fel, úgyhogy mindjárt rohanok sütni-főzni).
Szóval sok időt nem töltünk itthon, ez meg is látszik a mosnivalóm elhatalmasodásán. :( Persze az állatkert is kimaradt.

Gyorsba lenne egy kérdésem, ami lehet kissé hülyén hangzik :oops:
Szóval Ti még külön mossátok a gyerek ruháját?

Ilba!
Célegyenesben :D
Én emléxem csütörtökön mentem délre nst-re, s mondtam h érzem h vmi "furcsa". Nem mtak semmit, sőt, Lili kifejezetten inaktív volt. Délután mentünk szülőszoba-látogatásra (Veszprémben csak ezután engedélyezik az apás szülést), mtam h olyan "furcsa" vmi. Megnézett a doki délután fél5-kor, azt mta hétfő előtt nem lesz baba, ne idegeskedjek, ez csak az első gyereket szülő anyák parája. Majd feküdjek be hétfőn (progis császáros vtam egyéb okok miatt). Nem részletezem innen, a lényeg h aznap éjfélkor felkeltem, 2-re beértünk a kórházba és 2:50-kor már megvolt Lilka :D Azt mták örüljünk h nem a kocsiban jött :oops: Apa nem lehetett jelen, de ez külön történet :(

Szilvi!
Remélem a jövő hetünk már nyugisabb s megejthetünk egy játszócsopit ;) S persze lassan aktuális az Állatkert. Bár lehet bepróbálom a héten a veszprémit is. Igaz vtunk soxor, de Lilka még kicsi volt.

Timi!
Jó hamar letettétek a babakocsit! Ügyesek vtok.
Mi anno betöltöttük a kettőt februárban és áprilisban került a raktárba.
Spanyolban képesek az 5-6!!!! éves gyerekeket is babakocsiba ültetni, olykor elég sokkoló látvány volt...

Vali!
Még szerencse akkor h az én Bogárkám elaludt! Majd a legközelebbi bábszínházra előre megvesszük a jegyet, ebből okulva.

Most h kisregényt írtam, remélem bepótoltam mindent :)

zsanett
 
 


Vali,
Nem tudom, hogy kórházfüggő-e, én az Istvánban fogok szülni.
Mi itthon vagyunk az ünnepek alatt, csak lesz egy napos délelőtt, nem? Szóval nekünk jó a tali, leginkább a Lajos utcain, vagy a Solymár utcain.

Zsanett,
Én nem is emlékszem mióta nem mosom külön Beni ruháit. :oops:
Most pont furcsa, hogy azért Tesónak mindent külön kimosok, de a vasalásra lehet már nem lesz időm. :oops: Szegény … második gyerek. :D
Én mondjuk soha nem voltam egy „tisztaságmániás”, a mellszívót sterilizáltam rendszeresen, azt jónapot.
Nekem a Veszprémi Állatkert nem jön be, pedig mi is járunk sűrűn, ugye közel van Keneséhez …
A babakocsit mi is 2 év után tettük le, novemberben volt kettő és tél végén raktam el.

Jajj! Még a babakocsit ki kell mosni, takarítani és összerakni!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Zsanett: Én kb. fél éves kora óta nem mosom külön. Az nagyon gáz? :oops:

Ilba: Nekünk a péntek nem jó, mert akkor leugrunk Szárszóra, de a többi nap igen :)
Mondjuk holnapra sz@r időt mondanak :(

Többiek?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
nekünk a szombat délután kivételével jó bármikor.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Hú tényleg jó lett volna a hétvégi találkozó, de mi, lehet írtam már, Miskolcra megyünk. Úgy látszik váltjuk egymás Zsanettékkal. Bízunk mi is a jó időben. Bár csütörtökre vacakat mondanak, ki tudja. Én akkor hiszem el az időjárásjelentést, ha már túl vagyunk rajta :? . Segítünk anyunak (amióta, szeptemberben apu eltőrte a lábát, van dolga-gondja elé, apu sem az az egyszerű beteg....), meg néhány gyümifát is szeretnénk ültetni a telken. Majd meglátjuk mi sikerül.
Mosás: csatlakozom Ilbához, már én sem emlékszem, mikortól mosom együtt a gyerekruhákat a miénkkel. Régen. Érdekes, mert viszonylag sokáig főzőcskéztem ki a cumisüvegeket, mellszivót, aventes poharakat. Sőt 1 éves korig a vizet is mindig forraltam, de a ruhák együttmosása viszonylag korábban megvolt.
Babakocsi: még mi sem "garázsíroztuk be" :lol: , de nagyon ritkán használjuk, csak amikor valami nagy bevásárlás-posta-ügyintézés körre indulok, és macerás lenne sok cuccal, bár erre is volt példa. Talán írtam.

Kép
timcsi73
 
 


Nah jó, akkor lehet tényleg kehés vagyok....én még mindig külön mosom :oops:
De nekem kényelmesebb így :D

zsanett
 
 


Sziasztok!

Nekem a szombat vagy a vasárnap lenne jó.Holnap jön após :( pénteken meg apap nagynébnjéhez megyünk.

Én sem mosom külön a ruhákat.Bevallom nem is nagyon mostam.

Ma az én drága kisfiam bedobta a felmosó vizbe a telefonomat, most imádkozok ,hogy müködjön.Előbb már próbáltuk nagyjából ok,csak nagyon villog.

Ilba:ha megszületik a Picur jelezd vkivel.
Mindekinek szép 7végét.
Vendég
 


Akkor legyen szombat délelőtt a Solymár u-i Máltain???
Mi kb 10 körül tudunk odaérni.

Holnap nem vagyunk itthon, de este, vagy szombat reggel még bekukkantok, hogy hogy döntöttetek.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Oké a szombat 10 Solymár utca nekünk. :)
A Lajos utcait jobban szeressük. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Nekünk a vasárnap lenne jó, mert szombat estig vagyunk Palotán...
Persze ha a többségnek a szombat jó, akkor mi legközelebb csatlakozunk.

zsanett
 
 


Sziasztok!

Nekünk jónak tűnik a szombat,de majd nem igérek biztosra semmit.

Nem tudom mennyit fogok ma aludni,mert borzasztóan fáj a foginyem(begyulladt).Ha nem beszélek akkor jó :D legalábbis nem fáj annyira.

Holnap még benézek.
Vendég
 


Ilba: Felőlem lehet a Lajos u-i is, mi úgyis kocsival megyünk. Az az, amelyik ott valahol a Kiscelli posta mögött van??

Sissi: Nektek is jó a Lajos u??? Remélem fogad már jobban van, és ti is tudtok jönni :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Hááát, ha a többieknek nem gond, akkor legyen a Lajos utcai. :oops:
Valahogy több minden van, Beni sokkal jobban elvan ott, jobban lehet motorozni is. :)
Akkor 10 óra Lajos utcai Máltai?

Vali,
felüljáróról lejöttök az Árpád fejedelem felé és a benzinkút (bal oldalt MOL) előtt jobbra kanyar és parkolás. A játszó ott van a benzinkúttal szemben, a lakótelepi házak előtt.

Az idő remélem a maihoz hasonló lesz. 8)

Még benézek ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Sajna nem tudunk menni.A fogam sem jobb :( pedig ma már minden trükköt bevetettem.
Vendég
 


Basszus csajok, ezt nem hiszem el :( :( :(
Most mértem Aliznál lázat, és 39 fok :( És tök randán köhög :(
Szal holnap nem tudunk menni :( :( :( Annyira sajnálom, nagyon készültünk :(

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


:cry: :cry: :cry:
Jobbulást neki! Basszus!

Sissi,
a fogadnak is!

Mi ha szép idő lesz kimegyünk mindenképp, már a játszó van betervezve. Szóval ha valaki arra jár ...

No majd legközelebb. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Azé' ha reggel nem lesz láza, lehet, hogy mégis megyünk. Én már annyira szeretnék, és neki is be van ígérve, nagyon mondogatja, hogy nem beteg, és menni akar hintapalintázni :( Itt Szentendrén még nem találtam normális játszóteret, ahol neki való hinta is lenne :( Pedig imádja, félóra minimum a kezdő adagunk :)
Egyébként nem szokott beteg lenni, eddig még mindig csak a foga miatt volt lázas, és most is nagyon tömi az ujjait a szájába, szal remélem csak ez kavar be. Most küzdünk az uccsó 4 foggal :?

Szal reggel még benézek mindenképpen :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sissi: Bunkó módon neked meg nem is mondtam, hogy jobbulást a fogadnak :oops: :oops: Szal jobbulást!
Cataflam sem segít? Nekem fogfájáskor csak az használ.
Van is itthon, ha kell szólj, valahogy eljuttatom holnap Neked!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Jó reggelt!

Vali,
hogy van Alíz?
Beninek is most jön az utolsó 4 foga, alul már kibújtak, felül pukszlis.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Most csak hőemelkedése van, jókedvű, nem taknyos, csak köhög :(
Szerintem elvisszük az ügyeletre, hogy nézzék meg.
Meddig lesztek a játszón?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
10-11.45-ig kb.
Dél körül szokott ebédelni, bár még nem is reggelizett ...
Küldök privit.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: A többiek nálunk is még ágyban vannak, én most végeztem a vasalással, mindjárt megreggeliztetem őket, és utána indulunk a dokihoz.
Szal ha megyünk, se korán :?

Válaszoltam :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:
http://www.photoretus.mlap.hu/
- régi, megfakult, elszíneződött, rongyos képek felújítása
- képek megyszépítése, rengeteg lehetőséggel
- montázsképek készítése babáról, esküvőről
Kérlek nézz körül nálunk, nagyon korrekt áron dolgozunk!
Kép
photoretus
 
 


Sziasztok!

Tudtatok talizni?

Vali:hogy van a lánykád?

Nálunk Márknak ma volt egy kis hőemelkedése, emélem nem lesz belőle semmi komoly,mert hétfőn kapná a pneumo ellini oltást. Az én foginyem alakul igaz most bevettem rá egy cataflant.Enni alig birok tőle,de 3 napja most érzem először éhesnek magam. :) Azért remélem holnapra javul a helyzet.
Vendég
 


Jó reggelt!

Sissi,
igen, végre taliztunk, jó volt, csak rövid. :)
Márknak jobbulást!

Vali,
Alíz hogy van?
Megmértem az előbb Benit tök pucéran, 14,8kg.

Zsanett,
a 700valamennyid még mindig nálam ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Huh, igazán jó súlyban vagytok, Lilka 12 kg. S nagyon rossz evő :(
A 700valamennyimtől :) nem fogunk éhen halni, vegyük úgy h beszálltunk a benzinköltségbe ;)

Sissi!
Van szupi fogfájás elleni gyógyim ha gondolod, tudod sajna elég jártas vagyok. Nekem is fáj most is :(

A jövő héten Nekünk jó a játszócsoport, melyik nap legyen?

Timi!
Csatlakoztok?

Vali!
Sajnálom, h lemaradtunk, szívesen megismerkedtünk vna Veletek, a csajok bizti jól érezték vna magukat együtt.

zsanett
 
 


Sziasztok!

Jó a játszócsoport,csak várjunk pár napot.Márk most taknyos ill. volt egy kis hőemelkedése is.Holnap megyünk az oltásra de lehet,hogy nem kapja meg. Inkább a csüt vagy a péntekben merek gondolkodni.

Nálunk Márk kb 10 kiló.de 1 hete Ő is eléggé rosszul eszik. :(
Vendég
 


Sziasztok!
Nagy a csend :(

Ilba!
Csak nem? :D

Ma láttam azt a lányt aki régebben írogatott ide, de nem emlékszem a nevére, a kislánya Laura, egyszer még taliztunk is Vele Szilvivel hármasban.
De nem ismert meg, köszönni is csak akkor köszönt mikor Lili odament ismerkedni. A lányok mindenesetre jól elvoltak abban a pár percben :)

Nálunk nem vmi rózsás a helyzet. Néznem kell Lilkának vmi ovit v bölcsit, ahová év közben is felveszik, s nem kerül milliókba, m úgy tűnik mindenképp mennem kell dolgozni. Szinte lehetetlennek érzem h találjak ilyet :(

zsanett
 
 


Nem. :D

Ahová Beni jár, ott bővítés volt/(van?), az biztos, hogy jöttek újak, de egyrészt nem tudom van-e még hely, másrészt nem olcsó ... :roll:

Na megyek CTG-re, meg az Önkormányzathoz ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Neked most már minden nap be kell jelentkezned, hogy nehogy korán izguljunk Értetek :D
Igen, a Tiétekkel az anyagi része a bajom. Mert alig keresnék többet, mint amennyibe az ovi kerül :(

zsanett
 
 


Sziasztok!
Mi is újra itt. Hazaérkeztünk Miskolcról. Nagyon jól sikerült minden, csak hamar eltelt az a 4 nap. Az idő szuper volt, arra sem lehetett panasz.
Ilba: hú egyre izgalmasabb, majd valahogy üzenj azért, ha megvan a pici :lol: .
Szilvi: fogad alakul? Oltást megkapta végül Márk? Mi lassan 2 hete, de nem volt semmi oltási reakció. Mintahogy a korábbiaknál sem. Remélem veletek is minden oké.
Zsanett: ovi, bölcsi? Hú nehéz lesz így évközben. Bölcsibe jövő őszre én Korit már áprilisban beirattam. Azt mondták épp idejében......Aztán mostanában mi is gondolkodunk, hogy itthon maradnék 3 évig, de a kérdés, hogy Korit évközben felveszik-e oviba? Elsőre én is elkeseredtem, de azóta többen, így a védőnénink is bíztatott, hogy jövő május elején próbáljam beiratni valahova Korit, hátha sikerül. Ráadásul múltkor a baba-mama napon is megerősítették, hogy van esély. Na persze még nekünk van időnk bőven. Csak azért írtam mindezt, mert amikor egyszer meséltem mindezt az egyik szomszédasszonynak, ő mondta, hogy a Timár utcai oviba bizos lenne hely. Aztán rákérdeztem a védőnéninél. Ő mondta, hogy a Tímárban tényleg lasszóval fogják a gyerekeket, mert nemrég lett önkormányzati oviból egyházi fenntartású, s így nincs meg a szükséges gyerekszám. Nem tudom hogy állsz az egyházi ovikhoz, de ha gondolod érdeklődj! Én inkább önkormányzati párti vagyok, de ha máshol nem lesz hely, megpróbáljuk. Magánovikba tényleg van hely, de nagyon húzósak az árak. Az egyik ismerősöm mesélte, hogy szeptembertől sos ovi/bölcsi kellett a gyerekének, a végén a Jablonkai úti magánovi bölcsis részlegén kötöttek ki, talán 30000 körül van egy hónapra.... :cry: . És ez csak az alap, minden egyéb (államiban is fizetendő) még erre jön. Nem semmi. :evil:

Kép
timcsi73
 
 


Huhh köszi Timi, mindjárt rákeresek erre a Tímár utcaira.
Megmondom őszintén nekem semmi bajom az egyházi ovikkal. Az unokahúgom és az uniöcsém is református oviba járt és semmi hátrányuk nem lett belőle, sőt, inkább kaptak egy alapműveltséget. Mondom ezt úgy, h egyáltalán nem vagyok vallásos.
Magánovi: 30e az igen baráti ár, én 70-ért néztem...

zsanett
 
 


A Tímárban jártam augusztusban, szeptembertől felvették volna Benit, de novembertől már nem, mert azt mondták, évközre már van várólista.
Mindegy, már örülök, hogy ide jár, ez május végéig jobb.

Bárkinek lehet szerencséje, de minket májusban sehová nem vettek fel, lévén évvesztes és november 10 után tudtunk volna mindenhol kezdeni. A körzetesben 12. azaz utolsó a várólistán!

Na tényleg húzok, 4re megyek ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nos, egyelőre úgy tűnik mégsem olyan sürgős, Lilka kimarad a szalézi oktatásból :D
Bízom benne, hogy májusig már nem lesz gond és szeptemberre felveszik. Igazság szerint van ismerősünk, azt mta h májusban tud segíteni. Bízom benne....

zsanett
 
 


Lányok!!!!! Most kaptam Ilbától sms-t :lol: :lol: :lol:

"Berci vagyok, 2900 gr, egy darabig még nincs fogam. 56 centivel születtem 11:17-kor, óvakodom még a bortól. Néha sírok, cicit szopok, ha megnövök majd még írok."


Itt is kívánok nagyon jó egészséget, sok fini tejcikét, és boldogságot a kibővült Ilba családnak :)



Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Ilba:NAGY -NAGY GRATULA NEKTEK. :D :D Sok puszi Bercinek és Anyukájának.Jó egészséget kivánok.
Vendég
 


Ilba!

Látod, mondtam én tegnap! :D

Gratulálunk, jó egészséget kívánunk Nektek!
Kép

zsanett
 
 


Ilba: mi is sok szeretettel gratulálunk a pici Berci születése alkalmából. Sok boldogságot, jó egészséget neki, nektek és az egész családnak!
:lol: :lol: :lol:

Kép
timcsi73
 
 



Sziasztok!

Zsanett én vagyok. Voltam fogorvosnál,ha szerencsém lesz nem kell kiműteni. Szerintem az eheti játszócsopit halasszuk el jövő 7re.Érdeklődtél a keresztény ovódánál? Mit mondtak?
Vendég
 


Szió!
Szerencsére mégsem aktuális egyelőre az ovi. Vagyis úgy szerencsére, h májusban remélem több lehetőségünk lesz.
Játszócsopi jövő héten oké.

zsanett
 
 


Jah elfelejtettem, hogy szupi, h megúszod műtét nélkül! ;)

zsanett
 
 


Szia!

Örülök,hogy minden megoldodott. Nekünk jó lesz a játszócsoport.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: