Új privát üzeneted érkezett!

Connie

Láttam hogy neked van a gportalon saját oldalad.Én is probálok alkotni egyet, de nem tudom hogy kell a képtárba tenni a fotokat. Egy cimet kér tölem.Tudnál esetleg segiteni?
bizzo
 
 


Azért jövök ritkán mert pocakosan egyenlőre még kilógok a sorból....
Megy valaki közületek a börzére? Engem érdekelne de én sem tudom, hol az a suli...


Áronbaba legfrissebb barátai...

KépKép
KépKép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


emlékeim szerint bánya u 32, de másoktól is megerősítést kérek

nekünk nem lesz jó a héten a találkozó, elkaptuk apacitól a vírust, nem szeretnénk tovább adni
szedo
 
 

 
 

Mamacka!
Jó, hogy jelentkeztél; nekem is pont a héten jutottál eszembe?Hogy vagy?
Tök jó dolgokat készítettél Áronbabának; nagyon ügyes vagy!
Kép

Gottiani!
A csuklómón van egy ciszta azt kapják ki!Nem is a műtéttől félek; hanem az utána köv.hetektől és a fájdalomtól!
Kép
Bár a lányok a másik topikból felajánlották a segítségüket; tök rendik!

Kelimoni!
Örülök, hogy nincs semmi baj!
Ildi

delfinke
 
 


Szedo:
Valóban Bánya utca 32 a börze helye. Tudja valaki, az merre esik a Bánya utcában? 28-as villamos közel esik?

Mamacka: Te nagyon ügyike vagy. a tesóm fiainak én is csináltam hasonlókat, amikor születtek, de most valahogy nincs időm a dologra. Pedig olyan aranyosak azok a kis játékok. Számomra többet érnek, mint a drága bolti plüss izék.

És olyan jó, hogy itt vagy, hisz a baba már megvan, a pocakban, aztán meg biztos nemsoká kibújikKép

Delfinke: szorítunk neked, hogy semmi baj ne legyen.Ne félj a műtét utáni fájdalomtól, hamar elfelejted és végre nem okoz gondot az a ciszta.Kép

Nem bírom ezt az időjárást. Tegnap kénytelen voltam elmenni a gyógyszertárba tápiért és odafagytam a babakocsihoz. Nyáron meg a naaaagy meleg lesz a bajom. Már előre látomKép

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Még van pár szabad asztal a szombati, Kőbányán megrendezett bababörzén. Gyertek! Cím: X.ker. Bánya u. 32.
Mindenkit szeretettel várunk akár árus, akár vásárló.
Gyertek, és emeljétek a hangulatot a jelenlétetekkel.
Asztalfoglalás és további info a 0670 251 0049-en.


én is rátaláltam újra a hirdetésre és feltettem ide is


jó reggelt
szedo
 
 


Jo reggelt mindenkinek

Szedo
Dorka is elkapta a virust?Kép

Kelimoni
Ezek a képkeretek a www.frameshow.com oldalrol lettek letöltve.

Mamacka
Te tényleg ügyes vagy. Nekem az a takaro meg ágyrácsvédö tetszik.De nagyon.

Legyen szép napotok!
bizzo
 
 


Kép
bizzo
 
 


szia Bizzo

Dorin még nem jelentkeznek a tünetek, de engem és a páromat kiütött a hasmenéses hányásos kór. és kegyetlen fejfájásom van. most karanténba helyeztem magunkat, remélem dorit elkerüli.

tetszik a grimasz, mintha dorit látnám, amikor nem akar valamit megtenni amire kérem

kriszta
szedo
 
 


Mi történt?Hova tünt mindenki?

Delfinke
Melyik zenebölcsibe voltatok?
Itt a x be?
Tudnál adni esetleg egy tel számot?
bizzo
 
 


szia Bizzo

mindenki fázikKép

spec. én pulcsit kötök a leányzónak (ezt addig kell művelnem, míg kedvem van hozzá, hamar feladom a ténykedést) tegnap elkészült a háta ma elkészítem legalább az egyik elejét, és így tovább, vasárnapig be akarom fejezni, aznap már szeretném tovább gyártani a takaróját és a többi dolgot amit kitaláltam. nem tudtok egy olyan helyet, ahol jó minőségű, de nem túl drága anyagokat lehet vásárolni, kedvet kaptam az alkotáshoz. fonalat is vennék, mert van még egy két pulcsit amit meg kellene alkotni a kishölgynek, meg a keresztfiunknak. na pá hölgyek, szaladok, mert túl nagy a csönd

Kriszta
szedo
 
 


Szedo
Én is nagyon szeretek kötni,de azt tapasztaltam hogy ha megveszem a fonalat(ami jo minöségü)drágábban jön ki mintha vennék egy kis pulcsit készen.És akkor hol a munkadij?Kép
Gyogyulgatsz?
bizzo
 
 


szia Bizzo

én is így vagyok a kötögetéssel, magunknak már nem is csinálok semmit, de a manónak megériKép már úgy várjaKép

köszi a kérdést lassan túl vagyok rajta lefolyt a betegség rossz része

Kriszta
szedo
 
 


Szedo
Neked nem fájt a gyomrod a diétátol?
Enyém egyre jobban kezdi.És még egy kilo sem ment leKép
bizzo
 
 


Ki tudja mikor kezdödik a börze.
Na és ki jön?
bizzo
 
 


Szia lányok!

Bizzo: micsoda mosolyKépMi nem tetszett a picurkádnak?
Letöltöttem a frameshow-ot, viszont regisztrációt kér. Username és password. Mit kell oda írni? Csak németül tudokKép


Még mindig írtó hideg van. Lám, mindenki kötöget a tűz körül, mint a nagyikKép nálunk valóban az anyukám kötöget, szorgalmasan gyártja a kis pulcsikat Gergőnek. Most is kaptunk két kis csíkosat. Olyan aranyosak.

Õ babafonalat szokott venni és nem túl drága az egész. És micsoda öröm, amikor átadjaKép

Sajna mi nem megyünk a börzére, babakocsival még nem indultam el ilyen távra, a hordozó túl nehéz, gyalog meg messze van.

Írjatok léccike, hogy legalább olvashassak, ha már kimenni nem nagyon tudunkKép kösziKép

Gergő vigyorija:
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


sziasztok lányok és fiaikKép

itt a kötögető anyuka, jelentem túlteljesítem a tervemet, ma úgy néz ki pontot teszek a dolog végére, és elkészítem az első általam készített pulcsiját a nőmnekKép

moni ez a mosolyKép hihetetlen épp jólakott? Dori lassan szétszedi a lakást, de nem tudok vele lemenni, mert a hideg idő miatt kijön az ekcémája, alig lehet kordában tartani a pöttyösödést.

bizzo nekem is fájt a gyomrom a diéta miatt, én mostmár nem nagyon figyelek a diéta szerinti étrendre, összeszűkült a gyomrom, és mennek a kilóim le szépen sorjában, és nem jönnek vissza, így hasznát veszem a varrógépemnek, beveszem a nadrágaimat, mert mind nagy mostmár rámKép

moni mi sem megyünk a börzére, csak ülünk a lakásban és már kockás a fenekem.
kislányom szavait idézem: anya ki az a baba? sép baba, síj baba, megnézzük a babákat? kis baba anya ki az a baba dejgő baba dejgő menjünk dejgő babahoz

moni néni sép dejgő babaja van

idézet vége, mit szólsz a dícsérethez moni?

Kriszta
szedo
 
 


alig várom már, hogy aludjon a csajszi, mert sajna bajna így nem tudok már irogatni, mert ő is szeretne klimpirozni a billentyűzeten. az összes babáját idehozta, mert a tükörben a dorottya baba nem játszik vele, így anya csurizza a haját a kis zsuzsinak. na nem megyek az agyatokra, hogy idézem a csajszi beszédeit.

ha elalszik végre elkészíthetem a mondókás könyvét. nagyon szereti hallgatni és tanulni az új dalokat és mondókákat, néha addig kell ismételgetnem, míg két három szót nem tud belőle visszamondani. mindennap időt kell fordítani Halász Jutka néni dalaira is, valamint a Pom Pom meséi most a kedvencünk (végre nem a Madagaszkár azt már kitéve betéve tudom)

elnézést kérek a szószátyárságom miatt, és ha helyesírási hibákat vétek ne haragudjatok érte.

üdv
Kriszta és az épp magasra mászó Dorka
szedo
 
 


bababörze

Még semmi nincs veszve!
Ha azt hitted, túl késő már a börzére asztalt foglalni, tévedtél! Van még pár szabad asztal, gyere!
Helyszín: Janikovszki Éva ált. isk aulája .
Cím: X. ker. Bánya u. 32.
Időpont: jan 28 reggel 9 és 13 óra között.

Az általunk szervezett börzék forgalmasak, mert nagyon sokat hirdetjük,nem csak a neten, hanem plakáton, szórólapokon stb...
Ha meggyőztünk azért, ha nem sikerült, azért látogass el hozzánk.
Asztalfoglalás és további info a 0670 251 0049-en.
Üdv: a szervezők.


újra megtaláltam a hirdetést a babaruhabörzéről és feltettem az időpont miatt

Kriszta
szedo
 
 


Sziasztok

Kelimoni
Nagyon aranyos Gergö baba.Ettöl a vigyortol döglenek majd a nök...Kép
Ha nagyon akartok menni a börzére, jöhettek velünk,mi autoval megyünk.Közel lakunk egymáshoz nem?Szivesen elviszünk.
Ami a frameshowt illeti, nem kell bejelentkezni, csak arra menj hogy download.
Ez ugy müködik hogy fizetni kell érte de 15napig ingyen kiprobálhatod.Nekem most járt le Kép

Szedo
Ilyen ügyesen beszél már a lányod?
Te sem unatkozol egész nap....
Ha meggyogyultál, gyertek el velünk a játszoházba.Ugy szeretnék menni már, de egyedül lusti vagyok.
bizzo
 
 


Vajon Delfinke hogy van?Tul van már rajta?SzoritokKép
bizzo
 
 


Szedo: nagyon ügyi vagy, lassan viheted te is a börzére a megkötöt pulcsikatKép

Tündéri a kislányod, köszönjük a bókokat és várjuk Dori babát, ha szeretné Gergőt meglátogatniKép

Bizzo: nagyon aranyos vagy, de ezt a börzét kihagyjuk. Nem marad gergő mostanában hosszú ideig, ha meg sokan lesznek, nem is tudok tőle nézelődni, vásárolni. Köszi mégegyszer a felajánlást.

Delfinke: szorítunk nagyon, remélem, mihamarabb hazajössz és minden oké lesz veledKép

Lányok: Voltam ma a boltban és a sétányon láttam, hogy nyílt egy új bababolt az újhegyi sétány 1-3 alatt. A piros iskolánál. Nos, én elsétáltam a piros iskola felé, de nem találtam ott smmi. Lehet, hogy a suliban van? tudtok róla valamit?Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Túl vagyok a műtéten, nem volt egy álom.A kezem most qrvára fáj, de doki szerint még egy pár napig fájni fog! Kép
Szerencsére nem gipszelték ˝csak˝kötötték.
Maga a műtét tök vicces volt, a dokim egész végig ökörködött.Tök jó fej volt, én a könnyeimet törölgettem; esküszöm ilyen műtétem még nem volt!
Kép

Móni!
A bababolt a piros iskolában van; ha szembe állsz a sulival a jobb oldalon van a bejárat!Mi már voltunk nem egy nagy durranás! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Delfinke: De örülök Neked és annak, hogy már otthon vagy. Elmúlik lassan a fájdalomKép Vigyázz magadra nagyonKép

Rábeszéltem a férjemet és voltunk a bababörzén. Rengeteg holmi volt - főleg lányoknak. Volt aki kicsit drágán adta a holmijait, mégis sikerült elköltenem egy 5 ezrest.Kép Egy szatyor holmira tettem szert. Most mosom őket.

Aztán meg vendégségben voltunk, amit meg is örökítettünkKép

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


sziasztok

Delfinke
Örülök hogy jol vagy,tul vagy rajta.
Na és hogy boldogulsz?Van aki segitsen?

Kelimoni
Mi is elmentünk a börzére, vagyis csak a bejáratáig, mert babakocsival nem fértünk be.Tudod mi a bnv hez szoktunk járni, arra a börzére amit a Kismama szervez. egy évben 2x.Hát az oriási, és mi minden van ott.Kép
Ezért kicsit csalodott voltam a mai láttán.
Hogy van a kis Gergö?

Ja és bánatunkan elmentünk a játszoházba.Nagyon szuper volt. A kissrác ugy elfáradt hogy még most is alszik.Csak ajánlani tudom, még a legkisebbeknek is.Kép
bizzo
 
 


Kép
Kép
Kép
bizzo
 
 


Bizzo: Tündéri kis csimotád vanKépLátszik, hogy élvezte a játszóházatKép

Mi egész korán mentünk, 9-re értünk oda, volt aki még nem is volt az asztalánál.
A férjem vigyázott Gergőre, én meg tolakodtam - tülekedtem. Tetszett, hogy volt olyan elárúsító, aki rendkívül rokonszenves volt, viszont volt olyan is, akinek ez az árulás inkább csak kikapcsolódás volt és nem foglalkozott a holmijaival.

Sikerült összefutnom a szervezővel és beszéltünk arról, hogy kicsi a hely, így nem lehet szétnézni, ha halomban állnak a holmik.

Végül is oda jutottunk, hogy tavasszal csinálnak egy börzét a sétányon, szabadtéren. Az jó lenne, nem? Itt szerették volna csinálni most is, csak semelyik iskola nem állt rá a dologra.
A sétányhoz az önkormányzat engedélye kell.

Én elszoktam menni arra is,amit az itteni Fidesz szervez, de ott elég drága minden.

Gergő egyébként jól van, köszi. Ma szinte egész nap úton voltunk, úgyhogy a fáradság elnyomta, már alszik.Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Elnézést kérek, hogy így eltűntem, nem azért van, mert nem éreztem jól magam a múltkori talin.Kép Elég sok a munkám a weblappal, talán ha vége lesz a tesztidőszaknak, jobb lesz. És betegek is voltunk, én is, meg Ákos is, foga is jön ráadásul, szóval...

A képeket nagy élvezettel néztem végig, annyira aranyosak a gyerkőcök.

Bizzo,
gondolom megoldódott azóta a gportálos kérdés, csak most olvastam.

Kelimoni,
Feltettem a Gólyahírt az alapítványokhoz, és a meghívót is a programajánlónkba. Ha még lesz ilyesmi, csak írd meg,és megjelentetjük. A börzéket is gyűjtjük.

Teszek fel egy képet Ákosomról az új sapijában, ne felejtsétek el teljesenKép:
Kép

Helgáról tud valaki valamit?

KépKép
connie
 
 


Connie
Csakhogy megjöttél,gondltam mindenki eltüntKépMostmár meggyogyultatok,nem?
A gportálos dolog megoldodott, de végül lebeszéltek rola.
Remélem ezután gyakrabban irsz majd.

Delfinke
Hogy van a kezed?

Helga irt nekem,a kisfiával van ennyire elfoglalva,amit meg is értekKép
Már nekem is hiányzik.

Már látszik a 10dik fogacskánk,és mar 4dik éjszakája nincs alvás nálunkKép

Jo éjt mindenkinek
bizzo
 
 


Sziasztok

vége a hétvégének. annyi dolgom akad mindig, hogy csak na. elkészültem a pulcsival, kezdhetek újjat kötni, drágám két centit nőt egy hét alatt, vagy apaci mérte rosszul a csemetétKép

sőt vettünk még augusztusban neki egy vagány tavaszra való cipőt. mi ezt gondoltuk, lányunk nem, ha nem próbálom rá simán kinövi viselés nélkül. ráadtam benn a szép cipellőt, és fáj a szívem, lassan eladhatom ezt is, az alkalmi kis fekete cipőcskéjét isKép sírok

Kriszta

bizzo, látszik, hogy nagyon élvezte a játszóházat a manó. apropo hol van ez? mennyi a beugró, gondolom van vagy nincs?
szedo
 
 


sziasztok anyukák

szép napot mindenkinek. végre letettem dorit aludni, így van időm irogatni egy kicsit, míg kihül a gombóchoz a krumpli.

úgy kezdem észre venni, hogy javult az idő, és mindenki kiment a szabadba, és nem a net előtt ültök. ez egy jó dolog. én egy kicsit meg vagyok lőve, mert dorka az istennek sem akar kialakítani magának egy rendszert, mindig máskor akar aludni.

bizzo gratula a fogakhoz. mi már úgy néz ki végeztünk egy időre, mert kijött 16 fogunk az írások szerint a többit majd két éves korunk után kezdjük növeszteni. papírban az is volt, hogy milyen sorrendben kell kijönni, nos mi eltértünk a leírtaktól.

olvastam, moni, hogy voltatok a börzén, tényleg olyan szörnyű volt, mint ahogy a többi anyukától hallom a házban?

na jó, megyek, nem untatom a társaságot, csak reménykedek benne, hogy vmikor visszatértek és lehet beszélgetni.

még egy plusz látta vki közületek a LOVE ACTUALLY című angol filmet?.........


Kriszta
szedo
 
 


hahó Lányok!

Nagy az örömünk, megérkezett Gergő új anyakönyvi kivonata, melyben már mi szereplünk szülőként. Alig két hónap telt el. Ez nagyon gyors voltKép

Szedo: Nem tudom, milyennek kellett volna lennie a börzének. Tény, hogy kicsi volt a hely és alig lehetett mozdulni, de szerintem összességében oké volt. Az árak tűrhetőek voltak, ami viszont nekem fura volt, hogy rengeteg ruha volt egy -egy mama előtt. Szinte el sem hittem, hogy minden darabot a saját gyerek nőtt ki. vagy igen? majd megtudom én is? Nekem olyan turkáló jellege volt a dolognak, sok mosolygós mamával, akik boldogan árulták holmijaikat és örültek, hogy végre kimozdulhattak és valami mást csinálhattak, mint a mindennapokbanKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kelimoni!
Gratula; gondolom milyen jó érzés!
Kép

Bizzo!
Köszi kezem tűrhető; fáj még de nem vészes! Kép
Jövő héten szedik ki a varratokat!Szerencsére Marcipánt el tudom látni; így nem kell családhoz fordulni segítségért!
Kép

Lányok!
Van kedvetek köv.talihoz?

Ildi

delfinke
 
 


szia Móni

mi a nagy börzére szoktunk kijárni, kicsi börzén, még nem voltam, csak az ajtóig jutottam el a manóval. (nincs türelme és nekem sem, ha velem van a vásárláshoz, apaci meg dolgozik...)
nekünk is sok ruhánk van amit dori egyik pillről a másikra kinő, de mi a többségét kapjuk az uncsi tesótól most még felveszi a fiús dolgokat is a gyerkőcénk, meg az unokanővérem kislánya után örökölünk nagyon sok ruhát. így nem sok dolgot vettem eddig neki. Majd most, ha elindulunk a bölcsibe, váltó cipő, váltó ruha, varrni is szeretnék neki, kis szerelő ruhácskát, játszó ruhácskát, evős ruhácskát, hogy ne legyen maszatos maszatkám.

delfinke örülök, hogy jobban vagy. Nekünk a jövő hét lesz jó taliban a hétre bejelentkeztek hozzánk.

Sőt lányok-fiúk jövő héten mi lenne, ha hozzánk jönnétek fel? Mondjuk kedden, akkor már elindul a hétKép

várom jelzéseteket. toth.k@gawab.com

Kriszta
szedo
 
 


sírok-bírok, sehol senki?
szedo
 
 


hahó Mindenki!

Nekem is jó a taliKépCsak pontos címet szeretnék majdKép

Ma találkoztam Gottianival és a tündéri kislányával. Együtt sétálgattunk kicsit. Nagyon jól éreztem magam 2 év magány után.Kép
Köszi Anikó!

Delfinke!
Örülök, hogy gyógyulgatszKép

Szedo: nagyon irigyellek, hogy kaptok ruhákat. Mi ajándékba kaptunk párat, egyébként mindent magunknak kellett megvenni az utolsó kis darabig. A tesóim gyerekei már nagyok, itt meg senki sincs, akivel bizniszelhetnék. Anyósom vietnámi-kínai gyerekeiről kaptunk egy két holmit, de nagyon műszálasok, azokat pedig nem adom rá Gergőre.

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Móni!
Tök jó hogy találkoztatok!Én is, én is akarok véletlenül összefutni valakivel!
Kép
Olyan uncsiegyedül róni a köröket a parkban! Kép

Nekünk talira nem jó a kedd-szerda; tornán vagyunk!Csütörtök is torna, de akkor csak 8-9 között.
Kép

Két kép Marciánról:
Anyával sziesztáztunk:
Kép
buli az asztal alatt:
Kép

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Móni
Igazán nincs mit, nekem is jó volt a társaságKép Máskor is csinálhatunk ilyet!!
Ja, és ma lemondta a tanárom az órát, így nincs lelkiismeret furdolásom,h tanulás helyett veletek sétáltam. De amúgy se volt, mert ugye "a gyereknek kell a levegő"Kép

Delfinke
Veled is összefutunk ám szivesenKép Örülök,h gyógyulgatszKép
Tisztára mintha az én lányomat látnám az asztal alatt, ez nálunk is nagy buliKép

Sziasztok Anikó
gottiani
 
 


sziasztok

mailben megadom a címet, hogy hova kell jönni, nekünk csak a kedd a jó időpont.

várom a jelzéseteket.

(kicsi ugyan a lakásunk, de szerintem mindenkinek jut hely)

kriszta
szedo
 
 


sziasztok

újra én és dori

lányok szerintem, ha ketten hárman tudunk, is összefutnai az sem rossz (vagy ha csak egy anyuka fut össze egy másikkal), ez az én véleményem.
remélem nem sértettem meg senkit.

kriszta
szedo
 
 


Hahó Mindenkinek!

Mit szólnátok, ha egy sétára találkoznánk, mondjuk a Sportligetben? Vagy a tónál? A gyerekek nézhetnék a kacsákat, mi meg dumcsiznánk egy kicsit. Vagy még ehhez hideg van?

Móni

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Móni!
Nekem oké a tali!Én 2-kor etetem Törpét, 1/2 3 fele ott tudok lenni!

Na?

Ildi

delfinke
 
 


sziasztok

mi nem tudunk addig eljuttni, nekünk hideg van hozzá, csak itt szoktunk egy kört csapni lábainkon a házak között. már alig várom, hogy melegedjen az idő és tudjunk menni az állatokhoz az alkér utcába, ki az óhegy parkba.

most jöttünk fel manóval csak húsz percet sétálgatunk ilyenkor.

bizzo a házatokhoz is elmentünk, de sajnos nem találtam a neveteket meg

delfinke, nem tudom más napon megejteni a talit, mert be vagyunk mi is programozva a jövő hétre.

gottani, remélem ti is el tudtok jönni hozzánk, itt lesznek még a lányok a házból, akiknek babájuk van.

Kriszta
szedo
 
 


Delfinke

látom szeret az asztal alatt csövezni a manó, mint az én lányomKép

Kép

Kép
szedo
 
 


Szisztok!

Sétáltatok végül együtt?

Szedo
Köszönöm a kedves invitálást, szivesen elmegyünk, remélem nem jön közbe semmi!!!
Érdeklődöm majd priviben,h hová is kell menni pontosan, hányra stb.

Ha jól tudom (védőnőtől) akkor működik a kerületben baba-klub. Ti tudtok erről, vagy voltatok már esetleg?

Üdv Anikó
gottiani
 
 


Hahó Lányok!

Delfinke: Holnap? Remélem, nem mára gondoltál és potyára elindultál? Ha igen, bocsi érte.
Mit szólsz a holnaphoz? Nekem jó a fél 3.

Szedo: De ha jobb idő lesz, ugye eljössz? Kép

Gottiani: Csatlakozol hozzánk? Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Móni!
Nekem elvileg oké; én mindennap 1/2 3 körül megyek sétálni!Kép

Szedo!
Nem gond hogy mi nem tudunk menni; sajna nekünk elég nehéz összehozni a tornák miatt! Kép
De nem adom fel!
Kép

Ildi

delfinke
 
 


Szeretném megosztani veletek:



Érints meg



Ha kisbabád vagyok - érints meg.
Szükségem van az érintésedre, úgy ahogy talán sosem képzeled.
Ne csak mosdass, pelenkázz és etess, ringass el, puszild meg arcomat és simogass.
Nyugtató, lágy érintésed biztonságot és szeretetet ad.

Ha gyermeked vagyok - érints meg.
Akkor is ha dacos vagyok és elutasítalak.
Ne add fel, keress új utakat , hogy közel kerülj hozzám.
Jóéjt puszid édes álmokat hoz.
Mindennapi érintésed elmeséli mit érzel.

Ha kamasz fiad vagyok - érints meg.
Ne hidd, hogy nem kell érezenem törödsz velem
csak azért mert már majdnem felnőttem.
Szükségem van szerető karjaidra, szükségem van lágy hangodra.
Az élet viharában a bennem élő gyermek érted kiált.

Ha barátod vagyok - érints meg.
Semmi sem mutatja jobban szeretetedet, mint eg ymeleg ölelés,
mikor szomorú vagyok, egy gyógyító érintés mondja el , hogy szeretsz.
Azt mondja el, hogy nem vagyok egyedül.
Lehet, hogy az érintésed minden amit kapok.

Ha életed párja vagyok - érints meg.
Talán azt hiszed, hogy szenvedélyed elég nekem,
de csak a karjaid tartják távol a félelmet.
Szükségem van lágy, vígasztaló érintésedre,
mely emlékeztet, hogy olyannak szeretsz, amilyen vagyok.

Ha felnőtt gyermeked vagyok - érints meg.
Ha van is családom, akiket megölelhetek,
mégis szükségem van az anyám vagy apám karjára, mikor gyenge vagyok.
Szülőként máshogy látlak, már jobban tudlak becsülni.

Ha idős szülőd vagyok - érints meg.
Ahogy én érintettelek, mikor kicsi voltál.
Fogd a kezem, ülj közelebb, adj erőt,
melegítsd megfáradt tagjaimat közelségeddel.
Bár bőröm ráncos, érintésre vágyik.

Ne félj, érints meg!



/Ismeretlen szerző/

delfinke
 
 


Sziasztok
Kicsit eltüntem,szerkesztgetem apa honlapjátKép
Nekünk is jo a keddi tali,bár 10:30ra megyünk "tanácsadásra".
A kapucsengöhöz apa neve van irva:HarasztiCsaba.Tomi 1kor szokott ebédelni, és utána lefeküdni, de sebaj, majd ugy csináljuk, hogy tudjunk talizniKép
Szedo légyszi küld el mégegyszer a mailt,mert nem lehet kiolvasni (körĂĽl sĂ&;tálgatunk )igy jön kiés csak következtettem hogy mi lehetKép

Na és játszoházba mikor megyünk?Kép
bizzo
 
 


Sziasztok!
Nekünk sajnos nem jó a holnap fél3-as séta, mert vendégek jelentkeztek be. De majd legközelebb!!!
Kép
Emma és apa sulyzójaKép
gottiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: