Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocs, hogy nem nagyon jövök hozzátok, de a nap 24 órájában a fiammal vagyok. Most van 5 percem, írok pár sort. Jól vagyunk hasfájást leszámítva. Már mindent kipróbáltam, de semmi nem használ. Az a legjobb, ha átalussza és álmában jön rá a görcs, mert akkor nem mindig ébred fel. Egyébként meg agyon sokat van fennt a Dani, és igényli a társaságot, már 2 hete gőgicsél és nagyokat röhög. Szóval elvagyunk, kicsit fárasztó, de kibírom. Éjjel egyszer ébred meg, aztán 5-6 órát alszik egyhuzamban. Tejci van, csak ez a hülye mérés ne lenne. Egy ócska digit mérleget béreltem ami össze-vissza mér és mindig kiakadok.

Hát ennyi. Puszi mindenkinek, most megyek, mert felébredt a drága és éhes.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Szia Viki!

Gratula a kisfiadnak, jobban alszik, mint Áki! Ő sokkal többször felébred mostanában! Elhiszem hogy kicsit fárasztó a dolog, rá kell hangolódni erre az életformára, és megváltozik mindern az ember életében, másak lesznek a prioritások! A hasfájás miatt sajnálom szegénykét, nekem igazán, rohamszerűen nem volt egyiknél sem görcsös hasfájás, egysze a Csabi szenvedett nagyon, akkor nem segített semmi, csak ha hassal lefelé a térdeimre fektettem, bambulta a földet, miközben én meg ide-oda görgettem a lábamon! :) Lassan túl lesztek ezen is! :wink:
Nem tudsz feltenni róla mostani képet? Tök kíváncsi vagyok, hogyan pofisodik ki! :)

A mérleg feltétlen kell? Engem mindíg csak stresszelt, így aztán abbahagytam, és a végén inkább elvittem egy hétn egyszer a védőnőhöz, lemérte, és kész. Otthon nem használtam! :lol:

Sok sok boldogságot és azért néha nézz ránk is! :wink: :D +++++

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Kicsit depis vagyok! Sőt, lehet egyre jobban az vagyok!
Olyan fáradtnak érzem magam, hogy a gyerekek is inkább fárasztanak és idegesítenek, nem tudok pihenni, .... folyamatosan az jár az eszemben, hogy tanulnom kell, magolni akarom a hülye maximalizmusommal azokat a nyavajás növényeket, mikor úgy is tudom, képtelenség épp elméjű embernek megjegyezni azt, hogy melyik növénycsaládnak mi a jellemzője, milyen virágképlete van stb. Tudom, sokkal fontosabb dolgok vannak ennél, úgysem fogom soha olyan részlatasséggel tanítani ezeket a dolgokat. Jobb lenne a gyerekekre koncentrálni csak, és persze a páromra, akivel már szint a napi rutinon kívűl nem is beszéllkgetünk! Fáradtak vagyunk!
Kedvencem Koncz Zsuzsa, most is ez szól a fülembe, imádom, mert olyan szépen fogalmazza meg a szép értékeket, az igazán fontos dolgokat. Talán ez a kis kikapcsolódáskénti zene is depiztet, nem tudpm, de bocsi mindenkitől, hogy kifakadtam, egy kicsit! :cry:
Már az is tényleg jo, hogy kiírhatok magamból egy kis feszültséget!

Ezer puszi

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 

 
 

Sziasztok!

Hű de eltünt mindenki! :cry: :cry:
Rozika!Nyugi mindenkinek vannak nehéz időszakok az életében főleg neked nagyon nehéz a suli miatt.Ne idegeskedj mert azt megérzik a gyerköcök is és akkor ők is nyűgösek lesznek.
Kitartás majd csak letelik a suli ! :lol: :lol:
Nem betegek a srácok?
Szilárdka szerencsére nem de a környezetemben elég sokan küzdenek hol megfázással hol hasmenéssel.

Viki!Ha ráérsz írjál és tegyél fel képet mert már én nagyon kiváncsi vagyok a Danikára!!

Egy -két napja elég rosszul alszunk háromszor négyszer is felébredünk biztosan megint a fogunk készülödik.Azt hét fogacskát amink van minden este szorgalmasan megmossuk elöször én aztán Szilárdka is mossa egyedül.Vettünk bilit szokjuk a dolgot este fürdés elött ráültetem még nem igazán akar ücsörögni rajta.Azt várom mikor pisil bele véletlenül utánna ujdonság lenne és lassan majd hozzászokik.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Szia Kicsi!

Kösz a bíztatást, már jobban vagyok, bár a vizsga miatt igen csak aggódok!
:cry:

Nagyon csodálkoztam a bilizéseteken, hogy már ilyen korán mutogatod neki, mert nálunk a Csabust már beírattuik az oviba, mikor 2,5 évesen leszokott végre a pelusról. Azt hittem soha nem hagyja már el!
De lehet neked van igazad, és jobb már most elkezdeni szoktatni hozzá! :) Nálunkl a nagynál most azon morfondírozok, hogy hogyan szoktassam rá a biliről a WC-re. Valahogy nem akar ráülni, még szűkítővel sem!
Amúgy nem vagyunk betegek, ...még..., de biztos nem maradunk ki semmi jóbol :wink: !

Vasárnap elvittem a Csabust a csodák palotájába, meg az unokatesóját anyukámékkal. Olyan jól érezték magukat, hogy elmondani nem lehet, és ami jó,. hogy nekem is nagyon tetszett! Ha nagyok lesznek a csemeték, ajánlom nektek is, nagyon jó dolog!

Megyek fektetni, reménykedem hogy korán elalszanak, és tudok tanulni ( most épp különféle moszatokkal küzdök, de nagyon tré egy anyag! ) ! :D

Legyetek jók, ezen a héten egy kicsit ritkábbra veszem az írást, mert a szabadidőimben inkább magolok, péneteken vizsgázom, jó lenne ha sikerülne!
Ezer puszi!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Szia Kicsi!

Kösz a bíztatást, már jobban vagyok, bár a vizsga miatt igen csak aggódok!
:cry:

Nagyon csodálkoztam a bilizéseteken, hogy már ilyen korán mutogatod neki, mert nálunk a Csabust már beírattuik az oviba, mikor 2,5 évesen leszokott végre a pelusról. Azt hittem soha nem hagyja már el!
De lehet neked van igazad, és jobb már most elkezdeni szoktatni hozzá! :) Nálunkl a nagynál most azon morfondírozok, hogy hogyan szoktassam rá a biliről a WC-re. Valahogy nem akar ráülni, még szűkítővel sem!
Amúgy nem vagyunk betegek, ...még..., de biztos nem maradunk ki semmi jóbol :wink: !

Vasárnap elvittem a Csabust a csodák palotájába, meg az unokatesóját anyukámékkal. Olyan jól érezték magukat, hogy elmondani nem lehet, és ami jó,. hogy nekem is nagyon tetszett! Ha nagyok lesznek a csemeték, ajánlom nektek is, nagyon jó dolog!

Megyek fektetni, reménykedem hogy korán elalszanak, és tudok tanulni ( most épp különféle moszatokkal küzdök, de nagyon tré egy anyag! ) ! :D

Legyetek jók, ezen a héten egy kicsit ritkábbra veszem az írást, mert a szabadidőimben inkább magolok, péneteken vizsgázom, jó lenne ha sikerülne!
Ezer puszi!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Szieszta van? Nagyon eltűntetek! :cry:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóó!

Mi van lányok?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Szia Rozika!
Mi megvagyunk! :lol: A többiekkel nem tudom mi van mi lesz majd nyáron ha már most sem ér rá senki .Megszűnik a topik??
Elég gyakra gép elé ülök ráakadtam a myvip oldalra ahol az ember összegyüjtheti az ismeröseit és tud üzenetet is küldeni .Így most társalgok olyan barátokkal akikkel 13 éve egyszer sem futottam össze.
Ti nem vagytok fennt??Ha valaki szeretne csatlakozni szívesen küldök meghívót e-mail cím kell hozzá.

Kisfiam minden nap csinál valami újat ma beleült a fonott foteljébe utánna felállt benne és úgy tologatta a babakocsiját.
Rozika Ákos miket mond már?
Nekünk a szókincsünk a következő: apa ,mama.papa,tütü,vau-vau,bá(bácsi),be-be(bárány),
ti(tik-tak),ku(kakas),baba,halacskára tátog úgy mint a halak,enni kér akkor kiabálja hogy mamam.

Sziasztok!Szép napot!
Írjatok!Mindenki!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, csak nem volt netünk. Az 1 hét beszerelésből 1 hónap lett :evil:

Remélem mindenkivel minden ok. Most szeretlék be kb. 15 perce :D és már itt lógok :D

Kicsit visszaolvastam és Kicsi lehet hogy majd én is igénybe venném szolgálataid :D

Majd még később jövök pussz.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Márti mizujs? Hogy vagy? Babicsek pocaklakó? Jól vagytok?

Kicsi! Énn fenn vagyok, sőt au iwiw-en is! Megtalálsz, asszem Tasnádiné Sipos Mariann néven futok! :wink:

Siokerült a vizsgám, 2-es lett, de örülök, mint majom a farkincájának! Vége ennek a vizsgaszezonnak, most végre takaríthatok, vasalhatok és behozhatoma lemaradásokat! :wink: :oops:

Kicsi! Gyakorlatolag ugyan azokat moindja Áki, mint Szilárdod! Aranyos, met már kommunkikál úgy is, ha valamit akar, akkor odahúz, vagy mutogat. Fésül, fogat akar mosni, fenyeget az újjával :wink: , meg sokminden, ami most nem jut eszembe. Egy bizti, a pancsit és minden nemű folyó dolgot, amibe be lehet fekübni, nagyon szereti, úgyhogy nyáron megyek a fiúőkkal strandra, és belevágom őt is a vízbe, mert imádja. Felmászik a fotelről az íróazstalr, és a bicón is szeret nem úgy mint a Csabus, aki a mai napig nem tud bicózni. Csabusom viszont úgy rajzol, nem hiszitek el: tökéletesen lefirjant egy trakecot, de úgy hogy a kerákcsapágfyokat is felismered (4 évesen!). Mondjuk benne van a vérében, mert apai felmenői közt van festő! :)

Ma nagyon jó kedvem van , csak áradozok, áéradozok.... :lol:

Kicsi! Lassan aktuális lenne a melír, de sajna még pontos időpontot nem tudok mondani, mert egyeztetnem kell Attilával. Majd szólok?
Fióna volt?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika majd csörgess meg!Ibolya volt nyiratkozni.Márti megcsinálom a te hajad is ha gondolod.Örülök hogy te is megjöttél!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Rozika köszi tegnap voltam dokinál, a baba jól van, csak egyenlőre a méhlepény van rossz helyen, de a doki szerint rendben lesz.
Én még mindig hányok, vannak napok mikor jobb és vannak mikor rosszabb, mint pl. ma.
Ja, jelöllek az iwiwen.

Kicsi neked mikor lenne jó? Szilárdka jól van?

Réka újév hajnalán elkezdett hányni. Először azt hittük elrontotta a gyomrát, mert este tényleg összezabált mindent. Hajnal 3-tól fél 6-ig 10 percenként hányt. Aztán kiderült, hogy valami hülye vírus volt a városban.
A legpoénosabb :shock: az egészben, hogy azt nem tudom, én elkaptam-e, mert én abban az időben alapjáraton is hánytam napi 3-x, 4-x.

Ibolyával mi van? Ő is rég járt erre.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Rozika én még egyenlöre nem találtalak meg az iwiw-en.
Márti neked mikor jó? A héten szerda csütörtök 3 körül jó nekem.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok lányok!

Milyen jó, hogy van egy saját bejáratú fodrászunk! Az az igazság, hogy ezen a héten lehet nem megyek Komáromba, mert a Tb.-i mama lesz a soros, de mindenképp csörgetlek Kicsi, ha találok egy alkalmas napot!

Az iwiwen rajt vagyok, keressetek csak meg, én nem tom a teljes neveteket sajna, így jelöljetek ti! :oops: :)

Hát Márti, nagyon rossz lehet mindíg hányni, de van hogy ennek is örül az ember, főleg ha tudja. hogy egy aprócska élet miatt van! :lol:

Réka remélem most már nem beteg! Be fog öltözni farsangkor valaminek, vagy még nem mentek farsangi buliba sehová ti!
Nálunk Csabus tengerész akar lenni, most egy csíkos felsőt próbálok hajtani, mert az nincs!

Fióna remélem jól van!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Kicsi, ha nem gond akkor szerda jobb lenne, mert csütörtökön végre el kéne jutnunk tanácsadásra, mert azt mondta a védőnő 2 évesen is kell menni. De tényleg csak akkor, ha ez neked nem jelent gondot!

Rozika, Rékával mikor terhes voltam 8 kg-ot sikerült ledobnom és még a terhesség utolsó napjai sem viseltek meg annyira mint az eleje. Sokan mondták, mikor már az utolsó harmadban voltam, hogy most jön a neheze, én mindig azt mondtam, hogy én azt az első harmadban letudtam. Ha jól számolom, most már róka komának meg vannak számlálva a napjai :D legalábbis ha jól emlékszem Rékával a 13-14. héten kezdtek ritkulni a rosszullétek és teljesen a 16. hétre szünt meg, tényleg szinte a megmozdulásig kitartottak.

Farsangolni még nem megyünk sehova.
Most azon röhöhök, hogy nézi dvd-n a Brémai muzsikusokat és ahogy zenélnek ő úgy dülöngél a székben :D Ez az iás mese, a magyar népmesék a pipis mese :) A Tom és Jerry a cicás mese ezek a kedvencei. Olyanokat tud röhögni rajta :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti!

Nagyon édi lehet a lányod!
A mesék varázsa nálunk is működik, a kicsi mondjuk mindenre ami a Tv-ben megy lemerevedik, és bambul, ilyenkor győzzük kikapcsolni, még akkor is, ha minket érdekel!
Csabusom meg most a Tüskevárért van oda, kellett nekiki fából a papának olyan kétcsövű puskát gyártani, mint amilyen a Matula bácsinak van, és így mostmár ők is tudnak "menni" a berekbe! Kész őrület, fújja kívülről az egészet... mi lesz ha kisiskolás lesz? Még csak négy éves! MOndtam az anyósnak, meg nem próbálják ideje korán levetíteni nekik a Pál utcai fiúkat, mert akkor meg már grundot kell építeni! :wink: :lol:

Kicsi! Spekulálok a pénteki napban! Te mit szólnál hozzá?
:)

Megyek vasalni!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika nekem a péntek nem jó mert fogorvoshoz kell mennem aztán apósom élettársa is jön hajat csináltatni.

Nálunk a tv szerencsére nem nézi Szilárdka reklámokat sem pedig azt álltalában minden gyerek nézi.Viszont szeret zenét hallgatni énekel és táncol ő is.

Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi, akkor szerda 3-kor?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Kicsi! Akkor sajna csak a jövő hét marad, mert most egyedül vagyok, és hétköznap nem tudok átmenni, mert különben nincs ki tüzeljen, és ebben a bolond szélben nagyon hamar kihűlne a lakás, ha csak későn gyújtanánk be!

Majd szólok akkor, de köszi!+

Máki is táncol, amint meghallja a zenét, bár erz többnyire forgásból áll, de tök édi! :)

Ezekívül olyan aranyos, hogy mindíg húz oda, ha valamit szeretne, pl. a labdához, hogy ültessem rá, és rugózzunk!

Majd jelentkezem! Fiónával mi van Kicsi? Te találkoztál vele. Nme mondott semmit, hogy miért fog eltűnni!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Márti jöhetsz szerdán háromkor.

Ibolyáról nem tudok semmit azóta hogy megnyírtam.Lehet hogy nem tetszett a frizura amit csináltam azért nem jelentkezik?

Rozika hétfőn délelött általában mindíg ráérek mert marad vasárnapról kaja.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi, akkor holnap 3-kor :D Előre is köszi.

Most néztem Viki írta az oldalon az első hozzászólást még jan. 19-én azóta nem volt Ibolya, és ha jól emlékszem már előtte is régen, úgyhogy tuti nem a haja miatt van :D

Rozika, amikor Réka rendesen elindult nagyon sokat táncikált, ha meghallott valami zenét, aztán elég hosszú időre teljesen abbahagyta. De tegnap amilyen táncolást levágott az valami csúcs volt. Vannak zenélős játékai, azokat nyomkodja és elkezd dülöngélni a zenére, aztán közli, hogy anya, apa, szóval nekünk is úgy kell csinálni mint neki. :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Aranyos vagy kicsi, megpróbálom leszervezni, bár hétfőn Attilának sok órája van, így akkor kell neki a kocsi rohangálni felnőtt oktatásról a szakközépbe. :cry: De majd még kiderül, ha hazajön! :)
Puszi

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Sziasztok! :oops:

Látom hiányoltatok! Jól esik, és egyben bocsánatot is kérek! :D
Kicsi a frizura igenis tetszik, sőt a párom is szereti, azóta nincs összefogva, és ez nagyon tetszik neki. Lilla meg szeret játszani vele. Igaz zavarja, hogy csikizi mikor odabújok, de az meg nekem tetszik, ahogy hőbörög. :twisted:

Szóval apa 9 napig itthon volt, most próbálja eladni a gépet, folyton a netet bújja, mit lehetne venni helyett. :roll: Őszintén szólva, kezd az idegeimre menni, nagyon elharapódzott a dolog, de meg is mondtam neki ma, hogy foglalkozzon többet velünk.

Ráadásul ez a baba, feltúrt minden belső cuccot a gyomrom felé, így nagyon sokat fulladok, és főleg üléskor zavar, ezért kevesebbet is ülök itt.
Magnéziumot is kell szednem, mert valami nincs rendben. Tul. képen az se tudom mi fáj, de tény, hogy ott lent. Szeméremcsont, vagy a régi seb? :shock: Ha 2 hét alatt nem javul, vissza kell mennem. Az biztos, hogy sok gyaloglás, vagy megerőltetőbb, kimerítőbb napok során erősebb. Na mindegy, kibírom, csak tudjam, hogy nem veszélyezteti a babát.
Szóval próbálok sokat pihenni, és közben keresztszemes magasságmérőt készítek! 8)

Márti remélem elmarad végre a hányás. Nekem a borsmenta olaj segített. (nem tudom mondtam e már :oops: ) Zsepire 1-2 csepp, és abban beleszippantani, ha róka koma közeleg.
Apa is hányingerkedett egyik nap, (talán az említett vírus kerülgette? ) és neki is bevált. Pedig ő aztán szkeptikus. Azóta fut az üvegcsével, ha csak annyit mondok émelygek. :D

Na most jó sokat írtam!

Rozi jelöltelek az Iwiwen. Kicsi te is fenn vagy ott?

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!


Ibolya örülök hogy megkerültél.Remélem tényleg nem lesz semmi baj veled sem és a babaával sem!A hajadnak örülök már azt hittem azért nem jelentkezel.

Rozika én is jelöltelek az iwiwen.Többiek ti is fenn vagytok?Milyen néven bejelölnélek titeket is.

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi küldtem privit, hogy milyen néveb vagyok fenn. Remélem megkapod.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!
Megtaláltam mindegyikötöket az iwiwen mostmár tudom ki hogy néz ki.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!
győri anyuka vagyok és szeretnék levelezni., csevegni ismerkedni anyukákkal. Csatlakozhatok hozzátok?
dinuci01
 
 


Sziasztok lányok!

Először is az újjonnan jövő dinucinak: persze hogy jöhetsz, szívesen fogadunk, tőlünk úgyis mindíg elpártól mindenki! :cry: Ezúton kérlek el ne fuss! :lol:
Mennyi gyereked van, mekkora(ák), és fiú vagy lány?
Kezdeti kiváncsiskodásnak ennyi elég, majd még nyúzlak úgyis!


Lányok megtaláltam a jelöléseteket az iwiw-en, írtam is levelet, mert előbb kukkantottam azt meg, mint a babanetet! Örülök, hogy itt vagy Fióna! Szedd csak nyugodtan a Mg-t, az csodaszer, nekem állítom mivel szedtem belőle 4-t naponta, azért tartott ki a terhességem a kiírtik, amúgy veszéjeztetett voltam Mákival! Ne aggódj, mindíg jön valami, de kihordod, és aztán minden rendben lesz!

Hol a csudában van Viki? Ennyir lefoglalja a pöttöm? Viki jelentkezz légyszi!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Rozi mennyi idő volt, mire hatott a magnézium? Péntek óta szedem, de eddig nem érzek javulást. Szted korai lenne?

Dinuci üdv köztünk. Csatlakozom Rozihoz! Írj magadról!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy ide írok! Szeretném megkérdezni, hogy tud valaki valamit a kórházról? Megmarad?
Én nagyon örülnék ha még nagyon sokáig a mostani osztályokkal működne!
Köszönöm!
Sziasztok és mégegyszer ne haragudjatok, hogy bepofátlankodtam!
moncsi76
 
 


Sziasztok!

Moncsi ezt én is nagyon-nagyon szeretném tudni. (ha esetleg te megtudsz valamit tedd közzé) :D

Ibolya milyen mg-ot szedsz? Nekem anno Magnézium Citrici (vagy valami ilyesmi) volt, de az tényleg egy csodaszer pl. a Magne B6-hoz képest.

Hello Dinuci!

Tegnap mikor hazajött apa mondtam a Rékának, hogy mesélje el neki mit csinált a fodrász néni (Kicsi) kisfiával. Na erre ő elmondta, hogy a baba el akarta venni a kutyust és ő ezért eldádázta. :D És ezt mondta 5-8-ig, mondtam neki, hogy csúnya dolog volt ám bántani a kisfiút, erre ő csúnya baba. Mondom nem a baba volt csúnya, hanem te amiért bántottad. Válasz: Réka nem csúnya. :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Márti nekem nagyon tetszettek a gyerköcök tegnap! :lol: :lol:
Annyira bírom nézni hogy mikor hogy viselkednek hogyan reagálnak dolgokra.

Szia Dinuci!
Remélem te itt maradsz tovább mint a többiek!

Ibolya szerencsére nekem nem kellett csak magnézium pezsgőtablettát innom viszont nekem az nagyon jó volt.Bár nekem az ilyenektől mindíg hányingerem van de a baba kedvéért minden nap erőt vettem magamon és megittam.

Azt hiszem Szilárdkámnak megint készülödik két foga.Eléggé bevan fehéredve két helyen az ínye,és tegnap meg ma is egyszer eléggé híg dolog volt a pelenkában.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Fióna! Én Magne b6-t szedtem, és bíz kellett jó két hét, mire teljesen rendbejöttem, érezni kezdtem a hatását, és végre abbamaradtak az alhasi szúrogatások. Dokim is azt mondta, hogy min. 1 hét kell neki! :)

Márti Nagyon édi szövege van, aranyos nasgyon! Ezek szerint neked is megcsinálta már Kicsi a hajadat? :lol:

Moncsi nem vagy pofátlan, sőt kitörő örömmel várjuk az újjakat közönk! Viszont a kórházról foggalmam sincs, őszintén szólva feketebárányo Tb.-i szülő vagyok köztetek! :lol: :wink:

Kicsi ! Szegény Szilárdod! Drukkolok neki! Mi még csak 4 fognál járunk, de ezzel a néggyel már végre hajlandó harapni a banánt ( eddig nem!) :) !

Arra gondoltam, átugrok ma hozzád, de még minden olyan zavaros! Párom nem hajlandó felvenni a telefont! Nekem már sose lesz szép hajam! :cry: :cry:

Megyek mert elfő a kaja!

Ezer puszi!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Most nézem a képviselőtestületi űlést és a kórházról annyit tudtam meg, hogy holnap megy Pestre az Egészségügyi miniszteériumban valamilyen delegáció, akik visznek egy petíciót meg a 13 e aláírást ami összejött, hogy megmaradjon a kórház.

Mi aláírtuk, ti?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy ilyen sokat irtatok!
Én a Tatabányai topikba szoktam irogatni, mert itt lakunk!

Sajnos a komáromi korházrol nem tudok semmit. Most 16 hetes terhes vagyok és a 2. babánkat is a Rókai dr-nál szeretném szülni!
Ő még 3 hete nem tudott semmi biztatót mondani! De 2 hét mulva ha megyek és mond bármit akkor azonnal irok Nektek!
Ha nem lesz komáromi korház akkor nem tudom hova megyek. Lehet bemegyek a tatabányai korházba, és az éppen bent lévő dokinál szülök! Előtte és utána a 6 hetes kontrollra pedig megyek a magánrendelőbe a Rókai dr-hoz!
Kicsit szomoru vagyok és izgulok a korházért! A kislányomnál olyan aranyos volt mindenki. Nem csak a fogadott orvos, hanem a többi orvos és szülésznő is nagyon rendes és aranyos volt!

Ha tudok valamit rögtön irok nektek!
Sziasztok!
moncsi76
 
 


Sziasztok!

Moncsi rendes vagy, egyenlőre én is csak annyit tudok, hogy mostanában dől el. Nekünk is nagyon nem mindegy. Gondolhatod, 3 perc gyalog tölünk.

Köszi a válaszokat lányok, akkor még nem izgulok. Magnezii Citricit szedek én is. Remélem elég lesz. :roll:
Márti, én nem is hallottam a kórház javára gyűjtőtt aláírásokról. Bár szerintem nem sok esélye van, de meg kell próbálni. Sajnos súlyosabb ok sem elég ezeknek. Súlyos érdekkörök döntenek itt a dolgokról, nem a mi igényünk. :evil:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok ti kórházért izgulók!

Bár nem hallottam semmi petícióról, bizti aláírtam volna, és bár Tb. párti vagyok akkor is aláfirkantottam volna!

Moncsi! Ha jól értem neked is két gyereked van? Illetve egy még a pociban? Mennyi idős a nagy? Ha tényleg tudok segíteni valakinek azzal, hogy megadjam a dokim számát, ne legyen rest, szóljon! Tom, mindenki ragaszkodik a választottjához, de higyétek el, én nála nem ismerek jobbat! ( agitálás befejezve :lol: !). :)

Képzeljétek, Kicsi végre becsíkozta a fejemet, és tök tetszik! Valahogy világosabb, szőkébb lett a fejem így, ami most nagyon elvarázsol! :lol:
Kicsi fia Szili meg egyenesen tündéri! Hallod Kicsi :?: El vagyok ájulva tőle!

Egy kicsit úgy is éreztem, talán én nem foglalkozom eleget Ákival, mert Szili annyira értelmes, okos, kommunikatív, barátságos kis lény! :) De hát nincs két egyforma ember sem és gyerek sem!

Kicsi! Bár nem voltál otthon, Áki olyan kis félénk volt, aztán fiacskád megetette pufival, mondhatni lekenyerezte, és onnantól próbált egy kicsit felengedni! Először el sem akart engedni!
Majd máskor otthon leszel, ne bánd! :lol: :wink:

A fogdokira meg azt mondta párom, hogy akihez most jársz, az a legjobb, a mienk se rossz, de az a Tóth Attila :?: ( asszem így hívják) , ő viszi a prímet Ko.-ban! Gondold meg, átmész-e másvalakihez!

Mennem kell! Legyen szép napotok! És ne sokat hányjatok kismamák! :wink:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 



Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika annyira bánt hogy pont nem voltam otthon.Nagyon kiváncsi lettem volna a kisfiadra,és hogy mit alakított a két manó.Köszönöm nagyon jól esett amiket írtál a Szilárdkáról,de bíztos vagyok benne hogy te is sokat foglalkozol és megadsz minden a gyermekeidnek.
Mint mondtam mi a Szilárdkával mindig ketten vagyunk így talán könnyebb őt tanítani nincs más aki mást mond és mást mutat neki.Vagy talán ez nem játszik közre csak én gondolok hülyeséget nem tudom!??Mindenesetre ha arra jártok és lesz időtök gyerte!
a fogorvossal nem tudom mi legyen ez a mai nagyon rosszul esett és borzasztó ideges lettem.Az az igazság hogy ebben a dokiban megbízom tudom hogy jól megcsinálja a fogam.Nem tudom mi a fenét csináljak!?

Hallottam én is a kórház peticióról de nem voltunk sehol így nem írtuk alá.Pedig szívesen hozzá járultam volna legalább ennyivel hogy megmaradjon a kórház.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


SZiasztok!

Kicsi, mondtam ne bánd, majd lesz még alaklom! :wink:
A fogdokit gondold meg, szerintem ne válts, csak azért mondd meg neki, hogy nem olyan egyszerű leszervezni a gyerekvigyázást, így máskor inkább mást küldjön el! :lol:

Fióna! Kicsi mesélte hogy gömölyödik már a pocak! Hogy vagy? És ugyan ez a kérdésem Mártihoz is! :)

Lilla nem fáraszt nagyon? Mármint így pocakosan, mert ilyenkor sokkal fáradékonyabb az ember! :) Névtéren gondolom még mindíg semmi, hisz még nem tudjátok a nemét! :lol:

Megyek, mert most kaptunk DVD lejátszót, és ennek alakalmából közös családi mozi van, Asterix-et nézünk!

Puszi mindenkinek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozi hogyan festett hajat Kicsi, ha nem volt otthon!? :wink: Na jó, csak viccelek ám! :mrgreen: :wink:

Kicsi tanácsodat követve, mégiscsak levágtam Lilla haját, íme:

Kép

Igaz most így nem lehet copfozni, de majd magnő. Sokkal rendezettebb a haja, mint az a soklépcsős. És neki is tetszik, ez a fő!

Nevek vannak már, amolyan elsőkörösek. Pillanatnyilag lány névnek Véda tuti, ez mellé vagy Elena, vagy Lorietta lesz, még nem tudni.
Fiúba Gábor, Ákos! :D , Vince, Bertalan, Olivér esélyesek. Ebből is kettő persze. Még az is lehet, hogy az utolsó pillanatig nem tudni a nemét, ezért felkészülünk. Ha lesz pocifotó, teszek fel. A legutóbbi olyan béna lett, azt inkább mellőzöm. :roll:
Rozi te is vitted a kicsi fiad? Legközelebb én is viszem Lillát. :D
Tényleg, Kicsi arra gondoltam, hogy április végén, május elején elmennék még hozzád, aztán sokáig úgyse lesz rá alkalom gondolom. Lilla is pont 1 éves volt mire eljutottam. :D

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia Fióna!

A félreértés miatt, kétszer voltam Kicsinél, egyszer fodrászkodni, egyszer csak úgy mert arra jártunk!
Mikor a hajam csinálta nem vittem a picit, de másodjára igen, csak épp akkor Kicsi nem volt otthon, csak anyukája a Szilivel!

Amúgy nagyon édi a Lilla, szép a frizuja így, és ilyen idős korban praktikus is! :lol:

Hát van választék nevekben azt látom, ajánlom a Ákost :wink: :lol: !
puszi mindenkinek, megyek mert ordííííííííííííííííííííííít a kicsi!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Ibolya Lilla nagyon aranyos a frizurájával .!!
Szerintem jobb igy és még erősödik is a haja.
Nyugodtam eljöhetsz hajazni amikor akarsz ,persze legközelebb hozd el a Lillát is.!

Beszéltük Rozikával hogy ha egy kicsit jobb idő lesz eljöhetne mindegyikötök gyerköcöstől hozzánk benne vagytok?

Most mennem kell Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, nekem a Juhász M. a háziorvosom. Még múlt hét elején kértem időpontot hozzá, hogy letudjam a belgyogyis vizsgálatokat is. Péntek 1/4 3-ra kaptam időpontot. Először úgy volt, hogy a Rékát is magammal kell vinnem, de az utolsó pillanatban a sógorom bevállalta.
Lényeg a lényeg, annyian voltak, mint az állat, vártam 1/2 órát, majd szerencsére időpont miatt behívtak, ahol a hülye p.csa közölte, hogy EKG-t kedden és csütörtökön csinálnak.
Hát én olyan, de olyan ideges lettem, hogy arra sem emléxem, pontosan mikorra mondta hánytól hányig van.
Úgy adta elő mintha nekem kellett volna tudnom, hogy mikor csinálnak EKG-t.
Utoljára akkor voltam, amikor a Rékával voltam terhes, akkor ez még nem jelentett problémát. De akkor meg a doki akasztott ki rohadtul, úgyhogy erősen gondolkodom az orvoscserén.

Kicsi én benne vagyok a taliban, hát nálatok aztán az udvarban van hely az bizti. :D

Ibolya, Lillus nagyon csini kiscsaj! :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szegény Márti!

Nem értem miért várják el tőlünk, hogy kívülről fújjuk az ügyeleti rendet :?: Ejny-ejnye Márti, miért nem émlékszem 2 év távlatából? :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Márti én is házidokit akarok váltani! De én azt se értem, hogy miért a háziorvoshoz kell menni EKG-ra? Engem a belgyógyászatra küldenek. De még nem voltam. :twisted: Engem az is kiakaszt, ami az időpontokkal van. Mi a F×××××k, ha aztán ugyanúgy órákat kell várnunk!? :evil:

Niki akkor nálad lesz a bázisunk? :D

Lilla hajában nem a praktikusság vezérelt. Meg akarom növeszteni neki, csak ahhoz előbb egyformának kéne lennie.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Ibolya, Rékával annó én is már huszonxhetes voltam amikor eljutottam EKG-ra. Akkor dolgoztam, örültem, ha a kötelező vizsgálatokra el tudok jutni (vagy inkább amire én azt gondoltam, hogy előrébb való).
Aztán enyhén leb@szott a doki, hogy miért ilyen későn mentem, mert már a 2 szívhang elég rendesen keveredett. Akkor még nem volt divat ez az időpontkérés és mire én végeztem a melóban, addigra véget ért a rendelés is. Úgy meg nem akartam soha elkéredzkedni, hogy azt se tudom mennyit kell ott ülni.
Most pénteken pl. ha nincs időpontom nem tudom mikorra végeztem volna, mert mint az oroszok annyian voltak.

Rozika, te kérdezted, hogy vagyok. Hát már kezdtem azt hinni, hogy jobban, de azért szombaton még összefutottam egy kósza rókával :shock:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szegény rókavadász Márti! :D Nme értem mi tetszik neked ebben az állatban! :wink: :D
Félretéve a viccet, kívánom, hogy legyél jobban, és tudd élvezni is a babavárást! :) +

AMúgy nekem sem a házidokihoz kellett mennem Ekg miatt, hanem mindjárt a belgyógyra a kiskönyvemmel! Persze nálunk is milliónyian voltak (+1 :wink: ), és persze engem is végigvárattak rendesen! Csak azt nem értem, miért várják el, hogy egy kismama, aki fél óránként megéhezik, vagy pisilnie kell ( és persze nem mer elmenni WC-re, nehogy ő következzen), vagy épp rókát akar dobni a fülledt emberszagtól a folyosón, türelmes legyen, és jókedvűen üljön 2 órát csak azért, hogy felrakjanak rá pár tappancsot, és kihozzák, amit amúgy is tud, hogy nincs semmi baja :?: Őrület! Én utáltam az egészet! :x És ráadásba a Csabivigyázást is meg kellett oldanom! Aki a végén már szerintem azt hitte, elloptak! :?

Moncsi hol vagy? Te is meguntad "népes" kis tarsaságunkat?

Képzeljétek, én még csak most hallottam, hogy megszüntetik a kismamáknak az ingyenes felsőoktatást! Miből fogom fizetni a tandíjat, ha ez tényleg így van? :x Tiszta őrület, utálom ezt az egészet, ami itt folyik ebben az országban! :twisted:

Képzeljétek, Áki odafut, mikor azt mondom Ki jön az én házamba?, meg felismerte a papát a fényképen, és mondta papa, éa egyre többet dumál, és próbálkozik bezsélgetni! Csabus bicóját, amit ő kifejezetten utál, Áki nagyon szereti, és mindíg azon lóg!
Annyit változik mostanába, annyit okosodik!


Legyetek nagyon jók! :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: