Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szerintem Sasha csomagolj!!!
Én is a szülés elõtt 2 nappal álltam neki "zizegni" mosni, takarítani, stbKép Csak óvatosanKép

Én nem tudom, nekem is mondták az arc változásait, lestem is ezerrel, de semmiKép

Mi történt Bánkkal ez az egy napos lázzal? A foga? Mit jelent felétek a láz? Én pont ma gondolkodtam, hogy de jó végre nem méregetem félnaponta, mert ugye, állandóan aggódom, erre irtad, Bánk lázas, máris melegnek éreztem. De csakazértse mértem meg. Amúgy is megõrülök a hõmérõnktõl, mert popsiban szinte állandóan 37,5-öt mérKép akkor lehet, hogy komoly baja van???
Ja, és amikor beteg volt, amikor csipogott, volt pl:38.00, benn hagytam még egy kicsit, 38,4 lett. Akkor most mi is van? Szívem szerint ha baromi gazdag lennék, vennék fülhõmérõt, mert éjjel megnyugtatna, nem kéne tapogatni állandóan, meg ha meleg vetkõztetni, nyúúzni.....Kép a homlokhõmérõ se rossz, mi a véleményetek róla?

Tikk! Nehogy 10. emeletre költözzetek!!

Ildi: Na, mi újság a PKU-val???

Megyek Csabizni. Elvégre szülinapja van...

Ja, a menû: tejszínes-gombás csirke rizzsel, tortának tiramisu.

Peti fél órát aludt egész nap, azt is vásárlás közben, ezért az Õ "aktív" közremûködésével készült a fen említett menüKép Kipakolta az összes alsó szekrény, talált egy milka wafelinit (olyan, mint a balaton szelet) azt rágta paírostól, amíg ki nem sikerült csomagolnia. Aztán talált egy kis vaniliás-karikát, azt kente végig a kövön, meg kiszórta a darált háztartási kekszet.....adtam neki már mindent:telefont, fakanalat, lábast, üres teásdobozt, úgyhogy enyhén katasztrófa sújtotta övezetnek lehetett nyilvánítani a konyhát. Ja, és a csokis kezével utánna megszeretgetett....(persze csak a szép világos nacimat ölelgete, odáig még a 11 hónap alatt nem jutottunk el, hogy engem is önszántából megszeretgessenKép Ha csücsörítek, hogy megpusziljam, inkább lemegy hídba, csak el ne érjemKép Olivérnek ma 3 puszit is adott.....csak nem ferde hajlamai vannak???
Aranyosak amúgy, odamegy Olivérhez, két kézre fpgja a kobakját, és "csatakosra" nyalja....

puszi: Kata

Holnap hánykor is??

Megnézitek a Peti albumát? Van új képKép
LadányiKata (ladán
 


TÁgi!

Mi az e-mail címed??? Nem találom, nem tudom elküldeni a fürdõszoba képeket.

Bocsi lányok az OFF ért!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Sasha, én észrevettem hogy mintha duzzadtabb lett volna a szám, de igazából mások vették jobban észre a változást. Hát akkor szemeket kinyitni és figyelni!!!
Köszi, kis hõemelkedése van, de kapott egy kis Panadolt aztán remélem hajnalra nem lesz megint láza! Most éppen alszik, de tegnap is így kezdte, hajnalra elevenedett meg nagyon! Hál'Istennek nincsenek, azért már megint sikerült lefárasztaniuk engem is meg a gyereket is (lányok aludtak, fel akarták õket verni) grrrrrr.!

Kata. Nálunk az alaphõ általában popsiban mérve a 37,5 (0,5-öt ugye le kell vonni ebbõl). A láz a 38 fok fölötti hõ, de az én gyerekeimnél a 39 fok fölötti, mert utána már pillanatok alatt felkúszik 40 fokig! Nem egyszer volt annyi, és ilyenkor nagyon nehezen megy le!Kép Én csak addig hagyom bent a hõmérõt (közelharc árán azt is) amíg nem csipog, tovább nem. A fülhõmérõ meg állítólag csak nagyon sok gyakorlás után jó, és sokan nem tudják jól használni. Szóval mi arról lemondtunk. Meg én már azért érzem hogy kb. mikor mennyi lehet a hõjük, és ha magas, akkor úgyis kúpozni kell, tehát akkor már mindegy hogy a popóban mérünk-e hõt.Homlokhõmérõ csak nagy általánosságban mutat hõt, így szerintem nem jó.
Képeket megnéztem, nagyon aranyos Peti. Már tejbegrízt adsz neki? Én a tejet szigorúan csak 1 éves kora után fogom neki adni.
Nekem is alakított ma a legény, amíg felmostam a konyhát, addig hallom ám hogy élvezettel pancsol a vödörben, (jó kis felmosószeres víz), úgyhogy rögvest kézmosás, átöltözés, és gondolkodás hogy hova is rakjam ahonnan nem jön ki. Kiságy kilõve mert azt ki nem állhatja. A lányokhoz meg rendszeresen bemászik, mert vacak az ajtó, kicsit erõteljesebben nekidõl és már ki is nyílt, így ma nagy cirkuszok árán aludtak el, mikoris rá fél órára becsörtettek anyósék és fel akarták õket verni. No comment...

Holnap asszem mégsem lesz nekünk jó, Anyukám jön, meg lehet hogy dokihoz is kell mennünk ha ez a lázacska megmarad. Remélem csak a foga, bár du. a Julcsi is sokkal nyûgösebb volt mint máskor, bízom benne hogy nem lesznek betegek!

Jó éjt mindenkinek!

Tikk, Ildi merrefelé vagytok?

Pusssssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

 
 

Helló!

Én még fent vagyok, szokás szerint!Kép Nem is értem, hogy lehet ilyen kevés az alvás igényem... Illetve napközben tudtam volna aludni, de akkor hajnalig nem alszom az tuti! Az óra nálunk állandó jelleggel 7-kor csörög, én 8-kor mászom ki az ágybólKép Szóval még az sincs, hogy délig szuszóka... Holnap jönnek a pelenkák a mosásban, meg lehet,hogy a szines cuccok és valsalnom kéne a megszáradtakat. ÚÚÚÚÚ de régen nem vasaltamKép Években mérhetõKép

Norcsi!

Szoritok, hogy csak múló hõemelkedés legyen és Julcsi csak valami miatt volt nyügi...Kép

Kata!

Csomagolni még nem nagyon szeretnék, vagyis azt majd a jõvõ hétenKépKépKép Nem kell azt elkapkodni, a kedvenc köntösömet nem adom!!!Kép Még hogy ott álljon 3 hétig egy zsák alján, mikor én úgy szeretemKép Nehogy azt hidd, hogy sokra jutottam ma a házimunkával! A konyhában van 9 szekrényajtó és abból 7 lett lemosva és abból is 5 csak addig amig elértem, szóval az alsó 20 centiKép Meg hát ott volt koszos, mivel ott van összefogdosva csak, tovább nem érek úgysem fel! Szóval a mottóm mostanában, nem elkapkodni semmit! Fejem azt hiszem nem dagad, de a lábam az annál inkább.

Nekünk van fülhõmérõnk. Persze magamon már próbálgatom, és általában eltalálom, hogy hogyan kell és egyre többször, vagyis mostanában mindigKép Szóval értitek? Én is hallottam, hogy van valami trükkje, ezért próbálgattam, addig hozzá sem nyúltamKép Párom állított be vele, mert mondtam neki,hogy itt a babaneten azt olvastam hogy.... és másnap hoztaKép Vadi új doboz nélkül valahonnan 4000-ért... Nem is értem, hogy van ez nála, de van amikor iszonyat jól jönnek ki a dolgok. Mert hogy van az hogy kiejtek valamit a számon és másnap meg viszik be a boltba és kérdik nem e kell valakinek ennyiért egy fülhõmérõ? Szóval ennek a fülhõmérõnek az a rendeltetése, hogy az én Gabimnak méricskéljem vele a hõmérsékletét.Kép Egyébként tényleg baromira drágaKép

Ctg-n ma is jót teljesitett a picuri. Az elsõ 5 percben aktivan jelezte, hogy õ itt van és él és virul, utána meg bealudt, és vele majdnem én is aminek az lett a következménye, hogy hazáig szédültem. nem tudom mi lehetett,hiszen a vérnyomásom most az eddigiekhez képest számomra magasnak tünt, de egyébként normális. 140/90 volt eddig meg 120/80 és 130/80-akat mértek. A dokitól megkérdeztem az a "tócsát" amirõl meséltem. Megnézte a méhszájat, de nem mondott semmit, ebbõl gondolom minden ok és még zárt vagyokKép Nézett UH-n magzatvizet és teljesen normális a mennyisége! Mondta, hogy legközelebb ilyen van menjek az ügyeletes kórhzba hogy nézzék meg, mert amig "friss" addig könnyebb diagnosztizálni. Mondjuk ebben igaza van, de valahogy nem aggódtam akkor és most sem! Szerintetek ha a magzatburok repedt meg és kicsi viz kifolyt az ennyi idõ alatt újratermelõdik? Szerintem igen. Mivel kizárt, hogy bepislitem volna és a fertõzést is kizárnám, mert az nem 2 percig folyik... Igy is olyan éberen alszom, és annyiszor fönt vagyok és mindig felébredek pisilni is (lévén hogy már teljesen szobatiszta vagyokKép) szóval passz!!!

Na megyek megpróbálok elaludni, mert itt ásitozom és beszélek lükeségeket márKép Hátha ma egyszerüen fog menni!
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Én sem tudtam jókat aludni a terhesség végén, mondjuk ebben benne volt hogy a lányok minden éjjel engem vertek fel így utána nem tudtam visszaaludni.
A magzatvíz folyamatosan újratermelõdik, a "használtat" meg kipisiled. Azért van az hogy a végén, ha már "elmegy" a magzatvíz, a gyerek akkor sincs szárazon, mert mindig van egy kicsi.
Vérnyomás határeset, ennél magasabb már magasnak számít, de gondolom ezt a doki mondta.

Éjjel nem volt semmi hál'Istennek, úgyhogy talán tényleg csak valami múló nyavalya volt (bár az is igaz hogy a fél kanálka Panadolt este beadtam Bánknak a hõemelkedésre). Úgyhogy most ismét várakozó álláspont...

Puszi, remélem ma sem lesz hideg, állítólag most még nagyon hûvi van!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Kata! Az e-mail címet a Peti topikjába írtam.
Nekünk is van fülhõmérõnk. Tényleg drága volt, de megéri. A popsiba mérés nekünk nem ment, mert Bence vagy lepisílte, vagy lekakílta. Éjszaka kész macera volt a lázmérés, mert a beteg, nyûgös gyereket csomagold ki. Hát nekünk a fülhõmérõ megkönnyíti a dolgot.
Nézd meg, hátha találsz használtat olcsóbban.

Ma megint a játszótér felé vettük az irányt, de megint nem láttam senkit. (10 órakor)

TÁgi
tÁgi
 
 


Sziasztok!

Lassan kezd lelkiismeretfurdalásom lenni, hogy elhanyagollak benneteket, de ezerfelé vagyok!

Sasha! pakolj össze, na jó a köntöst ne tedd be, de minden mást igen.Kép Nekem mindig azt mondták, hogy elsö babánál annyira meglepödik az ember, ha beindul a szülés, hogy azt se tudod mit csináljál és ha akkor már nem lesz idö pakolni, mert szerencsés gyors eset leszel vagy ne adj isten tényleg gyorsan kell menni?
Kata, popsiban 37,5 a tökéletes. Amikor viszont beteg volt Hanna én is halálra aggódtam amgam, meg járkáltam hozzá, hogy meleg-e a feje vagy már nem.

Norcsi! Remélem azóta sincs semmi gond.

ld! Nálam van a BK kazetta. Mikor tudnám visszaadni?

Szombaton elutazunk vidékre, olyan régen pakoltunk meg utaztunkKépKépÚgy néz ki szerda reggel jövünk vissza, de utána mindenkit látni akarok!!KépKépKép

Pussz

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Nálunk minden rendben! Eddig. Remélem nem lesz belázasodás vagy egyéb ezután sem. Ma pakolásztuk Anyukámmal a gyerekeim ezerféle ruháját. Szortíroztunk, hát volt vele meló nem mondom!

Holnap már tényleg lemegyünk, bár az öltöztetéssel még mindig gondban vagyok, mert reggel még olyan hidegek vannak!

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Helló!

Megbeszéltem a babóval, hogy még legalább 1, 1,5 hetet adjon nekünk apávalKép Elfelejtettem tegnap kérni az apasági nyilatkozathoz valami papirt a dokitól, és csak jövõ héten megyek megint. Szóval még marad bent a babaKép
Tegnap éjjel erõsebb mensi serü görccsel aludtam el és reggel is görcsölt pár percig... Gondolom jóslófájások voltak, de betudom a málnalevél teának amit már iszok 1 hete. Ma kivasaltam egy adag gyerekruhát és egy másik szárad. Azokat holnap vasalom és holnap kimosom a textilpelusokat is. Aztán jövõ héten elkezdek bepakolni a tátyómba addig hiába is tenném, mert max bugyit és pólót tudnék berakni más nincs itthonKép Se betét se semmi.
Reggelente ébredés után (aztán lehet, hogy a nap bármely szakában menne) mindig sikerül kipréselnem a cicimbõl egy kis elõtejcitKép Úgy örülök neki! Ja modntam már hogy 3-an is észrevették, hogy lejjelbb ment a pocakom? Akkor most mondom!Kép

Norcsi!
Jó hogy a gyerkõcöknek kutya bajaKép Hát én is igencsak meglepõdtem mikor reggel fél 7-kor kimentem pisilni és a fogam vacogott mikor visszabújtam a takaró alá! Reggel pulcsi és vastag melegitõ volt rajtam kutya sétáltatásnál. Aztán a 2 órai sétánál már vékony naciban és pólóban voltam és majdnem megfagytam... Szóval kellenek azok a melegebb cuccok és nem csak reggel!

szióka
sasha

Kép
sasha
 
 


Elõkerültem, sziasztok!

Hol is kezdjem? Ami nekem most a legfontosabb: PKU holnap lesz kész, addig még izgulhatok.
Azt hittem, tegnap le tudunk menni a térre, de akkor mentünk épp át Budára vérvételre. De, ha holnap jó idõ van, akkor megyünk.
Norcsi, köszönöm a sok-sok vidámságot, amit postázol nekem, elrakom õket archívba, mert többször olvasható mind. Remélem, nem betegedtek le a gyerkõceid az elsõ ovis héten!
Tikk, jó volt a nyaralás? Veletek voltam gondolatban én is! Vagy láttatok is ? Fehér bálna a habokban...A kazi ráér, úgyis találkozunk valamikor gyereksétáltatás ürügyén!
Kata, a Peti-pusziról csak annyit, hogy a lányom, aki imádja az apját (láttad már õket együtt játszani), nem hajlandó puszit adni Zsoltinak, csak ha szépen megkérem rá. Engem meg állandóan nyalna-falna, meg is szoktam neki említeni, hogy ha így szeret, akkor talán néha szót is fogadhatna. (tudom, ez nem jó módszer, de nem mindig tudom megállni, hogy szóljak)
Sasha, már tényleg nincs sok hátra! Félve mondom, de tán jobb volna mégis bevásárolni és összepakolni. A vajúdás alatt már nem fog minden eszedbe jutni...Az elõtejci préselgetésével meg esetleg idejekorán beindítod a szülést. (mondom én, akinek mindkét gyereke a +11. napon bújt csak ki Kép) A pocakom nekem is lentebb ment - kb. 1 hónappal a 2. szülés elõtt, az elsõnél nem. Az arcom pedig - anyósom legnagyobb bánatára - nem dagadt be egyiknél sem, pedig õ aztán megmondta, hogy "minden nõ eltorzul a szülés elõtt egy héttel". Kép Négykor még azt mondta, na, még nem változott az arcod, még nem szülsz, kilenc órával késõbb meg már meg is fürdették Bálintomat Kép, hát csak hajrá, hajrá Sasha!
Ági és Móni, gyertek sûrûn, minél többen vagyunk, annál jobb! Majd találunk együtt programot a hosszú téli estékre is.

most aztán fekvés, alvás!

ildikó
ld
 


Sziasztok lánykák!

Hát elromlott az idõ!KépKépKépKépKépKépKépKép

Úgyhogy ha csak nagy javulás nem lesz, nem is valószínû hogy lemegyünk. Elaludtunk, így ma ovi-menet sem lesz, a legszükségesebbek vannak itthon, a többi a kisboltban (praktikus, ki sem kell léni a házbólKép)úgyhogy elleszünk itthon.

Ildi olvastam a történeteteket a vérvételrõl (hogy a fenébe veszett el a vérminta), meg a csípõszûrõrõl is. Miért a Kútvölgyibe kellett menni, miért nem a Táncsics u.-ba vitted? Ott ilyen nem volt, és általában teljesen felöltözve szoktam bevinni ott is meg az SZTK-ban is a csípõficam uh.-on, ilyen hülyeséget amit ezek mondtak!!!

Sasha szerintem is most már ideje lenne pakolni! Nálam most a Bánknál úgy volt ,hogy már a 34-35. héttõl össze voltam pakolva, de csak a nélkülözhetõek. Viszont csináltam egy listát hogy mik vannak még hátra: papucs, köntös, fogkefe, mobil-töltõ stb., és ez nagyon jó volt, mert még nekem mint rutinos szülõnek (fõ a szerénység Kép) sem jutott volna eszembe sokminden ha nem lett volna összeírva. Így viszont a férjem összekapkodta, én feküdtem, mert folyt a magzatvizem, és amíg Anyukám megérkezett teljesen kész voltam az indulásra. Az innivalót viszont elfelejtettem, így a szülés után igencsak szomjas voltam, fõleg mert nem kelhettem fel egy ideig, és más sem ugrált hogy inni adjon.
Szóval készülgetni!Kép

Puszi, és jó pénteket mindenkinek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi újság felétek?

Én nagyon megtaknyosodtam csütörtökönKép peti szerencsére jól van.
Anyu kötött neki egy naaaagyon édi csíkos sapkát, bojtosat, olyan benne mint egy manóKép Csak mindig lerángatja a fejérõl.

Sasha! Nagyon csöndben vagyKép Csak neeem???

Norcsi: Mi újság nálatok? Gondolkodtam rajtad, háát, minden évre "jut" valamiKép Tavaly elõtt Annus lett ovis, tavaly született Bánk, Idén Julcsi lett ovis, jövõre ugye iskola Annusnak, következõ év Bánknak ovi, utánna Julcsinak iskola....háááát

Tikk: Jajj, hát elköltöztök? Mi lesz Petivel???? Csak pasik vannak a környékenKép

ILdi: Naa, mi van a PKU-val?????

TÁgi: Kölök hogy bírja az ovit??

Megyek, mert nagyon fáj a buksim. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de mi sehol sem kaptunk õszi cuccot a gyereknek. Tiszta mázli, hogy anyu kötött neki egy pulcsit, meg a sapkát!

Puszpusz: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

vagyokKép Még nem szülök, ne izguljatokKép Csak már megint nincsen gépem, mert el lett adva. Igy mindig pár percre tudok feljönni a netre amikor a párom mást csinál és nem hagyja dolgozni a masinériát sem...Kép

Jelentem a kórházi csomagom készen áll az indulásra, javaslatok megfogadvaKép De azért külön felirtam a páromnak cetlire mit rakjon még be indulásnál (azt hiszem ezt az ötletet Norcsitól loptamKép).

Pénteken vasalás közben Gabi beindult és 1 órán át jóslófájásokat generált nekem. Nagyon nem ijedtem meg (csak kicsit), mert a baba mozgása elég erõteljes volt, de kb 4 fájás 5 percenként jelentkezett... Na akkor jöttem babanetre kérdezõsködni, hogy kinél hogy voltak a fájások... De megnyugtattak, hogy ha a baba mozog, meg hasonló akkor csak jóslófájás. Mindenesetre szombaton megvettem majdnem mindent a kórházba a maradék meg mára maradt és teljesitve van...

Kata!
Jobbulást kivánok, gyógyulj meg hamar és kerüljön jó messzire az a fránya fejfájás.!

Norcsi!
Igen tõled loptam az ötletet a párocskának való cetlirõlKép Most olvastam vissza! "hibádból" tanulva ma vettem két doboz rostos üditõt és a táska mellé készitettem és a cetlire is felirtamKép

na megyek jó éjt mindenkinet!
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!Kép
Akkor már jöhet majd a bébi, minden készen van!Kép

Kata! Én is betaknyosodtam meg a család nagy része szintúgy. Bánk éjjel vagy 3,5-4 órán át sírt egyhuzamban, szerintem a foga volt, a végén már lázas is lett, majd a kúp hatott, aztán fél 11-ig aludt, utána meg 1-tõl 1/4 6-ig. Most persze aktív!Kép Remélem nem lesz beteg!

Jó éjt, holnap igyekszem jönni!

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Bocs, Kata, hülye vagyok, ide nem írtam, csak külön Nórának, hogy jó lett az eredmény, nincs baja a kicsikémnek. Mi szerencsére náthásak sem vagyunk és holnap Zso is szabadnapos, lehet valami jó okosságot kitalálni, hogy mit csináljon együtt a kis család, mert nincs semmi elintézni- és rohangásznivaló, nincs orvoshoz- vagy TB-be menetel, nincs semmi és senki, csak mi együtt négyen! Éljen, éljen!!!

Minden betegeskedõnek jobbulást, szép idõt, vidám holnapot!

ildikó
ld
 


Sziasztok!

Igen, nekem írta Ildi, de külön felhatalmazás nélkül nem mertem ide beírni, gondoltam hogy majd beírja ha úgy gondolja!

Talán túl vagyunk a betegségen (kopp-kopp), este sem volt a pici fiúnak láza, meg evett is, az éjszakát a szokásos szopijaival megszakítva végigaludta, most meg itt ücsörög mellettem, már felébredt. Remélem hogy tényleg csak a foga volt!

Kata. Igen, minden évre jut valami nagy "feladat", és akkor az építkezésrõl meg a jövõ évi (remélhetõleg akkor már menni fog) költözésrõl még nem is beszéltünk!
De megnyugtatlak, ez veletek sem lesz másképp!Kép Jön majd a hugi vagy öcsi, és az életnek eme klassz kis körforgásából Ti sem maradtok ki!Kép

Remélem nem fogunk megfagyni ma, a férjem szerint nagyon hideg van kint!

Puszi, és tessék jelentkezni már, irgumburgumterintette!

Norcsi(ék)
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Remélem, csak nátha az enyém, törpe nem kapja elKép
NAgyon ari, egész nap be ne máll a szája (csak értenénk, mit mond), ooolyan zabálnivaló most is, áll a tévé elõtt, bámulja, közben két kézzel huzigálja a gatyája szárát...Kép

Jajj, megyek, mert utálja ha számítógépezek, már itt is van, és rángatKép


Pustzi: Kata
LadányiKata (ladán
 


NA, elkiabáltam...Kép délelõtt folyt az orra, néha tüsszögött is, de délutánra elmúlt....jééé......

De. Allig evett napközben, vagyis, reggel 120 tejci, utánna másfél Petit danone. Délben már naaagyon álmos volt, csak egy fél üveg fõzeléket evett meg, oszt elaludt. Alud kettõig, akkor felébresztette a szomszéd, ezér elég nyûgi volt. Próbáltam megetetni, de csak köpködött.
Apa megjött, megetette 5 körül egy majdnem egész üveg almás-gesztenyés csirkével. Rögtön utánna elkezdte itatni, aztán szegény törp félrenyelt, elkezdett köhögni, aztán visszanézett a tea meg a teával higított kaja egy része. Mindenesetre soknak tûntKép
Norcsi: igaz az, hogy mindig többnek látszik, ami visszajön, mint ami valójában???
Aztán elmentünk vásárolni, ott megevett még egy 3/4 kiflit.
Aztán itthon most 9-körül próbáltam egy kis csokis tejre rábeszélni, de hasztalan. Elment aludni. Már jó ideje ezt csinálja, hogy nem vacsizikKép Ilyenkor lányok meg kell etetni éjjel??
De nem hinném hogy beteg, mert naaagyon vidám volt, itt dobálózott az új építõkockáival, (jó nehéz nagy fa kockák), és jókat röhögött, ha eltalált velük. (én nem).
Láza nincs, meg semmi egyébb.
Tapasztaltabb mamák: ezek a "hányásos dolgok" elõfordulnak betegség nélkül is???

Megyek aluszni, jók legyetek!!!

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia Kata!

Nálunk igen, elõfordult hányás betegség nélkül is. Volt hogy tényleg csak rosszul nyelt, vagy csak egy olyan enyhe lefolyású nyavalya volt az oka, ami nem is igazán számít betegségnek. A visszaküldött kaja szerintem is többnek látszik mint amennyi valójában.
Idefigyelj, ez neked kevééééééés???? Szerintem már ez is jóval több mint pl. amit Bánk megeszik akkor ha nincs semmi baja. Most meg jóval kevesebbet evett. Az ha nem vacsizik meg szerintem nem gond, éppenhogy tele pocakkal nem tud normálisan aludni, indulj csak ki magadból: mikor alszok jobban, ha nem ettél semmit vagy csak keveset, vagy ha degeszre zabáltad magad? Szerintem az elõbbi, legalábbis nálam!
Ne aggódj, amíg nincs más jele is hogy beteg lenne, és jókedélyû, addig komolyabb gond biztos nincs.

Jó éjszakát, remélem holnap szép idõ lesz, és legalább kicsivel melegebb mint amilyen ma volt!

Pusssszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Kééépzeld, véégigaludta az éjszakát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na, egyetlen 1x éjfélkor nyafizott, na mondom, biztosan nagyon-nagyon éhes, meg akartam etetni, 80 táponyát evett, aztán szunya reggel 6-ig!!!!!!!! Akkor bevágott 240 tápot, és 3/4 8-ig !!!!!!!! aludt.
Jókedvû, remélem nincs baja. Néha-néha tüsszent, az orra is egy-két törlést igényelt csak. Melegnek éreztem, (de én mindig), mivel én vagyok taknyos, és hideg a kezem, megmértem, amennyire sikerült popsiban 37,3 volt. Szóval kutya baja. kop-kop kopogom le.
Na megyek, csinálok neki bundás-kenyeret.

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Ugye Kata hogy nincs baja a kis vasgyúrónak! Irigy vagyok! Nálunk meg igencsak állt a bál éjjel, nem sírt, viszont aludni sem akart, hanem üldögélt, magyarázott, mire végre elaludt, akkor megjelentek a lányok, szóval nagggggyon keveset aludtam. Talán majd délben én is pótolom!

Kedves mindenki! Ti már nem jártok lent sétálni?

Én soha senkivel sem találkozom lent, a játszótér is mindig üres, úgyhogy ez az õszis depis hangulat egyre jobban kezd rajtam is eluralkodni! Tessék jelentkezni, meg sétálni is!!!

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Hmm! Hali!

Kata! jó hogy nincs semmi baja Petinek, de te gyorsan gyógyulj megKép

Norcsi!

Hát ez az! Most is néztem 10 körül a játszót mikor mentem arra a kutyival és senki nem volt ott. Illetve senki akit ismernék. Pedig ma sétáltunk 1 órát lent! Szegény, rémélem sikerül aludni neked is délben!Kép Én tegnap 4-7-ig aludtam du. és éjjel fél 3-ig fent kakukkoltam és 6-kor már keltem az elsõ pisi utamra. fél 9-kor meg általában mindig felkelek, mert a páromat lekisérem fél 10-re a megállóba és addig magamhoz is kell térjek, na meg a szokásos reggeli mosakodás és egyebek.
Nehogy depis legyél itten nekem!KépKép Az nagyon nem jó dolog! Holnap nem tudok lemenni, mert megyünk a polgármesteri hivatalba (vagy anyakönyvibe?Kép) az apaságit elintézni és nem tudom mikor végzünk ott.

na puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha! Igyekszem nem bedepisedni!Kép
Akkor drukkolok hogy a nyilatkozat-megtételét még várja meg a kis Gabid, mert ennek hiányában kicsit kekecebbek lennének a kórházban az anyakönyvezésnél.
Ma mi is inkább csak sétáltunk, de azért hazafelé bementünk az üres játszótérre egyet hintázni. Mikor kivettem a manót a kocsiból, megcsapott a szaga, úgyhogy nem is sokat hintáztunk, hanem siettünk haza hogy tisztába tudjam tenni. Azóta meg szenved, mert fáradt, de ugyanakkor meg nem akar aludni. Remélem most már akkor kibírja addig amíg a lányokat hazahozzuk, és akkor utána nagy össznépi alvás lesz!Kép Nekem is az ezzel a bajom, hogy ha du. alszom, akkor meg este nem tudok elaludni. Neked is tényleg csak azt tudom tanácsolni, hogy minél többet pihenj itt az utolsó idõkben!

Puszi mindenkinek, elveszettek is jelentkezzenek ha egy mód van rá!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Én próbálok pihenni, de ha nappal pihenek akkor az éjjelem el van rontva és nem tudok aludni aminek az a következménye, hogy nappal paff vagyok... szóval ördögi kör!
Bánkóca! Bird ki az a kis idõt te is ébren, hogy a lányokkal és veled együtt Anya is tudjon kicsit aludni!Kép
Tegnap a hivatalban az egyik nõci aki az anyósommal beszélt (mert persze rábiztuk az intékedés nagy részétKép) mondta, hogy az Istvánban rugalmasak és max a szalagon az én nevem lesz addig amig meg nemjön a nyilatkozat és akkor ott rögtön módositják... hát nem tudomKép
Mostanában úgy érzem, hogy Gabi talán még tovább is bent marad nemhogy elõbb jönneKépKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!

Na nem bírta ki, már a liftben kidõlt! Hiába, ez az én formám. Most meg ülök itt, mert azóta is alszik a babakocsiban, én meg nem igazán tudok mit csinálni, nehogy felébredjen, úgyhogy számítógépezek!KépKépKép
Mert a lányok is alszanak ám!Kép Aztán délután meg Annának lesz szülõije, úgyhogy a délutánom is ki van lõve (csütörtökön meg a Julcsinak lesz, beosztják ám az idõmet, ezzel nincs gond).
Azért rugalmasak ide vagy oda, jobb az ha megvan az a papír! Lehet hogy tovább marad bent, a fiúk nagy többsége olyan, szerencsére a Bánk egy kivétel volt!
Hányadik hétnél is tartasz? Most már betöltötted a 38. hetet?
Én is úgy vagyok vele, ha délután alszom akkor este nem nagyon megy. Ilyenkor jót tud tenni egy kis relaxálás is, nem feltétlenül csak az alvás lehet pihentetõ.

Más. Annussal megint szóba kerültek a szellemek, és legnagyobb megdöbbenésemre mesélte hogy az oviban is látott, az udvaron. Hát ez is elég fura...

Puszi, és most már tényleg jelentkezzen mindenki aki már egy ideje nem jelentkezett!!!
Majd kitalálok valami jó kis büntetést annak aki nem ír legalább kétnaponta!Kép

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Végülis igen, 37+6... de ki tudja pontosan?!Kép
Még jó, hogy nincs olyan sürün szülõiKép
Remélem azért Gabibabi követi Bánk jó példáját és elõbb kibújik, mondjuk a jõvõ héten, vagy már a hétvégén. Remélem azért megbocsátod, ha nem ugrok haza a kórházból 2 napontaKép Igyekszem jelentkezni...
Ja a relaxálás nálam mostanába alvászatba fullad...Kép
Kérdés! Mit jelent, hogy fáj a szeméremcsontom??? Eléggé érdekes! Nyomna agyerek? De akkor már nagyon lent kéne lennie! Hát nem tudom. Fõleg akkor fáj, ha felemelem a lábam ami a gatyó fel-le húzásánál elkerülhetetlen. Nem értem.

Hmm. Annus látja a szellemeket? És ilyen gyakran? Nagyon fogékony lehet rá. De valami olyasmit hallottam, hogy a gyerekek amúgy is sokkal nyitottabbak mentálisan mint a felnõttek.
Na megyek fõzõcskézni, meg még vasalnom kéne, már alig van mit, de arra nem tudom magam rávenniKép kb 2 db fürdõlepedõ és 10 db pelenka...

sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Igen, az már a gyerek feje lehet! Nekem is nyomta nagyon, volt hogy alig bírtam lépni, meg kellett állnom, pedig mint mondtam nekem egyik gyereknél sem szállt le a hasam!

Neked elnézem ha nem tudsz kétnaponta jelentkezni, de a többieknek nincs apelláta!Kép
Jó fõzõcskézést, meg sok erõt a vasaláshoz,nekem is nagyon kellene, és nagyon sokat! Na ez kellõ büntetés lenne nem-jelentkezés esetére:vasalás!Kép

Ez nem mostanában esett meg vele, de most említette. És az is érdekes hogy mindkét eset, az itthoni meg az ovis is mennyire élénken megmaradt az emlékezetében!

Puszi, jó készülõdést!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem el! Nincs sok idõm mostanában. Én is egy kicsit benáthásodtam, remélem a pici családomat nem fertõzöm meg!

Még mindíg hadakozok a biztosítóval!!!
Várom az ablakcserét, elvileg a héten jönnek, de nem tudták megmondani, hogy meik nap. A lakás romokban hever, mert átcsoportosítottam a bútorokat, hogy jobban az ablakokhoz férjenek. Ha befejezték, jön apukám tapétázni és festeni.
Szóval nálunk káosz a köbön. A számitógéphez is némi bútormozgatás után férek csak hozzá.

Remélem az igazolásom megfelel a távollétemre.

Sasha! A párod értesít minket a baba érkezésérõl? Vagy a korház után Te informálsz minket?

Depi mentes õszi napokat kívánok mindenkinek!
TÁgi
tÁgi
 
 


Hali!

Most jöttem az állatorvostól! Jajj, a Kevint vittem el, nem kell már mindjárt rosszra gondolniKép Allergiás a drágám és felülfertõzte valami baci neki. Kb 3-4 napja vakarózik rendesen és csomókba hull a szõreKép Mielõtt bárki is bepánikolna nem fertõzõ és most kezdõdött, tehát senki szeme fényével nem találkozott ilyen állapotban. Szegényt megkinozta az orvos, nem zárta a szivébe ezt sem, de rendes alapos doki, csak hát a kutyik nem szeretik ha a seggükben turkálnak még akkor sem, ha a büzmirigy kinyomásáról van szóKép Kapott injekciót, de azt meg se érezte olyan jól adta be a doki. Meg kapott gyógysampont meg két fajta gyógyit. Majd 3-4 hét múlva adja be neki csak a veszettség elleni oltást, most azért nem mert a mostani gyógyikkal ütné egymást és hát izéé... De nem gond mert még nem járt le az 1 év csak okt 30-án fog.

Rólam/unk: Gabi baba most jelen pillanatban csuklik és feszeget, csak hogy megkönnyitse az életemetKép Tegnap a málnalevél tea után valamivel jobb lett a szeméremcsonti fájdalom, úgyhogy megyek is és megiszom a reggeli adagomat. Tényleg jó az a málnalevél tea. Elvileg szüléskönnyitõ hatása van, vagyis a tágulást segiti elõ és lazitó hatásu... Szóval segiti az izületeket a tágulásba?! Elképzelhetõ. Bajunk nem lesz tõle, hiszen pont erre itták már õseink isKép
Elintéztük az apaságit is reggel. Kb. fél óra voltKép Csodálkoztam isKép De Gabi már jöhet, most már minden csak õt várja. Ja! Éjjel álmodtam! Azt álmodtam, hogy a gyerek még pont szüz jegyünek fog születni azaz 22-23-án születik... Vagyis vasárnap várhatom a nagy esemény kezdõdésétKép Hahaha álmodik a nyomor mi?Kép

Remélem mindenki meggyógyul mihamarabb!!!Kép

Norcsi!

Az a hülye szeméremcsont feszülés mennyivel a szülés elõtt jelentkezett? Hetekkel v. napokkal?Kép Csak hogy tisztában legyek a kérdéssel, mert elvileg most kezdem meg a 38+0 hetet azaz a 39.-et! Szóval már nem számitana semmiféleképpen koraszülöttnek, hiszen +/- 2hétbe már benne van!

na cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha, nekem már hetekkel elõtte, azért tartottam tõle hogy még korábban születik, ugyebár 16 nappal korábban jött. Kevin kutyának gyógyulgatást! Akkor már tényleg jöhet!Kép De nem az a lényegesebb, hogy melyik hónapban születik, illetve hogy annak a hónapnak mi a jegye, hanem az aszcendense.

Ági! Na jó, elnézzük, de a többieknek nem!!! Még mindig nem jelentkeztek!Kép

Na nálunk mégiscsak beteg lett a babócám. Este is már láza volt, aztán reggel továbbra is, meg most délután is. Kihívtam délelõtt a dokinénit, szerencsére Anyukám is jött, így a lányokat elvitte õ oviba, meg hozta is. Ja, hajnalban már túlestünk egy vérvételen (Annus). Aztán 11 felé megjött a dokinéni, kiderült hogy enyhe nátha, meg fogzik ezerrel, úgyhogy enyhe szerecskéket kaptunk, meg kellett vizelet-mintát levenni, és elvinni az SZTK-ba (ott voltunk hajnalbana vérvételen is). Na ez a steril vizeletes zacskó egy cirkusz! Fõleg mert be is kakilt a Bánk közben hogy rajta volt. A lényeg, hogy most alszik még, bár ez a két nemmondommi ordít mint a sakál! Kép Ha most nem ébred fel, akkor jó beteg szegénykém.

Na megyek, mindenkinek szebb napot mint amilyen nekem volt!

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a kis kiruccanásból. Manóka egész jól viselte az utazást ismét. Voltak rosszabb éjszaka meg kevésbé rosszak.
Velünk semmi különös, Hanna elkezdett "ajázni" meg "nyanyázni".Kép Dagadt a májam. ÁLlandóan velem akar lenni, mindig jön utánam. Integet most már rendületlenül föleg összevissza. Ha mondják neki, hogy pápá akkor semmi, ha én szólok neki, hogy integessen akkor rögtön.Kép És persze ha a tükörben meglátja magát akkor feltétlenül integet magának.Kép
ld! Örülök, hogy jól vagytok.
Norcsi! Puszi Bánknak, hogy meggyógyuljon. A kis makiknak meg mondd meg hogy ne ordítsanak, ha beteg az öcsi.Kép
Sasha! Kombinálj csak nyugodtan.Kép Szerintem mindenki azt teszi az utolsó hetekben. ÁLmodozik, hogy ekkor meg akkor meg sokkal hamarab megszületik.KépKitartás
Kata! Jól vagytok? Milyen kakaót iszik Peti?

Pussz mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Sz@rakodik a rendszer. Kép Már tegnap óta, de most sem viszi túlzásba! Szóval amit este írtam, naná hogy nem ment el, elszállt az éterben!Kép

Tikk.Nálunk meg Mamamamama megy meg bababababa, meg egy két hasonló. Köszi a gyógypuszikat, remélem hatottak! Tegnap egész nap láza volt, este is, aztán hajnalra mintha nem lett volna, remélem ez ma már csak jobb lesz! Makiknak mondom én, de azt hiszed hogy meghallják a saját üvöltésüktõl?

Olyan hûvi van a lakásban, és gyanítom hogy kint sem lesz meleg! Pedig már nemsokára ébresztgetnem kell a csapatot aztán elkúszunk az oviba. Ma a változatosság kedvéért Julcsinak lesz du.szülõije, kíváncsi leszek rá, mert az Annáén nagyon kiakadtam, ennyi sunnyogó, tutyimutyi, beszari, két-illetve sokszínû szülõvel még nem találkoztam mint akik ott jópofiztak. Pfuj!!!

Na megyek, puszi mindenkinek, és jobb napot mint amilyen nekem tegnap volt!!!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Helló!

Norcsi!

Akkor nem izgulok e miatt túlságosan a szeméremcsont közti izület szétcsúszása miatt mert "idõben" van.Kép Dokinak is emlitettem, de õ is azt mondta, hogy az jó dolog, de ebbõl jósolgatni nem lehet. CTG jó lett, bár Gabi végigaludta, úgy kellett felkelteni párszor, hogy ugan mán mozduj meg!Kép Megnézte a doki UH-n is, hogy merre van a feje. A fejecske a legjobb irányba mutat, kifelé. Viszont a BPD-je 94 mm!!!! Beszarás! A doki ezzel a fejmérettel 39+6 hetesnek saccolta, de hozzátette hogy az az UH gép amivel dolgozik tévedhet olyan max 9 napot. Hát köszi!
Azt tudom, hogy az aszcendens számitKép Azért is vagyok ilyen hülyeKép Kos-Rák.... Azt hogy irtam, hogy álmomban még pont szüznek született számomra csak annyit jelent, hogy reménykedhetek hogy hétfõn már a karomban tartom ugyanis 23.ig van szüz!!!KépKépKép És hétfõn milyen nap van??? 23.-a!!!Kép
A nettel kapcs. Tegnap óta (kb este 7) ma reggel fél 9-ig nemis volt net.. Illetve a pingek amit küldtünk a kispesti szerverre alig jöttek vissza. Azt jelenti, hogy 1 percbõl kb 5 ms-ig volt net... Aztán ma reggel a párom felhivta az egyik fõmuksit a mobilján és elpanaszolta, hogy már 3 hónapja olyan szar a net, hogy még! És megemlitette, hogy el fog menni valamilyen ezzel foglalkozó hatosági szervezethez, mert már egyszerüen nem tud mit csinálni, hogy jó legyen a net... ennyi pénzért...

Tikk!

Jó hogy vagytok! Kombinálok perszeKép Már úgy várom, hogy kibujjon a kis szarosKép


puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Most már nincs sok hátra! De jó nektek!!! Mondjuk a szülés folyamatáért mint olyanért nem irigykedek, de a vége az fantasztikus!Kép Meg az is ami utána jön!
Szóval mindent bele!

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Helló!

Még egybe vagyunk, de már úgy örülnék neki, ha jönnének a jó erõs rendszeres fájásokKép De nem vagyok ám mazohistaKép A friss kismákban az egyik lányzó pár nappal idõsebb "nálam". Az õ babulijának a feje 95 mm és a dokija 3,10-3,20-ra saccolja. Ez számora csak azért érdekes mert én elfelejtettem megkérdezni, hogy milyen súlyú Gabira számithatokKép Hát nem kicsire.

Norcsi!

Láttalak tegnap, már bent voltam a lépcsõházban mikor hallom hogy egy gyerkõc ordit és kikukucskátam az ablakon és lám-lám egy Norcsi robog el Bánkkal és Julcsival. Annát nem láttam, de nem jelenti azt, hogy nem volt ott. Ma reggel meg 8 körül is láttalak. Épphogy átértem a futtatóra Norcsi kirobog a kapun a 3 muskétással és az ovi felé veszi az iránytKép De úgy rohantatok, hogy lehetetlen lett volna utolérni tikteket és úgy láttam siettek. Meg messze voltatok ahhoz, hogy ordiccsak.Kép Na majd legközelebb úgy idõzitek, hogy 8-ra pont a kaputokzoz érjek és akkor legalább köszönökKép
Remélem igazad lesz és nincs sok hátra mert már nagyon "unom". Az lehet, hogy ha megszületik is sokat fogom cipelni, de az már más lesz. Hjajjh.

Na megyek nem tudom mit csinálniKép (na meg ha meglenne már a pici akkor legalább nem unatokoznék mostKép de lehet hogy vissza fogom sirniKépKépKép)
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!!

Naa ideértem (liheglihegliheg)

Ez a gyerek egy kisördög!!!!!!!!

Már nem megy, hanem lábujjhegyen rohangál. Ha leülök a géphez, abban a pillanatban itt terem, és elkezdi rángatni az egeret. Ha elteszem, a billentyûzetet. Ha azt is, ki be kapcsolja a szkennert. Ha azt is, egyszerûen kikapcsolja a gépet. Ha már arra is ráfekszem, lerángatja a telefont. Ha kihúzom, nekiadom, elmeg duzzogva, felkapja a távirányítót, és csontra felhangosítja. (hiába kapcsolom ki a gombbal, be tudja kapcsolni).
A lényeg: max 1 órát alszik délelõtt, amikor vásárolunk. Onnantól estig dorbézol. Tegnap meg ma is az a mûsor, hogy délelõtt max 1 óra alvás, tegnap 16.30-19.30-ig alvás, utánna rendes vacsi, aztán 22-kor alvás (hurrrrá!) és képzeljétek, 1/25-ig aludt, pici tea, aztán 1/26-kor, hogy õ mégiscsak éhes, 240 táp, és 1/2 9-ig !!!!!!!!!!!!!!!!!!! aludt!!!!!! Na, ma ugyanaz, 17-kor elaludt, és még alszik. De ne tudjátok meg, "segít" fõzni. Sütöm ugye a sütõtököt, ezért egyik szemem a sütõn, oda ne kapaszkodjon. Másik szemem a kukán, ki ne pakolja. A többi szemem meg azon, amit mûvel. Kár, hogy kifogyott a film, lefényképeztem volna mit csinált a konyhában, de legalább "tudtam" fõzni. Búzadara, kakaó, liszt cukor s földön kiszórva, vaniliás karika, csokis perec lenyalogatva, csokis kézzel végigtapogatva anya gatyája, meg a szép türkiszzöld konyhaszekrény.......................
Ésatöbbi, ésatöbbi...........
Szóval, ma mázlim van, mert alszik, tudok írni nektekKép

Norcsi: Jajj, szegény manó, beteg??? Miért kellett a pisi??? Mikor lesz meg az eredmény? Lányok rosszalkodnak? Hogy bírod? Sok-sok gyógypuszi Bánkócának! Ez az ovi, nem semmi!! Nekünk lehet, hogy mázlink lesz a szõke ovónénivelKép

Tikk: Hááát megolvasztottam a milka csokit, és azt kevertem a tejbe. De eddig max 2-3 szor ivott tejet. Nem lett baja tõle, csak pont amikor ilyen finomat csinálok, nem issza meg, az letör, mint a bili füle.......
Hannus hogy van? Miket csinál? Nézd majd meg a Peti topicját, ott látod, hogyan "megy".Kép

Ildi: El vagy foglalva mi, de hogy vagytok???

Sasha: Szólj, ha kell a mellszívó, elõkotrom.
Jujjj!!!! Ez már nagyon-nagyon a finis!!!!!!!! Sokat gondolok ám rád!
Olyan csodás amikor megszületik!!! Meg utánna a napok (hónapok évek) amikor nem tudsz betelni veleKép Annyira jó!!! Meg amikor hozzádbújik és szopizik!!!!KépKép De irigyellek..........

Hüpp-hüpp elérzékenyültem.... olyan fura a pici pockom egy hónap múlva egy éves lesz...Sashát olvasva olyan, mintha ma született volna. Ahogy közeledik a szülinap, egyre többször pereg le elõttem a születése elõtti és utánni napok.....olyan pici volt! Most meg itt mutogat, "beszél" rohangál, szóval már kisgyerek kategóriába lépett.... kicsit szomorú is vagyok, mert már nincsen kis csecsemõm.....
De tegnap beszélgettünk a Csabi szüleivel, és Apósom irtó édes volt (2 tesója van) nagyon támogatta, hogy legyen egy újabb kölökKép Azt mondta, 2 maximum 2,5 év kéne köztük. Norcsi, írj már errõl, milyen volt ez az egész? Terhesen rohangálni a 1,5 éves után.... meg a többi...amikor megszületett.....amikor kórházban voltál.........Ugyanis, 3-4 hónapom van, és neki kell állni.... nagyon bizonytalan vagyok, fõleg, hogy rossz anyának tartom magam, mert néha kiakadok erre a kis lurkóra, és utánna szégyellem magamKép Mi lesz, ha még egy lesz, hogy érti meg a Peti, hogy most a picur szopizik, mindjárt alszik, nem szabad kiabálni, stb?????

Jajj nekem.........Kép

Megyek, mert odaég a sütõtökKép

LÁNYOK!!!! NÁLUNK VAN FÛTÉS!!!!! Kép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Tikk!!!

Hol is lehet a Hannus nyaralós képeit megnézni???

Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata!

Ejha! Mire vállalkoztamKépKépKép Ahogy elnézem amiket Peti csinál hát ahogy megoldod ezeket a dolgokat... szerintem nagyon jó anya vagy. Meg amikor a játszón pörögsz a kicsivel... az hogy néha kiakadsz az szerintem normális. Akkor is kiakadnál dolgokon, ha nem lenne a Petid...
Hogy birnál még egy gyerkõccel?? Soha nem lehet tudni, ugyanis nincs két egyforma élethelyzet és két egyforma gyerek sem. Én biztatni tudlak, hogy vágj bele a mégegy gyerkõcbe (én aki most vaárja az elsõtKép) és is igy fogok tenni az már biztos, fõleg, hogy Csabi 4-et akar!Kép
Jajj tényleg a mellszivó. Nagyon megköszönném, ha valamikor össze tudnánk futni a jõvõ héten de. és magaddal hoznádKépKép Remélem "porosodni" fog leginkább, de ha kell akkor kell, nincs mese.
Nálunk még ne legyen!!! (bocsi Norcsi) Mert remélem hétfõn már felszerelik az új radiátorokat, mert a kicsi szobájába vanak betámasztva és különben is nem az a régi rácsos ki izé amit nem lehet rendesen letörölni. Meg hát jobban melegitenek ugye...Kép
puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

De jó, újra élet költözött a topicba!Kép Mindig néztem, senki nem írt, bosszúból én sem írtam, juszt sem!Kép
De most vagyok két percre, aztán a lányokat fektetem.

Sasha, tényleg úgy rohantunk? Hát igen, tegnap nagy ordítást adott elõ a lány, történt ugyanis hogy a lábadozó Bánkot muszáj voltam kivinni, hogy elmenjünk értük az oviba délben, erre mit csinált Julcsi? Hát a gyanútlanul a kocsijában ülõ Bánk haját jól meghúzta. Erre kapott egy nem túl nagy nyaklevest, na erre akadt ki, még itthon is bõgött, taknya nyála egybefolyt, klassz volt!Kép Anyukám szerint ez az ovi-szindróma, most kezdi felfogni hogy õ most ugyebár már tényleg, és visszavonhatatlanul ovis lett, vége az itthoni lébecolásnak, és bosszús. Anyukámat is megütötte valamelyik nap, engem úgy sípcsonton rúgott hogy még, szóval durvul...
Reggel azért kicsit késõbb megyünk mint 8, olyan 1/4-1/2 9 felé, de tény hogy sietünk általában, fõleg ma, mert nem akartam megázni. Szóval azért majd kurjants már utánunk legközelebb, jó???
Legyen csak meg a radiátorotok, nem baj, igazából van olajradiátorunk, de még azt sem kapcsoltuk be, szokjuk a hideget!Kép
Én is nagyon irigy vagyok, mint a múltkor is írtam, és tuti hogy nem fogsz a baba mellett unatkozni, úgyhogy most unatkozd ki magad úgy cirka 20 évre!Kép

Kata.Nagyon ügyesen rohangál Peti. Hát irigylem a türelmedet, nekem már nincs ennyi, ki is van egy helyes kis kertkapuval csukva a kissrác a konyhából, bár a mienk a Tietek ötöde jó esetben.
Nekem is mostanában jut egyre gyakrabban az eszembe az hogy hiszen még nemrég született, és bizony mindjárt itt lesz az elsõ szülinapunk nekünk is! Nálunk úgy van, hogy bõ 2,5 év van köztük, mindegyiknél, tehát ez azt jelenti, hogy pár hónappal a kétéves szülinapjuk elõtt sikerült a következõ babóca. Egyszóval, egy kétéves azért már elég nagy, fõleg Annus, õ sokkal értelmesebb, meg fejlettebb volt/van a koránál, bár ez nem mindig látszik rajta (ovis hatásKép). Szóval vele nem volt gond, nagyon klasszul viselte hogy vártuk a hugit, illetve azért olyan gond volt, hogy cipelgetnem kellett, és akkor már igencsak nem 10 kilós volt, mint ahogy ugye elsõ terhességnél mondják hogy 10 kilónál ne cipeljen többet az ember. Nekem az volt a gond, hogy a Julcsival a terhesség végén 1 HÓNAPRA!!! kerültem kórházba, szóval ez nagyon rossz volt. (Bõvebben szóban.) Julcsi már korántsem volt olyan érett mikor a Bánk költözött a pocakomba, viszont akkor már ott volt a nagyobb Annus, ezért volt könnyebb. Még a szülés elõtt is babakocsiztunk, nem cipeltem, tologattam, féltem is mi lesz ha megszületik a baba, de valahogy ezt is túléltük. Szóval szerintem a 2 év húzós, a 2,5 év már jobb. De Ildi is nagyon jó élõ példa!!!

Köszi, a vizelet-eredmény negatív, azért kellett, mert igazából a dokinéni szerint a kiugró lázat a kis torokgyuszi nem indokolta volna, viszont a fogzás igen, de azért meg akart róla gyõzõdni hogy nem hugyúti fertõzés-e. Nem!Kép Az a zacskózás, hát elég körülményes volt, de sikerült!
Annának viszont a vérvétel azért kellett mert a haja hullik, enyhe vashiányos, úgyhogy szirupot szed, meg folsavat, utálja, de ez van.

Na jó hosszú lettem, Sasha azért ha szülni indultok, akkor legalább annyit firkants már ide légyszi, hogy mentünk! Jó?!

Puszi, és jó hétvégét, de azért még jövök majd, viszont csak akkor írok ha Ti is!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Szép kis hosszú meglepit irtálKép De én úgy szeretek olvasgatni. Majd legközelebb utánatok ordibálok egyetKép Ha megint látlak. Nem pont 8-kor volt hanem valahol a környékén, de inkáb 8 után... nem tudom pontosan naKép Mi sem fagyunk meg éjjel, be van csukva az erkélyajtó, de az ablak nyitva. A téli paplanokat azért elõkaptam már...Kép Irok majd 1-2 sort, bár nem merem megigérni, mert ki tudja hogy smint lesz, elõre nem tudhatom!

Annának kitartást a vas szedéséhez, meg a sziruphoz. Brr. Na meg neked is kitartást, hiszen jóval kevesebb van "vissza" mint 20 évKép

cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


Ne haragudjatok, Lányok, hogy így eltûntem, de hótt fáradt vagyok, nincs kedvem írni, sokszor élni sem Kép (Ennyit a két és fél év korkülönbségrõl Kép) Kriszta rettentõ hisztis lett, néha alig bírom cérnával, sajnos. Imádja az öcsikét, de egyre konkrétabb féltékenységi jelenetei vannak, amiknek a végén nekiáll sikítani. (Asszem, ezt csak Nóri tudja igazán átérezni Kép.) Szóval a kisasszony próbálgatja, hol a határ, én meg a plafonon vagyok. De majd csak megbékélünk egymással és beáll valamiféle egyensúly köztünk. És egyszer talán majd úgy is megszoptathatom a kicsit, hogy közben nem kell pisiltetni/etetni/itatni a nagyot, mert elfogadja, hogy én már nem csak õt, hanem kettõjüket szeretem. Tizedannyit sem tudok a fiammal foglalkozni, mint amennyit szeretnék, vagy mint amennyit a lányommal foglalkoztam ennyi idõs korában. Persze, én is tudom, 2 gyerek nem egyenlõ 1-gyel, de azért valahogy másként gondoltam annak idején. Csak remélhetem, hogy a fiam is kötõdik majd annyira hozzám, mint a kislányom és lesz olyan bizalmas jó viszonyunk, mint Krisztikével. Na, Kata, ezzel nem bíztattalak gyerekvállalásra, pedig senki kedvét el nem venném tõle! Én most kissé sötéten látok mindent, de fõleg azért lehet ez, mert 1., elégedetlen vagyok önmagammal - külsõleg és belsõleg egyaránt, 2., este van, ilyenkor elõjönnek a problémák és teljes egészében betöltik a gondolataimat, 3., kevés már a napsütés, hogy felvidítsa a szememet. Depresszió? A fene tudja. Valahogy csak túljutok majd rajta. Pedig nem lenne okom panaszra: van két egészséges, szép gyerekem, szeretõ férjem, szüleim, barátaim, van lakásunk, kocsink (no meg internetünk is Kép), tehát minden, ami a "polgári" (jó)léthez szükségeltetik. Akkor meg mi a franc a bajom? Az is igaz, én mindig is elégedetlen voltam, de van ennek jó oldala is: ez visz elõbbre.
Tehát össze kéne kapni magam és letenni két számvitel vizsgát, lefogyni, türelmesnek és toleránsabbnak lenni, még, még, még tanulni és fõleg megbecsülni azt, amim van. Van jó tippetek, hogy mindezeket hogy valósítsam meg 60 éves korom elõtt??? Kép

Be is fejezem ezt a szomorúságos levelet, hogy legalább Ti tudjatok aludni Kép.

sziasztok:

ildikó
ld
 


Sziasztok!

Na, 20.00-kor kelt, vacsizott, fürdött és most feküdt le egy fél órájaKép

Ühüm, 2,5 évben gondolkodunk mi is. Pont tegnap váltottam ki a tablettámat, jó drága volt, 3 havi, Csabi mondta, ezt még szedjem beKép

Majd kislányra kérek ötleteket, hogy is kell lányt "gyártani"Kép

Sasha, mostanában ha felkel a kölök, akkor megyünk le. Legújabb tervem: Felkel, lemegyünk vásárolni miegymás, aztán haza, alszik, addig tudok fõzni, felkel ,ebéd, aztán újra lemehetünk, majd fel, alszik, én meg tudok pihizniKép
Álmodik a nyomor, ma se jött be, elaludt lenn, pedig nem 6-kor, hanem 1/2 9 -kor kelt.Kép
Szóval, 10 körül viszed le Kevint? Megbeszéljük jó, mikor vigyem le!
Nem értem, hogyhogy nálatok nincs fûtés????
Képzeljétek, megrendeltük a teljes nyílászáró szigetelést!!!! Állítólag kb 4 fokkal lesz melegebb, és a port, zajt is kiszûri. Jajj, nagyon jó lenne...mert a 6.-on a kutya szõre úúúgy felszáll, csupa szõr minden...Na meg a szomszédok olyan csatazajjal jönnek haza minden este..az egyik kb 1/2 10 - 1/2 11 között, éjjel, vas rácsuk van, úúgy becsapja mindig, hogy remegnek az ablakok. De az ajtót is nem ám kilincsel csukja, á, bevágjaKép Reggel ergo, 7-kor Csabi lábujjhegyen készülõdik, sikerül elmennie, hogy a törp ne ébredjen fel, erre kedves szomszéd 1/4 8 kor durr ajtó, csörr csörr kulcs, dang vasajtó, csörr csörr annak a kulcsa............Kép
A másik szomszédék mindig éjjel járnak haza, meg elég sokszor vannak késõig náluk, és akkor itt a lift elõtt búcsúzkodnak hétköznap is éjjel egy körül, röhögnek nagyokat, meg hasonlók. De ketten is éjjel járnak haza, és õk is hangosan dumálnak meg röhögnek az ajtó elõttKép Lehet, hogy ezért alszik rosszul a Peti, mert felébred ezekre a "mélyalvás fázisban" és nyugtalanabbul alszik el utánna. Igaz, egy ideje nem ébred fel rájuk éjjel, de reggel szinte mindig, a ma reggel volt kivétel, és nagyon pihentetõ, hogy 11 hónap után nem 6-kor kellett kellnemKép
Na, eltértem. Szóval, remélem, a szigetelés segít a gondon ..De amikor mondtuk az Apósomnak, hogy megrendeltük, és hogy fõleg ezért is, azt mondta, az igazi megoldás a bepárnázása lenne az ajtónak. ÚÚgy mondta, mindtha hajlana, hogy megcsinálja...Kép Tudjátok, õ nagyon ügyes, lehet, hogy megcsinálja nekünkKép Kép
Csak egy kis OFF: Nagyon rendesek velem Anyós-Após, vagy nekem billent helyre a lelkem, és nem látok mindent bántásnak, és rájöttem, hogy tök rendesek, vagy õk változtak meg. De inkább az elõbbiKép

Norcsi: A 10.-en az Olivérnek is kellett egyszer "zacskózni" de akkor még picur volt, nem izgett mozgott annyit. Segítettem Andinak, háát nem volt egyszerûKép

No megyek szuuunyááálniKép

Ja, még valami!!! Isteni kalácsit, vagy mit találtam, a piac mögötti kemence pékségben (egészséges pékáruk boltja valami ilyesmi is ki van írva). Olyan négyszögletes-kerek szerû, meg van szórva cukorral, és valami iiiisteni túrós-mazsolás a tésztája. A "derekán" van egy kék szalag papírból, valami olasz neve vanKép Peti imádjaKép Én is. Kicsit drága (310 FT) De sokáig eláll. Bár én petinek csak aznap, és másnap reggel adom oda. Próbáljátok ki, szerintem Bánknak, és Hannának is ízlene. Persze, az anyukáknak (meg a várandós kismamóknak) sem árt megKép

Jajj Norcsi!!! Szülinapi torta ügyben van ötleted??? Végigjártam a környék cukijait, elmesélztem, mit szeretnék, de sehol nem tudják megvalósítani...Kép
A.) variáció: Alul, felül piskóta (hogy tartása legyen, középen valami tiramisu-szerû vaniliakrém, valamibe áztatott babapiskóta, stb. Na, és a teteje valami "kemény" máz, hogy díszíteni lehessen marcipánnal, gyertyávalKép
B.) Sima, nagyon finom túrókrémml töltött piskótalapok (torta), de a teteje ne a túrótortánál megszokott gyümölcs + zselatin, hanem szintén "kemény" valami.
Hááát, nem tudják sehol megcsinálniKép Lehet, hogy kénytelen leszek én ügyeskedniKép Bár nem szeretnék pont a fiam tortájával felsülniKép

Lányok! Ötlet???

Puszpusz, jó éjszakát, szép álmokat mindenkinek!!!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Helló!

Nincs erõm mégegyszer legépelni mi történt, ezért inkáb be copy-paste-zom ide a Friss kismamikból.
Lányok!

A kutyim ugye gyógyszert szed amitõl többet kell pisilnie. Mivel úgyis fent vagyok, gondoltam leviszem még egy kis pisire. Nagyban lófrálok, nézem a holdat, lám-lám telihold Gabi gyere már, holdacska segits... és egyszercsak belebotlunk egy nagy kóbor kutyába és egybõl az én kis kutyámat veszi célba. Hát a szivem az kiugrott a helyérõl, a gyomrom görcsbe rándult, legszivesebben hazáig futottam volna DE ott van az én kis tacsikám akit meg kell védeni. Az a baromi nagy szerencsém van, hogy valamelyest ismerem az állatokat és kieresztettem a hangomat. Nem nem sikitottam, hanem jó mélyen ráorditottam arra a kutyára amitõl az megtorpant. Elõkaptam gyorsan a láncpórázt is és jót ráhúztam vele. Na itt már gyomorgörcsöm volt és iszonyuan elkezdett görcsölni a pocak is. Magamat nem féltettem, de a gyereket azt igen,na meg a kutyámat, hiszen elvileg én akartam õt is és felelõsséget vállatam azért a szerencsétlen állatért... szóval nagy volt a dilemma, de nem volt idõ gondolkodni és gyõztem a görcs is elmúlt, de bevallom az ijedtség mellett kicsit örültem is,hogy na ez majd jól beinditja nekem itt a szülést, de nem Hülye vagyok mi? Szóval jól leüvöltöttem a kóbor dög fejét és a láncpórázzal "sakkban" tartottam. Tudjátok milyen nehéz volt hátatforditani annak a kutyának és normális tempóban hazáig jönni??? De muszály volt, mert ha megérzi hogy félek akkor végünk Igy is hazáig görcsölt a méhem, meg még egy kicsit. MOst hogy irok már megnyugodtam és nevetek az egészen, nem vagyok én haragtartó, de remélem többet nem akadok össze azzal a kuttyal. Pedig elég értelmes pofija volt, csak kicsit nagytermetü. Szerintem egy skótjuhász és egy németjuhász keveréke... bár a fene se tudja.
De micsoda szerencse, hogy annó mikor a pórázt vettük nekem nem kellett az a müanyag amibõl 3 vagy 5 méter zsinór jön ki, na az a hosszú póráz. Nem nekem vagy fél kilós láncpóráz kellett Egy tacskónak De csak azért, mert nagyon jól tudom, hogy hallgat rám. Tiszta anyja. Mikor megkaptam a kutyim anyukáját akkor még nem volt póráza és egy madzagon vittem le elõször 11 évesen. A madzag lejött a nyakáról és én hivtam a kutyit hogy jöjjön és jött! Egy 3 hónapos kiskutya elsõre jött. Hazáig jött utánam ahogy hivtam. Na pórázt az a kutya is csak az én kezemben látott, ahogyan a Kevin is. Nagyon ritkán kötöm meg. Amikor sok ember közt megyünk, meg amikor idegen kutya jön gazdival. De most hülyeség lett volna megkötni a Kevint két okból is. Az egyik az hogy akkor elveszitem a "fegyverem", amásik,hogy a kutyám nem tud elmenekülni...
Na meg azért sem kötöm meg mert ha egy idegen kóbór kutya megtorpan az odibálásomtól akkor a saját kutyám aki sajnos tapasztalta haragomat már.... az meg pláne

Kata!

Irnál léci valami napot idõt, hogy Nektek mikor jó? Én ugyanis még ráérek alkalmazkodni...Kép Vagyis egész nap ráérek és tudok alkalmazkodniKép MÉÉÉÉGKépKépKép

Ildi!

Szia! Hát ez "enyhe" depinek tünikKép De ennél csak jobb lehet márKép Sajnos nem tudok semmi okosat irni, mert tpasztalatom nuku, de mindezek ellenére sem vetted el a kedvem a 4 gyerek bevállalásátólKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Használt az ijesztgetés?Kép Én is úgy vagyok vele, hogy olvasni nagyon szeretek, na de azért írni is!Kép

Ildi, depis én is szoktam lenni, minél többet kell napra menni, és nagyon fontos a pozitív gondolkozás!!! Meg egymás támogatása, szóval mikoris találkozunk?Kép
Iiiiiigen, ismerõs a féltékeny vagyok c. játék, errõl már írtam anno amikor még csak vártad Bálintot. Ezt el kell fogadni, idõszakosan visszatérõ jelenség, néha kevésbbé néha pedig sokkal inkább érezhetõ. Ez van! Az hogy ugyanannyit foglalkozz most Bálinttal mint anno Krisztivel, na ez nem megvalósítható, még ha oviba is kerülne, akkor sem, ez a dolgok rendje, ez nálunk is így van/volt, elfogadtam, az ember nem szakadhat többfelé egyidejûleg. Annánál még én is napi 24 órát foglalkoztam vele, úgyhogy nem is igazán tanult meg magától játszani, mind a mai napig ha csak szökken egyet már meg kell dícsérni. Julcsival már másabb a helyzet, ugyanúgy a kis kukacossal is! Ez éppen olyan hogy már a második terhesség sem ugyanolyan mint az elsõ volt, mert akkor már az ember nem tud minden idegszálával a pocaklakóra koncentrálni, sõõõõõt...

Kata. Azt a sütödét mondod, ami a használtcikkes mellett van? Nálunk nem nagyon fogynak még el a kiflik, babapiskóták, stb. kicsit nyammog rajta majd szépen kihajítja. Ennyi. Ahhoz meg kicsit drága lenne ez a kalács.
Azért nincs fûtés, mert a mi házsorunk szemben a Tiétekkel nem önálló kazános, hanem távfûtéses, itt meg bonyolultabb ennek a dolognak az átfutási ideje.
Remélem beválik nálatok a szigetelés, nálunk is akarták, de mi már egy évre nem feccölünk be ennyit ebbe a lakásba! Kihúzzuk... Ez az após-anyós hirtelen megváltozás azért kicsi gyanús, de lehet hogy csak azért mert én a sajátjaimból indulok ki? Minek köszönhetõ ez a fordulat? Mert a múltkor még igencsak panaszkodtál rájuk...
Torta. Nálunk az vált be, hogy csináltatunk egy cicós tortát, tüzijáték, marcipánfigura, stb., de az a torta ami a szülinaposé azt én magam szoktam csinálni. Túrótorta, vagy csokitorta, picike, kisebb mint egy nagy torta, és azt aztán mancsolhatja kedvére. Mondjuk nálunk nagy összejövetelek szoktak ilyenkor lenni, el szokott fogyni mindkét torta, az enyém hamarabb!Kép

Sasha. Nem semmi gyorsítót választottál magadnak! Hát ha erre sem indult be a kis bentlakó, akkor készülj fel arra, hogy lehet hogy nálad is késõbb bújik majd ki akárcsak Ildinél! Azért ha lehet légyszi pötyögj majd valamit ide ha indultok a kórházba, mert azért nem úgy szokott az kinézni, hogy jönnek a fájások, aztán már jön a baba is. Azok azért szépen el szoktak húzódni, ha meg úgy indul hogy a magzatvíz megy el, na akkor a fájások beindulásáig eltelhet sok óra is, mint nekem Annánál, ahol 5 órával azután kezdtek jönni az elsõ fájásocskák.

Puszi, azért figyelek, hogy jelentkeztek-é, akkor jövök majd én is!

Norcsi.

u.i.: Elég sz@r éjszakánk volt, Bánk fél-egyóránként nyûglõdött, láza nem volt, szopizott, de amint kivettem a szájából, megint kezdett nyûglõdni, már teljesen kivoltam, szóval most majd remélem tud majd hosszan aludni ebéd után!
norcsi
Lenti
 
 


Hali!

A kis "szaros" még nem akar kibújni. Viszont most mennem kell. Csak bejelentkeztem, hogy még 2in1Kép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!!

Lányok, csak egy pilanatra ugrottam "be" mert az én "szarosom" itt rángat. Az mit jelent, hogy valakinek a 35. hét körül az átlagosnál több a magzatvize???

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Hát elég "szmötyis" az idõ, de nem bánom, mert kifejezetten jelzi, hogy õsz van és én ennek nagyon örülökKép Lehet, hogy jövõre már nem fogok ennyire örömködni az õsznek, de hát erre vártam már mióta, hogy végre október legyen...Kép Igaz még nincs, de határozottan közeledik.

Kata!

Szép kis szomszédKép Akárcsak énKép Mikor éjjel megyek le a kutyival, van hogy az ajtó a gyorsabb... meg úgy általában. Tudod addig nem szoktam becsukni este amig fel nem kapcsolom a lámpát a lépcsõházban. Megszokásból. Ez néha azt eredményezi, fõleg ha huzat van, hogy az ajtó megelõz és hangoskodik, ilyenkor én bosszankodom és nyitok újra ajtót, hogy a benti villanyt lekapcsoljamKép Sajna ez van, de szerencsére nálunk nincs a környéken kisbaba, de majd lesz nem is olyan messzeKép Akkor remélem nem történik ilyen baleset!Kép
Az utolsó kérdésedet passzolom... Valakinek az ismerõseid közül van ez a problémája?Kép

Norcsi!

Hát nem tünt valami "jónak" az a gyorsító, mert Gabi-babi még iszonyuan jól érzi magát. Tegnap is megkinzott mondjuk.Kép Este úúúúúúgy beindult. Boxolt, fejenugrált, kapálózott, dugdosta ki magát én meg montdam hogy nem ott van a kijárat ahol most éppen feszit, de nem értette. Vagy fél órán keresztül ment a müsor, ha nem több. Az hogy mit csinált az UH felvételbõl gondolom, mert most is ugyanazt éreztem csak sokkal durvábban.
Na megyek filmet nézni!

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

A Zsuzsinak (aki a múltkor sajnos "elcsábított" a taliról) a Csabi barátjának (Andrásnak) a feleségének van ez. De nem aggódik túlságosan. Csak nekem megütötte a fülemet, hogy mondta, és én bizony úgy emlékszem, hogy valami rosszat jelentKép

Kata

Holnap felhívlak a vonalason (ha az a szita agyam nem hagy cserben) és megmondom, mikor megyünk le. Bár, ha ilyen idõ lesz.... de akkor majd megbeszéljük, és du. ha a Csabi megjött (és szintén nem szitul az agyam) átviszem. No, nem megyek fel, csak mégis könnyebb nekem "szeladni át" mint nekedKép

Puszz...
ja a mellszívótKép

a telcsiszámom, a vonalas: kicsit rejtjelesen, mert mégsem kéne, hogy minden debil engem hívjon.

szóval: az elsõ kettõ szám ugyanaz, mint a tiéd. A harmadik 2-vel kevesebb, a negyedik 3-al több, az ötödik eggyel több, a hatodik egyel kevesebb, a hetedik öttel több. Érthetõ volt?? Kép

Ha az üzirögzi jelentkezik elsõre, akkor dumálok valakivel, ha 5-öt csöng, és felveszi, akkor vagy szunyál a kölök, vagy nem vagyunk itthon. De este 7 és reggel 8 között álltalában ki van kapcsolva a telefon.

puszpusz még egyszer

milyen filmet nézel??
LadányiKata (ladán
 


Kata....

Az elsõ zavaró tényezõ az az volt ahogyan megszólitottál... vagy saját magadnak irtad?KépKép Azt hogy mégis nekem cimezted a mellszivóból voltam kénytelen teljesen rájönniKépKépKép
A telcsiszámod megvan, sikerült kb a 7. próbálkozásra leirnom egy papirra, mert 3x elbaszarintottam a sajátomat is... összekevertem két szám helyétKépKépKép De sikerült!Kép
Filmet végülis nem néztünk, mert elszaladt az idõ. A pókembert néztük volna...
Akkor holnap felhivlak, hogy smint legyen. Nem kell átszaladni, mert amig még lábam van addig képes vagyok egymás után rakosgatni õket szal nincs gondKép Majd legfeljebb a kutyi sétáltatási rendjét felboritom és akkor viszem le! Úgy jó?
Nagyon hálás vagyok ám érte!Kép

Norcsi!

Mi újság merre jársz? Vagy dúl a háboru?Kép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Halihó! Vagyok néha, most raktam le ezt a két ördögfiókát! Nagyon kiborítóak így estére, mivel délben sem aludtak, minden próbálkozásom ellenére, és ilyenkor már túlpörögnek. Ilyenkor nagyon soknak érzem az ennyi számú gyereket! Sasha, jól meggondoltad ezt a négyet? Na majd nyilatkozz az elsõ, de fõleg mondjuk a második vagy a harmadik után!KépKépKép
Ez a rejtjeles telefonszám nem semmi volt!Kép

Sasha, akkor marad a kivárás, ha még egy kóborkutya-gyorsító sem használ!

Jó randa idõ van valóban, úgyhogy mi sem mozdultunk ki egész nap. Viszont nagyon finom tiramisut csináltam, nyami, már alig van belõle!

Holnap ovi, ilyen randa idõben ott sem fognak kimenni, nem tudom hogy fogja Julcsi viselni, mert azért eddig minden nap volt udvarra-menetel. Majd kiderül.

Kata.A sok magzatvíz inkább rosszabb mint a kevés magzatvíz, én ezt onnan tudom, hogy a Julcsinál nekem a végén kevesebb magzatvizem volt, naná hogy betojtam, de megnyugtattak hogy a terhesség végén ez normális. A sok az jelezhet valami gubancot is, de lehet teljesen ártalmatlan is. A lényeg, hogy a lepény rendben legyen, meg gondolom hogy nézték a keringést is (flowmetria), meg a gyerek különbözõ szerveit is. Ha minden rendben, akkor azért nagy gáz nem lehet. De én ugyi nem vagyok orvos...

Na megyek, jó éjszakát mindenkinek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: