Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Én a Jánosba fogok szülni és van fogadott dokim,Kovács Tamásnak hivják.Én meg vagyok vele elégedve,amúgy a rendelöben is jó a doki a Mihályi nála szültem a fiam,de a rókus bezárt és nem tud szülést válallni.Én meg szeretek biztosra menni.Azért tudok most ritkán irni mert szétvan verve a lakás. De probálok igyekezni.Ma voltam a magzatviz eredményért és büszke vagyok rá,mert most már biztos,hogy lány és egészséges. Na jók legyetek majd irok.
fricike
 
 


Sziasztok!
Látom lassan mindenki elökerül.
Dicsekedni jöttem ám! :roll: :roll: :roll:
Miron félig meddig szobatiszta,napközbe egyáltalán nem kell pelus néha azért még van "baleset" csak este adok rá mert a kaki még nem megy bilibe.De valamikor szárazon szedem le róla reggel.Olyan édes,csak a bilibe hajlandó pisilni (wc-be nem) pisi után fogja a bilit elviszi a wc-be,lehuzza és kétszer megnyomja a légfrissitöt. :lol: :lol: :lol: Nagyon őrül neki,hogy agyba főbe dicsérgessük. :wink: :wink: :wink: Viszont mivel Anyunál nincs bili,ezért ott bepisilt! :cry: :cry: Ugyhogy ma megyek bilivadászatra,hogy ott is legyen egy,ugyanis ha dolgozom akkor sokat szaladgálnak fől-le ne kelljen mindig a bilit is cípelni.
Más: Hitelünk intézödik,hétfön már jőn az érték becslő.Csak sajna az az államkincstári hat hét ne lenne,mert akkor kb 3-4 hét lenne az egész igy meg 6 hét.Nincs ísmerösötök az államkincstárnál aki segitene megsürgetni azt a nyamvadt papirt??

Szombaton esküvő és még nincs mit felvennem,a többieknek megvan mindenük márcsak én váratok magamra.Sajnálom a pénzt ilyen ruhákra amiröl tudom,hogy nem fogok kihasználni mert hétköznap ugyse veszek ilyet fel.Anyu tegnap vett magának kosztümöt,22000 ft volt!! :lol: :lol: :evil: :evil:

Megbeszéltük tegnap apával,hogy Kirát idén a szülinapján egy kis "nyaralással" lepjük meg.Okt.23 miatt ugyís 3 napos ünnep lesz,akkor talán otthon tud maradni szabin Apa.Most semmiféleképpen nem tudna,tegnap bucsuztatták nyugdijba az egyik kollegájukat,és ugyan van helyette egy uj fiu,aki Apa szerint elég tejfölös száju,nem igazán lehet rá számitani.Reméli addig gatyába szedi magát. :x :x :x
Akkor meg legalább utoszezoni áron is megyünk.Alsópáhokot néztem ki és mit ne mondjak elég borsos ára van.Remélem síkerül akkora némi engedményt kicsikarnom!!!

Fricike!!
Gratula a csajszihoz!!!Mi lesz a neve???Csinálj már vonalzot magadnak és akkor nyomon tudjuk követni,hogy mennyí van még szülésig,és a másik kettő életkorát is tudni fogjuk,nem kell mindig visszalapozgatni.Belinkelem hol tudsz egyszerüen.
Évi te ís!!!Légyszi!!!
Ja és ígen van Vörin terhesgondozás az egészségházba!!(Attila utca) gondolom voltál már ott.

Hajni!!
Nálunk jobb idő van itt a tetőtérbe mint lennt Anyunál,ugyhogy ő szokott ide telepedni. :lol: :lol: :lol: Dolgozol??Én ma megyek,de most egész nyáron sajna délután járok ugyanis Anyu reggeles miota nincs suli.De meghalok ettöl a délutáni müszaktol!!Nagyon rossz!!Márcsak kétszer járok. :lol: :lol: :lol: Felvettek egy takaritónőt,ugyhogy márcsak vasalok!!
Most mennem kell mert még nincs ebéd nekem pedig mindjárt ketyeg a munkaídőm.
Szép napokat!!
Vendég
 


Bocsika a vonalzó linket elfelejtettem!!

http://www.babafalva.hu/portal/modules.php?name=tickers

ime,itt csak kitöltitek a fenti mezöket,kiválasztjátok a figurákat és már készen is van.Az emailcímetekre kapott linket pedig bemásoljátok a profilotokba az aláirásotokhoz.Azt hiszem lehet külön várandós vonalzot is csínálni!!
Ha segitség kell szóljatok bátran!! :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Évi!
Valami vírusos izét kapott el Aisa, állítólag van most ilyen járvány. :cry: Tegnapra én is kidőltem, estére olyan szarul voltam hogy csak na. Hányinger, fejfájás, hőemelkedés stb., meg szerintem kicsit ki is voltam merülve, mert mostanság keveset sikerült aludnom, hol a meleg miatt, hol Aisa ébredt fel. :( Ma már kicsit jobb, de még mindig nem vagyok a toppon. :(

Fricike!
Kíváncsi vagyok, milyen véleménnyel leszel majd a Jánosról. Amióta ez a kórházátalakítás megtörtént, sok jót nem hallottam felőle. :?

Andi!
Gratula Mironnak a fél-szobatisztasághoz!!! :) Egy kiadással akkor kevesebb! :wink: :wink: :lol:
Aisát is kéne lassacskán szoktatni hozzá, de én még úgy látom, hogy nincs felkészülve rá. Pedig jó volna ezt a meleget kihasználni a "gyakorlásra" :)
Kíra biztos el lesz ájulva az ajándéktól, és még ti is kikapcsolódtok kicsit! :) Kellemeset a hasznossal!!! :wink: :lol:
Hogyhogy nálatok fent jobb idő van mint lent? Van klímátok??
Igen dolgozom, de most én is csak kétszer hetente. Az egyik csaj elég elfoglalt mostanság, vagy nincsenek otthon, így nem kell menni. :( Ami kicsit jó, mert azért annyira nem szeretem :oops: , viszont a pénz meg nagyon hiányzik. :cry: :roll:
Államkincstári ismerősöm nekem sajna nincs, nem tudok segíteni. De hamar el fog telni az idő, lassan már azon kapod magad, hogy kezdődik a felújítás! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Évi!
Igen, a Kelemen a dokink, de szerdán mindhárom doki van, csak akkor mindhárman a Ligában is vannak. Szerintem az az oltós nap!
Mi is meg vagyunk elégedve a Kelemennel, igaz, Enéht se nagyon kellett eddig vinni hozzá. Amúgy még nekem is ő volt a gyerekorvosom! :P

Oltás!
Kisasszony nagyon jól viselte. Mikor dokinéni elkezdte vizsgálni, bizony görbítette lefele a szája, de sírni csak akkor kezdett, mikor a szurit kapta, de hamar elcsendesedett. Eddig minden oltás után belázasodott, de most még hőemelkedése sem volt, viszont elég csúnya az oltás helyén. :? Van egy kb.5 cm átmérőjű piros foltja, ami tök kemény. Hiába borogattam-kenegettem, csak nagyobb lett! Védőnő mondta, hogy adjak neki árnikát, meg jegeljem! Remélem lepad neki! Az lesz majd durva, ha belilul, és eléggé úgy fest, hogy be fog. :?

Hajni!
Enéh is átesett ezen a bizonyos 3 napos lázon! Állítólag csak 1x jön ki a gyerekeken, de ki lenne ez alól kivétel? Persze hogy az én lányom, de másodszorra csak 1-1 nap volt!

Andi!
Szerintem az a rózsaszín kösztüm, ami az elöző esküvőn volt rajtad, az nagyon csinos! Vagy megszólnának a sznob vörösváriak, hogyha megint az lenne rajtad?

Most hirtelen ennyi, megyek, még be kéne csomagolnom, ugyanis holnap reggel indulunk!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Jah!

És nagyon ügyes Miron! :P :P :P

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Hajni!

Majdnem egyszerre írtunk! :P

Jah!

János kórház!
Én csak negatívumokat tudok mondani róla!
Igaz, 3 éve voltam ott, de a 2. nap kikönyörögtem hogy haza mehessek!

Nah! Tényleg mentem!
Ahogy hallom, Enéh nem alszik! Hogy lesz így pakolás?


:shock: :shock: :shock:

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok! Végre túlvagyunk azon a cukros lén.Végre jó az idő is. Andi szerintem is jó az a zöld kosztüm.Kinek lesz esküvöje?Bodza Kamilla ez lesz a kiscsaj neve,most már megszoktam a Bodzát. Jánosról annyi a véleményem pocsék ,májusban voltam bent egy hetet fertözést kaptam és sirva kértem magam haza.Megfogattam ha szülök csak a fizetösbe megyek.És nagyon ügyes a Miron csak igy tovább szerintem már neki is melege volt a pelusba.Mi még mindig szana szét félig szétverve majd csak hétfön lesz megint valami.A párom haverja jól átvert azt igérte a héten megcsinálja de mindig talál kifogást.Majd a párom megcsinálja még jó ,hogy kömüves csak nincs ideje de most muszáj lesz.Hát ez van Na jók legyetek majd irok.
fricike
 
 


Sziasztok! Próbálgatok vonalzot csinálni!

HTML kód:
http://babafalva.hu"> http://babafalva.hu/tickers/eoc.png" alt="babafalva.hu vonalzó" border="0"/>
frici
 
 


sZIA!!

Miért regisztráltál uj névvel?? :shock: :shock: :shock:
Azt hiszem nem kell az egész linket berakni csak az [img]-töl jelöld ki és akkor jó lesz!!Csak azt kell beilleszteni.
Probálkozz,mert jól megcsínáltad csak a beillesztés rossz.Ja és a PHPBB-koddal probálkozz!!

Egyébként nem kell ujra regisztrálnod hanem felül a segédletek ablakocskát lenyitod és ott a profilodba bármit megtudsz változtatni.Ott tudsz avatarképet is berakni,de azt jócskán lekell elötte kicsinyíteni.De van valahol valami segitség,azt hiszem azt is ott felül találod.
Kérdezz bátran,mert nem tudjuk hol akadsz el akkor nem tudunk segiteni!!
Ha küldesz egy képet az emailcímemre,akkor azt én szivesen lekicsinyitem neked,hogy berakhasd avatarképnek.
ÜDV:ANDI
Vendég
 


Szia!Az a próbléma a lányom azt kérdezi,hogy lehet a profilt módositani.Azt mondja ezt nem tudjuk és nem megy neki.Köszi ha tudsz ebben segiteni.

HTML kód:
http://babafalva.hu"> http://babafalva.hu/tickers/eoc.png" alt="babafalva.hu vonalzó" border="0"/>
frici
 
 


Szia!!

Már az elöző hsz-ben is írtam,hogy menjél fel ennek az oldalnak a tetejére.
Ott balrol ezeket látod: Társalgó,társalgás,segédletek

Na lépjetek rá a segédletekre,ott legördül a kis ablakocska,azon belül lépjetek rá a profilra.Ott aztán látsz minden félét,amikkel regisztráltál.Ezeket bármikor modosíthatod.Ugy az oldal közepe felé van az,hogy aláirás na oda kell bemásolni amit a babafalvátol kaptál vonalzókodot.(bemásolás=Ctrl c-----Ctrl v)
és már irtam azt is,hogy a PHPPB koddal probálkozz,és csak az [img]-töl jelöld ki másolásra,mármint az img-t is!! :lol: :lol: :lol:
Ja mégvalami nekem ugy van beállitva,hogy a HTML kikapcsolva,BBCode bekapcsolva,Emotikumok bekapcsolva,ezeket csak ott ki kell pipálgatnod.De ezek fontosak!!

Legalul pedig tudsz betenni avatarképet,de azt lekell kicsinyiteni. :lol: :lol: :lol: Ha jól emlékszem akkor 80*80-as lehet a képméret. :lol: :lol: :lol:

Emailcímet ne változtass sürün mert én pl tegnap irtam át az enyémét és utána ugy kitiltott innen mint a huzat.Aztán rájöttem hülye fejjemmel,hogy kaptam egy emailt a változásrol amibe volt egy link és miután arra rákattintottam akkor engedett ujra belépni.Szóval már azt hittem itt többszöri probálkozás után,hogy nekem is ujra kell regisztrálnom.
Ugyhogy figyeld a leveleződet,ha esetleg valami nem stimmel mert a szerkesztöség lehet,hogy írni fog.

Remélem érthető voltam,bár igy visszaolvasva még nekem is ilyesztő ez az egész.Pedig tök egyszerű.Majd belejősz te ís hamar meglátod!!
Irj,ha nem megy!!!
Vendég
 


Ja a legfontosabbat elfelejtettem!Természetesen ahoz,hogy bármit is csínálj bekell legyél jelentkezve!!Ez fontos!!!!
Vendég
 


Sziasztok! Csak a vonalzott probálom!

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Andi kösszi szépen sikerült! Milyen volt az esküvő?

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Szia!!!
Kép
Lehet,hogy én vagyok hülle de nem a 3.-dik gyerekedet várod???Csak két vonalzó van!! :P :P :P

Akkor most jöhet az avatarkép!!! :lol: :lol: :lol: Küldj egy képet llekicsinyitve visszaküldöm és akkor márcsak bekell tenned!!

Évi!!
Te nem probálod meg???Látod nem olyan ördöngösség.
Többiek???Hol vagytok???
Vendég
 


Sziasztok!Tényleg nagyon eltünt mindenki.De jól tudod harmadikat várom de a lányomnak hiába próbáltunk szerintünk túlkoros,mindig vissza dobja.Ö 16 éves .Nekem ilyeneket a lányom csinál,én már csak nyugdijasan felmegyek a babanetre és irogatók.Már végre a fal kész ablak bent van,köműves mára igérte hogy,jön de nem is jelentkezet még jó hogy, a páromék megcsinálták.MA kellett volna gipszkartonozni ez is csak hétfön lesz mert a párom akkor van otthon. na jók legyetek.jöttek hozzám.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!

Valamiért soha nem állok neki a vonalzónak. Nincs türelmem hozzá. De ha egyszer sok időm lesz, tényleg megcsinálom.
Amint elalszik a baby, rögtön rohanok varrni, hogy legyen nadrágom, amit majd nyaraláskor felveszek. Ezen a héten egy nadrágot be kell fejeznem, és még plusz egyet szeretnék megvarrni.
Ezenkívül német leckét is kell már csinálnom. A hallgatási feladatokat is csak akkor tudom, mikor a gyerek alszik. A többit vele is megcsinálom, de a hallgatásikat nem tudom.
Nagyon belelendültem a németbe. Gondolom a helyi lakosoknak nem olyan nagy szám, mert itt mindenki óvodás korától tanulja, de nekem teljesen új az egész.
Már alig várom, vasárnap utazunk Hajdúszoboszlóra 1 hétre.

Addig még biztos jelentkezem!


Évi és Dani
kreisz éva
 
 


Halihó!

Látom, megy a vonalzógyártás ezerrel! :wink: :lol:
Már csak Évi van hátra! :)

Évi!
Ügyes vagy, hogy így tudsz haladni a némettel, és ilyen lelkes is vagy! :)
Én még csak odáig sem jutok el, hogy az 5 perc angolos leckéket elolvassam. :oops: Biztosan az én szorgalmammal van baj, de mindig találok valami fontosabb tennivalót. :cry:

Mondjuk mostanság le is vagyok merülve teljesen. :cry: Állandóan fáradtnak érzem magam, ásítozok, sokat fáj a fejem. Éjszaka viszont akkor sem tudok aludni, amikor Aisa éppen alszik rendesen. Óránként ébren vagyok, forgolódok, pisilni szaladgálok, menetrendszerűen éjjel fél 1 - 1 körül ébredek előszőr, és onnan kezdve kb. 3-ig nem igazán alszom. Nem tudom mitől lehet ez, de már kivagyok tőle rendesen. :cry: Asszem valami vitaminhiányom lehet, kéne csináltatnom egy vérképet.
Emellett még kedvtelen is vagyok, munkához sincs kedvem, de még kikapcsolódni sem nagyon. :? Jó volna kijönni ebből a gödörből most már, mert már én is unom magamat. :roll: :oops:

Amúgy semmi különös nincs velünk, minden oké. Kijött az első szemfoga Aisának hosszú idő után. A legújabb, hogy mindig mindenhová szaladni kell, így amikor vásárolni megyünk, lefelé is szaladunk - ami nem nehéz lejtőn lefelé -, hazafelé pedig teli kosárral szintúgy szaladni kell: na azért ez már kicsit nehezebb feladat nekem. :lol: :lol: :lol:

Huh most többre nem vagyok képes, bocs a nyavalygásért.

Évi nektek jó nyaralást, ha addig nem írnék már! Használjátok ki a lehetőséget a pihenésre, kikapcsolódásra! :lol:

Sancsi, te is éppen pihengetsz - irígy, irígy.... :oops: :wink:

Andi, te húzod az igát velem együtt, téged nem annyira irigyellek! :wink:

Fricike, te meg pocakkal+nyári szünetelő gyerekkel+és felújítással a nyakadon --- hmmmm, ez sem lehet könnyű. :wink: :roll:

Jó éjt mindenkinek! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Hajni, remélem, mielőbb kijössz a gödörből! Sajnos, ahogy én is tapasztalom, a GYED-GYES időszaka tipikusan olyan, mikor hajlamos az ember hangulatingadozásra. Ezt hívják GYES betegségnek. Próbáld elfoglalni magad. Én minden percet kihasználok, amit lehet. Varrok, tanulok stb.
Ha már panaszkodunk, én is egy picit beállok a sorba. Sajnos nekünk nem akar a 2. baba összejönni, ez keserít el. De azért remélem, hogy előbb-utóbb sikerül. Csak semmiképpen nem akarok az ellátásból kicsúszni. Folyamatosan szeretnék GYED-GYES-en lenni. Ahogy írtam, a munkahelyemen biztos kirúgás vár.
A másik dolog, hogy nincs senki, aki gyermekfelügyeletben segítene. A nap 24 órájában hétfőtől vasárnapik velem van a gyerek. Ez még nem is lenne baj, mert imádok vele lenni, de ha ne adj' Isten valami közbejönne pl. orvos stb., még akkor sem tudnám kire bízni. Fizetős gyermekfelügyelet persze lenne, de az nagyon drága. Férjem segít, amiben tud, de ha hazajön, neki is dolgoznia kell a ház körül, akkor megint rám marad a gyerek. "Kikapcsolódás" csak az, mikor elmegyek tanítani. Akkor tényleg meg kell oldani, hogy a férjem nem dolgozik, és ő vigyáz a gyerekre.

De én is abbahagyom a panaszkodást! Azért nem olyan rossz a helyzet. :D

Évi
kreisz éva
 
 


Hello lányok!!
Én is beálljak a sorba???Napok ota én is olyan kedvetelen vagyok na meg ideges,mindenen felhuzom magam.De ma van a csúcs,gondoltam benézek ide hátha ti felviditotok,erre tessék!! :twisted: :twisted: :twisted:
Holnap megyünk esküvőre,de már kedvem síncs hozzá ugyanis semmi nem jőn össze,kezdödött azzal,hogy nem találtam normális nadrágkosztümöt,ami tetszett volna az 30000-töl kezdödött,hát annyim nincs rá.Végül vettem külön egy nadrágot amihez aztán színbe felsőt nem találtam,aztán bajlodtam a cipővel is... :x :x :x Akkor,ugye pénzt adunk nászajándékba és gondoltam necsak egy boritékba legyen hanem köritsünk egy kis ajándéktárgyal.Hát vettem egy díszdobozt aminek a tetején volt két pohár az egyik mennyaszony a másik völegény ruhába.Tegnap gondoltam akkor itt az idő becsomizni,hát az egyik pohár lejött,este még probáltuk megragasztani de sikertelen volt.Ma visszavittem,nagy szájhuzogatás kellös közepette választhattam mást. :evil: :evil: :evil:
Hab a tortán,hogy elmentünk a lányok (Kíra és keresztlányom) koszorúslányruhájáért.
Kírának tök bő volt,Zsanettnek meg nem lehetett az zippzárt behuzni!! :shock: :shock: :shock: :evil: :evil:
Két különböző helyröl van a ruha,megcserélni se tudták mert ugye a Kírának Zsani ruhája még szükebb lett volna!! :? :? :?
Hát visszavittem öket,holnapra délelöttre ismét mehetünk érte. :cry: :cry: :cry: :x :x
Anyukám vett egy ruhát magának amiböl szintén bekellett venni,na most ma ment érte,okosan nem pobálta ujra,hazajött itthon akarta nekem mutatni,akkor vette észre hogy a pántbol nem vettek ki.
Na???? :twisted: :twisted: :twisted:
Este 6-ra mennem kell fodrászhoz,Szentivánra,az elöbb telefonált Gábor nem tud időbe hazajönni,valahogy jussak át nélküle,majd ő jőn utánam addig legalább engem elkezdenek!!
Na itt befejeztem,mert csak hergelem magam.Amugy síncs rózsás kedvem mert Mimit nem visszük és lelkiismeretfurdalásom van miatta. :oops: :oops: Dehát ha nem tud viselkedni?? :?: :?:
Na jó megyek kávézni eggyett megprobálok lenyugodni!!
Szép hétvégét mindenkinek!
Hajni nektek jó nyaralást!!
Vendég
 


Sziasztok!Na mi újság mindenki ideges feszült, ne aggodjatok ezt csak az idö csinálja.Persze hozzá teszem velem se lehet birni.Növérem azt mondta bolond vagyok mindenre idegesen válaszolok kiabálok.Végül beláttam igaza van,de megnyugtatott ez a terhességel jár.Kihez jársz fodrászhoz szentivánon?Gondolhatjátok én milyen lehetek kömüves szó szerint szarban hagyott,minden a feje tetején és csak hétföként haladunk tovább.Közben iskola gyerek itthon hasam meg akkora lett mint két dinnye.Na jó mára ennyi panasz elég jók legyetek fel a fejjel.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!

Sikeresen hazaértünk!
Majd írok élménybeszámolót is, csak most pihenem a nyaralás fáradalmait! :lol:

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem, én kicsit jobban vagyok. Most éjszaka is jól aludtam, a nap is jól telt, fel vagyok töltődve valamennyire. :roll: :wink: Azért még mindig nem az igazi, de alakul a dolog! :lol:
Remélem, ti is helyrerázódtatok már!

Évi!
Nem lehet könnyű úgy, hogy a férjeden kívül nincs semmi segítséged, és nem tudod lerakni a gyereket sehová egy órára sem. Nekem nagyon nagy segítség az anyukám, meg most már a nővérem is el meri vinni egyedül Aisát néhány órára. Ma is úgy voltunk bent a WestEndben, hogy nővéremnél volt addig. Nagyon jól érezte magát Aisa, a kocsiban visította, hogy Andiiii, Andiii...! :)
2. baba miatt szerintem ne aggódj még, jön majd ha úgy látja, hogy itt az ideje! :wink: Minél feszültebb vagy, annál nehezebben fog összejönni. (tudom, könnyű dumálni, de tényleg próbáld meg kicsit könnyedebben venni a dolgot)

Andi!
Esküvős-mizériát sajnálom. :( Azért remélem, kárpótol majd benneteket egy jó esküvői kaja, süti, tinci-tánci mulatság. :wink: Én már úgy vágyok egy ilyenre.... :oops: (persze a nászajándék-vásárlás nélkül :oops: :wink: )
Majd kérünk képeket!!

Fricike!
Tényleg lehet valami a levegőben, ha mindenki ilyen nyűgös. De neked legalább van mire fogni a hangulatingadozásokat! :wink:

Sancsi!
Várjuk a képeket és az élménybeszámolót! :wink:

Voltam pénteken a DM-ben Solymáron. Egész jól megcsinálták, szép nagy, és sok minden van. :) És még a hétvégén 20% kedvezmény van minden vásárlásra!
Én fényképeket akarok majd előhívatni, csak még össze kell raknom. Remélem, itt is át lehet majd venni őket, nem kell bemenni érte Pestre. :)

Jó éjt mindenkinek!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!Hát az biztos hogy,van mire fognom az idegességemet de most már kezdek nyugott lenni.Én is voltam pénteken délután a dm-ben jó volt,csak nagyon sokan voltak.Mondjuk én sokat voltam németországban és ott szerettem meg.Andi remélem nincs bajotok mert azt mondták a tácsiknál volt egy baleset szombaton és valami esküvösök karamboloztak.Na jók legyetek,megyek aludni.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!
Jelentem felébredtem,kezdek magamhoz térni!Mondjuk muszáj összeszednem magam mert ma már dolgozni is megyek!
Esküvő!!
Hát valami csúcssuper esküvön voltunk!!!Reggel 6-kor jöttünk haza Gáborral,egész éjjel táncoltunk ugyhogy most szenvedek rendesen a vizholyagoktol,megaztán a bokám is rendesen feldagadt!!
Miront nem vittük,Kírát pedig éjfélkor vitték haza az exsogornőmék.Minden extra volt,a diszlet a szervezés,a vacsora,a felszolgálás.300-an voltunk,hatalmas nagy sátor volt felállitva a focipályán.Rakok be képeket mert az jobban visszadja mintha elkezdenék szövegelni.Vasárnap délután mentünk vissza a morzsára,oda már Mimit is vittük,csak a fényképezőt hagytuk itthon,pedig még táncolt is velem!!Sebaj majd legközelebb!!
Fricike!!
Hála ístennek nem tölünk való volt a balesetes,mi is hallotuk ott,pont akkor volt a polgári,ugyhogy gyors népszámlálás volt,hogy ki hiányzik,de akkora már minden vendég jelen volt.Viszont a hazamenni átöltözésböl volt egy kis gond emiatt mert ugye jó sokáig levolt zárva minden.Volt aki emiatt későn ért vissza.Ja meg a torta ís késett!!

Hajni!!
Mit szólsz a disznósághoz??Képesek minket kihagyni egy jó kis bulibol.Pedig Ungardeutche lesz az a kedvencem.Na jó a Fábryért annyíra nem rajongok,de azért mentem volna!!
Ezek szerint nem talizunk egy hamar,hacsak nem hozunk össze valami baba-mama talit. :lol: :lol: :lol: Gergő mit szólt??
Gábor őrül neki,hogy nem kell a gyerekek után szaladgálnia és persze italozhat kedvére!!:):)
:lol: :lol: :lol:
Na jó csatolom a képeket és megyek dolgozni!!

Kép Még itthon a ketben!
Kép A menetbe közvetlen a zenészek mögött a csajok!
Kép Nyítótánc!!
Kép Apa és lánya meg a kacsatánc!
Kép Fullos diszlet!!
Kép Ezen a képen vagyok csak!!:(
Vendég
 


Sziasztok!Örülök hogy,minden rendben van veletek Andi.Ma talizhatunk volna pont átmentél a régi cipöboltnál én meg a fiammal jöttünk a takaréknál,mire szólni tudtam volna már is át voltál.Kiabálni meg nem akartam na nam baj máskor majd összejön remélem.Nagyon csinik voltatok esküvön Kira már egy igazi kis hölgy.A többiek nagyon eltüntek mi történt?Mondjuk nekem könnyü itthon vagyok.Na jók legyetek majd még irok.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Hé Fricike!!
Ez igy nem ér,hogy én azt se tudom,hogy nézel ki!! :lol: :lol: :lol: Hol is laktok??Hátha ugy beazonositalak!Hány éves vagy??
Egyébként dolgozni rohantam,Anyu ilyenkor jőn haza én meg akkor megyek!4-ig vasaltam!! :shock: :shock: :shock: Most hulla vagyok,ugyanis ilyenkor elötte még nem vagyok éhes ugyhogy kaja nélkül megyek,aztán a végén már kopog a szemem.
Jó lesz ha lesz ujra suli mert akkor Anyu megint délutános lesz én pedig mehetek reggel,mire hazajővők addigra Anyu megfőz.Az ugy könnyebb.Igy sajna nekem kell főznőm,utána rohanás.
Most megyek mert Miron 3-kor aludt csak el Anyunak és még mindig huzza a lóbört,megyek keltegetni,mertz aztán éjszakázás lesz!
Holnaptol ujra 3 gyerekem lesz,jőn sogornőm fia két napra.Már várom mert legalább Kíra se fog unatkozni!!
Szép estét mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Sikerült idetalálnom!

Andi!
Nagyon jók a képek! Megértem, hogy elfáradtál, de azért kell néha egy kis kikapcsolódás!

És akkor jöjjön az élménybeszámoló!

Szombaton délelőtt indultunk, ebédre már lent is voltunk! Mivel Enéhnek minden „új volt", ezért nem aludt délután, így este fél 8-kor már kidőlt! Szerencsénkre! :) Mivel Veszprémben épp utcazene fesztivál volt, így el tudtunk menni (amúgy is mentünk volna, max anyós altatott volna)! Találkoztunk Sanya gyerekkori jóbarátjával (ők is pont most voltak lent). Persze elkezdett esni, ezért beültünk gyros-ozni, ami nem is volt baj, mert így egy jót beszélgettünk! Miután elállt, megnéztünk 1-2 koncertet, meg találkoztunk más ismerősökkel is. Koncertek után még sokáig beszélgettünk. Hajnal 2-re értünk haza. Mondanom se kell, Mucica reggel fél 8-kor kelt, így úgy éreztem magam, mint a mosott s..r, de sebaj! Vasárnap dédiztünk, hétfőn Veszprémben mászkáltunk, vásárolgattunk, beültünk egy kávézóba, este meg elmentünk moziba. Az Ocean's thirteen-t néztük meg. Már 7-kor leléptünk, anyós tette le Enéht, de kis nyafin kívül nem volt semmi baj. Mesélte anyós, hogy mikor elmentünk, mutatott az ajtóra, és mutatta, hogy nincs, majd görbült le a szája. Picit sírdogált, de elmagyarázta neki, hogy anyának, és apának is el kell néha menni. Átment a szomszéd (óvónő), játszottk, majd füri, hami, alvás. Kedden ismét Veszprémben mászkáltunk, és a dédihez is benéztünk. Szerdán lementünk Balatonfüredre. Sétáltunk, Enéh megismerkedett a hattyúkkal, és vadkacsákkal, majd a parton kavicsozott. Persze alig lehetett onnan elrángatni. Mikor megéheztünk beültünk kajálni, és ebéd után elindultunk haza. Persze kisasszony ismét csak fél órát aludt (hazafele a kocsiba), de nem is baj, mert így megint fél 8-kor aludt el, és ismét el tudtunk menni moziba. Megnéztük a Harry Potter-t! Nagyon jó volt! Ha szeretitek, és van lehetőségetek, ajánlom, nézzétek meg!
Csütörtökön ebéd után elindultunk haza. Szerencsére Enéh végigaludta az utat, így nem volt gond.
Igaz, így nem tudtunk elmenni az állatkertbe, és hajókázni, de sebaj! Állatkertbe voltunk, és bármikor mehetünk, hajókázni meg lehet jobb lesz akkor, ha Enéh már nagyobb lesz, és felfogja, hogy mi is van.
Úgy volt, hogy csak vasárnap jövünk, de úgy döntöttünk, hogy hazajövünk, itthon is volt mit csinálni.

Képeket majd a honlapjára teszek, csak jussak el odáig!

Jah! Kivettünk pár rácsot a kiságyból hogy ki tudjon mászni! Enéh tegnap, tegnapelőtt a délutáni alvás után már kijött, de nem csak a kiságyból, hanem a szobából is. Már ki feléri a kilincset! Kinyitotta az ajtót, és megállt, várta, hogy most mi lesz- Odamentem, köszöntem neki, mondtam neki, hogy jöjjön! Azt a diadalittas képet kellett volna látni! Annyira édes volt! Úgy örült!


Most megyek, mert lassan felébred a szentem.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Fricike!
Örülök,hogy végre tudom ki vagy!!Hát igencsak régröl ismerjük már egymást de rád nem is gondoltam!Még abbol az időböl ismerlek amikor egy Bakai (ha jól emlékszem) nevű urral voltál! :lol: :lol: :lol: Csak nem az ő műve ez az igencsak gömbölyödő pocak?? :lol: :lol: :lol:
Igy hogy már ísmerlek legközelebb nem megyek el meletted az utcán! :lol: :lol:

Sancsi!
Üdv ujra itt a szürke hétköznapokba!Gondolom jót tett egy kis kikapcs!Föleg,hogy "hátvéd" is volt akivel ott lehetett hagyni Enéht.

Én is nézelödök egy kis kiruccanásra oktoberbe!
Szülinapi meglepi Apának Kírának!! :lol: :lol: :lol:

Mit szóltok ehez???

http://www.wellnesstravel.hu/index.php? ... 6&lang=hun

Olyan 110 ezerböl jönnénk ki négyen félpanzioval,gyerekek külön szobába de egybenyílo!:)
Esküszöm még olcsobbak az Ausztria szállások mint itt M.O-on.
Debrecenbe van az Aquaticum nevű szálloda ott lenne 128000 de az csak 3 éjszaka. :cry: :cry: :cry:
Pedig az is kimondottan ilyen gyerekbarát,mert ugye olyan kéne ahol a gyerköcök is jól érzik magukat,és mondjuk egy síma welness nem biztos,hogy lekötné öket.
Szakad az eső!!!
Rohanok a ruháimért!!
Vendég
 


Sziasztok!Nem a Bakai müve egyik gyerek sem a párom Botzheim és már 17 éve együtt vagyunk.Ez a bakai után volt.Mondjuk nem bántam meg mert nemrég láttam hát mint egy csöves ugynézet ki.Láttom mindenki nagy készülödésben van,jó nektek mi szerintem idén nem nyaralunk.Ráadásul ma jó felidegesitettek az APEH,fogott a számlánkrol levett félmillió forintot (kiderült tévedés túlfizetésünk van)de csak 10 nap múlva tudják visszatenni.Nagyon jók bezzeg ha ök tartoznak az ráér.NA jók legyetek megpróbálok pihenni mert már ma görcsölt is a hasam(szerintem a sok idegességtöl).

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!

Andi!
Szépek voltatok az esküvőn! :) És a dekoráció se semmi, puccos kis lagzi lehetett! Csak ismételni tudom önmagam: még mindig vágyódom egy jó kis esküvőbe. :oops:
Nem örülök neki, hogy mi nem mehetünk a bányász-napra. Én csípem a Fábryt, szívesen megnéztem volna élőben is. :cry: Mondtam Gergőnek, próbáljon meg arra az egy órára valahogy becsempészni engem. :wink: :lol: Azért egy jó kis bulizás sem ártott volna. Mindegy, ez most kimarad sajna. :cry:
Kiruccanás jópofa amit kinéztél. Mi is keresünk, de csak egy max. két éjszakára és itt a környéken valahol. Maradt még kis üdülési csekkünk, azt szeretnénk majd elkölteni október környékén. Szentendrén találtam egy akciót, ami jó volna, de még várom a választ tőlük.

Sancsi!
Jó, hogy ti is ki tudtatok kapcsolódni kicsit. Sokat számítanak ezek az esték, mozik stb. Ránk is férne már, de most nem tudom estére kire hagyni Aisát, mert itt van nálunk a nagyi is, akire legalább annyira oda kell figyelni, mint a gyerekre. Ő ilyen időskori elbutulásban szenved, képzelődik, kiabál stb. Nagyon kiakasztó tud lenni, sokáig nem bírjuk vele szerintem. :cry:
Kicsit eltérem a tárgytól, bocsi.... :oops: :roll:

Fricike!
Apeh nem semmi.... :shock: Ez annyira gusztustalan, hogy ilyet megtehetnek. Aztán kicsit megforgatják a pénzt, mielőtt visszaadnák... :shock: :twisted:

Velünk minden oké, kiscsajom éppen nem akar ma délután aludni. :x Nem szeretem ezt, mert estére hulla lesz, és ilyenkor éjszaka sem alszik rendesen. :cry: Meg el kéne menni vásárolni valahová, tuti a kocsiban odafelé fog bealudni, akkor meg sajnálom felébreszteni. :roll:
Itt épp leszakadni készül az ég.... Én örülök neki, mert kezd kicsit magához térni a fű az udvarban. :lol:


Évi!
Ti már nyaraltok??? Remélem, azért jobb időtök lesz, mint ami most van itt. :roll: :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Jelentem Miron bárányhimlös!! :lol: :lol: Még jó,hogy nem taliztam veletek,mert akkor most miatatok is lelkiismeretfurdalásom lenne.Ugyanis akivel az utobbi 3 hétbe taliztunk azt vszinű megfertöztük.Ugyhogy tegnap mindenkit értesitettem,hogyszámitsanak rá.Bár öszintén mondom mindenki elég jól fogadta mondván "nem baj,legalább hamarabb tulleszünk rajta"
Fricike!
Még jó,hogy nem hajoltál közel Mironhoz amikor taliztunk,és jó hogy az utcán voltunk,mert ugye terhesen még komoly bajok is lehetnek egy bárányhimlővel. :shock: :? :? :?

Elég jól viseli,szinte egyáltalán nem vakarozik.Amikor már kezd neki viszketni akkor ő jőn szolni,hogy "Anya kád" tudniillik,kamillás -szodabikarbonátos fürdöt kell vennünk napi többször,és gondolom az jó neki,és utána nem viszket.Ma hajnali fél ötkor is már a kádba ült szegénykém,ja és este persze Apának is bekellett ülnie vele a "piros"vízbe ami ugye sárga. :lol: :lol: :lol: :lol: Ugyhogy Gábor is kellöképpen lelett fertötlenitve! :lol: :lol: :lol:
Fürdés után betadinnel kenem neki a pöttyöket,ma meg megyek homeos bogyoért,csak még megnézem mi a neve.
Szombaton jött ki az első pötty az arcán Gábor még mondta ís,hogy mi van serdül a gyerek jönnek a pattanásaí?? :oops: :oops: :oops:
Aztán vasárnap már a hátán is volt egy,és estére belázasodott,akkor már gyanitottam ugyhogy tegnap reggel felkerestük a Kelemen dokinénit.Nagyon csodálkozott hol szedtük össze mert már tavasszal lement a nagy "szezonja" és egy évbe csak egyszer van igazán.Hát mi most majd lehet,hogy csínálunk ujabb "szezont" ugyanis elég sok helyen voltunk. :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajni!!
Nagyi!! :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted: Nem irigyellek.
Menjünk sztrájkolni a Terranova elé?? :lol: :lol: Mondjuk engem inkább azt est második fele vonz,nem a Fábry!
Ugy fest hétvégén én sajna kihagyom a Brno-i motorversenyt,nincs szivem Miront igy itt hagyni.Megaztán pénzünk sincs ígazán,betett ez a két esküvő,meg ez a sok ügyvédi szarságok.
Majd még meglátjuk,ha valaki hozzám dob 16000-ret a jegy árát akkor még lehet,hogy megyek.De eddig senki nem ajánlkozott fel!! :lol: :lol: :lol:
Na jó megyek mielött felébrednek a gyerköcök,forralok kamillát.
Majd lefényképezem a pőttyős urfit és berakom.Szegény mára elég sok kijött neki!! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Ime két kép a mi kis pöttyöskénkröl!!Reggel ota még durvább lett a füle mögött és belül nagyon durva,meg a nyelve és a szája is olyan! :shock: :shock:
De enni eszik és inni iszik rendesen hála ístennek. Mennem kell simogatni őt!!

Kép Igy pancsizunk napi legalább 8-szor.De nincs terhére,velem ellentétbe!De kibirom!:)
Kép Arcocskája ís csunya!!:(:(Ugy sajnálom őt!!
Vendég
 


Kép

HOL VAGYTOK????
Vendég
 


Féltek egy kis bárányhimlötöl? :lol: :lol: :lol: Nyugi gépen kersztül nem fertöz.
Egyébként már tulvagyunk rajta,már tegnap se jött ujabb pötty,ma már száradások vannak.Hála ístennek meleg van és nem kell nagykabátott felvenni,ezért gondolom igy hogy jobban szelözik könnyebben gyógyul.

És épn olyan szenya anya vagyok hogy ugy határoztam mégiscsak elmegyek vasárnap Brno-ba moto gp-re.Föleg,hogy ma láttam az edzéseredményeket!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Tuti király hangulat van kinnt,mindenki ott van csak mi nem!! :twisted: :twisted: :twisted: Ugyhogy vasárnap hajnalba indulunk,hogy legalább a versenyröl ne maradjunk le!!
Miron és Kíra persze nem jőn,délelött Anyuznak,délután Szentivánon lesznek sogornőmnél.Na persze nem volt ám ingyen a beleegyezés,cserébe hétfön délelött bucsúba kell mennünk velük!! :x :x :x UTÁLOM!!!
Lehet,hogy iszonyú fejfájásom lesz és Apa kénytelen lesz velük egyedül menni?? :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Na jo nem beszélgtek tovább itt saját magsammal!!
Sancsi!!!
Válaszoltam ám!!
Szép hétvégét mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Szegény bárányhimlős Miron. :cry: De legalább túl vagytok rajta egy életre. :lol:
Na, milyen volt Brno-ban? El tudtál menni végülis? És milyen volt a búcsú?
Terranova bulikor max. leadjuk mi is a gyerekeket, és elmegyünk bulizni mi is! :wink: :lol: 8)

Évi!
Milyen volt a nyaralás? Ha jól sejtem, lassacskán már itthon lesztek! Kérünk végre képeket is!!! :lol:

Sancsi! Fricike!
??????

Velünk minden okés. Hétvégén anyósnál voltunk, kifestettük az egész alsó szintet, így végigdolgoztuk a három napot. :? De Aisa nagyon élvezte a felfordulást, a pörgést, sokszor csak késő délután tudtam letenni aludni és este is 11-ig kukorékolt. :lol:
Már kétszer is belepisilt a bilibe, talán jó úton haladunk a szobatisztaság felé. :) Nem bánnám, ha nem kéne havi 10 ezret pelenkára költeni. :roll:
De eddig egyikünk sem látta, miközben pisilt, mindig suttyomban csinálta, csak hozta a teli bilit, hogy öntsük ki neki. Olyan édes... :lol:

Na, lépek készítek apának kaját holnapra!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
Hajni üdv itt!! :lol: :lol: :lol: Már azt hittem tényleg csk magammal fogok beszélgetni. :cry: :cry: :cry:
Kaját készitesz Apának??? :shock: :shock: :shock: Én sose szoktam,na jó nagyon ritkán.Ő csínál magának,nem szereti ha más csínálja,hála ístennek.
Buli :idea: Mehetünk!!! :lol: :lol: :lol:
Bár öszintén megmondom,nekem is kijut szeptemberre a bulikbol,ugyanis 15-én gimis oszt.talim lesz,és 21-én az általános csajokkal vacsizunk páran! :P :P :P :lol: :lol: :lol:

BRNO:
Hát mit ne mondjak,a hangulat az elején még csúcssuper volt.Rengeteg magyar szurkoló,lobogtak a zászlók a tömeg hangosan a himnuszt énekelte.Szóval,csúcs volt.Aztán amikor az utolsó körbe elment elöttünk Talma még ő vezetett,mi azt hittük megnyerte,pont a célegyenesre nem láttunk rá,ugyhogy csak kijelzöröl követtük az ottani eseményeket és nem akartunk hinni a szemünknek amikor 3-man elhuztak melette az utolsó kanyarnál a célegyenesnél.
Na itt utána volt ám letargia,szó szerint sírtak a magyarok,föleg amikor futam után megállt a magyar közönség elött széttett kezekkel,!Hát iszonyú érzés volt.Utána már elment a kedvünk mindentöl.
A vb -n is igy visszaesett a második helyre. De még van remény még van 6 futam. Nagyon elszánt.Sajna utána nem tudtunk vele beszélni,mert a sponzorai rángatták!(MOL) gusztustalanok voltak,hiába mondta,hadd jöjjön oda hozzánk nem engedték.De majd bepotoljuk.Telefonon azóta beszéltünk,nincs elkenödve annyíra,bizakodik.
Este viszont jól beszivtuk,másfél orát álltunk egy helybe kocsíval ugyanis egyszerre indult meg a tömeg,ugyhogy bedugultunk.Este fél tizre értünk haza.Gyerekek jól viselték,néztek minket a tv-be!
Sogornőm mondta,hogy mikor mutatták a nézöket Miron mindig kiabált "ott Apa"
Ja és folyamatosan közvetitette sogornőméknek a futamot,ugyanis ők azt se tudták milyen szinű a motorja!Hát jól fellettek világositva!!
Jővőre több napra megyünk campingbe mert igy nagyon fárasztó volt.Viszont ahogy néztem a campinget azt bizony én csak kellöen ittasan tudnám elviselni,ugyhogy gyerekek nélkül megyünk.
Hát röviden ennyí,azért megérte kimenni,mert tényleg teljesen más élöbe ott lenni mint a tv-n keresztül szurkolni.

Tegnap voltunk a dokinéninél,jelentem Miron teljesen gyogyult és mehetünk közösségbe! :lol: :lol: :lol: Egész jól megusztuk és egy hét alatt lezavartuk.Már teljesen leszáradtak a pöttyök.
Most mennem kell mert van egy halom vasalnivalom. :cry: :cry: :cry:
Többiek!!Tessék jelentkezni!!
Vendég
 


Sziasztok!

Igen, visszaértünk pár napja a nyaralásból. Tök jó volt!!! De Hajdúszoboszlón annyian voltak.... :twisted: Az nem volt jó. Csak a strandon naponta 20,000-en. Jövőre valami kietlenebb vidékre megyünk.
Kirándultunk Debrecenbe, Hortobágyra. Az jó volt. Dani nagyon élvezte.
Most már visszatértek a "munkás" hétköznapok. Nekem jövő héten lesz a tanévnyitó tanári értekezletem a Britannicában. Remélem, kapok csoportokat is.
Egy kis reklám: ezen a héten szombaton, a pvvári könyvtárban lesz könyv csere-bere, eladás. Amennyiben vannak megunt könyveitek, ott túl tudtok adni rajtuk. A bevételt a Britannica a könyvtár felújítására ajánlja fel. És használt, régóta vadászott könyveket is lelhettek. Szerintem főképp nyelvtanulással kapcsolatos könyvek lesznek.

Hajni!
Nemsokára indul a zenebölcsi is. Majd felhívom a Műhely Galériát megkérdezni a részleteket. Jöttök majd? Azt tudom, hogy a Grádusban szept. 7-én kezdődik. Még nem döntöttem el, hogy oda megyek-e. Lehet, hogy hetente 1 zenebölcsi elég lenne.
Jobban vagy? Kilábaltál a hullámvölgyből?

Én még mindig lelkesen tanulom a németet. Nagyon tetszik. Most úgy vagyok vele, hogy jó lenne egy középfokú belőle. De az sok idő, míg kezdő szintről odáig eljutok. 2-3 év is lehet.

Mi is voltunk a búcsúban. Daninak inkább jövőre lesz jó. Ahogy elnézem az árakat sokkal jobban megéri a Vidámpark. Ott fix 3,000-et befizetsz és egész nap arra ülsz fel, amire akarsz.

Évi és Dani
kreisz éva
 
 


Halihó!

Andi!
Irígylésre méltó helyzetben vagy Gáborral kapcsolatban. Az enyém pár inkább nem eszik, de biztos, hogy nem készít magának kaját. Nemhogy elvinni valót, de még sima vacsorát sem igen. :cry: :? Nekem fürdetés előtt/alatt/után az a program, hogy készítek két szendvicset, plusz egy adag főtt ételt neki. :roll:
Sajnálom, hogy Talmának nem sikerült az első helyet megszereznie, el tudom képzelni milyen volt a hangulat utána. :cry: Ennyire jóban vagytok, hogy telefonon is tartjátok a kapcsolatot?? Az tök jó.
Én egy időben láttam őket többször, mert az a cég volt a szponzor (Tom Tailor), ahol én dolgoztam. De ez már lassan 6-7 éve (ha nem több), akkor csak "kicsiben" nyomatta még. De voltunk kint a Ringen általuk egy versenyen, az nagyon tetszett, jó volt a hangulat. Teljesen más, mint a tv-ben. Ugyanúgy a Forma 1 is.

Évi!
Örülök, hogy jól telt a nyaralásotok! Gondolom, jó volt kikapcsolódni egy kicsit, most már pihenten vághatsz neki a következő tanévnek! :wink:
Zenebölcsi: érdekelne a dolog, de még fogalmam sincs, hogy alakulnak a dolgaink addig. Vissza megyek-e dolgozni, vagy csak délelőtt stb.... De info mindenképpen érdekel, aztán addig csak rendeződnek a dolgok nálunk is.
Köszi kérdésed, most már jobban vagyok, sikerült felülkerekedni a letargián. :) Bár az alvás nem mindig megy éjszaka mostanában sem, de nem vészes, már megszoktam. :roll:
Örülök, hogy tetszik a német nyelv. Gondolom ügyesen is megy, ha ilyen lelkes vagy! :) Csak így tovább!!!! :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!Megvagyok elnézést de most vagyok kész vagyis pakolunk.Végre szobák ujjak képzeljétek olyan boldog vagyok az összes butort kiraktuk és ujjat vettünk mindenkinek.minden uj parketták padloszönyegek fallak konyha,de most már csak pakolunk.ma voltam dokinál bodza jól van elviselte ezt a sok herce hurcát.Megyek pihizni most már fogok tudni irni.Jó éjt mindenkinek.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!
Fricike!
Már éppen irni akartam hogy csak nincs valami baj a babocával,hogy igy eltüntél? :lol: :lol:
Minden uj??De jó nektek,én is várom már,hogy vásárolni menjünk,mi is szinte minden butort cseréljük,kivéve Mironnál ő tavaly kapott komodsort,csak ágyat kap.Kírának is kinéztem eggyett,mármint szekrénysort olyat amin felül áthidaloszekrény van ugyanis kicsi a szoba és igy legalább a szekrény alá befér vagy az iróasztala,vagy az ágya!Ezt majd ő dönti el!!
Szabad megtudni,ti hol vásároltátok a butorokat?Én még mindig a KIKÁRA esküszöm,eddig mindig ott jártunk síkerrel. :lol: :lol:

Hajni!
Hogy birod a melot?Én szivem szerint már nem mennék,belegondolok,hogy hétfötöl ismét suli!! :lol: :lol: A héten már erőteljesen gyakorolunk a hölgyeménnyel,és hát mit ne mondjak nem igazán tetszik neki,hogy megint nyuzom.Vissza kell rázodni.Hihetetlen mennyít felejtett ez a két hónap alatt.


Évi!!
Most,hogy kipihented magad a nyaralás alatt már eröd sincs írni? :lol: :lol: :lol: Képeket nem kapunk?

Mennem kell,mert lejárt a mosogépem és teregetnem kell!!
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Írtam én, de csak Hajni írt azóta :(
Magammal pedig nem fogok társalogni.

Egyébként minden rendben. Nekem szombaton kezdődik a tanfolyamon. Így már én is elkezdek újra dolgozni a nyári szünet után. Hétfőn volt a tanévnyitó tanári értekezlet.


Képet megpróbáltam feltölteni, de azt írta, hogy vagy túl nagy a mérete vagy hiba történt. :twisted: Nincs több időm próbálkozni vele.

Évi
kreisz éva
 
 


Sziasztok!

Andi!

Jó lehetett Brno-ba! Mi is néztük a futamot (igaz tv-ből), és minket is letaglózott a látvány.
Ha a kemping gáz, miért nem béreltek egy motorhome-ot?
Sanya esküszik rá!

Zenebölcsi!
Ha a Műhely Galáriát választjátok, akkor csatlakoznék. A Gradus ovi nekünk sajnos messze van, de a kisasszonynak jót tenne, így mindenfél ellenszenvemet leküzdve járnifogunk.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Na szép!!!Ellenem szervezkedtek!! :lol: :lol: :lol: Nekem meg a Mühely Galéria van messze!! :twisted:
De sztem mi nem is mennénk??Mikor,??Kezdödik a suli!! :cry: :cry: :cry: Lesz elég gondom azzal.Megaztán a torna,tánc,uszás stb...
Ugyhogy nekem ennyí bőven elég lesz azt hiszem.Miron szépen várja ki a sorát,majd megy oviba januártol,megaztán neki is az uszás stb... :shock: :shock: :shock:
Én meg megyek Pomázra a sárgaházba.De az adosok börtöne se rossz!! :lol: :lol: :lol:
Na jó nem idegesitem magam,majdcsak lesz valahogy.
Évi!!
Az elöző hsz-ben melyik vidáparkrol beszéltél ahol 3000 kell befizetni és egésznap arra ülsz fel amire akarsz.Nem hiszem,hogy ez a Városligeti nagy vidámpark,ugye?? :shock: :shock: :shock:
Mi pont azért nem merészkedünk oda mert ott legalább 50000 kéne egy 4 fős családnak.És akkor még lehet,hogy keveset mondtam.
Német nekem is tetszik!! :lol: :lol: :lol: Hogyan tanulod?Tanárral?Nekem is kéne,mert hiába tanultam 8 évig semmi nem ragadt rám,most viszont jól jönne Kíránál.
3-diktol angol is lesz,de én nem támogatom egyszrre a kettöt elöbb tanuljon meg németül rendesen. :lol: Majd gimibe megtanul angolul.
mEnnem kell,éhesek a gyerekek,meg én is!! :oops: :oops:
Szép napokat ebbe a "fantasztikus" időbe!Azt hiszem én ma elkezdek nagytakaritani. :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Sancsi!
Gyertek Ti is a Műhely Galériába! Tényleg jót tesz a gyereknek a társaság. Én már voltam egyszer, de akkor még nem maradhattunk ott, mert Dani túl kicsi volt hozzá. De most szeptembertől szerintem ok lesz minden.
Andi!
A "nagy" Vidámparkról beszéltem. Ott kell 3,000-et befizetni, és utána arra ülsz fel, amire csak akarsz egész nap.
A németet magántanárral tanulom. Hozzám jön minden szerda délelőtt másfél órára.


Évi
kreisz éva
 
 


Halihó!
De jó, előkerült mindenki! :)

Fricike!
Irígykedem ám kicsit a felújított lakás miatt! :oops: Olyan jó is bemenni egy frissen festett, új bútorokkal teli otthonba! Mi is csak három éve lakunk idefent, de azért az az "új feeling" már elmúlt. :cry:

Andi!
Köszi kérdésed, bírom még a melót. Bár sokkal jobb volna itthon, de hát ez van. :cry: Nemsokára minden nap fogok járni (ha tudtok valakit, akinek kell takarítás, szóljatok :!: :!: :!: ), Aisát meg úgy néz ki, hogy heti két napra beadjuk bölcsibe. Nagyi miatt nem tudjuk máshogy megoldani, meg hát a társaság sem árt tényleg Aisának. :roll: Úgyhogy szerintem nekünk kilőve a Műhely Galéria. :cry:

Én mostanság tervezem, hogy nekiveselkedek az angolnak. (ki tudja hányadszor már :oops: :roll: ) Igazából az ösztönöz, hogy kicsit körbenéztem, hogy majd hol és hogyan tudok elhelyezkedni a mostani tudásommal, és hát elég lelombozott a dolog. :( Az előző munkahelyemre nem nagyon akarok majd visszamenni, max. gyes után egy kis időre. Ezért nagyon neki kéne állnom legalább az angolomat egy középfokra felfejleszteni, a németet is frissíteni kéne.... :roll: :twisted:

Képzeljétek, nálunk az a nagy újság, hogy Aisa kezd szobatiszta lenni. :lol: :lol: Napközben szinte mindig a bilibe pisil, csak estére és akkor adok rá pelust, ha elmegyünk valahová. :lol: Most alszik előszőr úgy napközben, hogy nincs rajta a pelus, kíváncsi vagyok mi lesz! Olyan kis ügyes, mindig megy a bilihez, és ráül ha kell neki. Csak a gatyáját még nem tudja lehúzni, úgyhogy résen kell lennem rendesen! :wink:
Mindig levette magáról a pelust ebben a melegben, sokszor a fűbe pisilt, aztán elővettük neki a bilit, és úgy néz ki, hogy sikerrel járunk! :) Jó volna, egy kiadással kevesebb! :oops: :lol:

Megyek, eszek töltött zsömlét! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Gratula a szobatisztasághoz! Én még el sem kezdtem. Bili sincs itthon. Azt mondják, hogy bőven ráér 3 éves kor előtt egy picivel. Sokkal nagyobb a siker lehetősége. A család persze kínoz, ők ahhoz vannak hozzászokva, hogy 1 évesen biliztetni kell a kicsiket.

Én most az evéssel szenvedek. Már nem hagyja, hogy etessem, de még egyedül sem tud szépen enni. Úgy eszik, mint egy kismalac. A konyha pedig úszik. Aisa már szépen eszik egyedül?
Kezdek lassan bedilizni, hogy naponta 5x kell a konyhát feltakarítanom, felmosnom, hogy kinézzünk valahogy.

Nincs valami tippetek, hogy lehet megtanítani minél előbb szépen enni?

Mennyibe kerül 2 nap a bölcsiben? 2 teljes nap? Melyik bölcsi?

Kár, hogy nem tudtok jönni a Műhelybe!

Évi
kreisz éva
 
 


Sziasztok!

Évi!
Azt hiszem egy cipőben evezünk! Fogalmam sincs, hogy hogy lehetne gyorsan megtanítani nekik hogy egyedül is képesek legyenek enni, de én nem is siettetem. Majd menni fog, ha itt lesz az ideje. Ha meg nem, akkor majd a bölcsödében elszórakoznak vele, és megtanítják.

Bilizni még Enéh se bilizik. Majd azt is a bölcsibe, hacsak nem lesz kész arra is. Nálunk apja szokta mondogatni, hogy lehet meg kéne próbálni! :shock: :shock: :shock: Már el is kezdett bilit nézegetni! :shock: :shock: :shock: Ez nagy szó, mert nem az a vásárlós fajta, inkább elrángat a gyerekholmiktól, hogy minek már megint, vagy az még nem kell!

Jah! Mi tavaly rendszeresen jártunk zenebölcsibe, csak elment az a csaj, aki akkor tartotta, és valahogy a mostani kimarad az életünkből,de most AKAROK menni.
Meg van ott jóga is, azon is gondolkozom.

Huh! Ez a vidámpark jól hangzik, és most sz idő is jó hozzá. Igaz Enéh még kicsi, meg apja felkészített, hogy jön a túlórázos szezon, úgyhogy lehet majd jövőre. (ha nem zárják be addig)

Odex!
Hogy sikerült a pelus nélküli alvás?
És gratula a napközbeni szobatisztasághoz, meg irigy-ieigy! :oops: :P :oops:

Andi!
Néha én is azon gondolkozom, hogy hogyhogy nem a kapitányképzőben vagyok! Enéh rendesen ki tud borítani, de fel a fejjel!
És minden tiszteletem a tiéd, hogy 2 gyereket nevelsz, mellette dolgozol, ügyeket intézel, stb...

Jah! És ha már meló!
Képzeljétek! Beszéltem a főnökömmel, és mondta, hogy már 100%, hogy abba a laborba vesznek vissza, ahonnal eljöttem. Már csak egy kis papírmunka, és minden el van intézve.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!
Megnéztem a vidámpark honlapját,és tényleg annyí!! :P :P :P Mikor csúsztunk igy el fogalmam síncs.Folyton arrol beszéltünk,hogy kéne menni de mindig ugy voltunk vele,hogy egy nap vidámparkozás=hétvégi kiruccanás valahova.Igyhát mindig elvetettük az ötletet.
Köszi Évi az infot,sztem mi a közeljővőbe teszünk egy látogatást ott. :lol: :lol: :lol:

Sancsi!
Azért ez nem ilyen egyszerű mert néha keményen elöjönnek a sok idegeskedéstöl a depis idők.Az nagyon rossz és egyre sürübb.Olyan fáradt vagyok,nincs kedvem semmihez,nem kívánok semmit enni,csak feküdnék egésznap.Szóval ezen bizony nagyon nehéz két gyerek mellett felülkerekedni,mert ugye nem mondhatom nekik,hogy hagyjátok anyát most pár napig békén.A folyton ídegeskedés pedig csak rosszabitja a helyzetett.
Az a baj,hogy ugyanez volt Kíránál is a 3-dik évbe egyszerüen besokkalok a monoton hétköznapoktol,na meg persze leginkább a pénztelenség ami felemészt.
Mert ha ugye lenne pénz akkor lehetne menni kikapcsolodni amikor csak akarunk,meg nem kéne nap mint nap a gyereknek nemet mondani ha kér valamit.Pl.Miron tegnapelött olyan keservesen sírt egy Thomas a vonat miatt ami 6990 ft-ba került,majd megszakadt a szivem tőle.Dehát ez a két esküvő,ügyvédi díjak,megaztán ugye most a sulikezdés miatt most elégé padlon vagyunk.
És ugye még az ügyvédhez is mennünk kell néhányszor,mert még mindig nincs rendben a tul.lapunk,megaztán a suli is csak most kezdödik,gondolom holnap szülöin kapjuk a lista árnyasabb oldalát,uszásbefizetés.
Szóval most ezektöl totál kivagyok.Amit privibe irtam az csak hab volt a tortán!! :shock: :shock: :shock:

Egészségileg se vagyok a toppon. :cry: :cry: :cry: Ugy görcsöl mostanába a hasam,hogy szinte belekékülök Gábor szerint!!Ez elöfordult régen is mensi elött,de most akkor és utána egy hétig semmi,és ezután következő napokba kezdödik.
Egyszerüen nem merek elmenni dokihoz,mert állandoan Anyosom lebeg a szemem elött,hogy neki is igy kezdödött minden!! :cry: :cry: :cry: Egyszerüen képtelen vagyok elmenni,félek az igazságtol.Pedig a gyerekek miatt tudom muszáj lenne mennem!! :oops: :oops: :oops:
Kilátástalan a melom is,mármint,hogy hova megyek januártol.
Gábor mindennap reggel 6-tol este 6-ig dolgozik,a gyerekeket egyedül kéne megoldanom.Hozni-vinni-tanulni-különorák stb... :shock: :shock: :shock: :twisted:
Na jól kipanaszkodtam magam,gondolom most örültök nekem! :? :? :?

Hajni!!
Gratula Aísa szobatisztaságához.Sajna nekünk azt elvitte a bárányhimlő.A seggén levő pöttyökre mindig azt mondta,hogy kaka van pelus,és azota nem hajlandó levenni a pelenkát!
De sebaj,van még időm januárig. :roll: :roll: :roll: Kíra ís ovi elött két héttel lett teljesen szobatiszta!Most nincs ís kedvem ezzel foglalkozni!! :cry: :cry:
Na jó megyek nem rontom itt tovább a levegőt!! :lol: :lol: :lol:
Szép hétvégét!!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: